Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

Ha ilyen feltételekkel hosszabbítunk Perisic-el, akkor a világ barmai vagyunk. Egy 33 éves játékosnak nem emelni szokták a fizetését, hanem max megadják neki amit eddig keresett, de inkább csökkenteni szokták. És akkor felmerül hogy miért veszteséges a klub, hát az ilyen döntések miatt. Ilyen korban már jobban benne van a sérülés, és lassabb a felépülés is. Csak azért nem kell ilyen szerződést elé rakni, hogy ne legyen a Juve játékosa. Ha a Juve 10M fizetést adna neki, mi akkor azt is megadnánk neki?
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.05.24. 16:44 5 oras targyalas utan veget er a mercatos meeting Zhang es Inzaghi kozott.
Szobakerult az edzo hosszabbitasa is.

Legfrisebb hirek szerint amennyiben Dumfries is tavozik, felmerult a Cagliaris fiatal Bellanova.
1m euros opcioja van a Cagliarinak tavalyrol, es meg is veszik veglegesen.
Viszont a kieses miatt el is adhatjak, 7-8m korul kernek erte az elso hirek szerint.
Hagyjuk már a Cagliarit békén könyörgöm. Bellanova… pff
Dumfries maradjon csak ha jobbat nem tudunk hozni helyette. Nincs vele nagy baj.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.24. 17:43
interfan írta: 2022.05.24. 16:44 5 oras targyalas utan veget er a mercatos meeting Zhang es Inzaghi kozott.
Szobakerult az edzo hosszabbitasa is.

Legfrisebb hirek szerint amennyiben Dumfries is tavozik, felmerult a Cagliaris fiatal Bellanova.
1m euros opcioja van a Cagliarinak tavalyrol, es meg is veszik veglegesen.
Viszont a kieses miatt el is adhatjak, 7-8m korul kernek erte az elso hirek szerint.
Hagyjuk már a Cagliarit békén könyörgöm. Bellanova… pff
Dumfries maradjon csak ha jobbat nem tudunk hozni helyette. Nincs vele nagy baj.
Inkabb adnad el a Bastoni, Skriniar, Barella, Martinez sor valamelyiket?

Nalam 1000x inkabb Dumfries menjen, mint az emlitett negyesbol barki.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

lucky0 írta: 2022.05.24. 17:11
Stankov írta: 2022.05.24. 17:04 Skriniar balon tényleg gyenge volt Contenál.
De a Sampba meg balon volt főleg és Giampaolonál is kb annyira volt feltolva a védelem mint most nálunk Inzaghinál.

Kérdés hova találunk jobbat (olcsóbbat?) jobbra vagy balra.
Csak a Samp anno 4 védős rendszerben nyomta! Skriniar a 3 védősben bal oldalt nem játszott jól, nem az ő posztja! Ha ez a terv akkor nagy szarban leszünk mert a jobb oldalt is pótolni kell!
Giampaolo 3-4-1-2 játszott az első évben akár hány felkiáltójelet is raksz és ott volt többnyire bal néha középen.
Nézz csak meg pár youtube videót
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

interfan írta: 2022.05.24. 17:58
CsaSzi9294 írta: 2022.05.24. 17:43
interfan írta: 2022.05.24. 16:44 5 oras targyalas utan veget er a mercatos meeting Zhang es Inzaghi kozott.
Szobakerult az edzo hosszabbitasa is.

Legfrisebb hirek szerint amennyiben Dumfries is tavozik, felmerult a Cagliaris fiatal Bellanova.
1m euros opcioja van a Cagliarinak tavalyrol, es meg is veszik veglegesen.
Viszont a kieses miatt el is adhatjak, 7-8m korul kernek erte az elso hirek szerint.
Hagyjuk már a Cagliarit békén könyörgöm. Bellanova… pff
Dumfries maradjon csak ha jobbat nem tudunk hozni helyette. Nincs vele nagy baj.
Inkabb adnad el a Bastoni, Skriniar, Barella, Martinez sor valamelyiket?

Nalam 1000x inkabb Dumfries menjen, mint az emlitett negyesbol barki.
Sztem Bellanovában van fantázia nagyon sok Cag meccset néztem, már most sokkal jobb mint a körbeudvarolt Nandez (ügyetlen futóbolond, de jó hogy végül nem jött ide!) Raoul nem csak fiatal és olasz, de kiváló fizikumú és technikás kis játékos! Nagy potenciál van benne de ez csak az én véleményem! Tudom a Cagliari kiesett és tényleg nagyon gyengék voltak, onnan nem nehéz kiemelkednie egy egy játékosnak, én mégis úgy láttam üde színfoltja volt a csapatának! Sztem most nagyon olcsón el lehet hozni és ha Dumfries menne azt sztem könnyebben megtudnánk emészteni mintha a nagy négyesből menne el valaki! Bár Denzelt is csípem....de én mégis inkább őt áldoznám be!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.05.24. 17:58
CsaSzi9294 írta: 2022.05.24. 17:43
interfan írta: 2022.05.24. 16:44 5 oras targyalas utan veget er a mercatos meeting Zhang es Inzaghi kozott.
Szobakerult az edzo hosszabbitasa is.

