Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.05.04. 18:34
Janicsár írta: 2021.05.04. 17:06 A párhuzamot ott érzem, hogy kb felesleges kiadások ezek az emberek. Ha kiegészítő emberekre van szükség miért ne mhozunk kölcsönbe? Ha meg rutinos profira akkor ahhoz mérten adjunk neki fizetést.
Ráadásul több posztra is meglenne a saját nevelésünk aki serieA szint (dimarco) de nem kell mert ottvan kolarov és young akik hiába jöttek ingyen, úgy is fognak majd távozni de addig felveszik az aránytalan fizut.
Nekem egy ilyen rutincápa pont olyan lutri mint egy fiatal.

Egyébként igazad van, látszik fejlődés de ez az azonnali siker utáni sóvárgás nagyon sok rossz döntést szült már eddig és fog ezután is.
Értem amit mondasz és bőven egyet tudok vele érteni, de azt azért tegyük hozzá, hogy Di Marco és a hasonló eligazolások sokszor valamilyen üzlet részeként keletkeztek. Tehát pénz + Di Marco = Barella.. nyilván nem ez volt , csak egy fiktív példa. Na meg nálunk be sem vált, és az elmúlt 1 éve az ami igazán értékelhető.
A lutriban teljesen igazad van , minden oldalról lehet így közelíteni, de azt hogy kinek mennyi fizu jár és mennyit kap nagyon nehéz belőni.

Na meg ha kölcsön jön valaki az szerintem nem túl jó motiváló eszköz.. legalábbis neki. Hát tudja hogy tuti pattanó van az év végén. Másfelől klubok nem adnak oda sűrűn úgy jó játékost hogy tessék 1 év kölcsönbe a tiéd utána megveheted.

Alapvetően ne fájjon a fejünk szerintem emiatt, kiegészítőemberekről van szó :) Maradjon is így. A keret meg erősödjön olyanokkal akikkel mindenki elégedett. Egyelőre még bízom a kínaiakban és Marotta-ban. Ahogy Conte-ban is.
Csak ugy halkan kerdezem, hol is volt olyan bevalt jol felepitett uzlet hogy fiatal + penz = Barella, Bastoni, Sensi, Hakimi, Martinez?
En ilyet nem latok, sajnos azert mert nem is volt.

Ja talaltam egyet, Zaniolo + 38m = Nainggolan.
Igy mar ertem.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Arrogancia kapitany beindult .
Janicsár
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

Szerintem ne vesszünk össze ilyen dolgokon, felesleges. Valószínüleg a kép ami végül kialakul az totál vegyes lesz, lesz egy kis marotta és egy kis Conte is persze ha maradnak. A % os eloszlást meg utólag sem tudjuk megmondani.
Valakinek ez tetszik valakinek az felesleges másra erőltetni az akaratunkat mindegy ki teszi.
Én örülök ha interfan ír infokat adatokat, de annak is örülök ha valaki érvekkel tényekkel formálja az én véleményem is adott dolgokról.
Egyikünk igaza sem 100% os.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.05.04. 18:49

Csak ugy halkan kerdezem, hol is volt olyan bevalt jol felepitett uzlet hogy fiatal + penz = Barella, Bastoni, Sensi, Hakimi, Martinez?
En ilyet nem latok, sajnos azert mert nem is volt.

Ja talaltam egyet, Zaniolo + 38m = Nainggolan.
Igy mar ertem.
Csak úgy hangosan mondom, nem azt mondtam , hogy jól bevált üzlet volt, hanem hogy rengeteg olyan üzletünk volt , és van más csapatnak is olaszországban, hogy tegyük fel, valaki fut egy jó szezont a Cagliariban, mi pedig úgy vesszük meg hogy az árat csökkentjük fiatalok bevonásával.
Alapaból nehogymár nálunk építse fel magát egy Di Marco vagy bármelyik fiatal. Nagy csapat vagyunk elvileg, most már hivatalosan is. Ha meg valaki tényleg rohadt jó az fiatalon is rohadt jó és játszani is fog. Annyit meg engedjünk már meg a Scudetto-t elhozó edzőnek , hogy ő válasszon ki valakit aki ingyen jön , ha neki az az elképzelése. Másik, hogy nem Conte a hülye ha Di Marco-t nem tudjuk visszahozni mert nincs pénz vagy nem olyan szerződéssel engedtük el vagy nem prioritás. De nem is Di Marco ez bárkire igaz.
Most értem hogy neked beakadt a Di Marco lemez, de mi már nagyfiúk vagyunk elvileg kíváncsi vagyok egy Bayern , Chelsea, bárki ellen mit művelne. Akkor inkább már egy rutinosabb ember maradjon ott és ne költsük fél megoldásokra a pénzt. Kuporgassunk össze rendes fasza játékosra.

