A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.05.11. 09:37
Ha szétesik a csapat és lelép Conte és pár meghatározó játékos akkor sajnos egy ideig megint ez volt az utolsó scudetto....bevallom amikor azon agyaltam de jó érzés lesz újra bajnoknak lenni fel sem merült bennem, hogy max pár napig ünnepelhetünk és jönnek a rosszabbnál rosszabb hírek. :( :(

Még a kupát sem adták át /Udenese ellen lesz/ de már dráma az egész....
Sok ellendrukker röhög, hogy hiába lettünk bajnokok megyünk a levesbe....és igazuk lehet.... :(

Tartom ha Conte maradna és a keret is egybe /pár okos erősítéssel és a felesleg elzavarásával/ meglehetne a címvédés és a 2. csillag jövőre. ;) BL-ban egy csoportból továbbjutás már siker lenne. Szerintem ott komolyabb célunk nem lehetne még egy nemzetközi szinten eredményesebb edzővel sem. Max szerencsés sorsolással egy negyeddöntő. De nem is izgat, a 2. csillag lenne a lényeg most. :)
Mondanám bizakodjunk de most nem valami rózsás a helyzet...
Tovabbra is tartom, nagyon nem Conten mulik minden.
Sokkal inkabb a szakmai hozzaertesen, es azon hogy a Kinaik normalisan alljanak vegre hozza.

Menjen nyugodtan Conte, de jojjon egy Allegri, a szakmai donteseket pedig bizzak csak Marottara vegre.
Ezzel nullas mercatokkal, akar aldozattal, akar nelkule, elorebb is lehetnek mint Conte maradasaval es manageri posztjaval.

Viszont amig a Kinaiak is ugy allnak a jatekosokhoz ahogy azt latjuk pl Bastoni ugynokenek szavaibol, addig nagyon de nagyon nehez lesz.
Nekem nagyobb felelem Marotta tavozasa, mert 100x inkabb menjen Conte-Lukaku-Skriniar kezenfogva, mint Marotta egyedul.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Lehet, hogy valakiben felmerül, hogy kínai felmenőkkel rendelkezem (de nem :D ), azért "védem" őket, de inkább az a helyzet, hogy most "divat" lett szidni őket.

Azért azt szerintem nagyon senkinek nem kell mondani, hogy gondolja át és emlékezzen vissza, mi volt évekig, mielőtt megvették volna az Inter-t. Hogy Rocchi-k, Taiderek, Kuzmanovic-ok szaladgáltak Inter mezben a pályán, és hogy évek kínszenvedése után az utolsó fordulóban megszerzett BL (4.)helyet is úgy ünnepeltük kb, mint most a Scudettot.
Beletettek euró százmilliókat a klubba, aminek nagy részét sosem látták vissza, klubrekordért igazoltak játékost, adtak fizetést edzőnek. Aztán többszörösen saját hibájukon kívül - amikor már elkezdhették volna learatni ennek a gyümölcsét - ilyen helyzetbe kerültek és most azt kérni tőlük, hogy most lécci, álljatok félre... Ki tenné meg a helyükben???
Nyilván bíztak a Super Liga bevételekben, bíztak benne, hogy a játékosok is partnerek lehetnek a kialakult helyzet megoldásában. Simán lehet az is, hogy most hogy látják mi a helyzet, nyáron eladják a klubot. Valószínűleg további veszteségekkel fenntartani egy 5. helyért küzdő csapatot nekik sem éri meg, azzal az ellenszéllel, amiben most vannak.

Lehet (biztos) hoztak rossz döntéseket vagy anyagi szempontok miatt, vagy csak azért mert bíztak benne, hogy megoldható a helyzet, de azt gondolom, minden INTER szurkoló összeteheti a kezét, hogy pár éve megvették a klubot. Mert ha semmi mást,"csak" egy Scudettot köszönhetünk nekik, és ha velük, ha nélkülük, szerintem olyan mélyre nem tudunk visszacsúszni, mint ahonnan ők húztak ki minket évekkel ezelőtt.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Conte mekkora hisztit fog csapni..... Bár óvatosan kell fogalmaznia nehogy bukja a jövő évi fizut!
A kinaiak csak és kizárólag pénz kimenekites miatt vették meg az Intert. Nem kell ezt túl misztifikalni!
Halkan jegyzem meg egy egy labdarúgó klub tulajdonlása nem üzlet tehát penzmosoda.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

Baggio85 írta: 2021.05.11. 09:50 Lehet, hogy valakiben felmerül, hogy kínai felmenőkkel rendelkezem (de nem :D ), azért "védem" őket, de inkább az a helyzet, hogy most "divat" lett szidni őket.

Azért azt szerintem nagyon senkinek nem kell mondani, hogy gondolja át és emlékezzen vissza, mi volt évekig, mielőtt megvették volna az Inter-t. Hogy Rocchi-k, Taiderek, Kuzmanovic-ok szaladgáltak Inter mezben a pályán, és hogy évek kínszenvedése után az utolsó fordulóban megszerzett BL (4.)helyet is úgy ünnepeltük kb, mint most a Scudettot.
Beletettek euró százmilliókat a klubba, aminek nagy részét sosem látták vissza, klubrekordért igazoltak játékost, adtak fizetést edzőnek. Aztán többszörösen saját hibájukon kívül - amikor már elkezdhették volna learatni ennek a gyümölcsét - ilyen helyzetbe kerültek és most azt kérni tőlük, hogy most lécci, álljatok félre... Ki tenné meg a helyükben???
Nyilván bíztak a Super Liga bevételekben, bíztak benne, hogy a játékosok is partnerek lehetnek a kialakult helyzet megoldásában. Simán lehet az is, hogy most hogy látják mi a helyzet, nyáron eladják a klubot. Valószínűleg további veszteségekkel fenntartani egy 5. helyért küzdő csapatot nekik sem éri meg, azzal az ellenszéllel, amiben most vannak.

