Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

interfan írta: 2022.05.23. 06:13
Tombi1986 írta: 2022.05.23. 06:05 Amennyiben nem változik a tulaj helyzet, jövőre nem lesz egyszerű nyerni, de semmivel sem lesz nehezebb, mint az idei év.
Atalanta, Roma, Lazio - esélytelen
Napoli - legjobb esetben negyedik lesz
Juventus - nagyban függ az igazolásoktól, de szerintem nem kell tartani Pogba, Di Mária kp-tól
Milan - Origi érkezik előre, közben Kessie távozik. Szerintem ez kulcskérdés, hogy miként és hogyan tudják majd pótolni. Szerintem a liga egyik legjobb védekező középpályása.
Napoli, Lazio, Roma sort valoban hagyjuk.

De...

Milannal mar kb zsakban a Botman-Sanches-Origi sor.
Ami azert valljuk be, nem rossz minoseg.
Origin kivul akarnak meg egy tamadot:
Felix, Nunez, Berardi, nem rossz nevek szinten.
Es a KP-ra is fognak meg igazolni.

Juve...
Akar egy top KH-t a tavozo Chiellini helyett.
Dybala potlasa kapcsan se Dzekok vannak kepbe...
Ezen felul irod, nem kell tartani Pogba-DiMaria szintektol.
Hat ok, de azert talan, nagyon talan megis jobban kell tartani ilyen jatekosoktol, mind Ramsey, Rabiot, Bentancur, es tarsaik...

Ha nem valtozik nalunk a tulajdonosi helyzet, akkor nem kicsit lesz nehezebb jovore.
Meg egy ilyen gyenge Seria A nem lesz.
Es ha ezt a roncsderbit se sikerult megnyerni, akkor jovore sokkal sokkal nehezebb lesz.
Berardi = Politano. Sassuolo játékosai tegnap beárazták magukat, illetve az egész évben. Győztek nagy csapatok ellen, de önmaguk árnyékát nem tudták bőven átlépni. Rendben van igazolnak, de nem gondolnám, hogy Pioli lehoz még egy ilyen szezont. Leicester bajnoki címére (Ranieri) emlékezetet.
Pogba, Di Maria = sérülékeny játékosok, az argentin 35 éves. Jelenlegi játékosokhoz képest magasabb minőség, de Pogba sem fog úgy gondolom olyan minőséget letenni az asztalra, mint az előző Juves korszakban.
Allegri taktikája is a múlté. Vezéregyénisége sincs a csapatnak, szerintem jövőre semmivel sem lesz jobb csapat.

Nincsen, ha de a bajnokságot nem sikerült megnyerni annak számtalan oka van. Ahogy korábban is írtam Lazio, Bologna, Fiorentina meccseken ment el az esély.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2022.05.23. 06:23
interfan írta: 2022.05.23. 06:13
Tombi1986 írta: 2022.05.23. 06:05 Amennyiben nem változik a tulaj helyzet, jövőre nem lesz egyszerű nyerni, de semmivel sem lesz nehezebb, mint az idei év.
Atalanta, Roma, Lazio - esélytelen
Napoli - legjobb esetben negyedik lesz
Juventus - nagyban függ az igazolásoktól, de szerintem nem kell tartani Pogba, Di Mária kp-tól
Milan - Origi érkezik előre, közben Kessie távozik. Szerintem ez kulcskérdés, hogy miként és hogyan tudják majd pótolni. Szerintem a liga egyik legjobb védekező középpályása.
Napoli, Lazio, Roma sort valoban hagyjuk.

De...

Milannal mar kb zsakban a Botman-Sanches-Origi sor.
Ami azert valljuk be, nem rossz minoseg.
Origin kivul akarnak meg egy tamadot:
Felix, Nunez, Berardi, nem rossz nevek szinten.
Es a KP-ra is fognak meg igazolni.

Juve...
Akar egy top KH-t a tavozo Chiellini helyett.
Dybala potlasa kapcsan se Dzekok vannak kepbe...
Ezen felul irod, nem kell tartani Pogba-DiMaria szintektol.
Hat ok, de azert talan, nagyon talan megis jobban kell tartani ilyen jatekosoktol, mind Ramsey, Rabiot, Bentancur, es tarsaik...

Ha nem valtozik nalunk a tulajdonosi helyzet, akkor nem kicsit lesz nehezebb jovore.
Meg egy ilyen gyenge Seria A nem lesz.
Es ha ezt a roncsderbit se sikerult megnyerni, akkor jovore sokkal sokkal nehezebb lesz.
Berardi = Politano. Sassuolo játékosai tegnap beárazták magukat, illetve az egész évben. Győztek nagy csapatok ellen, de önmaguk árnyékát nem tudták bőven átlépni. Rendben van igazolnak, de nem gondolnám, hogy Pioli lehoz még egy ilyen szezont. Leicester bajnoki címére (Ranieri) emlékezetet.
Pogba, Di Maria = sérülékeny játékosok, az argentin 35 éves. Jelenlegi játékosokhoz képest magasabb minőség, de Pogba sem fog úgy gondolom olyan minőséget letenni az asztalra, mint az előző Juves korszakban.
Allegri taktikája is a múlté. Vezéregyénisége sincs a csapatnak, szerintem jövőre semmivel sem lesz jobb csapat.

Nincsen, ha de a bajnokságot nem sikerült megnyerni annak számtalan oka van. Ahogy korábban is írtam Lazio, Bologna, Fiorentina meccseken ment el az esély.
Egy biztos, ez a Milan keret nem volt Scudetto szint.
Viszont ha Botman-Sanches-Origi-Nunez/Felix es tarsaik szinteket igazolnak, akkor azok lesznek jovore.

Barmilyen serulekeny DiMaria, es barmilyen minoseget "tesz le" Pogba vagy Milinkovic Savic, az teljesen mas szint mint ilyen Ramsey, Rabiot es tarsaik szinvonala.
Azon felul egy top KH, es Dybala potlasara is nem rossz nevek vannak.
Egyszoval ha ezt megcsinaljak, a Juve sem kicsit erosodik.
Persze lehet Allegrit szidni, mert nem nyert semmit, es katasztrofalisan kezdett, ez a Scudetto az o bukasuk is.
Viszont csak beert a BL helyre, pedig paran 6 meg 8. helyet vizionaltak nekik.
Es hat nagyon konnyen fordulhatnak a dolgok, lasd Ancelotti.
Sulyos bukas Napolyban, majd felemas evek Evertonban, most meg mennybe mehet a Madridal ha BL-t nyer.
Allegriben siman van annyi, hogy jovore egy sokkal erosebb Juveval teljesen mas celokat elerhet.

Nekunk is erositeni kell, es szerintem nem eleg a "szinten tartas".
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Tegnap megint látszódott az igazi Berardi, és amiért még mindig a Sassuoloban játszik.
Borzasztó lassú mozgású, körülményes, nincs benne extra.
Sokan tárt karokkal várnák, szerintem ehhez a rendszerhez végképp nem illene.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2022.05.23. 07:47 Tegnap megint látszódott az igazi Berardi, és amiért még mindig a Sassuoloban játszik.
Borzasztó lassú mozgású, körülményes, nincs benne extra.
Sokan tárt karokkal várnák, szerintem ehhez a rendszerhez végképp nem illene.
Mondjuk meg mindig tobbet csinalt mint a szupersztar 50 millios, Romas, Scamacca baratunk...

Ettol fuggetlenul 30m-ert iden biztos nem Berardi, es foleg nem Correa szinteket hoznek...

Jojjon csak Dybala.
Rajta kivul az ingyen vagy szinte ingyen nevekbol (Suarez, Arnautovic, Zapata, Belotti, Depay), en Depayt hoznam.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.05.23. 07:51
PellerG írta: 2022.05.23. 07:47 Tegnap megint látszódott az igazi Berardi, és amiért még mindig a Sassuoloban játszik.
Borzasztó lassú mozgású, körülményes, nincs benne extra.
Sokan tárt karokkal várnák, szerintem ehhez a rendszerhez végképp nem illene.
Mondjuk meg mindig tobbet csinalt mint a szupersztar 50m-t Romas, Scamacca baratunk...

