A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

3 opcio van jelenleg a stadion kerdesben.

1. Folytatodik minden az eredeti terv szerint, a kivitelezo ceg felepiti Milanon kivul, es mi es a Milan torleszti ezt 30 evig.
Ez a Milan-Elliott hazassag folytatasa eseten varhato.

2. A Milan felepiti a Bahreinikkel sajat penzbol a sajat stadiont Milanon belul.
Mi pedig maradunk a Meazzaban, de alacsonyabb berleti dijjal.

3. A Milan ugyanugy felepiti sajat stadionjat, sajat penzbol.
Mi pedig a kivitelezo ceggel szerzodest kotve, felujitjak a Meazzat.
Uj tulajdonos eseten sajat penzbol, ha marad az Oaktree akkor a kivitelezo altal megelelolegzve.
A felujitas miatt alacsonyabb berleti dijat kerve a Milanoi onkormanyzattol.
Viszont ha marad az Oaktree, akkor ez a forgatokony kevesbe valoszinu.
Mivel a berlest is fizetni kellene, + a kivitelezonek torleszteni a felujitas koltseget kb 30 even keresztul.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sok helyen olvasni, kulfoldi forumok, szakertok velemenyet Inzaghi jovoje kapcsan.

Na most egy dolog nalam biztos, nem hosszabbitanek vele.
Hanyszor jartuk mar ezt meg, eleg csak Spalletti + 2 evere gondolni, ami laza 20m-ba kerult 0 ledolgozott napert.

Viszont, ha nincs bajnoki cim, akkor sem kuldenem el, hiaba ez a 0 Milan lenne a bajnok.
Nem azert mert 100 evig ra epitenek, de megis kit lehetne hozni?
- Ilyen legfelelso kategoria mint Klopp el kell felejteni, most hosszabbitott 26-ig.
- Ancelotti sem fog a Realtol mozdulni, akar BL, akar nem.
- Chelseanel is meglesz az uj tulajdonos, szoval Tuchel sem fog lepni onnan.
- Nagelsman is felejtos eleg hamar.

Ki marad?
- Ilyen Contet az eletben nem akarnek ujra itt latni.
Felolem lehet barki a tulaj, gazdagabb lehet az Inter mint az egesz univerzum osszesen a 40000000000 millio vagyonnal, en Contet soha tobbe.
Akkor maradjon Inzaghi 15 evig, es harcoljunk a 10.helyert, mint hogy Contet 1 napra is itt lassam.
- Simeone detto.
Az az elkepesztoen undorito, hanyinger antifoci, az a sport meggyalazasa es megszegyenitese.
Raadasul az eredmenyek is gyengek.
En ilyet az Internel nem akarok latni.
- Mourinho kapcsan a masik topicba leirtam, nalam akkor merulne o fel, ha jovore tenylegesen mutat valamit, es pislakol valami hogy ebbol a kitudja hany eves godorbol elkezd kijonni.
- Ilyen Sarri nem megoldas, raadasul egy total unszimpatikus ember.
- Pochettino is megmutatta a PSG-nel, hogy ennyi.
Valahogy nem latom benne azt, hogy top edzo lehet barmikor, es eleve kerdes megerne e nalunk ez a csere.
- Bielsa mar oreg, es eleve ismerjuk.
- Emery csodat tett, dehat azert kockazat benne is van.
- Pellegrini detto...
- Ilyen DeZerbi, Italiano, Dionisi meg vicc kategoria.

Egyszoval en jovore meg itt hagynam Inzaghit, de ugy hogy nem hosszabbitunk.
Kitudja mi lesz jovore, akar eredmenyekbe, akar elerheto edzok teren, es szepen tavasszal ertekelnek.
Ha rendben vagyunk, nincs elerheto komoly edzo, akkor johet a hosszabbitas.
Most viszont en semmikeppen nem hosszabbitanek, es legalabb ennyire semmikeppen nem valtanek, akarmi is lesz, mivel nem latok alkalmas alternativakat.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.05.06. 07:26

Ki marad?
- Ilyen Contet az eletben nem akarnek ujra itt latni.
Felolem lehet barki a tulaj, gazdagabb lehet az Inter mint az egesz univerzum osszesen a 40000000000 millio vagyonnal, en Contet soha tobbe.
Akkor maradjon Inzaghi 15 evig, es harcoljunk a 10.helyert, mint hogy Contet 1 napra is itt lassam.
Én sem szeretném vissza Conte-t de inkább csúnya focival legyünk 10x bajnokok mint 15 évig a 10. helyért menjünk. :D Értem, hogy túloztál és csak azt érzékeltetted mennyire nem szeretnéd őt.
Azt tartom ezt a gyenge bajnokságot a parókással simán behúztuk volna nagy előnnyel is. Oké Pool elleni 2 meccs nem lett volna. :D
De még ne adjuk fel, Simone barátunkkal is lehetünk bajnokok, sőt még duplázhatunk is. ;)

Egyébként egyetértek, hogy elérhető edzők közt nem igazán lehetne kit hozni. Szóval én sem rúgnám ki a kis Inzaghit. ;)
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

interfan írta: 2022.05.06. 07:26 Sok helyen olvasni, kulfoldi forumok, szakertok velemenyet Inzaghi jovoje kapcsan.

Na most egy dolog nalam biztos, nem hosszabbitanek vele.
Hanyszor jartuk mar ezt meg, eleg csak Spalletti + 2 evere gondolni, ami laza 20m-ba kerult 0 ledolgozott napert.

Viszont, ha nincs bajnoki cim, akkor sem kuldenem el, hiaba ez a 0 Milan lenne a bajnok.
Én nem értek veled egyet nézzük Inzaghit
+ továbbjutottunk a BL-ben 10 év után először!
+ Olasz kupa döntő! 10 év után először!
Első évben ott van a bajnoki cím környékén még ha jelenleg nem is mi vagyunk az esélyesek!

Lehet savanyú a szőlő mert úgy vagyunk másodikak ahogy és mert a Milan vezet.... DE ha nekem ezt leírják év elején hogy figy no Lukakuk no Hakimi no Eriksen no money no Conte de nyugi jó lesz a BL és az utolsó hetekben még játszunk a bajnoki címért és a kupáért akkor elküldöm az anyjába hogy cumiztasson mást!
Inzaghi megcsinálta és persze gyenge a bajnokság nincs ellenfél 5 forduló óta bajnoknak kéne lennünk....
DE a BL-ben itthon simán meccsben voltunk a Reállal! A Poolt idegenben vertük (oké mázlival)
El kell fogadni nincs pénz 0-ért veszünk minél többért eladunk és reménykedünk...
Nálam Inzaghi min 9/10 ebben az évben (február miatt nem 10/10 ) de ha meglesz a kupa és a bajnokság akkor 11/10 lesz
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.05.06. 08:36
interfan írta: 2022.05.06. 07:26