Az a baj felesleges magyaráznom mert biztos vagyok benne hogy nem azzal van a baj , hogy nem fogod fel amit írok, hanem nem akarod felfogni. Pedig már annyi energiát fektettem beléd lassan gyámság alá veszlek :D <3 Na de nyilván az én szavam sem szentírás, simán írhatok baromságokat de kérlek gondolkozz kicsit mielőtt tényeknek állítasz be fikciókat amiről még senkinek semmi tudomása nincs. És hagyd kicsit örülni az embert a Scudettonak ne azt kelljen látnom ki mekkora szar meg mennyire nem tett hozzá vagy 4-5 ember semmit a Scudettohoz, amire te is 11 évet vártál. Nem lehet mindenki Lukaku, és nem lehet minden csapat PSG..
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Janicsár írta: 2021.05.04. 19:01 Szerintem ne vesszünk össze ilyen dolgokon, felesleges. Valószínüleg a kép ami végül kialakul az totál vegyes lesz, lesz egy kis marotta és egy kis Conte is persze ha maradnak. A % os eloszlást meg utólag sem tudjuk megmondani.
Valakinek ez tetszik valakinek az felesleges másra erőltetni az akaratunkat mindegy ki teszi.
Én örülök ha interfan ír infokat adatokat, de annak is örülök ha valaki érvekkel tényekkel formálja az én véleményem is adott dolgokról.
Egyikünk igaza sem 100% os.
Ez pontosan így van. Nekem is ez az álláspontom, és mellé még szeretek is vitázni , mert az nem egy rossz dolog csak pejorativnak tűnik. Szerintem tök jó ellenérveket felsorakoztatni , szembeállítani, tanulni a másiktól. Amit te írtál is formálja a véleményem, sőt Interfan is tudja néha, mert nem mindig zsákutca a 60x leírt dolog.. Őszintén én sem Interfan ellen vagyok hanem a hülyeség ellen és addig fogom baszogatni amíg ki nem tiltanak vagy meg nem javul :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Janicsár írta: 2021.05.04. 19:01 Szerintem ne vesszünk össze ilyen dolgokon, felesleges. Valószínüleg a kép ami végül kialakul az totál vegyes lesz, lesz egy kis marotta és egy kis Conte is persze ha maradnak. A % os eloszlást meg utólag sem tudjuk megmondani.
Valakinek ez tetszik valakinek az felesleges másra erőltetni az akaratunkat mindegy ki teszi.
Én örülök ha interfan ír infokat adatokat, de annak is örülök ha valaki érvekkel tényekkel formálja az én véleményem is adott dolgokról.
Egyikünk igaza sem 100% os.
Igy van, teljesen felesleges.
Ahogy Paollilo elmondta, azert mert megszoritasok lesznek az nem feltetlen jelent rosszat.

Tartsuk egyben a csapatot, azokat akik hasznaltak es segitettek a csapaton.
Maradjon mindenki, nullas mercatokkal is lehet alkotni.
Az alkotast pedig bizzuk arra aki bizonyitott az igazolasaival.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hakimit ugynoket kerdeztek a Bayern erdeklodeserol.
Elmondta egyaltalan nem lepodik meg rajta.
A Bayern a vilag egyik legjobb csapata, es olyan jatekosokat keresnek akik a sajat posztjan a vilag legjobbjai.
Hakimi ketsegekivul az egyik legjobb a sajat posztjan.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2021.05.04. 19:13
Janicsár írta: 2021.05.04. 19:01 Szerintem ne vesszünk össze ilyen dolgokon, felesleges. Valószínüleg a kép ami végül kialakul az totál vegyes lesz, lesz egy kis marotta és egy kis Conte is persze ha maradnak. A % os eloszlást meg utólag sem tudjuk megmondani.
Valakinek ez tetszik valakinek az felesleges másra erőltetni az akaratunkat mindegy ki teszi.
Én örülök ha interfan ír infokat adatokat, de annak is örülök ha valaki érvekkel tényekkel formálja az én véleményem is adott dolgokról.
Egyikünk igaza sem 100% os.
Igy van, teljesen felesleges.
Ahogy Paollilo elmondta, azert mert megszoritasok lesznek az nem feltetlen jelent rosszat.

Tartsuk egyben a csapatot, azokat akik hasznaltak es segitettek a csapaton.
Maradjon mindenki, nullas mercatokkal is lehet alkotni.
Az alkotast pedig bizzuk arra aki bizonyitott az igazolasaival.
Ha mást nem is, de a bal oldalra is kellene egy védekezni és támadni egyaránt ember, mert borzasztóan egy oldalasak vagyunk. Ha csak erre az egy posztra igazol a klub és minden más fontos játékost megtart, már hatalmas előrelépés.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2021.05.04. 21:14
Ha mást nem is, de a bal oldalra is kellene egy védekezni és támadni egyaránt ember, mert borzasztóan egy oldalasak vagyunk. Ha csak erre az egy posztra igazol a klub és minden más fontos játékost megtart, már hatalmas előrelépés.
Ha mar baloldal, nalam Zinchenko.
Ma is amit levedekezik, le a kalappal elotte.
De az egesz szezonban kiemelkedo vedekezesi statokat hoz.
De jo lenne egy ilyen biztos stabil balhatved vegre.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.05.04. 22:21
alwin91 írta: 2021.05.04. 21:14
Ha mást nem is, de a bal oldalra is kellene egy védekezni és támadni egyaránt ember, mert borzasztóan egy oldalasak vagyunk. Ha csak erre az egy posztra igazol a klub és minden más fontos játékost megtart, már hatalmas előrelépés.
Ha mar baloldal, nalam Zinchenko.
Ma is amit levedekezik, le a kalappal elotte.
De az egesz szezonban kiemelkedo vedekezesi statokat hoz.
De jo lenne egy ilyen biztos stabil balhatved vegre.
Gosens,De Paul és Caputo a padra.Illetve Cragno a padra.
Kb ennyit szeretnék. ;)
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

interfan írta: 2021.05.04. 22:21
alwin91 írta: 2021.05.04. 21:14
Ha mást nem is, de a bal oldalra is kellene egy védekezni és támadni egyaránt ember, mert borzasztóan egy oldalasak vagyunk. Ha csak erre az egy posztra igazol a klub és minden más fontos játékost megtart, már hatalmas előrelépés.
Ha mar baloldal, nalam Zinchenko.
Ma is amit levedekezik, le a kalappal elotte.
De az egesz szezonban kiemelkedo vedekezesi statokat hoz.
De jo lenne egy ilyen biztos stabil balhatved vegre.
Tavaly ilyen tájt lehetett volna jó pénzt ajánlani érte.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2021.05.04. 23:08
Tavaly ilyen tájt lehetett volna jó pénzt ajánlani érte.
Valoban tavaly egyszerubb lett volna elmozditani, dehat egy probat megerne most is.
Nalam abszolult A terv lenne.
B opcionak meg Tagliafico a maga 13m-s araval.

En tovabbra is tartom, nem feltetlenul jelent rosszat a megszoritas es koltsegcsokkentes, ha mindezt okosan es esszel csinaljuk.