Ettol fuggetlenul 30m-ert iden biztos nem Berardi, es foleg nem Correa szinteket hoznek...
Én külföldön nézelődnék pl Brazília, Argentína.
Az olasz ligában nekem most nincsenek olyan extrán kiemelkedő játékosok, akikkel előrébb lehetne jutni minőségben csatár posztra és nem 30 éves valamint nem kerül 30+ millióba.

Nem tudom kit hoznék, nem követem a fentebb sorolt ligákat, de fiatal, tehetséges játékosok után kellene kutatni szerintem és talán ott még találnánk 20m körül netán hosszú távra.

Martinez, Dybala több mint tökéletes lenne. Emellett én Belottit hoznám, esetleg megpróbálnám a kis Simeonét hátha normális összegért el lehetne hozni.
Ha nem, akkor fordulnék az argentin-brazil vonalra. És még Z tervnek Weghorstot mindig meg lehetne próbálni, a PL nem jött be neki, ki is estek, szerintem a Seria A-ba bele illene és még mindig nincs 30 éves. Martinez cserének tudnám elképzelni.

Középpályára elsőszámú “kívánságom” Torreira. Utána Paredes, és Veretout. Bár mondjuk egyszerre is jöhetnének…
Bernandeschi érdekes, mert mordorból jönne és más szint, mint Dybala, de ingyen elgondolkoznék rajta én is, mert úgy tűnik nem leszünk olyan helyzetben, hogy válogassunk.

Védelembe Bremer. Valamint én még a leicesteri Soyüncüt is megpróbálnám, 26 éves jövőre lejár a szerződése.
Nálam Bastoni alap, hogy marad én DeVrij helyére hoznék minőségi játékost. Acerbi, Romagnoli nem az, cserének talán, de egyiknek sem örülnék, mert az minőségi romlás lenne a kezdőt illetően.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.05.23. 07:13

Nekunk is erositeni kell, es szerintem nem eleg a "szinten tartas".
Itt a kérdés mire kell elégnek lennie....bajnoki címhez nem lesz elég mert a riválisok is erősíteni fognak. BL helyekhez elég lehet.
Ezért írtam tegnap, hogy én simán elfelejteném ezt a bajnoki cím elvesztését ha jönne egy új tulaj és az értékeink megtartása mellett tudnánk erősíteni és minőségben mélyíteni a keretet. ;) Felérne egy utólagos bajnoki címmel egy ilyen hír. :)
Sokszor írtam, hogy nekünk nem kellene 200 millió a keret megerősítésére. Marotta szakértelme + 60-70 millió és szerintem elég izmos keretünk lehetne. ;) Az a 60-70 millió meg manapság mi a foci világában? Semmi....nekünk álom csak.....
P-Inter
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Samp megütve, győzelemmel búcsúzva a szezontól. Jön egy kis pihi és a várt / nem várt mercato. Majd egy fura és valószínűleg sok meglepetést tartogató szezon a VB miatt.
Szerintem el kell majd dönteni, hogy mi fog prioritást élvezni, nem pedig elmaszatolni, hogy mi vagyunk az Inter, azt mindent komolyan veszünk.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2022.05.23. 08:25
interfan írta: 2022.05.23. 07:13

Nekunk is erositeni kell, es szerintem nem eleg a "szinten tartas".
Itt a kérdés mire kell elégnek lennie....bajnoki címhez nem lesz elég mert a riválisok is erősíteni fognak. BL helyekhez elég lehet.
Ezért írtam tegnap, hogy én simán elfelejteném ezt a bajnoki cím elvesztését ha jönne egy új tulaj és az értékeink megtartása mellett tudnánk erősíteni és minőségben mélyíteni a keretet. ;) Felérne egy utólagos bajnoki címmel egy ilyen hír. :)
Sokszor írtam, hogy nekünk nem kellene 200 millió a keret megerősítésére. Marotta szakértelme + 60-70 millió és szerintem elég izmos keretünk lehetne. ;) Az a 60-70 millió meg manapság mi a foci világában? Semmi....nekünk álom csak.....
Csak sajnos egy új (normális) tulaj szerintem nem fog jönni.
Én pár hete írtam, hogy nagyon nem felfelé fogunk ívelni, ha tényleg nem jön idén nyáron, hanem lefelé és ilyen Schelottos, Kuzmás időket idéző igazolásokra lehet majd rövid időn belül számítani. Akkor páran le is hurrogtak, hogy már ugyan miért…? Hát azért, mert se nem tudunk igazolni Inter szintű játékost, se nem fogunk tudni megtartani olyat aki viszont az. Kis pénz kis foci. Ez sajnos így van. A bajnoki cím csak álom lesz, mert a merda, Milán egyértelműen tolni fogják a gubát, velük emiatt nehéz lesz/lenne versenyezni. Napoli meg mindig veszélyes. Róma is szépen épül. Nem látom pozitívan sajnos a jövő képet, de ettől függetlenül bízom az új tulajban!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2022.05.23. 08:40-kor.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Én külföldön nézelődnék pl Brazília, Argentína.
Az olasz ligában nekem most nincsenek olyan extrán kiemelkedő játékosok, akikkel előrébb lehetne jutni minőségben csatár posztra és nem 30 éves valamint nem kerül 30+ millióba.

Én ezt már irtam egyszer és igen igazad van.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

P-Inter írta: 2022.05.23. 08:35
Szerintem el kell majd dönteni, hogy mi fog prioritást élvezni, nem pedig elmaszatolni, hogy mi vagyunk az Inter, azt mindent komolyan veszünk.
Főleg azért lesz fontos mert a következő bajnoki címet az nyeri akinek legmélyebb a kerete és be tudja osztani az erejét. Ugye jön a téli VB és e miatt nagyon brutál ősz lesz....BL, bajnokik.....konkrétan 3 hónapig heti 2 meccs....elképzelni nem tudom ki hogy bírja majd. :shock:

2. csillagot jó lenne előbb megszerezni mint a milan....én tuti jövőre arra mennék rá. Kupát most megnyertük 11 év után, öröm de nem baj ha ott a B csapattal állunk majd ki. BL meg oké pénz meg minden de azt mindenki tudja a legjobb 4-re sincs sok esélyünk...én tuti a bajnokságra tennék fel mindent. ;)
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Tovább kell lépni már hiába filozofálok rajta de ha Conte maradt volna még ezt a szezont szerintem mi vagyunk bajnokok. Vele behúztuk volna lehet már pár fordulóval a vége elott. Persze Inzaghi is dicséretet érdemel hisz 2 kupa szép eredmény.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

tomika431 írta: 2022.05.23. 08:42 Tovább kell lépni már hiába filozofálok rajta de ha Conte maradt volna még ezt a szezont szerintem mi vagyunk bajnokok. Vele behúztuk volna lehet már pár fordulóval a vége elott. Persze Inzaghi is dicséretet érdemel hisz 2 kupa szép eredmény.
Ezzel pedig én értek egyet! :)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

tomika431 írta: 2022.05.23. 08:42 Tovább kell lépni már hiába filozofálok rajta de ha Conte maradt volna még ezt a szezont szerintem mi vagyunk bajnokok. Vele behúztuk volna lehet már pár fordulóval a vége elott. Persze Inzaghi is dicséretet érdemel hisz 2 kupa szép eredmény.
Hagyjuk Contét, ahogy meghallotta hogy elmehet
1-2 játékos, fülét farkát behúzva elszaladt innen.
És még a klubot is lehúzta jópár millióval.
Meg sem próbalta volna, beszari pali.

Inzaghival gyengébb állománnyal is sokkal jobb focit játszottunk, Lukakuval idén is simán hoztuk volna a scudettot.

A BL csoportkörből továbbmentünk, a csalók ellen behúztuk a szuperkupát és az olasz kupát is, csak sajnos elforgácsolódtunk....

Ahogy hallani, most is menni fog kulcsember, gondolom Inzaghi nem fog elmenekülni:)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

mike írta: 2022.05.23. 08:59
tomika431 írta: 2022.05.23. 08:42 Tovább kell lépni már hiába filozofálok rajta de ha Conte maradt volna még ezt a szezont szerintem mi vagyunk bajnokok. Vele behúztuk volna lehet már pár fordulóval a vége elott. Persze Inzaghi is dicséretet érdemel hisz 2 kupa szép eredmény.
Hagyjuk Contét, ahogy meghallotta hogy elmehet
1-2 játékos, fülét farkát behúzva elszaladt innen.
És még a klubot is lehúzta jópár millióval.
Meg sem próbalta volna, beszari pali.

