Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

valamiért nem tudom módosítani, de véletlen nagy betűvel írtam a juve-t az előző kommentben. bocs mindenkitől!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24184
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Csak egy zarojeles megjegyzes, Marotta hivatalosan is meg nem hosszabitott.
Mai napig hivatalosan 2022-ig van szerzodese.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2021.09.05. 19:41 Csak egy zarojeles megjegyzes, Marotta hivatalosan is meg nem hosszabitott.
Mai napig hivatalosan 2022-ig van szerzodese.
Akkor ez az információ nekem nagyon félrement. Kösz a pontosítást, bár a mondanivalóm lényegén olyan sokat nem változtat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24184
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2021.09.05. 19:44
interfan írta: 2021.09.05. 19:41 Csak egy zarojeles megjegyzes, Marotta hivatalosan is meg nem hosszabitott.
Mai napig hivatalosan 2022-ig van szerzodese.
Akkor ez az információ nekem nagyon félrement. Kösz a pontosítást, bár a mondanivalóm lényegén olyan sokat nem változtat.
Remeljuk mar csak egy nagyon rovid ideig lesz igy, es hamarosan hivatalos lesz Marotta hosszabbitasa, valoban nagyon fontos lepes lenne ez.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Anno mikor az Ajax menetelt a BL-ben pár éve, akkor Onana remek teljesítményt nyújtott. Hogy aztán azóta mi van vele, milyen formában volt az eltiltása előtt és mekkora potenciál van benne azt nem tudom. Nem nagyon láttam játszani. Viszont, ha hasonló, mint akkor mikor ment nekik a szekér akkor abszolút megérné ingyen elhozni. Handa nem lesz fiatalabb és bár én azt mondtam, hogy nem rajta fog múlni a szezon, azért csinált néhány érdekes dolgot az első két meccsen. :)

Insigne nekem egy paradoxon. Nagyon szimpatikus hajtós játékos, de sokszor érzem féknek is. Amikor nem megy neki, akkor nagyon nem megy és akkor is mindent ő akar megoldani. Nem hiszem, hogy cserének eljönne Nápolyból. Ott ő császár és valljuk be a kaja is jó arrafelé, hát még a régió az Amalfi parttal, Caprival, Procidával stb. :)
A másik meg ahogy mondod, hogy nem nagyon van helye a csapatban, bár két taktikát kéne tudni játszani ott viszont lenne keresnivalója. Szerintem nem tudunk neki jelenleg stabil kezdő pozit ajánlani, anélkül meg...

Kessie-t én nagyon nem szeretem. Számomra egy rohadt antipatikus játékos. Ettől még elismerem a teljesítményét, bár szerintem Brozo tudja ugyanazt védekezésben, mint ő. Márpedig, ahogy ezt beszéltük is, nála jobb játékos kellene azon a poszton, hogy valóban tudjunk egyet előre lépni. Szerintem Kessie nem az.

Dybala akkor jöhetne, ha Martinez megy. Én elmondtam mit gondolok Lautaro-val kapcsolatban, szerintem ez a szezon megmutatja, hogy mi lesz belőle hosszabb távon. A nagy kérdés, hogy tud e szintet lépni, vezér lenni, kevésbé dobálni magát és nagyobb százalékban értékesíteni a helyzeteit. Beszéltünk itt az xG-ről Dzeko esetében, de az a mutató sok sok mindent nem mutat meg. Martinez összességében hiába rendelkezik jobb mutatóval e téren, sokkal nagyobb helyzeteket hagy ki, mint a Bosnyák kollégája.

Pellegrini szintén zsákbamacska, ő is nagy színművészetis, nem tudom, hogy hosszútávon tudna e kezdő lenni és, hogy nekünk rá van szükségünk ahhoz, hogy előre lépjünk. Jó játékos, de meglepődnék, ha a padért otthagyná a Roma-t és Mou-t. :)

Ginter-t nem ismerem, de ugyanazt gondolom róla, amit a Freuler, Boga duóról. Ha előre akarunk lépni, akkor ezeket a neveket én nem erőltetném.

Corona szintén szélső, szintén nincs helye szerintem, meg a neve sem a legjobb valljuk be. :)
Amúgy sosem láttam szerintem játszani a YouTube videókról, meg Kerlon, de főleg Barbosa óta ódzkodom, hogy az alapján bármit is mondjak bárkiről.

Rüdiger megfelelő lehet a padra szerintem, ahogyan Belotti is működhetne, bár szerintem ő padról nem tudna nagyot alkotni, nem egy Cruz lenne. Meg kicsit buta feje is van, de hát ilyen létezik. Ronaldinho sem tűnt túl okosnak, aztán... Mindenesetre ő jó megoldás lenne mondjuk Sanchez helyett, ha rá nem tartanánk igényt. Plusz ő, ha kezdenie kéne azt is meg tudná oldani akár huzamosabb ideig.

Correa az akire kíváncsi vagyok, hogy mit fog letenni hosszabb távon. Benne megvan az elegancia és a lehetőség, de eddig valahogy mindig besült és igazán sosem hozta azt, amitől mondjuk egy Aguero klasszis. Persze lehet az Inter lesz az áttörés. A kezdés parádés volt, remélem inkább a Bobo vonalat követi majd mintsem Pazzniét, vagy Ventoláét.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24184
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.09.06. 09:42 Anno mikor az Ajax menetelt a BL-ben pár éve, akkor Onana remek teljesítményt nyújtott. Hogy aztán azóta mi van vele, milyen formában volt az eltiltása előtt és mekkora potenciál van benne azt nem tudom. Nem nagyon láttam játszani. Viszont, ha hasonló, mint akkor mikor ment nekik a szekér akkor abszolút megérné ingyen elhozni. Handa nem lesz fiatalabb és bár én azt mondtam, hogy nem rajta fog múlni a szezon, azért csinált néhány érdekes dolgot az első két meccsen. :)

Insigne nekem egy paradoxon. Nagyon szimpatikus hajtós játékos, de sokszor érzem féknek is. Amikor nem megy neki, akkor nagyon nem megy és akkor is mindent ő akar megoldani. Nem hiszem, hogy cserének eljönne Nápolyból. Ott ő császár és valljuk be a kaja is jó arrafelé, hát még a régió az Amalfi parttal, Caprival, Procidával stb. :)
A másik meg ahogy mondod, hogy nem nagyon van helye a csapatban, bár két taktikát kéne tudni játszani ott viszont lenne keresnivalója. Szerintem nem tudunk neki jelenleg stabil kezdő pozit ajánlani, anélkül meg...

