Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Nem tudom miért most, de egy biztos nem segít abban hogy új tulajdonost találjunk!!
Gondoljunk bele a vevő nem tudja mi lesz a vizsgálat vége, lesz e büntetés, ha igen mennyi, levonnak pontokat, visszasorolnak stb.
Finoman szólva sem hangzik jól!!!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Barca evenkenti 93m euros mezszponzori szerzodest kot a Spotify-al.
Ennek kapcsan osszeszedtek a top 10 legmagasabb mezszponzori szerzodest:

1. Barcelona-Spotify: 93m

2. Real-Emirates: 70m

3. PSG-Accor: 65m

4. MU-TeamViewer: 56m

5. City-Etihad: 53m

6. Spurs-AIA: 47m

7. Liverpool-Standard Chartered: 47m

8. Chelsea-Three: 47m

9. Arsenal-Emirates: 47m

10. Juve-Jeep: 45m


https://m.calciomercato.com/news/dal-ba ... 10-d-54318

Nalunk iden a Socios a mezfoszponzor, 16m euros eves dijjal.
Jovore viszont mint ismert, a Socios tavozik, es a helyet a Digitalbits veszi at evenkenti 24m euros szponzori dijjal.


2024-tol pedig jon az uj BL.
A bevetelek 42%-al novekednek, tobb mint 5 milliard eurot kap a sorozat a TV-s kozvetitesek, es kereskedelmi jogokbol, USA kozvetitesi jogokat is eladtak.
Ezt az 5 milliard eurot osztjak majd szet a 36 indulo csapat kozott.
32-rol 36-ra no a letszam.
Uj formatum is lesz, egyetlen tabella lesz, a csapatok 10 meccset jatszanak majd a 16 koze jutasert.

https://m.calciomercato.com/news/nuova- ... gion-18851
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Lehet en vagyok tovabbra is a remenytelenul pozitiv, de en akkor is latok jovot az Internek, es azt hogy megerje a klubot megvenni egy magan befektesi csoportnak.

Mint az elozo hirben volt, 2024-tol jon az uj BL, ami kb 42%-al noveli a beveteleket.
Ehhez jon meg a tobb meccs miatt tobb jegybevetel is.

Na most a jelenlegi szezonban a BL bevetelunk kb 50m euro, tavaly kb 40m volt.
Most ha ez kb 42%-al no, az tobb mint 20m bevetel novekeses evente, csak ha az idei szezonhoz viszonyitunk.
Ha szepen epulve megcelozunk egy BL 8 koze jutast, az tovabbi 10-13m bevetel.
Tehat az uj BL-t nezve, ami 42%-os bevetel novekedes, egy BL 8 koze jutas mar eves szinten 90m eurot jelentene.
Ez a jelenlegi 40-50m-hoz kepest, 40-50m bevetel novekedes eves szinten.

Mint szinten lathatjuk a jovore Digitalbits mezfoszponzoros 24m mar nem rossz penz az eddigiekhez kepest, de azert a "top 10-tol" meg igy is messze van.
Ha foszponzori szerzodes teren is elernek oda ahova a top 10, magyarul az 50m korulihez, az megint 25m bevetel novekedes evente.

Sok szo esik es esett a klub "egeszseges mukodeserol", es a "tul nagy fizetesekrol".
Na ha itt is sikerulne elkerulni ilyen Vidal-Kolarov szerzodeseket, amik evente 20m korul vannak, akkor az is egy hatalmas elorelepes lenne.
De akar ilyen Nainggolan fele szerzodesek, akinek meg 5m vegkielegitest is fizettunk, Godin detto, Conte 7m-s vegkielegites, vagy Spalletti hosszabbitas ami 2 evre majdnem 20m euroba kerult, magyarul evente kb 10m.
Ha ilyen uzletektol megszabadulunk, az megint evente 10-20m euro megsporolt penz.

Es akkor ott a stadion ami ugye 27-re keszul el.
Ahogy Antonello elmondta, a jelenlegi 60-70m euro bevetel, kb 110-120m eurora none.
Tehat ez megint egy 60m euros plusz eves szinten.

Es akkor arrol nem is beszeltem, hogy a TV jogdij szerzodesekkel is hatha kezdene valamit a Seria A.
Mert az vicc, hogy egy bajnok Inter kap 60m-t Olaszban, egy tokutolso 20. Sheffied meg kap 115m-t a PL-ben.
Es ugy eleve osszesen:
Seria A = 850 millio euro
PL = 3000 millio euro
3,5x annyi...
Ha csak egy 20/30%-al novekedne ez is, az megint 15-20m bevetel novekedes lenne evente.
Meccsbevetel, es egyeb osszbevetelt hagyjuk is, mert ugye ott is dobbenet a szakadek, eleg lenne ha ezek a TV jogdijak emelkendnek minimalisan.

Most ezt ha mind osszeadom, meg az uj stadion nelkul is, surolja az evi 100m eurot.
Az Inter jelenlegi celja hogy kb 100-120m euro legyen a minusz, a tavalyi valaha volt legnagyobb, Seria A tortenelmi -245m utan.
20/21-ben szinten kb 120m euro volt a minusz.

Egyszoval, ha az uj BL, uj szponzori szerzodesek, esszeru szerzodesek, Seria A TV jogdij novekedes, es 27-tol az uj stadion is, akkor elerhetunk oda, hogy az Inter tud a tortenelmeben eloszor veszteseg nelkul mukodni, ne adj isten meg nyereseges is lenni.

