Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Többen nyilatkozzák a napokban, hogy visszatért az igazi Allegri-séma.
Sorra jönnek a szenvedős 1-0 győzelmek.
Gyakorlatilag bárkit képesek 1-0-ra verni nézhetetlen, fostos játékkal.
Kicsit ettől tartok vasárnapra nézve is, hogy menni fog ez a sablon 4-4-2 a rúgdalózó Chiellinivel, Cuadradoval, tőlünk biztos, hogy 120% kell majd csapat szinten, hogy ezt a meccset valahogy behúzzuk majd.

Én ezt tenném fel:

Handanovic
Skriniar-De Vrij-Bastoni
Darmian-Barella-Brozovic-Vidal-Perisic
Lautaro-Dzeko

Érdekes amúgy, D'Ambrosiot milyen szinten mellőzi Inzaghi.
Nem egy ász ő, de elnézve a jobb WB posztot mostanában, én bedobnám ott.
Vidal a Juve ellen megint darálni fog, most az eredményes hétközi meccse után nem szabad kihagyni.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

PellerG írta: 2021.10.21. 08:14 Többen nyilatkozzák a napokban, hogy visszatért az igazi Allegri-séma.
Sorra jönnek a szenvedős 1-0 győzelmek.
Gyakorlatilag bárkit képesek 1-0-ra verni nézhetetlen, fostos játékkal.
Kicsit ettől tartok vasárnapra nézve is, hogy menni fog ez a sablon 4-4-2 a rúgdalózó Chiellinivel, Cuadradoval, tőlünk biztos, hogy 120% kell majd csapat szinten, hogy ezt a meccset valahogy behúzzuk majd.

Én ezt tenném fel:

Handanovic
Skriniar-De Vrij-Bastoni
Darmian-Barella-Brozovic-Vidal-Perisic
Lautaro-Dzeko

Érdekes amúgy, D'Ambrosiot milyen szinten mellőzi Inzaghi.
Nem egy ász ő, de elnézve a jobb WB posztot mostanában, én bedobnám ott.
Vidal a Juve ellen megint darálni fog, most az eredményes hétközi meccse után nem szabad kihagyni.
Sajnos én is ettől tartok....megint nézhetjük ahogy az undormány Chiellini meg Bonucci ölelkeznek a lefújás után....most nem az ellenünki meccsre értem hanem az egész szezonra...valahogy nagyon jó lenne ha elvernénk őket....nagyarcú Bonucci már nyilatkozta is, hogy tavaly csak azért lehettünk bajnokok mert ők elkövettek pár hibát.....kapja be.

Egyébként a juve ellen nyílván nem de utána a hétközi Empoli ellen nálam Barella és a Skriniar - DeVrij kettősből az egyik tuti pihenne és padon kezdene. Egyszerűen ezt a meccsszámot így ne lehet bírni. Utána az Udine ellen meg Brozonak adnék kimenőt. ;)

Vidal nálam is kezdene. Küzdött és hajtott, nyilatkozat is jó formában érzi magát.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2021.10.21. 08:14 Többen nyilatkozzák a napokban, hogy visszatért az igazi Allegri-séma.
Sorra jönnek a szenvedős 1-0 győzelmek.
Gyakorlatilag bárkit képesek 1-0-ra verni nézhetetlen, fostos játékkal.
Mintha ateltuk volna ezt mi is nem olyan regen, nem?
Tavalyi Conte fele Inter a bajnoksagban...
Detto ugyanez volt, de azert tobben kiemeltek itt tavaly Conte kapcsan, hogy anno Mourinhoval sem volt sokkal szebb a jatek, amiben valljuk be van igazsag.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.10.21. 08:33 Sajnos én is ettől tartok....megint nézhetjük ahogy az undormány Chiellini meg Bonucci ölelkeznek a lefújás után....most nem az ellenünki meccsre értem hanem az egész szezonra...valahogy nagyon jó lenne ha elvernénk őket....nagyarcú Bonucci már nyilatkozta is, hogy tavaly csak azért lehettünk bajnokok mert ők elkövettek pár hibát.....kapja be.

