Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ha már vége értékelem a mercatot. Én 7-est adnék rá.

Természetesen fontos, hogy a lehetőségeinkhez képest nézzük a teljesítményt.

Azért az mindenki számára egyértelmű, hogy 2 meghatározó játékos eladása miatt tökéletes mercato-ról nem beszélhetünk. ;)

Valamint sajnos a töltelék emberekből sem sikerült 1 eurot sem kiszedni, de még kötelező opciós kölcsönt sem...sőt van akinek mi fizettünk, hogy húzzon el innen. :( Rendben van, hogy ezek a játékosok nem túl vonzóak, fpleg ha fizetni kellene értük de akkoris a 0 euro bevétel az 0 euro, tök mindegy honnan nézzük. Szóval ez egy kis csalódás volt, hogy még egy kis fagyira való sem jött össze belőlük. :?

Érkezők terén viszont a lehetőségeinkhez képest egész jól teljesítettünk. Dzekonak nem örültem de ingyen jött és az első két meccsen nagyon odatette magát. Correa-nak én örültem alapból és a konstrukció is rendben van amivel elhoztuk.
Eriksen sajnálatos esete után gyorsan lecsaptunk ingyen Hakan-ra ami szintén elég jó üzlet. Soha nem volt a kedvencem /mondjuk milan játékos nehezen is lehetne az/ de van benne potenciál és ingyen teljesen okés.
Dimarco nem egy klasszis de szerintem tud majd hozzáadni a játékhoz. Dumfries kérdőjel nekem is de 13 millióért ez is rendben van.

Ami még hiányérzet az a védelem. Pad oda nagyon gyenge.....oda én kölcsönnel operálva egy megbízható /nyílván nem klasszis/ játékost hoztam volna.

Szóval nekem ez egy erős 7-es. Ha Perisic elment volna és a helyére behúztuk volna Kostic-ot akkor a 8-ast megadtam volna. :)

/Ha Vecino - Gag kettős helyett kaptunk volna 2 normális /pl. Nandez kölcsön/ középpályást akkor a 9-es járna. :D /
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

interfan írta: 2021.09.01. 08:16
Valtozott igen.
1 eves sima ingyen kolcson lett mindenfele opcio nelkul.
Hivatalos kozlemeny volt tegnap.
Na szép, én is azt hittem, hogy legalább érte kapunk valamit, de akkor jövő nyáron vele is újra találkozunk... :?

Amúgy valahol olvastam, hogy a korábban elég tehetségesnek tartott Kinkoue elvileg kemény 300 ezer euróért ment az Olympiakosba.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

matrix23 írta: 2021.09.01. 09:10
interfan írta: 2021.09.01. 07:28 A + 116,5m mercato zaras a nyar elejen kituzott + 80 milliot meghaladja.
Viszont a fizetesek 20%-os csokkentese nem sikerult.
És van valami különbség abban, hogy végül a fizetéseket nem sikerült akkora mértékben csökkenteni, de eladásnál viszont sikerült túlszárnyalni? Az eladásnál keletkezett +36,5M többlet, nem felel meg kb 18M megtakarított fizetésnek? Lehet ezért nem tudtak többet költeni az eladásokból, mert a fizetéseken nem tudnak eleget csökkenteni.
Szerintem nem sok kulonbseg van.
Az egyiket tulteljesitettuk, a masikat alul.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Én annyira összeségében nem vagyok elájulva a Mercatotól, ha nem nézem azt, hogy Lukakut és Hakimit eladtuk, mert sajnos kénytelen voltunk, akkor sem igazán, olyan 6,5-et adnék rá kb.

Eladások és a vételek terén is úgy érzem, hogy nem volt semmi nagy húzás, főleg előbbinél, igazából csak le lett hozva a "kötelező".
Nyilván az eladást nem kell magyarázni, a töltelékből egy fillért sem sikerült hozni, sőt még Nainggolannak mi fizettünk, valamint a nyakunkon maradt több nagy fizus játékos, de a vételek terén sem látok olyan lépést amire azt mondanám, hogy na, itt sikerült egy tökös, rafkós igazolást csinálni.
Dzeko csak teher volt a Romanak, vele leginkább úgy voltak, hogy szabaduljanak tőle, Correa szintén felesleges volt a Lazionak és mégse sikerült 30 millió alá bemenni, vagy legalább egy sima opicót kiharcolni, szerintem itt sem volt különösebb nagy rafinéria, most az hogy nem egyben kell kifizetni, hanem a kölcsön után is csak több részletben, szerintem nem olyan nagy dolog abból a szempontból, hogy a 30 millió ettől függetlenül egyben fog számítani papíron, ha minden igaz. Egy Dumfries féle zsákbamacska játékosért kb ez a normál ár, nem az amit Dalbertért, vagy Lazaroért fizettünk, ráadásul itt is az hírlik, hogy Raiola zsebébe is vándorolt egy nem olyan kicsi összeg. Egyedül Calhanoglu elcsábítása volt meglepő számomra, hogy sikerült meggyőzni a Milannal szemben.

Ha pl sikerült volna Vecinot és Gagliardinit lecserélni Torreirara és Nandezre kölcsön + opcióval, vagy minimum az egyiket megvalósítani, meg mondjuk Maksimovicot behúzni ingyen a védelembe, arra már azt mondanám, hogy na itt tényleg komoly befektett munka volt, mert ez szerintem azért nem lett volna olyan lehetetlen elvárás, sőt...
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

En arra lette volna kivancsi hogy ha Lukakut juniusban eladjuk 115-ert, akkor Hakimi maradt-e volna?
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

R9. írta: 2021.09.01. 10:28 En arra lette volna kivancsi hogy ha Lukakut juniusban eladjuk 115-ert, akkor Hakimi maradt-e volna?
Szerintem igen,és ezt borzasztó nagy hibának tartom
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Szerintem nem maradt volna akkor sem, az ő eladása nélkül csak 56 milliós pluszban lennénk, miután a feleslegből semmi pénzt nem sikerült csinálni, így sajna kellett a két vezéráldozat.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

R9. írta: 2021.09.01. 10:28 En arra lette volna kivancsi hogy ha Lukakut juniusban eladjuk 115-ert, akkor Hakimi maradt-e volna?
Szerintem sem! Van egy olyan érzésem hogy mindenkit adtunk volna akire olyan ajánlat érkezett ami a piaci áron felül van!
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

