A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

Interissimo írta: 2021.05.14. 14:36 https://www.football-italia.net/170622/ ... t-salaries

Egyre több helyen hozzák le, hogy a juvénál is halasztást kérnek a tavalyi fizucsökkentés után.
Vieri is nyilatkozott riválisunk helyzetéről, ott sem valami fényes a helyzet.

“Without Champions League football, Ronaldo will leave and many others will follow him, Juventus will face a severe financial crisis,” the former striker added.

“It will be a dramatic failure and many players will leave.”
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interissimo írta: 2021.05.14. 14:55
Interissimo írta: 2021.05.14. 14:36 https://www.football-italia.net/170622/ ... t-salaries

Egyre több helyen hozzák le, hogy a juvénál is halasztást kérnek a tavalyi fizucsökkentés után.
Vieri is nyilatkozott riválisunk helyzetéről, ott sem valami fényes a helyzet.

“Without Champions League football, Ronaldo will leave and many others will follow him, Juventus will face a severe financial crisis,” the former striker added.

“It will be a dramatic failure and many players will leave.”
Ne haragudj de megvan ennek is a topica.
Ez a topic az Interrol, es a szakmai stabrol, elnok, edzo, vezetoseg, stb-rol szol.
Seria A-Seria B meccsek atigazolasok topic ott van ha a Juverol akarunk beszelni.
Engem is, es mindenkit tobbszor megkertek mar, ne offoljuk szet a temarol szolo topicot.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Nem tudom, lehet velem van a baj, de én még május 1. óta mosolygok minden nap és örülök, hogy 11év után megvan a scudetto, a köcsög csalókat letaszítottuk végre :D Ráadásul 4 meccsel a vége előtt, tavasszal még veretlenül, 11es győzelmi széria stb. teljesen nyugodtan, gálameccsekkel lezárjuk a szezont..na meg holnap akár még a Bl-ből is kirakhatjuk az agnelli bagázs :wave:
Miután meglett,Conte annyit mondott, hogy élvezzük ki ezt a pár meccset, legyen mindenki happy és ünnepeljük meg ezt az eredményt, mert megérdemeljük és szinte mindenkinek első komolyabb címe.Abszolút egyetértek vele.
Majd a szezon után leül az elnök,edző,stáb,mindenki,felvázolják a lehetőségeket,alszanak rá párat és döntenek. A háttérben nyilván próbálkozik a Suning tőkét, partnert, hitelt, társat vagy egy jó ajánlat esetén új tulajt találni, költségeket csökkenteni és átrendezni a budgetet. Ez hónapok óta minden csapatnál így van, milliárdos veszteségeket szenvedett a futballipar,sok helyen van durva mínusz, nem csak minket érint. Viszont itt egy bajnokcsapat, olasz szinten fullos kerettel, amíg lehetett kimenni, a legnagyobb nézőszámmal, első kalapos BL indulással és az ázsiai tulajoknak köszönhetően egyre növekvő piaccal,globálisan hatalmas mértékben nőtt a szurkolóbázisunk. Nem olyan rossz kiindulási alap ez, szerintem nem kell beszarni, akkorát nem tudunk süllyedni,mint a Moratti éra után. Én a napi 20 sóvárgás helyett inkább kiélvezem ezt a pár napot,aztán meglátjuk mire jutnak a tárgylások...de lehet velem van a baj...

Campioni di Italia :clap:

Forza Inter!!!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

brecsinho írta: 2021.05.14. 15:40 Nem tudom, lehet velem van a baj, de én még május 1. óta mosolygok minden nap és örülök, hogy 11év után megvan a scudetto, a köcsög csalókat letaszítottuk végre :D Ráadásul 4 meccsel a vége előtt, tavasszal még veretlenül, 11es győzelmi széria stb. teljesen nyugodtan, gálameccsekkel lezárjuk a szezont..na meg holnap akár még a Bl-ből is kirakhatjuk az agnelli bagázs :wave:
Miután meglett,Conte annyit mondott, hogy élvezzük ki ezt a pár meccset, legyen mindenki happy és ünnepeljük meg ezt az eredményt, mert megérdemeljük és szinte mindenkinek első komolyabb címe.Abszolút egyetértek vele.
Majd a szezon után leül az elnök,edző,stáb,mindenki,felvázolják a lehetőségeket,alszanak rá párat és döntenek. A háttérben nyilván próbálkozik a Suning tőkét, partnert, hitelt, társat vagy egy jó ajánlat esetén új tulajt találni, költségeket csökkenteni és átrendezni a budgetet. Ez hónapok óta minden csapatnál így van, milliárdos veszteségeket szenvedett a futballipar,sok helyen van durva mínusz, nem csak minket érint. Viszont itt egy bajnokcsapat, olasz szinten fullos kerettel, amíg lehetett kimenni, a legnagyobb nézőszámmal, első kalapos BL indulással és az ázsiai tulajoknak köszönhetően egyre növekvő piaccal,globálisan hatalmas mértékben nőtt a szurkolóbázisunk. Nem olyan rossz kiindulási alap ez, szerintem nem kell beszarni, akkorát nem tudunk süllyedni,mint a Moratti éra után. Én a napi 20 sóvárgás helyett inkább kiélvezem ezt a pár napot,aztán meglátjuk mire jutnak a tárgylások...de lehet velem van a baj...

Campioni di Italia :clap:

Forza Inter!!!
Nem hiszem hogy veled van a baj.
Nyilvan jobb lett volna ha eladjak a klubot, es most nincsenek ilyen problemak, de az o tulajdonuk es penzuk, valamint erdekuk.
Nyilvanvalo hogy a szamukra gazdasagi, penzugyi szempontbol megterulo ajanlatra mondanak igent.
Szoval ez ugyben nincs mit tenni, csak elfogadni.

Viszont a napokban, hetekben irtam tobbszor is, hogy azert mert "megszoritasok" lesznek ez egyaltalan nem biztos hogy rosszat jelent.

- Jon a hitelbefekteto, garantalja a kiadasok jelentos reszet jovore remelhetoleg

- Vegre nem lesznek irrealisan magas fizetesek olyan jatekosokaknak akik semmit nem ernek

- Nullas mercatoval is lehet varazsolni, ha megfelelo a szakmai hozzaaertes, lasd Marotta

- Ha talalunk a nem fizeto Kinai szponzorok helyett ujakat, akkor az az iden elmaradt 55m mint bevetel megerkezehet

- Visszaternek a nezok, ezaltal a kieso 50-60m jegy, berlet, stadionturak, stb bevetel a zsebben lehet

- BL-ben hatha az eletben egyszer tuleljuk a csoportkort, es az magaba +20m idei szezonhoz kepest

Ezzel eljuthatunk oda jovore, hogy az eletben eloszor az Inter nem sulyos tiz meg 100 millio vesztesegeket termel, hanem ne adj isten onfentarto, vagy ahhoz kozeli is tud lenni.
Onnantol pedig egy magan befektetoi csoport mindjart mas szemmel fog nezni az Interre.
Es talan ezaltal lesz is erdeklodes az Interert, nem ugy mint iden az egy szem BC-vel.

