Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Ez a Marrotta igazi Free Agent Hunter-
Amit nem költönk el az áitgazolási pénzedre azt majd kipótoljuk a fizudon.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

mike írta: 2022.01.16. 12:41
interfan írta: 2022.01.16. 10:44 Gazzetta szerint a Juvet nagyon iritalja es zavarja, hogy Marotta targyal Dybalaval.
Ezert most mindent megakarnak tenni Scamaccaert, es nyarra mar most lefixalni a Sass altal kert 45-50m korul.

Szinten a Gazzetta szerint nem akarunk belemenni Scamacca kapcsan az arhaboruba a Juveval, ezert Alvarez a prioritas jelenleg a "fiatal" tamado kapcsan.
Januar elejen Alvarez ugynoke Milanoban volt, ahol targyalt az Inter vezetessel.
20m euro a kivasarlasi ara.
Helyes, Alvarez kb feleannyiért megszerezhető, és szerintem jobb játékos is lesz mint Scamacca.
20 millióért a gaucho kölyköt kell hozni, óriási potenciál van benne, engem nagyon emlékeztetne a Lautaro üzletre.
Fiatalon, még nem túlárazva, egy argentin csatár, aki itt teljesedhetne ki.

Én el lennék egy Lautaro, Dybala, Alvarez, Dzeko, Alexis ötössel, alig kerülne pénzbe:)
Scamacca Interszívű .Jöjjön ő is meg Alvarez. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2022.01.16. 18:12 Scamacca Interszívű .Jöjjön ő is meg Alvarez. ;)
Azert ez a 45-50m tenyleg vicc.

Amugy azt honnan tudjuk hogy "Interszivu"?
Kerestem ilyet rola, de En sehol nem talaltam.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Azért juvénal se százasak.... Nagyon kibasznak velünk ha elviszik Scamaccát dupla áron :clap: :D
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Festa írta: 2022.01.16. 18:12 Scamacca Interszívű .Jöjjön ő is meg Alvarez. ;)
Ez rendben, 20 millió jó ár lenne, de-50 millióért inkább ne.
Akkor inkább Berardi, aki szintén Inter érzelmű, és szerintem nem kerülne ennyibe.
Raspadoriról is azt tudni hogy Interes, nem tudom ez mennyire igaz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2022.01.16. 18:48
Festa írta: 2022.01.16. 18:12 Scamacca Interszívű .Jöjjön ő is meg Alvarez. ;)
Ez rendben, 20 millió jó ár lenne, de-50 millióért inkább ne.
Akkor inkább Berardi, aki szintén Inter érzelmű, és szerintem nem kerülne ennyibe.
Raspadoriról is azt tudni hogy Interes, nem tudom ez mennyire igaz.
Berardi valoban sokszor nyilatkozta, hogy gyerekkora ota Inter szurkolo, es legnagyobb alma egy napon az Interbe igazolni

Jo hogy irtad Mike Raspadorit.
Utannanezve, neki is van valoban olyan nyilatkozata, hogy a csaladban o az egyeduli Inter szurkolo.
Gyerekkent kapott egy Inter mezt, es akkor szeretett bele a csapatba.
10 evesen nezte a Triplete csapatot, es Eto volt a kedvenc jatekosa.

Viszont Scamacca kapcsan En soha nem olvastam sehol olyan nyilatkozatot, vagy barmit hogy o "Interszivu" lenne.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2022.01.16. 18:55
mike írta: 2022.01.16. 18:48
Festa írta: 2022.01.16. 18:12 Scamacca Interszívű .Jöjjön ő is meg Alvarez. ;)
Ez rendben, 20 millió jó ár lenne, de-50 millióért inkább ne.
Akkor inkább Berardi, aki szintén Inter érzelmű, és szerintem nem kerülne ennyibe.
Raspadoriról is azt tudni hogy Interes, nem tudom ez mennyire igaz.
Berardi valoban sokszor nyilatkozta, hogy gyerekkora ota Inter szurkolo, es legnagyobb alma egy napon az Interbe igazolni

Jo hogy irtad Mike Raspadorit.
Utannanezve, neki is van valoban olyan nyilatkozata, hogy a csaladban o az egyeduli Inter szurkolo.
Gyerekkent kapott egy Inter mezt, es akkor szeretett bele a csapatba.
10 evesen nezte a Triplete csapatot, es Eto volt a kedvenc jatekosa.

Viszont Scamacca kapcsan En soha nem olvastam sehol olyan nyilatkozatot, vagy barmit hogy o "Interszivu" lenne.
A forrást sajnos nem tudom idézni,de vagy 2 hónapja olvastam ráadásul azt,hogy emiatt is vannak jobban Raspadorival.
Egyefene Jöjjö Raspadori és Scamacca egy csomagban. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2022.01.16. 19:17
interfan írta: 2022.01.16. 18:55
mike írta: 2022.01.16. 18:48

Ez rendben, 20 millió jó ár lenne, de-50 millióért inkább ne.
Akkor inkább Berardi, aki szintén Inter érzelmű, és szerintem nem kerülne ennyibe.
Raspadoriról is azt tudni hogy Interes, nem tudom ez mennyire igaz.
Berardi valoban sokszor nyilatkozta, hogy gyerekkora ota Inter szurkolo, es legnagyobb alma egy napon az Interbe igazolni

Jo hogy irtad Mike Raspadorit.
Utannanezve, neki is van valoban olyan nyilatkozata, hogy a csaladban o az egyeduli Inter szurkolo.
Gyerekkent kapott egy Inter mezt, es akkor szeretett bele a csapatba.
10 evesen nezte a Triplete csapatot, es Eto volt a kedvenc jatekosa.

