Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

DM22 írta: 2021.09.23. 18:00 Van de Beek pletyiről mi a vélemény? 30m körül már mozdítható és a Uniteddel mostanában elég sok dealt ütöttünk nyélbe
Van de Beek?

Nagyon adnám.
Ő is egyike a sok MU-ban megbicsakló játékosnak, akik több lehetőséget érdemelnének.
Igazi 8-as, nagyon illene a kozéppályánkra.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Én is szívesen látnám, de sajna Interfannak igaza van abban, hogy valószínűleg semmit nem költhetünk, valamint nem is hinnèm, hogy az a poszt lenne a prioritás, ha esetleg érkezne is valaki mondjuk kölcsönben.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

mike írta: 2021.09.23. 20:29
DM22 írta: 2021.09.23. 18:00 Van de Beek pletyiről mi a vélemény? 30m körül már mozdítható és a Uniteddel mostanában elég sok dealt ütöttünk nyélbe
Van de Beek?

Nagyon adnám.
Ő is egyike a sok MU-ban megbicsakló játékosnak, akik több lehetőséget érdemelnének.
Igazi 8-as, nagyon illene a kozéppályánkra.
Érdekes itt pl Vecino helyzete, mivel posztrivális.
Nyáron lejár a szerződése, a héten már írták, hogy hamarosan napirendre kerülhet a hosszabbítás lehetősége.
Én viszont télen megpróbálnám rásózni valakire low-cost ellenében is (Spalletti, Napoli?), mert 30 éves, és hát ismerjük már jól...
Ha sikerülne kitenni Vecinot, akkor reális esély lehetne Van de Beek valamilyen formában (kölcsön + kötelező opció), gondolom nem véletlenül merül fel mercatók óta a neve.

Kíváncsi leszek a döntésre Perisiccel kapcsolatban is.
33 lesz év elején, nyáron lejáró szerződéssel.
Én biztos, hogy nem hosszabbítanék vele.
5 millió fizu, nagyon jó lenne ezt másra költeni.
Remélem a vezetés sem gondolkozik másképp...

Brozovic papírja szintén kifut, de nagyon meg lennék lepve, ha őt hagynánk menni.
3-5-2-ben ő alapkő, még ha nem is kedvelem.
Lenne ötletem a pótlására, pl Bruno Guimaraes a Lyonból vagy Douglas Luiz a Villából nagyon tetszenek, de ahogy már korábban felmerült itt, Kessie sem feltétlen lenne elvetendő ötlet a posztra, ingyen...

Kapus poszt is érdekes lesz, valaki szerintem most már biztosan érkezni fog a nyáron.
Én úgy veszem ki, Onana és Leno a két fő jelölt, főleg, mivel ingyen megszerezhetőek lesznek és mindkettővel évek óta pletykálnak minket.
Leno nagyon lepkés, az Arsenalnál csak azért véd még időnként, mert mindig sikerül nekik egy még gyengébb képességű kapust megvenniük...
Onana az Ajaxos BL-meneteléseknél fontos tényező volt, jó korban van, jó felépítésű, én biztos, hogy megpróbálnám meggyőzni őt, még ha lehetett is olvasni, hogy a rasszizmus miatt nem igazán vágyik olaszba (a Milan kapusa pont most kapott hideget-meleget a Juve "szurkolóktól").
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2021.09.24. 10:44 Érdekes itt pl Vecino helyzete, mivel posztrivális.
Nyáron lejár a szerződése, a héten már írták, hogy hamarosan napirendre kerülhet a hosszabbítás lehetősége.
Én viszont télen megpróbálnám rásózni valakire low-cost ellenében is (Spalletti, Napoli?), mert 30 éves, és hát ismerjük már jól...
Ha sikerülne kitenni Vecinot, akkor reális esély lehetne Van de Beek valamilyen formában (kölcsön + kötelező opció), gondolom nem véletlenül merül fel mercatók óta a neve.

Kíváncsi leszek a döntésre Perisiccel kapcsolatban is.
33 lesz év elején, nyáron lejáró szerződéssel.
Én biztos, hogy nem hosszabbítanék vele.
5 millió fizu, nagyon jó lenne ezt másra költeni.
Remélem a vezetés sem gondolkozik másképp...

Brozovic papírja szintén kifut, de nagyon meg lennék lepve, ha őt hagynánk menni.
3-5-2-ben ő alapkő, még ha nem is kedvelem.
Lenne ötletem a pótlására, pl Bruno Guimaraes a Lyonból és Douglas Luiz a Villából nagyon tetszenek, de ahogy már korábban felmerült itt Kessie sem feltétlen lenne elvetendő ötlet a posztra, ingyen...

Kapus poszt is érdekes lesz, valaki szerintem most már biztosan érkezni fog a nyáron.
Én úgy veszem ki, Onana és Leno a két fő jelölt, főleg, mivel ingyen megszerezhetőek lesznek.
Leno nagyon lepkés, az Arsenalnál csak azért véd még időnként, mert mindig sikerül nekik egy még gyengébb képességű kapust megvenniük...
Onana az Ajaxost BL-meneteléseknél fontos tényező volt, jó korban van, jó felépítésű, én biztos, hogy megpróbálnám meggyőzni őt, még ha lehetett is olvasni, hogy a rasszizmus miatt nem igazán vágyik olaszba (a Milan kapusa pont most kapott hideget-meleget a Juve "szurkolóktól").
Mivel tulajdonosvaltas elott allunk, ezert nem hinnem hogy telen barmifele mozgas varhato.
Orulhetunk ha nem tavozik senki...

Nyar meg valoszinu 100%-ban attol fugg, ki lesz az uj tulajdonos, es az uj tulajdonos mogott mekkora gazdasagi ero azaz vagyon van.

Semmit nem tudni, es semmit nem latni ezek miatt a mercaton.
Fan Gusto
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

interfan írta: 2021.09.24. 10:49
PellerG írta: 2021.09.24. 10:44 Érdekes itt pl Vecino helyzete, mivel posztrivális.
Nyáron lejár a szerződése, a héten már írták, hogy hamarosan napirendre kerülhet a hosszabbítás lehetősége.
Én viszont télen megpróbálnám rásózni valakire low-cost ellenében is (Spalletti, Napoli?), mert 30 éves, és hát ismerjük már jól...
Ha sikerülne kitenni Vecinot, akkor reális esély lehetne Van de Beek valamilyen formában (kölcsön + kötelező opció), gondolom nem véletlenül merül fel mercatók óta a neve.