Lehet (biztos) hoztak rossz döntéseket vagy anyagi szempontok miatt, vagy csak azért mert bíztak benne, hogy megoldható a helyzet, de azt gondolom, minden INTER szurkoló összeteheti a kezét, hogy pár éve megvették a klubot. Mert ha semmi mást,"csak" egy Scudettot köszönhetünk nekik, és ha velük, ha nélkülük, szerintem olyan mélyre nem tudunk visszacsúszni, mint ahonnan ők húztak ki minket évekkel ezelőtt.
Szerintem remekül összefoglaltad. Én is pontosan ugyanígy gondolom.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Inter101 írta: 2021.05.11. 10:03 Conte mekkora hisztit fog csapni..... Bár óvatosan kell fogalmaznia nehogy bukja a jövő évi fizut!
A kinaiak csak és kizárólag pénz kimenekites miatt vették meg az Intert. Nem kell ezt túl misztifikalni!
Halkan jegyzem meg egy egy labdarúgó klub tulajdonlása nem üzlet tehát penzmosoda.
Neked számít, hogy MIÉRT lett bajnok idén az Inter?
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Baggio85 írta: 2021.05.11. 10:10
Inter101 írta: 2021.05.11. 10:03 Conte mekkora hisztit fog csapni..... Bár óvatosan kell fogalmaznia nehogy bukja a jövő évi fizut!
A kinaiak csak és kizárólag pénz kimenekites miatt vették meg az Intert. Nem kell ezt túl misztifikalni!
Halkan jegyzem meg egy egy labdarúgó klub tulajdonlása nem üzlet tehát penzmosoda.
Neked számít, hogy MIÉRT lett bajnok idén az Inter?
A helyzet az hogy hidegen hagyna normál esetben ki a tulajdonos és miért az, de nem én magyarázom miért is örüljünk hogy a kinaiak itt vannak/voltak!
És persze tok mindegy, de pár hét múlva lehet hogy a legmélyebb gödörben leszünk AZÉRT mert ők pénzt akartak kimenekiteni Kínából! Többet már nem lehet úgyhogy jön ami jön! Számít? Igen. Tehetünk ellene bármit is? Nem!
Az a baj hogy simán elmehetnek addig hogy csődbe megyünk, mert őket nem érdekli! De ne így legyen azt kívánom mindannyiunknak!!
Viszont bajnokok lettünk így a megítélésük nyilván jobb!
Azzal mindenképpen egyetértek Interfan-el hogy Marotta a kulcs!! Mindenki más kis túlzással mehet csak ne ő!! Ez esetben nem lesz akkora gond! Ha ő megy és az eddig garazdalkodok maradnak újabb szomorú évtized elé nézünk!
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Inter101 írta: 2021.05.11. 10:22
Baggio85 írta: 2021.05.11. 10:10
Inter101 írta: 2021.05.11. 10:03 Conte mekkora hisztit fog csapni..... Bár óvatosan kell fogalmaznia nehogy bukja a jövő évi fizut!
A kinaiak csak és kizárólag pénz kimenekites miatt vették meg az Intert. Nem kell ezt túl misztifikalni!
Halkan jegyzem meg egy egy labdarúgó klub tulajdonlása nem üzlet tehát penzmosoda.
Neked számít, hogy MIÉRT lett bajnok idén az Inter?
A helyzet az hogy hidegen hagyna normál esetben ki a tulajdonos és miért az, de nem én magyarázom miért is örüljünk hogy a kinaiak itt vannak/voltak!
És persze tok mindegy, de pár hét múlva lehet hogy a legmélyebb gödörben leszünk AZÉRT mert ők pénzt akartak kimenekiteni Kínából! Többet már nem lehet úgyhogy jön ami jön! Számít? Igen. Tehetünk ellene bármit is? Nem!
Az a baj hogy simán elmehetnek addig hogy csődbe megyünk, mert őket nem érdekli! De ne így legyen azt kívánom mindannyiunknak!!
Viszont bajnokok lettünk így a megítélésük nyilván jobb!
Azzal mindenképpen egyetértek Interfan-el hogy Marotta a kulcs!! Mindenki más kis túlzással mehet csak ne ő!! Ez esetben nem lesz akkora gond! Ha ő megy és az eddig garazdalkodok maradnak újabb szomorú évtized elé nézünk!
Szerintem az probléma, ha valakinek magyarázni kellene, hogy miért jó, hogy a kínaiak itt voltak, de INTER szurkolók vagyunk mindannyian, azt szeretnénk, hogy az INTER-nek legyen jó, szóval ezen feleslegesnek érzem "vitázni".
"Az a baj hogy simán elmehetnek addig hogy csődbe megyünk" - Ez nyilván elég nagy gáz lenne, de ettől azért még elég messze vagyunk, szerencsére. Egyébként ezt nem is látom át jelenleg, hogy miért lenne érdeke.
Ráadásul tegyük fel nem jön be a számításuk: akkor nyáron megy Conte, felszabadul 13 millió euró fizu, elmegy Lukaku, mert ő Conte-val együtt "hatékony" úgyis. Az ő átigazolási díjával és bérével kb. ott vagyunk mintha lemondtak volna a játékosok a fizetésük egy részéről. Elmennek a perememberek, főleg akik, sokat keresnek rajtunk (Vidal, Nainggolan) és bízunk benne, hogy szebb idők jönnek a Covid után, nézőkkel, szponzorokkal. A csapat magja megmarad, ráadásul elég fiatal is. Szóval vannak itt még B, C... tervek, mielőtt megszűnne a klub. :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Baggio85 2021.05.11. 10:39-kor.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Na kialakult a 2 tábor Sunningpártiak és játékos pártiak.
Én inkább játékos párti vagyok.

Zhang fiú szimpatikus,de ha a szuper liga miatt nem adták el a klubot a BC partnersnek akkor ez látszik utólag,hogy rossz döntés volt..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Festa 2021.05.11. 10:46-kor.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Festa írta: 2021.05.11. 10:34 Na 2 kialakult a 2 tábor Sunningpártiak és játékos pártiak.
Én inkább játékos párti vagyok.
Ezen annyit módosítanék, hogy én nem vagyok a játékosok ellen egyáltalán és nyilván a kialakult helyzetben csak részben lehetne ezt a két "félt" egymással szembeállítani. :)
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

Inter101 írta: 2021.05.11. 10:22
Az a baj hogy simán elmehetnek addig hogy csődbe megyünk, mert őket nem érdekli!
Ha csak rohadék pénzéhes mocskoknak gondoljuk is őket, akkor is mi érdeke lenne nekik ez? Állítólag nem fogadták el a BC ajánlatát gondolom azért, mert azt gondolják, hogy tudnak ők ennél több pénzt is kapni érte. De ha csődbe megyünk akkor nem.

Eddig a kínaiak csak pénzt pakoltak bele, a jövővel való találgatás csak fikció még jelen pillanatban. Válság van, juvénál is gond van a fizukkal, ott is van igény a fizuk elengedésére, halasztására, pedig ott nem a kínaiak a tulajok.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Semmilyen pártiak nem vagyunk csak Inter drukkerek!!
Nekem semmi bajom nincs sem a kinaiakkal sem a Sunninggal. Alapvetően elég szépen építették fel a keretet ezt nem lehet elvenni tőlük! Az hogy miért csinálták végülis lényegtelen volt, most hogy változott a helyzet lehet gond, de ne legyen!
Ez a helyzet annyiban más mint Moratti távozásakor hogy most a klub játékoskerete sokat ér! És ez azért sokat számíthat, csak jöjjön már végre egy olyan tulajdonos aki nem szerencse lovag, aki magáénak érzi a klubot és úgy is vezeti!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Inter101 írta: 2021.05.11. 10:43 Semmilyen pártiak nem vagyunk csak Inter drukkerek!!
Nekem semmi bajom nincs sem a kinaiakkal sem a Sunninggal. Alapvetően elég szépen építették fel a keretet ezt nem lehet elvenni tőlük! Az hogy miért csinálták végülis lényegtelen volt, most hogy változott a helyzet lehet gond, de ne legyen!
Ez a helyzet annyiban más mint Moratti távozásakor hogy most a klub játékoskerete sokat ér! És ez azért sokat számíthat, csak jöjjön már végre egy olyan tulajdonos aki nem szerencse lovag, aki magáénak érzi a klubot és úgy is vezeti!
Zhangek simán megszűnteták a Sunning Fc-t és kb mindenki munkanélküli lenne.
Nekik ez csak üzlet nekünk meg szívügyünk.