ricsinter írta: 2021.09.01. 10:16 Én annyira összeségében nem vagyok elájulva a Mercatotól, ha nem nézem azt, hogy Lukakut és Hakimit eladtuk, mert sajnos kénytelen voltunk, akkor sem igazán, olyan 6,5-et adnék rá kb.
Lehet kicsit túl optimista voltam a 8-as osztályzattal,de nekem az is piros pont,hogy Conte helyett Simone lett az edző,nagyon bízom benne, hogy megtartjuk pár évig. Azzal egyetértek,hogy hiányzott egy nagy húzás és bizony a Nandez/Vecino vagy Kolarov/Maksimovc csere ráfért volna a keretre,viszont az látszott,hogy akiket kiszemeltünk,azok mind jöttek sorban (Dzeko,Dumfries,Correa), nem kellett kapkodni vagy vészmegoldásokat keresni. Januárban lehet még okoskodni,ha kialakulnak az erőviszonyok és remélem maradunk 3 frontra. Jó lenne addig eldőlne lesz-e új befektető,mert ez a bizonytalanság nem tesz jót.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Inter101 írta: 2021.09.01. 11:14
R9. írta: 2021.09.01. 10:28 En arra lette volna kivancsi hogy ha Lukakut juniusban eladjuk 115-ert, akkor Hakimi maradt-e volna?
Szerintem sem! Van egy olyan érzésem hogy mindenkit adtunk volna akire olyan ajánlat érkezett ami a piaci áron felül van!
Martinezert visszautasitottak egy 80-90 millios spurs ajanlatot
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.09.01. 13:00
Inter101 írta: 2021.09.01. 11:14
R9. írta: 2021.09.01. 10:28 En arra lette volna kivancsi hogy ha Lukakut juniusban eladjuk 115-ert, akkor Hakimi maradt-e volna?
Szerintem sem! Van egy olyan érzésem hogy mindenkit adtunk volna akire olyan ajánlat érkezett ami a piaci áron felül van!
Martinezert visszautasitottak egy 80-90 millios spurs ajanlatot
Nem hiszem hogy ilyen valaha is letezett...

Mert a hirek arrol szoltak, hogy a tavozo Kanet akarjak vele potolni.
Dehat Kane maradt a Spurs jatekosa, szoval ahogy sokan szeretik, jo nagy "kacsa" lehetett ez.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Festa írta: 2021.09.01. 09:39
matrix23 írta: 2021.09.01. 09:10
interfan írta: 2021.09.01. 07:28 A + 116,5m mercato zaras a nyar elejen kituzott + 80 milliot meghaladja.
Viszont a fizetesek 20%-os csokkentese nem sikerult.
És van valami különbség abban, hogy végül a fizetéseket nem sikerült akkora mértékben csökkenteni, de eladásnál viszont sikerült túlszárnyalni? Az eladásnál keletkezett +36,5M többlet, nem felel meg kb 18M megtakarított fizetésnek? Lehet ezért nem tudtak többet költeni az eladásokból, mert a fizetéseken nem tudnak eleget csökkenteni.
Naingolann és Mario óriás pénzügyi és szakmai bukás volt...
Sajnos ennek a levét isszuk most.Vidal vmeg A.Sánchez a 7 milkás fizetésével maradt itt.
Lehet szépíteni, de a nagy összegű Ausilio-üzletek még Marotta előttről nagyon nem jöttek be nálunk:

Kondogbia, Gabigol, J.Mario, Nainggolan, lehet ki is hagytam valakiket...
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Onanat van, aki már többször is látta védeni?
Ugyan az ügynöke pár éve elmondta, hogy biztosan nem igazolna Olaszba, mert erősen jelen van a rasszizmus, de mivel lejáró szerződése lesz, biztos, hogy felmerül a neve.
Most épp 1 évet hagy ki doppingvétség miatt, novemberben védhet újra.

Akikre érdemes lesz szerintem figyelni a szezonban, az Vlahovic és Molina az Udineseből.
Bekerült a válogatottba, jobb wingback poszton játszik, ha jó statokat hoz, szerintem ő is egy opció lesz majd számunkra jövőre.
Lehet, hogy Insignét is megpróbáljuk majd télen a lejáró szerződése miatt, de nála inkább úgy érzem, ő Nápolyban fog megöregedni, amit én nem is bánnék.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

PellerG írta: 2021.09.02. 08:55 Onanat van, aki már többször is látta védeni?
Ugyan az ügynöke pár éve elmondta, hogy biztosan nem igazolna Olaszba, mert erősen jelen van a rasszizmus, de mivel lejáró szerződése lesz, biztos, hogy felmerül a neve.
Most épp 1 évet hagy ki doppingvétség miatt, novemberben védhet újra.
Szerintem Strakosha is esélyes lehet a posztra, a Lazioban 2. számú kapus lett. Egyébként jó kapusnak tartom.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.02. 10:27
PellerG írta: 2021.09.02. 08:55 Onanat van, aki már többször is látta védeni?
Ugyan az ügynöke pár éve elmondta, hogy biztosan nem igazolna Olaszba, mert erősen jelen van a rasszizmus, de mivel lejáró szerződése lesz, biztos, hogy felmerül a neve.
Most épp 1 évet hagy ki doppingvétség miatt, novemberben védhet újra.
Szerintem Strakosha is esélyes lehet a posztra, a Lazioban 2. számú kapus lett. Egyébként jó kapusnak tartom.
Sajnos nem veletlenul lett 2.szamu.
Konkretan a legrosszabb statokat hozo kapus volt, sajnos nagyon nem az lett akit vartak.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.09.02. 11:23
CsaSzi9294 írta: 2021.09.02. 10:27
PellerG írta: 2021.09.02. 08:55 Onanat van, aki már többször is látta védeni?
Ugyan az ügynöke pár éve elmondta, hogy biztosan nem igazolna Olaszba, mert erősen jelen van a rasszizmus, de mivel lejáró szerződése lesz, biztos, hogy felmerül a neve.
Most épp 1 évet hagy ki doppingvétség miatt, novemberben védhet újra.
Szerintem Strakosha is esélyes lehet a posztra, a Lazioban 2. számú kapus lett. Egyébként jó kapusnak tartom.
Sajnos nem veletlenul lett 2.szamu.
Konkretan a legrosszabb statokat hozo kapus volt, sajnos nagyon nem az lett akit vartak.
Megmondom őszintén, statokat nem néztem. Arra emlékszem, hogy fiatal és jól védett. Valami más lehet ott, mert a tehetsége meg van hozzá, hogy jó kapus legyen.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sportszakmailag egy masik topicban mar elemezve volt, most nezzuk ra gazdasagilag a mercotora.
Gazdasagi evben irva az adatokat, a kotelezo opciot azonnali kiadassal szamolva ahogy a gazdasagi evzarasokban is szerepel.

Covid ide vagy oda, de elmondhato nagyon reg koltottek ennyit es zartak ekkora minuszban egyes Olasz csapatok a mercaton.
Nezzuk a nagyobbakat:

-Juve:

Eladas: 18m
Vasarlas: 77m
Merleg: -59m euro

-Milan:

Eladas: 3,5m
Vasarlas: 72,7m
Merleg: -69,2m

-Roma:

Eladas: 2,22m
Vasarlas: 97,75m
Merleg: -95,53m

-Napoli:

Eladas: 500 ezer euro
Vasarlas: 600 ezer euro
Merleg: -100 ezer euro

-Lazio:

Eladas: 32,4m
Vasarlas: 22,5m
Merleg: +9,9m

-Atalanta:

Eladas: 40,9m
Vasarlas: 68m
Merleg: -27,1m

-Inter:

Eladas: 175m
Vasarlas: 58,5m
Merleg: +116,5m
Hello
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2019.07.17. 10:45

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Hello »

Napoli nem vitte túlzásba :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hello írta: 2021.09.07. 09:34 Napoli nem vitte túlzásba :D
Spalletti biztos orult is neki. :D :D
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

interfan írta: 2021.09.07. 09:52
Hello írta: 2021.09.07. 09:34 Napoli nem vitte túlzásba :D
Spalletti biztos orult is neki. :D :D
neki a lenyeg h ha kivagjak akkor is kapja a fizujat nyugiba evekig :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.09.07. 11:00
interfan írta: 2021.09.07. 09:52
Hello írta: 2021.09.07. 09:34 Napoli nem vitte túlzásba :D
Spalletti biztos orult is neki. :D :D
neki a lenyeg h ha kivagjak akkor is kapja a fizujat nyugiba evekig :D
2023-ig szerzodesw van, szoval gondja nem lesz.

