Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Dzekokááám! <3
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Lauuuuuuuu

Nagyon kellett :clap:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Mostmár nyerjük meg!!! :clap:
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Dzeko mellett Vidal is nagyon nagyot megy a középpályán, azóta van kps védekezésünk, mióta bejött. Nem 3 v 3ban vezetik a védelemre a labdát végre 3 percenként.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Azért veszélyes, hogy szidják sokan Dzekot mert messze nem ő a kerékkötő és jelenleg több gólja van, mint Lukakunak ekkor tavaly. Mi lesz ha tényleg visszaesik, akkor aztán milyen ellnségkép lesz belőle?
Le a kalappal a bosnyák előtt.
Ne feledjük Lukaku is sok meccsen tűnt el azért. És Dzeko már nem az a szint ezt is tudjuk, de eddig abszolút hozza amit kell...
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

Dzeko azert most kiveszi a részét a pontszerzésben. Correa nagyon úgy néz ki nem illik a taktikába, sajnos gondolom az opciót nem tudjuk már visszavonni... Tobbet érne egy normális csatár helyette, mintha a pályán se lett volna az egész első félidőben.

Nem gondoltam, hogy lesz ma bármi esélyünk az első félidei produkció alapján
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Les ide vagy oda, Dzeko ma nagyot játszik.
Neki cserének kell lennie mostantól. :)
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Francesco írta: 2021.10.02. 22:22 Azért veszélyes, hogy szidják sokan Dzekot mert messze nem ő a kerékkötő és jelenleg több gólja van, mint Lukakunak ekkor tavaly. Mi lesz ha tényleg visszaesik, akkor aztán milyen ellnségkép lesz belőle?
Le a kalappal a bosnyák előtt.
Ne feledjük Lukaku is sok meccsen tűnt el azért. És Dzeko már nem az a szint ezt is tudjuk, de eddig abszolút hozza amit kell...
Szerintem sokkal többet nyújt mint ami várható lenne tőle!!
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Védekezést kurvára meg kéne szervezni mert az katasztrófa...
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Handa ma nagyon ott van, sokadik szép védése.

Kicsit lassítani kéne, ez az adok-kapok nagyon veszélyes játék.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Én bírom amikor egy csapat kihajtja magát, elvégre ez a játékosok dolga. Viszont azt nem tudom hogy így végig lehet e egy egész szezont vinni.....
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Inter101 írta: 2021.10.02. 22:37 Én bírom amikor egy csapat kihajtja magát, elvégre ez a játékosok dolga. Viszont azt nem tudom hogy így végig lehet e egy egész szezont vinni.....
Az hogy ennyi válogatott meccs van ami éles az nem tesz jót sem a formának sem a teljesítménynek sem pedig a színvonalnak, ami a klubfutballt illeti. És két évente vb-t akarnak, elmebeteg gondolat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Francesco 2021.10.02. 22:40-kor.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Huhh, megvan a győzelem.
Nagyon nagyot küzdöttünk, ha már gyengén játszottunk, legalább nem adtuk fel.

Inzaghi bátor volt, megtette amit lehetett, gratula a meccseléshez.

Handa és Dzeko sok kritikát kap, de ezt a meccset ők hozták. Télen hozni kell egy Dzeko "szerű" centert, hogy legyen mindig valaki a kapu előtt. Myáron is mondtuk itt, hogy nem Correa kellett volna, hanem egy váltótárs Dzeko mellé.

Szép volt fiúk, bedaráltuk őket, az akarat diadala :clap:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mike 2021.10.02. 22:40-kor.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Hu bzmeg. Kemény meccs volt, ahogy várható is volt. Sok hibával játszottunk, de a lényeg, hogy megvan a 3 pont. Inzaghi jól cserélt, ez mentett meg minket. Na meg ugye a bosnyák csodánk.
Forza Inter!!!! :clap:

Top 3 részemről:

Legjobb:
Dzeko
Perisic
Handa

Gyengébbek:
Calha
Correa
Bastoni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2021.10.02. 22:40-kor.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

A sokat szidott Dzeko és Handa bőven kivette a részét a győzelemben, megköszönhetjük nekik a 3 pontot.

Megint elég volt egy félidő játékkal nyerni, jó lenne azért ha nem ezt rendszeresítenénk.

2. félidőre új csapat jott ki, ugyanakkor továbbra is aggaszt Calha, Correa szerepe, igazából mindkettő észrevehetetlen a pályán. Calha és Correa is letudta az éves teljesítményét az első meccsén, ez egy Interben kevés lesz.

Ami feltűnő, hogy erőnlétileg idáig eléggé ledomináltuk az ellenfeleket a Serie A-ban - a csapatok tobbsége egyszerűen nem bírja a tempót - ehhez azonban szükség lesz minőségi cserepadra és rotálásra, mert év végéig mi sem fogjuk bírni.

Fontos 3 pont és most lesz idő kicsit osszeszedni magunkat.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Ha semmi más, csak ez a tartása megmarad a csapatnak, akkor még bármi lehet idén is. Azért az első félidő után sem a Fio ellen, sem itt nem fogadtam volna sokat arra, hogy nyerünk, de valahogy mégiscsak behúztuk!

