Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 8163
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

lucky0 írta: 2022.10.26. 17:18 Becao, Mazzocchi! Nem semmi nevek....😂 Remélem viccnek szánták az újságírók bár messze van még Április! 🤔
Inkább maradjon Gosens és védő posztra a DeVrij-Acerbi kettős Fontanarosával és DD-vel kiegészítve nyárig. Több értelme lenne.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky es a Nemet Sky is megerositi, Gosens tavozhat januarban az Intertol.
Gosens nincs megelegedve a szerepevel es azzal, hogy csak mellekszereplo.
Sky szerint nagyon valoszinu a januari tavozasa.
Leverkursen tovabbra is erdeklodik, es sima opcios kolcsonnel vinnek januarban.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta:
Skriniar megerdemli hogy maradjon, mi szeretnenk.
O kepviselhetne a klubot a jovoben, ha marad.
Skriniar jovoje semmiben nem fugg a tovabbjutasunktol, ez ket kulon ugy.
Kotelessegunk leulni vele targyalni, megerdemli, en optimista vagyok nekem ilyen a termeszetem, meglatjuk mi fog tortenni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Sky es a Gazzetta is megerositi, megvolt az elso targyalas Skriniarral a hosszabbitasi ugyben.
Mindenkeppen pozitiv, hogy meg leulnek a felek.
Az Internel pozitiv erzesek vannak, es a Sky szerint Skriniarban is megvan az akarat a maradasra.
Ezt erositi meg a Gazzetta is.
Viszont meg mindig nagyon messze van a megallapodas.
Tovabbra is nagyon komoly opcio, hogy januarban a PSG-be igazol.
Az Inter a 6,5m euros fizetes, es 50-60m euros kivasarlasi ar mellett, fix kapitany szalaggal probalja marasztalni Skriniart a Sky szerint.
Viszont a Gazzetta szerint nem kapna CSK szalagot, es ez nem tema a hosszabbitasnal, valamint az Inter elkerulne a kivasarlasi zaradekot is.
Decemberig van hatarido.
Ha nem hosszabbit, januarban eladjuk, es Becao aki az elsoszamu utod jelolt a helyere.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nem csak Skriniar maradasa ugyben volt tegnap targyalas, hanem Lukaku ugynokei a Rock Nation is az Inter szekhazban volt.
TS kiemeli, Lukaku maradni akar, nem akar a Chelseabe visszaterni, akik nem is szamitanak ra.
Lukakuval es ugynokeivel tegnap egy esetleges jovoevi szerzodes es fizetes kapcsan ment a targyalas.
Az Inter a jelenlegitol magasabb fizetest biztosan nem tud ajanlani, valamint ha nem lesz valtozas a tulajdonosi kerdesben, akkor jovore csak egy ujabb 1 eves kolcsonnel tud az Inter probalkozni Lukakuert.

Inzaghi ahogy kiemelte, nem csak Skriniar szerzodese jar le, a tobbiek is legalabb olyan fontosak.
Az Inter vezetes elokeszito targyalasokra keszul Dzekoval es ugynokeivel.
+ 1 eves szerzodes, valamint a jelenlegitol joval kevesebb fizetes, mivel 10m felett van jelenleg Dzekora a fizetes kiadas.

Handanovic jovoje kerdeses.
Felmerult egyes hirek szerint, hogy csatlakozik jovore Inzaghi stabjahoz.

DeVrij valoszinu tavozo, mint ahogy Bellanovat sem valoszinu hogy megvesszuk.

Acerbi es Gagliardini kerdeses, de mindket jatekos fele megvan az edzoi akarat a maradasra.

Nemet Kicker is megerositi, Gosens a Leverkursenbe mehet januarban, jatszani akar, de az Internel egyertelmeun Dimarco a bal WB.
Az Inter megprobal penzt kerni, de a Leverkursen csak ingyen kolcson + sima opciozna.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta:
A BL tovabbjutas nem befolyasolja a januari piacunkat.
Januarban csak foltozni lehet a kereten.
Azzal a csapattal kell dolgoznunk amink van.
Ezt a csapatot a leheto legjobban epitettuk fel a nyaron.
Celunk a bajnoki cim, a Kupagyozelem, es a Szuperkupa.

