Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Szép volt fiúk! Grande Inzaghi!
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

FORZA INTER PER SEMPRE!!!! <3 <3 <3
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Perisic egy állat! Sosem csíptem igazàn de ez a WB pozíció brutálisan jól áll neki! Meg kell tartani mindenképpen! Jövőre pedig lassan beépíteni Gosenst! A Scudettot meg kell próbálni! Forza Inter!
Avatar
Kenji
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2010.08.30. 23:37

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Kenji »

Nagyon nagy volt!!!😁😁😁Véégre!! 2 döntőben megszivatni a rabruhásokat, parádé!!
segogabor
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: segogabor »

Ez a meccs fantasztikus volt. Libabőr érzés, elképesztő volt mindenki!!!
Ui: Még Correa is :D
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Direkt nem jöttem fel 2-1-es juve állásnál.Már én is csak kicsi esélyt adtam rá,hogy onann felállunk.
Ez egy sokáig emlékezetes döntő volt.Felállni a saját magunk okozta mélységből.4-2 a juve ellen ez az amit már senki nem gondolt.Az 52.perc utáni kellemetlen gyomorgörcs eufóriába váltott át.
Szerintem mind két tizenegyes adható volt még akkor is ha VAR-ozni kellett.
Az utolsó gól az szerintem világklasszis előadás volt Perisictől .Vidal gólpassz és Perisic egyből helyezett lővés olyan találatot hozott amire még évek múlva is emlékezni fogunk.

A kupa megvan és így 21 után 22-ben is sikerült nyerni egy címet.Inzaghi pedig zsinórban 4 meccsen is veretlen maradt a juve ellen. ;)
Most már az Atalantán a sor ,hogy kikaparja nekünk a gesztenyét!!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.11. 23:36 2-1nél nem hittem annyira a győzelemben, de megvaaaan!!!!! :thumbup: :clap:

Meg kell tenni mindent a Scudettoért IS !!!!
Forza Inter!!!!! :thumbup: :clap:
Már összegyűrtem a tippmixszelvényt!A gyereket majdnem elküldtem aludni,de felááltunk és megmutattuk,hogy milyen tartás van bennünk!!!Amikor már leírnak minket akkor mutatjuk meg,hogy mi is az Inter szív. Ezért szerettem bele ebbe a csapatba.

INTER NOT FOR EVERYONE!!!!!
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Összességében, bármi legyen a maradék két meccsen, én elégedett vagyok a szezonnal. Szép volt fiúk!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Festa írta: 2022.05.11. 23:51
CsaSzi9294 írta: 2022.05.11. 23:36 2-1nél nem hittem annyira a győzelemben, de megvaaaan!!!!! :thumbup: :clap:

Meg kell tenni mindent a Scudettoért IS !!!!
Forza Inter!!!!! :thumbup: :clap:
Már összegyűrtem a tippmixszelvényt!A gyereket majdnem elküldtem aludni,de felááltunk és megmutattuk,hogy milyen tartás van bennünk!!!Amikor már leírnak minket akkor mutatjuk meg,hogy mi is az Inter szív. Ezért szerettem bele ebbe a csapatba.

INTER NOT FOR EVERYONE!!!!!
Egyszerűen imádom ezt a csapatot!
Vannak hibáink, de ettől még örök szerelem!!!
Meg kell tenni mindent a Scudettoért, mert mi vagyunk az INTER!
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Francesco írta: 2022.05.11. 23:52 Összességében, bármi legyen a maradék két meccsen, én elégedett vagyok a szezonnal. Szép volt fiúk!
Csatlakozom! Viszont ha esetleg a Scudetto is sikerülne! Az lenne az igazán tökély! Forza Inter! Forza Ragazzi! 💙🖤🙏🍻
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2022.05.11. 23:47 Direkt nem jöttem fel 2-1-es juve állásnál.Már én is csak kicsi esélyt adtam rá,hogy onann felállunk.
Ez egy sokáig emlékezetes döntő volt.Felállni a saját magunk okozta mélységből.4-2 a juve ellen ez az amit már senki nem gondolt.Az 52.perc utáni kellemetlen gyomorgörcs eufóriába váltott át.
Szerintem mind két tizenegyes adható volt még akkor is ha VAR-ozni kellett.
Az utolsó gól az szerintem világklasszis előadás volt Perisictől .Vidal gólpassz és Perisic egyből helyezett lővés olyan találatot hozott amire még évek múlva is emlékezni fogunk.