FORZA INTER!!!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Baggio85 írta: 2021.10.02. 22:41 Ha semmi más, csak ez a tartása megmarad a csapatnak, akkor még bármi lehet idén is. Azért az első félidő után sem a Fio ellen, sem itt nem fogadtam volna sokat arra, hogy nyerünk, de valahogy mégiscsak behúztuk!

FORZA INTER!!!
De nem igaz, hogy az első félidőben rendre nullák vagyunk. Ennek valami oka van. Meccs előtt nem tud tüzelni Inzaghi csak ha égünk?
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Festa írta: 2021.10.02. 19:30
1-2 vagy vagy 1-3 lesz ,de a félidőben megint nem fogunk vezetni.Aki gondolja megjátszhatja. ;)
Bravo Festa! :thumbup: :clap: :)
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Francesco írta: 2021.10.02. 22:39
Inter101 írta: 2021.10.02. 22:37 Én bírom amikor egy csapat kihajtja magát, elvégre ez a játékosok dolga. Viszont azt nem tudom hogy így végig lehet e egy egész szezont vinni.....
Az hogy ennyi válogatott meccs van ami éles az nem tesz jót sem a formának sem a teljesítménynek sem pedig a színvonalnak, ami a klubfutballt illeti. És két évente vb-t akarnak, elmebeteg gondolat.
Így van! Szerintem idén nekünk az egyik legnagyobb ellenfelünk ez lesz. Szeptemberben is a mi játékosaink játszották a legtöbb percet a selejtezőkön. Skrini-nek 11 meccs 40 nap alatt... Brutális.
sly89 írta: 2021.10.02. 22:40
Ami feltűnő, hogy erőnlétileg idáig eléggé ledomináltuk az ellenfeleket a Serie A-ban - a csapatok tobbsége egyszerűen nem bírja a tempót - ehhez azonban szükség lesz minőségi cserepadra és rotálásra, mert év végéig mi sem fogjuk bírni.
Szerintem ez még Pintustól maradt ránk, remélem, hogy Inzaghiék legalább szinten tudják tartani a csapatot erőnlét tekintetében, mert akkor ez valóban lehet egy nagy fegyverünk idén is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Baggio85 2021.10.02. 22:47-kor.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

CsaSzi9294 írta: 2021.10.02. 22:43
Baggio85 írta: 2021.10.02. 22:41 Ha semmi más, csak ez a tartása megmarad a csapatnak, akkor még bármi lehet idén is. Azért az első félidő után sem a Fio ellen, sem itt nem fogadtam volna sokat arra, hogy nyerünk, de valahogy mégiscsak behúztuk!

FORZA INTER!!!
De nem igaz, hogy az első félidőben rendre nullák vagyunk. Ennek valami oka van. Meccs előtt nem tud tüzelni Inzaghi csak ha égünk?
Így most két győztes meccsel a hátunk mögött azt mondom, hogy taktika. :) Nem lehet ilyen erőltetett menetben 90 percig nyomni és dominálni.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Érdekes, hogy eddig a nagyon sima 1. meccset keszámítva kb 2 féle képpen alakultak a meccseink (kivéve a donecket). Vagy mentünk egy kurvajó első félidőt, és kicsit elkészültünk a másodikra, vagy éppen az ellenfél váltott jól (pl Real), vagy pedig mint a mai, elképzelés nélküli pisiben ázás az elején, aztán egy jó váltás a 2.ra (Doneck ellen kitöltuk a 85. percig kb...).
Mindenesetre az első félidő után azért bizakodtam kicsit, mert nehéz volt wlképzelni egy szarabb 2. félidőt, és nagyon vártam Dzekot előre, plusz Vidal is bebizonyította megint, hogy aranyat érhet a kps védekezésben. Jó lenne, ha egészséges maradna, Hakan lecsüccsenhetne pár meccsre a padra.
Most szerintem mindenki számára kiderült, hogy “miért akkora idióta Simone, hogy Dzekot nem cseréli le soha”. Ha nincs pályán, halott ügy a támadójátékunk.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Baggio85 írta: 2021.10.02. 22:46
CsaSzi9294 írta: 2021.10.02. 22:43
Baggio85 írta: 2021.10.02. 22:41 Ha semmi más, csak ez a tartása megmarad a csapatnak, akkor még bármi lehet idén is. Azért az első félidő után sem a Fio ellen, sem itt nem fogadtam volna sokat arra, hogy nyerünk, de valahogy mégiscsak behúztuk!