Viszont Scamacca kapcsan En soha nem olvastam sehol olyan nyilatkozatot, vagy barmit hogy o "Interszivu" lenne.
A forrást sajnos nem tudom idézni,de vagy 2 hónapja olvastam ráadásul azt,hogy emiatt is vannak jobban Raspadorival.
Egyefene Jöjjö Raspadori és Scamacca egy csomagban. ;)
En most korbeneztem, kulon kiemelve hogy Scamacca Inter szurkolo olaszul, es alom, stb.
De sehol semmi...
Szoval tovabbra sem talalok meg csak rautalo nyilatkozatot sem, hogy Scamacca barmilyen formaban is Inter szurkolo lenne.

Ellenben Raspadori kapcsan hamar meglehet ezt talalni.
Es Raspadori valoban nyilatkozta, hogy Inter szurkolo.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2022.01.16. 19:21
Festa írta: 2022.01.16. 19:17
interfan írta: 2022.01.16. 18:55

Berardi valoban sokszor nyilatkozta, hogy gyerekkora ota Inter szurkolo, es legnagyobb alma egy napon az Interbe igazolni

Jo hogy irtad Mike Raspadorit.
Utannanezve, neki is van valoban olyan nyilatkozata, hogy a csaladban o az egyeduli Inter szurkolo.
Gyerekkent kapott egy Inter mezt, es akkor szeretett bele a csapatba.
10 evesen nezte a Triplete csapatot, es Eto volt a kedvenc jatekosa.

Viszont Scamacca kapcsan En soha nem olvastam sehol olyan nyilatkozatot, vagy barmit hogy o "Interszivu" lenne.
A forrást sajnos nem tudom idézni,de vagy 2 hónapja olvastam ráadásul azt,hogy emiatt is vannak jobban Raspadorival.
Egyefene Jöjjö Raspadori és Scamacca egy csomagban. ;)
En most korbeneztem, kulon kiemelve hogy Scamacca Inter szurkolo olaszul, es alom, stb.
De sehol semmi...
Szoval tovabbra sem talalok meg csak rautalo nyilatkozatot sem, hogy Scamacca barmilyen formaban is Inter szurkolo lenne.

Ellenben Raspadori kapcsan hamar meglehet ezt talalni.
Es Raspadori valoban nyilatkozta, hogy Inter szurkolo.
A Sport+Foci oldalán is nézted? Majd Interes lesz ha jön. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2022.01.16. 19:54
interfan írta: 2022.01.16. 19:21
Festa írta: 2022.01.16. 19:17

A forrást sajnos nem tudom idézni,de vagy 2 hónapja olvastam ráadásul azt,hogy emiatt is vannak jobban Raspadorival.
Egyefene Jöjjö Raspadori és Scamacca egy csomagban. ;)
En most korbeneztem, kulon kiemelve hogy Scamacca Inter szurkolo olaszul, es alom, stb.
De sehol semmi...
Szoval tovabbra sem talalok meg csak rautalo nyilatkozatot sem, hogy Scamacca barmilyen formaban is Inter szurkolo lenne.

Ellenben Raspadori kapcsan hamar meglehet ezt talalni.
Es Raspadori valoban nyilatkozta, hogy Inter szurkolo.
A Sport+Foci oldalán is nézted? Majd Interes lesz ha jön. :D
Az lehet hogy az lesz.
Barmi lehet ez teljesen igaz.

Viszont most semmilyen nyilatkozat nincs, amiben azt mondta volna Interes, vagy legalabb szereti az Intert...

Ellenben a Raspadori-Berardi kettosnek van.
Szoval jelenleg max ok "Interszivuek".
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta nyilatkozata:

Te voltal a barat akit Dybala keresett tegnap a lelaton?
Nem, en otthon voltam.
Komolyra forditva, amikor egy ilyen szintu jatekosnak kozeledik a szerzodesenek a vege, akkor normalis hogy megvizsgaljuk a lehetosegeket, es az Inter is megkeresi ot.

Az ingyen igazolasok kiralya te vagy, ha lesz lehetoseg megprobalod?
Figyeljuk a mercato lehetosegeit, ez elengedhetetlen.
Meg kell probalni, meglatjuk mi lesz.
Jelenleg komplett a tamadosor, meglatjuk mi lesz a nyaron.

A vezetok hosszabbitasa?
Nagyon regota megegyzetunk mindenben.
Tiszteletben kell tartani a tulajdonosok donteset, nekik kell a dontest meghozni a bejelentesrol.
Felelos szakmai vezetes vagyunk, csak a munkankara koncetralunk, es orulunk hogy a vilag legjobb csapataban dolgozhatunk, csak ez az ami szamit.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

7,5 milliót ajánlanánk Dybalának 5 évre. Hamarosan kiderül Agnelli meg akarja e hosszabbítani avagy továbbra sem a szerződését.

https://www.fcinternews.it/copertina/gd ... ossa-juve/
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.01.17. 10:49 7,5 milliót ajánlanánk Dybalának 5 évre. Hamarosan kiderül Agnelli meg akarja e hosszabbítani avagy továbbra sem a szerződését.

https://www.fcinternews.it/copertina/gd ... ossa-juve/
Sky, Gazzetta, SportItalia, SM, TS, Corriere is megerositi az ajanlatot.
Ez 7,5m + 1m bonusz.
Ez a 8,5m Vidal jelenlegi fizetese.

SportItalia szerint mindenkeppen akarunk meg egy fiatal csatar Dybalan kivul is.
Scamacca az ara miatt es a Juve miatt kezd kikerulni, ellenben Alvarez egyre inkabb bekerulni.
Alvarez mellett masik opcio a valoban "interszivu" Raspadori.

4.poszt pedig a SportItalia szerint is kerdeses.
Vagy egy ingyen csatar johet, Origi, Belotti, Lazacette.
Vagy marad Sanchez kevesebb fizetessel.