A kupa megvan és így 21 után 22-ben is sikerült nyerni egy címet.Inzaghi pedig zsinórban 4 meccsen is veretlen maradt a juve ellen. ;)
Most már az Atalantán a sor ,hogy kikaparja nekünk a gesztenyét!!
Pont ez a meccs adhat hitet arra meglehet a bajnoki cím is. ;) Mikor azt hisszük kevés esélyünk van akkor fordítunk. Tudom a bajnoki cím egy másik csapattól is függ de igenis még bármi lehet. Az is lehet az utolsó meccs utolsó perceibe kap ki a milan és leszünk mi bajnokok.

Non mollare mai!!!
Forza Inter!!!!!
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Nincs is annál jobb,mint ismét megcsapkodni a csalókat és kacagni rajtuk, ahogy bíróznak..zero tituli :lol:

2kupadöntőt behúztunk hosszabbításban,végre BLtovábbjutás a csoportból,majd tisztes helytállás anfieldi győzelemmel,még mindig harcban a scudettoért a tavalyinál látványosabb játékkal,miután 3klasszis távozott nyáron,szerintem nem rossz bemutazkozás egy nagycsapat padján Simonenak..nyilván vannak korlátai és hülyeségei meg kedvencei,de ezt szezon előtt simán aláírtam volna...vasárnap meglátjuk,lehet-e ennél több is.

Forza Inter!!!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Hat napon belül két 4-2 eredmény és mind a kettő hátrányból azért ez igy nem hangzik rosszul.
Most már győztesen fejezzük be az idényt bármit is játszik a Milán.Azért ha mondjuk legalább egy ikszet elér az Atalanta akkor nagyon szoros lehet és az utolsó fordulóban dőlhet el a bajnokság amire nagyon régen volt példa.

A Milánosok persze örülnek,hogy 120 perc van a lábunkban,de szerintem ez nem fog számítani a Cagliari ellen mert visz a lendület minket.Mondjuk akár kezdhetne is egyszer Gosens ha már leigazoltuk.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

brecsinho írta: 2022.05.12. 00:15 Nincs is annál jobb,mint ismét megcsapkodni a csalókat és kacagni rajtuk, ahogy bíróznak..zero tituli :lol:

2kupadöntőt behúztunk hosszabbításban,végre BLtovábbjutás a csoportból,majd tisztes helytállás anfieldi győzelemmel,még mindig harcban a scudettoért a tavalyinál látványosabb játékkal,miután 3klasszis távozott nyáron,szerintem nem rossz bemutazkozás egy nagycsapat padján Simonenak..nyilván vannak korlátai és hülyeségei meg kedvencei,de ezt szezon előtt simán aláírtam volna...vasárnap meglátjuk,lehet-e ennél több is.

Forza Inter!!!
Atyaég miről maradtam le, 1-2-nél bealudtam sajnos:(
6 hetes baba mellett azért vannak korlátok :D

A második kupadöntőben is megtérdeltettük a csicskákat, ez óriási:))
Inzaghinak hosszabbítást !!!
Olasz kupa, Olasz szuperkupa, Bl tovabbjutás, Liverpool verés, és (talán) Scudetto.

Kicsit bővebb kerettel a bajnokság is sima lett volna.
Na irány, be kell pótolnom ezt a meccset.

