A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2022.09.09. 18:27
CsaSzi9294 írta: 2022.09.09. 18:18
Az meg, hogy nem alkalmas 4231re hülyeség, szerintem még 4312re is az, sőt igazán csak arra alkalmas.

4312
Onana—Dumfries-Skriniar-Bastoni-Gosens—Barella-Brozovic-Calha—Correa—Lukaku-Martinez

Így Correának is lenne posztja, sőt mg 433ra is át tudnának állni.
Ehhez keves a tamadonk....van 4 abbol 3 a palyan? Raadasul most is serult egy ami kesobb is benne lesz sajnos....
Akkor Mikit vagy Calhát is be lehet tenni a csatárok mögé.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2022.09.09. 18:18.
4312
Onana—Dumfries-Skriniar-Bastoni-Gosens—Barella-Brozovic-Calha—Correa—Lukaku-Martinez
Ez így sztem sehogy sem okés.

Dumi nem jobbek, Gosens nem balbekk, wingback mindkettő, inkább támadó, mint védekező erényekkel.
Correa mint iranyító, fogalma sem lenne hozzá.

4 védőbe a keretből max Darmian Dambro és Dimarco lehetne szélsőbekk. Az a gáz, hogy abszolút a 3 védőre van a keret kialakítva, pár meccs után ezt fejre állítani elég érdekes lenne.

Ha váltanánk, olyan edző kellene, aki tud mindenfélét játszatni, Pochettino épp ilyen.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sole24 vezeto gazdasagi portal, ket vezeto gazdasagi ujsagiroja, Carlo Festa, es Bellinazzo szolalt meg az Inter helyzete kapcsan.

Bellinazzo szerint a veget ert mar ez a Zhang csalad Inter story regen.
Az Inter lassan 2 eve elado, a tulajdonos fizeteskeptelen, ez nem mukodhet igy mar sokaig.
Van egy osszege a klubnak amennyit varnak erte.
Szaudi Allam a PIF-el teljes szkeptizmus, mivel nem akarnak ket klubot, ok a Newscastlere koncentralnak.

Carlo Festa is megerositi, a Goldman Sachs mar 2 eve keresi a vevot az Interre.
Amerikan belulrol johet az uj tulajdonos, ma mar csak az Amerikaik akik hisznek az Olasz futballban, es latnak benne lehetoseget.
Itt tervezik az Amerikai modell megvalositasat.
A Zhang csalad evek ota egy eurot sem fizet, hogy fizetnek vissza a hatalmas Oaktree hitelt.
El kell adni az Intert es ezt mindenki tudja.
A problema az, hogy talani kell egy olyan vevot, akiknek tobb mint 400m hitele van a GS fele, es tovabbi kb 360m mukodesi hitel az Oaktree fele amivel a klub 100%-ban az o zalogukba kerult.
Zhangekat egy dolog erdekli, a sajat penzugyi erdekuk, es hogy nekik maradjon valami az Interbol kiszallassal.
Ezert magas az Inter ertekelese.
Szaudi Allam es a PIF?
Masfel eve gondolkoztak az Interen, de nehany nap utan el is vetettek a gondolatot.
Ketli hogy ujra az Interre gondolnanak.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

CsaSzi9294 írta: 2022.09.09. 18:35
Cupi írta: 2022.09.09. 18:27
CsaSzi9294 írta: 2022.09.09. 18:18
Az meg, hogy nem alkalmas 4231re hülyeség, szerintem még 4312re is az, sőt igazán csak arra alkalmas.

4312
Onana—Dumfries-Skriniar-Bastoni-Gosens—Barella-Brozovic-Calha—Correa—Lukaku-Martinez

Így Correának is lenne posztja, sőt mg 433ra is át tudnának állni.
Ehhez keves a tamadonk....van 4 abbol 3 a palyan? Raadasul most is serult egy ami kesobb is benne lesz sajnos....
Akkor Mikit vagy Calhát is be lehet tenni a csatárok mögé.
Tarjai Miki valóban jó lehet a csatárok között.A Romában tavaly előtt csatárok mögötti poszoton villogott.
Calhanoglu meg pihenhetne néha.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

De utálom ezt a kínai bagázst,alig várom,hogy elhúzzanak.
k.tomi880421
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: k.tomi880421 »

interfan írta: 2022.09.09. 19:02 Sole24 vezeto gazdasagi portal, ket vezeto gazdasagi ujsagiroja, Carlo Festa, es Bellinazzo szolalt meg az Inter helyzete kapcsan.

Bellinazzo szerint a veget ert mar ez a Zhang csalad Inter story regen.
Az Inter lassan 2 eve elado, a tulajdonos fizeteskeptelen, ez nem mukodhet igy mar sokaig.
Van egy osszege a klubnak amennyit varnak erte.
Szaudi Allam a PIF-el teljes szkeptizmus, mivel nem akarnak ket klubot, ok a Newscastlere koncentralnak.

Carlo Festa is megerositi, a Goldman Sachs mar 2 eve keresi a vevot az Interre.
Amerikan belulrol johet az uj tulajdonos, ma mar csak az Amerikaik akik hisznek az Olasz futballban, es latnak benne lehetoseget.
Itt tervezik az Amerikai modell megvalositasat.
A Zhang csalad evek ota egy eurot sem fizet, hogy fizetnek vissza a hatalmas Oaktree hitelt.
El kell adni az Intert es ezt mindenki tudja.
A problema az, hogy talani kell egy olyan vevot, akiknek tobb mint 400m hitele van a GS fele, es tovabbi kb 360m mukodesi hitel az Oaktree fele amivel a klub 100%-ban az o zalogukba kerult.
Zhangekat egy dolog erdekli, a sajat penzugyi erdekuk, es hogy nekik maradjon valami az Interbol kiszallassal.
Ezert magas az Inter ertekelese.
Szaudi Allam es a PIF?
Masfel eve gondolkoztak az Interen, de nehany nap utan el is vetettek a gondolatot.
Ketli hogy ujra az Interre gondolnanak.
"A problema az, hogy talani kell egy olyan vevot, akiknek tobb mint 400m hitele van a GS fele, es tovabbi kb 360m mukodesi hitel az Oaktree fele amivel a klub 100%-ban az o zalogukba kerult."

Gondolom elég problémás lenne olyan vevőt találni akinek pont több mint 400m hitele van a GS felé meg további 360m az Oaktree felé :DDD

HE? Legözelebb ne google fordítóval fordíts és másold ide be mert ez így teljesen érthetetlen. Gondolom itt arra céloztál hogy a Suningnak 400m eurós-os hitele van a Goldman Sachs felé és további 360m-os hitelt vettek fel az Oaktree-től, hogy míg találnak vevőt az Interre tovább tudják működtetni az egyesületet. Amúgy mindenkinek aki nem kíváncsi az ilyen félrefordításokhoz ajnánlom az fcinternews.com-ot ugyanezek a hírek vannak ott google fordítval értelmesebben ki lehet venni a lényeget ha saját magad olvasod minthogy itt ezt olvasnád mint "tényt".
k.tomi880421
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: k.tomi880421 »

interfan írta: 2022.09.09. 19:02 Sole24 vezeto gazdasagi portal, ket vezeto gazdasagi ujsagiroja, Carlo Festa, es Bellinazzo szolalt meg az Inter helyzete kapcsan.

