Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.01.04. 16:33
Igen, de ha DeVrij marad, nem jonne Ginter.
+ nem lenne ott kb 30m euro.
Es az uj tulaj eseten is nagyon jol jon az a +30m mas fontos posztokra.
Ez is jogos. Ezért is írtam megértem a logikát. ;)
Mondjuk ezt a Gintert nem ismerem de jókat írtnak róla és 27 éves.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Cupi írta: 2022.01.04. 16:44 Mondjuk ezt a Gintert nem ismerem de jókat írtnak róla és 27 éves.
De Vrijt nagyon bírom, szerintem rövidtávon bárki visszalépés lenne hozzá képest.

Ginter amolyan Skriniar light. Magas, kissé darabos mozgású, de mégis mindig jó helyen van.
Onana mellett ő is nagyon nagy húzás lenne ingyen.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

A nyaron a nyakunkon maradt, majd az Ifibe sem kello, 0 perces Colidiot most sima 1 eves kolcsonnel kitudtuk selejtezni.
A Club Atletico Tigre jatekosa lett hivatalosan ingyen kolcson.

1m euroert akartuk eladni, vagy ugyanilyen osszegu kotelezo opciot.
Ez nem sikerult, csak az ingyen kolcson, viszont legalabb a nyarhoz kepest most sikerult kitenni.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2022.01.04. 19:26 A nyaron a nyakunkon maradt, majd az Ifibe sem kello, 0 perces Colidiot most sima 1 eves kolcsonnel kitudtuk selejtezni.
A Club Atletico Tigre jatekosa lett hivatalosan ingyen kolcson.

1m euroert akartuk eladni, vagy ugyanilyen osszegu kotelezo opciot.
Ez nem sikerult, csak az ingyen kolcson, viszont legalabb a nyarhoz kepest most sikerult kitenni.
Transfermarkt szerint közel 10 mio-ért vettük...
Ezekre a papírokra is ránéznék a nyomozók helyében 🤣
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2022.01.04. 19:46
interfan írta: 2022.01.04. 19:26 A nyaron a nyakunkon maradt, majd az Ifibe sem kello, 0 perces Colidiot most sima 1 eves kolcsonnel kitudtuk selejtezni.
A Club Atletico Tigre jatekosa lett hivatalosan ingyen kolcson.

1m euroert akartuk eladni, vagy ugyanilyen osszegu kotelezo opciot.
Ez nem sikerult, csak az ingyen kolcson, viszont legalabb a nyarhoz kepest most sikerult kitenni.
Transfermarkt szerint közel 10 mio-ért vettük...
Ezekre a papírokra is ránéznék a nyomozók helyében 🤣
Szerintem sajnos itt valoban voltunk ekkora okrok.
Az uj Julio is 6m volt, most meg 1m-ert aruljuk csak a kutyanak nem kell.
Dehat vettunk mi mar fokagyereket is Del-Amerikabol.

Ezek sajnos egyszeru kretensegek, a mutyik es trukozesek tudjuk hol es kik esetben mentek.
Amit hivatalosan vizsgalnak is...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.01.04. 19:50
PellerG írta: 2022.01.04. 19:46
interfan írta: 2022.01.04. 19:26
Dehat vettunk mi mar fokagyereket is Del-Amerikabol.
A jó öreg Kerlon. Mekkora sztár volt pedig. Ja nem. :lol:
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2022.01.04. 20:26 A jó öreg Kerlon. Mekkora sztár volt pedig. Ja nem. :lol:
Kerlon a fóka :lol:

Handát azért sajnálom, nyáron lesz 10 éve hogy ő a kapusunk, és kb szökőévente kap gólt.
Rossz lehet hogy mégis az utódját pátyolgattuk ma, akkor is ha eltelt az idő, és ez az èlet rendje.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nagyobb volt a fustje mint a langja...

Lukaku hivatalos videouzenetben kert elnezest a Chelseatol.

Elnézést kérek az általam okozott felfordulásért! – kezdte a belga. – Sokkal világosabban kellett volna fogalmaznom. Az interjú célja az volt, hogy méltóképpen elbúcsúzzak az Inter szurkolóitól, és nem az, hogy tiszteletlen legyek a Chelsea-vel, a menedzserével, a klub drukkereivel és a csapattársaimmal szemben. A vezetőség nagy erőfeszítést tett azért, hogy idehozzon, és vissza is akartam jönni. Megértem a rajongók mostani frusztrációját, szóval az a feladatom, hogy megmutassam, száz százalékig elkötelezett vagyok a csapat iránt.”

https://m.youtube.com/watch?v=q3FJqZC7dR0

Tuchel pedig ezt mondta:
Lukaku bocsánatot kért, és újra együtt edz velünk. Adtunk időt annak, hogy visszatekinthessünk a történtekre – idézte a mestert a BBC. – Nekem az volt a legfontosabb, hogy megértsem – és teljesen világosan megértsem –, nem volt szándékos, amit tett. Nem direkt csinálta, hogy ekkora port kavart egy ilyen nagy meccs előtt (a Chelsea vasárnap 2–2-es döntetlent játszott a Liverpool ellen – a szerk.). Felfogja azt, hogy mit okozott, és felelősséget érez az iránt, hogy »elpakolja a rendetlenséget«. Még mindig a mi játékosunk, jó okunk van rá, hogy ez így is maradjon, és meggyőzzük, hogy keményen küzdjön.”

A mai Chelsea-Spurs kupameccsen Lukaku mar akar a kezdobe is ott lehet.

Egyebkent meg a hivatalos interjuk elott, Angol es Olasz lapok is leirtak, a Lukaku-Tuchel talalkozon sikerult mindent tisztazni, es Lukaku hamarosan hivatalosan is bocsanatot fog kerni.
Par orara ra igy is tortent.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.01.05. 06:17 Nagyobb volt a fustje mint a langja...

Lukaku hivatalos videouzenetben kert elnezest a Chelseatol.

