Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interissimo írta: 2021.05.12. 09:29
interfan írta: 2021.05.12. 08:09 Teljes FM lesz, es hosszu is lesz ezert akit ez nem erdekel az ne is olvassa tovabb.
Tetszetős csapat, négy védős rendszerbe teljesen el tudnám fogadni. Viszont három védősbe szerintem nem lenne jó. A belga sokat sérült, Pirola meg még nem bizonyított.
Belga alatt kit ertesz?

Egyebkent en azt szeretnem, hogy vegre egy tobb rendszeres taktikahoz alkalmas keretunk legyen.
A fentebb leirt szerintem alkalmas lenne 4-5 kulonbozo taktikai lehetosegre is.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

interfan írta: 2021.05.12. 09:37
Interissimo írta: 2021.05.12. 09:29
interfan írta: 2021.05.12. 08:09 Teljes FM lesz, es hosszu is lesz ezert akit ez nem erdekel az ne is olvassa tovabb.
Tetszetős csapat, négy védős rendszerbe teljesen el tudnám fogadni. Viszont három védősbe szerintem nem lenne jó. A belga sokat sérült, Pirola meg még nem bizonyított.
Belga alatt kit ertesz?

Egyebkent en azt szeretnem, hogy vegre egy tobb rendszeres taktikahoz alkalmas keretunk legyen.
A fentebb leirt szerintem alkalmas lenne 4-5 kulonbozo taktikai lehetosegre is.
Vanheusdent annyira tényként írtad le a visszahozatalát, hogy nem vettem észre, hogy vele nem számolsz. Akkor inkább úgy írom, hogy ez a csapat csak kényszerben tud 3 védős rendszerben játszani maximum, ami csak azért gond, mert a mostani keret Conte miatt ehhez van hozzászokva. Az igényed egyébként teljesen megértem, egy rugalmasabb edzővel fontos is volna, hogy lehessen variálni. Tiedet ehhez Milenkovicot hoznám Berardi/Muriel árából. Ha Conte marad, akkor szerintem a padon levő cserecsatár felőlem lehetne egy fiatal Pinamonti/Salcedo személyében. Sanchez is alig kezdő, pedig statja alapán bőven kezdhetne többet.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interissimo írta: 2021.05.12. 10:01
Vanheusdent annyira tényként írtad le a visszahozatalát, hogy nem vettem észre, hogy vele nem számolsz. Akkor inkább úgy írom, hogy ez a csapat csak kényszerben tud 3 védős rendszerben játszani maximum, ami csak azért gond, mert a mostani keret Conte miatt ehhez van hozzászokva. Az igényed egyébként teljesen megértem, egy rugalmasabb edzővel fontos is volna, hogy lehessen variálni. Tiedet ehhez Milenkovicot hoznám Berardi/Muriel árából. Ha Conte marad, akkor szerintem a padon levő cserecsatár felőlem lehetne egy fiatal Pinamonti/Salcedo személyében. Sanchez is alig kezdő, pedig statja alapán bőven kezdhetne többet.
Standard Liege elnoke mondta azt, hogy az Internek kotelezo jelleggel visszakell vasarolni Vanheusdent 17m-ert.
(Pinamonti uzlet volt ugyanez a Genoaval)
De ha igy is lesz, az nem jelenti azt hogy o biztosan marad.
Es akkor meg ott a serules, ami kozbeszolhat a visszavasarlas kapcsan.
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

interfan írta: 2021.05.12. 17:52
Standard Liege elnoke mondta azt, hogy az Internek kotelezo jelleggel visszakell vasarolni Vanheusdent 17m-ert.
(Pinamonti uzlet volt ugyanez a Genoaval)
De ha igy is lesz, az nem jelenti azt hogy o biztosan marad.
Es akkor meg ott a serules, ami kozbeszolhat a visszavasarlas kapcsan.
Ha azt akarjuk, hogy működjön a három védővel is a rendszer, akkor szerint ő pont jól jönne, ha a szlovákot eladjuk. De Vrij, Bastoni, Maksimovic, Pirola szerintem kevés,de a belga sérülékenysége miatt még abban sem vagyok biztos, hogy vele elég lennénk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Martinez es Hakimi kepviseloje szolalt meg.
Elmondta prioritas az Interbe maradas, de a vallalati helyzet megjosolasa lehetetlen.
Mindket jatekos boldog Milanoban, bajnoksagot nyertek, de most nem tehetnek mas csak varnak.