Gazzetta szerint pedig megtettuk 1 eves szerzodeshosszabbitasi ajanltunkat Handanovicnak.
A jelenlegi 3,2m fizetese helyett 1,5m eurot, es Onana mogott 2.szamu posztot ajanlunk neki.
Innentol rajta all a dontes.
Handanovic a napokban elmondta, jelenleg csak a jelenre koncentral.
Ha marad az Interbe, orom lesz Onanaval egyutt edzeni.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.01.17. 10:58
CsaSzi9294 írta: 2022.01.17. 10:49 7,5 milliót ajánlanánk Dybalának 5 évre. Hamarosan kiderül Agnelli meg akarja e hosszabbítani avagy továbbra sem a szerződését.

https://www.fcinternews.it/copertina/gd ... ossa-juve/
Sky, Gazzetta, SportItalia, SM, TS, Corriere is megerositi az ajanlatot.
Ez 7,5m + 1m bonusz.
Ez a 8,5m Vidal jelenlegi fizetese.

SportItalia szerint mindenkeppen akarunk meg egy fiatal csatar Dybalan kivul is.
Scamacca az ara miatt es a Juve miatt kezd kikerulni, ellenben Alvarez egyre inkabb bekerulni.

4.poszt pedig a SportItalia szerint is kerdeses.
Vagy egy ingyen csatar johet, Origi, Belotti, Lazacette.
Vagy marad Sanchez kevesebb fizetessel.

Gazzetta szerint pedig megtettuk 1 eves szerzodeshosszabbitasi ajanltunkat Handanovicnak.
A jelenlegi 3,2m fizetese helyett 1,5m eurot, es Onana mogott 2.szamu posztot ajanlunk neki.
Innentol rajta all a dontes.
Handanovic a napokban elmondta, jelenleg csak a jelenre koncentral.
Ha marad az Interbe, orom lesz Onanaval egyutt edzeni.
Kolarov, Vidal, Vecino, Sensi és ugye Eriksen, valamint nagy eséllyel Perisic, Dzeko és Sanchez fizetése is fel fog szabadulni. Azért ebből meg lehet adni a kért bért, és szerintem meg is fogjuk szerezni Dybalát. Beppe papa már lezsíroztam ezt szerintem.
A másik argentin Alvarezt is nagyon remélem, hogy bezsákoljuk és már csak egy Lacazette vagy Belotti ingyen igazolás kell és meg is vagyunk előre. Ami bőven szintlépés lenne.
Martinez, Dybala, Alvarez, Belotti négyessel a minőség, az olasz rutin (kivéve ugye Alvarezt) és a fiatalság is adott lenne. Ehhez még egy Berardi bónusznak és fel is ébredek. :lol:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.01.17. 11:07
interfan írta: 2022.01.17. 10:58
CsaSzi9294 írta: 2022.01.17. 10:49 7,5 milliót ajánlanánk Dybalának 5 évre. Hamarosan kiderül Agnelli meg akarja e hosszabbítani avagy továbbra sem a szerződését.

https://www.fcinternews.it/copertina/gd ... ossa-juve/
Sky, Gazzetta, SportItalia, SM, TS, Corriere is megerositi az ajanlatot.
Ez 7,5m + 1m bonusz.
Ez a 8,5m Vidal jelenlegi fizetese.

SportItalia szerint mindenkeppen akarunk meg egy fiatal csatar Dybalan kivul is.
Scamacca az ara miatt es a Juve miatt kezd kikerulni, ellenben Alvarez egyre inkabb bekerulni.

4.poszt pedig a SportItalia szerint is kerdeses.
Vagy egy ingyen csatar johet, Origi, Belotti, Lazacette.
Vagy marad Sanchez kevesebb fizetessel.

Gazzetta szerint pedig megtettuk 1 eves szerzodeshosszabbitasi ajanltunkat Handanovicnak.
A jelenlegi 3,2m fizetese helyett 1,5m eurot, es Onana mogott 2.szamu posztot ajanlunk neki.
Innentol rajta all a dontes.
Handanovic a napokban elmondta, jelenleg csak a jelenre koncentral.
Ha marad az Interbe, orom lesz Onanaval egyutt edzeni.
Kolarov, Vidal, Vecino, Sensi és ugye Eriksen, valamint nagy eséllyel Perisic, Dzeko és Sanchez fizetése is fel fog szabadulni. Azért ebből meg lehet adni a kért bért, és szerintem meg is fogjuk szerezni Dybalát. Beppe papa már lezsíroztam ezt szerintem.
A másik argentin Alvarezt is nagyon remélem, hogy bezsákoljuk és már csak egy Lacazette vagy Belotti ingyen igazolás kell és meg is vagyunk előre. Ami bőven szintlépés lenne.
Martinez, Dybala, Alvarez, Belotti négyessel a minőség, az olasz rutin (kivéve ugye Alvarezt) és a fiatalság is adott lenne. Ehhez még egy Berardi bónusznak és fel is ébredek. :lol:
Eriksen fizetese mar nyartol felszabadult, mar az idei ev koltsegvetesebe sem volt benne.

Egyebkent nagyon durva.
A Kolarov, Vidal, Perisic, Vecino, Sensi, Dzeko, Correa sor = 50m.
Ez a sor a teljes keret fizetesenek a 40%-at kiteszi.
Elkepeszto...

Belotti nalam nem, nagyon elindult mar most lefele.
Akkor nalam inkabb maradjon Sanchez fele fizuval 4.szamunak, vagy jojjon Origi.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Nem hiszem,hogy a csalók végignézik,hogy mi ingyen elhappoljuk a kis primadonnájukat,szerintem megegyeznek majd,csak megy a drámázás.Ha mégsem hosszabbít,akkor se gondolnám,hogy a gyűlölt ellenséghez menne,bár tényleg nagy Marotta fricska lenne átcsábítani a napos oldalra.

Correa végig hozzánk akart jönni,pedig vitte volna az Everton, plusz a hírek szerint Simone is őt akarta,szinte kizártnak tartom,hogy egy idény után elmenne,ráadásul senki nem fizetne érte ennyit. Dzeko is gondolom inkább marad még egy évet padozni ennyi pénzért,másik opció szerződésbontás és fizetünk neki, Sanchez detto. Kérdés mennyi budget lesz jövőre.
Szép dolog álmodozni,hogy hozunk 3 új csatárt jövőre,meg Belotti/Lacazette 4.számúnak idejönne, a realitás az,hogy a jelenlegi négyesből egyiknek se jár le a szerződése,kettő a kora miatt eladhatatlan,csak pénzért tudjuk őket kitenni, Correat meg már fentebb taglaltam.Aki piacképes lenne az Lautaro, de kérdés ki ad érte 80millát, meg akarjuk-e Lukaku után őt is eladni.