Egyébként a juve ellen nyílván nem de utána a hétközi Empoli ellen nálam Barella és a Skriniar - DeVrij kettősből az egyik tuti pihenne és padon kezdene. Egyszerűen ezt a meccsszámot így ne lehet bírni. Utána az Udine ellen meg Brozonak adnék kimenőt. ;)
Roppant fontos, mar-mar sorsdonto meccs lesz ez a Juve elleni, emiatt elkepesztoen nehez is lesz.
Ha kikapunk hatalmas lelektani hatranyt szenvedhetunk, de X eseten is marad a 3 pont toluk es a Napoli meg Milan novelheti az elonyt.

Viszont ha nyerunk hatalmas lokest adhat, es a Juve ujra 6 pontra lesz tolunk, Napolitol meg akar 13 pontra is eltavolodhatnak.

Melysegesen egyetertek azzal hogy nagyon kellene a "rotacio" a gyengebb kotelezo meccseken.
Ahogy irod Empoli ellen pihenhetne vegre Skriniar vagy DeVrij, Barella, Udine ellen pedig Brozovic is nyugodtan, valamint elol is rankferne egy kis valtozatas ezen a meccsekken.
Ennyi meccset ugyanazzal a 13-14 jatekossal egyszeruen nem lehet birni.
Abba pedig belegondolni is rossz, mi lenne velunk ha 3-5 alapemberunk is kiesne egyszerre...
Nem kell messzire menni, pl a Milan vagy a Juvenal mar volt ilyen iden.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.10.21. 08:41
Mintha ateltuk volna ezt mi is nem olyan regen, nem?
Tavalyi Conte fele Inter a bajnoksagban...
Detto ugyanez volt, de azert tobben kiemeltek itt tavaly Conte kapcsan, hogy anno Mourinhoval sem volt sokkal szebb a jatek, amiben valljuk be van igazsag.
Persze és az a baj sajnos ez vezet eredményre.....lehet szidni meg hányni tőle ahogy én is tettem jó pár meccsünk után tavaly de ezzel lehet megnyerni a bajnokságot. :?
Látható a szép játékkal játszó Spalletti féle régi Romat mindenki dícsérte de igazából 1-2 olasz kupán kívül semmit nem nyertek és mindenkiben inkább az MU elleni égés /1-7/ marad meg. :)
Inzaghinal is tartok ettől....sok gól meg támadó foci de az itt nem biztos, hogy kupákba mérve eredményes lesz...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.10.21. 08:53
interfan írta: 2021.10.21. 08:41
Mintha ateltuk volna ezt mi is nem olyan regen, nem?
Tavalyi Conte fele Inter a bajnoksagban...
Detto ugyanez volt, de azert tobben kiemeltek itt tavaly Conte kapcsan, hogy anno Mourinhoval sem volt sokkal szebb a jatek, amiben valljuk be van igazsag.
Persze és az a baj sajnos ez vezet eredményre.....lehet szidni meg hányni tőle ahogy én is tettem jó pár meccsünk után tavaly de ezzel lehet megnyerni a bajnokságot. :?
Látható a szép játékkal játszó Spalletti féle régi Romat mindenki dícsérte de igazából 1-2 olasz kupán kívül semmit nem nyertek és mindenkiben inkább az MU elleni égés /1-7/ marad meg. :)
Inzaghinal is tartok ettől....sok gól meg támadó foci de az itt nem biztos, hogy kupákba mérve eredményes lesz...
Hat igen...
En is borzalmasan sokat kritizaltam, es voltam rosszul az ilyen meccsektol, egyszeruen az ember mar kb a TV ele is nehezen ult le.

