Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.09.30. 11:49
interfan írta: 2021.09.30. 11:35

A szamok pedig makacs dolgok barmilyen oldalrol is nezem. ;)
Ha csak a számokat nézed ahogy írod akkor ne tegyél bele olyan tényezőket se, hogy jaj a 4. gólt lőtte csak és az ellenfél a Genoa volt, stb... na akkor Dzeko 8/5 Lukaku pedig 7/4 (mérközés szám/gól)

Természetesen semmi értelme nincs összehasonlítani őkat. Csak azért írtam mert ha csak a számokat nézzük akkor jelenleg kb. ugyanúgy állnak.....Ha meg figyelembe vesszük, hogy Lukaku pályafutása csúcsán van és 29 éves, Dzeko meg 35 akkor már inkább a bosnyáktól szebb ez a gólszám. ;) 35 évesen Lukaku az araboknál fog pénzt keresni vagy épp az MLS-ben. :D
Csak hogy R9-et idezzem:

"2 volt fontos, az h 4:0 utan lo kettot a kutyat nem erdekli sajna"

Igenis beletarozik ez is, mert ugyanugy a szamok resze az is hogy ezek a golok "hany pontot is ertek".
Ezt nezve pedig egyaltalan nem egyenloek.

A szamokba szinten ugyanugy beletartozik az egyeb mutato.
Pl kihagyott ziccer, rontott passz, eladott labdak, es meg sorolhatnak.
Ebben pedig sajnos eg es fold a ket jatekos.

En ezert tartom meglehetosen komoly tulzasnak azt, hogy Lukaku nem hozza Dzeko szintjet.
Ezek a mondatom mogott levo ervek.

(Lukaku az en tudomasom szerint 28 eves, de ez tenyleg mellekes.)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.09.30. 11:51
Csak hogy R9-et idezzem:

"2 volt fontos, az h 4:0 utan lo kettot a kutyat nem erdekli sajna"

Igenis beletarozik ez is, mert ugyanugy a szamok resze az is hogy ezek a golok "hany pontot is ertek".

A szamokba szinten ugyanugy beletartozik az egyeb mutato.
Pl kihagyott ziccer, rontott passz, eladott labdak, es meg sorolhatnak.
Ebben pedig sajnos eg es fold a ket jatekos.

Lukaku az en tudomasom szerint 28 eves, de ez tenyleg mellekes.
Igen májusban volt 28. 29. évét tapossa. ;) De valóban nem töltötte be.

Szerintem a számokhoz ez nem tartozik hozzá. Meccs hanyadik gólját lőtte meg ki volt az ellenfél....értékeléseknél fel lehet hozni de a számokhoz semmi köze. ;) Ez onnan is látszik, hogy hiába lőtte a Bologna ellen az utolsó gólokat attól még azon a meccsen magas értékeléseket kapott....ott sem nézik hanyadik gólt lőtte. :)
Lukaku is szerzett gól nálunk kieső csapatok ellen, nem is keveset. Sőt szerzett gólt többször úgyis, hogy az nem az első volt és nem is a 3 pontot érő.

De mondom az összehasonlításnak semmi értelme. Egyik egy klasszis csatár a legjobb korban a másik meg egy exklasszis aki már kifelé tart.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.09.30. 12:03
interfan írta: 2021.09.30. 11:51
Csak hogy R9-et idezzem:

"2 volt fontos, az h 4:0 utan lo kettot a kutyat nem erdekli sajna"

Igenis beletarozik ez is, mert ugyanugy a szamok resze az is hogy ezek a golok "hany pontot is ertek".

A szamokba szinten ugyanugy beletartozik az egyeb mutato.
Pl kihagyott ziccer, rontott passz, eladott labdak, es meg sorolhatnak.
Ebben pedig sajnos eg es fold a ket jatekos.

Lukaku az en tudomasom szerint 28 eves, de ez tenyleg mellekes.
Igen májusban volt 28. 29. évét tapossa. ;) De valóban nem töltötte be.

Szerintem a számokhoz ez nem tartozik hozzá. Meccs hanyadik gólját lőtte meg ki volt az ellenfél....értékeléseknél fel lehet hozni de a számokhoz semmi köze. ;) Ez onnan is látszik, hogy hiába lőtte a Bologna ellen az utolsó gólokat attól még azon a meccsen magas értékeléseket kapott....ott sem nézik hanyadik gólt lőtte. :)
Lukaku is szerzett gól nálunk kieső csapatok ellen, nem is keveset. Sőt szerzett gólt többször úgyis, hogy az nem az első volt és nem is a 3 pontot érő.

De mondom az összehasonlításnak semmi értelme. Egyik egy klasszis csatár a legjobb korban a másik meg egy exklasszis aki már kifelé tart.
Dzeko meg a 36. tapossa, hamarabb lesz 36 mint Lukaku 29, de ez tenyleg mellekes.

Nekem a teljes statisztikai mutatokba ez is beletartozik, mint a passzok, pontatlan labdak, rontott ziccerek stb.

Abban megegyezhetunk, hogy a ket jatekos nem egy szint, ezert is ertelmetlen a ketto osszehasonlitasa, amit persze nem en kezdtem.

Valamint abban is megegyezhetunk szerintem, hogy mint minden egyes uj igazolasunktol, Dzekotol is tobb kell.
Mert a golok szama (akar 4-0-nal rugta) szep, viszont az egyeb statisztikai es szamai nagyon gyengek.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.09.30. 12:13
Valamint abban is megegyezhetunk szerintem, hogy mint minden egyes uj igazolasunktol, Dzekotol is tobb kell.
Mert a golok szama (akar 4-0-nal rugta) szep, viszont az egyeb statisztikai es szamai nagyon gyengek.
Ingyen jött szinte és 35/36 éves....csodát nem várok. Ha szerez 12 gólt a szezonban meg ad egy 6-7 gólpasszt már jó. Nála inkább az a gáz /erről nem ő tehet/ mindig kezd....nem bírja már és ez látható is....neki ki kellene hagynia meccseket x időnként....szerintem sokkal hasznosabb és pontosabb is lenne akkor. De ez már Inzaghi döntése.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.09.30. 12:20 De ez már Inzaghi döntése.
Sajnos mint minden edzonek, Inzaghinak is megvannak a hulyesegei.
Remelem azert ezek ugymond "kinovi" hamarosan.
Valamint az ujak nagyresze, es jopar marado az o szemelyes dontese, szoval varom hogy kihozza beloluk azt amit miatt mellettuk dontott.
Szezon eleje van, szoval meg ideje boven van ra.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

