Játékosok (A bő keret tagjai)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Youme »

A régi téma folytatása
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Milan fórum:
,,Mancininél nagyobb hulladék játékos kevés van..
Hiába vinnyogtam télen..
Mondjuk nem értem ehelyett a kölcsönkapott figura helyett miért nem a ghánai játszik...
Rosszabbak nem lennénk velük." :lol:
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Riky11 írta:Milan fórum:
,,Mancininél nagyobb hulladék játékos kevés van..
Hiába vinnyogtam télen..
Mondjuk nem értem ehelyett a kölcsönkapott figura helyett miért nem a ghánai játszik...
Rosszabbak nem lennénk velük." :lol:


Hát igen, elvihetnék tőlünk a télen örökre. Bár amilyen pazar teljesítményt nyújt, nem borítékolható.
Érdekes, hogy most ezeket a sorokat visszaolvasva, hogy pár évvel ezelőtt még csorgott a nyál Mancini után. Jó igazolás lehetett volna, nagyon furcsa, hogy hogy visszaesett, pedig nem is váltott nagyon közeget. Nem lehet biztosra menni...
Avatar
otti04
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010.04.12. 15:46

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: otti04 »

Én Quaresma igazolásával voltam így, majd kicsattantam örömömben, h figo után ismét egy hasonló kaliberü jobbszélső lesz, de meg sem közelíti az öreget.
azt pedig, h nem kapott lehetőséget, nem mondhatnám..
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

otti04 írta:Én Quaresma igazolásával voltam így, majd kicsattantam örömömben, h figo után ismét egy hasonló kaliberü jobbszélső lesz, de meg sem közelíti az öreget.
azt pedig, h nem kapott lehetőséget, nem mondhatnám..


Hát igen. nem vagy egyedül, én is nagyon nagy Quaresma rajongó vagyok/voltam. Imádtam nézni a játékát.
Igen én is azt hittem továbbviszi a Conceicao-Figo-Quaresma nagy portugál szélsők sorát... De azért fel-felvillant a tudásából egyet s mást azalatt a pár perc alatt mostanában amit kap.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Úgy hiszem Zanetti pénteken megy a jól megszokott hátvéd pozíciójában.Ahogy a Rai-n olvasom Chivu eltiltást kapott(biztos sárga miatt).Valaki még olvasott ilyet???Santon sem lesz persze.És állítólag Stankovic játéka is kérdéses még mindig pénteken.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Nia írta:Úgy hiszem Zanetti pénteken megy a jól megszokott hátvéd pozíciójában.Ahogy a Rai-n olvasom Chivu eltiltást kapott(biztos sárga miatt).Valaki még olvasott ilyet???Santon sem lesz persze.És állítólag Stankovic játéka is kérdéses még mindig pénteken.

így van, viszont Motta játékra kész, úgyhogy a középpálya is stabil lesz. csak két sérültünk van Santon és Toldo.
sárga veszélyben Sneijder és Muntari.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

500 bajnoki! Köszönet, Capitano! JM pedig százados lett!
http://www.youtube.com/watch?v=qGGisw23zTI&feature=fvsr
http://www.youtube.com/watch?v=DKvWLaUnRBU

FORZA INTER!!!
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Nem tudom mi lesz Maicon sorsa nyáron, de a tegnapi góljával egy olyan 5 millióval megdobta az árát az tuti! :D
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Baggio85 írta:Nem tudom mi lesz Maicon sorsa nyáron, de a tegnapi góljával egy olyan 5 millióval megdobta az árát az tuti! :D


Semennyi pénz nem kell érte. Maradjon csak a seggén, ott ahol van. Úgysem találnánk nála jobb jobb bekket, márpedig nincs szükség egy újabb hiányposztra, és sok pénzre cserébe.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Süti »

Atosz írta:Úgysem találnánk nála jobb jobb bekket, márpedig nincs szükség egy újabb hiányposztra, és sok pénzre cserébe.



Támadást nézve nincsen nála jobb, de azért védekezésben még mindig elég link.

A tegnapi gólja csoda volt, pedig már azt hittem, hogy a gobbik kihúzzák....
Avatar
Crespo
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2010.04.09. 21:21

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Crespo »

Süti írta:
Atosz írta:Úgysem találnánk nála jobb jobb bekket, márpedig nincs szükség egy újabb hiányposztra, és sok pénzre cserébe.



Támadást nézve nincsen nála jobb, de azért védekezésben még mindig elég link.

A tegnapi gólja csoda volt, pedig már azt hittem, hogy a gobbik kihúzzák....