Szoval szerintem van lehetoseg a csapatban, mind gazdasagilag, mind sportszakmailag a jovore nezve.
Ezt pedig egy magan befektesi csoportnak meg kell latnia, es szepen meg is kell ezaltal vegyek az Intert.
Igy vegezetul biztos jo kezekbe kerulhetne hosszu hosszu ido utan a klub.
P-Inter
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

interfan írta: 2022.02.10. 15:18 Lehet en vagyok tovabbra is a remenytelenul pozitiv, de en akkor is latok jovot az Internek, es azt hogy megerje a klubot megvenni egy magan befektesi csoportnak.
Én ebből azt olvasom ki, hogy te egy Inter drukker vagy, aki a lehető legjobbat akarja a klubnak. Az, hogy ezt egy magán befektetési csoporttal képzeled el, az inkább hangzik reményteli jövőképnek, mintsem túlzott optimizmusnak. És ennek így helye is van. Ahogy annak is, ha más nem így gondolja. Nincs nálunk jósgömb, ami megmondja a tutit (sajnos).
Az én reményteli elképzelésem, hogy olyan tulaj lesz, aki a német klubgazdálkodást adaptálja az olasz viszonyokra és úgy fogja vezetni szeretett együttesünket. A reménytelenül pozitív énem azt mondja, hogy pár év múlva én fogom megvenni a klubot és vezetem be a fenti módit. :lol: :D
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

P-Inter írta: 2022.02.10. 17:18
interfan írta: 2022.02.10. 15:18 Lehet en vagyok tovabbra is a remenytelenul pozitiv, de en akkor is latok jovot az Internek, es azt hogy megerje a klubot megvenni egy magan befektesi csoportnak.
Én ebből azt olvasom ki, hogy te egy Inter drukker vagy, aki a lehető legjobbat akarja a klubnak. Az, hogy ezt egy magán befektetési csoporttal képzeled el, az inkább hangzik reményteli jövőképnek, mintsem túlzott optimizmusnak. És ennek így helye is van. Ahogy annak is, ha más nem így gondolja. Nincs nálunk jósgömb, ami megmondja a tutit (sajnos).
Az én reményteli elképzelésem, hogy olyan tulaj lesz, aki a német klubgazdálkodást adaptálja az olasz viszonyokra és úgy fogja vezetni szeretett együttesünket. A reménytelenül pozitív énem azt mondja, hogy pár év múlva én fogom megvenni a klubot és vezetem be a fenti módit. :lol: :D
A német csapatok általában racionálisan, fenntarthatóan működnek, jó példával szolgálnak! Jó lenne, de Olaszország úgy általában sok mindenben más utat jár mint a németek!
Az új tulajdonos véleményem szerint fontosabb jelen pillanatban mint a bajnoki cím! Ha ebből a csapatból nyáron megint elmegy 2 értékes játékos és a pénzt meg kell tartani akkor komoly visszaesés következik!
Hát én is őszintén remélem hogy sikerül nyár elejéig megszabadulni a kinaiaktól!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2022.02.11. 09:08 A német csapatok általában racionálisan, fenntarthatóan működnek, jó példával szolgálnak! Jó lenne, de Olaszország úgy általában sok mindenben más utat jár mint a németek!
Az új tulajdonos véleményem szerint fontosabb jelen pillanatban mint a bajnoki cím! Ha ebből a csapatból nyáron megint elmegy 2 értékes játékos és a pénzt meg kell tartani akkor komoly visszaesés következik!
Hát én is őszintén remélem hogy sikerül nyár elejéig megszabadulni a kinaiaktól!
Valoban most a leheto legfontosabb, ami mindennel fontosabb, az az uj tulajdonos.

Egyebkent volt egy erdekes Marotta nyilatkozat tegnap:

"Ma a fenntarthatosag fontosabb mint az eredmenyek egy klub eleteben.
Ezt a szurkolok elvarasaitol, es igenyitol fuggetlenul fenn kell tartani"
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.02.11. 12:31
Egyebkent volt egy erdekes Marotta nyilatkozat tegnap:

"Ma a fenntarthatosag fontosabb mint az eredmenyek egy klub eleteben.
Ezt a szurkolok elvarasaitol, es igenyitol fuggetlenul fenn kell tartani"
Ez nagyszerű meglátás csak akkor ajánlanám figyelmébe, hogy ne kössünk ilyen fantasztikus üzleteket mint Kolarov hosszabbítása majd nem tudjuk kitenni, meg Vidal féle 2 + 1 éves szerződést akinek fizethetünk ha kitennénk....Perisic 3 éves új szerződését meg már meg sem említem.... :?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.02.11. 12:34
interfan írta: 2022.02.11. 12:31
Egyebkent volt egy erdekes Marotta nyilatkozat tegnap:

"Ma a fenntarthatosag fontosabb mint az eredmenyek egy klub eleteben.
Ezt a szurkolok elvarasaitol, es igenyitol fuggetlenul fenn kell tartani"
Ez nagyszerű meglátás csak akkor ajánlanám figyelmébe, hogy ne kössünk ilyen fantasztikus üzleteket mint Kolarov hosszabbítása majd nem tudjuk kitenni, meg Vidal féle 2 + 1 éves szerződést akinek fizethetünk ha kitennénk....Perisic 3 éves új szerződését meg már meg sem említem.... :?
Az elso kettot koszonjuk meg Contenak, es az elnokunknek aki lement kutyaba neki...