Legfrisebb hirek szerint amennyiben Dumfries is tavozik, felmerult a Cagliaris fiatal Bellanova.
1m euros opcioja van a Cagliarinak tavalyrol, es meg is veszik veglegesen.
Viszont a kieses miatt el is adhatjak, 7-8m korul kernek erte az elso hirek szerint.
Hagyjuk már a Cagliarit békén könyörgöm. Bellanova… pff
Dumfries maradjon csak ha jobbat nem tudunk hozni helyette. Nincs vele nagy baj.
Inkabb adnad el a Bastoni, Skriniar, Barella, Martinez sor valamelyiket?

Nalam 1000x inkabb Dumfries menjen, mint az emlitett negyesbol barki.
Nem erről van szó. Nyilván én is. De ez nem szinten tartás, ha helyette Bellanova vagy Nandez érkezik a kezdőbe. Nekem legalább is nem az. Közép csapat képét festené ha ilyenekkel állnánk ki jövőre a Juve vagy a Milán ellen…
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Stankov írta: 2022.05.24. 18:24
lucky0 írta: 2022.05.24. 17:11
Stankov írta: 2022.05.24. 17:04 Skriniar balon tényleg gyenge volt Contenál.
De a Sampba meg balon volt főleg és Giampaolonál is kb annyira volt feltolva a védelem mint most nálunk Inzaghinál.

Kérdés hova találunk jobbat (olcsóbbat?) jobbra vagy balra.
Csak a Samp anno 4 védős rendszerben nyomta! Skriniar a 3 védősben bal oldalt nem játszott jól, nem az ő posztja! Ha ez a terv akkor nagy szarban leszünk mert a jobb oldalt is pótolni kell!
Giampaolo 3-4-1-2 játszott az első évben akár hány felkiáltójelet is raksz és ott volt többnyire bal néha középen.
Nézz csak meg pár youtube videót
Én úgy emlékeztem hogy 4 védőzött. Akkor elnézést. Legközelebb pontokat rakok a felkiáltójel csak megszokás nem tudtam hogy ez téged zavarni fog. De a lényeget megcsípted ahogy látom. Nyugtasd meg az idegrendszeredet béke van még ha tőlünk keletre nem feltétlenül. Forza Inter! -ide muszáj volt! 😁🤣
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

matrix23 írta: 2022.05.24. 17:40 Ha ilyen feltételekkel hosszabbítunk Perisic-el, akkor a világ barmai vagyunk. Egy 33 éves játékosnak nem emelni szokták a fizetését, hanem max megadják neki amit eddig keresett, de inkább csökkenteni szokták. És akkor felmerül hogy miért veszteséges a klub, hát az ilyen döntések miatt. Ilyen korban már jobban benne van a sérülés, és lassabb a felépülés is. Csak azért nem kell ilyen szerződést elé rakni, hogy ne legyen a Juve játékosa. Ha a Juve 10M fizetést adna neki, mi akkor azt is megadnánk neki?
Egyetértek.
Ez a szezonja 10-es volt, le a kalappal.
De volt mit törlesztenie, maradjunk annyiban.
A sérülések meg: 30-40 napot hagy most ki a vasárnapi kidőlése miatt.

https://m.fcinternews.it/focus/i-sky-i- ... rni-896307
Interfan1000
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

PellerG írta: 2022.05.24. 18:40
matrix23 írta: 2022.05.24. 17:40 Ha ilyen feltételekkel hosszabbítunk Perisic-el, akkor a világ barmai vagyunk. Egy 33 éves játékosnak nem emelni szokták a fizetését, hanem max megadják neki amit eddig keresett, de inkább csökkenteni szokták. És akkor felmerül hogy miért veszteséges a klub, hát az ilyen döntések miatt. Ilyen korban már jobban benne van a sérülés, és lassabb a felépülés is. Csak azért nem kell ilyen szerződést elé rakni, hogy ne legyen a Juve játékosa. Ha a Juve 10M fizetést adna neki, mi akkor azt is megadnánk neki?
Egyetértek.
Ez a szezonja 10-es volt, le a kalappal.
De volt mit törlesztenie, maradjunk annyiban.
A sérülések meg: 30-40 napot hagy most ki a vasárnapi kidőlése miatt.

https://m.fcinternews.it/focus/i-sky-i- ... rni-896307
Felőlem is mehetne a Juventusba, ha annyira vágyik oda…
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

lucky0 írta: 2022.05.24. 18:36
Stankov írta: 2022.05.24. 18:24
lucky0 írta: 2022.05.24. 17:11

Csak a Samp anno 4 védős rendszerben nyomta! Skriniar a 3 védősben bal oldalt nem játszott jól, nem az ő posztja! Ha ez a terv akkor nagy szarban leszünk mert a jobb oldalt is pótolni kell!
Giampaolo 3-4-1-2 játszott az első évben akár hány felkiáltójelet is raksz és ott volt többnyire bal néha középen.
Nézz csak meg pár youtube videót
Én úgy emlékeztem hogy 4 védőzött. Akkor elnézést. Legközelebb pontokat rakok a felkiáltójel csak megszokás nem tudtam hogy ez téged zavarni fog. De a lényeget megcsípted ahogy látom. Nyugtasd meg az idegrendszeredet béke van még ha tőlünk keletre nem feltétlenül. Forza Inter! -ide muszáj volt! 😁🤣
Nincs baj az idegrendszeremmel, nem tudom ezt most hogyan jön ide.
Szerintem van különbség pont és felkiáltójel között de nem tudtam hogy neked nincs akkor én se rugozok rajta.
Én kérek elnézést
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Közben már Di Marzio is lehozta (olasz Interes fb oldal szerint) ezt a 60m ,de hogy első körben nagy áldozat nélkül, fiatalokból próbáljuk meg
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky, Gazzetta, SportItalia, es az FcInternews es FcInter 1908 sajat forrasai szerint is Zhang felvazolta a mercatot Inzaghinak, es dontottek az "aldozatrol", valamint az erkezok celjarol.