Kíváncsi leszek a döntésre Perisiccel kapcsolatban is.
33 lesz év elején, nyáron lejáró szerződéssel.
Én biztos, hogy nem hosszabbítanék vele.
5 millió fizu, nagyon jó lenne ezt másra költeni.
Remélem a vezetés sem gondolkozik másképp...

Brozovic papírja szintén kifut, de nagyon meg lennék lepve, ha őt hagynánk menni.
3-5-2-ben ő alapkő, még ha nem is kedvelem.
Lenne ötletem a pótlására, pl Bruno Guimaraes a Lyonból és Douglas Luiz a Villából nagyon tetszenek, de ahogy már korábban felmerült itt Kessie sem feltétlen lenne elvetendő ötlet a posztra, ingyen...

Kapus poszt is érdekes lesz, valaki szerintem most már biztosan érkezni fog a nyáron.
Én úgy veszem ki, Onana és Leno a két fő jelölt, főleg, mivel ingyen megszerezhetőek lesznek.
Leno nagyon lepkés, az Arsenalnál csak azért véd még időnként, mert mindig sikerül nekik egy még gyengébb képességű kapust megvenniük...
Onana az Ajaxost BL-meneteléseknél fontos tényező volt, jó korban van, jó felépítésű, én biztos, hogy megpróbálnám meggyőzni őt, még ha lehetett is olvasni, hogy a rasszizmus miatt nem igazán vágyik olaszba (a Milan kapusa pont most kapott hideget-meleget a Juve "szurkolóktól").
Mivel tulajdonosvaltas elott allunk, ezert nem hinnem hogy telen barmifele mozgas varhato.
Orulhetunk ha nem tavozik senki...

Nyar meg valoszinu 100%-ban attol fugg, ki lesz az uj tulajdonos, es az uj tulajdonos mogott mekkora gazdasagi ero azaz vagyon van.

Semmit nem tudni, es semmit nem latni ezek miatt a mercaton.
Csak egy gyors (de szerintem jogos) kérdés. Miért vagyunk meggyőződve róla, hogy a következő nyár előtt megtörténik a tulajdonosváltás, ha eddig is ilyen nyögvenyelősen ment a dolog?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Fan Gusto írta: 2021.09.24. 14:11 Csak egy gyors (de szerintem jogos) kérdés. Miért vagyunk meggyőződve róla, hogy a következő nyár előtt megtörténik a tulajdonosváltás, ha eddig is ilyen nyögvenyelősen ment a dolog?
Egyszeru es logikus. Mert nincs mas opcio, szo szerint nincs.

A jelenlegi tulajdonosunk (Zhang) fizeteskeptelen.
(Hagyjuk is mivan veluk Kinaban. Birosagi vagyonbefagyasztas, feljelentesek, vegrehajtasok, tobb mint 3 milliard dollaros tartozas, Kina legeladosodotabb vallalta, sajat anyavallalat eladasa, Jiangsu ugy, stb-stb-stb )

A 2021-22-es szezon osszes mukodesi koltseget az Oaktree hitelbefektetotol felvett 275m fedezi.
Fizetesek, es minden egyeb kiadas ami a klub mindennapi mukodesehez kell.
Apropo, ebbol a 275m-bol fizettuk ki a 2020-21-es szezonbol elmaradt kb 6 honap fizetest, 8/6 honap ebbol a penzbol.
Ha ez a hitel nincs, akkor most nem tudtunk volna a bajnoksagban indulni.

Ha a tulajdonos fizeteskeptelen, es az idei szezont is csak a hitelbefeketo hitelevel tudtuk megkezdeni, sot gyakorlatilag a tavalyi ev fizeteseinek nagy reszet is ebbol alltuk, akkor a jovoevet milyen penzbol fedezzuk?
Nem tudunk ujabb hitelt felvenni, a klub Zhang altal birtokolt 69%-a igyis az Oaktree zalogaba kerult.

Es meg egy el nem hanyagolhato ok.
Ennek a hitelnek az elso reszletet megkell kezdeni visszafizeni.
Ez az osszeg kb 110m lesz, ha ezt nem tesszuk meg, akkor az Oaktree zaloga ervenyesul, es a klub 69%-a az Oaktree kezebe kerul, ezaltal a jelenlegi tulajdonosunk Zhang 0%-os befekteto lesz.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.09.24. 14:31
Fan Gusto írta: 2021.09.24. 14:11 Csak egy gyors (de szerintem jogos) kérdés. Miért vagyunk meggyőződve róla, hogy a következő nyár előtt megtörténik a tulajdonosváltás, ha eddig is ilyen nyögvenyelősen ment a dolog?
Egyszeru es logikus. Mert nincs mas opcio, szo szerint nincs.

A jelenlegi tulajdonosunk (Zhang) fizeteskeptelen.
Persze ezt tudjuk, el akarná adni a klubot, de az üzlethez egy vevő is kellene...
Fogalmunk sincs mi lesz, szerintem még Zhangék sem tudják.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.09.24. 16:56
interfan írta: 2021.09.24. 14:31
Fan Gusto írta: 2021.09.24. 14:11 Csak egy gyors (de szerintem jogos) kérdés. Miért vagyunk meggyőződve róla, hogy a következő nyár előtt megtörténik a tulajdonosváltás, ha eddig is ilyen nyögvenyelősen ment a dolog?
Egyszeru es logikus. Mert nincs mas opcio, szo szerint nincs.

A jelenlegi tulajdonosunk (Zhang) fizeteskeptelen.
Persze ezt tudjuk, el akarná adni a klubot, de az üzlethez egy vevő is kellene...
Fogalmunk sincs mi lesz, szerintem még Zhangék sem tudják.
De a klub Zhangek 69% tulajdonjoga az Oaktree zalogaba van.
Zhangek fizeteskeptelenek, es jon a 2022 majusa amikor tobb mint 110m torlesztest kell fizessunk.
Tehat ha vevo nem lesz aki ezt kifizeti, akkor az Oaktree lesz az Inter tulajdonosa jovo tavasszal.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: drtie »

:oops:
interfan írta: 2021.09.24. 17:04
mike írta: 2021.09.24. 16:56
interfan írta: 2021.09.24. 14:31
Egyszeru es logikus. Mert nincs mas opcio, szo szerint nincs.