Perisic hosszabbitasa 3 evvel es 6-7m viszont ha megkotjuk, akkor arra nem igazan lesz mentseg.

Egyebekent a nyilatkozatra visszaterve, ez azert eleg erosen azt jelenti, hogy tokmindegy 1. vagy 6. hely, a klub tudjon normalisan mukodni.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.02.11. 12:38
Egyebekent a nyilatkozatra visszaterve, ez azert eleg erosen azt jelenti, hogy tokmindegy 1. vagy 6. hely, a klub tudjon normalisan mukodni.
Ezt azért nem gondolnám. BL hely szerintem minimum elvárás. Ott azért van némi pénz amitől elesnénk ha mondjuk 5.-ek vagy 6. ok vagyunk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.02.11. 12:55
interfan írta: 2022.02.11. 12:38
Egyebekent a nyilatkozatra visszaterve, ez azert eleg erosen azt jelenti, hogy tokmindegy 1. vagy 6. hely, a klub tudjon normalisan mukodni.
Ezt azért nem gondolnám. BL hely szerintem minimum elvárás. Ott azért van némi pénz amitől elesnénk ha mondjuk 5.-ek vagy 6. ok vagyunk.
Iden nem is kerdes, mindig mindenki elmondta, Scudetto a cel.
Ez vilagos.

De...
Ha ne adj isten maradunk a hitelbefekteto kezeben, akkor majd megint jon a 100m plusz diktatum a mercaton?
Es majd elmondjuk, "nem az eredmeny az elsodleges, hanem a fenntarthatosag, gondoljanak barmit a szurkolok".
Ez azert nem hangzik valami jol....
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.02.11. 12:58

De...
Ha ne adj isten maradunk a hitelbefekteto kezeben, akkor majd megint jon a 100m plusz diktatum a mercaton?
Es majd elmondjuk, "nem az eredmeny az elsodleges, hanem a fenntarthatosag, gondoljanak barmit a szurkolok".
Ez azert nem hangzik valami jol....
Persze. Ha ez lesz nyáron a forgatókönyv és nem jön új tulaj akkor sajna kb. ez várható. Remélem persze nem így történik. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Elmult napok hazkutatasai a szovetsegnel kiderult, a Zhang csalad 2022 juni 30-ig vallalta az Inter mukodeset es a klub kiadasainak fedezeset.
Mint tudjuk az Oaktree altal garantalt 275m 30% kamattal adott hitelbol tudjuk mukodteti a klubot.

A hivatalos tajekoztatas szerint a vizsgalt piaci muveltek az osszes penzugyi szempont betartasaval tortent.

https://www.fcinter1908.it/copertina/su ... gno-inter/
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Kicsit off de Conte-val mi van?Elkezdte a hisztit es mar be is tamadta a klubjat? :D
Nem teljesen oke a csavo....alig van ott de mar elesen kritizalja a munaadojat akitol raadasul egy raklap fizut kap....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.02.17. 13:08 Kicsit off de Conte-val mi van?Elkezdte a hisztit es mar be is tamadta a klubjat? :D
Nem teljesen oke a csavo....alig van ott de mar elesen kritizalja a munaadojat akitol raadasul egy raklap fizut kap....
Mar elkezdte 1 honapja...
Januarban mar fenyegetozott. :D

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/labdar ... egetesnek/
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.02.17. 13:17
Cupi írta: 2022.02.17. 13:08 Kicsit off de Conte-val mi van?Elkezdte a hisztit es mar be is tamadta a klubjat? :D
Nem teljesen oke a csavo....alig van ott de mar elesen kritizalja a munaadojat akitol raadasul egy raklap fizut kap....
Mar elkezdte 1 honapja...
Januarban mar fenyegetozott. :D

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/labdar ... egetesnek/
Elore lehetett tudni a Levy nem fog neki tobb 100 milliot adni igazolasokra.
Neha ugy erzem Conte egy alomvilagban el ahol leulsz az FM ele,beutod a cheat kodod amivel lesz 1000 milliod es azt veszed meg akit akarsz. :D
Bajnoki cimet koszonom neki de amilyen hisztiket levag.....Tolunk lelepett mert nincs penz...Tottenham-el most elorebb van?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.02.17. 13:24
interfan írta: 2022.02.17. 13:17
Cupi írta: 2022.02.17. 13:08 Kicsit off de Conte-val mi van?Elkezdte a hisztit es mar be is tamadta a klubjat? :D
Nem teljesen oke a csavo....alig van ott de mar elesen kritizalja a munaadojat akitol raadasul egy raklap fizut kap....
Mar elkezdte 1 honapja...
Januarban mar fenyegetozott.

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/labdar ... egetesnek/
Elore lehetett tudni a Levy nem fog neki tobb 100 milliot adni igazolasokra.
Neha ugy erzem Conte egy alomvilagban el ahol leulsz az FM ele,beutod a cheat kodod amivel lesz 1000 milliod es azt veszed meg akit akarsz. :D
Bajnoki cimet koszonom neki de amilyen hisztiket levag.....Tolunk lelepett mert nincs penz...Tottenham-el most elorebb van?
Nekem ezek a mondatai "tetszenek" a leginkabb:

"Sok fiatal jatekosunk van, sokak meg a PL-ben is ujak, tapasztalatok kell szerezniuk es fejlodni."

