Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.06.06. 13:30
interfan írta: 2021.06.06. 13:22
CsaSzi9294 írta: 2021.06.06. 13:18
Imádkozom, hogy Handa ne idén épüljön le! :roll:
Sajnos a leepules mar iden elkezdodott.
Lathatoan megy lefele az elmult evekben.
Dehat 37 eves mar...
Igen, illetve már tavaly is látszódott rajta. Úgy értettem, hogy egy nagyobb “leépülés” ne most mutatkozzon meg.
Nem vagyok nyugodt. Lesz két közel 40 éves kapusunk meg egy Stankovic, aki nagyon fiatal és amúgy sem fog játszani szerintem egy percet sem. Nagyon könnyen rábszhatunk...
Radu azert siman lehet hogy marad, mert nem tudom lenne e erte ajanlat.
Ha nem lesz, o marad.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Azert Cordaz lehuzott a Crotoneval par Serie A szezont is,annyira nem ismeretlen a neve.Ráadásul évek óta jatékban volt Padellival ellentétben,akinek a helyére jön évi 200k fizetésert,sajat nevelés kvótája is van,nekem ez win win üzletnek tűnik.
Mindenben ne lássuk már a rosszat :roll:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

brecsinho írta: 2021.06.06. 13:49 Azert Cordaz lehuzott a Crotoneval par Serie A szezont is,annyira nem ismeretlen a neve.Ráadásul évek óta jatékban volt Padellival ellentétben,akinek a helyére jön évi 200k fizetésert,sajat nevelés kvótája is van,nekem ez win win üzletnek tűnik.
Mindenben ne lássuk már a rosszat :roll:
Azert azzal meg varjunk kinek a helyere jon.
Pl DiMarzio es a Sky is leirta, jelenleg nem lehet tudni Radu helyere jon 2.szamunak, vagy Padelli helyett 3.szamunak.

https://m.fcinternews.it/focus/i-sky-i- ... ter-370083

De pl a Gazzetta is leirta ma, hogy Radu eladasa elott megnyilhat igy az ut Cordaz erkezesevel.

https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/i ... vo-1543689

Szoval varjunk meg.

Egyebkent szerintem a 3.szamu posztnak semmi de semmi ertelme.
Primavera kapus is lehozza azt.
Draga Tommasso Berni is lehuzott hat, azaz 6 evet 3.szamukent nulla azaz 0 meccsel.
Mindezt 6 ev alatt jopar millio kiakadast eredmenyezve.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Berni kapott 2pirosat is,azért csak megdolgozott a pénzért :D

Annyit írtam,hogy jelenleg Padelli elment és Cordaz jöhet aki olcsóbb,játékban van és saját nevelés is,számomra ez jó megoldás. Az,hogy mi lesz Raduval, meg hogyan lesz a hierarchia kapusposzton kialakítvaymajd kiderül,ezen most még felesleges rugózni...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

A spanyol AS információi szerint az Atlético Madrid gárdája 70 millió eurós ajánlatot készül tenni az Internek Lautaro Martínez játékjogáért cserébe.

(Fb/ Azzurri)
Avatar
Mazzola
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Mazzola »

CsaSzi9294 írta: 2021.06.06. 14:59 A spanyol AS információi szerint az Atlético Madrid gárdája 70 millió eurós ajánlatot készül tenni az Internek Lautaro Martínez játékjogáért cserébe.

(Fb/ Azzurri)
Ha így Hakimi maradhatna azonnal elfogadnám ezt az ajánlatot ! :)
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Azert milyen kemeny hogy mindenfele bantas nelkul de egy A.Madridnak van penze Lautarora licitalni, nekunk meg el kell adjuk!!!
Valamit ott jobban csinaltak az elmult evek alatt!!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2021.06.06. 15:32 Azert milyen kemeny hogy mindenfele bantas nelkul de egy A.Madridnak van penze Lautarora licitalni, nekunk meg el kell adjuk!!!
Valamit ott jobban csinaltak az elmult evek alatt!!
En azert oszinten remelem, Hakimin kivul nem lesz masik nagy nev tavozo.
Ezt a 80m pluszos mercatot, es Hakimi esetleges tavozasat sem lehet megemeszteni.
Na de ha Martinezt is eladjuk...

Szoval en bizom benne, hogy szo sincs arrol hogy Martinez menne.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Szerintem meg arról van szó mint amit említett is valamelyik ügynök nem is olyan régen hogy azt adják el akire ajánlat van!
Olyan nagyon egyik csapat sem duskal jelenleg! Nem hiszem hogy röpködnek az ajánlatok, nem mellékesen mindenki tudja hogy bajban vagyunk és nyilván evvel mindenki vissza is élne!
Az angoloknak van pénze meg a Psg, Bayern párosnak és kb ennyi!
Avatar
tabi.csaba
Hozzászólások: 884
Csatlakozott: 2010.04.21. 18:45

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: tabi.csaba »

Hakimit a legkönnyebb pótolni! Kostic a bal oldalra,Lazaro bevonásával.
Jobbra Nandez, a selejtek eladásával. Középre kell valaki és megvagyunk!
paplanoszozo
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.08.03. 21:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: paplanoszozo »