Inzaghival gyengébb állománnyal is sokkal jobb focit játszottunk, Lukakuval idén is simán hoztuk volna a scudettot.

A BL csoportkörből továbbmentünk, a csalók ellen behúztuk a szuperkupát és az olasz kupát is, csak sajnos elforgácsolódtunk....

Ahogy hallani, most is menni fog kulcsember, gondolom Inzaghi nem fog elmenekülni:)
Igazság szerint nem hiszem, hogy arról lenne szó, hogy bárki szerelmes lenne Contéba, szerintem Tomi arra gondolt (amire egyébként én is), hogy Conte egyszerűen jobb edző, mint Inzaghi és vele is hoztuk volna azt, mint idén, kiegészítve egy Scudettoval. Még úgy is, hogy voltak nagy távozók tavalyról.

De nem kell feltétlen más edző hiányára fogni, hogy nem lett meg, elég csak arra is, hogy ha nem Dzekoban láttuk volna a kezdő csatárt és abból a 30 millióból nem Correa jön, már akkor is megnyerhettük volna.

Nem vita témának szánom ezt az Inzaghi-Conte dolgot, mert mind a két tábort megértem, egyszerűen én így látom. ✌️
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Conte nem hozott volna semmit. A bajnokságot nyerő csapat alapjátéka kis túlzással 2 játékosra épült. Lukaku és Hakimi.......
Az idei bajnoki ezüstöt Inzaghinak(elsősorban a játékának) köszönhetjük, bár voltak hülyeségei bőven. Mondjuk ha nem Correa jön hanem valaki más (akárki) akkor is megvan a bajnoki cím.
Az a helyzet hogy a jelenlegi Inter nek minden bevétel számít! Így bár kívülről jól hangzik hogy engedjük el ezt vagy azt nem engedhetjük el sem a bevétel miatt(Liverpool ellen telt ház, közvetítési jog, Bl továbbjutás pénz) sem amiatt hogy egy sorozat elengedése nem garantálja a másik megnyerését!!!!
Amíg nincs új tulajdonos véleményem szerint közelében nem leszünk a bajnoki cím elnyeréséhez. Viszont szerintem jövőre legkésőbb lesz új tulajdonos, remélem nem egy újabb szerencse vadász és azt is hogy addig marad pár érték a keretben!!
Én a szezon elején nem vártam ennél jobbat, kihozták a srácok a maximumot ebből a szezonból!
Forza INTER!!
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.23. 09:28
mike írta: 2022.05.23. 08:59
tomika431 írta: 2022.05.23. 08:42 Tovább kell lépni már hiába filozofálok rajta de ha Conte maradt volna még ezt a szezont szerintem mi vagyunk bajnokok. Vele behúztuk volna lehet már pár fordulóval a vége elott. Persze Inzaghi is dicséretet érdemel hisz 2 kupa szép eredmény.
Hagyjuk Contét, ahogy meghallotta hogy elmehet
1-2 játékos, fülét farkát behúzva elszaladt innen.
És még a klubot is lehúzta jópár millióval.
Meg sem próbalta volna, beszari pali.

Inzaghival gyengébb állománnyal is sokkal jobb focit játszottunk, Lukakuval idén is simán hoztuk volna a scudettot.

A BL csoportkörből továbbmentünk, a csalók ellen behúztuk a szuperkupát és az olasz kupát is, csak sajnos elforgácsolódtunk....

Ahogy hallani, most is menni fog kulcsember, gondolom Inzaghi nem fog elmenekülni:)
Igazság szerint nem hiszem, hogy arról lenne szó, hogy bárki szerelmes lenne Contéba, szerintem Tomi arra gondolt (amire egyébként én is), hogy Conte egyszerűen jobb edző, mint Inzaghi és vele is hoztuk volna azt, mint idén, kiegészítve egy Scudettoval. Még úgy is, hogy voltak nagy távozók tavalyról.

De nem kell feltétlen más edző hiányára fogni, hogy nem lett meg, elég csak arra is, hogy ha nem Dzekoban láttuk volna a kezdő csatárt és abból a 30 millióból nem Correa jön, már akkor is megnyerhettük volna.

Nem vita témának szánom ezt az Inzaghi-Conte dolgot, mert mind a két tábort megértem, egyszerűen én így látom. ✌️
Igen egyetértek a véleményeddel. Nem sirom vissza Contét csak vele meglett volna ha marad ennyi. Nem tartom rossz edzonek Inzaghit jobb lehet mint Conte csak ehhez még neki tanulnia kell,rutint szereznie. Szép karrier áll elotte szóval ott van Inzaghiban is a lehetoség hogy a legjobbak kozt legyen.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: drtie »

Inter101 írta: 2022.05.23. 09:32
Én a szezon elején nem vártam ennél jobbat, kihozták a srácok a maximumot ebből a szezonból!
Forza INTER!!
Ezt a gondolatot emelném ki én is, mert Lukaku, Hakimi és Conte távozása (utóbbit én nem bánom) után a top3-at és egy tisztes helytállást a BL-ben vártam a csapattól. Ebből lett egy kvázi sikeres BL szereplés, két kupa és egy nagyon szoros, hullámhegyekkel és -völgyekkel teli bajnoki 2. hely. Év elején aláírtam volna.

Keserűségem inkább abból táplálkozik, hogy kvázi kiénekelték a sajtot a szánkból azzal a pár hetes hullámvölggyel. Viszont Inzaghi és a csapat érdeme, hogy fel tudtak állni a padlóról és megmutatták, hogy van a csapatban erő.

Élen azt várom a következő szezontól, hogy ezt az erőt fejlesszék/fokozzák és megint legyen egy szoros csata a scudettoért. Persze úgy, hogy a serleg most Milánó szebbik felére kerüljön. :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

drtie írta: 2022.05.23. 09:55

Ezt a gondolatot emelném ki én is, mert Lukaku, Hakimi és Conte távozása (utóbbit én nem bánom) után a top3-at és egy tisztes helytállást a BL-ben vártam a csapattól. Ebből lett egy kvázi sikeres BL szereplés, két kupa és egy nagyon szoros, hullámhegyekkel és -völgyekkel teli bajnoki 2. hely. Év elején aláírtam volna.

Én is így vagyok ezzel. Tavaly nyáron a nagy távozások után ha valaki azt mondja nyerünk 2 kupát, BL-ben megverjük idegenben a Poolt majd az utolsó fordulóig esélyünk van a bajnoki címre akkor azt mondtam volna neki ne igyál gyógyszerre. :)

Mondjuk azt tegyük hozzá ha valaki azt mondta volna a Milan lesz a bajnok akkor azt is orvoshoz küldtem volna. :D
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Kivették a bajnokcsapat 2 legkelendőbb játékosát, akik a világon bárhova beférnének.

Inzaghi pedig új edzőként mindenkèpp nyerni akart valamit.
Nem tehette meg hogy üres kézzel indít, elengedi az olasz kupát, vagy egy Pool elleni BL nyolcaddöntő párharcot. Utána persze hétvégèn a buzi Sassuolo ellen ki is kaptunk.

Ezen IS elment a scudetto, mert a bajnokság mellett minden másra is fókuszáltunk.
Szar ügy, mert simán meg lehetett volna, de túl sok esélyt adtunk a bilannak.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Az gáz lesz/lenne, ha megint be kell áldozni valakit, mert a Bastoni, Barella, Skrini, Lautaro sorból egyiket sem engedném el.
De önmagában véve azt is simán el tudnám fogadni, ha nem lenne "nagy" érkező, de egyben maradni a csapat így, ahogy van, hozva 2-3 olyan kiegészítő embert, akivel nem 50%ban romlik a csapat minősége, ha be kell állnia. Ha Basto megy, nagyon sajnálnám, de ha Bremert lenne lehetőség elhozni, akkor talán gyengülni vele sem gyengülnénk.
Szerintem jövőre sem lehet más reálisan a cél, mint végsőkig harcban lenni a Scudettoért, és ahhoz szerintem nem kell nagyon "zsebbe nyúlni", csak egyben tartani a magot.
Persze, ha +80 milliós mercatot kell zárni meg 15%-kal csökkenteni a béreket úgy, hogy jön egy Dybala, meg Perisicnek is növelni kellene a fizuját, akkor Marottáéknak idén is fel lesz adva a lecke.
Abban bízok tényleg, hogy Marotta nem hosszabbított volna, hogy ha nem látná arra a garanciát, hogy versenyképes marad a csapat.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