A Chelseanek idén három komolyabb meccse volt eddig, a Pool, City és a csalók ellen,ezeken szereztek egy pontot és Lukakut eltűntették. Én bírtam a csávót, de 120m el kellett engedni, főleg miután kiderült, hogy igazából ő akart menni és a Chelsea élete csapata, hát most akkor megkapta. Szerintem engedjük el lassan ezt a témát, ő már első meccsen csókolgatta a címert..
Dzekotól kb. ezt lehetett várni vagy még ennyit se, nyilván azért játszatta eddig ennyit Simone, mert Sanchez és Correa is lesérült több hétre..mostantól remélhetőleg több opció lesz elől,de az biztos, hogy nincs nagyon alternativánk centerbe, januárban kéne azért valakit kukázni, ha tényleg címvédésről álmodozunk.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

brecsinho írta: 2021.09.30. 15:27 A Chelseanek idén három komolyabb meccse volt eddig, a Pool, City és a csalók ellen,ezeken szereztek egy pontot és Lukakut eltűntették. Én bírtam a csávót, de 120m el kellett engedni, főleg miután kiderült, hogy igazából ő akart menni és a Chelsea élete csapata, hát most akkor megkapta. Szerintem engedjük el lassan ezt a témát, ő már első meccsen csókolgatta a címert..
Én is bírtam de ez pont egy olyan dolog volt ami miatt lehetett kritizálni, hogy az igazán fontos meccseken gyakran volt gyenge vagy épp simán levédekezték....BL csoportból vele is simán kiestünk 2x is.....utolsó meccseken amikor csak nyerni kellett volna ő is becsődölt...EL döntőben is a lábába volt a győzelem de kihagyott helyzeteket....
Amikor az első gólja után már a Chelsea címert csókolgatta attól meg hánytam....
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Várhatjuk , hogy ezek az új arcok , majd extrát hoznak .
Egyikben sincs semmi plusz .
Tudásuk miatt akikkel erősödhetnénk , az Sensi , Eriksen . Ez elég szar ügy eddig .

Inzaghi eléggé beszívta , ha kiesik Brozo , Barella , nevezze be magát a csapatba .
Contes , scudettos álomból ébredve, nagyon középszerű , elmaradott a keret .
Avatar
Mazzola
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Mazzola »

Cupi írta: 2021.09.30. 15:44
brecsinho írta: 2021.09.30. 15:27 A Chelseanek idén három komolyabb meccse volt eddig, a Pool, City és a csalók ellen,ezeken szereztek egy pontot és Lukakut eltűntették. Én bírtam a csávót, de 120m el kellett engedni, főleg miután kiderült, hogy igazából ő akart menni és a Chelsea élete csapata, hát most akkor megkapta. Szerintem engedjük el lassan ezt a témát, ő már első meccsen csókolgatta a címert..
Én is bírtam de ez pont egy olyan dolog volt ami miatt lehetett kritizálni, hogy az igazán fontos meccseken gyakran volt gyenge vagy épp simán levédekezték....BL csoportból vele is simán kiestünk 2x is.....utolsó meccseken amikor csak nyerni kellett volna ő is becsődölt...EL döntőben is a lábába volt a győzelem de kihagyott helyzeteket....
Amikor az első gólja után már a Chelsea címert csókolgatta attól meg hánytam....
Az Európa Liga döntőjét igenis az ő gólja döntötte el , de mivel szegénykém elnézte a kaput sajnos nem az Inter javára !! :lol: :oops: :twisted:
P-Inter
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

interfan írta: 2021.09.30. 08:47
Cupi írta: 2021.09.30. 08:43
interfan írta: 2021.09.30. 06:52

Az hogy Allegri egy taktikai zseni, es az egesz Chelsea jatekat megolte es megfojtotta, na arrol nem Lukaku tehet, max Tuchel.
Azért szerelmet ne vallj neki. :D Mostani kerete nem olyan mint amivel korábban dominált. Én bízom benne, hogy nem lesznek bajnokok. Nyílván nem sokáig tanyáznak majd a 10. helyen és fel fognak támadni.
Az is látható ők évek óta a BL_t kergetik így ott sokkal nagyobb motivációval és összpontosítással játszanak mint a bajnokságban.

/Az már más kérdés mi meg azt kergetjük évek óta, hogy ne essünk ki végre a csoportból :shock: /
Tenyeg onmagukert beszelnek Allegri kapcsan. ;)

En tobbszor irtam mar, a bajnoksag toronymagas eselyesei mi vagyunk azert mert a Juve elvesztette CR-t.
Viszont azt is sokszor leirtam mar, a Juve ott lesz az elejen, es mindvegig rajuk kell igazan figyelni.
Őszintén érdekel a véleményed mögötti érvek sokasága. Erős túlzásnak tartom a toronymagas jelzést. De meggyőzhető vagyok.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

P-Inter írta: 2021.09.30. 19:54 Őszintén érdekel a véleményed mögötti érvek sokasága. Erős túlzásnak tartom a toronymagas jelzést. De meggyőzhető vagyok.
Hogy miert tartom az Intert a Scudetto legfobb eselyesenek?

Na most mi tenyszeruen gyengultunk a nyaron.
Ellenben a rivalisaink 100m, 70m, 60m eurot fektettek be eladasokon felul, szoval osszesegeben erosodtek.
Napoli eseteben pedig egyben maradt a keret, es kaptak egy edzot egy 0 helyett, magyarul ok is erosodtek.

De...
Barhonnan is nezem, ezeknek a rivalisoknak a keret minosege meg mindig nincs ott ahol a mienk.
Milan gyonyoruen osszekapta az Elliott gazdasagilag, es sportszakmailag is epulnek, de meg mindig legalabb 1 mercatoval elvannak maradva tolunk.
Roma is gyonyoruen erositett, de azert szinten messze vannak tolunk.
Lazio azert sosem volt egy bajnokeselyes csapat, Atalantat meg hagyjuk.
Napoli egyben maradt, egyertelmuen kozelebb kerultek hozzank, viszont meg az o esetukben is tartom, meg elottuk vagyunk minosegben.
Juve oriasit erosodott a padon, de CR hianya hatalmas blama.

