Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Lukaku: "Csodálatos érzés újra itt lenni. Fantasztikus volt amit egy évvel ezelőtt véghezvittünk itt, ezalatt a csapatot, a szurkolókat és jómagamat értem. Az Inter sokat adott nekem, abban reménykedem, hogy most mégjobban fogom csinálni mint utoljára. Itt az ideje, hogy újra keményen dolgozzunk csapatként és remélhetőleg mégtöbbet érjünk el mint ezelőtt."

"Sok mindenről beszéltünk az elnök úrral; például, hogy milyen lehetetlennek tűnt a visszatérésem, de sikerült összehoznunk és ezért nagyon hálás vagyok neki. Végig harcolt értem és elhitte, hogy lehetséges. Végül sikerült és én el vagyok ragadtatva, hogy újra itt lehetek."

"Milanóba hazajöttem, a családom és én nagyon boldogok voltunk itt. Köszönhetően az embereknek, a szurkolóknak és a csapattársaimnak. Az első naptól kezdve, mindenki segített a beilleszkedésben. Nagyon boldog vagyok. Amikor elmentem Angliába, megtartottam a milánói otthonom. Alig várom, hogy újra együtt legyek a csapattársaimmal."

"Miért akartam visszajönni? Elsősorban a szurkolók és a csapattársaim miatt. Továbbá szerettem volna együtt dolgozni az edzővel. Kapcsolatban álltunk a szezon alatt, úgy gondolom nagyszerű munkát végez itt. Segíteni akarok a csapatnak, tenni szeretnék ezért a klubért."

"Várom, hogy újra együtt játszhassak Lautaroval. A csapat nagyszerűen játszott tavaly, kár hogy nem jött össze a bajnokság, de így is nyertek két fontos trófeát. Sok játékos fejlődött, itt kell folytatnunk és csak rajtunk múlik, hogy megnehezítsük a riválisaink életét. Jól fel kell készülnünk a szezonra, mert szeretnénk folytatni amit eddig csináltunk."

"Virtuálisan, majdnem minden csapattársammal beszéltem már. Szeretném nekik megköszönni, vissza akartam jönni, de hogy ez létrejöjjön, ahhoz nekik is nagy erőfeszítéseket kellett tenni. Nagyon hálás vagyok nekik. Ők olyanok mint a családom, ők a testvéreim."

"Nyilván szeretnék hozzáadni a góljaimhoz, de inkább a csapatra gondolok mint magamra. Azt akarom, hogy az Inter nyerjen, és mindent belefogok adni edzéseken és a meccseken, hogy ez így legyen."

"Üzenet a szurkolóknak? Igen, örülök, hogy itt lehetek és minden nap, mindenem beleadom, hogy újra együtt nyerjünk. Szeretnék nekik és a csapattársaimnak örömöt szerezni."

"Köszönöm"

Fb/ Il B.U.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Azért várjunk még azzal,hogy Dzekon marad a 9-es...van még idő augusztusig bőven,gondolom lesz még itt pár csavar,nem lepődnék meg,ha mondjuk egy Galata vagy katari csapat bekopogtatna nála.

Lukaku visszahozatala ilyen feltételekkel a tavalyi 115m eladás után bent lesz Marotta top3 ever businessben :clap:
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

brecsinho írta: 2022.06.29. 22:38 Lukaku visszahozatala ilyen feltételekkel a tavalyi 115m eladás után bent lesz Marotta top3 ever businessben :clap:
Nagy húzás az biztos.
Eladjuk 115 milkóért, és 1 év múlva ingyen kölcsönnel visszahozzuk :DD
Persze ehhez nagyon kellett Lukaku akarata is, hogy mindenáron vissza akart jönni, Marotta meg ráharapott a dologra;)

Mostmár valahogy takarítsuk el Dzekot vagy Correát, mert kell Dybala is. Ő megint egy kicsit más stílus, amire szükség lehet.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

mike írta: 2022.06.30. 01:01
brecsinho írta: 2022.06.29. 22:38 Lukaku visszahozatala ilyen feltételekkel a tavalyi 115m eladás után bent lesz Marotta top3 ever businessben :clap:
Nagy húzás az biztos.
Eladjuk 115 milkóért, és 1 év múlva ingyen kölcsönnel visszahozzuk :DD
Persze ehhez nagyon kellett Lukaku akarata is, hogy mindenáron vissza akart jönni, Marotta meg ráharapott a dologra;)

Mostmár valahogy takarítsuk el Dzekot vagy Correát, mert kell Dybala is. Ő megint egy kicsit más stílus, amire szükség lehet.
Dzekot ÉS Correát :D
Egyébként Dzeko szerintem hasznos lehet kiegészítő emberként 20 percekre. A kaput érzi még, csak ne kelljen 50 meccset letolnia. Correa meg nem minőség, Őt akármikor eladnám.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Lukakut kozben be is mutattak a 90-es mezszammal, igy mar hivatalos is ez a mezszam.

https://m.fcinternews.it/focus/lukaku-h ... -90-899229
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

alwin91 írta: 2022.06.30. 06:19
mike írta: 2022.06.30. 01:01 Mostmár valahogy takarítsuk el Dzekot vagy Correát, mert kell Dybala is. Ő megint egy kicsit más stílus, amire szükség lehet.
Dzekot ÉS Correát :D
Egyébként Dzeko szerintem hasznos lehet kiegészítő emberként 20 percekre. A kaput érzi még, csak ne kelljen 50 meccset letolnia. Correa meg nem minőség, Őt akármikor eladnám.
Persze, Correáért pénzt is kérhetnénk, ha lenne aki kifizeti. Nehéz sztori, mert 30 milliót fizettünk érte, azóta sem értem....

