Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2022.08.03. 10:19 Persze az is igaz, hogy ott még erősödés várható a mercato végéig, míg nálunk max. szinten tartás,
de jelen pillanatban szerintem abszolút Scudetto esélyes keretünk van!
Eljunk a manak, zarjuk le ma a mercatot. :)

Egyebkent teljesen igazad van szerintem is, ha a mai allapotot nezem, akkor boven 3 eselyes a Scudetto, koztunk a Milan es a Juve kozott.
Mondjuk ha a tavalyi roncsderbi se sikerult, attol konnyebb dolgunk biztosan nem lesz.

En amugy azt sem ertem, miert kell szeptember 1-ig huzni a mercatot.
Elkezdodik a bajnoksag jovoheten, es lesz meg majdnem 3 het a mercatobol.
Erthetetlen ez szamomra...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint mi is ajanlatot tehetunk Tanganga-nak, es verseny lehet a Milannal.
Kolcson + sima opcioval probalkozik mindket csapat.

Egyebkent en ot nagyon tamogatnam.
Tomori is hatalmas fogas volt a Milannak, PL-be lehet keves volt, de Olaszban a bajnoksag egyik legjobb vedoje lett.
Rengeteg ilyen jatekos volt es van, aki PL-be keves es gyenge, ellenben Olaszban klasszis es kiemelkedo.
Szoval Tomori peldat latva, en nagyon orulnek egy Tanganga erkezesenek.
Ingyen kolcson + sima opcioval tokely uzlet lenne, raadasul siman 4.szamu, sot ha olyan utat jar be mint Tomori, akkor akar kezdo is lehetne szepen lassan.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2022.08.03. 11:00 Gazzetta szerint mi is ajanlatot tehetunk Tanganga-nak, es verseny lehet a Milannal.
Fogalmam sincs ki ez.
Gondolom vmi echte európai, de már a nevéről megmondom hogy nem kell :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

mike írta: 2022.08.03. 12:54
interfan írta: 2022.08.03. 11:00 Gazzetta szerint mi is ajanlatot tehetunk Tanganga-nak, es verseny lehet a Milannal.
Fogalmam sincs ki ez.
Gondolom vmi echte európai, de már a nevéről megmondom hogy nem kell :D
:lol:

Én többre tartanám Inzgahit, ha a primaverás Fontanarosát berakná a kis csapatok ellen, ezzel beépítené a csapatba. Ebből a bajnok ifiből több értelme lenne kivenni 1-1 játékost (főleg, hogy csórók vagyunk), akik a rendszeres játéklehetőség alatt (akár) kiforrhatnának és nem ilyen középszer játékosokat igazolnánk, még ha csak kölcsönről is lenne szó. Jó lenne végre egy olyan edzőt látni, aki mer a fiatalokhoz nyúlni és nem csak az átigazolási összegek csökkentésére használnánk őket. Casadei és Fontanarosa szerintem pont olyan játékosok, akiket nem szabad elherdálni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sanchez ugynoke es Ausilio ket ora targyalas utan hagyta el az Inter szekhazat 14:30-kor.
Az Inter megemelte korabbi vegkielegites ajanlatat, es 7m eurot ajanlott Sancheznek.
Nincs hir arrol, hogy ezt elfogadtak e, vagy ujabb targyalasra lesz szukseg.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Ha menni akar menjen ingyen...ha meg nem akkor Inzaghi használja. Így kellene hozzá állni..nem itt egyezkedni. Rá csapni az asztalra és ne nyafogjon se edző se játékos
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

internaZIOnaLe írta: 2022.08.03. 15:53 Ha menni akar menjen ingyen...ha meg nem akkor Inzaghi használja. Így kellene hozzá állni..nem itt egyezkedni. Rá csapni az asztalra és ne nyafogjon se edző se játékos
Nem akar menni, Inzaghi nem szamit ra.
Egyebkent tenyleg igy kellene hozzaallni, dehat mi nem arrol vagyunk hiresek, hogy asztalra csapunk az edzo keresei miatt, inkabb teljesitjuk oket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2022.08.03. 16:00-kor.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.08.03. 15:47 Sanchez ugynoke es Ausilio ket ora targyalas utan hagyta el az Inter szekhazat 14:30-kor.
Az Inter megemelte korabbi vegkielegites ajanlatat, es 7m eurot ajanlott Sancheznek.
Nincs hir arrol, hogy ezt elfogadtak e, vagy ujabb targyalasra lesz szukseg.
7 milliót? Most mi komolyan ennyire hülyék vagyunk???? Csóriság közepén? Padon meg ott ül majd Dzeko meg Correa......7 milliót azért, hogy lelépjen.....már bocsánat de itt valaki nagyon hülye....

Eszembe jut erről az Üvegtigris. Itt mindenki hülye????? Itt....mindenki :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.08.03. 15:57
interfan írta: 2022.08.03. 15:47 Sanchez ugynoke es Ausilio ket ora targyalas utan hagyta el az Inter szekhazat 14:30-kor.
Az Inter megemelte korabbi vegkielegites ajanlatat, es 7m eurot ajanlott Sancheznek.
Nincs hir arrol, hogy ezt elfogadtak e, vagy ujabb targyalasra lesz szukseg.
7 milliót? Most mi komolyan ennyire hülyék vagyunk???? Csóriság közepén? Padon meg ott ül majd Dzeko meg Correa......7 milliót azért, hogy lelépjen.....már bocsánat de itt valaki nagyon hülye....

Eszembe jut erről az Üvegtigris. Itt mindenki hülye????? Itt....mindenki :D
Vidal 5m, Nainggolan 5m, Mario 3m, Asamoah 1,5m, Godin 6m, csak par vegkielegites az elmult evekbol.