Viszont ugy van ahogy irod, sokszor ez vezet igazan eredmenyre.
Lasd Allegri, Conte, vagy anno Mourinho.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2021.10.21. 08:57
Cupi írta: 2021.10.21. 08:53
interfan írta: 2021.10.21. 08:41
Mintha ateltuk volna ezt mi is nem olyan regen, nem?
Tavalyi Conte fele Inter a bajnoksagban...
Detto ugyanez volt, de azert tobben kiemeltek itt tavaly Conte kapcsan, hogy anno Mourinhoval sem volt sokkal szebb a jatek, amiben valljuk be van igazsag.
Persze és az a baj sajnos ez vezet eredményre.....lehet szidni meg hányni tőle ahogy én is tettem jó pár meccsünk után tavaly de ezzel lehet megnyerni a bajnokságot. :?
Látható a szép játékkal játszó Spalletti féle régi Romat mindenki dícsérte de igazából 1-2 olasz kupán kívül semmit nem nyertek és mindenkiben inkább az MU elleni égés /1-7/ marad meg. :)
Inzaghinal is tartok ettől....sok gól meg támadó foci de az itt nem biztos, hogy kupákba mérve eredményes lesz...
Hat igen...
En is borzalmasan sokat kritizaltam, es voltam rosszul az ilyen meccsektol, egyszeruen az ember mar kb a TV ele is nehezen ult le.

Viszont ugy van ahogy irod, sokszor ez vezet igazan eredmenyre.
Lasd Allegri, Conte, vagy anno Mourinho.
Legalábbis a Serie A-ben úgy tűnik mindenképpen.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta es a Sky szerint is egyetlen kerdes van a Juve ellen, Calhanoglu vagy Vidal.
Visszater a kezdobe Bastoni es Darmian, tobbi poszton pedig az alap varhato.

Varhato kezdo:

Handanovic
Skriniar-DeVrij-Bastoni
Darmian-Barella-Brozovic-Calha/Vidal-Perisic
Dzeko-Martinez
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Correa megserult, Sky megerositi mar el is hagyta a csapat visszavonulasat Appianoban akik a meccsre keszulnek.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

interfan írta: 2021.10.23. 20:41 Correa megserult, Sky megerositi mar el is hagyta a csapat visszavonulasat Appianoban akik a meccsre keszulnek.
Tudom még korai de nekem az ő leigazolasa totál penzkidobas volt!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Inter101 írta: 2021.10.23. 21:10
interfan írta: 2021.10.23. 20:41 Correa megserult, Sky megerositi mar el is hagyta a csapat visszavonulasat Appianoban akik a meccsre keszulnek.
Tudom még korai de nekem az ő leigazolasa totál penzkidobas volt!
Egyet értek. Ahogy Sensivel és Sanchezzel, Correával is csak többen vagyunk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Erdekes lehet hogy az eddig mindig 4 vedovel jatszo Juve ma lehet 3 vedovel kezd.
Eddig 4-4-2, 4-3-3, 4-3-1-2 volt amit jatszottak, de ma egyes hirek szerint 3-5-2 jatszhatnak ok is.
Dybala felepult, de jelenlegi hirek szerint csak a 2.felidoben kaphat szerepet.
Rabiot es Kean hianyoznak.

Nalunk egy kerdes van a hirek szerint, a 3.KP poszt.
Calhanoglu folyamatos gyenge formaja miatt Vecino vagy Vidal a favorit jelenleg.
Tobbi poszton az alap varhato:

Handanovic
Skriniar-DeVrij-Bastoni
Darmian-Barella-Brozovic-???-Perisic
Dzeko-Martinez

Nagyon nehez meccs lesz, de borzalmasan fontos lenne a gyozelem.
Nem csak a Juve leszakitasa miatt, hanem hogy ne maradjunk le az elmezonyrol.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Érdekesek az oddsok egyébként a mai meccsre. 2,15/3,70/3,45
Az, hogy ennyire esélyesebbnek vagyunk az irodák szerint, ez mindenképpen jó hír.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.10.24. 07:51 Erdekes lehet hogy az eddig mindig 4 vedovel jatszo Juve ma lehet 3 vedovel kezd.
Eddig 4-4-2, 4-3-3, 4-3-1-2 volt amit jatszottak, de ma egyes hirek szerint 3-5-2 jatszhatnak ok is.
Dybala felepult, de jelenlegi hirek szerint csak a 2.felidoben kaphat szerepet.
Rabiot es Kean hianyoznak.