Elnézést kérek az általam okozott felfordulásért! – kezdte a belga. – Sokkal világosabban kellett volna fogalmaznom. Az interjú célja az volt, hogy méltóképpen elbúcsúzzak az Inter szurkolóitól, és nem az, hogy tiszteletlen legyek a Chelsea-vel, a menedzserével, a klub drukkereivel és a csapattársaimmal szemben. A vezetőség nagy erőfeszítést tett azért, hogy idehozzon, és vissza is akartam jönni. Megértem a rajongók mostani frusztrációját, szóval az a feladatom, hogy megmutassam, száz százalékig elkötelezett vagyok a csapat iránt.”

https://m.youtube.com/watch?v=q3FJqZC7dR0

Tuchel pedig ezt mondta:
Lukaku bocsánatot kért, és újra együtt edz velünk. Adtunk időt annak, hogy visszatekinthessünk a történtekre – idézte a mestert a BBC. – Nekem az volt a legfontosabb, hogy megértsem – és teljesen világosan megértsem –, nem volt szándékos, amit tett. Nem direkt csinálta, hogy ekkora port kavart egy ilyen nagy meccs előtt (a Chelsea vasárnap 2–2-es döntetlent játszott a Liverpool ellen – a szerk.). Felfogja azt, hogy mit okozott, és felelősséget érez az iránt, hogy »elpakolja a rendetlenséget«. Még mindig a mi játékosunk, jó okunk van rá, hogy ez így is maradjon, és meggyőzzük, hogy keményen küzdjön.”

A mai Chelsea-Spurs kupameccsen Lukaku mar akar a kezdobe is ott lehet.

Egyebkent meg a hivatalos interjuk elott, Angol es Olasz lapok is leirtak, a Lukaku-Tuchel talalkozon sikerult mindent tisztazni, es Lukaku hamarosan hivatalosan is bocsanatot fog kerni.
Par orara ra igy is tortent.
Nem gondolnám, hogy így is van. Szerintem rá erőltették, hogy ezt kell mondja. Na meg a pénzbüntetés is…
Gondolom megmondta neki Tuchel és a vezetőség, hogy nem lesz eladva, akármennyire is hisztizik. Vagy beáll a sorba vagy megy az ifihez.
Conte is szította a tüzet a múltkor, tudta, hogy hogy lehet idegesíteni Lukakut, hogy nincs jól használva, szar a taktika, amiben szerepel, ergo gyenge idénye lesz. Erre elkezd hisztizni, hogy vissza akar menni oda, ahol képes jól teljesíteni és ahol imádják.
Nekem ez egyértelmű és nem arról szól, hogy majd egyszer. Ez nettó benyálas volt nekünk, hogy vissza akar jönni. Most.
Nem gondolnám, hogy nagyobb lett volna a füstje mint a lángja, egyszerűen a Chelsea nyomatékosan megértette vele, hogy nem megy sehova, kérjen bocsánatot, mert jobban jár.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.01.05. 06:51
interfan írta: 2022.01.05. 06:17 Nagyobb volt a fustje mint a langja...

Lukaku hivatalos videouzenetben kert elnezest a Chelseatol.

Elnézést kérek az általam okozott felfordulásért! – kezdte a belga. – Sokkal világosabban kellett volna fogalmaznom. Az interjú célja az volt, hogy méltóképpen elbúcsúzzak az Inter szurkolóitól, és nem az, hogy tiszteletlen legyek a Chelsea-vel, a menedzserével, a klub drukkereivel és a csapattársaimmal szemben. A vezetőség nagy erőfeszítést tett azért, hogy idehozzon, és vissza is akartam jönni. Megértem a rajongók mostani frusztrációját, szóval az a feladatom, hogy megmutassam, száz százalékig elkötelezett vagyok a csapat iránt.”

https://m.youtube.com/watch?v=q3FJqZC7dR0

Tuchel pedig ezt mondta:
Lukaku bocsánatot kért, és újra együtt edz velünk. Adtunk időt annak, hogy visszatekinthessünk a történtekre – idézte a mestert a BBC. – Nekem az volt a legfontosabb, hogy megértsem – és teljesen világosan megértsem –, nem volt szándékos, amit tett. Nem direkt csinálta, hogy ekkora port kavart egy ilyen nagy meccs előtt (a Chelsea vasárnap 2–2-es döntetlent játszott a Liverpool ellen – a szerk.). Felfogja azt, hogy mit okozott, és felelősséget érez az iránt, hogy »elpakolja a rendetlenséget«. Még mindig a mi játékosunk, jó okunk van rá, hogy ez így is maradjon, és meggyőzzük, hogy keményen küzdjön.”

A mai Chelsea-Spurs kupameccsen Lukaku mar akar a kezdobe is ott lehet.

Egyebkent meg a hivatalos interjuk elott, Angol es Olasz lapok is leirtak, a Lukaku-Tuchel talalkozon sikerult mindent tisztazni, es Lukaku hamarosan hivatalosan is bocsanatot fog kerni.
Par orara ra igy is tortent.
Nem gondolnám, hogy így is van. Szerintem rá erőltették, hogy ezt kell mondja. Na meg a pénzbüntetés is…
Gondolom megmondta neki Tuchel és a vezetőség, hogy nem lesz eladva, akármennyire is hisztizik. Vagy beáll a sorba vagy megy az ifihez.
Conte is szította a tüzet a múltkor, tudta, hogy hogy lehet idegesíteni Lukakut, hogy nincs jól használva, szar a taktika, amiben szerepel, ergo gyenge idénye lesz. Erre elkezd hisztizni, hogy vissza akar menni oda, ahol képes jól teljesíteni és ahol imádják.
Nekem ez egyértelmű és nem arról szól, hogy majd egyszer. Ez nettó benyálas volt nekünk, hogy vissza akar jönni. Most.
Nem gondolnám, hogy nagyobb lett volna a füstje mint a lángja, egyszerűen a Chelsea nyomatékosan megértette vele, hogy nem megy sehova, kérjen bocsánatot, mert jobban jár.
Azt hogy kire mit "eroltettek ra" azt sose tudjuk meg.
Talalgatni lehet, de megtudni sosem fogjuk.

Viszont szerintem van annyira inteligens Lukaku, hogy pontosan tudta azt, az Interbe valo visszaterese jelen helyzetben netto lehetetlenseg.
Miert?
0 penzunk van, az Oaktree hitelbol elunk iden.
Olyan fizetese van, ami az Internel kizart ahogy van.

Szoval az, hogy o azt gondolta "most" visszater, egesz egyszeruen kizart, mivel nem hulye.
Ha megnezzuk a nagy port kavaro eredeti, es teljes nyilatkozatot, abban szo szerint kimondja, "ha az Inter penzugyi helyzete mas lett volna, 100% hogy nem tavozik a nyaron".
Sok mindent lehet ra mondani, de azt hogy egy hulye azt nem.
Biztos oka volt a nyilatkozatoknak, es nem egy hulye elszolasa volt, vagy egy abban remenykedes o most azonnal visszater.

