A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2022.05.23. 11:19
cuchu11 írta: 2022.05.22. 12:56
interfan írta: 2022.05.22. 09:55 Ha egy Milan er 1 milliard 300/800 milliot, akkor az Inter nehogy mar ne erjen 1 milliardot.
Mondjuk ezek is újságírói számok gondolom...
Scaroni a Milan elnoke elmondta, az ujsagokban megjelent szamok valosak.

Magyarul a Milan 1 milliard 300 millio + 500 millio euroert lesz a Redbird tulajdona.
Az Inter meg 1 milliárdért a kutyának sem kell? Hmmm...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2022.05.23. 14:47
interfan írta: 2022.05.23. 11:19
cuchu11 írta: 2022.05.22. 12:56

Mondjuk ezek is újságírói számok gondolom...
Scaroni a Milan elnoke elmondta, az ujsagokban megjelent szamok valosak.

Magyarul a Milan 1 milliard 300 millio + 500 millio euroert lesz a Redbird tulajdona.
Az Inter meg 1 milliárdért a kutyának sem kell? Hmmm...
Ha valamit megkaphatsz jovore 800m-ert, akkor te fizetnel erte iden 1 milliardot?

Es ugye az elnokunk szavai alapjan, ugyanez a "szint" marad meg jovore is.

Magyarul ugyanazt kapod meg jovore 800m-ert, mint iden kapnad 1 milliardert.
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

interfan írta: 2022.05.23. 14:50
cuchu11 írta: 2022.05.23. 14:47
interfan írta: 2022.05.23. 11:19

Scaroni a Milan elnoke elmondta, az ujsagokban megjelent szamok valosak.

Magyarul a Milan 1 milliard 300 millio + 500 millio euroert lesz a Redbird tulajdona.
Az Inter meg 1 milliárdért a kutyának sem kell? Hmmm...
Ha valamit megkaphatsz jovore 800m-ert, akkor te fizetnel erte iden 1 milliardot?

Es ugye az elnokunk szavai alapjan, ugyanez a "szint" marad meg jovore is.

Magyarul ugyanazt kapod meg jovore 800m-ert, mint iden kapnad 1 milliardert.
1 évet kell kihúzni és jön az új élet. Marotta és többiek szerintem ezért is hosszabbították meg a szerződésüket. :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Tombi1986 írta: 2022.05.23. 15:04

1 évet kell kihúzni és jön az új élet. Marotta és többiek szerintem ezért is hosszabbították meg a szerződésüket. :)
Vagy ezzel csak mi nyugtatjuk magunkat ahogy tavaly is. :D ;) Akkor is az volt jövőre tuti lesz új tulaj mert Zhangék ezt nem fogják bírni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.05.23. 15:07
Tombi1986 írta: 2022.05.23. 15:04

1 évet kell kihúzni és jön az új élet. Marotta és többiek szerintem ezért is hosszabbították meg a szerződésüket. :)
Vagy ezzel csak mi nyugtatjuk magunkat ahogy tavaly is. :D ;) Akkor is az volt jövőre tuti lesz új tulaj mert Zhangék ezt nem fogják bírni.
Nem is birtak. :D :D
Es nem is birjak, mivel 0 eurot tesznek a csapatba lassan 2 eve.
Jelenleg is a "keselyuk" gigahitelebol elunk es mukodunk.

A tavalyi 69% utan, iden a maradek 31%-ot is az Oaktree zalogaba adtak a torlesztes helyett.

Oaktree viszont nem semmi "jol" jart.
270m-ert megkaptak az Inter 100%-at. :D
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Cupi írta: 2022.05.23. 15:07
Tombi1986 írta: 2022.05.23. 15:04

1 évet kell kihúzni és jön az új élet. Marotta és többiek szerintem ezért is hosszabbították meg a szerződésüket. :)
Vagy ezzel csak mi nyugtatjuk magunkat ahogy tavaly is. :D ;) Akkor is az volt jövőre tuti lesz új tulaj mert Zhangék ezt nem fogják bírni.
Cupival értek egyet! Évről évre csak reménykedünk de nem kellünk a kutyának sem! Majd mire NB1-es szintre leépülünk Mészáros Lölő bácsi ajánlatot tesz majd és Kleinheisler lesz az ajándéka és egy új 12000 férőhelyes stadion Szlovéniában!
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Tombi1986 írta: 2022.05.23. 15:04
interfan írta: 2022.05.23. 14:50
cuchu11 írta: 2022.05.23. 14:47

Az Inter meg 1 milliárdért a kutyának sem kell? Hmmm...
Ha valamit megkaphatsz jovore 800m-ert, akkor te fizetnel erte iden 1 milliardot?

Es ugye az elnokunk szavai alapjan, ugyanez a "szint" marad meg jovore is.

Magyarul ugyanazt kapod meg jovore 800m-ert, mint iden kapnad 1 milliardert.
1 évet kell kihúzni és jön az új élet. Marotta és többiek szerintem ezért is hosszabbították meg a szerződésüket. :)
Na , ha úgy jön be , mint a bajnoki hajrás tipped , akkor a mezünk fekete csíkjaira sem lesz pénzünk . :)
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

hvmetal írta: 2022.05.23. 19:15
Tombi1986 írta: 2022.05.23. 15:04
interfan írta: 2022.05.23. 14:50

Ha valamit megkaphatsz jovore 800m-ert, akkor te fizetnel erte iden 1 milliardot?

Es ugye az elnokunk szavai alapjan, ugyanez a "szint" marad meg jovore is.