Eves szinten 60-70m eurot lehet megsporolni a karos jatekosok kivagasan.
Ez olyan helyzetben amikor az Inter evrol evre komoly vesztesegeket general, rengeteg szamit.

Megprobaltak iden a Kinaiak az eladast, nem jott ossze, ami a jelenlegi gazdasagi helyzetben nem is olyan meglepo. Hisz nem igazan van olyan magan befektetoi csoport aki 1 milliardot tud aldozni.
A Suning meg ertelemszeruen a sajat penzugyi erdekeiket fogjak nezni, ezaltal nem szallnak ki ugy hogy szamukra veszteseges legyen.

Adossagkezelo, hitelbefekteto legalabb a jovo ev kiadasainkak egy nagy reszet, es a likviditasi problemakat megoldja.
Legalabb nem lesz totalisan fizeteskeptelen az Inter, mint ahogy iden volt.
Az egyertelmu hogy ezzel komoly megszoritasok jonnek, ahogy azt Marotta is elmondta.
De ha ezt esszel, okosan, es legfobbkeppen szakmai hozzaertessel csinaljuk, akkor abbol a klub meg profitalhat is.
Mivel jovore akar elokerulhet ujra egy BC szeru magan befektetoi csoport, akik mar akkor latnak lehetoseget az Interbe, es megadjak azt a penzt amit a Suning ker.
Interfan007
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2021.03.11. 11:54

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan007 »

Igaz, csak előre nem tudod ki lesz selejt meg, ki nem....másrészt meg ha kiraksz mondjuk olyan kiegészítő embert, aki egy komolyabb sérüléshullám esetén bevethető lenne, akkor benne van az a veszély, hogy a Primaverából kell felhozni embert és elbukjuk az egész szezont BL-estül meg bajnokságostul.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Interfan007 írta: 2021.05.05. 11:21 Igaz, csak előre nem tudod ki lesz selejt meg, ki nem....másrészt meg ha kiraksz mondjuk olyan kiegészítő embert, aki egy komolyabb sérüléshullám esetén bevethető lenne, akkor benne van az a veszély, hogy a Primaverából kell felhozni embert és elbukjuk az egész szezont BL-estül meg bajnokságostul.
Hagyjad, úgyse érti meg..
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.05.04. 22:35
interfan írta: 2021.05.04. 22:21
alwin91 írta: 2021.05.04. 21:14
Ha mást nem is, de a bal oldalra is kellene egy védekezni és támadni egyaránt ember, mert borzasztóan egy oldalasak vagyunk. Ha csak erre az egy posztra igazol a klub és minden más fontos játékost megtart, már hatalmas előrelépés.
Ha mar baloldal, nalam Zinchenko.
Ma is amit levedekezik, le a kalappal elotte.
De az egesz szezonban kiemelkedo vedekezesi statokat hoz.
De jo lenne egy ilyen biztos stabil balhatved vegre.
Gosens,De Paul és Caputo a padra.Illetve Cragno a padra.
Kb ennyit szeretnék. ;)
Kicsit draga lenne nullas mercatoval, dehat kitudja.
Ha marad a 3 vedo es Conte, akkor valoban Gosens lenne az egyik legjobb lehetoseg.
Dehat az o ara is 40-50m...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Kanté tegnap az egyik legjobb volt a Madrid ellen. ;) Továbbra is tartom erősítés lenne.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.05.06. 09:04 Kanté tegnap az egyik legjobb volt a Madrid ellen. ;) Továbbra is tartom erősítés lenne.
Erosites lenne Kimmich, Fabinho, Casemiro, Rodri, Rice, Camavinga, Ndidi is ha mar vedekezo KP-rol beszelunk.
Nemelyik meg tamadni is tud a vilagklasszis vedekezo munkaja mellett. ;)

Kante kapcsan meg, attol fugg mennyiert, es ki helyere.

Mert ha 25m-ert megszerezheto, es ennyiert eladjuk Brozovicot azt mondom oke.

Viszont 40 milliokert, eves szinten 20 millios fizukkal, 30 eves kor felett, raadasul Brozovic melle, ugy annyira nem eppen...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.05.06. 09:10
Kante kapcsan meg, attol fugg mennyiert, es ki helyere.

Mert ha 25m-ert megszerezheto, es ennyiert eladjuk Brozovicot azt mondom oke.

Viszont 40 milliokert, eves szinten 20 millios fizukkal, 30 eves kor felett, raadasul Brozovic melle, ugy annyira nem eppen...
Nyílván ésszerű határokon belül. Nem is lenne esélyünk nagy fizuval hozni bárkit is. VIdal-Gag-Vecino 3-as helyett is el tudnám képzelni. ;) 3 fronton nyomjuk, kellenek az emberek a padra is és olyanok akik erősítést jelentenek ha beállnak vagy ha épp kezdenek valaki helyett. Én azért nyugodtabb lennék ha a padon Brozo ülne /Ha épp Kanté kezd/ vagy Kanté ha fordítva. ;)
Kiráz a hideg ha azt látom Gag készül beállni....
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Cupi írta: 2021.05.06. 10:10
interfan írta: 2021.05.06. 09:10
Kante kapcsan meg, attol fugg mennyiert, es ki helyere.

Mert ha 25m-ert megszerezheto, es ennyiert eladjuk Brozovicot azt mondom oke.

