Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.01.09. 15:08
CsaSzi9294 írta: 2022.01.09. 15:03
interfan írta: 2022.01.09. 15:00 Kameruni Szovetsegi Kapitany elmondta, Onana nagyon boldog hogy alairt az Interbe es o lesz az uj kapusuk.
Mindent jot kivanunk neki, es remeljuk sok trofeat nyer majd.
Minden kepessege megvan ahhoz, hogy a Seria A legjobb kapusa legyen.
Elfelejtettem, mert szerintem már volt szó róla, meddig tart a mercato?
Teli mercato januar 31-ig tart.
Köszi. Remélem érkezik most télen játékos.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inzaghi elmondta a meccs utan, biztosan nem fog tamado erkezni a telen.
Nagyon elegedett a jelenlegi negyessel, akik kivalo szintet kepviselnek.
Nehez kivalasztani a legjobb kettot a kezdobe, de tokeletesen kiegesziti egymast mindegyik paros.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.01.10. 06:21 Inzaghi elmondta a meccs utan, biztosan nem fog tamado erkezni a telen.
Nagyon elegedett a jelenlegi negyessel, akik kivalo szintet kepviselnek.
Nehez kivalasztani a legjobb kettot a kezdobe, de tokeletesen kiegesziti egymast mindegyik paros.
Szerintem a jelenlegi legjobb páros a Sanchez-Martinez kettős. A Juve ellen is nekik kell kezdeni, viszont egyszerre ne hozza már le őket. Mire mind a kettő csere felpörög, értékes idő is elmehet.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.01.10. 07:09
interfan írta: 2022.01.10. 06:21 Inzaghi elmondta a meccs utan, biztosan nem fog tamado erkezni a telen.
Nagyon elegedett a jelenlegi negyessel, akik kivalo szintet kepviselnek.
Nehez kivalasztani a legjobb kettot a kezdobe, de tokeletesen kiegesziti egymast mindegyik paros.
Szerintem a jelenlegi legjobb páros a Sanchez-Martinez kettős. A Juve ellen is nekik kell kezdeni, viszont egyszerre ne hozza már le őket. Mire mind a kettő csere felpörög, értékes idő is elmehet.
Egyetertek.
Latvanyosan a legjobb ez a kettos, es a tamadojatekunk is mast kepvisel ha ok jatszanak egyutt.
Ezt a Sanchez bun kihagyni.

Dehat a Juve meccstol visszaall az "Inzaghi alap", es Dzeko fix kezdo, Sanchez fix pad lesz ujra...
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2022.01.10. 07:09 Szerintem a jelenlegi legjobb páros a Sanchez-Martinez kettős.
Szerintem is, Alexisszel sokkal kreatívabbak vagyunk.
De van olyan játékhelyzet, mikor kell egy Dzeko féle toronydaru előre. Csak ne legyen sérült egyik sem, és akkor lehet elöl variálni.

A "galambmenésű púpos" :lol: persze lehet beférne ...... (felcsútra) :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

mike írta: 2022.01.10. 08:10
CsaSzi9294 írta: 2022.01.10. 07:09 Szerintem a jelenlegi legjobb páros a Sanchez-Martinez kettős.

A "galambmenésű púpos" :lol: persze lehet beférne ...... (felcsútra) :D
:lol:
Sosem tartottam nagyra. Még is mindig valahogy meglövi a 20 gólt, de sose voltam érte oda. A menése meg egyenesen idegesít. :crazy: :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

CsaSzi9294 írta: 2022.01.10. 07:09
interfan írta: 2022.01.10. 06:21 Inzaghi elmondta a meccs utan, biztosan nem fog tamado erkezni a telen.
Nagyon elegedett a jelenlegi negyessel, akik kivalo szintet kepviselnek.
Nehez kivalasztani a legjobb kettot a kezdobe, de tokeletesen kiegesziti egymast mindegyik paros.
Szerintem a jelenlegi legjobb páros a Sanchez-Martinez kettős. A Juve ellen is nekik kell kezdeni, viszont egyszerre ne hozza már le őket. Mire mind a kettő csere felpörög, értékes idő is elmehet.
2 csatért esgyszerre cserélni szerintem elég nagy hülyeség és kockázat. Gondolom a pihentetés miatt csinálta de elég necces.
Értem, hogy nem akar új csatárt már de azért necces. Lesz még 2 BL meccs is. Öreg Dzeko netán kidől és ugye Sanchez és Correa sem arról híres ha többet játszanak sokáig bírják így én ettől tartok kicsit. :?
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2022.01.10. 08:24
CsaSzi9294 írta: 2022.01.10. 07:09
interfan írta: 2022.01.10. 06:21 Inzaghi elmondta a meccs utan, biztosan nem fog tamado erkezni a telen.
Nagyon elegedett a jelenlegi negyessel, akik kivalo szintet kepviselnek.
Nehez kivalasztani a legjobb kettot a kezdobe, de tokeletesen kiegesziti egymast mindegyik paros.
Szerintem a jelenlegi legjobb páros a Sanchez-Martinez kettős. A Juve ellen is nekik kell kezdeni, viszont egyszerre ne hozza már le őket. Mire mind a kettő csere felpörög, értékes idő is elmehet.
2 csatért esgyszerre cserélni szerintem elég nagy hülyeség és kockázat. Gondolom a pihentetés miatt csinálta de elég necces.
Értem, hogy nem akar új csatárt már de azért necces. Lesz még 2 BL meccs is. Öreg Dzeko netán kidől és ugye Sanchez és Correa sem arról híres ha többet játszanak sokáig bírják így én ettől tartok kicsit. :?
Ha Satriano kapna lehetőséget még talán élne is vele és rá is lehetne számítani olykor. De hát Inzaghi jobban tudja…
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazetta ujra a mercatos hireket elemzi.
Tovabbra is ingyen kolcson + sima opcioval dolgozunk, es ket posztra szeretnek igazolni.
Bal WB, es "Vice-Brozovic".