Tehat barhonnan is nezem, ezt a Scudetott meg ezzel a kerettel is be kell huzni.
Persze ehhez kell az is, hogy Inzaghi megugorja azt a lecet es megtegye azt a szintlepest amire szukseg van, es amit varunk is tole.
De eddig osszesegeben mindenkeppen bizonyit, es ugy latszik kepes is lesz erre.
Ha az ujak be is sulnek, azert nekunk csak van egy Skriniar, DeVrij, Bastoni, Barella, Brozovic, Martinez sorunk, akik azert eddig is viszik a csapatot.
Ha pedig az ujak is hozzak amit kell, akkor meg inkabb jobb helyzetben vagyunk.

Tehat ezek az "ervek sokasaga" hogy idezzelek, ami miatt szerintem a bajnosag eselyesei vagyunk.
dekadens
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2020.06.16. 00:55

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: dekadens »

azért érdekes érv rendszered van. egyszer hihetetlenül ragaszkodsz a számokhoz, máskor irtó szubjektív vagy. ha már felhoztam a számokat kezdem is vele. 3 legértékesebb keret:
Juve 640, Inter 573, Napoli 513.

Edzők szerint Inzaghi semmivel sem tűnik jobbnak mint Gasperini, Pioli, Spalletti.Allegri meg maga a minőség, úgy top 3-5 világszinten.

Ne vitassuk el azt a tényt, hogy a cserepad semmivel sem jobb, mint bármelyik más csapaté.

Több fontos faktor eldöntheti a bajnokságot, itt semmiféle Jolly jokert nem látok ami miatt fő esélyes lenne az Inter. másrészt a napoli vezet. :D

Az Inter még semmiféle fajta komolyabb erőpróbán nem felelt egyelőre, hátra vannak a meccsek, a rotálás, és a derbyk. Elbukni látszik a bl is, egyelőre.
dekadens
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2020.06.16. 00:55

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: dekadens »

A Skriniar, Brozovic, Barella stb. sort pedig minőségben és mennyiségben szinten fel tud mutatni egy Napoli, Milan, Juve is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

dekadens írta: 2021.10.01. 15:36 azért érdekes érv rendszered van. egyszer hihetetlenül ragaszkodsz a számokhoz, máskor irtó szubjektív vagy. ha már felhoztam a számokat kezdem is vele. 3 legértékesebb keret:
Juve 640, Inter 573, Napoli 513.

Edzők szerint Inzaghi semmivel sem tűnik jobbnak mint Gasperini, Pioli, Spalletti.Allegri meg maga a minőség, úgy top 3-5 világszinten.

Ne vitassuk el azt a tényt, hogy a cserepad semmivel sem jobb, mint bármelyik más csapaté.

Több fontos faktor eldöntheti a bajnokságot, itt semmiféle Jolly jokert nem látok ami miatt fő esélyes lenne az Inter. másrészt a napoli vezet. :D

Az Inter még semmiféle fajta komolyabb erőpróbán nem felelt egyelőre, hátra vannak a meccsek, a rotálás, és a derbyk. Elbukni látszik a bl is, egyelőre.
Mindenki mashogy latja, de en azert remelem, hogy Inzaghi tobb mint egy Pioli, Gasperini, vagy Spalletti.
Oszinten remelem ezt az idei szezonban megmutatja mindenkinek.
Persze Allegri mas szint, ez oke.

Az hogy a Napoli vezet az jelenleg sokat nem szamit.
Stramaccionival, Mancinivel mi is voltunk oszi bajnokok, de pl tavaly is a Milan vezetett kb 22. forduloig.

Abban is bizok, hogy ez a BL meg nincs veszve, mint ahogy abban is Inzaghi bebizonyitja azt is, pl neked is hogy komolyabb eroproban is megtud felelni.
En tartom ot annyira, hogy ezeket megtudja csinalni, es bizok benne.

Persze lehet tul pozitiv vagyok, de en ezeket varom.

Az meg hogy a Transfermarkt szerint ki mennyit er, nem tudom mennyire mervado.
De ha mar ezt nezzuk.

A Seria A 11 legertekesebb jatekosa klubok szerint a Transfermarkt ertekei alapjan:
Inter 4 jatekos
Juve 3 jatekos
Napoli 2 jatekos
Milan 1 jatekos
Lazio 1 jatekos

Szoval ha ezt nezem, akkor az Inter adja a Seria A 11 legertkesebb jatekosabol a legtobbet.

De ha pl a 19 legertekesebb mezonyjatekost nezem, akkor igy all:

Napoli 6
Inter 5
Juve 4
Milan 2
Lazio 2

Szoval itt se igazan van min szegyenkezzunk, ha mar ennyire a keretek es jatekosok erteket nezzuk.

Persze igaz egyertlemuen gyengultunk tavalyhoz kepest, es a tobb rivalis meg kifejezetten erosodott.
De barhonnan is kozelitek, azert a mi keretunk meg igy is az egyik, hanem a legerosebb.
Mint ahogy persze lehet neked lesz igazad, es Inzaghi nem tobb mint egy Pioli.
De en szerintem meg tobb, es mivel jobb mint Pioli, Gasperini, Spalletti, ezert a padon is szerintem mi vagyunk elonyben ezen csapatokkal szemben.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Inzaghi pont idén vizsgázik . Mit ér nyomás alatt , egy jobb kerettel .

Szép ez a keret érték dolog , csak , ha 11ből az a 4 játékos védő , támadó játékosok pedig Vecino kategóriák , sokat nem fog elérni a támadóbb felfogású edző .
Én sem látom , mitől lennénk esélyesebbek?
Több poszt gyenge , cseréink gyengék .
1 jól összerakott szerényebb csapat , bőven jobb lehet , mint a szarul összerakott , de drágább. Megint szakadék van a támadók és a védekezők között.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1625
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

interfan írta: 2021.09.30. 12:13
Cupi írta: 2021.09.30. 12:03
interfan írta: 2021.09.30. 11:51
Csak hogy R9-et idezzem:

"2 volt fontos, az h 4:0 utan lo kettot a kutyat nem erdekli sajna"

Igenis beletarozik ez is, mert ugyanugy a szamok resze az is hogy ezek a golok "hany pontot is ertek".

A szamokba szinten ugyanugy beletartozik az egyeb mutato.
Pl kihagyott ziccer, rontott passz, eladott labdak, es meg sorolhatnak.
Ebben pedig sajnos eg es fold a ket jatekos.

Lukaku az en tudomasom szerint 28 eves, de ez tenyleg mellekes.
Igen májusban volt 28. 29. évét tapossa. ;) De valóban nem töltötte be.

