SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

interfan írta: 2022.05.16. 15:25 A Lega jovahagyta a Milan es a Sassuolo kozos kerelmet, igy 15:00 helyett 18:00-kor jatszik e ket csapat, valamint az Inter-Samp is.

Jelenleg ugy nez ki, hogy a palyan lesz a dijatado is, a Lega tajekoztatta errol, es jovahagyta a Sassuolo tervet es biztonsagi strategiajat az unnepre.
Igy a Lega is ugy keszul, a Mapei stadionban lesz a dijatado vasarnap este.
És már a meccs előtt, vagy csak utána kapják meg az érmeket meg a kupát? :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

matrix23 írta: 2022.05.16. 16:02
interfan írta: 2022.05.16. 15:25 A Lega jovahagyta a Milan es a Sassuolo kozos kerelmet, igy 15:00 helyett 18:00-kor jatszik e ket csapat, valamint az Inter-Samp is.

Jelenleg ugy nez ki, hogy a palyan lesz a dijatado is, a Lega tajekoztatta errol, es jovahagyta a Sassuolo tervet es biztonsagi strategiajat az unnepre.
Igy a Lega is ugy keszul, a Mapei stadionban lesz a dijatado vasarnap este.
És már a meccs előtt, vagy csak utána kapják meg az érmeket meg a kupát? :D
Szerintem mar szombat este megkapjak, hogy megtudjak unnepelni Milanoba, es ne keljen a Reggio Emiliaban atvenni a serleget. :D :D
vivainter
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2011.06.08. 17:30

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vivainter »

Lassan összegezve ezt a szezont - a két kupa ellenére - inkább csalódott az ember, mintsem örül. Kimondottan fájó, amikor objektívan nézve egy gyengébb csapat lesz a bajnok. Valahogy az apróbb momentumokból nem mi jöttünk ki jól, és hát a Milannak ez a rengeteg kínszenvedős 1:0 -s győzelmei kissé arra emlékeztetnek, mint amikor a görögök megnyerték az EB-t az örökös 1:0-s győzelmeikkel. Egyik meccsen se játszottak igazán jól, és mindenki tudta, még ők maguk is, hogy van náluk jobb csapat, de valahogy egyszer a szerencse nem volt az ellenfél pártján, egyszer pedig csak egyszerűen aznap rossz napot fogott ki az ellenfél...
Fájó ez az egész a Bologna elleni kezünkben lévő esély elszalasztása miatt is, ahol Radu potyája ellenére csak 1 gólt tudtunk rúgni, és nem voltunk elég jók aznap. Egy olyan Bologna otthonában kaptunk ki, ahol a hazai csapat a legutóbbi 15 meccséből 2-t tudott megnyerni, a Samp és a Venezia ellen. Elég sokat mondó tény ez...
Fájó azért is, mert a jelenlegi jövőbeli kilátások nem az Inter sikereit predesztinálja jelen pillanatban.
Fájó azért is, mert itt volt a lehetőség, hogy mi varrassuk fel a Juve után először a második csillagot a mezünkre, jelezve ezzel a 20. bajnoki címet.
Fájó, mert - bár 1% még van a csodára - minden adva volt az idei szezonban a bajnoki címhez, hiszen ilyen gyenge ellenfelek még egyszer valószínűleg nem mostanában lesz, a Juve szerintem nagyon meg fog erősödni, a Milán pedig szintén. Nálunk pedig marad a remény, hogy nem kell további meghatározó játékosokat eladni, és jön új tulaj, aki méltó helyen tartja a csapatot.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

vivainter írta: 2022.05.16. 17:12 Lassan összegezve ezt a szezont - a két kupa ellenére - inkább csalódott az ember, mintsem örül. Kimondottan fájó, amikor objektívan nézve egy gyengébb csapat lesz a bajnok. Valahogy az apróbb momentumokból nem mi jöttünk ki jól, és hát a Milannak ez a rengeteg kínszenvedős 1:0 -s győzelmei kissé arra emlékeztetnek, mint amikor a görögök megnyerték az EB-t az örökös 1:0-s győzelmeikkel. Egyik meccsen se játszottak igazán jól, és mindenki tudta, még ők maguk is, hogy van náluk jobb csapat, de valahogy egyszer a szerencse nem volt az ellenfél pártján, egyszer pedig csak egyszerűen aznap rossz napot fogott ki az ellenfél...
Fájó ez az egész a Bologna elleni kezünkben lévő esély elszalasztása miatt is, ahol Radu potyája ellenére csak 1 gólt tudtunk rúgni, és nem voltunk elég jók aznap. Egy olyan Bologna otthonában kaptunk ki, ahol a hazai csapat a legutóbbi 15 meccséből 2-t tudott megnyerni, a Samp és a Venezia ellen. Elég sokat mondó tény ez...
Fájó azért is, mert a jelenlegi jövőbeli kilátások nem az Inter sikereit predesztinálja jelen pillanatban.
Fájó azért is, mert itt volt a lehetőség, hogy mi varrassuk fel a Juve után először a második csillagot a mezünkre, jelezve ezzel a 20. bajnoki címet.
Fájó, mert - bár 1% még van a csodára - minden adva volt az idei szezonban a bajnoki címhez, hiszen ilyen gyenge ellenfelek még egyszer valószínűleg nem mostanában lesz, a Juve szerintem nagyon meg fog erősödni, a Milán pedig szintén. Nálunk pedig marad a remény, hogy nem kell további meghatározó játékosokat eladni, és jön új tulaj, aki méltó helyen tartja a csapatot.
Azt hiszem én is hasonlóan érzek az idei szezonnal kapcsolatban,fájó rá gondolni.A legnagyobb különbség a tavalyi évhez képest,az állandóság,az egység hiánya volt,játékosoktól függetlenül.Az az érzésem-hiába a szebb játék-,hogy Inzaghival nem nyerünk bajnokságot.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Carnevali a Sass elnoke:

"
Remelem hamar elerkezik a Milan elleni meccs, es hamar le is zarul.
Annyi Milan szurkolo jonne, hogy a 75 ezres San Siro sem lenne eleg, nem hogy a 24 ezres Mapei.
Az Inter, sot a Napoli is erosebb mint a Milan, de lenyugozo amit a Milan veghez vitt egy gyengebb kerettel.
Fantasztikus ami a Milannal a jatekosok, edzo, es szakmai vezetok kozott kialakult.