:clap: :clap:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Ertekelesek:

-Calciomercato.com:

Perisic 8,5
Dimarco 7,5
DeVrij 7
Skriniar 7
Barella 7
Dumfries 7
Handanovic 6,5
Calhanoglu 6,5
Martinez 6,5
Darmian 6
Brozovic 6
Vidal 6
Sanchez 6
D'Ambrosio 5,5
Correa 5,5
Dzeko 5


-FcInter1908:

Perisic 8
Barella 7
Brozovic 6,5
Calhanoglu 6,5
Dimarco 6,5
Skriniar 6
DeVrij 6
Dumfries 6
Vidal 6
Martinez 6
Sanchez 6
Correa 6
Handanovic 5,5
Darmian 5,5
D'Ambrosio 5
Dzeko 5

-Corriere Della Sera:

Perisic 9
DeVrij 7
Barella 7
Calhanoglu 7
Dimarco 7
Skriniar 6,5
Brozovic 6,5
Darmian 6,5
Martinez 6,5
Handanovic 6
Dumfries 6
Sanchez 6
Correa 6
D'Ambrosio 5,5
Dzeko 5

-Goal.com:

Perisic 8
Skriniar 7
Barella 7
Brozovic 7
Calhanoglu 7
Handanovic 6,5
Dimarco 6,5
DeVrij 6
Dumfries 6
Vidal 6
Martinez 6
Sanchez 6
Correa 6
D'Ambrosio 5,5
Darmian 5,5
Dzeko 5

-Sportmediaset:

Perisic 8
Handanovic 6,5
DeVrij 6,5
Barella 6,5
Calhanoglu 6,5
Dimarco 6
Skriniar 6
Darmian 6
Dumfries 6
Brozovic 6
Vidal 6
Sanchez 6
D'Ambrosio 5,5
Martinez 5,5
Correa 5
Dzeko 5
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Az egész meccset nézve megérdemelt volt a győzelem,jobbak voltunk.Kár,hogy nem egy BL döntő volt :D Marad a bajnokság,és várjuk a hibát a kuzinoktól.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

vaskalap írta: 2022.05.12. 07:09 Az egész meccset nézve megérdemelt volt a győzelem,jobbak voltunk.Kár,hogy nem egy BL döntő volt :D Marad a bajnokság,és várjuk a hibát a kuzinoktól.
Valahogy ugyanaz az érzésem volt, mint az Empoli ellen. Mikor kellett és akartunk játszani, akkor a Juve nem jött ki a saját térfeléről, sok esetben a 16-osuk előteréből sem és nem azért mert jól érezték magukat. Kis túlzással most jobban érdekel a bajnoki címnél, hogy ki lesz a tulaj és mit tudunk a mercato-n elérni. Nekem úgy tűnt, hogy Dybala érkezik, valahogy mindenki úgy viselkedett vele - Skrini-n kívül :D -.
Érdekes lesz.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Francesco írta: 2022.05.12. 07:22
Nekem úgy tűnt, hogy Dybala érkezik, valahogy mindenki úgy viselkedett vele - Skrini-n kívül :D -.
Érdekes lesz.
Egyébként a kupa átadás előtt több játékosunkkal is ölelkezett meg pacsizott és nem csak a honfitársaival. Jelentsen bármit is. ;) Egyébként egy egészséges Dybala jól jönne. Tegnap ő volt az aki próbálkozott néha a váratlannal is. Gólpassza meg sajnos szép volt.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Francesco írta: 2022.05.12. 07:22
vaskalap írta: 2022.05.12. 07:09 Az egész meccset nézve megérdemelt volt a győzelem,jobbak voltunk.Kár,hogy nem egy BL döntő volt :D Marad a bajnokság,és várjuk a hibát a kuzinoktól.
Valahogy ugyanaz az érzésem volt, mint az Empoli ellen. Mikor kellett és akartunk játszani, akkor a Juve nem jött ki a saját térfeléről, sok esetben a 16-osuk előteréből sem és nem azért mert jól érezték magukat. Kis túlzással most jobban érdekel a bajnoki címnél, hogy ki lesz a tulaj és mit tudunk a mercato-n elérni. Nekem úgy tűnt, hogy Dybala érkezik, valahogy mindenki úgy viselkedett vele - Skrini-n kívül :D -.
Érdekes lesz.
2-1-nél azért nagyon rossz érzések voltak bennem konkrétan,hogy már megint magunkat rúgtuk tökön .
Mondjuk ez így is volt,de kellett egy momentum mégha egy tizenegyes volt az.
Aztán a legnagyobb mélységből elértük azt,hogy Perisic aki a szezon egyik legszebb gólját rúgta gyakorlatilag simává tette a hosszabbítást. A kupagyőzelem azt is jelenti,hogy volt "értelme" az elöndöntőnek amikor 3-0-ra vertük a Milánt.Kár lett volna az a szép eredményt is lenullázni. Az Inter a kisebb botlások ellenére a tavasz utolsó felére nagyon szépen összeszedte magát és gyakorlatilag a rangadókon is képes bármelyik olasz csapat fölé emelkedni.
Gyakorlatilag 2 poszt van amiben gyengék vagyunk .Az egyik a kapus a másik pedig a Lautaro melletti támadó.
Onana érkezésével remélem a kapusposzt megoldódik és vagy Lukaku vagy Dybala érkezésével pedig lesz Lm10 mellett egy másik támadó még jó korban lévő támadó is.