- Bal WB:
A helyzet valtozatlan, Digne az elsoszamu jelolt,
de o hiaba jonne, az Everton csak vegleg vagy kotelezo opcioval adna.
Alternativak: Bensebaini, Kostic, Kurzawa.
Jelenleg ugynezki hogy csak Kurzawa kapcsan nyitottak az ingyen kolcson + sima opciora.

- Vice-Brozovic:
Itt teljes az egyetertes, Inzaghi es a szakmai vezetok kozott, Villart akarjuk.
Folyamatosak a targyalasok a Romaval, de eddig nem sikerult meggyozni oket a kolcson + sima opciorol.

Elado: Radu, Satriano, Brazao, Vecino, Sensi, Vidal
Szerzodesbontasi targyalas folyik: Kolarov
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2022.01.10. 08:43 - Bal WB:
A helyzet valtozatlan, Digne az elsoszamu jelolt,
de o hiaba jonne, az Everton csak vegleg vagy kotelezo opcioval adna.
Közben ő már egy lépésre az Aston Villától, nagy eséllyel marad a PL-ben.
Kosticot a hírek szerint ugye nem akarjuk igazán, Kurzawa meg ne is jöjjön, róla több cikket is elkaptam már, mennyire buta és balhés arc az öltözőben.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

PellerG írta: 2022.01.10. 11:07
interfan írta: 2022.01.10. 08:43 - Bal WB:
A helyzet valtozatlan, Digne az elsoszamu jelolt,
de o hiaba jonne, az Everton csak vegleg vagy kotelezo opcioval adna.
Közben ő már egy lépésre az Aston Villától, nagy eséllyel marad a PL-ben.
Kosticot a hírek szerint ugye nem akarjuk igazán, Kurzawa meg ne is jöjjön, róla több cikket is elkaptam már, mennyire buta és balhés arc az öltözőben.
Én is pont ezt akartam írni a múltkor, hogy Kurzawa elég balhés arc....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2022.01.10. 11:07
interfan írta: 2022.01.10. 08:43 - Bal WB:
A helyzet valtozatlan, Digne az elsoszamu jelolt,
de o hiaba jonne, az Everton csak vegleg vagy kotelezo opcioval adna.
Közben ő már egy lépésre az Aston Villától, nagy eséllyel marad a PL-ben.
Kosticot a hírek szerint ugye nem akarjuk igazán, Kurzawa meg ne is jöjjön, róla több cikket is elkaptam már, mennyire buta és balhés arc az öltözőben.
Hat igen, ezt valahol gondolni lehetett...
Egy komoly erdeklodessel kisert, piackepes jatekos kapcsan, akiert azonnal fizetnenek, hat nem nagyon tudunk labdabarugni az ingyen kolcson + sima opcionkal.
Legyen barmi a jatekos akarata...
Sajnos ezt 2011-19 kozott millio meg egy atletuk.

Kostic kapcsan viszont erdekes a helyzet.
Valamiert nem igazan akarjuk, es talan az lehet a magyarazat ra, hogy "vedekezobb" bal WB-t akarunk.
De ugy eleve erdekes ez a Kostic ugy.
Nyaron hivatalosan is 13m volt az ara, megis csak 1db Lazio volt erte osszvissz.
Szoval eleg erthetetlen az egesz..
Vagy mindenki hulye a fociban, es ezert nem viszi el senki.
Vagy mindenki tud valamit rola, es azert nem akarjak leigazolni.

Kurzawa anno jol indult, de utanna tul sok lett az arc, es tul keves a teljesitmeny.
Azota is a teljesitmenye roppant keves, az arca meg ugyanugy megvan, ezert is kiserik balhek a palyafutasat.
Ilyen ember nem kell ide...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Kolarov folyamatos izom serulesekkel kuzd, ezert nem volt tegnap sem a keret tagja.
Jelenleg orvosilag akarjuk bizonyitani, hogy mar nem kepes az elsportra, es ezaltal a szerzodesbontasnal nem kell vegkielegitest fizetni.

Kolarov egyre biztosabb hogy visszavonul, de a hirek szerint ragaszkodik a fizetese fennmarado reszehez, es utana hajlando felbontani a szerzodeset, majd visszavonulni.

