Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ezequiel Lavezzi a Sky Sport részére adott interjúban elárulta, hogy például a Juventus is hívta volna őt, de nem akarta volna cserben hagyni a Napolit: "nem tudtam volna másik Serie A-s csapatban játszani, úgy érzem, ezt nem tehettem volna meg".

/fb, Azzurri/

Na ne már....akkor már tuti nem jön? Nyáron sem? :D :) ;)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2021.04.28. 15:45 Ezequiel Lavezzi a Sky Sport részére adott interjúban elárulta, hogy például a Juventus is hívta volna őt, de nem akarta volna cserben hagyni a Napolit: "nem tudtam volna másik Serie A-s csapatban játszani, úgy érzem, ezt nem tehettem volna meg".

/fb, Azzurri/

Na ne már....akkor már tuti nem jön? Nyáron sem? :D :) ;)
Messze még a mercato vége! ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Napokban a Sky, Gazzetta, es a Corriere is beszamolt rola mik lehetnek a nyar "tervei".
Lapok teljesen egyontetuek, az erkezoket csakis az eladasokbol tudjuk majd fedezni, tehat igazolasi teren nullas mercato kell.
Fizetesek teren viszont nem nullas merleg kell, mindenkeppen csokkenteni akarjak a vezetok a jatekosok fizeteset.
Ennek ertelmeben tobb sokat kereso jatekos is tavozhat.
A fizeteseken valo sporolas es bermegtakaritas egy fontos pontja lehet a nyarnak.
Edzotol is fugg, de a Vidal, Nainggolan, Perisic, Young, Kolarov, Vecino, Ranocchia sortol valhatnak meg, ami kb 60m euros eves megtakaritast jelentene.
Viszont Conte maradasa eseten, Eriksen es Sanchez tavozasa valoszinusitheto, ellenben Vidal, Perisic maradhatna.
Kolcsonben levok mint Mario, Dalbert, Lazaro fizetese tovabbi 13m eves bercsokkentest garantalna.

Gazzetta szerint Marotta amennyiben marad, (ennek feltetele a korabbi hatalma visszakapasa) tobb fiatal jatekost is visszahozna a tavozo oreg nagy fizeteses jatekosok helyett.
Vanheusden, Pirola, Dimarco, Agoume, Salcedo, Esposito neve is napirenden van.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Tök jól hangzik, de ezeket a fizu csokkenteseket addig nem lehet megcsinalni amíg a szerződésük érvényes!
Kinek kellene egy Vidal, Perisic, Rano, Gag stb. sor horribilis fizetéssel????
Nem kellett volna ilyen szerződéseket kötni!!
Amúgy remélem Contet nem hagyják garazdalkodni igazolasok terén, bajnoki cím ide vagy oda!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Jelenlegi hirek szerint ket jatekos kozul kerulhet ki az "aldozat", amennyiben lesz.
Egyik opcio Lukaku, akiert a City es a Chelsea is erosen erdeklodik, 90-100m eurorol irnak.
Masik opcio Skriniar, akiert 60m-t kernenk.

Viszont az "aldozat" szerepe valtozhat Conteval, akinek a hirek alapjan inkabb Eriksen es Sanchez lenne az "aldozat", es ebbol a penzbol igazolna.

Tovabbra is legfobb kerdes, Conte mint manager uton megyunk tovabb, vagy marad Marotta es visszakapja a hatalmat.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Ezt, hogy Conte inkább Eriksen-t és Sanchez-t adná el, ki írta? Ezek spekulációk, nem hiszem, hogy ezt lenyilatkozta. Plusz ez a két ember hozza sok esetben a meccseket, Vidal és Gag pedig sérülés ide vagy oda már hónapok óta nem kezdők. Észrevette ő is, hogy velük nem sokra megyünk. Ellenben a vak is látja, hogy Perisic, Rano, Vidal, Vecino, Gag, Young, Dalbert, Joao, Lazaro hosszú távon nem megoldás és nekik is szép fizujuk van. Plusz Eriksen jelenleg a valós értéke felét éri. Értem, hogy a fizu felszabadulna, de az sem mindegy mennyit kapunk érte.
A lapok azzal voltak tele mostanság, hogy Conte szerint Eriksen meg Sanchez ilyen jó olyan jó és így meg úgy megérdemlik ezt meg azt. Össze vissza beszélnek az újságírók. Végülis ez a munkájuk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.05.02. 11:26 Ezt, hogy Conte inkább Eriksen-t és Sanchez-t adná el, ki írta? Ezek spekulációk, nem hiszem, hogy ezt lenyilatkozta. Plusz ez a két ember hozza sok esetben a meccseket, Vidal és Gag pedig sérülés ide vagy oda már hónapok óta nem kezdők. Észrevette ő is, hogy velük nem sokra megyünk. Ellenben a vak is látja, hogy Perisic, Rano, Vidal, Vecino, Gag, Young, Dalbert, Joao, Lazaro hosszú távon nem megoldás és nekik is szép fizujuk van. Plusz Eriksen jelenleg a valós értéke felét éri. Értem, hogy a fizu felszabadulna, de az sem mindegy mennyit kapunk érte.
A lapok azzal voltak tele mostanság, hogy Conte szerint Eriksen meg Sanchez ilyen jó olyan jó és így meg úgy megérdemlik ezt meg azt. Össze vissza beszélnek az újságírók. Végülis ez a munkájuk.
Minden mindig spekulacio.
Az is az volt, hogy Conte bizony Vidalt es Kolarovot akarja mar tobb mint 1 eve.
Soha senki nem fogja nyiltan kimondani, nekem bizony o kell, es o nem.
Ezek zartajtos beszelgetesek.
Vidal serulese ota nem kezdo, es a mai napig serult, senki nem tudja mi lenne ha egeszseges lenne.

Meglatjuk mi lesz, itt a dontesek nem a mi kezunkben vannak.
Majd Zhang eldonti kinek az utjat szeretne, es Conte marad e a 100%-os manageri posztal mint ahogy tavaly is tette.

Nem hiszem hogy barki ossze-vissza beszelne.
Eddig is eleg vilagosak voltak az elkepezelesek, es az ellentetek.
Ezt meg kell oldani, de ez mar nem a mi feladatunk.
Maximum velemenyunk lehet rola.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Ez világos, de senki sem a saját maga ellensége. Vidal jó volt a Barca-ban, ahogy Kolarov is a Romaban. Ok nálunk szarok voktak, de mióta nem játszanak? Conte is nyerni akar, ezt ne felejtsük el.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.05.02. 11:42 Ez világos, de senki sem a saját maga ellensége. Vidal jó volt a Barca-ban, ahogy Kolarov is a Romaban. Ok nálunk szarok voktak, de mióta nem játszanak? Conte is nyerni akar, ezt ne felejtsük el.
Vidal serulese ota nem jatszik.
Fogalmunk sincs jatszana e ha egeszeges lenne.
Legelso serulese utan Conte egy meccs elott mondta el, hogy Vidal ujra 100%-os, az Atalanta elleni elott.
Ahol vegul kezdett is, majd Istennek hala ujra raserult es azota szerencsere serult maradt.