Viszont 40 milliokert, eves szinten 20 millios fizukkal, 30 eves kor felett, raadasul Brozovic melle, ugy annyira nem eppen...
Nyílván ésszerű határokon belül. Nem is lenne esélyünk nagy fizuval hozni bárkit is. VIdal-Gag-Vecino 3-as helyett is el tudnám képzelni. ;) 3 fronton nyomjuk, kellenek az emberek a padra is és olyanok akik erősítést jelentenek ha beállnak vagy ha épp kezdenek valaki helyett. Én azért nyugodtabb lennék ha a padon Brozo ülne /Ha épp Kanté kezd/ vagy Kanté ha fordítva. ;)
Kiráz a hideg ha azt látom Gag készül beállni....
Egyetértek! Kante bőven erősítés lenne nekünk, én nem látom hogy annyira gyenge formában lenne. Tény nem a góllövés az erőssége de nem is azért kellene, hanem hogy megszűrje az ellen támadásokat. Balra jöhetne egy gólerős WB pl. Kostic vagy Gosens! Vecino, Gag és a kölcsönben lévők out és meg is lennénk. Kár hogy eladni még mindig nem tudunk annyira! Remélem marad a kancsal és Conte is és hogy Antonio nem szól majd bele a nagyok dolgába igazolások terén.
Caldee
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2020.04.28. 12:00

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Caldee »

Kante mindkét Bl elődöntőn a meccs embere volt és Tuchel nyilatkozta róla, hogy mindig is arról álmodott bárcsak az ő klubjában játszana és végre megadatott. Egy szó mint száz, felesleges álmodozni Kanteról, főleg nem low budget megoldásokkal.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.05.06. 10:10
interfan írta: 2021.05.06. 09:10
Kante kapcsan meg, attol fugg mennyiert, es ki helyere.

Mert ha 25m-ert megszerezheto, es ennyiert eladjuk Brozovicot azt mondom oke.

Viszont 40 milliokert, eves szinten 20 millios fizukkal, 30 eves kor felett, raadasul Brozovic melle, ugy annyira nem eppen...
Nyílván ésszerű határokon belül. Nem is lenne esélyünk nagy fizuval hozni bárkit is. VIdal-Gag-Vecino 3-as helyett is el tudnám képzelni. ;) 3 fronton nyomjuk, kellenek az emberek a padra is és olyanok akik erősítést jelentenek ha beállnak vagy ha épp kezdenek valaki helyett. Én azért nyugodtabb lennék ha a padon Brozo ülne /Ha épp Kanté kezd/ vagy Kanté ha fordítva. ;)
Kiráz a hideg ha azt látom Gag készül beállni....
Tavaly a Chelsea kert erte 55-60m-t.
Iden egy gyengebb szezon utan 30 eves elmult, minimum lenne 40m.
Te eltudod kepzelni hogy a Vidal, Gag, Vecino sorbol bejonne ennyi penz?

Ha 40 milliokat aldozunk, akkor vannak fenyevekkel jobb jateksok fiatalabban mint Kante.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

lucky0 írta: 2021.05.06. 10:19
Egyetértek! Kante bőven erősítés lenne nekünk, én nem látom hogy annyira gyenge formában lenne. Tény nem a góllövés az erőssége de nem is azért kellene, hanem hogy megszűrje az ellen támadásokat. Balra jöhetne egy gólerős WB pl. Kostic vagy Gosens! Vecino, Gag és a kölcsönben lévők out és meg is lennénk. Kár hogy eladni még mindig nem tudunk annyira! Remélem marad a kancsal és Conte is és hogy Antonio nem szól majd bele a nagyok dolgába igazolások terén.
Nem a golloves az erossege, de ilyen es hasonlo aron, ami 40-50m es 20m fizu, talasz olyan vilagklasszis vedekezo KP-t aki nem csak vedekezni tud klasszis modon, hanem tobbsiku, raadasul nem 30 eves mult.

Gosensert az Atalanta 45m-t ker, Kosticert tavaly detto 40-45m-t kertek.
Also hangon lenne 90m.
Ezt egy Gagliardini, Vecino + kolcsonben levok eladasaval meg maga a jo isten sem tudna kivitelezni.
Nem eladni nem tudunk, hanem jatekosaink egy resze turot sem er...
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Kante valoban oriasi erosites lenne, oriasi a pali, alazatos is nagyon de sztem eselytelen
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

TS szerint a nagy euforia es unneples utan, jonnek a nagy problemak megoldasa.
Az Inter nem fog megszunni mint a Jiangsu, mivel erkezik a hitelbefekteto.
De nagyon komoly megszoritasok lesznek, amirol Marotta, Ausilio, Zanetti, es Antonello is beszelt.
A 2020/21-es gazdasagi ev vesztesegei iden is joval meghaladjak a 100m eurot, ahogyan errol tegnap Zanetti is beszelt.
Ennek csokkentese erdekeben juni 30-ig lehet "aldozat". Amivel a tobb mint 100m euro veszteseget akarjuk csokkenteni.
Nyartol onfinanszirozo piac lesz, ahogy arrol korabban beszamoltak a hirek az adossagkezelo erkezesevel, majd kesobb vezetoink is elmondtak.
Nem csak onfinnaszirozo piac lesz, hanem a fizeteseken csokkenteni kell, ahogy ezt vezetoink szinten tobbszor elmondtak.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

interfan írta: 2021.05.06. 10:26
lucky0 írta: 2021.05.06. 10:19
Egyetértek! Kante bőven erősítés lenne nekünk, én nem látom hogy annyira gyenge formában lenne. Tény nem a góllövés az erőssége de nem is azért kellene, hanem hogy megszűrje az ellen támadásokat. Balra jöhetne egy gólerős WB pl. Kostic vagy Gosens! Vecino, Gag és a kölcsönben lévők out és meg is lennénk. Kár hogy eladni még mindig nem tudunk annyira! Remélem marad a kancsal és Conte is és hogy Antonio nem szól majd bele a nagyok dolgába igazolások terén.
Nem a golloves az erossege, de ilyen es hasonlo aron, ami 40-50m es 20m fizu, talasz olyan vilagklasszis vedekezo KP-t aki nem csak vedekezni tud klasszis modon, hanem tobbsiku, raadasul nem 30 eves mult.