Szoval innentol 2 opcio marad.
1. Belso hatalmi harc a Chelseanel Tuchel es kozte
2. Tud valamit az Inter uj tulajdonosarol es nyarra epiti magat
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Őszintén szólva nekem Lukaku egy intelligens játékosnak tűnt, amíg itt volt. Éppen ezért a hatalmi harcot azt kizárnám, mert az edzője friss BL győztes, így nagyon nagy butaság lenne vele összeveszni, pláne, hogy rajta kívül még van ott pár sztárjátékos. Ismeri a Chelsea közegét, volt már ott korábban, így nagy meggondolatlanság lett volna tőle, ha ilyen indokkal megy neki az edzőnek.
Azt, hogy ki mit tud, vagy nem tud, az a mai világban képlékeny. Simán lehet, hogy az ügynökök azok már tudják mi a helyzet és duruzsolnak, ugyanakkor Lukaku akart elmenni, nem volt létszükséglet az ő eladása. Persze lehet nem jöttek be a számításai, de abból a pár hónapból, amit ott töltött a felén kb. sérült volt, tehát neki a szezon még csak most kezdődik, ezért is érthetetlen ez a kirohanás.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Handanovicnak is felajanlottuk a szerzodeshosszabbitast 1 evre mint 2.szamu kapus.
Jelenlegi 3,2m fizetese helyett 1 + 0,5m fizetest ajanlottuk.
Amennyiben meg szeretne vedeni tavozhat, viszont ha elfogadja ezt a 2.szamu helyet az Internel akkor maradhat.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ha hülye Lukaku ha taktikázik nekem már nem kellene vissza. Imádtam de amit most lenyomott.....meg fél év után jut eszébe tisztázni a dolgokat az Inter drukkerekkel és pont akkor amikor szarul érzi magát....ha jól ment volna a szekér most sem akart volna semmit tisztázni velünk....szerintem ez az egész úgy gáz ahogy van. Idióta volt. Ha taktikázott ha ennyi esze van. Most meg szóltak neki öreg beszoptad és maradsz bármit is akarsz ezért kérj bocsánatot és húzzál be a szertárba a labdákért....
Majd visszatér nyáron, örülünk aztán Inzaghi nem úgy használja mint Conte és nálunk is sírni fog, hogy jaj de jó volt az élet Londonban? Hagyjuk.
Ahogy mondani szokták felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó. ;)
Vlahovic-al nyáron totál kiegyeznék. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.01.05. 08:28 Ha hülye Lukaku ha taktikázik nekem már nem kellene vissza. Imádtam de amit most lenyomott.....meg fél év után jut eszébe tisztázni a dolgokat az Inter drukkerekkel és pont akkor amikor szarul érzi magát....ha jól ment volna a szekér most sem akart volna semmit tisztázni velünk....szerintem ez az egész úgy gáz ahogy van. Idióta volt. Ha taktikázott ha ennyi esze van. Most meg szóltak neki öreg beszoptad és maradsz bármit is akarsz ezért kérj bocsánatot és húzzál be a szertárba a labdákért....
Majd visszatér nyáron, örülünk aztán Inzaghi nem úgy használja mint Conte és nálunk is sírni fog, hogy jaj de jó volt az élet Londonban? Hagyjuk.
Ahogy mondani szokták felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó. ;)
Vlahovic-al nyáron totál kiegyeznék. :)
Ugyanigy gondolom en is, Lukaku hatalmas klasszis volt az Interbe, az utobbi evek legjobb tamadoja nem is kerdes.
Ahogy o maga is elmondta, ha az Inter penzugyi helyzete mas lett volna, 100% hogy marad.
Es ahogy Marotta is elmondta, az Inter tulajdonosai nem tudtak ebben a gazdasagi helyzetben egy ilyen ajanlatot visszautasitani.
El kellett adni, o is elakart menni barmilyen okbol is.
Ez van, le kell zarni.

Eladasaval teljesitettuk az Oaktree penzugyi elvarasait, es 115m a valaha volt legnagyobb eladasunk.
Muszaj volt valakit eladni, mert a kozelebe nem voltunk a Zhang altal elore elmondott +80m mercatonak.
En meg mindig azt mondom, jobban jartunk az o eladasaval, mintha Skriniart vagy Barellat veszitettuk volna el.
Rettento fajo a tavozasa, de nekem Hakimi jobban faj, es Skriniar vagy Barella elvesztese szerintem nagyobb gond lett volna.

Nyarra meglesz az uj tulajdonos, de en akkor sem Lukaku fele indulnek.
29 eves lesz, persze benne van hogy 36 evesen is rugna 35 golt mint CR, de az is benne van hogy elindulna lefele.
70-80m alatt biztos nem adnak, es en ennyit nem fizetnek egy 29 eves jatekosert.
O mar nalam a mult.

Nezzunk a jovobe, es ott van 60m-ert a 22 eves Vlahovic, vagy 50m-ert a szinten 22 eves J.David.
En erre indulnek el.
3.szamunak meg johet Scamacca max 25m-ert, vagy Alvarez 20m-ert.
Ingyen meg johet Lazacette vagy Origi, es kesz is vagyunk elol. :)
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

mike írta: 2022.01.04. 20:44
CsaSzi9294 írta: 2022.01.04. 20:26 A jó öreg Kerlon. Mekkora sztár volt pedig. Ja nem. :lol:
Kerlon a fóka :lol:

Handát azért sajnálom, nyáron lesz 10 éve hogy ő a kapusunk, és kb szökőévente kap gólt.
Rossz lehet hogy mégis az utódját pátyolgattuk ma, akkor is ha eltelt az idő, és ez az èlet rendje.
Igen, valahol én is.
De még mindig szebben válnánk el, mint anno Juliotól.
Akivel hirtelen erőltetett szerződésbontás történt a magas fizuja miatt.
Itt meg szépen kifut Handa szerződése, 10 év az 10 év, 38 lesz már nyáron, korrektebb a dolog.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

PellerG írta: 2022.01.05. 08:41

Igen, valahol én is.
De még mindig szebben válnánk el, mint anno Juliotól.
Akivel hirtelen erőltetett szerződésbontás történt a magas fizuja miatt.
Itt meg szépen kifut Handa szerződése, 10 év az 10 év, 38 lesz már nyáron, korrektebb a dolog.
Igen ez így van. Mondjuk én örülnék ha maradna még egy évet. Nem kicsit lennék nyugodt ha tudám Handa ül a padon és ő a beugró ha szükség van rá. ;) Onnana is lehet majd sérült, eltiltott vagy beteg, stb.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.01.05. 08:59
PellerG írta: 2022.01.05. 08:41