Ki marad?
- Ilyen Contet az eletben nem akarnek ujra itt latni.
Felolem lehet barki a tulaj, gazdagabb lehet az Inter mint az egesz univerzum osszesen a 40000000000 millio vagyonnal, en Contet soha tobbe.
Akkor maradjon Inzaghi 15 evig, es harcoljunk a 10.helyert, mint hogy Contet 1 napra is itt lassam.
Én sem szeretném vissza Conte-t de inkább csúnya focival legyünk 10x bajnokok mint 15 évig a 10. helyért menjünk. :D Értem, hogy túloztál és csak azt érzékeltetted mennyire nem szeretnéd őt.
Azt tartom ezt a gyenge bajnokságot a parókással simán behúztuk volna nagy előnnyel is. Oké Pool elleni 2 meccs nem lett volna. :D
De még ne adjuk fel, Simone barátunkkal is lehetünk bajnokok, sőt még duplázhatunk is. ;)

Egyébként egyetértek, hogy elérhető edzők közt nem igazán lehetne kit hozni. Szóval én sem rúgnám ki a kis Inzaghit. ;)
Persze igazad van, es valoban valoszinu Conte ezt mar reg behuzta volna.
De egesz egyszeruen egy annyira unszimpatikus figura volt az ember, hogy az katasztrofa.
Folyamatos siras 1 even keresztul a "rutinert".
A sajat klubja, azaz az Inter folyamatos tamadasa.
A szurkolokat detto...
Egesz egyszeruen o egy ilyen szemelyiseg...

Persze ha elerheto lenne egy nagy nev, akkor mas helyzet allna elo.
De jelenleg semmilyen nagy nev nem elerheto, ilyen Pochettino, Emery, meg egyaltalan nem biztos hogy elorelepes lenne.

Maradjon Inzaghi, de ne hosszabbitsunk, en ezt varom.
Jovore meg ertekelunk, es meglatjuk ki elerheto.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Lehet egyedul vagyok vele, de en egesz egyszeruen nem tudom elkepzelni, hogy az Inter ennyire nem kellene senkinek.
Mikozben a Milanert akit nem is arultak, befutott egy 1 milliard 200 millios euros Bahreini ajanlat, es most egy Amerikai maganbefektesi csoport altal 1 milliard euros ajanlat.

Egszeruen nekem mindent logikat nelkuloz, hogy az egesz Olasz foci elindult ebbe az iranyba, egyre tobb az Amerikai befektetesi csoport, stb, erre ertuk semmi.
Lassan 1,5 eve aruljak az Intert, a vilag osszes kontinensen 5db kozvetito ceg keresi a vevot, ezen kivul a Goldman Sachs, Oaktree, es a Zhang csalad is, es volt egyetlen 1db erdeklodo?
Aki 2 honap targyalas, 1,5 honap atvilagitas utan, letett egy 900m euros ajanlatot, amire jott egy Zhang csalad "nem, mert 1 milliard kell", es ennyi?
Ezek utan se uj ajanlat, se masik erdeklodo, sehol semmi?
Nekem ez teljesen nonszensz, es nem tudom ezt elkepzelni.
Mikozben latjuk egyre inkabb jonnek Olaszba a befektetok, egyre tobb csapat kerul Amerikai kezre, mennek az ajanlatok a Napoliert, a Milanert, stb.
Az Interert meg a nagy semmi?
Ezt nem tudom elkepzelni.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

INTER-1908 írta: 2022.05.06. 08:36
interfan írta: 2022.05.06. 07:26 Sok helyen olvasni, kulfoldi forumok, szakertok velemenyet Inzaghi jovoje kapcsan.

Na most egy dolog nalam biztos, nem hosszabbitanek vele.
Hanyszor jartuk mar ezt meg, eleg csak Spalletti + 2 evere gondolni, ami laza 20m-ba kerult 0 ledolgozott napert.

Viszont, ha nincs bajnoki cim, akkor sem kuldenem el, hiaba ez a 0 Milan lenne a bajnok.
Én nem értek veled egyet nézzük Inzaghit
+ továbbjutottunk a BL-ben 10 év után először!
+ Olasz kupa döntő! 10 év után először!
Első évben ott van a bajnoki cím környékén még ha jelenleg nem is mi vagyunk az esélyesek!

Lehet savanyú a szőlő mert úgy vagyunk másodikak ahogy és mert a Milan vezet.... DE ha nekem ezt leírják év elején hogy figy no Lukakuk no Hakimi no Eriksen no money no Conte de nyugi jó lesz a BL és az utolsó hetekben még játszunk a bajnoki címért és a kupáért akkor elküldöm az anyjába hogy cumiztasson mást!
Inzaghi megcsinálta és persze gyenge a bajnokság nincs ellenfél 5 forduló óta bajnoknak kéne lennünk....
DE a BL-ben itthon simán meccsben voltunk a Reállal! A Poolt idegenben vertük (oké mázlival)
El kell fogadni nincs pénz 0-ért veszünk minél többért eladunk és reménykedünk...
Nálam Inzaghi min 9/10 ebben az évben (február miatt nem 10/10 ) de ha meglesz a kupa és a bajnokság akkor 11/10 lesz
Én veled értek egyet!!
Annyi kiegészítéssel hogy a hosszabbítás dologban viszont Interfan el!
Én sem hosszabitanék most Inzaghi val!
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

interfan írta: 2022.05.06. 08:56 Lehet egyedul vagyok vele, de en egesz egyszeruen nem tudom elkepzelni, hogy az Inter ennyire nem kellene senkinek.
Mikozben a Milanert akit nem is arultak, befutott egy 1 milliard 200 millios euros Bahreini ajanlat, es most egy Amerikai maganbefektesi csoport altal 1 milliard euros ajanlat.

Egszeruen nekem mindent logikat nelkuloz, hogy az egesz Olasz foci elindult ebbe az iranyba, egyre tobb az Amerikai befektetesi csoport, stb, erre ertuk semmi.
Lassan 1,5 eve aruljak az Intert, a vilag osszes kontinensen 5db kozvetito ceg keresi a vevot, ezen kivul a Goldman Sachs, Oaktree, es a Zhang csalad is, es volt egyetlen 1db erdeklodo?
Aki 2 honap targyalas, 1,5 honap atvilagitas utan, letett egy 900m euros ajanlatot, amire jott egy Zhang csalad "nem, mert 1 milliard kell", es ennyi?
Ezek utan se uj ajanlat, se masik erdeklodo, sehol semmi?
Nekem ez teljesen nonszensz, es nem tudom ezt elkepzelni.
Mikozben latjuk egyre inkabb jonnek Olaszba a befektetok, egyre tobb csapat kerul Amerikai kezre, mennek az ajanlatok a Napoliert, a Milanert, stb.
Az Interert meg a nagy semmi?
Ezt nem tudom elkepzelni.
Őszintén szólva ez nekem sem áll össze, említettük már hogy miért a Milan?? Semmivel sem jobb az Internél!! Kérlek Interfan ne menjünk bele mégegyszer!
Tudom hogy arra célzol már megvan az új tulaj de szerintem nincs meg, ha lenne már rég bejelentették volna, senkinek nem érdeke hogy ne történjen ez meg!
Azt viszont el tudom képzelni hogy a leendő vevő kivár hiszen lehet hogy fél év múlva már nem kell kifizetni az Interért 900-1000 millió eurót hanem elég lesz rá 500-600 is!
Mikor kerülhet az Oaktree kezébe a tulajdon??
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2022.05.06. 10:28
interfan írta: 2022.05.06. 08:56 Lehet egyedul vagyok vele, de en egesz egyszeruen nem tudom elkepzelni, hogy az Inter ennyire nem kellene senkinek.
Mikozben a Milanert akit nem is arultak, befutott egy 1 milliard 200 millios euros Bahreini ajanlat, es most egy Amerikai maganbefektesi csoport altal 1 milliard euros ajanlat.

