A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.03.08. 13:09
Mert senki nem tudta a tobbiek mit fognak a mercaton muvelni.
Egyebkent Zhang a nyaron is elmondta, legmagasabb szinten kell maradni, es legnagyobb celokert kuzdeni.

Szeptemerben mercato zaras utan pedig mar mindenki egyertlemuen kimondta, Scudetto a cel.

Azért Allegri miatt ment a para a juvétól, hogy megjött a minőség és sajnos ők jók lesznek. Hiába nem igazoltak nyáron jól azért arra senki nem számított ők így elcseszik az első félévet.....

Azzal egyetértek fájna ha ez a milan bajnok lenne....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.03.08. 14:43
interfan írta: 2022.03.08. 13:09
Mert senki nem tudta a tobbiek mit fognak a mercaton muvelni.
Egyebkent Zhang a nyaron is elmondta, legmagasabb szinten kell maradni, es legnagyobb celokert kuzdeni.

Szeptemerben mercato zaras utan pedig mar mindenki egyertlemuen kimondta, Scudetto a cel.

Azért Allegri miatt ment a para a juvétól, hogy megjött a minőség és sajnos ők jók lesznek. Hiába nem igazoltak nyáron jól azért arra senki nem számított ők így elcseszik az első félévet.....

Azzal egyetértek fájna ha ez a milan bajnok lenne....
Allegri alapvetoen garancia a sikerre es a minosegre, ez teny.
Kiemelkedoen a legjobb Olasz edzo.

Viszont a Juve a semmibol elveszett egy 30-40 golos CR-t aki egymaga oda meg vissza szivatta az egesz Seria A-t.
Helyette meg kaptak egy viccnek is rossz Keant.
Azert ott mar nagyon az ment, ez hatalmas ervagas lesz nekik.
Az is lett...

Persze arra hogy ennyire elcseszik az elejet senki nem szamitott, meg CR hianya miatt sem.
Viszont most mar kezdenek osszeallni.
De 14 pontos hatranyt ha eldobunk veluk szemben, az megint oriasi blama...
P-Inter
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Én nem tulajdonítok (és sosem tulajdonítottam) nagy jelentőséget annak, mit mondanak kifelé a fejeseink. Azt mondják, amit mondani kell és mi, szurkolók hallani akarunk. Mint a meccs utáni nyilatkozatok. Unalmas, ugyanazok a semmitmondó gondolatok, csapágyasra hajtva. Blama. Erre alapozni bármilyen véleményt, felesleges.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tegnap volt Marottanak egy felmondata:

"Nagyon optimista vagyok az Inter jovojet illetoen"


Ez azt tamaszthatja ala, amit beszeltunk itt paran, hogy ha valaki, akkor o nem hosszabbitott volna, ha nem tud valamit az uj tulajdonost illetoen.

Nagyon remelem a tegnapi szavai is azt mutatjak, hogy a vezetosegunk mar tudja az uj tulajdonost.
möszi
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: möszi »

interfan írta: 2022.03.09. 06:49 Tegnap volt Marottanak egy felmondata:

"Nagyon optimista vagyok az Inter jovojet illetoen"


Ez azt tamaszthatja ala, amit beszeltunk itt paran, hogy ha valaki, akkor o nem hosszabbitott volna, ha nem tud valamit az uj tulajdonost illetoen.

Nagyon remelem a tegnapi szavai is azt mutatjak, hogy a vezetosegunk mar tudja az uj tulajdonost.
Kérdés, hogy mikor, milyen kontextusban mondta. Ha a tegnapi meccs után, akkor aligha a tulajdonosváltásra utalt.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

möszi írta: 2022.03.09. 07:30
interfan írta: 2022.03.09. 06:49 Tegnap volt Marottanak egy felmondata:

"Nagyon optimista vagyok az Inter jovojet illetoen"


Ez azt tamaszthatja ala, amit beszeltunk itt paran, hogy ha valaki, akkor o nem hosszabbitott volna, ha nem tud valamit az uj tulajdonost illetoen.

Nagyon remelem a tegnapi szavai is azt mutatjak, hogy a vezetosegunk mar tudja az uj tulajdonost.
Kérdés, hogy mikor, milyen kontextusban mondta. Ha a tegnapi meccs után, akkor aligha a tulajdonosváltásra utalt.
Tegnapi meccs Elott mondta.

Nem tudjuk mire utalt.

Viszont az biztos, hogy hosszabitott, es ennek valami oka van.
Foleg egy olyan komoly szakmai vezetonel mint o.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Masik topicos Mike idezet:

"Inzaghi remek edző, nemzetközi szinten is, bárkivel szívesen szembemegyek, aki az ellenkezőjét állítja"

Azert hoztam at ide, mivel az edzorol beszelgetunk.

Nem hinnem hogy barkivel "szembekene menned" emiatt.

Ez egy nagyon erdekes tema, es kozelitve a szezon vegehez, mar lehet egy elozetes ertekelest vegezni.

En amikor megjott Inzaghi, kifejezetten orultem neki.
Masik opcio Sarri lett volna, hat na...
En kepesnek lattam Inzaghit a szintlepesre, amit mindenki vart tole, valamint remeltem, a lathato es eros korlatait legyozi.

Kezdjuk ott, hogy sokkal-sokkal 1000x jobb az Inzaghi fele Intert nezni, mint a Conte fele totalis celfocit.
Meg ha a bajnoksagba kevesbe eredmenyes is, de a BL-be +23m bevetelt jelentett Inzaghi, a 20m-val tobbe kerulo Contehoz kepest.
Szoval ahogy par hete irtam, inkabb nezem itt 15 evig Inzaghit a 6.helyen, mint hogy Contet 1 napig is ujra az Inter kispadon lassam.

Viszont Inzaghinak a korlatai ugyanugy megvannak.
1db taktika.
Nem tud belenyulni a meccsbe.
Csakis posztracserek.
Rossz berogzodesek, elkepzelesek, mercatos dontesek.
Es ami a legnagyobb, a rangados eredmenytelenseg.

Viszont cserebe a Milan meccsig, kb kivetel nelkul hoztuk a kotelezoket.
Csak az rangados eredmenytelenseg elvezetett oda, hogy lelektanilag megtortunk, es mar a kotelezok sem jottek.
Ujra viszont, a tegnapi Pool meccs, mint ahogy az 1.Napoli meccs is, adhat egy lelektani lokest, egy onbizalmat, amivel visszaterhetunk oda, hogy a kotelezoket hozzuk.

Ha ez sikerul, akkor az idei bajnoksagban ez eleg lehet a Scudettora, ami most nekunk a cel es hozni kell.

Inzaghi maradasa megkerdojelezhetetlen ha hozzuk a bajnoki cimet, de En nem hosszabbitanek.
Jojjon az uj tulajdonos, erositsuk meg a KP-t, jojjon egy uj elsoszamu csatar Dzeko helyett, erositsuk meg a padot, es lepjunk szintet.
Egy olyan szintre, amivel egy komolyabb bajnoki szinvonal eseten is Scudetto eselyesek vagyunk, es ne adja isten a BL-ben is tudjunk meg egy lepcsofokot lepni.