Igen, valahol én is.
De még mindig szebben válnánk el, mint anno Juliotól.
Akivel hirtelen erőltetett szerződésbontás történt a magas fizuja miatt.
Itt meg szépen kifut Handa szerződése, 10 év az 10 év, 38 lesz már nyáron, korrektebb a dolog.
Igen ez így van. Mondjuk én örülnék ha maradna még egy évet. Nem kicsit lennék nyugodt ha tudám Handa ül a padon és ő a beugró ha szükség van rá. ;) Onnana is lehet majd sérült, eltiltott vagy beteg, stb.
Innentol mar csak rajta mulik marad e.
Az ajanlatot megkapta, az Inter szamit ra mint 2.szamu kapus meg 1 evig.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Szerintem a Lukaku téma nem kicsit lett felfujva!
Igen intelligens ember, ez ritka a focistaknal. Viszont ahogy elment egyik pillanatról a másikra az nem volt úgymond elegáns. Tudta ezt és valahol bántotta. És megfutotta azt a kört amit kb mindenki hogy reméli egyszer visszatér és újra sikereket érhet el az Interrel, persze kicsit későn jött de ezért kicsit túltolta!
Pontosan tudta hogy akit 100+ vett egy csapat abban fel sem merül az hogy eladja 1 éven belül, ráadásul egy olyan csapatnál van amelyiknek nem számít a pénz!!
Ebben többet látni már a tipikus összeesküvés elmélet!!
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Inter101 írta: 2022.01.05. 09:09 Szerintem a Lukaku téma nem kicsit lett felfujva!
Nem kicsit, nagyon:)
Amúgy imádom a palit, én elhiszem neki hogy ha nincs pénzügyi gáz, akkor szívesen maradt volna.
Az is meglepett hogy egy olyan klubhoz ment, ahol egyszer már könnyen lemondtak róla, de mi legalább megkértük az árát rendesen. Most már lapozzunk.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

mike írta: 2022.01.05. 10:24
Inter101 írta: 2022.01.05. 09:09 Szerintem a Lukaku téma nem kicsit lett felfujva!
Nem kicsit, nagyon:)
Amúgy imádom a palit, én elhiszem neki hogy ha nincs pénzügyi gáz, akkor szívesen maradt volna.
Az is meglepett hogy egy olyan klubhoz ment, ahol egyszer már könnyen lemondtak róla, de mi legalább megkértük az árát rendesen. Most már lapozzunk.
Csatlakozom.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

vaskalap írta: 2022.01.05. 10:30
mike írta: 2022.01.05. 10:24
Inter101 írta: 2022.01.05. 09:09 Szerintem a Lukaku téma nem kicsit lett felfujva!
Nem kicsit, nagyon:)
Amúgy imádom a palit, én elhiszem neki hogy ha nincs pénzügyi gáz, akkor szívesen maradt volna.
Az is meglepett hogy egy olyan klubhoz ment, ahol egyszer már könnyen lemondtak róla, de mi legalább megkértük az árát rendesen. Most már lapozzunk.
Csatlakozom.
Nyáron is ezt írtam, szerintem mi nagyon jól szálltunk ki belőle.
Nagyon bírtam, nagy kedvenc lett, de ennyiért el lehetett engedni.
Persze nem bánnám, ha nyártól új dimenzióba kerülnénk és reális lenne Vlahovic megszerzése a belga valódi pótlására (Dzekoban max még 1 szezon van).
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Eléggé két elu fegyvernek érzem ezeket az igazolásokat ill nem hosszabbitasokat
Nem tudom mennyire fogja magát Handa megeroltetni tudva hogy jövőre simán padozni fog vagy lelép... Perisic kicsit más neki teperni kell mert jelenleg a kutyának nem kell...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint meg Ginter elott felmerult Rudiger is mint uj kezdo KH.
Marotta fel is vette a kapcsolatot a jatekossal, de Rudiger kerelme messze-messze meghaladta az Inter altal garantalt fizetest.
Rudiger legalabb 8m fix + bonuszok fizetest ker, ezert indult Marotta Ginter fele.

Sky, DiMarzio, SportItalia, Pedulla, Romano, es a Gazzetta szerint is kozel a megegyezes Ginter kapcsan.
4m euros fizetesi igenyet megadna az Inter, igy nagyon kozel az uj KH erkezese is az uj kapusunk utan.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

INTER-1908 írta: 2022.01.05. 12:00 Eléggé két elu fegyvernek érzem ezeket az igazolásokat ill nem hosszabbitasokat
Nem tudom mennyire fogja magát Handa megeroltetni tudva hogy jövőre simán padozni fog vagy lelép... Perisic kicsit más neki teperni kell mert jelenleg a kutyának nem kell...
[/quote

Handa esetében nincsenek kétségeim hogy odateszi magát ő a Csk és egy bajnok típus illetve utoljára nyerhetne még egy + bajnoki címet!Perisic pedig hajtani fog az uccsó nagy fizuért amit máshol megkaphat majd!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

lucky0 írta: 2022.01.05. 12:36
INTER-1908 írta: 2022.01.05. 12:00 Eléggé két elu fegyvernek érzem ezeket az igazolásokat ill nem hosszabbitasokat
Nem tudom mennyire fogja magát Handa megeroltetni tudva hogy jövőre simán padozni fog vagy lelép... Perisic kicsit más neki teperni kell mert jelenleg a kutyának nem kell...
[/quote

Handa esetében nincsenek kétségeim hogy odateszi magát ő a Csk és egy bajnok típus illetve utoljára nyerhetne még egy + bajnoki címet!Perisic pedig hajtani fog az uccsó nagy fizuért amit máshol megkaphat majd!



Handa nem olyan sértödős.Tiszteségesen végig fogja védeni ezt az idényt.
Onana pedig egy igazi fekete párduc.A színesbörű kapusok nagyon feljövőben vannak lásd Mendy,Maignan korábban pedig Mandanda.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky es DiMarzio szerint nem Digne, es nem Kostic lesz az uj balhatved, hanem Bensebaini.
Digne kapcsan a jatekos hiaba jonne, az Everton nem nyitott a kolcson + sima opciora.
Kostic pedig mindig a hatterben volt csak, es nem volt eros jelolt.
Bensebaini kapcsan elorehaladottak a targyalasok DiMarzio szerint, mar akar most januarban erkezhet, mivel a Gladbach nyitott a kolcson + sima opcios ajanlatra.
Ezzel mar most megkaphatjuk a Perisic utodot, az uj bal WB-t.