Kessie-t én nagyon nem szeretem. Számomra egy rohadt antipatikus játékos. Ettől még elismerem a teljesítményét, bár szerintem Brozo tudja ugyanazt védekezésben, mint ő. Márpedig, ahogy ezt beszéltük is, nála jobb játékos kellene azon a poszton, hogy valóban tudjunk egyet előre lépni. Szerintem Kessie nem az.

Dybala akkor jöhetne, ha Martinez megy. Én elmondtam mit gondolok Lautaro-val kapcsolatban, szerintem ez a szezon megmutatja, hogy mi lesz belőle hosszabb távon. A nagy kérdés, hogy tud e szintet lépni, vezér lenni, kevésbé dobálni magát és nagyobb százalékban értékesíteni a helyzeteit. Beszéltünk itt az xG-ről Dzeko esetében, de az a mutató sok sok mindent nem mutat meg. Martinez összességében hiába rendelkezik jobb mutatóval e téren, sokkal nagyobb helyzeteket hagy ki, mint a Bosnyák kollégája.

Pellegrini szintén zsákbamacska, ő is nagy színművészetis, nem tudom, hogy hosszútávon tudna e kezdő lenni és, hogy nekünk rá van szükségünk ahhoz, hogy előre lépjünk. Jó játékos, de meglepődnék, ha a padért otthagyná a Roma-t és Mou-t. :)

Ginter-t nem ismerem, de ugyanazt gondolom róla, amit a Freuler, Boga duóról. Ha előre akarunk lépni, akkor ezeket a neveket én nem erőltetném.

Corona szintén szélső, szintén nincs helye szerintem, meg a neve sem a legjobb valljuk be. :)
Amúgy sosem láttam szerintem játszani a YouTube videókról, meg Kerlon, de főleg Barbosa óta ódzkodom, hogy az alapján bármit is mondjak bárkiről.

Rüdiger megfelelő lehet a padra szerintem, ahogyan Belotti is működhetne, bár szerintem ő padról nem tudna nagyot alkotni, nem egy Cruz lenne. Meg kicsit buta feje is van, de hát ilyen létezik. Ronaldinho sem tűnt túl okosnak, aztán... Mindenesetre ő jó megoldás lenne mondjuk Sanchez helyett, ha rá nem tartanánk igényt. Plusz ő, ha kezdenie kéne azt is meg tudná oldani akár huzamosabb ideig.

Correa az akire kíváncsi vagyok, hogy mit fog letenni hosszabb távon. Benne megvan az elegancia és a lehetőség, de eddig valahogy mindig besült és igazán sosem hozta azt, amitől mondjuk egy Aguero klasszis. Persze lehet az Inter lesz az áttörés. A kezdés parádés volt, remélem inkább a Bobo vonalat követi majd mintsem Pazzniét, vagy Ventoláét.
Most is jopar lejaro szerzodesu jatekos volt, vegul 1db jott mert Eriksen kiesett.
En nem hiszek abba, hogy majd itt beindul a lavina es jonnek ezek a nevek.
Ameddig nem lesz uj tulajdonos, addig biztosan nem.

Arrol nem is beszelve, hogy ezen jatekosok nagyon nagy resze kb biztosan hosszabbitani fog.
Lasd pl Dybala, Pellegrini.

Ha a tulajdonosi hatter megoldodik, akkor lehet esely par nevre.
De pl Insigne szerintem kizart, mint ahogy Kessiet is 10m fizuval csabitja a PSG, mi ilyen szintekkel meg uj tulajal sem tudunk versenyezni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.09.06. 09:48-kor.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: mike »

DM22 írta: 2021.09.05. 19:10 valamiért nem tudom módosítani, de véletlen nagy betűvel írtam a juve-t az előző kommentben. bocs mindenkitől!
Azért ez tényleg átlép egy határt, már ne haragudj...

3 üdvözlégy, 20 buzijuve, és 2 óra kukoricán térdeplés :lolno:
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

mike írta: 2021.09.06. 09:48
DM22 írta: 2021.09.05. 19:10 valamiért nem tudom módosítani, de véletlen nagy betűvel írtam a juve-t az előző kommentben. bocs mindenkitől!
Azért ez tényleg átlép egy határt, már ne haragudj...

3 üdvözlégy, 20 buzijuve, és 2 óra kukoricán térdeplés :lolno:
meg egy tálca sör egy üveg viszkivel :clap: :lol:
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

A Cragno, Meret, Audero nevekhez képest szerintem Onana álomigazolás lenne.
Cragno felépítésben nálam kevés egy kapushoz, Auderot láttam mostanában, karcsú, Meret pedig borzasztó sérülékeny és drága is.
Lenot írják még, akit már korábban is figyeltünk, jövére ő is lejáró szerződésű, csakhát hatalmas lepkés, az Arsenalosok nem szeretik...
Szóval én Onanával abszolút ki lennék békülve.
Talán a rasszizmus ellenérzése miatt meggyőzhető azzal, hogy a Milan kapujába is színes bőrű játékos állt, és eddig nincs ügy náluk emiatt.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Francesco írta: 2021.09.06. 09:42
Correa az akire kíváncsi vagyok, hogy mit fog letenni hosszabb távon. Benne megvan az elegancia és a lehetőség, de eddig valahogy mindig besült és igazán sosem hozta azt, amitől mondjuk egy Aguero klasszis. Persze lehet az Inter lesz az áttörés. A kezdés parádés volt, remélem inkább a Bobo vonalat követi majd mintsem Pazzniét, vagy Ventoláét.
A játékosokkal kapcsolatban teljesen egyetértek veled, talán Kessie az akivel kapcsolatban nem. Nekem neutrális, nem táplálok felé unszimpátiát, de nem is kedvelem.