Ha az az utasítás, hogy koncentráljon a védekezésre, jól védekezik. Chelsea ellen levette Maloudát.
R9.
Hozzászólások: 5951
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: R9. »

Egyébként Eto'o mikor idejött, azt hittem csak a pénz miatt, sőt lehet h azért is, de látszik az emberen hogy küzd és hajt mint Sneijder! Hihetetlen hogy most jöttek ide és úgy küzdenek mint Zanetti!
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Crespo írta:
Süti írta:
Atosz írta:Úgysem találnánk nála jobb jobb bekket, márpedig nincs szükség egy újabb hiányposztra, és sok pénzre cserébe.



Támadást nézve nincsen nála jobb, de azért védekezésben még mindig elég link.

A tegnapi gólja csoda volt, pedig már azt hittem, hogy a gobbik kihúzzák....


Ha az az utasítás, hogy koncentráljon a védekezésre, jól védekezik. Chelsea ellen levette Maloudát.

Egyetértek, nincs semmi gond a védekezésével, tökéletesen megoldja a feladatát. Egyetértek R9 Eto'o-t sose kedvelltem de le a kalappal előte h mennyire odateszi magát minden meccsen.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

R9. írta:Egyébként Eto'o mikor idejött, azt hittem csak a pénz miatt, sőt lehet h azért is, de látszik az emberen hogy küzd és hajt mint Sneijder! Hihetetlen hogy most jöttek ide és úgy küzdenek mint Zanetti!

Talán pont a túlzott akarás, és nyomás miatt nem tudja értékesíteni a helyzeteit. Lehet ha kicsit lazábbra venné a figurát, mármint nem a mentalitásából hagyna el, akkor lehet be is tudná lőni az adódó ziccereket...
Avatar
San Siro
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.04.12. 19:25
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: San Siro »

Szerintem, ha Eto'o jövőre is marad, akkor annyira meg fogja már szokni a Calcio légkörét, hogy ismét régi fényében fog tündökölni. Csak a posztján kellene játszatni, mint vérbeli középcsatár és persze tömni kéne jobbnál jobb labdákkal, amit csak be kell rúgni, mert ő ezekhez ért igazán.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: PetR »

San Siro írta:Szerintem, ha Eto'o jövőre is marad, akkor annyira meg fogja már szokni a Calcio légkörét, hogy ismét régi fényében fog tündökölni. Csak a posztján kellene játszatni, mint vérbeli középcsatár és persze tömni kéne jobbnál jobb labdákkal, amit csak be kell rúgni, mert ő ezekhez ért igazán.

Látszott is Muntari lövé... gólpasszánál, hogy akkor is ott érkezett meg középen, be is lőtte. A Barcában is sok ilyet rúgott. Ha ott játszana valszeg többet lőne.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

PetR írta:
San Siro írta:Szerintem, ha Eto'o jövőre is marad, akkor annyira meg fogja már szokni a Calcio légkörét, hogy ismét régi fényében fog tündökölni. Csak a posztján kellene játszatni, mint vérbeli középcsatár és persze tömni kéne jobbnál jobb labdákkal, amit csak be kell rúgni, mert ő ezekhez ért igazán.

Látszott is Muntari lövé... gólpasszánál, hogy akkor is ott érkezett meg középen, be is lőtte. A Barcában is sok ilyet rúgott. Ha ott játszana valszeg többet lőne.

Igen, de Militot nem lehet kirakni. Fontosabbnál fontosabb gólokat rúgott az idényben, ráadásul Mou kedvence.
Ha rotálná őket, akkor meg meg lennének sértődve, hogy nem játszanak állandóan, és mivel 1 kézépcsatárral játszunk, esélytelen őket egyszerre, hasonló szerepkörben játszatni.
Maximum a rombuszban tudnának elől ugyanazon poszton egyszerre játszani, de az a felállás meg egy kalap, mert nincs széljáték, szóval marad ez...
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Rombusz egy nagyon jó taktika, évekig azzal nyertük a scudettokat, idén is többször azzal játszottunk de José mostanában átállt a 4-2-3-1-re ami szintén jó.