Gosensert az Atalanta 45m-t ker, Kosticert tavaly detto 40-45m-t kertek.
Also hangon lenne 90m.
Ezt egy Gagliardini, Vecino + kolcsonben levok eladasaval meg maga a jo isten sem tudna kivitelezni.
Nem eladni nem tudunk, hanem jatekosaink egy resze turot sem er...
Jajj bocsi elírtam, én Kanta Józsira gondoltam, most hagyta abba, de sztem Piero rá tudná beszélni a folytatásra. Jó korban van Conte is adná mivel iszonyat rutinos bajnok és olcsó is lenne. Előre Torghelle vice Lukakunak balra Keller Józsi és megvagyunk! 0-ás mercato és erősödnénk is, ha már ilyen geci nagy bajban a klub és adok tanácsot ingyé!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.05.06. 11:00 TS szerint a nagy euforia es unneples utan, jonnek a nagy problemak megoldasa.
Az Inter nem fog megszunni mint a Jiangsu, mivel erkezik a hitelbefekteto.
De nagyon komoly megszoritasok lesznek, amirol Marotta, Ausilio, Zanetti, es Antonello is beszelt.
A 2020/21-es gazdasagi ev vesztesegei iden is joval meghaladjak a 100m eurot, ahogyan errol tegnap Zanetti is beszelt.
Ennek csokkentese erdekeben juni 30-ig lehet "aldozat". Amivel a tobb mint 100m euro veszteseget akarjuk csokkenteni.
Nyartol onfinanszirozo piac lesz, ahogy arrol korabban beszamoltak a hirek az adossagkezelo erkezesevel, majd kesobb vezetoink is elmondtak.
Nem csak onfinnaszirozo piac lesz, hanem a fizeteseken csokkenteni kell, ahogy ezt vezetoink szinten tobbszor elmondtak.
Amennyiben elkezdjük csökkenteni a fizetéseket akkor abból az lesz,hogy majd Lukaku vagy Hakimi távozni akar..
Csodás.Jelen helyzetben ha nem veszítenénk el senkit a kezdőből már annak is tudnék örülni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.05.06. 12:25
interfan írta: 2021.05.06. 11:00 TS szerint a nagy euforia es unneples utan, jonnek a nagy problemak megoldasa.
Az Inter nem fog megszunni mint a Jiangsu, mivel erkezik a hitelbefekteto.
De nagyon komoly megszoritasok lesznek, amirol Marotta, Ausilio, Zanetti, es Antonello is beszelt.
A 2020/21-es gazdasagi ev vesztesegei iden is joval meghaladjak a 100m eurot, ahogyan errol tegnap Zanetti is beszelt.
Ennek csokkentese erdekeben juni 30-ig lehet "aldozat". Amivel a tobb mint 100m euro veszteseget akarjuk csokkenteni.
Nyartol onfinanszirozo piac lesz, ahogy arrol korabban beszamoltak a hirek az adossagkezelo erkezesevel, majd kesobb vezetoink is elmondtak.
Nem csak onfinnaszirozo piac lesz, hanem a fizeteseken csokkenteni kell, ahogy ezt vezetoink szinten tobbszor elmondtak.
Amennyiben elkezdjük csökkenteni a fizetéseket akkor abból az lesz,hogy majd Lukaku vagy Hakimi távozni akar..
Csodás.Jelen helyzetben ha nem veszítenénk el senkit a kezdőből már annak is tudnék örülni.
Fizeteseket nem tudunk csokkenteni, ervenyes szerzodesek vannak.
Eladni lehet adott jatekost, vagy vegkielegitessel szerzodesbontani.

Ez itt egy felreertes.
Marotta es vezetoink a jatekosora koltott fizetes teljes osszeget akarjak csokkenteni.
Nem minden egyes jatekost fizeteset, amit nem is lehet.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

A jelenlegi keret a kolcsonadotakat leszamitva (kiveve Nainggolant) eves fizetesi koltsege:
190m euro brutto kiadas a klubnak.
Conte es a stab fizetesevel eleri a 210m eurot evente.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tagliafico elmondta olyan pillanatban van a karrierjeben hogy egy nagy bajnoksagban szeretne jatszani.
Keszen all egy uj kihivasra.
Interrol elmondta egy nagyszeru klub, Zanetti volt mindig is a balvanya.
Csodalta a hozzaallast a munkajat es az egesz karrierjet.
Meglatjuk mi fog tortenni.

Egy korabbi interjuban meg aprilisban Tagliafico szinten nagyon elismeroen beszelt az Interrol.
Akkor elmondta, hihetetlen hogy az Internel kepbe kerul, egy ilyen nagyszeru klub ilyen fantasztikus tortenelemmel.
Minden idok legnagyobb balvanya Zanetti, aki a gyonyoru Nerazzuri mezben jatszotta le szinte az egesz karrierjet.
Az Inter erdeklodes oriasi oromot es megtiszteltetes okoz neki.

Ausilio par napja elmondta, gyakorlatilag mindenben megallapdotak Bastonival a hosszabbitasrol.
Legfrisebb Gazzetta hirek szerint, amint megerkezik az uj reszvenyes az Amerikai hitelbefekteto, be is jelentjuk Bastoni hosszabbitasat.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.05.07. 13:37 Tagliafico elmondta olyan pillanatban van a karrierjeben hogy egy nagy bajnoksagban szeretne jatszani.
Keszen all egy uj kihivasra.
Interrol elmondta egy nagyszeru klub, Zanetti volt mindig is a balvanya.
Jöhet, nagy erősítés lenne a baloldalra.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Gulácsi hosszabbít a Lipcsével! Ő távolodni látszik ha egyáltalán tényleg volt róla szó! De Geanak is kilóg a lába állitólag 20-25 misi körül kér az MU érte! A fizetése ami nagyobb gond lehetne, de ő pl. az a kategória számomra amit az Inter kapustörténelme is megkívánna! Gondolom még pletykaszinten szinten sem merült fel sajnos...?
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

mike írta: 2021.05.07. 17:39
interfan írta: 2021.05.07. 13:37 Tagliafico elmondta olyan pillanatban van a karrierjeben hogy egy nagy bajnoksagban szeretne jatszani.
Keszen all egy uj kihivasra.
Interrol elmondta egy nagyszeru klub, Zanetti volt mindig is a balvanya.
Jöhet, nagy erősítés lenne a baloldalra.
Ha már ingyen érkezők. Marotta ebben jó és most nagy szükség is lenne rá. Komolyabban merült fel velünk kapcsolatban is bárki a lejáró szerződéses játékosok közül?
Most néztem egy listát azokról akiknek 2021 nyarán lejár a szerződése és ingyen igazolható. Azért lehetne válogatni. ;)