Ha a szakmai hozzaertes megvan, akkor a "megszoritasok" nem hatralepest, hanem elorelepest is eredmenyezhetnek.
Es ugyanezt gondolom Conte esetleges tavozasarol.
Kozel sem biztos hogy hatralepes lenne ez szamunkra, sot Allegrivel elorelepes is lehetne.
Ha pedig lesz "aldozat" a piacon, lasd Lukaku, Martinez, DeVrij, Skriniar kozul egy, az sem jelent hatralepest, ha megfelelo szakmai hozzaertessel potoljuk oket. Sot mi tobb, elorelepes is lehet ez is, ahogy mar lathattuk par esetben.
segogabor
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: segogabor »

brecsinho írta: 2021.05.14. 15:40 Nem tudom, lehet velem van a baj, de én még május 1. óta mosolygok minden nap és örülök, hogy 11év után megvan a scudetto, a köcsög csalókat letaszítottuk végre :D Ráadásul 4 meccsel a vége előtt, tavasszal még veretlenül, 11es győzelmi széria stb. teljesen nyugodtan, gálameccsekkel lezárjuk a szezont..na meg holnap akár még a Bl-ből is kirakhatjuk az agnelli bagázs :wave:
Miután meglett,Conte annyit mondott, hogy élvezzük ki ezt a pár meccset, legyen mindenki happy és ünnepeljük meg ezt az eredményt, mert megérdemeljük és szinte mindenkinek első komolyabb címe.Abszolút egyetértek vele.
Majd a szezon után leül az elnök,edző,stáb,mindenki,felvázolják a lehetőségeket,alszanak rá párat és döntenek. A háttérben nyilván próbálkozik a Suning tőkét, partnert, hitelt, társat vagy egy jó ajánlat esetén új tulajt találni, költségeket csökkenteni és átrendezni a budgetet. Ez hónapok óta minden csapatnál így van, milliárdos veszteségeket szenvedett a futballipar,sok helyen van durva mínusz, nem csak minket érint. Viszont itt egy bajnokcsapat, olasz szinten fullos kerettel, amíg lehetett kimenni, a legnagyobb nézőszámmal, első kalapos BL indulással és az ázsiai tulajoknak köszönhetően egyre növekvő piaccal,globálisan hatalmas mértékben nőtt a szurkolóbázisunk. Nem olyan rossz kiindulási alap ez, szerintem nem kell beszarni, akkorát nem tudunk süllyedni,mint a Moratti éra után. Én a napi 20 sóvárgás helyett inkább kiélvezem ezt a pár napot,aztán meglátjuk mire jutnak a tárgylások...de lehet velem van a baj...

Campioni di Italia :clap:

Forza Inter!!!
Teljesen egyetértek! Megalike!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tegnapi napon uleseztek a Seria A csapatok vezetoi.
TS szerint Marotta benyujtott egy javaslatot a klubok ele, amit kezdetben a Benevento, Cagliari, Crotone, Genoa, Samp tamogatott csak, majd tobb oras targyalas utan egyhangulag megszavazta mind a 20 csapat a TS szerint.
A klubok a kozosen elfogadott nyilatkozatban felszolitjak az Olasz szovetseget, hogy lazitson a majus 31 es junius 30 hataridokon ami a kovetkezo szezon nevezesehez szukseges.
Majus 17-en kerul a szovetseg ele a javaslat a TS szerint, emelett a jatekosok ket havi fizetes csokkenteset is tartalmazza a javaslat, amit a Szovetseg ele visznek.
Utolso negy honapot erinti a javaslat, marcius-junius, es juni 30-rol a hataridot, december 31-ig kerik a klubok.

Ansa is megerositi a megallapodast es a javaslatot amiben a klubok kerik a Szovetseget hogy halasszak el a kotelezo hataridoket.
Utolso 4 honaprol van szo.
Az Ansa szerint marcius kapcsan kotelezo hataridot majusrol juni 30-ra, aprilis kapcsan julius 31-re, majus-junius kapcsan pedig december 31-es hataridot kernek az erintett csapatok.
Kiemelik amit a TS kezdetben csak par csapat tamogatta az Inter javaslatat, de vegul szolidalitasbol, es a kozos fellepes miatt mindenki elfogadta.
Tovabba kiemeli az Ansa, az Associazione Italiana Calciatori is targyalnak a klubok, akiktol a ket havi fizetes elengedest kerik, ezt is tartalmazta az Inter javaslata, amire vegul minden klub rabolintott.

TS szerint nagy diplomaciai siker ez Marrottanak ezaltal az Internek.

Amennyiben a szovetseg ezt jovahagyja, az nagy segitseg lenne az Inter szamara.
Ennnek a 4 honapnak az atutemezese kb 60m kiadasat tenne kesobbre.
Valamint ha sikerul az AIC-vel megallapodni a kotelezo ket havi fizetes elengedesrol, akkor kb 30m-t sporolna meg a klub es a vezetoseg.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

brecsinho írta: 2021.05.14. 15:40 Nem tudom, lehet velem van a baj, de én még május 1. óta mosolygok minden nap és örülök, hogy 11év után megvan a scudetto, a köcsög csalókat letaszítottuk végre :D Ráadásul 4 meccsel a vége előtt, tavasszal még veretlenül, 11es győzelmi széria stb. teljesen nyugodtan, gálameccsekkel lezárjuk a szezont..na meg holnap akár még a Bl-ből is kirakhatjuk az agnelli bagázs :wave:
Miután meglett,Conte annyit mondott, hogy élvezzük ki ezt a pár meccset, legyen mindenki happy és ünnepeljük meg ezt az eredményt, mert megérdemeljük és szinte mindenkinek első komolyabb címe.Abszolút egyetértek vele.
Majd a szezon után leül az elnök,edző,stáb,mindenki,felvázolják a lehetőségeket,alszanak rá párat és döntenek. A háttérben nyilván próbálkozik a Suning tőkét, partnert, hitelt, társat vagy egy jó ajánlat esetén új tulajt találni, költségeket csökkenteni és átrendezni a budgetet. Ez hónapok óta minden csapatnál így van, milliárdos veszteségeket szenvedett a futballipar,sok helyen van durva mínusz, nem csak minket érint. Viszont itt egy bajnokcsapat, olasz szinten fullos kerettel, amíg lehetett kimenni, a legnagyobb nézőszámmal, első kalapos BL indulással és az ázsiai tulajoknak köszönhetően egyre növekvő piaccal,globálisan hatalmas mértékben nőtt a szurkolóbázisunk. Nem olyan rossz kiindulási alap ez, szerintem nem kell beszarni, akkorát nem tudunk süllyedni,mint a Moratti éra után. Én a napi 20 sóvárgás helyett inkább kiélvezem ezt a pár napot,aztán meglátjuk mire jutnak a tárgylások...de lehet velem van a baj...

