Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Sajnos igazatok van, ezt saját magunknak koszonhetjuk...Szutyok Milan nem érdemlik meg...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Remélem ebből a Sassból se ingyen se 80 millióért nem igazolunk senkit.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Mondjuk mi sem érdemeljük meg, valakinek meg meg kellett nyernie.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Ennél látványosabban nem is lehetne lefekudni a Milannak..A Sassuolo bajnokot csinált beloluk..Remélem jovore kiesnek megérdemlik ezek után!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

tomika431 írta: 2022.05.22. 18:42 Ennél látványosabban nem is lehetne lefekudni a Milannak..A Sassuolo bajnokot csinált beloluk..Remélem jovore kiesnek megérdemlik ezek után!
Mi csinaltunk beloluk bajnokot senki mas...

Inter Milan 1-0, majd jott az a fantasztikus 2.felido es vegeredmeny 1-2.

Na meg a csodalatos februar-marcius.
Genoa, Torino, Sass, Fiorentina = 3 pont.
12/3 pont, 9 elveszitett pont.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

tomika431 írta: 2022.05.22. 18:38 Sajnos igazatok van, ezt saját magunknak koszonhetjuk...Szutyok Milan nem érdemlik meg...
Ha ez marad remélem a játékosok, Inzaghi, Marotta mindenki átgondolja mit basztunk el és tanulnak ebből...azért be kell ismerni ezt a bajnoki címet lazán hozhattuk volna erre mi tálcán átnyújtottuk a milannak sok elszórt ponttal, Radu átállásával és ugye az a csúnya milan meccs amikor kb eldönthettük volna a félidőbe de mi inkább kikaptunk....
Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

Igaz, hogy magunknak köszönjük, de azért nehéz azoktól a körülményektől eltekinteni, ahogy pár milan győzelem született. A teljesség igénye nélkül: ellenünk giroud faultolta Alexist az egyik góljuk előtt, Lazio elleni győzelmük, na meg múlt héten az Atalanta elleni első góljuk... és erre itt van még ez a Sassuolo bohózat...Lehet, hogy savanyú a szőlő, de nehéz ezeket a tényeket megemészteni. BUZI milan & BUZI Lega....
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.22. 18:36 Legalább már nem kell nézni.
Bazdmeg Sassoulo.
El se kezdtem, tudtam hogy ez lesz.
Ellenünk bezzeg megszakadtak.

Ezért írtam hogy max 10%
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

tomika431 írta: 2022.05.22. 18:42 Ennél látványosabban nem is lehetne lefekudni a Milannak..A Sassuolo bajnokot csinált beloluk..Remélem jovore kiesnek megérdemlik ezek után!
Egy biztos, én senkit nem igazolnék le tőlük, főleg nem az előre megálmodott összegért.
Igen maguknak köszönhetjük (ráadásul jelenleg x-re állunk), de amit a Saussulo művel az labdarúgás megszégyenítése.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

mike írta: 2022.05.22. 18:44
CsaSzi9294 írta: 2022.05.22. 18:36 Legalább már nem kell nézni.
Bazdmeg Sassoulo.
El se kezdtem, tudtam hogy ez lesz.
Ellenünk bezzeg megszakadtak.

Ezért írtam hogy max 10%
Én azt hittem 1-1 lesz, de ilyen látványos leadást rég láttam.
Salamakers, Krunic, Giroud, Pioli… ilyenek lesznek ma bajnokok…
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.22. 18:47
mike írta: 2022.05.22. 18:44
CsaSzi9294 írta: 2022.05.22. 18:36 Legalább már nem kell nézni.
Bazdmeg Sassoulo.
El se kezdtem, tudtam hogy ez lesz.
Ellenünk bezzeg megszakadtak.