Nem is feltétlenül azt várnám az ingyen igazolásoktól, hogy a kezdőbe jöjjenek, nekem az is jó, ha a keret mélységén és minőségén emelnek. Ez a BL miatt is elég fontos lenne.

Interfan azzal egyetértek, hogy lesz aki hosszabbít, de ennyire biztosra ne mondjunk szerintem dolgokat :D Pl hogy 10 millával csábítja Kesszit a PSG. Nekem nem fáj ha odamegy, de majd ha hivatalos ajánlat lesz akkor lesz biztos. És idén szerintem sokkal kevesebb volt a minőségi ingyen igazolható játékos mint jövőre.

Én pl a felsoroltakból akit hoznék az 2 ember, Onana és Rüdiger/Ginter. Rüdiger és Ginter is mint töltelék ember, de minőségi védő alternativa a mostaniakhoz képest. Onana pedig azért mert ahogy írtad, elég ügyes volt a BL-ben. És a tehetség 9 hónap eltiltás alatt csak nem vész el.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Portiere32 írta: 2021.09.06. 10:11
mike írta: 2021.09.06. 09:48
DM22 írta: 2021.09.05. 19:10 valamiért nem tudom módosítani, de véletlen nagy betűvel írtam a juve-t az előző kommentben. bocs mindenkitől!
Azért ez tényleg átlép egy határt, már ne haragudj...

3 üdvözlégy, 20 buzijuve, és 2 óra kukoricán térdeplés :lolno:
meg egy tálca sör egy üveg viszkivel :clap: :lol:
Megvolt a vezeklésem! Remélem még maradhatok a fórum tagja. Az italokat megvettem majd ha lesz közös meccsnézés bedobom a közösbe.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

DM22 írta: 2021.09.05. 19:08
Arra is kíváncsi vagyok , hogy reális keretek között ti kiket látnátok közülök szívesen.
Onana elvileg nem lenne rossz, nála tényleg az a nagy kérdés, hogy milyen formában lesz ennyi kihagyás után, szerintem már ha lejár a letiltása, akkor sem biztos, hogy játszatni fogják az Ajaxban, így hogy jövő nyáron ingyen mehet.
Viszont ehhez a hátulról rövid passzokkal való támadásépítéshez feküdne a stílusa, mert elég jó lábbal, ugye Barca nevelésként ez nem meglepő, Handahoz képest ebből a szempontból előrelépés lenne.

Insignet én nagyon bírom, de 31 évesen 6 milliós fizetéssel nem biztos hogy erőltetni kéne már, attól kevésbé félnék, hogy nem lehetne beépíteni, Ancelotti alatt is játszott a 2 támadó egyikeként.

Kessiet én feleslegesnek tartom, ez tévhit nála, hogy ő egy romboló, kiemelkedően védekező játékos, az tény, hogy fáradhatatlan és nagyon jó a fizikuma, de ő egy inkább támadóbb szellemű box to box játékos, aki a védekezésből is kiveszi a részét, szóval Brozonak semmiképp sem lehetne alternativája, ha a mi kezdőnket nézzük, akkor Barella helyére stimmelne inkább, de ugye oda meg jobb az olaszunk.

A többi felsorolt név közül Rüdiger és Ginter jöhetne, ha viselnék a padot, Dybala és Pellegrini nyilván nem lennének rosszak, de nekik nem igazán lenne helyük, ha nem adunk majd el senkit.

Corona sem rossz játékos, jobb wingbacket is tud játszani, de amúgy nem igazán erőltetném, max ha Dumfries nem válik be és megint nagyon pénz híján leszünk.

Boga is jónak tűnt egy ideig, tetszik a játéka, de egyre kevésbé tűnik úgy az idővel, hogy komolyabb szinten is megállná a helyét, ráadásul posztja sem lenne nálunk.

A többi név nem nagy szám szerintem, én még akikben látnék fantáziát ingyen az Christensen, Süle, talán-talán Romagnoli, de csak akkor, ha De Vrij esetleg elmenne, mert ők padra biztos nem jönnének, vagy kp-ra még Zakaria és Kamara is szóba jöhetne.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

ricsinter írta: 2021.09.06. 11:53

Onana elvileg nem lenne rossz, nála tényleg az a nagy kérdés, hogy milyen formában lesz ennyi kihagyás után, szerintem már ha lejár a letiltása, akkor sem biztos, hogy játszatni fogják az Ajaxban, így hogy jövő nyáron ingyen mehet.
Viszont ehhez a hátulról rövid passzokkal való támadásépítéshez feküdne a stílusa, mert elég jó lábbal, ugye Barca nevelésként ez nem meglepő, Handahoz képest ebből a szempontból előrelépés lenne.

Insignet én nagyon bírom, de 31 évesen 6 milliós fizetéssel nem biztos hogy erőltetni kéne már, attól kevésbé félnék, hogy nem lehetne beépíteni, Ancelotti alatt is játszott a 2 támadó egyikeként.