"A Spurs fiatal jatekosokat keres, akiknek fejlodnie kell, nem pedig kesz jatekosokat."

"Ha azonnali eredmenyt akarsz elerni, akkor nagy tapasztalattal rendelkezo jatekosokra van szukseged, akik ezt tovabbadjak ezt a csapat tobbi tagjanak".

https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/c ... er-1647426

Mintha mar hallottuk volna ezeket a mondatokat. :D :D :D

Nyaron megprobalhatnak rasozni a Kolarov + Vidal + Dzeko harmast. :D :D :D
Conte kepes lenne ezert a harmasert fizetni is, mar "rutin gyoztes bajnokok". :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2022.02.17. 13:37-kor.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Cupi írta: 2022.02.17. 13:24
interfan írta: 2022.02.17. 13:17
Cupi írta: 2022.02.17. 13:08 Kicsit off de Conte-val mi van?Elkezdte a hisztit es mar be is tamadta a klubjat? :D
Nem teljesen oke a csavo....alig van ott de mar elesen kritizalja a munaadojat akitol raadasul egy raklap fizut kap....
Mar elkezdte 1 honapja...
Januarban mar fenyegetozott. :D

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/labdar ... egetesnek/
Elore lehetett tudni a Levy nem fog neki tobb 100 milliot adni igazolasokra.
Neha ugy erzem Conte egy alomvilagban el ahol leulsz az FM ele,beutod a cheat kodod amivel lesz 1000 milliod es azt veszed meg akit akarsz. :D
Bajnoki cimet koszonom neki de amilyen hisztiket levag.....Tolunk lelepett mert nincs penz...Tottenham-el most elorebb van?
Na meg Milánóban távol a család, de Angliában biztos nincs... :D
Nekem nem hiányzik kicsit sem.
gianluca
Hozzászólások: 461
Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: gianluca »

Szponzori szerződést kötöttünk a Panasonic-kal az idény végéig. A Serie A ill. Coppa hazai meccseken jelenik meg a Panasonic.
Az új nanoizé légkondijukat promózzák velünk. Az egyik forrás szerint 200 db légkondicionáló berendezést kapunk tőlük az edzőközpontba meg egyéb helyekre.
Pénzről nem írtak sehol.

Forrás: https://www.insideworldfootball.com/202 ... r-partner/
https://www.sportbusiness.com/news/inte ... portfolio/
Avatar
drtie
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: drtie »

gianluca írta: 2022.02.23. 18:09 Szponzori szerződést kötöttünk a Panasonic-kal az idény végéig. A Serie A ill. Coppa hazai meccseken jelenik meg a Panasonic.
Az új nanoizé légkondijukat promózzák velünk. Az egyik forrás szerint 200 db légkondicionáló berendezést kapunk tőlük az edzőközpontba meg egyéb helyekre.
Pénzről nem írtak sehol.

Forrás: https://www.insideworldfootball.com/202 ... r-partner/
https://www.sportbusiness.com/news/inte ... portfolio/
Kiváncsi vagyok, hogy mi lehet a háttérben (pl. Hosszabb távú együttműködés a 22/23-as szezontól), mert ez a 200db klíma bagatell összeg ezen a szinten. (cca. 150.000 €)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Conte mar a tavozassal fenyegetozik.
Utolso 5 bajnoki = 4 vereseg.
De tudjuk, "azonnali eredmenyehez rutin bajnok gyoztes jatekoskok kellenek". :D :D

https://m.calciomercato.com/news/incred ... abil-44137
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

PellerG írta: 2022.02.17. 13:35
Cupi írta: 2022.02.17. 13:24
interfan írta: 2022.02.17. 13:17

Mar elkezdte 1 honapja...
Januarban mar fenyegetozott. :D

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/labdar ... egetesnek/
Elore lehetett tudni a Levy nem fog neki tobb 100 milliot adni igazolasokra.
Neha ugy erzem Conte egy alomvilagban el ahol leulsz az FM ele,beutod a cheat kodod amivel lesz 1000 milliod es azt veszed meg akit akarsz. :D
Bajnoki cimet koszonom neki de amilyen hisztiket levag.....Tolunk lelepett mert nincs penz...Tottenham-el most elorebb van?
Na meg Milánóban távol a család, de Angliában biztos nincs... :D
Nekem nem hiányzik kicsit sem.
Már áll is a bál.
Az biztos szerintem, hogy a csávó nem 100-as.
Persze, van aki nagyon ambíciózus.
De nem tudom eldönteni, hogy rájött közben, hogy vígan el lett volna ő a tőlünk kapott pénzzel és a Sky-os szakkommentátori munkájával és felesleges neki ez a Tottenhames erőlködés, vagy már látja előre a Spurs anyagi korlátait és hogy nem fog minőségi neveket kapni, ezért menekülne?!

https://twitter.com/FabrizioRomano/stat ... _MiMUpAAAA
https://twitter.com/FabrizioRomano/stat ... _IhsUpAAAA
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Csodalkozunk?

O mindig is ez volt.
5 meccs = 4 vereseg, mar a tavozassal fenyegetozik.
(Persze a fizeteserol nem fog lemondani)

Es persze ki a "hibas"?
A klub...
Mert "azonnali eredmenyhez, rutin bajnok gyoztes jatekosok kellenek".
O veletlenul sosem hibas, o mindig a tokeletesseg.

Ismerjuk ezt, az elso Conte ev vegig errol szolt...