brecsinho írta: 2021.06.06. 13:49 Azert Cordaz lehuzott a Crotoneval par Serie A szezont is,annyira nem ismeretlen a neve.Ráadásul évek óta jatékban volt Padellival ellentétben,akinek a helyére jön évi 200k fizetésert,sajat nevelés kvótája is van,nekem ez win win üzletnek tűnik.
Mindenben ne lássuk már a rosszat :roll:
Ez kicsit hülyeség amit írsz....Miért is? Amit írsz az Radura is simán igaz! Annyi ,hogy ő itt van már illetve lehet benne jövő is. Radu is volt már első számú kapus a seria A-ban, sőt meccs embere is volt már! Tehát van rutinja. Korban nem rossz! Sőt Ő is saját nevelés! Igazi kapus alkat! (magas). Lábbal a legjobb kapusok közt van! (modern foci). Cordaz inkább seria b rutinnal rendelkezik. Lepkés kapus sajnos! (szeszélyes nagyon). És mi értelme most ebben a szar helyzetben igazolni 2 vagy 3 számú kapust? Akiben potenciál már nincs? Itt a hangsúly az igazolni....Lehet hogy ingyen lenne....de fizetési igénye van! Ha már spórolni kell...akkor ez tuti pénzkidobás! Ha igaz a Cordaz sztóri hogy jön akkor menni kell még valakinek....nem Padelli helyett jön.....mert ez gazdaságilag logikátlan....Ha jön Cordaz....Handanovic vagy Radunak kell mennie.....De értéke csak az egyiknek van.....
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Olasz fórumokon mást írnak. Radut el lehet adni 6-8 millióért és van egy keresete is, ami kb. 2 millió euró. Na most ennek kb a 80%-át tudjuk megspórolni Cordaz-on, aki pont annyit fog védeni, mint a Román. Ilyen alapon -ha nem jön sérülés- mindegy ki ül a padon, főleg úgy, hogy sosem lesz az Inter első számú kapusa, ez azért valószínű. Hosszú távon legalábbis nem. Mivel pedig nincs pénz, ez nem rossz üzlet, és Handanovic hibái is simán belefértek idén és vélhetően jövőre is beleférnek majd, pláne ha a BL helyezés a cél.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.06.06. 18:07 Olasz fórumokon mást írnak. Radut el lehet adni 6-8 millióért és van egy keresete is, ami kb. 2 millió euró. Na most ennek kb a 80%-át tudjuk megspórolni Cordaz-on, aki pont annyit fog védeni, mint a Román. Ilyen alapon -ha nem jön sérülés- mindegy ki ül a padon, főleg úgy, hogy sosem lesz az Inter első számú kapusa, ez azért valószínű. Hosszú távon legalábbis nem. Mivel pedig nincs pénz, ez nem rossz üzlet, és Handanovic hibái is simán belefértek idén és vélhetően jövőre is beleférnek majd, pláne ha a BL helyezés a cél.
Radut valoban ellehet adni 6-7m-ert.
(Mas kerdes jo otlet e, foleg ugy hogy nemreg vasaroltuk vissza majdnem 11m-ert)

Fizuja egyebkent netto 1m evente, tehat valoban brutto 2m kiadast jelent o evente.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.06.06. 18:33
Francesco írta: 2021.06.06. 18:07 Olasz fórumokon mást írnak. Radut el lehet adni 6-8 millióért és van egy keresete is, ami kb. 2 millió euró. Na most ennek kb a 80%-át tudjuk megspórolni Cordaz-on, aki pont annyit fog védeni, mint a Román. Ilyen alapon -ha nem jön sérülés- mindegy ki ül a padon, főleg úgy, hogy sosem lesz az Inter első számú kapusa, ez azért valószínű. Hosszú távon legalábbis nem. Mivel pedig nincs pénz, ez nem rossz üzlet, és Handanovic hibái is simán belefértek idén és vélhetően jövőre is beleférnek majd, pláne ha a BL helyezés a cél.
Fizuja egyebkent netto 1m evente, tehat valoban brutto 2m kiadast jelent o evente.
És az sok?
Majd ha Handa lepkézik vagy megsérül jöhet ez a 38 és melírozott hajú bohóc helyette.
Kapus poszt az, amit egy top csapatnak nem kellene elbliccelni. Tudom, hogy ne várjunk egy Oblakot, de ha már itt van Radu ráadásul nem is horror a fizuja, meg az érte kapott összeg sem, miért kell kockáztatni a két nyugdíjassal? Ráadásul nem is rossz kapus, sőt megkockáztatom a jövő kapusa lehetne. De hát nem én döntök...
Ne értsd félre, egyáltalán nem feléd irányul az indulat az írásomban, de számomra vicc kategória ez a szitu és amint már fentebb írtam egyáltalán nem vagyok nyugodt ez ügyben (sem).
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.06.06. 18:47
interfan írta: 2021.06.06. 18:33
Francesco írta: 2021.06.06. 18:07 Olasz fórumokon mást írnak. Radut el lehet adni 6-8 millióért és van egy keresete is, ami kb. 2 millió euró. Na most ennek kb a 80%-át tudjuk megspórolni Cordaz-on, aki pont annyit fog védeni, mint a Román. Ilyen alapon -ha nem jön sérülés- mindegy ki ül a padon, főleg úgy, hogy sosem lesz az Inter első számú kapusa, ez azért valószínű. Hosszú távon legalábbis nem. Mivel pedig nincs pénz, ez nem rossz üzlet, és Handanovic hibái is simán belefértek idén és vélhetően jövőre is beleférnek majd, pláne ha a BL helyezés a cél.
Fizuja egyebkent netto 1m evente, tehat valoban brutto 2m kiadast jelent o evente.
És az sok?
Majd ha Handa lepkézik vagy megsérül jöhet ez a 38 és melírozott hajú bohóc helyette.
Kapus poszt az, amit egy top csapatnak nem kellene elbliccelni. Tudom, hogy ne várjunk egy Oblakot, de ha már itt van Radu ráadásul nem is horror a fizuja, meg az érte kapott összeg sem, miért kell kockáztatni a két nyugdíjassal? Ráadásul nem is rossz kapus, sőt megkockáztatom a jövő kapusa lehetne. De hát nem én döntök...
Ne értsd félre, egyáltalán nem feléd irányul az indulat az írásomban, de számomra vicc kategória ez a szitu és amint már fentebb írtam egyáltalán nem vagyok nyugodt ez ügyben (sem).
Szerintem mar Handa ele kellett volna valaki, dehat ez van, ez a hajo mar telen elment.

Viszont ebben a szorult helyzetben, en hagynek mindent ahogy van.
Padelli elment mar hivatalosan, 1m euro sporolas evente, ez is mar valami.
Handanovic, Radu es kesz is.
3.szamunak bohockodni felesleges barki is, lathattuk Bernivel is ezt 6 evig.
paplanoszozo
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.08.03. 21:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: paplanoszozo »

interfan írta: 2021.06.06. 18:51
CsaSzi9294 írta: 2021.06.06. 18:47
interfan írta: 2021.06.06. 18:33

Szerintem mar Handa ele kellett volna valaki, dehat ez van, ez a hajo mar telen elment.

