Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

DM22 írta: 2021.05.12. 23:00
CsaSzi9294 írta: 2021.05.12. 22:49 Milyen feszkó volt? Valaki világosítson fel légyszi, mert most értem haza az eredményen kívül nem tudok sokat.. köszi előre is! 🙂
35. percben lejött Sanchez mert szétrúgta egy köcsög Romás. Aztán bejött Lautaro akit meg lehozott a 77. percben kissé érthetetlenül. Lehet nem azt csinálta amit kért tőle nem tudom.

mindenesetre Conte rá se nézett Lautarora, és kb életében először nem pacsizott össze a két figura a cserénél. Lautaro belerúgott egy üvegbe amitől több játékosunk befosott a kispadnál mert repült feléjük a vizes köcsög. Dünnyögött valamit Martinez, aztán Conte is ordibált felé valamit.

Martinez leült a padra, de eszmélt hogy túl közel ül Contehoz és dünnyögve még odébb ült tőle, közben próbálták csitítgatni.
Elég csúnya szitu volt a szívemnek ráadásul pont a szarháziak előtti meccsnél kell ezt csinálni? Faszomat..

Asszem így történt de javítsatok ki ha nem.

Nem volt szép,de majd Lautaro bocsánatot kér.Nem lesz ebből semmi.
Lehet a hétfői Zhang megbeszélés feszültsége is benne volt ebben a jelenetben.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

CsaSzi9294 írta: 2021.05.12. 23:14 [
Már a múltkor is írtam, nálam Skriniar (sajnos) az elsődleges áldozat Brozoviccal egyetemben, szóval nálam a belga mozdíthatatlan kategória.
Kicsit félreértettél. Úgy gondoltam a Lukaku helyzetet, hogy nem tehetünk függővé mindent ennyire 1 embertől. Persze Ibra- Eto üzlet is egyszer van egy életben kb :) Másrészt meg Conte tényleg sokszor nyilatkozta , hogy közelebb akar lenni a családjához ..
Harmadrészt 3 évnél többet kb csak a Juve-ban töltött? Vagy pont 3 volt ott is?

Szerintem a lyuventus most akkora fosban van, hogy ezen egy Conte sem tudna segíteni egy könnyen, és én nagyon megnéznék egy Allegri - Conte csatát. Bírom nagyon Conte-t szóval engem az a vád nem érhet, hogy elakarom üldözni, de ha valamiben egyetértek Interfannal az az, hogy Allegrire elcserélném szívesen. Valahogy az a figura mindig kitud találni valami olyat ami innovativ, és nagyon szépen a kerethez igazítja a taktikát, nem a keretet igazítja az ő elképzeléseihez. És bőven van akkora potenciál benne is mint Conte-ban.

Igazából azt kell kihasználni, hogy most mindenkivel szemben lépéselőnyben vagyunk anyagi helyzet ide vagy oda. Azt meg már sokszor leírtam , hogy muszáj profi klubként viselkedni és nem érzelmekre hagyatkozni, mert akkor szivem szerint kb csak 2-3 játékost lennék képes ebből a csapatból elengedni. Amíg óriás összeget adnak egy egy rendszerben igazán jól teljesítő Romeluért , addig kéne eladni. Nagyon jó játékos, de mindenki pótolható. Aki számomra viszont nem az , az Bastoni, Barella duó, nekem ők a jelenlegi Inter identitásának alapjai. Rajtuk kívül másodsorban Lukaku, Hakimi, De Vrij, Skriniar akik a brutál összegért eladható kategória, de nem mindenképp.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

DM22 írta: 2021.05.12. 23:24
CsaSzi9294 írta: 2021.05.12. 23:14 [
Már a múltkor is írtam, nálam Skriniar (sajnos) az elsődleges áldozat Brozoviccal egyetemben, szóval nálam a belga mozdíthatatlan kategória.
Kicsit félreértettél. Úgy gondoltam a Lukaku helyzetet, hogy nem tehetünk függővé mindent ennyire 1 embertől. Persze Ibra- Eto üzlet is egyszer van egy életben kb :) Másrészt meg Conte tényleg sokszor nyilatkozta , hogy közelebb akar lenni a családjához ..
Harmadrészt 3 évnél többet kb csak a Juve-ban töltött? Vagy pont 3 volt ott is?

Szerintem a lyuventus most akkora fosban van, hogy ezen egy Conte sem tudna segíteni egy könnyen, és én nagyon megnéznék egy Allegri - Conte csatát. Bírom nagyon Conte-t szóval engem az a vád nem érhet, hogy elakarom üldözni, de ha valamiben egyetértek Interfannal az az, hogy Allegrire elcserélném szívesen. Valahogy az a figura mindig kitud találni valami olyat ami innovativ, és nagyon szépen a kerethez igazítja a taktikát, nem a keretet igazítja az ő elképzeléseihez. És bőven van akkora potenciál benne is mint Conte-ban.