Ezért írtam hogy max 10%
Én azt hittem 1-1 lesz, de ilyen látványos leadást rég láttam.
Salamakers, Krunic, Giroud, Pioli… ilyenek lesznek ma bajnokok…
A lassan 60 eves, vilag eleteben minden csapattol kirugott, soha semmit nem nyert Pioli...

Messiast ki ne hagyd, es a 41 eves Ibrahimovicot...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.05.22. 18:49
CsaSzi9294 írta: 2022.05.22. 18:47
mike írta: 2022.05.22. 18:44

El se kezdtem, tudtam hogy ez lesz.
Ellenünk bezzeg megszakadtak.

Ezért írtam hogy max 10%
Én azt hittem 1-1 lesz, de ilyen látványos leadást rég láttam.
Salamakers, Krunic, Giroud, Pioli… ilyenek lesznek ma bajnokok…
A lassan 60 eves, vilag eleteben minden csapattol kirugott, soha semmit nem nyert Pioli...

Messiast ki ne hagyd, es a 41 eves Ibrahimovicot...
Na igen. Hányinger…
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Zhangnak, vagy az Oak-nak megköszönhetjük, ha nem adja el Lukaku-t simán bajnokok vagyunk.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Francesco írta: 2022.05.22. 18:55 Zhangnak, vagy az Oak-nak megköszönhetjük, ha nem adja el Lukaku-t simán bajnokok vagyunk.
Igazán fájó, hogy most is el fog adni valakit....
Avatar
Nerazzurri
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:50
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Nerazzurri »

Azért az sem elhanyagolható különbség, hogy míg nálunk mágikus Kolarov adta a mentális löketet az öltözőben, addig ezeknél a buziknál Ibra. Szerintem a stabil teljesítményükben ez is bőven benne van.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nerazzurri írta: 2022.05.22. 18:58 Azért az sem elhanyagolható különbség, hogy míg nálunk mágikus Kolarov adta a mentális löketet az öltözőben, addig ezeknél a buziknál Ibra. Szerintem a stabil teljesítményükben ez is bőven benne van.
Inzaghi elmondta, az oltozo ket vezere es mentalis vezere Gagliardini es Handanovic.

Valamint Ranocchia, az o harmuk szerepe lenyeges az oltozozben Inzaghi nyilatkozata alapjan.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Srácok! Az minket minősít hogy ez a Milán bajnok tudott lenni ilyen játékosállománnyal! Megérdemeltük a sorsunkat nagyon sokat tettünk érte hogy így legyen! Gratulálok a Milánnak! A Sassuolonak ezt a meccset pedig majd visszaadja az élet! Forza Inter!
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Ne haragudjatok, de 20 éve vagyok fent kb. a fórumon és azt kell mondanom, hogy nem méltó sem a fórumhoz, sem a csapathoz most elkezdeni elővenni mindenkit a szertároson át, a portásig.
És 25 éve szurkolok az Inter-nek, de azt gondolom, hogy adjuk meg a tiszteletet a Milan-nak, mert véletlenül nem lesz bajnok senki! Ez egy örök rivalizálás a város 2 csapata között, és sajnos nem érdemtelenül lesznek bajnokok.
De a mi csapatunk legalább akkora tiszteletet érdemel, mert nagyon korrektül végigcsinálta a szezont mindenki. Nekünk a BL továbbjutás elvitte a Scudettot, ez van sajnos.
Felesleges ilyenekkel jönni, hogy ezt mi vesztettük el, mert legalább annyi "könnyű" meccset, pontot buktak ők is.