Most szinte csak rossz megoldás van csak kérdés melyik a legkisebb rossz.
Lehet eladni 1 Eriksent vagy egy Skriniart kisebb rossz mint az egész csapatot elvszíteni mentálisan...
Közben a Juventus ritkán látott mélységbe került és elég nagy esélyünk lenne a duplázásra.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2021.05.11. 10:52
Közben a Juventus ritkán látott mélységbe került és elég nagy esélyünk lenne a duplázásra.
Igen én is ezt érzem. Minimális erősítéssel meglehetne jövőre is. Roma, Napoli, Milan, Lazio sem lesz atom csapat jövőre. Atalanta is erős erős de bajnokságot nem fognak nyerni. ;)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Nem tudom mennyire valós (majd Interfan megmondja, addig is tessék fenntartásokkal kezelni...).

Maurizio Pistocchi -Az Interhez Hamarosan €275-300 milliós kölcsön érkezik az OakTree/Bain kettőstől. A kölcsön első részlete(€50 millió)május 28-án, a második részlet(€50 millió) pedig június 28-án érkezhet. A fizetések visszatartása, ugyanúgy mint a Juvénél, Barcelonánál vagy a Románál, majd €25-100 millió körül fog érni, ez az összeg pedig a későbbi transzferekre kell majd. Minden nagy név megmarad.

(Fb)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

CsaSzi9294 írta: 2021.05.11. 16:03 Nem tudom mennyire valós (majd Interfan megmondja, addig is tessék fenntartásokkal kezelni...).

Maurizio Pistocchi -Az Interhez Hamarosan €275-300 milliós kölcsön érkezik az OakTree/Bain kettőstől. A kölcsön első részlete(€50 millió)május 28-án, a második részlet(€50 millió) pedig június 28-án érkezhet. A fizetések visszatartása, ugyanúgy mint a Juvénél, Barcelonánál vagy a Románál, majd €25-100 millió körül fog érni, ez az összeg pedig a későbbi transzferekre kell majd. Minden nagy név megmarad.

(Fb)
Naponta változnak a hírek.Másfél hét múlva végre a többi klub adósságáról is szó lesz.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

Festa írta: 2021.05.11. 10:34 Na kialakult a 2 tábor Sunningpártiak és játékos pártiak.
Én inkább játékos párti vagyok.
Meg van egy harmadik tábor, akit az egész teljesen lefárasztott már.
Megvárom mi lesz, addig örülök a Scudettonak, és minden tizedik hír érdekel csak, mert úgysem tudunk semmi konkrétumot.

Tippem: Rendeződünk annyira, hogy a jelenlegi csapat együtt marad, reálisan nézve kb ennyit is várnék el.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.05.11. 16:42
Naponta változnak a hírek.Másfél hét múlva végre a többi klub adósságáról is szó lesz.
Semmit nem valtoznak a hirek az elmult lassan 2 honapja.
Nincsen semmilyen valtozas sem uj hir.
Erkezik a hitelbefekteto, adossagkezelo, az altaluk fizetett kb 250m-bol megy 33m a LionRocknak, a korabban ismertetett uzlet miatt.
A maradek 200-220m pedig a jovoevi fizetesek azaz kiadasok garantalasa lesz forditva.

Lassan honapok ota ugyanezek a hirek, valtozas nincs.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

"A világon az összes nagy klub krízishelyzetben van, de egyértelmű ha te vagy az olasz bajnok, akkor a média "kispéciz" magának téged. Nincs ebben semmi különleges, már megszokhattuk az évek során. Amióta újra felfelé ível az utunk, ők (CdS, GdS, Tuttosport stb)mindig megpróbálnak, ha más nem belülről bomlasztani, nyomják a fake newst ameddig a szem ellát.
Gondoljátok, hogy nálunk nagyobb baj van mint a többi csapatnál, amikor a keretben megannyi játékos van, akik €50 milliónál is többet érnek?! Ezen felül most nyertük meg az olasz bajnokságot és már biztos az első kalapos BL indulás! Ezek mind komoly pénzekkel járó dolgok. Ezzel szemben nem is olyan messze tőlünk, Donnarumma, Kessie, Chalanoglu vagy éppen Dybala még mindig nem hosszabbítottak(nem véletlenül). Erről viszont nem igen írnak. Akkor, hogy is van ez! De Laurentis pontosan ezért rendelte el, hogy a bajnokság végéig, a Napolitól senki nem beszélhet a médiával. Vagy, hogy a Barca és a Real is 10%-al kevesebbet fizet a játékosoknak és a Rómával karöltve 100 milliós segélycsomagra várnak. Erről miért nem írnak?!
Bastoni ügynöke is várhatna, mielőtt butaságukat mond, már ha mondott is ilyet egyáltalán. Legalább a május végi határidőig, vagy amíg augusztus végén, várhatóan újra nézők előtt tudunk majd játszani a stadionokban és a klubok ismét fizetőképesek lesznek!
Mi inkább hátradőlünk és élvezzük a 19. Scudettót! Javasoljuk, hogy ti is tegyetek így!"
Forrás: Il Biscione Ungheria (szerintem az egyik legkorrektebb FB szurkolói lap)
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Érdekes , hogy Aladdinék , hogy eltűntek .
Ha lett volna benne üzlet nekik , már rég megvették volna a klubot . Lehet a foci is változik . Lehet jobb lesz ez hosszútávon .
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.05.11. 19:34
Festa írta: 2021.05.11. 16:42
Naponta változnak a hírek.Másfél hét múlva végre a többi klub adósságáról is szó lesz.
Semmit nem valtoznak a hirek az elmult lassan 2 honapja.
Nincsen semmilyen valtozas sem uj hir.
Erkezik a hitelbefekteto, adossagkezelo, az altaluk fizetett kb 250m-bol megy 33m a LionRocknak, a korabban ismertetett uzlet miatt.
A maradek 200-220m pedig a jovoevi fizetesek azaz kiadasok garantalasa lesz forditva.

Lassan honapok ota ugyanezek a hirek, valtozas nincs.
Lehet te mindent tudsz előre ,de az,hogy Zhang fizetés csökkentést kért a játékosoktól az új hír.
Kilhet az áldozat.Vidal,Young és a perememberek elnegedése ok,de alapember ne távozzon.

Tegnapi sokat mondó Lautaro nyilatkozat,hogy akkor is marad ha Conte megy.

persze lehet,hogy igazad van Zhang bepróbálkozott mint az egygiptomi piacon.
A játékosok nemet mondtak és belenyugszik.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.05.11. 19:58
interfan írta: 2021.05.11. 19:34
Festa írta: 2021.05.11. 16:42
Naponta változnak a hírek.Másfél hét múlva végre a többi klub adósságáról is szó lesz.
Semmit nem valtoznak a hirek az elmult lassan 2 honapja.
Nincsen semmilyen valtozas sem uj hir.
Erkezik a hitelbefekteto, adossagkezelo, az altaluk fizetett kb 250m-bol megy 33m a LionRocknak, a korabban ismertetett uzlet miatt.
A maradek 200-220m pedig a jovoevi fizetesek azaz kiadasok garantalasa lesz forditva.