FORZA INTER!!!
De nem igaz, hogy az első félidőben rendre nullák vagyunk. Ennek valami oka van. Meccs előtt nem tud tüzelni Inzaghi csak ha égünk?
Így most két győztes meccsel a hátunk mögött azt mondom, hogy taktika. :) Nem lehet ilyen erőltetett menetben 90 percig nyomni és dominálni.
Ezt az altatást akkor elfogadom, ha mondjuk 0-0 a félidő és bedaráljuk az ellenfelet az 50-60. perc körül. Na de, hogy ilyen gyengén lenyomni egy félidőt (ami már lassan rendszeres), az sok. :)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Na bejött a tippem.Szokásosan rápihentünk a második félidőre,de ha a Sassulo 2-0-ra megy a félidőben akkor ebből nem lesz 3 pont.A kulcs Inzaghi négyes cseréje volt.Di Marco,Vidal és energikus volt is új lendületett adott a csapatnak.
Persze a nyerőember Dzeko lett a gól és a kiharcolt tizenegyes kombóval,de a sorcsere után teljesen más Intert láttunk.
Azért az is kellett ahhoz,hogy az legyen a kérdés,hogy 1-2 vagy 1-3 ,hogy a Sassulo elfáradjon.

Valami hasonló történt a Verona és a Fiorentina ellen is.Első félidő szinte helyzet nélkül aztán az ellenfél belefárad az iramba is bedaráljuk őket.

Reálisan nézve ma nem érdemeltünk volna 3 pontot,de a Juve és játék nélkül nyert szóval ez utólag senkit nem érdekel.

Egyébként a hatékony támadó játékot jellemzi,hogy eddig a bajnokság minden meccsén 1 gólnál többet rúgtunk.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

A négyes cseréig büntetés volt nézni a meccset, a Sassuolo többször is eldönthette volna, de a frissítés jót tett és döntő tényezőnek bizonyult. Dzeko eddig kellemes meglepetés az összes hibájával, meg a korával együtt, hallható volt, hogy a szurkolók is gyakran skandálták a nevét és nem csak a gólja után. Összességében azonban szerintem egyértelműen gödörben a csapat, amihez gondolom a borús anyagi háttérnek is köze van. Handa (a kérdőjeles szituáció ellenére is) és a bosnyák ma megnyerték az Internek a meccset, de szerintem Perisic volt még kiemelkedő.

FORZA INTER!!!
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Ennek a csapatnak egyelőre nem áll jól ez a Conte-val szembenő feltolt középpálya. És hát 3 klasszis minuszban még inkább kiütközik ( Hakimi, Eriksen , Lukaku - ígérem utoljára írtam le őket , csak a mondandómhoz kapcsolódik ) .

Ennek a játéknak az előnyeit a Real meccs első félideje mutatta, a hátrányait pedig a fáradt csapat a Doneck és a Sass ellen. Igaz egyiken sem kaptunk ki, de ez a fel alá rohangálás nagyon sokat kivesz a játékosokból. Nagy szerencse , hogy 5 csere lehetőség van idén. Egyelőre működik a kicsik ellen de hosszabb távon 2 fronton nem vagyok biztos az eredményességében, ezért kéne a tudatosabb játék. Sajnos teljesen adaptálódni Inzaghi futballjához csak úgy lehet, ha ragaszkodik az elveihez, és sajnos nem sajnos csak meccseken van lehetőség igazán tapasztalatot szerezni. Az látszik, hogy Calhanoglu és Correa arra jó egyelőre , hogy az agilitásukkal lefárasztják az ellenfeleket és a kevésbé mozgékony cserejátékosok így nagyobb lendületet tudnak vinni a játékba. Vidal és Dzeko is nagyon sokat van szidva, de Vidal erre a kp-ra néha úgy kell mint egy falat kenyér, Dzekoban pedig akkor is benne van 1 gól ha látványosan szarul játszik.

Az látszik, hogy a pihenés szinte kivétel nélkül mindenkire ráférne , nem tesz jót a nyugalomnak a Zhangék féle hepaj sem, de ez van, most ebből kell kihozni a maximumot. Óriási fontosságú a BL továbbjutással járó 25-30 milla euró megszerzése. Szerintem ezért vagyunk nagyon görcsösek a BL-ben na meg az elmúlt évek teljesítménye miatt. Ma sem volt egy nyugis meccs sajnos, szóval nem tudom, hogy fogjuk bírni ha minden ilyen nyögve nyelős. Abban bízom , hogy az egyéni teljesítmények is javulásnak indulnak és a várt szintlépéseket is tapasztalni fogjuk.