Satriano kapcsan a Sky szerint nincs a lathataron sem vegleges vasarlo, sem kotelezo opcios, ezert az Internek nem valoszinu belole bevetel.
Ingyen kolcson + sima opcios ajanlatok vannak csak.
Ugyanez a helyzet Radu eseteben, erte sincs vevo aki fizetne vagy kotelezo opciozna.
Kolarov kapcsan pedig mennek a szerzodesbontasi targyalasok.
A problema a megszokott, az Inter nem fizetne vegkielegitest, ellenben Kolarov ragaszkodik hozza, ezert az ugy bonyolult.

Most mar a Gazzetta is kiter arra, hogy Digne eros akarata ellenere, az Everton megsem nyitott annyira a sima opcios uzletre.
Gazzetta szerint Kurzawa a Digne alternativa.
Kostic nem gyozte meg a vezetoket, a Sky es DiMarzio altal irt Bensebainit pedig a Gazzetta nem emliti meg.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.01.06. 07:01 Sky es DiMarzio szerint nem Digne, es nem Kostic lesz az uj balhatved, hanem Bensebaini.
Digne kapcsan a jatekos hiaba jonne, az Everton nem nyitott a kolcson + sima opciora.
Kostic pedig mindig a hatterben volt csak, es nem volt eros jelolt.
Bensebaini kapcsan elorehaladottak a targyalasok DiMarzio szerint, mar akar most januarban erkezhet, mivel a Gladbach nyitott a kolcson + sima opcios ajanlatra.
Ezzel mar most megkaphatjuk a Perisic utodot, az uj bal WB-t.

És ő milyen? Azt nézem tavalyi szezonban bár van 7 gólja de 0 gólpassz. Persze ettőlmég lehet jó. Tényleg nem ismerem.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2022.01.06. 08:00
interfan írta: 2022.01.06. 07:01 Sky es DiMarzio szerint nem Digne, es nem Kostic lesz az uj balhatved, hanem Bensebaini.
Digne kapcsan a jatekos hiaba jonne, az Everton nem nyitott a kolcson + sima opciora.
Kostic pedig mindig a hatterben volt csak, es nem volt eros jelolt.
Bensebaini kapcsan elorehaladottak a targyalasok DiMarzio szerint, mar akar most januarban erkezhet, mivel a Gladbach nyitott a kolcson + sima opcios ajanlatra.
Ezzel mar most megkaphatjuk a Perisic utodot, az uj bal WB-t.

És ő milyen? Azt nézem tavalyi szezonban bár van 7 gólja de 0 gólpassz. Persze ettőlmég lehet jó. Tényleg nem ismerem.
Nekem olyan “Lazarósnak”tűnik csak a másik oldalra. 🤷‍♂️
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.01.06. 08:00
interfan írta: 2022.01.06. 07:01 Sky es DiMarzio szerint nem Digne, es nem Kostic lesz az uj balhatved, hanem Bensebaini.
Digne kapcsan a jatekos hiaba jonne, az Everton nem nyitott a kolcson + sima opciora.
Kostic pedig mindig a hatterben volt csak, es nem volt eros jelolt.
Bensebaini kapcsan elorehaladottak a targyalasok DiMarzio szerint, mar akar most januarban erkezhet, mivel a Gladbach nyitott a kolcson + sima opcios ajanlatra.
Ezzel mar most megkaphatjuk a Perisic utodot, az uj bal WB-t.

És ő milyen? Azt nézem tavalyi szezonban bár van 7 gólja de 0 gólpassz. Persze ettőlmég lehet jó. Tényleg nem ismerem.
En sem sok Gladbach meccset lattam, Bundesliga kapcsan valahogy a Gladbach meccsei kimaradnak nalam.
Szoval csak a statokbol tudok en is kiindulni igazan.
Iden 1000 perc alatt 4 gol 1 gp.
Tavaly 7 gol.
Azelott 5 gol 5 GP.

Vedekezo es tamado statokban kb ugyanazt hozza.
Nem kiemelkedo, de mindkettoben eros.
A Gladbach jatekosai kozott a jok kozott van.

Stabil balhatved, nem WB.
KH-kent is sokszor jatszott es bevetheto.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Góljai hány százaléka esett büntetőből? Néztem most róla egy YouTube videót, ott mintha ő lőtt volna párat. Hát nem tudom. Furcsa, hogy Kostic nem győzte meg a vezetőket, de ő igen. Persze lehet, hogy egy, inkább védekezésben erős játékost keresünk a szélre.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2022.01.06. 08:34 Góljai hány százaléka esett büntetőből? Néztem most róla egy YouTube videót, ott mintha ő lőtt volna párat. Hát nem tudom. Furcsa, hogy Kostic nem győzte meg a vezetőket, de ő igen. Persze lehet, hogy egy, inkább védekezésben erős játékost keresünk a szélre.
37,5%

Gladbachba 71 meccs = 16 gol 6 golpassz.
6/6 tizi, 100%-os vegrehajtas.

"Persze lehet, hogy egy, inkább védekezésben erős játékost keresünk a szélre."

Valoszinu ezen van a hangsuly, es ez igy van, hogy inkabb egy erosebb vedekezo jatekost keresunk aki stabilitast ad.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

interfan írta: 2022.01.06. 08:30 En sem sok Gladbach meccset lattam, Bundesliga kapcsan valahogy a Gladbach meccsei kimaradnak nalam.
Szoval csak a statokbol tudok en is kiindulni igazan.
Iden 1000 perc alatt 4 gol 1 gp.
Tavaly 7 gol.
Azelott 5 gol 5 GP.

Vedekezo es tamado statokban kb ugyanazt hozza.
Nem kiemelkedo, de mindkettoben eros.
A Gladbach jatekosai kozott a jok kozott van.

Stabil balhatved, nem WB.
KH-kent is sokszor jatszott es bevetheto.
Akkor gondolom őt konkrétan Kolarov helyére, Bastoni mögé hoznánk. Így Dimarco maradna a wingback.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

matrix23 írta: 2022.01.06. 08:43
interfan írta: 2022.01.06. 08:30 En sem sok Gladbach meccset lattam, Bundesliga kapcsan valahogy a Gladbach meccsei kimaradnak nalam.
Szoval csak a statokbol tudok en is kiindulni igazan.
Iden 1000 perc alatt 4 gol 1 gp.
Tavaly 7 gol.
Azelott 5 gol 5 GP.

Vedekezo es tamado statokban kb ugyanazt hozza.
Nem kiemelkedo, de mindkettoben eros.
A Gladbach jatekosai kozott a jok kozott van.