Amugy tudhat valamit az ember. :D

Mi fizettuk evi 4,5m-val 2017 juni 30-tol 2021 juni 30-ig.
Azaz 4 teljes ev fizujat megkapta, osszesen 18m eurot.

Elotte Roma ugye ahol 2016.01.14-2017.06.30-ig.

Zenit 2009.12.11-tol fizette 2015.06.30-ig.
Mindezt ugy hogy a vegen 1,5 evig mar nem volt a csapat edzoje.

Elotte 2005.06.30-2009.08.31-ig Roma edzoje.

Udine 2002.07.01-2005.06.30-ig.

Utobbi 20 evet letudta ugy az ember, hogy konkretan vegig fizetest kapott, pedig 4 evig nem csinalt az egvilagon semmit.

Tud valamit. :D :D
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

nagy muvesz a kopasz :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tegnap Satriano ugynoke elmondta, hogy kesz volt a megallapodas a Cagliarival a kolcsonrol, viszont Inzaghi megvetozta a tavozasat.

Korabban ugy arrol lehetett hallani, hogy Inzaghi a Lazioban csak a paravant tartja, es mindent mogotte intez Tare es Lotito, neki pedig semmi beleszolasa.

Na most itt nalunk ez a helyzet gyokeresen megvaltozott.

- Dzeko kifejezett Inzaghi keres volt, o maga is elmondta.
- Corrreat detto Inzaghi akarta.
- Vecino es Satriano tavozasat is Inzaghi vetozta, es szamit rajuk.
- Kolarovnak is Inzaghi keresere ajanlottuk uj szerzodest.
- Sot meg Youngnak is megprobaltuk Inzaghi keresere, aki vegul visszautasitotta.

Tehat szinte teljesen kiszolgaltuk az edzonket.
Most mar csak eredmenyt kell letennie az asztalra.
Ha azt hozza amit mindenki elvar tole, akkor bajunk nem lehet iden az biztos. :)
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.09.10. 06:55 Tegnap Satriano ugynoke elmondta, hogy kesz volt a megallapodas a Cagliarival a kolcsonrol, viszont Inzaghi megvetozta a tavozasat.

Korabban ugy arrol lehetett hallani, hogy Inzaghi a Lazioban csak a paravant tartja, es mindent mogotte intez Tare es Lotito, neki pedig semmi beleszolasa.

Na most itt nalunk ez a helyzet gyokeresen megvaltozott.

- Dzeko kifejezett Inzaghi keres volt, o maga is elmondta.
- Corrreat detto Inzaghi akarta.
- Vecino es Satriano tavozasat is Inzaghi vetozta, es szamit rajuk.
- Kolarovnak is Inzaghi keresere ajanlottuk uj szerzodest.
- Sot meg Youngnak is megprobaltuk Inzaghi keresere, aki vegul visszautasitotta.

Tehat szinte teljesen kiszolgaltuk az edzonket.
Most mar csak eredmenyt kell letennie az asztalra.
Ha azt hozza amit mindenki elvar tole, akkor bajunk nem lehet iden az biztos. :)
Ezeket nem jelenteném ki így. Pl Lukaku esetében is biztosra volt mondva hogy micsoda szemét a vezetőség hogy eladja, mikor 3x utasítottuk el a Chelsea-t majd Romelu lenyilatkozta, Ő akart menni.

Pl kétlem, hogy Inzaghi azt mondta volna hogy neki Dzeko kell minden áron. Dzekot kb 2 éve üldözzük, és valószínűleg ha lett volna bármi más opció - pl Vlahovic - akkor őt kéri. Szóval nem mondanám, hogy Inzaghi kívánságai teljesültek, max azt, hogy leokézta azokat akikre volt keret.

Satriano-val kapcsolatban is végülis mit mondhatna. Kell tartalék csatár, elég sérülékeny Sanchez. Nem sokat használna Satriano önbizalmának ha az edző lenyilatkozza, hogy csak azért maradt mert nem volt pénz jobb alternativára, mert spórolunk későbbre.
Naná hogy azt mondja hogy lát benne potenciált és szeretné hogy maradjon.

"Teljesen kiszolgáltuk az edzőnket " - hát ja pont ezt mondom mennyire nem igaz így ebben a formában szerintem.
Egy hasonlattal élve, Inzaghi a sivatag közepén ül 1 hete étlen szomjan, majd arra jár az Inter vezetősége hogy tessék itt van két parizeres zsemle meg 1 pohár víz. Naná hogy beleegyezik. Holott más kluboknál (angolok és PSG) homárt adnak meg pizzát a legfinomabb borral.

Inzaghi is abból főz ami van, és a körülményekhez képest Marotta az aki kiszolgálta őt jól. Young dolgot a Corriere hozta le, Római székhelyű lap, mit tudják ők hogy mit akar Inzaghi. Vecino maradását tényleg szorgalmazta de azt gondolom bármilyen épeszű ajánlat jött volna az uruguayiért simán leokézza hogy távozzon. Ezek a nyilatkozok annak szólnak, hogy ne rombolják adott játékos önbizalmát és ne hozzuk magunkat - adott esetben - rossz tárgyalási pozícióba olyan kijelentésekkel hogy Vecino eladó..
Egyébként Vecino kiegészítő embernek teljesen rendben van - a mi kereteinket figyelembe véve - feltéve ha a hosszabb kihagyás nem befolyásolja.

Kolarovról régóta szó van mennyire jelentős az öltöző beli szerepe, nekem nem fáj ha ilyen emberek kapnak szerződést. Egy futballklub nem csak a meccseken kell hogy jól szerepeljen, nagyon sokat számít hogy egy fiatal játékos kitől tanulhat ezt azt egy edzésen. Nyilvánvalóan nem hosszabbítottunk volna vele ha totális hülyeség lenne az ő maradása.

Akiben biztos vagyok , hogy Inzaghi kérése volt az Correa. De ez is csak saját vélemény.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Dzeko kapcsan Inzaghi szo szerint elmondta, kifejezetten az o keresere erkezett.
Mindezt egy sajtotajekozaton.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... sta-dzeko/

https://www.fcinter1908.it/video/video- ... o-da-solo/

Nekem ez nem leokezas, hanem keres, mivel maga mondta el, o kifejezett kerese volt Dzeko.

De mindenki ugy ertelmzi ezt ahogy jol esik, es ahogy mondani szokas, ez is egy velemeny. ;)

Young kapcsan pedig a Corriere helyett a forum altal nagyra tartott DiMarzio, Pedulla, Romano es a Sky, SportItalia, Gazzetta hozta le a hosszabbitasi ajanlatot.