Bellinazzo szerint a veget ert mar ez a Zhang csalad Inter story regen.
Az Inter lassan 2 eve elado, a tulajdonos fizeteskeptelen, ez nem mukodhet igy mar sokaig.
Van egy osszege a klubnak amennyit varnak erte.
Szaudi Allam a PIF-el teljes szkeptizmus, mivel nem akarnak ket klubot, ok a Newscastlere koncentralnak.

Carlo Festa is megerositi, a Goldman Sachs mar 2 eve keresi a vevot az Interre.
Amerikan belulrol johet az uj tulajdonos, ma mar csak az Amerikaik akik hisznek az Olasz futballban, es latnak benne lehetoseget.
Itt tervezik az Amerikai modell megvalositasat.
A Zhang csalad evek ota egy eurot sem fizet, hogy fizetnek vissza a hatalmas Oaktree hitelt.
El kell adni az Intert es ezt mindenki tudja.
A problema az, hogy talani kell egy olyan vevot, akiknek tobb mint 400m hitele van a GS fele, es tovabbi kb 360m mukodesi hitel az Oaktree fele amivel a klub 100%-ban az o zalogukba kerult.
Zhangekat egy dolog erdekli, a sajat penzugyi erdekuk, es hogy nekik maradjon valami az Interbol kiszallassal.
Ezert magas az Inter ertekelese.
Szaudi Allam es a PIF?
Masfel eve gondolkoztak az Interen, de nehany nap utan el is vetettek a gondolatot.
Ketli hogy ujra az Interre gondolnanak.
"A Zhang csalad evek ota egy eurot sem fizet, hogy fizetnek vissza a hatalmas Oaktree hitelt."
Ez is szép megfogalmazás. Ajánlom Interfan mélylevegőőő aztán ha bemásoltad ezeket a google fordításokat olvasd újra át és próbáld normálisan megfogalmazni.
k.tomi880421
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: k.tomi880421 »

Na akkor én is:

https://www.fcinternews.it/focus/i-sky- ... lla-904751

Simone Inzaghi fél forradalmat szándékozik tenni az Inter-Torino kapcsán, méghozzá öt játékost lecserélve a kezdő tizenegyből, akik a Bayern München ellen léptek pályára. Az első változás, amint ugyanez az edző a Bajnokok Ligája meccs után bejelentette, a posztok között van, ahol André Onana átadja helyét Samir Handanovic kapitánynak , aki elé Stefan de Vrij tér vissza a Milan Skriniar által befejezett védőhármasban. Alessandro Sticks. A pálya közepén Nicolò Barella visszatért, szerda este, akik alkotják a triót Marcelo Brozovic-kal és Hakan Calhanogluval. Oldalukon két újdonság: Federico Dimarco a bal oldalon és Matteo Darmian a jobb oldalon. Támadásban csak megerősítések: továbbra is Edin Dzeko lesz Lautaro Martinez támogatása . A Sky Sport beszámol róla.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sole24 ujabb hire is megerositi, nem ujdonsag hogy a GS vevot keres az Internek.
A GS a nyari nyugodtabb idoszak utan, most ujra eroteljesen kezdte meg a kereseset.
Az Oaktree fele fenallo mukodesi hitelt a Zhang csalad nem tudja visszafizetni, ezert teljesen normalis hogy uj tulajdonost keresnek.

Biasin ujra megerositi, hogy biztos forrasbol tudja, ujra aruljak az Intert.
Az eladas elobb vagy utobb megtortenik, de inkabb elobb.
Biasin szerint fontos hir, hogy a Zhang csalad mar semmilyen formaban nem akar maradni, hanem teljesen elakarja adni az Intert.
Kiemeli, az Inter szurkoloknak nagyon tetszenek ezek a hirek.

Sportmediaset szerint a Zhang csaladnak benne van az a kockazat, hogy veszteseggel tudnak kiszallni az Interbol.
Az Inter arat ezert nagy osszegben hataroztak meg, de azt a lehetoseget sem vetettek el, hogy maradnanak mint kisebbsegi tulajdonos.
Mas kerdes, hogy ki akarnak igy megvenni a klubot.

FcInternews sajat forrasai szerint is valodiak az eladasi hirek ujboli felerosodese.
Az Inter bukdacsol a palyan, a szurkolok pedig nem csak az eredmenyek miatt elegedetlenek, hanem a 2.nyari mercato miatt is, amikor a penz volt a fontos.
Vilagos a helyzet, ekkora hitelekkel, ilyen helyzetben a Zhang csaladnak nincs jovoje az Inter elen.
Szinten megerositik, sem a 1.2 milliardos ar, sem a GS vevo kereses nem ujdonsag, mar regota tart az uj tulajdonos keresese.
A Zhang csalad ket eve meg olyan tulajdonost akart, aki mint kisebbsegi tulajdonos csatlakozik, ezaltal uj penz erkezik, az Inter fejlodhet, es kesobb meg tobbet erhet.
Viszont ilyen befektetot nem igazan lehet talalni.
A GS jelenleg mar egy olyan dokumentaciot kuld el mindenfele a vilagon a befektesi csoportnak, amiben minden hitel szerepel, valamint a penzugyi elorejelezesek a kovetkezo evekre.
Ez a helyzet mar honapok ota fenall, nincs ujdonsag.
Akik Arab Allami tulajdonsba remenykednek, azok tevuton vannak.
Az Internek talalnia kell egy olyan uj tulajdonost, aki egy hatalmas veszteseggel mukodo padlon levo klubot vesz at.
Egyetlen lehetoseg van, az Amerikai magan befektesi csoportok.
Ok az egyetlenek, akik a futballra mint jo lehetoseg tekintenek, es Olaszorszagban is egyre tobb csapatot szereznek meg.
Egyelore semmilyen konkret erdelodo nincs, annyi ami tortenik, hogy a Zhang csalad is, es az Oaktree is elakarja adni az Intert.
A hirek felorosodesnek oka az, hogy ezzel jelezzek a jelenlegi tulajdonok az eladasi szandekot, es hogy tavozni akarnak.
Ezzel pedig a szurkolokat megnyugtassak, hogy egy szebb jovo kozelit.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gazzetta szerint Steven Zhang Kaliforniaba repult, junius vege utan most ujra.
"Szemelyes okokra" hivatkoznak, de az Inter eladas tema nem nyugszik.

TS szerint nem csak Steven Zhang volt tobbszor az elmult honapokban Kalifornaiban targyalni az Inter eladasat illetoen, es repult most is oda, hanem az Inter tulajdonosa Zhang Jindong is.
Zhangon kivul az Oaktree igazgatosagi tagjai, valamint a Goldman Sachs akik az Inter oldalarol a targyalasokon reszt vesznek.
Az erdeklodo pedig a Bow Capital magan befektetesi csoport, akinek az alapitoja es vezetoje Vivek Ranadive.
O egy India szuletesu, de mar Amerikaban elo uzletember.
NBA-ben a Sacramento Kings tulajdonosa, ezen kivul a Bow Capital alapitoja, valamint a TIBCO Software alapitoja.
Juliusban o is a jeloltek kozott volt, akinek lett volna lehetosege a RedBirdel kozosen a Milan tulajdonosa valni, de akkor nem akart tarstulajdonos es kisebbsegi tulajdonos lenni.
Goldman Sachs vezetoi akik az Inter eladasat intezik a napokba Milanoba voltak, ahol Steven Zhangal, es Antonello gazdasagi igazgatoval targyaltak a fejlemenyekrol es a lehetosegekrol.