Dzeko ilyen negyed órás vészmegoldásnak max, de azért meg itt tartani horror fizuért, hát nem tudom + elfogadja-e, hogy Lukaku innentől pótlék :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.06.30. 06:19 Lukakut kozben be is mutattak a 90-es mezszammal, igy mar hivatalos is ez a mezszam.

https://m.fcinternews.it/focus/lukaku-h ... -90-899229
Ez még szerencsére bármikor változhat. Ha pl. Dzeko lemond róla vagy lelép. :D Én még mindig tartom a bosnyák nem akar majd padozni és benne van elmegy. Tudom tudom a sűrű menetrend miatt ő is fog kezdeni mert kell majd a pihentetés de azért egy ilyen egóval rendelkező játékosoknak azért nagy gyomros amikor azt látják hoznak egy fiatalabb és jobb játékost /+ aki nagy kedvenc vot/ a helyedre......
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Erdemes a helyen kezelni, mert a forrasok sok esetben 0 szinvonal:

TS szerint a Milan igent mondott Dybala szerzodetesere, az uj tulajdonos megkezdte a targyalasokat, es hamarosan lezarhatja.

Corsera es a Republica szerint a Milan megtette az ajanlatat Dybalanak, es a felek kozelednek.

Calciomercato szerint is kozel Dybala a Milanhoz, mint ahogy a Radio Radio szerint is.

Il Matino szerint pedig a Napoli erdeklodik Correa irant.
Az Inter 25m-t ker, a Napoli kolcson + sima opciozna.


Ezen forrasok hitelessege erosen kerdeses es ketseges...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.06.30. 08:21 Erdemes a helyen kezelni, mert a forrasok sok esetben 0 szinvonal:

TS szerint a Milan igent mondott Dybala szerzodetesere, az uj tulajdonos megkezdte a targyalasokat, es hamarosan lezarhatja.

Corsera es a Republica szerint a Milan megtette az ajanlatat Dybalanak, es a felek kozelednek.

Calciomercato szerint is kozel Dybala a Milanhoz, mint ahogy a Radio Radio szerint is.

Il Matino szerint pedig a Napoli erdeklodik Correa irant.
Az Inter 25m-t ker, a Napoli kolcson + sima opciozna.


Ezen forrasok hitelessege erosen kerdeses es ketseges...
Gyanús, hogy nem lesz igazunk és Dybala még sem jön. Na de hogy Milán...? Ilyen fszom Dzeko meg Correa miatt bukjuk el, ez gáz.
Oké, sérülékeny meg minden, de mi van ha nem lesz az? Nem örülök ezeknek a híreknek.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.30. 08:32
interfan írta: 2022.06.30. 08:21 Erdemes a helyen kezelni, mert a forrasok sok esetben 0 szinvonal:

TS szerint a Milan igent mondott Dybala szerzodetesere, az uj tulajdonos megkezdte a targyalasokat, es hamarosan lezarhatja.

Corsera es a Republica szerint a Milan megtette az ajanlatat Dybalanak, es a felek kozelednek.

Calciomercato szerint is kozel Dybala a Milanhoz, mint ahogy a Radio Radio szerint is.

Il Matino szerint pedig a Napoli erdeklodik Correa irant.
Az Inter 25m-t ker, a Napoli kolcson + sima opciozna.


Ezen forrasok hitelessege erosen kerdeses es ketseges...
Gyanús, hogy nem lesz igazunk és Dybala még sem jön. Na de hogy Milán...? Ilyen fszom Dzeko meg Correa miatt bukjuk el, ez gáz.
Oké, sérülékeny meg minden, de mi van ha nem lesz az? Nem örülök ezeknek a híreknek.
Amig ilyen TS, Corriere, Corsera, Republica szintek irjak addig nem kell nagyon aggodni. :)

Persze komolyabb forrasok, lasd Sky, Gazzetta, SportItalia, Pedulla, DiMarzio, Romano, Schira is leirta, jelenleg teljesen leallt a Dybala ugy, es ket tavozo kell az Internel hozza, valamint hogy felvettek a kapcsolatot mas klubokal is, leginkabb Spanyol klubok.
De azert ez meg nagyon nem az, hogy a Milanba mehet, mint a fentebb emlitett "forrasok" szerint.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.06.30. 08:37
CsaSzi9294 írta: 2022.06.30. 08:32
interfan írta: 2022.06.30. 08:21 Erdemes a helyen kezelni, mert a forrasok sok esetben 0 szinvonal:
Amig ilyen TS, Corriere, Corsera, Republica szintek irjak addig nem kell nagyon aggodni. :)

Persze komolyabb forrasok, lasd Sky, Gazzetta, SportItalia, Pedulla, DiMarzio, Romano, Schira is leirta, jelenleg teljesen leallt a Dybala ugy, es ket tavozo kell az Internel hozza, valamint hogy felvettek a kapcsolatot mas klubokal is, leginkabb Spanyol klubok.
De azert ez meg nagyon nem az, hogy a Milanba mehet, mint a fentebb emlitett "forrasok" szerint.
Attól még valahonnan csak veszik. Valami alapja csak van. :roll:
Én attól is tartok, hogy Lukaku nem lesz fix kezdő és Dzekoval felváltva fognak játszani, vagyis Dzeko nem lesz eladva, így Dybala se nagon fog jönni, így már reális is a Milán.
Tovább kanyarodva, Lukaku se hozza ki a maxot emiatt... Nagyon remélem, hogy nem így lesz.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Pedullá szerint Bremer az Interre vár, számára nincs más opció és miután Skriniart eladtuk felgyorsulhat az ő érkezése. 30m körül lehet a miénk.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... ar-affare/
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.30. 08:40
interfan írta: 2022.06.30. 08:37
CsaSzi9294 írta: 2022.06.30. 08:32
Amig ilyen TS, Corriere, Corsera, Republica szintek irjak addig nem kell nagyon aggodni. :)

Persze komolyabb forrasok, lasd Sky, Gazzetta, SportItalia, Pedulla, DiMarzio, Romano, Schira is leirta, jelenleg teljesen leallt a Dybala ugy, es ket tavozo kell az Internel hozza, valamint hogy felvettek a kapcsolatot mas klubokal is, leginkabb Spanyol klubok.
De azert ez meg nagyon nem az, hogy a Milanba mehet, mint a fentebb emlitett "forrasok" szerint.
Attól még valahonnan csak veszik. Valami alapja csak van. :roll:
Én attól is tartok, hogy Lukaku nem lesz fix kezdő és Dzekoval felváltva fognak játszani, vagyis Dzeko nem lesz eladva, így Dybala se nagon fog jönni, így már reális is a Milán.
Tovább kanyarodva, Lukaku se hozza ki a maxot emiatt... Nagyon remélem, hogy nem így lesz.
Ezeknel alapja?
Akkor nem ismered jol oket Inter ugyben.
100/1x van barmi alapja...
Amugy akkora felfoghatatlan kretensegeket irnak, mindenfele alap nelkul, hogy az a legtobb esetben fajdalmas.
Kattintas vadaszat...