Szurkoljuk ki ma még az idény utolsó 45 percében a győzelmet, mert aztán megint nem lesz egy ideig Inter meccs! :)

FORZA INTER PER SEMPRE!!!
Herfort Balazs
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2020.07.01. 20:48

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Herfort Balazs »

Jó ha így nézzük nálunk milyen emberi lettek bajnokok?
Vecino, Gag, Ranocchia. A 600 éves Young.
Nem ezen múlik ez.
A Milan kiadta a maximumot magából és ez idén a gyenge Juve meg a mi balfaszkodásunk miatt scudettot ért nekik.
Én is csalódott vagyok, meg lehetett volna nyeri ezt idén is de nem is olyan rég még a csőd is fenyegette a csapatot. A fizetéseket nem tudta a klub kifizetni.
Jövőre újra megpróbáljuk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Herfort Balazs írta: 2022.05.22. 19:07 Jó ha így nézzük nálunk milyen emberi lettek bajnokok?
Vecino, Gag, Ranocchia. A 600 éves Young.
Nem ezen múlik ez.
A Milan kiadta a maximumot magából és ez idén a gyenge Juve meg a mi balfaszkodásunk miatt scudettot ért nekik.
Én is csalódott vagyok, meg lehetett volna nyeri ezt idén is de nem is olyan rég még a csőd is fenyegette a csapatot. A fizetéseket nem tudta a klub kifizetni.
Jövőre újra megpróbáljuk.
Na jo, de ha igy nezzuk, most is csak hitelbol fizetjuk a fizeteseket, ugy hogy a klub 100%-at zalogba vette egy "keselyualap".

Szoval akkor a szezont igy nezve "keselyuknek" koszonhetjuk.

Egyebkent jogos amit irsz, a Milan kiadott mindent, es a vegere elhittek hogy megnyerhetik, ez meg adott nekik egy 200%-os motivaciot.
A mi es a Juve benazasai meg ennyibe kerultek.
Legalabb lezarult az idei roncsderbi...
Avatar
Nerazzurri
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:50
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Nerazzurri »

interfan írta: 2022.05.22. 19:00
Nerazzurri írta: 2022.05.22. 18:58 Azért az sem elhanyagolható különbség, hogy míg nálunk mágikus Kolarov adta a mentális löketet az öltözőben, addig ezeknél a buziknál Ibra. Szerintem a stabil teljesítményükben ez is bőven benne van.
Inzaghi elmondta, az oltozo ket vezere es mentalis vezere Gagliardini es Handanovic.

Valamint Ranocchia, az o harmuk szerepe lenyeges az oltozozben Inzaghi nyilatkozata alapjan.
Nem az a lényeg, hogy Inzaghi mit mondott. Hanem az, hogy nekik van egy harcos Ibra az öltözőben, aki képes feltüzelni a többieket, nálunk meg nincs ilyen. Ennyi. Ezen biztosan több értékes pont múlt..
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Szegény Hakan amit kapni fog....ugye mikor lelépett onnan mondta azért jött el mert bajnok szeretne lenni....gondolom nem felejtették el neki....
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Perisic és Correa dupla góljával már 3-0.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.22. 19:19 Perisic és Correa góljával már 2-0.
Hatha valaki csak az utolso meccset nezi, Correa dupla, viheti is valaki 20m-ert. :D :D

Csinalni kellene egy Verona, Udine, Samp Youtube osszeallitast, 3 meccs = 6 gol, johet a 20m. :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Bárcsak Correa azokon a meccseken is hozta volna ezt amikor nagyon kellett volna a gól a győzelemhez....
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.22. 19:19 Perisic és Correa dupla góljával már 3-0.
Legalább szépen halunk meg! Amúgy nem tudok haragudni a srácokra! Harcoltak a végsőkig, nem adták fel! Sajnos ez most nem volt elég a scudettora! Mindörökké Forza Inter!
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

lucky0 írta: 2022.05.22. 19:25
CsaSzi9294 írta: 2022.05.22. 19:19 Perisic és Correa dupla góljával már 3-0.
Legalább szépen halunk meg! Amúgy nem tudok haragudni a srácokra! Harcoltak a végsőkig, nem adták fel! Sajnos ez most nem volt elég a scudettora! Mindörökké Forza Inter!
Egyetértek de a Sassuolo is oda tehette volna magát mert elég látványosan lefekszenek a Milannak.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

