Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.09.18. 19:55
CsaSzi9294 írta: 2022.09.18. 19:49
interfan írta: 2022.09.18. 19:45

En nem lobbizok Inzaghi maradasert, en csak probalok a foldon maradni.
Persze leirhatjuk, hogy Inzaghi takarodj, meg out, stb.
Ez jogos es mindenki szive joga.
De ismerve a mi padlon levo tulajdonosunk szakertelmet, es a korabbi edzos storykat, ugysem
fogjak kitenni, hiaba latjuk milyen "szinten" van az edzonk.
Én is próbálok a földön maradni, amikor DeZerbit és Stankot mondom, mert reális esély rájuk lenne az anyagi helyzet miatt..Igazából nem a tulaj focizik, ezek a srácok viszont elvesztették a hitüket, ami igen is az edző hibája!!! Meccsek óta szar a játék, amiről nem Zhang tehet.

De a kérdésre nem válaszoltál!
Foldtol mar ott elrugaszkodsz, hogy edzovaltasrol beszelsz ismerve a tulajdonosunkat es a korabbi edzoink storyat...

En az eletben nem hosszabbitottam volna Inzaghival, talan rajtam kivul 1-2 ember volt aki ezt leirta anno.
100x leirtam, Inzaghi azt hozza itt ami tud, es amit tudott a Lazioban is.
A roppant eros es nagy korlataival egyutt.
Ez akar eleg is lehetett volna a tavalyi roncsderbin...
De ez nem Inzaghi erdeme, hanem a Seria A minosegenek szegyene, mint ahogy a Milan bajnoki cime meg a mi szegyenunk.

Barmikor levaltanam Inzaghit Tuchelre, sot meg Pochettinora is, de akar Allegrire is.
Viszont ugysem fogjuk, en hiaba akarom.
Tehat az en velemenyem, es a realitas itt ket kulon vilag.
Köszönöm!

Azért ha 2-3 hét múlva mégis leváltják, térjünk vissza erre az “elrugaszkodás” kérdésre.
Ugyan ilyen biztos voltál benne, hogy ma is kiszenvedjük a győzelemet.

Ez nem elrugaszkodás, csupán józan ész kérdése. Ha akarunk még valamit a szezontól, akkor elzavarjuk minél előbb. Az eladás miatt se mindegy, hogy hol végzünk. És ha ezzel a szar játékkal megyünk előre és bízunk a csodában, úgy nagyon messze leszünk a top 4hez, ezáltal még nehezebb lesz új tulajt találni. Emiatt is gondolom azt, cselekedni fognak Zhangék!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.09.18. 20:04
interfan írta: 2022.09.18. 19:55
CsaSzi9294 írta: 2022.09.18. 19:49

Én is próbálok a földön maradni, amikor DeZerbit és Stankot mondom, mert reális esély rájuk lenne az anyagi helyzet miatt..Igazából nem a tulaj focizik, ezek a srácok viszont elvesztették a hitüket, ami igen is az edző hibája!!! Meccsek óta szar a játék, amiről nem Zhang tehet.

De a kérdésre nem válaszoltál!
Foldtol mar ott elrugaszkodsz, hogy edzovaltasrol beszelsz ismerve a tulajdonosunkat es a korabbi edzoink storyat...

En az eletben nem hosszabbitottam volna Inzaghival, talan rajtam kivul 1-2 ember volt aki ezt leirta anno.
100x leirtam, Inzaghi azt hozza itt ami tud, es amit tudott a Lazioban is.
A roppant eros es nagy korlataival egyutt.
Ez akar eleg is lehetett volna a tavalyi roncsderbin...
De ez nem Inzaghi erdeme, hanem a Seria A minosegenek szegyene, mint ahogy a Milan bajnoki cime meg a mi szegyenunk.

Barmikor levaltanam Inzaghit Tuchelre, sot meg Pochettinora is, de akar Allegrire is.
Viszont ugysem fogjuk, en hiaba akarom.
Tehat az en velemenyem, es a realitas itt ket kulon vilag.
Köszönöm!

Azért ha 2-3 hét múlva mégis leváltják, térjünk vissza erre az “elrugaszkodás” kérdésre.
Ugyan ilyen biztos voltál benne, hogy ma is kiszenvedjük a győzelemet.

Ez nem elrugaszkodás, csupán józan ész kérdése. Ha akarunk még valamit a szezontól, akkor elzavarjuk minél előbb. Az eladás miatt se mindegy, hogy hol végzünk. És ha ezzel a szar játékkal megyünk előre és bízunk a csodában, úgy nagyon messze leszünk a top 4hez, ezáltal még nehezebb lesz új tulajt találni. Emiatt is gondolom azt, cselekedni fognak Zhangék!
Legyen igazad, cselekedjenek, de en ismerve a Mancini, Spalletti, Conte, sot a most nyari Inzaghi storyt, es a total padlon levo csodbement tulajdonosunk penzugyi helyzet, nem latok erre sok eselyt jelenleg.

VB szunetben mas kerdes, ha folytatodik ez a hullamvasut, de Olaszorszagban 1-2 gyozelem, es egybol te vagy a vilag legjobb edzoje.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Megválaszolta!
Egy üstökös jelent meg az égen , Marotta szeme kiegyenesedett, egy turbános milliárdos most lett Inter fanatikus .

Ja nem .
Nincs miről beszélni hosszútávon , amíg ezek a szarháziak nem adják el a klubot. Ha vannak tények már , van új tulaj , ezek hoznak Inzaghi helyére embert ? Mennyi időre ? 6 hónap + bónusz ?
Ha nincs jövő , akkor üdvözölhetjük az új 10 meccses edzőnket!
Milyen jó üzenet a mostani , illetve a jövő játékosainak :
Lecce színtű gazdasági háttér , de kárpótoljuk Zanettis dedikált mezekkel.