Semmi újat nem mondtam ezekkel nyilván, és hát tele van a mondandóm bizakodással, de egyelőre a tavalyi évhez képest az elvárásokat alacsonyabbra kell tenni.Ingazhival és a csapattal szemben is. Mindenki új dolgokkal barátkozik de a tiszta lap lehetősége adott. Nem fogok sírni ha nem lesz Scudetto, egyelőre a bajnokságban a Napolin kívül mindenkinél látszanak már most a botladozás lehetőségei.
Ha a Sheriffet nem verjük meg oda vissza arra még nem találták meg a megfelelő szitokszót amit mondani fogok.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Atosz írta: 2021.10.02. 22:48 Érdekes, hogy eddig a nagyon sima 1. meccset keszámítva kb 2 féle képpen alakultak a meccseink (kivéve a donecket). Vagy mentünk egy kurvajó első félidőt, és kicsit elkészültünk a másodikra, vagy éppen az ellenfél váltott jól (pl Real), vagy pedig mint a mai, elképzelés nélküli pisiben ázás az elején, aztán egy jó váltás a 2.ra (Doneck ellen kitöltuk a 85. percig kb...).
Mindenesetre az első félidő után azért bizakodtam kicsit, mert nehéz volt wlképzelni egy szarabb 2. félidőt, és nagyon vártam Dzekot előre, plusz Vidal is bebizonyította megint, hogy aranyat érhet a kps védekezésben. Jó lenne, ha egészséges maradna, Hakan lecsüccsenhetne pár meccsre a padra.
Most szerintem mindenki számára kiderült, hogy “miért akkora idióta Simone, hogy Dzekot nem cseréli le soha”. Ha nincs pályán, halott ügy a támadójátékunk.
Komolyan mondom, Vidalt amennyit szidtam tavaly, most annyira várom néha, hogy beálljon. Mentalitása és a melója nagyon tetszik, valamint más kp cserénk nem is igazán van, aki hozzá tud tenni. Örülök, hogy itt maradt.

Viszont az is érdekes, hogy az ingyen Dzeko nagyobb sztár 36 évesen, mint a 100+ milliós Martinez. Martinezt nem bántva, de a sokak által emlegetett szint lépés így idén sem fog megtörténni. A 11esen kívül nem emlékszem értékelhető megmozdulására. És ez nem az első ilyen meccs. De mondom nem bánom ezzel, drukkolok, hogy felpörögjön és gólokat rúgjon végre a meccseken.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2021.10.02. 23:00-kor.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

CsaSzi9294 írta: 2021.10.02. 22:44
Festa írta: 2021.10.02. 19:30
1-2 vagy vagy 1-3 lesz ,de a félidőben megint nem fogunk vezetni.Aki gondolja megjátszhatja. ;)
Bravo Festa! :thumbup: :clap: :)
Köszi!Aki megtette az mehet holnap étterembe ebédelni:)

Amúgy sajnos Calha borzasztóan kilóg a belső kp hármasból.
Egy Jó erőben lévő Vidalt lassan szívesebben megnéznék a helyén.
Persze Inzaghi védi hiszen az ő döntése volt,de kváncsi meddig élvezi a bizalmat.

Tekintettel arra,hogy milyen sorozat előtt állunk(Serif mecccsek,Lazio,Juve,Milán) kulcsfontosággú volt,hogy nyerjünk.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

DM22 írta: 2021.10.02. 22:52 Ennek a csapatnak egyelőre nem áll jól ez a Conte-val szembenő feltolt középpálya. És hát 3 klasszis minuszban még inkább kiütközik ( Hakimi, Eriksen , Lukaku - ígérem utoljára írtam le őket , csak a mondandómhoz kapcsolódik ) .
Szerintem ebben a játékstílus váltásban az is közrejátszik, hogy pont az általad említettek, Lukaku és Hakimi voltak a kontrajáték kulcsjátékosai, a mostani keretünk pedig egyszerűen alkalmatlan rá, mert semmi sebességgel nem rendelkezünk.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Az a baj a cserékig nem volt középpályás védekezésünk...megint vezethették egyből a védőkre...nem a védelem szar hanem sajnos előtte nem védekezünk jól. Illetve fentebb is van tolva a középpálya mint Conte alatt. Török meg sajnos embertelen gyenge.....vele fejben vannak gondok...ha valaki képes jó játékra az nem tudom, hogy tud ennyire szétesni...
Correat szinte észre sem lehetett venni....el kell ismerni amit nyomot az első félidőben annál Dzeko sokkal hasznosabb...és ezt meg is mutatta a beállása után.
Azt meg sajnos látni kell sokan teljesen elkészültek az erejükkel....riporter mondta, hogy a válogatott meccsekkel együtt Skriniar 41 nap alatt a 11. meccsét játszotta!!!! Ez beteg.....én most nem engednék el senkit ha tehetném a válogatottba....Barella is félhullán majd mehet bohóckodni a nemzetek ligjába és Mancini tuti kezdetni fogja.... :?
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Holnap drukkolok az Atalantának, hogy a kuzinokat verjék, jó lenne valaki helyre tenné őket a bajnokságban is. Jól jönne ott is egy kis hullámvölgy, hogy csökkenjen egy kicsit a nyomás rajtunk és mire jön a derbi előttük legyünk.
A srácoknak most egy kis önbizalom hiányzik, mert ahogy meccs közben is írtam a Reál elleni vereség miatt egy kis törést érzek bennük.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2021.10.02. 23:11 Holnap drukkolok az Atalantának, hogy a kuzinokat verjék, jó lenne valaki helyre tenné őket a bajnokságban is. Jól jönne ott is egy kis hullámvölgy, hogy csökkenjen egy kicsit a nyomás rajtunk és mire jön a derbi előttük legyünk.
A srácoknak most egy kis önbizalom hiányzik, mert ahogy meccs közben is írtam a Reál elleni vereség miatt egy kis törést érzek bennük.
Jó lenne de az a baj ők ősszel nem szoktak kikapni. Majd tavaszra esnek szét. Szerintem nyerni fognak. De tévedjek. :) ;)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Én azért az új emberek közül Correának és Dumfriesnek adnék még időt.
Eriksen már átadólistán volt amikro kényszerből Conte beépítette.