Az Inter altal elveszitett vagy a Milan altal megnyert Scudetto lesz ez?
Inkabb mindketto.
De a Milan az utolso par meccsen megmutatta, mennyire eros lelkileg, es a lelektanilag a legjobb csapat.
Gratulalok Piolinak, elkepeszto munkat tett bele es hatalmas eredmenyt er el.
Ha Squinzi itt lenne biztos nagyon boldog lenne, vilag eletben a legnagyobb Milan szurkolo volt.
A fia Marco is nagy Milan szurkolo.
A Milan joggal gondolja hogy unnepelni fog vasarnap este, de nekunk kotelessegunk a bajnoksagot meltoan befejezni.

Marottaval nem beszeltem.
Viszont Maldinivel es Massaraval barati a kapcsolatom, es tobbszor is beszeltunk, folyamatos a kapcsolat.
Raspadori es Berardi a Milanba?
Raspadori szamara meg tobb tapasztalatra lenne szuksege, Berardi kapcsan targyaltunk a Milan vezetessel, de jelenleg allnak a targyalasok a Milan tulajdonosvaltasa miatt.
Scamacca?
Tobb Olasz klub is erdekldott, Inter es a Milan is, szeretnem ha Olaszorszagban maradna, de jelenleg nagyobb piaca van kulfoldon.

"
segogabor
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
Tartózkodási hely: Győr

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: segogabor »

interfan írta: 2022.05.17. 08:42 Carnevali a Sass elnoke:

"
Remelem hamar elerkezik a Milan elleni meccs, es hamar le is zarul.
Annyi Milan szurkolo jonne, hogy a 75 ezres San Siro sem lenne eleg, nem hogy a 24 ezres Mapei.
Az Inter, sot a Napoli is erosebb mint a Milan, de lenyugozo amit a Milan veghez vitt egy gyengebb kerettel.
Fantasztikus ami a Milannal a jatekosok, edzo, es szakmai vezetok kozott kialakult.

Az Inter altal elveszitett vagy a Milan altal megnyert Scudetto lesz ez?
Inkabb mindketto.
De a Milan az utolso par meccsen megmutatta, mennyire eros lelkileg, es a lelektanilag a legjobb csapat.
Gratulalok Piolinak, elkepeszto munkat tett bele es hatalmas eredmenyt er el.
Ha Squinzi itt lenne biztos nagyon boldog lenne, vilag eletben a legnagyobb Milan szurkolo volt.
A fia Marco is nagy Milan szurkolo.
A Milan joggal gondolja hogy unnepelni fog vasarnap este, de nekunk kotelessegunk a bajnoksagot meltoan befejezni.

Marottaval nem beszeltem.
Viszont Maldinivel es Massaraval barati a kapcsolatom, es tobbszor is beszeltunk, folyamatos a kapcsolat.
Raspadori es Berardi a Milanba?
Raspadori szamara meg tobb tapasztalatra lenne szuksege, Berardi kapcsan targyaltunk a Milan vezetessel, de jelenleg allnak a targyalasok a Milan tulajdonosvaltasa miatt.
Scamacca?
Tobb Olasz klub is erdekldott, Inter es a Milan is, szeretnem ha Olaszorszagban maradna, de jelenleg nagyobb piaca van kulfoldon.

"
Nekem ez kisértiesen a Lazio - Interre hajaz ,amikor mindenki azt mondta,hogy a Lazio lefekszik nekünk,és mindenki Nekünk fog szurkolni , sőt a saját szurkolói kérték a Lazio játékosait,hogy ne tegyék oda magukat. Vasárnap ünnepelünk,higgyétek el :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

segogabor írta: 2022.05.17. 09:36
interfan írta: 2022.05.17. 08:42 Carnevali a Sass elnoke:

"
Remelem hamar elerkezik a Milan elleni meccs, es hamar le is zarul.
Annyi Milan szurkolo jonne, hogy a 75 ezres San Siro sem lenne eleg, nem hogy a 24 ezres Mapei.
Az Inter, sot a Napoli is erosebb mint a Milan, de lenyugozo amit a Milan veghez vitt egy gyengebb kerettel.
Fantasztikus ami a Milannal a jatekosok, edzo, es szakmai vezetok kozott kialakult.

Az Inter altal elveszitett vagy a Milan altal megnyert Scudetto lesz ez?
Inkabb mindketto.
De a Milan az utolso par meccsen megmutatta, mennyire eros lelkileg, es a lelektanilag a legjobb csapat.
Gratulalok Piolinak, elkepeszto munkat tett bele es hatalmas eredmenyt er el.
Ha Squinzi itt lenne biztos nagyon boldog lenne, vilag eletben a legnagyobb Milan szurkolo volt.
A fia Marco is nagy Milan szurkolo.
A Milan joggal gondolja hogy unnepelni fog vasarnap este, de nekunk kotelessegunk a bajnoksagot meltoan befejezni.

Marottaval nem beszeltem.
Viszont Maldinivel es Massaraval barati a kapcsolatom, es tobbszor is beszeltunk, folyamatos a kapcsolat.
Raspadori es Berardi a Milanba?
Raspadori szamara meg tobb tapasztalatra lenne szuksege, Berardi kapcsan targyaltunk a Milan vezetessel, de jelenleg allnak a targyalasok a Milan tulajdonosvaltasa miatt.
Scamacca?
Tobb Olasz klub is erdekldott, Inter es a Milan is, szeretnem ha Olaszorszagban maradna, de jelenleg nagyobb piaca van kulfoldon.