Viszont ebben a szorult helyzetben, en hagynek mindent ahogy van.
Padelli elment mar hivatalosan, 1m euro sporolas evente, ez is mar valami.
Handanovic, Radu es kesz is.
3.szamunak bohockodni felesleges barki is, lathattuk Bernivel is ezt 6 evig.
Szerintem is minimum ezt kéne hagyni....Ezért írtam ha jön Cordaz, akkor nem Padelli helyére jön....Vagyis akkor lesz még távozó a kapus poszton! De ha meglépjük ez a sporolós logikus lépést és mondván jól csináltuk mert ezzel spórolunk..... hát ezért vagyunk itt, ahol. Most vettük szinte vissza Radu-t 11 ért most eladnánk kb 6 millióért...egy olyan játékost akiben biztos van valamennyi potenciál és nem lutri mert már volt 1 számú kapusa seria A-s csapatnak fiatal kora ellenére! Szerintem elég gyenge megoldás ilyen esetben minuszra kijönni egy ilyen transzferből.....de mi megcsináljuk megint! Ez kb felér a Kolarov transzferrel.....
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

paplanoszozo írta: 2021.06.06. 17:41
brecsinho írta: 2021.06.06. 13:49 Azert Cordaz lehuzott a Crotoneval par Serie A szezont is,annyira nem ismeretlen a neve.Ráadásul évek óta jatékban volt Padellival ellentétben,akinek a helyére jön évi 200k fizetésert,sajat nevelés kvótája is van,nekem ez win win üzletnek tűnik.
Mindenben ne lássuk már a rosszat :roll:
Ez kicsit hülyeség amit írsz....Miért is? Amit írsz az Radura is simán igaz! Annyi ,hogy ő itt van már illetve lehet benne jövő is. Radu is volt már első számú kapus a seria A-ban, sőt meccs embere is volt már! Tehát van rutinja. Korban nem rossz! Sőt Ő is saját nevelés! Igazi kapus alkat! (magas). Lábbal a legjobb kapusok közt van! (modern foci). Cordaz inkább seria b rutinnal rendelkezik. Lepkés kapus sajnos! (szeszélyes nagyon). És mi értelme most ebben a szar helyzetben igazolni 2 vagy 3 számú kapust? Akiben potenciál már nincs? Itt a hangsúly az igazolni....Lehet hogy ingyen lenne....de fizetési igénye van! Ha már spórolni kell...akkor ez tuti pénzkidobás! Ha igaz a Cordaz sztóri hogy jön akkor menni kell még valakinek....nem Padelli helyett jön.....mert ez gazdaságilag logikátlan....Ha jön Cordaz....Handanovic vagy Radunak kell mennie.....De értéke csak az egyiknek van.....
Kedves Zozo!Akkor leírom harmadszor is,hogy mire gondoltam, bár nem sejtettem,hogy ekkora indulatokat kavar a dolog...

1.Padelli eddig evi 500k fizuért (vagy több) volt itt
2.Cordaz eseten 150-200k a fizu es ingyen jön, ergo spóroltunk a fizun
3.A saját nevelés kvótát is növeli,az ifikapusunk védjen az ifiben,ne lelátózzon egy évig
4.Többet védett az elmúlt években,mint Padelli v Berni, akik eddig itt voltak ilyen poziban
5.Egy szóval se írtam,hogy Handa mögé vagy helyett,hanem vészkapusnak Padelli helyére

Nem emlékszem,hogy bárkivel így kezdtem volna a fórumon, hogy ez hülyeség...kicsit azért erősnek érzem...mindenesetre kb. leszarom ki a 3.számú kapus,csak arra próbáltam rávilágítani,hogy milyen érvek lehetnek a döntés mögött.
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

CsaSzi nem veszem magamra, abszolút egyetértek a kapus az egyik legfontosabb. Viszont mivel pénz nincs olyan kalibert igazolni, aki biztosan beválik, ezért szerintem Handanovic kap még egy évet. Azért nem olyan rossz kapus ő a védelem előtte pedig az egyik legerősebb. Ha ilyen kisebb üzletekből bejön annyi, hogy Hakimit és Martinezt egyszerre ne kelljen eladni, akkor megéri. Lehet, hogy csak 6 milliót kapunk érte, de ha Perisicért kapunk másik 4-et, Joao-ért pedig 8-at az már majdnem 20 millió plusz. És még van pár távozó remélhetőleg. Ha Martinez elmegy mondjuk 80-ért, akkor az már rögtön 100 millió, még kijön belőle egy Lazaro plusz 10 misis Kostic transzfer, Sanchez meg talán tudja pótolni Lautarot. Ha meg megsérül, akkor Inzaghi 3-5-1-1- es rendszerére még mindig át tudunk állni. Meg hát ott van Pinamonti mester is. 😁
paplanoszozo
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.08.03. 21:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: paplanoszozo »

"1.Padelli eddig evi 500k fizuért (vagy több) volt itt
2.Cordaz eseten 150-200k a fizu es ingyen jön, ergo spóroltunk a fizun"

Ha most tényleg spórolni akarunk akkor miért hozzuk, ha nem lesz további áldozat? Mert akkor spórolnák a fizetéseken ha nem hoznánk senkit (Cordaz) mert akkor teljes egészében felszabadulna a Padelli fizetése! Tehát (évi -500k)! Mert a padra ott lenne pl Radu harmadik számú kapust meg felesleges nevezni, ott kb szinte mindegy kit neveznek mert 2 kapust nehezen tudom elképzelni hogy cserélni kell. Kvázi úgy sem játszik. Ilyen emberre felesleges fizetést is mérni!