Érdekes ez a csapatjáték kérdés,mert pont a 4-es csere mutatta meg,hogy akár egy kulcsposzton játszó gyengébb teljesítmény(Hakan) is mennyire visszaveti a a csapatot.
Persze még belejöhet,de eddig szenved amivel Inzaghinak és kezdenie kell valamit.

Ami megint érdekes volt,hogy Perisic csak a cserék után javult fel,mert addig nem volt terület.
Nála ne felejtsük el,hogy kényszerposzton játszik amit képességeihez mérten igyekszik megoldani.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Én nem szoktam rászállni játékosokra , kifejezetten idegesít mikor - akár jogosan - oldalakon keresztül ugrunk valakire. Persze ez tök jogos, ezt nekem nehéz csak befogadni/elfogadni, holott mindenkinek szívügye kit bír vagy nem bír és ennek mennyire ad hangot.

DE! Azért az kurvára nem normális, hogy most már bármilyen kapunkra tartó lövésnél a levegőt visszatartom, hogy épp mit bakizik Handa. Ma nem is volt olyan hú de gyenge , de iszonyatos szükségünk lenne arra , hogy lemásoljuk a kuzinokat a kapus posztra való igazolásban. Gyakorlatilag minden lövés kipattan róla, ami meg nem 1 méterrel a mellkasa vonalában éri az nagy átlagban gól mert nem ér le, vagy nem vetődik. Ezt azzal kompenzálja hogy sokszor alapjáraton jól helyezkedik , hogy ugrani se kelljen de igazán nagy bravúrra nem is emlékszem már tőle.

Emlékszik valaki mikor védett pl Handa utoljára tizit? A nagy számok törvénye alapján lassan bármelyik fórumozó is előbb védene egyet de ha Handa ki is fogja odaüti a játékos elé a lasztit.
Botrányos , az egyetlen dolog aminek betudom a folytonos szerepeltetését, hogy talán átlag feletti szinten tolja a védekezés szervezését.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

DM22 írta: 2021.10.02. 23:30
DE! Azért az kurvára nem normális, hogy most már bármilyen kapunkra tartó lövésnél a levegőt visszatartom, hogy épp mit bakizik Handa. Ma nem is volt olyan hú de gyenge , de iszonyatos szükségünk lenne arra , hogy lemásoljuk a kuzinokat a kapus posztra való igazolásban. Gyakorlatilag minden lövés kipattan róla, ami meg nem 1 méterrel a mellkasa vonalában éri az nagy átlagban gól mert nem ér le, vagy nem vetődik. Ezt azzal kompenzálja hogy sokszor alapjáraton jól helyezkedik , hogy ugrani se kelljen de igazán nagy bravúrra nem is emlékszem már tőle.

Emlékszik valaki mikor védett pl Handa utoljára tizit? A nagy számok törvénye alapján lassan bármelyik fórumozó is előbb védene egyet de ha Handa ki is fogja odaüti a játékos elé a lasztit.
Botrányos , az egyetlen dolog aminek betudom a folytonos szerepeltetését, hogy talán átlag feletti szinten tolja a védekezés szervezését.
Handa ma egész jól játszott ez igaz.
De ugyan így vagyok vele, ahogy Te. 16oson belül ha valami kapura megy azért nem igazán vetődik, próbálja a jó helyezkedésével megoldani ami kapura megy. Ez vagy bejön vagy nem. Eljárt felette az idő, de még idén oda kell tennie magát (legalább annyira mint ma), mert Radut sajnos nem fogjuk látni akkor sem, ha totál gyenge lesz is a szlovén, pedig lehet nem is kellene keresni utána kapust.
Onana egy jó megoldás lehet, én bízom benne, hogy le tudjuk igazolni, ráadásul ugye ingyen is lenne. Nekem még személyes kedvencem Dragowski a Fiorból, de szoba sem jött eddig.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

CsaSzi9294 írta: 2021.10.02. 23:41

Handa ma egész jól játszott ez igaz.
De ugyan így vagyok vele, ahogy Te. 16oson belül ha valami kapura megy azért nem igazán vetődik, próbálja a jó helyezkedésével megoldani ami kapura megy. Ez vagy bejön vagy nem. Eljárt felette az idő, de még idén oda kell tennie magát (legalább annyira mint ma), mert Radut sajnos nem fogjuk látni akkor sem, ha totál gyenge lesz is a szlovén, pedig lehet nem is kellene keresni utána kapust.
Onana egy jó megoldás lehet, én bízom benne, hogy le tudjuk igazolni, ráadásul ugye ingyen is lenne. Nekem még személyes kedvencem Dragowski a Fiorból, de szoba sem jött eddig.
Ha nem sikerül Onana, Dragowski nekem nagyon tetszene. Ő egy tipikus torok átharapó kapus, személyiségre ellentéte Handanak, Onana meg simán reflex király.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