Julian Alvarez szép fogás lenne -bár gondolom nem sokan láttuk még játszani- illene is a korábbi Icardi-Lautaro vonalba: 20m körül elhozni,aztán pár év múlva megduplázni/triplázni az árát, viszont 172 centijével nálam inkább Lautaro jövőbeli utódja lehetne.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

brecsinho írta: 2022.01.17. 12:03 Nem hiszem,hogy a csalók végignézik,hogy mi ingyen elhappoljuk a kis primadonnájukat,szerintem megegyeznek majd,csak megy a drámázás.Ha mégsem hosszabbít,akkor se gondolnám,hogy a gyűlölt ellenséghez menne,bár tényleg nagy Marotta fricska lenne átcsábítani a napos oldalra.

Correa végig hozzánk akart jönni,pedig vitte volna az Everton, plusz a hírek szerint Simone is őt akarta,szinte kizártnak tartom,hogy egy idény után elmenne,ráadásul senki nem fizetne érte ennyit. Dzeko is gondolom inkább marad még egy évet padozni ennyi pénzért,másik opció szerződésbontás és fizetünk neki, Sanchez detto. Kérdés mennyi budget lesz jövőre.
Szép dolog álmodozni,hogy hozunk 3 új csatárt jövőre,meg Belotti/Lacazette 4.számúnak idejönne, a realitás az,hogy a jelenlegi négyesből egyiknek se jár le a szerződése,kettő a kora miatt eladhatatlan,csak pénzért tudjuk őket kitenni, Correat meg már fentebb taglaltam.Aki piacképes lenne az Lautaro, de kérdés ki ad érte 80millát, meg akarjuk-e Lukaku után őt is eladni.

Julian Alvarez szép fogás lenne -bár gondolom nem sokan láttuk még játszani- illene is a korábbi Icardi-Lautaro vonalba: 20m körül elhozni,aztán pár év múlva megduplázni/triplázni az árát, viszont 172 centijével nálam inkább Lautaro jövőbeli utódja lehetne.
A teljes sztori még nem fedte fel magát de amit tudunk: Marotta az ingyen igazolások királya , ez tény :) Nagyon sok helyen írják, hogy Dybala szerződését visszavonták, és egy kedvezőtlenebbet ajánlottak neki a juvénál. Ez verte ki a biztosítékot nála. Ezért nézett ki a lelátóra, ezért nem örült a góljának. Azért 2. számú csk-tól ritkán látni ilyesmit. De szerintem nagyon undorító hogy valamiben megyeztek, majd pár hónap múlva visszavonják. Tekintve, hogy anyagilag kurva szarul állnak persze érthető, de pont ez nyithatja meg a kaput nekünk. Morataért kidobtak a semmire már most 30 millát 2 évre fizuval együtt úgy hogy nem fogják leigazolni. Kean 40 milla úgy hogy alig mutatott valamit a PSG-n kívül a srác. És ezek csak a csatáraik. A kp-n Locatellin kívül nincs értelmezhető emberük de még ő sem elit szint. A védelem meg már rég kiöregedett, de Ligtet leszámítva pedig ott sincs minőség.
Szerintem nekik most megkell gondolni, hogy valóban kiadnak e 7-8 m körül Dybalára. Ha tőlünk csak 1 csatár távozik, nálunk belefér szerintem ingyen leigazolni, Nem kéne parázni ha megsérül , mert tudjuk tehermentesíteni. És tegyük hozzá , a juvéval ellentétben nálunk posztja is lenne. És biztos nem mellékes hogy van pár argentin haverja is nálunk. Na meg a jövő inkább azt mutatja , hogy az Interrel lehet majd nyerni Olaszországon belül nem a juvéval. Mellette a stadionprojekt is megfog indulni ez már fix. Igaz ez Dybala-t nem fogja érinteni akkor sem ha 5 éves szerződést kap.

Összességében mi vagyunk a vonzóbbak , elfogultság nélkül is.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

De valszeg mindennek a középpontjában az áll, hogy a juve bevan szarva hogy nem érik el a bl helyet és nem lesz pénz, ezáltal a játékosok fizuját is megcsonkítanák mert nem elégedettek a komplett csapat teljesítményével. Egy legjobb korban levő Dybala meg valószínűleg nem marad a juvéban ha az EL-ben kell folytatni.

Sok esélyt nem látok rá, hogy ne jussanak BL-be. De ha mégsem, az nagyon király lenne. Onnan nagyon nehéz visszakapaszkodni.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

DM22 írta: 2022.01.17. 13:05
Összességében mi vagyunk a vonzóbbak , elfogultság nélkül is.
Ez nem is kérdés, kinek lenne vonzó a csaló zebracsorda :lol:

Kérdés Dybala mit akar,mert azért rajtunk kívül gondolom lesz pár ajánlata,arról nem is beszélve, hogy olasz trófeákból már tele van neki a padlás. Nekem kicsit bosszantásnak és zsarolásnak tűnik ez Nedvedék felé,hogy ha nem léptek,akár a fő riválishoz is aláírok,de még mindig azt gondolom,hogy meglesz az összeborulás..persze,mint tudjuk a futballban minden megtörténhet, még az is,hogy az összes argentín válogatott csatár itt nyomja jövőre (Lautaro,Dybala,Correa,Alvarez..Messi :D )
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

brecsinho írta: 2022.01.17. 14:49
DM22 írta: 2022.01.17. 13:05
Összességében mi vagyunk a vonzóbbak , elfogultság nélkül is.
Ez nem is kérdés, kinek lenne vonzó a csaló zebracsorda :lol:

Kérdés Dybala mit akar,mert azért rajtunk kívül gondolom lesz pár ajánlata,arról nem is beszélve, hogy olasz trófeákból már tele van neki a padlás. Nekem kicsit bosszantásnak és zsarolásnak tűnik ez Nedvedék felé,hogy ha nem léptek,akár a fő riválishoz is aláírok,de még mindig azt gondolom,hogy meglesz az összeborulás..persze,mint tudjuk a futballban minden megtörténhet, még az is,hogy az összes argentín válogatott csatár itt nyomja jövőre (Lautaro,Dybala,Correa,Alvarez..Messi :D )
:) Bár szerintem én lobbizok a legjobban Dybala mellett, abszolút nem fájna, ha végül maradna a juvéban. Úgy vagyok vele, egy jó lhetőséget látok de csak azért mert ingyen van.
Ő szerintem tipikus példája annak, hogy ott van benne a zsenialitás ami kb a top 20 focista közé emelné, de tényleg sokat volt sérült ahhoz képest hogy húzóember legyen. Nem egy Hazard vagy Bale féle "bukta" ilyen szempontból azért, de ez egy mérvadó szempont. Emmellett tényleg nagyon kevés rendszerbe illik az ő játékstílusa ha megnézitek.

Ezért gondolnám, hogy mi potenciális jelöltek lennénk. Egy Tottenham , Arsenal stb szerintem neki nem elég jó csapat. Inkább fog a sokadik scudettojáért harcolni mint a semmiért. Nem mindenki vágya az a rohangálós lófasz PL :D
Citybe, PSG-be meg ilyesmi csapatokban meg nem lenne kezdő ami szintén nem tetszene neki szerintem.

Ezek csak feltételezések és nyilván görcsösen magunkat akarom kihozni befutónak mint Dybala potenciális választása :) .
Összességében már annak örülök hogy nem nálunk van a balhé hanem inkább mi vagyunk vonzóak más játékosoknak .
Nem volt jellemző az előző évtizedben :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nemet Sky szerint a Gladbach felajanlotta Gintert most azonnali lehetosegkent penzert.
Ezen forrasok szerint Marotta elutasitotta, es csak nyarra ingyen erdekli az Intert Ginter.

Gazzetta szerint is felajanlotta a Gladbach.
Az ara most 5m euro.
Mint ismert Gravillont 3,5m-ert veglegesitette a Reims, igy mindossze 1,5m euro kellene Ginter azonnali leigazolasahoz.
Viszont a Gazzetta is kiemeli, meg ha ossze is jon tovabbi eladas legalabb 1,5m euros ertekben, akkor sem biztos hogy mar most azonnal hoznank Gintert.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.01.17. 16:04 Nemet Sky szerint a Gladbach felajanlotta Gintert most azonnali lehetosegkent penzert.
Ezen forrasok szerint Marotta elutasitotta, es csak nyarra ingyen erdekli az Intert Ginter.

Gazzetta szerint is felajanlotta a Gladbach.
Az ara most 5m euro.
Mint ismert Gravillont 3,5m-ert veglegesitette a Reims, igy mindossze 1,5m euro kellene Ginter azonnali leigazolasahoz.
Viszont a Gazzetta is kiemeli, meg ha ossze is jon tovabbi eladas legalabb 1,5m euros ertekben, akkor sem biztos hogy mar most azonnal hoznank Gintert.
Egyrészt érthető, hogy nem érdekel most minket 5 millióért mert nem égető a védő poszt és pénzünk sincs. Na de mi van ha ennyiért valaki más lecsap most rá? Egy fiatal tapasztalt KH 5 millióért nem sok..... :?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.01.17. 16:14
interfan írta: 2022.01.17. 16:04 Nemet Sky szerint a Gladbach felajanlotta Gintert most azonnali lehetosegkent penzert.
Ezen forrasok szerint Marotta elutasitotta, es csak nyarra ingyen erdekli az Intert Ginter.

Gazzetta szerint is felajanlotta a Gladbach.
Az ara most 5m euro.
Mint ismert Gravillont 3,5m-ert veglegesitette a Reims, igy mindossze 1,5m euro kellene Ginter azonnali leigazolasahoz.
Viszont a Gazzetta is kiemeli, meg ha ossze is jon tovabbi eladas legalabb 1,5m euros ertekben, akkor sem biztos hogy mar most azonnal hoznank Gintert.
Egyrészt érthető, hogy nem érdekel most minket 5 millióért mert nem égető a védő poszt és pénzünk sincs. Na de mi van ha ennyiért valaki más lecsap most rá? Egy fiatal tapasztalt KH 5 millióért nem sok..... :?
Logikus amit irsz, de ha mar megallapodtunk vele nyartol, akkor o ugysem fog alairni mashova, hiaba adna el a Gladbach 5m-ert.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hivatalos!!!

Satriano ingyen kolcson felevre a Brest jatekosa lett.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2022.01.17. 16:04 Nemet Sky szerint a Gladbach felajanlotta Gintert most azonnali lehetosegkent penzert.
Ezen forrasok szerint Marotta elutasitotta, es csak nyarra ingyen erdekli az Intert Ginter.

Gazzetta szerint is felajanlotta a Gladbach.
Az ara most 5m euro.
Ha ez igaz, akkor vélhetően azt gondolják, nyáron ingyen fogjuk hozni.
Nyilván 5 millióért is ajándék lenne, de ingyen még jobb:)

Dybalára szerintem kicsi az esély, de ingyen nagyon nagy fogás lenne.
Ha Calhanoglu nyári megszerzése után Onana, Ginter és Dybala is ingyen kerülne ide, az már tényleg pofátlan dolog lenne:D
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

mike írta: 2022.01.17. 16:22
interfan írta: 2022.01.17. 16:04 Nemet Sky szerint a Gladbach felajanlotta Gintert most azonnali lehetosegkent penzert.
Ezen forrasok szerint Marotta elutasitotta, es csak nyarra ingyen erdekli az Intert Ginter.