Campioni di Italia :clap:

Forza Inter!!!
Sosem szoktam teljes hsz-t idézni, de most annyira egybevág azzal amit gondolok, hogy megtettem:)

Örülök a scudettonak, és most kicsit sem érdekel a klub körüli vélt, vagy valós káosz.
Úgysem tudjuk mi megy a színfalak mögött.
A firkászok megint dörzsölik a tenyerüket, megint leírhatnak egy csomó hülyeségeket. Felesleges ezen görcsölni, a vezetők majd úgyis megoldják, ahogy a többi klubnál is:)
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

interfan írta: 2021.05.14. 15:01
Ne haragudj de megvan ennek is a topica.
Ez a topic az Interrol, es a szakmai stabrol, elnok, edzo, vezetoseg, stb-rol szol.
Seria A-Seria B meccsek atigazolasok topic ott van ha a Juverol akarunk beszelni.
Engem is, es mindenkit tobbszor megkertek mar, ne offoljuk szet a temarol szolo topicot.
Ahogy a meccses topikban elfér, ha valaki megjegyzi, hogy kikapott éppen a juve, úgy szerintem itt is belefér, ha nem csak mi helyzetünket taglaljuk, hanem viszonyítási alapnak a legnagyobb riválisunk ügyeit is kiteregetjük.

Ahogy te is taglaltad, hogy a juvéhoz megy vélhetően Allegri és az alábbi sorokat is ideírtad:
interfan írta: 2021.03.11. 12:02
Es azert a Juve kapcsan CR-t se felejtsuk, ezzel kapcsolatban ket korabbi idezet:

"CR 3 ev alatt 350m euroba kerult, ez valosagos gazdasagi katasztrofa."

"A katasztrofa hatasai hamarosan gazdasagi teren is erezhetoek lesznek, a Juve evekig lehet meg ennek a katasztrofalis szezonnak es dontesnek a hatasa alatt."

Szoval lehet most a Jeep jo penz ad nekik, de ez magaba elmegy CR netto, es meg nem is brutto fizujara.

Szerintem a személyeskedő viták, vagy a folyamatosan kamuzó CDS cikkek megosztása (akik csak ellenünk szeretnek lázítani) sokkal inkább kimerítik az OFF témáját, de amennyiben tévedek, akkor szóljatok. És bocsi, mert ez tényleg OFF lett így.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nyugodtan ird a Juvet, de megvan ennek a topicja.
Es az utobbi kommentjeid mindig a Juverol szoltak, raadasul az Interrel kapcsolatos topicban.
Engem nem zavar, szivesen beszelek a Juverol, csak tobbszor volt mar moderatori keres es komment athelyezes, hogy az adott topic a temarol szoljon.
De ismetlem, engem nem zavar, szoval szivesen barmikor elemezzuk a Juvet, csak probalom tiszteletben tartani a szabalyzatot, es a moderatori kereseket.
Juve helyzete 100x leirhatjuk, de alapvetoen mas, akar pont CR miatt, akar amiatt hogy ott nem arultak a csapatot, nem fizeteskeptelen a tulajdonos.
Es ha mar korabbi tobb honapos idezeteket is nezel, megtalalod ott hogy a Juve mogott ott az Exor, aminek a helyzete nagyon de nagyon erosen mas mint a Suninge.
Szoval off vege, szerintem tartsuk tiszteletben a kerest felenk, ezaltal a temat. ;)
Ha van kedves privatban oldalat beszelhetunk a Juve helyzeterol, anelkul hogy barmilyen szabalyzatot megsertenenk. :)

Helyzetunkre visszaterve, benyujtottuk a javaslatot, amit tobb oras targyalas utan a tobbi klub is elfogadott.
Innentol remeljuk a szovetseg is elfogadja.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

interfan írta: 2021.05.15. 09:29
Szoval off vege, szerintem tartsuk tiszteletben a kerest felenk, ezaltal a temat. ;)
;)

interfan írta: 2021.05.15. 09:29 Helyzetunkre visszaterve, benyujtottuk a javaslatot, amit tobb oras targyalas utan a tobbi klub is elfogadott.
Innentol remeljuk a szovetseg is elfogadja.
Remélhetőleg lesz a megoldása mostani helyzetnek, a juvés témával csupán arra szerettem volna rávilágítani, hogy persze vannak tényezők, amik eltérőek, de jelenlegi fizuk kérdése, jelenleg mindkét csapatnak problémát okoz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Szerintem a megoldas mar megvan, amit felvazoltak tobb helyen is.
Kerdes lesz e szakertelem ezt veghez vinni.
Valamint kerdes pl ki lesz az edzo, de ez mar olyan tema ami nem a hatter megoldasat jelenti.
Egyertelmu hogy csak a csilliardos csapatokat nem erintette a valsag, ok meg gazdagabbak lettek, na meg Angliaba is maskepp hatott.
Tobbszor irtam mar, azert mert "megszoritasok" vannak nem jelent hatralepest, sot mi tobb, szerintem ha megfelelo hozzaertessel csinaljak az egeszet, akkor elorelepest is garantalhat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta a meccs elott elmondta, a leheto leghamarabb, mar a jovoheten megtortenik a Conte-Zhang csucs a jovo kerdeserol.
Remeljuk hogy tudjuk folytatni a kozos munkat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ahogy a Roma meccs elott es utan, most is a Juve meccs elott majd most utan sem szolalt meg Conte az ujsagirok elott.
Mint a Roma meccs utan, most is segitoje Stellini nyilatkozott a sajtonak.
Az okok ismertek: elkerulni a jovore vonatkozo kerdeseket.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nagyon erdekes het kovetkezik, eldol Conte jovoje.

En megertem Contet hogy nem nyilatkozik mar meccsek ota, de...
Az egesz edzokerdest onmaga generalta es hozta fel, szoval sajat maganak koszonheti a temat.

- A verzio: marad.
Nyilvanvalo es vilagos, ehhez 100%-os tamogatas kell neki, ezt baratai is elmondtak.
Mint azt lathattuk tavaly augusztus vegen is.
Maradasa eseten ugy nagyjabol tudjuk is mire szamithatunk, ismerjuk a neveit.
Es igazabol nullas mercatoval, es 15-20%-os fizeteskeret csokkentessel is meglehet ezt csinalni.

- B verzio: megy.
Ez mar egy erdekesebb lehetoseg.
Egyertelmu aki elorelepest jelentene, az Allegri.
De most nagyon irjak ot a Realhoz, mivel Zidane is nagyon kerdojelesen beszel a jovojerol, sot egyes hirek szerint mar be is jelentette hogy tavozik.
Allegri vagy Low lehet az utod.
Ha elviszik Allegrit, onnan elorelepes edzoteren nehezen elkepzelheto.
Ott lenne mint szabad Sarri, de azert az o erkezese azert finomam szolva is erdekes lenne.
Korabban felmerult S.Inzaghi is. Szep amit a Lazional csinal, de o is Contehoz hasonloan borzaszto egy taktikas.
Felmerult korabban DeZerbi, de most o nagyon ugynezki alairt a Shaktarthoz.
Abban meg kb biztosak lehetunk, hogy ilyen Benitez vagy Gasperini visszahozatala nem lenne tema.
Bielsanak lejar a szerzodese, de ot idehozni tul nagy forradalom lenne, hiaba varazsol a Leedsnel is.
AVB szabad meg, akinek volt egy jo szezonja a Marseillnel, de a 2.szezont mar balhek es lemondas kiserte.
Ilyen fiatal Amorin aki gyonyoruen lepdel felfele, es bajnok is lett a Sportingal lehetne meg opcio, de a Portugalok nem arrol hiresek elengedik az edzoket.
Ha mar Portugalia, ott van volt jatekosunk Conceicao, akinek lejar a szerzodese.
De kitudja neki nem lenne e tul nagy falat az Inter.
Ausilio meg remeljuk nem garazdalkodik mar soha tobbet nalunk, igy a Montella, DiFrancesco, Giampaolo, Zenga, Mihaj neveit megtartja orokre maganak.