"
Nekem ez kisértiesen a Lazio - Interre hajaz ,amikor mindenki azt mondta,hogy a Lazio lefekszik nekünk,és mindenki Nekünk fog szurkolni , sőt a saját szurkolói kérték a Lazio játékosait,hogy ne tegyék oda magukat. Vasárnap ünnepelünk,higgyétek el :)
Legyen igy. :)
De azert a hazad ne tedd ra. :D

Nekem inkabb a 2010-es Lazio-Inter "Oh No" meccsre hajaz.

En inkabb azt nem ertem, hogy miert kell a Milan segget kinyalni a Sassnak meg a bajnoksag vege elott?
Mar egyertelmuen ugy beszel a Sass elnoke is a Milanrol, mint a bajnokcsapatrol.
Nem ertem miert nem lehet ezzel 1 hetet varni...
Na mindegy, ez van.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Nehéz elképzelni hogy döntetlennél rosszabb eredmény szülessen a Milan szempontjából.
Be kéne dobni némi prémiumot hogy a Sass megszakadjon a győzelemért, ellenkező esetben biztos hogy nem akarnak megsérülni és kockáztatni sem!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2022.05.17. 09:59 Nehéz elképzelni hogy döntetlennél rosszabb eredmény szülessen a Milan szempontjából.
Be kéne dobni némi prémiumot hogy a Sass megszakadjon a győzelemért, ellenkező esetben biztos hogy nem akarnak megsérülni és kockáztatni sem!
Bedobunk egy kis "premiumot" a nem letezo penzunkbol. :D

Egyebkent ezt a Milan mar reg megtette, hisz nekik van is mibol, latva Carnevali szavait, es az egesz Sass tulajdonosi kor hatalmas Milan szurkolo.
Raadasul tobb Sass jatekos kapcsan is targyal a Milan...

Nekem rettento unszimpatikus amit a Sassuolo vezetes muvel.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Semmi nem szól mellettünk de talán ezért lehet egy kis esélyünk. ;) Fociba mindig benne van a dráma és a váraltlan fordulat is.
Emlékezzetek vissza pont a milan elleni meccsre. Első félidőbe közük nem volt az egészhez, 3-0-ra kellett volna mennünk. Fel sem merült bennem kikapunk....aztán meg....mégis. Sass ellen velük is lehet ilyen, vezetnek, dominálnak aztán a Sass talál egy gólt és egyből elkezdenek görcsölni. Utána már bármi benne lehet. Lehet felszabadultak meg minden de azért tudják, hogy mi a tét és azt is ez az utolsó meccs....rengeteg ünnepelni készülő drukkerük előtt....ha meg elbukják az nagy dráma. Persze nekik.
2002 májusa miatt meg igazán kijárna most mi legyünk bajnokok vert helyzetből. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Azert milyen erdekes a sors:

- 2010/11:

Inter: Szuperkupa + Kupa
Milan: Scudetto

- 2021/22:

Inter: Szuperkupa + Kupa
Milan: ???


2002 majus 5: Lazio-Inter
2010 majus 5: Kupagyozelem

2010 majus 22: BL gyozelem
2022 majus 22: ???

Majus 5 a sors mar egyszer ha nem is ugyanugy, de egy kisebb vigasszal viszaadta.
Majus 22 orok unnep, de most kerdes dupla unnep lesz e, vagy itt a sors elvesz valamit...
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2022.05.17. 10:03
Inter101 írta: 2022.05.17. 09:59 Nehéz elképzelni hogy döntetlennél rosszabb eredmény szülessen a Milan szempontjából.
Be kéne dobni némi prémiumot hogy a Sass megszakadjon a győzelemért, ellenkező esetben biztos hogy nem akarnak megsérülni és kockáztatni sem!
Bedobunk egy kis "premiumot" a nem letezo penzunkbol. :D

Egyebkent ezt a Milan mar reg megtette, hisz nekik van is mibol, latva Carnevali szavait, es az egesz Sass tulajdonosi kor hatalmas Milan szurkolo.
Raadasul tobb Sass jatekos kapcsan is targyal a Milan...

Nekem rettento unszimpatikus amit a Sassuolo vezetes muvel.
Én kint leszek a Samp meccsen vasárnap,de alapvetően a kupagyőztes megyek ünneppeni.
Ha valami csoda folytán mégis összejönnek a bajnoki cím akkor az óriási élmény lenne,de erre most nagyon minimális esély van.A Bologna meccs után kiemgedtük a kezünkből az irányítást azóta minden a Milán kezére játszik pl.Acerbi vagy a Fio kapus bénáuása vagy az első gól az Atalanta ellen.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Scudetto oddsok:

Milan: 1.08X

Inter: 7.00X


Azert nem semmi hullamvasut volt ez ha megnezzuk:

- Augusztus vege bajnoki rajt elott:
Juve: 2,1X
Inter: 4X
Napoli: 11X
Milan: 16X

- Bajnoki rajt, mercato zaras utan szeptember:
Inter: 3X
Napoli: 3,75X
Juve: 4,75X
Milan: 6X