Nem igerhet semmi a maradasrol, jelenleg felesleges josolni.
Sokan masokhoz hasonloan mi is megakarjuk erteni es tudni a vallalati helyzetet es jovot.

Nem beszel jelenleg egyetlen klubal sem, Martineznek meg ket evig szerzodese van, es az Inter tovabbra is prioritas.
De mint emlitette, azon van hogy megertse es megtudja mi fog tortenni a klubal.

Hakimi helyzete kicsit mas, meg negy eves szerzodese van.
Ma azt mondom, hogy marad.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.05.13. 09:12

Hakimi helyzete kicsit mas, meg negy eves szerzodese van.
Ma azt mondom, hogy marad.
Van kivásárlási ára? Ha nincs akkor elég nagy pénzt is kérhetünk érte. 4 éves szerződése van. Tehetséges fiatal akiben nagy potenciál van és nem mellesleg olasz bajnok. ;) Nem adnám el de ha ő netán majd elkezd sírni, hogy jaj így nem maradok, mennék akkor menjen csak jól kérjük meg az árát.
Avatar
Mazzola
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Mazzola »

Amennyiben Lukakuért egy 100 M€ körüli ,vagy Martinezért egy 70 € körüli ajánlat befutna az egyiket elengedném. A helyére azonnal elhoznám kb 35-40 -ért a Fiorentinából Vlahovicot. :D Még csak 21 éves ez a srác ,ha így fejlődik hatalmas karrier előtt áll. Idén eddig már 21gólos (Romelu is ennyit szerzett), bére pedig töredéke a belgáénak.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.05.13. 09:12 Martinez es Hakimi kepviseloje szolalt meg.
Elmondta prioritas az Interbe maradas, de a vallalati helyzet megjosolasa lehetetlen.
Mindket jatekos boldog Milanoban, bajnoksagot nyertek, de most nem tehetnek mas csak varnak.

Nem igerhet semmi a maradasrol, jelenleg felesleges josolni.
Sokan masokhoz hasonloan mi is megakarjuk erteni es tudni a vallalati helyzetet es jovot.

Nem beszel jelenleg egyetlen klubal sem, Martineznek meg ket evig szerzodese van, es az Inter tovabbra is prioritas.
De mint emlitette, azon van hogy megertse es megtudja mi fog tortenni a klubal.

Hakimi helyzete kicsit mas, meg negy eves szerzodese van.
Ma azt mondom, hogy marad.
Szerintem Conte maradása kulcskérdés.Amennyiben ő marad akkor talán kulcsjátékos sem távozik,de ha megy akkor elindulhat egy lavina még Allegri érkezése esetén is,
Most jobban járnánk Contéval.Ő itt van és már ismerik meg szeretik.