9 30-kor ismétlés a Sport1-n.Ilyenkor jön jól a homeoffice ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.05.12. 08:24 Egyébként egy egészséges Dybala jól jönne.
Dybala tudasa alapjan a jelenlegi Seria A egyik legjobb tamadoja, a minosege megkerdojelezhetetlen.

Internek kell egy 1.szamu tamado, mert jelenleg Dzeko az.
Martinez-Dybala parossal teljesen mashogy neznek ki jovore.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Ha ez a döntő a VAR előtti időkben történik,
akkor most nem mi nyertük volna. Ebben biztos vagyok!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

cuchu11 írta: 2022.05.12. 09:04 Ha ez a döntő a VAR előtti időkben történik,
akkor most nem mi nyertük volna. Ebben biztos vagyok!
Ez is benne van,de utólag senkit nem érdekelt.
Ne felejtsük a tavaszi banjnokin De Light meg Vlahovics milyet színészkedett.
A fagyi egyszer (néha sokat kell rá várni),de visszanyal.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Azert az milyen erdekes, hogy amikor a Juve utoljara trofea nelkul maradt az ugye 11 eve volt.
Akkor 11 eve:
Inter szuperkupa gyoztes (Benitez)
Inter kupagyoztes (Leo)
Milan bajnok

Hat nagyon nem szabadna, hogy a tortenelem megismetelje onmagat.
Jojjon a "mini triplete", es alljon helyre a vilag rendje.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.05.12. 09:35 Azert az milyen erdekes, hogy amikor a Juve utoljara trofea nelkul maradt az ugye 11 eve volt.
Akkor 11 eve:
Inter szuperkupa gyoztes (Benitez)
Inter kupagyoztes (Leo)
Milan bajnok

Hat nagyon nem szabadna, hogy a tortenelem megismetelje onmagat.
Jojjon a "mini triplete", es alljon helyre a vilag rendje.
Igen pont ezt néztem én is....jó lenne ha a bajnoki címben a történelem nem ismételné önmagát. :) Főleg azért se mert ha folytatjuk a sort akkor az jön a juve 9 bajnoki címet nyert zsinórban.....
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Festa írta: 2022.05.12. 09:06
cuchu11 írta: 2022.05.12. 09:04 Ha ez a döntő a VAR előtti időkben történik,
akkor most nem mi nyertük volna. Ebben biztos vagyok!
Ez is benne van,de utólag senkit nem érdekelt.
Ne felejtsük a tavaszi banjnokin De Light meg Vlahovics milyet színészkedett.
A fagyi egyszer (néha sokat kell rá várni),de visszanyal.
Asszem félreértjük egymást. Én arra gondoltam, hog VAR nélkül egy 11-est sem kaptunk volna, a juve viszont kettőt is.... ;)
Bandi76
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2020.06.25. 11:45