8 jatekos szerzodese is lejar, mindenki megerdemlne hogy maradjon.
A szemelyes dontesek es logika nehez mas helyzetet eredmenyeznek, de tisztelunk mindenkit, barki is lesz az adott jatekosok dontese.

A top jatekos eladasat 2023 nyarara halasztottuk?
Ezt kotelessegunk megvizsgalni.
Minden ajanlatot ertekelni fogunk ami beerkezik.
Nem mindig az nyer aki kolt a piacon, en hiszek a kompetenciaban.
A csapatnak alapveto dolgokat kell kepviselnie, ez a celunk amit kepviselunk kell.
A versenykepesseget garantalni kell egyutt a gazdasagi fenntarhatossagal.

A fenntarhatosag fogalma evrol evre fontosabb nalunk.
Olaszorszagban a veresegnek nagy sulya van, nem veszik figyelembe az erofeszitesek.
Mi probalunk fiatalokat is hozni, de a San Siroban jatszani nagy suly es teher.
Ha segiteni akarnak, akkor ne futyuljek ki a fiatalokat hazai palyan.
Zhang:

Skriniar helyzete?

Pozitiv utat alakitunk ki a palyan es azon kivul.
Nyaron ugy dontottun maradnak az ertekeink, de ez nem azt jelenti, hogy nem vesszuk figyelembe az ajanlatokat.
Megfelelo ajanlat eseten logikusan fogunk donteni.
Ha lesz megfelelo ajanlat barkiert, akkor azt merlegeljuk, es donthetunk ugy hogy elfogajduk, es ujra tervezunk a piacon a penzbol.
Nem aggodok Skriniar kapcsan, lesz mindenki szamara jo megoldas.
Mi megprobaljuk garantalni a versenykepesseget, es ertekelunk mindent mercatorol mercatora.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

https://www.tuttomercatoweb.com/serie-a ... io-1749294

Na ez még jól jönne...
Azt hittem ezen már túl vagyunk.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3267
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

PellerG írta: 2022.10.28. 15:09 https://www.tuttomercatoweb.com/serie-a ... io-1749294

Na ez még jól jönne...
Azt hittem ezen már túl vagyunk.
Ez már első körben is sántított.
Fel lett bontva a szerződése onnantól kezdve semmi közünk hozzá.
Gondolom arról szólt a kitétel hogy ha Inter más portugál csapatnak adja el akkor köteles 30m fizetni.
Hát az Inter nem adta el más portugál csapatnak.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Stankov írta: 2022.10.28. 15:22
PellerG írta: 2022.10.28. 15:09 https://www.tuttomercatoweb.com/serie-a ... io-1749294

Na ez még jól jönne...
Azt hittem ezen már túl vagyunk.
Ez már első körben is sántított.
Fel lett bontva a szerződése onnantól kezdve semmi közünk hozzá.
Gondolom arról szólt a kitétel hogy ha Inter más portugál csapatnak adja el akkor köteles 30m fizetni.
Hát az Inter nem adta el más portugál csapatnak.
Az Inter is reagalt a Sporting hivatalos 30m euros karteritesi perere.

Inter kozlemenye:
Inter nem tekinti magat felelosnek, de az ugyvedekkel egyutt vizsgalja a beerkezo panaszt es karteritesi pert.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Nem tudom ezek a Chelsea Martinez pletykák mennyire valósak,de tény,hogy az angolok csatárhiányban szenvednek,és van lóvé bőven.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Gundogan szerzodese is lejar, es tobb helyen azt irjak nem biztos hogy hosszabbitanak.

Na en biztos azonnal ramennek.
Persze 8,5m-t keres, de ennyit keres nalunk a hasznalhatatlan, rokkant Lukaku...
Gundogan pedig meg mindig a vilag legerosebb bajnoksagaban az egyik legjobb KP.

Irta valaki korabban Firminot.
Persze o is 10m-t keres, ami sok, de 8,5m-val siman lehet hogy alairna, ha lenne egy megfelelo projekt.

Mindketto kulfoldrol jonne, ezert adokedvezeny is lenne rajuk.

Magyarul fizetesebe:

Gundogan + Firmino = Lukaku + Dzeko

Vagy

Gundogan + Firmino = Lukaku + Correa + Handa/Gosens/Gag

Szoval boven-boven befernenk.