Magyarul ugyanazt kapod meg jovore 800m-ert, mint iden kapnad 1 milliardert.
1 évet kell kihúzni és jön az új élet. Marotta és többiek szerintem ezért is hosszabbították meg a szerződésüket. :)
Na , ha úgy jön be , mint a bajnoki hajrás tipped , akkor a mezünk fekete csíkjaira sem lesz pénzünk . :)
Álmomban nem gondoltam, hogy Atalanta és Sassuolo is ennyire motiválatlan lesz. Sajnos nem jött be, pedig szurkoltam nagyon.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Tombi1986 írta: 2022.05.23. 19:22
hvmetal írta: 2022.05.23. 19:15
Tombi1986 írta: 2022.05.23. 15:04

1 évet kell kihúzni és jön az új élet. Marotta és többiek szerintem ezért is hosszabbították meg a szerződésüket. :)
Na , ha úgy jön be , mint a bajnoki hajrás tipped , akkor a mezünk fekete csíkjaira sem lesz pénzünk . :)
Álmomban nem gondoltam, hogy Atalanta és Sassuolo is ennyire motiválatlan lesz. Sajnos nem jött be, pedig szurkoltam nagyon.
Várható volt , hogy egyik csapat sem fog megszakadnk 1 Inter scudettoért .
Remélem neked lesz igazad . Nagyon nehéz elhinni , hogy "szinten" tudják tartani a keretet . Inzaghi második szezonja . Vagy gyémánt csiszolódik a szarból is , vagy jön a megtorpanás , lendület vesztés. Messze lesz már a felszabadulás Conte zárt játéka alól .
(Most kéne segíteni a fiatal edzőt plusz erősítésekkel)
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Na most akkor a kínaiaknak el kell adniuk az Inter-t ASAP, vagy nem?
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Pont ezt akartam kérdezni én is.Ezzel mi a helyzet?Tudja valaki?Nem bánnám ha elhúznának.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

vaskalap írta: 2022.05.24. 21:50 Pont ezt akartam kérdezni én is.Ezzel mi a helyzet?Tudja valaki?Nem bánnám ha elhúznának.
Nem tudni erdeklodorol, targyalasrol, vagy barmi ilyesmirol.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Akkor a Marotta azért hosszabit mert van új tulaj elmélet megdőlt?
Nekem is furcsa hogy a Milan ért 2 érdeklődő, ránk akiken ott van az eladó tábla ránk meg senki....... Ráadásul az Inter olcsóbb lenne ráadásul szerintem nagyobb tömegeket mozgat meg az Inter mint a Milan! Bár ezt nem tudom biztosan!
Valószínűleg a kínaiak sumakoltak és hát rizikós átvenni így! Vagy passz!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2022.05.25. 08:22 Akkor a Marotta azért hosszabit mert van új tulaj elmélet megdőlt?
Nekem is furcsa hogy a Milan ért 2 érdeklődő, ránk akiken ott van az eladó tábla ránk meg senki....... Ráadásul az Inter olcsóbb lenne ráadásul szerintem nagyobb tömegeket mozgat meg az Inter mint a Milan! Bár ezt nem tudom biztosan!
Valószínűleg a kínaiak sumakoltak és hát rizikós átvenni így! Vagy passz!
Persze hogy olcsobb az Inter.

Inter = 1 milliard

Milan = 1 milliard 800 millio

Viszont te megvenned azt iden 1 milliardert, amit jovore megkapsz 800 millioert?

200m azert nagyon nem mindegy.


Amugy ja, sajnos buko az az elmelet is.
Mint ahogy az is, hogy csak a szezon veget varjuk az uj tulaj bejelentesevel.
Es mint ahogy a Scudetto is buko lett.

Nem jo ez, nagyon nem.
Egy dolog maradt innentol, hogy nem adunk el senkit a "nagy negyesbol".
Dehat latva a Marotta, tulaj, Scudetto bizakodast es pofaraesest, lehet itt is jon a csufos pofareses es KO...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Egyébként sajnos Marotta és Zhang is teljesen ködösít. Egyik kezével ad a másikkal elvesz stílusban.
Napokban mindketten elmondták micsoda fantasztikus klub vagyunk, trófea terem rogyásig van kupával és ezek a fantasztikus szurkolók megérdemlik a sikereket és a cél, hogy még több trófeát nyerjünk. Aztán utána jön a gazgasági egyensúlyról a duma meg, hogy sajnos nincs pénz, törekedni kell a fenntarthatóságra és akár még áldozatok is lehetnek....

Szerintem sajnos a kettő üti egymást. Nulla befektetéssel és a bevételek a jobb játékosok eladásból történő növelésével szerintem nem lehet pl. bajnokságot nyerni vagy a BL-ben menetelni. :? Még egy ilyen év szerintem nem lesz amikor egy közepesnél kicsit erősebb kerettel /milan/ bajnokságot lehet nyerni.....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.05.25. 08:45 Egyébként sajnos Marotta és Zhang is teljesen ködösít. Egyik kezével ad a másikkal elvesz stílusban.
Napokban mindketten elmondták micsoda fantasztikus klub vagyunk, trófea terem rogyásig van kupával és ezek a fantasztikus szurkolók megérdemlik a sikereket és a cél, hogy még több trófeát nyerjünk. Aztán utána jön a gazgasági egyensúlyról a duma meg, hogy sajnos nincs pénz, törekedni kell a fenntarthatóságra és akár még áldozatok is lehetnek....

Szerintem sajnos a kettő üti egymást. Nulla befektetéssel és a bevételek a jobb játékosok eladásból történő növelésével szerintem nem lehet pl. bajnokságot nyerni vagy a BL-ben menetelni. :? Még egy ilyen év szerintem nem lesz amikor egy közepesnél kicsit erősebb kerettel /milan/ bajnokságot lehet nyerni.....
Szerintem nem uti egymast a ketto.
Vilagosan elmondta Zhang is a "szinten tartas" a cel, a "jelenlegi szintet akarjuk megtartani".

Es valljuk be, ez azert nem nagy varazslat.
Lehet elmegy egy "top" nev, hatralepes, jon helyette mondjuk Bremer.
Viszont a Dybala-Mkhiky-Asllani sor meg elorelepes.

Magyarul valahol hatralepunk, valahol meg elore = szinten tartas.

Persze hogy elmondja azt is, jovore meg jobb eredmeny kell, es Scudetto.
Mit mondjon?