Dzeko szerintem nem fog tavozni, kutyanak nem kell, o maganak meg esze agaban nincs elmennie.
November vegeig 3 naponta lesznek meccsek, fog o boven jatszani, iden is tobbet jatszott mint Martinez.
Lukaku sem fog minden meccsen jatszani, ha 3 naponta vannak meccsek, rotacio hianya a legnagyobb gond.
Nem hinnem hogy Dzekoval felvaltva jatszana, mikozben Martinez meg fix, hisz iden is tobbet jatszott Dzeko mint Martinez.

Lukaku mit hoz ki, az majd kiderul.
De barmit is hoz, annak szerintem Dzekohoz semmi koze nem lesz.

En ugy gondolom regota, hogy egyetlen jatekos van akit esetleg kitudunk tenni, az Correa, ezaltal johetne Dybala.
Mas kerdes, hogy komolyabb helyeken sehol se olvasni Correaert barmifele erdeklodesrol, dehat vele kapcsolatban meg mindig van esely, nem ugy mint Dzekonal.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Dybala ha a milanba megy az Marottanak is egy gyomros lesz.....ő régóta szeretné és rendben nem ő dönt ebben de azért ha azt látja az egyik legnagyobb riválishoz ír alá....célzok arra ezt Marotta sem szeretné. Tudom ha nincs pénz akkor ő sem tud mit tenni de szerintem drukkol ő is ahogy mi is, hogy akkor legalább menjen külföldre..... :)

Persze ha a kuzinokhoz megy megérdemeljük....tényleg gáz, hogy nem az van, hogy nem tudjuk megvenni mondjuk 30 millióért hanem egyszerűen ingyen igazolhatóként sem. :? :(
Mondjuk számomra az is kérdés a milan megadja neki azt a fizut amit kér? Ott ha jól tudom 5 felett nem igazán keresnek. Ibra keresett de már ő sem fog annyit.
Avatar
Portiere32
Hozzászólások: 1095
Csatlakozott: 2010.05.13. 23:42
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Portiere32 »

Cupi írta: 2022.06.30. 08:55 Dybala ha a milanba megy az Marottanak is egy gyomros lesz.....ő régóta szeretné és rendben nem ő dönt ebben de azért ha azt látja az egyik legnagyobb riválishoz ír alá....célzok arra ezt Marotta sem szeretné. Tudom ha nincs pénz akkor ő sem tud mit tenni de szerintem drukkol ő is ahogy mi is, hogy akkor legalább menjen külföldre..... :)

Persze ha a kuzinokhoz megy megérdemeljük....tényleg gáz, hogy nem az van, hogy nem tudjuk megvenni mondjuk 30 millióért hanem egyszerűen ingyen igazolhatóként sem. :? :(
Mondjuk számomra az is kérdés a milan megadja neki azt a fizut amit kér? Ott ha jól tudom 5 felett nem igazán keresnek. Ibra keresett de már ő sem fog annyit.
Közben olyat is olvasni hiába az új tulaj, a Milan max 4 milliós fizetést adna neki. Szóval szerintem ezek csak kavaró pletykák, valamit írni kell, mert amúgy olyan pangás van az olasz piacon, ha nem lenne a Dybala ügy, már sokan sütemény recepteket tudnának csak írni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.06.30. 08:55 Dybala ha a milanba megy az Marottanak is egy gyomros lesz.....ő régóta szeretné és rendben nem ő dönt ebben de azért ha azt látja az egyik legnagyobb riválishoz ír alá....célzok arra ezt Marotta sem szeretné. Tudom ha nincs pénz akkor ő sem tud mit tenni de szerintem drukkol ő is ahogy mi is, hogy akkor legalább menjen külföldre..... :)

Persze ha a kuzinokhoz megy megérdemeljük....tényleg gáz, hogy nem az van, hogy nem tudjuk megvenni mondjuk 30 millióért hanem egyszerűen ingyen igazolhatóként sem. :? :(
Mondjuk számomra az is kérdés a milan megadja neki azt a fizut amit kér? Ott ha jól tudom 5 felett nem igazán keresnek. Ibra keresett de már ő sem fog annyit.
Az ismert forrasok szerint 5m + 2m bonuszt adnank Dybalanak.
Na meg alairasi penzt + ugynoki jutalekot, 10m-t kernek.
Ibra 7m + 3m bonuszt kapott.
De Romagnoli is 5,5m + 2,5m bonuszt kapott.
Most Leaonak is 5m + bonuszok fizetest adnak.

En nem hinnem, hogy a Milannal opcio Dybala.
Persze TS, meg Corsera, bla-bla, dehat ezek a forrasok legtobb esetben semmit nem ernek.

En abban bizok es hiszek, hogy Correat kitudjuk tenni, es akkor johet Dybala.
Vagy ha ne adja a jo eg, megsem jon (ami oriasi blama lenne ezek utan), akkor Spanyolba megy, pl Atletico.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Bremer:

"
Senkivel nem allapodtam meg, beszelunk az ugynokommel, tobb csapattal targyal.
Nem tudom meg, hogy kulfoldre igazol, vagy Olaszorszagban maradok, mindkettokre nyitott vagyok.
Egy dolog biztos, jovore a BL-ben szeretnek jatszani, ez nagyon fontos a fejlodesemhez.
Kovetkezo napokban, hetekben meglatjuk mi fog tortenni.

"
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.06.30. 09:45 Bremer:

"
Senkivel nem allapodtam meg, beszelunk az ugynokommel, tobb csapattal targyal.
Nem tudom meg, hogy kulfoldre igazol, vagy Olaszorszagban maradok, mindkettokre nyitott vagyok.
Egy dolog biztos, jovore a BL-ben szeretnek jatszani, ez nagyon fontos a fejlodesemhez.
Kovetkezo napokban, hetekben meglatjuk mi fog tortenni.