A kerdes az orvosi vizsgalatok donthetik el, hogy kell e a klubnak vegkielegitest fizetnie.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Cupi írta: 2022.01.10. 11:25
PellerG írta: 2022.01.10. 11:07 Közben ő már egy lépésre az Aston Villától, nagy eséllyel marad a PL-ben.
Kosticot a hírek szerint ugye nem akarjuk igazán, Kurzawa meg ne is jöjjön, róla több cikket is elkaptam már, mennyire buta és balhés arc az öltözőben.
Én is pont ezt akartam írni a múltkor, hogy Kurzawa elég balhés arc....
Ráadásul botozza a labdát, viccnek is rossz a pali.

Kostic kellene, abszolút Perisic stílusú, csak fiatalabb és kiegyensúlyozottabb a teljesítménye.
Nem értem miért nem csapunk le rá.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Megkezdodik a hivatalos bejelentes "cunami" a heten.

Brozovic helyzete ismert, kb 1-1,5 honapja alairta uj szerzodeset 2026-ig, evenkenti 6m euros fizetessel.
Csak Steven Zhang erkezesere vart a klub a bejelentessel, hogy egyutt legyenek a kepeken, es reszese legyen az elnok is.

Vilagos osszeg volt a hosszabbitasokra, amit meg nyaron az Oaktree megszabott.
Mi ezt nem is leptuk at, es vegul Brozovic is igent mondott a 6m-ra, es 100%-osan bejott Marotta kb 2 honapos nyilatkozata, miszerint Brozovic az Interetol jobb ajanlatot senkitol nem fog kapni.

Szakmai vezetoink majusban alairtak 2024-ig, most majdnem 9 honap utan lesz ez "hivatalos".
Ez ugyben is csakis Steven Zhang erkezese miatt volt "stand by" uzemodba a bejelentes majdnem 9 honapig.

Oaktree ket Interes igazgatosagi tagja meg nyaron jovahagyta a szakmai vezetok hosszabbitasat.
Mint tudjuk minden gazdasagi kerdesben ok dontenek.
Felmerult a hetekben Inzaghi hosszabbitasa is, de ezt az Oaktree vezetoi megvetoztak, es egyelore varnak vele, mivel nyartol nem tisztazott a tulajdonosi helyzetunk.
Erre a kerdesre nyaron terhetunk vissza.

Valamint a Goldman Sachs hitel visszafizetesi hatarideje kitolodik, de nagyobb osszeget kell cserebe visszfizetni.
Szinten kozosen az Oaktree ket igazgatosagi tagjaval tortent a targyalas, akik rabolintottak.

Zhang a bejelentesek, es a remelhetoleg gyoztes Szuperkupa donto utan, a jovoheten tavozik is Milanobol, ahova nem tudni visszater e valaha mint Inter elnok.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Akkor tehát Onana érkezik, Brozo és Marotta biztosan marad.

Eddig pazar 8-)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2022.01.11. 10:20 Akkor tehát Onana érkezik, Brozo és Marotta biztosan marad.

Eddig pazar 8-)
Az oreg Pierot se felejtsd ki. :D

Viccet felreteve eddig roppant biztato es pozitiv a jovokep.
Uj tulajdonos erkezesevel pedig olvasni a meg biztatobb leheteges igazolasokat.
Ha mindent jol csinalunk a nyaron az uj tulajdonossal, akkor nemzetkozi teren is egy komoly jatekerot kepviselo Inter johet letre. :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.01.11. 10:28
mike írta: 2022.01.11. 10:20 Akkor tehát Onana érkezik, Brozo és Marotta biztosan marad.

Eddig pazar 8-)
Az oreg Pierot se felejtsd ki. :D

Viccet felreteve eddig roppant biztato es pozitiv a jovokep.
Uj tulajdonos erkezesevel pedig olvasni a meg biztatobb leheteges igazolasokat.
Ha mindent jol csinalunk a nyaron az uj tulajdonossal, akkor nemzetkozi teren is egy komoly jatekerot kepviselo Inter johet letre. :)

Én már azzal elégedett lennék ha nyáron nem kellene az értékeinket eladni és egy 60-70 milliót áldozna az új tulaj igazolásokra. Marotta ebből már bőven tudna ténylegesen erősíteni. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.01.11. 10:33
interfan írta: 2022.01.11. 10:28
mike írta: 2022.01.11. 10:20 Akkor tehát Onana érkezik, Brozo és Marotta biztosan marad.

Eddig pazar 8-)
Az oreg Pierot se felejtsd ki. :D

Viccet felreteve eddig roppant biztato es pozitiv a jovokep.
Uj tulajdonos erkezesevel pedig olvasni a meg biztatobb leheteges igazolasokat.
Ha mindent jol csinalunk a nyaron az uj tulajdonossal, akkor nemzetkozi teren is egy komoly jatekerot kepviselo Inter johet letre. :)

Én már azzal elégedett lennék ha nyáron nem kellene az értékeinket eladni és egy 60-70 milliót áldozna az új tulaj igazolásokra. Marotta ebből már bőven tudna ténylegesen erősíteni. ;)
Pontosan, eladasokon felul 60-80m, ezt garantalja egy Amerikai magan befektesi csoport, lasd Milan.