Zhanchek nyilván az egyszerű megoldást szeretik.Sokat nyertek volna azzal ha a játékosok 2 havi bérüket felajánlják.Viszont ha ez nem jön be akkor jöhet a B terv
A kisebbik rossz az talán inkább egy játékos elvesztése mint az egész csapaté.
Senki nem szeretnék,hogy elmenjen a kezdöből viszont ha egy Skriniar->Milenkovic cserével nyernék 30 milliót vagy egy Lautaro-Vlahovics hasonló transzferrel 20-at akkor lehet megkéne ezeket lépni.
Másfelől ez a társaság most nagyon együtt van.Kulcsjatékos elengedése lehet mindenkire rossz hatással lenne.A Bastoni-Skriniar-De Vrij hármas mellett nálam Barella,Brozovic ,Hakimi és elől pedig a Lautaro-Lukaku páros a kulcs. Sánchez szerintem annyira magára talált itt,hogy lehet vállalna egy fizetéscsökkentest.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Mazzola írta: 2021.05.13. 09:32 Amennyiben Lukakuért egy 100 M€ körüli ,vagy Martinezért egy 70 € körüli ajánlat befutna az egyiket elengedném. A helyére azonnal elhoznám kb 35-40 -ért a Fiorentinából Vlahovicot. :D Még csak 21 éves ez a srác ,ha így fejlődik hatalmas karrier előtt áll. Idén eddig már 21gólos (Romelu is ennyit szerzett), bére pedig töredéke a belgáénak.
80-at kérnek érte...Vlahovic....azért az necces....mondjuk senki nem fog érte annyit adni. :D 40-ért szerintem esélytelen lenne. Tippre 60 lesz az amiért elengedik.
Lukaku már 22 gólos. ;)
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Én Skriniart nem engedném! Nálam ő a csk.
Furcsa helyzet mert ha Conte marad akkor ha rajta múlna senkit nem adna el a kezdőből max Eriksent, pedig az ő szerepeltetese kellett a tavaszi eredményekhez! Gaglairdini vagy Vidal vel a kezdőben korántsem vagyok biztos benne hogy bajnoki címet unnepelnenk!
Ha marad Conte és eladunk egy Lukakut akkora hisztit csapna hogy beleremegne a föld!
Nagyon nehéz ügy, van egy csomó hasznavehetetlen játékosunk akik senkinek nem kellenek(érthetően), és vannak értékeink akikkel jól kell gazdálkodni, miközben mindenki tudja hogy bajban vagyunk és anglian és a Bayern en kívül szintén mindenki bajban van.......
Ha marad Conte és elmegy 2 játékos a kezdőből akkor jön az hogy egy esetleges eredménytelen szereplesnel hogy hát így nem lehet dolgozni hogy ahelyett hogy erősítenek még gyengítik is a csapatot.
Szerintem benne van egy visszaesés Conte nem csak a játékrendszererol híres meg nem csak arról hogy gyenge a nemzetközi porondon hanem erről is, és az eddigiek alapján hát finoman szólva sem lehetünk nyugodtak, mert minden bejott vele kapcsolatban.
Szerintem nem fog lemondani egyetlen euróról sem, semmire fizetni a tulajdonosi kör meg jelen pillanatban biztosan nem fog, viszont keret gyengülés esetén maradni sem akarna tiszta szívvel és ez bőven mehet az eredmények rovására!
Nem vagyok negatív, bár biztosan a kommentjeimbol ez jön le, egyszerűen így látom a mostani helyzetet! Remélem nem lesz igazam! Semmiben!!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Nem rossz játékos és örülnék is neki de ha a PSG-be megy akkor ő is egy jó nagy ribanc. :D

"Mindig hálás leszek a Sassuolonak, amiért bíztak bennem, amikor más nem. A nyáron vagy itthon folytatom vagy külföldön. Nyitott vagyok arra, hogy kipróbáljam magam más bajnokságban is. Vannak olyan lehetőségek, amelyek nem jönnek szembe veled minden nap. Látni Verrattit, Florenzit és Keant ilyen magas szinten játszani téged is elgondolkodtat. A PSG egy top együttes és az olasz játékosok mellett ott játszik Mbappé és Neymar is, akik a futballvilág öt legjobb játékosa közé tartoznak, ráadásul Párizs egy szép város." fogalmazott Manuel Locatelli, a Sassuolo középpályása a L'Equipenek adott interjújában.

/forrás: Azzurri FB oldala/
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.05.13. 12:42 Nem rossz játékos és örülnék is neki de ha a PSG-be megy akkor ő is egy jó nagy ribanc. :D

"Mindig hálás leszek a Sassuolonak, amiért bíztak bennem, amikor más nem. A nyáron vagy itthon folytatom vagy külföldön. Nyitott vagyok arra, hogy kipróbáljam magam más bajnokságban is. Vannak olyan lehetőségek, amelyek nem jönnek szembe veled minden nap. Látni Verrattit, Florenzit és Keant ilyen magas szinten játszani téged is elgondolkodtat. A PSG egy top együttes és az olasz játékosok mellett ott játszik Mbappé és Neymar is, akik a futballvilág öt legjobb játékosa közé tartoznak, ráadásul Párizs egy szép város." fogalmazott Manuel Locatelli, a Sassuolo középpályása a L'Equipenek adott interjújában.

/forrás: Azzurri FB oldala/
Barella-Locatelli-DePaul
Eriksen

Kesz is az alom KP. :)
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Sokan elfelejtik Skriniar játékát a 4 védős rendszerben .
Interissimo
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2019.07.16. 08:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interissimo »

hvmetal írta: 2021.05.13. 20:23 Sokan elfelejtik Skriniar játékát a 4 védős rendszerben .
Egyetértek. Ha rajtam múlna én biztos valamelyik támadónktól válnék meg, ha nagyon muszáj. Többet kapunk értük, és Marotta meg megoldaná.