mike írta: 2022.05.23. 10:30 Nem tehette meg hogy ... elengedi ... egy Pool elleni BL nyolcaddöntő párharcot.
De megtehette volna sajnos. Persze én nem arra gondolok, elengedés alatt hogy ki sem kellett volna állni :), hanem arra, hogy pihentethetett volna nyugodtan 2-3 kulcsjátékost, max. nem szoros eredménnyel esünk ki. A február eleji 2 hetes szünet után a 4 bajnoki meccsen szereztünk 2 db pontot (mindkét hazai meccset elbukva), úgy, hogy egy totál 0 Milan-t visszahoztunk 1-0-ról azzal, hogy Inzaghi elkezdett előre gondolkodni és pihentetni. Bárki, bármit mond, Radu ide, vagy oda, a bajnokság ott ment el, hogy nem mértük fel, hogy úgy is ki lehet esni a BL-ből, hogy közben a bajnokság a prioritás.
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Baggio85 írta: 2022.05.23. 10:38
mike írta: 2022.05.23. 10:30 Nem tehette meg hogy ... elengedi ... egy Pool elleni BL nyolcaddöntő párharcot.
De megtehette volna sajnos. Persze én nem arra gondolok, elengedés alatt hogy ki sem kellett volna állni :), hanem arra, hogy pihentethetett volna nyugodtan 2-3 kulcsjátékost, max. nem szoros eredménnyel esünk ki. A február eleji 2 hetes szünet után a 4 bajnoki meccsen szereztünk 2 db pontot (mindkét haza meccset elbukva), úgy, hogy egy totál 0 Milan-t visszahoztunk 1-0-ról azzal, hogy Inzaghi elkezdett előre gondolkodni és pihentetni. Bárki, bármit mond, Radu ide, vagy oda, a bajnokság ott ment el, hogy nem mértük fel, hogy úgy is ki lehet esni a BL-ből, hogy közben a bajnokság a prioritás.
Szerintem akkor vesztettük el a bajnokságot amikor a Milan fordított a Lazio ellen a hosszabbításban. Ott legalább x a végeredmény akkor úgy megyünk Bolognaba, hogy x esetén is vezetjük a tabellát 1 ponttal. Erre jött a szerencsétlen meccs Radu hibával, mert ha ott x marad akkor Milannak is nehezebb lett volna a hátralévő meccsei. Abban a tudatban léptek pályára, hogy x esetén is ők maradnak az elsők. Fiorentina elleni meccs után vissza lehetett volna jönni a versenybe, de ott besegített nekik a violák kapusa.
Többi pedig történelem az utolsó kettő meccsen pedig az ellenfél nem játszott (Atalanta, Sassuolo).
Februárt azért nem említeném, mert utána még visszajöttünk, persze ha legyőzzük őket és nem kapunk ki 1:2-re lehet teljesen más lett volna a bajnokság, de az esély meg volt és a kezünkbe volt a sorsunk ezért tartom inkább a fent írt 1 hetet a bukás okának

Az-az érzés, hogy kettő kupa döntőbe sikerült legyőzni a Juventust, csaodálatos :clap: :lolno: :D :lol:
Olasz kupa döntő volt a szezon meccse :clap:
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Tombi1986 írta: 2022.05.23. 10:45
Baggio85 írta: 2022.05.23. 10:38
mike írta: 2022.05.23. 10:30 Nem tehette meg hogy ... elengedi ... egy Pool elleni BL nyolcaddöntő párharcot.
De megtehette volna sajnos. Persze én nem arra gondolok, elengedés alatt hogy ki sem kellett volna állni :), hanem arra, hogy pihentethetett volna nyugodtan 2-3 kulcsjátékost, max. nem szoros eredménnyel esünk ki. A február eleji 2 hetes szünet után a 4 bajnoki meccsen szereztünk 2 db pontot (mindkét haza meccset elbukva), úgy, hogy egy totál 0 Milan-t visszahoztunk 1-0-ról azzal, hogy Inzaghi elkezdett előre gondolkodni és pihentetni. Bárki, bármit mond, Radu ide, vagy oda, a bajnokság ott ment el, hogy nem mértük fel, hogy úgy is ki lehet esni a BL-ből, hogy közben a bajnokság a prioritás.
Szerintem akkor vesztettük el a bajnokságot amikor a Milan fordított a Lazio ellen a hosszabbításban. Ott legalább x a végeredmény akkor úgy megyünk Bolognaba, hogy x esetén is vezetjük a tabellát 1 ponttal. Erre jött a szerencsétlen meccs Radu hibával
Egyrészről én azt gondolom, hogy azt nem lehet mondani, hogy egy olyan meccsen buktad el a bajnokságot, amin nem te játszottál, másrészről Radu hibája nagyban befolyásol(hat)ta a bajnokságot, de azért tegyük hozzá, hogy a 81. percben volt 1-1-nél, amivel most szintén nem lennénk bajnokok... Most olyanba meg felesleges belemenni, hogy mi lett volna a maradék 10 percben, ha nincs az a hiba, mert a játék képét tekintve (11 emberrel védekezett a Bologna így is, úgy is) a meccs nem változott és egyenlíteni sem sikerült, tehát egyáltalán nem biztos, hogy ott nyertünk volna.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Azért az valami egészen elképesztő, hogy a Milan az utolsó 16 fordulóban nem kapott ki és egy ilyen utolsó 5 meccsel 100%-os mérleggel, folyamatos győzelmi kényszerben nyerte meg a bajnokságot. Le a kalappal előttük, viszont az nagyon szembetűnő, hogy ellenük sok-sok csapat félvállról vette a meccset, míg minket mindenki el akart kapni. Lehet ezt bajnokok átka és jövőre a Milan lesz ilyen helyzetben?
Okosan kell igazolni, nagyon sok ingyen, vagy olcsón megszerezhető játékos van, akiket a jelenlegi selejt helyett beépítve lehet előre lépni. Fontos lenne, hogy igazán nagy távozónk ne legyen, pl. Dumfries akár mehet is, nem rossz játékos, de messze nem pótolhatatlan.
A Milan-t meg hiába vették meg, már nyilatkozták, hogy a racionális igazolások és működés az elsődleges, nem azt mondom, hogy nem fognak nagy nevet igazolni, de nem fognak mindenkit megvenni és a keretük még így is jóval mögöttünk van. Játékban, gól lövésben, de még védekezésben is előre léptünk, vélhetően tényleg az Inter-Milan volt a sorsfordító mérkőzés, ha ott nyerünk, akkor...de nem nyertünk, gratulálok a Milánnak és Piolinak, jövőre visszavágunk!
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Baggio85 írta: 2022.05.23. 10:51
Tombi1986 írta: 2022.05.23. 10:45
Baggio85 írta: 2022.05.23. 10:38