Szerintem a számokhoz ez nem tartozik hozzá. Meccs hanyadik gólját lőtte meg ki volt az ellenfél....értékeléseknél fel lehet hozni de a számokhoz semmi köze. ;) Ez onnan is látszik, hogy hiába lőtte a Bologna ellen az utolsó gólokat attól még azon a meccsen magas értékeléseket kapott....ott sem nézik hanyadik gólt lőtte. :)
Lukaku is szerzett gól nálunk kieső csapatok ellen, nem is keveset. Sőt szerzett gólt többször úgyis, hogy az nem az első volt és nem is a 3 pontot érő.

De mondom az összehasonlításnak semmi értelme. Egyik egy klasszis csatár a legjobb korban a másik meg egy exklasszis aki már kifelé tart.
Dzeko meg a 36. tapossa, hamarabb lesz 36 mint Lukaku 29, de ez tenyleg mellekes.

Nekem a teljes statisztikai mutatokba ez is beletartozik, mint a passzok, pontatlan labdak, rontott ziccerek stb.

Abban megegyezhetunk, hogy a ket jatekos nem egy szint, ezert is ertelmetlen a ketto osszehasonlitasa, amit persze nem en kezdtem.

Valamint abban is megegyezhetunk szerintem, hogy mint minden egyes uj igazolasunktol, Dzekotol is tobb kell.
Mert a golok szama (akar 4-0-nal rugta) szep, viszont az egyeb statisztikai es szamai nagyon gyengek.
Szerintem ez a mai Dzeko gól és kiharcolt 11es sem ér semmit, mert a bosnyák első labdaérintéséből gól lett..és ez nem ér. Erre nem számított senki szóval ez nem számít bele a statisztikába....
A 11es meg nem gól...és amúgy is hamarabb lesz 50 éves mint 60. Szóval még nulla gólos nálunk.😁😁😁😁😁😁🤬😝
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

hvmetal írta: 2021.10.01. 16:51 Inzaghi pont idén vizsgázik . Mit ér nyomás alatt , egy jobb kerettel .

Szép ez a keret érték dolog , csak , ha 11ből az a 4 játékos védő , támadó játékosok pedig Vecino kategóriák , sokat nem fog elérni a támadóbb felfogású edző .
Én sem látom , mitől lennénk esélyesebbek?
Több poszt gyenge , cseréink gyengék .
1 jól összerakott szerényebb csapat , bőven jobb lehet , mint a szarul összerakott , de drágább. Megint szakadék van a támadók és a védekezők között.
Persze Inzaghi iden vizsgazik, de szerintem lehet egy pozitiv vagy negativ megerzesunk vele kapcsolatban.
Nekem pedig az az, hogy bizonyitani fog.
Lehet persze az elottem szolonak lesz igaza, es bukik, de szerintem nem.
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