Nincs "erinthetetlen" jatekos, barki tavozhat akiert megfelelo ajanlat jon.
Elso szamu jelolt Bastoni es Skriniar, akik kozul az egyiket eladnak.
Ezutan jonne Barella, es Martinez a legutolso.
Ot mindenkeppen megakarjuk tartani.

Zhang garantalta Inzaghit, hogy a "jelenlegi szint" megmarad a nagy tavozo ellenere.
Kiemelik, az Inter nincs a tavalyi helyzetben, hogy ketto nagy nev tavozo is kellene.
A remelhetoleg egy nagy nev megfelelo aron eladasa utan, pedig a csapat egyben tartasa es megerositese a cel.

A megerositesre szant nevek a jol ismertek:

Kapu: Onana
KH: Bremer
KP1: Mkhitaryan
KP2: Asllani
Csatar: Dybala
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

interfan írta: 2022.05.24. 19:17 Sky, Gazzetta, SportItalia, es az FcInternews es FcInter 1908 sajat forrasai szerint is Zhang felvazolta a mercatot Inzaghinak, es dontottek az "aldozatrol", valamint az erkezok celjarol.

Nincs "erinthetetlen" jatekos, barki tavozhat akiert megfelelo ajanlat jon.
Elso szamu jelolt Bastoni es Skriniar, akik kozul az egyiket eladnak.
Ezutan jonne Barella, es Martinez a legutolso.
Ot mindenkeppen megakarjuk tartani.

Zhang garantalta Inzaghit, hogy a "jelenlegi szint" megmarad a nagy tavozo ellenere.
Kiemelik, az Inter nincs a tavalyi helyzetben, hogy ketto nagy nev tavozo is kellene.
A remelhetoleg egy nagy nev megfelelo aron eladasa utan, pedig a csapat egyben tartasa es megerositese a cel.

A megerositesre szant nevek a jol ismertek:

Kapu: Onana
KH: Bremer
KP1: Mkhitaryan
KP2: Asllani
Csatar: Dybala
De Vrij-ért igazán adhatna valaki 50 millát :crazy:
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Bremer posztja ugyanaz mint De Vrij-é. Ennek ellenére Skriniart vagy Bastonit akarjuk eladni. Komolyan mondom felkötöm magam! :crazy:

Martinez az utolsó a sorban valószínűleg azért mert őt lehetne a legdrágábban pótolni minőségben. Pedig nálam ő lenne az idei év nagy áldozata. Hoznám Dybalat és Belottit a helyére és máris meglennénk elöl. Sajnos úgy néz ki a védelmet bontjuk meg és azt is úgy ahogy nem kéne! De Vrij pedig kezd lefőni ez tiszta sor...a nyakunkon marad, jövőre majd vele is jól hosszabbítunk 2026ig mert az öltözőben nagy szerepe lesz.
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

lucky0 írta: 2022.05.24. 19:56 Bremer posztja ugyanaz mint De Vrij-é. Ennek ellenére Skriniart vagy Bastonit akarjuk eladni. Komolyan mondom felkötöm magam! :crazy:

Martinez az utolsó a sorban valószínűleg azért mert őt lehetne a legdrágábban pótolni minőségben. Pedig nálam ő lenne az idei év nagy áldozata. Hoznám Dybalat és Belottit a helyére és máris meglennénk elöl. Sajnos úgy néz ki a védelmet bontjuk meg és azt is úgy ahogy nem kéne! De Vrij pedig kezd lefőni ez tiszta sor...a nyakunkon marad, jövőre majd vele is jól hosszabbítunk 2026ig mert az öltözőben nagy szerepe lesz.
Szerintem azért van érte max kapunk 30-at és akkor lehet sokat mondtam, kérdés van-e érdeklődés iránta. De Vrij + X is lehetne megoldás és akkor talán nagy 4-esből nem kellene elengedni senkit.
+ lehet azért is Bastoni van emlegetve, mert ő érte adnak pénzt, de akkor 70 milla a minimum. Tottenham kell akkor 70 milla + egy játékos. Ne legyünk amatőrök, szigeten aki tud egy egyeneset rúgni a labdába mert 100 felett igazolható, pl.: Grealish
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2022.05.24. 20:02 Szerintem azért van érte max kapunk 30-at és akkor lehet sokat mondtam, kérdés van-e érdeklődés iránta. De Vrij
Ha mar DeVrij.