- December vege:
Inter: 1,29X
Napoli: 9X
Milan: 10X
Juve: 19X

- Marcius kozepe:
Inter: 1,5X
Milan: 4,75X
Napoli: 5,5X
Juve: 26X

- Aprilis vege:
Inter: 1,38X
Milan: 3X
Napoli: 151X
Juve: 200X
Tombi1986
Hozzászólások: 1069
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Abban az esetben, ha Milan 0:0-ra fog játszani akkor bajnokok leszünk. 1000%, hogy nem fognak kockáztatni.
Saussulo játékosainak pedig érdeke, hogy jól játszanak és ne adják a nevüket egy barátságos döntetlenhez, de majd vasárnap okosabbak leszünk.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Tombi1986 írta: 2022.05.18. 05:45 Abban az esetben, ha Milan 0:0-ra fog játszani akkor bajnokok leszünk. 1000%, hogy nem fognak kockáztatni.
Saussulo játékosainak pedig érdeke, hogy jól játszanak és ne adják a nevüket egy barátságos döntetlenhez, de majd vasárnap okosabbak leszünk.
Én már nem tippelek semmit. :) Várom a vasárnapot és reménykedem benne sikerülhet.
Ha nyerünk és ez sem lesz elég akkor persze az szar lesz de összeségében már nem érint majd olyan szarul mert kicsit készülünk is rá, tudjuk nem mi leszünk az esélyesek.
Persze látva majd ilyen Leao meg Hernandez féléket ünnepelni a kupával...na az még gyomros lesz....
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Közben látom, hogy a Toro már 50 pontnál jár a bajnokágban.
A tavalyi 37 pont után ez nem kis előrelépés.
Szerintem Jurisocot érdemes lenne szemmel tartani.
möszi
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Cupi írta: 2022.05.18. 12:25
Tombi1986 írta: 2022.05.18. 05:45 Abban az esetben, ha Milan 0:0-ra fog játszani akkor bajnokok leszünk. 1000%, hogy nem fognak kockáztatni.
Saussulo játékosainak pedig érdeke, hogy jól játszanak és ne adják a nevüket egy barátságos döntetlenhez, de majd vasárnap okosabbak leszünk.
Én már nem tippelek semmit. :) Várom a vasárnapot és reménykedem benne sikerülhet.
Ha nyerünk és ez sem lesz elég akkor persze az szar lesz de összeségében már nem érint majd olyan szarul mert kicsit készülünk is rá, tudjuk nem mi leszünk az esélyesek.
Persze látva majd ilyen Leao meg Hernandez féléket ünnepelni a kupával...na az még gyomros lesz....
Ráadásul ez nekünk interistaknak előny, mert már elkönyveltük, hogy ez a bajnokság elúszott és nem fogunk hatalmasat csalódni, ha valóban így is lesz. Szemben a milan szurkolóival, akik meg éppen a pezsgőt válogatják a vasárnap esti meccshez. Na őket egy vereség és párhuzamosan az inter győzelme eléggé padlóra vágná... :D
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

cuchu11 írta: 2022.05.18. 12:35 Közben látom, hogy a Toro már 50 pontnál jár a bajnokágban.
A tavalyi 37 pont után ez nem kis előrelépés.
Szerintem Jurisocot érdemes lenne szemmel tartani.
Én már valaki 4 védős edzőt tartanék szemmel lassan 🤣
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2022.05.18. 16:12
cuchu11 írta: 2022.05.18. 12:35 Közben látom, hogy a Toro már 50 pontnál jár a bajnokágban.
A tavalyi 37 pont után ez nem kis előrelépés.
Szerintem Jurisocot érdemes lenne szemmel tartani.
Én már valaki 4 védős edzőt tartanék szemmel lassan 🤣
Ezzel en is egyetertek, ezek a fix es egyetlen egy 3 vedos taktikat jatszo edzoket valahogy en nem eroltetnem annyira.

En akit inkabb "figyelnek" az Thiago Motta.
O valoban "fiatal" es egy total 0 Speziat tart benn.

Viszont nem nagyon hemzsegnek Olaszban az edzotehetsegek.
Nem nagyon tudnek olyat mondani, aki elerheto, es biztos elorelepes Inzaghihoz kepest.
Ezt nem csak Olaszra, hanem ugy eleve is ertve.
Az ilyen antifocit meg a jatekbol gunyt uzo Simeone nekem az eletben nem kellene.
Es nekem valahogy Pochettino sem azt mutatta meg, hogy mekkora edzo zseni...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Legalább a Cagliari kiesett! :thumbup: :clap:
Oda is valók…
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

La Gazzettán olvastam, hogy Maldini a Bremer, Zaniolo, Renato Sanches hármast akarja a Milánba! Ott van elég pénz lóvéra, bárkit megvesznek kilóra sajnos! Zaniolot nem kell mondjam mennyire fáj még mindig ahogy elbasztuk és ha még Bremert is elviszik előlünk nagyon boldog leszek! Renato Sanches már csak hab lenne a tortán! Mikor lesz már vége ennek a csóróságnak nem tudom, de fájdalmas lesz nézni ahogy Milánó rondábbik fele folyamatosan erősödik, mi meg kiárusítjuk a legjobbjainkat és se új tulaj, se stadion projekt, se Grande Inter!
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Hát pedig erre fel kell készülni lelkileg hogy a Milan mindenkire rámegy aki nekünk is kell.
Bremer talán állja a szavát (áll ' Marottaval megegyezett már), mondjuk a pénz nagyúr,meg még azt írták hogy a Milan tud segíteni az olasz állampolgárságban , mondjuk ez a csalóknak is bejött Suareznél ,ja nem :lolno:
Ott már tuti a tulaj váltás? mintha napokban láttam volna valamit hogy elakadtak a tárgyalások.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

lucky0 írta: 2022.05.28. 14:26 La Gazzettán olvastam, hogy Maldini a Bremer, Zaniolo, Renato Sanches hármast akarja a Milánba! Ott van elég pénz lóvéra, bárkit megvesznek kilóra sajnos! Zaniolot nem kell mondjam mennyire fáj még mindig ahogy elbasztuk és ha még Bremert is elviszik előlünk nagyon boldog leszek! Renato Sanches már csak hab lenne a tortán! Mikor lesz már vége ennek a csóróságnak nem tudom, de fájdalmas lesz nézni ahogy Milánó rondábbik fele folyamatosan erősödik, mi meg kiárusítjuk a legjobbjainkat és se új tulaj, se stadion projekt, se Grande Inter!
Ebből nekem csak Bremer fájna. Renato Sanchez szerintem nem nagy szám, Zaniolo meg szegény elég sokat sérült és pl. tavasszal ő sem hozott semmi extrát. Volt, hogy meccsekre teljesen eltűnt. ;)
Abban viszont teljesen egyetértek, hogy tök jó lenne ha lenne új tulajunk és ennek a csóriságnak meg azon agyalásnak kit adjunk el vége lenne. :?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2022.05.28. 15:53 Ott már tuti a tulaj váltás? mintha napokban láttam volna valamit hogy elakadtak a tárgyalások.
Igen tuti, mar csak a hivatalos bejelentes van hatra.