Még ebben a szar , haldokló olasz fociban sem lesz sehol egy olyan csapat , amelyiknek minden év ajándék , hogy nem szűnik meg .
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

mike írta: 2022.09.18. 14:51 Szerintetek van reális esélye, hogy Inzaghit elküldik?
Ha nincs pénz, Stanko, ha van Pochettino.
De biztosan vmi olasz lenne.
De Zerbi ?
Amennyiben csak a pénz számít,akkor Sztankovics vállalná a legkevesebbért.
Viszont sajnos annyira még nem tragikus a helyzet ,hogy váltsunk.Talán majd egy Barca elleni 5-0
Tartom,hogy új edző csak tűzoltásra lesz jó akivel jövú júniusig eljutunk valahogy.
A Zhang család amig itt van addig ez lejtmenet lesz és még messze a mélypont.
Teljesen mindegy,hogy Oaktree vagy Zhang ,de amíg nincs egy elköltelezett tulajunk aki mellett jövőképe is lesz a klubnak addig ilyen nagy csapatoknál sosem járt De Zerbiktől nem várnék megoldást.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Festa írta: 2022.09.18. 20:26
mike írta: 2022.09.18. 14:51 Szerintetek van reális esélye, hogy Inzaghit elküldik?
Ha nincs pénz, Stanko, ha van Pochettino.
De biztosan vmi olasz lenne.
De Zerbi ?
Amennyiben csak a pénz számít,akkor Sztankovics vállalná a legkevesebbért.
Viszont sajnos annyira még nem tragikus a helyzet ,hogy váltsunk.Talán majd egy Barca elleni 5-0
Tartom,hogy új edző csak tűzoltásra lesz jó akivel jövú júniusig eljutunk valahogy.
Nem tragikus a helyzet? El ver lassan minket mindenki, aki nem alsó házi csapat, a játékosok hitehagyottak, teleszart gatyával mennek ki rangadókra, a taktikánk elképzeléstelen és ótvar, az edzőnk remeg amint valaki sárgát kap, a védelem gyászos.
A lényeg, hogy vertük a Leccét (nagy nehezen), a Speziát, a Cremoneset és mákoltunk egy Torot a 90. percben, aminek a reális eredménye az 1-4 lett volna. 7 meccsből 13 lőtt és 11 kapott gólunk illetve 3 vereségünk van.
Festa, én nem akarok bele beszélni senkibe semmit, de ez szerintem már több, mint tragikus.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.09.18. 15:03
Következő jelöltem DeZerbi az olasz rutin miatt.
Hivatalosan is a Brighton edzoje lett.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.09.18. 21:06
CsaSzi9294 írta: 2022.09.18. 15:03
Következő jelöltem DeZerbi az olasz rutin miatt.
Hivatalosan is a Brighton edzoje lett.
Legalább ő kilőve.
Akkor nálam mint tipp, marad Stankovic. Amennyiben elküldik Inzaghit és Allegrit is, nem gondolnám, hogy fizetnénk két ekkora fizut. Írtad délután még Pochettinot, hogy 4-5m-s fizuja lenne kb. Szerintem még az övét is max az új tulajhoz mérten fogjuk tudni megfizetni majd. Ezért gondolom azt, hogy Stankovic lehet az, aki egy esetleges edző cserét illetően a realitás lehet a szezon végéig. Utána meg bármi lehet…
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Szerencsére nem tudtam menni udinebe és a meccsnek is csak a végét láttam, de egyre nagyobbnak tűnt a kaki..eddig csak a kasszában volt csőd,most már a pályán is.Nem tudom innen vissza lehet-e hozni Inzaghinak,talán Lukaku lendít valamit elől,de a védekezes szétesve teljesen..lehet tényleg ordibátor kell nekik,hozzunk szerb rendcsinálókat, Stanko meg Sinisa szétrúgná mindenki seggét :twisted:
Bár szegény Mihajlovic már ne edzősködjön,abbahagynám helyébe. Deki viszont nálam kapna egy esélyt,ha tényleg teljes összeomlás jön a szünet utáni sorozatban és
be kell ugrani, de nem tudom egyáltalan felmerült-e a vezetőkben a neve.
Az biztos,hogy nem kéne ilyen anyagi helyzetben még egy edzőt fizetni,úgyhogy ha megint vereségek jönnek Inzaghi magától is felállhatna,és szépen lelép kis apróval..a vb alatti 2hónap szünetben tuti lesz pár padon edzőcsere, jön kis keringő,kérdés milyen perspektivát látna a mi "projektünkben" egy komolyabb edző :roll:

Ha már Marotta csak olasz edzőt akar,mit szólnátok Marco Rossihoz,miután bejut a NL döntőbe? Mondjuk akkor továbbra is maradna a 3 védő :lol:
Zamorano1+8
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2022.09.02. 12:46

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Zamorano1+8 »

Sziasztok!
Megosztom veletek néhány gondolatot. Elég szomorú a jelenlegi helyzetünk. Sok mindenki hibás most, bűnbakot keresni szerintem hasztalan. Az elmúlt meccsek képei alapján, a legnagyobb probléma, hogy eltűnt a játékosokból a szenvedély, akarat, alázat. Teljesen hitehagyottan játszik a csapat jelentős része. A fejekben is komoly probléma van, talán a klub anyagi helyzete ad magyarázatot erre, és ez okozhatja a de koncentrációt. Nem vagyok hajlandó elhinni azt hogy ezek a srácok tavaly karnyújtásnyira voltak a bajnoki címért, most meg ilyen enervált, vergődős szezont produkálnak. Elsősorban a fejekben kell rendet tenni. Utána lehet gondolkodni edzőváltáson.
A játékra visszatérve, úgy gondolom a csapat megérett a formációváltásra, csak ezt ki kellene vitelezni. Fiatalokat beintegrálni a kezdőbe. Lehetne sorolni még....
Forza Inter!!??
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Festa írta: 2022.09.18. 20:26
mike írta: 2022.09.18. 14:51 Szerintetek van reális esélye, hogy Inzaghit elküldik?
Ha nincs pénz, Stanko, ha van Pochettino.
De biztosan vmi olasz lenne.
De Zerbi ?
Teljesen mindegy,hogy Oaktree vagy Zhang ,de amíg nincs egy elköltelezett tulajunk aki mellett jövőképe is lesz a klubnak addig ilyen nagy csapatoknál sosem járt De Zerbiktől nem várnék megoldást.
Én is védtem Inzaghit, mert a klub helyzete finoman szólva sem alkalmas magas szintű munkára, de mostanra teljesen szétcsúszott minden, és szerintem is váltani kell. És mikor ha nem most, a válogatott szünet alatt?

Stanko ideális lenne arra hogy a játékosokban lévő Inter szívet kihozza, mert igenis van ilyen.
Lukaku, Lautaro, Bastoni, Handa, Skriniar, Barella, Brozo, Dimarco, Dambro stb, mind kötődik a klubhoz, erre kellene rámenni, és ezt csak egy fanatikus pali tudja megcsinálni.
Engem nem érdekel hány védővel játszunk, az csak számháború, csak szakadjon meg mindenki a pályán, és akkor mindegy milyen felállásban megyünk ki. Ilyen looser mentalitással 4-3-3-ban is szarok lennénk.