Ha váltunk edzőt, ha nem jövőre még Allegri sem váltaná le a formációt, amivel leuraltuk a bajnokságot.
interfan írta: 2021.05.13. 13:31
Barella-Locatelli-DePaul
Eriksen

Kesz is az alom KP. :)
Ez tetszene. :)
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

The Anfield Buzz
@TheAnfieldBuzz
·
4 h
Szemek | Liverpool are showing an interest in Inter Milan striker Lautaro Martinez.

Nem tudom van e alapja......
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

Sokan írjatok De Paul-t. Nekem vele kapcsolatban olyan Icardi-s érzéseim vannak. Ő itt nálunk kiskirály volt, nyerte a gólkirályi címeket, mégsem kellett igazából senkinek, és csak jóval a mi általunk gondolt ár alatt kelt el. De mint utólag kiderült, még az is sok volt érte. De Paul is kiskirály Udineben, évről évre hozza a jobbnál jobb statisztikákat, mégsem kapkodnak nagyon utána. És nekem a személyisége sem a legszimpatikusabb. De ha esetleg jön, és a csapat meghatározó játékosa lesz, akkor megkövetem őt.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

matrix23 írta: 2021.05.13. 22:03 Sokan írjatok De Paul-t. Nekem vele kapcsolatban olyan Icardi-s érzéseim vannak. Ő itt nálunk kiskirály volt, nyerte a gólkirályi címeket, mégsem kellett igazából senkinek, és csak jóval a mi általunk gondolt ár alatt kelt el. De mint utólag kiderült, még az is sok volt érte. De Paul is kiskirály Udineben, évről évre hozza a jobbnál jobb statisztikákat, mégsem kapkodnak nagyon utána. És nekem a személyisége sem a legszimpatikusabb. De ha esetleg jön, és a csapat meghatározó játékosa lesz, akkor megkövetem őt.
Végre leírta valaki... Amit meccseken láttam belőle, kb Ricky Alvarez féle alibi. A jelenlegi Inter középpályán nálam a Brozovic, Barella, Sensi, Eriksen sor, mind előtte van. Padra meg minek hoznánk ennyiért...
Az egyetlen amit biztató lehetne vele kapcsolatban, hogy még csak 26 éves, tehát még lehet benne potenciál a fejlődésre és már elég jól ismeri a Seria A-t. De nálam akkor sem előzi meg az előbb említett 4est.
Egyébként meg nem hiszem, hogy mi idén nyáron 30-40 millióért fogunk igazolgatni. Max. akkor ha tényleg valaki (vagy valakik) megy a "magból", de én a kezdőből pl. szintén senkire nem cserélném De Pault.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

Ha már a középpályára akarunk hozni valakit (én csak Eriksen távozása esetén tenném), és ligán belülről, akkor nekem sokkal inkább tetszenének az alábbi nevek:
- Milinkovic-Savic (esélytelen kategória)
- Zielinski
- Pellegrini
- Malinovsky

Milinkovic-Savic kivételével kb mind De Paul árából kijönne, és nem biztos hogy rosszabbul járnánk velük.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

matrix23 írta: 2021.05.14. 10:40

Milinkovic-Savic kivételével kb mind De Paul árából kijönne, és nem biztos hogy rosszabbul járnánk velük.
De Paul dologgal teljesen egyetértek veled, szerintem azért ennyi idősen vagy így vagy úgy , de már rég elvitte volna egy nagy csapat, és igazán kiemelkedőt kb idén nyújtott. És azért ez nem keverhető össze a Barella szituációval. Na meg nem 26 hanem pár nap és 27 éves.
Nem érzem azt, hogy nekünk rá van szükségünk. Kiegészítő embernek tökéletes lenne, esetleg Sensi helyett, vagy olykor Eriksen helyett de ennyi kb.

Egyébként Zielinski szerintem a Napoli legjobb játékosa Kulabácsi után és rá azért van is kereslet . Nem is kis kluboktól, szóval én őt is esélytelennek tartom.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Zielinskit én is preferálom.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Olasz és spanyol sajtóbeszámolók szerint a Real Madrid együttese nyitott arra, hogy 90 millió euró körüli összeg ellenében megvásárolja Lautaro Martínezt nyáron az Intertől.