lucky0 írta: 2022.05.22. 19:25
CsaSzi9294 írta: 2022.05.22. 19:19 Perisic és Correa dupla góljával már 3-0.
Legalább szépen halunk meg! Amúgy nem tudok haragudni a srácokra! Harcoltak a végsőkig, nem adták fel! Sajnos ez most nem volt elég a scudettora! Mindörökké Forza Inter!
Picit azért tudok haragudni mert meg is nyerhettük volna. :) Meg egyébként ilyenkor igenis jó ha majd ők is haragszanak kicsit magukra mert az erőt ad. Tanuljanak a hibákból és jövőre újra megpróbáljuk.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Cupi írta: 2022.05.22. 19:11 Szegény Hakan amit kapni fog....ugye mikor lelépett onnan mondta azért jött el mert bajnok szeretne lenni....gondolom nem felejtették el neki....
az a helyzet, hogy a Milan járt jól azzal, hogy nem maradt... iszonyatosan ingadozik a formája.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Szegény Radu...
A szerencsésebb csapat nyert, ez van. Gratulálok a Milan-nak. De gratulálok a csapatunknak is, mert szuperkupa és kupa győztes lett és az utolsó fordulóig volt esély a bajnoki címre. Őszintén, ki gondolta ezt Hakimi, Eriksen és Lukaku távozása és a sorozatos megszorítások közepette? Én büszke vagyok a srácokra, nem jöhet össze mindig minden.
Sok ha van, például ha nem jutunk tovább a BL-ben, de akkor azért lettünk volna dühösek. Látni kell, hogy a padunk egy nulla és ugyan ez a Milan padjára is igaz, de náluk motivált, nálunk meg sok-sok motiváltan játékos alkotja a padot.
Összességében szép volt fiúk, soha rosszabb szezont!
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Nagy különbség, hogy mi lefocizzuk a Sampdoria-t, míg a Saussulo nulla amit nyújt a meccsen.
Igen maguknak köszönhetjük, hogy nem lettünk bajnokok, de azért valljuk be:
- keret gyengébb, mint tavaly ehhez képest:
BL továbbjutás (ami öröm volt, játszottunk kettő nagyon jó meccset a Liverpool ellen), Szuperkupa győzelem, Olasz kupa győzelem, utolsó fordulóban elveszített bajnoki arany.
Tavaly amikor nyertünk: kiestünk a BL csoportban, olasz kupából szintén és csak heti meccsünk volt.
Egyáltalán nem mondhatjuk, hogy kudarc lett volna szezon.
Mindent elárul, hogy Berrardinak is ez volt a búcsú meccse, ahhoz képest katasztrófa amit le tett az asztalra.
Jövő igazságot fog szolgáltatni!
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Én azt gondolom hogy erre a szezonra büszkék lehetünk! Persze csalódott vagyok én is hogy nincs meg a duplázás de a játék szerintem sokkal jobb lett mint Conte idején a BL ben is jól játszottunk a két kupa önmagáért beszél. Sajnos voltak banális hibák de ez benne van a játékban én Gratulálok Inzaghinak és a csapatnak szerintem nyertünk egy ezüstöt és nem buktuk az aranyat. Jövőre pedig még többet fog érni ez az ezüst úgy gondolom...
Forza Inter per sempre!
sorger=giallo
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Durva érzelmi hullámvasút volt ez a szezon. Gratula a Milan felé, gratula a fiainknak. Találkozunk az új idényben.