DM22 írta: 2021.10.02. 23:45
CsaSzi9294 írta: 2021.10.02. 23:41

Handa ma egész jól játszott ez igaz.
De ugyan így vagyok vele, ahogy Te. 16oson belül ha valami kapura megy azért nem igazán vetődik, próbálja a jó helyezkedésével megoldani ami kapura megy. Ez vagy bejön vagy nem. Eljárt felette az idő, de még idén oda kell tennie magát (legalább annyira mint ma), mert Radut sajnos nem fogjuk látni akkor sem, ha totál gyenge lesz is a szlovén, pedig lehet nem is kellene keresni utána kapust.
Onana egy jó megoldás lehet, én bízom benne, hogy le tudjuk igazolni, ráadásul ugye ingyen is lenne. Nekem még személyes kedvencem Dragowski a Fiorból, de szoba sem jött eddig.
Ha nem sikerül Onana, Dragowski nekem nagyon tetszene. Ő egy tipikus torok átharapó kapus..
És még csak 24 éves.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ertekelesek:

-Sky:

Dzeko 7,5
Handanovic 7
Perisic 7
Martinez 6,5
Barella 6,5
Brozovic 6,5
Dimarco 6,5
Vidal 6,5
Bastoni 6
Darmian 6
Dumfries 5,5
DeVrij 5
Skriniar 5
Calhanoglu 5
Correa 5

-FcInter1908:

Dzeko 8
Handanovic 7,5
Perisic 7
Barella 6,5
Brozovic 6,5
Dimarco 6,5
Vidal 6,5
Martinez 6,5
Bastoni 6
Darmian 6
Dumfries 5,5
DeVrij 5
Skriniar 5
Calhanoglu 5
Correa 5

-Calciomercato.it:

Dzeko 7,5
Handanovic 7
Perisic 7
Vidal 7
Martinez 6,5
Brozovic 6,5
Barella 6,5
Darmian 6,5
Dimarco 6,5
Bastoni 6
Dumfries 5,5
Correa 5,5
Skriniar 4,5
Calhanoglu 4,5
DeVrij 4

-Tuttomercatoweb:

Dzeko 7,5
Handanovic 7
Perisic 7
Vidal 6,5
Barella 6
Brozovic 6
Dimarco 6
Darmian 6
Martinez 6
Bastoni 5,5
Dumfries 5,5
DeVrij 5
Skriniar 5
Calhanoglu 5
Correa 5
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Roppant fontos volt es egyben kotelezo is a gyozelem, ezt sikerult hozni is.
A jatek milyen volt azt most hagyjuk, most csakis a gyozelem szamitott.
Egy csapatnak ami a Scudettoert megy, egyszeruen nem szabad ilyen meccsen pontokat vesziteni.
Igy most 6 pontra tartottuk a Juvet, es nyugodtan nezhetjuk es remenykedhetunk ma hogy a Napoli, Milan, Roma, Lazio sorbol tobben is veszitenek pontokat.
Amiatt is nagyon fontos volt a gyozelem, mert a szunet utan Lazio, majd BL, majd Juve, mindez 1 het alatt.

Ha mar Dzeko.
Nem lehet elvitatni a tegnapi jo jatekat, tobben is irtak, neki lehet a padrol kellene beszallni.
Es ha mar felmerult a pontot ero goljai, a tegnapi min 1 de a tizi miatt akar 3 pont is lehet tole.
Ezt kellene, igy kell folytatni.
Ha szamszeru akarok lenni, akkor 5/7 pont amit Dzeko hozott eddig.
Igy kell, folytassa csak.
Viszont a sokszor gyenge, nagyon gyenge jatekat sem lehet elvitatni.

Perisic detto jo volt tegnap, nala neha elojon ez a hullamhegy, mas kerdes hogy kb 1-2 meccsig tart, utana visszasulyed a szokasos nullara.

Handa tegnap szinten rendben volt.
De az hogy 2 meccsen jo, 2 oke, 5 meg teljes KO, az ezen a szinten mar keves.
Mar tavaly is uj kapussal kellett volna kezdeni, nem hogy iden.
Remeljuk Onana hamarosan erkezik.

Skriniar es DeVrij borzaszto gyengek voltak, de sajnos ez a folyamatos jatek eredmenye.
Es mindketto utazik most a valogattotba, hat nem orulok neki.
Tartom, a nyar egyik legnagyobb hibaja volt, hogy nem hoztunk egy csere KH-t.

Correa borzaszto sulytalan, sajnos egy 30m-ert vett jatekostol nem ezt varnam.
Foleg a mi helyzetunkben adtunk ki erte 30m-t, dehat Inzaghi biztos jobban tudja.

Calhanoglu pedig tovabbra is homaly.
Kezd ez egyre aggasztobb lenni.