Sot ha okosan tudnank, akkor nullara kijohetne egy ilyen is fizetesek teren:

Gundogan + Firmino + Depay/Thuram = Lukaku + Dzeko + Correa

Ha lesz uj tulajdonos, es ezaltal megfelelo projekt, akkor Marotta kepes ilyen neveket idehozni, ezt mar bebizonyitotta korabban is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta:

Skriniarral lesz meg targyalas?

Nagyon remelem.
En mindig pozitiv vagyok a targyalasokat illetoen, ilyen szemelyiseg vagyok.
November 13-ig tuztunk ki egy hataridot Skriniar jovoje megoldasara.
cuchu11
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2022.11.01. 20:39 Marotta:

Skriniarral lesz meg targyalas?

Nagyon remelem.
En mindig pozitiv vagyok a targyalasokat illetoen, ilyen szemelyiseg vagyok.
November 13-ig tuztunk ki egy hataridot Skriniar jovoje megoldasara.
Azert ennel en joval optimistabb Marotta nyilatkozatot olvastam (igaz angol forditas football italiatol):
"nagyon optimista vagyok, hogy egyeszsegre jutunk a vb.szunetig, kb.nov.13.-ig. Van nehany nagyon pozitiv jelunk."
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2022.11.01. 20:50
interfan írta: 2022.11.01. 20:39 Marotta:

Skriniarral lesz meg targyalas?

Nagyon remelem.
En mindig pozitiv vagyok a targyalasokat illetoen, ilyen szemelyiseg vagyok.
November 13-ig tuztunk ki egy hataridot Skriniar jovoje megoldasara.
Azert ennel en joval optimistabb Marotta nyilatkozatot olvastam (igaz angol forditas football italiatol):
"nagyon optimista vagyok, hogy egyeszsegre jutunk a vb.szunetig, kb.nov.13.-ig. Van nehany nagyon pozitiv jelunk."
Marotta mindig ugyanazt mondja," o pozitiv, bizzik benne sikerul, es o mindig mindenhez igy all".

Ez alap nala. :D

De cserebe Skriniar ugyben szintig mindig hozzateszi, "nem rajtunk mulik, Skriniarnak kell donteni, es barmi lesz a dontes mi elfogadjuk."

Ez a november 13 uj az ugyben, remeljuk akkor okosabbak leszunk.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1343
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

👆
Mit kellene mondania Marrottának? Mi mást is tudna mondani Skriniar ügyben? A Szlovák fog dönteni, nekünk megvan a bérplafon nyilván a maximumot kapja majd illetve ahoz közeli ajánlatot. Ha akkora Inter szív mint ahogy mondta korábban is, akkor volt ami volt a nyáron, de elfogja fogadni azt amit leteszünk. Reménykedjünk benne hogy így lesz!
Interfan1000
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Szerintem lelép Skriniar, mert 27 éves és most megkaphatja karrierje utolsó zsíros szerződését. Ez az Inter szív szerintem mindig is csak duma volt tőle, de majd kiderül. Most tudja bizonyítani…
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Interfan1000 írta: 2022.11.02. 13:49 Szerintem lelép Skriniar, mert 27 éves és most megkaphatja karrierje utolsó zsíros szerződését. Ez az Inter szív szerintem mindig is csak duma volt tőle, de majd kiderül. Most tudja bizonyítani…
Kicsit én is így érzem, de nem tudok haragudni rá. Biztos megfordult a fejében, hogy Ő miért legyen lojális, ha a munkaadója sem az hozzá. Bár az a majomegylet PSG nem neki való szerintem.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Festa »

alwin91 írta: 2022.11.02. 14:15
Interfan1000 írta: 2022.11.02. 13:49 Szerintem lelép Skriniar, mert 27 éves és most megkaphatja karrierje utolsó zsíros szerződését. Ez az Inter szív szerintem mindig is csak duma volt tőle, de majd kiderül. Most tudja bizonyítani…
Kicsit én is így érzem, de nem tudok haragudni rá. Biztos megfordult a fejében, hogy Ő miért legyen lojális, ha a munkaadója sem az hozzá. Bár az a majomegylet PSG nem neki való szerintem.
Kiraktuk volna a szűrét csakhogy jobb legyen a mérleg.Csicskafejű Zhang mikor takarodik már el? :(
Skriniar helyében én nagyon elgondolkodnék rajta,hogy elmenjek-e vagy maradjak.Hakimi is a csapat egyik legnagyobb sztárjából egy sokadik csapattag lett az Mbappé,Messi,Nemyar trió árnyékában.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8201
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: mike »