"
És ebben hol van, hogy ránk vár? :D Pedullá-s hír volt itt reggel.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.06.30. 09:55
interfan írta: 2022.06.30. 09:45 Bremer:

"
Senkivel nem allapodtam meg, beszelunk az ugynokommel, tobb csapattal targyal.
Nem tudom meg, hogy kulfoldre igazol, vagy Olaszorszagban maradok, mindkettokre nyitott vagyok.
Egy dolog biztos, jovore a BL-ben szeretnek jatszani, ez nagyon fontos a fejlodesemhez.
Kovetkezo napokban, hetekben meglatjuk mi fog tortenni.

"
És ebben hol van, hogy ránk vár? :D Pedullá-s hír volt itt reggel.
Es az hol van hogy mar januarban megallapodott velunk? :D :D

A valasz Bremertol:
"Senkivel nem allapodtam meg, tobb csapattal targyalunk, nyitott vagyok a kulfoldre is, de az Olaszorszagban maradasra is."
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Cupi írta: 2022.06.30. 09:55
interfan írta: 2022.06.30. 09:45 Bremer:

"
Senkivel nem allapodtam meg, beszelunk az ugynokommel, tobb csapattal targyal.
Nem tudom meg, hogy kulfoldre igazol, vagy Olaszorszagban maradok, mindkettokre nyitott vagyok.
Egy dolog biztos, jovore a BL-ben szeretnek jatszani, ez nagyon fontos a fejlodesemhez.
Kovetkezo napokban, hetekben meglatjuk mi fog tortenni.

"
És ebben hol van, hogy ránk vár? :D Pedullá-s hír volt itt reggel.
Jaja, épp ezért nem hiszek el már semmit se.
Kb senkinek :D

Bremer állati lenne, de nem tudom hogy férme bele, Milenkoviccal többet spórolnánk, az meg sokat számít.
Franc se tudja a valóságot, mindenesetre, ha jön Dybala és Bremer is, akkor kihoztuk a maximumot.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

mike írta: 2022.06.30. 10:10

Bremer állati lenne, de nem tudom hogy férme bele, Milenkoviccal többet spórolnánk, az meg sokat számít.
Franc se tudja a valóságot, mindenesetre, ha jön Dybala és Bremer is, akkor kihoztuk a maximumot.
Az a vicces ha egy kicsit lennénk jobb helyzetben pénzügyileg akkor ez nem is lenne olyan nagy álom.....egyik ingyen jönne a másikért meg 40 körül kellene fizetni....ez ilyen szinten nem egy elárhetetlen álom igazolás....csak sajna most nekünk az.... :?
Milyen durván bitang keretünk lenne ha már csak azt elérnénk nem kell eladnunk kasszist és lenne egy kis mozgásterünk igazolni....nem nem arab módira gondolok. ;) Ha már csak egy 0-ás mercato elég lenne az mennyire megkönnyítene mindent....na mind1....álmodozom. ;)
möszi
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: möszi »

interfan írta: 2022.06.30. 08:53
CsaSzi9294 írta: 2022.06.30. 08:40
interfan írta: 2022.06.30. 08:37

Amig ilyen TS, Corriere, Corsera, Republica szintek irjak addig nem kell nagyon aggodni. :)

Persze komolyabb forrasok, lasd Sky, Gazzetta, SportItalia, Pedulla, DiMarzio, Romano, Schira is leirta, jelenleg teljesen leallt a Dybala ugy, es ket tavozo kell az Internel hozza, valamint hogy felvettek a kapcsolatot mas klubokal is, leginkabb Spanyol klubok.
De azert ez meg nagyon nem az, hogy a Milanba mehet, mint a fentebb emlitett "forrasok" szerint.
Attól még valahonnan csak veszik. Valami alapja csak van. :roll:
Én attól is tartok, hogy Lukaku nem lesz fix kezdő és Dzekoval felváltva fognak játszani, vagyis Dzeko nem lesz eladva, így Dybala se nagon fog jönni, így már reális is a Milán.
Tovább kanyarodva, Lukaku se hozza ki a maxot emiatt... Nagyon remélem, hogy nem így lesz.
Ezeknel alapja?
Akkor nem ismered jol oket Inter ugyben.
100/1x van barmi alapja...
Amugy akkora felfoghatatlan kretensegeket irnak, mindenfele alap nelkul, hogy az a legtobb esetben fajdalmas.
Kattintas vadaszat...

Dzeko szerintem nem fog tavozni, kutyanak nem kell, o maganak meg esze agaban nincs elmennie.
November vegeig 3 naponta lesznek meccsek, fog o boven jatszani, iden is tobbet jatszott mint Martinez.
Lukaku sem fog minden meccsen jatszani, ha 3 naponta vannak meccsek, rotacio hianya a legnagyobb gond.
Nem hinnem hogy Dzekoval felvaltva jatszana, mikozben Martinez meg fix, hisz iden is tobbet jatszott Dzeko mint Martinez.

Lukaku mit hoz ki, az majd kiderul.
De barmit is hoz, annak szerintem Dzekohoz semmi koze nem lesz.

En ugy gondolom regota, hogy egyetlen jatekos van akit esetleg kitudunk tenni, az Correa, ezaltal johetne Dybala.
Mas kerdes, hogy komolyabb helyeken sehol se olvasni Correaert barmifele erdeklodesrol, dehat vele kapcsolatban meg mindig van esely, nem ugy mint Dzekonal.
Már ne haragudj meg, de ha szerinted ennyire kreténségeket írnak, akkor ad 1 miért írod ide te is ezerszer (sokszor tartalmában ugyanazokat) a "nem hiteles" híreket, ad 2 mi a fenének írod meg szintén ezerszer, hogy ezek kretén újságok? Én sem olvasom el az Origo vagy a Magyar Nemzet híreit, mert szerintem propagandát tolnak, de éppen ezért nem is hivatkozom rájuk nyilvános fórumokon és pláne nem írom utána, hogy ezt és ezt írták, ami amúgy netto kreténség... ennek semmi értelme. Ha nem értesz egyet akkor te magad se írd le, amit ők cikeznem, és pláne ne oktasd ki a többi fórumozót 896. alkalommal, hogy ez meg ez nem hiteles forrás. Persze miután kioktattad - most éppen Csaszit - te a saját véleményedet írtad le Dzeko ügyben, amely nem igazán tűnik perdöntőnek a "hitelesség" vitában szerintem. Na mindegy, csak ahányszor feljövök, mindig az ilyen stilusú hozzászólasaidba bukok bele, ami viszont meg szerintem "kreténség". Itt már mindenki ismeri, hogy 1-100-as skálán szerinted melyik a leghitelesebb és melyik a leghiteltelenebb source, nem kell minden reggel újra és újra ezt leírnod. Szerintem...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ma újra találkozni fog Marotta és a Toro, hogy felgyorsuljon a Bremer ügy. 20-25m + Casadei kölcsön lehet az ajánlatunk, de nincs kizárva Dimarco bevonása se, viszont ő nem biztos, hogy menni szeretne, még a több játéklehetőség miatt sem, hiába dolgozhatna újra együtt Verona után a Toro edzőjével.