Mancini is kapott szepen ha jol emlekszem 4-5m, Conte meg ha jol emlekszel 7m-t.

Mi vagyunk a vegkielegitesek kiralya. :D

Spallettit nem kapott vegkielegitest, cserebe fizettuk 2 evig, mindez kb 20m euroba kerult nekunk, ugy hogy Luciano otthon ult a kanapen.
Megerte az a 20m is. :D
Meg jo hogy hosszabbitottunk vele +2 evvel, ami 2 evbol kereken 0 napot dolgozott le, de az utolso napig fizettuk a fizeteset.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Stevie ezt jóváhagyja,de Dybalat évi 5m fizuval nem akarta, bravo :clap:

Én értem a sértődött "ketrecbe zárt oroszlánt", de azért beláthatná, hogy a renoméja az utóbbi években igencsak megcsökkent, ennek ellenére 3 év alatt így is keresett nálunk vagy 20m eurot...lehet mondani, hogy nem kapta meg mindig az esélyt, de valljuk be, sose tudott konzisztensen magas színvonalon teljesíteni (főként sérülései, dél-amerikai utazgatásai meg a fittsége miatt) és most meg nem elég neki 5m bánatpénz sem,miközben ha jól tudom a Marseille évi 3m adna neki 2évre,ami kb. be is árazza...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

brecsinho írta: 2022.08.03. 16:07 Stevie ezt jóváhagyja,de Dybalat évi 5m fizuval nem akarta, bravo :clap:

Én értem a sértődött "ketrecbe zárt oroszlánt", de azért beláthatná, hogy a renoméja az utóbbi években igencsak megcsökkent, ennek ellenére 3 év alatt így is keresett nálunk vagy 20m eurot...lehet mondani, hogy nem kapta meg mindig az esélyt, de valljuk be, sose tudott konzisztensen magas színvonalon teljesíteni (főként sérülései, dél-amerikai utazgatásai meg a fittsége miatt) és most meg nem elég neki 5m bánatpénz sem,miközben ha jól tudom a Marseille évi 3m adna neki 2évre,ami kb. be is árazza...
Sanchez maradni akart, mindig mindent megtett az Interert.
Barcsak tobb ilyen jatekosunk lett volna.
Bajnoksagba ha jol emlekszem 29 meccsen kezdett, ezeken 11 gol 13 GP.

En megertem amit most csinal, mi akarjuk kitenni, mert az edzo nem szamit ra.
Ez van.

Amugy en azt csinaltam volna, uj szerzodes Sancheznek mostantol 2 ev, azaz 2024-ig.
De nem 7m eves fizu, hanem 2,5m, amit kap majd a Marseilltol.
Siman alairta volna szerintem.
3m eves osszkiadast jelentett volna ez.
2 evre = 6m, es itt lett volna egy jatekos akire szamithatunk, es nem a Dzeko-Correa paros osszvissz.

Dehat ez lenyegtelen, mert sajnos az edzonknel o volt a legutolso.
Ezert ki kellett tenni.
Sajnalom hogy igy alakult.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

interfan írta: 2022.08.03. 16:11
mindig mindent megtett az Interert.
Ha ez így volna, akkor a szezon végén elbúcsúzik, kap egy bőrönd pénzt és már rég az új helyén edzhetne. Nagyon jól tudta, hogy nem lesz maradása, annál meg talán többre tartja magát, hogy 5.számú embernek itt maradjon. Ehelyett hetek óta megy a huzavona pár millió EUR miatt, miközben tudja, hogy a budget negativ rekordokat dönt és 3 évig csereemberként is ő volt keret egyik legjobb fizetett játékosa...nyilván a klub is hibás, de ezt már sértődött hisztinek és cigánykodásnak érzem a részéről, nálam aki mindent megtesz az Interért, az tud elegánsan távozni is ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

brecsinho írta: 2022.08.03. 16:21
interfan írta: 2022.08.03. 16:11
mindig mindent megtett az Interert.
Ha ez így volna, akkor a szezon végén elbúcsúzik, kap egy bőrönd pénzt és már rég az új helyén edzhetne. Nagyon jól tudta, hogy nem lesz maradása, annál meg talán többre tartja magát, hogy 5.számú embernek itt maradjon. Ehelyett hetek óta megy a huzavona pár millió EUR miatt, miközben tudja, hogy a budget negativ rekordokat dönt és 3 évig csereemberként is ő volt keret egyik legjobb fizetett játékosa...nyilván a klub is hibás, de ezt már sértődött hisztinek és cigánykodásnak érzem a részéről, nálam aki mindent megtesz az Interért, az tud elegánsan távozni is ;)
Persze lehet mondani, hogy mondjon le X osszegrol, dehat sajnos ez nem ilyen.
Mai vilagba nem tudunk mar ilyet hozni.
Sanchez is hibas, hogy nem megy el ingyen, dehat nem lesz mindenki Zanetti, hisz belole csak 1 volt es lesz is.
Triplete legendak is kaptak a nem kis penzuket meg akkor is, amikor mar nagyon lefele mentek, megsem mondtak azt, eleg kisebb fizu, es hat a klub akkor sem volt rozsas anyagi helyzetben.
Kolaroval is mit muveltunk a most lezarult szezonban, dehat o sem mondott le egy darab euro centrol se, pedig decembertol mar meccsre se jart, max a hazaira a VIP paholyba.

Es nezd a fentebbi peldak, 5 jatekos, 3 edzo.
Ki az aki lemondott barmifele penzerol?
Lathatjuk senki...