De eleve Marottat ismerve, nem hinnem hogy kulfoldi edzot hozna.
Es ez nem csak Marottara, hanem ugy eleve az Interre, es Ausiliora is igaz.
Benitez Moratti muve volt, DeBoer meg Thohir alma.

Erdekes het elott allunk, roppant erdekes het elott.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Bielsaval a Leeds nem hosszabbít? Azok után, hogy felvitte őket a PL-be és egész jó szezont futottak? Ez nekem nagyon meglepő.
Ha marad Marotta szerintem mindenképp olasz edzőnk lesz. Remélem azért nem hozzák ide Sarrit.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ha Conte lelép az azért lesz mert nem kap garanciát az erősítésekre és nem kapja meg azokat akiket szeretne. Egy kérdés. Miből gondoljuk Allegri így ide jönne? Neki sem lesz lóvé igazolgatni...Ő sem kaphatja meg akiket leír a kis füzetébe....neki is csak akkor igazolnánk ha eladtunk vagy olcsó arcokat....szóval én sok esélyt Allegrire nem látok....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.05.16. 11:40 Ha Conte lelép az azért lesz mert nem kap garanciát az erősítésekre és nem kapja meg azokat akiket szeretne. Egy kérdés. Miből gondoljuk Allegri így ide jönne? Neki sem lesz lóvé igazolgatni...Ő sem kaphatja meg akiket leír a kis füzetébe....neki is csak akkor igazolnánk ha eladtunk vagy olcsó arcokat....szóval én sok esélyt Allegrire nem látok....
Nagy meglepetes nem erheti Contet.
Tobbszor elmondtak mar vezetoink, nullas mercato lesz, es a fizuk teren 15-20%-al kell csokkeni a kiadasnak.

Szoval Conte ha lelep, az nem a garanciak hianya miatt lesz.
Hanem azert mert vagy nem kap 100%-os hatalmat amit tavaly nyaronvegen kapott, vagy egyeni dontese hogy nem akar maradni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2021.05.16. 11:21 Bielsaval a Leeds nem hosszabbít? Azok után, hogy felvitte őket a PL-be és egész jó szezont futottak? Ez nekem nagyon meglepő.
Ha marad Marotta szerintem mindenképp olasz edzőnk lesz. Remélem azért nem hozzák ide Sarrit.
Hat a Leeds 100% hogy hosszabbitana vele.
Kerdes Bielsa mit akar.

Nem csak Marotta miatt, hanem az egesz Inter jelenseg miatt szinte biztosan Olasz edzonk lesz jovore is.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.05.16. 12:11
Nagy meglepetes nem erheti Contet.
Tobbszor elmondtak mar vezetoink, nullas mercato lesz, es a fizuk teren 15-20%-al kell csokkeni a kiadasnak.

Szoval Conte ha lelep, az nem a garanciak hianya miatt lesz.
Hanem azert mert vagy nem kap 100%-os hatalmat amit tavaly nyaronvegen kapott, vagy egyeni dontese hogy nem akar maradni.
Ez ok csak Allegri is egy top edző....szerintem ő is szereti ha ő hozhatja meg a döntéseket és megkaphatja akiket szeretne....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.05.16. 12:18
interfan írta: 2021.05.16. 12:11
Nagy meglepetes nem erheti Contet.
Tobbszor elmondtak mar vezetoink, nullas mercato lesz, es a fizuk teren 15-20%-al kell csokkeni a kiadasnak.

Szoval Conte ha lelep, az nem a garanciak hianya miatt lesz.
Hanem azert mert vagy nem kap 100%-os hatalmat amit tavaly nyaronvegen kapott, vagy egyeni dontese hogy nem akar maradni.
Ez ok csak Allegri is egy top edző....szerintem ő is szereti ha ő hozhatja meg a döntéseket és megkaphatja akiket szeretne....
Pont itt jon elo a szemelyiseg.

Conte a Juvetol miert lepett le anno 2014-ben?
Pont a mercatos dolgok miatt, hogy nem ugy alakult minden ahogy o szerette volna.

Chelsea storyt szinten ismerjuk, ugyanez a tortent.

Majd a Reallal nem tudott megallapodni, mert onallo es teljes posztot akart, ugymond managerit az igazoasok teren.

2019-ben jott hozzank. Egy teljes evet es szezont sirt vegig, pontosan is emlekszunk a tavalyi szezonra.

Allegri kapcsan soha ilyet nem lehetett hallani.
Sot mi tobb, mind o, mind Marotta elmondta egymassal volt a legjobb dolgozni.

Ez egyszeru szemelyisegi kerdes.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Napokban tobb hir is volt rola, hogy hosszas targyalas utan hivatalosan is lezarulhat a hitelbefekteto erkezese.
Ket hitelbefektetovel targyaltuk, es most ugynezki az Oaktree Capital adossagkezelo lehet a vegso befuto.
Nagyon sok zaradek, es megkotes forgot kockan a targyalasok soran.
Az Oaktree celja a 31% megszerzese is mar azonnal, igy ok nem csak a penzt biztositanak, hanem tulajdonosok is lennenek.
Bain Capital Credit kezdetben csak a sokat emlegetett osszeget adna, de kizarolagos jogaik lennenek a klubon belul, es minden 20m euro feletti kiadasra veto joguk lenne.

La Stampa szerint nagyon kozel a megallapodas az Oaktree Capital hitelbefekteto, adossagkezelovel.
Kiemelik a muvelet tartalmazza a LionRock fele 31%-os kisebbsegi tulajdon megvasarlasat.
Oakree remenyei szerint kesobb ebbol a 31%-bol is profitalhat, igy maximalisra probaljak a nyereseggel johetnek ki az uzletbol.
Kiemeli a Stampa hogy az Oaktree nyilvanvaloan megelozi a masik adossagkezelot a Bain Capital Creditet, igy most nagyon ugynezki az Oaktree lesz a befuto.