https://www.fcinter1908.it/copertina/br ... -incontro/
Avatar
Pazzo
Hozzászólások: 401
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:46

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Pazzo »

interfan írta: 2022.06.30. 10:00
Cupi írta: 2022.06.30. 09:55
interfan írta: 2022.06.30. 09:45 Bremer:

"
Senkivel nem allapodtam meg, beszelunk az ugynokommel, tobb csapattal targyal.
Nem tudom meg, hogy kulfoldre igazol, vagy Olaszorszagban maradok, mindkettokre nyitott vagyok.
Egy dolog biztos, jovore a BL-ben szeretnek jatszani, ez nagyon fontos a fejlodesemhez.
Kovetkezo napokban, hetekben meglatjuk mi fog tortenni.

"
És ebben hol van, hogy ránk vár? :D Pedullá-s hír volt itt reggel.
Es az hol van hogy mar januarban megallapodott velunk? :D :D

A valasz Bremertol:
"Senkivel nem allapodtam meg, tobb csapattal targyalunk, nyitott vagyok a kulfoldre is, de az Olaszorszagban maradasra is."
Nem azt mondta, hogy senkivel sem állapodott meg, hanem azt, hogy semmi sem biztos. A kettő nem ugyanaz.
És nyilván ezt mondja, mert amíg nem egyezünk meg a Torinoval, addig tényleg semmi sem biztos.
Egyébként állítólag ma lesz velük találkozó. Ha tényleg lesz, akkor ma közelebb kerülhetünk a megoldáshoz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

möszi írta: 2022.06.30. 11:03
interfan írta: 2022.06.30. 08:53
CsaSzi9294 írta: 2022.06.30. 08:40

Attól még valahonnan csak veszik. Valami alapja csak van. :roll:
Én attól is tartok, hogy Lukaku nem lesz fix kezdő és Dzekoval felváltva fognak játszani, vagyis Dzeko nem lesz eladva, így Dybala se nagon fog jönni, így már reális is a Milán.
Tovább kanyarodva, Lukaku se hozza ki a maxot emiatt... Nagyon remélem, hogy nem így lesz.
Ezeknel alapja?
Akkor nem ismered jol oket Inter ugyben.
100/1x van barmi alapja...
Amugy akkora felfoghatatlan kretensegeket irnak, mindenfele alap nelkul, hogy az a legtobb esetben fajdalmas.
Kattintas vadaszat...

Dzeko szerintem nem fog tavozni, kutyanak nem kell, o maganak meg esze agaban nincs elmennie.
November vegeig 3 naponta lesznek meccsek, fog o boven jatszani, iden is tobbet jatszott mint Martinez.
Lukaku sem fog minden meccsen jatszani, ha 3 naponta vannak meccsek, rotacio hianya a legnagyobb gond.
Nem hinnem hogy Dzekoval felvaltva jatszana, mikozben Martinez meg fix, hisz iden is tobbet jatszott Dzeko mint Martinez.

Lukaku mit hoz ki, az majd kiderul.
De barmit is hoz, annak szerintem Dzekohoz semmi koze nem lesz.

En ugy gondolom regota, hogy egyetlen jatekos van akit esetleg kitudunk tenni, az Correa, ezaltal johetne Dybala.
Mas kerdes, hogy komolyabb helyeken sehol se olvasni Correaert barmifele erdeklodesrol, dehat vele kapcsolatban meg mindig van esely, nem ugy mint Dzekonal.
Már ne haragudj meg, de ha szerinted ennyire kreténségeket írnak, akkor ad 1 miért írod ide te is ezerszer (sokszor tartalmában ugyanazokat) a "nem hiteles" híreket, ad 2 mi a fenének írod meg szintén ezerszer, hogy ezek kretén újságok? Én sem olvasom el az Origo vagy a Magyar Nemzet híreit, mert szerintem propagandát tolnak, de éppen ezért nem is hivatkozom rájuk nyilvános fórumokon és pláne nem írom utána, hogy ezt és ezt írták, ami amúgy netto kreténség... ennek semmi értelme. Ha nem értesz egyet akkor te magad se írd le, amit ők cikeznem, és pláne ne oktasd ki a többi fórumozót 896. alkalommal, hogy ez meg ez nem hiteles forrás. Persze miután kioktattad - most éppen Csaszit - te a saját véleményedet írtad le Dzeko ügyben, amely nem igazán tűnik perdöntőnek a "hitelesség" vitában szerintem. Na mindegy, csak ahányszor feljövök, mindig az ilyen stilusú hozzászólasaidba bukok bele, ami viszont meg szerintem "kreténség". Itt már mindenki ismeri, hogy 1-100-as skálán szerinted melyik a leghitelesebb és melyik a leghiteltelenebb source, nem kell minden reggel újra és újra ezt leírnod. Szerintem...
Pontosan leirtam, ha figyelmesen elolvasod, hogy erdemes helyen kezelni, mert XY a forras.

Persze hogy "kretenseg".
Te tudsz komolyan venni egy olyan lapot, ami leirja tegnap, hogy Bremer a Juveba mehet, az Interbe meg Kumbulla.
Meg meg azt, hogy ujabb targyalas lesz Bremer ugyben.
Lasd TS...