Ellenben ezen 5 jatekos kozul melyik adta szivet lelket az Interert a palyan?
Egyik sem.
Sot meg egyikuk az Intert mint "borton" jellemezte.
Masikuk meg Inter jatekoskent mas csapat mezevel pozolt, es mondta el tobbszor mekkora alma mar vegre ott jatszani. Sot azt is nyiltan elmondta, tavozik az Intertol. Megsem mondott le egy eurorol se, es kapta a vegkielegitest.
Sot mi tobb, lehetosege lett volna lejaro szerzodessel tavozni, de kizarolagos joga volt a szerzodesenek meghosszabbitasara +1 evvel 2023-ig.
Meg is tette, mikozben tavozni akart, hisz o maga mondta el, es pozolt mar tavasszal uj csapata mezeben.
Sanchez amikor lehetoseget kapott, mindig mindent megtett a palyan, sot edzesmunkajat is mindig kiemelkedonek irtak le.

MU-ba 20m felett keresett, ide eljott 7m-ert.
Nem sok jatekost tudunk mondani, aki kevesebb fizuval is eljott ide.
Fenti 5 peldat hagyjuk is, mert ok nem harmad fizuert jottek ide, hanem egy euro nem engedtek korabbbi fizetesukbol, sot meg valaki tobbet is kert.

Nalam nem a jatekos a hibas, hanem az aki egyaltalan nem szamit ra, es aki miatt szabadulni kell tole, mint lathatjuk barmilyenaron.

Persze Sanchez is hibas, hisz lemondhatna a penzrol.
De lathatjuk nem tudunk olyan peldat, aki ezt megtette volna, legyen szo edzorol vagy X szamu jatekosrol.

Sok jatekos eseteben pedig az a hibas, aki ezeket idehozta ilyen szerzodessel.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Többi játékos mit csinál, meg mi volt korábban, az tökmindegy, most konkrétan róla volt szó. Nem gondolom, hogy egy ilyen kaliberű és karrierje során 100m felett kereső játékosnak ez egy elegáns távozási mód, de lehet velem van a baj. Szerintem nem szorul erre rá se anyagilag, se a presztízsének nem tesz jót, vagy lehet tényleg azt hitte van visszaút...mondjuk miután Caicedo jött be az utsó fordulóban, nem tudom mire számított. Mint írtam a klub és az edző is hibás, de Alexis helyében már rég megállapodtam volna szezon végén, írok egy búcsúlevelet a szurkolóknak és emelt fővel távozom, ehelyett itt van augusztus, csapata még mindig nincs és megy a sértődés meg huzavona pár millión..kicsinyesnek érzem a dolgot,de mindegy lelke rajta.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ezek a végkielégítések csak azért lehetnek képben,mert mindig ezeket a nyuggereket erőltetjük,aztán rájövünk,hogy már nem képesek a megfelelő szinten teljesíteni.Ez abszolute a szakmai vonal hibája,ami a gazdasági problémát is okozza.Ide profik kellenek.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Jól igazol a Roma:Dybala,Wijnaldum,Matic,Celik és állitólag Belotti is hamarosan csatlakozik..Elég komoly esélyük van a bajnoki címre,Jose papának kivánom is.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

tomika431 írta: 2022.08.03. 19:47 Jól igazol a Roma:Dybala,Wijnaldum,Matic,Celik és állitólag Belotti is hamarosan csatlakozik..Elég komoly esélyük van a bajnoki címre,Jose papának kivánom is.
Bajnoki címre? Ok ezek egész jó nevek, de Matic ezer éves, Celik azért nem nagy szám, Dybala sérülékeny, Belotti meg elég régen volt igazán jó formában. És akkor még nem beszéltünk a többi játékosukról, akik közül sok totál középszer van. Meglepődnék, ha a tavalyi nulla teljesítményük, amit ellenünk nyújtottak átfordulna bajnoki címmé. Ekkora mágus még Jose sem volt soha. Ettől még remélem tényezők lesznek. Viszont, ha nem adjuk el Skriniar-t, akkor azért mi is szépen erősítettünk, jóval előrébb tartunk, mint ők na mi tényleg bajnokesélyes csapat leszünk. Jobban zavarna, ha a marha gyenge Arthur-t a City elvinné és odaadná Gündogan-t nekik...
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

brecsinho írta: 2022.08.03. 16:56 Többi játékos mit csinál, meg mi volt korábban, az tökmindegy, most konkrétan róla volt szó. Nem gondolom, hogy egy ilyen kaliberű és karrierje során 100m felett kereső játékosnak ez egy elegáns távozási mód, de lehet velem van a baj. Szerintem nem szorul erre rá se anyagilag, se a presztízsének nem tesz jót, vagy lehet tényleg azt hitte van visszaút...mondjuk miután Caicedo jött be az utsó fordulóban, nem tudom mire számított. Mint írtam a klub és az edző is hibás, de Alexis helyében már rég megállapodtam volna szezon végén, írok egy búcsúlevelet a szurkolóknak és emelt fővel távozom, ehelyett itt van augusztus, csapata még mindig nincs és megy a sértődés meg huzavona pár millión..kicsinyesnek érzem a dolgot,de mindegy lelke rajta.
Miért kéne Sancheznek lemondania akár 1 euróról is???
Valaki aláírta a szerződését! És most fel akarják bontani!! Ha fel akarják bontani annak ez az ára! Ez nem a máltai szeretetszolgálat! Ez üzlet! És ebben az Inter nagyon rossz!!
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Inter101 írta: 2022.08.03. 22:04
brecsinho írta: 2022.08.03. 16:56 Többi játékos mit csinál, meg mi volt korábban, az tökmindegy, most konkrétan róla volt szó. Nem gondolom, hogy egy ilyen kaliberű és karrierje során 100m felett kereső játékosnak ez egy elegáns távozási mód, de lehet velem van a baj. Szerintem nem szorul erre rá se anyagilag, se a presztízsének nem tesz jót, vagy lehet tényleg azt hitte van visszaút...mondjuk miután Caicedo jött be az utsó fordulóban, nem tudom mire számított. Mint írtam a klub és az edző is hibás, de Alexis helyében már rég megállapodtam volna szezon végén, írok egy búcsúlevelet a szurkolóknak és emelt fővel távozom, ehelyett itt van augusztus, csapata még mindig nincs és megy a sértődés meg huzavona pár millión..kicsinyesnek érzem a dolgot,de mindegy lelke rajta.
Miért kéne Sancheznek lemondania akár 1 euróról is???
Valaki aláírta a szerződését! És most fel akarják bontani!! Ha fel akarják bontani annak ez az ára! Ez nem a máltai szeretetszolgálat! Ez üzlet! És ebben az Inter nagyon rossz!!