Tehát ha egy ilyen játékosra is szabunk fizetést akkor, valakinek távoznia kell, mert olyan játékost igazolnánk le aki evvel fogyasztja a fizetési keretösszeget, ergo és aki nem fog játszani! (neked is ez a véleményed..."3......ne lelátózzon egy évig")

Te estedben 500k-200k lenne a spórolás ha így lenne, én elméletemen -500k (nem igazolunk senkit), de mivel itt Cordaz a téma és, tehát az igazolás. És ennek akkor van értelme ha valaki meglévő helyett jönne. És itt a poszton Radu a piacképesebb! Mert ha úgy igazuoljuk le Cordazt , hogy marad Radu és Handanovic is...kvázi harmadik számú kapust igazolunk aki valószínűleg kb tökmindegy ki mert nem játszik....meg persze a nagy világban ha nagyon ég a ház és sok a sérült ott az ifi és gondolom a világban mindig van szabadúszó lejáró szerződésű kapus aki megoldaná...ha már nincs senki olyan kaliberű az utánpótlás környékén.....meg persze van egy évben többször is átigazolási időszak....

"3.A saját nevelés kvótát is növeli,az ifikapusunk védjen az ifiben,ne lelátózzon egy évig"

A Saját nevelést nem lehet növelni....ez nem lesz evvel plusz vagy több......megvan mennyi játékost lehet nevezni ez így is úgy is annyi. A keret 25 fős lehet, B lista meg utánpótláskorúnak kell lennie. Magyarul 25 fős keretet nevezünk Cordazzal vagy 24 fős keretet Cordaz nélkül az ugyanaz...miért? mert Te is leírtad nem fog játszani! 25 vagy 24 itt ebben az esetben tökmindegy ugyanaz a 24 ember lesz a keret meghatározó tagja!


Nem emlékszem,hogy bárkivel így kezdtem volna a fórumon, hogy ez hülyeség...kicsit azért erősnek érzem...mindenesetre kb. leszarom ki a 3.számú kapus,csak arra próbáltam rávilágítani,hogy milyen érvek lehetnek a döntés mögött.
[/quote]
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1629
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Mekkora flopp lenne ha Cordaz második számú kapusnak jött volna... Közbe Handat adjuk el és Radu lesz az első számú 😁
Avatar
drtie
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: drtie »

internaZIOnaLe írta: 2021.06.06. 21:42 Mekkora flopp lenne ha Cordaz második számú kapusnak jött volna... Közbe Handat adjuk el és Radu lesz az első számú 😁
Erről csak az jut eszembe, hogy… a zsenit az őrülttől csak egy hajszál választja el. :D
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1629
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

drtie írta: 2021.06.06. 22:25
internaZIOnaLe írta: 2021.06.06. 21:42 Mekkora flopp lenne ha Cordaz második számú kapusnak jött volna... Közbe Handat adjuk el és Radu lesz az első számú 😁
Erről csak az jut eszembe, hogy… a zsenit az őrülttől csak egy hajszál választja el. :D
Köszönöm szépen 😁😜
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Majd mikor a Juve ellen kiállunk a:
Cordaz-D'ambro-Ranocchia-Radu-Darmian-Lazaro-Gagliardinho-Vecino-Perisic-Pinamonti-Caicedo
kezdővel! 😁
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Francesco írta: 2021.06.06. 22:36 Majd mikor a Juve ellen kiállunk a:
Cordaz-D'ambro-Ranocchia-Radu-Darmian-Lazaro-Gagliardinho-Vecino-Perisic-Pinamonti-Caicedo
kezdővel! 😁
Nem lenne őszinte a mosolyunk! :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Francesco írta: 2021.06.06. 22:36 Majd mikor a Juve ellen kiállunk a:
Cordaz-D'ambro-Ranocchia-Radu-Darmian-Lazaro-Gagliardinho-Vecino-Perisic-Pinamonti-Caicedo
kezdővel! 😁
Uhh! Ezt így éhgyomorra, még olvasni is szörnyű volt. Azért ez eléggé trágya lenne és még csak nem is lehetetlen... :) :roll:
Avatar
mike
Hozzászólások: 8207
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Francesco írta: 2021.06.06. 19:32 Vszont mivel pénz nincs olyan kalibert igazolni, aki biztosan beválik, ezért szerintem Handanovic kap még egy évet. Azért nem olyan rossz kapus ő a védelem előtte pedig az egyik legerősebb.
Handa lesz továbbra is az első számú kapus, én ennek nagyon örülök. A legkevesebb kapott gól az ő érdeme is. Hibái is voltak, de melyik kapusnak nincsenek?
Olyan kapus kéne mellé, aki át tud venni tőle 8-10 meccset a szezonban. Nem szabad úgy leterhelni mint idén.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7246
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

CsaSzi9294 írta: 2021.06.07. 07:10
Francesco írta: 2021.06.06. 22:36 Majd mikor a Juve ellen kiállunk a:
Cordaz-D'ambro-Ranocchia-Radu-Darmian-Lazaro-Gagliardinho-Vecino-Perisic-Pinamonti-Caicedo
kezdővel! 😁
Uhh! Ezt így éhgyomorra, még olvasni is szörnyű volt. Azért ez eléggé trágya lenne és még csak nem is lehetetlen... :) :roll:
Volt hasonló 2014-2014-2015 körül..
Bárcsak ott megállnánk,hogy Hakimi megy Di Marco jön,de félek ebből lassan nem 2 hanem 3 áldozat lesz.
Interfan1000
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Én Pirola helyett inkább megpróbálnám beépíteni Gravillon-t, a középpályára meg megpróbálnám Agoumé-t....
Avatar
mike
Hozzászólások: 8207
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Festa írta: 2021.06.07. 08:24 Bárcsak ott megállnánk,hogy Hakimi megy Di Marco jön,de félek ebből lassan nem 2 hanem 3 áldozat lesz.
Szerintem ahogy halad az idő, úgy egyre kisebb az esély a kiárusitásra. Nem tudom most a könyvelési időszakokat, de minél később mozdul meg a keret, annál kisebb veszteségeink lesznek.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Francesco írta: 2021.06.06. 22:36 Majd mikor a Juve ellen kiállunk a:
Cordaz-D'ambro-Ranocchia-Radu-Darmian-Lazaro-Gagliardinho-Vecino-Perisic-Pinamonti-Caicedo
kezdővel! 😁
Igazabol csak annyi van jo munkaltatok vagyunk es szeretnenk ha Inzaghi otthon erezne magat.Ezert laziositjuk a keretet. :D Igy Simone is a megszokott minoseggel dolgozhat. Remek ember ez a Zhang,hogy erre is gondolt. ;)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7246
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2021.06.07. 09:10
Francesco írta: 2021.06.06. 22:36 Majd mikor a Juve ellen kiállunk a:
Cordaz-D'ambro-Ranocchia-Radu-Darmian-Lazaro-Gagliardinho-Vecino-Perisic-Pinamonti-Caicedo
kezdővel! 😁
Igazabol csak annyi van jo munkaltatok vagyunk es szeretnenk ha Inzaghi otthon erezne magat.Ezert laziositjuk a keretet. :D Igy Simone is a megszokott minoseggel dolgozhat. Remek ember ez a Zhang,hogy erre is gondolt. ;)
Cupi.Remélem,hogy komolyan gondoltad,mert viccnek nagyon durva. ;)
Mondjuk ő is 3 gólra verte a Milánt mint a Conte.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7589
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Football Italia szerint Inzaghi szeretne ha Dambro,Young es Rano is maradna meg egy evet...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.06.07. 19:21 Football Italia szerint Inzaghi szeretne ha Dambro,Young es Rano is maradna meg egy evet...
Valo igaz, ma tobb forras is megerositette, koztuk DiMarzio es a Sky is, Inzaghi szeretne megtartani a Ranocchia-D'Ambrosio-Young sort.