Egyebkent semmi baj nincs azzal, hogy az edzo megkapta akiket kert.
Igy lehet bizonyitani. :)
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.09.10. 16:51 Dzeko kapcsan Inzaghi szo szerint elmondta, kifejezetten az o keresere erkezett.
Mindezt egy sajtotajekozaton.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... sta-dzeko/

https://www.fcinter1908.it/video/video- ... o-da-solo/

Nekem ez nem leokezas, hanem keres, mivel maga mondta el, o kifejezett kerese volt Dzeko.

De mindenki ugy ertelmzi ezt ahogy jol esik, es ahogy mondani szokas, ez is egy velemeny. ;)

Young kapcsan pedig a Corriere helyett a forum altal nagyra tartott DiMarzio, Pedulla, Romano es a Sky, SportItalia, Gazzetta hozta le a hosszabbitasi ajanlatot.

Egyebkent semmi baj nincs azzal, hogy az edzo megkapta akiket kert.
Igy lehet bizonyitani. :)
Youngnál még Conte esetében merült fel a szerződéshosszabbítás szóval mind1, Dzeko híreket én is láttam, és tudom mit nyilatkozott Inzaghi, persze ez is egy vélemény, csak nem mindegy hogy konkrétumnak álllítjuk be vagy felvetésnek. Nem érted amit mondani akarok szerintem. A mondandóm lényege, hogy ha Vlahovic vagy Dzeko közül választhatott volna, biztos nem az utóbbira szavaz. De ha már Dzeko lett mondja azt , hogy nem nem őt akartam? :) Szóval érted... Ne jelentsük ki azt hogy azokat kapta akiket kért, hanem azokat kapta akiket megtudott kapni. Pl én kértem volna gyerekként karácsonyra Ferrarit , de csak matchbox formájában kaptam, mégis örültem. Ennyike.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.09.10. 19:32
interfan írta: 2021.09.10. 16:51 Dzeko kapcsan Inzaghi szo szerint elmondta, kifejezetten az o keresere erkezett.
Mindezt egy sajtotajekozaton.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... sta-dzeko/

https://www.fcinter1908.it/video/video- ... o-da-solo/

Nekem ez nem leokezas, hanem keres, mivel maga mondta el, o kifejezett kerese volt Dzeko.

De mindenki ugy ertelmzi ezt ahogy jol esik, es ahogy mondani szokas, ez is egy velemeny. ;)

Young kapcsan pedig a Corriere helyett a forum altal nagyra tartott DiMarzio, Pedulla, Romano es a Sky, SportItalia, Gazzetta hozta le a hosszabbitasi ajanlatot.

Egyebkent semmi baj nincs azzal, hogy az edzo megkapta akiket kert.
Igy lehet bizonyitani. :)
Youngnál még Conte esetében merült fel a szerződéshosszabbítás szóval mind1, Dzeko híreket én is láttam, és tudom mit nyilatkozott Inzaghi, persze ez is egy vélemény, csak nem mindegy hogy konkrétumnak álllítjuk be vagy felvetésnek. Nem érted amit mondani akarok szerintem. A mondandóm lényege, hogy ha Vlahovic vagy Dzeko közül választhatott volna, biztos nem az utóbbira szavaz. De ha már Dzeko lett mondja azt , hogy nem nem őt akartam? :) Szóval érted... Ne jelentsük ki azt hogy azokat kapta akiket kért, hanem azokat kapta akiket megtudott kapni. Pl én kértem volna gyerekként karácsonyra Ferrarit , de csak matchbox formájában kaptam, mégis örültem. Ennyike.
Ezt sajnos rosszul tudod.
Mar reges reg nem Conte volt az Inter edzoje, es hivatalosan is Inzaghi volt az edzo amikor a Young hosszabbitas felmerult a DiMarzio, Pedulla, Romano, Sky, SportItalia, Gazzetta forrasok alapjan.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.09.10. 19:57
DM22 írta: 2021.09.10. 19:32
interfan írta: 2021.09.10. 16:51 Dzeko kapcsan Inzaghi szo szerint elmondta, kifejezetten az o keresere erkezett.
Mindezt egy sajtotajekozaton.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... sta-dzeko/

https://www.fcinter1908.it/video/video- ... o-da-solo/

Nekem ez nem leokezas, hanem keres, mivel maga mondta el, o kifejezett kerese volt Dzeko.

De mindenki ugy ertelmzi ezt ahogy jol esik, es ahogy mondani szokas, ez is egy velemeny. ;)

Young kapcsan pedig a Corriere helyett a forum altal nagyra tartott DiMarzio, Pedulla, Romano es a Sky, SportItalia, Gazzetta hozta le a hosszabbitasi ajanlatot.

Egyebkent semmi baj nincs azzal, hogy az edzo megkapta akiket kert.
Igy lehet bizonyitani. :)
Youngnál még Conte esetében merült fel a szerződéshosszabbítás szóval mind1, Dzeko híreket én is láttam, és tudom mit nyilatkozott Inzaghi, persze ez is egy vélemény, csak nem mindegy hogy konkrétumnak álllítjuk be vagy felvetésnek. Nem érted amit mondani akarok szerintem. A mondandóm lényege, hogy ha Vlahovic vagy Dzeko közül választhatott volna, biztos nem az utóbbira szavaz. De ha már Dzeko lett mondja azt , hogy nem nem őt akartam? :) Szóval érted... Ne jelentsük ki azt hogy azokat kapta akiket kért, hanem azokat kapta akiket megtudott kapni. Pl én kértem volna gyerekként karácsonyra Ferrarit , de csak matchbox formájában kaptam, mégis örültem. Ennyike.
Ezt sajnos rosszul tudod.
Mar reges reg nem Conte volt az Inter edzoje, es hivatalosan is Inzaghi volt az edzo amikor a Young hosszabbitas felmerult a DiMarzio, Pedulla, Romano, Sky, SportItalia, Gazzetta forrasok alapjan.
Ugy ertettem mar Conte alatt felmerult. De szerencsere te tudod ezeket ugyhogy tudok okosodni :D Marotta nem hivott tanacsert?
Nyugi viccelek :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.09.10. 20:00
interfan írta: 2021.09.10. 19:57
DM22 írta: 2021.09.10. 19:32

Youngnál még Conte esetében merült fel a szerződéshosszabbítás szóval mind1, Dzeko híreket én is láttam, és tudom mit nyilatkozott Inzaghi, persze ez is egy vélemény, csak nem mindegy hogy konkrétumnak álllítjuk be vagy felvetésnek. Nem érted amit mondani akarok szerintem. A mondandóm lényege, hogy ha Vlahovic vagy Dzeko közül választhatott volna, biztos nem az utóbbira szavaz. De ha már Dzeko lett mondja azt , hogy nem nem őt akartam? :) Szóval érted... Ne jelentsük ki azt hogy azokat kapta akiket kért, hanem azokat kapta akiket megtudott kapni. Pl én kértem volna gyerekként karácsonyra Ferrarit , de csak matchbox formájában kaptam, mégis örültem. Ennyike.
Ezt sajnos rosszul tudod.
Mar reges reg nem Conte volt az Inter edzoje, es hivatalosan is Inzaghi volt az edzo amikor a Young hosszabbitas felmerult a DiMarzio, Pedulla, Romano, Sky, SportItalia, Gazzetta forrasok alapjan.
Ugy ertettem mar Conte alatt felmerult. De szerencsere te tudod ezeket ugyhogy tudok okosodni :D Marotta nem hivott tanacsert?
Nyugi viccelek :)
Nem nem, de majd egyszer biztos. :D
Inzaghi alatt merult fel Young hosszabbitasa nem
pedig Conte alatt. :)
Junius eleji hirek voltak, amikor mar Inzaghi volt az Inter edzoje.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ugye korabban az Olasz ujsagok egyontetuen bejelentettek, hogy mindenben megallapodtunk Martinez hosszabbitasarol.
Most ezt mar Marotta is megerositette.
Elmondta hamarosan be is jelentik.