Persze,ez nem is kérdés,rengeteg nagyon rossz üzletet és szerződést kötünk..de a közös megegyezéssel való szerződésbontásban benne van az is, hogy miután mindkét fél kicsit enged az első ajánlatából,megegyeznek és elegánsan elválnak..na ezt nem látom Alexis esetében,persze lehet mondani,hogy miért mondana le egyetlen centről is,de azt már fentebb kifejtettem.Szezon végén tudta,hogy nincs maradása,mi ajánlunk 4m,neki 8m,utána még egyszer nekifutunk és kap 6m,emelt fővel távozik és már hetek óta az új csapatával edzene,mert állitólag annyira motivált és magas színvonalon akarja folytatni,ehelyett hetek ota megy a huzavona hogy 5m vagy 6m vagy 7m..na mindegy, látom túl naiv vagyok,de mikor 100m veszteségeket termel a klub,2év covid és most a szankciok miatt egyre mélyebb válságba kerül Europa,infláció az egekben, mindenkitől azt várják,hogy figyeljen jobban oda a fogyasztásra,akkor a focistáktól meg az ügynökeiktől is jó lenne valamit látni a pénzéhsegen kivűl,főleg egy ilyen játékosnál,aki szarrá kereste már magát...téma részemről lezárva
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Romano szerint a Chelsea nagyon komolyan gondolja Casadei leigazolasat.
Az elso 7m euros ajanlatot elutasitotta az Inter, de hamarosan megerkezik az uj emelt ajanlat.

Gazzetta is megerositi, kesz az uj Chelsea ajanlat.
A 20m-tol messze van, de ez a korabbi 7m-hoz kepest mar ketszamjegyu osszeg.

Sanchez:

-Tavozol az Intertol?
-Kerdezd az ugynokom.

-Ideje elbucsuzni?
-Nem, nyugodt vagyok.

-Mennyire allsz kozel, hogy tavozz az Intertol, es mennyire sajnalod?
-En csak jatszani akarok.

-Nyerni akarsz?
-Mindig, mindig nyerni, az Oroszlan ilyen.

-Tobbre szamitottal az Intertol?
-Mindig tobbet.

-Csalodott vagy, vagy boldog?
-Mindig

-Uzensz az Inter szurkoloknak?
-Meg nem, jelenleg meg koran van ahhoz hogy beszeljek.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

brecsinho írta: 2022.08.03. 23:31
Inter101 írta: 2022.08.03. 22:04
brecsinho írta: 2022.08.03. 16:56 Többi játékos mit csinál, meg mi volt korábban, az tökmindegy, most konkrétan róla volt szó. Nem gondolom, hogy egy ilyen kaliberű és karrierje során 100m felett kereső játékosnak ez egy elegáns távozási mód, de lehet velem van a baj. Szerintem nem szorul erre rá se anyagilag, se a presztízsének nem tesz jót, vagy lehet tényleg azt hitte van visszaút...mondjuk miután Caicedo jött be az utsó fordulóban, nem tudom mire számított. Mint írtam a klub és az edző is hibás, de Alexis helyében már rég megállapodtam volna szezon végén, írok egy búcsúlevelet a szurkolóknak és emelt fővel távozom, ehelyett itt van augusztus, csapata még mindig nincs és megy a sértődés meg huzavona pár millión..kicsinyesnek érzem a dolgot,de mindegy lelke rajta.
Miért kéne Sancheznek lemondania akár 1 euróról is???
Valaki aláírta a szerződését! És most fel akarják bontani!! Ha fel akarják bontani annak ez az ára! Ez nem a máltai szeretetszolgálat! Ez üzlet! És ebben az Inter nagyon rossz!!

Persze,ez nem is kérdés,rengeteg nagyon rossz üzletet és szerződést kötünk..de a közös megegyezéssel való szerződésbontásban benne van az is, hogy miután mindkét fél kicsit enged az első ajánlatából,megegyeznek és elegánsan elválnak..na ezt nem látom Alexis esetében,persze lehet mondani,hogy miért mondana le egyetlen centről is,de azt már fentebb kifejtettem.Szezon végén tudta,hogy nincs maradása,mi ajánlunk 4m,neki 8m,utána még egyszer nekifutunk és kap 6m,emelt fővel távozik és már hetek óta az új csapatával edzene,mert állitólag annyira motivált és magas színvonalon akarja folytatni,ehelyett hetek ota megy a huzavona hogy 5m vagy 6m vagy 7m..na mindegy, látom túl naiv vagyok,de mikor 100m veszteségeket termel a klub,2év covid és most a szankciok miatt egyre mélyebb válságba kerül Europa,infláció az egekben, mindenkitől azt várják,hogy figyeljen jobban oda a fogyasztásra,akkor a focistáktól meg az ügynökeiktől is jó lenne valamit látni a pénzéhsegen kivűl,főleg egy ilyen játékosnál,aki szarrá kereste már magát...téma részemről lezárva
Értem amit mondasz, de egy játékost akire egyébként különösebb panasz nincs mégis méltatlanul volt mellőzve majd kis túlzással ki akarják rúgni ki tudja miért,na pont hogy tőle nem várható semmilyen belátás! És ez nem is biztos hogy pénzéhség!!
A Covid, meg infláció, meg a világ problémái a focistákat nem érinti, és a klub problémái sem. Aki szarrá keresi magát az másképp áll hozzá a dolgokhoz, tegyük hozzá sajnos!!
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2022.08.04. 06:02 Romano szerint a Chelsea nagyon komolyan gondolja Casadei leigazolasat.
Az elso 7m euros ajanlatot elutasitotta az Inter, de hamarosan megerkezik az uj emelt ajanlat.