FORZA INTER!!!
Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

Vigasztalódjunk azzal, hogy idén két döntőben is lenyomtuk a rabokat :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Lényeg vége. Kicsit megkönnyebbülés mert elég idegeskedéssel telt az elmúlt pár hét.
Persze 2 kupa miatt nem lehet azt mondani sikertelen az év de azért eléggé csalódott vagyok. Szezon elején nem de a féltávnál én egyértelműen azt gondoltam bajnokok leszünk.Szerintem nem csak én. Ezért ez a 2. hely most csalódás. :?
Persze azért némi vigasz, hogy a merda ellen nyertünk 2 kupát /egyikből pont a milant is kiütöttük egy 3-assal/ és ők nem nyertek semmit.
Remélem a vezetőink, stáb majd értékel és levonják a tanulságokat. Pl. az első és egyben legfontosabb, hogy ez a keret nem alkalmas 3 frontra. Mélyíteni kell. Valamint a tavasz ugye megmutatta Dzeko-ra sem kellene már építeni, neki nem kell fix kezdőnek lennie. De mind1 is, elemezzük majd eleget tisztább fejjel a szezont. ;)
Jövőre vissza kell vágni.
Forza Inter!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Csalódottságunkat nagyon enyhítené ha jönne végre egy új tulaj aki kihívásnak érezné újra bajnokot csináljon a klubból. ;)
Az se lenne mellékes nem arról kellene olvasnunk kiket kell eladni....értékeink megtartásával és egy minimális erősítéssel nagyon jó kis csapatunk lehetne, padról is könnyebb lenne behozni minőségibb arcokat.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Megkínoztam magam és megnéztem az éremátadást! Remélem a srácaink is megnézték és erőt ad majd nekik a jövőre nézve! Forza Inter!
Avatar
bodimiki7
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

Gratula a csapatnak, idén ez ennyire volt elég én nem gondoltam volna, hogy a nyári események után nyerünk két kupát és ilyen közel leszünk.

A keretünket mélyíteni kell Inzaghi rendszeréhez használható játékosokkal és minden rendben lesz. :)

Tudja esetleg valaki, hogy így a BL kalapok hogy alakulnak?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

bodimiki7 írta: 2022.05.22. 20:59 Tudja esetleg valaki, hogy így a BL kalapok hogy alakulnak?
1. kalap: bajnok Milan

2. kalap: Juve

3. kalap: Inter

4. kalap: Napoli
Avatar
bodimiki7
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:08
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: bodimiki7 »

Ettől tartottam, nem lesz olyan szerencsénk, hogy a Frankfurtot kapjuk majd az első kalapból. :D

Köszi interfan!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

bodimiki7 írta: 2022.05.22. 21:06 Ettől tartottam, nem lesz olyan szerencsénk, hogy a Frankfurtot kapjuk majd az első kalapból. :D

Köszi interfan!
Nagyon szivesen. :)

1. kalapbol Frankfurt
2. kalapbol Sevilla vagy Lipcse

Es meg is vagyunk. :)
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

bodimiki7 írta: 2022.05.22. 21:06 Ettől tartottam, nem lesz olyan szerencsénk, hogy a Frankfurtot kapjuk majd az első kalapból. :D

Köszi interfan!
Az az igazság, hogy ha nem fogjuk tudni megerősíteni a keretet, hogy több fronton is eredményes lehessen (márpedig nem fogjuk tudni), akkor azért az idei év után fel kell tennünk a kérdést, hogy megéri-e a BL tavaszért harcolni. Pénzügyi szempontból biztos, de egészen nyugodtan ki merem jelenteni, hogy ha nincs a Liverpool elleni két meccs, akkor most mi vagyunk a bajnokok. És az egyetlen dolog, amiért Inzaghiékat szó érheti, az ez, hogy azt a két meccset nem egyszerű jutalomként vettük, ami másodlagos volt a bajnokság mellett, hanem 100%-osan beleálltunk. Dehát mi vagyunk az INTER, ezen a szinten nincs feláldozható meccs.