(Fb, Azzurri)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2021.05.15. 12:47 Olasz és spanyol sajtóbeszámolók szerint a Real Madrid együttese nyitott arra, hogy 90 millió euró körüli összeg ellenében megvásárolja Lautaro Martínezt nyáron az Intertől.

(Fb, Azzurri)
Bírom a srácot, de annyiért elvihetik (persze nem fogják).
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Ha ez kell ahhoz, hogy a klub ne menjen csődbe, akkor ennyi pénzért el kell engedni. 40-50 millióért csak találni valakit, aki Lukaku mellett tud 15 gólt lőni a bajnokságban.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

mike írta: 2021.05.15. 13:01
CsaSzi9294 írta: 2021.05.15. 12:47 Olasz és spanyol sajtóbeszámolók szerint a Real Madrid együttese nyitott arra, hogy 90 millió euró körüli összeg ellenében megvásárolja Lautaro Martínezt nyáron az Intertől.

(Fb, Azzurri)
Bírom a srácot, de annyiért elvihetik (persze nem fogják).
Sanszos , hogy a 90ből kb 30 Hakimi-t fedezné, tehát itt lényegében 60-ról beszélünk. Megkéne próbálni Depay-t ingyen, Agüero úgyis a Barca-ba megy, szóval Depay-nak szerintem - ha csak nem akar a PL-ben égni - mi lennénk az ideális választás. Igazából nálam csak az szól mellette, hogy "ingyen" igazolható. És szerintem picit keményebb mint Lautaro, de ugyanazt a kemény mezőnymunkát várnám el tőle amit Lautaro is lerak az asztalra.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

alwin91 írta: 2021.05.15. 15:06 Ha ez kell ahhoz, hogy a klub ne menjen csődbe, akkor ennyi pénzért el kell engedni. 40-50 millióért csak találni valakit, aki Lukaku mellett tud 15 gólt lőni a bajnokságban.
Muriel jöhetne is. Szerintem 35 körül mozdítható lenne. ;)
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Cupi írta: 2021.05.15. 19:06
alwin91 írta: 2021.05.15. 15:06 Ha ez kell ahhoz, hogy a klub ne menjen csődbe, akkor ennyi pénzért el kell engedni. 40-50 millióért csak találni valakit, aki Lukaku mellett tud 15 gólt lőni a bajnokságban.
Muriel jöhetne is. Szerintem 35 körül mozdítható lenne. ;)
Szerintem jó lenne, ha Murielnél fiatalabb srácot próbálnánk hozni. Nem segíti a klub anyagi helyzetét, ha valakire kiadnak 35 millió eurót, jó eséllyel lesz 2 jó szezonja és utána már biztosan nem látnak belőle pénzt.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

alwin91 írta: 2021.05.16. 10:25
Szerintem jó lenne, ha Murielnél fiatalabb srácot próbálnánk hozni. Nem segíti a klub anyagi helyzetét, ha valakire kiadnak 35 millió eurót, jó eséllyel lesz 2 jó szezonja és utána már biztosan nem látnak belőle pénzt.
Csak az a baj nála fiatalabbat és eredményesebbet 30 körül tuti nem hozunk....ráadásul szerintem neki a fizuja sem lenne giga magas....nem mellesleg meg rohadt gólerős és a ligát is jól ismeri. ;) 2-3 jó szezon simán benne van. Azt viszont elismerem pénz már nem látnánk belőle ha kifut az a 3 év.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Cupi írta: 2021.05.16. 11:37
alwin91 írta: 2021.05.16. 10:25
Szerintem jó lenne, ha Murielnél fiatalabb srácot próbálnánk hozni. Nem segíti a klub anyagi helyzetét, ha valakire kiadnak 35 millió eurót, jó eséllyel lesz 2 jó szezonja és utána már biztosan nem látnak belőle pénzt.
Csak az a baj nála fiatalabbat és eredményesebbet 30 körül tuti nem hozunk....ráadásul szerintem neki a fizuja sem lenne giga magas....nem mellesleg meg rohadt gólerős és a ligát is jól ismeri. ;) 2-3 jó szezon simán benne van. Azt viszont elismerem pénz már nem látnánk belőle ha kifut az a 3 év.
szerintem 50 millióért már elengedné a Fior Vlahovicot. Többet nem hiszem, hogy tudna adni érte akárki is és azt sem gondolom, hogy a Fior megteheti, hogy ne fogadja el ezt az összeget.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