Nalunk egy kerdes van a hirek szerint, a 3.KP poszt.
Calhanoglu folyamatos gyenge formaja miatt Vecino vagy Vidal a favorit jelenleg.
Tobbi poszton az alap varhato:

Handanovic
Skriniar-DeVrij-Bastoni
Darmian-Barella-Brozovic-???-Perisic
Dzeko-Martinez

Nagyon nehez meccs lesz, de borzalmasan fontos lenne a gyozelem.
Nem csak a Juve leszakitasa miatt, hanem hogy ne maradjunk le az elmezonyrol.
Én egyértelműen Vidalt kezdetném. A 3 szóban forgó játékos közül a legjobb. Úgy gondolom, egy gyors gól el is döntené a meccset, a Juve rendre nyögvenyelős Allegris 1-0-s meccseket hoz. Az elején egy jó formában lévő Vidal nagyon nagy hasznára válhat a csapatnak.

Mindenképpen kell a győzelem, mert a Milán tegnap is katasztrófa volt, ahogy a múlt héten is, de úgy látszik idén (egyenlőre) a szerencse mellettük van, amivel hozzák a meccseket és ez aggasztó. Nagyon nem szabadna leszakadni, én egy X-nél is ugyan olyan csalódott lennék, mint ha kikapnánk. Inzaghi most mutathat valamit. Mindenképpen nyerni kell, a pontok a csapat és Inzaghi miatt is!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.10.24. 08:18 Mindenképpen kell a győzelem, mert a Milán tegnap is katasztrófa volt, ahogy a múlt héten is, de úgy látszik idén (egyenlőre) a szerencse mellettük van, amivel hozzák a meccseket és ez aggasztó.
Hat nem tudom, kinek mit jelent a "szerencse" fogalma.

En egy csapatot nem neveznek "szerencsesnek" ahonnan konkretan ot, azaz 5db alapember hianyzik.
11/5 alapjatekos hianyzik.
Nekunk egyetlen 1x hianyzott 1db alapemberunk, 1 es nem 5.
Belegondolni sem merek mi lenne velunk egy Handa, Skriniar, Barella, Brozovic, Martinez sor egyuttes hianyzasanal.
De multheten is 3-4 alapemberuk hianyzott...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2021.10.24. 08:47-kor.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.10.24. 08:42
CsaSzi9294 írta: 2021.10.24. 08:18 Mindenképpen kell a győzelem, mert a Milán tegnap is katasztrófa volt, ahogy a múlt héten is, de úgy látszik idén (egyenlőre) a szerencse mellettük van, amivel hozzák a meccseket és ez aggasztó.
Hat nem tudom, kinek mit jelent a "szerencse" fogalma.

En egy csapatot nem neveznek "szerencsesnek" ahonnan konkretan ot, azaz 5db alapember hianyzik.
11/5 alapjatekos hianyzik.
Nekunk egyetlen 1x hianyzott 1db alapemberunk, 1 es nem 5, es mar a Del-Amerikai VB selejtezore "fogtunk" sok mindent...
Belegondolni sem merek mi lenne velunk egy Handa, Skriniar, Barella, Brozovic, Martinez sor egyuttes hianyzasanal.
De multheten is 3-4 alapemberuk hianyzott...
Ezt most vagy nem értetted vagy kiforgatod.