Vagy Dybala esete.

Vagy ilyen Corrieret, Republicat, akik 2 nap alatt szam szerint 16, ismetlem 16 jatekosunkat adtak el.
Ja es meg Corriere, leirjak laza 80-100m plusz kell a mercaton.
Realis nem?

Persze mindenki szerint az a hiteles ami.
De azert egymas ennyire 1 naponta ellentmondo hireket sosem latok egy DiMarzio, Romano, vagy akar Pedulla, Schira, Sky, SportItalia, de meg a Gazzetta esetben sem.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Pazzo írta: 2022.06.30. 11:08
interfan írta: 2022.06.30. 10:00
Cupi írta: 2022.06.30. 09:55

És ebben hol van, hogy ránk vár? :D Pedullá-s hír volt itt reggel.
Es az hol van hogy mar januarban megallapodott velunk? :D :D

A valasz Bremertol:
"Senkivel nem allapodtam meg, tobb csapattal targyalunk, nyitott vagyok a kulfoldre is, de az Olaszorszagban maradasra is."
Nem azt mondta, hogy senkivel sem állapodott meg, hanem azt, hogy semmi sem biztos. A kettő nem ugyanaz.
És nyilván ezt mondja, mert amíg nem egyezünk meg a Torinoval, addig tényleg semmi sem biztos.
Egyébként állítólag ma lesz velük találkozó. Ha tényleg lesz, akkor ma közelebb kerülhetünk a megoldáshoz.
Valamit azt is elmondta szo szerint:
"
Nem tudom kulfoldre igazolok, vagy Olaszorszag maradok.
Semmi nem dolt el, targyalunk tobb csapattal is.
"

Ugyanigy allitolag, a Juve is targyal vele a napokban.
Mindketto TS forras, szoval akkor mi is igaz a TS-tol?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.06.30. 10:20
mike írta: 2022.06.30. 10:10

Bremer állati lenne, de nem tudom hogy férme bele, Milenkoviccal többet spórolnánk, az meg sokat számít.
Franc se tudja a valóságot, mindenesetre, ha jön Dybala és Bremer is, akkor kihoztuk a maximumot.
Az a vicces ha egy kicsit lennénk jobb helyzetben pénzügyileg akkor ez nem is lenne olyan nagy álom.....egyik ingyen jönne a másikért meg 40 körül kellene fizetni....ez ilyen szinten nem egy elárhetetlen álom igazolás....csak sajna most nekünk az.... :?
Milyen durván bitang keretünk lenne ha már csak azt elérnénk nem kell eladnunk kasszist és lenne egy kis mozgásterünk igazolni....nem nem arab módira gondolok. ;) Ha már csak egy 0-ás mercato elég lenne az mennyire megkönnyítene mindent....na mind1....álmodozom. ;)
Az a helyzet, hogy mast nem lehet tenni, csak elfogadni.
Jelen helyzetunkben ez van, amig nem lesz uj tulajdonos, addig marad a naprol-napra elunk kategoria.
Valoban "alom" csapatunk lehetne nullas mercatokkal, ilyen Milan fele 50-60-70m-t beleteszunk a mercatoba, azzal pedig BL gyoztes szintu csapatunk Marotta szakertelmevel.
De jelenleg ez valoban csak almodozas.

Most ezt az evet ki kell huzni valahogy, es a legkisebb rosszat elerni.
Ha sikerul Bremer es Dybala is, es Skriniaron kivul nem veszitunk el tobb alapembert, akkor valoban kimaxoltunk mindent.

Mint Zhang elmondta a "szinten tartas a cel".
Na most ezzel a "szinten tartas" meglenne, marmint azzal ha jonne meg Dybala-Bremer.

- Kapuba egyertelmuen eloreleptunk: Radu out Onana in.

- KH poszton Skriniart potolni lehetetlen, de Bremerrel megvan ra az esely, tehat meg ha hatralepes is ez, ha fejlodik szepen az egal meglehet.

- KP-n szerintem megint egyertelmu az elorelepes, a Vida-Vecino out, es Mkhitaryan-Asllani inn uzlettel.

- WB poszt erosen kerdeses a Perisic out, Gosens in.

- Viszont elol nem kicsi az elorelepes Lukakuval, ha sikerul Dybalat is behuzni es Correat kitenni, az pedig fenyev elorelepes.

Tehat ha osszegezzuk, es elerjuk ezt, akkor tul is teljesitsjuk a "celt mint szinten tartast".
Es nyugodtan kezdhetjuk a szezont, teljesen realis esellyel a Scudettora.

Onana/Handa
Bremer-DeVrij-Bastoni
Dumfries-Barella-Brozovic-Calhanoglu-Gosens
Lukaku-Martinez

Handa/Onana, Cordaz

Dimarco, D'Ambrosio, MrX

Darmian, Bellanova

Mkhitaryan, Asllani, Gag

Dybala, Dzeko

Nem tulzas szerintem kijelenteni, hogy ezzel a 22-23-as szezont is, mint legnagyobb eselyes kezdhetnenk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2022.06.30. 11:25-kor.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Lukakut ahogy megérkezett egyből be is mutatták hivatalosan. Mikhy meg Onanan meg már rég volt orvosin mégsem. Szegények a háttérben vannak? :D
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.30. 08:47 Pedullá szerint Bremer az Interre vár, számára nincs más opció és miután Skriniart eladtuk felgyorsulhat az ő érkezése. 30m körül lehet a miénk.

https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... ar-affare/
Nagggyon jó hír! Hajrá!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.06.30. 11:23 Lukakut ahogy megérkezett egyből be is mutatták hivatalosan. Mikhy meg Onanan meg már rég volt orvosin mégsem. Szegények a háttérben vannak? :D
Lukaku kapcsan le kellett zarni juni 30-ig a novekedesi rendelet miatt.
Igy fert csak bele, mivel igy az adokedvezemynek hala "csak" 11.135m lesz a fizu kiadas.
Ha juni 30 utan jott volna, akkor mar majdnem 16m lett volna a fizu kiadas, ami nem fert volna bele sehogy sem.