A jelenlegi tulajdonosunk (Zhang) fizeteskeptelen.
Persze ezt tudjuk, el akarná adni a klubot, de az üzlethez egy vevő is kellene...
Fogalmunk sincs mi lesz, szerintem még Zhangék sem tudják.
De a klub Zhangek 69% tulajdonjoga az Oaktree zalogaba van.
Zhangek fizeteskeptelenek, es jon a 2022 majusa amikor tobb mint 110m torlesztest kell fizessunk.
Tehat ha vevo nem lesz aki ezt kifizeti, akkor az Oaktree lesz az Inter tulajdonosa jovo tavasszal.
Jelenleg a mercato +161Mio-val lett lezárva. Ha ezt vissza forgatják a hitelbe, akkor lehet irt még egy év kínai tulajdonban…
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

drtie írta: 2021.09.24. 20:14 :oops:
interfan írta: 2021.09.24. 17:04
mike írta: 2021.09.24. 16:56

Persze ezt tudjuk, el akarná adni a klubot, de az üzlethez egy vevő is kellene...
Fogalmunk sincs mi lesz, szerintem még Zhangék sem tudják.
De a klub Zhangek 69% tulajdonjoga az Oaktree zalogaba van.
Zhangek fizeteskeptelenek, es jon a 2022 majusa amikor tobb mint 110m torlesztest kell fizessunk.
Tehat ha vevo nem lesz aki ezt kifizeti, akkor az Oaktree lesz az Inter tulajdonosa jovo tavasszal.
Jelenleg a mercato +161Mio-val lett lezárva. Ha ezt vissza forgatják a hitelbe, akkor lehet irt még egy év kínai tulajdonban…
Ez nem igy van.
+116,5m-val zartunk.
Transfermarkt adatai a kotelezo opciok miatt mindig fals kepet adnak, errol sokszor volt mar szo.

Ez a penz a klub koltsegvetesenek rendbetelere megy, maga Zhang is elmondta, kulonben hogy Zhangot szo szerint idezzem "sosem talalunk vevot".

De tetelezzuk fel, az osszes 116,5m-t felre tesszuk, es az Oaktreenak megy a hitel elso reszletere.

Akkor adodik a kerdes, mibol fedezzuk a 2022-23-as szezon mukodesi koltseget?
Zhang fizeteskeptelen...
A 2021-22-es szezon mukodesi koltsegeit az Oaktree 275 millios gigahitele fedezi.
Ujabb hitelt nem tudunk felvenni...

Es ha meg ez sem lenne eleg, ott van egy szinten 2022-ben lejaro 375m euros kotveny visszafizetes a Goldman Sachs fele.

Nincs lehetoseg meg 1 evre Kinai kezben...
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2021.09.24. 17:04 Tehat ha vevo nem lesz aki ezt kifizeti, akkor az Oaktree lesz az Inter tulajdonosa jovo tavasszal.
Akkor már lehet, hogy le is írtad az új tulaj nevét!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2021.09.24. 21:00
interfan írta: 2021.09.24. 17:04 Tehat ha vevo nem lesz aki ezt kifizeti, akkor az Oaktree lesz az Inter tulajdonosa jovo tavasszal.
Akkor már lehet, hogy le is írtad az új tulaj nevét!
En azert pozitivabb vagyok.

Remelem egy magan befektesi csoport erdeklodeset felkeltjuk.
Hatha a BC ujraprobalkozik.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

És szerinted milyen forgatókönyv következik, ha az Oaktree lesz a tulajdonos, interfan?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2021.09.24. 21:34 És szerinted milyen forgatókönyv következik, ha az Oaktree lesz a tulajdonos, interfan?
Alapveto kulonbseg van magan befektetesi csoport es hitelbefekteto kozott.
Magan befektetesi csoportok birtokolnak vallalatokat, cegeket, foci klubokat, kozep de akar hosszutavu befekteteskent is.
Hitelbefekteto pedig nem, ok csak a penzt adjak, az Oaktree kulon bajba jutott vallalatok kimentesere specializalodott.
Direkt a csod szelen levoknek segitenek a nagyon magas hozom es nyereseg miatt.

Egyszoval a minel nagyobb nyereseg, minel rovidebb ido alatt ez a cel.
Nem veletlen nevezik oket keselyualapnak, a csod szelen levoknek konnyen tudnak diktalni, es szamukra nagyon elonyos, olykor a masik fel szamara teljesithetetlen feltetelekkel.

Oaktree ket embere igyis mar ott ul az igazgatosagba, kizarolagos es elsobbsegi joggal a koltsegvetest illetoen.

A hitelbefektetonek egy a lenyeg, minel nagyobb haszna legyen minel rovidebb ido alatt.
A megszoritasok mar most nyaron megkezdotek mint lattuk.
Az hogy mar most ok dontenek e mindenrol, vagy van meg Zhangnak barmi beleszolasa, hat jo kerdes...
De abbol kiindulva, hogy penzugyi celokat es kotelezetsegeket kell teljesiteni mar most felejuk, gyakorlatilag ugy tancolunk ahogy ok futyulnek.

De az egyertelmu, egy ilyen hitelbefekteto a minel elobbi viszonteladasra torekedne, a szamara minel nagyobb haszon miatt.
Es ahogy Zhang mondta, rendbe kell tenni a hattert, kulonben sosem talalunk vevot.
Magyarul az Oaktreeval egyutt a lathato megszoritasokkal teszik rendbe hattert, hogy talaljanak vevot az Interre.

Az Oaktree egyebkent nagyon szepen felkeszult arra, hogy ok lesznek a tulajdonosuk.
Emlekezetes az Inter tulajdonsi korunek alapszabaly valtozasa, ami teljesen az Oaktree bebiztositasara ment, magyarul ok diktaltak.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Nem tudom volt e már vagy, hogy mennyire lehet igaz…

“Onana egy hajszálnyira az Intertől!

Fabrizio Romano szerint a szerződés még nincs kész, de nagyon közel vagyunk ahhoz, hogy nyélbe üssük az üzletet.
Ingyen érkezne a nyáron, 2.5 millió/év-es fizetésért 4 évre.”

(Fb/ Nerazzurri Hungary)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.25. 10:47 Nem tudom volt e már vagy, hogy mennyire lehet igaz…

“Onana egy hajszálnyira az Intertől!

Fabrizio Romano szerint a szerződés még nincs kész, de nagyon közel vagyunk ahhoz, hogy nyélbe üssük az üzletet.
Ingyen érkezne a nyáron, 2.5 millió/év-es fizetésért 4 évre.”