Amit lathattal, hogy az Investcorp vezetoje elmondta, a Milan nem az o ajanlatukat fogadta el, ezert nem ok lesznek a Milan uj tulajdonosai, hanem a RedBird.

A RedBird 1 milliard 300 millio eurot fizet a klub 70%-ert, es opcios joguk lesz tovabbi 500 millioert megvenni a maradek 30%-ot par even belul.

Scaroni a Milan elnoke elmondta, helyesek a sajtoban megjelent szamok az uzletel kapcsolatban.

Maldini pedig elmondta, ha a Milan a BL-ben is tenyezo akar lenni, akkor erositeni kell a nyaron komolyan, de meg nem beszelt az uj tulajdonos RedBird vezetoivel a mercatot illetoen.
Valamint elmondta, o is a ujsagokbol ertesult az uj tobbsegi tulajdonos erkezeserol, ez pedig nem volt fair az Elliott reszerol.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Interfan, egy kérdés. Mennyi a vagyona a RedBird-nek és mennyi az Elliott-nak? Csak mert mintha azt hallottam volna, hogy az új tulaj jóval kevesebb pénzzel rendelkezik.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2022.05.29. 10:54 Interfan, egy kérdés. Mennyi a vagyona a RedBird-nek és mennyi az Elliott-nak? Csak mert mintha azt hallottam volna, hogy az új tulaj jóval kevesebb pénzzel rendelkezik.
Altaluk kezelt vagyon kb 7-8 milliard.

Elliott altal kezelt vagyon valoban mas szint, mivel 50 milliard kozeli.

Viszont az Inter akkor koltotte a legtobb penzt, amikor Moratti es a Saras volt a tulajdonos, akiknek osszvissz 2 milliard volt a kezelt vagyonuk.

Szoval leginkabb attol fugg, ki mibe mennyit fektet, es mire fekteti a hangsulyt.
Egyebkent az Elliott is marad 30%-al, es ekkora vagyonokbol legyen az "csak" 7-8 milliardos, evente 100m-t beletenni a mercatoba nem penz, ha valoban a futballra teszik a hangsulyt es az lesz a fotevekenyseg.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

interfan írta: 2022.05.29. 11:03
Francesco írta: 2022.05.29. 10:54 Interfan, egy kérdés. Mennyi a vagyona a RedBird-nek és mennyi az Elliott-nak? Csak mert mintha azt hallottam volna, hogy az új tulaj jóval kevesebb pénzzel rendelkezik.
Altaluk kezelt vagyon kb 7-8 milliard.

Elliott altal kezelt vagyon valoban mas szint, mivel 50 milliard kozeli.

Viszont az Inter akkor koltotte a legtobb penzt, amikor Moratti es a Saras volt a tulajdonos, akiknek osszvissz 2 milliard volt a kezelt vagyonuk.

Szoval leginkabb attol fugg, ki mibe mennyit fektet, es mire fekteti a hangsulyt.
Egyebkent az Elliott is marad 30%-al, es ekkora vagyonokbol legyen az "csak" 7-8 milliardos, evente 100m-t beletenni a mercatoba nem penz, ha valoban a futballra teszik a hangsulyt es az lesz a fotevekenyseg.
Köszi! Ami azért megnyugtató, hogy állítólag a fizetési sapkát tartani akarja az új tulaj is. Ergo 6 millió a maximum, azért pedig nehéz lesz sztárokért versenyezni. Okosan azért lehet, de ezt ha megtartják, akkor nehezebb helyzetben vannak.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2022.05.29. 14:04
interfan írta: 2022.05.29. 11:03
Francesco írta: 2022.05.29. 10:54 Interfan, egy kérdés. Mennyi a vagyona a RedBird-nek és mennyi az Elliott-nak? Csak mert mintha azt hallottam volna, hogy az új tulaj jóval kevesebb pénzzel rendelkezik.
Altaluk kezelt vagyon kb 7-8 milliard.

Elliott altal kezelt vagyon valoban mas szint, mivel 50 milliard kozeli.

Viszont az Inter akkor koltotte a legtobb penzt, amikor Moratti es a Saras volt a tulajdonos, akiknek osszvissz 2 milliard volt a kezelt vagyonuk.

Szoval leginkabb attol fugg, ki mibe mennyit fektet, es mire fekteti a hangsulyt.
Egyebkent az Elliott is marad 30%-al, es ekkora vagyonokbol legyen az "csak" 7-8 milliardos, evente 100m-t beletenni a mercatoba nem penz, ha valoban a futballra teszik a hangsulyt es az lesz a fotevekenyseg.
Köszi! Ami azért megnyugtató, hogy állítólag a fizetési sapkát tartani akarja az új tulaj is. Ergo 6 millió a maximum, azért pedig nehéz lesz sztárokért versenyezni. Okosan azért lehet, de ezt ha megtartják, akkor nehezebb helyzetben vannak.
Szerintem Olaszorszag es a Seria A eleve nincs azon a szinten, hogy a legnagyobb sztarokert versenyezzen.

5-6-7m fizetesbol viszont azert lehet jo, sot nagyon jo neveket is igazolni.
Persze a "top 10-re" nem eleg, mert ott 15-20m-nal kezdodnek a fizuk, de az egy masik univerzum.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Na a Monza feljutott...akkor a Pirola és Di Gregorio kettőst kötelezően meg kell hogy vásárolják összesen 12 mikulásért!? Mert akkor már csak 48 kell a tulajok boldogságához! Elvileg...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

lucky0 írta: 2022.05.29. 23:19 Na a Monza feljutott...akkor a Pirola és Di Gregorio kettőst kötelezően meg kell hogy vásárolják összesen 12 mikulásért!? Mert akkor már csak 48 kell a tulajok boldogságához! Elvileg...
DiGregoriot mar irjak, hogy 4m-ert megveszik, mivel aktivialodott a kotelezo opcio, hivatalos bejelentes meg nincs.