De megtehette volna sajnos. Persze én nem arra gondolok, elengedés alatt hogy ki sem kellett volna állni :), hanem arra, hogy pihentethetett volna nyugodtan 2-3 kulcsjátékost, max. nem szoros eredménnyel esünk ki. A február eleji 2 hetes szünet után a 4 bajnoki meccsen szereztünk 2 db pontot (mindkét haza meccset elbukva), úgy, hogy egy totál 0 Milan-t visszahoztunk 1-0-ról azzal, hogy Inzaghi elkezdett előre gondolkodni és pihentetni. Bárki, bármit mond, Radu ide, vagy oda, a bajnokság ott ment el, hogy nem mértük fel, hogy úgy is ki lehet esni a BL-ből, hogy közben a bajnokság a prioritás.
Szerintem akkor vesztettük el a bajnokságot amikor a Milan fordított a Lazio ellen a hosszabbításban. Ott legalább x a végeredmény akkor úgy megyünk Bolognaba, hogy x esetén is vezetjük a tabellát 1 ponttal. Erre jött a szerencsétlen meccs Radu hibával
Egyrészről én azt gondolom, hogy azt nem lehet mondani, hogy egy olyan meccsen buktad el a bajnokságot, amin nem te játszottál, másrészről Radu hibája nagyban befolyásol(hat)ta a bajnokságot, de azért tegyük hozzá, hogy a 81. percben volt 1-1-nél, amivel most szintén nem lennénk bajnokok... Most olyanba meg felesleges belemenni, hogy mi lett volna a maradék 10 percben, ha nincs az a hiba, mert a játék képét tekintve (11 emberrel védekezett a Bologna így is, úgy is) a meccs nem változott és egyenlíteni sem sikerült, tehát egyáltalán nem biztos, hogy ott nyertünk volna.
Pszichésen hatott rosszul a játékosokra, főleg ahogy vigyorgott Acerbi a bekapott gól után. Igenis számít, mert egy szoros versenyfutásban fontos a lelki állapot.
Radu hibája nincsen, akkor a kettő csapat között csak 1 pont különbség van. Ez már történelem és sok a HA...
+ azért ellenünk mindenki "normálisan" játszott szemben a Milannal. Példát lehet venni az Udine és kiesett Venezia tegnapi játékán. Nem véletlenül írtam, hogy 1 játékos se igazoljon Sassuoloból az Interbe főleg nem az előre meghatározott árért.
Atalanta (Gasperini) pedig beárazódott, persze onnan is lehetne igazolni játékosokat (más kérdés milyen teljesítményre lenne képesek).
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2022.05.23. 11:00 A Milan-t meg hiába vették meg, már nyilatkozták, hogy a racionális igazolások és működés az elsődleges, nem azt mondom, hogy nem fognak nagy nevet igazolni, de nem fognak mindenkit megvenni és a keretük még így is jóval mögöttünk van.
Soha senki nem mondta, hogy majd mindenkit megvesznek.

Viszont a Botman-Sanches-Origi sor kezdesnek nem rossz.

Ezen felul akarnak meg egy tamadot.
Felix, David, Mahrez, Nunez, Berardi.
+ meg egy hasznalhato KP-t.

Ez nem egy City, vagy PSG mercato, de ezt a ket csapatot leszamitva, ez egy bitang eros mercato lenne.

Azt nyilatkoztak egyebkent, hogy eloszor tudnak most igazan komoly szinten igazolni, es megfogjak erositeni a keretet ugy, hogy jovore is bajnoksagot nyerjen, es a BL-ben is tenyezok legyenek.
Kicsit mas szavak mint nalunk...
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Őszintén szólva én nem esek hasra ezektől a nevektől. Botman simán lehet flop, láttunk már ilyet a Ligue1-ból. Eddig egy jó szezonja volt. Sanches lehet megtanult ismét focizni, de simán lehet, hogy ő a terhet nem bírja, ami nagy csapattal jár és azért ne felejtsük el, hogy elveszítik Kessié mestert. Origi. :) Nem rossz játékos, de ne már. A csatár nevek azok nagyon jónak tűnnek ellenben, kivéve, ha Berardi lesz belőle. Ezt a Milan-t, ha csak nem FM-eznek, akkor nagyon nehéz lesz BL tényezővé erősíteni. Okos igazolásokkal előbb leszünk tényezők a BL-ben, mint ők, mert nem fogják lecserélni a fél csapatot.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2022.05.23. 11:21 Őszintén szólva én nem esek hasra ezektől a nevektől. Botman simán lehet flop, láttunk már ilyet a Ligue1-ból. Eddig egy jó szezonja volt. Sanches lehet megtanult ismét focizni, de simán lehet, hogy ő a terhet nem bírja, ami nagy csapattal jár és azért ne felejtsük el, hogy elveszítik Kessié mestert. Origi. :) Nem rossz játékos, de ne már. A csatár nevek azok nagyon jónak tűnnek ellenben, kivéve, ha Berardi lesz belőle. Ezt a Milan-t, ha csak nem FM-eznek, akkor nagyon nehéz lesz BL tényezővé erősíteni. Okos igazolásokkal előbb leszünk tényezők a BL-ben, mint ők, mert nem fogják lecserélni a fél csapatot.
Tegnap mondta el Scaroni, az eladas a mercato elott lezarulhat, es ez egy hatalmas forrast ad a Milannak a nyarra.

Gazidis a Milan vezerigazgatoja elmondta, a legnagyobb jatekosra lehet most eselyuk.

Pioli elmondta, jovore a Milan a BL-ben is versenykepes lesz, igy fognak nyaron igazolni.

Meglatjuk, egy biztos, eg es fold a kommunikacio naluk es nalunk.

Remeljuk nem sikerul nekik jo igazolas.
Es remeljuk mi pedig tudunk jo ingyen neveket hozni, es marad mindenki a nagy negyesbol.
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

interfan írta: 2022.05.23. 11:34
Francesco írta: 2022.05.23. 11:21 Őszintén szólva én nem esek hasra ezektől a nevektől. Botman simán lehet flop, láttunk már ilyet a Ligue1-ból. Eddig egy jó szezonja volt. Sanches lehet megtanult ismét focizni, de simán lehet, hogy ő a terhet nem bírja, ami nagy csapattal jár és azért ne felejtsük el, hogy elveszítik Kessié mestert. Origi. :) Nem rossz játékos, de ne már. A csatár nevek azok nagyon jónak tűnnek ellenben, kivéve, ha Berardi lesz belőle. Ezt a Milan-t, ha csak nem FM-eznek, akkor nagyon nehéz lesz BL tényezővé erősíteni. Okos igazolásokkal előbb leszünk tényezők a BL-ben, mint ők, mert nem fogják lecserélni a fél csapatot.
Tegnap mondta el Scaroni, az eladas a mercato elott lezarulhat, es ez egy hatalmas forrast ad a Milannak a nyarra.

Gazidis a Milan vezerigazgatoja elmondta, a legnagyobb jatekosra lehet most eselyuk.

Pioli elmondta, jovore a Milan a BL-ben is versenykepes lesz, igy fognak nyaron igazolni.

Meglatjuk, egy biztos, eg es fold a kommunikacio naluk es nalunk.

Remeljuk nem sikerul nekik jo igazolas.
Es remeljuk mi pedig tudunk jo ingyen neveket hozni, es marad mindenki a nagy negyesbol.
Dybala jön és nem lesz sérült (szerencsére ezzel többnyire jól állunk az elmúlt években, igaz idén voltak sérülések) akkor azzal húzzuk a legnagyobbat. Dybala - Lautaro páros a legerősebb lenne a mezőnyben.
Milan által nézett neveke: Origi szerintem a Tesco gazdaságos Lukaku :lolno: tőlem mehet hozzájuk.

De nem minden a pénz! Lásd PSG, tavaly egy Lille-el szemben sikerült elbukni a bajnokságot a BL-ből folyamatosan kiesnek. Rengeteg ott a pénz, de csapat és edző nuku. Conte behozta a negyedik helyre a Tottenhamot, szerintem nem megy a francia fővárosba.
Pár hónap múlva okosabbak leszünk, de Pioli-nak nem lesz még egy ilyen szezonja. Nagyon emlékeztet a Ranieri - Leicester csodára :crazy:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2022.05.23. 11:41 Milan által nézett neveke: Origi szerintem a Tesco gazdaságos Lukaku :lolno: tőlem mehet hozzájuk.
Padra megy, tokingyen, es ilyen Rebic, 41 eves Ibra, Castillejo neveket valt.
Siman elorelepes.

Ezen kivul akarnak egy kezdo tamadot.

En azt gondolom, a vezetoink altal mondott "szinten tartas" nem lesz eleg jovore.
Mert a jelenlegi szint latjuk iden sem volt eleg, ha a Milan es a Juve erosodik, akkor foleg nem lesz az.

Nekunk is elore kell lepni szerintem, es nem szintentartani...
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Hazatértem a meccsről.Nem a milánosok ünneplését vártam.Viszont ez a meccs így is nagy élmény volt.
Már a meccs előtt is úgy várták a buszt én kb már a kordon környékén voltam és úgy fogadták őket mintha Bl-t nyertek volna.
A milán meccs eredményét nem írták ki,de ezt ott sem gondolták sokan komolyan ,hogy majd a Sassulo komoly ellenállást fejt ki.
Ezt csak olyan csodavárás volt.Kaptunk egy sima győzelmet és szép gólokat .Correa második gólja különösen látványos volt.
Vele sokkal kreatívabb a játék mint Dzekoval és ha nem is kezdőbe való,de egy hosszú szezonra ő is belefér a keretbe.