30-ik perc Bologna - Lazio 2:0
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Ha jól nézem 5 ponttal szereztünk többet esdig ebben a szezonban, mint a tavalyiban.
Tavaly ilyenkor Lukaku 5 góllal állt, most Dzeko 6 gólos.
Az is igaz, hogy ekkora már a Lazio ellen és a Milan ellen is játszottunk, igaz összesen 1 pontot szereztünk azokon. A Milan elleni vereség alkalmával Lukaku lőtte a gólunkat ami ugye 0 pontot ért és volt még két gólja a harmatgyenge Benevento ellen is, akiknek amúgy 5-öt lőttünk.
Szerintem marha felesleges a hasonlítgatás, mert ahogy Interfan is írja nincs egy korban a két játékos és ahogy Cupi írja az egyik jelenleg klasszis a másik meg az volt.
Viszont azt is hülyeségnek tartom, hogy a 6 gólos veterán Dzeko-t elő kell venni mindig és amikor jó akkor is emlékeztetni arra, hogy amúgy szar. Ami meg nem igaz. Befejező csatár, neki a góllövés a feladata. Van még rajta kívül pár játékos a pályán nem szabad Dzekotol várni a szervezést. A befejezést viszont jól csinálja.
Könyörgöm Lukaku hányszor meg hányszor tűnt el a meccseken, főleg a derbiken.
A BL-ben vele is simán kiestünk egy harmatgyenge csoportból utolsó helyen. Ő hibája volt?
Persze, hogy nem. Nem egy emberre kell építeni. Ennyire egyszerű. Én még nem emlékszem olyan meccsre ami csak és kizárólag azon ment el, hogy Dzeko nem rúgta be a helyzeteit mert csak neki volt és ezért kikaptunk.
Nem fog Dzeko 30 gólos szezont hozni ahol minden meccsen hasznos, mert 36 éves lassan. Ettől függetlenül amiért hoztuk azt eddig teljesíti és a Nord nem véletlenül skandálja a nevét minden meccsen.
Persze jó lett volna, ha marad Lukaku, vagy jön helyette Haaland, de sajnos a pénzügyi helyzetet ismerjük. Jött Dzeko, itt van és gólokat lő. A többit oldják meg a többiek. Sokkal nagyobb gond, hogy Calha olyan amilyen és hogy a védelem egyelőre nagyon instabil. Nincs meg az átmenet. Valamint, hogy Martinez szintugrása egyelőre a közelben sincs és Correa sem brillírozik mikor lehetőséget kap.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2021.10.03. 13:01 30-ik perc Bologna - Lazio 2:0
Azert hala istennek nagyon nem a Lazio a mi szintunk, es a Lazio nagyon nincs a mi szintunkon.
Eleg megnezni hany jatekos ferne be a Laziotol az Interbe, es hany forditva.
Eg es fold, Inzaghi sem veltenul gondolta meg egy ejszaka alatt magat amikor az Inter megkereste.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.10.03. 14:47
Tombi1986 írta: 2021.10.03. 13:01 30-ik perc Bologna - Lazio 2:0
Azert hala istennek nagyon nem a Lazio a mi szintunk, es a Lazio nagyon nincs a mi szintunkon.
Eleg megnezni hany jatekos ferne be a Laziotol az Interbe, es hany forditva.
Eg es fold, Inzaghi sem veltenul gondolta meg egy ejszaka alatt magat amikor az Inter megkereste.
3-0 lett es Acerbit is elvesztettek piros miatt.Mondjuk ellenunk fogadjunk vert isznak majd. :?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.10.03. 14:53
interfan írta: 2021.10.03. 14:47
Tombi1986 írta: 2021.10.03. 13:01 30-ik perc Bologna - Lazio 2:0
Azert hala istennek nagyon nem a Lazio a mi szintunk, es a Lazio nagyon nincs a mi szintunkon.
Eleg megnezni hany jatekos ferne be a Laziotol az Interbe, es hany forditva.
Eg es fold, Inzaghi sem veltenul gondolta meg egy ejszaka alatt magat amikor az Inter megkereste.
3-0 lett es Acerbit is elvesztettek piros miatt.Mondjuk ellenunk fogadjunk vert isznak majd. :?
Lazio ellen nagyon kemeny meccsre szamitok.
Del-Amerikai jatekosainknak meg oktober 15-en meccse van, es oktober 16 Lazio-Inter, szoval veluk necces lesz.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.10.03. 15:09
Lazio ellen nagyon kemeny meccsre szamitok.
Del-Amerikai jatekosainknak meg oktober 15-en meccse van, es oktober 16 Lazio-Inter, szoval veluk necces lesz.
Ki engedélyez ilyen naptárat??? És a klubok csak úgy ezt elfogadják? Ez egy vicc.... :? :(
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Örülök, hogy Zapata nem érkezett 40 millióért. Milan ellen is nagyon gyenge.
Atalantat legalább annyira utálom, mint a Juventust. Ellenünk tudnak és akarnak focizni, Milannak meg ajándékba adják a 3 pontot.
Napoli sem akar nem győzni…
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Érdekes, hogy továbbra is tartja magát ez a PIF-es pletyka és pár naponta előveszik. Azt gondoltam, hogy a NUFC megvásárlásával ez az egész, majd elül szépen, de nem úgy fest. Most azt írják, hogy a stadion kérdés lehet a döntő. Ha ott előre mozdulás történik, akkor beindulhatnak és rövid időn belül lezárulhatnak a tárgyalások. Mondjuk nem kifejezetten értem, hogy miért ez a döntő, hiszen akkora gazdasági erővel a PIF olyan stadiont építhetne, amelybe egész Milánó befér. Persze a tisztázott tulajdonjogokkal takaróznak, de nem gondolom, hogy nagy manőver lenne átvenni ebben is a kínaiak helyét. Én személy szerint simán el tudom képzelni, hogy meglépik ezt és megveszik a csapatot. Nem tudom, hogy örülnék e neki, de az biztos, hogy ha valamit akarunk komolyabban nemzetközi szinten, akkor vagy egy nagyon okos építkezés után pár évre oda lehet érni, de folyamatosan a tűz közelébe csak giga tőkével lehet manapság.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.10.20. 08:34 Érdekes, hogy továbbra is tartja magát ez a PIF-es pletyka és pár naponta előveszik. Azt gondoltam, hogy a NUFC megvásárlásával ez az egész, majd elül szépen, de nem úgy fest. Most azt írják, hogy a stadion kérdés lehet a döntő. Ha ott előre mozdulás történik, akkor beindulhatnak és rövid időn belül lezárulhatnak a tárgyalások. Mondjuk nem kifejezetten értem, hogy miért ez a döntő, hiszen akkora gazdasági erővel a PIF olyan stadiont építhetne, amelybe egész Milánó befér. Persze a tisztázott tulajdonjogokkal takaróznak, de nem gondolom, hogy nagy manőver lenne átvenni ebben is a kínaiak helyét. Én személy szerint simán el tudom képzelni, hogy meglépik ezt és megveszik a csapatot. Nem tudom, hogy örülnék e neki, de az biztos, hogy ha valamit akarunk komolyabban nemzetközi szinten, akkor vagy egy nagyon okos építkezés után pár évre oda lehet érni, de folyamatosan a tűz közelébe csak giga tőkével lehet manapság.
Persze most a forrast tegyuk felre, mert kitudja lehet a leghitelesebb teved a legnagyobbat, es a legnevetegesebbnek tartott lap irja a legnagyobb igazat.

Stadion kerdes kapcsan a helyzet az, hogy ezen hirek szerint (Libero, Il Giorno), akik szerint valos a targyalas, az engedelyekek birtokaban akarnak csak jonni a Szaudiak.
Es nem a stadion a fo kerdes, hanem az azt korulvevo ingatlanberuhazas, ahova tobb toronyhazat es uzleti negyedet epitenenek fel, hatalmas infrastrukturalis fejlesztessel.
Ha a Milan es az Inter jelenlegi vezetese megszerzi ezen engedelyeket a Milanoi varoshazatol, akkor latnanak igazi potencialt es lehetoseget az errol iro lapok szerint (Il Giorno, Libero).
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Arrol hogy megserul nem tudom miert a jatekos tehet?
Mert akkor a Fenomen Ronaldo volt az a tortenelemben akivel a legtobb "gond" volt.
Mikozben sok minden mondhato Lukakura, de az nem hogy Kolarov, Vidal, Sensi magasagokban serult egy evben...

Nem lott golt 6 teljes meccsen zsinorban, na bumm.
De elotte meg lott 4 golt 4 meccsen.
Mindemellett azert a PL-rol beszelunk, es igyis a Chelsea legjobb statjait es atlagait hozo jatekosok kozott van egy ismetlem PL-ben.

Egyebkent ha mar 6 meccses golnelkuliseg.
Nalunk is volt ilyen, nem csak neki, hanem egy bizonyos Militonak, Etonak, Cresponak, Adrianonak de ha meg visszamegyunk az idoben a Fenomemnak is.
Es azert nem kis nevekrol beszelunk.
Lukaku Chelsea merlege meg mindig jo, mert a 4 meccs = 4 golos kezdes nagyon nem rossz.
Varjunk meg azzal hogy "egyre tobb van gond" vele, mert ennyi erovel a vilag legjobb tamadoit, sot olyanokat akik nalunk voltak is felehetne sorolni.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

interfan írta: 2021.10.26. 08:07
Arrol hogy megserul nem tudom miert a jatekos tehet?
Mert akkor a Fenomen Ronaldo volt az a tortenelemben akivel a legtobb "gond" volt.
Mikozben sok minden mondhato Lukakura, de az nem hogy Kolarov, Vidal, Sensi magasagokban serult egy evben...

Nem lott golt 6 teljes meccsen zsinorban, na bumm.
De elotte meg lott 4 golt 4 meccsen.
Mindemellett azert a PL-rol beszelunk, es igyis a Chelsea legjobb statjait es atlagait hozo jatekosok kozott van egy ismetlem PL-ben.