Interfan1000 írta: 2022.11.02. 13:49 Szerintem lelép Skriniar, mert 27 éves és most megkaphatja karrierje utolsó zsíros szerződését. Ez az Inter szív szerintem mindig is csak duma volt tőle, de majd kiderül. Most tudja bizonyítani…
Szerintem meg Skrini itt marad.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

De Vrijnek uj ugynoke lesz, aki Pastorello lehet.
Ezzel egyutt maradhat az Internel, az Inter emelt fizetest es 2025-ig tarto szerzodest ajanlott.
Gazzetta es a TS is megerositi, 2025-ig irhat ala, es evente 4m + bonuszokat kereshet.

Skriniar jovoje is eldolhet a napokban, 6,5m euros szerzodes az ajanlat.
Egyes hirek szerint kapitanyi szalag is, mas hirek szerint nem kapna kapitanyiszalagot.

Folyamatos tema Gosens tavozasa is.
Gosens ugynoke a napokban a Leverkursen, Gladbach, Wolsburgal targyalt.
De egyes hirek szerint felmerult az Everton is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tobb Olasz hirportal szerint is erosen ketseges Lukaku jovoje az Internel.
Ezt erositi meg a Gazzetta es a Corriere is.
Telen biztosan nem tudjuk visszakuldeni, meg akkor sem ha ujra megserul, a Chelseanek nem kell.
Viszont ha nem valtozik gyokeresen Lukaku izomzati es fizikai allapota, akkor nyaron biztosan visszamegy, es nem szeretnek ujabb kolcsonert fizetni, valamint az eves szinten 12m euros fizetes kiadast sem.

Gazzetta kiszamolta, a mai napig Lukaku minden egyes perc jatekaert 46875 ezer eurot fizettunk...
249 perc X 46875 ezer euro = 11,671m.
8m kolcson + 3,7m az eddig 4 honapos fizetese.

Erosen ketseges, hogy Lukaku reszt tud e venni a VB-n.
Avatar
alwin91
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2010.06.13. 00:35

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: alwin91 »

Ne is menjen. Szedje össze magát, azt koncentráljon arra, hogy játsszon a szezon 2. felében!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nem csak Skriniarral es DeVrijel folynak a hosszabbitasi targyalasok, hanem Dzekoval is.
Az Inter nem akarja elvesziteni ot, mivel a palyan es azon kivul is vezeto szereplo, hiaba 37 eves lesz.
Dzeko azok koze tartozott akik leginkabb segitettek Inzaghit a nehez idokben, es Inzaghinal is kulcsszereplo a palyan es az oltozoben is.
Azt szeretnek, hogy Dzeko lenne az Internel az, aki a Milannal Ibrahimovic.
Az Inter eltokelt szandeka a hosszabbitas.
Jelenleg tobb mint 9m Dzeko eves fizeteskerete, ezt az Inter a majdnem a felere kb 4,5-5m kiadasra csokkentene az uj szerzodessel ha hosszabbit 2024-ig.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Dzeko szerintem elfogadta, hogy nem fix kezdő, más kérdés, hogy 1000 évesen sem sérülékeny így pedig végeredményben fix kezdő. Mindenesetre én szeretem és idén sokkal pontosabb, letisztultabb és higgadtabb mezőnyben is, mint tavaly, főleg a szezon második felében. Persze, ha Lukaku folyton sérült, akkor előbb utóbb ő is elfárad és jöhetnek a pontatlanságok, de padra fele fizetésért tökéletes megoldás.
De Vrij is rendben van, de elé kéne valaki, viszont messze nem Rano szint...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2022.11.04. 19:54 De Vrij is rendben van, de elé kéne valaki, viszont messze nem Rano szint...
Ha jon egy uj tulajdonos, es belefer anyagilag, hogy a padon 7,5m fizu kiadassal ul egy 32-33 eves DeVrij, akkor teljesen ok.