Par napos Gazzetta hir ez ami szerepelt is vele kapcsan:

"
Viszont DeVrijt serulesek, es gyenge forma hatraltatta, ezert jelenleg maximum 10-15m-t kaphatnank erte a korabbi 20m helyett.
"

Arrol nem is beszelve, hogy 30 eves elmult, es meg inkabb ami fontos, jovore lejar a szerzodese.
1 evvel szerzodese lejarta elott nem igazan lehet valakit megfelelo osszeggel eladni.
Nem veletlenul akarunk Skriniarral is hosszabbitani, mert hosszabbitas nelkul vele kapcsolatban is max 30-40m-t irnak, pedig o azert korban es minosegben is mas mint DeVrij.
Ellenben hosszabbitassal boven lehet Skriniar is 70-80m, lasd Bastoni.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Fejlődhetett volna a klub marketingben többet is .
Ha egy brazil , spanyol 60 kg-os hülye gyerek dekázik kettőt , már új Ronaldo . Az Interben fiatalon elit teljesítményt nyújtó sportember ( nem Balotelli ) meg 2-3 éves lemaradásban van az értékét nézve .
Én a csoki fiút áldoznám be .
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Steven Zhang az Inter TV-nek:

"
Ma talakoztam az edzovel, ahol a kovetkezo szezon terveit es lehetosegeit beszeltuk at.
A cel az, hogy az Inter versenykepes maradjon jovore is, a nyaron ezen kell dolgozni.
Jovore is a legfontosabb trofeakaert kell harcolni, es elore kell tekinteni.
A mai meeting segitett nekunk a kovetkezo szezon megtervezeseben, jovore meg kell probalni jobban teljesiteni, es meg tobbet elerni.

Kijelentehetjuk hogy az Inter jovore is versenykepes lesz?
Tavaly Scudetto, iden ujabb ket trofea, kijelentheto jo uton jarunk.
Elmult evek pontok tekintetben is lenyugozoek, a fejlodes ketsegtelen.
Vannak hullamvolgyek es nehezsegek, de jovore is nagy motivacionk lesz.

Mit varsz a kovetkezo szezontol?
Minden bizonnyal meg versenykepesebbnek kell lennunk a tobbiek miatt.
Fejlodni kell, es jobb sporteredmenyeket elerni.
Viszont fenntarhatova kell vallnia a klubnak, minden szinten, legyen szo jatekosok, edzo, menedzsment, mercato temarol.
Figyelembe kell venni a koltsegeket, es ezzel egyutt kell a leheto legjobb eredmenyeket elerni.

"
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2022.05.25. 07:16-kor.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

interfan írta: 2022.05.24. 19:17 Sky, Gazzetta, SportItalia, es az FcInternews es FcInter 1908 sajat forrasai szerint is Zhang felvazolta a mercatot Inzaghinak, es dontottek az "aldozatrol", valamint az erkezok celjarol.
No offense,de ez mindig is fura volt számomra, hogy egy több órás bizalmi értekezlet után egyből jönnek a hírportálok saját forrásai,vajon kitől? A pincér vagy a takarító szivárogtatta ki esetleg bedrótozták a szobát? :roll:

Amúgy nem gondolnám,hogy már megvan a terv az egész mercatora,inkább arra számitok,hogy lépésről lépésre sakkozunk majd a potenciális eladások összegétől,az ingyen igazolások és a hosszabbítások függvényében. Pl ha vki lerak 20m DeVrijert inkább elengedjük akkor,jön mondjuk ingyen Acerbi és Skriniarral hosszabbítunk. Megint nagyon szoros mercato budget lesz és meglátjuk mit tud varázsolni Marotta és Ausilio...nekem azért vannak aggodalmaim,de reméljük versenyképes keretünk lesz őszre is.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

hvmetal írta: 2022.05.24. 20:41 Fejlődhetett volna a klub marketingben többet is .
Ha egy brazil , spanyol 60 kg-os hülye gyerek dekázik kettőt , már új Ronaldo . Az Interben fiatalon elit teljesítményt nyújtó sportember ( nem Balotelli ) meg 2-3 éves lemaradásban van az értékét nézve .
Én a csoki fiút áldoznám be .
Caicedot? :) :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DiMarzio:

Bastoni vagy Skriniar lehet az aldozat, viszont Martinezt az Inter mindenkeppen megakarja tartani.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... crificato/
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

interfan írta: 2022.05.25. 06:14 DiMarzio:

Bastoni vagy Skriniar lehet az aldozat, viszont Martinezt az Inter mindenkeppen megakarja tartani.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... crificato/
Mindenesetre az első ajánlatra biztosan nem mondanék igent. Nehogy úgy járjunk, mint tavaly, bár én úgy gondolom Lukaku+Hakimi távozását a vezetőség előretudta, csak felénk volt úgy kommunikálva, hogy elég egy nagy nevet beáldozni. Idén jobban elhiszem, de várjunk és kérjünk megértük a pénzüket.
80-90 milla alatt nem engedném a TOP 4-ből senkit sem, de inkább 100 milla körüli összegre szabad csak igent mondani.
Lukakuval mi lesz? Chelseaben nincs kb. maradása? Amúgy pályafutása szempontjából totál befürdött az angol kalanddal (sokadjára).
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2022.05.25. 06:14 DiMarzio:

Bastoni vagy Skriniar lehet az aldozat, viszont Martinezt az Inter mindenkeppen megakarja tartani.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... crificato/
Skriniarból nagy pénz nem lesz, jövőre lejár a szerződése.
Nálam pl Barella előbb lenne mozdíthatóbb, mint Bastoni, de hát ki hogy látja 🙂
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Suarezt el kellene hozni az Atletico Madridból 1+1 éves szerződéssel
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

PellerG írta: 2022.05.25. 06:39
interfan írta: 2022.05.25. 06:14 DiMarzio:

Bastoni vagy Skriniar lehet az aldozat, viszont Martinezt az Inter mindenkeppen megakarja tartani.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... crificato/
Skriniarból nagy pénz nem lesz, jövőre lejár a szerződése.
Nálam pl Barella előbb lenne mozdíthatóbb, mint Bastoni, de hát ki hogy látja 🙂
Azért Bastoni van terítéken, mert sérülése miatt kihagyott jó pár mérkőzést többek között az olasz kupa döntőt és működött a csapat.
Középpályát megbontjuk annak beláthatatlan következményei lesznek. Sajnálom az olaszt, de én is ott engedném el az-az igazság.
Interfan1000
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Én is így gondolom, és azt is el tudom képzelni, hogy Dimarco fogja helyettesíteni házon belül, Bremer meg jön De Vrij helyére középre, mert eladjuk őt is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interfan1000 írta: 2022.05.25. 07:32 Én is így gondolom, és azt is el tudom képzelni, hogy Dimarco fogja helyettesíteni házon belül, Bremer meg jön De Vrij helyére középre, mert eladjuk őt is.
Azert az csunya lenne...

Ilyenre azert meg csak ne is gondoljunk.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Azért kíváncsi leszek Marotta, hogyan fogja majd a szurkolóknak tálalni, hogy eladunk egy olasz fiatal Inter kötődésű védőt aki kb, meghal a pályán.... :? Tehetség egy dolog de rajta látszik szereti a klubot....manapság kevés ilyen játékos van.

Tényleg tök szomorú 2. évben kell ilyenekről beszélnünk kit adjunk el a meghatározó /és jövő/ játékosai közül....

Régen arról álmodoztam de jó lenne ha komolyabb játékosokat is tdnánk igazolni nagyobb összegért is. Most azon álmodozom de jó lenne ha az értékeinket megtarthatnánk..... :?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.05.25. 08:55 Azért kíváncsi leszek Marotta, hogyan fogja majd a szurkolóknak tálalni, hogy eladunk egy olasz fiatal Inter kötődésű védőt aki kb, meghal a pályán.... :? Tehetség egy dolog de rajta látszik szereti a klubot....manapság kevés ilyen játékos van.

Tényleg tök szomorú 2. évben kell ilyenekről beszélnünk kit adjunk el a meghatározó /és jövő/ játékosai közül....

Régen arról álmodoztam de jó lenne ha komolyabb játékosokat is tdnánk igazolni nagyobb összegért is. Most azon álmodozom de jó lenne ha az értékeinket megtarthatnánk..... :?
Az a helyzet, hogy ezt nem Marottanak kell "talalni".
Mivel nem o a tulajdonos, nem o dont XY jatekos eladasarol a szar helyzet miatt.
Neki max tartani kell a paravant, amig hatul dolgoznak, es neki tartani az arcat, mikozben nagyon nem o dontott igy.

Jogos amit irsz, de ameddig egy hitelbefekto, adossagkezelo kezeben vagyunk, es minden gazdasagi kerdesben ok dontenek, addig nehez mit varni.
Ameddig nem lesz uj tulajdonos, addig ez lesz.
Sajnos ez ott eldolt, amikor tulajdonosunk sajat onos gazdasi erdekeit nezve nem adta el az Intert, mert neki nyereseg kell az eladason.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.05.25. 08:59

Az a helyzet, hogy ezt nem Marottanak kell "talalni".
Mivel nem o a tulajdonos, nem o dont XY jatekos eladasarol a szar helyzet miatt.

Az oké de ő fog kommunikálni róla és őt fogják kérdezni az újságirók....ha ő dönt ha nem....vagy Ausilio barátunkat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.05.25. 09:01
interfan írta: 2022.05.25. 08:59

Az a helyzet, hogy ezt nem Marottanak kell "talalni".
Mivel nem o a tulajdonos, nem o dont XY jatekos eladasarol a szar helyzet miatt.