Rombusznak lényeg meg pont az hogy a kpn nincs széljáték. A szélsőhátvédeknek vannak több támadási feladatai, annyiből jobb ezért a 4-2-3-1 mert nem kell annyit előre menni 2 hátvédnek, bár Maicon így is sokat megy előre (benne van a vérében :D) de így a baloldalon Chivunak vagy aki ott játszik nem kell sokat támadnia, mivel van előtte egy szélső, és így nem annyira szembetűnő hogy milyen keveset megy fel mint rombuszban, meg így nem is kell neki anynit. Bár sztem balhátvédeinknek túl magasra tettük a mércét az elmult években, mert mindig olyan játékot vártunk el tőlük támadásban mint Maicontól, ezzel a gond meg az hogy Maicon brazil, és neki a támadás a vérében van, és amire ő képes hátvédként támadásban rajta kívül csak Dani Alves képes jelenleg, meg korábban Roby Carlos és társai. :)
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Tommy írta:Rombusz egy nagyon jó taktika, évekig azzal nyertük a scudettokat, idén is többször azzal játszottunk de José mostanában átállt a 4-2-3-1-re ami szintén jó.

Rombusznak lényeg meg pont az hogy a kpn nincs széljáték. A szélsőhátvédeknek vannak több támadási feladatai, annyiből jobb ezért a 4-2-3-1 mert nem kell annyit előre menni 2 hátvédnek, bár Maicon így is sokat megy előre (benne van a vérében :D) de így a baloldalon Chivunak vagy aki ott játszik nem kell sokat támadnia, mivel van előtte egy szélső, és így nem annyira szembetűnő hogy milyen keveset megy fel mint rombuszban, meg így nem is kell neki anynit. Bár sztem balhátvédeinknek túl magasra tettük a mércét az elmult években, mert mindig olyan játékot vártunk el tőlük támadásban mint Maicontól, ezzel a gond meg az hogy Maicon brazil, és neki a támadás a vérében van, és amire ő képes hátvédként támadásban rajta kívül csak Dani Alves képes jelenleg, meg korábban Roby Carlos és társai. :)

Talán pont Santon lehet képes arra h baloldalt hasonlóképen játszon mint Maicon. Meglátjuk mi lesz belőle idővel.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Igen ő nem rossz támadásban de van még mit fejlődnie, és fog is.
Avatar
Süti
Hozzászólások: 3050
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:21
Tartózkodási hely: Győr/Interzóna

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Süti »

San Siro írta:Szerintem, ha Eto'o jövőre is marad, akkor annyira meg fogja már szokni a Calcio légkörét, hogy ismét régi fényében fog tündökölni. Csak a posztján kellene játszatni, mint vérbeli középcsatár


Szerintem ő ahhoz fizikálisan gyenge lenne a Serie A-ban, elnyomnák...
Avatar
Laci78
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2010.04.17. 11:53
Tartózkodási hely: Vadnyugat

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Laci78 »

Sajnos most megkell védenem Eto'o-t, pedig ki nem álhatom.
Valóban ha nem szélsőt kellene nyomnia, hanem középen bent és tömnék labdával többet lőne, de sajnos a helyzetkihasználása Militonak is utóbbi időben hagy maga után kivánni valót.
Avatar
DaNi
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010.04.19. 14:41
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: DaNi »

Ha Eto'o játszana Milito helyén akkor kb. 15-20 gólnál járna ő is :!: Remélem Milito nem fog annyi helyzetet kihagyni a Barca ellen mert annak súlyos következményei lehetnek
Avatar
Campione
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2010.04.18. 14:07

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Campione »

DaNi írta:Ha Eto'o játszana Milito helyén akkor kb. 15-20 gólnál járna ő is :!: Remélem Milito nem fog annyi helyzetet kihagyni a Barca ellen mert annak súlyos következményei lehetnek


Teljesen igazad van.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Szerintem Clichy eléggé hasonló felfogású mint Maicon. Ő elég jó szélső védő, csak az a baj, hogy támadásban jobban tündököl mint védekezésben, de jó lesz oda Santon.
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Laci78 írta:Sajnos most megkell védenem Eto'o-t, pedig ki nem álhatom.
Valóban ha nem szélsőt kellene nyomnia, hanem középen bent és tömnék labdával többet lőne, de sajnos a helyzetkihasználása Militonak is utóbbi időben hagy maga után kivánni valót.
Szerintem rendkívül merész húzás és trükkös csavar lenne Mourinho részéről, ha Milito a padra kerülne és Eto'o kezdene a helyén, a ma esti Barcelona elleni mérkőzésen. Persze ennek valóban kb. 0 % az esélye.

FORZA INTER!!!
Avatar
DaNi
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010.04.19. 14:41
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: DaNi »

Milyen súlyos maicon sérülése :?: A Barca ellen ugye fog tudni játszani :?:
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

DaNi írta:Milyen súlyos maicon sérülése :?: A Barca ellen ugye fog tudni játszani :?:


Fogász, és gondolom szájsebész veszi majd kezelésbe. Remélhetőleg játszhat jövőhéten, de nem mondják biztosra.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Nia »

"""Maicon, az Inter védője a Barcelona elleni BL-elődöntőben egy Messivel való ütközést követően maradt a földön, amit több foga bánt.