Az mar valoban egy mas kerdes, hogy a "jelenlegi szint" mire lesz eleg jovore.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2022.05.25. 08:51
Cupi írta: 2022.05.25. 08:45 Egyébként sajnos Marotta és Zhang is teljesen ködösít. Egyik kezével ad a másikkal elvesz stílusban.
Napokban mindketten elmondták micsoda fantasztikus klub vagyunk, trófea terem rogyásig van kupával és ezek a fantasztikus szurkolók megérdemlik a sikereket és a cél, hogy még több trófeát nyerjünk. Aztán utána jön a gazgasági egyensúlyról a duma meg, hogy sajnos nincs pénz, törekedni kell a fenntarthatóságra és akár még áldozatok is lehetnek....

Szerintem sajnos a kettő üti egymást. Nulla befektetéssel és a bevételek a jobb játékosok eladásból történő növelésével szerintem nem lehet pl. bajnokságot nyerni vagy a BL-ben menetelni. :? Még egy ilyen év szerintem nem lesz amikor egy közepesnél kicsit erősebb kerettel /milan/ bajnokságot lehet nyerni.....
Szerintem nem uti egymast a ketto.
Vilagosan elmondta Zhang is a "szinten tartas" a cel, a "jelenlegi szintet akarjuk megtartani".

Es valljuk be, ez azert nem nagy varazslat.
Lehet elmegy egy "top" nev, hatralepes, jon helyette mondjuk Bremer.
Viszont a Dybala-Mkhiky-Asllani sor meg elorelepes.

Magyarul valahol hatralepunk, valahol meg elore = szinten tartas.

Persze hogy elmondja azt is, jovore meg jobb eredmeny kell, es Scudetto.
Mit mondjon?

Az mar valoban egy mas kerdes, hogy a "jelenlegi szint" mire lesz eleg jovore.
Szerintem sem üti egymást a kettő.
A klub éves működési hiánya jelenleg 100 m euro környéke.
Ha jön egy befektető, az hosszú távon hasznot akar termelni.
Ha szerencsénk van, akkor a szponzori pénzek jelentős növelésével
tud faragni a hiányból.
De rövid és középtávon valószínű, hogy a fizetések volumenét neki is tartani vagy csökkenteni kell ill.
közép távon a mercatora nem fog plusz pénzeket biztosítani.
Ergo, amíg gazdaságilag a SerieA nagyságrendekkel más ligák mögött kullog,
addig el kell adni a legértékesebb játékosainkat (természetesen jó időben jó pénzért) nekik.
És abból ügyesen igazolni.
Hogy emelett scudetto is legyen, na ahhoz valóban varázslat kell,
ez pedig a sportszakmai vezetés, azaz elsősorban Marotta dolga.
Én nagyon bízom benne.

Szóval számomra továbbra is egyértelmű, hogy extra ajánlat esetén
egyik játékos sem érinthetetlen.

De ha jön a PIF akkor fenti soraimat tekintsd tárgytalannak...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Oké csak én nem hiszek a scudetto megnyerésébe kemény spórolások /legjobbjaink közül értékesítünk/ és nulla befektetés mellet....de mások vagyunk. ;) Legyen nektek igazatok és nyerjük meg így is a bajnokságot jövőre. :)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Számomra kérdés,hogy Pinamontit egy relatív jó szezon után mennyiért tudjuk majd eladni.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Cupi írta: 2022.05.25. 11:23 Oké csak én nem hiszek a scudetto megnyerésébe kemény spórolások /legjobbjaink közül értékesítünk/ és nulla befektetés mellet....de mások vagyunk. ;) Legyen nektek igazatok és nyerjük meg így is a bajnokságot jövőre. :)
Nem vagy egyedül!
És valóban legyen nekik igazuk!!!
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Inter101 írta: 2022.05.25. 13:22
Cupi írta: 2022.05.25. 11:23 Oké csak én nem hiszek a scudetto megnyerésébe kemény spórolások /legjobbjaink közül értékesítünk/ és nulla befektetés mellet....de mások vagyunk. ;) Legyen nektek igazatok és nyerjük meg így is a bajnokságot jövőre. :)
Nem vagy egyedül!
És valóban legyen nekik igazuk!!!
Én egy szóval sem mondtan, hogy jövőre megnyerjük a scudettot. És nyilvánvalóan igazatok van, nehéz így versenyben maradni érte. De nincs más út, mint a gazdasági egyensúly megteremtése.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

cuchu11 írta: 2022.05.25. 13:51
Inter101 írta: 2022.05.25. 13:22
Cupi írta: 2022.05.25. 11:23 Oké csak én nem hiszek a scudetto megnyerésébe kemény spórolások /legjobbjaink közül értékesítünk/ és nulla befektetés mellet....de mások vagyunk. ;) Legyen nektek igazatok és nyerjük meg így is a bajnokságot jövőre. :)
Nem vagy egyedül!
És valóban legyen nekik igazuk!!!
Én egy szóval sem mondtan, hogy jövőre megnyerjük a scudettot. És nyilvánvalóan igazatok van, nehéz így versenyben maradni érte. De nincs más út, mint a gazdasági egyensúly megteremtése.
Már nagyon régen a gazdasági egyensúlyra kellett volna törekedni!!
A probléma a tulajdonos és az ő szándéka.
Moratti óta csak szerencse vadászok tulajdonolták a klubot! És már Moratti sem vezette jól!!
Ideje lenne már egészségesen működni!!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

cuchu11 írta: 2022.05.25. 13:51

Én egy szóval sem mondtan, hogy jövőre megnyerjük a scudettot. És nyilvánvalóan igazatok van, nehéz így versenyben maradni érte. De nincs más út, mint a gazdasági egyensúly megteremtése.
Csak az a baj ezzel az adjunk el az értkeinkből minden évben dolog csak tűzoltásra jó....nem egy komoly koncepció.
Picit olyan minthogy nagyon kell a pénz így eladom a kocsim és veszek helyette egy olcsóbb robogót....egy darabig király mert megvan a bevétel és a robogó is elvisze A-B-be majd akkor ha az is elfogy megint eladok valamit pl. a robogómat és veszek egy rollert és a különbözetet élem fel ismét....szépen leépítettem az eszközt amit utazásra használtam.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: drtie »

Inter101 írta: 2022.05.25. 14:29 Már nagyon régen a gazdasági egyensúlyra kellett volna törekedni!!
A probléma a tulajdonos és az ő szándéka.
Moratti óta csak szerencse vadászok tulajdonolták a klubot! És már Moratti sem vezette jól!!
Ideje lenne már egészségesen működni!!
Személyes véleményem, hogy alapvetően a kínaiak által stratégiai fontosságúnak beharangozott marketing oldallal és az ehhez kapcsolódó bevételi forrásokkal van a probléma. Mert egy nagy klubnál nem okoz gondot, ha a csapatban van 6-7 premium, 10-15 médium és sok (beleértve a youthot) alacsony keresetű játékos. De ha nincs bevétel (és itt nem a bajnokság, kupa és BL-re gondolok), mert sz@r a marketing és nincs szponzor, akkor … na akkor el kell adni a játékosokat, csökken a minőség, romlik az esély, csökken a klub megítélése és a szponzorok érdeklődése.