Republica is megerositi, vegso szakaszaban a targyalas az Oaktree hitelbefektetovel.
Hozzateszik a szovetseg a marciusi fizeteseket engedelyezte hogy junius vegeig kapjunk haladekot.
Igy a bajnoksagi nevezeshez szukseges hataridoket majusrol juniusra toltak ki.
BL kvalifikacios penz es a bajnoksagert jaro osszeg pedig mar majusban megerkezhet.
Ez az 1. hely miatt 20,4m.
BL kapcsan pedig 10m euro.
Tavalyi 2.helyhez kepest ez +8,3m euros novekedes.

Vegul pedig az FcInternews sajat forrasai, es ujsagiroi a heten esedes mindent eldonto Conte-Zhang csucsrol irnak.
Nagyon nagy kerdes mi lesz a vege, mint irjak hallani lehetett mar Spursrol, Juveba valo visszateresrol, 1 eves szabadsagrol, de hosszabbitasrol is az Interrel, mindezt Conte kapcsan.
Conte tisztaban van a roppant nehez helyzettel, es nem allithat koveteleseket Zhang fele.
Ami szamara fontos lehet, a dontesek a mercato teren, es hogy az emlitett sor maradjon Skriniar, DeVrij, Bastoni, Hakimi, Barella, Brozovic, Martinez, Lukaku.
Tobbiek kozul barki tavozhat Conte maradasa eseten.
Viszont ha Conte nem kapja meg a hatalmat mercato teren, vagy egyszeruen csak belefaradt a csaladja tavolletebe, akkor konnyen lehet hogy tavozik.
Szinten fontos lehet szamara, hogy a BL-ben is garanciat lasson az elorelepesre.
Par nap es minden kiderul.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

akkor ha jól értem ez most nem hitel, hanem egy kisebbségi tulajdonrész eladás
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2021.05.18. 06:39 akkor ha jól értem ez most nem hitel, hanem egy kisebbségi tulajdonrész eladás
Hitelt nem tudtunk volna mar felvenni, es nem is adott volna senki. Ez korabban reszletezve is volt.
Igyis ugyis kisebbsegi tulajdonresz lett volna, meg ha nem is azonnal.
Mert akarmelyik hitelbefekteto, adossagkezelo erkezett volna, a klub reszvenyeit zalogositana el a penzert cserebe.
A visszafizetest pedig elengedik, a klub kisebbsegi tulajdonjogaert cserebe.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta is megerositi az Oaktree hitelbefekteto erkezeset.
Hireik szerint csutortokon irhatjak ala a vegleges szerzodeseket, de legkesobb pentekig.
Gazzetta hirei szerint nem lesz egybol kisebbsegi tulajdonjog, a LionRock fele 31%-ot a Suning vasarolhatjavissza a korabban irt uzlet kereteben 33m-ert.
Elso korben az Oaktree nem lesz tulajdonos, de elzalogostija a klub kb 30%-at, igy a penzt nem fizetik vissza nekik es jovore az o nevukre kerul a 30%.
A 250m eurobol 200m kerul konkretan az Interhez.
A penzt az Inter birtoklo Great Horizon kapja, akik cserebe kb 30% Inter tulajdonjogot az Oaktree hitelbefekteto zalogaba adnak.
Az Interhez kerulo 200m semmilysn formaban nem kerul a mercatora, a Gazzetta ujra megerositi, a mercato teljesen onfinanszirozo lesz.
Sot Zhang elvarasa az lenne, hogy pozitiv merleggel zarjuk a mercatot.
A 200m a likviditasi gondok es kiadasok fedezesere szolgal a 2021/22-es szezonra.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Számomra érdekes ez a Conte család téma. A pali havi 1 millió eurót keres a család viszont egy helyben van és nem mennek vele még Olaszországon belül sem!! Valljuk be elég fura!! Főleg úgy hogy Contenak hiányzik a család!! Persze az ő dolguk, csak számomra furcsa!!
Érdekes nyár elé nézünk, ki marad, ki megy, ki jön, lesz e változás a vezetésben, vajon ki lesz a végén a tulaj?
Őszintén remélem egyelőre Conteval nem hosszabitanak, megint csapdába kerülnénk, ismét, ki tudja hányadszor!! Azért nála nagyon benne van hogy a következő év korántsem sikerül úgy mint a bajnoki címes év!! Conte egész edzői pályafutása a heti 1 meccsről szól! Jövőre BL +bajnokik+kupa, nem lesz idő edzeni az alapcsapat túl lesz terhelve a cserék meg kb 3 szint esés! 2 sérülés és a lejt menet garantált. Ezek sajnos tények! Ne így legyen de bőven benne van a pakliban.
Meggyőződésem hogy Conte nem fog lemondani a jövő évi horribilis fizetéséről! A semmire meg jelen pillanatban a tulajdonosok nem fognak milliókat kifizetni.
Azt is őszintén remélem hogy ha esetleg valaki megy a helyére nem olyan érkezik akin semmi esély hasznot csinálni, teljesen halott dolog ez az idős vonal horribilis fizetéssel aztán mind egytől egyig a nyakunkon marad és a csapat szempontjából semmi haszon!!!
Örüljünk ha a jelen szerződések kifutnak, ne lépjünk már bele ugyanabba a szarba 18szor!!!!!!
Én csak ennyit várok a nyártól! Bármilyen furcsa már ez is előre lépés lenne!!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

2020 után szerintem bármi megtörténhet
Conte megy és Gattuso lesz az edző.Elég durva pletkya,de bármi lehet.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.05.18. 14:27 2020 után szerintem bármi megtörténhet
Conte megy és Gattuso lesz az edző.Elég durva pletkya,de bármi lehet.
Festa, van ilyen pletyka barhol? :D
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.05.18. 14:33
Festa írta: 2021.05.18. 14:27 2020 után szerintem bármi megtörténhet
Conte megy és Gattuso lesz az edző.Elég durva pletkya,de bármi lehet.
Festa, van ilyen pletyka barhol? :D
Már vártam a reakcíód.:)
Nem GDS vagy CDS hanem valami rajongói oldalon olvasatam.
Viszont én már bármilyen fordulatot eltudok képzelni.Lehet Gattuso még mindig jobb mint Sarri. ;) :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.05.18. 14:53
interfan írta: 2021.05.18. 14:33
Festa írta: 2021.05.18. 14:27 2020 után szerintem bármi megtörténhet
Conte megy és Gattuso lesz az edző.Elég durva pletkya,de bármi lehet.
Festa, van ilyen pletyka barhol? :D
Már vártam a reakcíód.:)
Nem GDS vagy CDS hanem valami rajongói oldalon olvasatam.
Viszont én már bármilyen fordulatot eltudok képzelni.Lehet Gattuso még mindig jobb mint Sarri. ;) :)
Csak azert mert sehol nem lattam ilyen pletykat lapokban, portalokon. :)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

A La Gazzetta dello Sport információi szerint a Real Madrid 2+1 esztendőre szóló szerződést ajánlott Massimiliano Allegrinek évi 10 millió eurós fizetés mellett. Közben a "blancók" padjáról állítólag már elbúcsúzó Zinédine Zidane éppen Max előző állomáshelyére, a Juventushoz tart.