Gazzetta is megerositi, kesz az uj Chelsea ajanlat.
A 20m-tol messze van, de ez a korabbi 7m-hoz kepest mar ketszamjegyu osszeg.
Én azt nem értem, hogy itt verjük a mellünket mindig (Samaden, Ausilio, etc.) hogy micsoda Primavera eredményeink vannak.
Viszont 0,0%-ban használjuk a saját nevelésű fiataljainkat.
Még a legjobbakat sem, mint most Casadei, akiért egy Chelsea megy.
Még a legnagyobb csapatokban is kapnak esélyt a fiatalok, ha nem is sok, de 1-1 mindig megkap normális mennyiségű játékpercet (Pool, City, Chelsea, MU, ...).
Rögtön nem lehet mindenki zseni, nyilván türelem és bizalom kell, hogy összejöjjön a projekt a felnőtt csapatban is.
De ez sajnos nálunk egyáltalán nincs meg, nekem meg ez nagyon ellenszenves dolog.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Szerintem mindkét félnek igaza van Sanchez kapcsán. Érthető az is, hogy nem akar lemondani a pénzéről. És ezt nem is feltétlen pénzéhességnek mondanám hanem inkább elvi dolognak. Mi kötöttük vele a szerződést és most mi akarjuk elzavarni.Ő maradna de mi azt szeretnénk ha elhúzna. Ilyen esetben azért megértem a játékos azt mondja rendben akkor fizessetek ki. Mi is ezt tennénk ha a melóhelyünkön lenne velünk hasonló.....én biztos nem állnék fel addig amíg nem kapom meg ami jár ha már el akarnak zavarni.

Másik véleményt is megértem, hogy bár a fentiek miatt érthető az akarata de egy köztes megoldássl már rég új csapata lenne, olyan ahol számítanak rá. Kapna 5 milliót, az is rengeteg és már az új csapatával készülne az új szezonra.

Szóval ezzel azt akartam mondani valahol mindenki érve elfogadható és érthető.

Én sajnálom, hogy elmegy és azt is Inzaghi valamiért nem számít rá....rohadt kevés lesz ez a Dzeko, Correa cseresor..... :?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sportmediaset szerint tovabbra is varjuk a fejlemenyeket Skriniar es Dumfries ugyben.
Forrasaik szerint valoszinubb Dumfries lesz aki tavozhat.
Inzaghi nem orulne a tavozasanak, de az Inter megfelelo ajanlatra nem tud nemet mondani.
Sportmediaset is Odriozola nevet irja mint lehetseges utod, mivel akar ingyen kolcson is mozdihato.
Viszont tanulmanyozzuk Castagne nevet is.

Gazzetta is kiemeli, donto napok jonnek Dumfries es Skriniar ugyben.
Dumfries tavozasara az Inter mar felkeszult, es Odriozola vagy Castagne lehetne az utod.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2022.08.04. 18:20 Gazzetta is kiemeli, donto napok jonnek Dumfries es Skriniar ugyben.
Dumfries tavozasara az Inter mar felkeszult, es Odriozola vagy Castagne lehetne az utod.
Castagne sokkal kisebb visszaesés lenne Dumfries után, mint Skriniar után ilyen Demiral félék. A belga jobban védekezik, de támadásban gyengébb.

A széleken viszont Perisic es Dumfries tavozásával azért lehetnek gondok, de akkor is Skriniarhoz ragaszkodnék. A CSK szalag is őt illetné, meg aláiratni vagy 5 évre.
DM22
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

mike írta: 2022.08.04. 19:32
interfan írta: 2022.08.04. 18:20 Gazzetta is kiemeli, donto napok jonnek Dumfries es Skriniar ugyben.
Dumfries tavozasara az Inter mar felkeszult, es Odriozola vagy Castagne lehetne az utod.
Castagne sokkal kisebb visszaesés lenne Dumfries után, mint Skriniar után ilyen Demiral félék. A belga jobban védekezik, de támadásban gyengébb.

A széleken viszont Perisic es Dumfries tavozásával azért lehetnek gondok, de akkor is Skriniarhoz ragaszkodnék. A CSK szalag is őt illetné, meg aláiratni vagy 5 évre.
Június óta döntő napok vannak :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2022.08.04. 19:32
interfan írta: 2022.08.04. 18:20 Gazzetta is kiemeli, donto napok jonnek Dumfries es Skriniar ugyben.
Dumfries tavozasara az Inter mar felkeszult, es Odriozola vagy Castagne lehetne az utod.
Castagne sokkal kisebb visszaesés lenne Dumfries után, mint Skriniar után ilyen Demiral félék. A belga jobban védekezik, de támadásban gyengébb.

A széleken viszont Perisic es Dumfries tavozásával azért lehetnek gondok, de akkor is Skriniarhoz ragaszkodnék. A CSK szalag is őt illetné, meg aláiratni vagy 5 évre.
En is igy gondolom.