Az oké de ő fog kommunikálni róla és őt fogják kérdezni az újságirók....ha ő dönt ha nem....vagy Ausilio barátunkat.
Ok tartjak a paravant...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

- CdS-nek nincs kétsége afelől, hogy Bremer lehet Onana után a másik érkező, mivel a játékossal már megtörtént a megállapodás, igy "csak" a Toroval kell, de velük játékos bevonással lehetne csökkenteni az áron. Bremer ára ~40-50M.
https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... perazione/
https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... er-doppio/
https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... ivo-896356

-GdS szerint (ahogy már volt ugye róla szó) Bastoni lehet az áldozat, érte a Tottenham és a MU lehet képben leginkább, 60 millió alatt nem állunk szóba senkivel.
https://www.fcinternews.it/focus/i-gds- ... esi-896351

- Repubblica szerint új név van a kp-ra Ederson személyeben. A Toro 20 milliót kér érte, őt Vidal utódjának nézte ki Inzaghi.
https://www.fcinternews.it/in-primo-pia ... edi-896344

- Holnap csúcstalálkozó lesz az Inter és Dybala ügynöke között. Szeretnénk őt is mihamarabb megszerezni. A Tuttosport szerint, amint rendeződik Vidal, Sanchez és a többiek távozása (ami biztosra vehető), Dybala érkezése 100%.
https://www.fcinter1908.it/copertina/in ... ondizioni/
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Sajnálom Bastonit,de leginkább ha nincs más választás akkor őt engedném el.
Talán majd egy szebb időszakban visszatérhet,

Ezért pedig ,hogy itt tartunk a Zhang család a főfelelős.
Volt itt BC partners meg mindenféle megkeresés,de ők a klubot az eladása helyett inkább elzalogositották

Tavaly Hakimi és Lukaku eladás után(persze ő döntött így)sem tudták megoldani a helyzetet.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Interfan1000 írta: 2022.05.25. 07:32 Én is így gondolom, és azt is el tudom képzelni, hogy Dimarco fogja helyettesíteni házon belül, Bremer meg jön De Vrij helyére középre, mert eladjuk őt is.
Ez nekem is eszembe jutott.
Skrini-Bremer-Dimarco

Nem tudom, nekem a faxom kivan ezzel, hogy eladunk egy Bastonit, rohadtul elég már ebből, már abból is hogy ilyen egyáltalán felmerül.

Adják el a klubot Zhangék vmi értelmes tulajnak. Kurvaéletbemár.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

- Dybala 4 évre ír alá, évi 6 millió euróért, azonban elsőnek pár játékos távozására van szükség:
Alexis Sanchez - 7 millió euró a fizetése (szerződésbontás)
Vidal - 6 millió euró, hamarosan a Flamengo játékosa lesz.
- Vecino pedig miután lejár a szerződése a Laziohoz igazol.

Fb
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2022.05.25. 12:54
Interfan1000 írta: 2022.05.25. 07:32 Én is így gondolom, és azt is el tudom képzelni, hogy Dimarco fogja helyettesíteni házon belül, Bremer meg jön De Vrij helyére középre, mert eladjuk őt is.
Ez nekem is eszembe jutott.
Skrini-Bremer-Dimarco

Nem tudom, nekem a faxom kivan ezzel, hogy eladunk egy Bastonit, rohadtul elég már ebből, már abból is hogy ilyen egyáltalán felmerül.

Adják el a klubot Zhangék vmi értelmes tulajnak. Kurvaéletbemár.
Ez a Dimarco mint KH eleve agyrem, de meg padra csak-csak.
De azert az nagyon csunya lenne, ha Dimarco mint kezdo KH szamolnank.

En azert ettol 1mp-re nem tartok.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.05.25. 16:13
mike írta: 2022.05.25. 12:54
Interfan1000 írta: 2022.05.25. 07:32 Én is így gondolom, és azt is el tudom képzelni, hogy Dimarco fogja helyettesíteni házon belül, Bremer meg jön De Vrij helyére középre, mert eladjuk őt is.
Ez nekem is eszembe jutott.
Skrini-Bremer-Dimarco

Nem tudom, nekem a faxom kivan ezzel, hogy eladunk egy Bastonit, rohadtul elég már ebből, már abból is hogy ilyen egyáltalán felmerül.

Adják el a klubot Zhangék vmi értelmes tulajnak. Kurvaéletbemár.
Ez a Dimarco mint KH eleve agyrem, de meg padra csak-csak.
De azert az nagyon csunya lenne, ha Dimarco mint kezdo KH szamolnank.

En azert ettol 1mp-re nem tartok.
Egyet értek. Dimarco minden csak nem KH. Inkább ha Perisic megy mennyen Gosens mögé. Az az ő posztja.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Mkhytarjan az elmúlt hetekben sérüléssel küzdött.
A tegnapi döntőn már az első félidőben cserét kért, rásérült.
Biztos, hogy őt kell nekünk erőltetni 33 évesen 4 mio. fizuval?
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

PellerG írta: 2022.05.26. 09:08 Mkhytarjan az elmúlt hetekben sérüléssel küzdött.
A tegnapi döntőn már az első félidőben cserét kért, rásérült.
Biztos, hogy őt kell nekünk erőltetni 33 évesen 4 mio. fizuval?
Végre valaki hasonlóképp látja, mint én!
Értem én, hogy Vidal, Vecino kettősnél jobb, de náluk én is jobb vagyok. Hagyni kellene ezeket a nyugdíjas, nálunk levezetni akaró, formahanyatlását itt kezdő embereket.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

A Milan megprobalja Lukakut leigazolni.
Alternativak: Nunez, Felix, David.
Gazidis elmondta, olyan Milant fognak osszehozni a nyaron, ami a BL-ben is versenykepes lesz.


Marotta-DeLau beszelgetes egy konferencian:

Kerdes Marottanak, mi lesz az Interrel 1 ev mulva?