Egy dologert konyorgok, Marotta lehet akarmilyen duhos, es akarmennyire is meg "KELL" vedeni a Scudettot, es ne adj isten nem sikerul, ez a agyilag nem szazas Conte neve nehogy felmeruljon mint "visszatero" ha nem leszunk bajnokok.

Nekem az a veg lenne...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

PellerG írta: 2022.02.24. 08:12
De nem tudom eldönteni, hogy rájött közben, hogy vígan el lett volna ő a tőlünk kapott pénzzel és a Sky-os szakkommentátori munkájával és felesleges neki ez a Tottenhames erőlködés, vagy már látja előre a Spurs anyagi korlátait és hogy nem fog minőségi neveket kapni, ezért menekülne?!
Csak ezt nem tudom ő milyen világban élt? Ezt mindenki tudta előre....régóta köztudott Levy nem szeret/akar nagyon költekezni. Amikor aláírt ezzel nem volt tisztában? :?
Elég lett volna megnéznie az Amazon : All or Nothing - Tottenham sorozatát és ebből is megtudta volna. :D :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.02.24. 08:48 Amikor aláírt ezzel nem volt tisztában? :?
Most oszinten, te nem irtal volna ala 18m euros fizetesert cserebe?

Foleg ugy, hogy o aztan vegkielegites nelkul nem lep le...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.02.24. 08:19
Egy dologert konyorgok, Marotta lehet akarmilyen duhos, es akarmennyire is meg "KELL" vedeni a Scudettot, es ne adj isten nem sikerul, ez a agyilag nem szazas Conte neve nehogy felmeruljon mint "visszatero" ha nem leszunk bajnokok.

Nekem az a veg lenne...
Nem tudom elképzelni, hogy legyen bármi esély arra, hogy Conte vissza térjen. Előbb fog menni a Milánba vagy haza Torinóba, sőt akár az Atalantába, de annál is inkább a Newcastlebe. Nálunk már lefőtt neki a kávé.
Meg igazából akkor sem fogják elküldeni Inzaghit ha 2.ak vagy 3.ak leszünk. Esélytelen Conte, nem félek tőle. ;)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2022.02.24. 06:12 Conte mar a tavozassal fenyegetozik.
A Scudetto nagy dolog, de örülök hogy megszabadultunk ettől a baromtól.
Kicsit sem hiányzik :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2022.02.24. 09:10
interfan írta: 2022.02.24. 06:12 Conte mar a tavozassal fenyegetozik.
A Scudetto nagy dolog, de örülök hogy megszabadultunk ettől a baromtól.
Kicsit sem hiányzik :)
Ugyanezt gondolom en is.
Soha tobbe nem akarom az Inter kozelebe latni...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.02.24. 08:55

Most oszinten, te nem irtal volna ala 18m euros fizetesert cserebe?

Foleg ugy, hogy o aztan vegkielegites nelkul nem lep le...
De tisztában lettem volna a lehetőségekkel. Mert ő úgy balhézik, hogy ezeket tudnia kellett előre. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.02.24. 09:18
interfan írta: 2022.02.24. 08:55

Most oszinten, te nem irtal volna ala 18m euros fizetesert cserebe?

Foleg ugy, hogy o aztan vegkielegites nelkul nem lep le...
De tisztában lettem volna a lehetőségekkel. Mert ő úgy balhézik, hogy ezeket tudnia kellett előre. ;)
O ez, mindig is ez volt, mindig is ez lesz.
A balhek kiralya...

Szerinted nem volt tisztaban a lehetosegekkel?
Dehogynem volt tisztaban, pontosan tudta.
Csak a 18m befogta a szajat.
1,5 evre irt ala, ez kiszamolva 27m euro, o innentol bevan 100%-ban biztositva, es azt csinal amit akar.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Azért balhézik mert így próbálja a felelősséget másra tolni! Mindig ezt csinálta és ez most sincs másképp!
És persze hogy aláírt, pontosan tudta hova megy!
Max elkuldik és akkor is megkapja a zsetont!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.02.24. 09:20

Szerinted nem volt tisztaban a lehetosegekkel?
Dehogynem volt tisztaban, pontosan tudta.
Csak a 18m befogta a szajat.
1,5 evre irt ala, ez kiszamolva 27m euro, o innentol bevan 100%-ban biztositva, es azt csinal amit akar.
Persze csak miért jó ez az egész balhézás mindenhol....oké a pénzt értem de akkoris tök gáz.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Különösen a világban ma zajlódó események tükrében, jó látni Conte-Lukaku kapcsán, hogy a pénz önmagában nem elég a boldogsághoz. Bárcsak minél többen felismernék ezt a világon...
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

interfan írta: 2022.02.24. 09:20
Cupi írta: 2022.02.24. 09:18
interfan írta: 2022.02.24. 08:55

Most oszinten, te nem irtal volna ala 18m euros fizetesert cserebe?

Foleg ugy, hogy o aztan vegkielegites nelkul nem lep le...
De tisztában lettem volna a lehetőségekkel. Mert ő úgy balhézik, hogy ezeket tudnia kellett előre. ;)
O ez, mindig is ez volt, mindig is ez lesz.
A balhek kiralya...