Inzaghinak igy lesz meg egy lehetosege, hogy a sajat korlatai kozul, a "nagy" meccses eredmenytelenseget leggyoze, ezaltal az Inter is komolyabb szintre lepjen.
Ha ez meglesz, akkor valoban o az az edzo, akire evekig epithetunk, es megfelelo tulajdonosi hatterrel barmilyen celokat kituzhetunk.
Janicsár
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

Szerintem Inzaghi gyengeségeit nem csak a saját képességeire lehet visszavezetni.
Értem hogy a számok makacs dolgok DE!

Inzaghi az első évét tölti itt és ehhez képest az eredményeire egyenlőre nem lehet panasz a rangadókat kivéve.
Lehet mondani hogy a többiek szarok stb de sztem magunkra kell fókuszálni, egyetlen dolog számít hogy ha behúzzuk az elmaradt meccset akkor elsők vagyunk. A végén mindegy lesz hány ponttal nyer aki nyer.

A második dolog amire kitérnék az a taktika.
Inzaghi ezt preferálja, Conténál sokat élesedett, ehhez vannak megfelelő játékosok és 3 éve ezt nyomjuk. Azt szerintem egyikünk sem gondolja hogy univerzális játékosokból áll a keret akik minden poszton és rendszerben stabilat tudnak hozni. Van 1-2 ilyen de nem sok. És itt jön Inzaghi csőlátása a piacon. Olyan embereket probál hozni akik ebben a rendszerben játszottak tehát nem kell fél év mire erősítést jelent: correa, gosens. Viszont nincs sok pénz ilyen emberekre sőt inkább semmi pénz nincs rájuk. Tudjuk jól hogy 30m euro mennyire nem pénz már ilyen tekintetben.
Tehát szerintem az elképzelés nem rossz, ezt conte bizonyította h eredményes. Rendszert nem tud váltani mert egy dimenzios játékosokkal van tömve a keret. Meccs közben váltani próbált már, sajnos nem sok sikerrel de ezekben az esetekben is egyéni hibákon mentek el meccsek.
Mercato terén pedig ennyi pénzből mi sem tudnánk csodát tenni szerintem.

Valahol igazad van Interfan, de sokkal árnyaltabb ez mint ahogy leirod sztem.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Janicsár írta: 2022.03.09. 08:33 Szerintem Inzaghi gyengeségeit nem csak a saját képességeire lehet visszavezetni.
Értem hogy a számok makacs dolgok DE!

Inzaghi az első évét tölti itt és ehhez képest az eredményeire egyenlőre nem lehet panasz a rangadókat kivéve.
Lehet mondani hogy a többiek szarok stb de sztem magunkra kell fókuszálni, egyetlen dolog számít hogy ha behúzzuk az elmaradt meccset akkor elsők vagyunk. A végén mindegy lesz hány ponttal nyer aki nyer.

A második dolog amire kitérnék az a taktika.
Inzaghi ezt preferálja, Conténál sokat élesedett, ehhez vannak megfelelő játékosok és 3 éve ezt nyomjuk. Azt szerintem egyikünk sem gondolja hogy univerzális játékosokból áll a keret akik minden poszton és rendszerben stabilat tudnak hozni. Van 1-2 ilyen de nem sok. És itt jön Inzaghi csőlátása a piacon. Olyan embereket probál hozni akik ebben a rendszerben játszottak tehát nem kell fél év mire erősítést jelent: correa, gosens. Viszont nincs sok pénz ilyen emberekre sőt inkább semmi pénz nincs rájuk. Tudjuk jól hogy 30m euro mennyire nem pénz már ilyen tekintetben.
Tehát szerintem az elképzelés nem rossz, ezt conte bizonyította h eredményes. Rendszert nem tud váltani mert egy dimenzios játékosokkal van tömve a keret. Meccs közben váltani próbált már, sajnos nem sok sikerrel de ezekben az esetekben is egyéni hibákon mentek el meccsek.
Mercato terén pedig ennyi pénzből mi sem tudnánk csodát tenni szerintem.

Valahol igazad van Interfan, de sokkal árnyaltabb ez mint ahogy leirod sztem.
Pontosan ezt irtam, hogy a rangadokat leszamitva panasz nem lehett a Milan meccs elottig.

Az hogy mi mit jatszottunk Contenal, valahol lenyegtelen.
Mivel Inzaghi tobb szaz meccs ota, es hosszu-hosszu evek ota ezt jatszatja, meg durvabb fuggo mint Conte.
Szoval jatszhatunk volna barmi mas taktikat, lehetne City minosegu keretunk, Inzaghi akkor is ezt az egyetlen taktikat jatszana.
Most ez akar elony, akar hatrany.

Mercato megint egy kovetkezo kerdes.
Persze 33m ma mar micsoda, de azert lehetne ezt mashogy is.
Mint ahogy azt sem kenyszeriti senki ra, hogy a 36 eves Dzeko legyen az Inter 1.szamu es legtobbet jatszo tamadoja.

Tehat Inzaghinak a korlatai ugyanugy megvannak, mint az elonyei.
Persze magunkra koncetraljunk, nyerjuk a kovetkezo 2 meccset, akkor meglehet a bajnoksag.

Nyaron pedig erositeni kell, es meglatjuk kepesek leszunk e egy ujabb szintlepesre.
Egy uj tulajdonossal, bajnoki cimmel a zsebbe, egy eros mercatoval megadnam ezt a lehetoseget Inzaghinak, es jovore ilyenkor kiderulne elt e ezzel a lehetoseggel.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Egy erdekes hir, miszerint a Sixth Street Partners Amerikai maganbefektesi csoport ajanlatot tesz a Napoliert, DeLau 700m eurot ker.

Lehet tenyleg ez lesz a Seria A jovoje?

Atalanta, Milan, Genoa, Spezia, Venezia csak hogy par csapatot emlitsunk, akik az elmult idoben Amerikai maganbefektesi csoport kezebe kerultek.

Ezen kivul a Bologna, Fiorentina, Roma is Amerikai/Kanadai maganvallalat kezeben van.

Sampot is aruljak ugye mert tulajdonosunk Ferrero bortonben van, ok is jo esellyel Amerikai kezbe kerulnek.
Es mint latjuk a Napolit is szeretnek megvenni.

Mar most van 8 csapat, Napoli-Samp-Inter, ezzel elerne a 11-et.

Par eve meg a kulfoldi tulajdonos is kuriozum es szentsegtores volt, nem hogy a maganbefektesi csoportok.
Most meg latjuk, mar 5 csapat Amerikai maganbefektesi csoport kezeben, tovabbi 3 Amerikai/Kanadai maganvallalat kezeben.

Mindez par eve alatt zajlodott le, es latjuk tovabbi csapatok kerulhetnek ilyen kezbe.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Masik topicos Francesco idezet:

"hasonló építkezést tudna inkább bemutatni, mint a Pool (ami kb. lehetetlen, mert ez nem a PL)"

Na most, az Allami tulajdont eddig is, es ezek utan is el kell felejteni.
Persze tehet barki egy EuroJackpotot holnap, es bizhat benne megnyeri, de ne erre epitse senki az eletet, mert hat nem realis.

Innentol marad az Amerikai maganbefektetesi csoportok, ahogy Francesco irta Pool.
De nem csak a Pool ilyen, hanem szinte az egesz PL ilyen kezben van.
Persze mas dimenzio, mert addig amig a PL tokutolto 20. dupla annyi TV-s jogdijat kap (120m), mint egy Olasz bajnom 1.helyezett (60m), addig nincs mirol beszelni.
Sot ugy eleve nincs, mert a PL termel kb 6 milliard euro bevetelt, a Seria A meg alig haladja meg a 2 milliardot, mikozben a kiadasok nagyon hasonloak...
Es akkor arrol ne is beszeljunk, hogy a Covid elott kb minden egyes PL csapat brutalis nyereseget termelt.
Es itt eredmenyes "top" csapatokrol is beszelunk.