Kolarov foshalmazat belatta Conte, de penzugyileg egy katasztrofa dontes volt, foleg Godin vegkielegiteset ideveve.
Szoval nem belatni kell a hibat, hanem egy ekkora nyilvanvalo baklovest nem elkovetni, ami ekkora gazdasagi penzugyi szarban meg egy jo nagy pofont adott.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Nézd. Bajnok lett. Innentől kezdve nem kell magyarázkodnia miért hozott kit. Ha nincs Conte nincs Lukaku, ha nincs Lukaku...
Nem tudom mióta drukkolsz a csapatbak, de szerintem az elmúlt 11 évet ismered. Mennyi xar igazolásunk volt, hány játékost tékozoltunk le. Erre lehúzzuk a keresztvizet arról, aki visszajuttatja a csapatot a csúcsra. Nem akarmilyen előnnyel. Minden edzőnek vannak balfax döntései és szerelmei. Ha Mou anno mikor király volt leigazolja azokat akiket akar lehet nem nyerünk BL-t.
Mellesleg Tonali mester sem ért ebben a szezonban egy kanyit sem mégis fizet érte a Milan 40 misit. Vudal ingyen jött, magas fizuért de még mindig olcsóbb volt, mint Tonali. Persze tudom belőle még lehet valami.
Darmian-ról, Lukakuról, a tavalyi Youngról,eg Conte jó döntéseiről sosem esik szó. Csak Kolarovról és Vidalról, akik nem is játszanak. Ünnepeljük kicsit szerintem. Nem Conte miatt van 600 milliós tartozás. Amiért jött azt elvégezte.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.05.02. 12:55 Nézd. Bajnok lett. Innentől kezdve nem kell magyarázkodnia miért hozott kit. Ha nincs Conte nincs Lukaku, ha nincs Lukaku...
Nem tudom mióta drukkolsz a csapatbak, de szerintem az elmúlt 11 évet ismered. Mennyi xar igazolásunk volt, hány játékost tékozoltunk le. Erre lehúzzuk a keresztvizet arról, aki visszajuttatja a csapatot a csúcsra. Nem akarmilyen előnnyel. Minden edzőnek vannak balfax döntései és szerelmei. Ha Mou anno mikor király volt leigazolja azokat akiket akar lehet nem nyerünk BL-t.
Mellesleg Tonali mester sem ért ebben a szezonban egy kanyit sem mégis fizet érte a Milan 40 misit. Vudal ingyen jött, magas fizuért de még mindig olcsóbb volt, mint Tonali. Persze tudom belőle még lehet valami.
Darmian-ról, Lukakuról, a tavalyi Youngról,eg Conte jó döntéseiről sosem esik szó. Csak Kolarovról és Vidalról, akik nem is játszanak. Ünnepeljük kicsit szerintem. Nem Conte miatt van 600 milliós tartozás. Amiért jött azt elvégezte.
Tonali kapcsan nem kotelezo az opcio, es ha meg is veszuk akkor is 25m lesz, es nem 40m.
Tonali az idei evre brutto fizuval egyutt es az kolcsondijjal 14m-ba kerult a Milan szamara.
Vidal eves koltsege bruttoba 15m euro nekunk.
De tegyuk is ezt felre, ha Agoume marad sem jarunk rosszabbul, es ezzel sokat elmondtam, mikozben Agoume eves koltsege 400 ezer euro.

Young iden egy kalap szart er, eves brutto fizuja 7m euro.
Perisic detto, eves brutto fizetese 10m euro.
Kolarov-Vidal eves brutto fizetese 23m euro.
Mindemellett itt tartottuk Nainggolant is, akinek a fizetesere elment iden brutto 8m euro.
Godin-Asamoah 6,5m-s vegkielegiteset szinten ne feledjuk.
BL szegyen minimum 20m bevetel kiesest jelentett.

Unnepljunk, de ez a tema nem errol szol.
Hanem arrol, hogy a sorozatos hibas dontesek hatasara legalabb 50m euro minusz keletkeztt ebben az evben.

Vidalt pedig ha leirod 15x is, 15x is tenyszeruen a serulese miatt nem jatszik.

Mint ahogy arrol sem esik szo, hogy az Intert azok a fiatalok viszik a hatukon, akikkel Conte szerint nem lehet eredmenyt elerni.
Es olyan jatekosok hoztak ki tobbszor a szarbol, akiket teljes mellozest es megalaztatas ert.

Koszonjuk a bajnoki cimet, azon nincs mit magyarazni.
Ahogy rengetegszer leirtuk mar, nyertunk a tobbit felejtsuk el, szoval kit erdekel a jatek ha nyerunk.
Unnepeljunk, mert hetek ota zsebben a bajnoki cim, mindenki boldog minden orul, ez a legfontosabb most.

De amint az unneplesnek vege, es a jovot kezdjuk tervezni, akkor igenis szamitasba kell venni a fentebb emlitett dolgokat, es az egesz elmult 2 evet, a jovokepet, es ugy mindent egyben.

Ott pedig nalam ha valasztani kell Marotta vagy Conte, akkor 1mp-re sincsen kerdes.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Francesco írta: 2021.05.02. 12:55 Nézd. Bajnok lett. Innentől kezdve nem kell magyarázkodnia miért hozott kit.
ez a lenyeg 👍🏻
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.05.02. 13:15
Francesco írta: 2021.05.02. 12:55 Nézd. Bajnok lett. Innentől kezdve nem kell magyarázkodnia miért hozott kit.
ez a lenyeg 👍🏻
A lenyeg hogy bajnokok lettunk.
De legalabb annyira lenyeg az is, hogy a hibas, sulyos gazdasagi es sportszakmai karokat okozo donteseknek kovetkezemenye legyen, es tobbet ne fordulhassanak elo.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Nem én írok le mindent 15x, de ezt hagyjuk is.
Vidal azért nem játszik, mert a többiek jobbak, szerinted meg azért mert sérült. Mind a kettő feltevés. Vagy ismered Contet?
Én csak azt mondom, hogy ne hogy már ne hozhasson azt egy edző, akit ő jónak gondol. Ha nem nyer, akkor persze kérdőre lehet vonni, de ha nyer, akkor felesleges. Nem ő miatta vagyunk 600 minuszban. Mellesleg a vezetőség adja a pénzt nem Conte rendelkezik aranykártyával. Beálltak mögé így a felelősség a kínaiaké. Conte meg nevethet, mert ő elvégezte amiért jött.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

A múltból le kell vonni a konzekvanciat! Ha valami jól működik azt kell csiszolni, ha valami nem jól működik kijavitani!
Conte jól működött mint edző hiszen bajnoki címet szerzett, igaz árnyalja a képet a bl kiesés, de üsse kavics.
Ami viszont nem jól működött, az a feltételezett Conte igazolasok! Te is mondtad Francesco Mourinho közel sem azokat hozta volna akikkel végül BL t nyertünk!!!!!!
Tehát Conte maradjon edző és mondja milyen posztra szeretne játékost és ennyi!
Interfan erről beszél!
Az én véleményem is az hogy óriási hibát követünk el ha hagyjuk Contet garazdalkodni a jövőben!
De hagyjuk is most az ünneplés ideje van!
Forza INTER!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.05.02. 13:37 Nem én írok le mindent 15x, de ezt hagyjuk is.
Vidal azért nem játszik, mert a többiek jobbak, szerinted meg azért mert sérült. Mind a kettő feltevés. Vagy ismered Contet?
Én csak azt mondom, hogy ne hogy már ne hozhasson azt egy edző, akit ő jónak gondol. Ha nem nyer, akkor persze kérdőre lehet vonni, de ha nyer, akkor felesleges. Nem ő miatta vagyunk 600 minuszban. Mellesleg a vezetőség adja a pénzt nem Conte rendelkezik aranykártyával. Beálltak mögé így a felelősség a kínaiaké. Conte meg nevethet, mert ő elvégezte amiért jött.
Hivatalos kozlemeny es hozzaferheto hivatalos adat mindenki szamara, Vidal serult.

Az edzo igazol mindig oriasi bakloves volt.
Nem csak Conte, hanem Spalletti es Mancini, sot akar Mazzarri eseteben is.
A sportszakmai vezeto igazoljon, aki ert is hozza, es be is bizonyitotta hogy az igazolasai 80-90%-a bevallt.
Nem ugy mint az edzoi igazolasoknal, ahol az arany pont forditott, 80-90% megbukott.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2021.05.02. 13:44 A múltból le kell vonni a konzekvanciat! Ha valami jól működik azt kell csiszolni, ha valami nem jól működik kijavitani!
Conte jól működött mint edző hiszen bajnoki címet szerzett, igaz árnyalja a képet a bl kiesés, de üsse kavics.
Ami viszont nem jól működött, az a feltételezett Conte igazolasok! Te is mondtad Francesco Mourinho közel sem azokat hozta volna akikkel végül BL t nyertünk!!!!!!
Tehát Conte maradjon edző és mondja milyen posztra szeretne játékost és ennyi!
Interfan erről beszél!
Az én véleményem is az hogy óriási hibát követünk el ha hagyjuk Contet garazdalkodni a jövőben!
De hagyjuk is most az ünneplés ideje van!
Forza INTER!
Pontosan igy van, errol beszelek en is.
Eredmenyek teren is van kifogas, de mivel bajnonok lettunk, azt tegyuk is felre.