Egszeruen nekem mindent logikat nelkuloz, hogy az egesz Olasz foci elindult ebbe az iranyba, egyre tobb az Amerikai befektetesi csoport, stb, erre ertuk semmi.
Lassan 1,5 eve aruljak az Intert, a vilag osszes kontinensen 5db kozvetito ceg keresi a vevot, ezen kivul a Goldman Sachs, Oaktree, es a Zhang csalad is, es volt egyetlen 1db erdeklodo?
Aki 2 honap targyalas, 1,5 honap atvilagitas utan, letett egy 900m euros ajanlatot, amire jott egy Zhang csalad "nem, mert 1 milliard kell", es ennyi?
Ezek utan se uj ajanlat, se masik erdeklodo, sehol semmi?
Nekem ez teljesen nonszensz, es nem tudom ezt elkepzelni.
Mikozben latjuk egyre inkabb jonnek Olaszba a befektetok, egyre tobb csapat kerul Amerikai kezre, mennek az ajanlatok a Napoliert, a Milanert, stb.
Az Interert meg a nagy semmi?
Ezt nem tudom elkepzelni.
Őszintén szólva ez nekem sem áll össze, említettük már hogy miért a Milan?? Semmivel sem jobb az Internél!! Kérlek Interfan ne menjünk bele mégegyszer!
Tudom hogy arra célzol már megvan az új tulaj de szerintem nincs meg, ha lenne már rég bejelentették volna, senkinek nem érdeke hogy ne történjen ez meg!
Azt viszont el tudom képzelni hogy a leendő vevő kivár hiszen lehet hogy fél év múlva már nem kell kifizetni az Interért 900-1000 millió eurót hanem elég lesz rá 500-600 is!
Mikor kerülhet az Oaktree kezébe a tulajdon??
Persze ez mindenki egyeni velemenye.
Valaki optimista, valaki pesszimista, stb, a vegen meg kiderul majd mi lesz.
Abban szerintem mindenki egyetert, es kivanja is, hogy az optimistaknak legyen igaza.
Magyarul 1 honap mulva bajnoki cim + uj tulajdonossal a zsebukben legyen.
Szerintem igy lesz. :)

Mar lassan 1 eve az Oaktree kezebe vagyunk, mindenrol ok dontenek egy szemelyben.
Persze ertem a kerdesed lenyeget, hogy mikor lehet az, hogy a Zhang csalad papiron sincs mar itt.

Erre a valasz az, hogy amint az 1. torlesztoreszlet is elmarad.
Ez 2022 nyaran lett volna esedekes, 120m euro kb.
De mivel a Zhang csalad lassan 2 eve fizeteskeptelen, ezert kertek a torlesztes halasztasat, es csak a kamat megfizeteset.
Kb 1,5 hetes hivatalos hir, hogy az Oaktree ezt elfogadta, cserebe az Inter maradek 33%-at is megkapta es elzalogositotta.
Magyarul 1,5 hete mar az Inter 100%-a az Oaktree zalogaban van.
Az Oaktree pedig az Inter sajat koltsegvetesebol megkapta a csak kamatot, ami kb 20m euro.
A 100m torlesztes elhalasztasa es meg nem fizetes miatt pedig megkapta a maradek 33%-ot is.
A kovetkezo 120m euros torlesztes jovonyaron esedekes, az utolso 120m pedig 2024 nyaran.
Mar tobb Inter tulajdon %-ot nem tudnak megkapni, mivel aprilis vege ota 100%-ban az Oaktree kezeben van az Inter tulajdonjoganak zaloga.

Egyebkent az Internek a banki hitele jelenleg kb 800m euro.
360m-t kell fizetni az Oaktreenak, es 420m-t a Goldman Sachsnak.
Tehat az Inter vetelara ezert nem tud 800m ala menni, es a Zhang csalad ennyit mindenkeppen megsporol es a zsebukben marad az Inter eladasa eseten.
Ha mar csak az Oaktree lesz, ez az osszeg akkor sem tud valtozni.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Köszi.
Tehát nem feltétlenül éri meg várni valameddig mert a hitel miatt 800 millát ki kell fizetni a hitelezőknek(+kamat)!
Mondjuk az 1000 millió (Zhangék által várt) és a 800 millió között azért van különbség és ezek szerint ezért bő 1 évet kell várni!
Én Zhangék helyében olyan gyorsan bólintottam volna rá a 900 milliós ajánlatra hogy 2 hónapig kellett volna borogatni a nyakamat!! Könnyen hoppon maradhatnak!! És azért 100 millió az 100 millió euró!!
Mondjuk nem tudjuk mi van a háttérben lehet hogy az is menne a levesbe........ akkor meg számukra tök mindegy!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2022.05.06. 11:29 Köszi.
Tehát nem feltétlenül éri meg várni valameddig mert a hitel miatt 800 millát ki kell fizetni a hitelezőknek(+kamat)!
Mondjuk az 1000 millió (Zhangék által várt) és a 800 millió között azért van különbség és ezek szerint ezért bő 1 évet kell várni!
Én Zhangék helyében olyan gyorsan bólintottam volna rá a 900 milliós ajánlatra hogy 2 hónapig kellett volna borogatni a nyakamat!! Könnyen hoppon maradhatnak!! És azért 100 millió az 100 millió euró!!
Mondjuk nem tudjuk mi van a háttérben lehet hogy az is menne a levesbe........ akkor meg számukra tök mindegy!
Szivesen.

Igen a vevo barmi is van 800m ala nem tud menni.

Van abban is logika amit irsz, hogy "menne a levesbe es tokmindegy".

Ezt az tamaszhatja ala, hogy mint tudjuk tobb birosagi vegrehajtas van a Zhang csalad ellen.
Nemzetkozi behajto cegek vegrehajtasa alatt van a Zhang csalad.
Ha nem lennenk az Oaktree zalogaba es kezebe, akkor az Intert is lefoglalta volna a behajtoceg.
Amit tudunk a Jiangsu kapcsan kb 60-70m euro a vegrehajtas/behajtas osszege.
Ezen felul is vannak egyeb birosag altal elrendelt vegrehajtasok.

Szoval ezert lehet logika abban, hogy "tokmindegy es megy a levesbe".
Kapnak a 800m hitel atvalasalasn felul 100m-t, es le is foglalja a vegrehajto.
Tehat ez esetben nekik "tokmindegy" kis tulzassal.
Viszont ha 1 milliard a vetelar, akkor hiaba foglal le 100m-t a vegrehajto, 100m-t meg kapnak pluszba es az marad nekik.