Kessiet én feleslegesnek tartom, ez tévhit nála, hogy ő egy romboló, kiemelkedően védekező játékos, az tény, hogy fáradhatatlan és nagyon jó a fizikuma, de ő egy inkább támadóbb szellemű box to box játékos, aki a védekezésből is kiveszi a részét, szóval Brozonak semmiképp sem lehetne alternativája, ha a mi kezdőnket nézzük, akkor Barella helyére stimmelne inkább, de ugye oda meg jobb az olaszunk.

A többi felsorolt név közül Rüdiger és Ginter jöhetne, ha viselnék a padot, Dybala és Pellegrini nyilván nem lennének rosszak, de nekik nem igazán lenne helyük, ha nem adunk majd el senkit.

Corona sem rossz játékos, jobb wingbacket is tud játszani, de amúgy nem igazán erőltetném, max ha Dumfries nem válik be és megint nagyon pénz híján leszünk.

Boga is jónak tűnt egy ideig, tetszik a játéka, de egyre kevésbé tűnik úgy az idővel, hogy komolyabb szinten is megállná a helyét, ráadásul posztja sem lenne nálunk.

A többi név nem nagy szám szerintem, én még akikben látnék fantáziát ingyen az Christensen, Süle, talán-talán Romagnoli, de csak akkor, ha De Vrij esetleg elmenne, mert ők padra biztos nem jönnének, vagy kp-ra még Zakaria és Kamara is szóba jöhetne.
Kessie valóban Barella posztján játszik a Milanban, de nem hinném, hogy Brozo posztján nem állná meg a helyét. Még nem körvonalazódott nekem , hogy Inzaghi mit enged és mit nem a horvátnak a taktikánkban. De mondom, én nem erőltetem, csak Brozoval kapcsolatban mindig az az érzésem, hogy nagy átlagban elégedettek vagyunk vele, de az igazán nagy szintlépéshez nem rá van szükség. Tényleg dícséretes a munkája, de nem hiszem , hogy véletlen, hogy soha nem érkezett érte nagy ajánlat. Szerintem ő az akiből csak az a pici plusz hiányzik.


Onanaval kapcsolatban amit írtál nekem eszembe se jutott de abszolút helytálló lehet. És jól is járhatunk vele.

A realitások talaján maradva, akikkel legalább egyszer szóba hoztak még, vagy illene a rendszerbe mint Corona, szerintem csak egy lufi. Szerintem ő Tagliafico 2.0 lenne. Ahogy eljön Portugáliából kiderül, hogy nem annyira jó mint amennyire értékelik őt sokan.

Romagnoliról azt hallottam, legalábbis azt szűrtem le, hogy kicsit Rano szindróma. Kapitányt láttak benne, de lassú és körülményes, és a fejlődése megrekedt. Nem tudom ez minek köszönhető. Lehet 3 védőben ő is feljavulna.

Christensennel is teljesen kitudnék egyezni mint csere.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: drtie »

Biztos megy mindenkinek, de hogy ne kelljen keresgélni: https://www.transfermarkt.com/statistik ... evertraege

Azért lehet itt csemegézni. Mondjuk jön egy új tulaj és elhozza Pedri, Goretzka, Fati, Kessie négyest, akkor én már elégedett leszek. 🤣
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

DM22 írta: 2021.09.06. 12:04
Kessie valóban Barella posztján játszik a Milanban, de nem hinném, hogy Brozo posztján nem állná meg a helyét. Még nem körvonalazódott nekem , hogy Inzaghi mit enged és mit nem a horvátnak a taktikánkban. De mondom, én nem erőltetem, csak Brozoval kapcsolatban mindig az az érzésem, hogy nagy átlagban elégedettek vagyunk vele, de az igazán nagy szintlépéshez nem rá van szükség. Tényleg dícséretes a munkája, de nem hiszem , hogy véletlen, hogy soha nem érkezett érte nagy ajánlat. Szerintem ő az akiből csak az a pici plusz hiányzik.


Onanaval kapcsolatban amit írtál nekem eszembe se jutott de abszolút helytálló lehet. És jól is járhatunk vele.

A realitások talaján maradva, akikkel legalább egyszer szóba hoztak még, vagy illene a rendszerbe mint Corona, szerintem csak egy lufi. Szerintem ő Tagliafico 2.0 lenne. Ahogy eljön Portugáliából kiderül, hogy nem annyira jó mint amennyire értékelik őt sokan.

Romagnoliról azt hallottam, legalábbis azt szűrtem le, hogy kicsit Rano szindróma. Kapitányt láttak benne, de lassú és körülményes, és a fejlődése megrekedt. Nem tudom ez minek köszönhető. Lehet 3 védőben ő is feljavulna.

Christensennel is teljesen kitudnék egyezni mint csere.
A Brozoval kapcsolatos részben egyetértek, egy ideig védtem, de tényleg kezd úgy tűnni, hogy a nemzetközi szinthez oda egy komolyabb kaliber kell.

Coronat én sem tartom olyan nagy hú de nagy számnak, azért is írtam, hogy max akkor lehetne értelme, ha Dumfries nem lesz jó és újra kevés pénzből kell gazdálkodni.