Gazzetta szerint is felajanlotta a Gladbach.
Az ara most 5m euro.
Ha ez igaz, akkor vélhetően azt gondolják, nyáron ingyen fogjuk hozni.
Nyilván 5 millióért is ajándék lenne, de ingyen még jobb:)

Dybalára szerintem kicsi az esély, de ingyen nagyon nagy fogás lenne.
Ha Calhanoglu nyári megszerzése után Onana, Ginter és Dybala is ingyen kerülne ide, az már tényleg pofátlan dolog lenne:D
Akkor tényleg készülhetne a talapzat.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Sensi sima kölcsönbe megy a Sampdoriába.
Mondjuk itt se nagyon játszott.Kíváncsi vagyok ott mikor sérül meg.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2022.01.17. 23:26 Sensi sima kölcsönbe megy a Sampdoriába.
Mondjuk itt se nagyon játszott.Kíváncsi vagyok ott mikor sérül meg.
7.szamu KP volt nalunk, meg Vecino is 2x annyit jatszott mint o.
Legalabb most van egy eselye.

Viszont az megint kezd csunya lenne, hogy sima ingyen kolcsonokkel, meg sima opciokkal tudunk csak mindenkit kiselejezteni.
Nyaron is volt Hakimin es Lukakun kivul kb 20 tavozo es = 0 euro.
Sot...
Meg mi fizettunk kb 7m-t a Nainggolan-Mario paros miatt.

Tavol alljon tolem hogy Marottat szidjam, de eladni valahogy tenyleg megkellene tanuljunk.
Mert az addig ok, hogy Marotta erkezese ota az Intet tortenelmenek 4 legnagyobb eladasabol 3 lement.
3 jatekos = 225m, ez hatalmas dolog, de azert ezek piackepes jatekosok voltak.

Valahogy a nem piackepes jatekosok esetben kellene a fejlodes.
Gravillon 3,5m az mar egy szep uzlet volt, ezekhez hasonlokat vartam, es kellene.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nem csak Sensi ingyen kolcsonadasa, hanem Thorsby ugyben is folyamatosak a targyalasok a Sampal.
Gazzetta szerint felmerult a Lazio Vecinoert, mi ingyen is eladnak a lejaro szerzodese miatt.
Egy gond van, Vecino fizetese, viszont ha a Lazio azt tudna allni, abban az esetben Vecino a Lazio jatekosa lehet.
Sensi uzletbe jelenleg ugynezki nem kerult bele Thorsby, de probalkozunk tovabb.
Vecino tavozasa eseten, a Gravillonert kapott 3,5m eurot ajanlanak Thorsbyert.
Jelenleg a Samp ezt az osszeget csak mint kolcsondij fogadna el, es nem vegleges leigazolaskent.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ez a Thorsby milyen?Sensi-t mi adjuk de ők nem adjak?Annyira jo?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.01.18. 08:41 Ez a Thorsby milyen?Sensi-t mi adjuk de ők nem adjak?Annyira jo?
Ezt mar tapasztalatbol tudjuk.
Mi nem igazan tudunk eladni, de cserebe az Intert rengetegszer lenyuljak egyes csapatok...

Megmondom oszinten ezt a Thorsbyt nem igazan ismerem.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.01.18. 08:53
Cupi írta: 2022.01.18. 08:41 Ez a Thorsby milyen?Sensi-t mi adjuk de ők nem adjak?Annyira jo?
Ezt mar tapasztalatbol tudjuk.
Mi nem igazan tudunk eladni, de cserebe az Intert rengetegszer lenyuljak egyes csapatok...

Megmondom oszinten ezt a Thorsbyt nem igazan ismerem.
Én szoktam nézni Samp meccset. 25 éves, stabil kezdő szokott lenni. Közepén és bal szélen is bevethető, az utóbbi időben inkább többet volt bwb. Elég magas, 189 centi magas (ezt TMről néztem😅)
Ahogy én láttam a meccseken, egy küzdő és hajtós játékos, a “közeljövő Intere” topicban már egyszer írtam, hogy én szívesen látnám. Az utolsó meccsen még turbánnal a fején is hajtott, sőt közel volt a fejes gólhoz is. Lényeg, hogy biztos egy nagyobb csapatban még inkább hajtana.
Szóval szerintem nyerhetünk vele. Úgy biztos, hogy Sensinél több haszna lesz. (Nyilván úgy értem, hogy a kis olasz nem játszik Inzaghinál..)
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Durva, hogy Sensi hova jutott 2 év alatt.
2 éve ilyenkor azon remegtünk, hogy fizethessük ki mi az opciót érte, és ne vigye el előlünk a Barca.
Most meg ha nyáron megváltaná és fizetne érte a Samp 10 mio.-t, már elégedettek lehetnénk.
Szomorú...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