Viszont...
Pont par napos hir volt, hogy a Napolit is megvenne egy Amerikai maganbefektesi csoport 700m-ert.
Na most mint latjuk, a Seria A-ban is egyre tobb az ilyen tulajdonos.
Atalantat par hete vettek meg.
Milan, Atalanta, Spezia, Venezia, Genoa, sot ott a Roma, Fiorentina, Bologna is.
Ezek a befektesi csoportok nagyon nem hulyek, odamennek a penzukkel ahol latjak a lehetoseget.
Es persze kozel sincs a Seria A a PL szintjen, sot fenyevekre van tole, de latjuk a Seria A is elindult ebbe az iranyba, abba amibe a PL mar kb 15 eve.

Vegezetul pedig azt is lathatjuk, hogy a Covid elott Olaszorszagban is voltak nyereseges csapatok.
Persze nem 20/20 mint a PL-ben, de 8-10 csapat tudott igy mukodni.
Es nem csak ilyen Spezia, Sassuolo, Udinese, Verona, Genoa csapatokrol beszelunk.
Hanem pl Atalanta vagy Lazio is.
Sot meg tovabbmegyunk, akkor a Napoli is.
Sot ha meg egy lepcsofokot ugrunk, akkor CR erkezese elott a Juve is evekig tudott nyeresegesen mukodni.

Egyszoval lathatjuk, a Seria A is elkezdett bevonzani maganbefektesi csoportokat, es elindult az atalakulas fele.
Par eve meg 1 kulfoldi tulajdonos is csoda volt, most meg mar a 20 csapat lassan fele van ilyen kezben.
Es mint lathatjuk, lehet ezt jol is csinalni, ugy hogy a csapat ne termeljen 10-20 meg 100-200m veszteseget minden egyes evben.
Hanem ne adj az eg, de nyeresegesen is tudjon mukodni.
Elindult a Seria A is ebbe az iranyba, es az Intert is a 2db komoly erdeklodo (tavaly es most), mindketto maganbefektesi csoport volt.
Szoval ok is biztosan latjak ezt a lehetoseget.

Nem kell ide 200m-ert Haaland meg Mbappe, eleg ha eladasokon felul 50-60-70m-t garantal az uj tulajdonos, ahogy az ilyen tulajdonosok teszik azt Olaszorszagban "nagy" csapatnal, es maris szepen elindulhatunk abba az iranyba amibe a Pool es a PL csapatok.
Valamint a mar sokat beszelt abnormalis, kreten donteseket a piacon es jatekosok teren szepen el kell hagyni, es akkor a klub is kozelebb kerul az "egeszseges mukodeshez".
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2022.03.21. 07:08 olasz bajnokság játékos minőségre nulla és amatőr edzők ülnek a padon. Allegri is idetartozik

Tüchel, Kloop szintű edzőnek tudnék örülni 😊🥳😁
Azert Allegrit egy amator nullanak nevezni kicsit eros.
Akkor Inzaghi, Spalletti, Pioli mi?
Ja akkor Grande Antonio is mi?
Mert Allegri sokkal tobbet ert el, es mutatott karrierje soran mar mint a nagy Grande Antonionk...

Tuchel, Klopp, hat rajuk kifejezetten nagy esely mutatkozik, a Szaudi Allammal kezenfogva...

Azert az is csunya lenne, ha van az "amator nulla" kategoria, es utana a kovetkezo kategoria Klopp.

Erdekes megkozelites, dehat masok vagyunk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint a szakmai vezetes nagyon elegedetlen, es a valogatott szunet alatt tobb ertekezlet is lesz a krizis miatt.

Kiternek arra, Inzaghi is "ertekeles alatt" all a jovot illetoen.

Azonnali reakciot vartak mar a Torino ellen is, de a Fiorentina elleni csalodast kovetoen meg nagyobb az elegedetlenseg.

A klub bizalma jelenleg meg megvan Inzaghi fele, de ez a bizalom nem vegtelen es nem tart orokke.
Azonnali eredmeny kell a Juventus ellen, es helyreallitani az eredmenyeket.

Problema a Gazzetta hirei alapjan a vezetosegtol Inzaghi fele a "nyomaskezeles", ami a Milan elleni Derbyn es utanna is kijott.
Szinten problema a tulsagosan pozitiv szemletet ami a volt Lazio edzotol jon, es olykor alibit tamaszt.
Vegezetul pedig a fizikai allapot is problema, amit az Inzaghi stab eronletileg nem igazan tud kezelni.

Kiemelik, jelenleg helyes dolog diskurzust tartani a jelent, es meg inkabb a jovot illetoen edzo teren is.
P-Inter
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Nézőpont kérdése. Jelenleg minden olasz felsőházi csapat edzőjéből hiányzik az a plusz, ami kiemelkedővé tenné a mezőnyből. Conte is ilyen volt.
Nekünk más stílusú edző kéne, nyilván nem Klopp, Tuchel, hanem, olyan aki vmi modernet képvisel olcsóbb kivitelben. Allegri nem ilyen.
Lássuk be, a vezetőség vagy gyáva vagy ennyire konzervatív, hogy nem mer külföldiben gondolkodni, vagy ide nem akar senki jönni, mert az karaktergyilkosság. Se fiatalok, se bizalom, de irreális elvárások vannak.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

interfan írta: 2022.03.21. 08:26 Gazzetta szerint a szakmai vezetes nagyon elegedetlen, es a valogatott szunet alatt tobb ertekezlet is lesz a krizis miatt.

Kiternek arra, Inzaghi is "ertekeles alatt" all a jovot illetoen.

Azonnali reakciot vartak mar a Torino ellen is, de a Fiorentina elleni csalodast kovetoen meg nagyobb az elegedetlenseg.

A klub bizalma jelenleg meg megvan Inzaghi fele, de ez a bizalom nem vegtelen es nem tart orokke.
Azonnali eredmeny kell a Juventus ellen, es helyreallitani az eredmenyeket.

Problema a Gazzetta hirei alapjan a vezetosegtol Inzaghi fele a "nyomaskezeles", ami a Milan elleni Derbyn es utanna is kijott.
Szinten problema a tulsagosan pozitiv szemletet ami a volt Lazio edzotol jon, es olykor alibit tamaszt.
Vegezetul pedig a fizikai allapot is problema, amit az Inzaghi stab eronletileg nem igazan tud kezelni.

Kiemelik, jelenleg helyes dolog diskurzust tartani a jelent, es meg inkabb a jovot illetoen edzo teren is.
Folyt kov:

Mas forrasok szerint Inzaghi jovoje a kovetkezo honapban dolhet el.
Juventus, Verona, Spezia, Roma, + Milan kupameccs.

Ha sikerul rendbejonni, es hozzuk az elvart celt, akkor Inzaghi maradhat, es hosszabbitas is lehet.
Ha nem, es folytatodik az elmult honap esemenyei, akkor Inzaghit nyaron tavozhat.
Avatar
bodimiki7
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

A két kommentet olvasva azt hiszem Conte valami milyesmire gondolt mikor első évében az Atalanta elleni meccs után kifakadt.