Gazzetta is megerositi, a GS kepviseloi akik az eladast intezik, Milanoban voltak.
Szinten megerositi a Gazzetta, a Goldman Sachs mar 2 eve arulja az Intert, a kikuldott dokumentumokat csak frissitik az adot helyzethez viszonyulva.
Viszont a Gazzetta szerint a Zhang csalad tovabbra is azt szeretne, ami eddig nem sikerult, kisebbsegi tulajdonost szerezni, hogy az Inter ujra elinduljon felfele, es ezzel kesobb magasabb aron tudjanak tovabbadni az Interen vegleg, mivel minel tobb penzzel akarnak kiszallni.
Dokumentum azert kerult frissitesre amit kikudltunk a lehetseges uj tulajdonosoknak, mivel a Digitalbits nem fizet, ezert a szponzori bevetel lecsokkentek, es a Digitalbits 3 eves szerzodes megszunhet, ezaltal az abbol szarmozo bevetel is.
Vegul a Gazzetta is megerositi, a Zhang csalad nyitott a vegleges teljes tulajdon eladasra is, de ennek az ara jelenleg 1200m, mivel igy erne meg nekik anyagilag jelenleg.

Tovabbra is ketseges, hogy hogyan sikerulne kisebbsegi tulajdonost talalni, akik mukodtetnek az Intert, visszafizetnek a hiteleket, es kesobb Zhangek emiatt tobb penzel adhatnak el a maradek tulajdonjogot.
2 eve megy a kereses, kisebbsegi tulajdonost eddig egyszer sem sikerult talalni.
2022 telen a Bridge Sports tett kb 800m ajanlatot az Inter 100%-ert, viszont a Zhang csalad akkor 1000m-t kert.
2021-ben pedig a BC Partners tett kb 700m euros ajanlatot, akkor a Zhang csalad 800m-t kert.
Most az ujabb birosagi vagyonelkobzas (200m), behajtas, es vegrehajtas miatt, az Inter ara 1200m-ra emelkedett, mivel ebbol akarjak fedezni az ujabb vegrehajtast ellenuk.

La Stampa is megerositi a Vivek Ranadevi fele Bow Capital erdeklodik.
Steven Zhang Kaliforniaba utazott, hogy szemelyesen vegyen reszt a targyalasokon.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2022.09.10. 08:43-kor.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

interfan írta: 2022.09.10. 06:06 Ezzel pedig a szurkolokat megnyugtassak, hogy egy szebb jovo kozelit.
Most nagyon meg vagyok nyugodva! :D
P-Inter
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Szerintem a kínaiak rá fognak cseszni. 1200M rengeteg pénz az Interért (ezzel a háttérrel). Én szépen megvárnám, amíg 100%-ban jelzálogosítják a klubot. Egy, nem kell kínaiakkal üzletelnem (persze, nem tudom, ez szempont-e a mai világban) , kettő olcsóbban is szabadulna az Oaktree a pénztemető klubtól.
Röviden: én nem gondolom, hogy a kínaiak el fogják tudni adni a klubot.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

P-Inter írta: 2022.09.10. 08:55 Szerintem a kínaiak rá fognak cseszni. 1200M rengeteg pénz az Interért (ezzel a háttérrel). Én szépen megvárnám, amíg 100%-ban jelzálogosítják a klubot. Egy, nem kell kínaiakkal üzletelnem (persze, nem tudom, ez szempont-e a mai világban) , kettő olcsóbban is szabadulna az Oaktree a pénztemető klubtól.
Röviden: én nem gondolom, hogy a kínaiak el fogják tudni adni a klubot.
Ezt egyebkent en is igy gondolom.
(Persze ne legyen igazam)

De lathattuk, 2022 telen sem volt senki aki 1 milliardot adott volna a kluboert.
En ertem hogy Zhangek ellen ujabb 200m vegrehajtas indult a nemzetkozi behajto ceg altal, es ezert az Inter arat felvittek 1,2 milliardra, hogy ebbol fedezzek.
De ha feleve nem adott senki 1 milliardot sem, akkor most minek adna 1,2 milliardot.

Mindezt raadasul ugy, hogy 1 even belul megyunk az Oaktree kezebe, onnantol meg joval-joval kevesebbert megkapjak ugyanezt az Intert.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

interfan írta: 2022.09.10. 08:59
P-Inter írta: 2022.09.10. 08:55 Szerintem a kínaiak rá fognak cseszni. 1200M rengeteg pénz az Interért (ezzel a háttérrel). Én szépen megvárnám, amíg 100%-ban jelzálogosítják a klubot. Egy, nem kell kínaiakkal üzletelnem (persze, nem tudom, ez szempont-e a mai világban) , kettő olcsóbban is szabadulna az Oaktree a pénztemető klubtól.
Röviden: én nem gondolom, hogy a kínaiak el fogják tudni adni a klubot.
Ezt egyebkent en is igy gondolom.
(Persze ne legyen igazam)

De lathattuk, 2022 telen sem volt senki aki 1 milliardot adott volna a kluboert.
En ertem hogy Zhangek ellen ujabb 200m vegrehajtas indult a nemzetkozi behajto ceg altal, es ezert az Inter arat felvittek 1,2 milliardra, hogy ebbol fedezzek.
De ha feleve nem adott senki 1 milliardot sem, akkor most minek adna 1,2 milliardot.

Mindezt raadasul ugy, hogy 1 even belul megyunk az Oaktree kezebe, onnantol meg joval-joval kevesebbert megkapjak ugyanezt az Intert.
Eléggé meg vagyok csúszva az elmúlt napokban,de 2022 telét átaludtam volna? :shock:

Amúgy a hitelünk 2024nyarán jár le,szóval lehet még ezt a játékot húzni Zhangeknak, de semmi értelme..nagyon szomorú,hogy megint itt tartunk,képtelen a klub egy normális tulajdonosi és üzleti modellel műkőlödni,ne legyen igazam,de ha nem szabadulunk meg a kínaiaktól,akkor jövőre kb. a konferencia liga lesz a maximum..
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

brecsinho írta: 2022.09.10. 09:48
interfan írta: 2022.09.10. 08:59
P-Inter írta: 2022.09.10. 08:55 Szerintem a kínaiak rá fognak cseszni. 1200M rengeteg pénz az Interért (ezzel a háttérrel). Én szépen megvárnám, amíg 100%-ban jelzálogosítják a klubot. Egy, nem kell kínaiakkal üzletelnem (persze, nem tudom, ez szempont-e a mai világban) , kettő olcsóbban is szabadulna az Oaktree a pénztemető klubtól.
Röviden: én nem gondolom, hogy a kínaiak el fogják tudni adni a klubot.
Ezt egyebkent en is igy gondolom.
(Persze ne legyen igazam)

De lathattuk, 2022 telen sem volt senki aki 1 milliardot adott volna a kluboert.
En ertem hogy Zhangek ellen ujabb 200m vegrehajtas indult a nemzetkozi behajto ceg altal, es ezert az Inter arat felvittek 1,2 milliardra, hogy ebbol fedezzek.
De ha feleve nem adott senki 1 milliardot sem, akkor most minek adna 1,2 milliardot.