PellerG írta: 2022.01.18. 09:18 Durva, hogy Sensi hova jutott 2 év alatt.
2 éve ilyenkor azon remegtünk, hogy fizethessük ki mi az opciót érte, és ne vigye el előlünk a Barca.
Most meg ha nyáron megváltaná és fizetne érte a Samp 10 mio.-t, már elégedettek lehetnénk.
Szomorú...
Eléggé...nekem nagy kedvencem volt. :(
Mondjuk 15 milliót egy Samp szerintem az életbe nem fog letenni érte. Vagy jön vissza vagy elkezdenek majd alkudozni, hogy újabb 1 év kölcsön....
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Én nagyon remélem, hogy nem vonjuk be Thorsbyt, nálam az a Kuzmanovic, Mudingayi időket idézné, nagyon gyenge játékos, visszasírnánk elég hamar Vecinot :roll:
Egy ritka ügyetlen favágó, az alapján amit láttam belőle, annyi, hogy sokat tud futni, de arra azért jó páran képesek :)
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Igazából az a fura, hogy ok, Sensi sérült volt sokszor, de pl. most már elvileg jó ideje egészséges, edz és Inzaghi nem lát benne annyit, hogy az 5 cserébe beférjen meccsenként, hogy játszon és kicsit formába lendüljön?
Sensi szerintem tipikusan az a játékos, aki az Inzaghi-féle futballfilozófiába teljesen beleillik. Aztán az is lehet, hogy most már azért nem játszott, hogy télen tényleg el tudjuk adni, de én is elég szomorú vagyok miatta. :(
Sensi nem felejtett el focizni, és nem véletlenül akarta 2 éve a Barca is...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Baggio85 írta: 2022.01.18. 10:03 Igazából az a fura, hogy ok, Sensi sérült volt sokszor, de pl. most már elvileg jó ideje egészséges, edz és Inzaghi nem lát benne annyit, hogy az 5 cserébe beférjen meccsenként, hogy játszon és kicsit formába lendüljön?
Sensi szerintem tipikusan az a játékos, aki az Inzaghi-féle futballfilozófiába teljesen beleillik. Aztán az is lehet, hogy most már azért nem játszott, hogy télen tényleg el tudjuk adni, de én is elég szomorú vagyok miatta. :(
Sensi nem felejtett el focizni, és nem véletlenül akarta 2 éve a Barca is...
Pont ezen gondokodta én is. Nagyon élhetne ebben a rendszerben. Conte sokkal kötöttebb és védekezőbb rendszerébe is helye volt az elején. Nem vágom.
Remélem egyszer Inzaghi elmondja mi is volt a baja vele. :? Lehet nem szereti a törpe játékosokat?
Janicsár
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

Szerintem Inzaghi ott tett le Sensiről amikor a becserélése után szétment a térde és konkrét emberhátrányban voltunk X percig.
Ezt a kockázatot szerintem én sem vállalnám, hogy legyen tartalékban egy csere hátha Sensi lesérül.
És valószínüleg ebben lehet a válasz a másik kérdésre is, sérülten nem tudnánk eladni ezért nem kockáztatjuk a játékát.
Így pedig nem több mint +1 fő a padon aki úgysem fog beállni de valamilyen értéket képviselhet a piacon. Akár 1 év kölcsönjáték után.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Janicsár írta: 2022.01.18. 10:20 Szerintem Inzaghi ott tett le Sensiről amikor a becserélése után szétment a térde és konkrét emberhátrányban voltunk X percig.
Ezt a kockázatot szerintem én sem vállalnám, hogy legyen tartalékban egy csere hátha Sensi lesérül.
És valószínüleg ebben lehet a válasz a másik kérdésre is, sérülten nem tudnánk eladni ezért nem kockáztatjuk a játékát.
Így pedig nem több mint +1 fő a padon aki úgysem fog beállni de valamilyen értéket képviselhet a piacon. Akár 1 év kölcsönjáték után.
Igen, ez is lehet, nyilván a csapat közelében lévők jobban tudják, hogy Sensi milyen állapotban van.
Viszont arra tisztán emlékszem, hogy egy szerencsétlen mozdulat közben sérült meg a Juve ellen, de előtte az ég világon semmi baja nem volt. Azt nem tudom, hogy a Sassuoloban mennyit volt sérült, de nekem nem az jön le vele kapcsolatban, hogy "porcelánból" van. Én inkább abban látom a problémát, hogy akkor megsérült, és utána nem volt teljesen egészséges, folyton erőltették a játékát, a válogatottban is, és ezért soha nem tudta 100%osan felépíteni magát és egyik sérülésből a másikba esik. Mondjuk ilyen szempontból egy sima kölcsön, nem feltétlenül rossz megoldás, csak sajnálnám, ha teljesen elengednénk a kezét.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Janicsár írta: 2022.01.18. 10:20
Így pedig nem több mint +1 fő a padon aki úgysem fog beállni de valamilyen értéket képviselhet a piacon. Akár 1 év kölcsönjáték után.
Van ebben is logika de most óvtuk mégsem akarnak érte fizetni. Gondolom pont azért mert hiába éppen egészséges de bármikor lesérülhet. :roll:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.01.18. 10:30 Van ebben is logika de most óvtuk mégsem akarnak érte fizetni. Gondolom pont azért mert hiába éppen egészséges de bármikor lesérülhet. :roll:
Pontosan.
Mindenki vilagosan lathatja, hogy tenyszeruen tudhatja mennyit hagyott ki az elmult evekben, es azt is milyen serulesei voltak.
Ovhatjuk, de latjuk igy sem akar erte senki 10m-t fizetni.
Most azon erolkodunk, hogy egy sima 10m-s opcio benne legyen ha bevallik.
De a sima opcio az kb annyit er mint az ingyen kolcson opcio nelkul, 0 bevetel.

Tenyleg valahol borzaszto, hogy 2 eve meg mi volt.
Most meg 10m-ert nem tudjuk eladni.

Marotta igazolasa volt, de en ot nem sorolnam a buktaba.
Mert lathattuk a tudasat, csak hat izomzatilag...
Es ezt valljuk be, Marotta sem tudhatta, foleg ugy hogy az Inter orvosai sem allapitottak meg semmit anno Sensinel.
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Én Sensit simán el tudnám képzelni egy kevésbé fizikális bajnokságban irányító kp-ként a csatár mögött (mint anno Sneijder)
Egy bundesliga vagy egy spanyol bajnokság ahol kevesebb az ütközés szerintem jó lenne neki.
+ a bundesligában azért a pályák többsége is jobb mint olaszban lehet ez is szerepet játszhat a sérülések egy részénél...
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

interfan írta: 2022.01.18. 11:20
Cupi írta: 2022.01.18. 10:30 Van ebben is logika de most óvtuk mégsem akarnak érte fizetni. Gondolom pont azért mert hiába éppen egészséges de bármikor lesérülhet. :roll:
Pontosan.
Mindenki vilagosan lathatja, hogy tenyszeruen tudhatja mennyit hagyott ki az elmult evekben, es azt is milyen serulesei voltak.
Ovhatjuk, de latjuk igy sem akar erte senki 10m-t fizetni.
Most azon erolkodunk, hogy egy sima 10m-s opcio benne legyen ha bevallik.
De a sima opcio az kb annyit er mint az ingyen kolcson opcio nelkul, 0 bevetel.