Korabbi hirek alapan 7m fizetest kap az eddigi 2,5m helyett, es 2026-ig ir ala, valamint kikerul a kivasarlasi zaradek a szerzodesebol.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2021.09.15. 20:55 Ugye korabban az Olasz ujsagok egyontetuen bejelentettek, hogy mindenben megallapodtunk Martinez hosszabbitasarol.
Most ezt mar Marotta is megerositette.
Elmondta hamarosan be is jelentik.

Korabbi hirek alapan 7m fizetest kap az eddigi 2,5m helyett, es 2026-ig ir ala, valamint kikerul a kivasarlasi zaradek a szerzodesebol.
Továbbra sem értek egyet ezzel a döntéssel.
De remélem sikerül majd eladnunk 100-120 mio.-ért.
Az ő pótlását nem látom nehéznek.
De ez csak egy vélemény a sokból.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2021.09.15. 21:28
interfan írta: 2021.09.15. 20:55 Ugye korabban az Olasz ujsagok egyontetuen bejelentettek, hogy mindenben megallapodtunk Martinez hosszabbitasarol.
Most ezt mar Marotta is megerositette.
Elmondta hamarosan be is jelentik.

Korabbi hirek alapan 7m fizetest kap az eddigi 2,5m helyett, es 2026-ig ir ala, valamint kikerul a kivasarlasi zaradek a szerzodesebol.
Továbbra sem értek egyet ezzel a döntéssel.
De remélem sikerül majd eladnunk 100-120 mio.-ért.
Az ő pótlását nem látom nehéznek.
De ez csak egy vélemény a sokból.
En meg mindig inkabb azt mondom, hogy Martinez kapjon 7m fizut, mint Orturo vagy Dzeko baratunk, de a Perisic fele 5m sem kutya.
Lehet mondani hogy nem tud vezer lenni, de az emlitett 3 uriember tudod barmikor az lenni?
23-ban lejart volna a szerzodese, ha nem hosszabbitunk, 22 nyaran siman lephetett volna joval az ara alatt.
24 eves, es az elmult 2 szezonban rugott laza 40 golt 19 golpassz mellett.
A valogatottban is 31 meccs = 15 gol.
Nem sok 24 eves jatekost talalni a piacon hasonlo mutatokkal.
Latjuk pl Wernert mennyire nem birja a nyomast, es mennyire befurdott vele eddig a Chelsea.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.09.16. 11:47
PellerG írta: 2021.09.15. 21:28
interfan írta: 2021.09.15. 20:55
24 eves, es az elmult 2 szezonban rugott laza 40 golt 19 golpassz mellett.
A valogatottban is 31 meccs = 15 gol.
Nem sok 24 eves jatekost talalni a piacon hasonlo mutatokkal.
Latjuk pl Wernert mennyire nem birja a nyomast, es mennyire befurdott vele eddig a Chelsea.
Nem bírja a nyomást...Azért, mert a németnek nem jött be a PL, nem biztos, hogy a Seria A-ba is gyenge lenne. Szerintem Martinez szintet tudna hozni nálunk és még csak nem is a dobálná magát fele annyit sem.

Martinez sem biztos, hogy nem fürdene be Angliába. Szóval szerintem is viszonylag könnyen lehetne pótolni, ha eladnánk.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Nem vagyok egy nagy Lautaro fan, de elég nagy értéke van, már csak azért is mert a csatár piac mostanság meglehetősen szűkös!! Gondoljunk bele egyedül Haaland akire a nálunk gazdagabb csapatok rarepulhetnek és kész!!
Könnyen lehetne pótolni??? Ki az akiért alsohangon nem kell fizetni min 60 milliót és szezononként lő min 20 gólt??
Lautaroval nem KELL hosszabbítani hanem MUSZÁJ!!!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Inter101 írta: 2021.09.16. 12:07 Nem vagyok egy nagy Lautaro fan, de elég nagy értéke van, már csak azért is mert a csatár piac mostanság meglehetősen szűkös!! Gondoljunk bele egyedül Haaland akire a nálunk gazdagabb csapatok rarepulhetnek és kész!!
Könnyen lehetne pótolni??? Ki az akiért alsohangon nem kell fizetni min 60 milliót és szezononként lő min 20 gólt??
Lautaroval nem KELL hosszabbítani hanem MUSZÁJ!!!
Én nem mondtam, hogy nem muszáj, sőt azt sem, hogy ne, csak azt mondtam, hogy teljesítménybe más is tudhat ennyit....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2021.09.16. 12:07 Nem vagyok egy nagy Lautaro fan, de elég nagy értéke van, már csak azért is mert a csatár piac mostanság meglehetősen szűkös!! Gondoljunk bele egyedül Haaland akire a nálunk gazdagabb csapatok rarepulhetnek és kész!!
Könnyen lehetne pótolni??? Ki az akiért alsohangon nem kell fizetni min 60 milliót és szezononként lő min 20 gólt??
Lautaroval nem KELL hosszabbítani hanem MUSZÁJ!!!
Pontosan igy van ahogy irod.
Egy 27 eves evi 10 golos Correa is 30m.
Egy 30 mult Zapata 45m.
20 gol 10 gp csatart talani manapsag nem olysn egyszeru, fiatalt meg szinte lehetetlen.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Inter101 írta: 2021.09.16. 12:07
Könnyen lehetne pótolni??? Ki az akiért alsohangon nem kell fizetni min 60 milliót és szezononként lő min 20 gólt??
Lautaroval nem KELL hosszabbítani hanem MUSZÁJ!!!
Én sem értem mi bajunk lehetne Lautaroval.
Allandó kezdő az argentin válogatottban.
24 éves, nálunk lett ismert játékos.
Az eddigi 151 Inter meccsén 51 gólt + 20 gólpasszt jegyzett.

Ezt a pénzt a senkiházi Vidal is megkapja, ne sajnáljuk már a legértékesebb játékosunktól.
Aki ráadásul hajlandó idekötni magát a legszebb éveire:)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Par napja volt itt szo valaki altal Strakosharol.
Akkor is irtam, a Seria A konkretan leggyengebb kapus statjait hozta, es nem veletlen hogy kikerult a Laziobol, es egy 39 eves Reina siman kiszoritotta.