Kicsit ördögi körnek tűnik, de szerintem most még “kvázi a csúcson” van a csapat, mert Inzaghival sikerült 2 kupát, egy bl 16-ot (jó meccsekkel) és egy serieA 2. helyet elérni.

Ezért tartanám nagyon fontosnak, higy a Zhang család kiszálljon ebből a businessből.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Cupi írta: 2022.05.25. 14:36 Csak az a baj ezzel az adjunk el az értkeinkből minden évben dolog csak tűzoltásra jó....nem egy komoly koncepció.
Picit olyan minthogy nagyon kell a pénz így eladom a kocsim és veszek helyette egy olcsóbb robogót....egy darabig király mert megvan a bevétel és a robogó is elvisze A-B-be majd akkor ha az is elfogy megint eladok valamit pl. a robogómat és veszek egy rollert és a különbözetet élem fel ismét....szépen leépítettem az eszközt amit utazásra használtam.
A hasonlat úgy helyes, hogy eladod a menő feltuningolt kocsidat. Veszel helyette egy másik kocsit olcsóbban, ami tuning nélküli, viszont fiatalabb évjárat.
Elkezded tuningoltatni.
Persze az kérdéses, hogy a választott kocsi mennyire tuningolható, és a szerelőnek jól sikerül-e a tuningolás. Mindemellett még a tuningolás folyamata is eltarthat egy ideig persze...
Viszont a végén lehet hogy jobb lesz az új kocsid, mint a régi volt. Persze az is lehet, hogy az egész tuning elcseszett lesz.
Hogy az egész sikeres legyen, az alapvetően azon múlik, hogy jól sikerül-e az új kocsit és a szerelőt kiválasztanod.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

drtie írta: 2022.05.25. 14:47
Inter101 írta: 2022.05.25. 14:29 Már nagyon régen a gazdasági egyensúlyra kellett volna törekedni!!
A probléma a tulajdonos és az ő szándéka.
Moratti óta csak szerencse vadászok tulajdonolták a klubot! És már Moratti sem vezette jól!!
Ideje lenne már egészségesen működni!!
Személyes véleményem, hogy alapvetően a kínaiak által stratégiai fontosságúnak beharangozott marketing oldallal és az ehhez kapcsolódó bevételi forrásokkal van a probléma. Mert egy nagy klubnál nem okoz gondot, ha a csapatban van 6-7 premium, 10-15 médium és sok (beleértve a youthot) alacsony keresetű játékos. De ha nincs bevétel (és itt nem a bajnokság, kupa és BL-re gondolok), mert sz@r a marketing és nincs szponzor, akkor … na akkor el kell adni a játékosokat, csökken a minőség, romlik az esély, csökken a klub megítélése és a szponzorok érdeklődése.

Kicsit ördögi körnek tűnik, de szerintem most még “kvázi a csúcson” van a csapat, mert Inzaghival sikerült 2 kupát, egy bl 16-ot (jó meccsekkel) és egy serieA 2. helyet elérni.

Ezért tartanám nagyon fontosnak, higy a Zhang család kiszálljon ebből a businessből.
Én sajnos az alap problémának az egész Serie A gazdasági helyzetét tartom. Óriási bevételkülönbség van pl. A Premier League javára, miközben ugyanarról a játékospiacról kell beszerezi... Mission Impossible.
Avatar
drtie
Hozzászólások: 948
Csatlakozott: 2013.01.01. 14:20

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: drtie »

cuchu11 írta: 2022.05.25. 19:31
Én sajnos az alap problémának az egész Serie A gazdasági helyzetét tartom. Óriási bevételkülönbség van pl. A Premier League javára, miközben ugyanarról a játékospiacról kell beszerezi... Mission Impossible.
Bár ez is igaz, de a 100+ Mio-s éves hiány mögött nem ez áll szerintem, hanem -ahogy fentebb is írtam- az egyéb bevételek elmaradása a többiekétől. Ezt támasztja alá, hogy fizetésekben (ami a kiadások zömét jelenti) sincs 100+ Mio-s eltérés a többi csapathoz képet.

Salaries (£)
Juve: 145,52
Inter: 117,79
Napoli: 91,06
Roma: 81,75
Milan: 79,36

forrás: https://salarysport.com/football/#serie-a

Ezeket a különbségeket a BL-bol befolyó pénz bőven-bőven annulálta volna, szóval más a gond.