(Fb/ Nerazzurri Hungary)
A legjobbkrol kerult ide ez a hir, mert Onana pont ma nyilatkozott. :D

Elmondta senkivel nem allapodott meg, fake news az egesz.
Kb 15 klub kereste meg, de senkivel nem tortent elorelepes.
Nyitott az Ajaxal valo hosszabbitasra is.

https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... lub-falso/

https://www.fcinter1908.it/copertina/onana-15-club/
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Julio Cruz fia, a 22 esztendős Juan Manuel Cruz néhány héttel az első gólja megszerzését követően újabb két találatot szerzett, mellyel a Banfield szombat éjjel 2-0-ra legyőzte az Atlético Tucumánt és mindössze évadbeli második sikerét aratta. A tehetséges csatár az idei első, Copa de la Liga Profesional elnevezésű sorozatban szerezte első gólját a profik között.

Fb

Amíg nem 100 millió, le kellene igazolni. :)
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

CsaSzi9294 írta: 2021.09.26. 21:44 Julio Cruz fia, a 22 esztendős Juan Manuel Cruz néhány héttel az első gólja megszerzését követően újabb két találatot szerzett, mellyel a Banfield szombat éjjel 2-0-ra legyőzte az Atlético Tucumánt és mindössze évadbeli második sikerét aratta. A tehetséges csatár az idei első, Copa de la Liga Profesional elnevezésű sorozatban szerezte első gólját a profik között.

Fb

Amíg nem 100 millió, le kellene igazolni. :)
A neve jól hangzik! De 22 évesen lőtte meg első góljait hát nem is tudom! Ilyen idősen már top bajnokságban kellene nyomnia ha annyira nagy tehetség lenne nem? Mondjuk az apja is későn érő típus volt! 😁
k.tomi880421
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: k.tomi880421 »

20 felnőtt meccse volt eddig 22(!) évesen ezeken összesen 4 gól. Felejtsük el.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

k.tomi880421 írta: 2021.09.27. 09:43 20 felnőtt meccse volt eddig 22(!) évesen ezeken összesen 4 gól. Felejtsük el.

Lehet későn érő típus.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

k.tomi880421 írta: 2021.09.27. 09:43 20 felnőtt meccse volt eddig 22(!) évesen ezeken összesen 4 gól. Felejtsük el.
Nem is hozták szóba velünk, “érdekességnek”, mint volt játékosunk fiáról szóló írásnak szántam…
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PellerG 2021.09.29. 15:52-kor.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Jövőre kell egy jó kapus. Ha valamelyik vezetőnk/edzőnk nem ezt gondolja akkor az nem ért a focihoz. :)
Imádom Handát és nagyon jó kapus de az idő felette is elment. Nincs ezzel gond, ez természetes.

Kérdés ez az Onana gyerek milyen lehet ilyen sok kihagyás után.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2021.09.29. 10:52
Jövőre kell egy jó kapus. Ha valamelyik vezetőnk/edzőnk nem ezt gondolja akkor az nem ért a focihoz. :)
Imádom Handát és nagyon jó kapus de az idő felette is elment. Nincs ezzel gond, ez természetes.

Kérdés ez az Onana gyerek milyen lehet ilyen sok kihagyás után.
Szerintem lassan Calhangolu helyére is kell valaki...
Nem tudja betölteni az a szerepet amit vártunk tőle.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2021.09.29. 13:14
Szerintem lassan Calhangolu helyére is kell valaki...
Nem tudja betölteni az a szerepet amit vártunk tőle.
Törökbe számomra sok meglepetés nincs. Milanba ugyanezt hozta....1-2 jó meccs után jöttek a szar meccsek....milanos haverjaim mindig ezt mondták. Képes klasszis teljesítményre majd hulladékra is. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.09.29. 13:33
Festa írta: 2021.09.29. 13:14
Szerintem lassan Calhangolu helyére is kell valaki...
Nem tudja betölteni az a szerepet amit vártunk tőle.
Törökbe számomra sok meglepetés nincs. Milanba ugyanezt hozta....1-2 jó meccs után jöttek a szar meccsek....milanos haverjaim mindig ezt mondták. Képes klasszis teljesítményre majd hulladékra is. :D
Az a helyzet hogy az osszes uj jatekosunknak nagyon kellene javulni.
Persze csak 1,5 honap ment el, es osszesen 8db meccs, de azert ez edeskeves egytol egyik mindenkitol.

En Calhanogluban nagy lehetoseget lattam, es orultem neki, de eddig sajnos a karorvendo Milan szurkoloknak van igaza.
Remelem hamarosan rajuk cafol, es azt hozza amit pl en vartam tole.
De jelenleg ahogy irjatok, ez 0 tole is.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Festa írta: 2021.09.29. 13:14
Cupi írta: 2021.09.29. 10:52
Jövőre kell egy jó kapus. Ha valamelyik vezetőnk/edzőnk nem ezt gondolja akkor az nem ért a focihoz. :)
Imádom Handát és nagyon jó kapus de az idő felette is elment. Nincs ezzel gond, ez természetes.

Kérdés ez az Onana gyerek milyen lehet ilyen sok kihagyás után.
Szerintem lassan Calhangolu helyére is kell valaki...
Nem tudja betölteni az a szerepet amit vártunk tőle.
472 perc óta ismerkedik ezzel a poszttal, ami 5 meccsnyi játékidő.
Azért szerintem messze nem kell még temetni.
Ha Dumfriesnek jár a türelmi idő, akkor neki is.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: R9. »

az elso meccsen mikor jatszott, nem dzeko mogott tolta?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.09.29. 17:48 az elso meccsen mikor jatszott, nem dzeko mogott tolta?
Nem.
Sensi volt Dzeko mellett/mogott.
Calhanoglu ugyanugy a KP kozepen jatszott Barella es Brozovic mellett.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

PellerG írta: 2021.09.29. 14:14 472 perc óta ismerkedik ezzel a poszttal, ami 5 meccsnyi játékidő.
Azért szerintem messze nem kell még temetni.
Ha Dumfriesnek jár a türelmi idő, akkor neki is.
Calha ezt a 8-as posztot valóban tanulja még.
A milanban is teljesen mást játszott. Én azt látom rajta hogy akar, de nem mindig megy neki.
Jó játékos, és már csak a pontrúgásaival is sokat segíthet.
Vecino viszont felcseszett tegnap. Végre kezdhetett, erre láthatatlan embert játszott...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.09.29. 19:14
PellerG írta: 2021.09.29. 14:14 472 perc óta ismerkedik ezzel a poszttal, ami 5 meccsnyi játékidő.
Azért szerintem messze nem kell még temetni.
Ha Dumfriesnek jár a türelmi idő, akkor neki is.
Calha ezt a 8-as posztot valóban tanulja még.
A milanban is teljesen mást játszott. Én azt látom rajta hogy akar, de nem mindig megy neki.
Jó játékos, és már csak a pontrúgásaival is sokat segíthet.
Vecino viszont felcseszett tegnap. Végre kezdhetett, erre láthatatlan embert játszott...
Szerintem egy dologban egyetert mindenki, az uj igazolasainktol sokkal-sokkal tobb kell, es van hova fejlodniuk.
Remeljuk megugorjak ezt a lecet, es valoban azt kapjuk toluk amit latni szeretnek.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sanchez a kozossegi median keresztul fogalmazott meg eleg eros uzentet.