A brazil védőt a meccs hajrájához közeledve kellett levinni a pályáról, miután az Inter kapuja előtt összeütközött a berobbanó Messivel, az argentin támadó több fogától is megszabadította Maicont. A focista ügynöke elmondta: Maicont műteni kell, és kérdéses, hogy ott lehet-e a visszavágón.

- Maicon rendbe jön, de szükség lesz egy operációra, amellyel visszaállítják a fogsorát. Több foga is kihullott az ütközés után. Ettől eltekintve rendben van. Igazi harcos, ez az incidens nem hagy benne nyomot. Egyelőre nem lehet megmondani, játszhat-e a visszavágón, ezt az orvosok döntik el - mondta az ügynök."""

Samsungsport:


Ha így van ez nagyon kemény.A kis Messi.)Merem remélni,hogy felépül.Nagy érvágás lenne ezen Maicon hiánya:)
Annak ellenére,hogy amonnan Puyol fog hiányozni.
Injoc
Hozzászólások: 1298
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:11

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Injoc »

kiscivis írta:
DaNi írta:Milyen súlyos maicon sérülése :?: A Barca ellen ugye fog tudni játszani :?:


Fogász, és gondolom szájsebész veszi majd kezelésbe. Remélhetőleg játszhat jövőhéten, de nem mondják biztosra.


Ahogy láttam 3 fog is repült...nem semmi kemény gyerek ez a Messi ;)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: mike »

Laci78 írta:Sajnos most megkell védenem Eto'o-t, pedig ki nem álhatom.
Valóban ha nem szélsőt kellene nyomnia, hanem középen bent és tömnék labdával többet lőne, de sajnos a helyzetkihasználása Militonak is utóbbi időben hagy maga után kivánni valót.


Én már a régi fórumon is védtem rendszeresen akkor is mikor rosszul játszott.
Meg lehetett nézni Ibrát ellenünk, semmit nem csinált, várta hogy valaki megjátssza és annyi.
Eto'o meg sokadik meccsén adja fel az igazi posztját, és zakatol a vonal mellett folyamatosan. Sokkal többre megyünk ilyen mentalitású emberekkel.
(Milito és Pandev is az izomgörcsig szétfutotta magát)

Az elmúlt évek legjobb üzlete volt ez az Ibra féle csere :)
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Nagy esélyünk lehet a visszavágón, hogy a kapitány hiányozni fog a Barcánál.
Puyol szerencsére nem játszhat, így hátha látunk egy kis testvérpárharcot a visszavágón.. :P
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Na ez szép lenne,még Ő perelné a klubot... :evil: Azért megnéztem volna, hogy az öltözőben mit kapott.....

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... k-2025823/

Hihetetlen ez az ember
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Cupi írta:Na ez szép lenne,még Ő perelné a klubot... :evil: Azért megnéztem volna, hogy az öltözőben mit kapott.....

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... k-2025823/

Hihetetlen ez az ember


Nem akarom védeni Balo-t mert a multkori tette nálam is kiverte a biztositékot, de ilyenekre nem kell adni. Ez egy szenzáció hajhász cikk kb. Még hogy ütések meg repülő stoplis meg pereskedés sztem el van rendesen túlozva ez a cikk...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Marco írta:Nem akarom védeni Balo-t mert a multkori tette nálam is kiverte a biztositékot, de ilyenekre nem kell adni. Ez egy szenzáció hajhász cikk kb. Még hogy ütések meg repülő stoplis meg pereskedés sztem el van rendesen túlozva ez a cikk...


Persze biztos, hogy van túlzás is benne, mindent nem is szabad elhinni, de sok minden a gazzettán is fent van
Meg a pert nem is Balotelli hanem az ügynöke Raiola emlegette
Összességében gáz ez az egész, nem tudom miért fajult el idáig....sajnálatos
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Cupi írta:
Marco írta:Nem akarom védeni Balo-t mert a multkori tette nálam is kiverte a biztositékot, de ilyenekre nem kell adni. Ez egy szenzáció hajhász cikk kb. Még hogy ütések meg repülő stoplis meg pereskedés sztem el van rendesen túlozva ez a cikk...