Valljuk be, van is benne valami.

Már döcögő játék mellett belengetik Inzaghi hosszabbítását, eltelik 5 meccs és most ott tartunk, hogy a hosszabbításból lett egy bizonyítani kell a következő szezonhoz, mert 3 pont hátrányban vagyunk az első helytől. Elég vékony az Inter alatt a jég általában a sajtóban. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

bodimiki7 írta: 2022.03.21. 09:24 A két kommentet olvasva azt hiszem Conte valami milyesmire gondolt mikor első évében az Atalanta elleni meccs után kifakadt.

Valljuk be, van is benne valami.

Már döcögő játék mellett belengetik Inzaghi hosszabbítását, eltelik 5 meccs és most ott tartunk, hogy a hosszabbításból lett egy bizonyítani kell a következő szezonhoz, mert 3 pont hátrányban vagyunk az első helytől. Elég vékony az Inter alatt a jég általában a sajtóban. :)
Sajnos a Spalletti storyt jol ismerjuk.

2 eves hosszabbitas, majd egyetlen 1 napot nem dolgozott le ebbol a hosszabbitasbol.
Es mi meg kifizettunk majdnem 20m-t erre a 2 evre.

Szoval ezek utan ne csodalkozzunk, hogy a hosszabbitas felmerult.....

Talan az elmult honapok felnyitottak par totalis vak szemet.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Továbbra sem látom, ha mennie kéne év végén Inzaghinak, ki lehetne a vezetőség jelöltje.
Marotta szerintem SOSEM nevezett ki külföldi edzőt, abszolút az olasz vonalban gondolkozik.
Szal... Szép kérdés.
Az ilyen Mihajlovic, Rudi García féléket meg a jóég tartsa távol.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2022.03.21. 13:07 Továbbra sem látom, ha mennie kéne év végén Inzaghinak, ki lehetne a vezetőség jelöltje.
Marotta szerintem SOSEM nevezett ki külföldi edzőt, abszolút az olasz vonalban gondolkozik.
Szal... Szép kérdés.
Az ilyen Mihajlovic, Rudi García féléket meg a jóég tartsa távol.
Attol azert nem tartanek, hogy ilyen Mihaj kepbe lesz itt.
Az nagyon Ausilios lenne...

Pep, Klopp, Tuchel, Nagelsmam, Zidane, Allegri elerhetetlen.

Ancelotti sem valoszinu hogy tavozna a Realtol.
Pochettino eleve olyan amilyen, es valoszinu megy vissza a PL-be.

Simeone most jo esellyel kozos megegyezesel tavozik, o talan kepbe lehet.

Kulfoldi jo opcio lenne meg TenHag, Conceaicao, esetleg a Salzburgos Jaissle.
De valahogy nem tudom elkepzelni, hogy mi erre a vonalra ramennek.,,

Ha Olasz, akkor szerintem ujra Sarri merulne fel, esetleg a mar emlegetett DeZerbi.

Gattuso, Pirlo szinttol nem tartok, az megint Ausilio vonal.

Mourinho van meg ott, dehat az elmult hosszu eveket latva, nem tudom megprobalnak e a vezetes.

Akinek nincs csapata:
Benitez, Garcia, Fonseca, Bielsa, Solski, Low, Koeman, AVB, Valverde.

Ebbol a sorbol szerintem nalunk max Garcia, Fonseca merulhetne fel.

Osszefoglava, En szerintem ezen nevekbol kerulhetne ki az uj edzo, ha az Interbol indulok ki:

Simeone
Sarri
DeZerbi
Garcia
Fonseca
talan Interes kotodese miatt Conceicao
esetleg Mourinho
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

PellerG írta: 2022.03.21. 13:07 Továbbra sem látom, ha mennie kéne év végén Inzaghinak, ki lehetne a vezetőség jelöltje.
Marotta szerintem SOSEM nevezett ki külföldi edzőt, abszolút az olasz vonalban gondolkozik.
Szal... Szép kérdés.
Az ilyen Mihajlovic, Rudi García féléket meg a jóég tartsa távol.
Igen, ez a nagy baj, hogy nagyon gyenge opciók vannak most szabadon.
Akiket említettél maradjanak valóban minél távolabb, ott van még Juric, stabil csapatokat össze tud rakni, de én abszolút semmi pluszt nem látok benne, Italiano jó focit játszat, de egy kicsit Sarri 2.0 feelingem van vele kapcsolatban és ennyi kb, akik Olaszon belül felmerülhetnek. Nekem amúgy Motta szimpatikus edzőként, nagy tett lesz tőle, ha ezt az atomgyenge Speziat benntartja, keretügyileg talán a leggyengébb csapat a bajnokságban, de neki szerintem túl nagy ugrás lenne még ez, előbb egy Verona, Torino, Sassuolo, Bologna szintnél nézném meg.

Külföldről nekem az első számú jelöltem Amorim lenne a Sportingtól, illene a stílusa szerintem a Serie A-ba, de a portugálokkal ugye elég rossz lett a kapcsolatunk, valamint azt hiszem elég borsos szerződést is kapott a hosszabbításánál és még van valami 20-30 milliós kivásárlási záradéka is, szóval gyakorlatilag esélytelen.
Conceicaoval a Portoból szerintem nem lennénk előrébb, esetleg ott van Galtier a Niceből, tavaly bajnok lett a Lille-el, most a Nice-el is versenyben van a dobogóért, de ő végképp nagyon zsákbamacska lenne.
Ten Hag valószínűleg a MU-ba ír alá, de De Boer csúfos bukása után szerintem amúgy sem merne a vezetőség mégegyszer egy ilyen típusú edzővel próbálkozni.
Stankovic elméletben szimpatikus opció lehetne, de neki először mindenképp kéne egy kisebb olasz csapatot vezetnie.

És itt ki is fújtak a lehetőségek, nem vagyok meggyőződve, hogy bármelyik is jobb lenne Inzgahinál, a többi lehetséges név úgy gondolom szóra sem érdemes.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

ricsinter írta: 2022.03.21. 13:35
PellerG írta: 2022.03.21. 13:07 Továbbra sem látom, ha mennie kéne év végén Inzaghinak, ki lehetne a vezetőség jelöltje.
Marotta szerintem SOSEM nevezett ki külföldi edzőt, abszolút az olasz vonalban gondolkozik.
Szal... Szép kérdés.
Az ilyen Mihajlovic, Rudi García féléket meg a jóég tartsa távol.
Külföldről nekem az első számú jelöltem Amorim lenne a Sportingtól, illene a stílusa szerintem a Serie A-ba, de a portugálokkal ugye elég rossz lett a kapcsolatunk, valamint azt hiszem elég borsos szerződést is kapott a hosszabbításánál és még van valami 20-30 milliós kivásárlási záradéka is, szóval gyakorlatilag esélytelen.
Plusz full fix 3 védőt játszat ő is...
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

PellerG írta: 2022.03.21. 13:56
Plusz full fix 3 védőt játszat ő is...
Én azt nem látnám feltétlen problémának, Chelsea is azzal nyert BL-t, Bayernnél is előveszi Nagelsmann, szóval lehet ezt jól is csinálni, inkább azzal van nálunk a gond, hogy egysíkú, egyáltalán nem rugalmas a rendszer.
Janicsár
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2014.07.30. 12:37

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Janicsár »