Romagnoli valóban elég gyenge az utóbbi időben, de voltak azért jó időszakai, nekem sem feltétlen ő lenne az álomigazolás, inkább egy olyan helyzetben tudnám elképzelni, ha megint esetleg majd nagyobb profitot kell termelni a piacon és mondjuk De Vrijt beáldozzuk, a helyére pedig valami gazdaságos megoldás kell.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Megvan a 3. számú mezünk...

https://www.inter.it/en/news/2021/09/14 ... -AfL05jFVQ

Remélem nem sokat látjuk a csapaton :D Nem elég a csúnya mezszponzor felirat, most már szivárványos háttérrel virít... Igaz, nekem az ezéviek közül egyedül a hazai az, ami úgy, ahogy elmegy. Majd jövőre jobban sikerül, de ha ebben nyerunk Scudettot és BL-t, azért szomorkodni nem fogok.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

sly89 írta: 2021.09.14. 13:44 Megvan a 3. számú mezünk...

https://www.inter.it/en/news/2021/09/14 ... -AfL05jFVQ

Remélem nem sokat látjuk a csapaton :D Nem elég a csúnya mezszponzor felirat, most már szivárványos háttérrel virít... Igaz, nekem az ezéviek közül egyedül a hazai az, ami úgy, ahogy elmegy. Majd jövőre jobban sikerül, de ha ebben nyerunk Scudettot és BL-t, azért szomorkodni nem fogok.
Szerintem teljesen jó ez a mez harmadik számúnak.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

És Perisic egyből rám nézett.....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24184
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

sly89 írta: 2021.09.14. 13:44 Megvan a 3. számú mezünk...

https://www.inter.it/en/news/2021/09/14 ... -AfL05jFVQ

Remélem nem sokat látjuk a csapaton :D Nem elég a csúnya mezszponzor felirat, most már szivárványos háttérrel virít... Igaz, nekem az ezéviek közül egyedül a hazai az, ami úgy, ahogy elmegy. Majd jövőre jobban sikerül, de ha ebben nyerunk Scudettot és BL-t, azért szomorkodni nem fogok.
Nyerjunk az idei mezekben minel tobbet, egy Scudetto + Olasz Szuperkupa + Olasz Kupa, es meg is vagyunk, de tobbet ezeket a mezeket ne lassuk.
Nem tudom ki tervezte, de eleve a szponzor feliratunk is botrany, na meg ahogy van az idei mezek.
Jobb lesz minel elobb elfejeteni oket. :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Inter101 írta: 2021.09.14. 16:00 És Perisic egyből rám nézett.....
És a füldedbe súgja: szivi mutassak egy bicikli cselt? :D ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24184
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.09.14. 16:18
Inter101 írta: 2021.09.14. 16:00 És Perisic egyből rám nézett.....
És a füldedbe súgja: szivi mutassak egy bicikli cselt? :D ;)
Ranezel es sugarzik az ertelem. :D :D
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Cupi írta: 2021.09.14. 16:18
Inter101 írta: 2021.09.14. 16:00 És Perisic egyből rám nézett.....
És a füldedbe súgja: szivi mutassak egy bicikli cselt? :D ;)
Egy olyat amilyet még sosem láttál....... :D :D :D
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Nekem közben megjött a hazai mezem DH gate-ről. Nagyon durván olyan mint az eredeti és amúgy így élőben elég szép.
Valaki kérdezte az áfa 400 forint volt. Plusz 300 kezelési költség vagy mi és maga a mez meg 5400. Ugye azért 400 mert csomag értéknek a kínaiak 1400 forintnak megfelelő eurót írtak a boritékra.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Francesco írta: 2021.09.14. 17:17 Nekem közben megjött a hazai mezem DH gate-ről. Nagyon durván olyan mint az eredeti és amúgy így élőben elég szép.
Valaki kérdezte az áfa 400 forint volt. Plusz 300 kezelési költség vagy mi és maga a mez meg 5400. Ugye azért 400 mert csomag értéknek a kínaiak 1400 forintnak megfelelő eurót írtak a boritékra.
Nekem az elöző szezon hazaijából van ilyen eredetinek tünő olcsóbb mezem is és store-ból rendelt is. Egyiket ajándékba kaptam, szóval nem szokásom kétszer ugyanazt a mezt megvenni. :) Direkt összehasonlítottam és bár ezek az olcsók tényleg elég jól megvannak csinálva azért egymás mellé téve, megfogva, felpróbálva mindkettőt azért van különbség. ;)
Természetesen van kb. 20 ezer forint különbség a kettő közt. Tehát alap, hogy az eredeti legyen minőségibb. ;)
Egyébként nem akarom leszólni az olcsóbb mezeket mert nekem is van több is. Én sem szivesen adok ki 30 ezret egy mezre. :D
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Cupi írta: 2021.09.14. 20:14
Francesco írta: 2021.09.14. 17:17 Nekem közben megjött a hazai mezem DH gate-ről. Nagyon durván olyan mint az eredeti és amúgy így élőben elég szép.
Valaki kérdezte az áfa 400 forint volt. Plusz 300 kezelési költség vagy mi és maga a mez meg 5400. Ugye azért 400 mert csomag értéknek a kínaiak 1400 forintnak megfelelő eurót írtak a boritékra.
Nekem az elöző szezon hazaijából van ilyen eredetinek tünő olcsóbb mezem is és store-ból rendelt is. Egyiket ajándékba kaptam, szóval nem szokásom kétszer ugyanazt a mezt megvenni. :) Direkt összehasonlítottam és bár ezek az olcsók tényleg elég jól megvannak csinálva azért egymás mellé téve, megfogva, felpróbálva mindkettőt azért van különbség. ;)
Természetesen van kb. 20 ezer forint különbség a kettő közt. Tehát alap, hogy az eredeti legyen minőségibb. ;)
Egyébként nem akarom leszólni az olcsóbb mezeket mert nekem is van több is. Én sem szivesen adok ki 30 ezret egy mezre. :D
Amúgy én szívesen adnék ha egyszer csinálnának egy olyat, ami tényleg jól néz ki. 😁
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Francesco írta: 2021.09.14. 22:53
Amúgy én szívesen adnék ha egyszer csinálnának egy olyat, ami tényleg jól néz ki. 😁
Ez jogos. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24184
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Par off:

Lukaku kapcsan paran mondtak mekkora buko lesz o a Chelseaben ujra.
Hat eddig nem igazan ugy all a helyzet.
PL-be 3 meccs = 3 gol.
BL-be 1 meccs = 1 gol.
Osszesen 4 meccs = 4 gol.