Viszont igazolasok es buktak teren valos es nagyon is helyenvalo a kritika.
Felolem maradjon Conte, de mint az o eseteben, es sok mas edzo eseteben, a tortenelem adta meg a valaszt, es az igazolasik buktak voltak javareszt.

Igazoljon az aki bizonyitott, aki miatt olyan jatekosaink vannak akik viszik az Intert.

Szoval a vezerigazgato dolga legyen az igazolas, az edzoe pedig a jatekkepe, a taktika, es a palyan mutatott teljesitmeny.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Persze, ebben egyetértek, de azért ez sem fekete vagy fehér. Az edzővel is egyeztetnek nem nagyon van úgy, hogy nesze ezek vannak velük érjél célt. Vagyis van ilyen a kis csapatoknál. És van az ellenkezője is Angliában ugye. Itt meg kompromisszumokat kell találni. Én nem szeretem Vidal-t, de az ő személyisége és győzni akarása lehet, hogy adott mentális pluszt a csapatnak, meg persze lehet az is, hogy nem. Meg kell mondani az edzőnek, hogy ennyi pénz van igazolni, ennyi fizu hozzá. Ha kell plusz, akkor eladunk valakiket, kivéve őket. Szerintem ez az ameddig a vezérigazgató mehet.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.05.02. 14:01 Persze, ebben egyetértek, de azért ez sem fekete vagy fehér. Az edzővel is egyeztetnek nem nagyon van úgy, hogy nesze ezek vannak velük érjél célt. Vagyis van ilyen a kis csapatoknál. És van az ellenkezője is Angliában ugye. Itt meg kompromisszumokat kell találni. Én nem szeretem Vidal-t, de az ő személyisége és győzni akarása lehet, hogy adott mentális pluszt a csapatnak, meg persze lehet az is, hogy nem. Meg kell mondani az edzőnek, hogy ennyi pénz van igazolni, ennyi fizu hozzá. Ha kell plusz, akkor eladunk valakiket, kivéve őket. Szerintem ez az ameddig a vezérigazgató mehet.
Szerintem meg annak a dolga az igazolas aki bizonyitott, aki Barella, Eriksen, Sensi, Hakimi szinteket hozott ide.
Aki DePault akar mar lassan 2 eve.

Es nem aze aki minden teren bukott Vidal akinek a mentalis segitseget koszonjuk a BL szegyennel. Na meg Kolarov, Young, Perisic-Nainggolan itt tartasat szorgalmazta.

Sajnos az edzo igazol sosem vallt be, es mindig nagyon csunya bukas lett a vege.
Lasd Spalletti eseteben pl Nainggolan, Borja, Vecino,
De a Mancini fele Melo, Podolski, Shaqiri, Erkin, Ansaldi, Banega sem jobb.
Vagy meg regebbrol Mazzarri es a Gargano, Campa vonal.
De meg akar Mourinhoig is visszamehetunk, ahol kozel sem biztos hogy a Carvalho-Deco paros jobb lett volna mint a Lucio-Sneijder.

A megtortent dolgokbol tanulni kell, es annak a kezebe adni a hatalmat aki az Inter olyan jatekosokkal epitette fel amivel eredmenyt tudtunk elerni.
Nem az Inter van az edzoert, hanem az edzo az Interert.
Mert Inter 3-4-5 ev mulva is lesz, ellenben az edzonket 1-2 even belul mar mas csapat padjan latjuk majd ugralni.
Es nagyon nem mindegy, hogy akkor Bastoni-Barella-Sensi-Eriksen-Hakimi sorral leszunk tele, vagy Kolarov-Perisic-Vidal-Young-Dzeko es meg sorolhatnank...

Egyeztessunk az edzovel, de menjunk tovabb azon az uton ami mukodik, ami felepiti az Intert, es nem leepiti.
Ami hasznos az Inter szamara, nem pedig karos.
2019-ben es 2020 telen ezt 80%-ban lathattuk mennyire jo ut, aminek koszonhetoen felepult az Inter is.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Lukakut kihagytad a felsorolasbol aki nelkul nem vszinu hogy bajnokok lettunk vn, illetve Hakimi ugynoke is elmondta h Conte miatt jott Hakimi

ne csak a par rossz nevet ismetelgessuk hanem nezzuk meg a masik oldalt is..
de valoban kozosen kellene dolgozniuk es jo embereket venni ( mar amennyire lehet majd ennyi penzbol)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.05.02. 14:31 Lukakut kihagytad a felsorolasbol aki nelkul nem vszinu hogy bajnokok lettunk vn, illetve Hakimi ugynoke is elmondta h Conte miatt jott Hakimi

ne csak a par rossz nevet ismetelgessuk hanem nezzuk meg a masik oldalt is..
de valoban kozosen kellene dolgozniuk es jo embereket venni ( mar amennyire lehet majd ennyi penzbol)
Csak nem mindegy az arany.
Nem mindegy 80% bukas es 20% jo, vagy 80% bevallt es 20% bukott.
Ezen van a hangsuly.

Hakimi ugynoke azt is elmondta, hogy Ausilio mar evek ota figyeli, de a leigazolasa Marottanak koszonheto.
Szoval Hakimi akar meg Ausilio nevnek is mehet. :D
Csak gondolom a "presitito di riscatto" duma nem jott be a targyalason, ezert kellett Marotta. :D

Szerintem abban megegyezhetunk, a bevallt uton kell tovabb menni.
Es latjuk mi a bevallt ut.
Maradjon Conte, sajnos jobbra mar nincs esely ha Allegri megy a Juveba.
De a hatalom es a sportszakmai dontesek a hozzaerto sportszakmai vezeto kezeben legyenek.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint amennyiben marad Conte a kovetkezo 4 poszt lesz a prioritas szamara.

Kapus:
Ide Musso lenne a cel, de az ara miatt nem biztos hogy sikerul.
Ezert Silvestri erkezhet olcson, aki nem Handa ele, hanem moge johet.

Bal WB:
A jol ismert Marcos Alonso vagy Emerson Palmieri parosbol johetne az egyik.
Roppant gyenge jatekuk es formajuk miatt a Chelsea szabadulna toluk, es gyakorlatilag nagyon olcson megszerezhetoek, Conte mar 2 eve akarja oket.

KP:
Napokban ujra felmerult Conte "alma" Kante.
Aki mar a formaja miatt is kezd nem kirobbantathatlan lenni a Chelseanel.
Kora miatt pedig most kaphantnak utoljara ertelmes penzt erte.

Tamado:
A jol ismert nev, Dzeko.
A Roma nyaron ingyen elengedi, ennek tobb oka is van.
A kora, a horror magas fizetese, a gyenge formaja, es a balhei.
Magas fizeteset Sanchez felszabadulo fizetesbol allnank.

Tavozok teren Young es Kolarovrol mondhat le Conte a hirek szerint.
Mar altaluk felszabadulna tobb mint 15m fizetesi keret.
Ellenben Ranocchia hosszabbithat.
Valamint Perisicet is megakarja tartani Conte, a napokban elmondta mar amikor megerkezett megakarta tartani, de akkor o meg inkabb tavozott az uj poszt miatt.
2023-ig irhatna ala Ranocchia es Perisic, Conte mindket jatekosra szamitana.

KP-rol vagy Brozovic vagy Eriksen tavozhat megfelelo ajanlat eseten.
Nagyobb osszegre Eriksen eseten van esely.

Vidal es Sanchez fizetese is nagyon magas.
De Sanchezert van erdeklodes, es az o potlasat oldana meg Conte Dzekoval.
Vidal marad ha Conte is.
Szinten tavozhat Radu es Pinamonti is.

Igy osszesegeben Radu, Kolarov, Young, Eriksen, Sanchez, Pinamonti sor tavozhat, es altaluk tobb mint 50m euros fizetesi keret szabadulna fel.