DiMarzio szerint ma ajanlatot tettunk Youngnak a hosszabbitasra.
D'Ambrosio es Ranocchia kapcsan mar tegnap megtettuk az ajanlatokat.

FcInternews forrasai szerint:

Ranocchia 2 eves szerzodest akart, mi 1 evet ajanlottunk neki.
1m + bonuszok, osszesen kb 1,5m euros fizetes.
Ez brutto 600 ezer euros sporolast jelentene tavalyhoz kepest.

D'Ambrosio szinten 1 evet kap.
Netto 1,8m-ra csokkent a fizetese az eddigi 2m euro helyett.
Ez brutto 400 ezer euros kiadas csokkentest jelent.

FcInternews forrasai szerint maradhat Young is, akit Perisic elleneben favorizalunk.
Young eddigi 3,5m fizeteset csokkentenek szinten az uj szerzodese ertelmeben.
Perisicre viszont nem szamitunk, igy o tavozhat, es megszabadulhatunk az eves szinten 10m euros kiadastol amit o jelent.
Young maradhat mint csere bal WB.

Ezen forrasok szerint inkabb azt az utat valasztjuk, hogy megtartjuk a bajnoksagot nyert kiegeszito embereket, akik ismerik a kornyezetet, a csapatot, de kevesebb fizetesert.
Es nem azt az utat, hogy kockazatot vallalunk es fiatalokat hozunk kiegeszito posztokra.
segogabor
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: segogabor »

Young utàn szabadon , jöjön az atomlassú szőrőstalpú Radu,illetve a zsákfos Marusic és kész is a csapat. Ezt a mercatot megemlegetjük asszem . Kuzmanovicot nm akarjuk visszahozni? Ismeri a közeget .... Vicc és szánalom. Bajnokcsapat vagyunk és ebből se tudunk profitálni. Selejtet itt hagyjuk,és most se nyitunk a fiatalok fele,amikor csak úgy ordít ez a megoldás. Fizetjük Youngot,meg D'Amborsiot . Sajnálom,ha ez az út lesz ,mert kisiklottunk rendesen .Ennél már az is jobb lenne,ha nem jönne senki.
k.tomi880421
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: k.tomi880421 »

segogabor írta: 2021.06.07. 22:01 Young utàn szabadon , jöjön az atomlassú szőrőstalpú Radu,illetve a zsákfos Marusic és kész is a csapat. Ezt a mercatot megemlegetjük asszem . Kuzmanovicot nm akarjuk visszahozni? Ismeri a közeget .... Vicc és szánalom. Bajnokcsapat vagyunk és ebből se tudunk profitálni. Selejtet itt hagyjuk,és most se nyitunk a fiatalok fele,amikor csak úgy ordít ez a megoldás. Fizetjük Youngot,meg D'Amborsiot . Sajnálom,ha ez az út lesz ,mert kisiklottunk rendesen .Ennél már az is jobb lenne,ha nem jönne senki.
Ahogy ismerem a történetet kiegészítő emberekként maradnának, nos erre a szerepre Dambro, Ranocchia és Young is több mint ilyen Radu félék, szóval még ennek is örülni kell. Sőt inkább annak örüljünk ha a csapat nagy része egyben marad és jönne egy Kostic Lazaro plusz pár milláért, maradna Hakimi akit az új hírek szerint mégse értékesítünk mert 80at akarnánk min. de csak 60at adnának érte (45-öt fizettünk érte miért is adnánk el plusz 15-ért.). Menjen inkább Lau akár 70+10ért az Atletibe. Ha így maradunk még mindig bajnokesélyesek leszünk. Egy-két játékos cseréjén lehet bért is csökkenteni gondolok Vidal félékre, aztán majd meglátjuk. Azt azért látjuk, hogy egy-két emberrel szerződést is hosszabbítunk emelt bérrel és a kulcsfontosságú játékosaink se akarjuk áron alul eladni, szóval annyira nem gáz a helyzet mint amilyen itt a hangulat. Mások is túlélték már azt, hogy eladták egy-két játékosuk. Bízzunk inkább Inzaghiba és Marrottába hosszú még a nyár. Aztán üssön vissza a karma pl Milánéknál akik már úgy írogatnak, hogy az Inter már kiszállt a kövi évi scudetto harcból holott egy-két ember elvesztése után is bőven jobb keretünk lenne mint az övék.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint Caicedo komoly lehetoseg mint Vice-Lukaku.
Pinamonti tavozhat, de 15-20m-t kerunk erte, mivel tavaly vasaroltuk vissza 8 + 12m azaz 20m-ert.
Ha nem jon ilyen ajanlat, akkor kolcsonbe adhatjuk.