Viszont ha nem lesz uj tulajdonos, es emiatt nem hozunk senkit, meg nem fer bele majd XY jatekos, mert DeVrijre 7,5m elmegy evente, az akkor nincs rendben...
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Egyre fontosabb lesz a rotálás, nem fog a padon ülni szerintem, mostanában Inzaghi is elég sokat rotál. De nyilván, ha csóróság van, akkor nincs miről beszélni.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2022.11.04. 20:35 Egyre fontosabb lesz a rotálás, nem fog a padon ülni szerintem, mostanában Inzaghi is elég sokat rotál. De nyilván, ha csóróság van, akkor nincs miről beszélni.
Hat igen...
Es hogy ha nem lesz uj tulajdonos, akkor nem fog ele jonni senki amit irtal, mert nem lesz ra keret DeVrij magas fizuja miatt.

Szoval legyen uj tulajdonos, jojjon egy top vedo, DeVrij pedig mint 1.szamu opcio, rotacio legfontosabb tagja maradjon, es akkor senkit nem zavar a magas fizetese. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2022.11.04. 19:54 Dzeko szerintem elfogadta, hogy nem fix kezdő, más kérdés, hogy 1000 évesen sem sérülékeny így pedig végeredményben fix kezdő. Mindenesetre én szeretem és idén sokkal pontosabb, letisztultabb és higgadtabb mezőnyben is, mint tavaly, főleg a szezon második felében. Persze, ha Lukaku folyton sérült, akkor előbb utóbb ő is elfárad és jöhetnek a pontatlanságok, de padra fele fizetésért tökéletes megoldás.
Dzeko tavaly is varatlanul jol kezdett, aztan telen/tavasszal teljes KO volt.
Most is oke a kezdes, de kitudja mi lesz teltol...
37 eves lesz, en erosen elgondolkoznek a hosszabbitason.
Az is oke, hogy most nem serulekeny, de kitudja mi lesz kesobb, es egy 37-38 eves jatekos kitudja hogy regeneralodik...

Na meg az is ok, hogy "fele fizu", de ez a fele fizu is 5m koruli eves kiadast jelent.
Ennyibol egy kijonne egy 25 eves Thuram fizuja is, raadasul ingyen mozdithato.

Dzeko-Correa-Lukaku Out
Gundogan-Thuram-Firmino In

= ugyanaz a fizetes
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Itt van egy nagyon fontos kérdés, amit általában figyelmen kívül hagyunk. Nem szeretne egy ereje teljében lévő játékos padozni. Márpedig csatár poszton láttuk Inzaghi mennyit rotált...
Thuram tök jó lenne, de a padra nem hiszem hogy szívesen jönne, plusz sosem játszott Olaszországban. Cserének Dzeko tökéletes megoldás, ha tényleg elfogadja ezt a szerepkört. Plusz neki vélhetően tényleg van szava és elismertége az öltözőben, ami egy fiatalnak pláne aki külföldről jön, nem lenne.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2022.11.05. 09:19 Itt van egy nagyon fontos kérdés, amit általában figyelmen kívül hagyunk. Nem szeretne egy ereje teljében lévő játékos padozni. Márpedig csatár poszton láttuk Inzaghi mennyit rotált...
Thuram tök jó lenne, de a padra nem hiszem hogy szívesen jönne, plusz sosem játszott Olaszországban. Cserének Dzeko tökéletes megoldás, ha tényleg elfogadja ezt a szerepkört. Plusz neki vélhetően tényleg van szava és elismertége az öltözőben, ami egy fiatalnak pláne aki külföldről jön, nem lenne.
Fogalmunk sincs jovore itt lesz e Inzaghi.
Ha mas edzo lenne, akkor megszunne a kobevesett orok es fix egyetlen 3-5-2.
Magyarul akkor semmifele padozasrol nem lenne szo, akar 3 tamado is kezdhetne.
Azt sem tudjuk ki lesz a "kezdo" csatar jovore, latjuk Zhang szavait, barki tavozhat.
Nem hinnem, hogy pl egy Thurammal, sot barkivel ugy targyalnank, te fix padra jossz es kesz.
Azt sem tudjuk lesz e uj tulajdonos.
Azt sem tudjuk mi lesz Dzeko formajaval, lasd tavaly.
Azt sem tudjuk elojonnek e a serulesek 37-38 evesen.
Es szerintem az sem baj, ha van 3-4 hasonlo kepessegu jatekos, es van egy egeszseges verseny, nem pedig lefixalt szerepek vannak, hogy te pados vagy, te meg kezdo.

Annyi valtozo van az egyenletben, hogy en ilyen total bizonytalan helyzetben biztosan elnapolnam a hosszabbitast Dzekoval.
Foleg ugy, hogy ennnyiert mas csatar is kijonne.