Lassan honapok ota ugyanezek a hirek, valtozas nincs.
Lehet te mindent tudsz előre ,de az,hogy Zhang fizetés csökkentést kért a játékosoktól az új hír.
Kilhet az áldozat.Vidal,Young és a perememberek elnegedése ok,de alapember ne távozzon.

Tegnapi sokat mondó Lautaro nyilatkozat,hogy akkor is marad ha Conte megy.

persze lehet,hogy igazad van Zhang bepróbálkozott mint az egygiptomi piacon.
A játékosok nemet mondtak és belenyugszik.
Az persze uj hir hogy Zhang kert ket havi fizetes elengedest.
De nem errol beszelek, hanem a tulajdonosi, befekteto korrel kapcsolatos hirekrol.
Ami legalabb 1,5 honapja ugyanazok.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

hvmetal írta: 2021.05.11. 19:56 Érdekes , hogy Aladdinék , hogy eltűntek .
Ha lett volna benne üzlet nekik , már rég megvették volna a klubot . Lehet a foci is változik . Lehet jobb lesz ez hosszútávon .
Nekik a foci soha nem uzlet, hanem eszkoz volt.
Valoszinu millio meg egy mas eszkoz is van szamukra az sportol 100000x nagyobb es fontosabb dolgok veghezvitelehez.

Nem eltuntek, valoszinu sosem voltak igazan...
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Nekem ez az ázsiai vonal is durva volt . Emlékszem olvastam valahol az olasz foci jövőjének fejtegetését . Milán-Inter egyesül , kínai pénz . Még bőven a Moratti éra idején .
Mindkettő taszító és akkor még elképzelhetetlen gondolat volt . ( nekem )
Nagyon nem örültem Thohirnak , majd a Suningnak . De az utóbbi banda tényleg sokat tett a klubbért .
Elég csak Marotta megszerzését megemlíteni .
Egyértelmű , hogy nincs az az elvakult szerelem , mint Morattinál volt és vittek volna szépen ki pénzt , de tényleg épült a dolog . Ha nincs a kínai kormány , a covid... de van .
Viszont én a semmirekellő , élősködő szarházi bandát nagyon nem fogom védeni . Szó szerint , ők és az elmék akik ezeket hozták teszik tönkre a klubot .
Zhang kérése az Inter jövőjének a kérése is jelenleg . Ha ők buknak , mi is fogunk .
Örülök , hogy nem leszünk a következő arab csapat . Ennek a klubnak van karaktere , amivel lehet olykor egyesülni . A 3 Bek-BL , 19 Scudetto mindig is többet fog érni , mint a Psg , City féle senkik sikerei .
Mindig le voltunk maradva , hátha ezzel a krízissel most időben lépünk .
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Amit az olaszok lapok írnak annak kb 1/negyed igaz .Csak azt kell kitalálni melyik negyede.
Persze vannak komoly cikkek.

Amúgy szerintem Sánchez aki vállalta harmadik támadó szerepét lehet bevállalná fizetéscsökkentést.
A Manchesterben többet keresett,de majdenem tönkre ment a karrierje.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nerazzurri írta: 2021.05.11. 23:48
Ha erdekel barmikor hozok neked peldakat szep szammal a kamukra es kitalalt dolgokra.
De mivel ez a tema itt off, es a topic nem errol szol, ezert masik topicban, vagy privatban folythathajuk nyugodtan.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta, Corsera, es a Sky szerint is Conte csak akkor marad az Inter edzoje, amennyiben minden tamogatast megkap a donteseihez, es elorelepese lehetoseget latja a jovo szezonra ezaltal garanciat Zhangek reszerol.

Republica reszletezi hogy a 2019-20-as szezonban a teljes keret, szakmai stab, es egyeb alkalmazottak fizetese 198m euro volt.
Jelenleg ez a szam meghaladja a 220m eurot.
Tervek szerint minimum erre a 2019-20-as szezon eves szinten 198m-ra szeretnek csokkenti a fizetesekre koltott osszegeket.

Napokban beszamoltak az uj mezszponzor kerdeserol.
Corriere szerint a Tavol Keleten a kereses befejezodott, es most Zhang Amerikaban keres szponzort az Internek.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.05.11. 20:43
Amúgy szerintem Sánchez aki vállalta harmadik támadó szerepét lehet bevállalná fizetéscsökkentést.
A Manchesterben többet keresett,de majdenem tönkre ment a karrierje.
Szerintem meglehet ezt okosan is csinalni, persze mint mindenhez ehhez is szakertelem kell.
Van nem keves olyan jatekosunk, akik semmit nem tesznek hozza, megis oriasi a fizujuk.
Ezektol ha megszabadulunk mar ott lenne 70-75m felszabdult fizu.
Persze Bastoni, Martinez, esetleg Barella hosszabbitas elvisz kb 15m-t, de ez csak toredek resze.
Uj jatekosok sem fognak fizetesnelkul jonni, de jopar felmerult jatekos fizetese szinten toredeke par jelenleginek.
Tehat ha elmegy meg pl 25-30m az ujak fizujara, akkor is max 40-45m-nal tartuk a hosszabbitasokkal egyutt.
Mas szamitas szerint lehet akar 80m is a felszabadult fizu, de az ujakra meg elmehet 40-45m is.

Tehat mar ebbol megsporolhato kb 25-30m evente.
Igy pedig a hitelbefekteto altal kiadasokra erkezo 200m eleg is lenne.
A csapat egyben maradna, erkezne par uj ember, kiegeszito, es jovore ugyanugy meglehetne a Scudetto, es hatha az eletben egyszer a BL csoportkort is tulelnek ezaltal +20m kerulne a kasszaba.
Elmarado nem fizeto szponzorok helyett pedig fizetokepes szponzorok, visszatero jegybevetelek, es maris egy egeszsegesen mukodo, gyakorlatilag onnfentarto klub is lehetnenek.
Ami pedig a magan befektetok figyelmet felkelti, nem ugy mint most es a jelenlegi helyzetben.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta ujabb hosszu cikkel mutatja be a varhato vallalati hattert.
Mint irjak a ket havi fizetes elengedesre tett probalkozas kudarcot vallott.
Mint ismert a hitelbefekteto, adossagkezelo erkezik, mar a jovoheten be is jelenthetik.
Mar hetek ota a garanciak es feltetelek elfogadasarol szolnak a targyalasok, amit az Internek el kellett fogadnia.
250m eurot biztosit, ebbol 33m megy a LionRocknak, 17m a Suningnak, es 200m kerul az Interhez.
Gazzetta ujra kiemeli, az osszeg egyaltalan nem a piacra, hanem az Inter keszpenzszuksegleteinek es kiadasaira forditjak a kovetkezo szezonban, ideertve a jatekosok fizeteset.
A finanszirozast az Inter birtoklo Great Horizon viseli.
Cserebe a hitelbefekteto elzalogositja az Inter reszvenyeit, ezzel mint kisebbsegi tulajdonosok kesobb be is lephetnek az Interbe.
Az uzlet lezarulta utan Zhang egyes jatekosok hosszabbitasat letudja zarni, ahogy errol Bastoni ugynoke is beszelt tegnap.
Fizetes kerdes tovabbra is az asztalon van, kovetkezo napokban megprobaljuk elerni, hogy a kert ket havi fizetest a jatekosok egy resze atengedje a kovetkezo szezonra.
Legalabb 15%-al szeretnek a bereket csokkenteni a kovetkezo szezonra.