És csak nagyon halkan jegyzem meg: ha a tavalyi Juve-Napoli után normális szabályt hoztak volna a covid miatt elmaradt meccsekre, fordulókra, talán akkor is meg lehetett volna...
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Baggio85 írta: 2022.05.22. 21:12
bodimiki7 írta: 2022.05.22. 21:06 Ettől tartottam, nem lesz olyan szerencsénk, hogy a Frankfurtot kapjuk majd az első kalapból. :D

Köszi interfan!
Az az igazság, hogy ha nem fogjuk tudni megerősíteni a keretet, hogy több fronton is eredményes lehessen (márpedig nem fogjuk tudni), akkor azért az idei év után fel kell tennünk a kérdést, hogy megéri-e a BL tavaszért harcolni. Pénzügyi szempontból biztos, de egészen nyugodtan ki merem jelenteni, hogy ha nincs a Liverpool elleni két meccs, akkor most mi vagyunk a bajnokok. És az egyetlen dolog, amiért Inzaghiékat szó érheti, az ez, hogy azt a két meccset nem egyszerű jutalomként vettük, ami másodlagos volt a bajnokság mellett, hanem 100%-osan beleálltunk. Dehát mi vagyunk az INTER, ezen a szinten nincs feláldozható meccs.

És csak nagyon halkan jegyzem meg: ha a tavalyi Juve-Napoli után normális szabályt hoztak volna a covid miatt elmaradt meccsekre, fordulókra, talán akkor is meg lehetett volna...
Azért azt ne felejtsük el, hogy amatőr volt a BL sorsolás. Szerintem az Ajaxot vertük volna. Mi helyzetünkben igenis számít a bevétel.
A bajnokság úgy gondolom akkor ment el, amikor a Milan az utolsó pillanatban legyőzte a Laziot, majd jött nekünk a Bologna elleni szerencsétlen meccs (ha x marad akkor is bőven több esélyünk lett volna), aztán a Fiorentina ellen mákos kapus hibával tudtak nyerni. Milan kapujában, pedig volt kapus. Handanovic sem volt az igazi a szezon során sajnos.

Saussulo pedig példát vehet az Udineserol, hogy miképp is illik játszani. Bízok benne, hogy a Cagliari pottyan ki.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

bodimiki7 írta: 2022.05.22. 21:06 Ettől tartottam, nem lesz olyan szerencsénk, hogy a Frankfurtot kapjuk majd az első kalapból. :D

Köszi interfan!
Nem olyan nagy baj ha kiesünk a csoportból. Idén a milan tavaly mi lettünk bajnokok annak köszönhetően nem lett tavaszra nemzetközi kupa. :D BL-hez úgyis nagyon kevesek vagyunk sajna, ahogy ez a milan is az.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

A PL sokkból most tértem magamhoz,nem láttam a meccset,de a Sass ahogy várható volt lefeküdt a milannak(van mit tanulni Angliából e téren is).Ha azt vesszük,hogy bajnoki ezüst,olasz kupa,olasz szuperkupa,nem is rossz szezon,de...Én azért fájó szívvel gondolok majd erre az idényre,mert a sok lehetőséget elbaltáztuk ami a scudetto eléréséhez kellett volna.Csalódott vagyok és én egyértelműen szakmai hibának tartom a bajnoki cím hiányát.Mi lesz jövőre?Ki tudja?Ki jön ki megy,egy biztos mi itt leszünk.Forza Inter!
Avatar
intertomega
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:13
Tartózkodási hely: Pécs- Orfű

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: intertomega »

Nagyon sajnálom a fiúkat.
Szerintem beleadtak mindent és persze elfáradtak. ;)
A Kupa és a Superkupa nagy örömöt hozott. A Juventust 2x megütni döntőben az akkor is óriási dolog ha nem is életük legnagyobb formáját mutatták.
Amellett, hogy gratula a Milánnak, persze, hogy eszembe jut pl. a Genoa elleni ócska meccs és persze a Bologna elleni ... :oops:

No a lényeg: Nem voltunk messze a 2. csillagtól, 2 pont...