TS szerint Inzaghi nem szeretne Martinezt eladni, viszont Zhang elve szerint megfelelo ajanlat eseten tavozhat, igy Hakimi utan o lenne a 2.aldozat.

Zhang a nagyon rovid Milanoi tartozkodasa utan, napokon belul visszater Kinaba ahonnan belathato idon belul nem jon vissza Milanoba, ahogy azt az elmult evekben megszokhattuk.
Ki adta az iranyt a Marotta, Antonello, Ausilio sornak.
80-100m pluszos mercato, es 15-20% kiadas csokkentes a keret fizetesere.

Hakimi ugyben nem sietunk, juni 30 a gazdasagi evzaras, addig szeretnek lezarni az uzletet.
70-75m-t varunk, eddig egyetlen hivatalos ajanlat jott, a PSG 60m.
De Leonardoval lesznek uj targyalasok az ugyben, valamint a Chelsea es a Bayern is figyeli a helyzetet.

Perisicre sem a vezetoseg nem szamit az eves szinten 10m eurot jelento kiadas miatt, valamint ahogy tegnap tobb hirforras is megerositette, Inzaghi is Youngot preferalja.
Bundesliga lehet szamara realis, leginkabb a Hertha, de oket mar egyszer kikosorazta mivel alacsony fizetest ajanlottak es nem top csapat.
Gladbach is lehetoseg lehet, de felajanlotuk a Lipcsenek is.
Jelenleg nincs konkret ajanlat sem erdeklodes, de remeljuk az EB-n jo teljesitmenyt nyujt es elviszi valaki.
5m-t kerunk erte.

Gazzetta szerint Inzaghi szeretne Kolarov helyere Radut.
Amennyiben meggyozi a vezetoket, hamarosan ajanlatot tehetunk erte.

Bal WB poszt is kerdeses.
Youngot szeretnenk megtartani, de meg nem dontott marad e, vagy visszater Angliaba a Watfordba.
Dimarcot visszvasroljuk 10m-ert, amennyiben Young marad, es sikerul olcson egy bal WB, akkor Dimarco tavozhat.
12m-t kerunk erte.
Emerson kapcsan a Chelsea 15-20m-t ker, ami roppant sok.
Mi max 10-13m-t tudunk aldozni a bal WB posztra.
Ujra felmerult Tagliafico, akiert az Ajax 15m-t ker, de Emerson kapcsan probaljuk elsosorban az arat leakuldni 10m-ra.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8207
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.06.08. 07:33 Hakimi ugyben nem sietunk, juni 30 a gazdasagi evzaras, addig szeretnek lezarni az uzletet.
70-75m-t varunk, eddig egyetlen hivatalos ajanlat jott, a PSG 60m.
De Leonardoval lesznek uj targyalasok az ugyben, valamint a Chelsea es a Bayern is figyeli a helyzetet.
Hiába húzzuk az időt, és tartjuk ki Hakimi árát, az újgazdag, hagyományok nélküli párizsiak is tudják hogy xarban vagyunk. Ők sem sietnek majd, és kénytelenek leszünk mi engedni.

Remélem Young hazamegy, ne kelljen már 1 évig megint őt néznem...
Egy Tagliafico, Dimarco kettőssel nagyon kiegyeznék, de inkább lesz Emerson ebből.
A másik oldalon Darmian mellé Florenzi olcsón jó lenne, Hakimit úgyis bukjuk.

Rossz hírek ezek, de Marotta hátha varázsol valamit.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.06.08. 08:31
interfan írta: 2021.06.08. 07:33 Hakimi ugyben nem sietunk, juni 30 a gazdasagi evzaras, addig szeretnek lezarni az uzletet.
70-75m-t varunk, eddig egyetlen hivatalos ajanlat jott, a PSG 60m.
De Leonardoval lesznek uj targyalasok az ugyben, valamint a Chelsea es a Bayern is figyeli a helyzetet.
Hiába húzzuk az időt, és tartjuk ki Hakimi árát, az újgazdag, hagyományok nélküli párizsiak is tudják hogy xarban vagyunk. Ők sem sietnek majd, és kénytelenek leszünk mi engedni.

Remélem Young hazamegy, ne kelljen már 1 évig megint őt néznem...
Egy Tagliafico, Dimarco kettőssel nagyon kiegyeznék, de inkább lesz Emerson ebből.
A másik oldalon Darmian mellé Florenzi olcsón jó lenne, Hakimit úgyis bukjuk.

Rossz hírek ezek, de Marotta hátha varázsol valamit.
Sajnos penz nelkul nem lehet varazsolni, szoval megvagyunk love...

Egyebkent egyetertek, teljesen felesleges Young hosszabbitas.
Jojjon egy ertekmes bal WB, Dimarco vagy Tagliafico, es kesz is vagyun.
Cserenek ott van Darmian vagy D'Ambrosio.

Sajnos az is teljesen igaz, hogy mindenki tudja a helyzetunket.
Szoval ahogy mi kivarunk, ok is kitudnak ugyanugy varni Hakimi ugyben.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Amennyiben Martinezt megfelelo ajanlat eseten ugy dont Zhang hogy eladjuk, az utod neve mar megvan, es teljes erovel elindulunk Raspadoriert.
Sanchez teljes erteku tamado lesz Inzaghinal, ha megy Martinez kezdokent is, es Raspadorival harcolhatna a kezdo posztert.

Gazzetta elemzi Caicedo mint fo jelolt Pinamonti helyere.
A jelenlegi low-cost vonalba tokeletesen beleilik az o erkezese, es a Gazzetta szerint konnyen megvalosithato.
Jovore lejar a szerzodese, ezert az ara alacsony.
Valamint 2m az eves fizetese, pont mint Pinamontie akinek a helyere johetne.
Igy ugyanugy maradna az eves szinten 4m kiadas, tehat nem jelente tobbletkoltseget Caicedo erkezese Pinamonti helyere.