https://www.fcinter1908.it/copertina/in ... giocatori/
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.05.11. 06:50
Conte sajtotajekoztato lemondasa is into jel, hogy Conte is a tavozasa fele mehet.
Tegnap tartott. Vagy mást mondott le?
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

Festa írta: 2021.05.11. 20:43 Amit az olaszok lapok írnak annak kb 1/negyed igaz .Csak azt kell kitalálni melyik negyede.
Persze vannak komoly cikkek.
Én is így gondolom. Egyes lapok birtokában egyes információkkal, félinformációkkal, de ebből nagyon nehéz érvényes megállapításokat tenni a jövőre nézve.

Nagyon jó példa, ahogy a lapok a meccs napján azt tippelgetik, hogy mi lesz a kezdő, és ezt sem mindig tudják eltalálni. Pedig az csak a kezdő 11. Vagy az átigazolások kérdése. Tudják kivel mekkora hitelszerződést kötünk (ezt nem vitatom, de és ami a lényeges), hogy ezzel mi várható a jövőre a nézve, de a Hakimi üzletet az utolsó napokban tudták csak meg? Nevetséges mikor lap belső ellentétekről ír, Marotta így gondolja, Conte meg úgy, Ausilio meg teljesen máshogy. Kb. úgy kommunikálva, mintha az újságírók ott lennének a ezeken a megbeszéléseken. Ez csak úgy lehetne megmagyarázni, hogy van olyan belső ember, aki mindent elmond, de akkor ezt mindennél korábban nyomozná ki az Inter vezetése és tenné ki. Én itt azt gondolom, hogy múlt eseményeiből indulnak és egyes interjúkból következtetnek, hogy mi lehet a háttérben. De ezek következtetések és nem tények. Le lehet írni a lapoknak, hogy mekkora ellentét volt Marotta és Conte között a Juvénál, miközben utóbbi egy rossz szót nem szólt még nyilvánosan róla, előbbi meg feltűnően szépeket mond mindig Antonioról (pl. hogy nagyban támogatta Conte Interhez való szerződését).

Sok mindenre lehet következtetni az újságírók által leírt dolgokból, de tényt sosem lehet levonni belőle. Én speciel a jelenlegi bizonytalan helyzetben ignorálom a híreket, ennyi év után megnyertük végre a bajnokságot és ünneplek, ahogy Mike is írta, többivel majd akkor foglalkozom, mikor tény lesz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.05.12. 09:05
interfan írta: 2021.05.11. 06:50
Conte sajtotajekoztato lemondasa is into jel, hogy Conte is a tavozasa fele mehet.
Tegnap tartott. Vagy mást mondott le?
Csak az InterTV-nek tartott, ujsagiroknak nem.
Tegnap 14:00-ra volt meghirdetve, amit hivatalosan le is mondtak a korabban reszletezett okok miatt.

https://m.fcinternews.it/news/inter-rom ... one-367917
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.05.12. 09:09

Csak az InterTV-nek tartott, ujsagiroknak nem.
Tegnap 14:00-ra volt meghirdetve, amit hivatalosan le is mondtak a korabban reszletezett okok miatt.

https://m.fcinternews.it/news/inter-rom ... one-367917
Köszi. Tegnap este feldobta az FB a videót és nem értettem, hogy mi ez mert korábban az volt nem lesz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.05.12. 09:10
interfan írta: 2021.05.12. 09:09

Csak az InterTV-nek tartott, ujsagiroknak nem.
Tegnap 14:00-ra volt meghirdetve, amit hivatalosan le is mondtak a korabban reszletezett okok miatt.

https://m.fcinternews.it/news/inter-rom ... one-367917
Köszi. Tegnap este feldobta az FB a videót és nem értettem, hogy mi ez mert korábban az volt nem lesz.
Ismerjuk az okokat miert mondtak le.
Majd ma este nem kerulheti ki a kerdeseket Conte.
De ertheto is, jelenleg mindenki csak a megy vagy maradra kivancsi, nem pedig a meccsekre, igy nincs sok ertelme kiallni az ujsagirok ele.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gravina a szovetseg elnoke elmondta, a fizetesek kerdese polgarjogi torvenykonyv resze.
Kerdeztek az Inter kapcsan kialakult fizetesi helyzetrol.
Elmondta aki azt hiszi hogy a szovetseg betud avatkozni, az teved.
A felek kozott kell megallapodast talani.
Viszont most egy olyan ponton vagyunk, ahol meg kell huzni egy hatart, es mindenkinek meg kell azt erteni hogy mit jelentenek a kotelezetsegek amiket a szerzodesbe foglaltak.
A szezon vegeig minden szerzodest es fizetest be kell tartani.
A Polgarjogi torvenykonyv lehetoseg biztosit ket fel kozotti megallapodashoz, ez lehetove teszi a maganjellegu egyezmenyeket.
A szovetseg ebbe nem szolhat bele, es nem tilthatja meg.
Aggodtak hogy ez az egyezmeny negativan befolyasolja a sport ertekeket, de a szabad valasztas lehetoseg mindenki elott allt.
Most viszont meg kell huzni a hatart, es szembenezni egymassal.
Megerti hogy feszultseg van tobb helyen, de a jozan esznek gyoznie kell.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta elmondta, az Interre mindig nagyon figyelnek mindenhol.
De mint olysok helyen, mashol is vannak problemak.
Lelkiismerettel nezzuk szemben a problemakkal, es garantalja mindenki a megfelelo idoben megkap mindent ami a szerzodesben szerepel.

Az elnok vilagos kepet adott a jatekosoknak is a helyzetrol.
Felhivta a figyelmet arra, hogy ez egy nagyon nehez pillanat az Inter szamara gazdasagilag, de senkit nem kenyszeritett semmire, es senkitol nem elvaras semmi.
Minden jatekos lelkiismereten mulik a dontes.
Az Inter a legnagyobb tiszteletben tartja a jatekosokat, nagyon nagy dolgot ertek el, es az Inter a vegsokig tiszteletben fogja tartani a fizeteseket.

A bajnoksagnak meg nincs vege, helyes kielvezni a gyozelmet.
A szezon vegen a klub valaszol majd minden gazdasagi kerdesre.
Minden klubnal vannak nehezsegek, es mindenhol vannak egyeztetesek a kovetkezo szezon koltsegveteserol.
Nem vagyunk olyan katasztrofalis helyzetben, de kotelezo is optimistan tekinti a jovore.