Mindezt raadasul ugy, hogy 1 even belul megyunk az Oaktree kezebe, onnantol meg joval-joval kevesebbert megkapjak ugyanezt az Intert.
Eléggé meg vagyok csúszva az elmúlt napokban,de 2022 telét átaludtam volna? :shock:

Amúgy a hitelünk 2024nyarán jár le,szóval lehet még ezt a játékot húzni Zhangeknak, de semmi értelme..nagyon szomorú,hogy megint itt tartunk,képtelen a klub egy normális tulajdonosi és üzleti modellel műkőlödni,ne legyen igazam,de ha nem szabadulunk meg a kínaiaktól,akkor jövőre kb. a konferencia liga lesz a maximum..
2022 januar-februarban volt az atvilagitas, majd az ajanlat.

Nem tudjak tovabb huzni, az idei 120m torlesztot sem fizettek vissza, hanem a maradek 31%-ot is az Oaktree zalogaba adtak hivatalosan is.
Tehat most mar hivatalosan is 100% az Oaktree zalogaban van.
2023 nyaran 240m torlesztot kell fizetni.

Egyebkent sajnos teljesen igazad van, sajnos az egesz mukodesunk borzaszto volt, es itt most nem a fizeteskeptelen tulajdonosra gondolok.
Sokkal inkabb a katasztrofa szponzori szerzodesekkel, a brutalis kiadasokkal, es a dobbenet merteku eves vesztesegekrol.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Republica szerint nem csak a GS, hanem Milanoi es Nemzetkozi kozvetito irodak is ajanljak az Intert a potencialias uj tulajdonosoknak.
Korabban ezt a Zhang csalad dikatuma alapjan 1 milliarderos arral ajanlottak az Intert.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Ok nálam 2022 tele csak most jön,de akkor nem esett ki egy év deliriumban,megnyugodtam :D

Ez a 240m törlesztő jövőre még mindig nem tiszta,ahol én láttam mindenhol 2024nyarát írnak és 20hónapot,mikor legkésőbb végleg eltakakarodnak a kinaiak, kérdés addigra mi marad a klubból és a keretből..
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

brecsinho írta: 2022.09.10. 10:19 Ok nálam 2022 tele csak most jön,de akkor nem esett ki egy év deliriumban,megnyugodtam :D

Ez a 240m törlesztő jövőre még mindig nem tiszta,ahol én láttam mindenhol 2024nyarát írnak és 20hónapot,mikor legkésőbb végleg eltakakarodnak a kinaiak, kérdés addigra mi marad a klubból és a keretből..
Szerencsere nem. :)

2024 nyaraig kell a teljes osszeget visszafizetni.
270m-t vettunk fel 21 nyaran 3 evre, evi 12%-os kamattal. A klub 69%-nak zalogaert.
3 ev alatt kell visszafizetni, eves torleszto kb 125m euro.
Hivatalos kozlemeny volt tavasszal, hogy az iden csak a kamatokat fizettuk meg az Oaktreenak, a 25m-t, a 100m euros torlesztot nem.
Cserebe az Oaktree megkapta a maradek 31%-ot zalogba.
Viszont a 100m-t csak atutemezte az Oaktree, nem engedte el a kovetkezo eves, 2023 torlesztesre.

Lenyegtelen is, a lenyeg az, jojjon az uj tulajdonos mar most, vagy legkesobb nyaron, mert ez tarthatatlan milyen melyre sulyedtunk a hatteret illetoen.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Mai hirek is kiemelik, az Inter jelenleg nem gondol Inzaghi menesztesere.
Viszont innentol kezdve mar nem hibazhat.
Ahogy Marotta elmondta, tobb motivaciot es mas hozzaallast varunk mindenkitol.
A tulajdonos es az Inter szakmai vezetes bizik Inzaghiban, hogy visszatatal a gyoztes utra, es a szunetig levo harom meccset megnyerjuk.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

interfan írta: 2022.09.10. 10:37 Mai hirek is kiemelik, az Inter jelenleg nem gondol Inzaghi menesztesere.
Viszont innentol kezdve mar nem hibazhat.
Ahogy Marotta elmondta, tobb motivaciot es mas hozzaallast varunk mindenkitol.
A tulajdonos es az Inter szakmai vezetes bizik Inzaghiban, hogy visszatatal a gyoztes utra, es a szunetig levo harom meccset megnyerjuk.
Hurrá, akkor könnyű dolga lesz, csak minden hátralévő meccset meg kell nyernie. Jó hír!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2022.09.10. 11:32
interfan írta: 2022.09.10. 10:37 Mai hirek is kiemelik, az Inter jelenleg nem gondol Inzaghi menesztesere.
Viszont innentol kezdve mar nem hibazhat.
Ahogy Marotta elmondta, tobb motivaciot es mas hozzaallast varunk mindenkitol.
A tulajdonos es az Inter szakmai vezetes bizik Inzaghiban, hogy visszatatal a gyoztes utra, es a szunetig levo harom meccset megnyerjuk.
Hurrá, akkor könnyű dolga lesz, csak minden hátralévő meccset meg kell nyernie. Jó hír!
De szigoru vagy. :D

Csak 3 meccs, Torino, Plzen, Udinese, azert nem egy lehetetlen feladat.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

interfan írta: 2022.09.10. 11:34
Francesco írta: 2022.09.10. 11:32
interfan írta: 2022.09.10. 10:37 Mai hirek is kiemelik, az Inter jelenleg nem gondol Inzaghi menesztesere.
Viszont innentol kezdve mar nem hibazhat.
Ahogy Marotta elmondta, tobb motivaciot es mas hozzaallast varunk mindenkitol.
A tulajdonos es az Inter szakmai vezetes bizik Inzaghiban, hogy visszatatal a gyoztes utra, es a szunetig levo harom meccset megnyerjuk.
Hurrá, akkor könnyű dolga lesz, csak minden hátralévő meccset meg kell nyernie. Jó hír!
De szigoru vagy. :D

Csak 3 meccs, Torino, Plzen, Udinese, azert nem egy lehetetlen feladat.
Jó de ha utána megint bukdácsol, akkor megint jön a nem hibázhat ultimátum. Akkor már egyszerűbb és célszerűbb többet nem hibázni a szezonban. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2022.09.10. 11:35
interfan írta: 2022.09.10. 11:34
Francesco írta: 2022.09.10. 11:32
Hurrá, akkor könnyű dolga lesz, csak minden hátralévő meccset meg kell nyernie. Jó hír!
De szigoru vagy. :D

Csak 3 meccs, Torino, Plzen, Udinese, azert nem egy lehetetlen feladat.
Jó de ha utána megint bukdácsol, akkor megint jön a nem hibázhat ultimátum. Akkor már egyszerűbb és célszerűbb többet nem hibázni a szezonban. :D
Igazad van, jogos. :)