Ha jól számolom Inzaghi elküldésével sikerül 12 év alatt 13 edzőt bedarálnunk.
Számomra nagyon szomorú, hogy megint ugyan az történik mint olyan sokszor már.
Megértelek titeket is akik Inzaghi elküldését követelitek, mert van alapja a gondolataitoknak de egyben értetlenül is állok.
Úgy tűnik nekünk szurkolóknak is sokszor el kell követnünk még ugyan azokat a hibákat, hogy tanuljunk belőlük.
Nagyon remélem, hogy igazatok lesz végül és ha Inzaghi elküldésével végződik ez akkor olyan ember jön helyette aki hosszú távon megoldás lehet de egyenlőre nem tudok hinni benne ahogyan azt sem tudom ki jönne helyette vagy hogy szívesen jönne e bárki mostmár.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Szerintem bárhogy is alakul a szezon hátralévő része, hacsak nem minden meccsen kikapunk amit kétlek, Simone megkapja még a kövi szezont a bizonyításra! És szerintem nem is szabad elküldeni! Nagyin rövid lesz a nyári szünet, meg kell erősíteni a keretet aztán meglátjuk hogy alakul a vb-ig, télen is meglehet neki köszönni ha úgy van! De mivel Marrotta nagyon akarta őt azt gondolom kitölti majd a szerződését! Amúgy biztos vagyok benne hogy fejlődni fog még Inzaghi is és lesz idővel egy két olyan formáció amit használni tud és fog is majd, nem csak a 352! Bár ő is makacsnak tűnik, de a fiatalabb olasz edzőgenerációhoz tartozik, akik kicsit talán rugalmasabbak, finomíthatóbbak mint a nagy öregek! De aztán majd meglátjuk! Én egyenlőre nem írnám le őt, hagynám dolgozni tovább! Mindenesetre a hosszabbítását jegelném egy darabig! Forza Inter!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ricsinter írta: 2022.03.21. 14:11
PellerG írta: 2022.03.21. 13:56
Plusz full fix 3 védőt játszat ő is...
Én azt nem látnám feltétlen problémának, Chelsea is azzal nyert BL-t, Bayernnél is előveszi Nagelsmann, szóval lehet ezt jól is csinálni, inkább azzal van nálunk a gond, hogy egysíkú, egyáltalán nem rugalmas a rendszer.
Amorim szepen epiti fel magat, van benne lehetoseg.
De sajnos o egy ugyanolyan egytaktikas edzo mint Inzaghi.
Braga + Sporting magyarul az egesz karriere, fix 3-4-3.
Kicsit olyan Gasperinis...

Persze Tuchel.
De Tuchel azert egy rugalmas edzo.
Chelsenal is elovesz olykor 4 vedot.
PSG, Dortmundnal inkabb azt is jatszott, es osszesegeben 3-4 taktikat is hasznal.

Sajnos az egyetlen 1 rendszert ismero edzokkel nem igazan jartunk eddig jol.

Szerintem aki felmerulhet, ismerve a vezetes es a realitast nezve:

Simeone, Sarri, DeZerbi, Garcia, Fonseca, Conceicao, es esetleg Mourinho.
ricsinter
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.08.06. 14:33

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: ricsinter »

interfan írta: 2022.03.21. 16:09
Amorim szepen epiti fel magat, van benne lehetoseg.
De sajnos o egy ugyanolyan egytaktikas edzo mint Inzaghi.
Braga + Sporting magyarul az egesz karriere, fix 3-4-3.
Kicsit olyan Gasperinis...

Persze Tuchel.
De Tuchel azert egy rugalmas edzo.
Chelsenal is elovesz olykor 4 vedot.
PSG, Dortmundnal inkabb azt is jatszott, es osszesegeben 3-4 taktikat is hasznal.

Sajnos az egyetlen 1 rendszert ismero edzokkel nem igazan jartunk eddig jol.

Szerintem aki felmerulhet, ismerve a vezetes es a realitast nezve:

Simeone, Sarri, DeZerbi, Garcia, Fonseca, Conceicao, es esetleg Mourinho.
Én nem tartom annyira rugalmatlannak, mint az olasz vonalat, bár tény, hogy azért túl sok Sporting meccset sem láttam, szóval nincs nagy minta, ami alapján véleményt tudnék mondani. Valamint nem is fog idejönni a korábban felsorolt okok miatt, szóval (számomra) sajnos nem is releváns ez a kérdés.

Tuchel valóban nagyon rugalmas, de a BL-ben végig 3 védőssel nyomták, miután ő lett az edző, szóval emiatt mondtam, hogy lehet azt is jól összerakni.

Ha az általad felsorolt edzők közül kerülhetne ki az utód, akkor én egyértelműen Inzaghi maradására szavaznék, nincs értelme a folyamatos váltogatásnak, próbálgatásnak, ha nem egyértelmű a minőségi javulás.

Simeonet én biztos nem szeretném itt látni, az utóbbi időkben teljesen leírta magát, ahogy egyre javul az Atleti kerete, annál szarabbul játszanak, egyszerűen nézhetetlen amit csinálnak, lehet jót tesz majd neki a környezetváltás, de én nem szeretném, hogy ez nálunk történjen meg. Szurkolóként az eredmény mellett azért a játékkép sem mellékes, Conte alatt is rendesen szenvedés volt meccset nézni, bajnoki cím ide vagy oda.

Sarrit gondolom senkinek sem kell bemutatni, szerintem egyáltalán nem lenne előrelépés, plusz valószínűleg még maradni fog a Lazioban, ahol amúgy hozzáteszem többet vártam tőle.

De Zerbi, Garcia, Fonseca teljes középszer, talán-talán Conceicao egy próbát megérhetne, de ha már taktikai változatosságról volt szó, őt sem mondanám ebből a szempontból annyira erősnek.

Mourinho is egy évet még szerintem kapni fog, de neki már valószínűleg leáldozott amúgy is.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Ezek közül a nevek közül csak Simeone-ra cserélném Inzaghi-t. Én továbbra is úgy vagyok vele, hogy az Atletico-val való mélyrepülése nem más, mint beleszürkülés az ottani edzősködésbe. Több mint 10 éve van ott, állítom, hogyha nem lenne a rajongók imádata és a 20 milliós hosszabbítás, már rég tovább lépett volna ő is. Más kérdés, hogy jót tenne neki egy év edzősködés nélkül, ha végre otthagyja Madridot.

Ettől függetlenül én azt se bánom ha marad Inzaghi, és egy új tulaj mellett, kapna egy értelmes mercato-t, ami nem arról szól, hogy kiárusítjuk alóla a csapatot. Feltéve, hogy a szezon hátralévő része vállalható (maradék 9 meccsünkön nem 10-en pontokat szerzünk).
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Stáb legalább akkora részben hibás , mint Inzaghi .
Egyáltalán nem láttam a fölényünket ősszel, ha racionálisan néztem a csapatot és nem fedte be a szememet a valóban szép játék . Felszabadultak Conte kőbe vésett szabályai alól , új edző , új lendület . De eladták Lukakut , Hakimit , Eriksen elment és Barella , De Vrij , Handa gyenge mása önmagának . Ez 6 elit játékos .
Nem hoznék új edzőt . Ha nem jön tulaj felesleges .
Ha jön , 1 év káosz lesz . De a keret mélyítésével jól jöhet az idei tapasztalat.