Ennyi penzbol Marotta tud ugy alkotni, hogy Nemzetkozi szinten is tenyezok leszunk. :)
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

interfan írta: 2022.01.11. 08:46 Megkezdodik a hivatalos bejelentes "cunami" a heten.

Brozovic helyzete ismert, kb 1-1,5 honapja alairta uj szerzodeset 2026-ig, evenkenti 6m euros fizetessel.
Csak Steven Zhang erkezesere vart a klub a bejelentessel, hogy egyutt legyenek a kepeken, es reszese legyen az elnok is.

Vilagos osszeg volt a hosszabbitasokra, amit meg nyaron az Oaktree megszabott.
Mi ezt nem is leptuk at, es vegul Brozovic is igent mondott a 6m-ra, es 100%-osan bejott Marotta kb 2 honapos nyilatkozata, miszerint Brozovic az Interetol jobb ajanlatot senkitol nem fog kapni.

Szakmai vezetoink majusban alairtak 2024-ig, most majdnem 9 honap utan lesz ez "hivatalos".
Ez ugyben is csakis Steven Zhang erkezese miatt volt "stand by" uzemodba a bejelentes majdnem 9 honapig.

Oaktree ket Interes igazgatosagi tagja meg nyaron jovahagyta a szakmai vezetok hosszabbitasat.
Mint tudjuk minden gazdasagi kerdesben ok dontenek.
Felmerult a hetekben Inzaghi hosszabbitasa is, de ezt az Oaktree vezetoi megvetoztak, es egyelore varnak vele, mivel nyartol nem tisztazott a tulajdonosi helyzetunk.
Erre a kerdesre nyaron terhetunk vissza.

Valamint a Goldman Sachs hitel visszafizetesi hatarideje kitolodik, de nagyobb osszeget kell cserebe visszfizetni.
Szinten kozosen az Oaktree ket igazgatosagi tagjaval tortent a targyalas, akik rabolintottak.

Zhang a bejelentesek, es a remelhetoleg gyoztes Szuperkupa donto utan, a jovoheten tavozik is Milanobol, ahova nem tudni visszater e valaha mint Inter elnok.
Brozovic szerződés hosszabbításának nagyon örülök. Nem gondoltam volna, hogy egy napon a horvát lesz az egyik kedvenc játékosom a csapatban. Nincs a pályán egyből meglátszik a csapat teljesítményén is.
Oaktree-re is lehet bármit mondani, azért tavaly bőven kisegítettek minket és engedték, hogy a csapat magja (játékosok + vezetők) egyben maradhasson, bár ez az Ő érdekük is volt.
Inzaghi jött Conte helyett azt egy percig nem sajnálom, idén sokkal szerethetőbb lett a csapat.

Nyáron sajnáltam Lukaku távozását, de a Chelseaban ahogy viselkedett és nyilatkozott egy percig nem bánkódok, és remélem nem is jön már vissza.
Hakimi már egy másik kérdés, de Dumfries egyre jobb szerencsére, bár sosem lesz Hakimi.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Brozovic szerződés hosszabbításának nagyon örülök. Nem gondoltam volna, hogy egy napon a horvát lesz az egyik kedvenc játékosom a csapatban. Nincs a pályán egyből meglátszik a csapat teljesítményén is.
Én sem gondoltam, hogy ennyire látványos lesz valaha is az, ha ő nincs pályán.
Megkedvelni sosem tudom majd a flegma stílusa miatt, de amit a pályán lemelózik, az tényleg brutális.
Mindig kéri a labdát, megjátszható, jól forgatja az oldalakat, hihetetlen mi melót letesz minden meccsen.
Ebben a formációban (3-5-2) ő egyszerűen nélkülözhetetlen.
Lettek volna ötleteim a pótlására, de pl. a Lyonos Bruno Guimaraes ára 45 M €, Douglas Luiz is lenne legalább 30 M € a Villából.
Úgyhogy jelenleg ez egy nagyon okos döntésnek tűnik.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Miutan a mi Vecino ajanlatunkra, majd az ingyen kolcson + sima opciora is nemet mondott a Roma, most a Getafebe adhatja el Villart.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2022.01.11. 18:37 Miutan a mi Vecino ajanlatunkra, majd az ingyen kolcson + sima opciora is nemet mondott a Roma, most a Getafebe adhatja el Villart.
Ámen 🙏
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

PellerG írta: 2022.01.11. 20:24
interfan írta: 2022.01.11. 18:37 Miutan a mi Vecino ajanlatunkra, majd az ingyen kolcson + sima opciora is nemet mondott a Roma, most a Getafebe adhatja el Villart.
Ámen 🙏
Csatlakozom Villar még a Romaba se fér be ahova aztán nagyon kéne egy labdaszerzo és osztogató kp semmivel nem lennénk jobbak vele!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7211
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