(Fb,Azzurri)

Ha ez összejön, szerintem Conte maradni fog. Allegrit tudom egyedül elképzelni, mint utód illetve még Sarrit, de tőle az Isten óvjon.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.05.18. 17:23 A La Gazzetta dello Sport információi szerint a Real Madrid 2+1 esztendőre szóló szerződést ajánlott Massimiliano Allegrinek évi 10 millió eurós fizetés mellett. Közben a "blancók" padjáról állítólag már elbúcsúzó Zinédine Zidane éppen Max előző állomáshelyére, a Juventushoz tart.

(Fb,Azzurri)

Ha ez összejön, szerintem Conte maradni fog. Allegrit tudom egyedül elképzelni, mint utód illetve még Sarrit, de tőle az Isten óvjon.
Ez szamunkra meglehetosen rossz forgatokonyv lenne.
Nem eleg hogy egy elorelepest jelento edzo esne ki a kepbol, meg a Juve is erosodne.
Mert meg egyszer ilyen szanalmasan gyenge Juvet nem fogunk latni, es meg egy ilyen bohocot mint Pirlo nem fognak leultetni.

Szoval nagyon nem kene hogy ez igy legyen.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.05.18. 17:42
CsaSzi9294 írta: 2021.05.18. 17:23 A La Gazzetta dello Sport információi szerint a Real Madrid 2+1 esztendőre szóló szerződést ajánlott Massimiliano Allegrinek évi 10 millió eurós fizetés mellett. Közben a "blancók" padjáról állítólag már elbúcsúzó Zinédine Zidane éppen Max előző állomáshelyére, a Juventushoz tart.

(Fb,Azzurri)

Ha ez összejön, szerintem Conte maradni fog. Allegrit tudom egyedül elképzelni, mint utód illetve még Sarrit, de tőle az Isten óvjon.
Ez szamunkra meglehetosen rossz forgatokonyv lenne.
Nem eleg hogy egy elorelepest jelento edzo esne ki a kepbol, meg a Juve is erosodne.
Mert meg egyszer ilyen szanalmasan gyenge Juvet nem fogunk latni, es meg egy ilyen bohocot mint Pirlo nem fognak leultetni.

Szoval nagyon nem kene hogy ez igy legyen.
Igazság szerint bárki is ül le Pirlo helyére, csak erősödni fognak. Ahogy mondod, még egyszer nem lesz ilyen gyenge a Juve mostanában.
Személyes véleményem és megérzésem szerint Conte marad az edzőnk.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

conte bedaralja a juvet zidaneal
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Zidane mennyit keres a Realnál? Ha nincs BL, akkor szerintem kizárt, hogy meg tudják finanszírozni őt, plusz még nem tudjuk az UEFA büntetést. Lehet EL sem lesz...
Szerintem Ronaldo elmegy és elvisz 30 gólt, amit irtó nehezen fognak pótolni, mert rá építettek a projektet és így a csapatot, mert majd biztos BL-t nyernek vele. Majdnem összejött...
Nekik szerintem újra kell húzni a csapatot, mert sok az öreg, Chiellini, Bonucci, Buffon, Ronaldo, Pumukli, Sandro...
Persze lehet egyből vissza akarnak térni a trónra és egy jó edzővel, akár gyengébb kerettel sikerülhet is, mint anno, de ezt most jól meg kell gondolniuk.
P-Inter
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Sarrival amúgy mi alapvetően a baj? Allegri a taktikus, Conte a motivátor, Sarri meg a sarriball. Mi szól ellene, bár engem jobban izgat, mi szól mellette, csakhogy pozitívak is legyünk.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Inter101 írta: 2021.05.18. 10:25 Számomra érdekes ez a Conte család téma. A pali havi 1 millió eurót keres a család viszont egy helyben van és nem mennek vele még Olaszországon belül sem!! Valljuk be elég fura!! Főleg úgy hogy Contenak hiányzik a család!! Persze az ő dolguk, csak számomra furcsa!!
Úgy látszik, hogy az asszonyka nem csípi a divatot. :D
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cr7 kipakolta a garázst..Nélküle a juventus félkarú óriás se...
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

cuchu11 írta: 2021.05.18. 19:44
Inter101 írta: 2021.05.18. 10:25 Számomra érdekes ez a Conte család téma. A pali havi 1 millió eurót keres a család viszont egy helyben van és nem mennek vele még Olaszországon belül sem!! Valljuk be elég fura!! Főleg úgy hogy Contenak hiányzik a család!! Persze az ő dolguk, csak számomra furcsa!!
Úgy látszik, hogy az asszonyka nem csípi a divatot. :D
a család Torinóban van vagy mi?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2021.05.18. 20:16
cuchu11 írta: 2021.05.18. 19:44
Inter101 írta: 2021.05.18. 10:25 Számomra érdekes ez a Conte család téma. A pali havi 1 millió eurót keres a család viszont egy helyben van és nem mennek vele még Olaszországon belül sem!! Valljuk be elég fura!! Főleg úgy hogy Contenak hiányzik a család!! Persze az ő dolguk, csak számomra furcsa!!
Úgy látszik, hogy az asszonyka nem csípi a divatot. :D
a család Torinóban van vagy mi?
Pontosan.
Conte is tobbszor elmondta mar ezt.
Valamint tobbszor "hazautazott" Torinoba a csaladhoz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

6 csapat volt akik meg nem fizettek ki a marciusi bereket (vagy az azt megelezoket sem).
Inter, Crotone, Sampdoria, Genoa, Benevento, Cagliari.
Az Inter egy egyeduli nagy csapat akit erintett ez a problema.
A korabbi megallapodas ertelmeben, majus vegeig ki kell fizetni a jatekosoknak a november-december havi fizeteseket, ilyen megallapodast mi kotottunk csak, es a Lega altali nevezesi szabalyok betartasahoz ki is kell fizetni a kesedelmes fizeteseket majus vegeig.
Tobbi klub kerte a Szovetseget, ne vigyek tulzasba az engedmenyeket azoknak a kluboknak akik nem fizetik a fizeteseket.
A Seria A 20 csapatanak fele mar az aprilisi fizeteseket is kifizette, es tovabbi 6 csapat mar a majust is kifizette.

Calcio e Finanza is megerositi a korabbi hireket, a vegleges megallapodasnal vagyunk az Oaktree adossagkezelo, hitelbefekteto erkezese kapcsan.
Az elhiresult 250m erkezik, amit az Inter birtoklo Great Horizon kap, az osszegert cserebe pedig Inter tulajdonjogot zalogosit el az Oaktree.
Kb 200m kerul az Interhez, ami a fizetesekre megy ezzel fedezve ezen kiadasokat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

P-Inter írta: 2021.05.18. 19:31 Sarrival amúgy mi alapvetően a baj? Allegri a taktikus, Conte a motivátor, Sarri meg a sarriball. Mi szól ellene, bár engem jobban izgat, mi szól mellette, csakhogy pozitívak is legyünk.
Egyebkent ez egy nagyon jo kerdes, es erdemes is belemenni, mert ez a barkit csak Sarrit ne azert erdekes.

Mi szol ellene?