De azert hala istennek, hiaba lesz Roma, Barca, Sass, Barca negyes, amiutan a Papa is megkezdheti az aggodast, utana jon majd egy Salernitana es mindjart ujra zseni lesz az edzonk.
Majd Fiorentina, de utana Plzen, es ujra zsenik vagyunk.
Vege lesz nehezebb, mert ott Bayern, Juve, Bologna, Atalanta.
Ott azert johet megint egy 4 meccs = 1 vereseg, es johet ujra az "aggodas".
Szerencsere 2 honap szunet jon ezutan. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Il Giornale szerint a Ranadive fele Bow Capital Amerikai magan befektetesi csoport mellett, a Milanert 1,2 millardot ajanlo, Bahreini Investcorp magan befektesi csoport is erdeklodik az Interert.0
Nincs ujdonsag, az Inter mar 2 eve elado, es GS ugyanugy keresi a vevot.
Az ujdonsag az, hogy a GS frisitette a dokumentumokat, es az gazdasagi elorejelezeset a SA es a nem fizeto szponzorok miatt, valamint a 21-22-es gazdasagi ev ujabb hatalmas veszteseget is tartalmazza.
Az uj dokumentum amit a GS kikuldott a potencialis uj tulajdonos jelolteknek, a stadion projekt szamait is tartalmazza, amit egy kivitelezo ceg epiteni es finanszirozna elore nekunk.
Az Oaktree kozolte, nem lesz olyan mint az Elliott, egyaltalan nem akarjak az Intert tovabbvinni, csakis a penzuket akarjak kamatokkal.
Ha az eladas 1 milliardot alatt zarul, akkor a Zhang csaladnak veszteseggel zarul, ezt akarjak mindenaron elkerulni, es penzt akarnak kiszedni az Interbol.

Biasin szerint az eladas egyertelmu.
De konkret hirek meg nincsenek, viszont szeretne ha az uj tulajdonos folytatna a munkat a jelenlegi szakmao vezetessel (Marotta, Antonello, Ausilio, Baccin).


Messagero is megerositi, Steven Zhang Kaliforniaba utazott ujra az eladasi targyalasokat illetoen.
Akar kisebbsegi, akar teljes eladasra is nyitottak.
Megerositik a Vivek Ranadive fele Bow Capital erdeklodeset.

Corriere szerint a Bayern meccs utan volt targyalas Zhang es GS embereivel akik a vevot keresik.
A GS 2 eve keresi a vevot, viszont most az ujdonsag a 21-22-es gazdasagi ev jelentese ami bekerult a frissitett dokumentumba.
Vesztesegunk sulyosabb es nagyobb lehet a vartnal, az eddigi hirek 140m koruli vesztesgrol szoltak, de ez jo esellyel nagyobb lesz.
Szinten megerositik, az uj SA is bekerult a dokumentacioba.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2022.09.10. 12:49 Megerositik a Vivek Ranadive fele Bow Capital erdeklodeset.
Volt itt PIF meg puf + lassan már az összes amcsi befektetőcsoport nevét ismerjük, és még mindig semmi.
Ugyanolyan rohadt unalmas mint a mercatonk vége, ahol tudtuk hogy kb semmi érdemleges nem fog már történni.

Zhangék köszi, de húzzatok már a picsába az Intertől.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2022.09.10. 11:40
Francesco írta: 2022.09.10. 11:35
interfan írta: 2022.09.10. 11:34

De szigoru vagy. :D

Csak 3 meccs, Torino, Plzen, Udinese, azert nem egy lehetetlen feladat.
Jó de ha utána megint bukdácsol, akkor megint jön a nem hibázhat ultimátum. Akkor már egyszerűbb és célszerűbb többet nem hibázni a szezonban. :D
Igazad van, jogos. :)

De azert hala istennek, hiaba lesz Roma, Barca, Sass, Barca negyes, amiutan a Papa is megkezdheti az aggodast, utana jon majd egy Salernitana es mindjart ujra zseni lesz az edzonk.
Majd Fiorentina, de utana Plzen, es ujra zsenik vagyunk.
Vege lesz nehezebb, mert ott Bayern, Juve, Bologna, Atalanta.
Ott azert johet megint egy 4 meccs = 1 vereseg, es johet ujra az "aggodas".
Szerencsere 2 honap szunet jon ezutan. :D
Szerintem a Barca meccseket leadjuk.
4 kapott gól alatt megúszhatjuk ennyi max.A Roma meccs kemény lesz majd,de azért nyerhető lenne na nem lennénk mentálisan a béka segge alatt.
A Sassulo azért most nem olyan erős.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

interfan írta: 2022.09.10. 12:49 Il Giornale szerint a Ranadive fele Bow Capital Amerikai magan befektetesi csoport mellett, a Milanert 1,2 millardot ajanlo, Bahreini Investcorp magan befektesi csoport is erdeklodik az Interert.0
Nincs ujdonsag, az Inter mar 2 eve elado, es GS ugyanugy keresi a vevot.
Az ujdonsag az, hogy a GS frisitette a dokumentumokat, es az gazdasagi elorejelezeset a SA es a nem fizeto szponzorok miatt, valamint a 21-22-es gazdasagi ev ujabb hatalmas veszteseget is tartalmazza.
Az uj dokumentum amit a GS kikuldott a potencialis uj tulajdonos jelolteknek, a stadion projekt szamait is tartalmazza, amit egy kivitelezo ceg epiteni es finanszirozna elore nekunk.
Az Oaktree kozolte, nem lesz olyan mint az Elliott, egyaltalan nem akarjak az Intert tovabbvinni, csakis a penzuket akarjak kamatokkal.
Ha az eladas 1 milliardot alatt zarul, akkor a Zhang csaladnak veszteseggel zarul, ezt akarjak mindenaron elkerulni, es penzt akarnak kiszedni az Interbol.

Biasin szerint az eladas egyertelmu.
De konkret hirek meg nincsenek, viszont szeretne ha az uj tulajdonos folytatna a munkat a jelenlegi szakmao vezetessel (Marotta, Antonello, Ausilio, Baccin).


Messagero is megerositi, Steven Zhang Kaliforniaba utazott ujra az eladasi targyalasokat illetoen.
Akar kisebbsegi, akar teljes eladasra is nyitottak.
Megerositik a Vivek Ranadive fele Bow Capital erdeklodeset.

Corriere szerint a Bayern meccs utan volt targyalas Zhang es GS embereivel akik a vevot keresik.
A GS 2 eve keresi a vevot, viszont most az ujdonsag a 21-22-es gazdasagi ev jelentese ami bekerult a frissitett dokumentumba.
Vesztesegunk sulyosabb es nagyobb lehet a vartnal, az eddigi hirek 140m koruli vesztesgrol szoltak, de ez jo esellyel nagyobb lesz.
Szinten megerositik, az uj SA is bekerult a dokumentacioba.
Csak indiai tulaj ne legyen!!!!!! Csöbörből, vödörbe!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta:
A klub eladasa? Zhang szereti az Intert, de nem megyek bele a tulajdonosi dontesekbe.
Az eladasi hirek mar ket eve mennek.
En csak annyit tudok mondani, hogy Zhangek szeretik az Intert, es tudjak mit kell tenni, hogy garantaljak az Inter jelenet es jovojet is.
Eladas es barmi ilyen temaban en nem vagyok kompetens, en a sajat munkamra osszpontositunk.
Ma a csapattol varjuk a valaszokat es a lepeseket, es nem a tulajdonostol.