A meccs végén még legalább félórát maradtunk megtapsolni a csapatot ,Lautaro és Di Marco is megkönnyezték a scudettot a végén pedig bejöttek a gyerekek is. Ez egy szerethető csapat ami idén két kupát is nyert .
A csoda nem jött össze,de mégis élménnyel távoztam a stadionból.

Egy kis fekete pont Inzaghinak,hogy úgy gondolta Sánchez helyett kiskedvencének Caicedonak jár a bucsúmeccs.
Szerintem chilei megérdmelt volna annyit,hogy rendesen megtapsolhassák.

A csapat megtette amit tudott és a sokat emlegett Bologna meccset nem tudjuk visszacsinálni,de most már előre kell gondolkodni.Eljött Marotta ideje,hogy alkosson.Amennyiben csak egy áldozat kell a kezdöből akkor szerintem jövőre is mehetünk a scudettoért.A lényeg,hogy a csapat gerince Brozovic,Barella,Skriniar,Lautaro !!! Perisic(ha van kedve maradni) maradjon együtt.
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

interfan írta: 2022.05.23. 11:46
Tombi1986 írta: 2022.05.23. 11:41 Milan által nézett neveke: Origi szerintem a Tesco gazdaságos Lukaku :lolno: tőlem mehet hozzájuk.
Padra megy, tokingyen, es ilyen Rebic, 41 eves Ibra, Castillejo neveket valt.
Siman elorelepes.

Ezen kivul akarnak egy kezdo tamadot.

En azt gondolom, a vezetoink altal mondott "szinten tartas" nem lesz eleg jovore.
Mert a jelenlegi szint latjuk iden sem volt eleg, ha a Milan es a Juve erosodik, akkor foleg nem lesz az.

Nekunk is elore kell lepni szerintem, es nem szintentartani...
Origi: 2012-2022 között játszott 310 mérkőzésen és rúgott 66 gólt, ellenben Martinez (2015-2022) 240 mérkőzésen 101 gól, ebből csak az Interben termelt 74-et 180-an mérkőzésen.
Nem tartom a belgát nagy eresztésnek :lol: :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2022.05.23. 11:54
interfan írta: 2022.05.23. 11:46
Tombi1986 írta: 2022.05.23. 11:41 Milan által nézett neveke: Origi szerintem a Tesco gazdaságos Lukaku :lolno: tőlem mehet hozzájuk.
Padra megy, tokingyen, es ilyen Rebic, 41 eves Ibra, Castillejo neveket valt.
Siman elorelepes.

Ezen kivul akarnak egy kezdo tamadot.

En azt gondolom, a vezetoink altal mondott "szinten tartas" nem lesz eleg jovore.
Mert a jelenlegi szint latjuk iden sem volt eleg, ha a Milan es a Juve erosodik, akkor foleg nem lesz az.

Nekunk is elore kell lepni szerintem, es nem szintentartani...
Origi: 2012-2022 között játszott 310 mérkőzésen és rúgott 66 gólt, ellenben Martinez (2015-2022) 240 mérkőzésen 101 gól, ebből csak az Interben termelt 74-et 180-an mérkőzésen.
Nem tartom a belgát nagy eresztésnek :lol: :D
Nem jo az osszehasonlitas, Martinez a kezdoben van, Origi a padra megy.
Raadasul ilyen Rebic, Salemekars helyere.
Sima elorelepes ott, ingyen padra ilyen 0 nevek helyett. ;)
Ezekkel kell osszehasonlitani, es nem Martinezzel.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Giroud ugye tobbszor elmondta, hogy 2 even keresztul mindig egy lepesre volt az Intertol.
Es ha mar osszehasonlitasok, erdemes megnezni egy Dzeko vs Giroud temat a bajnoksagban:

- Dzeko:
Igazolasi dij: 1,5m
Eves kiadas a fizetesere: 11,1m
Seria A gol: 13
Lejatszott perc: 2475perc
Gol/perc: 190perc/gol

Giroud:
Igazolasi dij: 1m
Eves kiadas a fizetesere: 4,6m
Seria A gol: 11
Lejatszott perc: 1901 perc
Gol/perc: 172perc/gol

Fontos golok Giroud amik gyozelmet ertek:
- Torino gyoztes gol (1-0)
- Verona ellen gol (3-2)
- Roma ellen gol + golpassz (3-1)
- Inter ellen forditas es dupla (2-1)
- Napoli ellen gyoztes gol (0-1)
- Lazio ellen gol (1-2)
- Sass ellen dupla utolso fordulo (0-3)

Fontos golok Dzeko amik gyozelmet ertek:
- Sass ellen gol + golpassz (1-2)
- Venezia gyoztes gol (2-1)

Ezen kivul:
Fiorentina ellen 2. gol (1-3)
Roma ellen 2. gol (0-3)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Maldini mondta reméli ők érik el előbb a 2. csillagot. Nem kéne hagyni. ;)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2022.05.23. 12:50 Maldini mondta reméli ők érik el előbb a 2. csillagot. Nem kéne hagyni. ;)
Az utolsó fordulóban dőlt el.Nagyon szoros volt .A milán ha ehiszi magáról,hogy jövőre is simán bajnok lesz akkor biztos,hogy nem lesz.Azért remélem nem lesz mégegyszer olyan bitang sorsolásunk mint februárban,hogy rangadót rangó hátát játszunk,mert ahhoz lehet jövőre sem lesz meg a keretünk.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Festa írta: 2022.05.23. 13:41
Cupi írta: 2022.05.23. 12:50 Maldini mondta reméli ők érik el előbb a 2. csillagot. Nem kéne hagyni. ;)
Az utolsó fordulóban dőlt el.Nagyon szoros volt .A milán ha ehiszi magáról,hogy jövőre is simán bajnok lesz akkor biztos,hogy nem lesz.Azért remélem nem lesz mégegyszer olyan bitang sorsolásunk mint februárban,hogy rangadót rangó hátát játszunk,mert ahhoz lehet jövőre sem lesz meg a keretünk.
Igazából azt nem értem, hogy csinálták ezt. :) Oké ők szerezték a legtöbb pontot így ők a bajnokok, nem vitatom mert ez tény.
De nem értem. :D

Keretük biztos, hogy gyengébb mint a miénk.
Edző oké tapasztaltabb mint nálunk de komolyan azért messze van Pioli a kasszis edzőtől.
Sérülések. Brutál hullám volt náluk, Kjaer aki a legjobb védőjük volt kiesett az egész szezonra szinte, de volt olyan Tomori is sérült vol, érzékeltetve ez olyan mintha nálunk Skriniar és DeVrij egyszerre esne ki hetekre....Kapusuk is volt hónapokra sérült....
Csatárposzton a két öreg amiből az egyik /Ibra/ szinte végig sérült volt kisebb nagyobb megszakítsokkal....
Komolyan nem is értem. :shock:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Egyedul Vidalt futyulte ki az Inter kozonsege tegnap.

Mint ismert, a BL 1.kalap mellett, kb 20m eurotol estunk el a bajnoki cim elmaradasaval.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

drtie írta: 2022.05.23. 09:55
Inter101 írta: 2022.05.23. 09:32
Én a szezon elején nem vártam ennél jobbat, kihozták a srácok a maximumot ebből a szezonból!
Forza INTER!!
Ezt a gondolatot emelném ki én is, mert Lukaku, Hakimi és Conte távozása (utóbbit én nem bánom) után a top3-at és egy tisztes helytállást a BL-ben vártam a csapattól. Ebből lett egy kvázi sikeres BL szereplés, két kupa és egy nagyon szoros, hullámhegyekkel és -völgyekkel teli bajnoki 2. hely. Év elején aláírtam volna.

Keserűségem inkább abból táplálkozik, hogy kvázi kiénekelték a sajtot a szánkból azzal a pár hetes hullámvölggyel. Viszont Inzaghi és a csapat érdeme, hogy fel tudtak állni a padlóról és megmutatták, hogy van a csapatban erő.