Sokaknak, koztuk nekem is egy vegetlenul unszimpatikus ember.
Ha lehet csunyan fogalmazni az az igazi sutyo paraszt melegitos tesitanar feeling.
De ez nem szakmai kerdes, hanem stilusbeli es szemelyisegi kerdes.
Masik ami meg ellene szol, hogy pont emiatt a szemelyisege, stilusa miatt, sok esetben nem neznek fel ra igazan a jatekosok, es o sem tud igazan komoly vezer lenni. Juvenal is voltak gondok, de a Chelseanel is.
Vegul pedig rettento egy taktikas, 4-3-3 es kesz, ennyi kifujt.
Szep es modern focit jatszat ezzel, viszont ehhez kreativ, gyors, agilis, focit jatszo jatekosok kellenek, akar a szeleken elol, akar a KP-n.
Szoval valamilyen szinten megint a taktikahoz igazitanak a keretet, es nem forditva ahogy inkabb kellene.

Mi szol mellette?

- Eloszor is nagyon szep focit jatszat, ha feltudja epiteni a sajat Sarriball rendszerehez a keretet.
Masodszor az eredmenyek.

- A hullagyenge Empolit csak o jutatta fel, raadasul abban az 1 szezonban az A-ban egyaltalan nem vallott szegyent.
8 ponttal a kieses elott, a 15.helyen zartak.
Raadasul voltak kifejezetten szep es tetszetos meccseik, de akar meglepetes eredmenyeik is az A-ban.

- Majd jott a Napoli, ahol az elso szezonban egy 82 pontos 2.hely, (iden pl biztosan nem lesz a 2.nak 82 pontja, de lehet meg 80 sem).
2014-15 szezonban Benitezzel 63 ponttal zartak az 5.helyen, es Sarri elso szezonjaban hosszu-hosszu evek utan eloszor leptek at a 80 pontot.
2016-17-ben is hoztak egy magabiztos 86 pontos 3.helyet. Ez a 86 pont volt amikor eleg volt szezon amikor Scudettora is eleg lett volna.
2017-18-ban pedig jott a rekord 91 pontos 2.hely (ennyi pontuk lehet max nekunk is iden sima Scudettoval).
Europai teren nem igazan vitezkedtek, mert max BL 16 volt, es az EL-ben is olyanok voltak amilyenek, de a bajnoksagban kiemelkedo munkat vegzett.
2.19 atlag ponttal zart Napolyban.
Sarri pontjai a Napoliban: 82, 86, 91.
Sarri nelkul azota a Napoli pontjai: 79, 62, iden max 79.

- Chelseas temat nala egy rohejes bukonak gondoltam, emlekezzunk csak Mazzarrira aki Napolyon kivul azert csunyan megegett.
Anglia teljesen ellentetes kozeg az ilyen Olasz Sarri feleknek.
1 szezont volt csak, es voltak a fentebb emlitett hatranyok miatt balhei, de a 63 meccs 40 gyozelem 11X 12 vereseg, azert nem rossz merleg, 2,08 atlag ponttal.
Bajnokagban csak behozta a Chelseat 72 ponttal a 3.helyen, azota se ert el ennyi pontot a Chelsea az elmult 2 szezonban.
EL-ben indultak csak, amit be is huzott. Persze nem egy BL, de az EL-t is meg kell nyerni.
Es meg megy Ligakupa donto is van, amit a Cityvel szemben csak tizenegyesekkel veszitettek el.

- Juve: Itt is azt gondoltam akkora bukik hogy rossz lesz nezni.
BL-ben ez meg is tortent a Lyonnal szemben. Olasz Kupat is elbuktak, es a korabban emlegetett szemelyiseg dolgai miatt itt is voltak gondok vele.
De a bajnoksagot siman behuztak, egy semmivel nem erosebb kerettel mint az idei Juve, ahol Pirlo olyat eg mint 10 eve senki.
51 meccs 34 gyozelem 8X 9 veresseg. 2,16 atlagpont.

En tovabbra is tartom amit mar tobbszor leirtam, 99% hogy Conte marad az edzo, es megyunk tovabb az o manageri szerepevel es neveivel a nyaron.
Viszont akarmilyen unszimpatikus ember ez a Sarri, azt be kell latni hogy van mogotte tartalom.
Persze nem egy Allegri, de Conte sem az.
Es Allegri, majd Conte, es itt mar ha a sorban megyunk tovabb Sarri kovetkezik az felmutatott tartalomban.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.05.19. 07:53
Egyebkent ez egy nagyon jo kerdes, es erdemes is belemenni, mert ez a barkit csak Sarrit ne azert erdekes.

Köszi az összefoglalót. Így egyben érdekes volt Sarri munkássága mert nem is emlékeztem már mindenre. Én is azok közt vagyok akiket kiráz a hideg tőle. :D Nem tudom miért de nem örülnék neki. Azt viszont elismerem eredményes. ;)
Egyébként ha Conte lelép és Allegri nem lesz elérhető, ismerve Marottat és az olasz vonalat szerintem esélyes is lesz Sarri....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.05.19. 08:56
interfan írta: 2021.05.19. 07:53
Egyebkent ez egy nagyon jo kerdes, es erdemes is belemenni, mert ez a barkit csak Sarrit ne azert erdekes.

Köszi az összefoglalót. Így egyben érdekes volt Sarri munkássága mert nem is emlékeztem már mindenre. Én is azok közt vagyok akiket kiráz a hideg tőle. :D Nem tudom miért de nem örülnék neki. Azt viszont elismerem eredményes. ;)
Egyébként ha Conte lelép és Allegri nem lesz elérhető, ismerve Marottat és az olasz vonalat szerintem esélyes is lesz Sarri....
En koszonom, orulok ha tudok segiteni. :)

Egyebkent egyetertek, egy vegtelenul unszimpatikus ember, viszont azert van mogotte eredmeny es tud mit felmutatni.

Ha az altalam josolt 1% jon be es lelep Conte, akkor szerintem Sarri lehet az egyik legeselyesebb.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.05.19. 07:53
P-Inter írta: 2021.05.18. 19:31 Sarrival amúgy mi alapvetően a baj? Allegri a taktikus, Conte a motivátor, Sarri meg a sarriball. Mi szól ellene, bár engem jobban izgat, mi szól mellette, csakhogy pozitívak is legyünk.
Egyebkent ez egy nagyon jo kerdes, es erdemes is belemenni, mert ez a barkit csak Sarrit ne azert erdekes.
Én is köszi, jó írás, jól össze szedted! :thumbup:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Koszonom Csaszi. :)
Orulok ha uj informaciokkal tudok barkinek segiteni, ezzel tobbet tud meg az adott temarol. :)

Ettol fuggetlenul nem a szimpatia mintakepe Sarri az egyszer biztos.
En biztosan korbeneznek kulfoldon ha nem Allegri.
Nalam az A terv egyertelmuen Allegri lenne.
Viszont ha Olasz, es Allegri nem, akkor azert Sarri emelkedik ki a mezonybol.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.05.19. 09:31 Koszonom Csaszi. :)
Orulok ha uj informaciokkal tudok barkinek segiteni, ezzel tobbet tud meg az adott temarol. :)