FORZA INTER !!!
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Venezia, Udinese megmutatta, hogy mi az amikor komolyan veszik a meccset (nekik mindegy volt). Cagliari megérdemelten kiesett.
Sassuolo játékosai remélem ezen a szinten is fogják kezelni őket a jövőben.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Irigylem azt aki bízott még bármiben is az utolsó forduló előtt. Pedig teljesen egyértelmű volt hogy ebből semmi sem lesz.
Ez a Sass ellenünk vért ivott,a végét meg ugyanúgy letojták, mint a bilan többi "nehéz ellenfele" a végén.

Túl sok lovat akartunk megülniegyszerre, és ilyen szűk merítéssel ez nem fért bele.
A sorsolással is kibasztak velünk, emlékezhetünk a februári meccsekre, valahogy idén mindenki a bilant akarta bajnoknak.
Ha nem sikerült a szokásos gólt meglőniük, megoldotta az ellenfel stb, mindegy...
Idén az Inter volt a legjobb csapat, de nem erre adják a scudettot, hanem a legtöbb pontra.

Most kellett volna nyerni, mert innn emáég nehezebb lesz, főleg ha nem változik a tulajhelyzet.

Forza Inter!!
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Amennyiben nem változik a tulaj helyzet, jövőre nem lesz egyszerű nyerni, de semmivel sem lesz nehezebb, mint az idei év.
Atalanta, Roma, Lazio - esélytelen
Napoli - legjobb esetben negyedik lesz
Juventus - nagyban függ az igazolásoktól, de szerintem nem kell tartani Pogba, Di Mária kp-tól
Milan - Origi érkezik előre, közben Kessie távozik. Szerintem ez kulcskérdés, hogy miként és hogyan tudják majd pótolni. Szerintem a liga egyik legjobb védekező középpályása.

Na most nálunk a pletykált igazolások létrejönnek akkor egyedül azt kell mérlegelni, hogy keret mire is alkalmas. Valószínű három helyen való helytállás most sem fog menni, fontos lesz a bajnoki meccsek sorsolása.

Pihenjük ki magunkat, bízzunk pozitív nyári igazolásokban és jövőre megpróbáljuk visszahódítani a trófeát.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2022.05.23. 06:05 Amennyiben nem változik a tulaj helyzet, jövőre nem lesz egyszerű nyerni, de semmivel sem lesz nehezebb, mint az idei év.
Atalanta, Roma, Lazio - esélytelen
Napoli - legjobb esetben negyedik lesz
Juventus - nagyban függ az igazolásoktól, de szerintem nem kell tartani Pogba, Di Mária kp-tól
Milan - Origi érkezik előre, közben Kessie távozik. Szerintem ez kulcskérdés, hogy miként és hogyan tudják majd pótolni. Szerintem a liga egyik legjobb védekező középpályása.
Napoli, Lazio, Roma sort valoban hagyjuk.

De...

Milannal mar kb zsakban a Botman-Sanches-Origi sor.
Ami azert valljuk be, nem rossz minoseg.
Origin kivul akarnak meg egy tamadot:
Felix, Nunez, Berardi, nem rossz nevek szinten.
Es a KP-ra is fognak meg igazolni.

Juve...
Akar egy top KH-t a tavozo Chiellini helyett.
Dybala potlasa kapcsan se Dzekok vannak kepbe...
Ezen felul irod, nem kell tartani Pogba-DiMaria szintektol.
Hat ok, de azert talan, nagyon talan megis jobban kell tartani ilyen jatekosoktol, mind Ramsey, Rabiot, Bentancur, es tarsaik...

Ha nem valtozik nalunk a tulajdonosi helyzet, akkor nem kicsit lesz nehezebb jovore.
Meg egy ilyen gyenge Seria A nem lesz.
Es ha ezt a roncsderbit se sikerult megnyerni, akkor jovore sokkal sokkal nehezebb lesz.
Válasz küldése