Ps: persze jó lenne, ha az egész serie A bevétele is nőne, de arra egy klubnak nincs hatása, így a megoldást se ott keresném.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

cuchu11 írta: 2022.05.25. 19:25
A hasonlat úgy helyes, hogy eladod a menő feltuningolt kocsidat. Veszel helyette egy másik kocsit olcsóbban, ami tuning nélküli, viszont fiatalabb évjárat.
Elkezded tuningoltatni.
Persze az kérdéses, hogy a választott kocsi mennyire tuningolható, és a szerelőnek jól sikerül-e a tuningolás. Mindemellett még a tuningolás folyamata is eltarthat egy ideig persze...
Viszont a végén lehet hogy jobb lesz az új kocsid, mint a régi volt. Persze az is lehet, hogy az egész tuning elcseszett lesz.
Hogy az egész sikeres legyen, az alapvetően azon múlik, hogy jól sikerül-e az új kocsit és a szerelőt kiválasztanod.
Oké de a lényeg, hogy az a megoldás, hogy minden évben adjunk el valakit az értékeinkből és azzal fedezzük a hiány egy részét az nem egy túl jó koncepció....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Biasin szerint egy nagyon fontos ajanlat erkezett az Interert.
Viszont ez sem eri el a Zhang csalad altal kert 1 milliardot.
Frissitesek varhatoak ezen forras szerint.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.05.26. 09:34 Biasin szerint egy nagyon fontos ajanlat erkezett az Interert.
Viszont ez sem eri el a Zhang csalad altal kert 1 milliardot.
Frissitesek varhatoak ezen forras szerint.
Azért kiváncsi vagyok, hogy kitől? Hátha kiderül…
möszi
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Azt lehetett olvasni a sempreinteren, hogy érkezett több ajánlat is az elmúlt időszakban, de - összeghatártól függetlenül - Zhangék nem akarják eladni a klubot... Mindenesetre ez is egy újságírói spekulációnak tűnik, akárcsak az eddigiek. Egyébként Marotta is nyilatkozott általánosságban az olasz foci helyzetéről, miszerint amolyan tranzitliga lett az olasz és példaként Hakimit meg Lukakut hozta fel, akiket hiába sikerült nagy bajnokságból leigazolni, egy év után "kérték" a távozásukat, mert nagyobb csapat bejelentkezett értük. Nekem ez azt is jelenti, hogy leginkább akkor adjuk el a nagyobb értékeinket, ha azok kifejezetten kérik a távozást (ergo Lautaro, aki egyértelműen a maradása mellett tette le voksot, lehet ezért nincs átadólistán).
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

möszi írta: 2022.05.26. 09:50 Azt lehetett olvasni a sempreinteren, hogy érkezett több ajánlat is az elmúlt időszakban, de - összeghatártól függetlenül - Zhangék nem akarják eladni a klubot... Mindenesetre ez is egy újságírói spekulációnak tűnik, akárcsak az eddigiek. Egyébként Marotta is nyilatkozott általánosságban az olasz foci helyzetéről, miszerint amolyan tranzitliga lett az olasz és példaként Hakimit meg Lukakut hozta fel, akiket hiába sikerült nagy bajnokságból leigazolni, egy év után "kérték" a távozásukat, mert nagyobb csapat bejelentkezett értük. Nekem ez azt is jelenti, hogy leginkább akkor adjuk el a nagyobb értékeinket, ha azok kifejezetten kérik a távozást (ergo Lautaro, aki egyértelműen a maradása mellett tette le voksot, lehet ezért nincs átadólistán).
Nem értek veled egyet! Véleményem szerint Hakimi és Lukaku is maradt volna, de menniük kellett ennyi pénzért amit kaptunk értük. Lukaku azóta is jönne vissza olaszba, de ugye nekünk annyi pénzünk sincs hogy gyalog hazamenjünk, nemhogy Lukakut igazoljunk.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

möszi írta: 2022.05.26. 09:50 Azt lehetett olvasni a sempreinteren, hogy érkezett több ajánlat is az elmúlt időszakban, de - összeghatártól függetlenül - Zhangék nem akarják eladni a klubot... Mindenesetre ez is egy újságírói spekulációnak tűnik, akárcsak az eddigiek. Egyébként Marotta is nyilatkozott általánosságban az olasz foci helyzetéről, miszerint amolyan tranzitliga lett az olasz és példaként Hakimit meg Lukakut hozta fel, akiket hiába sikerült nagy bajnokságból leigazolni, egy év után "kérték" a távozásukat, mert nagyobb csapat bejelentkezett értük. Nekem ez azt is jelenti, hogy leginkább akkor adjuk el a nagyobb értékeinket, ha azok kifejezetten kérik a távozást (ergo Lautaro, aki egyértelműen a maradása mellett tette le voksot, lehet ezért nincs átadólistán).
Én is olvastam ezt a nyilatkozatot de szerintem kicsit magyarázkodik ezzel Marotta. Hakimi pl. az utolsó hazai meccsen mutatta ő maradni szeretne....aztán közbe most azt mondja Marotta ők kérték mehessenek? Fura....
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2022.05.26. 09:57
möszi írta: 2022.05.26. 09:50 Azt lehetett olvasni a sempreinteren, hogy érkezett több ajánlat is az elmúlt időszakban, de - összeghatártól függetlenül - Zhangék nem akarják eladni a klubot... Mindenesetre ez is egy újságírói spekulációnak tűnik, akárcsak az eddigiek. Egyébként Marotta is nyilatkozott általánosságban az olasz foci helyzetéről, miszerint amolyan tranzitliga lett az olasz és példaként Hakimit meg Lukakut hozta fel, akiket hiába sikerült nagy bajnokságból leigazolni, egy év után "kérték" a távozásukat, mert nagyobb csapat bejelentkezett értük. Nekem ez azt is jelenti, hogy leginkább akkor adjuk el a nagyobb értékeinket, ha azok kifejezetten kérik a távozást (ergo Lautaro, aki egyértelműen a maradása mellett tette le voksot, lehet ezért nincs átadólistán).
Én is olvastam ezt a nyilatkozatot de szerintem kicsit magyarázkodik ezzel Marotta. Hakimi pl. az utolsó hazai meccsen mutatta ő maradni szeretne....aztán közbe most azt mondja Marotta ők kérték mehessenek? Fura....
És akkor még ott van Bastoni is aki ugye kijelentette, hogy reméli nem kell elmennie. És hát nagy esély van a távozására.
möszi
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: möszi »