DeLau kozbevag: "ellesz adva"

Marotta valaszol:

"
Nekem a sportszakmai kerdesekkel kell csak foglalkozzak, es nem a tulajdonosi helyzettel.
A tulajdonosi helyzet viszont meghatarozza a lehetosegeket.
Ahogy tavaly nyaron, iden is folytatni kell a fenntarthatosag kereseset.
Ha tiz szurkolot megkerdeznel, olyan klubot szeretnel ami Olasz bajnok, de fizeteskepetelen, es a csod fenyegeti, vagy olyat ami fenntarthato, es tud mukodni, de csak az 5-6. helyen van
Akkor 10-bol 11 ember azt valaszolna, hogy a bajnokot.
De ez az ut nem tud mukodni.

"

Tobb hirforras szerint meg nem erkezett meg a vart 70m-s ajanlat Bastoniert.

Bremer kapcsan jovore 15m euros kivasarlasi opcio van, ha iden nem viszi el senki, akkor a Corriere szerint az Inter erre jatszhat.
Bremer nem tudja Bastonit helyesiteni, mivel nem ugyanaz a poszt, valamint kiemelik, az Inter biztosan nem fog 40-50m-t fizetni erte iden.

Mkhyitaryan es Dybala is nagyon kozel az Interhez.

Perisic kapcsan varjuk az utolso szot, a vegleges valasz penteken johet.

Dzeko helyettesnkent felmerult ujra az ingyen igazolhato Suarez.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.05.26. 09:33

Bremer kapcsan jovore 15m euros kivasarlasi opcio van, ha iden nem viszi el senki, akkor a Corriere szerint az Inter erre jatszhat.
Bremer nem tudja Bastonit helyesiteni, mivel nem ugyanaz a poszt, valamint kiemelik, az Inter biztosan nem fog 40-50m-t fizetni erte iden.
Hehe. Erre játszhatunk. Csak persze nem vinné majd el 15 millióért vagy 50 klub. :D De már most 40-ért is eltudná vinni vagy 10....
Avatar
Mazzola
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Mazzola »

interfan írta: 2022.05.26. 09:33 A
Mkhyitaryan es Dybala is nagyon kozel az Interhez.

Perisic kapcsan varjuk az utolso szot, a vegleges valasz penteken johet.

Dzeko helyettesnkent felmerult ujra az ingyen igazolhato Suarez.
Bár a szezon végén nagyot alakított Perisic, én már nem adnék neki új szerződést, főleg nem az általa kért 3 évre és juttatásokkal.
Ha valóban érkezik Dybala ő az előre játékban várhatóan nála is hatékonyabb lesz , a védekezésben pedig egy jó Gosens szintén hasznosabb lehet. Persze ha úgy lenne pénzünk ahogy nincsen Perisic is elférhetne a kettejük cseréjének a bal oldalon.

Vidalhoz hasonlóan Dzeko is végkielégítéssel távozik ??
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Mazzola írta: 2022.05.26. 10:21 Vidalhoz hasonlóan Dzeko is végkielégítéssel távozik ??
Dzeko nem tavozik, jovore is szamit ra Inzaghi.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Bastoniert a Spurs mellett, a Chelsea, City, MU is erdeklodik.
Viszont meg nem erkezett meg az Inter altal vart 70m-s ajanlat.
Bastoni eladasat es potlasat a felkeszules kezdeteig leakarjuk tudni.
Bastoni potlasara Senesi merult fel, akiert a Feyenord 10-15m eurot ker.

Amennyiben Bastoniert nem erkezik meg a 70m, akkor Skriniar a B terv, ahogy ezt a Sky es DiMarzio is leirta.
Ha Skriniar megy, akkor Bremer vagy Milenkovic johet a helyere.

C terv Barella, az o potlasara Frattesit neztuk ki, akiert a Sass 30-35m-t ker.

Martinezt a legutolso, ot semmikkeppen nem akarjuk elvesziteni.

Az Interhez kozel allo Telelombardianak nyilatkozo Gianluca Rossi szerint nem lesz eleg 1 nagy nev, hanem iden is 2 nagy nev tavozo lesz ugyanugy mint tavaly.
Az elso meg juniusban, a masodik pedig kesobb.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

A Milan megprobalja Lukakut leigazolni.
Alternativak: Nunez, Felix, David.

Remélem Lukaku elküldi a Milant a francba.Nehéz lenne megemészteni ha ott játszana.A Milan eléggé el van szállva hogy bajnok lett csak annyi hogy magas lóról lehet nagyot esni.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

interfan írta: 2022.05.26. 10:55 Bastoniert a Spurs mellett, a Chelsea, City, MU is erdeklodik.
Viszont meg nem erkezett meg az Inter altal vart 70m-s ajanlat.
Bastoni eladasat es potlasat a felkeszules kezdeteig leakarjuk tudni.
Bastoni potlasara Senesi merult fel, akiert a Feyenord 10-15m eurot ker.

Amennyiben Bastoniert nem erkezik meg a 70m, akkor Skriniar a B terv, ahogy ezt a Sky es DiMarzio is leirta.
Ha Skriniar megy, akkor Bremer vagy Milenkovic johet a helyere.