Egyebkent ha mar 6 meccses golnelkuliseg.
Nalunk is volt ilyen, nem csak neki, hanem egy bizonyos Militonak, Etonak, Cresponak, Adrianonak de ha meg visszamegyunk az idoben a Fenomemnak is.
Es azert nem kis nevekrol beszelunk.
Lukaku Chelsea merlege meg mindig jo, mert a 4 meccs = 4 golos kezdes nagyon nem rossz.
Varjunk meg azzal hogy "egyre tobb van gond" vele, mert ennyi erovel a vilag legjobb tamadoit, sot olyanokat akik nalunk voltak is felehetne sorolni.
Lukaku elvitathatatlanul a világ egyik legjobb csatára jelenleg. A formája a sérülése előtt nem volt több, mint meglepő, mert szerencsére nálunk általában húzóember volt. PL ide vagy oda, Európa legerősebb csapatában játszik, elképesztő társakkal és egy remek edzővel, ezért meglepő, hogy nem annyira megy neki. Viszont ez csak idő kérdése és újra beindul. Viszont az objektivitás fenntartása érdekében, ha Dzeko-t szidjuk úgy, hogy 12 meccsen 8 gólt lőtt és adott 3 gólpasszt, akkor Lukaku-t sem kell tűzzel vassal védeni, úgy, hogy 11 meccsen vert 4 gólt és adott 1 gólpasszt. És azért nem a világ legjobb csapatai ellen talált be (Zenit 1, Arsenal 1, Aston Villa 2).
Mondom, ez persze hosszú távon kiegyenlítődik, sőt vélhetően megfordul majd, dehát az egyik 644 éves a másik meg 28.
Én remélem, hogy beindul a belga és visszanyeri régi formáját, mert sokat tett az Interért és vélhetően tényleg álmai csapata a Chelsea.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2021.10.26. 08:29
interfan írta: 2021.10.26. 08:07
Arrol hogy megserul nem tudom miert a jatekos tehet?
Mert akkor a Fenomen Ronaldo volt az a tortenelemben akivel a legtobb "gond" volt.
Mikozben sok minden mondhato Lukakura, de az nem hogy Kolarov, Vidal, Sensi magasagokban serult egy evben...

Nem lott golt 6 teljes meccsen zsinorban, na bumm.
De elotte meg lott 4 golt 4 meccsen.
Mindemellett azert a PL-rol beszelunk, es igyis a Chelsea legjobb statjait es atlagait hozo jatekosok kozott van egy ismetlem PL-ben.

Egyebkent ha mar 6 meccses golnelkuliseg.
Nalunk is volt ilyen, nem csak neki, hanem egy bizonyos Militonak, Etonak, Cresponak, Adrianonak de ha meg visszamegyunk az idoben a Fenomemnak is.
Es azert nem kis nevekrol beszelunk.
Lukaku Chelsea merlege meg mindig jo, mert a 4 meccs = 4 golos kezdes nagyon nem rossz.
Varjunk meg azzal hogy "egyre tobb van gond" vele, mert ennyi erovel a vilag legjobb tamadoit, sot olyanokat akik nalunk voltak is felehetne sorolni.
Lukaku elvitathatatlanul a világ egyik legjobb csatára jelenleg. A formája a sérülése előtt nem volt több, mint meglepő, mert szerencsére nálunk általában húzóember volt. PL ide vagy oda, Európa legerősebb csapatában játszik, elképesztő társakkal és egy remek edzővel, ezért meglepő, hogy nem annyira megy neki. Viszont ez csak idő kérdése és újra beindul. Viszont az objektivitás fenntartása érdekében, ha Dzeko-t szidjuk úgy, hogy 12 meccsen 8 gólt lőtt és adott 3 gólpasszt, akkor Lukaku-t sem kell tűzzel vassal védeni, úgy, hogy 11 meccsen vert 4 gólt és adott 1 gólpasszt. És azért nem a világ legjobb csapatai ellen talált be (Zenit 1, Arsenal 1, Aston Villa 2).
Mondom, ez persze hosszú távon kiegyenlítődik, sőt vélhetően megfordul majd, dehát az egyik 644 éves a másik meg 28.
Én remélem, hogy beindul a belga és visszanyeri régi formáját, mert sokat tett az Interért és vélhetően tényleg álmai csapata a Chelsea.
Ahogy irta valaki, art/ertek aranyban Dzeko a legjobb igazolasunk.
O es Dimarco aki mutat valamit, a tobbi igazolas viszont eddig nagyon keves.

Dzeko kapcsan az a gond, hogy nincs atmenet.
Vagy golt lo, ezert mindenki dicseri, es a labdakezelesi, egyeb hibait elnezzuk neki.
Vagy kihagy mindent, es akkor minden szar nala.

Ha Lukaku kapcsan kiemeljuk nem a legnagyobb csapatok ellen talalt be, akkor ennyi erovel Dzeko kapcsan is kilehet.
Bologna 4-0-nal 2 gol, Genoa 3-0-nal 1 gol, ezek azert nem sok pontot jelentettek nekunk.
Valamint Sheriff sem a legnagyobb csapat.
Azert a Bologna, Genoa, Sheriff = 4 gol, meg mindig joval lejebb van mint a Villa, Zenit, Arsenal = 4 gol.
De ezt leszamitva, az Atalanta, Fior, Juve goljai valoban fontosak voltak.
Vegre "nagy" meccsen is kepes volt golt loni, es nem csak kihagyott mindent, es eltunt a palyan, lasd Real, Lazio, de meg a Shaktar ellen is.
Folytassa csak igy, most jon majd a Milan, Napoli, majd Real, lehet tovabb loni szepen a golokat.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Belesérült a nagy PL-es térdelgetésbe...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2021.10.26. 08:49 Belesérült a nagy PL-es térdelgetésbe...
Agyrem az egesz.
Ha valamit surgosen ki kellene zarni a focibol, az a nevetseges politikai allasfoglalasok.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