Mint irta:

"Vedd eszre, sokat erhetsz, de ha rossz helyen vagy sosem fogsz ragyoni"

https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... sbagliato/

Mint ismert Sanchez a Sassuolo ellen is 0 percet kapott.
Maga Inzaghi mondta el, hogy Sanchez tobb mint 3 hete teljesen felepult, teljeserteku munkat vegez, es barmikor kezdhet/jatszhat.

Ehhez kepesr Sanchez 1 honap alatt osszesen 70 percet kapott.
0x kezdo, 3x vegig a padon maradt, es 4x lepett a palyara cserekent.
Jatekpercei: 23 perc, 20 perc, 9 perc, 18 perc, ezen ido alatt 1 golpassz.

Igaza van Sancheznek, ennek igy semmi, de semmi ertelme.
Neki is szar, es nekunk is.
Ordit a csapat egy hasznalhato csataert, mert Dzeko goljai es nehany meccse szep, de a tobbit ismerjuk, Correa pedig eddig teljesen eltunik, Satrianora pedig egyaltalan nem szamitunk.

Itt ul a padon Sanchez 7m fizuval, ennek semmi ertelme.
Fizuk se nohetnek a nullas mercato kereteben.
De surgosen korbe kell nezni egy kolcson + sima
opcios csatarert.
Sanchez 7m-s fizujabol pedig akar az uj center, es akar egy uj KP fizuja is kijon.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2021.10.03. 07:12
Igaza van Sancheznek, ennek igy semmi, de semmi ertelme.
Neki is szar, es nekunk is.
Ordit a csapat egy hasznalhato csataert, mert Dzeko goljai es nehany meccse szep, de a tobbit ismerjuk, Correa pedig eddig teljesen eltunik, Satrianora pedig egyaltalan nem szamitunk.

Télen hozni kell egy igazi centert Dzeko mellé, mert bajban lehetünk, ha ő kiesik, vagy kipukkad.
Belotti szerződése lejár jövő nyáron, így be lehetne próbálkozni érte.
Nagyon hasonló stílusú Dzekohoz, harcol, küzd, fizikális, és erős a kapu előtt.

Correa nem előrelépés Alexishez képest, maximum fiatalabb, de kb ugyanazt tudja, mindez 31 millióért.
Alexist sajnálom, őszintén szólva én még többet látok benne mint Correában, jobb támadóstatjai is vannak, és összjátékban is használhatóbb.
Ezért a 31 millióért mennyivel jobban örültem volna pl Berardinak, aki mindenben jobb mint Correa.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.10.03. 07:22
interfan írta: 2021.10.03. 07:12
Igaza van Sancheznek, ennek igy semmi, de semmi ertelme.
Neki is szar, es nekunk is.
Ordit a csapat egy hasznalhato csataert, mert Dzeko goljai es nehany meccse szep, de a tobbit ismerjuk, Correa pedig eddig teljesen eltunik, Satrianora pedig egyaltalan nem szamitunk.

Télen hozni kell egy igazi centert Dzeko mellé, mert bajban lehetünk, ha ő kiesik, vagy kipukkad.
Belotti szerződése lejár jövő nyáron, így be lehetne próbálkozni érte.
Nagyon hasonló stílusú Dzekohoz, harcol, küzd, fizikális, és erős a kapu előtt.

Correa nem előrelépés Alexishez képest, maximum fiatalabb, de kb ugyanazt tudja, mindez 31 millióért.
Alexist sajnálom, őszintén szólva én még többet látok benne mint Correában, jobb támadóstatjai is vannak, és összjátékban is használhatóbb.
Ezért a 31 millióért mennyivel jobban örültem volna pl Berardinak, aki mindenben jobb mint Correa.
Egyetertek, Sanchezben sokkal tobb van, ezt meg is mutatta tobbszor is amikor lehetoseget kapott.
Sajnalom hogy igy lesz vege.
Azzal is egyetertek, hogy Correa egyaltalan nem biztos hogy tobb mint Sanchez.
30m-ert ha ennyit hoz, az oriasi bukta.
Ebbol a penzbol azert lehetett volna nezelodni, akar az altalad emlitett Berrardi.
De remelem Inzaghinak lesz igaza, es Correa megmutatja miert ragaszkodott ennyire hozza Inzaghi.

En Belottit nem hoznam.
Egyebkent a legfrisebb hirek szerint kozel a hosszabbitas a Toroval.

Nem tudom ki kellene, de valoban surgosen kell egy center telen.
Az is kerdes kolcson + sima opcioval kit sikerulhet...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

mike írta: 2021.10.03. 07:22
interfan írta: 2021.10.03. 07:12
Igaza van Sancheznek, ennek igy semmi, de semmi ertelme.
Neki is szar, es nekunk is.
Ordit a csapat egy hasznalhato csataert, mert Dzeko goljai es nehany meccse szep, de a tobbit ismerjuk, Correa pedig eddig teljesen eltunik, Satrianora pedig egyaltalan nem szamitunk.

Télen hozni kell egy igazi centert Dzeko mellé, mert bajban lehetünk, ha ő kiesik, vagy kipukkad.
Belotti szerződése lejár jövő nyáron, így be lehetne próbálkozni érte.
Nagyon hasonló stílusú Dzekohoz, harcol, küzd, fizikális, és erős a kapu előtt.