Az meg valami elkepeszto, hogy ez a gyaszos, luzer, kokler DiFrancesco meg kaphatott munkat Olaszorszagban.
Igaz miutan az antiedzo Zenga is kap, mar semmi nem meglepo.
Hihetetlen mekkora kreten ez a DiFrancesco is.

Samp: 8 meccs 2 gyozelem 0X 6 vereseg

Cagliari: 26 meccs 5 gyozelem 6X 15 vereseg

Verona: 4 meccs 1 gyozelem 0X 3 vereseg
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Kóklernak nem mondanám Di Francescót, a Sassuolót ő indította el azon az úton, ahova mára elért, a Romával is voltak szép eredményei, ott taktikailag is megmutatta magát.
Inkább csak nem értem, hogy mi történhetett, mert ennél úgy tűnt, jóval több van benne.

Mazzarri barátunk is visszatér, ő a Cagliarit veszi át.
Van ami nem változik: olasz bajnokság, 3. forduló, 2 edzőváltás 🙉
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24184
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2021.09.15. 06:43 Kóklernak nem mondanám Di Francescót, a Sassuolót ő indította el azon az úton, ahova mára elért, a Romával is voltak szép eredményei, ott taktikailag is megmutatta magát.
Inkább csak nem értem, hogy mi történhetett, mert ennél úgy tűnt, jóval több van benne.

Mazzarri barátunk is visszatér, ő a Cagliarit veszi át.
Van ami nem változik: olasz bajnokság, 3. forduló, 2 edzőváltás 🙉
Ha az utobbi 38 meccse alapjan, es utobbi 3 munkahelye alapjan nem nevezzuk ot koklernek, akkor senkit. :D
38 meccs = 8 gyozelem 6X 24 vereseg.
Mert meg ilyen "eredmenyeket" Zenga is tudott hozni.
Az meg hogy mit ert el X evvel ezelott, semmit nem er ha az utobbi evekben nehezebb tole nagyobb kretent es szerencsetlent talalni.
Elert a Zenga-Montella szintre. :D
P-Inter
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Lukaku valóban teper, tegnap én is ránéztem, szép kezdés. Tartsa meg jó szokását, érjen oda Drogba mellé, vagy a közelébe.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: mike »

sly89 írta: 2021.09.14. 13:44 Megvan a 3. számú mezünk...

https://www.inter.it/en/news/2021/09/14 ... -AfL05jFVQ

Remélem nem sokat látjuk a csapaton :D Nem elég a csúnya mezszponzor felirat, most már szivárványos háttérrel virít...
Borzasztó, szanalmas, fos.
Ezek jutottak eszembe ezt a szörnyűséget latva.
Hozzászoktunk már, ritka rosszak a mezeink évek óta.


Di Francesco azért nagyot ment a BL-ben pár éve. Ehhez képest a nyár elején Pesten tárgyalt Hajnalékkal Fradi edzőnek pályázva:)
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

mike írta: 2021.09.15. 09:25
sly89 írta: 2021.09.14. 13:44 Megvan a 3. számú mezünk...

https://www.inter.it/en/news/2021/09/14 ... -AfL05jFVQ

Remélem nem sokat látjuk a csapaton :D Nem elég a csúnya mezszponzor felirat, most már szivárványos háttérrel virít...
Borzasztó, szanalmas, fos.
Ezek jutottak eszembe ezt a szörnyűséget latva.
Hozzászoktunk már, ritka rosszak a mezeink évek óta.
Azért most már lassan a CN is látogatást tehetne a nike olaszországi/milánói székházánál ez ügyben...
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Valaki a Nike nál kitalálta ezt a pöttyözött mintát, a Barca is tegnap olyanban nyomta! Úgy látszik spórolnak a designeren!
Nekem nagyon nem jön be az új minta! Biztos valakinek igen! Lehetne divatozni mondjuk a 3.mezzel az otthoni maradjon tradicionális vagy ahhoz nagyon hasonló!
Remélem a Nike is megy a levesbe!! Az Adidas, Puma, Kappa mind sokkal stílusosabb mezt gyárt!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24184
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2021.09.15. 11:23 Valaki a Nike nál kitalálta ezt a pöttyözött mintát, a Barca is tegnap olyanban nyomta! Úgy látszik spórolnak a designeren!
Nekem nagyon nem jön be az új minta! Biztos valakinek igen! Lehetne divatozni mondjuk a 3.mezzel az otthoni maradjon tradicionális vagy ahhoz nagyon hasonló!
Remélem a Nike is megy a levesbe!! Az Adidas, Puma, Kappa mind sokkal stílusosabb mezt gyárt!
Ez a szinvilagot lassan mar mindenhova becsempeszik, olyan helyekre amihez semmi koze nem lenne.
EB-n is mik tortentek...
Nem ertem a sportszergyartoknak is minek kell beleallni ezekbe az agyament dolgokba.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

interfan írta: 2021.09.15. 11:55
Inter101 írta: 2021.09.15. 11:23 Valaki a Nike nál kitalálta ezt a pöttyözött mintát, a Barca is tegnap olyanban nyomta! Úgy látszik spórolnak a designeren!
Nekem nagyon nem jön be az új minta! Biztos valakinek igen! Lehetne divatozni mondjuk a 3.mezzel az otthoni maradjon tradicionális vagy ahhoz nagyon hasonló!
Remélem a Nike is megy a levesbe!! Az Adidas, Puma, Kappa mind sokkal stílusosabb mezt gyárt!
Ez a szinvilagot lassan mar mindenhova becsempeszik, olyan helyekre amihez semmi koze nem lenne.
EB-n is mik tortentek...
Nem ertem a sportszergyartoknak is minek kell beleallni ezekbe az agyament dolgokba.
Ha csak ez a 3. mez lenne a probléma... Az a baj, hogy a hazai/vendég mez is tiszta vicc, egy színtiszta bohóckodás.
De a tavalyi hazai cikk-cakk és vendég abroszterítő, meg az előtte lévő "vasúti" jelzés a Pirelli felirat mögött, sem volt sokkal jobb! A tavalyi 4. számú mezt már nem is minősítem.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

ezt a nyugati betegseget azonnal kikellene vagni a focibol
möszi
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: möszi »