Igazából azt kell kihasználni, hogy most mindenkivel szemben lépéselőnyben vagyunk anyagi helyzet ide vagy oda. Azt meg már sokszor leírtam , hogy muszáj profi klubként viselkedni és nem érzelmekre hagyatkozni, mert akkor szivem szerint kb csak 2-3 játékost lennék képes ebből a csapatból elengedni. Amíg óriás összeget adnak egy egy rendszerben igazán jól teljesítő Romeluért , addig kéne eladni. Nagyon jó játékos, de mindenki pótolható. Aki számomra viszont nem az , az Bastoni, Barella duó, nekem ők a jelenlegi Inter identitásának alapjai. Rajtuk kívül másodsorban Lukaku, Hakimi, De Vrij, Skriniar akik a brutál összegért eladható kategória, de nem mindenképp.
Igen valóban, bocsánat! :)

Azon kívül, hogy nagyon bírom Lukakut azért is sajnálnám ha menne, mert ő egy top csatár. És félek attól, hogy a jelenlegi helyzetben nem az lenne a cél, hogy pótoljuk, hanem, hogy az érte kapott pénznek a töredékéből hozzunk egy csatárt, aki messze nem top. Gondolok itt egy középkategóriás vagy lassan kiöregedő centerre (Belotti, Immobile, Zapata ilyesmi...), aki hisztiMartinezzel alkotná a duót. Vagyis lényeg a lényeg, nem hiszem, hogy jó csatársort kapnánk ha a belga menne. LM-et én személy szerint amúgy sem tartom nagyra, de a La-Lu kettős mégis működik.
Az Intert mindig is top csatárok alkották, és most olyan helyzetben van a klub, hogy meg van rá az esély, ha megbomlik a mostani, hogy jóval gyengébb felhozatal lesz azon a poszton. Ha már csatárt kellene beáldozni akkor LMre szavazok... :roll:
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

CsaSzi9294 írta: 2021.05.12. 23:40
Az Intert mindig is top csatárok alkották, és most olyan helyzetben van a klub, hogy meg van rá az esély, ha megbomlik a mostani, hogy jóval gyengébb felhozatal lesz azon a poszton. Ha már csatárt kellene beáldozni akkor LMre szavazok... :roll:
Nos igen, a felsoroltaktól én is tartok de hé! Jovetic , Rocchi , Belfodil ? :D :D Azért volt szar a palacsintában a csatársorban is egy egy rövid időszak erejéig ! Viccet félretéve abban is egyet tudok érteni teljesen, hogy valószínűleg Lautaro képességeit nagyban befolyásolja , hogy egy ilyen jó értelemben vett vadállat van mellette mint Lukaku. Elég jó a kohézió. De mint mondtam, ha más edző jönne, akkor lehet ez a kohézió működne mással is. Ki tudja.. Mindenesetre egy másik rendszerben, pl a 4-3-1-2 -ben nem lenne olyan életbevágóan fontos, hogy mindkét csatár top kategória legyen. Ezt pont a juve bizonyította be annak idején. Mondjuk egy Allegri féle taktikával szerintem lehetne pótolni Lukaku góljait is. Azért idén ha még emlékszünk, sokszor volt olyan, hogy ha a csatáraink nem voltak formában, nagyon nem ment a góllövés, és én jobban szeretem azokat a rendszereket amik nem függenek ennyire posztoktól. Persze kitől várja az ember a gólokat ha nem a csatároktól, de érted mire gondolok...
És egyébként azért beszéltem a lépéselőnyről, mert szerintem elbírna ez a csapat jövőre egy kis gyengülést a csatársorban, ha valaki olyan típusú edző érkezne mint Allegri. Nem halnék bele ha jönne egy ingyen Dzeko cserének, oké tudom rohadt öreg de 1+1 éves szerződéssel és Scudetto eséllyel bőven lenne benne potenciál, meg jönne esetleg egy Depay ingyen , vagy Zapata olcsón... elég tescos Lukaku, de ezzel még simán ugyanúgy mi lennénk a Scudetto legnagyobb esélyesei. Persze ez lehet túlzott optimizmus de nem hiszem, hogy nagy baromságokat írtam. Az, hogy ez a BL-ben nem elegendő nagy dolgokra egy dolog, szerintem még mindig nem szabad túl nagyot harapni a tortából mert félrenyeljük.. ízlik az kisebben is. Aztán megfontoltabb építkezéssel 2022 nyarán jöhetne egy ingyen Dybala vagy akár már most is kimenekíthetjük a szerződéséből. Rég nem olyan magas az ára, persze kérdés eladnák e nekünk.. De én tudnék várni még egy szezont egy csatárklasszisra.
Ez persze akkor áll fenn ha Lukaku is elakar menni.
Különben abban is egyetértek teljesen, hogy Skriniar is mehetne amennyiben 4 védős felállás van és akkor nem Lukaku a beáldozható kategória... Szerintem ebből a szempontból jó helyzetben vagyunk mert nem az van mint pár éve, hogy van 2-3 kapós játékosunk a keretben , és annyira nem is vonzó a csapatunk egy esetleges érkezőnek, hanem rohadt sok kapós játékosunk van és szerintem azért egy olasz bajnok csapaként ilyen játékosok közé jönni, első kalapos BL-esként vonzóak lehetünk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ertekelesek:

-Sportmediaset:

Barella 7
Brozovic 7
Lukaku 6,5
Sanchez 6,5
Hakimi 6,5
Vecino 6,5
Darmian 6,5
Ranocchia 6,5
Skriniar 6,5
Radu 6
D'Ambrosio 6
Young 6
Sensi 6
Pinamonti 6
Perisic 5,5
Martinez 5

-Calciomercato.com:

Barella 7
Sanchez 7
Hakimi 6,5
Lukaku 6,5
Vecino 6,5
Brozovic 6,5
Darmian 6,5
Skriniar 6,5
Radu 6
Ranocchia 6
Sensi 6
Perisic 6
D'Ambrosio 5,5
Pinamonti 5,5
Martinez 4

-PassioneInter:

Lukaku 7,5
Vecino 7
Brozovic 7
Hakimi 6,5
Sanchez 6,5
Darmian 6,5
Ranocchia 6,5
Radu 6
D'Ambrosio 6
Skriniar 6
Barella 6
Sensi 5,5
Perisic 5,5
Martinez 5

-Goal.com:

Sanchez 6,5
Lukaku 6,5
Vecino 6,5
Brozovic 6,5
Barella 6,5
Skriniar 6,5
Radu 6
Ranocchia 6
Darmian 6
Hakimi 6
Sensi 6
D'Ambrosio 5,5
Perisic 5,5
Martinez 5
Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