Élen azt várom a következő szezontól, hogy ezt az erőt fejlesszék/fokozzák és megint legyen egy szoros csata a scudettoért. Persze úgy, hogy a serleg most Milánó szebbik felére kerüljön. :)
Sokkal nehezebb körülményeket vártunk . De jóval könnyebb dolgunk volt és egy csapatnak az adott szituhoz kellene igazodni . A legfontosabb meccsen elbuktunk. Egy Bologna ellen !
Amikor Lukaku , Hakimi távozásával számoltunk , egy erős Juveval kalkuláltunk. A szép játék ért egy ezüstöt . Ez az Inter volt a liga legjobb csapata , ha az egészet nézem .
Ez a szezon nem pozitív . A 2 Kupa max elfedni jó ezt a bukót . Inzaghinak ekkora esélye ki tudja mikor és hol lesz . Martinez tizijeihez tudnám hasonlítani . Amikor kellett igazán , nem ment .
Én semmi pénzért nem cserélném vissza Contera , de belőni sem merném .
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Van aki negatívan látja a helyzetet,de 11 év után nyertünk kupát és igaz,hogy a scudetto után még szebb lenne a hangulat,de szerintem ezen a vonalon tovább lehet menni.Conte kellett hozzá,hogy átszakadjon a gát,de ha a csapat gerince megmarad akkor lesz esélyünk.Ne felejtsük ,hogy novemberben lesz Vb is ami megkavarhatja az állóvízétKi tudja milyen állapotban jönnek vissza a játékosok és így szinte biztos,hogy 3 naponta lesz meccs.Ezt a bajnokságot sokan hívták roncsderbine akkor a következő lehet az orosz rulett. A csapat buszt kint úgy fogadták mint bajnok csapatot és a kupa miatt ez a lendület megmaradt.Forza Inter!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2022.05.22. 19:23 Bárcsak Correa azokon a meccseken is hozta volna ezt amikor nagyon kellett volna a gól a győzelemhez....
Amikor kezdő volt szinte minden meccset megynertünk.
Pl.Kupa elödöntő .Igen csak 6 gólt rúgott azt is 3 meccsen,de mellette Lautaro sokkal jobban mozgott.
Én megadném neki az esély még egy szezonra.A keretbe nem elég csak 2 jó csatár.Ez idén is kiderült.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Beszéltük itt legyünk tisztelettel a milan felé attól még mert fáj, hogy bajnokok lettek....na most náluk ez nem megy....játékosok az ünneplésen is velünk foglalkoznak....szánalmas

https://www.gazzetta.it/Calcio/Serie-A/ ... 7270.shtml

Röviden a transzparens szabad fordításba: A kupát feldughatjátok a s*gg*tekbe....
Meg volt egy másik kép is amin Inzaghin gúnyolódtak....

Szurkolók részéről még azt mondom oké, de, hogy a játékosok is ezt nyomják a busz tetején amikor a saját sikeredet ünnepeled.... :? K*cs*g banda
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Cupi írta: 2022.05.24. 08:53 Beszéltük itt legyünk tisztelettel a milan felé attól még mert fáj, hogy bajnokok lettek....na most náluk ez nem megy....játékosok az ünneplésen is velünk foglalkoznak....szánalmas

https://www.gazzetta.it/Calcio/Serie-A/ ... 7270.shtml

Röviden a transzparens szabad fordításba: A kupát feldughatjátok a s*gg*tekbe....
Meg volt egy másik kép is amin Inzaghin gúnyolódtak....

Szurkolók részéről még azt mondom oké, de, hogy a játékosok is ezt nyomják a busz tetején amikor a saját sikeredet ünnepeled.... :? K*cs*g banda
De nagy lett az arcuk pár éve még a béka segge alatt voltak, el voltak bújva. Dobtunk nekik egy kis morzsát és egybol királynak képzelik magukat. Jovore sehol nem lesznek még a BL hely is kérdés lesz nekik..Pioli ennyit tudott vagyis szerencsével húzták be. Magas lóról lehet nagyot esni.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Minden csapatban vannak eszetlen, buta, bunkó barmok, sajnos nyilván nálunk is.
Nem kell vele foglalkozni, mert ha felülünk a provokációnak, akkor elérjük, amit akarnak és még jobb kedvük lesz, plusz ebben az esetben semmivel nem vagyunk különbek náluk.
Jövőre a pályán kell ezért revansot venni.
Sokan kicsit borúsabban látják az Intert, mint amit valós helyzet. Lehet, hogy lehetne a dolgokat jobban csinálni, de azért emlékezzünk hol volt ez a csapat a 2010-es években. Most minden poszton van egy, de inkább két olyan játékosunk, aki a legtöbb nagycsapatba is beférne, mikor formában van. Okos igazolásokkal tovább lehet erősíteni a csapatot és jövőre vissza lehet venni a bajnoki címet. Én is azt gondolom, hogy ez egy nagyon szerencsés, ettől még megérdemelt futás volt a Milan részéről és Pioli, ahogy anno Ranieri a következő szezonban címvédőként már nem fogja tudni ezt hozni. Ahhoz nagyon meg kellene erősíteni a csapatukat és ez egy igazolási ablak alatt lehetetlen. Nem lepődnék meg, ha jövő tavasszal már nem ő ülne a kispadon.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Francesco írta: 2022.05.24. 09:42 Minden csapatban vannak eszetlen, buta, bunkó barmok, sajnos nyilván nálunk is.
Nem kell vele foglalkozni, mert ha felülünk a provokációnak, akkor elérjük, amit akarnak és még jobb kedvük lesz, plusz ebben az esetben semmivel nem vagyunk különbek náluk.
Jövőre a pályán kell ezért revansot venni.
Sokan kicsit borúsabban látják az Intert, mint amit valós helyzet. Lehet, hogy lehetne a dolgokat jobban csinálni, de azért emlékezzünk hol volt ez a csapat a 2010-es években. Most minden poszton van egy, de inkább két olyan játékosunk, aki a legtöbb nagycsapatba is beférne, mikor formában van. Okos igazolásokkal tovább lehet erősíteni a csapatot és jövőre vissza lehet venni a bajnoki címet. Én is azt gondolom, hogy ez egy nagyon szerencsés, ettől még megérdemelt futás volt a Milan részéről és Pioli, ahogy anno Ranieri a következő szezonban címvédőként már nem fogja tudni ezt hozni. Ahhoz nagyon meg kellene erősíteni a csapatukat és ez egy igazolási ablak alatt lehetetlen. Nem lepődnék meg, ha jövő tavasszal már nem ő ülne a kispadon.
Az a vicces kint annyira el vannak ájulva tőlük, hogy már nyilatkozzák a kinti ex edzők meg mit tudom én kik, hogy a BL-re is megérett ez a milan és ott is komoly céljaik lehetnek...atyaég :D Meg, hogy ez egy győztes csapat és innentől kezdődhet a trófeák halmozása, stb. :D
Nem baj, jövőre 3 meccsünk biztos lesz ellenük /Szuperkupa/. Azokon majd jól helyre kell tenni őket. ;)
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Cupi írta: 2022.05.24. 08:53 Beszéltük itt legyünk tisztelettel a milan felé attól még mert fáj, hogy bajnokok lettek....na most náluk ez nem megy....játékosok az ünneplésen is velünk foglalkoznak....szánalmas

https://www.gazzetta.it/Calcio/Serie-A/ ... 7270.shtml

Röviden a transzparens szabad fordításba: A kupát feldughatjátok a s*gg*tekbe....
Meg volt egy másik kép is amin Inzaghin gúnyolódtak....

Szurkolók részéről még azt mondom oké, de, hogy a játékosok is ezt nyomják a busz tetején amikor a saját sikeredet ünnepeled.... :? K*cs*g banda
Ugyanezt említettem ma milanos haveromnak is, mennyire kis suttyók ezek, hogy még ilyenkor is velünk foglalkoznak, komoly frusztráció lehetett bennük..bár ha azt nézem, hogy az utóbbi években általában el lettek picsázva a derbyken és mögöttünk kullogtak, most meg végre sikerült nekik felmutatni valamit, hadd örüljenek kicsit. Ha nem is a Ranieri féle Leicester csoda ,de eléggé meglepetés volt tőlük ez a bajnoki cím, viszont azt nem gondolom, hogy mostantól jön a milan korszak.