Na ha most valaki latta amit muvelt a Galata ellen az EL-ben.
Szerencsetlen a vilag bohoca...
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2021.09.16. 20:28 Par napja volt itt szo valaki altal Strakosharol.
Akkor is irtam, a Seria A konkretan leggyengebb kapus statjait hozta, es nem veletlen hogy kikerult a Laziobol, es egy 39 eves Reina siman kiszoritotta.

Na ha most valaki latta amit muvelt a Galata ellen az EL-ben.
Szerencsetlen a vilag bohoca...
Kis gól is gól. :D
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

mike írta: 2021.09.16. 15:47
Inter101 írta: 2021.09.16. 12:07
Könnyen lehetne pótolni??? Ki az akiért alsohangon nem kell fizetni min 60 milliót és szezononként lő min 20 gólt??
Lautaroval nem KELL hosszabbítani hanem MUSZÁJ!!!
Én sem értem mi bajunk lehetne Lautaroval.
Allandó kezdő az argentin válogatottban.
24 éves, nálunk lett ismert játékos.
Az eddigi 151 Inter meccsén 51 gólt + 20 gólpasszt jegyzett.

Ezt a pénzt a senkiházi Vidal is megkapja, ne sajnáljuk már a legértékesebb játékosunktól.
Aki ráadásul hajlandó idekötni magát a legszebb éveire:)
Lautaro gólt rúgott argentinok meccsén valamint a Samp és a Verona ellen is betalált.Tegnap is volt lehetősége sajnos az nem jött össze neki.Szerintem egy fokkal éretebben is játszik mint Conte alatt viszont akkor volt egy Lukaku mellette most pedig Dzeko ez nagyon nem mindegy.

Szombaton hacsak a rotáció miatt is,de végre kezdő lehet Lautaro mellett Corrrea.
Remélem ,hogy ott majd Dzeko helyett Sánchez áll majd be.
https://www.gazzetta.it/calcio/squadre/ ... ormazioni/

A játék képe alapján ez már inkább iksz volt,de jött egy hiba ennek ellenére,ha verjük a Sahtart meg a Sheriffet oda vissza o
akkor nincs gond.

Inzaghira az volt jellemző,hogy a kicsiket rendre verte a Lazio,de a nagyok ellen a rangadók felemásra sikerültek.
Reméljük ezen tud majd változtatni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Correa elmondta, Inzaghi keresere es hivasara erkezett az Interbe.
Egy alom hogy itt jatszhat, es itt szeretne minel tobb mindent megnyerni.

https://www.fcinter1908.it/copertina/co ... ghi-sogno/
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Har mar Fiorentina, tobb lap is Vlahovical foglalkozik.

Firenzei forrasok szerint Marotta nagyon szerette volna leigazolni Vlahovicot es Castrovillit, de az Inter jelenleg nincs olyan gazdasagi helyzetbe hogy ezt megtehette volna.
Viszont ha megoldodik az uj tulajdonos kerdese, akkor Marotta ha marad az Internel biztosan megprobalja ezt a ket jatekost.

Sky es Barzaghi szerint is ha az Inter nem lenne ilyen rossz gazdasagi helyzetben, es lenne penzuk akkor mar Vlahovic az Inter mezet viselne.
Tovabba elmondta, az Inter mar nem lesz az ami tavaly volt, hisz elvesztette a Hakimi-Eriksen-Lukaku harmast.
Viszont kevesbe kiszamithato, kreativ jatekot mutat az Inter, tobbet birtokoljak a labdat is, es egy nagyon eros csapat.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Van de Beek pletyiről mi a vélemény? 30m körül már mozdítható és a Uniteddel mostanában elég sok dealt ütöttünk nyélbe.
Nem igazán volt értelme leigazolni őt a Manchesternek és most kicsit meg is törték a karrierjét de azt hallottam nem rossz játékos, + nálunk már van 2 holland , ami ígéretes lehetne számára is beilleszkedési szempontból. Na meg ha továbbjutunk a BL-ben, akkor az azt jelentené, hogy van 25m euró a zsákban az idénybeli költségvetésre. És hát, ha továbbjutunk akkor erre a kp-ra nem lenne rossz némi frissítés.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.09.23. 18:00 Van de Beek pletyiről mi a vélemény? 30m körül már mozdítható és a Uniteddel mostanában elég sok dealt ütöttünk nyélbe.
Nem igazán volt értelme leigazolni őt a Manchesternek és most kicsit meg is törték a karrierjét de azt hallottam nem rossz játékos, + nálunk már van 2 holland , ami ígéretes lehetne számára is beilleszkedési szempontból. Na meg ha továbbjutunk a BL-ben, akkor az azt jelentené, hogy van 25m euró a zsákban az idénybeli költségvetésre. És hát, ha továbbjutunk akkor erre a kp-ra nem lenne rossz némi frissítés.
Szerencsetlen Calciomercato.com evek ota probalkozik ezzel, de valahogy nagyon nem sikerul nekik eladni a storyt.

Egyebkent nagyon meglepodnek ha ingye kolcson barmi esely lenne is ra (es most felreteszem a Calciomercato szinvonalat).

Mercaton a helyzetunk valtozatlan, nem kolthetunk semmit.
Szoval marad az ingyen kolcson + sima opciok.

Mint mar volt arrol masik topicban szo, igy is voltak opciok a nyaron, akik azert nem akkora kretenek.
(Torreira, Bakayoko, Anguissa)
Viszont sajnos nem igazan leptunk, nem hiszem hogy ezt a poszt nekunk fontos lenne.

Jopar posztra kellene az erosites, de ez megmarad az uj tulajdonosra.
Addig ezzel a kerettel kell "kibirni".
De barhonnan is nezem, egy Scudettot + BL 16-ot siman tudunk hozni, ami mar jobb eredmeny mint a tavalyi volt pedig akkor egy erosebb keret allt Conte rendelkezesere.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.09.23. 18:18
Szerencsetlen Calciomercato.com evek ota probalkozik ezzel, de valahogy nagyon nem sikerul nekik eladni a storyt.

Egyebkent nagyon meglepodnek ha ingye kolcson barmi esely lenne is ra (es most felreteszem a Calciomercato szinvonalat).

Mercaton a helyzetunk valtozatlan, nem kolthetunk semmit.
Szoval marad az ingyen kolcson + sima opciok.

Mint mar volt arrol masik topicban szo, igy is voltak opciok a nyaron, akik azert nem akkora kretenek.
(Torreira, Bakayoko, Anguissa)
Viszont sajnos nem igazan leptunk, nem hiszem hogy ezt a poszt nekunk fontos lenne.

Jopar posztra kellene az erosites, de ez megmarad az uj tulajdonosra.
Addig ezzel a kerettel kell "kibirni".
De barhonnan is nezem, egy Scudettot + BL 16-ot siman tudunk hozni, ami mar jobb eredmeny mint a tavalyi volt pedig akkor egy erosebb keret allt Conte rendelkezesere.
Azért azt tegyük hozzá, hogy akkor amikor jött Eriksen dettó ugyanezek hangzottak el. "Nincs pénz semmi komoly névre" "Már nem fog érkezni senki"

Továbbá, kétlem , hogy a nem tervezett Lukaku bizniszből még nem lenne némi keretünk igazolásokra. Az általad említett nevek pont a Milan színvonalát képviselik, vagy nem illenek a rendszerbe / elég zsákbamacskák voltak.