Tenyleg valahol borzaszto, hogy 2 eve meg mi volt.
Most meg 10m-ert nem tudjuk eladni.

Marotta igazolasa volt, de en ot nem sorolnam a buktaba.
Mert lathattuk a tudasat, csak hat izomzatilag...
Es ezt valljuk be, Marotta sem tudhatta, foleg ugy hogy az Inter orvosai sem allapitottak meg semmit anno Sensinel.
26 éves. Ő korábban mennyit volt sérült? Találni erről valahol adatot? Bár nyilván a lejátszott meccsekből is ki lehet ezt következtetni.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Baggio85 írta: 2022.01.18. 12:11
26 éves. Ő korábban mennyit volt sérült? Találni erről valahol adatot? Bár nyilván a lejátszott meccsekből is ki lehet ezt következtetni.
Azért korábban is látni lehetett, hogy igencsak sérülékeny, 16/17-ben 15 meccset hagyott ki, 17/18-ban 10-et, 18/19-ben csak 2-őt, viszont ott olyan, mintha vigyáztak volna rá, vagy nem tudom mi lehetett az oka, mert csak 23 meccsen kezdett és 5-ön állt be csereként.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Baggio85 írta: 2022.01.18. 12:11 26 éves. Ő korábban mennyit volt sérült? Találni erről valahol adatot? Bár nyilván a lejátszott meccsekből is ki lehet ezt következtetni.
Persze talalni, most konret szezonokat nezve, nyari seruleseket felkeszules alatt nem nezve:

2021/22: 38 nap
2020/21: 50 nap
2019/20: 122 nap
2018/19: 14 nap
2017/18: 54 nap
2016/17: 75nap

Viszonyitaskent az idei 38 napjaval a 2.legtobbet serult a 45 napot kihagyott Correa mogott.

Tavalyi number 1 serult Vidal volt 91 nappal, majd Kolarov 83 nappal, Sensi 50.

Kimagaslo a 2019/20-as kihagyas a 122 nappal.
Viszont utolso Sassuolos szezonban mindossze 14 napot hagyott ki.
Azelotti szezonokban viszont ott volt a 54 es 75 nap kihagyasa.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Valamiért az jutott eszembe, ha jönne nyáron Dybala ingyen, az mi van, ha adott esetben olyan adut adna a vezetőség kezébe, hogy megforduljon a fejükben Martinez eladása. Most már követhetetlen számomra hogy alakulhat a tulajdoni viszony, vagy az adóssághalmaz, egyelőre jól gyűjtjük a megszerezhető milliókat ( szuperkupa, BL továbbjutás, és még ott van a lehetőség a bajnoksággal és a kupával is pénzt szerezni), de ha megint kell meghatározó játékost eladni, és De Vrijért kapott pénz nem elég, én ebben látnék egyedül rációt.
Ebben az esetben viszont én egy ilyen " cserét " semmiképp nem támogatnék, szóval remélem nem kellenek nagy áldozatok.

Mindenesetre ez egy nagy feltételezés, csak eszembejutott. Ami releváns most nálam és megkövetem magam, az Brozovic hosszabbítása. Én örülnék továbbra is egy jobb játékosnak az ő posztján, csak sajnos olyan játékosra én nem látok reális esélyt. Kevés is van ilyenből és drágák is nagyon, fiatalt bekockáztatni ilyen fontos posztra - főleg amíg így végzi a dolgát a horvát - teljesen felesleges.

Viszont Marotta magabiztos volt ebből a szempontból, ahogy azt is kihangsúlyozza mindig hogy a saját szerződéshosszabbítása is a vezetőség döntésén múlik.

Ez a Ginter pletyka nem rossz amit említettetek, én róla elég sok jót olvastam, bár az biztos, hogy a holland távozásával ez egy visszalépés lenne minimum átmenetileg.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

ricsinter írta: 2022.01.18. 12:24
Baggio85 írta: 2022.01.18. 12:11
26 éves. Ő korábban mennyit volt sérült? Találni erről valahol adatot? Bár nyilván a lejátszott meccsekből is ki lehet ezt következtetni.
Azért korábban is látni lehetett, hogy igencsak sérülékeny, 16/17-ben 15 meccset hagyott ki, 17/18-ban 10-et, 18/19-ben csak 2-őt, viszont ott olyan, mintha vigyáztak volna rá, vagy nem tudom mi lehetett az oka, mert csak 23 meccsen kezdett és 5-ön állt be csereként.
Mondjuk Sensi távozása, és Vecino esetleges távozása azt jelenti , hogy a kp-ra mindenképp jön valami low cost csere ember. Thorsby , Nandez?
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Vlahovic tegnap nagyon integetett a Fio szurkolóknak,sanszos,hogy lép.Az Arsenal vonal nagyon forró.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

vaskalap írta: 2022.01.18. 13:27 Vlahovic tegnap nagyon integetett a Fio szurkolóknak,sanszos,hogy lép.Az Arsenal vonal nagyon forró.
Az mondjuk várható volt , hogy mi nem fogunk 70-et fizetni érte, de legalább kiderült, hogy a juvénak sincs nagy pénze. Feltéve ha az Arsenalba megy.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2022.01.18. 13:11 Mondjuk Sensi távozása, és Vecino esetleges távozása azt jelenti , hogy a kp-ra mindenképp jön valami low cost csere ember. Thorsby , Nandez?
Ahogy reggel szerepelt itt:

"
Vecino tavozasa eseten, a Gravillonert kapott 3,5m eurot ajanlanak Thorsbyert.
Jelenleg a Samp ezt az osszeget csak mint kolcsondij fogadna el, es nem vegleges leigazolaskent.

"
Válasz küldése