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/cikk/2 ... zertekkel/

/nem friss a lista, lehet többnek már van szerződése/
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Cupi írta: 2021.05.07. 17:54
Most néztem egy listát azokról akiknek 2021 nyarán lejár a szerződése és ingyen igazolható. Azért lehetne válogatni. ;)

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/cikk/2 ... zertekkel/
Talán Wijnaldum és Depay, a többi vagy nem kell, vagy nem reális.
A 2 holland viszont elférne.)
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

mike írta: 2021.05.07. 18:00
Cupi írta: 2021.05.07. 17:54
Most néztem egy listát azokról akiknek 2021 nyarán lejár a szerződése és ingyen igazolható. Azért lehetne válogatni. ;)

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/cikk/2 ... zertekkel/
Talán Wijnaldum és Depay, a többi vagy nem kell, vagy nem reális.
A 2 holland viszont elférne.)
+ Donnarumma, de ő ha nem hosszabbít valószínűleg a rabruhásokhoz megy!
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

lucky0 írta: 2021.05.07. 18:08
mike írta: 2021.05.07. 18:00
Cupi írta: 2021.05.07. 17:54
Most néztem egy listát azokról akiknek 2021 nyarán lejár a szerződése és ingyen igazolható. Azért lehetne válogatni. ;)

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/cikk/2 ... zertekkel/
Talán Wijnaldum és Depay, a többi vagy nem kell, vagy nem reális.
A 2 holland viszont elférne.)
+ Donnarumma, de ő ha nem hosszabbít valószínűleg a rabruhásokhoz megy!
Őt a nem reális kategóriába soroltam.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.05.07. 17:39
interfan írta: 2021.05.07. 13:37 Tagliafico elmondta olyan pillanatban van a karrierjeben hogy egy nagy bajnoksagban szeretne jatszani.
Keszen all egy uj kihivasra.
Interrol elmondta egy nagyszeru klub, Zanetti volt mindig is a balvanya.
Jöhet, nagy erősítés lenne a baloldalra.
Tagliafico + DePaul, es kb kesz is a csapat.
Wijnaldum ingyen, es 50m-bol van egy tokeletes kezdo.
En tovabbra is tartom, DePaul a Seria A egyik, hanem a legjobb KP-ja.
Persze lehet mondani hogy csak Udinese, de o nem az Udinesebol log ki, hanem az egesz Seria A mezonyebol olyan statjai es atlagai vannak.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

mike írta: 2021.05.07. 18:34
lucky0 írta: 2021.05.07. 18:08
mike írta: 2021.05.07. 18:00

Talán Wijnaldum és Depay, a többi vagy nem kell, vagy nem reális.
A 2 holland viszont elférne.)
+ Donnarumma, de ő ha nem hosszabbít valószínűleg a rabruhásokhoz megy!
Őt a nem reális kategóriába soroltam.
Ja igen bocsi ezen kijelentéseden átsiklottam!
Amúgy akkor nem reális egyik sem ha úgy vesszük! A jelenlegi hírek alapján merem ezt most írni! Sajnos...
drrossgeller
Hozzászólások: 778
Csatlakozott: 2014.08.01. 07:00
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: drrossgeller »

interfan írta: 2021.05.07. 20:15 Tagliafico + DePaul, es kb kesz is a csapat.
Wijnaldum ingyen, es 50m-bol van egy tokeletes kezdo.
En tovabbra is tartom, DePaul a Seria A egyik, hanem a legjobb KP-ja.
Persze lehet mondani hogy csak Udinese, de o nem az Udinesebol log ki, hanem az egesz Seria A mezonyebol olyan statjai es atlagai vannak.
Osztom a véleményed.

De Paul tényleg kiemelkedik az olasz ligából. Statisztikákat nézve olyan számokat hoz, mint a nagyobb csapatban szereplők, úgy, hogy az Udinese az egyik leggyengébb labdabirtoklási aránnyal rendelkezik és az egyik legkevesebb gólt szereztek. Konkrétan a legjobb aktivitási mutatóval rendelkező játékos most a ligában (csel, labdával megtett km). De passzolási mutatókban is ott van a legjobb 5-ben (ha olasz ligában játszó legalább 1500 percet pályán levő játékosokra szűrünk). Támadó mutatóban is a legjobbak között van. Egyedül védekezési számokban marad el, de ugye nem ilyen feladatkört lát el a csapatában.

Persze lehet, hogy egy erősebb csapatban megtorpanna nyomás alatt, de a válogatottban sem rossz, így nem hinném, hogy megijedne a feladattól.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.05.07. 20:15
mike írta: 2021.05.07. 17:39
interfan írta: 2021.05.07. 13:37 Interrol elmondta egy nagyszeru klub, Zanetti volt mindig is a balvanya.
Jöhet, nagy erősítés lenne a baloldalra.
Tagliafico + DePaul, es kb kesz is a csapat.
Wijnaldum ingyen, es 50m-bol van egy tokeletes kezdo.
Én is nagyon adnám ezt a hármast.
Talán Marotta varázsol valamit:)
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

mike írta: 2021.05.08. 06:20
interfan írta: 2021.05.07. 20:15
mike írta: 2021.05.07. 17:39
Jöhet, nagy erősítés lenne a baloldalra.
Tagliafico + DePaul, es kb kesz is a csapat.
Wijnaldum ingyen, es 50m-bol van egy tokeletes kezdo.
Én is nagyon adnám ezt a hármast.
Talán Marotta varázsol valamit:)
Mindenki ezt a Tagliafico gyereket várja, de én nem értem miért. Egy támadó szellemű szélsőre lenne szükség Conte rendszerében, de Ő nem az. Az egyébként igen támadó szellemű holland ligában sem oszt ki sok gólt és gólpasszt a srác.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2021.05.09. 09:42
Mindenki ezt a Tagliafico gyereket várja, de én nem értem miért. Egy támadó szellemű szélsőre lenne szükség Conte rendszerében, de Ő nem az. Az egyébként igen támadó szellemű holland ligában sem oszt ki sok gólt és gólpasszt a srác.
Alapveto kerdes az is, hogy egyaltalan ki lesz az edzo.
Mert ha nem Conte, akkor onnnatol elfelejthetjuk a 3-5-2 taktikat.