Correa nem előrelépés Alexishez képest, maximum fiatalabb, de kb ugyanazt tudja, mindez 31 millióért.
Alexist sajnálom, őszintén szólva én még többet látok benne mint Correában, jobb támadóstatjai is vannak, és összjátékban is használhatóbb.
Ezért a 31 millióért mennyivel jobban örültem volna pl Berardinak, aki mindenben jobb mint Correa.
Tudom ezen már mindegy és kár is rágódni, de Weghorstot kellett volna hozni Dzeko mellé. Azt hiszem 20m volt az ára, így maradt volna pénz egy belső védőre is abból a 31ből.
Amit írsz, Belotti, szintén egy jó megoldás lehetne. Ismeri a ligát, hajt, küzd és ami fontos gólokat szerez. Ott van/volt még Insigne, mint lehetőség, de ugye ő sem igazán illik bele a 352be, csakúgy mint Correa.

Ami szinten aggasztó az a kp. Calha nagyon gyenge, talán még Gaglirdini is többet tudna hozzátenni a játékhoz, mint a török. Sokkal többet vártam tőle. Oké, ingyen jött, de ha így folytatja télen el is adnám. Oda is kellene 1 kezdő szintű és egy értelmes csere szintű játékos is.
A védelem is csapágyas, nem is csoda, ha hibáznak ők is. Kisebb meccseken, illetve ha lehet őket is cserélni kellene, hogy pihenjenek.
Összességében kellene legalább 4 játékost (1center, 2 kp, 1 védő) hozni bár tudom ez lehetetlen.

Túl szűk a csapat ennyi meccshez. Előbb utóbb jönnek a sérülések és a forma hanyatlás.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.10.03. 07:35 Tudom ezen már mindegy és kár is rágódni, de Weghorstot kellett volna hozni Dzeko mellé. Azt hiszem 20m volt az ára, így maradt volna pénz egy belső védőre is abból a 31ből.
Amit írsz, Belotti, szintén egy jó megoldás lehetne. Ismeri a ligát, hajt, küzd és ami fontos gólokat szerez. Ott van/volt még Insigne, mint lehetőség, de ugye ő sem igazán illik bele a 352be, csakúgy mint Correa.

Ami szinten aggasztó az a kp. Calha nagyon gyenge, talán még Gaglirdini is többet tudna hozzátenni a játékhoz, mint a török. Sokkal többet vártam tőle. Oké, ingyen jött, de ha így folytatja télen el is adnám. Oda is kellene 1 kezdő szintű és egy értelmes csere szintű játékos is.
A védelem is csapágyas, nem is csoda, ha hibáznak ők is. Kisebb meccseken, illetve ha lehet őket is cserélni kellene, hogy pihenjenek.
Összességében kellene legalább 4 játékost (1center, 2 kp, 1 védő) hozni bár tudom ez lehetetlen.

Túl szűk a csapat ennyi meccshez. Előbb utóbb jönnek a sérülések és a forma hanyatlás.
Fura ilyet leirni, de eddig Dzeko az egyetlen uj igazolasunk aki hoz valamit.
Jaa es Dimarco.
Hiaba a sok gyenge, nagyon gyenge meccs Dzekotol, de csak szerzett 5/7 pontot nekunk, es igenis voltak fontos goljai lasd Sass, Atalanta, Fior, ellenben ott a masik oldal de hagyjuk is.

Nagyon remelem ez megvaltozik, de eddig azt kell mondani hogy ebbe a nyarba komoly hibak voltak.
Ilyen amit kiemelesz Csaszi, hogy Correa ha nem valtozik, akkor 30m-bol milyen masik csatart lehetett volna igazolni.

(Insigne az eletben nem fog jonni, mar most elmondta mennyire imadja Napolyt, elete varosa, es nyugodt a hosszabbitas miatt)

Vedot amugy nem kellett volna "venni", ott volt Vanheusden.
De akar Maksimovic is ingyen opcio lett volna.
Ezt a nyar egyik legnagyobb hibajanak tartom, hogy itt nem leptunk.

A KP is erdekes.
Valo igaz, eddig Calhanoglu kapcsan a Milanosoknak lett igaza.
(Remeljuk ez megvaltozik hamarosan)
Sajnos eddig edeskeves, es teljes homaly.
A KP-ra is lettek volna kolcson + sima opcios lehetosegek a nyaron.

Es akkor a WB posztot nem is emlitjuk...

Szoval remelem az ujak nagyon gyorsan feljavulnak, es mutatnak valamit, mert ha nem akkor meg tobb lyukas posztunk lesz.

Jon a jo kerdes, kit tudunk kolcson + sima opcioval elhozni a telen?
Mint latjuk a KH es a KP-ra voltak opciok, de csatar posztra nem igazan meg a nyaron sem.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

CsaSzi9294 írta: 2021.10.03. 07:35
mike írta: 2021.10.03. 07:22
interfan írta: 2021.10.03. 07:12
Igaza van Sancheznek, ennek igy semmi, de semmi ertelme.
Neki is szar, es nekunk is.
Ordit a csapat egy hasznalhato csataert, mert Dzeko goljai es nehany meccse szep, de a tobbit ismerjuk, Correa pedig eddig teljesen eltunik, Satrianora pedig egyaltalan nem szamitunk.

Télen hozni kell egy igazi centert Dzeko mellé, mert bajban lehetünk, ha ő kiesik, vagy kipukkad.
Belotti szerződése lejár jövő nyáron, így be lehetne próbálkozni érte.
Nagyon hasonló stílusú Dzekohoz, harcol, küzd, fizikális, és erős a kapu előtt.

Correa nem előrelépés Alexishez képest, maximum fiatalabb, de kb ugyanazt tudja, mindez 31 millióért.
Alexist sajnálom, őszintén szólva én még többet látok benne mint Correában, jobb támadóstatjai is vannak, és összjátékban is használhatóbb.
Ezért a 31 millióért mennyivel jobban örültem volna pl Berardinak, aki mindenben jobb mint Correa.
Tudom ezen már mindegy és kár is rágódni, de Weghorstot kellett volna hozni Dzeko mellé. Azt hiszem 20m volt az ára, így maradt volna pénz egy belső védőre is abból a 31ből.
Amit írsz, Belotti, szintén egy jó megoldás lehetne. Ismeri a ligát, hajt, küzd és ami fontos gólokat szerez. Ott van/volt még Insigne, mint lehetőség, de ugye ő sem igazán illik bele a 352be, csakúgy mint Correa.