R9. írta: 2021.09.15. 14:07 ezt a nyugati betegseget azonnal kikellene vagni a focibol
😂😁Nyugati betegség? Miről beszélsz Matyi? Itt vagy már Milanoban és megfáradtál?😂😁
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Semmi köze a 3. számú meznek a szivárványhoz. De a homofóbia legalább annyira elítélendő mint a túlzott buziság. Arany középút...
Persze csúnya a szponzor felirat és nem mérhetőek ezek a mezek a régebbi tradícionális mezekhez de.

1 , A felirat is hozzájárult ahhoz hogy 3x annyi szponzori bevételünk legyen

2, Pl szerintem a tavalyi vízszintes csíkos fekete egy tök jó mez volt.

3, Ha minden évben ugyanazt a mezt adnák ki, ki akarná megvenni folyton? Ez nem érdeke a sportszergyártóknk.

Persze én is annak örülnék ha legalább a hazai mez követné a tradíciókat és akkor a 3. számút sem látnánk borzalmasnak mert azzal lehetne kísérletezgetni. Szerintem ez ízlés kérdése. Pl ha körbenézek a többi csapat 3. számú mezén akkor a csúnya felirat ellenére is a mienk még a konzervativabbak közé tartozik. Emellett én tényleg nem tudom mi alapvetően benne annira okádék. Nem venném meg az tuti de nem mondanám rá azt sem hogy hányinger.

Nekem pl sokkal inkább van problémám a 2. számú mezzel. Ott a tradíció a "kígyóval" valamint azzal hogy a "mindenkori" idegen mezünk fehér , mégis olyan olcsó hatást kelt azzal a mintával mintha egy 1000ft-os piaci póló lenne. Tipikus "sziauram sárkányos mez 1500ér? Najo akkor legyen 1000 " hatású.
Másnak meg pont ez a mez tetszik a legjobban ergo ez tényleg egy totális szubjektiv vélemény és ízlés kérdése.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Nekem a 2003-as hazai a kis oldalt sárgával, a 2009-es triplázós a letisztultságával és a 2019-es "vasúti jelzéses" voltak a kedvenc mezeim.

A Benitez alatti hazait utáltam leginkább jojózott a szemem tőle, és a Mazzarri alatti fekete vékony kék csíkokkal sem tetszett, idegen volt.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: mike »

PellerG írta: 2021.09.15. 16:27 a 2009-es triplázós a letisztultságával
Még mindig azt a Militos mezemet hordom legszívesebben, a legszebb mezünk evör:)
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Lazio: X, Róma: bukó
Juventus - Milan pedig szintén legyen x
:D :clap: :crazy: :lolno:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Tombi1986 írta: 2021.09.19. 20:03 Lazio: X, Róma: bukó
Juventus - Milan pedig szintén legyen x
:D :clap: :crazy: :lolno:
Be is jött :thumbup:
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Végig "szenvedtem" a meccsüket (fogadás miatt), azért ettől a Milantól sem kell túlságosan tartani.
Van 1-2 lendületes fiataljuk mint Tonalli vagy Brahim Diaz (esetleg Hernandez), de ezt leszámítva nem nagy szám a keretük, Pioli meg Pioli. Nyilván ma nem volt igazi csatáruk, de ha van is egészséges, akkor az a 34 éves Giroud vagy a 39 éves Ibra.

Mondjuk Romagnoli elférne nálunk is, de nem hinném, hogy tűrné a padot.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.19. 22:37
Tombi1986 írta: 2021.09.19. 20:03 Lazio: X, Róma: bukó
Juventus - Milan pedig szintén legyen x
:D :clap: :crazy: :lolno:
Be is jött :thumbup:
Legjobb eredmény nekünk. :) Mondjuk én tartok ettől a milantól....csomó sérültjük van és mégis simán nyerhettek volna....azért megnézmém milyen meccseket tolnánk rangadókon ha nálunk egyszerre kellene sérülés miatt kezdenie Ranonak, Kolarovnak, Gag-nak, Vecino-nak..... :o Nem sok jót tippelnék.....
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2021.09.19. 22:44
CsaSzi9294 írta: 2021.09.19. 22:37
Tombi1986 írta: 2021.09.19. 20:03 Lazio: X, Róma: bukó
Juventus - Milan pedig szintén legyen x
:D :clap: :crazy: :lolno:
Be is jött :thumbup:
Legjobb eredmény nekünk. :) Mondjuk én tartok ettől a milantól....csomó sérültjük van és mégis simán nyerhettek volna....azért megnézmém milyen meccseket tolnánk rangadókon ha nálunk egyszerre kellene sérülés miatt kezdenie Ranonak, Kolarovnak, Gag-nak, Vecino-nak..... :o Nem sok jót tippelnék.....
Tavaly és a derbi győzelemig elöttünk voltak aztán megizzadtak még a BL-ért is.
Pioli nem egy győztes típus.
A Roma veresség kellett már,hogy Mourinho ne szálljon el magától.
Összeségében a mi fordulónk volt.
4 meccs 15 gól 3 fölötti rúgott gólátlag. ;)
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Dan-i-nter írta: 2021.09.19. 22:42 Végig "szenvedtem" a meccsüket (fogadás miatt), azért ettől a Milantól sem kell túlságosan tartani.
Van 1-2 lendületes fiataljuk mint Tonalli vagy Brahim Diaz (esetleg Hernandez), de ezt leszámítva nem nagy szám a keretük, Pioli meg Pioli. Nyilván ma nem volt igazi csatáruk, de ha van is egészséges, akkor az a 34 éves Giroud vagy a 39 éves Ibra.