Conte nem is nyilatkozott a meccs után? Csak a Stellinivel készült interjút láttam.
Azért ez nem túl biztató jel a jövőre nézve, de lehet, hogy csak megismétlődik a tavaly év végi hiszti. Mindenesetre jövőre akkor lenne a legnagyobb esélyünk trófeákért harcolni ha ő maradna az edző és a csapat is egyben maradna!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Don Vittorio írta: 2021.05.13. 07:15 Conte nem is nyilatkozott a meccs után? Csak a Stellinivel készült interjút láttam.
Azért ez nem túl biztató jel a jövőre nézve, de lehet, hogy csak megismétlődik a tavaly év végi hiszti. Mindenesetre jövőre akkor lenne a legnagyobb esélyünk trófeákért harcolni ha ő maradna az edző és a csapat is egyben maradna!
Tegnap Conte a meccs utan ujra nem allt az ujsagirok ele, helyette a segitoje Stellini ment.

Az ok: el akarja kerulni a jovojevel kapcsolatos kerdeseket.
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

Festa írta: 2021.05.12. 23:21 Nem volt szép,de majd Lautaro bocsánatot kér.Nem lesz ebből semmi.
Lehet a hétfői Zhang megbeszélés feszültsége is benne volt ebben a jelenetben.
Meg is volt a bocsánatkérés, illetve engesztelésül Lautaro meghívta a csapatot egy grill partyra. :clap:
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Portiere32 írta: 2021.05.13. 12:44
Festa írta: 2021.05.12. 23:21 Nem volt szép,de majd Lautaro bocsánatot kér.Nem lesz ebből semmi.
Lehet a hétfői Zhang megbeszélés feszültsége is benne volt ebben a jelenetben.
Meg is volt a bocsánatkérés, illetve engesztelésül Lautaro meghívta a csapatot egy grill partyra. :clap:
Amennyiben jól sül át a steak akkor majd Conte minden meccsen lecseréli ;)
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

https://fb.watch/5sXx_IZHeD/

Conte vs Lautaro box meccs az edzésen. Hatalmas :D
Lukaku szülinapi buliján meg biztos fogyott a szesz mert ahogy látom infúziót is kapott edzés előtt :lol:
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Portiere32 írta: 2021.05.13. 16:17 https://fb.watch/5sXx_IZHeD/

Conte vs Lautaro box meccs az edzésen. Hatalmas :D
Lukaku szülinapi buliján meg biztos fogyott a szesz mert ahogy látom infúziót is kapott edzés előtt :lol:
Na ez sokat elmond a csapategységről. Simán megbeszélték és még poénosan is kezelték. ;)
De jó lenne elverni a juvét....el is intéznénk nekik az EL-t. :D ;)
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Úgy néz ki hogy a bajnoki cím lelazitott mindenkit! Jó látni ezt!! Conte is egész emberi.......... :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.05.13. 16:20
Portiere32 írta: 2021.05.13. 16:17 https://fb.watch/5sXx_IZHeD/

Conte vs Lautaro box meccs az edzésen. Hatalmas :D
Lukaku szülinapi buliján meg biztos fogyott a szesz mert ahogy látom infúziót is kapott edzés előtt :lol:
Na ez sokat elmond a csapategységről. Simán megbeszélték és még poénosan is kezelték. ;)
De jó lenne elverni a juvét....el is intéznénk nekik az EL-t. :D ;)
Ezert borzaszto az, hogy ezektol az emberektol varjak el hogy mondjanak le a fizurol.
Mikozben egesz evben 9 honapbol megkaptak 3 honapot, 6 honap fizu a levegoben log.
A hatter nehezsegek semmilyen hatassal nem voltak rajuk, mindig a maximumot adtak.
Ezek utan toluk elvarni, hat nem eppen fair dolog...
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Portiere32 írta: 2021.05.13. 16:17 https://fb.watch/5sXx_IZHeD/

Conte vs Lautaro box meccs az edzésen. Hatalmas :D
Lukaku szülinapi buliján meg biztos fogyott a szesz mert ahogy látom infúziót is kapott edzés előtt :lol:
ez oriasi, hihetetlen ez a csapat
nem szabad hagyni h szetmenjenek
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Portiere32 írta: 2021.05.13. 16:17 https://fb.watch/5sXx_IZHeD/

Conte vs Lautaro box meccs az edzésen. Hatalmas :D
Lukaku szülinapi buliján meg biztos fogyott a szesz mert ahogy látom infúziót is kapott edzés előtt :lol:
Megelőztél! Pont én is linkeltem a másik topicba :) Nagyon röhögök!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.05.13. 16:32
Portiere32 írta: 2021.05.13. 16:17 https://fb.watch/5sXx_IZHeD/

Conte vs Lautaro box meccs az edzésen. Hatalmas :D
Lukaku szülinapi buliján meg biztos fogyott a szesz mert ahogy látom infúziót is kapott edzés előtt :lol:
ez oriasi, hihetetlen ez a csapat
nem szabad hagyni h szetmenjenek
Ez csak a tulajdonosokon mulik.
Maig ertetlenul allok a Zhang ujabb keres elott...

Megkoszonni kellene ezt, nem pedig ujabb es ujabb megszoritasokkal bombazni oket.