PellerG írta: 2021.10.26. 08:49
Belesérült a nagy PL-es térdelgetésbe...
:D :D :D
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Mi a helyzet Eriksennel ?
Mennyivel másabb lehetne ez a csapat vele .
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

hvmetal írta: 2021.10.26. 16:01 Mi a helyzet Eriksennel ?
Mennyivel másabb lehetne ez a csapat vele .
https://www.nemzetisport.hu/olasz_labda ... re-2857511

https://www.fcinternews.it/focus/erikse ... el-danese/
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Hihetetlen pech az Internek, de az ő helyében inkább szerencse!
De megnéztem volna egy kotetlenebb szerepkorben Inzaghival!
Sajnálom a szituációt és egyben örülök hogy nem lett tragédia nyáron!
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Azért remélem valami aprót még így is kapunk érte.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Úgy néz ki, Conte most már igent mond a Spursnek, Nunot kivágták ma.

https://twitter.com/FabrizioRomano/stat ... 41/photo/1

Ezzel megint mehet az izgulás, kiket akar majd magának tőlünk.
A Spurs már nyáron is szemezett Skriniarral és Lautaroval (őt nem ellenezném)...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2021.11.01. 11:38 Úgy néz ki, Conte most már igent mond a Spursnek, Nunot kivágták ma.

https://twitter.com/FabrizioRomano/stat ... 41/photo/1

Ezzel megint mehet az izgulás, kiket akar majd magának tőlünk.
A Spurs már nyáron is szemezett Skriniarral és Lautaroval (őt nem ellenezném)...
Ha valahova eltudom kepzelni Contet, az valoban a Spurs.
MU majd persze...
Newcastletnel meg nyartol akar uj edzot.
Spursnel meg ott van a nagy baratja, Paratici.
Igy most tenyleg minden egybevag a Conte-Spurs kapcsolathoz.

Viszont azert a Spurs nagyon nem egy Newcastle, de nem is egy MU anyagi szintjen all.
Martinez is ugy volt tema, HA Kane megy a Citybe.
Kane nem ment sehova, onanntol Martinezre sem volt penz.
Spurs ugy eleve soha nem a 80-90m-t koltok egy jatekosra volt hires, eleve azert mert nincs mogottuk akkora anyagi forras.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Conte mar holnap az elso edzeset is megtarthatja a Spurs kispadan.
2023-ig irt ala a hirek szerint.

Persze Paratici mint nagyon jo baratja konnyitette a dolgot, de azert ez egy komoly vallalas tole.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2021.11.01. 11:53
PellerG írta: 2021.11.01. 11:38 Úgy néz ki, Conte most már igent mond a Spursnek, Nunot kivágták ma.

https://twitter.com/FabrizioRomano/stat ... 41/photo/1

Ezzel megint mehet az izgulás, kiket akar majd magának tőlünk.
A Spurs már nyáron is szemezett Skriniarral és Lautaroval (őt nem ellenezném)...
Ha valahova eltudom kepzelni Contet, az valoban a Spurs.
MU majd persze...
Newcastletnel meg nyartol akar uj edzot.
Spursnel meg ott van a nagy baratja, Paratici.
Igy most tenyleg minden egybevag a Conte-Spurs kapcsolathoz.

Viszont azert a Spurs nagyon nem egy Newcastle, de nem is egy MU anyagi szintjen all.
Martinez is ugy volt tema, HA Kane megy a Citybe.
Kane nem ment sehova, onanntol Martinezre sem volt penz.
Spurs ugy eleve soha nem a 80-90m-t koltok egy jatekosra volt hires, eleve azert mert nincs mogottuk akkora anyagi forras.
Hát én meg pont emiatt nem tudtam volna elképzelni, hogy aláír oda. Azért húzott el innen nagy duzzogva, mert nem biztos, hogy bajnoki esélyes keretet kap. Hát ott meg aztán végképp csoda kell ahhoz, hogy nyerjen akármit is, max. EL vagy LigaSipkaKupa.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Azért Conte mit össze sírt a két milánói éve alatt, hogy távol van a család és így milyen nehéz.
De előtte és most utána is elmegy a Pl-be dolgozni.
Az közelebb van neki?!
Nálunk is megkapta a jó fizut, ebben nem volt hiány...
Aztán ahogy lehetett mire fogni, dobbantott.
Neki köszönhetjük a 19.-t, de emberként nálam 0 az állandó hisztizéseivel.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