Elsonek oldjuk meg a nullas mercatot, ha ez nem sikerul, akkor viszont sokkal inkabb Dumfries mint Skriniar.
Skriniart nem lehet potolni.

Dumfrieshez kepest ilyen Odriozola meg Lazzari vicc, de Castagne nem annyira rossz szerintem.
Ha nincs mas megoldas, es muszaj valakinek mennie, es kapunk 40m-t Dumfriesert, akit egy 20m koruli Castagne potolunk, akkor persze visszalepes, de elfogadhato.

Skriniar meg azonnali CSK szalag, es 2027-ig szerzodes.

Galtier elmondta Sanches erkezese utan, hogy meg 3 jatekos erkezeser varja a mercato vegeig a PSG-be.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Mai Gazzetta kiemeli Galtier vilagos es egyertelmu szavait, hogy meg 3 jatekos erkezeset varja a PSG-be, es a szakmai vezetok dolgoznak ezen.
PSG eddig nem tette meg az uj ajanlatat, ami a Gazzetta szerint legalabb 65m euronak kell lennie, hogy az Inter azt elfogadja Skriniar kapcsan.
Az Inter nem akarja tullepni a bajnoksag kezdetet, es leakarja zarni addig az uzletet, barmilyen kimenetelel.
Viszont felteszik a kerdest, valoban igy lesz e, es a mercato vegen mit tenne az Inter egy megfelelo ajanlatra.
Az Inter varja a fejlemenyeket a Chelsatol is, Dumfries-Casadei ugyben.
Ugynokokkel beszelve az Inter tudja, a Chelsea leakarja zarni mindket uzletet, viszont az Inter nem akarja mindket jatekost eladni, hacsak Dumfries kapcsan 40-50m, Casadei kapcsan pedig 15-20m-t elerne az ajanlat.
Viszont Casadei kapcsan a szandek az, hogy inkabb Olasz kozepcsapatba adnank (Torino, Samp, Sassuolo) kevesebb osszegert (10m), viszont kapnank visszavasarlasi opciot, nem ugy mint a Chelsea eseteben.

Szinten a Gazzetta szerint 5m euros vegkielegitesbe egyeztek meg a felek Sanchez kapcsan.
Mar ma hivatalos lehet a vegkielegiteses szerzodesbontas.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Nem tudom van-e benne igazság, a Sassuolo állítólag Müldürt is ajánlja a Pinamonti-offer keretében.
Többször láttam már őt, szerintem ügyes kis védő.
Jó korban van (23), JH és KH poszton is bevethető, török válogatott.

https://www.fcinternews.it/focus/i-ts-i ... lio-901984

https://www.transfermarkt.de/mert-muldu ... ler/353922
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2022.08.05. 10:30 Nem tudom van-e benne igazság, a Sassuolo állítólag Müldürt is ajánlja a Pinamonti-offer keretében.
Többször láttam már őt, szerintem ügyes kis védő.
Jó korban van (23), JH és KH poszton is bevethető, török válogatott.

https://www.fcinternews.it/focus/i-ts-i ... lio-901984

https://www.transfermarkt.de/mert-muldu ... ler/353922
Lehet a TS tud valamit, igaz mashol nem olvastam rola.

Egyebkent jo kerdes, nekem abszolult tetszenek ezek a fiatal nevek.
Viszont ha nem lesz eladva Skriniar vagy Dumfries, akkor szerintem kizart, hogy Pinamontiert is kapjunk pl 5-10m + Muldurt.

Ha Sanchezt kifizetjuk, akkor kb -25m lesz az egyenleg.
Nagyon messze meg a nullas mercato is, es ezert nem tartom valoszinunek, hogy belemenjunk ilyen uzletekbe, hogy csak 5-10m Pinamontiert.
Mivel akkor meg mindig siman 15m a minusz, es hol van meg a nullas mercato is...
Az a nullas mercato, ami a hirek szerint meg nincs is jovahagyva, es varjuk az ajanlatokat Skriniar, Dumfries, Casadei eseteben.

Amit En csinalnek:
- Pinamonti 20m Atalanta
- Casadei-Muldur ingyen kolcsoncsere

Ezaltal szinte meglenne a nullas mercato, jonne egy fiatal vedo es nem ilyen remalom Acerbi, es ami a leges legfontosabb, maradna Skriniar es Dumfries.
Nalam ez mar egy "alom mercato" lenne.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

interfan írta: 2022.08.05. 10:38
PellerG írta: 2022.08.05. 10:30 Nem tudom van-e benne igazság, a Sassuolo állítólag Müldürt is ajánlja a Pinamonti-offer keretében.
Többször láttam már őt, szerintem ügyes kis védő.
Jó korban van (23), JH és KH poszton is bevethető, török válogatott.

https://www.fcinternews.it/focus/i-ts-i ... lio-901984

https://www.transfermarkt.de/mert-muldu ... ler/353922
Lehet a TS tud valamit, igaz mashol nem olvastam rola.

Egyebkent jo kerdes, nekem abszolult tetszenek ezek a fiatal nevek.
Viszont ha nem lesz eladva Skriniar vagy Dumfries, akkor szerintem kizart, hogy Pinamontiert is kapjunk pl 5-10m + Muldurt.

Ha Sanchezt kifizetjuk, akkor kb -25m lesz az egyenleg.
Nagyon messze meg a nullas mercato is, es ezert nem tartom valoszinunek, hogy belemenjunk ilyen uzletekbe, hogy csak 5-10m Pinamontiert.
Mivel akkor meg mindig siman 15m a minusz, es hol van meg a nullas mercato is...
Az a nullas mercato, ami a hirek szerint meg nincs is jovahagyva, es varjuk az ajanlatokat Skriniar, Dumfries, Casadei eseteben.