Ami szinten aggasztó az a kp. Calha nagyon gyenge, talán még Gaglirdini is többet tudna hozzátenni a játékhoz, mint a török. Sokkal többet vártam tőle. Oké, ingyen jött, de ha így folytatja télen el is adnám. Oda is kellene 1 kezdő szintű és egy értelmes csere szintű játékos is.
A védelem is csapágyas, nem is csoda, ha hibáznak ők is. Kisebb meccseken, illetve ha lehet őket is cserélni kellene, hogy pihenjenek.
Összességében kellene legalább 4 játékost (1center, 2 kp, 1 védő) hozni bár tudom ez lehetetlen.

Túl szűk a csapat ennyi meccshez. Előbb utóbb jönnek a sérülések és a forma hanyatlás.
Weghorst +1
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2021.10.03. 07:35 Tudom ezen már mindegy és kár is rágódni, de Weghorstot kellett volna hozni Dzeko mellé. Azt hiszem 20m volt az ára, így maradt volna pénz egy belső védőre is abból a 31ből.
Igen, Weghorst is egy jó opció lett volna, beszéltünk is róla nyáron.
Kellett volna Dzeko mellé még egy center, ezt sajnos nem sikerült megoldani, és előre látszott hogy gond lesz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2021.10.03. 09:38 Igen, Weghorst is egy jó opció lett volna, beszéltünk is róla nyáron.
Kellett volna Dzeko mellé még egy center, ezt sajnos nem sikerült megoldani, és előre látszott hogy gond lesz.
Nem megoldani nem sikerult, hanem az edzonk mashogy dontott.
Remeljuk azert az ido Inzaghinak ad igazat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint is ha csak meglepetes nem lesz, Onana 2022 nyaran az Inter jatekosa lesz ingyen.
Marotta minden szemelyes feltetelben megallapodott a jatekossal.
Ezzel o lehet az Inter uj elsoszamu kapusa.
Handanoviccal ha hosszabbitunk, akkor mint 2.szamu kapus maradhat, Radu pedig ez esetben eladasra kerul.

Telre pedig a "Vice-Dzeko" posztra kolcson + sima opcioval probaljuk Scamaccat.

Valamint a KP/WB posztra ujra felmerulhet Nandez, akik tovabbra is kernek a Cagliarit hogy kolcson + sima opcioval engedjek el.
Sassuoloval valo targyalas folytan pedig Nandez helyett felmerult Djuricic.
Kozepso KP, tamado KP, es bal WB poszton is bevetheto lenne, szinten a jol ismert kolcson + sima opcio kereteben.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta Sanchez kapcsan szerzodesbontast ir mint legvaloszinubb lehetoseg.
Sanchez nem ker vegkielegitest, es a szerzodesbontassal megsporolhato a magas fizetese.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

interfan írta: 2021.10.05. 08:04 Gazzetta szerint is ha csak meglepetes nem lesz, Onana 2022 nyaran az Inter jatekosa lesz ingyen.
Marotta minden szemelyes feltetelben megallapodott a jatekossal.
Ezzel o lehet az Inter uj elsoszamu kapusa.
Handanoviccal ha hosszabbitunk, akkor mint 2.szamu kapus maradhat, Radu pedig ez esetben eladasra kerul.

Telre pedig a "Vice-Dzeko" posztra kolcson + sima opcioval probaljuk Scamaccat.

Valamint a KP/WB posztra ujra felmerulhet Nandez, akik tovabbra is kernek a Cagliarit hogy kolcson + sima opcioval engedjek el.
Sassuoloval valo targyalas folytan pedig Nandez helyett felmerult Djuricic.
Kozepso KP, tamado KP, es bal WB poszton is bevetheto lenne, szinten a jol ismert kolcson + sima opcio kereteben.
Nem sok jó fiatal kapus van a piacon jelenleg, szóval Onana ilyen szempontból jó, de a kihagyás mértéke kicsit aggasztó számomra, szerintem már akkor sem fog védeni az Ajaxban ebben a szezonban, ha lejár az eltiltása. Idén januárban játszott utoljára, ha úgy nézzük, hogy tétmeccsen valószínűleg jövő augusztusban védhet legközelebb, az azért 1,5 év meccs nélkül, ha nem is mezőnyjátékosról van szó, hanem kapusról, az akkor is nagyon sok szerintem. Szóval 2. számúnak szerintem mindenképp olyan kell majd mögé, aki kezdőként is megállja valamennyire a helyét, mert kell majd idő, amíg a kameruni felveszi a ritmust.

Scamaccaban amúgy én látok fantáziát, akárhányszor láttam játszani bíztató dolgokat csinált, de nem hiszem, hogy kölcsön opcióval odaadná a Sass, az elnökük ilyen 30 milliós vételárat emlegetett vele kapcsolatban. Persze mondani sok mindent lehet... :)

Nandezt én azóta még jobban figyeltem, mióta nyáron komolyan szóba hozták velünk, de továbbra is tartom, hogy nincs szükségünk rá, gyenge játékos, max ha valami kedvező konstrukcióval sikerülne elhozni, akkor talán (?) jobb lenne cserének, mint Vecino.

Djuricic meg viccnek is rossz, a Sassban most egész jól játszik, de 29 évesen soha sehol nem volt ezen kívül még csak stabil kezdő sem, ráadásul ő tisztán egy támadó kp, amire nincs szükségünk, középsőt kp-t szerintem max nagyon elvétve játszhatott, oda kevés fizikailag, bal wb poszthoz meg teljesen semmi köze.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

ricsinter írta: 2021.10.05. 10:05

Nandezt én azóta még jobban figyeltem, mióta nyáron komolyan szóba hozták velünk, de továbbra is tartom, hogy nincs szükségünk rá, gyenge játékos, max ha valami kedvező konstrukcióval sikerülne elhozni, akkor talán (?) jobb lenne cserének, mint Vecino.
Nandez nyáron el akart nagyon menni onnan és szerintem nincs kedve ott lenni....nagyon látszik a teljesítményén...elég gyenge ebben a szezonban....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.10.05. 10:10
ricsinter írta: 2021.10.05. 10:05

Nandezt én azóta még jobban figyeltem, mióta nyáron komolyan szóba hozták velünk, de továbbra is tartom, hogy nincs szükségünk rá, gyenge játékos, max ha valami kedvező konstrukcióval sikerülne elhozni, akkor talán (?) jobb lenne cserének, mint Vecino.
Nandez nyáron el akart nagyon menni onnan és szerintem nincs kedve ott lenni....nagyon látszik a teljesítményén...elég gyenge ebben a szezonban....
Nandez nem egy csoda, de szerintem boven elferne itt.
Akar WB, akar a KP kozepen tud jatszani, es a jelenlegi helyzetunkben mindket posztra jo lenne egy hasznalhato jatekos.
Mert eddig a jobb WB nagyon nem az igazi, a KP meg Barellan es Brozovicon kivul KO...
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Cupi írta: 2021.10.05. 10:10
ricsinter írta: 2021.10.05. 10:05