Persze biztos, hogy van túlzás is benne, mindent nem is szabad elhinni, de sok minden a gazzettán is fent van
Meg a pert nem is Balotelli hanem az ügynöke Raiola emlegette
Összességében gáz ez az egész, nem tudom miért fajult el idáig....sajnálatos

Az utsó mondatod egyszerüen de jol összefoglalja a szitut, nagyon sajnálom és kár h nem tom megérteni mi járhat a fejében. De vmiért én nem tom utálni, kívánom neki h menjen el innen legyen sikeres(kivéve ellenünk).
Avatar
Tamas76
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2010.04.10. 22:32

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Tamas76 »

Én viszont nem szeretném többet Inter mezben látni Balotellit, egyszerűen nem érdemes arra, hogy a csapat mezét viselje. Nem tett ő annyit ezért a csapatért, hogy megengedhesse magának azt, hogy földhöz vágja a mezét, amin nemcsak az ő neve, hanem a csapat címere is rajta van. Ráadásul ilyen látványosan, egy ilyen nagyszerű győzelem után. Azt is nehezen tudom elfogadni, amit a meccsen művelt, de ezzel nálam betelt a pohár vele kapcsolatban. Takarodjon innen!
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

http://www.fcinternews.it/?action=read&idnotizia=17823

Valaki elmondaná nekem miről van ebben a cikkben szó?

Előre is kösz!
Avatar
Pet
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010.04.09. 21:39
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Pet »

Azt nem tudom mit keresett Balotelli a tegnapi edzésen (inter.it képek), mikor azt írják, hogy a menedzserén keresztül üzenget.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: mike »

Cupi írta:Na ez szép lenne,még Ő perelné a klubot... :evil: Azért megnéztem volna, hogy az öltözőben mit kapott.....

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... k-2025823/

Hihetetlen ez az ember


Odadobnám az ultrák közé, ők biztosan helyre tennék! :evil:
Büdös patkány (ha csak a cikk fele igaz akkor is) !!
Avatar
Toldo
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:16
Tartózkodási hely: Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Toldo »

Én azt olvastam, hogy maradni akar és a menedzsere nem is találkozott Morattival.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

http://www.goal.com/en/news/10/italy/20 ... bye-letter

Meglepődnék nagyon, ha jövőre még nálunk játszana!!! Remélem nyerünk hétvégén, de ő ne rúgjon gólt!
Avatar
Bombastico
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2010.04.16. 21:41

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Bombastico »

A kérdés az, h ilyen háttérrel kinek kell Balotelli?
ManCity-t sem értem. Így is van már 40 játékosuk és még akarják
az agybajos Mariot.
Lehet, h Balotelli a Milanba akar játszani és ezért szerepelteti le
magát. Menjen csak oda, de akkor rövid úton ki lesz belezve.
Nyáron muszály lesz lepasszolni vagy csak simán kitenni a keretből.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Avatar
Bombastico
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2010.04.16. 21:41

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Bombastico »

Baggio85 írta:http://www.curvanordmilano.net/pub/curva/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=623&mode=thread&order=0&thold=0

Itt van a Nord teljes levele!


Magyarul, hogy szól?
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Bombastico írta:
Baggio85 írta:http://www.curvanordmilano.net/pub/curva/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=623&mode=thread&order=0&thold=0

Itt van a Nord teljes levele!


Magyarul, hogy szól?



Nagy vonalakban a lényeg az, hogy nem azért fülyülték ki, mert egy csele rosszul sikerült, vagy a lövése mellé ment, hanem mert amíg 10 játékos szétszakadt a pályán, addig ő kb. sétált. Pedig mindenhol azt hangoztatja, hogy ő lesz a világ legjobb játékosa meg a válogatottban is játszani akar a VB-n és akkor ilyen mentalitással játszik. Azzal meg, hogy a földhöz vágta a mezt megbántott mindenkit akik időt, pénzt áldoznak a csapatra és szeretik az Intert. Úgy, hogy innentől a Nord számára Balotelli nem létezik és "elköszönnek" tőle.
Injoc
Hozzászólások: 1298
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:11

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Injoc »

Tommy írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/inter-mario-balotelli-ismet-bocsanatot-kert-viselkedeseert-2025964

:lol:


Szánalom..megint írtak helyette 1 levelet...szegény..akkor most mindenki sajnálja... :?
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Játékosok (A bő keret tagjai)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Na balotellinek mostmár tényleg annyi.

Moratti ma délután beszélt Joséval, és Balotelli elhagyta az edzőtábort, és nem készül tovább a csapattal.

Ugy látszik az öregnél is végleg betelt a pohár, pedig nagy kedvence volt neki is.
Válasz küldése