Amit En csinalnek:
- Pinamonti 20m Atalanta
- Casadei-Muldur ingyen kolcsoncsere

Ezaltal szinte meglenne a nullas mercato, jonne egy fiatal vedo es nem ilyen remalom Acerbi, es ami a leges legfontosabb, maradna Skriniar es Dumfries.
Nalam ez mar egy "alom mercato" lenne.
Csak lehet Müldür már mint Dumfries alternatíva merült fel. Ezzel a nullás mercato már teljesítve is van, sőt még a plusszos is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

matrix23 írta: 2022.08.05. 11:39 Csak lehet Müldür már mint Dumfries alternatíva merült fel. Ezzel a nullás mercato már teljesítve is van, sőt még a plusszos is.
Igazad van, ez is egy opcio.
Es hat ha innen kozelitunk, akkor sokkal inkabb o
szerintem, mint az Odriozola, Lazzari vonal.

De En azert bizok benne, hogy marad Dumfries is.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

PellerG írta: 2022.08.05. 10:30 Nem tudom van-e benne igazság, a Sassuolo állítólag Müldürt is ajánlja a Pinamonti-offer keretében.
Többször láttam már őt, szerintem ügyes kis védő.
Jó korban van (23), JH és KH poszton is bevethető, török válogatott.
Nem értem miért pont Müldür ?
Csak azért Mert :D

Na jó ez szar volt.

Lassan már Négó Lajosnak is örülnék, amilyen nevek itt repkednek. Tanganga :lol:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Pedulla szerint eddig egyetlen komoly jelolt van Dumfries utod posztra, aki Singo a Torinobol.
Dumfriesert pedig 35-40m-t kerunk.

Szinten Pedulla szerint amint lezarja a Sassuolo Raspadori eladasat, 20m euros ajanlatot tesz az Internek Pinamontiert.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Castagne előre gyenge, ráadásul igen sérülékeny is.
Tavaly sokat hagyott ki sérülések miatt.
+ugye az Atalanta-effekt is, hogy máshol hamar megbuknak.
Odriozolában fogalmam sincs mit látunk, teljesen szürke egér a srác, bármiféle extra képesség nélkül.
Singo fiatal, ismeri a ligát, neki tudnék örülni ha Dumfriesnak mennie kell (ő állítólag nem akar, mert állandóságot szeretne a téli VB-ig).
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

PellerG írta: 2022.08.06. 07:51 Singo fiatal, ismeri a ligát, neki tudnék örülni ha Dumfriesnak mennie kell
Szerintem is ő lenne a legjobb a felmerült nevek közül.
Fiatal, atlétikus, hasonlít is a játéka Dumfries stílusához.

Csakhát ott ez buzi a Cairo, aki majd azt mondja hogy ha Dumi 40 millió, akkor Singo is :D
Lazarot kellett volna beszámítani, de arról lekéstünk.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Így van Singo nem rossz opció 15m lejáró szerződéssel.
Ezzel Cairo se tud sokat húzni.
Ha már lejáró között Semedo szerintem nem lenne rossz 22m taksálják a transfermakton, még azt is megkockáztatom hogy jobb lenne mint Dumfries.
De ott van Atal ,Arias és akár Hugo Mallo is
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

L'Equipe szerint Skriniar tovabbra is 1.szamu cel a PSG-nel, valamint magabiztosak az uzlet sikeres lezarasat illetoen.
Az Inter tovabbra is 70m-t ker.

A Chelseat nem erdekli Skriniar, ok Fofanaert tettek 83m euros ajanlatot, amit a Leicester visszautasitott elsore.

Casadei kozben lecsereli ugynoket, ezt az esetleges eladasahoz kotik.
Pedulla szerint 15m-t kerunk a Chelseatol.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2022.08.06. 14:19 L'Equipe szerint Skriniar tovabbra is 1.szamu cel a PSG-nel, valamint magabiztosak az uzlet sikeres lezarasat illetoen.
Az Inter tovabbra is 70m-t ker.

A Chelseat nem erdekli Skriniar, ok Fofanaert tettek 83m euros ajanlatot, amit a Leicester visszautasitott elsore.

Casadei kozben lecsereli ugynoket, ezt az esetleges eladasahoz kotik.
Pedulla szerint 15m-t kerunk a Chelseatol.
Casadei ,Pinamonti megy Skriniar és Dumfries viszont marad.
Ez a legjobb forgatókönyv nekünk.

A Chelsea jelenleg tele van szélsőhátvéddel ezért nem lenne értelme sokadiknak leigazolni Dumfriest.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Stankov írta: 2022.08.06. 14:10 Így van Singo nem rossz opció 15m lejáró szerződéssel.
Ezzel Cairo se tud sokat húzni.
Ha már lejáró között Semedo szerintem nem lenne rossz 22m taksálják a transfermakton, még azt is megkockáztatom hogy jobb lenne mint Dumfries.
De ott van Atal ,Arias és akár Hugo Mallo is
Singot, Semedot adom de a többi tagot nem ismerem. Persze ez az én hiányosságom, ettől még lehet jó focisták.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2022.08.06. 18:57
interfan írta: 2022.08.06. 14:19 L'Equipe szerint Skriniar tovabbra is 1.szamu cel a PSG-nel, valamint magabiztosak az uzlet sikeres lezarasat illetoen.
Az Inter tovabbra is 70m-t ker.

A Chelseat nem erdekli Skriniar, ok Fofanaert tettek 83m euros ajanlatot, amit a Leicester visszautasitott elsore.