Tagadja az eladast?

Ezek a dolgok az en fejem felett jatszodnak, nekem nincs kozom hozza.
Tudom hogy a jovo garantalt.
Es tudom hogy a Zhang csalad elkotelezett.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

interfan írta: 2022.09.10. 17:56 Marotta:
A klub eladasa? Zhang szereti az Intert, de nem megyek bele a tulajdonosi dontesekbe.
Az eladasi hirek mar ket eve mennek.
En csak annyit tudok mondani, hogy Zhangek szeretik az Intert, es tudjak mit kell tenni, hogy garantaljak az Inter jelenet es jovojet is.
Eladas es barmi ilyen temaban en nem vagyok kompetens, en a sajat munkamra osszpontositunk.
Ma a csapattol varjuk a valaszokat es a lepeseket, es nem a tulajdonostol.

Tagadja az eladast?

Ezek a dolgok az en fejem felett jatszodnak, nekem nincs kozom hozza.
Tudom hogy a jovo garantalt.
Es tudom hogy a Zhang csalad elkotelezett.
Az újságírók tényleg felteszik ezeket a kérdéseket, vagy már rájöttek, hogy mindig ugyanaz a válasz és csak copy-paste?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Zhang mar tegnap nem volt jelen a Torino meccsen, ennek oka, hogy penteken Kaliforniaba utazott targyalni az eladas kapcsan.

Mai lapok bemutatjak a Bow Capital Amerikai maganbefektesi csoport alapitojat, tulajdonosat, aki az Intert szeretne.
Vivek Ranadive egy sikeres uzletember, ragyogo filantrop, Magnas, aki imadja az Olasz reneszanszot.
Amerikaban mindenki elismeri a innivotiv utleteit, es kreativitasat.
Szamara a legnagyobb orom es elegtetel, hogy "segitsen az emberek eleten".
A 64 eves uzletember a vagyonat kemeny munkaval, es soha veget nem ero tanulassal epitette ki.
Sporthoz valo a kozepiskolaban kosarlabdazo lanya miatt alakult ki regebben.
Kesobb megvasarolta a Golden State Warriorst, amit 2013-ban eladott, es tobb mint 1 milliard euroert megvasarolata Sacramento Kings tobbsegi tulajdonjogat.
Elmult honapokban a futball fele vette az iranyt, o es az altala vezetett magan befektesi csoport is ajanlatott tett a Chelseaert, valamint a RedBird szerette volna oket is mint hatter tamogato a Milan projekthez.
Az Inter egy uj izgalmas kihivas lehet szamara.
A Zhang csalad 1,2 milliardot ker, ez tulzott ertekeles, de boven van ido targyalni, es megtalalni a megallapodast.
A Bow Capital egyelore meg nem kezdemenyezett atvilagitast az Interre, egyelore csak kezdeti targyalasok vannak.
A Goldman Sachs talalta oket, majd az Oaktree igazgotosagi tagja, es most mar a Zhang csalad is targyal veluk az Inter eladasarol.
Caldee
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2020.04.28. 12:00

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Caldee »

Imádkozzunk, hogy ne legyen belőle semmi. A tagot konkrétan megválasztották az NBA legrosszabb tulajdonosának. Emellett csak néhány cím, ha rákeres bárki is a nevére;

How Vivek Ranadive turned Sacramento Kings into NBA’s biggest losers

The Sacramento Kings’ problem starts and ends with Vivek Ranadive

Sacramento Kings owner Vivek Ranadive decided to draft Mavin Bagley III over Luka Doncic in 2018
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Caldee írta: 2022.09.11. 10:22 Imádkozzunk, hogy ne legyen belőle semmi. A tagot konkrétan megválasztották az NBA legrosszabb tulajdonosának. Emellett csak néhány cím, ha rákeres bárki is a nevére;

How Vivek Ranadive turned Sacramento Kings into NBA’s biggest losers

The Sacramento Kings’ problem starts and ends with Vivek Ranadive

Sacramento Kings owner Vivek Ranadive decided to draft Mavin Bagley III over Luka Doncic in 2018
Zhang csalad annak fogja eladni az Intert, aki fizet, es aki kifizeti azt ami nekik az anyagi igenyuk.

Masik meg az, hogy "imadkozhatunk", de a jelenlegi helyzetnel rosszabb nem lehet.
Lehet akarmekkora kreten ez a valaki, a jelenlegi total csod helyzettol rosszabb nem lehet.
Szoval barki is jon, legyen az ekkora vagy akkora szar, rosszabb helyzetbe a jelenlegitol nem kerulhetunk.

Egyebkent igazad van, sokkal jobb lenne egy Milan fele tulajdonos, dehat ez valahol nem kivansagmusor.
R9.
Hozzászólások: 5952
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: R9. »

azt olvastam h szeret kolteni, az h a legrosszabb tulajdonos, vszinuleg a "tanacsadoi" miatt van
ha maradna Marotta o meg hozna a penzt, olyan nagy mellenyulas nem lehet
P-Inter
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Reménykedni jó, meg kell is. De hagyjuk meg azt a lehetőséget is, hogy de, mindig lehet rosszabb. Nehéz lehet belátni vagy elhinni, de a mostani állapotnál is létezik vacakabb forgatókönyv. Akár tetszik, akár nem.
Napi bölcsesség kilőve. :wave:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Caldee.

Mint irtam, sokkal jobb lenne egy Milan fele tulajdonos, en is abban remenykedek.
Teljesen igazad van.

Viszont a jelenlegi totalis csod helyzettol barmi jobb, es sajnos Zhangekat nem az fogja erdkelni ki a vevo, hanem az hogy a penzt megkapjak.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2022.09.11. 10:42 azt olvastam h szeret kolteni, az h a legrosszabb tulajdonos, vszinuleg a "tanacsadoi" miatt van
ha maradna Marotta o meg hozna a penzt, olyan nagy mellenyulas nem lehet
Ezt en is olvastam.
Penze van, Zhangek pedig fizetekeptelenek, es 2 eve 0 azaz 0 eurot tettek az Interbe.
Sot meg el is vesznek, lasd tavalyi 120m pluszos mercato, most meg +15m.
Ket szezon alatt 135m plusz a mercatobol.

A tulajdonosnak nem feltetlen kell erteni az adott sporthoz.
Erre vannak a megfelelo szakmai vezetok, akik ertenek a sporthoz.
Ha a megfelelo emberekre hallgatsz, akkor 200m-bol igazolhatsz egy Hakimi, Eriksen, Sanchez, Barella, Lukaku, sort.
Ha nem a megfelelore, akkor 200m-bol igazolsz egy Dalbert, Lazaro, Mario, Nainggolan, Barbosa, Vecino sort.