alwin91 írta: 2021.05.16. 10:25
Cupi írta: 2021.05.15. 19:06 Muriel jöhetne is. Szerintem 35 körül mozdítható lenne. ;)
Szerintem jó lenne, ha Murielnél fiatalabb srácot próbálnánk hozni. Nem segíti a klub anyagi helyzetét, ha valakire kiadnak 35 millió eurót, jó eséllyel lesz 2 jó szezonja és utána már biztosan nem látnak belőle pénzt.
Muriel nagyon jó, de 30 éves játékosért szerintem se adjunk 35 milliót.
És én is az előbb említett Vlahovicot próbálnám meg, 21 éves, előtte a jövő, inkább kicsit drágábban.

Persze Lautarot nem fogják 90 millióért elvinni, így okafogyott a téma:D
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

mike írta: 2021.05.16. 12:32
alwin91 írta: 2021.05.16. 10:25
Cupi írta: 2021.05.15. 19:06 Muriel jöhetne is. Szerintem 35 körül mozdítható lenne. ;)
Szerintem jó lenne, ha Murielnél fiatalabb srácot próbálnánk hozni. Nem segíti a klub anyagi helyzetét, ha valakire kiadnak 35 millió eurót, jó eséllyel lesz 2 jó szezonja és utána már biztosan nem látnak belőle pénzt.
Muriel nagyon jó, de 30 éves játékosért szerintem se adjunk 35 milliót.
És én is az előbb említett Vlahovicot próbálnám meg, 21 éves, előtte a jövő, inkább kicsit drágábban.

Persze Lautarot nem fogják 90 millióért elvinni, így okafogyott a téma:D
Én el tudom képzelni, hogy Lautaroért lepakolnak 90 misit.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Vanheusden edesapja megszolalt fia jovojerol.

Elmondta az Intertol azt mondtak nekik, hogy varni kell a klub gazdasagi helyzete miatt.
Hozzatte ismerve az Inter helyzetet es adossagat, nagyon meglepo lenne ha kifizetnek a 16m-t, ugy hogy 6 honappal ezelott komoly serulest szenvedett.
Ha az Inter nem tartja be a szavat, es nem tud fizetni, akkor Vanheusden marad a Standarba.
Remelhetoleg marad, a serules nelkul mas lett volna a helyzet, akkor az Internek sem lett volna valasztasa.
Standard a jelenlegi otthona, jol erzi magat, jol kijon a csapatarsakkal es a szurkolokkal is.

Hetekben tobb cikk is volt az ugyben.
Ezekben leirtak, a sulyos serules miatt az Internek van lehetosege visszalepni a kotelezo 16m euros visszavasarlasi opciotol.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Sajtóértesülések szerint az Internazionale csapatában szereplő Stefano Sensi iránt a Fiorentina és a Shakhtar Donetsk is élénken érdeklődik. A középpályás bekerült Roberto Mancini Európa Bajnokságra készülő keretébe, az Interhez szerződése pedig 2024-ig köti. Ha az ukránokhoz igazolna, akkor valószínűleg együtt dolgozhatna egykori mesterével Roberto De Zerbivel, aki minden bizonnyal a nyártól a Shakhtar vezetőedzője lesz, ám a Fiorentina ezt nem hagyná annyiban és állítólag már beszéltek az Interrel a játékos helyzetéről.

(Fb, Azzurri)
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Vlahovic plusz 15 misi és kész a business. Így mehetne Martinez is 90-ért, a maradék 45 ből meg jöhet mondjuk Locatelli esetleg De Paul. A többi kiszórt játékos árából meg egy nagyobb név balra és kész is vagyunk.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Vlahovic - Sensi csere mehetne,kérdés mennyit kéne ráfizetni :?:
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Fészbuuukon olvastam hogy Wijnaldummal megállapodtunk! Angol lapok hozták le abból sem a leghitelesebbek állítólag! Olasz lapok nem írtak erről semmit? Vagy a Blikk? 😂
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

lucky0 írta: 2021.05.21. 18:26 Fészbuuukon olvastam hogy Wijnaldummal megállapodtunk! Angol lapok hozták le abból sem a leghitelesebbek állítólag! Olasz lapok nem írtak erről semmit? Vagy a Blikk? 😂
Szerintem a kerdesesben a valasz is benne van, "facebookon".