Holnap vagy ma lesz allitolag hivatalos mindketto, mivel nem kaptuk meg a Roma es az Ajax hozzajarulast a korabbi bemutatashoz.

Egyebkent Asllani is atment tegnap az orvosin, szoval vele kapcsolatban is varjuk a bemutatast.

Lehet a juni 30-as gazdasagi evzaras miatt megy a trukkozes.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2022.06.30. 11:45-kor.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.06.30. 11:27
Lehet a juni 30-as gazdasagi evzaras miatt megy a trukkozes.
Na meg igaz ma jár le a szerződésük. Szóval jaja. Gondolom ezt szépen megvárjuk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.06.30. 11:28
interfan írta: 2022.06.30. 11:27
Lehet a juni 30-as gazdasagi evzaras miatt megy a trukkozes.
Na meg igaz ma jár le a szerződésük. Szóval jaja. Gondolom ezt szépen megvárjuk.
Es erzekeny bucsut veszunk a mai nappal Vecinotol es Caicedotol. :D

Ranocchiat mar korabban bejelentette a Monza.

Kolarov pedig mar bejenlentette visszavonulasat.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.06.30. 11:37
Cupi írta: 2022.06.30. 11:28
interfan írta: 2022.06.30. 11:27
Kolarov pedig mar bejenlentette visszavonulasat.
Csak az a baj, hogy 1 év késéssel…
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.30. 11:05 Ma újra találkozni fog Marotta és a Toro, hogy felgyorsuljon a Bremer ügy. 20-25m + Casadei kölcsön lehet az ajánlatunk, de nincs kizárva Dimarco bevonása se, viszont ő nem biztos, hogy menni szeretne, még a több játéklehetőség miatt sem, hiába dolgozhatna újra együtt Verona után a Toro edzőjével.

https://www.fcinter1908.it/copertina/br ... -incontro/
Én Dimarco-t biztos nem adnám el. Nekem kb olyan ő a bal oldalon, mint jobbon D'Ambrosio. Kb minden poszton képes egy jó átlagot hozni. Arról nem is beszélve, hogy kb az egyetlen saját nevelés a csapatban Cordaz-on kívül, ami a nevezéseknél sem hátrány. És a saját nevelések közül, még abban is kiemelkedik, hogy vérbeli Interista. Legalább egyet illene megtartani az ilyen játékosokból.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

matrix23 írta: 2022.06.30. 11:48
CsaSzi9294 írta: 2022.06.30. 11:05 Ma újra találkozni fog Marotta és a Toro, hogy felgyorsuljon a Bremer ügy. 20-25m + Casadei kölcsön lehet az ajánlatunk, de nincs kizárva Dimarco bevonása se, viszont ő nem biztos, hogy menni szeretne, még a több játéklehetőség miatt sem, hiába dolgozhatna újra együtt Verona után a Toro edzőjével.

https://www.fcinter1908.it/copertina/br ... -incontro/
Én Dimarco-t biztos nem adnám el. Nekem kb olyan ő a bal oldalon, mint jobbon D'Ambrosio. Kb minden poszton képes egy jó átlagot hozni. Arról nem is beszélve, hogy kb az egyetlen saját nevelés a csapatban Cordaz-on kívül, ami a nevezéseknél sem hátrány. És a saját nevelések közül, még abban is kiemelkedik, hogy vérbeli Interista. Legalább egyet illene megtartani az ilyen játékosokból.
Dimarco is, es ugynoke is tobbszor nyilatkozta, biztosan marad az Internel, 100%, es hogy Inzaghi mennyire szamit ra.
Korabbi Inzaghi szavait is ismerjuk.

Se sajat neveles, se KH a padon, es Inzaghi ott szamit ra.
Szoval o ezek alapjan, es ugynokenek szavai alapjan, szerintem o kb biztos marado.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.30. 11:05 Ma újra találkozni fog Marotta és a Toro, hogy felgyorsuljon a Bremer ügy.
Vecino, Kolarov, Rano, Caicedo off, és még Bremer sincs veszve ?
És ez mind egyetlen napon?
Elkényeztettek engem :)

Nagyon drukkolok, a pali Skrini szintet tolt idén.
Valahogy be kell zsákolni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DiMarzio szerint megnyilhat a Juve-Bremer uzlet, amennyiben az Inter tovabbra sem tud megegyezni a Torinoval.
Toro tovabbra is 45m korul ker, mi pedig nem tudunk 30m fele menni.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2022.06.30. 12:24 DiMarzio szerint megnyilhat a Juve-Bremer uzlet, amennyiben az Inter tovabbra sem tud megegyezni a Torinoval.
Toro tovabbra is 45m korul ker, mi pedig nem tudunk 30m fele menni.
Sajnos elég egyértelműnek tűnik, hogy ez megy most a háttérben.
Juve elnöke is elmondta, De Ligt menni akar.
Nincs védőjük most kb.
Korábban is vittek már a Torinotól játékosokat...
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2022.06.30. 12:24 DiMarzio szerint megnyilhat a Juve-Bremer uzlet, amennyiben az Inter tovabbra sem tud megegyezni a Torinoval
Di Marzio ezt beszélje meg Pedullával, aki szerint Bremer csakis, és csakis Inter :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2022.06.30. 15:48
interfan írta: 2022.06.30. 12:24 DiMarzio szerint megnyilhat a Juve-Bremer uzlet, amennyiben az Inter tovabbra sem tud megegyezni a Torinoval
Di Marzio ezt beszélje meg Pedullával, aki szerint Bremer csakis, és csakis Inter :D
Vagy inkabb magaval Bremerel, aki elmondta semmi nem dolt meg el, es meg nem tudja kulfoldre igazol, vagy marad Olaszba.

:D :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2022.06.30. 12:40
interfan írta: 2022.06.30. 12:24 DiMarzio szerint megnyilhat a Juve-Bremer uzlet, amennyiben az Inter tovabbra sem tud megegyezni a Torinoval.
Toro tovabbra is 45m korul ker, mi pedig nem tudunk 30m fele menni.
Sajnos elég egyértelműnek tűnik, hogy ez megy most a háttérben.
Juve elnöke is elmondta, De Ligt menni akar.
Nincs védőjük most kb.
Korábban is vittek már a Torinotól játékosokat...
Ahhoz kepest mekkora "rivalisok" meglepoen sokat uzletelnek kozosen.