Tehát én nem jelentenék ki ilyeneket ennyire 100%-ra . Persze nem zárható ki, hogy igazad lesz de vizsgáljuk meg kicsit más szemszögből.
Jó pár éve lehet szóba hozzák, de teljesen más körülmények közt. Volt amikor azért nem volt rá esélyünk mert nem a mi árkategóriánk és volt amikor azért mert a PL vonzóbb.Na meg Marotta-nak nem szokása 1 szezonos gyereket venni 40 milláért, inkább kivár.

Nos , jelenleg egy regnáló bajnok csapatról beszélünk 2 holland válogatott játékossal. Mondtam én , hogy kölcsön érkezne? Nem :)
Hova tovább direkt kiemeltem, hogy a BL továbbjutás az 25 millió eurót vág hozzá a költségvetésünkhöz, valamint minden addigi győzelem 3 millió eurónál is többet már. Ha a Lukaku és Hakimi pénz nagy részét a költségek balanszírozására fordítjuk nehogymár a BL bevételek is erre a sorsra jussanak. Én nem hiszek abban amit te írsz de nem is állítok fel felesleges reményeket. A Unitednek meg nem érdeke az , hogy értékét vessze egy játékos náluk folyamat és ha Ő is hozzánk akar jönni szerintem semmilyen akadálya nem lenne egy januári üzletnek. "Csak" a teljesítményünk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.09.23. 18:32
interfan írta: 2021.09.23. 18:18
Szerencsetlen Calciomercato.com evek ota probalkozik ezzel, de valahogy nagyon nem sikerul nekik eladni a storyt.

Egyebkent nagyon meglepodnek ha ingye kolcson barmi esely lenne is ra (es most felreteszem a Calciomercato szinvonalat).

Mercaton a helyzetunk valtozatlan, nem kolthetunk semmit.
Szoval marad az ingyen kolcson + sima opciok.

Mint mar volt arrol masik topicban szo, igy is voltak opciok a nyaron, akik azert nem akkora kretenek.
(Torreira, Bakayoko, Anguissa)
Viszont sajnos nem igazan leptunk, nem hiszem hogy ezt a poszt nekunk fontos lenne.

Jopar posztra kellene az erosites, de ez megmarad az uj tulajdonosra.
Addig ezzel a kerettel kell "kibirni".
De barhonnan is nezem, egy Scudettot + BL 16-ot siman tudunk hozni, ami mar jobb eredmeny mint a tavalyi volt pedig akkor egy erosebb keret allt Conte rendelkezesere.
Azért azt tegyük hozzá, hogy akkor amikor jött Eriksen dettó ugyanezek hangzottak el. "Nincs pénz semmi komoly névre" "Már nem fog érkezni senki"

Továbbá, kétlem , hogy a nem tervezett Lukaku bizniszből még nem lenne némi keretünk igazolásokra. Az általad említett nevek pont a Milan színvonalát képviselik, vagy nem illenek a rendszerbe / elég zsákbamacskák voltak.

Tehát én nem jelentenék ki ilyeneket ennyire 100%-ra . Persze nem zárható ki, hogy igazad lesz de vizsgáljuk meg kicsit más szemszögből.
Jó pár éve lehet szóba hozzák, de teljesen más körülmények közt. Volt amikor azért nem volt rá esélyünk mert nem a mi árkategóriánk és volt amikor azért mert a PL vonzóbb.Na meg Marotta-nak nem szokása 1 szezonos gyereket venni 40 milláért, inkább kivár.

Nos , jelenleg egy regnáló bajnok csapatról beszélünk 2 holland válogatott játékossal. Mondtam én , hogy kölcsön érkezne? Nem :)
Hova tovább direkt kiemeltem, hogy a BL továbbjutás az 25 millió eurót vág hozzá a költségvetésünkhöz, valamint minden addigi győzelem 3 millió eurónál is többet már. Ha a Lukaku és Hakimi pénz nagy részét a költségek balanszírozására fordítjuk nehogymár a BL bevételek is erre a sorsra jussanak. Én nem hiszek abban amit te írsz de nem is állítok fel felesleges reményeket. A Unitednek meg nem érdeke az , hogy értékét vessze egy játékos náluk folyamat és ha Ő is hozzánk akar jönni szerintem semmilyen akadálya nem lenne egy januári üzletnek. "Csak" a teljesítményünk.
Ez alapvetoen nem igy van.
Amikor Eriksen jott az a 2019/20-as szezon.
Ami elott vege lett a SA-nek, es maga Zhang is elmondta, olyan igazolasok lesznek mint eddig meg nem, es most vegre tudunk kolteni.
Emlekezzunk csak vissza a -100m mercato zarasrol szolt minden abban a szezonban.
Annyi is lett a vege...

Elkepeszto merteku adossagunk van, es olyan szintu rovid lejaratu banki hitel tartozasunk mint senkinek.
700m eurorol beszelunk, ennyiert szabadulnak Zhangek a klubtol, csak valaki valalja at helyettuk a 700m visszafizeteset.
Pontosan kiemeltek, hiaba a szponzori penzek 2,5x-es novekedese, hiaba a nezok visszaterese, mindent a hitelek visszafizetesere kell forditani.
Ami azert nem is csoda, hisz a hiteleink kamata 30m evente, csak a kamata.
A torlesztesre levo penzt nem is emlitem.

BL tovabbjutasos penzek soha nem a mercatora mennek.
Hanem a hiteleinkre, valamint az eves szinten 120-150m euros vesztesegek csokkentesere.
Arra hogy kicsit jobb lenne a hatter, ezaltal talaljunk uj tulajt, Zhang szavai.
Eleve a BL es minden egyeb penzek a szezon vegen erkeznek.
Egy konkretan fizeteskepten klub, a nem letezo penzbol hogy igazol?
Csak emlekezzunk vissza, az Oaktree fele gigahitel az, ami miatt egyaltalan indulni tudtunk a bajnoksagban.
Az a bizonyos 275m az, ami a klub alkalmazotainak fizeteset, es egyeb mukodesi koltsegeket biztositott az idei szezonra.
Es meg ne feletjsuk el, az Oaktree 2 embere ott ul az igazgatosaba, akiknek vetojoguk van mindenhez, es minden penzugyi kerdesen elsobbsegi is kizarolagos joguk.

Egyszoval elerunk oda amit tudunk, es amirol irnak, semmit nem kolthetunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.09.23. 18:46-kor.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.09.23. 18:43

Ez alapvetoen nem igy van.
Amikor Eriksen jott az a 2019/20-as szezon.
Ami elott vege lett a SA-nek, es maga Zhang is elmondta, olyan igazolasok lesznek mint eddig meg nem, es most vegre tudunk kolteni.
Emlekezzunk csak vissza a -100m mercato zarasrol szolt minden abban a szezonban.
Annyi is lett a vege...