Lapok megjegyzik, ez a forgatokony Conte maradasa eseten valosulhatna meg.
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

interfan írta: 2021.05.04. 09:06 Gazzetta szerint amennyiben marad Conte a kovetkezo 4 poszt lesz a prioritas szamara.

Kapus:
Ide Musso lenne a cel, de az ara miatt nem biztos hogy sikerul.
Ezert Silvestri erkezhet olcson, aki nem Handa ele, hanem moge johet.

Bal WB:
A jol ismert Marcos Alonso vagy Emerson Palmieri parosbol johetne az egyik.
Roppant gyenge jatekuk es formajuk miatt a Chelsea szabadulna toluk, es gyakorlatilag nagyon olcson megszerezhetoek, Conte mar 2 eve akarja oket.

KP:
Napokban ujra felmerult Conte "alma" Kante.
Aki mar a formaja miatt is kezd nem kirobbantathatlan lenni a Chelseanel.
Kora miatt pedig most kaphantnak utoljara ertelmes penzt erte.

Tamado:
A jol ismert nev, Dzeko.
A Roma nyaron ingyen elengedi, ennek tobb oka is van.
A kora, a horror magas fizetese, a gyenge formaja, es a balhei.
Magas fizeteset Sanchez felszabadulo fizetesbol allnank.

Tavozok teren Young es Kolarovrol mondhat le Conte a hirek szerint.
Mar altaluk felszabadulna tobb mint 15m fizetesi keret.
Ellenben Ranocchia hosszabbithat.
Valamint Perisicet is megakarja tartani Conte, a napokban elmondta mar amikor megerkezett megakarta tartani, de akkor o meg inkabb tavozott az uj poszt miatt.
2023-ig irhatna ala Ranocchia es Perisic, Conte mindket jatekosra szamitana.

KP-rol vagy Brozovic vagy Eriksen tavozhat megfelelo ajanlat eseten.
Nagyobb osszegre Eriksen eseten van esely.

Vidal es Sanchez fizetese is nagyon magas.
De Sanchezert van erdeklodes, es az o potlasat oldana meg Conte Dzekoval.
Vidal marad ha Conte is.
Szinten tavozhat Radu es Pinamonti is.

Igy osszesegeben Radu, Kolarov, Young, Eriksen, Sanchez, Pinamonti sor tavozhat, es altaluk tobb mint 50m euros fizetesi keret szabadulna fel.

Lapok megjegyzik, ez a forgatokony Conte maradasa eseten valosulhatna meg.
Tökéletes mercato. Főleg ha az 50 misit sikerül felszabadítanunk. Erős mag van, elég 1-1 posztra erősíteni. Eddig minden évben a komplett csapatot lehetett volna cserélni.
Aztán persze Don Marotta hozhatja a szokásos egy meglepi emberét, akitől leesik az állunk. :clap:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Portiere32 írta: 2021.05.04. 11:05
interfan írta: 2021.05.04. 09:06 Gazzetta szerint amennyiben marad Conte a kovetkezo 4 poszt lesz a prioritas szamara.

Kapus:
Ide Musso lenne a cel, de az ara miatt nem biztos hogy sikerul.
Ezert Silvestri erkezhet olcson, aki nem Handa ele, hanem moge johet.

Bal WB:
A jol ismert Marcos Alonso vagy Emerson Palmieri parosbol johetne az egyik.
Roppant gyenge jatekuk es formajuk miatt a Chelsea szabadulna toluk, es gyakorlatilag nagyon olcson megszerezhetoek, Conte mar 2 eve akarja oket.

KP:
Napokban ujra felmerult Conte "alma" Kante.
Aki mar a formaja miatt is kezd nem kirobbantathatlan lenni a Chelseanel.
Kora miatt pedig most kaphantnak utoljara ertelmes penzt erte.

Tamado:
A jol ismert nev, Dzeko.
A Roma nyaron ingyen elengedi, ennek tobb oka is van.
A kora, a horror magas fizetese, a gyenge formaja, es a balhei.
Magas fizeteset Sanchez felszabadulo fizetesbol allnank.

Tavozok teren Young es Kolarovrol mondhat le Conte a hirek szerint.
Mar altaluk felszabadulna tobb mint 15m fizetesi keret.
Ellenben Ranocchia hosszabbithat.
Valamint Perisicet is megakarja tartani Conte, a napokban elmondta mar amikor megerkezett megakarta tartani, de akkor o meg inkabb tavozott az uj poszt miatt.
2023-ig irhatna ala Ranocchia es Perisic, Conte mindket jatekosra szamitana.

KP-rol vagy Brozovic vagy Eriksen tavozhat megfelelo ajanlat eseten.
Nagyobb osszegre Eriksen eseten van esely.

Vidal es Sanchez fizetese is nagyon magas.
De Sanchezert van erdeklodes, es az o potlasat oldana meg Conte Dzekoval.
Vidal marad ha Conte is.
Szinten tavozhat Radu es Pinamonti is.

Igy osszesegeben Radu, Kolarov, Young, Eriksen, Sanchez, Pinamonti sor tavozhat, es altaluk tobb mint 50m euros fizetesi keret szabadulna fel.

Lapok megjegyzik, ez a forgatokony Conte maradasa eseten valosulhatna meg.
Tökéletes mercato. Főleg ha az 50 misit sikerül felszabadítanunk. Erős mag van, elég 1-1 posztra erősíteni. Eddig minden évben a komplett csapatot lehetett volna cserélni.
Aztán persze Don Marotta hozhatja a szokásos egy meglepi emberét, akitől leesik az állunk. :clap:
Nem is tudom hogy Marcos Alonso, esetleg Emerson, vagy 2021-ben a bajnoksagban egy azaz 1 golos 35 eves horror fizus Dzeko a "tokeletesebb". :D :D

Mondjuk a Perisic-Ranocchia hosszabbitas, Vidal maradassal, + Sanchez-Eriksen eladasa szinten a "tokeletesseget" surolja. :D
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

interfan írta: 2021.05.04. 11:10
Portiere32 írta: 2021.05.04. 11:05
interfan írta: 2021.05.04. 09:06 Gazzetta szerint amennyiben marad Conte a kovetkezo 4 poszt lesz a prioritas szamara.

Kapus:
Ide Musso lenne a cel, de az ara miatt nem biztos hogy sikerul.
Ezert Silvestri erkezhet olcson, aki nem Handa ele, hanem moge johet.

Bal WB:
A jol ismert Marcos Alonso vagy Emerson Palmieri parosbol johetne az egyik.
Roppant gyenge jatekuk es formajuk miatt a Chelsea szabadulna toluk, es gyakorlatilag nagyon olcson megszerezhetoek, Conte mar 2 eve akarja oket.

KP:
Napokban ujra felmerult Conte "alma" Kante.
Aki mar a formaja miatt is kezd nem kirobbantathatlan lenni a Chelseanel.
Kora miatt pedig most kaphantnak utoljara ertelmes penzt erte.

Tamado:
A jol ismert nev, Dzeko.
A Roma nyaron ingyen elengedi, ennek tobb oka is van.
A kora, a horror magas fizetese, a gyenge formaja, es a balhei.
Magas fizeteset Sanchez felszabadulo fizetesbol allnank.

Tavozok teren Young es Kolarovrol mondhat le Conte a hirek szerint.
Mar altaluk felszabadulna tobb mint 15m fizetesi keret.
Ellenben Ranocchia hosszabbithat.
Valamint Perisicet is megakarja tartani Conte, a napokban elmondta mar amikor megerkezett megakarta tartani, de akkor o meg inkabb tavozott az uj poszt miatt.
2023-ig irhatna ala Ranocchia es Perisic, Conte mindket jatekosra szamitana.

KP-rol vagy Brozovic vagy Eriksen tavozhat megfelelo ajanlat eseten.
Nagyobb osszegre Eriksen eseten van esely.

Vidal es Sanchez fizetese is nagyon magas.
De Sanchezert van erdeklodes, es az o potlasat oldana meg Conte Dzekoval.
Vidal marad ha Conte is.
Szinten tavozhat Radu es Pinamonti is.

Igy osszesegeben Radu, Kolarov, Young, Eriksen, Sanchez, Pinamonti sor tavozhat, es altaluk tobb mint 50m euros fizetesi keret szabadulna fel.