Casadei kozben lecsereli ugynoket, ezt az esetleges eladasahoz kotik.
Pedulla szerint 15m-t kerunk a Chelseatol.
Casadei ,Pinamonti megy Skriniar és Dumfries viszont marad.
Ez a legjobb forgatókönyv nekünk.

A Chelsea jelenleg tele van szélsőhátvéddel ezért nem lenne értelme sokadiknak leigazolni Dumfriest.
En megmondom oszinten, Casadeit nem aldoznam be.
Tenyleg mindenki odakat zeng rola, es ha mar egy Chelsea is vinne az azert nagy szo.
En nem adnam el 15-20m-ert a Chelseabe, ok nem fognak visszavasarlasi opciot adni.
Ha ilyen kerdes van, hogy vegleg elveszitjuk Casadeit, vagy eladjuk Dumfriest, akkor nalam a Holland menne.

Pinamonti 20m.
Casadei 10m Sass/Toro/Samp es visszavasarlasi opcio

Ezzel kb egy +5-10m-val lezarnak a mercatot.

Ha erre nincs esely, es muszaj eladnunk mert nincs mas lehetoseg, es csak veglegesen veszithetjuk el Casadeit, akkor en 35m-ert eladnam Dumfriest.

Skriniar nalam tovabbra is fixen erinthetetlen, ot semmilyen esetben sem szabad eladni.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ha Casadei ekkora tehetség ne adjuk már el,hátha belőle lesz még valami.Inkább kölcsön kéne adni 1 évre.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3268
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Casadei amúgy nagyon Zaniolora hajaz
Magas ,ennek ellenére jó a mozgás koordinációja, technikailag is kimagaslott a mezőnyből ( persze az a pár videó Kerlon óta tudjuk...)
Én sem akarom elhinni hogy nem lehet neki esélyt adni legalább a keretbe.
Amúgy Azpilicueta ( elsőre, Google nélkül :clap: ) hosszabbított állítólag így nem fog nekik kelleni Dumfries
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Stankov írta: 2022.08.06. 19:42
Amúgy Azpilicueta ( elsőre, Google nélkül :clap: )
Megvan a hónap férfija! :clap: :lol:
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Stankov írta: 2022.08.06. 19:42 Casadei amúgy nagyon Zaniolora hajaz
Magas ,ennek ellenére jó a mozgás koordinációja, technikailag is kimagaslott a mezőnyből ( persze az a pár videó Kerlon óta tudjuk...)
Én sem akarom elhinni hogy nem lehet neki esélyt adni legalább a keretbe.
Amúgy Azpilicueta ( elsőre, Google nélkül :clap: ) hosszabbított állítólag így nem fog nekik kelleni Dumfries
A Dumfries -Chelsea pletykáknak nincs alapja.
Skriniar távozása viszont nagyon komoly visszaesést okozhat nálunk.
Most még úgy is gond volt,hogy a pályán volt viszont fejben nagyon nem volt ott.
Nem tudjuk milyen lehet a hangulat az öltözőben,de a pályán mutatott játék alapján nem túl jó.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2022.08.06. 22:57 Skriniar távozása viszont nagyon komoly visszaesést okozhat nálunk.
Most még úgy is gond volt,hogy a pályán volt viszont fejben nagyon nem volt ott.
Nem tudjuk milyen lehet a hangulat az öltözőben,de a pályán mutatott játék alapján nem túl jó.
Nagyon nem lehet egyszeru szegeny Skriniarnak ez az egesz.

- Gyakorlatilag a mercato elejen kijelentjuk, a vedelembol lesz aldozat, es egy klasszis vedot konnyebb potolni mint egy csatart.
- Majd targyalunk a PSG-vel, es kozoljuk Skriniarnal es ugynokevel, targyaljatok ti is veluk.
- Megegyezik a PSG-vel, mar indulasra kesz, de a PSG ismerve az Inter helyzetet nem akar sokat fizetni
- Aztan visszakerul a csapatba, jatszik, de tovabbra is teljes a bizonytalansag mi lesz, marad vagy megy e.
- Foleg meg nagyobb a bizonytalansag latva az elmult hetek nyilatkozatait, lasd jatekosaink Handanovic, Bastoni, Dimarco a Skriniar ugy kapcsan, valamint Marottaet is, es a Nord kozlemenyet akikkel targyalt az Inter vezetes.

Nehez lehet igy neki nem is kicsit ebben a teljes bizonytalansagban.
Mindezt ugy, hogy majusban elmondta, barcsak olyan lehetne az Interbe, mint Hamsik a Napoliban.
Es meg mindig van majdnem 4 het a mercatobol.
Nehez lehet ez fejben, es sajnos ezek miatt szerintem ertheto a gyengebb teljesitmeny.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint Inzaghi tovabbra is keri a Ranocchia utodot.
Az Inter kozolte vele, nulla penz van a Ranocchia utod posztra, es csakis ingyen, van ingyen kolcson erkezhet barki.
Acerbi tovabbra is kiemelt nev, de a Lazio penzt ker erte, mi meg fizetni nem tudunk.
Jelenleg varjuk a Lazio nyitasat az ugyben, ellenkezo esetben ingyen kolcson probalunk mast, akar a mercato utolso napjaiban.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Szó volt a Dortmundos védőről,vele mi van?
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.08.07. 15:05 Acerbi tovabbra is kiemelt nev, de a Lazio penzt ker erte, mi meg fizetni nem tudunk.
Ez a mi szerencsénk. :)
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

vaskalap írta: 2022.08.07. 15:57 Szó volt a Dortmundos védőről,vele mi van?
Áááá, nem kell, túl fiatal. Inkább rutingyőztesbajnok Acebi. ;)
Válasz küldése