A meccs alakulására gondoltam, nem az emberekre.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.10.24. 08:45 Ezt most vagy nem értetted vagy kiforgatod.

A meccs alakulására gondoltam, nem az emberekre.
Meccs kepe teljesen mas dolog, de 5 alapember nelkul jobb bele sem gondolni mi lenne velunk...

Nekunk egyetlen 1x hianyzott 1db alapemberunk, 1 es nem 5, es mar a Del-Amerikai VB selejtezore "fogtunk" sok mindent...

Adja a jo isten, hogy ilyen "szerencsenk" soha ne legyen a szezonban mint most a Milannak.
Mert 1db alapember nelkul is komoly gondok voltak, mi lenne ha 4-5 hianyozna egyszerre mint a Milannal.
Jobb bele sem gondolni...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.10.24. 08:49
CsaSzi9294 írta: 2021.10.24. 08:45 Ezt most vagy nem értetted vagy kiforgatod.

A meccs alakulására gondoltam, nem az emberekre.
Meccs kepe teljesen mas dolog, de 5 alapember nelkul jobb bele sem gondolni mi lenne velunk...

Nekunk egyetlen 1x hianyzott 1db alapemberunk, 1 es nem 5, es mar a Del-Amerikai VB selejtezore "fogtunk" sok mindent...

Adja a jo isten, hogy ilyen "szerencsenk" soha ne legyen a szezonban mint most a Milannak.
Mert 1db alapember nelkul is komoly gondok voltak, mi lenne ha 4-5 hianyozna egyszerre mint a Milannal.
Jobb bele sem gondolni...
Most nincs kedvem erről vitatkozni.
Legyen igazad.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Egy dologban megegyezhetunk, amiben szerintem minden egyes ember egyetert.
Ne legyen ilyen "szerencsenk" soha hogy 5db alapemberunk hianyzik egyszerre.
Ez szerintem vitan felul all. ;)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.10.24. 08:56 Egy dologban megegyezhetunk, amiben szerintem minden egyes ember egyetert.
Ne legyen ilyen "szerencsenk" soha hogy 5db alapemberunk hianyzik egyszerre.
Ez szerintem vitan felul all. ;)
Ez igen.
De az öngóllal a 83. percben, a tizenegyesekkel és kiállításokkal (tegnap ugye Bologna 9 emberrel is jobban játszott) való győzelem nem túl szerencsétlen szerintem.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2021.10.24. 09:01 De az öngóllal a 83. percben, a tizenegyesekkel és kiállításokkal (tegnap ugye Bologna 9 emberrel is jobban játszott) való győzelem nem túl szerencsétlen szerintem.
Ad nekik a gép rendesen, tavaly is ez volt szinte végig, de egyenlőre egy semleges néző sokkal inkább kinézi belőlük a scudettót mint belőlünk - sajnos ez a helyzet.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2021.10.24. 09:01
interfan írta: 2021.10.24. 08:56 Egy dologban megegyezhetunk, amiben szerintem minden egyes ember egyetert.
Ne legyen ilyen "szerencsenk" soha hogy 5db alapemberunk hianyzik egyszerre.
Ez szerintem vitan felul all. ;)
Ez igen.
De az öngóllal a 83. percben, a tizenegyesekkel és kiállításokkal (tegnap ugye Bologna 9 emberrel is jobban játszott) való győzelem nem túl szerencsétlen szerintem.
Ongol a 83.percben?
Akkor te valami mas meccset neztel tegnap. :D
Ibra rugott egy ongolt, amivel 1-2 lett, valamint erdemes megnezni jogosak voltak e a kiallitasok.
Elso egy utolso emberes lerantas, kerdes es ketseg nelkuli.
2. pedig meg meg durvabb, olyan szintu telitalpas ralepes bokara, hogy csoda hogy nem lett belole ket oldali bokatores, valoszinu plusz eltiltas is lesz.
Egyebkent 0-2 is volt nekik.
Szinten erdemes a szaraz szamokra ranezni.
38-62% labdabirtoklas
9-15 kapuraloves
4-7 kaputelatalo
87-151 tamadas
27-63 veszelyes tamadas
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2021.10.24. 09:47
CsaSzi9294 írta: 2021.10.24. 09:01
interfan írta: 2021.10.24. 08:56 Egy dologban megegyezhetunk, amiben szerintem minden egyes ember egyetert.
Ne legyen ilyen "szerencsenk" soha hogy 5db alapemberunk hianyzik egyszerre.
Ez szerintem vitan felul all. ;)
Ez igen.
De az öngóllal a 83. percben, a tizenegyesekkel és kiállításokkal (tegnap ugye Bologna 9 emberrel is jobban játszott) való győzelem nem túl szerencsétlen szerintem.
Ongol a 83.percben?
Akkor te valami mas meccset neztel tegnap. :D
Ibra rugott egy ongolt, amivel 1-2 lett, valamint erdemes megnezni jogosak voltak e a kiallitasok.
Elso egy utolso emberes lerantas, kerdes es ketseg nelkuli.
2. pedig meg meg durvabb, olyan szintu telitalpas ralepes bokara, hogy csoda hogy nem lett belole ket oldali bokatores, valoszinu plusz eltiltas is lesz.
Egyebkent 0-2 is volt nekik.
Szinten erdemes a szaraz szamokra ranezni.
38-62% labdabirtoklas
9-15 kapuraloves
4-7 kaputelatalo
87-151 tamadas
27-63 veszelyes tamadas
Jaj ne idegesíts már!
Általánosságban írtam, nyilván a Verona meccsre gondoltam……
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Pedig azt hittem a tegnapi meccsrol beszeltel, mivel arra irtad mekkora szerencse volt, es ott volt a 83.percben Milan gol. :D
Na mindegy, nyertek ugyis hogy telivannak alapember serultel, es minden mutatoban sokkal jobbak voltak igyis is.