INTER-1908 írta: 2022.01.11. 21:55
PellerG írta: 2022.01.11. 20:24
interfan írta: 2022.01.11. 18:37 Miutan a mi Vecino ajanlatunkra, majd az ingyen kolcson + sima opciora is nemet mondott a Roma, most a Getafebe adhatja el Villart.
Ámen 🙏
Csatlakozom Villar még a Romaba se fér be ahova aztán nagyon kéne egy labdaszerzo és osztogató kp semmivel nem lennénk jobbak vele!
Ez a Villar egy középszint...Én is igy vagyok vele.Vagy jöjjön egy normális free agent vagy maradjon a jelenlegi keret.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Korábban beszéltük, hogy Kostic vajon miért nem érdekli nálunk a vezetőket/edzőt. At olvastam szeretnénk őt de mi csak kölcsön + sima opcióval hoznánk amit a Frankfurt elutasít. Persze az nem titok az ilyen ajánlatokat normális játékosokért sajna a legtöbb esetben elutasítanak, lásd Digne is. :?
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Digne délután orvosira megy a Villahoz.
30 M €-ért ír alá.
Ezzel ő kiesik nálunk.

https://www.skysports.com/transfer-centre
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2022.01.12. 11:42 Digne délután orvosira megy a Villahoz.
30 M €-ért ír alá.
Ezzel ő kiesik nálunk.

https://www.skysports.com/transfer-centre
Hat igen...

30m elleneben nem sok mindent lehet tenni az ingyen kolcson + sima opcios ajanlatokkal...

Egy komoly erdeklodessel kisert, piackepes jatekos kapcsan, akiert azonnal fizetnenek, hat nem nagyon tudunk labdabarugni az ingyen kolcson + sima opcionkal.
Legyen barmi a jatekos akarata...

Sajnalom, jo lett volna, de jelen helyzetunkben irrealis.
Nyaron pedig az uj tulajdonossal lehet esely vegre ujra ilyen uzletekre. :)
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

interfan írta: 2022.01.12. 11:48
PellerG írta: 2022.01.12. 11:42 Digne délután orvosira megy a Villahoz.
30 M €-ért ír alá.
Ezzel ő kiesik nálunk.

https://www.skysports.com/transfer-centre
Hat igen...

30m elleneben nem sok mindent lehet tenni az ingyen kolcson + sima opcios ajanlatokkal...

Egy komoly erdeklodessel kisert, piackepes jatekos kapcsan, akiert azonnal fizetnenek, hat nem nagyon tudunk labdabarugni az ingyen kolcson + sima opcionkal.
Legyen barmi a jatekos akarata...

Sajnalom, jo lett volna, de jelen helyzetunkben irrealis.
Nyaron pedig az uj tulajdonossal lehet esely vegre ujra ilyen uzletekre. :)
Én nem tudom ki O de 30M? Annyit érne? Ez reális?
Azért 30m ért nekünk nem a szelt kellene befoltoznunk ahol ott van darmian perisic dimarco Dumfries és még akár Dambro is... Ennyiért jobb hogy nem hozzánk jött felesleges lett volna...
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

INTER-1908 írta: 2022.01.12. 12:05
interfan írta: 2022.01.12. 11:48
PellerG írta: 2022.01.12. 11:42 Digne délután orvosira megy a Villahoz.
30 M €-ért ír alá.
Ezzel ő kiesik nálunk.

https://www.skysports.com/transfer-centre
Hat igen...

30m elleneben nem sok mindent lehet tenni az ingyen kolcson + sima opcios ajanlatokkal...

Egy komoly erdeklodessel kisert, piackepes jatekos kapcsan, akiert azonnal fizetnenek, hat nem nagyon tudunk labdabarugni az ingyen kolcson + sima opcionkal.
Legyen barmi a jatekos akarata...

Sajnalom, jo lett volna, de jelen helyzetunkben irrealis.
Nyaron pedig az uj tulajdonossal lehet esely vegre ujra ilyen uzletekre. :)
Én nem tudom ki O de 30M? Annyit érne? Ez reális?
Azért 30m ért nekünk nem a szelt kellene befoltoznunk ahol ott van darmian perisic dimarco Dumfries és még akár Dambro is... Ennyiért jobb hogy nem hozzánk jött felesleges lett volna...
Pontosan, ugyanez jutott eszembe. Hagyjuk már, hogy Digne 30 millió euró. Angliában teljesen más dimenzióban repkednek az árak, dehát nem véletlen, amikor a kieső csapat is több TV-s bevételhez jut, mint az olasz bajnok!
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Angolban 30 milla aprópénz, még egy középcsapatnak is, sajnos ez a helyzet.

Kapjon még 1 évet Perisic, szerintem amúgy sem lesz jobb/több ajánlata, ő is rá fog jönni, mint Brozo, hogy jobb ha marad.
Jelenlegi formájában már bánnám ha lelépne, nagyon jól betanulta ezt a wingback szerepkört.