Viszont a lehetseges vevonek azert lehet nem mindegy, hogy iden 1 milliard vagy jovore 800m.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Na igen könnyen lehet hogy azért ennyi az ára a klubnak(1000 millió) mert nincs értelme Zhangéknak olcsóbban eladni!!
És lehet hogy azért nincs vevő mert annyiért meg nem éri meg megvenni most, tudván azt hogy jövő nyáron fixen 800 milla a vételár!
Egy dolog tűnik biztosnak hogy jövő nyáron bizonyosan új tulajdonosunk lesz!!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2022.05.06. 12:44 Na igen könnyen lehet hogy azért ennyi az ára a klubnak(1000 millió) mert nincs értelme Zhangéknak olcsóbban eladni!!
És lehet hogy azért nincs vevő mert annyiért meg nem éri meg megvenni most, tudván azt hogy jövő nyáron fixen 800 milla a vételár!
Egy dolog tűnik biztosnak hogy jövő nyáron bizonyosan új tulajdonosunk lesz!!
Van mogotte logika es erv amit irsz.

Ettol fuggetlenul en meg mindig bizok benne, hogy mar most nyaron megjon vegre az uj tulajdonos.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Egy komolyabb gazdasági válság még bekavarhat a matekotokba .
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Erdekes hir miszerint Simeone jovoje tovabbra is bizonytalan az Atleticonal.
Az Atletico vezetes nem igazan akar mar vele tervezni, es keresi az utodot, kerdes Simeone mit akar majd.

Ezen hirek kiemelik, az Inter is figyelemmel kiseri a helyzetet.
Viszont jelenleg meglepo lenne ha Inzaghit lecserelnek Simeonera.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Köszönjük, de Simeone maradjon csak távol a csapattól. Conte alatt is sokszor játszottunk passzívan, Simeone alatt konkrétan undorítóan játszik az Atletico.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2022.05.08. 10:19 Köszönjük, de Simeone maradjon csak távol a csapattól. Conte alatt is sokszor játszottunk passzívan, Simeone alatt konkrétan undorítóan játszik az Atletico.
Egyetertek.
A vilag legundoritobb antifocijat jatszatja, ami a futball meggyalazasa es megyszegyenitese.
Raadasul az utobbi evekben sulyosan visszaesett, mikozbe rengeteg penzt elkoltott.

Mint Conte kapcsan is irtam, inkabb maradjon 15 evig Inzaghi.
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Azért ahogyan manapság játszik az Atleti, és ahogy az ottani edzősködése elején játszott a csapata, az nem ugyanaz. Egyértelműen kiégett ott Madridban, ami szerintem teljesen érthető ennyi év után. Ettől még nem gondolnám, hogy rossz edző.

Viszont jelenleg nem sok értelmét látom az edzőcserének, Inzaghi abszolút vállalhatót hoz az 1. szezonjában, és ez akkor is fenn áll ha a Milan lesz a bajnok végül.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

https://www.origo.hu/gazdasag/20220512- ... zveny.html


Milyen szerencse, hogy mar reg megvett minket az Aramco, hisz SebaInter mar 110000x bejelentette. :D :D

2500 milliard dollaros ertek
Eves szinten 600 milliard dollaros bevetel
Osszesegeben 4000 ezer milliard dollaros vagyon, de mivel a Szaudi allam, ezert eleri a 10000 milliard dollaros vagyont.
Mit nekunk szanalmas 10 millardos vagyon.
Mit nekunk rohejes 3-400 milliard dollaros vagyon.
Nessze vilag 100000 milliard.

SebaInter elmondta, gazdagabb lesz az Inter, mint az egesz futball vilag egyutveve es meg szazszoroza.
Es gazdagabb lesz az Inter mint az egesz Usa, Svajc, Europa, es Japan.
Szoval gond egy szal sem. :D

Csak ott lett gyanus az egesz, hogy Haaland nem hozzank igazolt. :D
Pedig Seba megmondta, a legnagyobb kar az egeszben, hogy fogalmunk sincs ki o.
De legalabb 2 ezren kovetik az Instan, igaz egy atlagos lanyt is kovetnek mar 40 ezren, dehat SebaInter megmondta. :D

Mondjuk lehet majd most vasaroljuk ki egybol Haalandot, nehogy mar 75m-ert, 100m alairasi penzel a mienk legyen.
Majd fizetunk erte 1 milliardot, a 10 000 milliardobol telik ra vegul is. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Megkezdodtek a hosszabbitasi targyalasok Inzaghival.
Akar meglesz a Scudetto, akar nem, vele szeretnek folytatni jovore is, ahogy azt kb 1 honapja Marotta el is mondta.

Inzaghi viszont a maradashoz es hosszabbitashoz garanciakat ker.
Az eladasok es mercatos plusz ellenere, szeretne hogy a csapat a jelenlegi szinten es minosegen tudna maradni jovore is.
Steven Zhang tegnap este elmondta:
" Celunk az, hogy jovore is ezen a szinten tartsuk a csapatot, es hogy jovore is megmaradjon a versenykepesseg".

Amennyiben az eladasok ellenere Inzaghi megkapja a garanciakat arra, hogy a jelenlegi minoseget tartani tudjuk, es nem lepunk hatra, akkor nem kerdes az edzonk jovoje.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

interfan írta: 2022.05.12. 11:25 Megkezdodtek a hosszabbitasi targyalasok Inzaghival.
Akar meglesz a Scudetto, akar nem, vele szeretnek folytatni jovore is, ahogy azt kb 1 honapja Marotta el is mondta.

Inzaghi viszont a maradashoz es hosszabbitashoz garanciakat ker.
Az eladasok es mercatos plusz ellenere, szeretne hogy a csapat a jelenlegi szinten es minosegen tudna maradni jovore is.
Steven Zhang tegnap este elmondta:
" Celunk az, hogy jovore is ezen a szinten tartsuk a csapatot, es hogy jovore is megmaradjon a versenykepesseg".

Amennyiben az eladasok ellenere Inzaghi megkapja a garanciakat arra, hogy a jelenlegi minoseget tartani tudjuk, es nem lepunk hatra, akkor nem kerdes az edzonk jovoje.
Ez vajon hogy néz ki? Mármint a garancia?? Kisdobos becsület szavamra ígérem....????
Én a helyében nem hosszabitanék!
Amilyen hírek vannak...... Ha Barella megy szétesik a középpálya, a csatárok így sem remekelnek ha nem kapnak segítséget a kozeppalyarol akkor jön a lejtmenet.
Ha nem lesz rövidesen új tulaj akkor szerintem akiért ajánlat érkezik az menni fog, a pótlás meg nem tud hasonló minőségű lenni!!
Ne legyen igazam!!!!!!!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2022.05.12. 12:01
interfan írta: 2022.05.12. 11:25 Megkezdodtek a hosszabbitasi targyalasok Inzaghival.
Akar meglesz a Scudetto, akar nem, vele szeretnek folytatni jovore is, ahogy azt kb 1 honapja Marotta el is mondta.

Inzaghi viszont a maradashoz es hosszabbitashoz garanciakat ker.
Az eladasok es mercatos plusz ellenere, szeretne hogy a csapat a jelenlegi szinten es minosegen tudna maradni jovore is.
Steven Zhang tegnap este elmondta:
" Celunk az, hogy jovore is ezen a szinten tartsuk a csapatot, es hogy jovore is megmaradjon a versenykepesseg".