Foglakozzunk magunkkal.
Nekunk ma nyerni kell, es menni szepen utanuk, es a Juvet ujra leszakitani, ez a lenyeg es a fontos. ;)
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Nagyon kéne a mai győzelem,egyrészt tapadnánk az élen állókra,másrészt SI is bizonyíthatná,hogy képes rangadót nyerni.Most X-et érzek,de ez semmit nem jelent.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2021.10.24. 10:55 Nagyon kéne a mai győzelem,egyrészt tapadnánk az élen állókra,másrészt SI is bizonyíthatná,hogy képes rangadót nyerni.Most X-et érzek,de ez semmit nem jelent.
Valo igaz, itt is irtak tobben, hogy Inzaghi meg "nagy" meccsen nem tudott eredmenyt felmutatni.
Es hat ez azert eddig igaz is.
Inter-Real: 0-1
Inter-Atalanta: 2-2
Lazio-Inter: 3-1

Valamint a Lazioban is nagyon hullamzo volt a "nagy" meccseken.

Itt az ido Inzaghi is bizonyithat most. :)
Valamint jatekosaink is, hogy nem csak Sheriff, meg Bologna, Genoa szintek ellen kepesek jol es eredmenyesen jatszani.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

De bosszanto,hogy ettol a fos Laziotol kikaptunk....kapnak egy laza 4est egy Veronatol....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.10.24. 16:54 De bosszanto,hogy ettol a fos Laziotol kikaptunk....kapnak egy laza 4est egy Veronatol....
Pont ezt akartam irni, hogy azert ez a Lazio iden nem egy nagy durranas.

Simeone viszont rugott egy 4-est.
Kolcson + sima opcioval nalunk is elfert volna...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.10.24. 16:55

Pont ezt akartam irni, hogy azert ez a Lazio iden nem egy nagy durranas.