Amíg nem rendeződik a klub, és nincs meg az irány, tényleg felesleges top edzőkben gondolkodni.
Stanko kell ide.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Az a durva, hogy mindannyian tudjuk, hogy ez az idény elment, pedig még mindig simán meg lehetne nyerni, mert annyira nevetséges az egész bajnokság.
Csak sajnos mi is nevetségesek vagyunk.
Én nem hiszem, hogy Inzaghi elvesztette az öltözőt, de hogy akkor mi az oka annak, hogy az eddigi összes meccsen majdnem hogy alárendelt szerepet játszottunk és úgy rohangálnak a srácok a pályán, mintha azt sem tudnák milyen sporteseményen vannak...érthetetlen.
Csak a tavalyi szezonhoz képest:
-Nincs támadó játékunk
-Nincs szélső játékunk
-Nincs középpályás védekezésünk
-Nincs védelmünk
-Nem látszik mit akarunk játszani
-Nincs kondíciója a játékosoknak
-Nagyon lassúak az átmenetek
-Eltűnt a letámadásunk
-Nincsenek kontratámadásaink
-Totálisan veszélytelenek a pontrúgásaink
-Nincs motiváció
-A legtöbb játékos megye 1.-es szinten játszik

Nem nagyon tudok olyan játékost mondani, akinem esett vissza, hekyesebben zuhant vissza. Talán Handanovic és Onana biztos pont, de a komplett védelmünk amatőr hibákat ejt és nem egyet meccsenként, hanem sokat. Acerbi is művelt meredek dolgokat tegnap. A középpályás játék is gyenge, Brozovic és Barella sokkal kevesebbett találkozik a labdával és az ellenféllel, folyamatosan úton vannak.
Calha és Mikhy eddig értékelhetetlen, nem tudják mozgatni a csapatot. Dumfries-nek vannak még jobb meccsei, de mindegyik után 3 meccsre eltűnik.
Dimarco, Darmian és Gosens katasztrófa, mind támadásban, mind védekezésben.
Elől Martinez hajt, de nem jut el hozzá a labda. Dzeko ezer éves, de még mindig inkább ő, mint Correa, aki lassú, körülményes és olykor túlbonyolítja a dolgokat. Lukaku sérült és szerintem Pintus (vagy ki) nélkül nem ő lesz a messiás.
A cserék közül senkit nem lehet kiemelni, talán a Lordot, aki mikor bejön, akkor úgy mozog, mint egy lábon lőtt törpehörcsög.
Nem működik a csapat, erről miért nem cikkeznek? Nem tud egyszerre 26 játékos elfelejteni focizni. Vagy a VB előtt nem lehet szedni doppingot? Tudom ez már science fiction, de ne felejtsük el, hogy a legtöbb csapat a ligában katasztrófa, mind játékban, mind megszerzett pontok terén. Annyira unalmas Inzaghi semmit mondó nyilatkozatait hallani, kb. két dolgot mond mindig:
1. Ha Xy belövi, akkor más a meccs.
2. Bénák voltunk, én tehetek róla, reagálni kell.
Mi történt a csapatunkkal?
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Szerintem ennyit számít, hogy már nem elit fitness edzőnk vank (Pintus).
Hogy Inzaghinál minden csak félig van összetéve, védekezés és támadás.
Hogy káosz van a klub körül, 2 éve árulják sikertelenül.
Ebből kifolyólag rossz mercato politika: májusban közlik XY-al, hogy el lesz adva, végül mégis itt folytatják (Bastoni, Skriniar, stb.).
Inzaghi "beteg" nézetei, hogy pl ahogy valaki besárgul, azonnal le is hozza, mintha ez az FM lenne, hogy könyvelve van a következő sárga lap is.
Arról nem beszélve, hogy meccselni egyáltalán nem tud, borzasztó érzéke van a cserékhez, rossz emebreket rosszul időzítve cserél folyamatosan.
Asllani, akit végig dícsért mindenki a felkészülés alatt még perceket sem kap, az ő idejét is GAGLIARDINI kapja meg, ez nekem elképesztő.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Francesco írta: 2022.09.19. 08:45 Az a durva, hogy mindannyian tudjuk, hogy ez az idény elment, pedig még mindig simán meg lehetne nyerni, mert annyira nevetséges az egész bajnokság.
Csak sajnos mi is nevetségesek vagyunk.
Én nem hiszem, hogy Inzaghi elvesztette az öltözőt, de hogy akkor mi az oka annak, hogy az eddigi összes meccsen majdnem hogy alárendelt szerepet játszottunk és úgy rohangálnak a srácok a pályán, mintha azt sem tudnák milyen sporteseményen vannak...érthetetlen.
Csak a tavalyi szezonhoz képest:
-Nincs támadó játékunk
-Nincs szélső játékunk
-Nincs középpályás védekezésünk
-Nincs védelmünk
-Nem látszik mit akarunk játszani
-Nincs kondíciója a játékosoknak
-Nagyon lassúak az átmenetek
-Eltűnt a letámadásunk
-Nincsenek kontratámadásaink
-Totálisan veszélytelenek a pontrúgásaink
-Nincs motiváció
-A legtöbb játékos megye 1.-es szinten játszik