Kostic álom lenne, de opciós kínlódással ő sem fog jönni.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

mike írta: 2022.01.12. 13:23 Angolban 30 milla aprópénz, még egy középcsapatnak is, sajnos ez a helyzet.
Kegyetlen.
Ezt a kb Pavoletti-szintű, 30 éves Wood-ot épp 28 M €-ért viszi el a Newcastle a kieső helyen álló Burnleytől.
Borzalmas.

https://www.transfermarkt.de/chris-wood ... ler/108725
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Vlahovicért 70 millt ajánl az Arsenal.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

mike írta: 2022.01.12. 13:23
Kostic álom lenne, de opciós kínlódással ő sem fog jönni.
Az a szomorú 10 millió és ennyiért nekünk most csak álom..... :?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.01.12. 13:54 Az a szomorú 10 millió és ennyiért nekünk most csak álom..... :?
Kostic kapcsan valami nem kerek.

Nyaron is kb ennyi volt az ara, megsem mentunk ra, sot 1db Lazio volt erte, senki de senki mas.
Erthetetlen az egesz.
Ahogy irtam valamikor, vagy mindenki hulye, vagy mindenki tud valamit vele kapcsolatban amit mi nem....
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2022.01.12. 14:31
Cupi írta: 2022.01.12. 13:54 Az a szomorú 10 millió és ennyiért nekünk most csak álom..... :?
Kostic kapcsan valami nem kerek.

Nyaron is kb ennyi volt az ara, megsem mentunk ra, sot 1db Lazio volt erte, senki de senki mas.
Erthetetlen az egesz.
Ahogy irtam valamikor, vagy mindenki hulye, vagy mindenki tud valamit vele kapcsolatban amit mi nem....
Beppe bácsi már lekötötte 2023-tól ingyen :lol:
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Cupi írta: 2022.01.12. 13:54
mike írta: 2022.01.12. 13:23
Kostic álom lenne, de opciós kínlódással ő sem fog jönni.
Az a szomorú 10 millió és ennyiért nekünk most csak álom..... :?
Jelenleg sajnos ez a helyzet :?

Akit esetleg érdekel egy kis Teljes terjedelem (az Inter drukker Marosi Gergővel, 50.-ik perctől az Inter téma)
https://www.youtube.com/watch?v=X7XZiEimNQ4
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ugynezki Satriano kapcsan sem tudunk eladast vagy kotelezo opciot elerni.
Legfrisebb hirek szerint sima ingyen kolcson lehet a Breist jatekosa.

Inzaghi korabban egy interjuban elmondta, nem szamit Satrianora, ezert telen tavozhat.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2022.01.13. 13:49 Villart megúsztuk:

https://gianlucadimarzio.com/it/villar- ... nnaio-2021
Nem valoszinu hogy lesz erkezo..

Latjuk az ingyen kolcson + sima opcio egy Villara sem eleg, mert inkabb adjak mashova mint nekunk.

Mondjuk en valahol tartok attol, hogy Piero akcioba lendul, tavaly is megprobalta Kuco baratjat, azelott meg Zazat, szoval en meg ettol tartok....
Inkabb akkor ne jojjon senki, mint ilyen Kuco fele senkihazi Ausilio csoda.


Azert a Newcastle tenyleg nem semmi.
Ezert a 30 eves, 6m piaci erteku Woodert fizet 30m-t, megegyszer mondom 30m-t.
En ertem hogy ez annyira keves penz a Szaudi Allamnak, hogy csak nagy nagyitoval sem latszik.
De aki mint sportszakmai vezeto megkototte ezt az uzletet, hat ott sok esz lehet az biztos. :D

Ennyi erovel mar tenyleg vihettek volna Dzekot is. :D
Akciosan 20m-ert megkaptak volna. :D
Na jo "csomagban" olcsobb elvben, 25m-ert Dzeko, Vidal, Kolarov. :D
Janicsár
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

Espositoról van valami hír egyébként? A balhéja után nagy a csend
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Janicsár írta: 2022.01.13. 14:09 Espositoról van valami hír egyébként? A balhéja után nagy a csend
A Basel visszaakarja kuldeni, es felbontani a kolcsonszerzodest.
De nincs meg a jogi hatter ahhoz, hogy ezt ok kizarolagosan megtegyek.
Magyarul az Inter beleegyezese is szukseges.
Viszont az Inter nem egyezik bele, amig nem talal uj csapatot a jatekosnak, akiert jelenleg nem igazan van komoly erdeklodes.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2022.01.13. 13:52
PellerG írta: 2022.01.13. 13:49 Villart megúsztuk:

https://gianlucadimarzio.com/it/villar- ... nnaio-2021
Nem valoszinu hogy lesz erkezo..

Latjuk az ingyen kolcson + sima opcio egy Villara sem eleg, mert inkabb adjak mashova mint nekunk.

Mondjuk en valahol tartok attol, hogy Piero akcioba lendul, tavaly is megprobalta Kuco baratjat, azelott meg Zazat, szoval en meg ettol tartok....
Inkabb akkor ne jojjon senki, mint ilyen Kuco fele senkihazi Ausilio csoda.
Azért ez szerencsére az elmúlt években megszűnt, mióta Marotta kontrollálja őt.
Most így jó ez a duó, hogy Ausilio tanítva és finomítva van.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

De Beek-et kölcsön akarja venni a NUFC. Nem lenne neki jobb itt?
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Francesco írta: 2022.01.13. 19:35 De Beek-et kölcsön akarja venni a NUFC. Nem lenne neki jobb itt?
De!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Vlahovic kapcsan az ugynoke es a jatekos 18m euros alairasi penzt is kernek, igy ez tobb csapatot is elgondolkoztatott, hogy ha 21 evesen mar ezt keri, mi lesz kesobb...