Lapok megjegyzik, ez a forgatokony Conte maradasa eseten valosulhatna meg.
Tökéletes mercato. Főleg ha az 50 misit sikerül felszabadítanunk. Erős mag van, elég 1-1 posztra erősíteni. Eddig minden évben a komplett csapatot lehetett volna cserélni.
Aztán persze Don Marotta hozhatja a szokásos egy meglepi emberét, akitől leesik az állunk. :clap:
Nem is tudom hogy Marcos Alonso, esetleg Emerson, vagy 2021-ben a bajnoksagban egy azaz 1 golos 35 eves horror fizus Dzeko a "tokeletesebb". :D :D

Mondjuk a Perisic-Ranocchia hosszabbitas, Vidal maradassal, + Sanchez-Eriksen eladasa szinten a "tokeletesseget" surolja. :D
Majd Conte alatt kivirágoznak 1 évre... :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Azaz. :D
Mint ahogy tette az iden Vidal, Kolarov, Young, Perisic, sot Nainggolan is az elso honapokban.

Oriasi. :D :D
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.05.04. 11:14 Azaz. :D
Mint ahogy tette az iden Vidal, Kolarov, Young, Perisic, sot Nainggolan is az elso honapokban.

Oriasi. :D :D
Perisic tavaszra egész normális teljesítményt rakott le az asztalra.
A többi nagyjából megbukott.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Corsera is nagyon hasonlo forgatokonyvet vizional a piacon amennyiben Conte marad mint a Gazzetta.

Kapuba ez esetben valoszinu Handanovic moge erkezne valaki, aki emiatt Silvestri lehet.
Az arat Dimarcoval es Salcedoval akar nullara is kilehet hozni.

Balra a ket Conte kedvenc kozul johet az egyik, Alonso vagy Emerson.

Elore Sanchez helyere legvaloszinubb Dzeko, de Giroud is kepbe lehet.

KP erkezo pedig a tavozokbol befolyt penztol fugghet.
Eriksen vagy Brozovic es Gagliardini vagy Vecino tavozhat.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2021.05.04. 11:42

Perisic tavaszra egész normális teljesítményt rakott le az asztalra.
A többi nagyjából megbukott.
Ez tény de 2022-ig van szerződése....hosszabbítani nem kéne már vele. ;) Ha nem kell senkinek max maradjon de új szerződést ne kapjon. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.05.04. 12:12
Festa írta: 2021.05.04. 11:42

Perisic tavaszra egész normális teljesítményt rakott le az asztalra.
A többi nagyjából megbukott.
Ez tény de 2022-ig van szerződése....hosszabbítani nem kéne már vele. ;) Ha nem kell senkinek max maradjon de új szerződést ne kapjon. :D
Jobb lesz az a szerzodesbontas is. :D

Az csak 5m kiadas, ami nem is szamit bele a koltsegvetesbe.
Ha meg marad az 10m kiadas 1 evre, es a koltsegvetesbe is beleszamolodik.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.05.04. 11:10 Nem is tudom hogy Marcos Alonso, esetleg Emerson, vagy 2021-ben a bajnoksagban egy azaz 1 golos 35 eves horror fizus Dzeko a "tokeletesebb". :D :D
Conte rendszerében Alonso remekül működött anno, ráadásul éveket játszott olaszban, Emerson meg alapból olaszból ment, hamar beilleszkednének.
Nyilván jobb lenne Gosens, de nem hiszem hogy bal wingback posztra 40-50 millióért igazolnánk a jelenlegi helyzetben.

Nálam az a lényeg hogy a kezdő egyben maradjon, és az is megfelel, ha ilyen Musso, Alonso, Dzeko félék jönnek.
Ha ezek mellett még spórolunk is, az még jobb.

Nagy elvárásaink nem lehetnek a jelenlegi helyzetben (Kanté mondjuk sztem kb esélytelen).
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.05.04. 12:27
interfan írta: 2021.05.04. 11:10 Nem is tudom hogy Marcos Alonso, esetleg Emerson, vagy 2021-ben a bajnoksagban egy azaz 1 golos 35 eves horror fizus Dzeko a "tokeletesebb". :D :D
Conte rendszerében Alonso remekül működött anno, ráadásul éveket játszott olaszban, Emerson meg alapból olaszból ment, hamar beilleszkednének.
Nyilván jobb lenne Gosens, de nem hiszem hogy bal wingback posztra 40-50 millióért igazolnánk a jelenlegi helyzetben.

Nálam az a lényeg hogy a kezdő egyben maradjon, és az is megfelel, ha ilyen Musso, Alonso, Dzeko félék jönnek.
Ha ezek mellett még spórolunk is, az még jobb.

Nagy elvárásaink nem lehetnek a jelenlegi helyzetben (Kanté mondjuk sztem kb esélytelen).
Csak azota eltelt 4-5 ev...

Alonso pedig csunyan kifele megy, es botranyosan jatszik.
Emersont ne is emlitsuk...

Egyaltalan nem eselyetlen Kante.
Megy Eriksen pl, 40m, felszabadul 13m fizu.
Chelseabe mar Kante kozel sem kirobantahatlan, sot...
Kante 30 elmult, Chelsea most utoljara kaphat erte nagy penzt.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Én Kanténak örülnék. Lehet nem ez élete szezonja de azért 43 meccsen játszott. ;) Ok 30 éves de 2-3 jó szezonja simán lehet. Alázatos egy játékos.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.05.04. 12:49 Én Kanténak örülnék. Lehet nem ez élete szezonja de azért 43 meccsen játszott. ;) Ok 30 éves de 2-3 jó szezonja simán lehet. Alázatos egy játékos.
Csak megeri egy 30 elmult iden jatekosert 40m-t fizetni, aki sajnos iden mar elindult lefele...
Aki csak a vedekezeshez ert.

Raadasul Eriksent eladni erte?

Nem lenne tanacsosabb egy ilyen osszeget, egy focit jatszo, tobb poszton bevetheto, egesz Seria A legjobb KP statjait evek ota hozo 27 eves jatekosra kiadni?
Aki ismetlem evek ota a legjobb KP a Seria A-ban.
Fizuja pedig kb fele lenne mint Kantee.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.05.04. 12:59-kor.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.05.04. 12:32
mike írta: 2021.05.04. 12:27 Conte rendszerében Alonso remekül működött anno, ráadásul éveket játszott olaszban, Emerson meg alapból olaszból ment, hamar beilleszkednének.
Nyilván jobb lenne Gosens, de nem hiszem hogy bal wingback posztra 40-50 millióért igazolnánk a jelenlegi helyzetben.
Csak azota eltelt 4-5 ev...

Alonso pedig csunyan kifele megy, es botranyosan jatszik.
Emersont ne is emlitsuk...
Asszem leírtam az érveimet:)
Tudjuk hogy van kockázat az Alonso féle igazolásokban, de nincs 50 milliónk wingbackekre.
Gosens mellett pl Tagliafico is remek lenne, de fogalmam sincs mennyibe fájna.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.05.04. 12:54
interfan írta: 2021.05.04. 12:32
mike írta: 2021.05.04. 12:27 Conte rendszerében Alonso remekül működött anno, ráadásul éveket játszott olaszban, Emerson meg alapból olaszból ment, hamar beilleszkednének.
Nyilván jobb lenne Gosens, de nem hiszem hogy bal wingback posztra 40-50 millióért igazolnánk a jelenlegi helyzetben.
Csak azota eltelt 4-5 ev...

Alonso pedig csunyan kifele megy, es botranyosan jatszik.
Emersont ne is emlitsuk...
Asszem leírtam az érveimet:)
Tudjuk hogy van kockázat az Alonso féle igazolásokban, de nincs 50 milliónk wingbackekre.
Gosens mellett Tagliafico is remek lenne, de fogalmam sincs mennyibe fájna.
Napokban volt pont hir rola, 13m-t ker erte az Ajax.
Ugynoke is megerositette, alacsony aron tavozhat.

Es ne feletjsuk Dimarcot sem.
6m-ert megveheti a Verona, mi 10m-ert vissza.
Magyarul 4m.