Nem nagyon tudok olyan játékost mondani, akinem esett vissza, hekyesebben zuhant vissza. Talán Handanovic és Onana biztos pont, de a komplett védelmünk amatőr hibákat ejt és nem egyet meccsenként, hanem sokat. Acerbi is művelt meredek dolgokat tegnap. A középpályás játék is gyenge, Brozovic és Barella sokkal kevesebbett találkozik a labdával és az ellenféllel, folyamatosan úton vannak.
Calha és Mikhy eddig értékelhetetlen, nem tudják mozgatni a csapatot. Dumfries-nek vannak még jobb meccsei, de mindegyik után 3 meccsre eltűnik.
Dimarco, Darmian és Gosens katasztrófa, mind támadásban, mind védekezésben.
Elől Martinez hajt, de nem jut el hozzá a labda. Dzeko ezer éves, de még mindig inkább ő, mint Correa, aki lassú, körülményes és olykor túlbonyolítja a dolgokat. Lukaku sérült és szerintem Pintus (vagy ki) nélkül nem ő lesz a messiás.
A cserék közül senkit nem lehet kiemelni, talán a Lordot, aki mikor bejön, akkor úgy mozog, mint egy lábon lőtt törpehörcsög.
Nem működik a csapat, erről miért nem cikkeznek? Nem tud egyszerre 26 játékos elfelejteni focizni. Vagy a VB előtt nem lehet szedni doppingot? Tudom ez már science fiction, de ne felejtsük el, hogy a legtöbb csapat a ligában katasztrófa, mind játékban, mind megszerzett pontok terén. Annyira unalmas Inzaghi semmit mondó nyilatkozatait hallani, kb. két dolgot mond mindig:
1. Ha Xy belövi, akkor más a meccs.
2. Bénák voltunk, én tehetek róla, reagálni kell.
Mi történt a csapatunkkal?
Végülis szofisztikáltabban és bővebben kifejtve leírtad,hogy elvesztette az öltözőt.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Jatekosaink atlaga most, es tavaly ugyanigy lejatszott 9 meccs utan:

- 2022/23:

1. Barella: 6,250
2. Martinez: 6,222
3. Handanovic: 6,214
4. Dumfries: 6,111
5. Brozovic: 5,944
6. Dzeko: 5,889
7. Dimarco: 5,875
8. Calhanoglu: 5,750
9. Lukaku: 5,666
10. Correa: 5,562
11. Darmian: 5,500
12. Mkhitaryan: 5,500
13. Skriniar: 5,444
14. Bastoni: 5,437
15. D'Ambrosio: 5,375
16. Gagliardini: 5,375
17. DeVrij: 5,312
18. Gosens: 5,300

- 2021/22:

1. Barella: 6,667
2. Martinez: 6,625
3. Skriniar: 6,555
4. Brozovic: 6,388
5. Dzeko: 6,277
6. Bastoni: 6,250
7. Dimarco: 6,250
8. Vidal: 6,200
9. DeVrij: 6,166
10. Perisic: 6,142
11. Sanchez: 6,000
12. Darmian: 6,000
13. Dumfries: 5,928
14. Correa: 5,916
15. Handanovic: 5,883
16. Calhanoglu: 5,687

Merlegunk:

- 2022/23: 9 meccs 5 gyozelem, 4 vereseg
13 rugott gol, 13 kapott gol

- 2021/22: 9 meccs 5 gyozelem 3X 1 vereseg
22 rugott gol, 9 kapott gol

Jatekosaink egyesevel tavaly es most:

- Handanovic:
2022/23: 6,214
2021/22: 5,833

- Skriniar:
2022/23: 5,444
2021/22: 6,555

- DeVrij:
2022/23: 5,312
2021/22: 6,166

- Bastoni:
2022/23: 5,437
2021/22: 6,250

- Dimarco:
2022/23: 5,875
2021/22: 6,250

- Darmian:
2022/23: 5,500
2021/22: 6,000

- Dumfries:
2022/23: 6,111
2021/22: 5,928

- Barella:
2022/23: 6,250
2021/22: 6,667

- Brozovic:
2022/23: 5,944
2021/22: 6,388

- Calhanoglu:
2022/23: 5,750
2021/22: 5,687

- Martinez:
2022/23: 6,222
2021/22: 6,625

- Dzeko:
2022/23: 5,889
2021/22: 6,277

- Correa:
2022/23: 5,562
2021/22: 5,916
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.09.19. 15:31 Jatekosaink atlaga most, es tavaly ugyanigy lejatszott 9 meccs utan:

Az azért a számokból is látszik /meg ugye ha nézzük is a meccseket/, hogy mindenki szarabb mint tavaly....de azért Skriniar és Bastoni visszaesése kemény....végülis csak két alapember a védelemből.... :? Na meg ugye a 3. társuk De Vrij sem jobb....
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2008
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Nehezen tudtam elképzelni és most is fenntartásokkal tudom csak kijelenteni, de egész egyszerűen lehet, hogy ennyit számít 1-2 ember távozása. A bal oldalunk megszűnt létezni. Nem visszaesett, NINCS baloldalunk. Ez a tavalyi szinthez képest kb. akkora visszaesés, mintha egy posztján világklasszis helyére beraktunk volna egy Seria C-s futballistát. Perisic hiánya már azokon a meccseken is kijött tavaly, ahol az utolsó 10-20 percre lecserélte Inzaghi.
Correa meg a közelébe nem ér Sancheznek, aki pont az ilyen meccseken tudott újat hozni a csapatba.
Skrininek meg előadtuk, hogy be kell áldoznia magát, beleélte már magát, megegyezett a PSG-vel, aztán mikor Bremer-ről lecsúsztunk, akkor "nincs ló, jó a szamár" alapon mégis megtartottuk. Legalább megkérdeztük volna tőle, hogy Ő mit szeretne.

Szóval lehet, hogy összességében csak annyi történt, hogy ennyit visszaesett a csapat minősége. És keresünk mindenféle mentális meg felkészültségi meg hozzáállási problémákat, de a csapat maradéka ezt a visszaesést nem tudja pótolni.
Lukaku visszatérése esetleg segíthet, de inkább abban kell reménykedni, hogy nem sérül meg újra és akkor esetleg novemberre még akár formába is kerülhet...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

A Gazzetta szerint hamarosan döntenie kell Inzaghinak arról, hogy Handa vagy Onana fog a meccseken játszani, mert a védelemnek stabilitásra van végre szüksége, azt meg úgy nem lehet elérni, ha a kapusok is meccsről meccsre váltakoznak.
A lap leírja azt is, hogy az Inter Onanát azért hozta, hogy ő legyen a jövő, viszont hogy a kapusok között ne legyen ellentét, Inzaghi kénytelen felváltva játszani őket. Valószínűleg a Róma ellen Handa a Barca ellen Onana fog védeni, ám ez az állapot hamarosan véget ér.
https://www.fcinter1908.it/copertina/in ... lternanza/
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.09.22. 12:46 A Gazzetta szerint hamarosan döntenie kell Inzaghinak arról, hogy Handa vagy Onana fog a meccseken játszani, mert a védelemnek stabilitásra van végre szüksége, azt meg úgy nem lehet elérni, ha a kapusok is meccsről meccsre váltakoznak.
A lap leírja azt is, hogy az Inter Onanát azért hozta, hogy ő legyen a jövő, viszont hogy a kapusok között ne legyen ellentét, Inzaghi kénytelen felváltva játszani őket. Valószínűleg a Róma ellen Handa a Barca ellen Onana fog védeni, ám ez az állapot hamarosan véget ér.
https://www.fcinter1908.it/copertina/in ... lternanza/
Az a baj ezzel, hogy egyre tobb az "ellentet".
Es ha ilyen szethuzas van szakmai vezetes vs edzo kozott, annak jo vege nem lesz, lasd Conte story...