Ez a mentalitas es osszetartas az amit meg kell becsulni es halat adni erte.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Portiere32 írta: 2021.05.13. 16:17 https://fb.watch/5sXx_IZHeD/

Conte vs Lautaro box meccs az edzésen. Hatalmas :D
Lukaku szülinapi buliján meg biztos fogyott a szesz mert ahogy látom infúziót is kapott edzés előtt :lol:
Pedig Conte már másnap elakart adni mert LM elvágta magát nála írt 1-2 Torinói lap rögtön este ;) :D :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

R9. írta: 2021.05.13. 16:32

ez oriasi, hihetetlen ez a csapat
nem szabad hagyni h szetmenjenek
Pontosan. Én biztos vagyok benne ha együtt maradnának a a 2. csillag felkerülhetne a mezre már jövőre. Sőt szerintem a BL-ben is továbbmenénk a csoportból és nyomhatnánk végre egy nyolcaddöntőt. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.05.13. 16:41
Pedig Conte már másnap elakart adni mert LM elvágta magát nála írt 1-2 Torinói lap rögtön este ;) :D :D
Na ilyenrol sem volt szo, hogy barki elakarja adni Martinezt. :D
Amig az edzonk jovoje is erosen kerdeses, addig nem is igazan fog ilyet irni senki. ;)
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Cupi írta: 2021.05.13. 16:41
Pontosan. Én biztos vagyok benne ha együtt maradnának a a 2. csillag felkerülhetne a mezre már jövőre. Sőt szerintem a BL-ben is továbbmenénk a csoportból és nyomhatnánk végre egy nyolcaddöntőt. ;)
Lehet túlzott optimizmus, és félre ne érts, én nem a Conte tagadók táborát erősítem. De szerintem ha kicsit is követjük ezt a szakmai profizmust ami az elmúlt 2 évet jellemezte, akkor Conte nélkül is meglehet a 2. csillag (Tegyük félre a jelenlegi anyagi helyzetet, mindenkit érint kisebb nagyobb mértékben gazdasági probléma)

Pont taglaltam korábban, hogy igazából, ha gyengülünk is most a többi csapat előtt járunk. Persze ne gyengüljünk, de ezt gondolom. Conte rendkívül jó alapokat tett le az asztalra, és ebből bőven lehet építkezni. És természetesen csak egy Allegri vagy hasonló szint az akiért megéri elcserélni adott esetben.

A Milan,Atalanta,Napoli trió egy Leicester féle csodával tudna bajnokságot nyerni szerintem, míg a Juve-nak ugyanúgy 100milla feletti adóssága van nem beszélve a FIGC botrányról és az eladhatatlan játékosaikról. A Roma meg szerintem nagyon hamar nevetség tárgya lesz Mourinho-val. Bírom a portugált de az ő ideje szerintem lejárt , és csak minőségi kerettel tudott kezdeni valamit az életben. Volt ahol még ez se volt elég.
Szóval kikell használni, hogy így egyben vagyunk, és mint a djenga-nál nem fog összedőlni a dolog ha egy két elemet kihúzunk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.05.13. 16:52
Cupi írta: 2021.05.13. 16:41
Pontosan. Én biztos vagyok benne ha együtt maradnának a a 2. csillag felkerülhetne a mezre már jövőre. Sőt szerintem a BL-ben is továbbmenénk a csoportból és nyomhatnánk végre egy nyolcaddöntőt. ;)
Lehet túlzott optimizmus, és félre ne érts, én nem a Conte tagadók táborát erősítem. De szerintem ha kicsit is követjük ezt a szakmai profizmust ami az elmúlt 2 évet jellemezte, akkor Conte nélkül is meglehet a 2. csillag (Tegyük félre a jelenlegi anyagi helyzetet, mindenkit érint kisebb nagyobb mértékben gazdasági probléma)

Pont taglaltam korábban, hogy igazából, ha gyengülünk is most a többi csapat előtt járunk. Persze ne gyengüljünk, de ezt gondolom. Conte rendkívül jó alapokat tett le az asztalra, és ebből bőven lehet építkezni. És természetesen csak egy Allegri vagy hasonló szint az akiért megéri elcserélni adott esetben.

A Milan,Atalanta,Napoli trió egy Leicester féle csodával tudna bajnokságot nyerni szerintem, míg a Juve-nak ugyanúgy 100milla feletti adóssága van nem beszélve a FIGC botrányról és az eladhatatlan játékosaikról. A Roma meg szerintem nagyon hamar nevetség tárgya lesz Mourinho-val. Bírom a portugált de az ő ideje szerintem lejárt , és csak minőségi kerettel tudott kezdeni valamit az életben. Volt ahol még ez se volt elég.
Szóval kikell használni, hogy így egyben vagyunk, és mint a djenga-nál nem fog összedőlni a dolog ha egy két elemet kihúzunk.
Tegnapi kommentjeid kapcsan is akartam mar irni, de most megteszem a mostani alatt, minden egyes szavaddal egyetertek, akar a tegnapi akar a mai kapcsan.
Szerintem ez ugyben ugyanugy gondolkozunk, es tokeletesen levezeted a dolgokat. :)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.05.13. 16:44
Festa írta: 2021.05.13. 16:41
Pedig Conte már másnap elakart adni mert LM elvágta magát nála írt 1-2 Torinói lap rögtön este ;) :D :D
Na ilyenrol sem volt szo, hogy barki elakarja adni Martinezt. :D
Amig az edzonk jovoje is erosen kerdeses, addig nem is igazan fog ilyet irni senki. ;)
Persze,de márciusban már sokan a harmadosztályban látták a csapatot.
Nem véletlenül raktam smileyt. Az Internél minden ügyet felfüjnak.
A CdS meg társai kifejezetten élen járnak a fakenewsban.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.05.13. 16:57