Szarok vagyunk . Többiek is azok . Ez van .
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

ricsinter írta: 2022.03.21. 16:45 Simeonet én biztos nem szeretném itt látni, az utóbbi időkben teljesen leírta magát, ahogy egyre javul az Atleti kerete, annál szarabbul játszanak, egyszerűen nézhetetlen amit csinálnak, lehet jót tesz majd neki a környezetváltás, de én nem szeretném, hogy ez nálunk történjen meg. Szurkolóként az eredmény mellett azért a játékkép sem mellékes, Conte alatt is rendesen szenvedés volt meccset nézni, bajnoki cím ide vagy oda.
Valahogy en is ezt erzem vele kapcsolatban.
Ami 6-8 eve meg "alom" volt, az ma mar inkabb ne.

Tenyleg elkepeszto az az "antifoci" amit csinal, es meg a Conte feletol is rosszabb/nezhetetlenebb.
Persze tavalyi bajnoki cim, de az is a Real-Barca gyengesegen volt koszonheto, azon kivul viszont az eredmenyessege is gyenge.
Pedig ahogy irod, ez az Atletico evrol-evre erosodik.
Egyszeruen mintha megallt volna az idoben, es nem tudna fejlodni.
Persze kornyezetvaltas, stb, de valahogy o mindig, egesz eleteben ezt csinalta, ezt jatszotta, ez o.
Ez a focit megolni, a teljes "antifoci".

Nem tudom, valahogy nekem ez nem hianyzik.
Raadasul ez a fajta foci manapsag mar egyaltalan nem eredmenyes, es az ido is eljart felette.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Mourinho óta egyetlen külföldi edzőnk volt De Boer aki csúfosan megbukott.
Aztán volt a Romában Fonseca aki támadó focit akart játszatni a Romábal de ő is megbukott.

Simeone azért lehetne kivétel mert ő neki van Interes kötödése.
Mondjuk szerintem ő a fizetése miatt nem reális.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Festa írta: 2022.03.22. 08:48 Mourinho óta egyetlen külföldi edzőnk volt De Boer aki csúfosan megbukott.
Aztán volt a Romában Fonseca aki támadó focit akart játszatni a Romábal de ő is megbukott.

Simeone azért lehetne kivétel mert ő neki van Interes kötödése.
Mondjuk szerintem ő a fizetése miatt nem reális.
Szerintem Fonseca erős opció lenne ha úgy alakul.
Már tavaly nyáron is írták a nevét mikor még úgy tűnt, Lotito meg tudja tartani Inzaghit.
3 védőt ismeri, tud olaszul, szabad.
De ilyen nevek mellett nem kérdés, Inzaghi dolgozhasson tovább, csak hosszabbítás ne legyen vele ELŐRE.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2022.03.22. 08:48
Simeone azért lehetne kivétel mert ő neki van Interes kötödése.
Mondjuk szerintem ő a fizetése miatt nem reális.
Ezt az Interes kotodest egy edzonel soha nem ertettem miert jo.Jobb edzo lesz attol nalunk?Sikereresebb lesz a csapat mintha csak egy klasszis de nem Interes kotodesu edzonk lenne? 😃
Mounak semmi interes kotodese nem volt megis triplaztunk.Conte juve kotodesu megis bajnokok lettunk meg nyomtunk egy EL dontot. 😉
Mancini sem interes megis az elsi idenyebe nyertuk a kupakat.
Szoval engem ez nem izgat.Legyen egy jo edzonk aki lelkiismeretesen melozik es akivel sikeresek lehetunk.Az,hogy milyen kotodesu nem izgat.😉
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2022.03.22. 08:48 Mourinho óta egyetlen külföldi edzőnk volt De Boer aki csúfosan megbukott.
Aztán volt a Romában Fonseca aki támadó focit akart játszatni a Romábal de ő is megbukott.

Simeone azért lehetne kivétel mert ő neki van Interes kötödése.
Mondjuk szerintem ő a fizetése miatt nem reális.
Szerintem ezzel az a baj, hogy az Olaszok tulsagosan belterjesek.
Egyszeruen valamiert "felnek" a kulfolditol.

DeBoer nem azert bukott meg mert kulfoldi, hanem azert mert egy kreten.
O mindenhol megbukott.

Amugy Fonseca mennyire volt "bukas" a Romaban, azert az egy masik kerdes.

Sot a Romaban volt egy bizonyos Garcia is, aki azert anno nem rossz eredmenyeket ert el.

Tehat szerintem teljesen felesleges felni a "kulfolditol".

Inter kotodesrol meg nalam annyit, hogy Mourinhonak mennyi Inter kotodese volt?
0...
Megis tudott eredmenyes lenni.
De Conte is, pedig o aztan az igazi "osJuves".
Semmit nem szamit a mai fociban a "kotodes", attol mert az van, senki nem lesz eredmenyesebb, vagy eredmenyetelenebb.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Olyat olvastam, hogy az Okatree bejelentkezett a Chelseaért folyó “harcba”. Létezhet ilyen, olvasott más is ilyenről?
Én csak egy FB-s oldalon láttam…

(Ha igaz és netán meg is veszik… Lukaku…?)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.03.22. 10:37 Olyat olvastam, hogy az Okatree bejelentkezett a Chelseaért folyó “harcba”. Létezhet ilyen, olvasott más is ilyenről?
Én csak egy FB-s oldalon láttam…

(Ha igaz és netán meg is veszik… Lukaku…?)
Nem letezhet.

Az Oaktreenak koze sincs a Chelsehez, az Oaktree nem egy befektesi csoport, hanem egy hitelbefekteto/adossagkezelo.

Par hete volt egy Financial Times hir, miszerint az egyik Amerikai befektesi csoportnak aki ajanlatot tett a Chelseaert, az Oaktree mint hitelbefekteto adott egy kisebb osszegu hitelt a Chelsea megvasarlasank segitesehez.
Kesobb ezt az adott Amerikai maganbfektesi csoport cafolta, mondvan nincs szukseguk hitelre az ajanlathoz, es semmi nem igaz belole.

A Chelseaert 5 csoport tett hivatalos ajanlatot, multhet penteken lezarult hivatalosan is ajanlat licit.
Nincs kozte hivatalosan sem az Oaktree.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.03.22. 11:17
CsaSzi9294 írta: 2022.03.22. 10:37 Olyat olvastam, hogy az Okatree bejelentkezett a Chelseaért folyó “harcba”. Létezhet ilyen, olvasott más is ilyenről?
Én csak egy FB-s oldalon láttam…

(Ha igaz és netán meg is veszik… Lukaku…?)
Nem letezhet.

Az Oaktreenak koze sincs a Chelsehez, az Oaktree nem egy befektesi csoport, hanem egy hitelbefekteto/adossagkezelo.

Par hete volt egy Financial Times hir, miszerint az egyik Amerikai befektesi csoportnak aki ajanlatot tett a Chelseaert, az Oaktree mint hitelbefekteto adott egy kisebb osszegu hitelt a Chelsea megvasarlasank segitesehez.
Kesobb ezt az adott Amerikai maganbfektesi csoport cafolta, mondvan nincs szukseguk hitelre az ajanlathoz, es semmi nem igaz belole.