Szakmai vezetes szerint Onananak kellene vedeni, Inzaghi szerint Handanovic.

Sot mit tobb, az is hir, hogy a szakmai vezetes a mai 179. valsagertekezleten, kerni fogja Inzaghit, hogy a fiatalokat is kezdje el jatszatani.
Mivel kimagasloan a legkevesebbet Asllani es Bellanova jatszotta.
Nincs meg a 30 perc...

Szoval nem tudom, ez azert nincs rendben, hogy a szakmai vezetes akar egy iranyt, az edzo meg total mast...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.09.22. 12:59
CsaSzi9294 írta: 2022.09.22. 12:46 A Gazzetta szerint hamarosan döntenie kell Inzaghinak arról, hogy Handa vagy Onana fog a meccseken játszani, mert a védelemnek stabilitásra van végre szüksége, azt meg úgy nem lehet elérni, ha a kapusok is meccsről meccsre váltakoznak.
A lap leírja azt is, hogy az Inter Onanát azért hozta, hogy ő legyen a jövő, viszont hogy a kapusok között ne legyen ellentét, Inzaghi kénytelen felváltva játszani őket. Valószínűleg a Róma ellen Handa a Barca ellen Onana fog védeni, ám ez az állapot hamarosan véget ér.
https://www.fcinter1908.it/copertina/in ... lternanza/
Az a baj ezzel, hogy egyre tobb az "ellentet".
Es ha ilyen szethuzas van szakmai vezetes vs edzo kozott, annak jo vege nem lesz, lasd Conte story...

Szakmai vezetes szerint Onananak kellene vedeni, Inzaghi szerint Handanovic.

Sot mit tobb, az is hir, hogy a szakmai vezetes a mai 179. valsagertekezleten, kerni fogja Inzaghit, hogy a fiatalokat is kezdje el jatszatani.
Mivel kimagasloan a legkevesebbet Asllani es Bellanova jatszotta.
Nincs meg a 30 perc...

Szoval nem tudom, ez azert nincs rendben, hogy a szakmai vezetes akar egy iranyt, az edzo meg total mast...
Ebben is egyet értek. :)
Jönnek a bajok az edző és a vezetők között. Asllaniért kiadtunk 14m-t úgy, hogy amúgy is pénz szűkében voltunk. Persze, hogy várja a vezetőség, hogy játsszon. Ezek egyébként olyan dolgok is, hogy egy esetleges kirúgásnál, simán oda lehet dörgölni az edző orra alá, hogy a rossz eredmények mellett nem tartja be azt se, amire előtte 178 válságértekezlet alatt megbeszéltek..
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Hát amit én Bellanovatol láttam az finoman szólva is siralmas! Lassú, fogalma nincs mit kéne csinálnia, mintha egy másik rendezvényen lenne! Szóval az ő mellőzését megértem a többiekről nincs különösebb véleményem, bár nem gondolom hogy akár Onana(Handa eddig jó teljesítményt nyújt) akár Asslani akkorát dobna a csapat teljesítményén!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2022.09.22. 15:56 Hát amit én Bellanovatol láttam az finoman szólva is siralmas! Lassú, fogalma nincs mit kéne csinálnia, mintha egy másik rendezvényen lenne! Szóval az ő mellőzését megértem a többiekről nincs különösebb véleményem, bár nem gondolom hogy akár Onana(Handa eddig jó teljesítményt nyújt) akár Asslani akkorát dobna a csapat teljesítményén!
Bellanova valoban hatalmas homaly, nem ertem ot hogy gondoltuk komolyan.

Viszont nem arrol van szo, hogy Onana vagy Asllani akkorat dobna a jatekon, hanem ezen jatekos mellozesenek kovetkezmenye.
Onana azert egy Nemzetkozileg elismert, ismert kapus.
Van 2db meccse...
Ha igy folytatodik megfogja ezt unni, es szepen elmegy.
Ezzel pedig elveszitunk egy kapust, aki hosszu-hosszu evekre megoldas lehetne.
Asllani meg valoban nem egy csoda, Empoliban sem volt az, viszont belole lehet meg valami, hatha...
Ellenben ilyen Gag, es foleg Mkhitarybol sosem lesz mar senki.
Es azert az nonszensz, hogy Mkhitaryan lejatszik 266 percet, de meg egy Gagliardini is 180 percet, Asllani meg 30 perc...
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Oke, de hozta ide Mikit? Ki adta el a fiatal remenyseget? Akkor kellett volna az asztalra csapni!!!
Az egesz egy nagy katyvasz ami ennel a csapatnal megy, sajnos! Talan valtozik majd egyszer es jo iranyba!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2022.09.22. 16:05
Inter101 írta: 2022.09.22. 15:56 Hát amit én Bellanovatol láttam az finoman szólva is siralmas! Lassú, fogalma nincs mit kéne csinálnia, mintha egy másik rendezvényen lenne! Szóval az ő mellőzését megértem a többiekről nincs különösebb véleményem, bár nem gondolom hogy akár Onana(Handa eddig jó teljesítményt nyújt) akár Asslani akkorát dobna a csapat teljesítményén!
Bellanova valoban hatalmas homaly, nem ertem ot hogy gondoltuk komolyan.