Elkepeszto merteku adossagunk van, es olyan szintu rovid lejaratu banki hitel tartozasunk mint senkinek.
Pontosan kiemeltek, hiaba a szponzori penzek 2,5x-es novekedese, hiaba a nezok visszaterese, mindent a hitelek visszafizetesere kell forditani.
Ami azert nem is csoda, hisz a hiteleink kamata 30m evente, csak a kamata.
A torlesztesre levo penzt nem is emlitem.

BL tovabbjutasos penzek soha nem a mercatora mennek.
Hanem a hiteleinkre, valamint az eves szinten 120-150m euros vesztesegek csokkentesere.
Arra hogy kicsit jobb lenne a hatter, ezaltal talaljunk uj tulajt, Zhang szavai.
Eleve a BL es minden egyeb penzek a szezon vegen erkeznek.
Egy konkretan fizeteskepten klub, a nem letezo penzbol hogy igazol?
Csak emlekezzunk vissza, az Oaktree fele gigahitel az, ami miatt egyaltalan indulni tudtunk a bajnoksagban.
Az a bizonyos 275m az, ami a klub alkalmazotainak fizeteset, es egyeb mukodesi koltsegeket biztositott az idei szezonra.
Es meg ne feletjsuk el, az Oaktree 2 embere ott ul az igazgatosaba, akiknek vetojoguk van mindenhez, es minden penzugyi kerdesen elsobbsegi is kizarolagos joguk.

Egyszoval elerunk oda amit tudunk, es amirol irnak, semmit nem kolthetunk.
Oké, a ferdíésekre nem reagálok , de azért ezt most print screenelem és ha bárkit igazolunk januárban akkor az orrod alá fogom dörgölni :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.09.23. 18:45
interfan írta: 2021.09.23. 18:43

Ez alapvetoen nem igy van.
Amikor Eriksen jott az a 2019/20-as szezon.
Ami elott vege lett a SA-nek, es maga Zhang is elmondta, olyan igazolasok lesznek mint eddig meg nem, es most vegre tudunk kolteni.
Emlekezzunk csak vissza a -100m mercato zarasrol szolt minden abban a szezonban.
Annyi is lett a vege...

Elkepeszto merteku adossagunk van, es olyan szintu rovid lejaratu banki hitel tartozasunk mint senkinek.
Pontosan kiemeltek, hiaba a szponzori penzek 2,5x-es novekedese, hiaba a nezok visszaterese, mindent a hitelek visszafizetesere kell forditani.
Ami azert nem is csoda, hisz a hiteleink kamata 30m evente, csak a kamata.
A torlesztesre levo penzt nem is emlitem.

BL tovabbjutasos penzek soha nem a mercatora mennek.
Hanem a hiteleinkre, valamint az eves szinten 120-150m euros vesztesegek csokkentesere.
Arra hogy kicsit jobb lenne a hatter, ezaltal talaljunk uj tulajt, Zhang szavai.
Eleve a BL es minden egyeb penzek a szezon vegen erkeznek.
Egy konkretan fizeteskepten klub, a nem letezo penzbol hogy igazol?
Csak emlekezzunk vissza, az Oaktree fele gigahitel az, ami miatt egyaltalan indulni tudtunk a bajnoksagban.
Az a bizonyos 275m az, ami a klub alkalmazotainak fizeteset, es egyeb mukodesi koltsegeket biztositott az idei szezonra.
Es meg ne feletjsuk el, az Oaktree 2 embere ott ul az igazgatosaba, akiknek vetojoguk van mindenhez, es minden penzugyi kerdesen elsobbsegi is kizarolagos joguk.

Egyszoval elerunk oda amit tudunk, es amirol irnak, semmit nem kolthetunk.
Oké, a ferdíésekre nem reagálok , de azért ezt most print screenelem és ha bárkit igazolunk januárban akkor az orrod alá fogom dörgölni :)
Nyugodtan, ha nullas mercato helyett -X euroval zarjuk akkor nyugodtan, sot varom is.

Csak nehogy a vege az legyen ami a nyarral.
Emlekezzunk csak...

Jon a hitelbefekteto, nullas mercato kell, de az alapcsapatbol nem megy senki, Conte is biztosan marad.

Jott a hitelbefekteto, nullas mercato kell, de lesz 1db aldozat, Conte helyzete kerdeses.

Jott a hitelbefekteto, oriasi haszon kell a mercaton, a mercatoval beveteleivel kell fedezni az elmult evek vesztesegeit, min 80m plusz kell.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.09.23. 18:50
Nyugodtan, ha nullas mercato helyett -X euroval zarjuk akkor nyugodtan, sot varom is.

Csak nehogy a vege az legyen ami a nyarral.
Emlekezzunk csak...

Jon a hitelbefekteto, nullas mercato kell, de az alapcsapatbol nem megy senki, Conte is biztosan marad.

Jott a hitelbefekteto, nullas mercato kell, de lesz 1db aldozat, Conte helyzete kerdeses.

Jott a hitelbefekteto, oriasi haszon kell a mercaton, a mercatoval beveteleivel kell fedezni az elmult evek vesztesegeit, min 80m plusz kell.
Néha az az érzésem , hogy te annak örülnél ha ezek bejönnének mert akkor igazad lesz :D dehát a nagy számok törvénye alapján ez mindenkire igaz. Na mind1 , zárjuk le. Legyen ahogy a legjobb a csapatnak
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.09.23. 18:53
interfan írta: 2021.09.23. 18:50
Nyugodtan, ha nullas mercato helyett -X euroval zarjuk akkor nyugodtan, sot varom is.

Csak nehogy a vege az legyen ami a nyarral.
Emlekezzunk csak...

Jon a hitelbefekteto, nullas mercato kell, de az alapcsapatbol nem megy senki, Conte is biztosan marad.

Jott a hitelbefekteto, nullas mercato kell, de lesz 1db aldozat, Conte helyzete kerdeses.

Jott a hitelbefekteto, oriasi haszon kell a mercaton, a mercatoval beveteleivel kell fedezni az elmult evek vesztesegeit, min 80m plusz kell.
Néha az az érzésem , hogy te annak örülnél ha ezek bejönnének mert akkor igazad lesz :D dehát a nagy számok törvénye alapján ez mindenkire igaz. Na mind1 , zárjuk le. Legyen ahogy a legjobb a csapatnak
Hat erre rahibaztal, tudod hogy orultem volna ha bejon az elso hir es igaz lesz, azaz:
"Jon a hitelbefekteto, nullas mercato kell, de az alapcsapatbol nem megy senki"

Hat sajnos nem igy lett, bar igy lett volna.

"Legyen ahogy a legjobb a csapatnak".

Ezzel melysegesen egyetertek, jojjon meg ezaltal minel elobb az uj tulajdonos, mert a csapatnak ez a legjobb, sot az egyetlen jo.

Ezt a Scudettot es BL 16-ot ezzel a kerettel is hozni kell.
Ha Marotta halaszik valamit telen ingyen kolcson + sima opcioval az csak plusz.
Ja, es Marotta hosszabbitson, mert sajnos a mai napig 2022 a szerzodesenek a datuma.
Válasz küldése