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Bandi76 »

Amúgy azért is nagy dolog amit véghez vitt a csapat mert el kell ismerni, hogy a támadóink közül senki sem tud konstans jó teljesítményt nyújtani és a legtöbbször mindenki hasznavehetetlen kb. Ez jelzi viszont azt, hogy az összes többi csapatrészben viszont milyen kiemelkedő játékosaink vannak és rossz belegondolni, hogy csak egy Lukaku kaliber támadóval már mennyivel simább lehetett volna minden... Scudetto miatt se nagyon kellene izgulni :)

De persze ez most mind mellékes, nagyon egyben volt a csapat tegnap, volt tartásunk. Elképesztő örömet okoztak minden Inter drukkernek. Nagyon bízom benne, hogy ez akkora erőt ad a hátralévő két meccsünkre, hogy mi simán húzzuk a mieinket a Milan meg összeszarja magát a teher alatt!!!

Forza Inter gyereeee!!!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.05.12. 09:41
interfan írta: 2022.05.12. 09:35 Azert az milyen erdekes, hogy amikor a Juve utoljara trofea nelkul maradt az ugye 11 eve volt.
Akkor 11 eve:
Inter szuperkupa gyoztes (Benitez)
Inter kupagyoztes (Leo)
Milan bajnok

Hat nagyon nem szabadna, hogy a tortenelem megismetelje onmagat.
Jojjon a "mini triplete", es alljon helyre a vilag rendje.
Igen pont ezt néztem én is....jó lenne ha a bajnoki címben a történelem nem ismételné önmagát. :) Főleg azért se mert ha folytatjuk a sort akkor az jön a juve 9 bajnoki címet nyert zsinórban.....
Nem nem, ez biztosan nem lesz igy iden.
Bajnokok leszunk, hisz ez a Milan nem lehet az.

Es a mi 10 eves bajnok ciklusunk mar tavaly elkezdodott, iden jon hozza a masodik, es utana meg 8 ev a mienk. :)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2022.05.12. 11:15
Cupi írta: 2022.05.12. 09:41
interfan írta: 2022.05.12. 09:35 Azert az milyen erdekes, hogy amikor a Juve utoljara trofea nelkul maradt az ugye 11 eve volt.
Akkor 11 eve:
Inter szuperkupa gyoztes (Benitez)
Inter kupagyoztes (Leo)
Milan bajnok

Hat nagyon nem szabadna, hogy a tortenelem megismetelje onmagat.
Jojjon a "mini triplete", es alljon helyre a vilag rendje.
Igen pont ezt néztem én is....jó lenne ha a bajnoki címben a történelem nem ismételné önmagát. :) Főleg azért se mert ha folytatjuk a sort akkor az jön a juve 9 bajnoki címet nyert zsinórban.....
Nem nem, ez biztosan nem lesz igy iden.
Bajnokok leszunk, hisz ez a Milan nem lehet az.

Es a mi 10 eves bajnok ciklusunk mar tavaly elkezdodott, iden jon hozza a masodik, es utana meg 8 ev a mienk. :)
Megérzésem szerint az Atalanta pontot vagy pontokat fog szerezni.
Mi kicsit fáradtan ,de verjük a Cagliarit így pedig az utolsó fordulóban a Milánnak mindenképpen nyerni kell majd a nagy csapatokra illetve magára is veszélyes Sassulo ellen.Szerintem a végén nem bírják majd a nyomást,de ha a Lazio,Verona,Fio,Atalanta,Sassulo sort végig verik akkor nem tudunk mit tenni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2022.05.12. 12:05
interfan írta: 2022.05.12. 11:15
Cupi írta: 2022.05.12. 09:41

Igen pont ezt néztem én is....jó lenne ha a bajnoki címben a történelem nem ismételné önmagát. :) Főleg azért se mert ha folytatjuk a sort akkor az jön a juve 9 bajnoki címet nyert zsinórban.....
Nem nem, ez biztosan nem lesz igy iden.
Bajnokok leszunk, hisz ez a Milan nem lehet az.