Gazzetta is megerositi, Inzaghi ugy dontott szamit a Ranocchia, D'Ambrosio, Young sorra, es megtettuk a hosszabbitasi ajanlatokat.
A szamok mar tegnap reszletezve voltak itt.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8205
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.06.08. 08:57 Amennyiben Martinezt megfelelo ajanlat eseten ugy dont Zhang hogy eladjuk, az utod neve mar megvan, es teljes erovel elindulunk Raspadoriert.
Sanchez teljes erteku tamado lesz Inzaghinal, ha megy Martinez kezdokent is, es Raspadorival harcolhatna a kezdo posztert.

Gazzetta elemzi Caicedo mint fo jelolt Pinamonti helyere.
A jelenlegi low-cost vonalba tokeletesen beleilik az o erkezese, es a Gazzetta szerint konnyen megvalosithato.
Jovore lejar a szerzodese, ezert az ara alacsony.
Valamint 2m az eves fizetese, pont mint Pinamontie akinek a helyere johetne.
Igy ugyanugy maradna az eves szinten 4m kiadas, tehat nem jelente tobbletkoltseget Caicedo erkezese Pinamonti helyere.
Én kisebb-nagyobb “csodálója” vagyok Raspadorinak, már máskor is írtam, szerintem az EB-n rendesen fel fog menni az ára. Én bízom benne, hogy valamilyen formában, de nálunk fog játszani.
Caicedo helyett pedig NZolat hoznám, mint vice-Lukaku, kb 5m az ára.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.06.08. 09:05
Én kisebb-nagyobb “csodálója” vagyok Raspadorinak, már máskor is írtam, szerintem az EB-n rendesen fel fog menni az ára. Én bízom benne, hogy valamilyen formában, de nálunk fog játszani.
Caicedo helyett pedig NZolat hoznám, mint vice-Lukaku, kb 5m az ára.
Erre egy esely van, ha Martinez megy.
Mas kerdes lesz e erte valoban 80-90m-s ajanlat, mert szerintem nem.

Szerintem felesleges a Vice-Lukaku poszt, foleg ilyen 30 pluszos emberekkel mint Caicedo, aki szeptemberben 33 lesz...
Visszater ingyen Salcedo, tartuk meg ot ingyen, es kesz is.
Dehat a realitas nem ez...
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7246
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Joao Félixért kifizettek 120 milliót aki azért akkor sem ért meg azóta sem akkor egy olasz bajnok Lautaro nehogy ne érjen már 80 misit.
Én még ott tartok,hogy Lautarot bármennyire is a lányom kedvence :) még mindig könnyebb pótolni mint Hakimit.Amúgy pénzt nélkül kár bármilyen nevet írni ,mert itt maximum a pár éve jól bevált kölcsön+opció jöhetne szóba.
Francesco
Hozzászólások: 1862
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Én bízom Marotta-ban. Megoldja. Eddig azt hallgattam, hogy az ő vonalán kell tovább menni, akkor is ez ment, mikor tudvalevő volt, hogy nincs pénz. Ne mentsük fel, hogy pénz nélkül nem lehet. Pont az okos igazolásairól volt híres eddig is, meg a megfelelő konstrukciók kialkudásáról. Egyébként meg lehet, hogy nincs pénz, de asset az van. El kell adni pár játékost és abból kell igazolni, amink van, azt meg okosan. Sokan mondták tavaly, hogy Conte mekkora hülye, hogy Tonali-t elutasította, hát nálunk még annyit se játszott volna, mint a kuzinoknál...
Kanté meg már messze nem az a játékos... hát nem tudom, ahhoz képest ugye...
Bízzunk benne, hogy jó csapatot fog összerakni Marotta, ha már ő igazol.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.06.08. 09:27 Én bízom Marotta-ban. Megoldja. Eddig azt hallgattam, hogy az ő vonalán kell tovább menni, akkor is ez ment, mikor tudvalevő volt, hogy nincs pénz. Ne mentsük fel, hogy pénz nélkül nem lehet. Pont az okos igazolásairól volt híres eddig is, meg a megfelelő konstrukciók kialkudásáról. Egyébként meg lehet, hogy nincs pénz, de asset az van. El kell adni pár játékost és abból kell igazolni, amink van, azt meg okosan. Sokan mondták tavaly, hogy Conte mekkora hülye, hogy Tonali-t elutasította, hát nálunk még annyit se játszott volna, mint a kuzinoknál...
Kanté meg már messze nem az a játékos... hát nem tudom, ahhoz képest ugye...
Bízzunk benne, hogy jó csapatot fog összerakni Marotta, ha már ő igazol.
Csak meg par honapja az volt, nullas mercato kell.
Most meg kimondva tenyszeruen is 80-100m pluszos mercato kell.
Azert ez sem mellekes, nagyon nem.

Nem tudsz a vonalan menni penz nelkul.
Mennyiert is jott Barella, Hakimi, Sensi, Eriksen, Sanchez?
135m.
Mennyi a fizu?
Eves szinten 40m.

Okos igazolas?
Hogyan penz nelkul?

Ott volt Wijnaldum, probalkoztunk, 8-10m fizetesi igeny, evente majdnem 20m kiadast jelente.
Ertelemszeru megmondta Zhang felejtsd el.
Depay detto.

Sot az az igazan szomoru, hogy egy 3-4m fizetesi igenyu Maksimovic tema is bukott a penz miatt.

Arrol nem is beszelve, hogy pl elmegy Hakimi 70m-ert, es adnak belole 5-10m-t potolni.
Na 5-10m-bol potold okosan...

Innentol kezdve cseszhetjuk Marottat...

Tonali helyett Vidal jott, es ha megnezzuk a szezont meg mindig a Milan jart jobban minden teren.

Penz nelkul pedig valoban nem lehet.
Valakinek, lasd Piero baratunk, meg penzzel sem megy, nem hogy penz nelkul...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.06.08. 09:51-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2021.06.08. 09:21 Joao Félixért kifizettek 120 milliót aki azért akkor sem ért meg azóta sem akkor egy olasz bajnok Lautaro nehogy ne érjen már 80 misit.
Én még ott tartok,hogy Lautarot bármennyire is a lányom kedvence :) még mindig könnyebb pótolni mint Hakimit.Amúgy pénzt nélkül kár bármilyen nevet írni ,mert itt maximum a pár éve jól bevált kölcsön+opció jöhetne szóba.
Pontosan igy van, penz nelkul nem lehet igazolni.
Azert az nem semmi hova jutottunk el...