Kint voltam vasárnap én is a samp ellen, eléggé keserédes volt ez a szezonzáró, de a csapat előtt megemelem a kalapom. Voltak hullámvölgyek az elején és tavasszal, de végig küzdöttünk és nem adtuk fel, sajnos ez most csak az ezüstre volt elég, reméljük jövőre visszaszerezzük a trónt. Meccs után még éjszaka bementünk kicsit a Dómhoz, hát nem volt túl szívmelengető látvány nézni őket, de a rigmusok nagy része ott is az Inter szidása volt, úgyhogy nem lettek szimpatikusabbak a szememben, sőt..
INTER-1908
Hozzászólások: 788
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Elnézve a Róma feyenord meccset Senesi nagyon jónak tűnik én megprobalnam bastoni helyett nem tudom mennyi lehet az ára talán még beleférne a budgetbe
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

2021-22-es teljes szezon atlagai es jatekpercei:

1. Perisic: 6.531 (3897 perc)
2. Skriniar: 6.468 (4380 perc)
3. Brozovic: 6.458 (4094 perc)
4. Bastoni: 6.325 (3326 perc)
5. Barella: 6.302 (3870 perc)
6. Martinez: 6.223 (3293 perc)
7. Calhanoglu: 6.125 (3357 perc)
8. Sanchez: 6.100 (1346 perc)
9. Dumfries: 6.058 (2849 perc)
10. DeVrij: 6.054 (3364 perc)
11. Dimarco: 6.029 (1892 perc)
12. Handanovic: 6.020 (4560 perc)
13. Darmian: 6.015 (2046 perc)
14. Ranocchia: 6.000 (556 perc)
15. D'Ambrosio: 5.976 (1421 perc)
16. Gagliardini: 5.947 (785 perc)
17. Dzeko: 5.843 (3371 perc)
18. Correa: 5.781 (1317 perc)
19. Vidal: 5.770 (1378 perc)
20. Vecino: 5.667 (557 perc)


Minimalis jateperces jatekosaink:
Gosens: 6.000 (175 perc)
Kolarov: 5.500 (44 perc)
Radu: 4.250 (210 perc)


Eves serules lista:

1. Correa: 80 nap
2. DeVrij: 60 nap
3. Gosens: 38 nap
4. Bastoni: 33 nap
5. Sanchez: 33 nap
6. Vidal: 27 nap
7. Darmian: 23 nap
8. Brozovic: 22 nap
9. Vecino: 22 nap
10. Gagliardini: 20 nap
11. Dzeko: 20 nap
12. Martinez: 20 nap
13. Caicedo: 14 nap
14. Ranocchia: 14 nap
15. Kolarov: 10 nap
16. Handanovic: 5 nap
17. Barella: 4 nap
18. Perisic: 4 nap
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2022.05.31. 07:31 2021-22-es teljes szezon atlagai es jatekpercei:

1. Perisic: 6.531 (3897 perc)
2. Skriniar: 6.468 (4380 perc)
3. Brozovic: 6.458 (4094 perc)
4. Bastoni: 6.325 (3326 perc)
5. Barella: 6.302 (3870 perc)
6. Martinez: 6.223 (3293 perc)
7. Calhanoglu: 6.125 (3357 perc)
8. Sanchez: 6.100 (1346 perc)
9. Dumfries: 6.058 (2849 perc)
10. DeVrij: 6.054 (3364 perc)
11. Dimarco: 6.029 (1892 perc)
12. Handanovic: 6.020 (4560 perc)
13. Darmian: 6.015 (2046 perc)
14. Ranocchia: 6.000 (556 perc)
15. D'Ambrosio: 5.976 (1421 perc)
16. Gagliardini: 5.947 (785 perc)
17. Dzeko: 5.843 (3371 perc)
18. Correa: 5.781 (1317 perc)
19. Vidal: 5.770 (1378 perc)
20. Vecino: 5.667 (557 perc)


Minimalis jateperces jatekosaink:
Gosens: 6.000 (175 perc)
Kolarov: 5.500 (44 perc)
Radu: 4.250 (210 perc)


Eves serules lista:

1. Correa: 80 nap
2. DeVrij: 60 nap
3. Gosens: 38 nap
4. Bastoni: 33 nap
5. Sanchez: 33 nap
6. Vidal: 27 nap
7. Darmian: 23 nap
8. Brozovic: 22 nap
9. Vecino: 22 nap
10. Gagliardini: 20 nap
11. Dzeko: 20 nap
12. Martinez: 20 nap
13. Caicedo: 14 nap
14. Ranocchia: 14 nap
15. Kolarov: 10 nap
16. Handanovic: 5 nap
17. Barella: 4 nap
18. Perisic: 4 nap
Ezek a számok is nagyon szépen megerősítik, amit egész évben mi is irogattunk a fórumon:

A kapus poszton szükség volt változtatásra, itt Onanaval erősödhetünk.

Védelemben DeVrij cseréjével tudnánk előre lépni.

A középpálya nagyjából okés, a cserék katasztrofálisak.
Miki szerintem oké, a hírek szerint is jön még1 playa oda.

Széleken Perkó extra volt idén, reméljük Gosens beválik.
Dumfries elfogadható volt, meglátjuk tud-e fejlődni.

Elöl azt üvöltik a számok, hogy Sanchez több játékpercet érdemelt volna.
Különösképpen Dzeko és Correa átlagát látva.
Lehet pont ennyin múlt a Scudetto...
A várható Sanchez-Dybala cserével remélem Dzeko padra kerül...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Erdekes osszehasonlitani a tavalyi bajnok csapat atlagait, es az idei csapat atlagait:

- 2020/21:

1.Lukaku: 6.488 (3565 perc)
2.Barella: 6.413 (3738 perc)
3.Hakimi: 6.326 (3211 perc)
4.Sanchez: 6.309 (1556 perc)
5.Bastoni: 6.293 (3488 perc)
6.Skriniar: 6.282 (3380 perc)
7.Eriksen: 6.268 (1693 perc)
8.Martinez: 6.240 (3255 perc)
9.DeVrij: 6.218 (3601 perc)
10.Sensi: 6.088 (635 perc)
11.Brozovic: 6.024 (3245 perc)
12.Darmian: 6.000 (1518 perc)
13.Ranocchia: 5.944 (824 perc)
14.D'Ambrosio: 5.885 (998 perc)
15.Handanovic: 5.862 (4170 perc)
16.Gagliardini: 5.722 (1566 perc)
17.Young: 5.638 (1978 perc)
18.Vidal: 5.482 (1684 perc)
19.Perisic: 5.463 (2287 perc)
20.Kolarov: 5.278 (712 perc)

- 2021/22:

1. Perisic: 6.531 (3897 perc)
2. Skriniar: 6.468 (4380 perc)
3. Brozovic: 6.458 (4094 perc)
4. Bastoni: 6.325 (3326 perc)
5. Barella: 6.302 (3870 perc)
6. Martinez: 6.223 (3293 perc)
7. Calhanoglu: 6.125 (3357 perc)
8. Sanchez: 6.100 (1346 perc)
9. Dumfries: 6.058 (2849 perc)
10. DeVrij: 6.054 (3364 perc)
11. Dimarco: 6.029 (1892 perc)
12. Handanovic: 6.020 (4560 perc)
13. Darmian: 6.015 (2046 perc)
14. Ranocchia: 6.000 (556 perc)
15. D'Ambrosio: 5.976 (1421 perc)
16. Gagliardini: 5.947 (785 perc)
17. Dzeko: 5.843 (3371 perc)
18. Correa: 5.781 (1317 perc)
19. Vidal: 5.770 (1378 perc)
20. Vecino: 5.667 (557 perc)


Szinten erdekes osszehasonlitani a serules mutatokat a 2 szezonrol:

- 2020/21:

1. Vecino: 121 nap
2. Kolarov: 92 nap
3. Vidal: 91 nap
4. Pinamonti: 61 nap
5. Sensi: 50 nap
6. Sanchez: 36 nap
7. D'Ambrosio: 26 nap
8. Lukaku: 11 nap
9. Perisic: 9 nap
10. Barella: 7 nap
11. Ranocchia: 3 nap
11. Hakimi: 3 nap

- 2021/22:

1. Correa: 80 nap
2. DeVrij: 60 nap
3. Gosens: 38 nap
4. Sensi: 38 nap
5. Bastoni: 33 nap
6. Sanchez: 33 nap
7. Vidal: 27 nap
8. Darmian: 23 nap
9. Brozovic: 22 nap
10. Vecino: 22 nap
11. Gagliardini: 20 nap
12. Dzeko: 20 nap
13. Martinez: 20 nap
14. Caicedo: 14 nap
15. Ranocchia: 14 nap
16. Kolarov: 10 nap
17. Handanovic: 5 nap
18. Barella: 4 nap
19. Perisic: 4 nap
Válasz küldése