Juveba kell ket kezdo KH is ha megy DeLigt, mondjuk azert az vicc lesz, ha DeLigt 100m, Skriniar meg 70m...
Remeljuk a ket kezdo KH egyike sem Bremer lesz.
Menjen csak Koulibaly, vagy Kimpembe, esetleg Gabriel, sot vigyek Milenkovicot ugyis jo olcso.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Kozben hivatalos Asllani erkezese is.

4m kolcson + jovore 10m euros kotelezo opcio.
2027-ig irt ala, evenkenti 1.2m euros fizetessel.
Avatar
Mazzola
Hozzászólások: 384
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Mazzola »

interfan írta: 2022.06.30. 16:10 Kozben hivatalos Asllani erkezese is.

4m kolcson + jovore 10m euros kotelezo opcio.
2027-ig irt ala, evenkenti 1.2m euros fizetessel.
Isten hozta,legyen sikeres nálunk ! Sok féle nemzet fiai megfordultak már itt ,de albánra én nem is emlékszem. Na de hát ettől is Internazionale az Inter . ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Mazzola írta: 2022.06.30. 16:20
interfan írta: 2022.06.30. 16:10 Kozben hivatalos Asllani erkezese is.

4m kolcson + jovore 10m euros kotelezo opcio.
2027-ig irt ala, evenkenti 1.2m euros fizetessel.
Isten hozta,legyen sikeres nálunk ! Sok féle nemzet fiai megfordultak már itt ,de albánra én nem is emlékszem. Na de hát ettől is Internazionale az Inter . ;)
Egy jo Rey Manaj.
Mondjuk o tulzasba nem vitte azzal a 6db felnott csapatos Inter meccsel.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Mazzola írta: 2022.06.30. 16:20
interfan írta: 2022.06.30. 16:10 Kozben hivatalos Asllani erkezese is.

4m kolcson + jovore 10m euros kotelezo opcio.
2027-ig irt ala, evenkenti 1.2m euros fizetessel.
Isten hozta,legyen sikeres nálunk ! Sok féle nemzet fiai megfordultak már itt ,de albánra én nem is emlékszem. Na de hát ettől is Internazionale az Inter . ;)
Lukaku szerint meglepetés lesz Asllani, sokkal érettebbnek látja a játékát a korához képest.

https://m.fcinternews.it/focus/lukaku-u ... era-899282
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2022.06.30. 16:23
Mazzola írta: 2022.06.30. 16:20
interfan írta: 2022.06.30. 16:10 Kozben hivatalos Asllani erkezese is.
Isten hozta,legyen sikeres nálunk ! Sok féle nemzet fiai megfordultak már itt ,de albánra én nem is emlékszem. Na de hát ettől is Internazionale az Inter . ;)
Egy jo Rey Manaj.
Mondjuk o tulzasba nem vitte azzal a 6db felnott csapatos Inter meccsel.
Ő az akiből később orvos lett.
Asszem vmi Dr Alban.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

mike írta: 2022.06.30. 16:27
interfan írta: 2022.06.30. 16:23
Mazzola írta: 2022.06.30. 16:20

Isten hozta,legyen sikeres nálunk ! Sok féle nemzet fiai megfordultak már itt ,de albánra én nem is emlékszem. Na de hát ettől is Internazionale az Inter . ;)
Egy jo Rey Manaj.
Mondjuk o tulzasba nem vitte azzal a 6db felnott csapatos Inter meccsel.
Ő az akiből később orvos lett.
Asszem vmi Dr Alban.
🤣🤣🤣
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.06.30. 16:10 Kozben hivatalos Asllani erkezese is.

4m kolcson + jovore 10m euros kotelezo opcio.
2027-ig irt ala, evenkenti 1.2m euros fizetessel.
Nekem kicsit olyan “Taideres” igazolásnak tűnik a srác, ez azt jelenti, hogy kb semmit nem várok tőle. Persze legyen nagy játékos nálunk, nem azt mondom, de nem húzom fel a szemöldököm miatta.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24182
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.06.30. 17:00
interfan írta: 2022.06.30. 16:10 Kozben hivatalos Asllani erkezese is.

4m kolcson + jovore 10m euros kotelezo opcio.
2027-ig irt ala, evenkenti 1.2m euros fizetessel.
Nekem kicsit olyan “Taideres” igazolásnak tűnik a srác, ez azt jelenti, hogy kb semmit nem várok tőle. Persze legyen nagy játékos nálunk, nem azt mondom, de nem húzom fel a szemöldököm miatta.
Abbol a szempontbol erdekes, hogy egy "Vice-Brozovic" posztra a padra egy jatekosert 14m-t fizetunk, mikozben kell a "nagy pluszos" mercato, es kellene a penz Bremer ugyben is.

De ha ezt felretesszuk, akkor ilyen Vidal meg Vecinohoz kepest biztosan elorelepes, szoval a KP csere posztokon kb biztos az elorelepes.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.06.30. 17:06
CsaSzi9294 írta: 2022.06.30. 17:00
interfan írta: 2022.06.30. 16:10 Kozben hivatalos Asllani erkezese is.

4m kolcson + jovore 10m euros kotelezo opcio.
2027-ig irt ala, evenkenti 1.2m euros fizetessel.
Nekem kicsit olyan “Taideres” igazolásnak tűnik a srác, ez azt jelenti, hogy kb semmit nem várok tőle. Persze legyen nagy játékos nálunk, nem azt mondom, de nem húzom fel a szemöldököm miatta.
Abbol a szempontbol erdekes, hogy egy "Vice-Brozovic" posztra a padra egy jatekosert 14m-t fizetunk, mikozben kell a "nagy pluszos" mercato, es kellene a penz Bremer ugyben is.

De ha ezt felretesszuk, akkor ilyen Vidal meg Vecinohoz kepest biztosan elorelepes, szoval a KP csere posztokon kb biztos az elorelepes.
A Vidal-Vecino kettőshöz képest még én is előre lépés lettem volna. De igazad van, érdekes, hogy 14m-t költünk rá, amikor Bremerért meg surmózunk.
Válasz küldése