Szerinted nem volt tisztaban a lehetosegekkel?
Dehogynem volt tisztaban, pontosan tudta.
Csak a 18m befogta a szajat.
1,5 evre irt ala, ez kiszamolva 27m euro, o innentol bevan 100%-ban biztositva, es azt csinal amit akar.
Viszont abban is biztos vagyok, hogy komoly csapatnál ez az utolsó munkája, ha nem sikerül valami eredményt elérni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Baggio85 írta: 2022.02.24. 12:58 Különösen a világban ma zajlódó események tükrében, jó látni Conte-Lukaku kapcsán, hogy a pénz önmagában nem elég a boldogsághoz. Bárcsak minél többen felismernék ezt a világon...
Contet azert tulsagosan ne feltsd.
Nalunk is kapott a 2 eve alatt 34m eurot.
2 ev = 34m euro, azert nem rossz...

Es itt sem volt "boldog", csak a siras ment, hogy a csalad hianyzik, elete legnehezebb eve, bla-bla-bla...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

alwin91 írta: 2022.02.24. 13:30
interfan írta: 2022.02.24. 09:20
Cupi írta: 2022.02.24. 09:18

De tisztában lettem volna a lehetőségekkel. Mert ő úgy balhézik, hogy ezeket tudnia kellett előre. ;)
O ez, mindig is ez volt, mindig is ez lesz.
A balhek kiralya...

Szerinted nem volt tisztaban a lehetosegekkel?
Dehogynem volt tisztaban, pontosan tudta.
Csak a 18m befogta a szajat.
1,5 evre irt ala, ez kiszamolva 27m euro, o innentol bevan 100%-ban biztositva, es azt csinal amit akar.
Viszont abban is biztos vagyok, hogy komoly csapatnál ez az utolsó munkája, ha nem sikerül valami eredményt elérni.
Ez igaz csak mi a "komoly" csapat definicoja?

Ki gondolta volna Ancelotti lehet meg Real edzo?
Mondjuk ezt a Realt is hagyjuk inkabb...

Ragnick-MU
Xavi-Barca

Par eve meg ezek "komoly" csapatnak szamitottak, most meg nezzuk meg a neveket ott.

Az persze igaz, hogy ilyen Bayern, City, Pool szinteknel az eletben nem fog felmerulni.
Mondjuk sose lehet tudni...

Nagyon keves igazan "top" edzot tudunk jelenleg mondani, es ok se lesznek eletuk vegeig ott ahol.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

Nem tudom volt-e róla szó, ha jó láttam nem, de Vanheusden múltkor ugye megint megsérült a Genoa-Venezia meccs előtt és benne van a pakliban, hogy ki is dőlt a szezon hátralevő részére, újra a térdével van probléma. Szerintem így felesleges számításba venni a jövőben, Sensi 2.0 lenne csak, kérdés, hogy lesz-e rá érdeklődés nyáron.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: drtie »

ricsinter írta: 2022.02.24. 16:54 Nem tudom volt-e róla szó, ha jó láttam nem, de Vanheusden múltkor ugye megint megsérült a Genoa-Venezia meccs előtt és benne van a pakliban, hogy ki is dőlt a szezon hátralevő részére, újra a térdével van probléma. Szerintem így felesleges számításba venni a jövőben, Sensi 2.0 lenne csak, kérdés, hogy lesz-e rá érdeklődés nyáron.
Ez nagyon nem jó hír :(
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ricsinter írta: 2022.02.24. 16:54 Nem tudom volt-e róla szó, ha jó láttam nem, de Vanheusden múltkor ugye megint megsérült a Genoa-Venezia meccs előtt és benne van a pakliban, hogy ki is dőlt a szezon hátralevő részére, újra a térdével van probléma. Szerintem így felesleges számításba venni a jövőben, Sensi 2.0 lenne csak, kérdés, hogy lesz-e rá érdeklődés nyáron.
Sajnalom ha valoban komoly a serulese.

Ki kell szallni belole is barmennyit is kapunk.
Sensi kapcsan ugyanezt gondolom, penzze kell tenni ezeket a jatekosokat vegre.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hivatalos!!!

Az UEFA vizsgalatot inditott az Inter ellen, a FFP altal eloirt "fedezeti kovetelmenyek nem teljesulese miatt".
Az UEFA kinevezett egy embert, aki az osszes relevans bizonyitekot es iratot osszegyujti az Inter kapcsan, koztuk a 2023-tol 2025-ig levo penzugyi evekre vonatkozo uzleti terveket is.

A targyalas marciusban Nyonban lesz.


https://www.fcinter1908.it/copertina/in ... fair-play/
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2022.02.28. 19:59 Hivatalos!!!

Az UEFA vizsgalatot inditott az Inter ellen, a FFP altal eloirt "fedezeti kovetelmenyek nem teljesulese miatt".
Az UEFA kinevezett egy embert, aki az osszes relevans bizonyitekot es iratot osszegyujti az Inter kapcsan, koztuk a 2023-tol 2025-ig levo penzugyi evekre vonatkozo uzleti terveket is.

A targyalas marciusban Nyonban lesz.


https://www.fcinter1908.it/copertina/in ... fair-play/
Ez azért még hiányzott.A PSG-nek mikor lesz ilyen vizsgálata?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2022.02.28. 22:40
interfan írta: 2022.02.28. 19:59 Hivatalos!!!

Az UEFA vizsgalatot inditott az Inter ellen, a FFP altal eloirt "fedezeti kovetelmenyek nem teljesulese miatt".
Az UEFA kinevezett egy embert, aki az osszes relevans bizonyitekot es iratot osszegyujti az Inter kapcsan, koztuk a 2023-tol 2025-ig levo penzugyi evekre vonatkozo uzleti terveket is.