Tegnapi kommentjeid kapcsan is akartam mar irni, de most megteszem a mostani alatt, minden egyes szavaddal egyetertek, akar a tegnapi akar a mai kapcsan.
Szerintem ez ugyben ugyanugy gondolkozunk, es tokeletesen levezeted a dolgokat. :)
wow, örülök , hogy egyetértünk! ráadásul sokadjára! :thumbup:
persze ez nem jelenti azt, hogy tuti igazunk lesz, de remélhetőleg igen.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.05.13. 16:59
interfan írta: 2021.05.13. 16:44
Festa írta: 2021.05.13. 16:41
Pedig Conte már másnap elakart adni mert LM elvágta magát nála írt 1-2 Torinói lap rögtön este ;) :D :D
Na ilyenrol sem volt szo, hogy barki elakarja adni Martinezt. :D
Amig az edzonk jovoje is erosen kerdeses, addig nem is igazan fog ilyet irni senki. ;)
Persze,de márciusban már sokan a harmadosztályban látták a csapatot.
Nem véletlenül raktam smileyt. Az Internél minden ügyet felfüjnak.
A CdS meg társai kifejezetten élen járnak a fakenewsban.
Festa, soha senki nem irt le ilyet, ez maga a "fakenews hogy ezt irtak"
Egyetlen Olasz lap sem irt soha Seria C-rol, soha.
Egyszeruen sem a torvenyek, sem a szabalyok nem teszik ezt lehetove, es akkora baromsagot senki nem kepes leirni meg Olaszorszagban sem.
Amikor par honapja volt itt errol szo, akkor is leirtam, fogalmam sincs kinek a fejebol pattant ki ez a Seria C, de soha az eletben nem irta le egyetlen Olasz lap sem szakerto, mivel egyszeruen a szabalyok nem is teszik lehetove.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.05.13. 17:01
interfan írta: 2021.05.13. 16:57

Tegnapi kommentjeid kapcsan is akartam mar irni, de most megteszem a mostani alatt, minden egyes szavaddal egyetertek, akar a tegnapi akar a mai kapcsan.
Szerintem ez ugyben ugyanugy gondolkozunk, es tokeletesen levezeted a dolgokat. :)
wow, örülök , hogy egyetértünk! ráadásul sokadjára! :thumbup:
persze ez nem jelenti azt, hogy tuti igazunk lesz, de remélhetőleg igen.
Szerintem hibatlanul kifejtetted tegnap par kommentedben, hogy igenis lehetne elorelepes Conte helyett, es az sem lenne tragedia ha lenne "nagy" nev tavozo. Es ezek a dolgok egyaltalan nem lennenek tragikusak, sot akar elorelepes is lehetne ezzel.
Ha nem zavar majd hozok is par idezetet tegnaprol, ami kapcsan en is hasonloan gondolkozok.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.05.13. 17:05
DM22 írta: 2021.05.13. 17:01
interfan írta: 2021.05.13. 16:57

Tegnapi kommentjeid kapcsan is akartam mar irni, de most megteszem a mostani alatt, minden egyes szavaddal egyetertek, akar a tegnapi akar a mai kapcsan.
Szerintem ez ugyben ugyanugy gondolkozunk, es tokeletesen levezeted a dolgokat. :)
wow, örülök , hogy egyetértünk! ráadásul sokadjára! :thumbup:
persze ez nem jelenti azt, hogy tuti igazunk lesz, de remélhetőleg igen.
Szerintem hibatlanul kifejtetted tegnap par kommentedben, hogy igenis lehetne elorelepes Conte helyett, es az sem lenne tragedia ha lenne "nagy" nev tavozo. Es ezek a dolgok egyaltalan nem lennenek tragikusak, sot akar elorelepes is lehetne ezzel.
Ha nem zavar majd hozok is par idezetet tegnaprol, ami kapcsan en is hasonloan gondolkozok.
Egy barátság kezdete... :clap: :)
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.05.13. 17:05
Ha nem zavar majd hozok is par idezetet tegnaprol, ami kapcsan en is hasonloan gondolkozok.
Nem zavar, mivel én is szoktam információkat átemelni tőled , ráadásul ez egy szabad fórum.
Az persze világos, hogy jó lenne erősödni áldozatok nélkül de az elég jól körvonalazódik , hogy talán 2-3 klub van jelenleg a világon , akik erre képesek jelenleg. Talán..

Ez pedig persze a mercato-s topic-ba illik inkább , de szerintem úgy is mindig más topic él jobban aktuálisan, szóval ide linkelem emlékeztetőnek.

https://www.transfermarkt.com/statistik ... evertraege

Vannak itt azért olyan lehetőségek amik Marotta számára is megoldást jelentenének. Persze az világos, hogy 1-2 játékos szabadúszósága relativ, mivel lehet számítani rá, hogy Messi hosszabbít, no meg Alaba is Real-os lesz , de van egy-két arc akit elfogadnék a jelenlegi ballasztok helyett. Vidal, Young, Kolarov fizujából ki is jónne talán nem is 1 játékos. Gag és Vecino közül pedig csak egyet adnék el, azt mindenki ízlésére bízom melyiket, mert szeirntem azonos szint.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.05.13. 17:26
interfan írta: 2021.05.13. 17:05
Ha nem zavar majd hozok is par idezetet tegnaprol, ami kapcsan en is hasonloan gondolkozok.
Nem zavar, mivel én is szoktam információkat átemelni tőled , ráadásul ez egy szabad fórum.
Az persze világos, hogy jó lenne erősödni áldozatok nélkül de az elég jól körvonalazódik , hogy talán 2-3 klub van jelenleg a világon , akik erre képesek jelenleg. Talán..