Remeli hogy Conte marad az Inter edzoje.
Egy ciklus kezdodott vele, amely egybeesett olyan valsaggal mint a Covid, amely komoly karokat okozott.
De ha megnezzuk az elmult ket evet, akkor egy EL donto es egy bajnoki cim a merleg.
Remeljuk a kozos folytatast, meg akkor is ha annyi nehezseg kozepette vagyunk.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

Nem értem a lapok felháborodását, a juvénál ezt a lépést tavaly meglépték:
https://www.espn.com/soccer/juventus/st ... 90-million
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interissimo írta: 2021.05.13. 17:01 Nem értem a lapok felháborodását, a juvénál ezt a lépést tavaly meglépték:
https://www.espn.com/soccer/juventus/st ... 90-million
Nem a lapok haborodtak fel, hanem a jatekosok es az ugynokok.

Alapveto kulonbseg, hogy a Juvenal sosem arultak a klubot, es sosem utasitottak vissza egy ajanlatot pusztan gazdasagi penzugyi onos erdekbol.

Szinten alapveto kulonbseg, hogy a Juve jatekosai kaptak fizut pontosan adott honapban.
Mi jatekosaink 9/3 honapot kaptak, jelenleg 6 honappal tartozik a klub felejuk + a Scudetto bonuszokkal.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

Juventus játékosai belementek abba tavaly, hogy kisebb legyen a bérük. A mieink abba mentek bele, hogy később legyen kifizetve.

Most a juventus ismét segítséget kér a játékosaitól:
https://sempreinter.com/2021/05/10/juve ... highlight/
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interissimo írta: 2021.05.13. 17:29 Juventus játékosai belementek abba tavaly, hogy kisebb legyen a bérük. A mieink abba mentek bele, hogy később legyen kifizetve.

Most a juventus ismét segítséget kér a játékosaitól:
https://sempreinter.com/2021/05/10/juve ... highlight/
Ez oke.
De a Juve jatekosai megkaptak a fizut idoben, mi jatekosaink meg orulhetnek ha betartjak az igereteket.

Arrol meg nem is beszelve, hogy a Juve vezetoi sosem akartak eladni a klubot.
Mi tulajdonosaink elakartak adni, de csakis penzugyi megfontolasbol visszautasitottak ezt.
Ezek utan ok kernek penzugyi segitseget a jatekosoktol, eleg visszas...
Mikozben a jatekosok, edzo mindent megtettek a csapatert.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

interfan írta: 2021.05.13. 17:37
Ez oke.
De a Juve jatekosai megkaptak a fizut idoben, mi jatekosaink meg orulhetnek ha betartjak az igereteket.

Arrol meg nem is beszelve, hogy a Juve vezetoi sosem akartak eladni a klubot.
Mi tulajdonosaink elakartak adni, de csakis penzugyi megfontolasbol visszautasitottak ezt.
Ezek utan ok kernek penzugyi segitseget a jatekosoktol, eleg visszas...
Mikozben a jatekosok, edzo mindent megtettek a csapatert.
Most akarják a juvénál is halasztani a fizukat, ahogy a Románál is.

Azt, hogy ki akarta eladni a csapatot és ki nem az hangulatkeltés. Azon a tényen, hogy kaptak bért vagy nem, kevesebb bért akarnak-e adni vagy nem. Ez a cég magánügye. Ők tettek bele annyi pénzt, hogy joguk van eldönteni, hogy mennyiért adnák el. Kötelezni a játékosokat nem lehet, hiszen szerződésük van. Jelenleg arról van szó, hogy erre meg lettek kérve.

"Mikozben a jatekosok, edzo mindent megtettek a csapatert." Ez megint hangulatkeltő sor, hiszen ez az alapvető dolga minden játékosnak. Tavaly a juve is bajnok lett és a bércsökkentés idejében még a BL-ben is álltak, szóval k is mindent megtettek a csapatért. Nem büntetés miatt akarják lejjebb faragni a bért, hanem a pénzügyi helyzet miatt.

Ezt én jelen helyzetben feszültségkeltésnek tartom. Egyik oldal a játékosokkal van, mert "bajnokok lettünk, köcsög Suning." A másik meg jön azzal, hogy "válság van ez a minimum, amennyit megtehetnének, hamár ennyi a fizujuk." Közben a háttérben pedig mindenki teszi a dolgát. Játékosok korrektek, belementek a halasztott fizetésbe, bajnokok lettek, le a kalappal. Suning új tulajt keres, új befektetőket keres, hitelt vesz fel, hogy átvészelje ezt az időszakot, remélhetőleg jó döntést hozva.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interissimo írta: 2021.05.13. 17:57
Ők tettek bele annyi pénzt, hogy joguk van eldönteni, hogy mennyiért adnák el. Kötelezni a játékosokat nem lehet, hiszen szerződésük van. Jelenleg arról van szó, hogy erre meg lettek kérve.
Csak egy hibatlan nyilatkozat Bastoni ugynoketol.

"
A tulajdonosok magan cegek, amikor nyereseguk van es penzt keresnek azt sem osztjak szet a jatekosok es alkalmazottak kozott.
Amikor veszteseg van az is ugyanugy a tulajdonosok dolga.
Pontosan tudja hogy a Suning elakarta adni az Intert, es azt is hogy volt egy befekteto aki meg is vette volna, de a Suning tobbet akart anyagi megfontolasok miatt.
Jogos keres volt, mert a klub az ovek, de most cserebe nem kerhetnek penzt a jatekosoktol, akik mindent megtettek a klub sikerejert a nehezsegek ellenere.
Nem csak a bajnoksagot nyertek meg, hanem evkozben vegig nyitottak voltak es megallapodtak a fizetesek komoly csuszasarol.
Ezek utan az ujabb keres nem megfelelo, nem logikus, es nem fair a jatekosok fele.
Tobb mint 4 honapja megallapodott Marottaval, hogy alair es mas lesz a fizetese.
Errol a szakmai vezetok megerositest is kuldtek, viszont azota sem erkezett meg Zhang igenje.
Pontosan tudja Zhang a hitelbefekteto penzere var, de ezek olyan dolgok amik meg eddig soha nem tortentek meg vele es a jatekosaival.

"
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

interfan írta: 2021.05.13. 18:03

Csak egy hibatlan nyilatkozat Bastoni ugynoketol.