Viszont nem arrol van szo, hogy Onana vagy Asllani akkorat dobna a jatekon, hanem ezen jatekos mellozesenek kovetkezmenye.
Onana azert egy Nemzetkozileg elismert, ismert kapus.
Van 2db meccse...
Ha igy folytatodik megfogja ezt unni, es szepen elmegy.
Ezzel pedig elveszitunk egy kapust, aki hosszu-hosszu evekre megoldas lehetne.
Asllani meg valoban nem egy csoda, Empoliban sem volt az, viszont belole lehet meg valami, hatha...
Ellenben ilyen Gag, es foleg Mkhitarybol sosem lesz mar senki.
Es azert az nonszensz, hogy Mkhitaryan lejatszik 266 percet, de meg egy Gagliardini is 180 percet, Asllani meg 30 perc...
Miki ahogy a Romások hívták 13 gólt rúgott első Romás idényében.Az utolsó komoly kupáját vele nyerte a Manchester az Ajax ellen 2017-ben nyert EL-t ahol ráadásul ő rúgta az egyik gólt.Az Ajax kapuját ekkor Onana védte.Alig játszott eddig és nem a piros lap jellemezte eddig a pályafutását.s Inzaghi a 30perces cserével sokat segített az önbizalmán.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2022.09.22. 16:53 Oke, de hozta ide Mikit? Ki adta el a fiatal remenyseget? Akkor kellett volna az asztalra csapni!!!
Az egesz egy nagy katyvasz ami ennel a csapatnal megy, sajnos! Talan valtozik majd egyszer es jo iranyba!
Az a baj, hogy amig az elnok aki dont "vakon megbizik" mindig az aktualis edzoben, hiaba 110 KO dontes, addig nehez mirol beszelni...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

TS szerint Inzaghi döntött és Handanovic lesz a szezon első számú kapusa mind a bajnokságban és mind a BL-ben is. Vagyis Onana végleg a padra szorul.
https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... nza-porta/

Bravo Mr RutinKókler...Hátha megunja Onana és már télen lelép.. :clap:
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

én még mindig nem értem, hogy miért is ne lehetne időnként a kapust rotálni...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

alwin91 írta: 2022.09.23. 12:46 én még mindig nem értem, hogy miért is ne lehetne időnként a kapust rotálni...
Állítólag a vezetőség kérte, hogy stabilizálja a védelmet, kezdve azzal, hogy ki a fix kapus a bajnoki és BL meccseken. Csakhogy úgy tudom, ők inkább Onanára gondoltak. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.09.23. 12:41 TS szerint Inzaghi döntött és Handanovic lesz a szezon első számú kapusa mind a bajnokságban és mind a BL-ben is. Vagyis Onana végleg a padra szorul.
https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... nza-porta/

Bravo Mr RutinKókler...Hátha megunja Onana és már télen lelép.. :clap:
De most ebben mi az ujdonsag?

Inzaghi julius 5-en szo szerint elmondta, "Handanovic az 1.szamu kapusunk, o fog vedeni".

Nincs uj a nap alatt.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.09.23. 12:49
CsaSzi9294 írta: 2022.09.23. 12:41 TS szerint Inzaghi döntött és Handanovic lesz a szezon első számú kapusa mind a bajnokságban és mind a BL-ben is. Vagyis Onana végleg a padra szorul.
https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... nza-porta/

Bravo Mr RutinKókler...Hátha megunja Onana és már télen lelép.. :clap:
De most ebben mi az ujdonsag?

Inzaghi julius 5-en szo szerint elmondta, "Handanovic az 1.szamu kapusunk, o fog vedeni".

Nincs uj a nap alatt.
Az az újdonság, hogy kérték tőle, hogy ne legyen kapus cserélgetés... Ő meg végleg Handa mellett döntött, így Onana fix pad lesz, mint tavaly Radu..Ennyi.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2022.09.23. 12:50
interfan írta: 2022.09.23. 12:49
CsaSzi9294 írta: 2022.09.23. 12:41 TS szerint Inzaghi döntött és Handanovic lesz a szezon első számú kapusa mind a bajnokságban és mind a BL-ben is. Vagyis Onana végleg a padra szorul.
https://www.fcinter1908.it/primo-piano/ ... nza-porta/

Bravo Mr RutinKókler...Hátha megunja Onana és már télen lelép.. :clap:
De most ebben mi az ujdonsag?

Inzaghi julius 5-en szo szerint elmondta, "Handanovic az 1.szamu kapusunk, o fog vedeni".

Nincs uj a nap alatt.
Az az újdonság, hogy kérték tőle, hogy ne legyen kapus cserélgetés... Ő meg végleg Handa mellett döntött, így Onana fix pad lesz, mint tavaly Radu..Ennyi.
Hat de ezt elmondta julius 5-en is szo szerint...

Azt hogy mit "kertek tole" azert az kezeljuk helyen.
Mert allitolag Onana jatszatasat is a vezetoseg kerte tole, lasd Bayern meccs elotti 25. valsagertekezlet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2022.09.23. 12:53-kor.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.09.23. 12:52
CsaSzi9294 írta: 2022.09.23. 12:50
interfan írta: 2022.09.23. 12:49

De most ebben mi az ujdonsag?

Inzaghi julius 5-en szo szerint elmondta, "Handanovic az 1.szamu kapusunk, o fog vedeni".

Nincs uj a nap alatt.
Az az újdonság, hogy kérték tőle, hogy ne legyen kapus cserélgetés... Ő meg végleg Handa mellett döntött, így Onana fix pad lesz, mint tavaly Radu..Ennyi.
Hat de ezt elmondta julius 5-en is szo szerint...
Áhh, mindegy.. nem érdekel.. :thumbup: :lol:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tegnap Dimarco hozta az Olasz valogatottban a legjobb atlagot es szamokat, bal WB poszton.

Gazzetta szerint Inzaghi megerositette a 3-5-2 taktikat a szakmai vezetesnek, es kitart mellette.
Tovabbra is fixen 3-5-2 lesz az Inter taktikaja.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

interfan írta: 2022.09.24. 11:37 Tegnap Dimarco hozta az Olasz valogatottban a legjobb atlagot es szamokat, bal WB poszton.

Gazzetta szerint Inzaghi megerositette a 3-5-2 taktikat a szakmai vezetesnek, es kitart mellette.
Tovabbra is fixen 3-5-2 lesz az Inter taktikaja.
Ez nem ujdonság...egy taktikájú edző..ezért nem lesz soha egy top edző...
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2022.09.24. 11:37 Gazzetta szerint Inzaghi megerositette a 3-5-2 taktikat a szakmai vezetesnek, es kitart mellette.
Tovabbra is fixen 3-5-2 lesz az Inter taktikaja.
Kizártnak tartom hogy a vezetés bele akarna szólni a játékrendszerbe, maximum a játékminőség és eredményesség lehet érdekes számukra. Ezzel a kerettel amúgy nehezen is lehetne mást játszani, vagy ha játszanánk, se várhatnánk csodát.