Ez pedig persze a mercato-s topic-ba illik inkább , de szerintem úgy is mindig más topic él jobban aktuálisan, szóval ide linkelem emlékeztetőnek.

https://www.transfermarkt.com/statistik ... evertraege

Vannak itt azért olyan lehetőségek amik Marotta számára is megoldást jelentenének. Persze az világos, hogy 1-2 játékos szabadúszósága relativ, mivel lehet számítani rá, hogy Messi hosszabbít, no meg Alaba is Real-os lesz , de van egy-két arc akit elfogadnék a jelenlegi ballasztok helyett. Vidal, Young, Kolarov fizujából ki is jónne talán nem is 1 játékos. Gag és Vecino közül pedig csak egyet adnék el, azt mindenki ízlésére bízom melyiket, mert szeirntem azonos szint.
Mercato topikban pont a napokban irtam a felmerult nevek alapjan egy fantamercatot.

Musso, Handanovic, Stankovic

Bastoni, DeVrij, Maksimovic, Pirola

Hakimi, Tagliafico, Darmian, D'Ambrosio

Barella, DePaul, Eriksen, Sensi, Gag, Agoume, Brozovic/Wijnaldum

Martinez, Lukaku, Sanchez, Berardi/Muriel, Salcedo, (Pinamonti)

Gyakorlatilag nullas mercato, es 20-35m fizetes megtakaritas.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Idehoznek par idezetet DM22-tol.
Ezek kapcsan irnek en is par dolgot.

"Egyébként Lau nyilatkozata miszerint akkor is marad ha Conte távozik tényleg előrevetíthet valamit. Szerintem a kis argentinnak se lenne ekkora alapból, lehet már tud valamit?"

Ez mar magaba egy nagyon jo felvetes, az egesz edzokerdest maga Conte hozta fel, es latjuk kb nem is akar mar ujsagiro ele allni a tema miatt.
Jatekosaink, szakmai vezetoink nyilatkozata sem egyertelmu az ugyben.
Innentol ket opcio van.
A: Conte lelep, csak meg nem akarja meg bejelenteni
B: Jobb poziciot akar kihasznalni ezzel maganak, hogy Zhang mint tavaly augusztus vegetol, iden is megadjon neki mindent amit ker a keretek kozott.

"Hova tovább azt számoltam fejben gyerekek , hogy mivan ha most tényleg tiplizik Lukaku és Conte párban... Eléggé adná magát a hírfoszlányok szerint, és eléggé pont úgy jönne ki a büdzsé , hogy ezzel meglenne oldva a sok anyagi problem.
Gondoljatok bele, Conte max 1 évet maradna még, lehet garantálná ez a bajnoki címet, de a többi csapat aktuális helyzetét látva ez alapból így lenne. Juve totál süllyesztő , sokkal nagyobb szarban vannak mint mi. Milan , Ata , Napoli szerintem ilyen olyan okokból nem rendelkezik azzal az erővel ami elég a bajnoki címhez még akkor SEM , ha az említett két ember távozik tőlünk."

En Lukakut megtartanam, de ha nullas mercato kell valoban kellhet egy aldozat.
Sok nem eppen jo szezont hozo nagy fizus jatekosunk tavozasaval meglenne a 15-20%-os koltsegcsokkentes berek teren.
Egy aldozatbol pedig lehetne igazolgatni, es Marottaban bizhatunk nem csinalna ezt rosszul.
Juve lehet jovore csak kihivo, de ha nem megy oda egy Allegri, nalunk pedig a szakertelem igazol, akkor gond nelkul belehet huzni jovore is a Scudettot.

"Én hihetetlenül kiegyeznék azzal, hogy Conte go Juve, amennyiben kirúgják Nedvedéket, hozzánk meg jön egy Allegri.
Másrészt meg Conte tényleg sokszor nyilatkozta , hogy közelebb akar lenni a családjához ..
Harmadrészt 3 évnél többet kb csak a Juve-ban töltött? Vagy pont 3 volt ott is? "

Ha van edzo aki elorelepes, az Allegri.
Marotta-Allegri paros zsenialisan mukodott a Juvenal, egy tobbieknel joval gyengebb Juveval ket BL donto onmagaert beszel.
Conte 3 szezont volt a Juvenal, ez volt a csucs egy helyen, sehol mashol nem volt meg 3 szezont sem.
Valoban a csaladja a mai napig Torinoban el, es sokszor nyilatkoza Conte neki milyen nehez igy.

"Allegrire elcserélném szívesen. Valahogy az a figura mindig kitud találni valami olyat ami innovativ, és nagyon szépen a kerethez igazítja a taktikát, nem a keretet igazítja az ő elképzeléseihez"

Ez is teljesen igy van, eleg megnezni par Juve jatekos nyilatkozatat.
Vegre a kerethez igazitanank a taktikat es nem forditva.
4-3-1-2, 4-3-3, 4-2-3-1, de jo lenne ezeket latni.

"Igazából azt kell kihasználni, hogy most mindenkivel szemben lépéselőnyben vagyunk anyagi helyzet ide vagy oda. Azt meg már sokszor leírtam , hogy muszáj profi klubként viselkedni és nem érzelmekre hagyatkozni, mert akkor szivem szerint kb csak 2-3 játékost lennék képes ebből a csapatból elengedni. Amíg óriás összeget adnak egy egy rendszerben igazán jól teljesítő Romeluért , addig kéne eladni. Nagyon jó játékos, de mindenki pótolható. Aki számomra viszont nem az , az Bastoni, Barella duó, nekem ők a jelenlegi Inter identitásának alapjai. Rajtuk kívül másodsorban Lukaku, Hakimi, De Vrij, Skriniar akik a brutál összegért eladható kategória, de nem mindenképp."