Egyebkent en Zinchenkot hoznam balra, de ez szemelyes velemeny, es meg csak fel sem merult.

Viszont tartom, amit a tripletenel is lattunk, egyik oldalon egy tamadobb hatved, masikon egy vedekezobb adja meg a megfelelo egyensulyt.

Hakimi-Zinchenko
De a Hakimi-Tagliafico parost is alairom barmikor.
Foleg ugy hogy Tagliafico ara 13-14m.
Avatar
csak is inter
Hozzászólások: 698
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: csak is inter »

Dusan Vlahovic szerintetek milyen lenne nálunk?
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

csak is inter írta: 2021.05.09. 20:45 Dusan Vlahovic szerintetek milyen lenne nálunk?
Korábban írtam már én is őt! Akkor még nem volt ennyi gólja de ebből a gyenge Fiorból is igencsak kilóg felfelé! 21 éves, gyors, erős, technikás és iszonyat érzi a kaput! Nem tudom hogy lesz-e áldozat de ha igen és a Lu-La páros közül megy valaki, ő képes lehet pótolni Lautarot mindenképp de még akár Lukakut is! Mondjuk ismerve a Fior elnökét tuti elkérne most érte minimum 50 misit!Elvileg önfinanszírozó lesz a mercato szóval kb esélytelen!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.05.09. 09:53
alwin91 írta: 2021.05.09. 09:42
Mindenki ezt a Tagliafico gyereket várja, de én nem értem miért. Egy támadó szellemű szélsőre lenne szükség Conte rendszerében, de Ő nem az. Az egyébként igen támadó szellemű holland ligában sem oszt ki sok gólt és gólpasszt a srác.
Alapveto kerdes az is, hogy egyaltalan ki lesz az edzo.
Mert ha nem Conte, akkor onnnatol elfelejthetjuk a 3-5-2 taktikat.

Egyebkent en Zinchenkot hoznam balra, de ez szemelyes velemeny, es meg csak fel sem merult.

Viszont tartom, amit a tripletenel is lattunk, egyik oldalon egy tamadobb hatved, masikon egy vedekezobb adja meg a megfelelo egyensulyt.

Hakimi-Zinchenko
De a Hakimi-Tagliafico parost is alairom barmikor.
Foleg ugy hogy Tagliafico ara 13-14m.
Na amíg az sem dől el,hogy kiaz edző addig ezeknek a pleytkáknak nincs alapjuk.
Pénz szükéban meg maximum a free agentekről érdemes beszélni inkább.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Romával kapcsolatban elég érdekes hírek terjengenek,200 milles büdzsé az igazolásokra..Mondjuk José biztos kikötötte,hogy a jelenlegi kerettel nem vállalja.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2021.05.10. 19:09 Romával kapcsolatban elég érdekes hírek terjengenek,200 milles büdzsé az igazolásokra..Mondjuk José biztos kikötötte,hogy a jelenlegi kerettel nem vállalja.
Ez maximum ugy lehet igaz hogy eladasokkal egyutt.
Koltott a Roma 2018/19-ben is 164m-t a mercaton, de el is adott 150m-ert.
-10m mercatok amiket latni naluk.
Na kb most is ez lesz, eladasokon felul 10m.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Martinez elmondta, marad az Interbe, akar megy Conte, akar marad.
Kedvelem Contet, de ha elmegy, en akkor is az Interbe maradok.
Elmondta vilagos a tulajodonsi nehezseg, beszelunk a vezetessel es megoldast kell talalni.
Nem merges a fizetesek miatt, csak a palyara koncentral.
Egy ideje dolgozunk a szerzodeshosszabbitason, megallapodas fog szuletni, nyugodt az ugyben.
Real kapcsan elmondta nem tud semmirol, a pillanatot elvezi es nem gondol masra, szeretne jol befejezni a szezont.
Barca kapcsan elmondta, tavaly egy lepesre volt toluk, ez mind igaz, de a Covid miatt gazdasagi helyzet kozbeszolt.
Elmondta szerencsere, mert orul hogy vegul itt maradt az Interben.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Bastoni ugynoke, aki Ranocchiat es Darmiant is kepviseli egy hosszabb interjut adott.

Elmondta felelos a jatekosaiert, es egy ilyen fizetes lemondas nem lehet kotelezetseg senkinek.
A tulajdonosok magan cegek, amikor nyereseguk van es penzt keresnek azt sem osztjak szet a jatekosok es alkalmazottak kozott.
Amikor veszteseg van az is ugyanugy a tulajdonosok dolga.
Pontosan tudja hogy a Suning elakarta adni az Intert, es azt is hogy volt egy befekteto aki meg is vette volna, de a Suning tobbet akart anyagi megfontolasok miatt.
Jogos keres volt, mert a klub az ovek, de most cserebe nem kerhetnek penzt a jatekosoktol, akik mindent megtettek a klub sikerejert a nehezsegek ellenere.
Nem csak a bajnoksagot nyertek meg, hanem evkozben vegig nyitottak voltak es megallapodtak a fizetesek komoly csuszasarol.
Ezek utan az ujabb keres nem megfelelo, nem logikus, es nem fair a jatekosok fele.