Jo lenne ha valoban ket het szunet lenne, de alap jatekosainknak szinte az osszesnek valogatott meccs meccs hatan jon.
Pl Argentina meg oktober 15-en jatszik Peruval.
Oktober 16 Lazio-Inter.

Nehez idoszak jon, most kell majd mindenkinek igazan bizonyitani.
De a 21/17 pont mindenkeppen biztato es pozitiv kezdes.
Csak igy tovabb.
Ma meg veszitsen vegre pontokat a Napoli, es hat a Milan se maradjon ki.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Tegnap csak fél szemmel tudtam nézni a meccset,és úgy érzem most aminek örülhetünk,az a 3 pont.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Most hogy 9 meccsen tul vagyunk, nezzuk az ertekelheto perceket lejatszott 16 jatekosunk atlagait:

1. Barella: 6.666 (771perc)
2. Martinez: 6.625 (593perc)
3. Skriniar: 6.555 (810perc)
4. Brozovic: 6.388 (698perc)
5. Dimarco: 6.312 (392perc)
6. Bastoni: 6.250 (632perc)
7. Dzeko: 6.227 (666perc)
8. Vidal: 6.200 (140perc)
9. DeVrij: 6.166 (787 perc)
10. Perisic: 6.142 (552perc)
11. Darmian: 6.000 (481perc)
12. Dumfries: 5.928 (357perc)
13. Vecino: 5.916 (246perc)
13. Correa: 5.916 (190perc)
15. Handanovic: 5.833 (810perc)
16. Calhanoglu: 5.687 (529perc)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Egyébként szerintem semmi varázslat vagy rejtély nincs abban, hogy miért van ez a sok hiba meg pontatlan játék. Mind mentálisan mind fizikailag sokan teljesen fáradtak. Szét van hajtva az alap kezdőnk....nem hiszem, hogy DeVrij elfelejtette volna, hogy kell jól hazaadni vagy labdát átvenni és netán pontosan passzolni. Dzeko is azért volt korábban egyre gyengébb mert a teste nem bírta, hogy mindig kezd....most beállt és érdekes hasznos tudott lenni... persze 35 évesen ez nem csoda, főleg ha megnézzük a fiatal Barella is fárad /második félidőkbe már gyakrabban vannak buta labdavesztései, pontatlanabb passzai/ pedig ő tényleg egy gép. :)
Szóval én azt mondom a bajnokságot simán megnyerhetjük ha megint az utolsó helyen kiesünk a BL-ből. Ha nem lesz tavaszra nemzetközi kupa akkor bőven hozhatjuk. Persze jussunk tovább de akkor meg januárban valami ingyen igazolható vagy kölcsönben elhozható arcból hozzunk 2-őt minimum mert különben tavaszra végünk lesz....ez a keret nagyon vékony a 3 frontra...
Ja és sajnos a válogatott szünet is nekünk nagyon nem jön jól....kb a keret 60%-a megy is...pihenés nulla....végre egészséges Sanchez és Vidal is és majd kérdés így kapjuk e vissza őket..... :? :(
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.10.03. 10:54 Egyébként szerintem semmi varázslat vagy rejtély nincs abban, hogy miért van ez a sok hiba meg pontatlan játék. Mind mentálisan mind fizikailag sokan teljesen fáradtak. Szét van hajtva az alap kezdőnk....nem hiszem, hogy DeVrij elfelejtette volna, hogy kell jól hazaadni vagy labdát átvenni és netán pontosan passzolni. Dzeko is azért volt korábban egyre gyengébb mert a teste nem bírta, hogy mindig kezd....most beállt és érdekes hasznos tudott lenni... persze 35 évesen ez nem csoda, főleg ha megnézzük a fiatal Barella is fárad /második félidőkbe már gyakrabban vannak buta labdavesztései, pontatlanabb passzai/ pedig ő tényleg egy gép. :)
Szóval én azt mondom a bajnokságot simán megnyerhetjük ha megint az utolsó helyen kiesünk a BL-ből. Ha nem lesz tavaszra nemzetközi kupa akkor bőven hozhatjuk. Persze jussunk tovább de akkor meg januárban valami ingyen igazolható vagy kölcsönben elhozható arcból hozzunk 2-őt minimum mert különben tavaszra végünk lesz....ez a keret nagyon vékony a 3 frontra...
Ja és sajnos a válogatott szünet is nekünk nagyon nem jön jól....kb a keret 60%-a megy is...pihenés nulla....végre egészséges Sanchez és Vidal is és majd kérdés így kapjuk e vissza őket..... :? :(
Szerintem tokeletesen leirtad a helyzetunket, valoban ez lehet a megoldas.
BL-ben tovabb kell menni, mar a tavalyi is a vilag egese es szegyene volt, ideire nem is irok jelzot ha nem sikerul.
Szoval tovabb kell menni, kotelezo, nem kerdes.

Telen pedig nezni kell par hasznalhato jatekost kolcson + sima opciokkal.
Most nyarrol is csak par mar emlitett pelda:
Vanheusden, Maksimovic, Anguissa, Torreira, Bakayoko.
Ezek a jatekosok ingyen lettek volna, vagy kolcson + sima opcioval, magyarul semmibe nem kerultek volna, es igenis hasznosak lennenek most.
Teli mercatoba mindig lehet halaszni a zavarosban kolcson + sima opciokkal.