Rossi 3 védős rendszerrel szopatja végig fél európát, szervezettség, hozzáállás és mentalitás kérdése az egész.
Az Internél most egyik sincs rendben, ha az lenne, vezetnénk a ligát.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

mike írta: 2022.09.24. 12:38 Kizártnak tartom hogy a vezetés bele akarna szólni a játékrendszerbe
Azert volt mar erre pelda az Inter tortenelemeben, nem is olyan regen...

En ezert nem tartom "kizartnak".
Viszont a lenyegi reszben szerintem is igazad van, nem a taktika a gond.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ha vezetői kényszerből állnánk át 4 védősre, még rosszabbak lennénk, mert Inzaghi nem ismer mást csak a 352t.
Én is kizártnak tartom, hogy át állnánk bármi másra.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Lukaku es Calhanoglu tovabbra is kulon edz a serules rehabilitocio miatt.
Kerdeses a Roma ellen melyikuk lesz bevetheto.
Jelenlegi allas szerint Lukaku a padon ott lehet, Calhanoglu viszont nem.
Brozovic lesz meg fix hianyzo, aki eltiltas nem lesz a Roma ellen.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2022.09.24. 13:36 Lukaku es Calhanoglu tovabbra is kulon edz a serules rehabilitocio miatt.
Kerdeses a Roma ellen melyikuk lesz bevetheto.
Jelenlegi allas szerint Lukaku a padon ott lehet, Calhanoglu viszont nem.
Brozovic lesz meg fix hianyzo, aki eltiltas nem lesz a Roma ellen.
Remélem most már Asllanit beveti Brozo helyén. De gyanús, hogy előbb rakja be a Gagliardini-Miki kettőst a kezdőbe, mint a Miki-Asllanit.
Szerintem LM-Dzeko kettőssel futunk neki majd ha gáz van a 60-70 körül jön Lukaku.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Brozovic tegnap az Ausztria-Horvatorszag meccs 17. perceben izomseruleset szenvedett.
Dalic a Horvatok edzoje elmondta, elorelathatolag 1 honap kihagyas var ra, es remeli a VB-n mar szamithat ra.

A napokban muszeres vizsgalatok kovetkeznek, ez adhat valaszt arra, van e esely arra, hogy Brozovic a VB-ig felepul, es pontosan mennyit kell kihagynia.
Ez viszont inkabb a Horvat valogatottat erinti, mivel ha fel is epul addig, az Intert nem igazan erinti, mivel 2 honapos szunet lesz a VB miatt.
Brozovic lehet csak januarban lep palyara legkozelebb Inter mezben.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2022.09.26. 06:30 Brozovic tegnap az Ausztria-Horvatorszag meccs 17. perceben izomseruleset szenvedett.
Dalic a Horvatok edzoje elmondta, elorelathatolag 1 honap kihagyas var ra, es remeli a VB-n mar szamithat ra.

A napokban muszeres vizsgalatok kovetkeznek, ez adhat valaszt arra, van e esely arra, hogy Brozovic a VB-ig felepul, es pontosan mennyit kell kihagynia.
Ez viszont inkabb a Horvat valogatottat erinti, mivel ha fel is epul addig, az Intert nem igazan erinti, mivel 2 honapos szunet lesz a VB miatt.
Brozovic lehet csak januarban lep palyara legkozelebb Inter mezben.
Fasza
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nem erkeztek jo hirek Brozovic seruleserol.
A Horvat valogatott hivatalosan is kozolte a mai MRI vizsgalatok eredmenyet, ami izomseruleset mutattak ki.

Brozovic minimum 1 honapig nem jatszhat...
Kerdeses hogy halad a felepulese, de benne van, hogy mar csak januarban lathatjuk ot ujra Inter mezben a 2 honapos VB szunet miatt.
Viszont a VB-re felepul, es szamit ra a Horvat valogatott.
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

interfan írta: 2022.09.26. 16:13 Nem erkeztek jo hirek Brozovic seruleserol.
A Horvat valogatott hivatalosan is kozolte a mai MRI vizsgalatok eredmenyet, ami izomseruleset mutattak ki.

Brozovic minimum 1 honapig nem jatszhat...
Kerdeses hogy halad a felepulese, de benne van, hogy mar csak januarban lathatjuk ot ujra Inter mezben a 2 honapos VB szunet miatt.
Viszont a VB-re felepul, es szamit ra a Horvat valogatott.
Remélhetőleg Asllani megkapja így a lehetőséget a bizonyításra, kiváncsi vagyok, gyorsul e a középpályás játékunk Brozo nélkül (bírom őt, de szerintem ő az egyik oka annak, hogy lassú a középpályánk a stílusa miatt).

Viszont Inzaghi hülyesége szerintem megint kijön, mivel eddig minimális játékidőt kapott, valószínűleg jobban be tudna szállni, ha nem 0 km-rel kellene most helyettesíteni. Másik opció, hogy Asllani ugyanúgy koptatja a padot, és a Lord fogja felszántani a középpályát (vagy vakon rohangálni össze vissza)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2022.09.26. 16:13 Nem erkeztek jo hirek Brozovic seruleserol.
A Horvat valogatott hivatalosan is kozolte a mai MRI vizsgalatok eredmenyet, ami izomseruleset mutattak ki.

Brozovic minimum 1 honapig nem jatszhat...
Kerdeses hogy halad a felepulese, de benne van, hogy mar csak januarban lathatjuk ot ujra Inter mezben a 2 honapos VB szunet miatt.
Viszont a VB-re felepul, es szamit ra a Horvat valogatott.
Asllanit be is nyomnám a kezdőben. Teher alatt nő a pálma elven. ;) Persze ezt mondom én de a mister majd Gag-ot berakja a helyére.....az lesz ám a nemulass. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2022.09.26. 16:36
interfan írta: 2022.09.26. 16:13 Nem erkeztek jo hirek Brozovic seruleserol.
A Horvat valogatott hivatalosan is kozolte a mai MRI vizsgalatok eredmenyet, ami izomseruleset mutattak ki.

Brozovic minimum 1 honapig nem jatszhat...
Kerdeses hogy halad a felepulese, de benne van, hogy mar csak januarban lathatjuk ot ujra Inter mezben a 2 honapos VB szunet miatt.
Viszont a VB-re felepul, es szamit ra a Horvat valogatott.
Asllanit be is nyomnám a kezdőben. Teher alatt nő a pálma elven. ;) Persze ezt mondom én de a mister majd Gag-ot berakja a helyére.....az lesz ám a nemulass. :D
Gagliardini-Mkhitaryan KP, hat nagyot utne. :D
Retteghet a vilag. :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Brozovic legkorabban a november 6. Juve-Inter meccsre epulhet fel.
Viszont semmilyen esetre sem akar kockaztatni a VB miatt, igy esely hogy a Juve, Bologna, Atalanta meccseket is kihagyja, es 2023 januar 4 Inter-Napoli meccsen ter vissza.