Ez is igy van, gyakorlatilag nullas mercatoval megfelelo szakmai hozzaertessel tokeletes mercatot lehet csinalni, ami a keret minoseget csak emelne, es a tobbiek gyengesege miatt siman belehetne huzni a bajnoki cimet jovore is.
Barella es Bastoni nalam is a kovetkezo evtized Inter alapkovei.
Ha 4 vedo es Allegri, akkor nalam Skriniar vagy DeVrij menne.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.05.13. 17:41
Ha 4 vedo es Allegri, akkor nalam Skriniar vagy DeVrij menne.
Ez lenne életem egyik legnagyobb dilemmája. Skriniar a fiatalabb, és iszonyat tűz ég benne. De valahogy az érzem De Vrij az ész a csapatban hátul és olyan elegancia szorult belé, hogy az valami elképesztő.. Viszont 2 védőben Skriniar a jobb. Jaj.. nem tudnék dönteni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.05.13. 17:47
interfan írta: 2021.05.13. 17:41
Ha 4 vedo es Allegri, akkor nalam Skriniar vagy DeVrij menne.
Ez lenne életem egyik legnagyobb dilemmája. Skriniar a fiatalabb, és iszonyat tűz ég benne. De valahogy az érzem De Vrij az ész a csapatban hátul és olyan elegancia szorult belé, hogy az valami elképesztő.. Viszont 2 védőben Skriniar a jobb. Jaj.. nem tudnék dönteni.
Ha mar ennyire nagy az egyetertes, ebben is 100%-ig egyetertek.
Borzaszto nehez kerdes lenne, es donteni sem igazan tudnek.
Akiert nagyobb ajanlat van, azt adnam.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.05.13. 17:03
Festa írta: 2021.05.13. 16:59
interfan írta: 2021.05.13. 16:44

Na ilyenrol sem volt szo, hogy barki elakarja adni Martinezt. :D
Amig az edzonk jovoje is erosen kerdeses, addig nem is igazan fog ilyet irni senki. ;)
Persze,de márciusban már sokan a harmadosztályban látták a csapatot.
Nem véletlenül raktam smileyt. Az Internél minden ügyet felfüjnak.
A CdS meg társai kifejezetten élen járnak a fakenewsban.
Festa, soha senki nem irt le ilyet, ez maga a "fakenews hogy ezt irtak"
Egyetlen Olasz lap sem irt soha Seria C-rol, soha.
Egyszeruen sem a torvenyek, sem a szabalyok nem teszik ezt lehetove, es akkora baromsagot senki nem kepes leirni meg Olaszorszagban sem.
Amikor par honapja volt itt errol szo, akkor is leirtam, fogalmam sincs kinek a fejebol pattant ki ez a Seria C, de soha az eletben nem irta le egyetlen Olasz lap sem szakerto, mivel egyszeruen a szabalyok nem is teszik lehetove.
Oké Boss,de minden túlzást nem kell ennyire komolyan venni.
Ez olyan mint a magyar újságírás ,aki nem nekünk szurkol az bármilyen kis ügyből óriás konteót képes kreálni.2019 szeptemberre amikor a hazai Prága elleni BL meccs után az öltözőben egymásnak ment Brozo-Lukaku az mégis,hogy derült ki??nem a játékosok comingoltak az biztos.Az Inter óriási ellenszélben nyert bajnokságot és ezt a nyomást nem minden edzővel bírta volna ki a csapat.Lehet Conte nélkül is nyertünk volna lehet nem,de egy már működő csapatot a karmesterével együtt nem lenne jó szét szedni.

Szerintem ha a juvét szombaton kitudjuk ütni a BL-ből annak nagy szerepe lehet még akár Conte maradásában is.BL nélkül igazolni nem nagyon fognak és lehet,hogy CR7 is előbb lép le.
A Juventus-Inter nem erről a szezonról szól hanem a következőről.
Lehet ennek a tétjét tudja Conte is ezért volt annyira ideges LM-re egy amúgy tétnélküli meccsen.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

DM22 írta: 2021.05.13. 17:47
interfan írta: 2021.05.13. 17:41
Ha 4 vedo es Allegri, akkor nalam Skriniar vagy DeVrij menne.
Ez lenne életem egyik legnagyobb dilemmája. Skriniar a fiatalabb, és iszonyat tűz ég benne. De valahogy az érzem De Vrij az ész a csapatban hátul és olyan elegancia szorult belé, hogy az valami elképesztő.. Viszont 2 védőben Skriniar a jobb. Jaj.. nem tudnék dönteni.
Melyik ujjamban harapjak kérdéskör..
Remélem egy bajnokcsapatból végül senkit nem kell elengedni.
Az alapcsapatból nekem mindegyik közel áll a szívemhez még Sensi is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Egyertelmu vannak tulzasok, de olyan dolgok mint Seria C, soha semmilyen ujsag nem irt le.
Igy olyan dolgokat felesleges emliteni, ami nem is letezik.

Szerintem Conte maradasa nagyon nem a Juvetol fugg.
Vagy mar tudja lelep, ezert van a bujkalas a media elol, es ezert vannak a nagyon bizonytalan nyilatkozatok.
Vagy egyszeruen jobb poziciot akar Zhangal szemben, es most is a 100%-os manageri posztra var.

En tartom, Allegrivel, es megfelelo szakmai dontesekkel elorebb lephetunk a nyaron.
Hiaba a gazdasagi problemak.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.05.13. 18:40 Egyertelmu vannak tulzasok, de olyan dolgok mint Seria C, soha semmilyen ujsag nem irt le.
Igy olyan dolgokat felesleges emliteni, ami nem is letezik.

Szerintem Conte maradasa nagyon nem a Juvetol fugg.
Vagy mar tudja lelep, ezert van a bujkalas a media elol, es ezert vannak a nagyon bizonytalan nyilatkozatok.
Vagy egyszeruen jobb poziciot akar Zhangal szemben, es most is a 100%-os manageri posztra var.