3 jatekost irnak, hogy a feljutas miatt kotelezo megvenniuk, egyik DiGregorio 4m-ert, viszont Pirolat nem emlitik.

Pirola 8m-rol mar ellentmondasos hirek erkeznek...
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2022.05.30. 06:14
lucky0 írta: 2022.05.29. 23:19 Na a Monza feljutott...akkor a Pirola és Di Gregorio kettőst kötelezően meg kell hogy vásárolják összesen 12 mikulásért!? Mert akkor már csak 48 kell a tulajok boldogságához! Elvileg...
DiGregoriot mar irjak, hogy 4m-ert megveszik, mivel aktivialodott a kotelezo opcio, hivatalos bejelentes meg nincs.

3 jatekost irnak, hogy a feljutas miatt kotelezo megvenniuk, egyik DiGregorio 4m-ert, viszont Pirolat nem emlitik.

Pirola 8m-rol mar ellentmondasos hirek erkeznek...
Az ő opciója nem volt kötelező.
Nagy tehetségnek tartotta Conte, lehet megnézném a nyáron, bal lábas, ha tényleg ügyes, meg is van a Bastoni utód.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2022.05.30. 06:52
interfan írta: 2022.05.30. 06:14
lucky0 írta: 2022.05.29. 23:19 Na a Monza feljutott...akkor a Pirola és Di Gregorio kettőst kötelezően meg kell hogy vásárolják összesen 12 mikulásért!? Mert akkor már csak 48 kell a tulajok boldogságához! Elvileg...
DiGregoriot mar irjak, hogy 4m-ert megveszik, mivel aktivialodott a kotelezo opcio, hivatalos bejelentes meg nincs.

3 jatekost irnak, hogy a feljutas miatt kotelezo megvenniuk, egyik DiGregorio 4m-ert, viszont Pirolat nem emlitik.

Pirola 8m-rol mar ellentmondasos hirek erkeznek...
Az ő opciója nem volt kötelező.
Nagy tehetségnek tartotta Conte, lehet megnézném a nyáron, bal lábas, ha tényleg ügyes, meg is van a Bastoni utód.
Bastoni utod legyen inkabb maga Bastoni. :)

Egyebkent valoban meglehetne probalni par fiatalt, ahelyett hogy ilyen Acerbi, Leiva es tarsaikkal ijeszgetnek.
Csak hat amig Olasz edzonk van, erre az esely gyakorlatilag 0.
Lasd most is Satriano vs Caicedo, nyaron Vanheusden vs Kolarov, es meg lehetne sorolni holnapig elozo edzoinkkel is.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Azért ennek a Lecce,Cremonese.Monza feljutó sornak nem sok értelme van, tényleg ideje lenne már 18csapatosra szűkíteni a ligát. Bár nyilván a helyieknek hatalmas élmény lesz az A osztály, de kétlem, hogy sok esélyük lesz bent maradni. Mindenesetre 6 győzelmet be kell kalkulálni ellenük, meg kettőt a milan ellen,ezek a minimum elvárásaim a következő szezonra :D

https://football-italia.net/serie-a-202 ... ew-season/

Aug 14től Nov 14-ig lesz egy komoly 3hónapos terhelés, addig jó lenne versenyben maradni mindenhol, aztán januárban megtoljuk és jöhet a második csillag 8-)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

brecsinho írta: 2022.05.30. 13:29 Azért ennek a Lecce,Cremonese.Monza feljutó sornak nem sok értelme van, tényleg ideje lenne már 18csapatosra szűkíteni a ligát. Bár nyilván a helyieknek hatalmas élmény lesz az A osztály, de kétlem, hogy sok esélyük lesz bent maradni. Mindenesetre 6 győzelmet be kell kalkulálni ellenük, meg kettőt a milan ellen,ezek a minimum elvárásaim a következő szezonra :D

https://football-italia.net/serie-a-202 ... ew-season/

Aug 14től Nov 14-ig lesz egy komoly 3hónapos terhelés, addig jó lenne versenyben maradni mindenhol, aztán januárban megtoljuk és jöhet a második csillag 8-)
Az még csak 24 pont. Kiesés lenne nekünk is. :D

Egyébként a Monza bajnok szeretne lenni. :D

"Történelmi mérföldkőhöz érkeztünk. 1912 óta egyszer sem szerepelt a Serie A-ban a csapat. Miért ne vágyhatnánk még feljebb? Hozzászoktam a sikerekhez, meg akarjuk nyerni a Scudettót és a Bajnokok Ligáját is" - jegyezte meg a Monza feljutása kapcsán a klub tulajdonosa, Silvio Berlusconi.
Az AC Milan egykori nagyfőnökének "jobb keze", Adriano Galliani hozzátette: "hihetetlen álmot valósítottunk meg. A játékospiac? Tudják, hogy jól ismert költekező vagyok.."
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Frissitve:
Mar hivatalos is.

Ma lesz hivatalos a Milan eladasa.
Scaroni a Milan jelenlegi elnoke elmondta, az uj tulajdonossal a Milan egy nagyon nagy es magaszintu mercato ele nez.
Elmondtak, a BL-ben is versenykepesek akarnak lenni, igy csinaljak a nyari piacot.

A RedBird vezetoi mar Milanoban vannak, sot a Milan szekhazban, ahol hamarosan bejelentik a vasarlast.

1 milliard 200 millio euroert veszik meg a klub 70%-at, es 2027-ben tovabbi 500m-ert megvehetik a maradek 30%-ot az Elliottol.

A megvetelen kivul, 300m euros tokemelest es penzt tesznek a kluba azonnal.
Ezen kivul az 1 milliard 200 millios vetelarbol, az Elliott tovabbi 600m eurot tesz a Milanba, mint tulajdonosi kolcson.
Ezt a tovabbi 600m-t a Milannak 2027-ig kell visszafizetni az Elliottnak, pont addig amikor a maradek 30%-ra opcios joguk lesz.
Magyarul 690m euroert veszik majd meg a Milan tovabbi 30%-at 2027-ben.