A targyalas marciusban Nyonban lesz.


https://www.fcinter1908.it/copertina/in ... fair-play/
Ez azért még hiányzott.A PSG-nek mikor lesz ilyen vizsgálata?
Azert megneznem a PSG es az Inter "fedezetet" a kovetkezo 2-3 ev penzugyi evre....

Azt hiszem az "eg es fold" jelzo nem eleg....

Egyebkent valoban hianyzott meg ez is.
Nem eleg az Olasz ugyeszseg, adohivatal, rendorseg vizsgalata, hazkutatasai, lefoglalt iratai, targyai, most az UEFA is...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.03.01. 06:07

Egyebkent valoban hianyzott meg ez is.
Nem eleg az Olasz ugyeszseg, adohivatal, rendorseg vizsgalata, hazkutatasai, lefoglalt iratai, targyai, most az UEFA is...
Nekem ez az egész szitu most a Conte előtti időket juttatja eszembe. Akkor is jött mindig az összeesés januárra meg szenvedtünk a FFP miatt folyamatosan...... :? :(
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.03.01. 09:08
interfan írta: 2022.03.01. 06:07

Egyebkent valoban hianyzott meg ez is.
Nem eleg az Olasz ugyeszseg, adohivatal, rendorseg vizsgalata, hazkutatasai, lefoglalt iratai, targyai, most az UEFA is...
Nekem ez az egész szitu most a Conte előtti időket juttatja eszembe. Akkor is jött mindig az összeesés januárra meg szenvedtünk a FFP miatt folyamatosan...... :? :(
Eredmenyek kapcsan ugye valoban ateltunk nem egyszer nem ketszer szornyu januar-februarokat, sot meg tavaszokat is.
Szoval jogos amit irsz, remeljuk az idei szezonban a januar-februar eleg volt erre.
Ma mar marcius, szoval ma ideje nyerni. :)

UEFA kapcsan viszont mas a helyzet.
Amirol te irsz, az az, hogy akkor volt egy buntetesunk, emlekezhetunk ra, egy bizonyos "Settlement Agreement".
Amit meg a Thohir eraban kaptunk, es azzal volt a "szenvedes" amirol irsz, egeszen 2019-ig.

Viszont most mas a helyzet, most a klub anyagi helyzete, es tulajdonosi hattere miatt kerultunk elo.
Mart hat gondolhatjuk, milyen "fedezete" lehet az Internek a jelenlegi tulajdonosi helyzetben a kovetkezo gazdasagi evekre.
Idei szezon mukodeset azaz fedezetet is csak az Oaktree gigahitelbol tudjuk fedezni.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.03.01. 09:14
Viszont most mas a helyzet, most a klub anyagi helyzete, es tulajdonosi hattere miatt kerultunk elo.
Mart hat gondolhatjuk, milyen "fedezete" lehet az Internek a jelenlegi tulajdonosi helyzetben a kovetkezo gazdasagi evekre.
Idei szezon mukodeset azaz fedezetet is csak az Oaktree gigahitelbol tudjuk fedezni.
Oké ezt értem csak ez miért most tűnt fel? Nyár óta nyílt titok hitelből élünk. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.03.01. 09:23
interfan írta: 2022.03.01. 09:14
Viszont most mas a helyzet, most a klub anyagi helyzete, es tulajdonosi hattere miatt kerultunk elo.
Mart hat gondolhatjuk, milyen "fedezete" lehet az Internek a jelenlegi tulajdonosi helyzetben a kovetkezo gazdasagi evekre.
Idei szezon mukodeset azaz fedezetet is csak az Oaktree gigahitelbol tudjuk fedezni.
Oké ezt értem csak ez miért most tűnt fel? Nyár óta nyílt titok hitelből élünk. :D
Ahogy az Inter hivatalos kozlemenye is kiemeli, az Inter 2021 oktoberben nyujtotta be a 2021 juni 30-an zarult gazdasagi ev adatait az UEFA-nak, valamint a 2021-22-es gazdasagi ev elorejelzeset.
A hivatalos kozlemeny kiemeli, az UEFA novemberben tovabbi iratokat kert be, mivel nem volt meggyozodve az UEFA altal eloirt "fedezeti kovetelmenyek" teljesuleseben.
Az Inter ezeket az iratokat benyujtotta, de az UEFA tovabbra sem lat garanciakat, ezert is indult vizsgalat az Inter ellen, es ezert is kertek be a 2023-tol 2025-ig tarto gazdasagi evek "fedezeteit" ami a klub mogott van.