Dimarco = 4m
Tagliafico = 13m
Alonso/Emerson = 10m

Hat nekem nem lenne sok kerdes. ;)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.05.04. 12:56 Dimarco = 4m
Tagliafico = 13m
Alonso/Emerson = 10m

Hat nekem nem lenne sok kerdes. ;)
Persze, ebben az esetben valóban nem kérdés.
Tagliafico ennyiért ajándék, de Conténak úgyis Alonso kell majd :D :x
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.05.04. 12:58
interfan írta: 2021.05.04. 12:56 Dimarco = 4m
Tagliafico = 13m
Alonso/Emerson = 10m

Hat nekem nem lenne sok kerdes. ;)
Persze, ebben az esetben valóban nem kérdés.
Tagliafico ennyiért ajándék, de Conténak úgyis Alonso kell majd :D :x
Egyetertunk, mint ahogy Contet is szerintem jol ismerjuk mar. :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.05.04. 12:51

Csak megeri egy 30 elmult iden jatekosert 40m-t fizetni, aki sajnos iden mar elindult lefele...
Aki csak a vedekezeshez ert.

Raadasul Eriksent eladni erte?

Nem lenne tanacsosabb egy ilyen osszeget, egy focit jatszo, tobb poszton bevetheto, egesz Seria A legjobb KP statjait evek ota hozo 27 eves jatekosra kiadni?
Aki ismetlem evek ota a legjobb KP a Seria A-ban.
Fizuja pedig kb fele lenne mint Kantee.
Én nem írtam ki helyett. Azt írtam én örülnék neki. Még annyira korán vagyunk az sem biztos egyáltalán jön e. ;) Na meg a másik Eriksen sem a posztján tolja, inkább védekező szerepben van. Ha Conte marad akkor esélyes be kell áldozni és olyat hozni akinek az a posztja.
De azt honnan tudod Kanté bukó lenne De Paul meg bevállna? Az, hogy egy kiesés ellen küzdő csapatból kilóg az nem jelelnti azt Conte rendszerében is jó lenne. Ez az amit nem tudunk, csak találgatunk. ;)
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Cupi írta: 2021.05.04. 13:14
Én nem írtam ki helyett. Azt írtam én örülnék neki. Még annyira korán vagyunk az sem biztos egyáltalán jön e. ;) Na meg a másik Eriksen sem a posztján tolja, inkább védekező szerepben van. Ha Conte marad akkor esélyes be kell áldozni és olyat hozni akinek az a posztja.
De azt honnan tudod Kanté bukó lenne De Paul meg bevállna? Az, hogy egy kiesés ellen küzdő csapatból kilóg az nem jelelnti azt Conte rendszerében is jó lenne. Ez az amit nem tudunk, csak találgatunk. ;)
De Paul akkora szám lenne már rég elvitte volna egy nagyobb csapat, de minimum egy Sevilla vagy PL középcsapat.. esetleg Arsenal.
Nekem ő max a 2014-15 körüli Interben lenne húzóember.

Áldozatokra szükség van ezt megkellett volna tanulni korábban. 2010-ben senkit nem akartunk eladni amikor lett volna rájuk kereslet.

Profin igazgatnak a kínaiak ezt nem lehet elvitatni és ezt a profizmust nem csak az "im Milano" féle brand építésbe , új arculatba kell átültetni , hanem az átigazolási politikába is. Eriksenért fájna a szívem, ahogy Skriniarért is és Lukakuért is , de muszáj jó korban eladni őket, jó pénzért. Ez a feltétele annak, hogy tartsuk a szintet és lépdeljünk előre még ha rövid távon ez nem is néz ki jól.
Az Internek szurkolunk, nem egyéneknek :) Kantenak én is tudnék örülni, a feltételek a kérdésesek. Mennyiért, ki helyett. Eriksen posztja alapvetően vakfolt , oda egyértelműen Vidal - azaz - Kante stílusú játékost akart, de ez lett belőle. Ez a Serie-A-ba idén még elfért , de a BL-ben szerintem nem fog, ha a legjobb 8 a cél. Márpedig ennek az Internek, ha a mag megmarad és a baloldalt elrendezik a legjobb 8 az elvárás, főleg , hogy első kalaposak vagyunk.

Augusztusig még nagyon sok 99%-os biztossággal érkező játékosunk lesz amiből nem lesz semmi, és még csak most indult május :D

Alapvetően befolyásolja majd a nyári torna is a játékosok árának alakulását, szóval a fiatalok tekintetében jobb lenne időben lépni , ha ilyen igazolásokat akarnak idén. Egy jó EB szereplés megtriplázza mostanában egy nevenincs játékos árát is , erre gondoltam. Na mindegy, szerintem nincs akkora fos mint ahogy előrevan vetítve.
Interfan007
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2021.03.11. 11:54

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan007 »

Adják meg Conte-nek akit akar, a bajnoki cím önmagáért beszél. Utólag meg baromi könnyű okosnak lenni, hogy ezt meg azt nem kellett volna leigazolni. Nincs pénz úgyhogy nagy csodát amúgy se kell várni....
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Interfan007 írta: 2021.05.04. 13:43 Adják meg Conte-nek akit akar, a bajnoki cím önmagáért beszél. Utólag meg baromi könnyű okosnak lenni, hogy ezt meg azt nem kellett volna leigazolni. Nincs pénz úgyhogy nagy csodát amúgy se kell várni....
Ráadásul sosem értem hogy ez a Conte vonal mit takar :D Conte vonal, Marotta vonal.. ilyen profi klubnál soha az életben nem lenne két "vonal" max ha építészmérnök bajnokság vagy vonalzó gyártókról beszélünk.
Marotta-nak is ugyanúgy voltak ballépései erről a juventus drukkerek tudnának mesélni. Emellett én a legprofibb szakembernek tartom , nem csak Olaszországban.

De vegyük szépen sorjában kit köszönhetünk Conte-nak és ki vált be ki nem.(Személyes vélemény) Aki Marotta-hoz köthető, mint Barella, nem fogom idevenni, persze Conteval kapcsolatban azt is kilehetne emelni, amit Barella mondott , vagy ami jól kirajzolódik Perisic morálján, hogy többet hozott ki a játékosokból mint eddig bárki.

Lukaku - egyértelműen Conte miatt jött, Conte kérte , Lukakunak pedig mérvadó volt, hogy Ő hívja, szerintem ide más edző miatt nem jött volna. Borsos ára volt, de ennek tükrében is megérte - pozitiv

Kolarov - totális bukta a pályán, még szerencse, hogy idén kiemelkedtünk a mezőnyből és a többi védő hozta a szintet. Ingyen jött, 2 éves szerződéssel. Mellesleg nem egy játékos nyilatkozta, hogy Handa és Kolarov az, akik a hangadók és az apafigurák az öltözőben, akik egyben tartják a kollektívát. DE! nem leszek elfogult - negativ

Hakimi - szerintem nincs mit hozzáfűzni, egyértelműen a 3-5-2 -re lett kitalálva az ember, Conte egyik zászlóshajója. Ár/érték arányról sem kell mondani sokat - pozitiv

Young - szintén ingyen érkező, lejár a szerződése mindjárt, kb gondunk nem lesz vele. Amikor kellett odatette magát, de mégiscsak 35 éves. Szerintem ő inkább a semleges kategória, mert voltak hibái de meccset is döntött el, és szerintem többet adott mint vártuk. - neutrális

Darmian - kölcsön , fillérekért megvásárolható, Biraghi továbbfejlesztett változata, univerzális szélső, nálam kellemes meglepetés. - pozitiv

Vidal - kőbunkó, de tudja hogy kell megnyerni egy bajnokságot, annyi kupája van összesen mint az egész keretnek, ingyen jött, a magas fizu árnyalja a dolgokat, Sanchez sem kellett volna , hogy ilyen 6-8m körüli bért kapjon, ahogy ő sem. Az agyrém dolgai és kiállításai mellett csak befejelte a Juve ellen, és csak sikerült jópárszor a fiatallabb középpályásoknak is újat mutatni. Mellesleg nem hallottam arról, hogy itt ott héderelt volna az idén, vagy bulizott volna mint korábbi helyein. Szerintem jövőre ugyanezt fogja hozni mint idén, utána meg mehet haza úgyis. Lehetne vitázni hogy elfogadható , vagy rossz igazolás, nálam ő is hozzájárult ahhoz, hogy most ilyen könnyen bajnokok lettünk. Mellette örülök a kiesésének mert így Eriksenről is bebizonyosodott , hogy tud focizni. Az árat, a szerződés kondícióit, figyelembe véve, nálam ő semleges - neutrális.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