Ettol fuggetlenul nem a szimpatia mintakepe Sarri az egyszer biztos.
En biztosan korbeneznek kulfoldon ha nem Allegri.
Nalam az A terv egyertelmuen Allegri lenne.
Viszont ha Olasz, es Allegri nem, akkor azert Sarri emelkedik ki a mezonybol.
Volt egy 2015 -ős kupameccsen ahol Mancini volt az edző is csünyán összevesztek Sarrival asszem buzizáz volt.Ott is lehetett látni,hogy igaz tajó a csávó.Chelseanél még nem is volt olyan rossz,de tartósan ő sem képes egy helyen maradni és ehhez a személyiségének is nagy köze van.
P-Inter
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Mondjuk számomra ez a személyiség dolog nem mérvadó, mert teljesen szubjektív, másrészt, nem nekem kell vele dolgozni. Pl., amit eddig láttam a csávóból, kifejezetten üde színfolt számomra :D Ezen túl is lépek, maradnak az eredményei, amik azért megsüvegelendőek. Ha Allegrit nem is tudjuk megkaparintani, őt elfogadnám Conte helyére (ha úgy alakul). Már csak a 4-3-3 miatt is, ami azért életképesebb a BL-ben, mint a 3-5-2. Reális cél lehetne vele is bajnokság és a csoportkör túlélése.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Olasz lapok utan (Sky, Sportmediaset, Gazzetta, TS, Corriere, Republica, LaStampa), most a Bloomberg is megerositi az Oaktree hitelbefekteto, adossagkezelo erkezeset.
Olasz lapok egy resze szerint kezdetben csak kb 250m-ert cserebe elzalogositanak kb 30% Inter tulajdonjogot, es ez kb 1 ev mulva kerul az Oaktree kezebe, mivel a penz visszafizetest elengedik a 30%-ert cserebe.
Masik feluk szerint egybol 30% az Oaktree tulajdona lesz.

Bloomberg informacio szerint az Oaktree adossagkezelo egybol 30%-os tulajdonos lesz, mindezt 275m euroert.
Kiternek arra, kesobbiekben akar teljes tulajdonjogosak is lehetnek.
Meg nincs alairva az uzlet, ezert meg meghiusulhat, de mar a donto szakaszaban van, ennek ertelmeben mar akar holnap hivatalos lehet.
Kezdetben az Oaktree adossagkezelo egyuttmodik a Suningal, es minden penzugyi kerdesben veto joguk lesz.
Ha a Suning 3 ev alatt nem tudja teljesiteni a kotelezetsegeket az Oaktree fele, akik a GoldmanSach gigahitel nagy reszet is atvallahatjak, akkor az Oaktree 100%-os tulajdonos lehet.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.05.19. 14:04 Olasz lapok utan (Sky, Sportmediaset, Gazzetta, TS, Corriere, Republica, LaStampa), most a Bloomberg is megerositi az Oaktree hitelbefekteto, adossagkezelo erkezeset.
Olasz lapok egy resze szerint kezdetben csak kb 250m-ert cserebe elzalogositanak kb 30% Inter tulajdonjogot, es ez kb 1 ev mulva kerul az Oaktree kezebe, mivel a penz visszafizetest elengedik a 30%-ert cserebe.
Masik feluk szerint egybol 30% az Oaktree tulajdona lesz.

Bloomberg informacio szerint az Oaktree adossagkezelo egybol 30%-os tulajdonos lesz, mindezt 275m euroert.
Kiternek arra, kesobbiekben akar teljes tulajdonjogosak is lehetnek.
Meg nincs alairva az uzlet, ezert meg meghiusulhat, de mar a donto szakaszaban van, ennek ertelmeben mar akar holnap hivatalos lehet.
Kezdetben az Oaktree adossagkezelo egyuttmodik a Suningal, es minden penzugyi kerdesben veto joguk lesz.
Ha a Suning 3 ev alatt nem tudja teljesiteni a kotelezetsegeket az Oaktree fele, akik a GoldmanSach gigahitel nagy reszet is atvallahatjak, akkor az Oaktree 100%-os tulajdonos lehet.
Arab sejk nem jöhet.Ez lett a Sunning döntése.Ha tetszik ha nem.Kerdes 1 év múlva mennyivel nőhet az Inter értéke.Bizonyos értelmében már most amerikai kézben van az Inter és ha ők nem akarják akkor nem lesz se Gosens,Se De Paul se senki.Elökerül a kölcsön+opció csodafegyver.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.05.19. 15:12
interfan írta: 2021.05.19. 14:04 Olasz lapok utan (Sky, Sportmediaset, Gazzetta, TS, Corriere, Republica, LaStampa), most a Bloomberg is megerositi az Oaktree hitelbefekteto, adossagkezelo erkezeset.
Olasz lapok egy resze szerint kezdetben csak kb 250m-ert cserebe elzalogositanak kb 30% Inter tulajdonjogot, es ez kb 1 ev mulva kerul az Oaktree kezebe, mivel a penz visszafizetest elengedik a 30%-ert cserebe.
Masik feluk szerint egybol 30% az Oaktree tulajdona lesz.

Bloomberg informacio szerint az Oaktree adossagkezelo egybol 30%-os tulajdonos lesz, mindezt 275m euroert.
Kiternek arra, kesobbiekben akar teljes tulajdonjogosak is lehetnek.
Meg nincs alairva az uzlet, ezert meg meghiusulhat, de mar a donto szakaszaban van, ennek ertelmeben mar akar holnap hivatalos lehet.
Kezdetben az Oaktree adossagkezelo egyuttmodik a Suningal, es minden penzugyi kerdesben veto joguk lesz.
Ha a Suning 3 ev alatt nem tudja teljesiteni a kotelezetsegeket az Oaktree fele, akik a GoldmanSach gigahitel nagy reszet is atvallahatjak, akkor az Oaktree 100%-os tulajdonos lehet.
Arab sejk nem jöhet.Ez lett a Sunning döntése.Ha tetszik ha nem.Kerdes 1 év múlva mennyivel nőhet az Inter értéke.Bizonyos értelmében már most amerikai kézben van az Inter és ha ők nem akarják akkor nem lesz se Gosens,Se De Paul se senki.Elökerül a kölcsön+opció csodafegyver.
Nem nem johet, hanem Arab sejk nem is akart jonni.
Nagy kulonbseg...
Nem a Suning dontese lett ez, hanem nem volt
magan befektetoi csoport erdeklodes a BC utan.
Igy mas valasztasuk a BC utan nem is volt.
Szinten nagy kulonbseg...

Honapok ota a hitelbefekteto erkezeset irtak, pontosan ezert van es lesz a megszoritas, a nullas mercato, es a kiadas csokkentes.
A hitelbefekteto miatt...
Mivel nem magan befektetoi csoport erkezett, hanem hitelbefekteto, adossagkezelo, akik kimondottan a bajba jutott vallalatok megmentesere specializalodtak.
Válasz küldése