C terv Barella, az o potlasara Frattesit neztuk ki, akiert a Sass 30-35m-t ker.

Martinezt a legutolso, ot semmikkeppen nem akarjuk elvesziteni.

Az Interhez kozel allo Telelombardianak nyilatkozo Gianluca Rossi szerint nem lesz eleg 1 nagy nev, hanem iden is 2 nagy nev tavozo lesz ugyanugy mint tavaly.
Az elso meg juniusban, a masodik pedig kesobb.
Ha Skriniart eladják elmehetnek a jó büdös francba..Ezek után én nem látok semmilyen uj tulajdonost. Minden éven valakit beáldozunk majd ez lesz a megoldás.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

tomika431 írta: 2022.05.26. 11:01
interfan írta: 2022.05.26. 10:55 Bastoniert a Spurs mellett, a Chelsea, City, MU is erdeklodik.
Viszont meg nem erkezett meg az Inter altal vart 70m-s ajanlat.
Bastoni eladasat es potlasat a felkeszules kezdeteig leakarjuk tudni.
Bastoni potlasara Senesi merult fel, akiert a Feyenord 10-15m eurot ker.

Amennyiben Bastoniert nem erkezik meg a 70m, akkor Skriniar a B terv, ahogy ezt a Sky es DiMarzio is leirta.
Ha Skriniar megy, akkor Bremer vagy Milenkovic johet a helyere.

C terv Barella, az o potlasara Frattesit neztuk ki, akiert a Sass 30-35m-t ker.

Martinezt a legutolso, ot semmikkeppen nem akarjuk elvesziteni.

Az Interhez kozel allo Telelombardianak nyilatkozo Gianluca Rossi szerint nem lesz eleg 1 nagy nev, hanem iden is 2 nagy nev tavozo lesz ugyanugy mint tavaly.
Az elso meg juniusban, a masodik pedig kesobb.
Ha Skriniart eladják elmehetnek a jó büdös francba..Ezek után én nem látok semmilyen uj tulajdonost. Minden éven valakit beáldozunk majd ennyi lesz a megoldás.
Bastoni meg nagyobb tragedia lenne.

Nincs mese, "varazsolni" kell, es a fiatalokbol kiszedni a penzt, valamint ha muszaj valakit eladni meg, akkor menjen Dumfries.
A "nagy negyes" erinthetetlen.

Most kell megmutatni, hogy tudunk eladni normalisan, es nem csak a "piackepes top" jatekosokat tudjuk ertekesiteni.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Azért nagyon fogom sajnálni ezt a Handa---DeVrij-Skriniar-Bastoni négyest. Brutál jól néztek ki együtt, beton védelem volt ez. :roll:

Onana érkezésének örülök, szerintem nagyon jó kapus, egy igazi vadállat kinézettel, nem szívesen lennék csatár, akire kirohan...Handának ezer köszönet az eddigiekért, plusz, hogy marad másodiknak azért az megnyugtató. :thumbup:
DeVrij felett kezd elmenni azért az idő, de teljesen normális ha hibázgat, ahogy tette azt az utóbbi pár alkalommal. Neki is nagyon sokat köszönhetünk, de szerintem maradni fog.
Skrini tanár, remélem az új kapitányunk lesz, viszont egyet nagyon hiányolok tőle, hogy labdával olyan suta, hogy az már néha fáj. :)
Bastoni pedig az előre íveléseknél hiányozna (amilyen labdákat néha adott..), a fizikuma, helyezkedése tökéletes, igazi modern védő. Hibázni sem igazán szokott. plusz Inter szívű!!

Onana---DeVrij-Bremer-Skriniar sort várok a következő szezontól.
Bremer nagy fogás, egy igazi monstrum lenne ott középen, aki támadásban is hasznos. Sajnos Bastoni eladása és az ő esetleges érkezése nekem kioltja egymást vagyis nem tudok 100%ig örülni ha ez így lesz.
Skriniartól tartanék a bal oldalon ugye Conte alatt kiderült, nem az az igazi posztja. de majd meglátjuk...

Akárhogy is lesz az biztos, hogy újra össze kell majd szoknia a védelemnek és az nem 1-2 hét lesz, vagyis az elején biztos lesznek hibák. És hiába fog fájni ez a mercaato is, nem feltétlen lesz rossz ez a 4-es sem. (Ha így lesz persze...)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Mint arrol mar volt szo, Bastoni eladasa eseten sem tudunk 40-50m-t fizetni Bremeert.
Erte a jelenlegi hirek szerint a jovo nyari 15m euros kivasalrlasi opciora jatszunk.

Senesi utan ket masik nev is felmerult mint Bastoni utod.
Egyik Pau Torres, viszont az o ara is nagyon magas,
ezert minimalis az esely.
Eselyesebb lehet ugye Senesi akinek az ara max 15m.
Valamint felmerult a Lipcsebol Gvardiol.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Azért ez a Marotta féle 5-6 hely emlegetése nem volt túl biztató!!
Skriniar ért nem fogunk tudni sokat kapni a jelenlegi szerződése lejár jövőre....... Már rég hosszabitani kellett volna vele, még az is lehet hogy most már nem hosszabit kivár egy évet és jövőre degeszre keresi magát az ügynökével együtt!!
Válasz küldése