Amennyiben az eladasok ellenere Inzaghi megkapja a garanciakat arra, hogy a jelenlegi minoseget tartani tudjuk, es nem lepunk hatra, akkor nem kerdes az edzonk jovoje.
Ez vajon hogy néz ki? Mármint a garancia?? Kisdobos becsület szavamra ígérem....????
Én a helyében nem hosszabitanék!
Amilyen hírek vannak...... Ha Barella megy szétesik a középpálya, a csatárok így sem remekelnek ha nem kapnak segítséget a kozeppalyarol akkor jön a lejtmenet.
Ha nem lesz rövidesen új tulaj akkor szerintem akiért ajánlat érkezik az menni fog, a pótlás meg nem tud hasonló minőségű lenni!!
Ne legyen igazam!!!!!!!
Hat kb. :D :D

De komolyra forditva, talan ugy nezhet ez ki, hogy ha XY megy, akkor o es o vagy o johet a potlasara.
Lasd Skriniar/Bastoni megy, jon Bremer.
Lasd Barella megy, jon Frattesi es DePaul.
Lasd Martinez megy, jon Jesus, stb.

Hiaba mehet ugymond barki akiert megfelelo ajanlat jon, azert a "jelenlegi szintet" siman meglehet tartani.
Mert mint Zhang is elmondta, jelenleg ez a cel.
Es azert valljuk be, hiaba kell x millio plusz, a "jelenlegi szintet" siman lehet tartani.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2022.05.12. 12:13 Hiaba mehet ugymond barki akiert megfelelo ajanlat jon, azert a "jelenlegi szintet" siman meglehet tartani.
Mert mint Zhang is elmondta, jelenleg ez a cel.
Es azert valljuk be, hiaba kell x millio plusz, a "jelenlegi szintet" siman lehet tartani.
A klub alapvető, létfontosságú gazdasági érdeke, hogy a BL indulás meglegyen.
Ha nyerünk valamit (bajnoki cím, kupa), az csak hab a tortán.
Kb.ennyit jelenthet a "jelenlegi szint megtartása."
Ezt kell elérni, miközben menni kell a nullszadós költségvetés irányába is.
Amíg Marotta itt van, addig én nyugodt vagyok...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2022.05.12. 12:30
interfan írta: 2022.05.12. 12:13 Hiaba mehet ugymond barki akiert megfelelo ajanlat jon, azert a "jelenlegi szintet" siman meglehet tartani.
Mert mint Zhang is elmondta, jelenleg ez a cel.
Es azert valljuk be, hiaba kell x millio plusz, a "jelenlegi szintet" siman lehet tartani.
A klub alapvető, létfontosságú gazdasági érdeke, hogy a BL indulás meglegyen.
Ha nyerünk valamit (bajnoki cím, kupa), az csak hab a tortán.
Kb.ennyit jelenthet a "jelenlegi szint megtartása."
Ezt kell elérni, miközben menni kell a nullszadós költségvetés irányába is.
Amíg Marotta itt van, addig én nyugodt vagyok...
Szerintem az, hogy a BL indulas meglegyen, tobb mint garantalhato.
Teljesen mindegy, hogy eppen Skriniar vagy Barella megy legrosszabb esetben.
Milanon es Juven kivul a tobbieket hagyjuk...

Es azert az sem tudjuk, hogy pl a Milan kiket igazol, vagy a Juve folytatja e a Vlahovic fele igazolasokat.
Mindig az adott sorozat minosege hatarozza meg azt, mi mire lehetunk hivatottak.

Szoval ha most nem jon uj tulajdonos, es az lesz amit vezetoink tobbszor elmondtak, es legrosszabb esetben megy Skriniar vagy Barella, akkor is a BL hely kb garantalt.
Es ha a Milan/Juve nem erosit ugy, mi pedig tudunk halaszni a zavarosban, akkor hiaba a nem tudom en hany tiz millio pluszos mercato Oaktree diktatum, akar bajnoki cim is meglehetne.

Es ha iden nem is, jovore mar 100% hogy jonne valaki.
Hisz az esetleges uj tulajdonosnak sem mindegy, hogy iden 1 milliard, vagy jovore 800m.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Barella helyett Frattesi és De Paul? Gondolom csak vicc? 😂 Nagyon nem ugyanaz a kávéház még csak meg sem közelítik Nicolot! Skriniar a védelem Barella pedig a középpálya motorja és az Internek az alappillérei ők! Attól hogy pl . igazolunk a helyükre valakit még közel sem biztos hogy az adott játékos úgy fog teljesíteni nálunk ahogy azt elvárnánk! Ezért is kell megtartanunk a jó korban lévő értékeinket , húzó embereinket Skrinit, Barellát vagy épp Bastonit, vagy Lautarot. Egyébként ha mindenképpen el kellene adni valakit ebből a négyesből én az argentint áldoznám be, de persze ez attól is függ kire milyen ajánlat jön majd! Úgy néz ki nem lesz új tulajunk, marad a spórolás és nagyon tartok attól hogy amit eddig felépítettünk az megy a levesbe egy két éven belül és jön a középszerűség Marrotta ide vagy oda!

Véleményem szerint jövőre egy sokkal erősebb bajnokság lesz mint az idei és nem csak a Juve és Milán esetleges erősítései miatt, ne felejtsük el az Atalantát akik az új tulajjal biztosan igazolnak majd pár jó korban lévő nevet, a Napoli évek óta nagyon masszív és nem gondolom hogy DeLau ne tolna bele jövőre is egy raklap pénzt. Románál is biztos háttér van sztem ők is tovább erősödnek majd Mourinhoval, illetve a Lazioról és a Fiorrol sem feledkezzünk meg! Ha tovább gyengülünk nem lesz egyszerű a bl helyen végezni! Forza Inter!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

lucky0 írta: 2022.05.12. 15:55 Napoli évek óta nagyon masszív és nem gondolom hogy DeLau ne tolna bele jövőre is egy raklap pénzt. Románál is biztos háttér van sztem ők is tovább erősödnek majd Mourinhoval, illetve a Lazioról és a Fiorrol sem feledkezzünk meg! Ha tovább gyengülünk nem lesz egyszerű a bl helyen végezni! Forza Inter!
En azert ezt mashogyan latom.

Napolinal meg az is kerdes megtudja e tartani a klubot DeLau.
Mar most arrol van szo, hogy Oshimen 100m korul jo esellyel tavozo, es ilyen 0 nevek vannak a potlasara.
Ezen kivul mehet Fabian Ruiz is, akit szinten nem igazan tudnak potolni.
Szoval a Napolinal ha nem lesz uj tulajdonos, akkor komoly visszaeses johet.
Egyebkent egy Californiai csoport 850m-t ajanlott ertuk.
Pl meg Spalletti helyzete is kerdeses...

Roma nagyon szep hogy kolt egy raklap penzt.
Most is elkoltottek eladasokon felul 110m-t.
Es ennyi sikerult...
Persze Konferencia vagy mi a jo eg donto, dehat a bajnoksagba fenyevekre vannak mindentol.

Lazio sosem kolt semmit, inkabb minket nyulnak le mindenfele kozepszerert.
Sarri sem biztos hogy marad, ha nem kap a jatekahoz illo jatekosokat.
Ez a Lotito fele Lazio komoly jatekerot nem hinnem hogy kepviselne.