DM22 írta: 2021.05.04. 14:10
Interfan007 írta: 2021.05.04. 13:43 Adják meg Conte-nek akit akar, a bajnoki cím önmagáért beszél. Utólag meg baromi könnyű okosnak lenni, hogy ezt meg azt nem kellett volna leigazolni. Nincs pénz úgyhogy nagy csodát amúgy se kell várni....
Ráadásul sosem értem hogy ez a Conte vonal mit takar :D Conte vonal, Marotta vonal.. ilyen profi klubnál soha az életben nem lenne két "vonal" max ha építészmérnök bajnokság vagy vonalzó gyártókról beszélünk.
Marotta-nak is ugyanúgy voltak ballépései erről a juventus drukkerek tudnának mesélni. Emellett én a legprofibb szakembernek tartom , nem csak Olaszországban.

De vegyük szépen sorjában kit köszönhetünk Conte-nak és ki vált be ki nem.(Személyes vélemény) Aki Marotta-hoz köthető, mint Barella, nem fogom idevenni, persze Conteval kapcsolatban azt is kilehetne emelni, amit Barella mondott , vagy ami jól kirajzolódik Perisic morálján, hogy többet hozott ki a játékosokból mint eddig bárki.

Lukaku - egyértelműen Conte miatt jött, Conte kérte , Lukakunak pedig mérvadó volt, hogy Ő hívja, szerintem ide más edző miatt nem jött volna. Borsos ára volt, de ennek tükrében is megérte - pozitiv

Kolarov - totális bukta a pályán, még szerencse, hogy idén kiemelkedtünk a mezőnyből és a többi védő hozta a szintet. Ingyen jött, 2 éves szerződéssel. Mellesleg nem egy játékos nyilatkozta, hogy Handa és Kolarov az, akik a hangadók és az apafigurák az öltözőben, akik egyben tartják a kollektívát. DE! nem leszek elfogult - negativ

Hakimi - szerintem nincs mit hozzáfűzni, egyértelműen a 3-5-2 -re lett kitalálva az ember, Conte egyik zászlóshajója. Ár/érték arányról sem kell mondani sokat - pozitiv

Young - szintén ingyen érkező, lejár a szerződése mindjárt, kb gondunk nem lesz vele. Amikor kellett odatette magát, de mégiscsak 35 éves. Szerintem ő inkább a semleges kategória, mert voltak hibái de meccset is döntött el, és szerintem többet adott mint vártuk. - neutrális

Darmian - kölcsön , fillérekért megvásárolható, Biraghi továbbfejlesztett változata, univerzális szélső, nálam kellemes meglepetés. - pozitiv

Vidal - kőbunkó, de tudja hogy kell megnyerni egy bajnokságot, annyi kupája van összesen mint az egész keretnek, ingyen jött, a magas fizu árnyalja a dolgokat, Sanchez sem kellett volna , hogy ilyen 6-8m körüli bért kapjon, ahogy ő sem. Az agyrém dolgai és kiállításai mellett csak befejelte a Juve ellen, és csak sikerült jópárszor a fiatallabb középpályásoknak is újat mutatni. Mellesleg nem hallottam arról, hogy itt ott héderelt volna az idén, vagy bulizott volna mint korábbi helyein. Szerintem jövőre ugyanezt fogja hozni mint idén, utána meg mehet haza úgyis. Lehetne vitázni hogy elfogadható , vagy rossz igazolás, nálam ő is hozzájárult ahhoz, hogy most ilyen könnyen bajnokok lettünk. Mellette örülök a kiesésének mert így Eriksenről is bebizonyosodott , hogy tud focizni. Az árat, a szerződés kondícióit, figyelembe véve, nálam ő semleges - neutrális.
Szóval azt akartam mondani, hogy igen adják meg neki akit kér, ésszerű keretek között, mert eddig bőven pozitiv a mérlege.
Janicsár
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

Nem interfan védelmére kelve de én is érzem a conte vs marotta vonalat és az ebből fakadó ellentéteket.
Az elmúlt 10 évben mindig ugy igazoltunk, hogy azonnali eredmény kell. Mikor is jött ez be? Most az egyszer.
Ha ezt akarjuk csinálni ám legyen de akkor mire fel csodálkozunk? 10-ből 1 az annyira nem jó stat hogy ne gondolkodjunk el rajta.

Vidalról ha annyit lehet elmondani h fejelt egy fontos gólt akkor nálam bőven negatív a fickó. Még ugy is hogy én örültem mikor jött...
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Janicsár írta: 2021.05.04. 14:44 Nem interfan védelmére kelve de én is érzem a conte vs marotta vonalat és az ebből fakadó ellentéteket.
Az elmúlt 10 évben mindig ugy igazoltunk, hogy azonnali eredmény kell. Mikor is jött ez be? Most az egyszer.
Ha ezt akarjuk csinálni ám legyen de akkor mire fel csodálkozunk? 10-ből 1 az annyira nem jó stat hogy ne gondolkodjunk el rajta.

Vidalról ha annyit lehet elmondani h fejelt egy fontos gólt akkor nálam bőven negatív a fickó. Még ugy is hogy én örültem mikor jött...
De itt ingyen érkezőkről van szó, akiknek semmilyen aláírási pénzt nem fizettünk, Eriksent kivéve, és 2 éves szerződést kaptak. Nem esünk szerintem ugyanabba a hibába. Szerintem ez a két vonal nem különbözik olyan markánsan mint bárhol máshol a világban. Itt arról van szó, hogy van egy karizmatikus edző, meg van egy gazdasági szakember aki adott büdzséből kell hogy kihozza a legjobbat.

Én sem Interfant ekézem ezzel, hanem az erővel plántált személyes véleményt. Szó se róla, Vidal-nal ezerszer jobbakat is eltudtam volna képzelni. Na de ingyen ? inkább Vidal mint 20 milláért egy fiatal aki vagy beválik vagy nem. Nem is volt 20 milla mondjuk a kasszában de ha lett volna is inkább Vidal, hogy aztán hozzunk egy valóban jó játékost arra a posztra a későbbiekben.

És igen is szükség van öregebbekre a fiatalabbak mellett. Hozzáteszem, szerintem.
Egyébként szétválasztanám ezt az elmúlt 10 évben hogy igazoltunk dolgot.

2010 után a lejtőn senki nem számított rá, hogy ekkora bukóban leszünk, pénz hiány és a klub eladása körüli mizéria volt terítéken, naná hogy egy értelmes játékost nem tudtunk hozni. Egyébként korban egész jókat is hoztunk azok sem váltak be.

Thohir éra.. felesleges ennek az időszaknak az igazolásait előtérbe helyezni, már az első percben az volt a célja az Indozénak hogy a lehető legkisebb befektetéssel hozza ki a legnagyobb hasznot az eladás után..

A kínaiak lassan 3 éve szerintem sokkal jobban csinálnak mindent. Nekünk közel sincsenek olyan gondjaink mint a juvenak a magas fizetésű eladhatatlan játékosokkal, akik már a 30at verdesik , vagy el is hagyták.

Itt 2 éves szerződésekről beszélünk ami teljesen vállalható és az azonnali eredményre pedig szükség volt, mert igen, első kalaposnak kell lenni, és igen kell a bajnoki cím. Innen lehet építkezni. Azt kell interpretálni , hogy most már mi vagyunk olaszország bajnokcsapata, és a játékosoknak kell akarni hozzánk jönni. Marotta porhintései is ennek szólnak, hogy minél kedvezőbb feltételekkel tudjon tárgyalni. Hülyeség szerintem hogy mostantól megint egy RB Salzburg féle fiatalokat kinevelünk és jó pénzért továbbadjuk őket csapat leszünk.. Mi értelme lenne. Inkább csak próbálja magát jól pozicionálni, hogyha esély adódna egy Kante-ra , Wijnaldumra bárkire, akkor értsék meg , itt a fizu nem lesz City szintű.