Mar a nullas mercato is nagy ervagasnak tunt a hitelbefekteto erkezesevel, es a Suning fizeteskeptelensegevel.

Most meg ott jarunk hogy nem nullas, hanem +80m mercato kell.
Hat igen...
Avatar
mike
Hozzászólások: 8207
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2021.06.08. 09:05 Én kisebb-nagyobb “csodálója” vagyok Raspadorinak, már máskor is írtam, szerintem az EB-n rendesen fel fog menni az ára. Én bízom benne, hogy valamilyen formában, de nálunk fog játszani.
Caicedo helyett pedig NZolat hoznám, mint vice-Lukaku, kb 5m az ára.
Raspadori szuper lenne, 21 éves, olasz válogatott, nagyon tehetséges támadó, és bevallottan Interista.
Az EB-n ha játszani fog, az nekünk még drágább lesz.
Én is inkább Lautarot adnám el, mint Hakimit, de valszeg az a terv hogy eladni mindkettőt :oops:

Nincs pénz, épp ezért írtam, hogy Marottának varázsolnia kell valamit.
Florenzi, Zappacosta a hírekben szereplő 6-8 millióért teljesen oké, Emerson sem gáz 10 millióért, ezek az összegek már szinte gagyi kategóriák a mai futballban, sajnos ilyenekből kell a legtöbbet kihozni.
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

interfan írta: 2021.06.08. 09:38
Festa írta: 2021.06.08. 09:21 Joao Félixért kifizettek 120 milliót aki azért akkor sem ért meg azóta sem akkor egy olasz bajnok Lautaro nehogy ne érjen már 80 misit.
Én még ott tartok,hogy Lautarot bármennyire is a lányom kedvence :) még mindig könnyebb pótolni mint Hakimit.Amúgy pénzt nélkül kár bármilyen nevet írni ,mert itt maximum a pár éve jól bevált kölcsön+opció jöhetne szóba.
Pontosan igy van, penz nelkul nem lehet igazolni.
Azert az nem semmi hova jutottunk el...

Mar a nullas mercato is nagy ervagasnak tunt a hitelbefekteto erkezesevel, es a Suning fizeteskeptelensegevel.

Most meg ott jarunk hogy nem nullas, hanem +80m mercato kell.
Hat igen...
286 találat: 80m
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.06.08. 10:22
CsaSzi9294 írta: 2021.06.08. 09:05 Én kisebb-nagyobb “csodálója” vagyok Raspadorinak, már máskor is írtam, szerintem az EB-n rendesen fel fog menni az ára. Én bízom benne, hogy valamilyen formában, de nálunk fog játszani.
Caicedo helyett pedig NZolat hoznám, mint vice-Lukaku, kb 5m az ára.
Raspadori szuper lenne, 21 éves, olasz válogatott, nagyon tehetséges támadó, és bevallottan Interista.
Az EB-n ha játszani fog, az nekünk még drágább lesz.
Én is inkább Lautarot adnám el, mint Hakimit, de valszeg az a terv hogy eladni mindkettőt :oops:

Nincs pénz, épp ezért írtam, hogy Marottának varázsolnia kell valamit.
Florenzi, Zappacosta a hírekben szereplő 6-8 millióért teljesen oké, Emerson sem gáz 10 millióért, ezek az összegek már szinte gagyi kategóriák a mai futballban, sajnos ilyenekből kell a legtöbbet kihozni.
Raspadori valoban jo lehetoseg, ilyen korban fogtuk ki Martinezt, Barellat, de akar Bastonit is.
Csak hat sajnos a Sass 30m-t ker mar most.
Ha jon egy jo EB, lesz az 50m is...

En azert bizok benne legalabb egy 20m-t garantal a Suning jobbra, es nem ilyen 5-8m-s Zappacosta meg Florenzi, Marusic kozul kerul ki az uj jobb WB.

Lazzarit is irogatjak, hogy tavozhat a Laziobol.
Hat mar akkor inkabb o mint Zappacosta vonal.
R9.
Hozzászólások: 5956
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Arra mennyi esely van hogy ha Lautarot eltudjuk adni 90mert ( 80 ) akkor Hakimi marad?

Ezt meg ellehetne viselni.. Mario 8m, meg ertekesiteni kellene 25-30m ertekben (sensi 15, lazaro 7-8, esetleg Vecino Napoliba ) hogy tudjuk vhogy potolni Lautarot es 80+ legyen a mercato.

Az viszont gaz lenne ha menne Hakimi es Latuaro is es abbol bejonne 150m pl. Hakimit nem fogjuk tudni potolni senkivel.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24364
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.06.08. 11:47 Arra mennyi esely van hogy ha Lautarot eltudjuk adni 90mert ( 80 ) akkor Hakimi marad?

Ezt meg ellehetne viselni.. Mario 8m, meg ertekesiteni kellene 25-30m ertekben (sensi 15, lazaro 7-8, esetleg Vecino Napoliba ) hogy tudjuk vhogy potolni Lautarot es 80+ legyen a mercato.

Az viszont gaz lenne ha menne Hakimi es Latuaro is es abbol bejonne 150m pl. Hakimit nem fogjuk tudni potolni senkivel.
Ez azert fugg attol is, mennyit ker pl a Sass.
Mert jelenleg 30m Raspadori ara, ez kesobb akar tobb is lehet.
Es akkor kivel potoljuk Martinezt?

Vecino, Sensi, Gag kozul ketto marad, egy tavozhat, es a legfrisebb hirek szerint Inzaghi Vecinora kifejezetten szamit.

Nehez egy matek ez, mert Sensi ha megy is, ilyen serulekenyen jo kerdes ki adna erte 15m-t.
Lazarot latjuk, sehova nem kell.
Dalbert feleket meg hagyjuk is, Nainggolan-Vidal kapcsan meg orulhetunk ha nem mi fizetunk nekik a tavozasert.
Válasz küldése