Stabil balhatved, nem WB.
KH-kent is sokszor jatszott es bevetheto.
Akkor gondolom őt konkrétan Kolarov helyére, Bastoni mögé hoznánk. Így Dimarco maradna a wingback.
Nem.

O balhatved, nem pedig balKH, attol hogy jatszott KH poszton is.

Bal WB posztra hoznank mint Perisic utod, mint arrol a hirek is szoltak, errol van szo a legelejtol kezdve.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

interfan írta: 2022.01.06. 08:44
matrix23 írta: 2022.01.06. 08:43
interfan írta: 2022.01.06. 08:30 En sem sok Gladbach meccset lattam, Bundesliga kapcsan valahogy a Gladbach meccsei kimaradnak nalam.
Szoval csak a statokbol tudok en is kiindulni igazan.
Iden 1000 perc alatt 4 gol 1 gp.
Tavaly 7 gol.
Azelott 5 gol 5 GP.

Vedekezo es tamado statokban kb ugyanazt hozza.
Nem kiemelkedo, de mindkettoben eros.
A Gladbach jatekosai kozott a jok kozott van.

Stabil balhatved, nem WB.
KH-kent is sokszor jatszott es bevetheto.
Akkor gondolom őt konkrétan Kolarov helyére, Bastoni mögé hoznánk. Így Dimarco maradna a wingback.
Nem.

O balhatved, nem pedig balKH.

Bal WB posztra hoznank mint Perisic utod, mint arrol a hirek is szoltak.
Hát ő inkább tűnik nekem bkh-nak mint bwb-nek. A németeknél legtöbbször bkh-t játszik, vagy ha 4 védővel játszanak, akkor balhátvéd, de játszott már 4 védős rendszerben kh-t is. Vagy már DeVrij távozását készítik elő, mert valahol azt olvastam, hogy akkor Bastoni fog középre húzódni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

matrix23 írta: 2022.01.06. 09:02
interfan írta: 2022.01.06. 08:44
matrix23 írta: 2022.01.06. 08:43

Akkor gondolom őt konkrétan Kolarov helyére, Bastoni mögé hoznánk. Így Dimarco maradna a wingback.
Nem.

O balhatved, nem pedig balKH.

Bal WB posztra hoznank mint Perisic utod, mint arrol a hirek is szoltak.
Hát ő inkább tűnik nekem bkh-nak mint bwb-nek. A németeknél legtöbbször bkh-t játszik, vagy ha 4 védővel játszanak, akkor balhátvéd, de játszott már 4 védős rendszerben kh-t is. Vagy már DeVrij távozását készítik elő, mert valahol azt olvastam, hogy akkor Bastoni fog középre húzódni.
Ez sem igy van a hirek szerint.

Ginter johet DeVrij helyere, es egyaltalan nem huzodik sehova Bastoni.
Ginter vilag eleteben kozepso KH volt, pont ahol most DeVrij jatszik.
Masik opcio Bremer, aki szinten a Torinoi 3 KH kozepen jatszik, ahol DeVrij is.

Es akkor nezzuk Bensebaini szamait.

128x volt balhavted (szelen)
66x volt KH
10x jatszott a KP-n

Bensebaini balszelso hatved, arra a posztra is erkezne ahogy azt irjak mindenhol, mint Perisic utod.

Ahogy mar nagyon sokszor szerepelt itt:

- Uj KH (DeVrij utod) nevek: Ginter, Bremer, Kehrer

- Uj Bal WB nevek: Digne, Kostic, Bensebaini, Kurzawa
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2022.01.06. 09:08 Ginter johet DeVrij helyere, es egyaltalan nem huzodik sehova Bastoni.
Ginter vilag eleteben kozepso KH volt, pont ahol most DeVrij jatszik.

Bensebaini balszelso hatved, arra a posztra is erkezne ahogy azt irjak mindenhol, mint Perisic utod.
Ginter 4 védőben nyilván belső védő, de 3 védősben talán soha nem is játszott De Vrij mostani helyén. A válogatottban és a klubjában sem. Szerintem Skriniar menne be középre, és Ginter + Bastoni lenne a két oldalán.

Ez a Bensebaini meg azt hittem valami olasz tészta márka, Kosticot kéne erőltetni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2022.01.06. 09:39 3 védősben talán soha nem is játszott De Vrij mostani helyén. A válogatottban és a klubjában sem.
Olyannyira "soha" hogy a valogattotban szinte csakis a 3 vedos rendszer kozepen (azaz DeVrij helyen) jatszik.
Gladbacha pedig iden 17 meccsbol 7x is a 3 vedos rendszer kozepen jatszott (azaz DeVrij helyen).

Tavalyi meg azelotti szezonra nem mentem vissza, de megnezhetjuk azt is.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2022.01.06. 09:49
mike írta: 2022.01.06. 09:39 3 védősben talán soha nem is játszott De Vrij mostani helyén. A válogatottban és a klubjában sem.
Olyannyira "soha" hogy a valogattotban szinte csakis a 3 vedos rendszer kozepen (azaz DeVrij helyen) jatszik.
Gladbacha pedig iden 17 meccsbol 7x is a 3 vedos rendszer kozepen jatszott (azaz DeVrij helyen).

Tavalyi meg azelotti szezonra nem mentem vissza, de megnezhetjuk azt is.
Megnézhetjük, de szinte felesleges, mert úgyis mindig neked van igazad, általában a tények sem zavarnak ebben:)

Nem elég hogy megnézed hogy CB-t ír a transfermarkt, mert a 3 védős rendszerben 3 CB van.
Csak az EB-t nézve minden alkalommal Ginter-Hummels-Rudiger hármas védelemmel kezdett a fricc csapat, szted nem Hummels volt középen ?
De hagyjuk is, felesleges lufit hámozni, ha érkezik, majd Inzaghi megoldja.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2022.01.06. 10:01
interfan írta: 2022.01.06. 09:49
mike írta: 2022.01.06. 09:39 3 védősben talán soha nem is játszott De Vrij mostani helyén. A válogatottban és a klubjában sem.
Olyannyira "soha" hogy a valogattotban szinte csakis a 3 vedos rendszer kozepen (azaz DeVrij helyen) jatszik.
Gladbacha pedig iden 17 meccsbol 7x is a 3 vedos rendszer kozepen jatszott (azaz DeVrij helyen).