A tulajdonos dolga a penzt garantalni, es a megfelelo szakmai vezetot megtalalni, aki ert a sporthoz, es a sportszakmai dontesket meghozza.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Azt hogy rossz vagy szar tulajdonos nem lehet 100% ra venni. Kinek mi a szar és rossz tulajdonos.
Lehet azért szar vagy rossz sokak szerint mert halom pénzt költ olyan játékosokra akik nem erősítések a klubnak.
Itt meg Marotta személyében ha szeret költeni ahogy irják nem lehet annyira nagy melléfogása a piacon.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2022.09.11. 09:12
Vivek Ranadive egy sikeres uzletember, ragyogo filantrop, Magnas, aki imadja az Olasz reneszanszot.

Szamara a legnagyobb orom es elegtetel, hogy "segitsen az emberek eleten".
A 64 eves uzletember a vagyonat kemeny munkaval, es soha veget nem ero tanulassal epitette ki.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Igen, ilyenek ezek a dúsgazdagok, épp attól ilyen gazdagok, hogy mindenüket odaadják a nélküzőknek.
Bocsi, ezen jót nevettem.

Na mindegy, jöjjön minél hamarabb, nekünk nagy szükségünk van egy ilyen gazdag jótevőre :D
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Inter101 írta: 2022.09.10. 15:40
interfan írta: 2022.09.10. 12:49 Il Giornale szerint a Ranadive fele Bow Capital Amerikai magan befektetesi csoport mellett, a Milanert 1,2 millardot ajanlo, Bahreini Investcorp magan befektesi csoport is erdeklodik az Interert.0
Nincs ujdonsag, az Inter mar 2 eve elado, es GS ugyanugy keresi a vevot.
Az ujdonsag az, hogy a GS frisitette a dokumentumokat, es az gazdasagi elorejelezeset a SA es a nem fizeto szponzorok miatt, valamint a 21-22-es gazdasagi ev ujabb hatalmas veszteseget is tartalmazza.
Az uj dokumentum amit a GS kikuldott a potencialis uj tulajdonos jelolteknek, a stadion projekt szamait is tartalmazza, amit egy kivitelezo ceg epiteni es finanszirozna elore nekunk.
Az Oaktree kozolte, nem lesz olyan mint az Elliott, egyaltalan nem akarjak az Intert tovabbvinni, csakis a penzuket akarjak kamatokkal.
Ha az eladas 1 milliardot alatt zarul, akkor a Zhang csaladnak veszteseggel zarul, ezt akarjak mindenaron elkerulni, es penzt akarnak kiszedni az Interbol.

Biasin szerint az eladas egyertelmu.
De konkret hirek meg nincsenek, viszont szeretne ha az uj tulajdonos folytatna a munkat a jelenlegi szakmao vezetessel (Marotta, Antonello, Ausilio, Baccin).


Messagero is megerositi, Steven Zhang Kaliforniaba utazott ujra az eladasi targyalasokat illetoen.
Akar kisebbsegi, akar teljes eladasra is nyitottak.
Megerositik a Vivek Ranadive fele Bow Capital erdeklodeset.

Corriere szerint a Bayern meccs utan volt targyalas Zhang es GS embereivel akik a vevot keresik.
A GS 2 eve keresi a vevot, viszont most az ujdonsag a 21-22-es gazdasagi ev jelentese ami bekerult a frissitett dokumentumba.
Vesztesegunk sulyosabb es nagyobb lehet a vartnal, az eddigi hirek 140m koruli vesztesgrol szoltak, de ez jo esellyel nagyobb lesz.
Szinten megerositik, az uj SA is bekerult a dokumentacioba.
Csak indiai tulaj ne legyen!!!!!! Csöbörből, vödörbe!
Hátha a 3. ázsiai tulaj már sül .
Ha ez sem , ott van még Koreai Népi Demokratikus Köztársaság .
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Egy indiai sosem fog beletenni pénzt a sajátjaból erre mindenki mérget vehet!! Ő bizniszt akar!! Az Nba hatalmas üzlet nagy haszonnal, az olasz foci meg tudjuk milyen!
És igen lehet rosszabb!! Nem lehet abból kiindulni hogy majd ennyit meg annyit fog beletenni, mert lehet hogy ő még jobban eladni akar majd játékosokat!!
Mondjuk beleszólni nem tudunk az egyszer biztos, csak reménykedni!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2022.09.11. 14:06 Egy indiai sosem fog beletenni pénzt a sajátjaból erre mindenki mérget vehet!! Ő bizniszt akar!! Az Nba hatalmas üzlet nagy haszonnal, az olasz foci meg tudjuk milyen!
És igen lehet rosszabb!! Nem lehet abból kiindulni hogy majd ennyit meg annyit fog beletenni, mert lehet hogy ő még jobban eladni akar majd játékosokat!!
Mondjuk beleszólni nem tudunk az egyszer biztos, csak reménykedni!
Miert?
Ugyanolyan befektesi csoport mint a tobbi...
Raadasul Amerikai..
Egyebkent mindenki hasznot akar.

Jaa, az Arab Allami tulajdonos nem, mert neki a sporttol joval fontosabb dolgai vannak, es a sport csak egy "eszkoz" nekik.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sole24 es Bellinazzo szerint az ut veget ert, lezarul lassan a Zhang korszak az Internel.
A Zhang csalad nem egyik naprol a masikra kerult csodhelyzetbe, de ez lassan 2 eve elerkezett.
Nyeresegel akarnak kiszallni az Interbol, ezert nem
adtak tavaly es azelott sem el a klubot, mert nekik veszteseg lett volna, es a penz mindennek elott van.
A Zhang csalad abban remenykedik, hogy megis sikerul a Milannal a kozos stadion, es a Milan uj tulajdonosa rabolint, ez vonzobba tenne az Inter a befektesi csoportok kozott.
Arabok foleg Allami tulajdonosok nem erdekeltek az Inter megvasarlasaban, viszont az Amerikai magan befektesi csoportok szamara az Olasz kozeg vonzo es lehetoseg, ezert kerul egyre tobb Olasz klub Amerikai kezbe.

Biasin ujra megerositi, Zhangek mar a vegleges eladast intezik es akarjak.
Mint irja, ellenorizte a hireit, es ezt biztos forrasbol tudja.
Ez nem azt jelenti, hogy holnap mar uj tulajdonosa lesz az Internek, viszont gozerovel dolgoznak az eladason.
1,2 milliard az ar, es varjuk az ajanlatokat.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

interfan írta: 2022.09.11. 14:49 Sole24 es Bellinazzo szerint az ut veget ert, lezarul lassan a Zhang korszak az Internel.
A Zhang csalad nem egyik naprol a masikra kerult csodhelyzetbe, de ez lassan 2 eve elerkezett.
Nyeresegel akarnak kiszallni az Interbol, ezert nem
adtak tavaly es azelott sem el a klubot, mert nekik veszteseg lett volna, es a penz mindennek elott van.
A Zhang csalad abban remenykedik, hogy megis sikerul a Milannal a kozos stadion, es a Milan uj tulajdonosa rabolint, ez vonzobba tenne az Inter a befektesi csoportok kozott.
Arabok foleg Allami tulajdonosok nem erdekeltek az Inter megvasarlasaban, viszont az Amerikai magan befektesi csoportok szamara az Olasz kozeg vonzo es lehetoseg, ezert kerul egyre tobb Olasz klub Amerikai kezbe.