En tartom, Allegrivel, es megfelelo szakmai dontesekkel elorebb lephetunk a nyaron.
Hiaba a gazdasagi problemak.
Allegri tudna annyit szakmailag mint Conte.BL-ben többet is tett le az asztalra eddig.
Viszont ott van az emberi oldal.A játékosok viszonya Contéval kiváló és ez kell ahhoz,hogy +teljesítményt tudjanak nyújtani.
Mondjuk én sem zárom ki,hogy lelép csak meg kiakarja élvezni a scudetto megünneplését.
Lautaro nyilatkozata sokat mondó:Ha Conte marad ,ha megy én maradok az Interben.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: drtie »

Portiere32 írta: 2021.05.13. 16:17 https://fb.watch/5sXx_IZHeD/

Conte vs Lautaro box meccs az edzésen. Hatalmas :D
Lukaku szülinapi buliján meg biztos fogyott a szesz mert ahogy látom infúziót is kapott edzés előtt :lol:
Ez nagyon nagy! Bohócot csinálnak az egész rosszmájú médiából. :) imádom!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

DM22 írta: 2021.05.13. 16:52
Cupi írta: 2021.05.13. 16:41
Pontosan. Én biztos vagyok benne ha együtt maradnának a a 2. csillag felkerülhetne a mezre már jövőre. Sőt szerintem a BL-ben is továbbmenénk a csoportból és nyomhatnánk végre egy nyolcaddöntőt. ;)
Lehet túlzott optimizmus, és félre ne érts, én nem a Conte tagadók táborát erősítem. De szerintem ha kicsit is követjük ezt a szakmai profizmust ami az elmúlt 2 évet jellemezte, akkor Conte nélkül is meglehet a 2. csillag (Tegyük félre a jelenlegi anyagi helyzetet, mindenkit érint kisebb nagyobb mértékben gazdasági probléma)

Pont taglaltam korábban, hogy igazából, ha gyengülünk is most a többi csapat előtt járunk. Persze ne gyengüljünk, de ezt gondolom. Conte rendkívül jó alapokat tett le az asztalra, és ebből bőven lehet építkezni. És természetesen csak egy Allegri vagy hasonló szint az akiért megéri elcserélni adott esetben.
Azzal egyetértek, hogy ha megy Conte és jön Allegri akkor bőven fejlődhetünk és vele is meglehetne a bajnoki cím. Viszont nekem van egy olyan félelmem nem Allegri jönne....ilyen Sarri arctól a hideg kiráz és a még nála is középszerebb edzőkből meg nem kérnék. ;) Szóval ha Allegrire nincs esély akkor mindenképpen azt támogatom maradjon Conte.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sanchez serulese nem jott rendben, igy o is csatlakozik a masik ket serulthoz Vidalhoz es Kolarovhoz.
Ez a 3 jatekos nincs is nevezve.
Egy kerdes van, a bal WB poszt, jelenleg ugynezki Perisic kezdhet Darmiannal szemben.

Varhato kezdo:

Handanovic
Skriniar-DeVrij-Bastoni
Hakimi-Barella-Brozovic-Eriksen-Perisic/Darmian
Lukaku-Martinez

Pad:
Radu, Padelli, D'Ambrosio, Ranocchia, Darmian, Young, Gagliardini, Vecino, Sensi, Pinamonti
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Portiere32 írta: 2021.05.13. 16:17 https://fb.watch/5sXx_IZHeD/

Conte vs Lautaro box meccs az edzésen. Hatalmas :D
Lukaku szülinapi buliján meg biztos fogyott a szesz mert ahogy látom infúziót is kapott edzés előtt :lol:
Ezzel csak most szembesültem.
Óriási :lol: :lol:

Jó lenne ha mi ásnánk meg a zebrák sírját, és maradna nekik az EL 8-)
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Majdnem benéztem a meccset, azt hittem este lesz de látom 18:00..
Ki mit vár? Alapvetően presztizs kérdés lenne idegenben odakenni a rabokat a falra, és örülnék is neki. Ha nem állnak sorfalat nekünk akkor duplán igaz ez ! :D
Egyébként kedveznek az előjelek, mehetünk az általunk preferált kontrajátékra mert nekik csak a győzelem az elfogadható. Elég nagy kűzdelmet.
Tipp 2-4 gólszerzők Ronaldo 2 tizi , Barella, Eriksen , Lukaku , Lautaro
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

A kezdő nagyon rendben van:)

Verjük meg a csalókat, és akkor integethetnek a BL-nek is :)

Forza Inter!
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1498
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Volvo FH 13 500 Euro 6

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Ez eddig nagyon gyenge. Látszik, hogy megvan a Scudetto, félvállról vesszük a meccset. Pedig örülnék neki, ha vernénk a juvét.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ez tizi lesz.. :roll:
Mekkora kamu
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1498
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Volvo FH 13 500 Euro 6

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Ezért 11-est adni. Vicc. :shock:
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Jön is a Gobbo tizi :clap:
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Ennyi, kell a BL ezeknek a köcsögöknek.

Dögöljön meg a buzi bíró is.
Elektromos áramot vezessen csak ezentúl.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mike 2021.05.15. 18:26-kor.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

vaskalap írta: 2021.05.15. 18:24 Jön is a Gobbo tizi :clap:
De rühellem ezt a tunyacsáp Chiellinit.
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1498
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Volvo FH 13 500 Euro 6

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Legalább most már remélhetőleg elkezdünk focizni. Eddig csak alibiztünk.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

A satufejű kulusevski bezzeg megússza a második sárgát. Illik a sok kiellini, kuadrado, kiéza féle egysejtű mellé.
De rühellem ezeket a patkányokat.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ezt ha nem adja meg..
Na azért!!
Válasz küldése