Kerdeztek a szerzodeshosszabbitarol.
Elmondta ez egy ujabb meglepetes.
Tobb mint 4 honapja megallapodott Marottaval, hogy alair es mas lesz a fizetese.
Errol a szakmai vezetok megerositest is kuldtek, viszont azota sem erkezett meg Zhang igenje.
Pontosan tudja Zhang a hitelbefekteto penzere var, de ezek olyan dolgok amik meg eddig soha nem tortentek meg vele es a jatekosaival.

Bastoni az Inter jatekosa, es az is akar maradni, tiszteletben tartja a szerzodeset.
De a tulajdonosoknak is tiszteletben kell tartani a hosszabbitasai igeretet, amennyiben azt jovahagyjak akkor minden rendben van.
Ha nem, akkor juliusban egy uj helyzet allhat elo, es megfogjak hallgatni az ajanlatokat, ezaltal minden megvaltozhat.
Tudjak hogy a helyzet nagyon nehez az Internel, de a viselkedes es a hozzaallas a tulajdonoktol nem helyes.
Ha egy jatekos vagy ugynoke lepett volna vissza a megallapodas utan, akkor a tulajdonosoktol hihetlen duh indult volna a jatekos fele.

Amikor meghallotta hogy ujabb fizetes csokkentest kertek csodalkozott, de nem lepodott meg.
Mar januarban oriasi gondok voltak Kinaban, ezt bizonyitja Eder es a Jiangsu teljes keret helyzete is.
Kertek a szerzodesfelbontasat, amit nem tett meg a Suning, a jatekosok maradtak, bajnoki cimet nyertek, az igeretek ellenere pedig a Suning semmilyen fizetest nem fizetett senkinek.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Teljes FM lesz, es hosszu is lesz ezert akit ez nem erdekel az ne is olvassa tovabb.
Ha mar ugye fizetesek, sporolas, akkor a felmerult nevekbol egy mercato.

- Kapu:
Handa maradjon meg egy evet ok, de kell ele valaki.
Tokeletes megoldas Musso.
3.szamunak meg felesleges Padelli vagy Radu, Stankovic fia is ok 3.szamunak.

Musso, Handanovic, Stankovic

- KH:
En bealdoznam Skriniart vagy DeVrijt, mivel Skriniar a fiatalabb valoszinu erte kapnank tobb penzt.
Ingyen ott lenne Maksimovic.
Ilyen Ranocchia, Kolarov szintet meg nyugodtan lehoz Pirola is.

DeVrij, Bastoni, Maksimovic, Pirola

- Szelsovedok:
A Young, Perisic vonalat el kellene felejteni.
Balra ott van Tagliafico, Zanetti a peldakepe, ara sem veszes, imadja az Intert.
Padra meg nyugodtan maradhat D'Ambrosio es Darmian.

Hakimi, Tagliafico, D'Ambrosio, Darmian

- KP:
Vidal es Vecino elso korben mehet is.
En Brozovicot is eladnam, dehat sajnos latjuk mi az o minosegi, Sevilla, Monaco.
De azt mondom, 25m-ert mehet is, helyere ingyen Wijnaldum.
De Paulrol mar volt szo, masok is hoztak ide olyan statisztikat tole hogy az egesz Seria A-bol emelkedik ki nem csak az Udinebol.
Padra Gag maradhat, es amit Vecino vagy Vidal csinal arra egy Agoume is kepes barmikor.

Barella, Wijnaldum/Brozovic, DePaul, Eriksen, Sensi, Gag, Agoume

- Elol:
Nalam maradna itt mindenki, Pinamonti bealdozasan gondolkoznek el ha a Brozovic el, Wijnaldum be nem jonne ossze.
Visszahoznam Salcedot ingyen, valamint egy Berardi vagy Muriel tokeletes lenne.

Lukaku, Martinez, Berardi/Muriel, Sanchez, Salcedo (Pinamonti)

Tavozok:
Radu 5m, felszabadulo fizu: 2m
Skriniar 55m, felszabadulo fizu: 7m
Brozovic 25m vagy Pinamonti 10m, fizu: 7/4m
Vecino 8m, fizu: 6m
Perisic 5m, fizu: 10m
Kolcsonben levok 20-25m, fizu: 20m
Ranocchia, Kolarov, Young, Vidal ingyen, fizu: 32m

Eladasbol penz: 100-110m
Felszabadult fizetes: 80m

Erkezok:
Musso 25m, fizu: 6m
Maksimovic ingyen, fizu: 6m
Pirola ingyen, fizu: 1m
Tagliafico 15m, fizu 8m
DePaul 40m, fizu: 8m
(Wijnaldum ingyen, fizu 16m)
Agoume ingyen, fizu: 1m
Berardi/Muriel 25m, fizu: 8m
Salcedo ingyen, fizu 2m

Erkezok igazolasi dij: 90m
Fizu: 55m vagy 40m + hosszabbitasok 15m

Gyakorlatilag nullas mercato, es 20-35m fizetes megtakaritas.

Musso, Handanovic, Stankovic

Bastoni, DeVrij, Maksimovic, Pirola

Hakimi, Tagliafico, Darmian, D'Ambrosio

Barella, DePaul, Eriksen, Sensi, Gag, Agoume, Brozovic/Wijnaldum

Martinez, Lukaku, Sanchez, Berardi/Muriel, Salcedo, (Pinamonti)

Csak a felmerult nevekbol szemezgetve.

Ez a keret alkalmas lenne egy 4-3-1-2, 4-3-3, 4-2-3-1, de meg akar 3-4-1-2, 3-5-2-re is.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

interfan írta: 2021.05.12. 08:09 Teljes FM lesz, es hosszu is lesz ezert akit ez nem erdekel az ne is olvassa tovabb.
Tetszetős csapat, négy védős rendszerbe teljesen el tudnám fogadni. Viszont három védősbe szerintem nem lenne jó. A belga sokat sérült, Pirola meg még nem bizonyított.
Válasz küldése