Biasin ujra megerositi, Zhangek mar a vegleges eladast intezik es akarjak.
Mint irja, ellenorizte a hireit, es ezt biztos forrasbol tudja.
Ez nem azt jelenti, hogy holnap mar uj tulajdonosa lesz az Internek, viszont gozerovel dolgoznak az eladason.
1,2 milliard az ar, es varjuk az ajanlatokat.
Ha jól értem akkor vevőt keres Zhang vagyis már el szeretné adni a klubbot nem akar részvényeket sem. Csúnyán irva haszonnal kiszállni az Interből ez minden amit akar. Az meg hogy az új tulajdonosnak mik a tervei az őt nem érdekli csak a pénz.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

tomika431 írta: 2022.09.11. 15:11
interfan írta: 2022.09.11. 14:49 Sole24 es Bellinazzo szerint az ut veget ert, lezarul lassan a Zhang korszak az Internel.
A Zhang csalad nem egyik naprol a masikra kerult csodhelyzetbe, de ez lassan 2 eve elerkezett.
Nyeresegel akarnak kiszallni az Interbol, ezert nem
adtak tavaly es azelott sem el a klubot, mert nekik veszteseg lett volna, es a penz mindennek elott van.
A Zhang csalad abban remenykedik, hogy megis sikerul a Milannal a kozos stadion, es a Milan uj tulajdonosa rabolint, ez vonzobba tenne az Inter a befektesi csoportok kozott.
Arabok foleg Allami tulajdonosok nem erdekeltek az Inter megvasarlasaban, viszont az Amerikai magan befektesi csoportok szamara az Olasz kozeg vonzo es lehetoseg, ezert kerul egyre tobb Olasz klub Amerikai kezbe.

Biasin ujra megerositi, Zhangek mar a vegleges eladast intezik es akarjak.
Mint irja, ellenorizte a hireit, es ezt biztos forrasbol tudja.
Ez nem azt jelenti, hogy holnap mar uj tulajdonosa lesz az Internek, viszont gozerovel dolgoznak az eladason.
1,2 milliard az ar, es varjuk az ajanlatokat.
Ha jól értem akkor vevőt keres Zhang vagyis már el szeretné adni a klubbot nem akar részvényeket sem. Csúnyán irva haszonnal kiszállni az Interből ez minden amit akar. Az meg hogy az új tulajdonosnak mik a tervei az őt nem érdekli csak a pénz.
Lassan 2 eve ez a tervuk.
Haszonnal kiszallni.
Mas kerdes, hogy hiaba volt 2 ev alatt 2 ajanlat, egyik sem volt nekik eleg a haszonnal kiszallashoz.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Az adósság egyre nő,és ezáltal a kért ár is.Egy komoly vevő lett volna a 2 év alatt,de ott 100 millen bukott meg az üzlet.1.2 ért nem kell senkinek,ezek betegek.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

1,2 milliard az ár amit akar Zhang kapni. Nem rosszból de ki fog ennyit fizetni, szerintem senki max 900-950m-t esetleg
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

tomika431 írta: 2022.09.11. 16:14 1,2 milliard az ár amit akar Zhang kapni. Nem rosszból de ki fog ennyit fizetni, szerintem senki max 900-950m-t esetleg
Februarban 1 milliardot kertek, a Bridge 900m-t ajanlott.
100 million megbukott az uzlet.

2021 telen 800m-t kertek Zhangek, a BC Partners 700m-t ajanlott.
Itt is 100 million bukott meg az uzlet.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

interfan írta: 2022.09.11. 14:08
Inter101 írta: 2022.09.11. 14:06 Egy indiai sosem fog beletenni pénzt a sajátjaból erre mindenki mérget vehet!! Ő bizniszt akar!! Az Nba hatalmas üzlet nagy haszonnal, az olasz foci meg tudjuk milyen!
És igen lehet rosszabb!! Nem lehet abból kiindulni hogy majd ennyit meg annyit fog beletenni, mert lehet hogy ő még jobban eladni akar majd játékosokat!!
Mondjuk beleszólni nem tudunk az egyszer biztos, csak reménykedni!
Miert?
Ugyanolyan befektesi csoport mint a tobbi...
Raadasul Amerikai..
Egyebkent mindenki hasznot akar.

Jaa, az Arab Allami tulajdonos nem, mert neki a sporttol joval fontosabb dolgai vannak, es a sport csak egy "eszkoz" nekik.
Azért mert az indiaiak ilyenek! Hiába amerikai állampolgár attól még indiai a vére! Ismerek párat hidd el nem járunk jól!!
A kínaiak is csak pénzt menekíteni akartak és menekítettek is amíg lehetett, az indiai nem fog belerakni egy fillért sem, ki fogja szipolyozni a klubot!
De tök mindegy úgysincs beleszólásunk!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2022.09.11. 18:48
interfan írta: 2022.09.11. 14:08
Inter101 írta: 2022.09.11. 14:06 Egy indiai sosem fog beletenni pénzt a sajátjaból erre mindenki mérget vehet!! Ő bizniszt akar!! Az Nba hatalmas üzlet nagy haszonnal, az olasz foci meg tudjuk milyen!
És igen lehet rosszabb!! Nem lehet abból kiindulni hogy majd ennyit meg annyit fog beletenni, mert lehet hogy ő még jobban eladni akar majd játékosokat!!
Mondjuk beleszólni nem tudunk az egyszer biztos, csak reménykedni!
Miert?
Ugyanolyan befektesi csoport mint a tobbi...
Raadasul Amerikai..
Egyebkent mindenki hasznot akar.

Jaa, az Arab Allami tulajdonos nem, mert neki a sporttol joval fontosabb dolgai vannak, es a sport csak egy "eszkoz" nekik.
Azért mert az indiaiak ilyenek! Hiába amerikai állampolgár attól még indiai a vére! Ismerek párat hidd el nem járunk jól!!
A kínaiak is csak pénzt menekíteni akartak és menekítettek is amíg lehetett, az indiai nem fog belerakni egy fillért sem, ki fogja szipolyozni a klubot!
De tök mindegy úgysincs beleszólásunk!
En nem itelnek el valakit a "vere" vagy a nemzetisege alapjan.
Dehat nem vagyunk egyformak.

Ontott o sokmindenbe penzt, sportklubokba is, es nem kevesett jotekony celra is.
Azt hogy rosszul koltotte el a penzt a sportban, mert rossz emberekre hallgatot, az egy masik tema.
De penzt tett bele, nem is keveset.

De valoban jelenleg "tokmindegy", hisz meg nagyon de nagyon nem vagyunk ott, hogy ez az Ameriakai
magan befektesi csoport vegye meg az Intert.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

interfan írta: 2022.09.11. 18:56
Inter101 írta: 2022.09.11. 18:48
interfan írta: 2022.09.11. 14:08 En nem itelnek el valakit a "vere" vagy a nemzetisege alapjan.
Dehat nem vagyunk egyformak.
Ki ítélt el kit?
Én biztosan nem tettem, kéretik nem vádaskodni!!!!
Válasz küldése