Szoval kerdesedre valaszolva, ez mar feltunt az UEFA-nak oktoberben is amikor megkapta az Intertol a kapcsolodo iratokat.
Majd tovabbi garanciakat kertek, az Inter altal benyujtott garancia vagy "fedezet" pedig tovabbra sem eleg.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.03.01. 09:33
Szoval kerdesedre valaszolva, ez mar feltunt az UEFA-nak oktoberben is amikor megkapta az Intertol a kapcsolodo iratokat.
Majd tovabbi garanciakat kertek, az Inter altal benyujtott garancia vagy "fedezet" pedig tovabbra sem eleg.
Köszi. Mondjuk azt nem tudom van olyan pont bármilyen UEFA szabályzatban, hogy hitel nem minősül fedezetnek egy adott klub működéséhez? Ha hitelből oldod meg akkor az szabályellenes?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.03.01. 09:39
interfan írta: 2022.03.01. 09:33
Szoval kerdesedre valaszolva, ez mar feltunt az UEFA-nak oktoberben is amikor megkapta az Intertol a kapcsolodo iratokat.
Majd tovabbi garanciakat kertek, az Inter altal benyujtott garancia vagy "fedezet" pedig tovabbra sem eleg.
Köszi. Mondjuk azt nem tudom van olyan pont bármilyen UEFA szabályzatban, hogy hitel nem minősül fedezetnek egy adott klub működéséhez? Ha hitelből oldod meg akkor az szabályellenes?
Szerintem a gond nem az, hogy az idei evet mibol oldjuk meg, mert az megvan oldva abbol a brutalis hitelbol dobbenet 30%-os kamattal.
Szoval az szerintem ok...

Itt a baj ott lehet, hogy mibol lesz megoldva a kovetkezo ev, az azt koveto, es az azt koveto.
Nem veletlenul kerte be a "fedezeti garanciakat" az UEFA 2025-ig.
Es eleve nem hogy "fedezet" nincs a kovetkezo szezonokra, meg a hitel torleszteset is meg kell kezdeni, laza evi 120m euroval.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Kellosamuel barátunkon azért rajta tartom vigyázó tekintetemet, bár eléggé lecsökkentek a híreivel kapcsolatos elvárásaim.
Ugyanakkor február 25.-én megírta, hogy a héten bejelentik a SuperLeague folytatását. Nos az NSO erről ma közölt egy cikket a The Telegraph-ra hivatkozva. E szerint Agnelli mester csütörtökön a témában sajtótájékoztató tart. Átalakították, megsózták-borsozták, kétszer átsütötték és huss, majd kiderül így fogyasztható e. Mindenesetre emiatt a találata miatt érdekes lehet ismét figyelni az Aramco-val kapcsolatos híreit. E szerint megy a beszélgetés gőzerővel és jelenleg így állunk:
Aramco 51%
PIF 23%
Zhang: 25%
Egyéb: 1%
Ha tényleg jönnek az Arabok, akkor az UEFA a vizsgálatait be is szüntetheti és végre talán ismét tudunk értelmes igazolásokat végrehajtani. Mindenesetre szinten az ő híre volt, hogy Marotta szerződésében benne van, hogy bármikor felállhat, mert állítólag őt akarják a SuperLeague vezérének. Ez is sajnos logikus, hiszen ezzel Agnelli minket gyengítene, miközben a saját projektjét és a Juventus erősítené.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2022.03.01. 13:46 Kellosamuel barátunkon azért rajta tartom vigyázó tekintetemet, bár eléggé lecsökkentek a híreivel kapcsolatos elvárásaim.
Ugyanakkor február 25.-én megírta, hogy a héten bejelentik a SuperLeague folytatását. Nos az NSO erről ma közölt egy cikket a The Telegraph-ra hivatkozva. E szerint Agnelli mester csütörtökön a témában sajtótájékoztató tart. Átalakították, megsózták-borsozták, kétszer átsütötték és huss, majd kiderül így fogyasztható e. Mindenesetre emiatt a találata miatt érdekes lehet ismét figyelni az Aramco-val kapcsolatos híreit. E szerint megy a beszélgetés gőzerővel és jelenleg így állunk:
Aramco 51%
PIF 23%
Zhang: 25%
Egyéb: 1%
Ha tényleg jönnek az Arabok, akkor az UEFA a vizsgálatait be is szüntetheti és végre talán ismét tudunk értelmes igazolásokat végrehajtani. Mindenesetre szinten az ő híre volt, hogy Marotta szerződésében benne van, hogy bármikor felállhat, mert állítólag őt akarják a SuperLeague vezérének. Ez is sajnos logikus, hiszen ezzel Agnelli minket gyengítene, miközben a saját projektjét és a Juventus erősítené.
Mikor lesz most a hivatalos bejelentes?

Samuel baratunk "tortenelme":

"

November vegen hivatalosan bejelentik.
Jaa megsem, par papir hianyzik, kis turelem.

December elejen hivatalosan bejelentik most mar ez a datum fix, biztos forras.
Jaa megsem, mert az unnepi idoszak miatt csuszas van, turelem.

December 15 szerdan hivatalosan bejelentik, mar nincs kerdes.
Jaa megsem, szenzitiv forrasom szerint csuszas lesz, turelem.

Az Unnepek elott 1000% hogy bejelentik, ez mar mindentol biztosabb, meg egy kis turelem.
Jaa megsem, csuszik az egesz marciusra.

"

Oriasi bohoc az ember, akirol a mai napig nem tudjuk hogy kicsoda. :D
Mert nem ujsagiro, es annyi koze van a focihoz, mint itt barkinek. :D
Elkepeszto hogy leteznek meg ekkora futobolond marhak a vilagon.

Eddig az ember inkabb rohogott ezen, most mar inkabb sir annyira szanalmas.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Kötetlen beszélgetés az Interről (De nem OFF)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Spanyol szovetseg elnoke nagyon erosen tamadta a Perez-Agnelli-Laporta harmast.
Elmondta, ez a 3 ember aki a Szuperligaban meg hisz, tobbet hazudik mint Putyin Oroszorszaga.

Agnelliek ujraelesztett terve pedig ez:

https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/s ... ch-1653484
Válasz küldése