A Chelseaert 5 csoport tett hivatalos ajanlatot, multhet penteken lezarult hivatalosan is ajanlat licit.
Nincs kozte hivatalosan sem az Oaktree.
Oké, köszi, akkor fszságot olvastam. :thumbup:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.03.22. 11:26
interfan írta: 2022.03.22. 11:17
CsaSzi9294 írta: 2022.03.22. 10:37 Olyat olvastam, hogy az Okatree bejelentkezett a Chelseaért folyó “harcba”. Létezhet ilyen, olvasott más is ilyenről?
Én csak egy FB-s oldalon láttam…

(Ha igaz és netán meg is veszik… Lukaku…?)
Nem letezhet.

Az Oaktreenak koze sincs a Chelsehez, az Oaktree nem egy befektesi csoport, hanem egy hitelbefekteto/adossagkezelo.

Par hete volt egy Financial Times hir, miszerint az egyik Amerikai befektesi csoportnak aki ajanlatot tett a Chelseaert, az Oaktree mint hitelbefekteto adott egy kisebb osszegu hitelt a Chelsea megvasarlasank segitesehez.
Kesobb ezt az adott Amerikai maganbfektesi csoport cafolta, mondvan nincs szukseguk hitelre az ajanlathoz, es semmi nem igaz belole.

A Chelseaert 5 csoport tett hivatalos ajanlatot, multhet penteken lezarult hivatalosan is ajanlat licit.
Nincs kozte hivatalosan sem az Oaktree.
Oké, köszi, akkor fszságot olvastam. :thumbup:
Helyesbitek, 9 hivatalos ajanlat futott be a penteki hataridoig:

- Saudi Media

- Ex Pool elnok Sir Martin Broughton vezete befektesi csoport

- Ricketts csalad vezete befektesi csoport

- Svaci milliardos Hansjorg Wyss es Amerikai vallalkozo Tod Boehly vezette befektesi csoport

- Aethle Partners maganbefektesi csoport, amit a Portugal Ricardo Silva vezet

- Nick Candy vezette befektetesi csoport, amiben a Viali fele Tifosy is szerepet tolt be

- Torok milliardos Muhsin Bayrak

- Josh Harris

- Woody Johnson
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Sztem Simeone messze van a csúcstól,kicsit olyan,mint Mou,de még nem tart abban a szakaszban.Nem egy lefelé ívelő edző kéne,hanem végre egy felfelé,aki nálunk teljesethetne ki.Na de ki az?😀
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

vaskalap írta: 2022.03.22. 12:35 Sztem Simeone messze van a csúcstól,kicsit olyan,mint Mou,de még nem tart abban a szakaszban.Nem egy lefelé ívelő edző kéne,hanem végre egy felfelé,aki nálunk teljesethetne ki.Na de ki az?😀
Pintér Attila :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2022.03.22. 12:35 Sztem Simeone messze van a csúcstól,kicsit olyan,mint Mou,de még nem tart abban a szakaszban.Nem egy lefelé ívelő edző kéne,hanem végre egy felfelé,aki nálunk teljesethetne ki.Na de ki az?😀
Szerintem elkene hagyni azt, hogy mindig csak Olaszon belulrol valogatunk.
Sajnos ez a beltenyeszet legtobszor a minoseg rovasara megy.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Portiere32 írta: 2022.03.22. 13:19
vaskalap írta: 2022.03.22. 12:35 Sztem Simeone messze van a csúcstól,kicsit olyan,mint Mou,de még nem tart abban a szakaszban.Nem egy lefelé ívelő edző kéne,hanem végre egy felfelé,aki nálunk teljesethetne ki.Na de ki az?😀
Pintér Attila :D
Atya se rossz,már látom amint nyilatkozik az olasz sajtónak :D Én Tornyira gondoltam,mert nála a bab is hús.
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

vaskalap írta: 2022.03.22. 14:20
Portiere32 írta: 2022.03.22. 13:19
vaskalap írta: 2022.03.22. 12:35 Sztem Simeone messze van a csúcstól,kicsit olyan,mint Mou,de még nem tart abban a szakaszban.Nem egy lefelé ívelő edző kéne,hanem végre egy felfelé,aki nálunk teljesethetne ki.Na de ki az?😀
Pintér Attila :D
Atya se rossz,már látom amint nyilatkozik az olasz sajtónak :D Én Tornyira gondoltam,mert nála a bab is hús.
:D :D
Viszont Pinyőnek menne annyira az Ő-zés olaszul mint magyarul úgyhogy gyorsan menne neki ez a nyelv is :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Top 10 legjobban fizetett edzo a vilagon:
(Brutto osszegek)

1. Simeone: 40m
2. Guardiola: 22,8m
3. Klopp es Conte: 18m
5. Allegri: 14m
6. Pochettino: 13,2m
7. Ancelotti: 10,92m
8. Mourinho: 9,24m
9. Nagelsman: 8m
10. Inzaghi: 7,44m

https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/s ... 10-1661872


Gazzetta mind a 20 Seria A csapat tavalyi hivatalos penzugyi evet elemezte.
Az Inter a hivatalos szamok alapjan havonta 20m euros veszteseget konyvelt el, igy jott ki a valaha volt legnagyobb, 245,6m euros eves veszteseg.
2019-20-ban a veszteseg 102,4m euro volt.
Az Internek a 2021-22-es penzugyi eve az eladasok miatt mininalis javulhat, viszont a fizetesek teren is csak diszkret csokkentest tudott elerni a klub.
Ha a Zhang csalad helyzete nem valtozik meg (tovabbra is aggaszto a helyzetuk Kinaban), akkor az Inter nagyon komoly gondban lesz a mukodest illetoen.
(Uj tulajdonos ezert kell)

A tavalyi penzugyi ev bevetele 362,4m euro volt, ellenben a kiadas isszonyatosan magas 566,7m euro.
A vegeredmeny ez a hihetlen merteku 245,6m euros veszteseg

A Zhang csalad 2021-22-es szezonra mar nem tudta a klub mukodeset garantalni, ezert volt szukseg az Oaktree hatalmas mukodesi hitelere.
A GS ujrafinszirozott hitelet megelezoen is elerte az Inter banki hitel osszege a 700m eurot.
A GS ujrafinszirozas utan, ez az osszeg kb 760m euro.
Juvenal is 600m a hitel allomany, de nem bankok es hitelbefekteto fele, hanem a tulajdonosuk Exor fele, akik tavaly nyaron 400m eurot tettek a kluba.
Az Internek surgosen megoldast kell talalni a helyzet kezelesere.

https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/i ... -1-1661757
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.03.23. 07:32

A Zhang csalad 2021-22-es szezonra mar nem tudta a klub mukodeset garantalni, ezert volt szukseg az Oaktree hatalmas mukodesi hitelere.
A GS ujrafinszirozott hitelet megelezoen is elerte az Inter banki hitel osszege a 700m eurot.
A GS ujrafinszirozas utan, ez az osszeg kb 760m euro.
Juvenal is 600m a hitel allomany, de nem bankok es hitelbefekteto fele, hanem a tulajdonosuk Exor fele, akik tavaly nyaron 400m eurot tettek a kluba.
Az Internek surgosen megoldast kell talalni a helyzet kezelesere.

https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/i ... -1-1661757
Annyira sürgősen, hogy lassan másfél éve beszélünk arról szarban van a klub anyagilag és el kell adnia a kínaiaknak. Ennek ellenére a mai napig nincs semmi és csak reménykedünk lassan megoldódik. :?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.03.23. 08:39
interfan írta: 2022.03.23. 07:32

A Zhang csalad 2021-22-es szezonra mar nem tudta a klub mukodeset garantalni, ezert volt szukseg az Oaktree hatalmas mukodesi hitelere.
A GS ujrafinszirozott hitelet megelezoen is elerte az Inter banki hitel osszege a 700m eurot.
A GS ujrafinszirozas utan, ez az osszeg kb 760m euro.
Juvenal is 600m a hitel allomany, de nem bankok es hitelbefekteto fele, hanem a tulajdonosuk Exor fele, akik tavaly nyaron 400m eurot tettek a kluba.
Az Internek surgosen megoldast kell talalni a helyzet kezelesere.

https://m.tuttomercatoweb.com/serie-a/i ... -1-1661757
Annyira sürgősen, hogy lassan másfél éve beszélünk arról szarban van a klub anyagilag és el kell adnia a kínaiaknak. Ennek ellenére a mai napig nincs semmi és csak reménykedünk lassan megoldódik. :?
Az a helyzet ezzel, hogy mindenki a sajat erdeket nezi.