Simeone viszont rugott egy 4-est.
Kolcson + sima opcioval nalunk is elfert volna...
Par eve berobbant de aztan eltunt es nem is ment neki...szerintem ezert nem is merult fel...ma nagy napja volt.Ez teny.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2021.10.24. 17:04
interfan írta: 2021.10.24. 16:55

Pont ezt akartam irni, hogy azert ez a Lazio iden nem egy nagy durranas.

Simeone viszont rugott egy 4-est.
Kolcson + sima opcioval nalunk is elfert volna...
Par eve berobbant de aztan eltunt es nem is ment neki...szerintem ezert nem is merult fel...ma nagy napja volt.Ez teny.
Persze nem egy vilagmegvalto, de azert az elmult evek szamai sem annyira katasztrofak.

2020/21: 6 gol 2 golpassz
2019/20: 12 gol 4 golpassz
2018/19: 8 gol 4 golpassz
2017/18: 15 gol 4 golpassz
2016/17: 13 gol 2 golpassz

Iden meg 8 meccs 6 gol 3 gp.

Mondom nem egy csoda, sot...
De ingyen total elfert volna, a fizuja is semmi.
Amilyen helyzetben mi vagyunk, az ilyen lehetosegeket erdemes atgondolni.

Egyebkent Correa vs Simeone a csak Seria A meccseket nezve.

Correa:
128 meccs = 27 gol 15 golpassz

Simeone:
187 meccs = 56 gol 17 golpassz

31m vs 1,5m

Nem latok ekkora kulonbseget a ket jatekos kozott pl.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

vaskalap írta: 2021.10.24. 10:55 Nagyon kéne a mai győzelem,egyrészt tapadnánk az élen állókra,másrészt SI is bizonyíthatná,hogy képes rangadót nyerni.Most X-et érzek,de ez semmit nem jelent.
Szerintem Allegri megeszi .
Nekem Mancini kezdő edző évei jutnak eszembe .
Ő is nagyon tehetséges fiatal edzőnek volt beállítva , aztán a sikerei ellenére sem nevezném géniusznak. Tartok attól , hogy Inzaghiban sincs ennél több .
Remélem tévedek és hosszútávra tervezhetünk vele . Ma bizonyíthatna .
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2021.10.24. 17:21
Mondom nem egy csoda, sot...
De ingyen total elfert volna, a fizuja is semmi.
Amilyen helyzetben mi vagyunk, az ilyen lehetosegeket erdemes atgondolni.

Ezzel egyetértek.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

hvmetal írta: 2021.10.24. 18:09

Szerintem Allegri megeszi .
Nekem Mancini kezdő edző évei jutnak eszembe .
Ő is nagyon tehetséges fiatal edzőnek volt beállítva , aztán a sikerei ellenére sem nevezném géniusznak. Tartok attól , hogy Inzaghiban sincs ennél több .
Remélem tévedek és hosszútávra tervezhetünk vele . Ma bizonyíthatna .
Tartok ettől én is. Sajnos mi is tudjuk mik a gyengéink akkor egy olyan tapasztalt és jó edző mint Allegri tuti ki is találta, hogyan játszanak erre....
Remélem tévedek és simán nyerünk de most fosok a meccstől. :D
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Azt irjak hogy a torok fog kezdeni :shock:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Vegul Inzaghi Calhanoglu mellett dontott, igy Vidal es Vecino pad.
Tobbi poszton az elore beharangozott alapcsapat jatszik.

Hivatalos kezdo:

Handanovic
Skriniar-DeVrij-Bastoni
Darmian-Barella-Brozovic-Calhanoglu-Perisic
Dzeko-Martinez


Nagyon de nagyon nehez meccsre szamitok, de nyerni kell.
Most kell megmutatni.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

JUVENTUS (3-5-2) : 1 Szczesny; 6 Danilo, 19 Bonucci, 3 Chiellini; 11 Cuadrado, 20 Bernardeschi, 27 Locatelli, 14 McKennie, 12 Alex Sandro; 44 Kulusevski, 9 Morata.