lucky0 írta: 2022.05.26. 09:56
möszi írta: 2022.05.26. 09:50 Azt lehetett olvasni a sempreinteren, hogy érkezett több ajánlat is az elmúlt időszakban, de - összeghatártól függetlenül - Zhangék nem akarják eladni a klubot... Mindenesetre ez is egy újságírói spekulációnak tűnik, akárcsak az eddigiek. Egyébként Marotta is nyilatkozott általánosságban az olasz foci helyzetéről, miszerint amolyan tranzitliga lett az olasz és példaként Hakimit meg Lukakut hozta fel, akiket hiába sikerült nagy bajnokságból leigazolni, egy év után "kérték" a távozásukat, mert nagyobb csapat bejelentkezett értük. Nekem ez azt is jelenti, hogy leginkább akkor adjuk el a nagyobb értékeinket, ha azok kifejezetten kérik a távozást (ergo Lautaro, aki egyértelműen a maradása mellett tette le voksot, lehet ezért nincs átadólistán).
Nem értek veled egyet! Véleményem szerint Hakimi és Lukaku is maradt volna, de menniük kellett ennyi pénzért amit kaptunk értük. Lukaku azóta is jönne vissza olaszba, de ugye nekünk annyi pénzünk sincs hogy gyalog hazamenjünk, nemhogy Lukakut igazoljunk.
Hakimivel kapcsolatban lehet igazad van, de Lukaku menni akart. Tavaly nem győzött elnézést kérni az inter szurkolóitól, miután első örömében kifejtette, hogy a Chelseanek nem tudott nemet mondani. Az ő esetében inkább volt arról szó, hogy ő menni akart, de az Inter is jól járt a transzferrel. Legyünk őszinték, azért az egy jól sikerült deal volt. Egy év alatt bő 30 milliót nyertünk rajta, úgy, hogy ő is közeledik a 30-hoz, ami felett jó eséllyel vissza fog esni a sebessége még ha a testalkata marad is ilyen erőcsatáros. :) Nem bánnám, amúgy, ha így tudnánk kiszállni a játékosainkból, de persze ezzel csak akkor lennék elégedett, ha mindeközben jól forgatjuk vissza a pénzt (összességében a Dumfries-Hakimi ügylet ilyesmi volt számomra, de a Lukaku-Dzeko, hát...)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.26. 10:04
És akkor még ott van Bastoni is aki ugye kijelentette, hogy reméli nem kell elmennie. És hát nagy esély van a távozására.
Es az elmult napokban is folyamatos Interes posztokat, irasokat, kek-fekete szivecskeket tesz ki.

De majd megmagyarazzuk, o "kerte" az eladasat.
Aha, hiheto. :D :D
Nekunk meg tavaly meglett volna a 100m plusz amit vezetoink be is jelentettek Kolarov eladasaval. :D :D

Az ember nem is tudja, hogy sirjon vagy nevessen.
Mert viccesnek vicces, de sajnos tragikus is, hisz mi eljuk at ezeket az eladasokat, es a legjobbjaink tavozasat...

En tovabbra is tartom, Bastonit nem lehet potolni.
Egy fiatal, igazi Interes jatekos, aki meg mindig csak 23 eves, es mar most a vilag legjobbjai kozott van.
Ha eladjuk ot is, akkor elmehet mindenki a banatos ....ba.

Klubot kellene mar eladni, es nem a sajat onos penzugyi erdekeiket nezni.
A keselyuk meg koszonik szepen, jol elvannak, es dontenek mindenben, nekik az Inter egy ultra szuper uzlet.
Zhang csalad meg nezi a sajat erdekeit...
Csak valahol az a baj, ki nezi az Inter erdekeit.
Ugynezki nem sokan...

Moratti is ugy szallt ki ahogy, azt ahogy maga utan amit, de legalabb kiszallt.

En most mar csak egy dologba remenykedek, hogy a vezetoink altal emlegetett pluszos mercato, es eladasokat megcsinaljuk a "nagy negyes" nelkul.
Menjen akkor Dumfries, es szedjunk ki vegre penzt a "fiatalokbol".
Ha ez meglesz, akkor az nem a Zhang altal mondott "jelenlegi szint megtartasa", hanem elorelepes is lesz.
Onana-Mkhiky-Asllani-Dybala nalam fix elorelepes, es ha a tobbiek se erositenek brutalisan, akkor kitudja lehet jovore is eselyesek leszunk a Scudettora.
Kovetkezo nyaron pedig johet az uj tulajdonos, hisz ami iden 1 milliard, az jovore 800m.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Itt van a Marotta nyilatkozat amit Möszi is említett.

https://football-italia.net/marotta-on- ... ambitions/

Mekkora már, hogy ráfogja a játékosokra, hogy ők akartak/akarnak elmenni....nekem egy kicsit csalódás ez a nyilatkozat.

Bastonit aki követi az instán láthatja, hogy mindig nagy szenvedéllyel beszél a klubről...el nem hiszem ő akarna menni de majd azt kommunikálják nála is. :cry:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.05.26. 10:54
Bastonit aki követi az instán láthatja, hogy mindig nagy szenvedéllyel beszél a klubről...el nem hiszem ő akarna menni de majd azt kommunikálják nála is. :cry:
Pont errol irtam feljebb, hogy ki hiszi ezt el de tenyleg, tavaly is a 100m pluszos mercato biztos meglett volna Radubol is. :D
Foleg juli elejeig hogy belekeruljon a 20-21-es gazdasagi evzarasba. :D
Sirjunk vagy nevessunk rajta.
De mivel az Inter legjobbjait adogatjuk el, ez inkabb tragikus.

Tovabbra is tartom, az a baj, hogy mindenki a sajat erdeket nezi, marmint a tulajdonos.
Az Inter erdeke meg masodlagos, mi ennek isszuk meg a levet, azaz a szurkolok.

Bizok benne jovore jon egy uj tulajdonos, aki normalisan vezeti a klubot, es kiuzi ezt a "keselyualapot" is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.26. 09:40
interfan írta: 2022.05.26. 09:34 Biasin szerint egy nagyon fontos ajanlat erkezett az Interert.
Viszont ez sem eri el a Zhang csalad altal kert 1 milliardot.
Frissitesek varhatoak ezen forras szerint.
Azért kiváncsi vagyok, hogy kitől? Hátha kiderül…
Lehet az Investcorp.
Par napja nyilakozta a vezetojuk, hogy a Milan uzlet megbukasa utan is szeretnenek a futballba befektetni, mert hatalmas lehetoseget latnak benne, es keresik a potencialis csapatot.