Es a mi 10 eves bajnok ciklusunk mar tavaly elkezdodott, iden jon hozza a masodik, es utana meg 8 ev a mienk. :)
Megérzésem szerint az Atalanta pontot vagy pontokat fog szerezni.
Mi kicsit fáradtan ,de verjük a Cagliarit így pedig az utolsó fordulóban a Milánnak mindenképpen nyerni kell majd a nagy csapatokra illetve magára is veszélyes Sassulo ellen.Szerintem a végén nem bírják majd a nyomást,de ha a Lazio,Verona,Fio,Atalanta,Sassulo sort végig verik akkor nem tudunk mit tenni.
Mondjuk most azert kemeny lesz az eleteert kuzdo Cagliari ellen, 120 perc utan, telthaz hazai palyan, es kb 40 Inter szurkolot engednek be.
Nem lesz egyszeru...

Egyebkent nem kell "vegigverni" a Milannak, meg egy X is belefer.
Sajnos eddig ugynezki ez nem "nyomas" meg "teher", hanem extra motivacio es hatalmas lendulet.
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Sziasztok,

Csodálatos érzés volt tegnap Inter szurkolónak lenni. Amikor vezetett a Juve 2:1-re olyan érzésem volt, hogy nem fogunk ma nyerni, szerencsére másképp alakult.
Nagyon kellett a lelkeknek. Azt érzem, hogy a bajnokság is meglesz. Nekünk akkora lelki erőt adott a tegnapi győzelem, mint a Milánnak a Lazio elleni győzelem vagy a Bologna elleni vereségük. Hétvégén a Milan botlik (tipp: vereség), mi pedig győzünk a Cagliari ellen :clap: :wave: :lol: :D
Anonym alkesz
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2019.07.15. 17:03

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Anonym alkesz »

cuchu11 írta: 2022.05.12. 10:08
Festa írta: 2022.05.12. 09:06
cuchu11 írta: 2022.05.12. 09:04 Ha ez a döntő a VAR előtti időkben történik,
akkor most nem mi nyertük volna. Ebben biztos vagyok!
Ez is benne van,de utólag senkit nem érdekelt.
Ne felejtsük a tavaszi banjnokin De Light meg Vlahovics milyet színészkedett.
A fagyi egyszer (néha sokat kell rá várni),de visszanyal.
Asszem félreértjük egymást. Én arra gondoltam, hog VAR nélkül egy 11-est sem kaptunk volna, a juve viszont kettőt is.... ;)
Azért tegyük hozzá, hogy van VAR, de ha őszinték akarunk lenni, akkor nem véletlenül feszítik keresztre konkrétan a bírót és stábját mindenhol.
Brozovic esete minden meccsen piros lapot ér. Teljesen hihetetlen volt, hogy nem állították ki.
A tizenegyes pedig az érthetetlen kategória ismét.
Szidhatjuk Vlahovicot, hogy dobálta magát, de Lautaro mit csinált?
Ha ezt nézzük, akkor az is lehetett volna simán büntető, mert a szerb rúgta el a labdát.
A második tizenegyes teljesen jogos volt és egyértelmű.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Anonym alkesz írta: 2022.05.12. 22:32.
Szidhatjuk Vlahovicot, hogy dobálta magát, de Lautaro mit csinált?
Launál az teljesen jogos tizi volt.
Max Brozo labdaelrúgása lehet vita tárgya, de egy kupadöntőről van szó, és vannak bírók akik nem akarják ilyenekkel eldönteni a meccseket, helyesen

A juvénál van legalább 5-6 db ránézésre is környezetszennyező arc, akik miatt azonnal le kène fújni a meccset. Ennyi toxikus patkányt csak ők képesek összegyűjteni.