Elmult hetekben elakadni latszik a Dybala-Juve hosszabbitas.
A Juve 10m-t ajanlatott, de Dybala tobbet kert.
Eloszor Argentin forrasok, de most mar Olaszok is leirjak, egyre tavolibb lehet a hosszabbitas.

Gazzetta szerint Marotta hetek ota egyeztet a jatekossal es az ugynokevel, az alma es celja a Dybala-Martinez kezdoparos az Internel.
Korabban Marotta elmondta, mar keresi a hatterben Dzekot utodjat nyartol, mert uj kezdotamado kell az Internek.
Szinten korabban elmondta Beppe, egyik legnagyobb alma Dybalat az Interbe hozni, es minden lehetseges alkalommal megprobalta es megfogja probalni, kivalo a kapcsolat kozte es Dybala kozott.
Gazzetta szerint ez mar nem csak egy zavaro muvelet, hanem konkret komoly targyalas Marotta es Dybala kozott.
Fizetese a kerdeses, de ezt a Vidal-Vecino paros tavozasabol felszabadulo penzbol fedeznek.
Vidalra eves kiadas 11,35m a novekedesi rendelet miatt, Vecinora pedig 5,55m evente.
Ezt a kb 17m bruttot adnak Dybalanak.
Mindemelle 5 eves szerzodest ajanlunk.
Kovetkezo hetekben ujabb targyalas varhato, Gazzetta kiemeli, soha nem volt meg ennyire nagy realis esely Dybala Interbe szerzodesehez.
Dybala allitolag szivesen csatlakozna, mint mar azt megtette volna eddig 2x is, csak soha nem mi fizettunk erte...

Szinten folyamatos tema a "fiatal" tamado.
Itt az ismert 3 nev a legtobbet emlegetett.
Scamacca, Raspadori, Alvarez, e harmas kozul erkezhet majd 1 a nyaron.

Valamint "ingyen" tamado is erkezhet 1.
Az eddigi Belotti, Lazacette nevek utan, most a hirek szerint targyalasokat kezdtuk Origi kapcsan.

Mindezzel a jelenlegi 4 tamadobol, egyedul Martinez jovoje a fix.
Sanchez kapcsan pont tegnap volt szo a helyzeterol is.
Correa ha igy folytatja, es nem tortenik valami oriasi fordulat, jo esellyel eladasra kerul.
Dzeko kapcsa pedig korabbi Gazzetta iras:
Szerzodese 2023-ig tart, es mindossze par honapja erkezett, de ahogy Marotta elmondta, le kell ot cserelni, es mar keressuk az utodjat.
Vidal utan a 2.legjobban fizetett Inter jatekos, eves szinten 11,1m euroba kerul a klubnak, ekkora osszeggel padra megtartani nem eri meg, valamint o maga sem turi a padot, ezert a Gazzetta szerint nyaron tavozhat szerzodesbontassal.

Egyebkent a Vidal, Kolarov, Dzeko, Perisic, Vecino, Sensi, Correa sor tavozasaval majdnem 40m fizetes szabadulna fel.

+ ehhez jon Handanovic akinek jelenlegi fizetesenek max a felet ajanljuk, tehat kb 3m szabadulna.
DeVrij esetleges eladasa eseten, tovabbi 7m fizeteskeret.
Es ugye Sanchez helyzete, aki szinten csak jelenlegi fizetese max 50%-ert maradhat, ami tovabbi 4,5m-t jelent.

Osszesegeben 55m koruli fizetesikeret szabadulhat fel.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.01.14. 05:49
Gazzetta szerint Marotta hetek ota egyeztet a jatekossal es az ugynokevel, az alma es celja a Dybala-Martinez kezdoparos az Internel.
Korabban Marotta elmondta, mar keresi a hatterben Dzekot utodjat nyartol, mert uj kezdotamado kell az Internek.
Szinten korabban elmondta Beppe, egyik legnagyobb alma Dybalat az Interbe hozni, es minden lehetseges alkalommal megprobalta es megfogja probalni, kivalo a kapcsolat kozte es Dybala kozott.
Gazzetta szerint ez mar nem csak egy zavaro muvelet, hanem konkret komoly targyalas Marotta es Dybala kozott.
Fizetese a kerdeses, de ezt a Vidal-Vecino paros tavozasabol felszabadulo penzbol fedeznek.
Vidalra eves kiadas 11,35m a novekedesi rendelet miatt, Vecinora pedig 5,55m evente.
Ezt a kb 17m bruttot adnak Dybalanak.
Mindemelle 5 eves szerzodest ajanlunk.
Kovetkezo hetekben ujabb targyalas varhato, Gazzetta kiemeli, soha nem volt meg ennyire nagy realis esely Dybala Interbe szerzodesehez.
Dybala allitolag szivesen csatlakozna, mint mar azt megtette volna eddig 2x is, csak soha nem mi fizettunk erte...