Tehát

Vidal kb 14 m -t jelent 2 évre,
Darmian 3m - 1 évre - eddig.
Kolaraov 7 m - 2 évre

Akik maradtak Perisic még 2 év az 9m
Ranocchia meg +1 év 3,5 m max.

Ez összesen 35m euró körül van. Most ebből az összegből mégis hogy és kit hoztunk volna. Talán 1 valamire való játékost? és hol vannak akkor a kiegészítő emberek? Én is többet jobbat akarok hozzáteszem, de szerintem sokszor , - én is - elsikkadunk olyan apróságok felett, hogy mégis mekkora az az anyagi keret amíg nyúztózkodhatunk
Janicsár
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

A párhuzamot ott érzem, hogy kb felesleges kiadások ezek az emberek. Ha kiegészítő emberekre van szükség miért ne mhozunk kölcsönbe? Ha meg rutinos profira akkor ahhoz mérten adjunk neki fizetést.
Ráadásul több posztra is meglenne a saját nevelésünk aki serieA szint (dimarco) de nem kell mert ottvan kolarov és young akik hiába jöttek ingyen, úgy is fognak majd távozni de addig felveszik az aránytalan fizut.
Nekem egy ilyen rutincápa pont olyan lutri mint egy fiatal.

Egyébként igazad van, látszik fejlődés de ez az azonnali siker utáni sóvárgás nagyon sok rossz döntést szült már eddig és fog ezután is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Janicsár írta: 2021.05.04. 17:06 A párhuzamot ott érzem, hogy kb felesleges kiadások ezek az emberek. Ha kiegészítő emberekre van szükség miért ne mhozunk kölcsönbe? Ha meg rutinos profira akkor ahhoz mérten adjunk neki fizetést.
Ráadásul több posztra is meglenne a saját nevelésünk aki serieA szint (dimarco) de nem kell mert ottvan kolarov és young akik hiába jöttek ingyen, úgy is fognak majd távozni de addig felveszik az aránytalan fizut.
Nekem egy ilyen rutincápa pont olyan lutri mint egy fiatal.

Egyébként igazad van, látszik fejlődés de ez az azonnali siker utáni sóvárgás nagyon sok rossz döntést szült már eddig és fog ezután is.
Egyetertek, teljesen lutri a rutin vonal, raadasul mind rohejes buko volt.
Akiknek kb olyan mertekben koszonhetjuk a Scudettot mint a szertarosnak.

Szep szamolgats volt itt az elobb, de alapvetoen helytelen, mivel ezek netto osszegek, a klubnak brutto kiadasai vannak.
Tehat a gyonyoruen kiszamolt "csak" 35m valojaban es helyesen 70m-s evek kiadast jelent a klubnak.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Janicsár írta: 2021.05.04. 17:06 A párhuzamot ott érzem, hogy kb felesleges kiadások ezek az emberek. Ha kiegészítő emberekre van szükség miért ne mhozunk kölcsönbe? Ha meg rutinos profira akkor ahhoz mérten adjunk neki fizetést.
Ráadásul több posztra is meglenne a saját nevelésünk aki serieA szint (dimarco) de nem kell mert ottvan kolarov és young akik hiába jöttek ingyen, úgy is fognak majd távozni de addig felveszik az aránytalan fizut.
Nekem egy ilyen rutincápa pont olyan lutri mint egy fiatal.

Egyébként igazad van, látszik fejlődés de ez az azonnali siker utáni sóvárgás nagyon sok rossz döntést szült már eddig és fog ezután is.
Értem amit mondasz és bőven egyet tudok vele érteni, de azt azért tegyük hozzá, hogy Di Marco és a hasonló eligazolások sokszor valamilyen üzlet részeként keletkeztek. Tehát pénz + Di Marco = Barella.. nyilván nem ez volt , csak egy fiktív példa. Na meg nálunk be sem vált, és az elmúlt 1 éve az ami igazán értékelhető.
A lutriban teljesen igazad van , minden oldalról lehet így közelíteni, de azt hogy kinek mennyi fizu jár és mennyit kap nagyon nehéz belőni.

Na meg ha kölcsön jön valaki az szerintem nem túl jó motiváló eszköz.. legalábbis neki. Hát tudja hogy tuti pattanó van az év végén. Másfelől klubok nem adnak oda sűrűn úgy jó játékost hogy tessék 1 év kölcsönbe a tiéd utána megveheted.

Alapvetően ne fájjon a fejünk szerintem emiatt, kiegészítőemberekről van szó :) Maradjon is így. A keret meg erősödjön olyanokkal akikkel mindenki elégedett. Egyelőre még bízom a kínaiakban és Marotta-ban. Ahogy Conte-ban is.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.05.04. 18:22
Janicsár írta: 2021.05.04. 17:06 A párhuzamot ott érzem, hogy kb felesleges kiadások ezek az emberek. Ha kiegészítő emberekre van szükség miért ne mhozunk kölcsönbe? Ha meg rutinos profira akkor ahhoz mérten adjunk neki fizetést.
Ráadásul több posztra is meglenne a saját nevelésünk aki serieA szint (dimarco) de nem kell mert ottvan kolarov és young akik hiába jöttek ingyen, úgy is fognak majd távozni de addig felveszik az aránytalan fizut.
Nekem egy ilyen rutincápa pont olyan lutri mint egy fiatal.

Egyébként igazad van, látszik fejlődés de ez az azonnali siker utáni sóvárgás nagyon sok rossz döntést szült már eddig és fog ezután is.
Egyetertek, teljesen lutri a rutin vonal, raadasul mind rohejes buko volt.
Akiknek kb olyan mertekben koszonhetjuk a Scudettot mint a szertarosnak.

Szep szamolgats volt itt az elobb, de alapvetoen helytelen, mivel ezek netto osszegek, a klubnak brutto kiadasai vannak.
Tehat a gyonyoruen kiszamolt "csak" 35m valojaban es helyesen 70m-s evek kiadast jelent a klubnak.
Ajj már megint ez az erőszakos stílus :D Egyébként politikusnak kéne menni ilyen határozott elképzelésekkel Interfan. Még ha hülyeség is , kitartóan kell mondani, és a nép megeszi :D Na de ne ám megsértődj , csak viccelek.

Kit érdekel jelen esetben hogy bruttó? Gondoltam egyébként , hogy ezzel fogsz jönni de mit gondolsz ha elhozzuk 35 m-ért a grande colpod vagy De Pault a 4-5 játékos helyett akkor az nem lesz brutto? azt is bekell szorozni, tehát 35 x 2 + a nettó fizuja x 2 , ez így több mint 70 :)
Azt viszont nem tudom elengedni hogy mind röhejesen bukó volt :D Bukó az egy Nainggolan üzlet akit előre úgy lengettél be hogy itt a megváltó. 38 m volt NETTÓ.
Itt ingyen érkező perememberekről beszélünk akik igen is hozzátettek a Scudetto-hoz akár tetszik neked akár nem.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Alapveto dolgokkal erdemes tisztaban lenni, kulonben a velemenyunk fals kepet ad.
Ezert a "kit erdekel" kerdes is teljesen ertelmetlen.

Atigazolasi dij eseten erdemes utannezni a brutto/netto osszefuggesnek.
Kifizetunk 35m-t XY-ert az nem brutto 70m, mivel az szovetseg es az adotornyevek kapcsan nem mi adozunk.
Tehat leigazoltuk Lukakut 80m-ert, az tenyleges osszegkent 80m euro volt.
Raadasul evekre elosztva mert kb 5 ev alatt fizetjuk ki ezt a 80m-t.

Ellenben a totalis helytelen szamitas a "csak" 35m fizu kapcsan az 70m.
Mivel a jatekosok zsebebe megy 35m, de tovabbi 35m-t adozunk utana.

Sosem keso tanulni es utannaolvasni dolgoknak. ;)
Válasz küldése