Mint tudjuk az Investcorp 1 milliard 200 milliot ajanlot a Milanert.
Az Amerikai Redbird pedig 1 milliard 300 milliot + 500 milliot, azaz osszesen 1 milliard 800 milliot, es ezt az ajanlatot fogadtak el.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.05.26. 11:16
CsaSzi9294 írta: 2022.05.26. 09:40
interfan írta: 2022.05.26. 09:34 Biasin szerint egy nagyon fontos ajanlat erkezett az Interert.
Viszont ez sem eri el a Zhang csalad altal kert 1 milliardot.
Frissitesek varhatoak ezen forras szerint.
Azért kiváncsi vagyok, hogy kitől? Hátha kiderül…
Lehet az Investcorp.
Par napja nyilakozta a vezetojuk, hogy a Milan uzlet megbukasa utan is szeretnenek a futballba befektetni, mert hatalmas lehetoseget latnak benne, es keresik a potencialis csapatot.

Mint tudjuk az Investcorp 1 milliard 200 milliot ajanlot a Milanert.
Az Amerikai Redbird pedig 1 milliard 300 milliot + 500 milliot, azaz osszesen 1 milliard 800 milliot, es ezt az ajanlatot fogadtak el.
Remélem, hogy ők azok, mert ez is egyfajta presztízs lehetne a két milánói csapat között.
Szerintem bepróbálkoztak egy 800-zal, de bízom benne ezt ők is tudták, hogy vissza fogják dobni és rövid időn belül raknak még rá annyit, hogy meglegyen az 1000. De ettől függetlenül én valahogy azt érzem, hogy nem is akarják ezek a kínaiak eladni a klubot, vetítenek csak össze-vissza.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.26. 11:27
interfan írta: 2022.05.26. 11:16
CsaSzi9294 írta: 2022.05.26. 09:40

Azért kiváncsi vagyok, hogy kitől? Hátha kiderül…
Lehet az Investcorp.
Par napja nyilakozta a vezetojuk, hogy a Milan uzlet megbukasa utan is szeretnenek a futballba befektetni, mert hatalmas lehetoseget latnak benne, es keresik a potencialis csapatot.

Mint tudjuk az Investcorp 1 milliard 200 milliot ajanlot a Milanert.
Az Amerikai Redbird pedig 1 milliard 300 milliot + 500 milliot, azaz osszesen 1 milliard 800 milliot, es ezt az ajanlatot fogadtak el.
Remélem, hogy ők azok, mert ez is egyfajta presztízs lehetne a két milánói csapat között.
Szerintem bepróbálkoztak egy 800-zal, de bízom benne ezt ők is tudták, hogy vissza fogják dobni és rövid időn belül raknak még rá annyit, hogy meglegyen az 1000. De ettől függetlenül én valahogy azt érzem, hogy nem is akarják ezek a kínaiak eladni a klubot, vetítenek csak össze-vissza.
Dehogy nem akarjak eladni, csak ugy akarjak eladni hogy nekik nyereseges legyen.
Ez 1,5 eve egyertelmu es vilagos.
Sajat erdekuket nezik, hisz mi mast neznenek.
Gyakorlatilag utolso ertekuk az Inter amibol meg lehet penz...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.05.26. 11:31
CsaSzi9294 írta: 2022.05.26. 11:27
interfan írta: 2022.05.26. 11:16

Lehet az Investcorp.
Par napja nyilakozta a vezetojuk, hogy a Milan uzlet megbukasa utan is szeretnenek a futballba befektetni, mert hatalmas lehetoseget latnak benne, es keresik a potencialis csapatot.

Mint tudjuk az Investcorp 1 milliard 200 milliot ajanlot a Milanert.
Az Amerikai Redbird pedig 1 milliard 300 milliot + 500 milliot, azaz osszesen 1 milliard 800 milliot, es ezt az ajanlatot fogadtak el.
Remélem, hogy ők azok, mert ez is egyfajta presztízs lehetne a két milánói csapat között.
Szerintem bepróbálkoztak egy 800-zal, de bízom benne ezt ők is tudták, hogy vissza fogják dobni és rövid időn belül raknak még rá annyit, hogy meglegyen az 1000. De ettől függetlenül én valahogy azt érzem, hogy nem is akarják ezek a kínaiak eladni a klubot, vetítenek csak össze-vissza.
Dehogy nem akarjak eladni, csak ugy akarjak eladni hogy nekik nyereseges legyen.
Ez 1,5 eve egyertelmu es vilagos.
Sajat erdekuket nezik, hisz mi mast neznenek.
Gyakorlatilag utolso ertekuk az Inter amibol meg lehet penz...
És nem jön el az az idő nekik, amikor már a 800M is jó lenne?
Kínai kormány nem hozott valami olyat, hogy el kell adni az ilyesfajta érdekeltségeket? Ha senki nem ad ezret, akkor mi lesz?
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Nekik csak és kizárólag 800 felett éri meg mert addig egy fillért sem keresnek rajta, ugyanis ennyi a hitel átvállalás, magyarán 800as ajánlat esetén inkább hagyják hogy menjen így tovább hátha valaki ajánl egy 900at vagy többet!! És nyílván minél többet akarnak hiszen ez az utolsó dolog amiből pénzt tudnak csinálni!
Még azt is el tudom képzelni hogy a 800M feletti részt valahogy feketén szeretnék egy kajmán szigeteki bankba ki tudja milyen névre.........
A kínai állam biztos hogy figyeli ki mit ad el és mennyiért!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Inter101 2022.05.26. 11:40-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.26. 11:33
interfan írta: 2022.05.26. 11:31
CsaSzi9294 írta: 2022.05.26. 11:27

Remélem, hogy ők azok, mert ez is egyfajta presztízs lehetne a két milánói csapat között.
Szerintem bepróbálkoztak egy 800-zal, de bízom benne ezt ők is tudták, hogy vissza fogják dobni és rövid időn belül raknak még rá annyit, hogy meglegyen az 1000. De ettől függetlenül én valahogy azt érzem, hogy nem is akarják ezek a kínaiak eladni a klubot, vetítenek csak össze-vissza.
Dehogy nem akarjak eladni, csak ugy akarjak eladni hogy nekik nyereseges legyen.
Ez 1,5 eve egyertelmu es vilagos.
Sajat erdekuket nezik, hisz mi mast neznenek.
Gyakorlatilag utolso ertekuk az Inter amibol meg lehet penz...
És nem jön el az az idő nekik, amikor már a 800M is jó lenne?
Kínai kormány nem hozott valami olyat, hogy el kell adni az ilyesfajta érdekeltségeket? Ha senki nem ad ezret, akkor mi lesz?
Az lesz hogy jovore 800m, mivel ennyi banki hitele van a klubnak.