Szinten folyamatos tema a "fiatal" tamado.
Itt az ismert 3 nev a legtobbet emlegetett.
Scamacca, Raspadori, Alvarez, e harmas kozul erkezhet majd 1 a nyaron.

Valamint "ingyen" tamado is erkezhet 1.
Az eddigi Belotti, Lazacette nevek utan, most a hirek szerint targyalasokat kezdtuk Origi kapcsan.
Szerintem marhaság lenne Dybalát ide hozni. Tegyük félre, hogy honnan jönne. Sok az a fizu egy üveglábúért.
Én inkább mennék rá az Alvarez, Berardi, Lacazette, Martinez sorra jövőre.
Középpályára Gosens, Frattesi, Van de Beek
hátra Ginter, Luis Felipe.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Dybala egy óriási lutri.
Meglepne, ha Marotta így fogalmazta volna meg, hogy Dzeko-t le kell cserélni, mivel gondolom nem bolond, hogy hangulatot keltsen.
Olaszországban nem a teljesítményén lovagolnak, hanem azon, hogy 1000 éves.
Az Intet támadásban EU elit. Mellesleg nagyobb probléma, hogy Correa egy elég nagy nulla, mivel érte fizetünk 30 millió eurót.
A Dybala Martinez csatársor ebben a rendszerben nem igazán látom, hogy hogyan állhat össze, mivel egyik játékos sem képes megtartani a labdát és egyik sem erőcsatar, amihez viszont nagyon úgy fest ragaszkodunk.
Szép dolog folyton Dzeko-t ekézni, de messze nem ő a legnagyobb gond a csapatban. Nálam is Sanchez lenne a kezdő, viszont abban már nem vagyok biztos, hogy ki mellett játsszana. Correa flop eddig, és sajnos Martinez szintugrása, ami én nagyon vártam, hát... még várat magára. Vannak jó meccsei, de sajnos nagyon sokszor tűnik el és a vezéregyéniségtől olyan messze van, hogy csak. Én inkább annak drukkolok, hogy valahogy ő találjon rá arra az útra ami igazi sztárt csinál belőle.
Vlahovic egy vicc, ha ennyi pénzt kérnek, de sajnos ilyen a futball. Ezért lenne jobb, ha a szaudiak vennék meg a csapatot, mert ezekre a nevekre esélyed sincs nagy sok pénz nélkül. Szimpatikus vagy sem, ez van.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2022.01.14. 05:49 Correa ha igy folytatja, es nem tortenik valami oriasi fordulat, jo esellyel eladasra kerul.
Ha jól tudom Correát még meg sem vettük, csak sajnos kötelező az opciónk.
Sajnos ő Inzaghi Nainggolanja, ahogy Vidalnál, úgy Correánál is hetekig szajkóztam (sőt többen is) hogy hagyjuk inkább.... előre látszott hogy mindkettő bukta lesz.
Szerintem Marotta mást hozott volna, de Inzaghi ragaszkodott a saját játékosához.

Az Alvarez gyereket el kéne hozni, simán lehet belőle egy Lautaro féle berobbanás. Nagy tehetség.
A mindig kényes, és inkonzisztens Dybala helyett pedig én is inkább Berardira mennék rá.

De sajnos nem tartunk ott hogy egy Dybalát csak úgy lenézzünk, egyelőre szegények vagyunk mint a templom egere.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24185
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2022.01.14. 08:48
interfan írta: 2022.01.14. 05:49 Correa ha igy folytatja, es nem tortenik valami oriasi fordulat, jo esellyel eladasra kerul.
Ha jól tudom Correát még meg sem vettük, csak sajnos kötelező az opciónk.
Sajnos ő Inzaghi Nainggolanja, ahogy Vidalnál, úgy Correánál is hetekig szajkóztam (sőt többen is) hogy hagyjuk inkább.... előre látszott hogy mindkettő bukta lesz.
Szerintem Marotta mást hozott volna, de Inzaghi ragaszkodott a saját játékosához.

Az Alvarez gyereket el kéne hozni, simán lehet belőle egy Lautaro féle berobbanás. Nagy tehetség.
A mindig kényes, és inkonzisztens Dybala helyett pedig én is inkább Berardira mennék rá.

De sajnos nem tartunk ott hogy egy Dybalát csak úgy lenézzünk, egyelőre szegények vagyunk mint a templom egere.
Correat megvettuk, 2022 elso pontszerzesevel lett hivatalos is es vegleges a megvasarlasa.

Igen ahogy irod, ot ahogy maga Inzaghi elmondta, szemelyesen kerte, es Correa is elmondta Inzaghi keresere erkezett.
Sajnos eddig nem igazan jott be ez a dontes....

Egyetertek Alvarez kapcsan is, nalam sokkal inkabb o 20m-ert mint Scamacca 50m-ert.

Dybala pedig egy jo kerdes, de Marotta imadja es tobbszor kimondta, az alma ot az Interbe hozni.
Persze fizetes, de ingyen azert elgondolkozato.
Meg ha elkepeszto serulekeny is...
Válasz küldése