Nem hogy Olasz lapok nem irtak errol semmit, semmilyen mas Nemzetkozi lap sem hozott le olyan hirt most hogy Wijnaldum erkezik.

Legutobbi hir egy 3 napos Calciomercato.com hir volt vele kapcsolatban, hogy tobb nagycsapathoz hasonloan (Barca, PSG, Roma) mi is figyeljuk a helyzetet.
Korabban aprilisban es marciusban voltak hasonlo hirek, de semmi konkret nem volt.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

interfan írta: 2021.05.21. 18:35
lucky0 írta: 2021.05.21. 18:26 Fészbuuukon olvastam hogy Wijnaldummal megállapodtunk! Angol lapok hozták le abból sem a leghitelesebbek állítólag! Olasz lapok nem írtak erről semmit? Vagy a Blikk? 😂
Szerintem a kerdesesben a valasz is benne van, "facebookon".

Nem hogy Olasz lapok nem irtak errol semmit, semmilyen mas Nemzetkozi lap sem hozott le olyan hirt most hogy Wijnaldum erkezik.

Legutobbi hir egy 3 napos Calciomercato.com hir volt vele kapcsolatban, hogy tobb nagycsapathoz hasonloan (Barca, PSG, Roma) mi is figyeljuk a helyzetet.
Korabban aprilisban es marciusban voltak hasonlo hirek, de semmi konkret nem volt.
Rendben van köszi! 👍
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Azért az érződik nálunk a gazdasági helyzet ésa bizonylatalnság miatt kb. semmi mozgolódás nincs a piacon. Semmi pletyka nincs senkiről szinte. Max annyi mikor leírják, hogy egy játékos iránt kik érdeklődnek akkor megemlítik a sorban az Intert is. De ennyi.
Ilyenkor az elmúlt években a 20. arcról olvastuk, hogy nyáron szinte biztos jön és mindenben megállapodtunk vele. :D ;)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2021.05.21. 19:23 Azért az érződik nálunk a gazdasági helyzet ésa bizonylatalnság miatt kb. semmi mozgolódás nincs a piacon. Semmi pletyka nincs senkiről szinte. Max annyi mikor leírják, hogy egy játékos iránt kik érdeklődnek akkor megemlítik a sorban az Intert is. De ennyi.
Ilyenkor az elmúlt években a 20. arcról olvastuk, hogy nyáron szinte biztos jön és mindenben megállapodtunk vele. :D ;)
Nyugi, Lavezzit idén már tuti behúzzuk! 8-)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Egyik nap volt szó róla, hogy Musso 30 körül mozdítható csak ezért nem sok esélyünk van rá a megszorítások miatt. Milan a friss francia bajnok kapusát hogy a tökömbe szerzi meg 15 millióért? :shock: /Fabrizio Romano-s hír./ Ok nem ismerem és a francia bajnokságot sem tartom sokra de csak bajnok lett, 25 éves és 21 clean sheetet nyomott le a szezonban.....még ebben a gazdasági válságos időkben is többre tipeltem volna mint 15 millió....

Remélem letisztul a héten a jövőképünk és Marotta elkezd dolgozni mert ő is képes hasonló vagy még jobb üzletekre kevés pénzből. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.05.25. 08:49 Egyik nap volt szó róla, hogy Musso 30 körül mozdítható csak ezért nem sok esélyünk van rá a megszorítások miatt. Milan a friss francia bajnok kapusát hogy a tökömbe szerzi meg 15 millióért? :shock: /Fabrizio Romano-s hír./ Ok nem ismerem és a francia bajnokságot sem tartom sokra de csak bajnok lett, 25 éves és 21 clean sheetet nyomott le a szezonban.....még ebben a gazdasági válságos időkben is többre tipeltem volna mint 15 millió....

Remélem letisztul a héten a jövőképünk és Marotta elkezd dolgozni mert ő is képes hasonló vagy még jobb üzletekre kevés pénzből. ;)
Maignan egy nagyon jo kis kapus, 15 + 5m-t fizet a Milan, nagyon jo kis uzlet.
Kerdesedre valaszolva ugy veszik meg ennyiert, mert 2022-ben lejar a szerzodese.