Igy osszesegeben az uj tulajdonos erkezesevel, 900m euros tokeinjekciot kap a Milan a koltsegvetesbe.


Azert az Elliott elott le a kalappal.
Egy roncsbol egy aranybanyat epitettek.
1 milliard 200 millio most a 70%-ert.
Majd tovabbi 690 millio 2027-ben a 30%-ert.
Brutalis...
Magyarul a Milan 100%-ert osszesen majdnem 2 milliardot fizet a RedBird es ennyit kap az Elliott.
2018-ban 303 millioert jutottak a Milanhoz.
Most meg eladjak majdnem 2 milliardert.
Ezt hivjak uzletnek, dobbenetes...

RedBird megkoszonte az Elliottnak, mint mondtak megmutatta az Elliott, hogy egy klub sikeres tudott lenni ugyis, hogy kozben nem adosodik el, kifizeti hiteleit, egeszesegesen mukodik, es fenntarhato.
A RedBird celja, hogy Olaszorszag utan a vilagon is visszaterjen a Milan a labdarugas tetejere.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Megveszik hozzá nekik Arnautovic-ot, irány a BL győzelem. Óriási, hogy egy nulla Milan egy harmatgyenge olasz bajnokságot megnyer és mindenki vak lesz. Ez a Milan a BL-ben akkor sem lesz komoly tényező még évekig, ha elkezdenek tényleg invesztálni megfelelően. Egy PL szinten erős középmezőny eleje maximum a Milan most.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Francesco írta: 2022.06.01. 11:40 Megveszik hozzá nekik Arnautovic-ot, irány a BL győzelem. Óriási, hogy egy nulla Milan egy harmatgyenge olasz bajnokságot megnyer és mindenki vak lesz. Ez a Milan a BL-ben akkor sem lesz komoly tényező még évekig, ha elkezdenek tényleg invesztálni megfelelően. Egy PL szinten erős középmezőny eleje maximum a Milan most.
Na meg pont Piolival fognak mondjuk a 4-ig menetelni....jaja. :D BL-ben nagyon erős kerettel és klasszis edzőkkel is buknak el már korán csapatok....
KInt totál el vannak tőlük szállva. Capello is is nyilatkozta 1 hete kb ez a milan megérett a BL-re..... :shock:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.06.01. 11:44
Francesco írta: 2022.06.01. 11:40 Megveszik hozzá nekik Arnautovic-ot, irány a BL győzelem. Óriási, hogy egy nulla Milan egy harmatgyenge olasz bajnokságot megnyer és mindenki vak lesz. Ez a Milan a BL-ben akkor sem lesz komoly tényező még évekig, ha elkezdenek tényleg invesztálni megfelelően. Egy PL szinten erős középmezőny eleje maximum a Milan most.
Na meg pont Piolival fognak mondjuk a 4-ig menetelni....jaja. :D BL-ben nagyon erős kerettel és klasszis edzőkkel is buknak el már korán csapatok....
KInt totál el vannak tőlük szállva. Capello is is nyilatkozta 1 hete kb ez a milan megérett a BL-re..... :shock:
Mehetnek oda jo nevek, es vannak is kepbe, de a BL-re az iden meg nagyon nem lesz eleg.
Sot ha jovore is ontik a penzt, es vasarolnak, akkor sem, ha Pioli marad az edzo.
Oda eloszor egy komoly edzo kellene.

Viszont nekunk nem azzal kell foglalkozni, hogy a BL-ben mi lesz, hanem hogy a bajnoksagban.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.06.01. 11:49

Viszont nekunk nem azzal kell foglalkozni, hogy a BL-ben mi lesz, hanem hogy a bajnoksagban.
Ott biztos, hogy erősebbek lesznek mint idén. Ez sajnos nem kérdés.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.06.01. 11:56
interfan írta: 2022.06.01. 11:49

Viszont nekunk nem azzal kell foglalkozni, hogy a BL-ben mi lesz, hanem hogy a bajnoksagban.
Ott biztos, hogy erősebbek lesznek mint idén. Ez sajnos nem kérdés.
Ezert kell nekunk is szepen erositeni, es elorelepni.
Meg egy ilyen gyenge bajnoksag nem lesz mint az idei volt.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

brecsinho írta: 2022.05.30. 13:29 Azért ennek a Lecce,Cremonese.Monza feljutó sornak nem sok értelme van, tényleg ideje lenne már 18csapatosra szűkíteni a ligát. Bár nyilván a helyieknek hatalmas élmény lesz az A osztály, de kétlem, hogy sok esélyük lesz bent maradni. Mindenesetre 6 győzelmet be kell kalkulálni ellenük, meg kettőt a milan ellen,ezek a minimum elvárásaim a következő szezonra :D

https://football-italia.net/serie-a-202 ... ew-season/

Aug 14től Nov 14-ig lesz egy komoly 3hónapos terhelés, addig jó lenne versenyben maradni mindenhol, aztán januárban megtoljuk és jöhet a második csillag 8-)
A Monzában még csak-csak lesz potenciál Berlusconi beletett pénze és Galliani ügyeskedései miatt, de a Lecce-Cremonese duó szinte biztosan csak liftezni jön.
Régóta téma a létszámcsökkentés, de a tavaly nyári tárgyaláson mégsem szavazták meg ezt a résztvevők.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Cupi írta: 2022.06.01. 11:56
interfan írta: 2022.06.01. 11:49

Viszont nekunk nem azzal kell foglalkozni, hogy a BL-ben mi lesz, hanem hogy a bajnoksagban.
Ott biztos, hogy erősebbek lesznek mint idén. Ez sajnos nem kérdés.
Mivel végül nem arab olajmágnások vették meg a Milant,
én nem látom, hogy miért kellene félni tőlük.
Lehet bemutatkozásként vesznek egy-két jó nevet,
de hosszútávon profitot akarnak.
Szerintem továbbra is a gyuve lesz a referencia pont olaszban.
Nekik a Fiat presztízsből alányúl, ha kell.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Maria Sole Ferrieri Caputi lesz az első női játékvezető, aki szerepet kap a Serie A-ban a következő szezontól. Mindezt Gianluca Rocchi erősítette meg egy friss interjújában, amit a Corriere dello Sport közölt. Ferrieri Caputi decemberben már közreműködött egy Serie A-s csapat mérkőzésén, amikor a Cagliari olasz kupa mérkőzésén lehetett a bírói team tagja.