Fiorentina meg szinten szep csapat, de egy nagyon de nagyon gyenge Seria A kellene ahhoz, hogy nekik BL hely legyen.

Persze ne legyen ilyen, es en bizok is benne hogy nem lesz, mert a fiatalok + ilyen Correa, Sensi eladasabol hatha meglesz a hatalmas plusz a mercaton amirol vezetoink beszelnek.
Viszont ha ne adja a jo eg, tavozik Barella vagy Skriniar, mert ertuk lesz ajanlat, en egesz egyszeruen nem tudom elkepzelni, hogy ne tudnak BL helyen vegezni, meg akkor is ha ilyen Bremer vagy kitudja kivel potoljuk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sportmediaset es az IlGiorno szerint Inzaghi alairta az uj szerzodeset, ezzel 2025-ig hosszabbit az Inter kispadjan.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta:

"
Inzaghi elott elsonek Allegrit probaltam meg tavaly nyaron.
Szabad volt, egy fantasztikus edzo, de vegul nemet mondott.
Ezek utan hivtuk fel Inzaghit, aki epp Lotitoval targyalt, Inzaghi zavarba jott a hivastol.
Az en es Ausilio idoszeru dontese kellett hozza, mivel gyakorlatilag mindenben megallapodott a Lazioval a hosszabbitasrol.
Ha egy edzo tul sokaig van egy csapatnal, akkor ertheto hogy uj tapasztalatokat akar szerezni, foleg ha elorelepes neki az adott csapat.
"
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

interfan írta: 2022.05.15. 15:02 Sportmediaset es az IlGiorno szerint Inzaghi alairta az uj szerzodeset, ezzel 2025-ig hosszabbit az Inter kispadjan.
Ok, végülis a hülyeségei mellett hozott két kupát, egy második helyet és szebb, támadóbb focit. Már csak a stabilitást kell megtalálnia és kevesebb beleszólást engedni az igazolásokba, ha már nálunk erre ott egy mágus.
Fiatal, ambiciózus, végülis idén levetkőzte a nagy csapatok elleni impotenciáját is a végére, szóval nekem szimpatikus.
Viszont, akkor menjünk ezen az úton. Építsük fel és legyen itt hosszabb távon, ne játsszuk el azt, amit Spal-al és a többiekkel, hogy hosszabbítunk aztán kirakjuk. Mi szurkolók pedig bízzunk benne és, ha éppen gyengébben megy a csapatnak, akkor se követlejük a kirúgását. Ferguson sem egy nap alatt épített szuper csapatot. Inzaghi tehetséges, karizmatikus és szeretik a játékosai. Szerintem, ha hozunk egy jó mercato-t, akkor előre tudunk lépni stabilitás terén is. Ha nem ment volna el 3 alapember nyáron, akkor utcahosszal lettünk volna bajnokok. Forza Inzaghi!
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Én bírom Inzaghit. Nekem tetszik az ahogy a jelenlegi Inter játszik, nézni jó.
De vannak hülyeségei(olyanokat játszat akiket nem kellene és olyanokat mellőz akiket játszatni kellene) és nagyon 1 felállásban játszunk!
A jövőre nézve úgy tűnik hogy ezeket a hülyeségeket nem fogja lerakni!
Én nem értem ezt az idő előtti hosszabítás dolgot sem, de az idei év alapján akár jogos is lehet!!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2022.05.17. 09:06 Én bírom Inzaghit. Nekem tetszik az ahogy a jelenlegi Inter játszik, nézni jó.
De vannak hülyeségei(olyanokat játszat akiket nem kellene és olyanokat mellőz akiket játszatni kellene) és nagyon 1 felállásban játszunk!
A jövőre nézve úgy tűnik hogy ezeket a hülyeségeket nem fogja lerakni!
Én nem értem ezt az idő előtti hosszabítás dolgot sem, de az idei év alapján akár jogos is lehet!!
En biztos nem hosszabbitanek.
Tanulni kellene a hibaikbol, lasd Spalletti hosszabbitas ami laza 20m-ba kerult 0 ledolgozott nappal.

Inzaghinak elo szerzodese van 2023-ig.
Nem ertem minek kell most ezzel foglalkozni, es 2025-ig alairtani...
Meglatjuk mi lesz jovore, kepes e a sajat korlatait legyozni, kepes e megujulni, stb.
Es a legfontosabb, a tulajdonosi helyzet, es ezaltal a celok.
Senki nem tudja mi lesz...
Senki nem tudja ki lesz elerheto edzok teren, mi lesz az uj tulajdonossal, stb.

Maradjon Inzaghi, nincs semmilyen elerheto edzo aki elorelepes lenne, es jovore meglatjuk hogyan tovabb.
(Ilyen Simeonet ide ne hozzunk, azt az undormanyt amit o "jatszik" soha nem akarom itt latni, sot azt nem is lehet jateknak nevezni)
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Inter101 írta: 2022.05.17. 09:06 Én bírom Inzaghit. Nekem tetszik az ahogy a jelenlegi Inter játszik, nézni jó.
De vannak hülyeségei(olyanokat játszat akiket nem kellene és olyanokat mellőz akiket játszatni kellene) és nagyon 1 felállásban játszunk!
A jövőre nézve úgy tűnik hogy ezeket a hülyeségeket nem fogja lerakni!
Én nem értem ezt az idő előtti hosszabítás dolgot sem, de az idei év alapján akár jogos is lehet!!
Egyedül Dzeko az akire azt tudom mondani hogy játszatja de nem kéne... de valójában igazán emiatt se tudom elítélni nincs még egy klasszikus center a csapatban Correa nem ide való Alexis meg nem center... Emellett azért csak rúgott 15-16 gólt a szezonban Dzeko ami azért nem rossz stat.
És Inzaghival továbbjutottunk a BL-ből és ott se vallottunk szégyent a Pool ellen sőt a Real ellen itthon 60 percig jobbak voltunk!
Ez a két csapat pedig döntőt játszik!
Szerintem Inzaghi kihozta a csapatból a maximumot! Ha elmennek a selejtek Vidal Kolarov Vecino Alexis Perisic de Vrij
És jön egy szélső egy center egy kh és 2 kp akkor jók leszünk ha nem akkor gond lesz...
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