2 hosszabbításos kupagyőzelem ellenük, leszarom a bajukat, fulladjanak is bele :D
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

mike írta: 2022.05.13. 09:00 Max Brozo labdaelrúgása lehet vita tárgya, de egy kupadöntőről van szó, és vannak bírók akik nem akarják ilyenekkel eldönteni a meccseket, helyesen
Én is azt gondolom, hogy ezt az egyet lehet felróni a bírónak. Mondjuk ezt jogosan.

De ki ne emlékezne 2018.áprilisára, amikor 2-1-re vezettünk és Pjanic nem kapta meg a 2.sárgáját.
A vége 2-3 lett. Másnap Fio-Napoli 3-0.
Teljes Nápoly gondolja azt, hogy a csapat a szállodai szobákban meccsnézés közben veszítette el a Scudettot.
Persze a VAR hangfelvételek eltűntek...

És akkor a VAR előtti időszakról ne is beszéljünk. 1998 Ceccarini. Te atyaúrIsten!

Na, igazándiból azt szeretném kihozni a sztoriból, hogy ezek a tetves férgek ne akadjanak már ki egy-egy téves bírói ítéleten.
Ez körülbelül olyan, mintha a németek lenáciznának valakit...
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Elég,ha megnézzük a tavalyi szezon végén mire kaptak tizit,amivel éppen besurrantak 4.helyen a BL-be..

https://www.youtube.com/watch?v=v0Gidd4OmSs

Azért mikor egy juvés bírózik, azért kell hozzá pofa :thumbdown:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hivatalos kezdo:

Handanovic
Skriniar-DeVrij-Bastoni
Darmian-Barella-Brozovic-Calhanoglu-Perisic
Dzeko-Martinez

Felek nehogy nekunk legyen "teher" a gyozelmi kenyszer, es lelektanilag ne torjon meg minket a Milan folyamatos gyozelme.
Ez a Cagliari total Seria B szint, de utolso eselyuk, hazai palya, felek nem lesz olyan egyszeru.
Persze tevedjek es legyen egy gala 0-5.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.05.15. 19:48
Ez a Cagliari total Seria B szint, de utolso eselyuk, hazai palya, felek nem lesz olyan egyszeru.
Persze tevedjek es legyen egy gala 0-5.
Én nem várok gálát. 120 perc a lábakba + mindenki jól berúgott utána. :) Valahogy nyerjünk, hogy ne ünnepeljenek ma este Milánóba.....
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Szerintem ezt a fordulót ahogy a Milan úgy mi is megnyerjuk. Az utolsó forduló lesz a lényeg.
Mi nyerunk otthon a Sampdoria ellen ok meg kikapnak Sassuoloban meglássátok és meg lesz a bajnoki cim. Majd jon a Milan,juve oldaláról hogy az Internek megint elcsaltak egy bajnoki cimet :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

tomika431 írta: 2022.05.15. 20:00 Szerintem ezt a fordulót ahogy a Milan úgy mi is megnyerjuk. Az utolsó forduló lesz a lényeg.
Mi nyerunk otthon a Sampdoria ellen ok meg kikapnak Sassuoloban meglássátok és meg lesz a bajnoki cim. Majd jon a Milan,juve oldaláról hogy az Internek megint elcsaltak egy bajnoki cimet :D
Par napja meg az Atalantat kellett meglatni, hogy elveri a Milant...

Ilyen motivacioval jatszo, 200%-on porgo csapat kikapjon, a szetesett teljesen tetnelkul jatszo Sass ellen...
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

interfan írta: 2022.05.15. 20:01
tomika431 írta: 2022.05.15. 20:00 Szerintem ezt a fordulót ahogy a Milan úgy mi is megnyerjuk. Az utolsó forduló lesz a lényeg.
Mi nyerunk otthon a Sampdoria ellen ok meg kikapnak Sassuoloban meglássátok és meg lesz a bajnoki cim. Majd jon a Milan,juve oldaláról hogy az Internek megint elcsaltak egy bajnoki cimet :D
Par napja meg az Atalantat kellett meglatni, hogy elveri a Milant...