Es ne felejtsuk el, az ujaknak surgosen fel kellene javulni.
Mert a legrosszabb atlagot hozo 5 jatekosunkbol 3 uj jatekos...
Ez pedig minden, csak nem biztato.
Nagyon sokat tudna dobni a jatekon, ha ezek a jatekosok azt hoznak amiert hoztuk oket, es amit ne adj isten vartunk toluk.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2021.10.03. 09:56 Most hogy 9 meccsen tul vagyunk, nezzuk az ertekelheto perceket lejatszott 16 jatekosunk atlagait:

1. Barella: 6.666 (771perc)
2. Martinez: 6.625 (593perc)
3. Skriniar: 6.555 (810perc)
4. Brozovic: 6.388 (698perc)
5. Dimarco: 6.312 (392perc)
6. Bastoni: 6.250 (632perc)
7. Dzeko: 6.227 (666perc)
8. Vidal: 6.200 (140perc)
9. DeVrij: 6.166 (787 perc)
10. Perisic: 6.142 (552perc)
11. Darmian: 6.000 (481perc)
12. Dumfries: 5.928 (357perc)
13. Vecino: 5.916 (246perc)
13. Correa: 5.916 (190perc)
15. Handanovic: 5.833 (810perc)
16. Calhanoglu: 5.687 (529perc)
Di Marco keveset játszott így a tavaly már itt játszó négyes az oszlop (Barella,Borzovic,Lautaro,Skriniar) az újaknak még meg kell találniuk a helyüket.Sajnos a török egy totál flop igazolás eddig.Remélem Inzaghi eltud érni legalább egy átlagos teljesítményt majd,
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Nagyon kevés idő telt még el ahhoz hogy pálcát torjunk játékosok felett...Calha sem rossz játékos idő kell neki most nem megy neki ez igaz de ez bárkivel megesik a lényeg hogy a srácok tudnak egymásért küzdeni... meglátjuk mire lesz elég
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Egyébként pár példa arra, hogy a nagyobb csapatok játékosai /BL, válogatott meccsek/ mennyire le vannak terhelve és kezdenek fáradni....
Rennes simán verte a nagy PSG-t 2-0-ra...Bayern meg hazai pályán kapott ki a Frankfurt-tól.... :?
Ilyen naptártól ami most van nem csodálom....
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Az Atalanta jól megnyeri a Milánnak a meccset. :yawn:
Avatar
Kenji
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2010.08.30. 23:37

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Kenji »

Milan is jól leterhelődött😅 szétcsapját az Atalantát. Komoly idén a Serie A. Nagyon jó meccsek vannak. Megtippelhetetlen,hogy ki fog nyerni. + a kezdeti döcögés után szerintem nagyon jó , hogy a Sport Tv csinálja a közvetítést illetve nem a besavanyodott juventinokat kell hallgatni a stúdióban ...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Kenji írta: 2021.10.03. 21:36 Milan is jól leterhelődött😅 szétcsapját az Atalantát. Komoly idén a Serie A. Nagyon jó meccsek vannak. Megtippelhetetlen,hogy ki fog nyerni. + a kezdeti döcögés után szerintem nagyon jó , hogy a Sport Tv csinálja a közvetítést illetve nem a besavanyodott juventinokat kell hallgatni a stúdióban ...
Szerintem a szétcsapja kicsit túlzás, két ajándék gólt kaptak. Szerintem..
Avatar
Kenji
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2010.08.30. 23:37

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Kenji »

CsaSzi9294 írta: 2021.10.03. 21:38
Kenji írta: 2021.10.03. 21:36 Milan is jól leterhelődött😅 szétcsapját az Atalantát. Komoly idén a Serie A. Nagyon jó meccsek vannak. Megtippelhetetlen,hogy ki fog nyerni. + a kezdeti döcögés után szerintem nagyon jó , hogy a Sport Tv csinálja a közvetítést illetve nem a besavanyodott juventinokat kell hallgatni a stúdióban ...
Szerintem a szétcsapja kicsit túlzás, két ajándék gólt kaptak. Szerintem..
Lehet,de azon nem változtat,hogy Bergamoból úgy néz ki azért relatíve simán elhozzák a 3 pontot ami nem kis dolog. (hátha Muriel felrázza őket egy Xre..) + elég stabil csapat benyomását keltik, egy jó kapussal.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Simán verik idegenben azt az Atalantat akivel mi otthon ki-ki meccset toltunk...persze jó nagy b*lf*sz csapat ez az Atalanta...ellenünk persze nem voltak azok....
Piolit sem értem....mindenhol megbukott 1 max másfél éven belül itt meg mit művel.... :o
Remélem majd összekapjuk magunkat mert ez a milan ellen nyomunk egy olyan első félidőt mint szoktunk akkor nem 1-0-al megyünk szünetre.....
Válasz küldése