INTER-1908 írta: 2022.05.17. 09:17
Inter101 írta: 2022.05.17. 09:06 Én bírom Inzaghit. Nekem tetszik az ahogy a jelenlegi Inter játszik, nézni jó.
De vannak hülyeségei(olyanokat játszat akiket nem kellene és olyanokat mellőz akiket játszatni kellene) és nagyon 1 felállásban játszunk!
A jövőre nézve úgy tűnik hogy ezeket a hülyeségeket nem fogja lerakni!
Én nem értem ezt az idő előtti hosszabítás dolgot sem, de az idei év alapján akár jogos is lehet!!
Egyedül Dzeko az akire azt tudom mondani hogy játszatja de nem kéne... de valójában igazán emiatt se tudom elítélni nincs még egy klasszikus center a csapatban Correa nem ide való Alexis meg nem center... Emellett azért csak rúgott 15-16 gólt a szezonban Dzeko ami azért nem rossz stat.
És Inzaghival továbbjutottunk a BL-ből és ott se vallottunk szégyent a Pool ellen sőt a Real ellen itthon 60 percig jobbak voltunk!
Ez a két csapat pedig döntőt játszik!
Szerintem Inzaghi kihozta a csapatból a maximumot! Ha elmennek a selejtek Vidal Kolarov Vecino Alexis Perisic de Vrij
És jön egy szélső egy center egy kh és 2 kp akkor jók leszünk ha nem akkor gond lesz...
Igen elsősorban Dzekora gondoltam. És akkor itt jön az is hogy egy felállás! Sanchezt ilyen keveset játszatni vétek volt ha van ebben a felállásban helye ha nincs, meg kellett volna találni a helyét, de ehelyett Dzeko játszott orrvérzésig+ Correa 2 használhatatlan játékos! Igen Dzeko lőtt gólt és a gólok száma nem is tragikus de összességében a szezon második felében folyamatosan mínusz 1 játékos volt a pályán! Azért ezt illet volna észrevenni és valamit kitalálni.
Abban egyetértek hogy ennél több ebben a keretben nem igazán volt! A csere sorunk értékelhetetlen, a kezdő okés, a tavalyi év bajnoki címe után nyilván a motiváció sem olyan volt mint tavaly, hiszen zsebben a bajnoki cím! Ezt hajlamosak vagyunk elfelejteni pedig sokat számít!!!
Jövőre mi lesz az kérdéses, én annak örülnék ha nem menne el a kezdőből senki! Sajnos a hírek alapján erre nem sok esélyt látok de reménykedek benne!
vivainter
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.06.08. 17:30

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: vivainter »

Azon gondolkodtam az elmúlt meccseinket nézve, hogy most már jó ideje minden meccsünkön látható ez a Zhang gyerek a páholyban. Ez korábban nem volt így, ha jól emlékszem, volt amikor hónapig nem volt a városban, sőt igazából csak néha jelent meg a meccseken. Azt nem tudom, hogy ennek az e az oka, hogy közben ennyire megszerette a csapatot, és inter szurkoló is lett, vagy az üzleti tevékenységét most már itt is tudja gond nélkül folytatni, vagy esetleg az eladási mizéria miatt van itt most már folyamatosan..
Kíváncsi vagyok, hogy ti hogy látjátok ezt, az utóbbiban már nem nagyon hiszek (mármint az idei év eladására), de lehet, hogy ebbe nem is kell többet belegondolni, mint csupán érdekli a csapat teljesítménye, de mindenesetre a korábbiakhoz képest ez megváltozott.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

vivainter írta: 2022.05.20. 09:31 Azt nem tudom, hogy ennek az e az oka, hogy közben ennyire megszerette a csapatot, és inter szurkoló is lett, vagy az üzleti tevékenységét most már itt is tudja gond nélkül folytatni, vagy esetleg az eladási mizéria miatt van itt most már folyamatosan..
Kíváncsi vagyok, hogy ti hogy látjátok ezt
Szerintem ha az eladás sínen lenne, nem jönnének a szintfenntartó hírek.
Nem árulnánk Bastonit, akit nemrég még a jövő CSK-nak gondolt mindenki, nem a 34 éves Mkhytarjant szánnánk erősítésnek a nyárra.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vivainter írta: 2022.05.20. 09:31 Azon gondolkodtam az elmúlt meccseinket nézve, hogy most már jó ideje minden meccsünkön látható ez a Zhang gyerek a páholyban. Ez korábban nem volt így, ha jól emlékszem, volt amikor hónapig nem volt a városban, sőt igazából csak néha jelent meg a meccseken. Azt nem tudom, hogy ennek az e az oka, hogy közben ennyire megszerette a csapatot, és inter szurkoló is lett, vagy az üzleti tevékenységét most már itt is tudja gond nélkül folytatni, vagy esetleg az eladási mizéria miatt van itt most már folyamatosan..
Kíváncsi vagyok, hogy ti hogy látjátok ezt, az utóbbiban már nem nagyon hiszek (mármint az idei év eladására), de lehet, hogy ebbe nem is kell többet belegondolni, mint csupán érdekli a csapat teljesítménye, de mindenesetre a korábbiakhoz képest ez megváltozott.
Eladas valoszinu megakadt valahol.
Mert azok voltak a hirek anno, hogy a Pool meccsig marad a marketing erteke miatt, majd utazik vissza targyalni, es majus elejen visszajon a remelt Kupagyozelem es Scudetto miatt, hogy o is a siker "arca legyen", ezzel magat es az Intert is jobb fenyben feltuntetve a lehetseges uj tulaj elott.
Akkor volt ugye a 900m ajanlat.

Utana meg a nagy semmi...
Annyi hir volt, hogy marad a bajnoksag vegeig, hogy a "siker arca" legyen, mert hisz a bajnoki cimben es Kupagyozelemben.
Majd juniusban belathatatlan idore tavozik.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Tényleg feltűnő!
Lehet ha hazamenne letartoztatnák..... A család raklap számra vitte ki a pénzt Kínából, csak hát az ottani állam ezt nem minden esetben szereti, valószínűleg a befolyásos emberük elvesztette a pozícióját és valakinek csípte a szemét a Sunning.
Valami oka biztos van hogy nem hagyja el Milánót, viszont ha szerette volna a klubot akkor sokkal többet lett volna a múltban a csapatnál(lásd Moratti)!!!
Nekik ez biznisz volt, így tudták egy ideig kimenteni a pénzt Kínából, aztán az állam letiltotta ezt a lehetőséget is, onnantól kezdve kezdtünk lefelé menni, szerencséjükre rá lehetett fogni a Covidra!! Tök mindegy egy darabig a klub is profitált belőle ez jó, az viszont nem hogy ügyeskedtek a csapattal és nem érdekelte őket semmi más a pénz menekítésen kívül, ennek most isszuk meg a levét!!
Én egyet kérek hogy végre egy a klubban lehetőséget látó befektető lesz a tulajunk aki logikusan, értelmes döntések mellett, gazdaságosan vezeti a klubot! Az Intert lehetne így vezetni!!
vivainter
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.06.08. 17:30

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: vivainter »

Értem, köszönöm a választ. Olyan jó lenne, nekünk is ha lenne végre valami előrelépés ebben az eladásban, mert már jó ideje húzódik ez az egész..
Ott a Juve, Chiesa szerintem az egyik legjobb olasz csatár jelenleg, ha persze egészséges. Vlahovic pedig egy sikeréhes, gólérzékeny csatár. Ez egy jó alap.
Milan: Ha jön Origi, szerintem nagy fogás lesz, Leao robbanékony, pénz is várható bőven, szóval tökjó lenne ha mi is egy hasonló szintre tudnánk lépni, és újra a régen megszokott Inter, Milan, Juve nagy trió körül lenne egy végletekig kiélezett bajnokság, mint régen... Ha összejönne egy Dybala, Martinez, Scamacca trió, nem is lenne rossz a mi csatársorunk se, de most sajnos marad a kivárás, és a remény. Meglátjuk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

A Kinai kommunista part megtiltotta az osszes tag, diplomata, kuldotnek, hogy barmit is birtokoljanak a Nyugati vilagban.
Ez nem csak oket, hanem a rokonaik fele is ervenyes, sem szulok, gyerekek, hazastars altal sem birtokolhatnak semmit.
Kina ezzel ragaszkodik a sajat belso piaca erositesehez, es a Nyugati szankciok miatt mindent megtesznek ezzel a lepessel hogy a partelitet, es ahhoz kozel allo embereket, es a parthoz hu embereket nehogy barmilyen hatrany erje a Nyugati szankciok miatt amit Oroszorszaggal szemben alkalmaznak.