"
A tulajdonosok magan cegek, amikor nyereseguk van es penzt keresnek azt sem osztjak szet a jatekosok es alkalmazottak kozott.
Amikor veszteseg van az is ugyanugy a tulajdonosok dolga.
Pontosan tudja hogy a Suning elakarta adni az Intert, es azt is hogy volt egy befekteto aki meg is vette volna, de a Suning tobbet akart anyagi megfontolasok miatt.
Jogos keres volt, mert a klub az ovek, de most cserebe nem kerhetnek penzt a jatekosoktol, akik mindent megtettek a klub sikerejert a nehezsegek ellenere.
Nem csak a bajnoksagot nyertek meg, hanem evkozben vegig nyitottak voltak es megallapodtak a fizetesek komoly csuszasarol.
Ezek utan az ujabb keres nem megfelelo, nem logikus, es nem fair a jatekosok fele.
Tobb mint 4 honapja megallapodott Marottaval, hogy alair es mas lesz a fizetese.
Errol a szakmai vezetok megerositest is kuldtek, viszont azota sem erkezett meg Zhang igenje.
Pontosan tudja Zhang a hitelbefekteto penzere var, de ezek olyan dolgok amik meg eddig soha nem tortentek meg vele es a jatekosaival.

"
Te más véleményem van, mint én. Ezzel szerintem semmi baj nincs. De miért akarod beállítani, hogy a te véleményed egyedül a helyes? Megértem és elfogadom a véleményed, te így vélekedsz erről a kialakult témáról, én máshogy. Mivel vélemény nincs jobb vagy rosszabb.

Megértem Bastoni ügynökét. Ha így gondolják nem fogják elfogadni a felkínált bért.
A Suning tudtommal eddig egy pennyt nem vitt el (kérlek erősíts meg), nem tudom mennyiért vették meg és mennyit raktak bele. Annyit vélhetően ki akarnak szedni belőle, mert pénzből élnek. Ha nekik ez az összeg nem volt megfelelő, ez nem rád tartozik, és nem rám tartozik, még csak nem is Bastoni ügynökére szerintem. Az tartozik rájuk, hogy elfogadják-e a pénzt,a mit felkínáltak vagy nem. Ha ezt nem ideillően kommunikálja le a vezetőség, akkor teljesen helyén is való ez a nyilatkozat arról, hogy miért nem voltak hajlandóak elfogadni. Ha zsákszámra vinnék ki eközben a pénzt a kínaiak, akkor is csupán ez egy kérdés maradna. Elfogadják a kevesebb pénzt vagy nem? Nem hallani zsarolásról vagy másról az ügyben. Engem speciel nem fog rosszul érinteni, ha azt mondják, hogy nem fogadják el a kevesebb fizut. Magánügyük. Persze jobban örülnék, ha elfogadnánk, és több lenne a kasszában. Ahogy annak is örülnék, ha a Suning nyereséggel ki tudna szállni a történetből.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

El kell fogadni, a sajat erdekeiket nezik, a sajat penzugyi erdekeiket nezi a Suning.
Ez van.

Viszont en a jatekosokat csak kieemelni tudom, 2010 ota hanyszor lattunk balhekat, beleszarast, feszultseget, sokkal-sokkal jobb gazdasagi helyzetben, mivel akkor a fizukkal nekik nem volt problema.
Iden viszont alig voltak fizuk, a jatekosok, edzo pedig mindent megtett a csapatert.

Egyszoval szerintem jar nekik ami jar.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Jár , annak a 12-13 tagnak mindenképp .

Az elmúlt 10 évet hagyjuk . Pont , hogy azoknak nem járt volna semmi és emiatt is vagyunk szarba .

Profizmus felé vezető úton épp , hogy az ilyen szarságokat kéne elengedni . Most nem lesz júniusban 2 új Ferrari , ahogy más ligák bajnokcsapat játékosainak sem .
Most mindenkinek partnernek kéne lenni , vezetőknek is . Aki nem lesz , az nem idevaló .

Nem várok csodát , nem Zanettik , Cambiassok játszanak .
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

interfan írta: 2021.05.13. 18:25 El kell fogadni, a sajat erdekeiket nezik, a sajat penzugyi erdekeiket nezi a Suning.
Ez van.

Viszont en a jatekosokat csak kieemelni tudom, 2010 ota hanyszor lattunk balhekat, beleszarast, feszultseget, sokkal-sokkal jobb gazdasagi helyzetben, mivel akkor a fizukkal nekik nem volt problema.
Iden viszont alig voltak fizuk, a jatekosok, edzo pedig mindent megtett a csapatert.

Egyszoval szerintem jar nekik ami jar.
Saját érdek. Elliot, Glazer család, Fenway mind azért tevékenykedik, hogy később nekik jó legyen. Nincsenek már Morattik.
Az meg szerintem érhető, hogy annyit vissza akarnak kapni a kínaiak is, amennyit beleraktak. Lehet ezért utálni őket, de ami jár, az jár. Vagy tőlük várjuk el, hogy nekik veszteséges legyen a munkájuk, de a játékosokat meg azért sajnáljuk, mert megkérdezték tőlük, hogy valamennyivel kevesebb bérérért játszanának-e?

Játékosoknak, edzőnek, stábtagoknak minden elismerés és tisztelet kijár, maximálisan egyetértek ezzel.
De azt nem értem, hogy a Suningnak még a jelen pillanatban miért nem jár ki? Sok pénzt adtak eddig bele, és nem vittek el. Hoztak nem egy rossz döntést, de ők hozták Marottát is. És velük van a bajnoki cím is.
hvmetal írta: 2021.05.11. 20:24 Nagyon nem örültem Thohirnak , majd a Suningnak . De az utóbbi banda tényleg sokat tett a klubbért .
Elég csak Marotta megszerzését megemlíteni .
Egyértelmű , hogy nincs az az elvakult szerelem , mint Morattinál volt és vittek volna szépen ki pénzt , de tényleg épült a dolog . Ha nincs a kínai kormány , a covid... de van .
Teljes igaznak vélem hvmetal ezen gondolatát. Játszhatunk azzal a fikcióval, hogy ha nem Conte marad, hanem Allegri bajnokok lettünk volna-e, ahogy azzal is, ha mondjuk Thohir marad az elnökünk, akkor sikerült volna-e. De azt a tényt nem lehet elvenni, hogy mindez Suning alatt és Contéval sikerült. Amiért jár a játékosoknak, az edzőnek és a tulajnak is a tisztelet szerintem (minden hibájuk ellenére).
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Conte a Juventus meccs elott sem tartja meg a szokasos sajtotajekoztatot.
Az okok ismertek.
Ugyanugy mint a Roma elleni meccs elott, csak az InterTV-nek beszel majd.
Avatar
bodimiki7
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

interfan írta: 2021.05.13. 18:25 El kell fogadni, a sajat erdekeiket nezik, a sajat penzugyi erdekeiket nezi a Suning.
Ez van.
Lehet rosszul emlékszem, de az egész úgy indult, hogy felröppentek hírek, miszerint a Suning el akarja adni az Intert, mire jött hivatalos cáfolat, hogy csak kisebbségi részvényest keresnek feltehetően a Lionrock helyett. Ezután jött képbe a BC Partners, akik komolynak tűntek és ők inkább tulajdonosok szerettek volna lenni. Az egészből nem lett semmi és most a hivatalos közlemény szerinti úton vagyunk, csak egy hitelkonstrukcióban.

Miért úgy vannak az Inter körüli események beállítva, mintha ez a helyzet egy kényszerpálya lenne, mert az eladás volt a fő cél? Holott hivatalosan (tulaj szájából) elhangzott infó alapján történik a gazdasági stabilizáció.