Nandezt én azóta még jobban figyeltem, mióta nyáron komolyan szóba hozták velünk, de továbbra is tartom, hogy nincs szükségünk rá, gyenge játékos, max ha valami kedvező konstrukcióval sikerülne elhozni, akkor talán (?) jobb lenne cserének, mint Vecino.
Nandez nyáron el akart nagyon menni onnan és szerintem nincs kedve ott lenni....nagyon látszik a teljesítményén...elég gyenge ebben a szezonban....
Hát nem tudom, egy jó mentalitású, harcos játékosról van szó a személyében, annyira nem hiszem, hogy ez különösebben befolyásolná már, igazából azt a szintet hozza szerintem, mint eddig is, ami sajna nem sok.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Comisso elmondta, Vlahovic nem hosszabbitja meg a 2023-ban lejaro szerzodeset.

En oszinten remelem minel elobb rendezodik a hatter, es megjon a varva vart uj tulajdonos, ezaltal nyaron lenne esely Vlahovicra.

Nagyon fontos lenne egy komoly szintu tamado Martinez melle.
En Vlahovicban latok lehetoseget, es nagyon remelem hogy lesz lehetosegunk ujra ilyen szintekre egy uj tulajdonosi korrel.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hirek szerint Inzaghi egy jatekost mindenkeppen akar a telen, egy "Vice-Dzekot".
Dzekohoz hasonlo felepitesu es stilusu jatekost szeretne mindenkeppen.

Gazzetta es a TS szerint is Scamacca abszolult poleban van emiatt.
A Sassuolo vele kapcsolatban nyitott a kolcson + sima opcios uzletre, mivel nem igazan epitenek ra, 7 meccsen osszesen 113 percet kapott.

Alternativakent felmerult Lorenzo Lucca, a Seria B-ben szereplo Pisa 21 eves tobb mint 2 meter magas centere.
Erte is a jol ismert kolcson + sima opcioval probalkoznank.

Prioritas es legfontosabb most Inzaghi szamara a Dzeko helyettes, aki nagyon hasonlo felepitesu es stilusu jatekos kell legyen.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Biztos sokan olvastak mar, de nem semmi hogy egy email cimen is megtud bukni egy igazolas, lasd Kostic-Lazio.

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/cikk/2 ... tigazolas/#


Egyebkent 13m-t kert a Frankfurt erte, ez nem hogy nem penz, hanem ennyiert ingyen van.
Lazioval pedig 3m euros eves fizuban allapodott meg.

Sajat velemeny, de en telen mindenkeppen megprobalnam.
Sok mindenkibol penzt nem lehet csinalni, talan Radut lehetne eladni (amit ugye irtak is mar), vagy hatha Sanchezbol bejonne par millio, esetleg Satrianot eladni egy visszavasarlasi opcioval.
De ezt a 10m koruli osszeget en mindenkeppen letennem erte.
Perisicet kitennem mar telen, ezzel felszabadulna 10m kiadas eves szinten, Kostic meg max 5-6m jelentente bruttoban.

Erkezok:

Vanheusden vissza
Nandez kolcson + sima opcio
Kostic 10m
Scamacca kolcson + sima opcio

Fizuk: 9m/18m

Tavozok:

Radu 6m/Satriano 6m
Kolarov ingyen
Perisic ingyen
Sanchez 3-4m

Fizuk: 15/30m

Nullas mercato, eves szinten tobb mint 10m euros kiadas sporolassal a fizeteseken.

Es FM vege...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.10.06. 09:22 Biztos sokan olvastak mar, de nem semmi hogy egy email cimen is megtud bukni egy igazolas, lasd Kostic-Lazio.

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/cikk/2 ... tigazolas/#


Egyebkent 13m-t kert a Frankfurt erte, ez nem hogy nem penz, hanem ennyiert ingyen van.
Lazioval pedig 3m euros eves fizuban allapodott meg.

Sajat velemeny, de en telen mindenkeppen megprobalnam.
Sok mindenkibol penzt nem lehet csinalni, talan Radut lehetne eladni (amit ugye irtak is mar), vagy hatha Sanchezbol bejonne par millio, esetleg Satrianot eladni egy visszavasarlasi opcioval.
De ezt a 10m koruli osszeget en mindenkeppen letennem erte.
Perisicet kitennem mar telen, ezzel felszabadulna 10m kiadas eves szinten, Kostic meg max 5-6m jelentente bruttoban.

13?? Te jó ég...simán hoznám annyiért. Ajándék lenne. ;) Nagy kár, hogy ennyi pénzünk sincs. :cry:
Mostani szezonban is van már 2 gólja és 4 gólpassza.....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.10.06. 09:30
interfan írta: 2021.10.06. 09:22 Biztos sokan olvastak mar, de nem semmi hogy egy email cimen is megtud bukni egy igazolas, lasd Kostic-Lazio.

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/cikk/2 ... tigazolas/#


Egyebkent 13m-t kert a Frankfurt erte, ez nem hogy nem penz, hanem ennyiert ingyen van.
Lazioval pedig 3m euros eves fizuban allapodott meg.

Sajat velemeny, de en telen mindenkeppen megprobalnam.
Sok mindenkibol penzt nem lehet csinalni, talan Radut lehetne eladni (amit ugye irtak is mar), vagy hatha Sanchezbol bejonne par millio, esetleg Satrianot eladni egy visszavasarlasi opcioval.
De ezt a 10m koruli osszeget en mindenkeppen letennem erte.
Perisicet kitennem mar telen, ezzel felszabadulna 10m kiadas eves szinten, Kostic meg max 5-6m jelentente bruttoban.

13?? Te jó ég...simán hoznám annyiért. Ajándék lenne. ;) Nagy kár, hogy ennyi pénzünk sincs. :cry:
Mostani szezonban is van már 2 gólja és 4 gólpassza.....
Teljesen igy van, ennyi penzert ingyen van.
En eladasok aran is, de hoznam a telen.
A nagy fizusoktol meg megkellene vegre szabadulni, es nem hogy nullas mercato, hanem fizetesek teren meg meg sporolas is megvalosithato lenne.

Nyaron meg az uj tulajdonossal johetnek vegre az elorelepest jelento nevek.
Válasz küldése