Tavalyi meg azelotti szezonra nem mentem vissza, de megnezhetjuk azt is.
Megnézhetjük, de szinte felesleges, mert úgyis mindig neked van igazad, általában a tények sem zavarnak ebben:)

Nem elég hogy megnézed hogy CB-t ír a transfermarkt, mert a 3 védős rendszerben 3 CB van.
Csak az EB-t nézve minden alkalommal Ginter-Hummels-Rudiger hármas védelemmel kezdett a fricc csapat, szted nem Hummels volt középen ?
De hagyjuk is, felesleges lufit hámozni, ha érkezik, majd Inzaghi megoldja.
Erdemes a konkret meccset es kezdoket megnezni.
Abbol kiderul hol is jatszott az adott jatekos.
A szamok amit irtam igy jottek ki. ;)

Nem pedig ugy hogy 3 vedo CB es szia. ;)

Amugy igen, meglatjuk ki erkezik, Ginter, Bremer, Kehrer, ne adj isten MrX, es ki lesz majd DeVrij helyen.
Azert mert pl Ginter sokat jatszott azon a poszton, vagy Bremer, lehet megsem oda szanja oket Inzaghi hanem szelre.
Ezt csak az ido mondja meg.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2022.01.06. 10:05 Erdemes a konkret meccset es kezdoket megnezni.
Abbol kiderul hol is jatszott az adott jatekos.
Köszönöm, de én ezt tettem.
A kérdésemre nem válaszoltál, az EB-n szerinted Ginter volt a védőhármas közepén ?
A kérdés persze mostmár költői, a válaszod nélkül is mindenki tudja, hogy NEM :)

Lapozzunk 8-)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2022.01.06. 10:10
interfan írta: 2022.01.06. 10:05 Erdemes a konkret meccset es kezdoket megnezni.
Abbol kiderul hol is jatszott az adott jatekos.
Köszönöm, de én ezt tettem.
A kérdésemre nem válaszoltál, az EB-n szerinted Ginter volt a védőhármas közepén ?
A kérdés persze mostmár költői, a válaszod nélkül mindenki tudja, hogy NEM :)
En nem az EB szamait irtam, hanem a Gladbach idei szamait.
Abbol pedig konkret meccset nezve hamar kiderul, 17/7x is a KH sor kozepen jatszott.
EB-n a KH sor jobboldalan jatszott.

Lapozzunk. ;)
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Érdekes ez a Bensebaini dolog, furcsa számomra is, hogy mi a terv vele, de inkább én is azt gyanítom, hogy Kolarov helyére jönne, mintsem Perisic mögé, abszolút nem wingback alkat, nálam ő tipikusan olyan, mint akit a védő hármas szélére találtak ki. Balhátvédnek, bal wingbackbe nem elég technikás, négyes rendszerben pedig belső védőnek a helyezkedése nem annyira jó, szóval ő inkább Bastoni helyettes lesz.

Idén amikor a Gladbach 3 védős rendszerben játszott, ott is ezt a posztot töltötte be, Ginter pedig a jobbon volt, szóval az az állítás, hogy a német világéletében csakis középen játszott, az egyáltalán nem igaz, a Dortmundos időszakából emlékszem, hogy még jobbhátvéd is többször volt 4 védős rendszerben. Idén is ahogy gyorsan átfutottam, kb 7-szer volt a jobbon és 2-szer középen, amikor 3 védő volt. Az más kérdés, hogyha leigazoljuk, akkor Inzaghi mit tervez vele, mert középen is megállja a helyét, de szerintem technikásabb mint Skriniar, jobban illene az ő helyére, a szlovák pedig középre.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

ricsinter írta: 2022.01.06. 10:14 Ginter pedig a jobbon volt, szóval az az állítás, hogy a német világéletében csakis középen játszott, az egyáltalán nem igaz, a Dortmundos időszakából emlékszem, hogy még jobbhátvéd is többször volt 4 védős rendszerben. Idén is ahogy gyorsan átfutottam, kb 7-szer volt a jobbon és 2-szer középen, amikor 3 védő volt.
Kb ez a helyzet.
De ahogy én, úgy Te sem tudhatod jól:)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2022.01.06. 10:18
ricsinter írta: 2022.01.06. 10:14 Ginter pedig a jobbon volt, szóval az az állítás, hogy a német világéletében csakis középen játszott, az egyáltalán nem igaz, a Dortmundos időszakából emlékszem, hogy még jobbhátvéd is többször volt 4 védős rendszerben. Idén is ahogy gyorsan átfutottam, kb 7-szer volt a jobbon és 2-szer középen, amikor 3 védő volt.
Kb ez a helyzet.
De ahogy én, úgy Te sem tudhatod jól:)
Mike kedveert megneztem, Transfermarkt kulon meccs adatai.

A Nemet valogatottban 18 alkalommal kezdett 3 vedoben Ginter.
Ebbol a Transfermarkt adatai szerint 18/12x a KH 3-as kozepen jatszott.
(DeVrij poszt)

Szoval mindenkitol elnezest, nem "csakis" ott jatszott a valogattoban, hanem 66,66%-ban jatszott a KH harmas kozepen.

Viszont ez a 66,66% meg mindig kozelebb van a valosaghoz, mint a masik allitas, miszerint "talan soha" nem jatszott DeVrij posztjan.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

De egyebkent teljesen mindegy, hogy 20%-ban jatszott a KH harmas kozepen, vagy 60%-ban, vagy 1%-ban.
Az sem biztos hogy o jon.
Es ha igen, senki nem tudja mit akar Inzaghi jovore.
Meg az is benne van hogy mar nem is o lesz az edzonk a kovetkezo szezonban.
Szoval lenyeg a lenyeg, hogy majd kiderul ki pontosan melyik poszton lesz.
Skriniar is volt mar a vedo 3-as mindharom posztjan, mire meglett az igazi helye.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Az a baj teljesen elbeszélsz Mike mellett, először azt írod, hogy világéletében kh volt, mikor ez abszolút nem helyt álló, aztán azt, hogy most nem a válogatottbeli számaival foglalkozol, hanem a Gladbachban mit játszott, ahol szinte amúgy mindig a kh sor szélén játszik, majd most megint a válogatottat írod. Abban igazad van, hogy középen is játszott jó párszor és ott is megállja a helyét, de az látszik, hogy inkább szélen számolnak vele 3 védőnél és most a mi esetünkben csak ez lényeges, mivel ezt alkalmazzuk.