Lukaku valoszinuleg nem tudja vallalni a jatekot kezdokent a Roma ellen.
Igy tovabbra is a Dzeko-Martinez paros kezdhet.
Calhanoglu pedig a Barcelona meccsre terhet vissza.

Dimarco pedig az Angol meccs utan, ahol szinten az Olaszok meccs legjobbja lett, most a Magyarok ellen is az Olaszok legjobbja volt.
Mindket meccsen eredeti posztjan, a bal WB poszton jatszott.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Ahogy néztem a nemzeti csapatok felállását a Nem.Ligájában gyakori volt a 3-5-2-es felállás vagyis alkalmazta sok csapat a 3 védős rendszert.
Lehet még a végén a 3 védős felállás lesz a nyerő taktika. Igaz ehhez olyan játékosok is kellenek és edző is aki tudja alkalmazni.
Írom ezt azért mert mi is 3 védővel játszunk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

tomika431 írta: 2022.09.27. 16:37 Ahogy néztem a nemzeti csapatok felállását a Nem.Ligájában gyakori volt a 3-5-2-es felállás vagyis alkalmazta sok csapat a 3 védős rendszert.
Lehet még a végén a 3 védős felállás lesz a nyerő taktika. Igaz ehhez olyan játékosok is kellenek és edző is aki tudja alkalmazni.
Írom ezt azért mert mi is 3 védővel játszunk.
Tuchel is 3 vedovel nyert BL-t, viszont a lenyeg a rugalmassagon van.
Mert pl Tuchel is hasznalt 2-3 taktikat, ezt igazitotta az ellenfelhez, es az aktualis formahoz.

Ha egyetlen 1db kobevesett fixebbnel fixebb taktikad van, akkor tokmindegy hogy alkalmazod, nem tudsz Nemzetkozi sikereket elerni.

Kell a rugalmassag, es az hogy tudjon az adott edzo valtozatatni.
Ne pedig egyetlen 1db taktikaja es elkepzelese legyen, ami vagy bejon, vagy nem.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

interfan írta: 2022.09.27. 16:48
tomika431 írta: 2022.09.27. 16:37 Ahogy néztem a nemzeti csapatok felállását a Nem.Ligájában gyakori volt a 3-5-2-es felállás vagyis alkalmazta sok csapat a 3 védős rendszert.
Lehet még a végén a 3 védős felállás lesz a nyerő taktika. Igaz ehhez olyan játékosok is kellenek és edző is aki tudja alkalmazni.
Írom ezt azért mert mi is 3 védővel játszunk.
Tuchel is 3 vedovel nyert BL-t, viszont a lenyeg a rugalmassagon van.
Mert pl Tuchel is hasznalt 2-3 taktikat, ezt igazitotta az ellenfelhez, es az aktualis formahoz.

Ha egyetlen 1db kobevesett fixebbnel fixebb taktikad van, akkor tokmindegy hogy alkalmazod, nem tudsz Nemzetkozi sikereket elerni.

Kell a rugalmassag, es az hogy tudjon az adott edzo valtozatatni.
Ne pedig egyetlen 1db taktikaja es elkepzelese legyen, ami vagy bejon, vagy nem.
Egyetértek..Tuchel variálta vagyis használta a 3-4-3,3-5-2 és 3-4-2-1 fellállást is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24183
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

tomika431 írta: 2022.09.27. 16:51
interfan írta: 2022.09.27. 16:48
tomika431 írta: 2022.09.27. 16:37 Ahogy néztem a nemzeti csapatok felállását a Nem.Ligájában gyakori volt a 3-5-2-es felállás vagyis alkalmazta sok csapat a 3 védős rendszert.
Lehet még a végén a 3 védős felállás lesz a nyerő taktika. Igaz ehhez olyan játékosok is kellenek és edző is aki tudja alkalmazni.
Írom ezt azért mert mi is 3 védővel játszunk.
Tuchel is 3 vedovel nyert BL-t, viszont a lenyeg a rugalmassagon van.
Mert pl Tuchel is hasznalt 2-3 taktikat, ezt igazitotta az ellenfelhez, es az aktualis formahoz.

Ha egyetlen 1db kobevesett fixebbnel fixebb taktikad van, akkor tokmindegy hogy alkalmazod, nem tudsz Nemzetkozi sikereket elerni.

Kell a rugalmassag, es az hogy tudjon az adott edzo valtozatatni.
Ne pedig egyetlen 1db taktikaja es elkepzelese legyen, ami vagy bejon, vagy nem.
Egyetértek..Tuchel variálta vagyis használta a 3-4-3,3-5-2 és 3-4-2-1 fellállást is.
3-4-2-1 es 3-4-3-at hasznalt amikor 3 vedo.
Viszont sokszor elovette 4 vedot is.
4-2-3-1, 4-3-3, 4-4-2 is.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

interfan írta: 2022.09.27. 16:55
tomika431 írta: 2022.09.27. 16:51
interfan írta: 2022.09.27. 16:48

Tuchel is 3 vedovel nyert BL-t, viszont a lenyeg a rugalmassagon van.
Mert pl Tuchel is hasznalt 2-3 taktikat, ezt igazitotta az ellenfelhez, es az aktualis formahoz.

Ha egyetlen 1db kobevesett fixebbnel fixebb taktikad van, akkor tokmindegy hogy alkalmazod, nem tudsz Nemzetkozi sikereket elerni.

Kell a rugalmassag, es az hogy tudjon az adott edzo valtozatatni.
Ne pedig egyetlen 1db taktikaja es elkepzelese legyen, ami vagy bejon, vagy nem.
Egyetértek..Tuchel variálta vagyis használta a 3-4-3,3-5-2 és 3-4-2-1 fellállást is.
3-4-2-1 es 3-4-3-at hasznalt amikor 3 vedo.
Viszont sokszor elovette 4 vedot is.
4-2-3-1, 4-3-3, 4-4-2 is.
Mondjuk őt szivesen látnám a padon. Ha Pocchettino a juvéhoz megy amire van esély hisz van kötődése vagy ilyesmi akkor én Tuchel-t megpróbálnám elhozni.
Válasz küldése