Nekem úgy tűnik, hogy mivel a BC Partners szándékai komolynak tűntek, ezért megvizsgálták az eladás lehetőségeit. Nem jött össze, marad a kisebbségi részvény és a kiadások racionalizálása. Szkeptikus vagyok azzal, hogy egy tulajváltással a kánaán érkezik el, akkor sem ha rendezettek a klub pénzügyei.

Messze nem vagyunk olyan rossz helyzetben, mint ahogy azt a média szeretné. A fizetések elmaradása, meg vis maior helyzet, ahogy rendeződnek a szektorok, úgy ezek is remélhetőleg megoldódnak.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

bodimiki7 írta: 2021.05.14. 10:49
interfan írta: 2021.05.13. 18:25 El kell fogadni, a sajat erdekeiket nezik, a sajat penzugyi erdekeiket nezi a Suning.
Ez van.
Lehet rosszul emlékszem, de az egész úgy indult, hogy felröppentek hírek, miszerint a Suning el akarja adni az Intert, mire jött hivatalos cáfolat, hogy csak kisebbségi részvényest keresnek feltehetően a Lionrock helyett. Ezután jött képbe a BC Partners, akik komolynak tűntek és ők inkább tulajdonosok szerettek volna lenni. Az egészből nem lett semmi és most a hivatalos közlemény szerinti úton vagyunk, csak egy hitelkonstrukcióban.

Miért úgy vannak az Inter körüli események beállítva, mintha ez a helyzet egy kényszerpálya lenne, mert az eladás volt a fő cél? Holott hivatalosan (tulaj szájából) elhangzott infó alapján történik a gazdasági stabilizáció.

Nekem úgy tűnik, hogy mivel a BC Partners szándékai komolynak tűntek, ezért megvizsgálták az eladás lehetőségeit. Nem jött össze, marad a kisebbségi részvény és a kiadások racionalizálása. Szkeptikus vagyok azzal, hogy egy tulajváltással a kánaán érkezik el, akkor sem ha rendezettek a klub pénzügyei.

Messze nem vagyunk olyan rossz helyzetben, mint ahogy azt a média szeretné. A fizetések elmaradása, meg vis maior helyzet, ahogy rendeződnek a szektorok, úgy ezek is remélhetőleg megoldódnak.
Ha mar "hivatalos kozlemenyeknel" jarunk.
Moratti anno elmondta, csak kisebbesegi reszvenyest keres, esze agaban sincs eladni az Intert.
Thohir csak 20-30%-al jon.
Mi lett a vege?
Thohir mint tobbsegi tulajdonos megerkezett.

Thohir kizarta es hivatalos kozlemenyt adott ki, o bizony nem arulja az Intert, es csak kisebbsegi befektetot keres az Inter erdekeben.
A Suning csak 20-30%-al johet.
Mi lett a vege?
A Suning hivatalosan is tobbsegi tulajdonoskent megerkezett.

Es az aktualis helyzet.

Marotta maga mondta el, a Suning arulja az Intert meg a telen.
Most szinten o maga mondta el, volt komoly erdeklodo, de nem sikerult megallapodni.

Zanetti maga mondta el, a Suning elakarta adni az Intert, de gazdasagi dolgok miatt nem jott ossze par honapja.

Bastoni ugynoke is nyiltan es vilagosan elmondta, pontosan tudja a Suning arulta az Intert, de penzugyi okok miatt visszadobtak az eladast, mert keves penzt kaptak volna.

BC Partneren kivul pedig nem volt magan befektesi csoport, aki csatlakozni akart volna az Interhez, akar kisebbsegi, akar tobbsegi tulajdonkent.

Ezert jutottunk el a hitelbefekteto, adossagkezelo csoportkhoz.
Szoval ha ez nem kenyszerpalya, akkor nem tudom mi az.

Fizetesek elmaradasa pedig azert van, mert a Suning fizeteskeptelen.
Ezert erkezik a hitelbefekteto, adossagkezelo, hogy ezeket a kiadasokat fedezni tudjuk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Republica beszamol rola, a jatekosok es az edzo hatarozott nemet mondott Zhang keresere.
Most a hosszabb szerzodesu jatekosokkal probalunk kulon megallapodas, hogy ket honap fizetest csak a kovetkezo szezonban fizetnenek ki.
Gazzetta, Corriere, Sky, TS is megerositi, a jatekosok es az edzo nemet mondott Zhang ket havi fizeteslengedes keresere.

Kozben a szovetseg a felteteleinek is meg kell felelni majus 30-ig.
5 honap fizetest ki kell fizetni a jatekosoknak, es a szakmai stabnak.
Ehhez varja Zhang a hitelbefekteto penzet.

Conte kapcsan a vegleges valasz meg nem erkezett meg, de beszamolok szerint "pesszimista" az elorejelzes, es kesz lehet a bucsu is.
Ennek ujabb komoly jele, hogy ujra nem tart sajtotajekoztatot, valamint a Roma meccs elott, sem utan nem allt az ujsagirok ele.
Conte tavozasatol valo felelem eros, es a jelek erosen erre utalnak.
Conte nem marad ha nem lat garanciat az elorelepeshez, es teljes bizalmat a sajat donteseihez az igazolasok teren.
Gazzetta is beszamol rola, a Conte-Zhang csucs csak az Udine meccs utan varhato.
Ahol eldol elvalnak e a felek utjai.

TS szerint meg folynak az egyeztetesek es hamarosan vegleges dontes lehet a ket Amerikai hitelbefekteto, adossagkezelo kapcsan.
Az Oaktree egybol tulajdonosa is akar lenni az Internek.
300m-t fizetnenek, ebbol a LionRock 33% es a jovoszezonra levo likviditasi problemakat fedeznek.
Akar azonnal, akar par honap alatt is de kisebbsegi reszvenyes lehet az Oaktree adossagkezelo.
Bain Capital Credit adossagkezelo pont ellenkezoje, ok a penzt adnak kb 250-270m euro, amibol 33m a LionRocknak, tobbi a Suningnak menne.
200m pedig a jovoevi likviditasi problemak, es fizetesekre menne.
A penzert cserebe elzalogositanak az Inter tulajdonjog kb 30%-at.

Akarmelyik adossagkezelo is lesz, minden 25m euro feletti kiadast, akar igazolas, akar jatekoso, kizarolagos joguk lesz megvetozni.
Az ismert onfinanszirozo piac, es a fizetesek 15-20%-os csokkentese, azaz kb 200m eves szintre csokkenteni.
Szponzor helyzet is nehezskes, mezszponzort mar Amerikaban keresunk.
De megjegyzik a hirek, mas szponzori szerzodesek alol is ki kell szabadulni, a nem fizeto Kinai szponzorok bonyolult labirintus szeru szerzodeseibol.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

https://www.football-italia.net/170622/ ... t-salaries

Egyre több helyen hozzák le, hogy a juvénál is halasztást kérnek a tavalyi fizucsökkentés után.
Válasz küldése