De tényleg felesleges egyelőre ezen gondolkodni, mert lehet nem is jön és Inzaghi fejébe nem látunk bele, csak hamis infókat azért ne jelentsünk már ki ténynek.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2022.01.06. 10:26
mike írta: 2022.01.06. 10:18
ricsinter írta: 2022.01.06. 10:14 Ginter pedig a jobbon volt, szóval az az állítás, hogy a német világéletében csakis középen játszott, az egyáltalán nem igaz, a Dortmundos időszakából emlékszem, hogy még jobbhátvéd is többször volt 4 védős rendszerben. Idén is ahogy gyorsan átfutottam, kb 7-szer volt a jobbon és 2-szer középen, amikor 3 védő volt.
Kb ez a helyzet.
De ahogy én, úgy Te sem tudhatod jól:)
Mike kedveert megneztem, Transfermarkt kulon meccs adatai.

A Nemet valogatottban 18 alkalommal kezdett 3 vedoben Ginter.
Ebbol a Transfermarkt adatai szerint 18/12x a KH 3-as kozepen jatszott.
(DeVrij poszt)

Szoval mindenkitol elnezest, nem "csakis" ott jatszott a valogattoban, hanem 66,66%-ban jatszott a KH harmas kozepen.

Viszont ez a 66,66% meg mindig kozelebb van a valosaghoz, mint a masik allitas, miszerint "talan soha" nem jatszott DeVrij posztjan.
Még ezt leírom és ezzel befejeztem a fing reszelését.

A szted 18 db Ginteres 3 bekkes válogatott meccsen 12-őn középen nyomta.

A tények:
Az EB 4 meccsén a hármas jobb oldalán volt, a tavalyi két barátságoson szintén, mert Hummels volt a középső ember. Tehát a maradék 12 válogatott meccsből mindegyiken neki kellett volna középen lenni, ami nem így volt:)
Csak azért láthattad így, mert Hummelset sokszor nem középre rajzolták, de nyugodtan elhiheted, ha játszott, mindig ő volt a középső ember.

Mindegy, rohadt nagy off ez, csak megint az van hogy valaki leír valamit, Te meg okosabb akarsz lenni, de nem sikerül:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mike 2022.01.06. 10:49-kor.
P-Inter
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Kedves Interfan, a stílus!
Amúgy meg Pep óta (de persze már előtte is) tudjuk, hogy a posztok kötetlenek, lehet csatár nélkül játszani, a kapus is lehet söprögető. Sőt, azt is feltalálták, hogy a jobb lábas focista ne a jobb szélen, hanem a bal oldalon játsszon...
Szóval, ez az olasz tészta nevű srác is ha jön, akár a kp-ra is érkezhet. Esély van rá. Mégha csak 0,01% is! :lol:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ricsinter írta: 2022.01.06. 10:43 Az a baj teljesen elbeszélsz Mike mellett, először azt írod, hogy világéletében kh volt, mikor ez abszolút nem helyt álló, aztán azt, hogy most nem a válogatottbeli számaival foglalkozol, hanem a Gladbachban mit játszott, ahol szinte amúgy mindig a kh sor szélén játszik, majd most megint a válogatottat írod. Abban igazad van, hogy középen is játszott jó párszor és ott is megállja a helyét, de az látszik, hogy inkább szélen számolnak vele 3 védőnél és most a mi esetünkben csak ez lényeges, mivel ezt alkalmazzuk.

De tényleg felesleges egyelőre ezen gondolkodni, mert lehet tényleg nem is jön és Inzaghi fejébe nem látunk bele, csak hamis infókat azért ne jelentsünk már ki ténynek.
En csak arra reagltam, hogy Ginter meg "talan soha" nem jatszott a KH harmas kozepen DeVrij helyen.
Na most ez a Transfermarkt adatai alapjan kiderult, 18/12x, azaz 66,66%-ban ott jatszott.
Ezt is irtam az elobb, nem igaz amit irtam hogy "szinte csakis" ott jatszott, mert 66,66% az nem szinte csakis.
De felolem lehet ez 50% is ha ugy gondoljuk XY jatszott ott azokon a meccseken es nem YX.
Viszont ezek a szamok meg mindig kozelebb van a valosaghoz mint a "talan soha".

Gladbachos idei szamai, szinten Transfermarkt adatai:
10/3, azaz 30%-ban jatszott a KH kozepen 3 vedo eseteben.

De mint irtam, teljesen mindegy is 30%-ban, vagy 66%-ban, 50%-ban, vagy 100%-ban, vagy 0%-ban jatszott XY a KH harmas kozepen, fogalmunk sincs ki erkezik, es barki jon azt sem tudjuk Inzaghi hogy tervez.
Sot ne adj isten, XY uj edzo hogy tervez.

Az ido mindenre valaszt ad majd.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

interfan írta: 2022.01.06. 10:52
En csak arra reagltam, hogy Ginter meg "talan soha" nem jatszott a KH harmas kozepen DeVrij helyen.
Na most ez a Transfermarkt adatai alapjan kiderult, 18/12x, azaz 66,66%-ban ott jatszott.
Ezt is irtam az elobb, nem igaz amit irtam hogy "szinte csakis" ott jatszott, mert 66,66% az nem szinte csakis.
De felolem lehet ez 50% is ha ugy gondoljuk XY jatszott ott azokon a meccseken es nem YX.
Viszont ezek a szamok meg mindig kozelebb van a valosaghoz mint a "talan soha".

Gladbachos idei szamai, szinten Transfermarkt adatai:
10/3, azaz 30%-ban jatszott a KH kozepen 3 vedo eseteben.

De mint irtam, teljesen mindegy is 30%-ban, vagy 66%-ban, 50%-ban, vagy 100%-ban, vagy 0%-ban jatszott XY a KH harmas kozepen, fogalmunk sincs ki erkezik, es barki jon azt sem tudjuk Inzaghi hogy tervez.
Sot ne adj isten, XY uj edzo hogy tervez.

Az ido mindenre valaszt ad majd.
Részben igazad is van, mert a soha nem játszott ott valóban nem állja meg a helyét, bár amúgy Mike csak azt mondta talán, nem tényként állította be, viszont abban meg neki van igaza, hogy szélen többször számolnak vele 3 védőben, te meg ezzel szemben kijelentetted, hogy ő egyértelműen De Vrij poszt. A Transfermarktból felesleges kiindulni, mert a felállásban ott is sokszor össze-vissza írkálnak mindent, ha még tegyük fel nem is láttad az EB meccseket, szerinted logikus, hogy az alap Rudiger-Hummels-Ginter hármas minden meccsen máshogy lett felrakva? Mert a Transfermarktból kiindulva így kéne lennie, fel vannak cserélve különböző kombinációkban, de nyilván egyértelmű, hogy minden meccsen ugyanúgy állt fel a védelmük.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ricsinter 2022.01.06. 11:07-kor.
Válasz küldése