Mondjuk Romagnoli elférne nálunk is, de nem hinném, hogy tűrné a padot.
Nem értek egyet szerintem ez a Milan nagyon jó kis csapat és bőven ott lesz a dobogón, nagyon komolyan kell őket venni, a kérdés inkább az lesz hogy bírják majd a 3-as terhelést. A juve már kicsit bizonytalan kicsit öreg a keret és nincs CR aki a hátán tudná vinni a csapatot Chiesa Dybala Morata Locatelli gerinc jó de CR igenis hiányzik onnan (szerencsére) Ettől függetlenül még simán lehetnek bajnokok de én most inkább arra fogadnék h a 4.helyért mennek a Roma/Lazio/ Atalanta hármassal
1-2 ben szerintem megint Milano lesz remélhetőleg nem változik a sorrend...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2021.09.19. 22:44
CsaSzi9294 írta: 2021.09.19. 22:37
Tombi1986 írta: 2021.09.19. 20:03 Lazio: X, Róma: bukó
Juventus - Milan pedig szintén legyen x
:D :clap: :crazy: :lolno:
Be is jött :thumbup:
Legjobb eredmény nekünk. :) Mondjuk én tartok ettől a milantól....csomó sérültjük van és mégis simán nyerhettek volna....azért megnézmém milyen meccseket tolnánk rangadókon ha nálunk egyszerre kellene sérülés miatt kezdenie Ranonak, Kolarovnak, Gag-nak, Vecino-nak..... :o Nem sok jót tippelnék.....
Mindent elmond erről a Juvéról, hogy hazai pályán összesen 4 kaput eltaláló lövéssel zárta a meccset. A kuzinok top 4ben lesznek, és jelenleg a legnagyobb kihívónk, ahogy reggel is írtam.
Lehet fenntartásokkal kezelni, de ettől a Juventustól nem kell tartani idén. Se csapat, se egység, se kp, se csatársor. Egy szem Chiesa aki ér valamit. Nem fognak ezek feltámadni. :thumbup:
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

meg mindig tartom amit szezon elott josoltan
juve 4. helyert fog kuzdeni, keret gyenge, allegri mellett pedig elmentek az evek
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

INTER-1908 írta: 2021.09.19. 22:49 Nem értek egyet szerintem ez a Milan nagyon jó kis csapat és bőven ott lesz a dobogón, nagyon komolyan kell őket venni, a kérdés inkább az lesz hogy bírják majd a 3-as terhelést. A juve már kicsit bizonytalan kicsit öreg a keret és nincs CR aki a hátán tudná vinni a csapatot Chiesa Dybala Morata Locatelli gerinc jó de CR igenis hiányzik onnan (szerencsére) Ettől függetlenül még simán lehetnek bajnokok de én most inkább arra fogadnék h a 4.helyért mennek a Roma/Lazio/ Atalanta hármassal
1-2 ben szerintem megint Milano lesz remélhetőleg nem változik a sorrend...
Azzal egyetértek, hogy 2. hely fő esélyese a Milan, itt inkább arra céloztam, hogy a kissé meggyengült keretünkkel is jóval előttük vagyunk. (Mondjuk ez nem feltétlen a Milan érdeme, inkább a riválisok hiánya. Talán a Roma az aki megszorongathatja őket a nemzetközi hiánya miatt, de nehéz megjósolni ennyi meccs alatt, hogy mennyire jó a Roma a mai zakó ellenére).

Ha nem lesz komolyabb sérülés hullám, és Inzaghi rájön, hogy Correát be lehet hozni Dzeko helyett is, nem csak Martinez helyére, akkor szerintem képesek lehetünk a címvédésre. Fogadó irodák már egyértelműen minket hoznak ki favoritnak az eddig lezajlott meccsek alapján.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Dan-i-nter írta: 2021.09.20. 00:31
INTER-1908 írta: 2021.09.19. 22:49 Nem értek egyet szerintem ez a Milan nagyon jó kis csapat és bőven ott lesz a dobogón, nagyon komolyan kell őket venni, a kérdés inkább az lesz hogy bírják majd a 3-as terhelést. A juve már kicsit bizonytalan kicsit öreg a keret és nincs CR aki a hátán tudná vinni a csapatot Chiesa Dybala Morata Locatelli gerinc jó de CR igenis hiányzik onnan (szerencsére) Ettől függetlenül még simán lehetnek bajnokok de én most inkább arra fogadnék h a 4.helyért mennek a Roma/Lazio/ Atalanta hármassal
1-2 ben szerintem megint Milano lesz remélhetőleg nem változik a sorrend...
Azzal egyetértek, hogy 2. hely fő esélyese a Milan, itt inkább arra céloztam, hogy a kissé meggyengült keretünkkel is jóval előttük vagyunk. (Mondjuk ez nem feltétlen a Milan érdeme, inkább a riválisok hiánya. Talán a Roma az aki megszorongathatja őket a nemzetközi hiánya miatt, de nehéz megjósolni ennyi meccs alatt, hogy mennyire jó a Roma a mai zakó ellenére).

Ha nem lesz komolyabb sérülés hullám, és Inzaghi rájön, hogy Correát be lehet hozni Dzeko helyett is, nem csak Martinez helyére, akkor szerintem képesek lehetünk a címvédésre. Fogadó irodák már egyértelműen minket hoznak ki favoritnak az eddig lezajlott meccsek alapján.
elso fordulo utan meg ugy volt hogy
juve 2,62
inter 3,25
atalanta 6
roma 9
milan 11

most
inter 2,75
juve 5
atalanta 6
milan 7

nem ertem atalantat h teszik milan ele de ez van :D
Válasz küldése