Fb/ Azzurri

Azért ez nekem kicsit furcsa lesz, de gondolom nem egy Inter-Juvéval fog kezdeni. :) Amúgy örülök neki.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Festa »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.22. 15:44 Maria Sole Ferrieri Caputi lesz az első női játékvezető, aki szerepet kap a Serie A-ban a következő szezontól. Mindezt Gianluca Rocchi erősítette meg egy friss interjújában, amit a Corriere dello Sport közölt. Ferrieri Caputi decemberben már közreműködött egy Serie A-s csapat mérkőzésén, amikor a Cagliari olasz kupa mérkőzésén lehetett a bírói team tagja.

Fb/ Azzurri

Azért ez nekem kicsit furcsa lesz, de gondolom nem egy Inter-Juvéval fog kezdeni. :) Amúgy örülök neki.
A Juve -Inter erős lenne,de egy Roma-Lazio vagy egy Sampdoria-Genoa befigyelhet
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

HIVATALOS: Az olasz labdarúgó-szövetség elfogadta azt a javaslatot, hogy a Serie A 2022/2023-as szezonjának végén ha egyenlő pontszámmal végez az első két helyezett, akkor egy döntő keretein belül döntsenek a bajnoki cím sorsáról.

A Serie A történetében egy időben érvényben volt ez a fajta rendszer, azonban a valóságban a fináléra csak egyszer került sor, amikor 1964-ben a Bologna úgy lett bajnok, hogy 2-0-ra legyőzte az Intert a pluszmérkőzésen.

A szövetség elnöke, Gabriele Gravina korábban már többször is hangsúlyozta, hogy az izgalmasabb bajnokság érdekében támogatja, hogy idővel bevezessék a szezon végi rájátszást, hogy például az alapszakasz első négy vagy nyolc helyezettje közt playoff keretein belül döntsenek a végső helyezésekről és a bajnoki cím sorsáról.

Fb/ Azzurri
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Milan meghosszabította a szerződését a Pumaval. Állítólag évi 30m euros szerződés. Inter - Nike jelenleg 12,5m euro. Tehát itt van évi kb.20 m lehetőség a pénzügyi egyensúly javítására.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

cuchu11 írta: 2022.06.29. 14:44 Milan meghosszabította a szerződését a Pumaval. Állítólag évi 30m euros szerződés. Inter - Nike jelenleg 12,5m euro. Tehát itt van évi kb.20 m lehetőség a pénzügyi egyensúly javítására.
A Nike amúgy is elmehet mostmár a sunyiba, nem elég, hogy évről évre totál gyenge mezeket dob ki, plusz még amit fizet az is kevés. Ezt a 12,5 milliót szerintem még a Wink is megadná.
Alig várom, hogy elhúzzanak innen.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.29. 14:56
cuchu11 írta: 2022.06.29. 14:44 Milan meghosszabította a szerződését a Pumaval. Állítólag évi 30m euros szerződés. Inter - Nike jelenleg 12,5m euro. Tehát itt van évi kb.20 m lehetőség a pénzügyi egyensúly javítására.
A Nike amúgy is elmehet mostmár a sunyiba, nem elég, hogy évről évre totál gyenge mezeket dob ki, plusz még amit fizet az is kevés. Ezt a 12,5 milliót szerintem még a Wink is megadná.
Alig várom, hogy elhúzzanak innen.
Még 2 év sajnos hátravan a szerződésből. Ezt ha jól látom, még Thorir kötötte 2014-ben.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2022.06.29. 15:40
CsaSzi9294 írta: 2022.06.29. 14:56
cuchu11 írta: 2022.06.29. 14:44 Milan meghosszabította a szerződését a Pumaval. Állítólag évi 30m euros szerződés. Inter - Nike jelenleg 12,5m euro. Tehát itt van évi kb.20 m lehetőség a pénzügyi egyensúly javítására.
A Nike amúgy is elmehet mostmár a sunyiba, nem elég, hogy évről évre totál gyenge mezeket dob ki, plusz még amit fizet az is kevés. Ezt a 12,5 milliót szerintem még a Wink is megadná.
Alig várom, hogy elhúzzanak innen.
Még 2 év sajnos hátravan a szerződésből. Ezt ha jól látom, még Thorir kötötte 2014-ben.
Milannak se jart le a Pumaval, csak ujratargyaltak.

Nekunk is ezt kellett volna ezer eve...
Dehat dehat.
Nem baj, majd az uj tulajdonos.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2022.06.29. 15:45
cuchu11 írta: 2022.06.29. 15:40
CsaSzi9294 írta: 2022.06.29. 14:56

A Nike amúgy is elmehet mostmár a sunyiba, nem elég, hogy évről évre totál gyenge mezeket dob ki, plusz még amit fizet az is kevés. Ezt a 12,5 milliót szerintem még a Wink is megadná.
Alig várom, hogy elhúzzanak innen.
Még 2 év sajnos hátravan a szerződésből. Ezt ha jól látom, még Thorir kötötte 2014-ben.
Milannak se jart le a Pumaval, csak ujratargyaltak.

Nekunk is ezt kellett volna ezer eve...
Dehat dehat.
Nem baj, majd az uj tulajdonos.
Igen, még nekik is volt hátra egy év. Vagy nekik már csak 1 év volt hátra. Megközelítés kérdése.

Mindenesetre az a cirka éves 20 milla különbség durva, és egyáltalán nem reális.

Remélem idővel sikerül ezt a különbséget eltünteni.
Válasz küldése