PellerG írta: 2021.11.01. 21:06 Azért Conte mit össze sírt a két milánói éve alatt, hogy távol van a család és így milyen nehéz.
De előtte és most utána is elmegy a Pl-be dolgozni.
Az közelebb van neki?!
Nálunk is megkapta a jó fizut, ebben nem volt hiány...
Aztán ahogy lehetett mire fogni, dobbantott.
Neki köszönhetjük a 19.-t, de emberként nálam 0 az állandó hisztizéseivel.
Én meg azt sem értem ott neki elég lesz a 3. vagy 4. hely? Hogy annál nem végeznek előrébb még a következő szezonban sem az szerintem szinte tuti....BL-be meg ha vissza is jutnak...tudjuk ott milyen sikeres Conte...
Mindig sírt /nem csak nálunk/, hogy neki versenyképes keret kell....majd pont ott kapja meg?
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Cupi írta: 2021.11.01. 22:36
PellerG írta: 2021.11.01. 21:06 Azért Conte mit össze sírt a két milánói éve alatt, hogy távol van a család és így milyen nehéz.
De előtte és most utána is elmegy a Pl-be dolgozni.
Az közelebb van neki?!
Nálunk is megkapta a jó fizut, ebben nem volt hiány...
Aztán ahogy lehetett mire fogni, dobbantott.
Neki köszönhetjük a 19.-t, de emberként nálam 0 az állandó hisztizéseivel.
Én meg azt sem értem ott neki elég lesz a 3. vagy 4. hely? Hogy annál nem végeznek előrébb még a következő szezonban sem az szerintem szinte tuti....BL-be meg ha vissza is jutnak...tudjuk ott milyen sikeres Conte...
Mindig sírt /nem csak nálunk/, hogy neki versenyképes keret kell....majd pont ott kapja meg?
Gondolom a pénz beszél, pláne ha más kispad nem lesz szabadon egyhamar. A Tottenham már messze nsm olyan erős mint volt és sok meghatározó játékos ment el, vagy öregedik kifelé. Jelenlegi keretben a Pool, City, Chelsea, MU, Arsenal is előttük van. Jövőre ugyanez vélhetően elmondható lesz a Newcastleről és akkor még ne felejtsük a Leicestert, valamint a West Ham csapatát. Velük egy BL hely kb. olyan, mint Olaszországban a bajnoki cím. Szerintem esélytelen, hogy az ő rövidtávú gondolkodásával ez egy sikeres projekt lehet. Ezért lesz döntő a pénz, ha végül oda megy.
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Francesco írta: 2021.11.02. 06:04
Cupi írta: 2021.11.01. 22:36
PellerG írta: 2021.11.01. 21:06 Azért Conte mit össze sírt a két milánói éve alatt, hogy távol van a család és így milyen nehéz.
De előtte és most utána is elmegy a Pl-be dolgozni.
Az közelebb van neki?!
Nálunk is megkapta a jó fizut, ebben nem volt hiány...
Aztán ahogy lehetett mire fogni, dobbantott.
Neki köszönhetjük a 19.-t, de emberként nálam 0 az állandó hisztizéseivel.
Én meg azt sem értem ott neki elég lesz a 3. vagy 4. hely? Hogy annál nem végeznek előrébb még a következő szezonban sem az szerintem szinte tuti....BL-be meg ha vissza is jutnak...tudjuk ott milyen sikeres Conte...
Mindig sírt /nem csak nálunk/, hogy neki versenyképes keret kell....majd pont ott kapja meg?
Gondolom a pénz beszél, pláne ha más kispad nem lesz szabadon egyhamar. A Tottenham már messze nsm olyan erős mint volt és sok meghatározó játékos ment el, vagy öregedik kifelé. Jelenlegi keretben a Pool, City, Chelsea, MU, Arsenal is előttük van. Jövőre ugyanez vélhetően elmondható lesz a Newcastleről és akkor még ne felejtsük a Leicestert, valamint a West Ham csapatát. Velük egy BL hely kb. olyan, mint Olaszországban a bajnoki cím. Szerintem esélytelen, hogy az ő rövidtávú gondolkodásával ez egy sikeres projekt lehet. Ezért lesz döntő a pénz, ha végül oda megy.
Szerintem már sajnálja, hogy lelépett tőlünk. Attól félt, hogy ha elmegy pár sztár akkor mi lesz a taktikájával, és sikereivel.
Tottenhambe csakis a pénz miatt igazolt oda. Tőlünk kit akar igazolni, az teljesen mindegy. Ha lesz új tulajdonos normális háttér akkor egy Tottenhambe senki nem megy oda, hanem akkor pedig inkább le sem írom….
Úgy tippelem max 1,5 évet fog kihúzni Londonban.
Bajnoki cím kb. esélytelen. BL talán, de ott is van 4-5 csapat akivel meg kell küzdeniük, és a United, Arsenal, Leicester, West Ham alapból erősebb szerintem.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Francesco írta: 2021.11.02. 06:04
Cupi írta: 2021.11.01. 22:36
PellerG írta: 2021.11.01. 21:06 Azért Conte mit össze sírt a két milánói éve alatt, hogy távol van a család és így milyen nehéz.
De előtte és most utána is elmegy a Pl-be dolgozni.
Az közelebb van neki?!
Nálunk is megkapta a jó fizut, ebben nem volt hiány...
Aztán ahogy lehetett mire fogni, dobbantott.
Neki köszönhetjük a 19.-t, de emberként nálam 0 az állandó hisztizéseivel.
Én meg azt sem értem ott neki elég lesz a 3. vagy 4. hely? Hogy annál nem végeznek előrébb még a következő szezonban sem az szerintem szinte tuti....BL-be meg ha vissza is jutnak...tudjuk ott milyen sikeres Conte...
Mindig sírt /nem csak nálunk/, hogy neki versenyképes keret kell....majd pont ott kapja meg?
Gondolom a pénz beszél, pláne ha más kispad nem lesz szabadon egyhamar. A Tottenham már messze nsm olyan erős mint volt és sok meghatározó játékos ment el, vagy öregedik kifelé. Jelenlegi keretben a Pool, City, Chelsea, MU, Arsenal is előttük van. Jövőre ugyanez vélhetően elmondható lesz a Newcastleről és akkor még ne felejtsük a Leicestert, valamint a West Ham csapatát. Velük egy BL hely kb. olyan, mint Olaszországban a bajnoki cím. Szerintem esélytelen, hogy az ő rövidtávú gondolkodásával ez egy sikeres projekt lehet. Ezért lesz döntő a pénz, ha végül oda megy.
Ez már tényleg OFF itt, de azért az alap kezdője nem lesz rossz:

Lloris
Sanchez-Romero-Dier
Emerson-Ndombele-Hojbjerg-Lo Celso-Reguilon
Son-Kane

Ehhez jön 3-4 meghatározó játékos és szerintem jövőre akár bajnoki esélyeik is lesznek, ismerve Conte erős kezdéseit a bajnokságban.

Már írjak is januárra a lejáró szerződésű játékosokat, Kessie, Brozovic, Rüdiger, Zakaria és ha el is adják Kane-t, az minimum 150 mio. bevétel lesz, abból azért egy Vlahovic + 2-3 játékos kijön szépen.
Szóval szerintem van fantázia ebben a projektben.

Biztos vagyok benne, nem sajnálja, hogy elment tőlünk.
Sőt...
Leakasztotta a nagy fizut, bajnoki címet behúzta 11 év után, ráadásul sikerült még úgy 7,5 mio-t leszednie rólunk, hogy szakkommentátorként elemzi a BL meccseket a szezonban és gyakorlatilag 1,5 éve téma, hogy mikor léphetne le...
Ennél jobban kijönni ebből nehéz lett volna.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Festa »

A Spursnek már ahhoz i komoly igazolás kellene,hogy a Top4-be beférjen a Spurssal.
A Chelsea,City,Mu,Pool négyesből vajon melyiket tudná kiszorítani??

Gyorsan hosszabbítani kéne Brozoviccal és ha mégis kell neki viggye el 80 milkáért.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

20 honapra irnak 18m eurot

meg havi 1m se jon ki :D
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

R9. írta: 2021.11.02. 11:30 20 honapra irnak 18m eurot

meg havi 1m se jon ki :D
24 az a 18 :D
Apróért ő nem írna alá bárhol... :D

https://www.tuttomercatoweb.com/calcio- ... er-1604158
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: R9. »

PellerG írta: 2021.11.02. 11:34
R9. írta: 2021.11.02. 11:30 20 honapra irnak 18m eurot

meg havi 1m se jon ki :D
24 az a 18 :D
Apróért ő nem írna alá bárhol... :D

https://www.tuttomercatoweb.com/calcio- ... er-1604158
jah :D
hat sikeredzo, azokat pedig meg kell fizetni :D
Válasz küldése