Az idei 100m torlesztot megusztak, es atettek jovore, a maradek 31% elzalogositaval, igy mar 100% az Oaktree zaloga.

De jovore 220m-t kell torleszteni az Oaktreenak.
Egy fizeteskeptelen, birosagi vagyonzarolasok, banki vegrehajtasok, es nemzetkozi behajto cegek altal szinesitett Zhang csalad az eletben nem fog kifizetni.

1 ev es kb 8 honapja 1db euro centet nem tettek az Interbe.
1 eurot sem, nem hogy 220m-t kitudjanak fizetni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2022.05.26. 11:37 Nekik csak és kizárólag 800 felett éri meg mert addig egy fillért sem keresnek rajta! És nyílván minél többet akarnak hiszen ez az utolsó dolog amiből pénzt tudnak csinálni! Még azt is el tudom képzelni hogy a 800M feletti részt valahogy feketén szeretnék egy kajmán szigeteki bankba ki tudja milyen névre.........
A kínai állam biztos hogy figyeli ki mit ad el és mennyiért!!!
Pontosan igy van ahogy irod.
Ok vesziteni nem tudnak, 800m ala menni egyszeruen fizikai keptelenseg.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.05.26. 11:38
CsaSzi9294 írta: 2022.05.26. 11:33
interfan írta: 2022.05.26. 11:31

Dehogy nem akarjak eladni, csak ugy akarjak eladni hogy nekik nyereseges legyen.
Ez 1,5 eve egyertelmu es vilagos.
Sajat erdekuket nezik, hisz mi mast neznenek.
Gyakorlatilag utolso ertekuk az Inter amibol meg lehet penz...
És nem jön el az az idő nekik, amikor már a 800M is jó lenne?
Kínai kormány nem hozott valami olyat, hogy el kell adni az ilyesfajta érdekeltségeket? Ha senki nem ad ezret, akkor mi lesz?
Az lesz hogy jovore 800m, mivel ennyi banki hitele van a klubnak.

Az idei 100m torlesztot megusztak, es atettek jovore, a maradek 31% elzalogositaval, igy mar 100% az Oaktree zaloga.

De jovore 220m-t kell torleszteni az Oaktreenak.
Egy fizeteskeptelen, birosagi vagyonzarolasok, banki vegrehajtasok, es nemzetkozi behajto cegek altal szinesitett Zhang csalad az eletben nem fog kifizetni.

1 ev es kb 8 honapja 1db euro centet nem tettek az Interbe.
1 eurot sem, nem hogy 220m-t kitudjanak fizetni.
Értem. Akkor bízzunk benne hogy most valaki megment minket és nem kell 1nél több áldozat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.05.26. 11:45 Értem. Akkor bízzunk benne hogy most valaki megment minket és nem kell 1nél több áldozat.
Bizzunk benne vegre tudunk majd eladni is a piackepes "top" jatekosokat leszamitva.

Fiatalok + Correa + ha nagyon kell meg a penz akkor Dumfries, es kesz is.

Marad a "nagy negyes".
Jon Onana, Mkhiy, Aslanni, Dybala, es elore is leptunk az idei evhez kepest.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Cupi írta: 2022.05.26. 10:54 Itt van a Marotta nyilatkozat amit Möszi is említett.

https://football-italia.net/marotta-on- ... ambitions/

Mekkora már, hogy ráfogja a játékosokra, hogy ők akartak/akarnak elmenni....
Az tény, hogy Lukaku akart elmenni, ezt nem ráfogja Marotta.
Hakimivel nyilván kicsit árnyaltabb a dolog, nála az 'akar' szó annyiból nem helyénvaló, hogy magától nem merült volna fel benne, hogy elmenjen, de azért valószínűleg nem kellett őt sem sokáig győzködni, hogy több pénzért a PSG-be menjen. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Investcorp hivatalosan is bejelentette, a Milan nem
az o ajanlatukat fogadta el.
Viszont mint ismert elmondtak, tovabbra is beakarnak fektetni a futballba, es keresik a potencialis csapatot.

Biasin kivul nincs megerosites sehonnan, hogy a februari Bridge 900m ajanlaton kivul, barki mas atvilagitast, vagy ajanlatot tett volna az Interert.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Baggio85 írta: 2022.05.26. 12:27
Cupi írta: 2022.05.26. 10:54 Itt van a Marotta nyilatkozat amit Möszi is említett.

https://football-italia.net/marotta-on- ... ambitions/

Mekkora már, hogy ráfogja a játékosokra, hogy ők akartak/akarnak elmenni....
Az tény, hogy Lukaku akart elmenni, ezt nem ráfogja Marotta.
Hakimivel nyilván kicsit árnyaltabb a dolog, nála az 'akar' szó annyiból nem helyénvaló, hogy magától nem merült volna fel benne, hogy elmenjen, de azért valószínűleg nem kellett őt sem sokáig győzködni, hogy több pénzért a PSG-be menjen. :)
oké de ez akkoris mosakodás. azt mondja ugródeszkának használják a játékosok a serie-a-t és nehéz így megtartani őket. Erre hozta fel Hakimi meg Lukaku példáját....de ez azért gáz mert teljesen arra céloz ha akartuk volna sem tudtuk volna megtartani őket...ez azért kicsit ferdítés mert pont ő mondta el tavaly /meg azóta sokszor/ sajnos a klub jelenleg nehezebb gazdasági helyzetét is szem előtt kell tartani és ez jár áldozattal. :?
Válasz küldése