Foleg egy ekkora szarban levo csalad, akiknek minden hivatalos vagyonat zaroltak, nemzetkozi vegrehajtas, behajtas, millio meg egy birosagi itelet, es mindenfele finomsag megy ellenuk.
Persze hogy a leheto legtobb penzel akarnak kiszallni, mert gyakorlatilag mar semmilyuk nincs amibol penzt lehet csinalni.
Eladtak, vagy bezartak mar mindent.

Tavalyi storyt ismerjuk.
750m, ok vartak 1 milliardot, biztak benne lesz erdeklodes mas is, hat nem volt...
A csod es a mukodes felfuggesztesenek elkerelueseb erdekeben meg jott a gigahitelunk.

Iden viszont 3 Amerikai maganbefektesi csoport is erdeklodott, ebbol 1 atvilagitast is vegzett, maj ajanlatot is tett.
(900m)
Azota is a legutolso hirek azok voltak, hogy nagyon komoly es fontos szakaszaban van az eladas, es leakarjuk zarni, majd juniusban bejelenti.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.03.23. 08:48
Azota is a legutolso hirek azok voltak, hogy nagyon komoly es fontos szakaszaban van az eladas, es leakarjuk zarni, majd juniusban bejelenti.
Legyen így. Mindannyiunk érdeke ez. Csak nehezen hiszek ezekben a majd dátumokban mert rengetegszer hallottuk....pl. Brozo is már hónapok óta majd jövőhéten hosszabbít. :D Marotta és a vezetők hosszabbításának bejelentését is tologatták rendesen. ;)
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Mint egy falat kenyér úgy kell az új tulajdonos!! Ha nyáron megint elmegy 2 értékes játékosunk és ők nem megfelelően lesznek pótolva, akkor (nem fejezem be a mondatot!)......
Aj Moratti, biztos így akartad ezt az eladás dolgot??
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2022.03.23. 08:57 Mint egy falat kenyér úgy kell az új tulajdonos!! Ha nyáron megint elmegy 2 értékes játékosunk és ők nem megfelelően lesznek pótolva, akkor (nem fejezem be a mondatot!)......
Aj Moratti, biztos így akartad ezt az eladás dolgot??
Imadjuk, tiszteltjuk, szeretjuk Morattit.
De a BL gyozelem, majd az azt koveto dontesek utan, miutan mar elerte a celjat, ugy dobta el a klubot Moratti is ahogy...

Persze erheto hogy "megunta" hogy egy penztemeto a klubja, es csak folyamatosan penzt veszit.
Valamint o elerte a celjat, neki a BL-el ez meglett, utana mar nala is gyozott a racionalitas.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

interfan írta: 2022.03.23. 09:03
Inter101 írta: 2022.03.23. 08:57 Mint egy falat kenyér úgy kell az új tulajdonos!! Ha nyáron megint elmegy 2 értékes játékosunk és ők nem megfelelően lesznek pótolva, akkor (nem fejezem be a mondatot!)......
Aj Moratti, biztos így akartad ezt az eladás dolgot??
Imadjuk, tiszteltjuk, szeretjuk Morattit.
De a BL gyozelem, majd az azt koveto dontesek utan, miutan mar elerte a celjat, ugy dobta el a klubot Moratti is ahogy...

Persze erheto hogy "megunta" hogy egy penztemeto a klubja, es csak folyamatosan penzt veszit.
Valamint o elerte a celjat, neki a BL-el ez meglett, utana mar nala is gyozott a racionalitas.
Azért Moratti a klub tulajdonosaként elképesztő csapatokat rakott össze. Az edzőkkel nem nagyon volt szerencséje, de azért azt ne felejtsük, hogy a kilencvenes évek közepétől szinte minden évben akár a BL-re is esélyes csapatunk volt és elég sok világsztár játszott a csapatban, sőt volt olyan időpillanat -több is-, hogy az egyik, ha nem a legerősebb kerete volt az Internek. Azért Ronaldo idejében volt mellette egy Zamorano, Vieri, Djorkaeff, Recoba, Simeone, Winter, Zanetti, vagy éppen Baggio, hogy mondjuk Seedorf-ot, Blanc-t vagy éppen Peruzzi-t esetleg Sükür-t ne is említsem. De utána is Batistuta, Crespo, Cannavaro, Stankovic, Adriano, vagy épp Verón, Davids, Kily, Figo, Cambiasso, Vieira, Ibra, hogy csak a legnagyobb sztárokat említsem és a BL győztes csapatot ki is hagyom, mert az mindenkinek bevésődött jó esetben. Azóta meg...
Szóval én nem hibáztatom Moratti-t, mert jóval többet kellett volna alatta nyernie a csapatnak, mint amennyi végül összejött, de így is szerzett pár bajnoki címet, olasz kupát, BL és UEFA serleget, világkupát, valamint szuperkupát. Mióta ő elment, azóta eltelt lassan 10 év és egy bajnoki cím jött össze. Mondjuk amilyen játékosok megfordultak itt azóta, ez nem is annyira nagy meglepetés. Szóval inkább jöjjön már egy új tulaj hosszú távra, aki csak fele ennyi sztárt hoz, de talál hozzájuk jó stábot, és akkor ismét fel lehet oda érni, ahol Moratti alatt volt a gárda.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Erről a stadion balhéról tudtok valamit részletesebben?

A La Gazzetta dello Sport ma reggel megjelent cikkére reagálva Milánó polgármestere, Giuseppe Sala közzétett egy dokumentumot a milánói stadiontervről, melyet a Milan és az Inter részéről is aláírtak a múlt héten. A politikus továbbra is határozottan állítja, hogy a milánói stadionprojekt a tervek szerint halad, és valótlanságot írt a sportlap.
"Az Inter és az AC Milan a múlt héten megerősítette, hogy előkészítik a dokumentumokat a nyilvános vitára. Múlt héten, nem hónapokkal ezelőtt. Semmi nem történt azóta, hogy megkaptam ezt a levelet, meglepetés volt számomra a mai újságcikk. Most vagy a La Gazzetta dello Sport akart egy hangzatos címet, vagy a klubok a hátam mögött keresnek más helyet a stadionnak. Mivel egy hivatalos dokumentum van a kezemben, az első lehetőséget szeretném gondolni" - írta a közösségi oldalán.
Kíváncsian várjuk a fejleményeket, remélhetőleg hamarosan tisztán láthatunk majd az ügyben...

forrás: azzurri fb oldala
Válasz küldése