Marotta sajnos tavaly augusztus vegetol nem tudott dolgozni, mert nem az o vonalan mentunk tovabb.
Meglatjuk marad e Conte, ha nem, akkor biztosan visszakerul az igazolasok Marotta kezebe.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Cupi írta: 2021.05.25. 08:49 Milan a friss francia bajnok kapusát hogy a tökömbe szerzi meg 15 millióért? :shock: /Fabrizio Romano-s hír./ Ok nem ismerem és a francia bajnokságot sem tartom sokra de csak bajnok lett, 25 éves és 21 clean sheetet nyomott le a szezonban.....még ebben a gazdasági válságos időkben is többre tipeltem volna mint 15 millió....
Sajnos nagyon nagy fogás, remek kapus abszolút bagóért.
A bilannál kevés pénzből is kezdenek jó csapatot összerakni.

Nagyon örülnék 2-3 ilyen típusú igazolásnak.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Azért azt ne felejtsük el, hogy ez egy 80, de inkább 100 milliós üzlet...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Marotta akciózhat. Ha jól tudom nagy álma volt. Tonalit állítólag nem veszi meg a milan. :shock:
Mondjuk 10-et kifizettek rá már tavaly szóval ez így érdekes lenne....

https://milanreports.com/2021/05/26/tonali-brescia/
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Van egy fotó miszerint Ausilio, Bachin és Romagnoli az Inter székház előtt állnak.
Ebből baj lesz... na ki vitte Romagnolit a Samphoz meg a kuzinokhoz is? Mihajlovic...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.05.27. 17:24 Van egy fotó miszerint Ausilio, Bachin és Romagnoli az Inter székház előtt állnak.
Ebből baj lesz... na ki vitte Romagnolit a Samphoz meg a kuzinokhoz is? Mihajlovic...
DiMarzio szerint Inzaghi lesz az uj edzo.

Ha valoban igy lesz, es Romagnoli valoban komoly lenne, akkor valoszinu Skriniart vagy DeVrijt potolna.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.05.27. 17:26
CsaSzi9294 írta: 2021.05.27. 17:24 Van egy fotó miszerint Ausilio, Bachin és Romagnoli az Inter székház előtt állnak.
Ebből baj lesz... na ki vitte Romagnolit a Samphoz meg a kuzinokhoz is? Mihajlovic...
DiMarzio szerint Inzaghi lesz az uj edzo.

Ha valoban igy lesz, es Romagnoli valoban komoly lenne, akkor valoszinu Skriniart vagy DeVrijt potolna.
Komolyan, én már neki is örülnék. Mármint Inzaghinak. A felmerült edzők közül (Fonseca, Miha...)
Az, hogy Skriniar vagy De Vrij menni fog, azt 90%ra biztosra veszem.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.05.27. 17:26 DiMarzio szerint Inzaghi lesz az uj edzo.

Ha valoban igy lesz, es Romagnoli valoban komoly lenne, akkor valoszinu Skriniart vagy DeVrijt potolna.
Inzaghi sztem teljesen ok a jelenlegi helyzetben.

Romagnoli ballábas belső védő, mint Bastoni, így Skriniart nehezen pótolhatná.
Nem hiszem hogy a bilan eladná nekünk, nem is lenne olcsó - de elég nagy erősítés lenne .)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

mike írta: 2021.05.27. 17:50
interfan írta: 2021.05.27. 17:26 DiMarzio szerint Inzaghi lesz az uj edzo.

Ha valoban igy lesz, es Romagnoli valoban komoly lenne, akkor valoszinu Skriniart vagy DeVrijt potolna.
Inzaghi sztem teljesen ok a jelenlegi helyzetben.

Romagnoli ballábas belső védő, mint Bastoni, így Skriniart nehezen pótolhatná.
Nem hiszem hogy a bilan eladná nekünk, nem is lenne olcsó - de elég nagy erősítés lenne .)
Én úgy tudom, hogy nem hosszabbítanak vele és talán 22be jár le a szerződése.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

A La Gazzetta dello Sport úgy értesült, hogy a Paris Saint-Germain 50 millió eurót ajánlott fel az Inter részére Achraf Hakimi játékjogáért cserébe, de adott esetben kisebb összeg mellett a milánóiak által már régóta vágyott Leandro Paredest is odaadnák érte.

(Fb/Azzurri)

Kezdődik ez is... :roll:
Válasz küldése