Ilyen motivacioval jatszo, 200%-on porgo csapat kikapjon, a szetesett teljesen tetnelkul jatszo Sass ellen...
A labda kerek szóval bármi lehet amúgy meg erre a bajnoki cimre sok Milanos nem lehet buszke..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomika431 2022.05.15. 20:04-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

tomika431 írta: 2022.05.15. 20:03
interfan írta: 2022.05.15. 20:01
tomika431 írta: 2022.05.15. 20:00 Szerintem ezt a fordulót ahogy a Milan úgy mi is megnyerjuk. Az utolsó forduló lesz a lényeg.
Mi nyerunk otthon a Sampdoria ellen ok meg kikapnak Sassuoloban meglássátok és meg lesz a bajnoki cim. Majd jon a Milan,juve oldaláról hogy az Internek megint elcsaltak egy bajnoki cimet :D
Par napja meg az Atalantat kellett meglatni, hogy elveri a Milant...

Ilyen motivacioval jatszo, 200%-on porgo csapat kikapjon, a szetesett teljesen tetnelkul jatszo Sass ellen...
A labda kerek szóval bármi lehet
Es a fu zold, a meccs meg 90 percig tart.
Szoval ja. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.05.15. 19:53
interfan írta: 2022.05.15. 19:48
Ez a Cagliari total Seria B szint, de utolso eselyuk, hazai palya, felek nem lesz olyan egyszeru.
Persze tevedjek es legyen egy gala 0-5.
Én nem várok gálát. 120 perc a lábakba + mindenki jól berúgott utána. :) Valahogy nyerjünk, hogy ne ünnepeljenek ma este Milánóba.....
Lenyeg hogy nyerjuk, ne legyen ma bajnokavatas.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.05.15. 19:48
Dzeko-Martinez

Dzeko - Martinez kezdőt orrvérzésig erőltetni dologtól kész vagyok. Teljesen kioltják egymást, Dzeko mondjuk már magát is...
Komolyan a 86 éves nagyim is tudja, hogy ezek nem jók egyszerre a pályán, pedig nem is néz focit...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.05.15. 20:36
interfan írta: 2022.05.15. 19:48
Dzeko-Martinez

Dzeko - Martinez kezdőt orrvérzésig erőltetni dologtól kész vagyok. Teljesen kioltják egymást, Dzeko mondjuk már magát is...
Komolyan a 86 éves nagyim is tudja, hogy ezek nem jók egyszerre a pályán, pedig nem is néz focit...
Inzaghit ezekkel a komoly korlataival kell elfogadni.
Nincs mit tenni, nala Dzeko az 1.szamu tamado.

Egyszer csak mukodik majd ez a duo, nagyszamok torvenye. :D :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Bravó Skriniar! :thumbup: :clap:
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Miért vették el? Nem azért lett gól, mert hozzáért a könyöke.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hala az egnek ugynezki sok kerdes nem lesz.
Ez a Cagliari mehet is a B-be, odavalok.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.05.15. 21:11 Hala az egnek ugynezki sok kerdes nem lesz.
Ez a Cagliari mehet is a B-be, odavalok.
Legalább ennyi örömöm legyen.

Cragno viszont tuti marad az A-ban. Remek kapus.
Herfort Balazs
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2020.07.01. 20:48

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Herfort Balazs »

Barella hisztijei elég unalmasak már.
Vissza se futott előbb mikor elvesztette a labdát.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Herfort Balazs írta: 2022.05.15. 21:34 Barella hisztijei elég unalmasak már.
Vissza se futott előbb mikor elvesztette a labdát.
Ez én se értettem.Egy 0-2 jobb lett volna.Ezt a meccset már rég lekellett volna zárni.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Azért az mutatja az utóbbi évek igazolásának minőségét, hogy az elmúlt években a korábban nálunk fix kezdők vannak a Cagliari kezdőjében és folyton majdnem kiesnek...
Válasz küldése