Wall Street Journal szerint ezzel komoly valtozas allhat be a Zhang csalad-Inter tulajdonban.
Hiaba akarnak minel nagyobb osszeggel, azaz 1 milliard euroert megszabadulni az Intertol, hogy nekik nyereseguk legyen, a Kinai kommunista part lepese miatt lehet muszaj lesz nekik alacsonyabb aron, azaz veszteseggel is tuladni az Interen.
Zhang Jindong nem resze a politikai elitnek, viszont a part reszekent 2018-tol az Orszagos Nepi Gyules kuldotte, es fiatal koratol tagja a Kommunista Part ifjusagi tagozatanak.


Off:

Tobb hirforras szerint is a Milan az Amerikai maganbefektesi csoport, a RedBirr 1 milliard 300 millio euros ajanlata fogadta el, es nem a Bahreni maganbefektesi csoport az Investcorp 1 milliard 200 millio euros ajanlatat.


Kitudja az Investcorp lehet beprobalkozik Milano szebbik feleben.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ez még jól is elsülhet.Nekem elegem van a sárgákból
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

vaskalap írta: 2022.05.20. 18:16 Ez még jól is elsülhet.Nekem elegem van a sárgákból
Így van a kényszer nagy úr.Lehet,hogy valaki titkon erre várt és most amikor Zhagéknak must sell van akkor lépnek.
Nekünk a jelnlegi helyzet nem müködhet hosszú távon.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

La Stampa szerint miutan a RedBird Amerikai maganbefektesi csoport 1 milliard 300 millio + 500 millio euroert megveszi a Milant, a Bahreini maganbefektesi csoport az Investcorp aki alulmaradt a Milanert folytatott harcban, felmerulhet az Inter kapcsan akiket "csak" 1 milliardert megtudnanak szerezni.
Kiemelik nincs megerosites az ugyben, de az Investcorp kozpontban, most az Inter a tema, hogy tegyenek e ajanlatot vagy sem.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2022.05.21. 16:04 La Stampa szerint miutan a RedBird Amerikai maganbefektesi csoport 1 milliard 300 millio + 500 millio euroert megveszi a Milant, a Bahreini maganbefektesi csoport az Investcorp aki alulmaradt a Milanert folytatott harcban, felmerulhet az Inter kapcsan akiket "csak" 1 milliardert megtudnanak szerezni.
Kiemelik nincs megerosites az ugyben, de az Investcorp kozpontban, most az Inter a tema, hogy tegyenek e ajanlatot vagy sem.
Csodáltam volna, ha nem jön egy ilyen hír. Mondjuk kicsit lassú a gondolkodásuk az újságíróknak, ezt a forgatókönyvet bodimiki7-el már két hete megbeszéltük itt a fórumon...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2022.05.21. 17:27
interfan írta: 2022.05.21. 16:04 La Stampa szerint miutan a RedBird Amerikai maganbefektesi csoport 1 milliard 300 millio + 500 millio euroert megveszi a Milant, a Bahreini maganbefektesi csoport az Investcorp aki alulmaradt a Milanert folytatott harcban, felmerulhet az Inter kapcsan akiket "csak" 1 milliardert megtudnanak szerezni.
Kiemelik nincs megerosites az ugyben, de az Investcorp kozpontban, most az Inter a tema, hogy tegyenek e ajanlatot vagy sem.
Csodáltam volna, ha nem jön egy ilyen hír. Mondjuk kicsit lassú a gondolkodásuk az újságíróknak, ezt a forgatókönyvet bodimiki7-el már két hete megbeszéltük itt a fórumon...
Realitasa annyi is szerintem....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Azert megnezve az arakat rajohetunk, hogy egyaltalan nem tulzas az Inter kapcsan az 1 milliardos ar, meg ha ebbol 800m hitelkifizetes is.

Chelsea: 5 milliard euro

Milan: 1 milliard 300 millio euro + 500 millio euro

Ha egy Milan er 1 milliard 300/800 milliot, akkor az Inter nehogy mar ne erjen 1 milliardot.
Es ez az osszeg majdnem fele mint a Milane...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta, Corsera, TS is megerositi, negyszemkozti talalkozo volt Steven Zhang es Inzaghi kozott.
Itt teljes egyetertes volt a mercato kapcsan, Zhang garantalta, mindent megtesz Inzaghi kereseiert es hogy megadja neki akiket ker.
Elso ilyen lepes Perisic hosszabbitasa barmilyenaron is.
Ezen kivul Zhang biztositotta Inzaghi, a "szintentartas" meglesz a nyaron, es ugyanazen a szinten maradunk ahol most, es Olasz "top" klub marad az Inter hiaba a pluszos mercato.

Inzaghi kesz ezzel a szerzodese meghosszabbitasara, ami jovoheten erkezhet el.
Itt alairja uj szerzodeset az Inter elen, ami 2024/25-ig szolhat.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2022.05.22. 09:55 Ha egy Milan er 1 milliard 300/800 milliot, akkor az Inter nehogy mar ne erjen 1 milliardot.
Mondjuk ezek is újságírói számok gondolom...
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Én személy szerint Zhang nak még azt sem hinném el amit kérdez!!
Az a baj hogy egy edző nem a klub érdekeit(és főleg nem a hosszútávú) nézi hanem a sajátját, ami nagyon sokszor nem egyezik!!
Remélem majd amikor lesz új tulajdonos akkor ésszerű döntéseket fogunk hozni!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2022.05.22. 13:08 Én személy szerint Zhang nak még azt sem hinném el amit kérdez!!
Az a baj hogy egy edző nem a klub érdekeit(és főleg nem a hosszútávú) nézi hanem a sajátját, ami nagyon sokszor nem egyezik!!
Remélem majd amikor lesz új tulajdonos akkor ésszerű döntéseket fogunk hozni!
En tovabbra is tartom azt, a "szintentartast" megcsinalni semmisseg.
Szoval igy akar siman igazat is mondhatott.

Az meg hogy teljesiti az edzo kereseit, nem olyan meglepo.
Spalletti, Conte, es tavaly nyaron is lattuk ezt...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2022.05.22. 12:56
interfan írta: 2022.05.22. 09:55 Ha egy Milan er 1 milliard 300/800 milliot, akkor az Inter nehogy mar ne erjen 1 milliardot.
Mondjuk ezek is újságírói számok gondolom...
Scaroni a Milan elnoke elmondta, az ujsagokban megjelent szamok valosak.

Magyarul a Milan 1 milliard 300 millio + 500 millio euroert lesz a Redbird tulajdona.
Válasz küldése