Chiesa padon
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Vidal influenza miatt a padon sincs.
Szerintem ma kezdő lett volna.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.10.24. 20:01 JUVENTUS (3-5-2) : 1 Szczesny; 6 Danilo, 19 Bonucci, 3 Chiellini; 11 Cuadrado, 20 Bernardeschi, 27 Locatelli, 14 McKennie, 12 Alex Sandro; 44 Kulusevski, 9 Morata.

Chiesa padon
Juve amiota Allegri visszatert nem jatszott 3 vedovel.
4-4-2, 4-3-3, 4-3-1-2 volt eddig, hatha ez a szezonban eloszor 3 vedo megzavarja oket.
Kivancsi vagyok valoban 3-5-2 lesz e ez Allegritol, es nem a 4-4-2...

Jo lenne az elso felidoben mutatni valamit.
Mert a Juvenal johet Dybala es Chiesa, nalunk meg...
Neki kell kezdeni amennyire csak lehet, es az elso felidoben megszerezni az elonyt.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Én csereként bedobnam a mélyvízbe Satrianot.
Főleg ha ég a ház... hátha
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: R9. »

vszinuleg tamadni fogunk, ideje lenne golokat is loni, foleg Lautarora igaz
ideje bizonyitania
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2021.10.24. 20:34 vszinuleg tamadni fogunk, ideje lenne golokat is loni, foleg Lautarora igaz
ideje bizonyitania
Szerintem mindenkinek "ideje bizonyitani".
Rangadokon es nagy meccseken eddig senkinek nem ment, koztuk az edzonknek Inzaghinak sem.
Itt az ideje most valoban mindenkinek, egytol egyig a bizonyitasra.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Valaki tud esetleg egy streamet a meccshez?
Köszi előre is
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

interfan írta: 2021.10.24. 20:39
Szerintem mindenkinek "ideje bizonyitani".
Rangadokon es nagy meccseken eddig senkinek nem ment, koztuk az edzonknek Inzaghinak sem.
Itt az ideje most valoban mindenkinek, egytol egyig a bizonyitasra.
Pontosan, ugyanúgy Dzeko sem villogott nagyobb meccseken az Atalanta elleni gólján kívül és még sokan mások sem, de legfőképp én Inzgahitól várom a fejlődést.

Nagy csalódàs lesz minden szempontból, ha nem győzünk, szóval mindent bele!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ricsinter írta: 2021.10.24. 20:45
interfan írta: 2021.10.24. 20:39
Szerintem mindenkinek "ideje bizonyitani".
Rangadokon es nagy meccseken eddig senkinek nem ment, koztuk az edzonknek Inzaghinak sem.
Itt az ideje most valoban mindenkinek, egytol egyig a bizonyitasra.
Pontosan, ugyanúgy Dzeko sem villogott nagyobb meccseken az Atalanta elleni gólján kívül és még sokan mások sem, de legfőképp én Inzgahitól várom a fejlődést.

Nagy csalódàs lesz minden szempontból, ha nem győzünk, szóval mindent bele!
Szo szerint ezt gondolom en is.

Ezert is kell nyerni, gyerunk. :)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Hu bazmeg. :wtf:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ott van bazmeeeeeeg!!!!
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Eeez aaaz :clap:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Vegre volt egy kis szerencsenk, megusztuk az elejet, es megis mi vezetunk.
Csak igy tovabb. :)
Fujjak is le gyorsan. :D
En alairom az 1-0-at szo nelkul. :D
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Calha kikaparta a gólt Dzekonak, mekkora kapufa volt basszus.

Okádok ezektől a debil juvés fejektől, ezeket szerintem így valogatják. Selejtek :lol:
P-Inter
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

A bosnyák óriás! :twisted: Rá tényleg nem lehet panaszunk. Ár érték arányban a legjobb igazolásunk eddig!
Válasz küldése