Gagliardinek is szava van az oltozoben, hisz Handanovic mellett az oltozo masik vezere, megsem megyunk vele semmire...
Nem tarthatjuk itt orokre Gagliardinit, mert szava van az oltozben es felneznek ra.
Csatlakozzon akkor az edzoi stabhoz, es akkor ugyanugy "oltozoi szereplo" marad.
Francesco
Hozzászólások: 1855
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Pont az ilyen időkben kell megtartani azt aki bevált. És nem hozni valakit akiről nem tudjuk, hogy el tudjuk e hozni és hogy beválik e. Nézd meg Lukaku-t, sejtettük, hogy Pintus nélkül nem lesz ugyanaz, de azt nem, hogy kb. pályára sem lép. Pedig ő még kipróbált is volt. Sajnos, ha nincs pénz, akkor maradnak a rutinbajnokok Olaszországban, nem a fiatalok szerepeltetése van sajnos előtérben.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Francesco írta: 2022.11.05. 10:07 Pont az ilyen időkben kell megtartani azt aki bevált. És nem hozni valakit akiről nem tudjuk, hogy el tudjuk e hozni és hogy beválik e. Nézd meg Lukaku-t, sejtettük, hogy Pintus nélkül nem lesz ugyanaz, de azt nem, hogy kb. pályára sem lép. Pedig ő még kipróbált is volt. Sajnos, ha nincs pénz, akkor maradnak a rutinbajnokok Olaszországban, nem a fiatalok szerepeltetése van sajnos előtérben.
Ha egy 30 eves jatekosrol beszelnek...

De 37 lesz.
"Bevalt".
Tavaly is bevalt osszel, majd teltol darabokra esett.
Semmifele garancia nincs arra, hogy most telen/tavasszal, meg inkabb jovore nem jon a tavalyi darabokra eses.
Szoval semmit nem tudunk arrol, hogy "bevalna" e.
Ugyanannyi penz lenne az o elengedese, es pl egy Thuram idehozatala.
Szoval ehhez nem kell penzeso...

En tartom, jelenleg biztosan nem hosszabbitanek, es feleslegesnek erzem most az o szerzodesevel foglalkozni.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

Szerintem azért került előtérbe a hosszabbítás vele, mert látjuk hogy mi van Lukakuval. Ha nem lennének vele ilyen gondok, akkor gondolom ő maradna, és Dzeko távozna, de így más lehet a helyzet. Két csatárt meg biztos nem fogunk tudni venni a nyáron. Thuram meg jöhet Lukaku helyett akár, ingyen ( ha jól tudom nyáron lejár a szerződése).
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

matrix23 írta: 2022.11.05. 10:28 Szerintem azért került előtérbe a hosszabbítás vele, mert látjuk hogy mi van Lukakuval. Ha nem lennének vele ilyen gondok, akkor gondolom ő maradna, és Dzeko távozna, de így más lehet a helyzet. Két csatárt meg biztos nem fogunk tudni venni a nyáron. Thuram meg jöhet Lukaku helyett akár, ingyen ( ha jól tudom nyáron lejár a szerződése).
Dzeko es Lukaku fizetesebol boven kijonne Firmino es Thuram, es meg maradna is fizeteskeretunk.
Mindket jatekos ingyen johetne.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

Minden elismerésem Dzekonak mert ennyiért amennyit rá költöttünk azért teljesített is, sajnos nem mindenkiről mondható el ez!
Hosszabbítás? Nagyon max 1 éves szerződés és nem több!
Mondjuk kezdem megszokni hogy hülyeségeket csinálunk és végülis nem az én pénzem!
Persze hosszú távon megisszuk a levét! Jövőre nagy harc lesz a BL helyekért, komoly mértékben növekszik a bevétel!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Inter101 írta: 2022.11.05. 11:11 Jövőre nagy harc lesz a BL helyekért, komoly mértékben növekszik a bevétel!
Nagyon durva bevetel noveles lesz a BL-ben 2024-tol.
Alapbol minden bevetel 42%-al no.
Ez mar magaban hatalmas osszeg.
Ehhez jon a + 2 meccs, mivel nincs csoport, hanem egy 36 csapatos tabella lesz, es 8 meccset jatszik mindenki a mostani 6-hoz kepest.
+ 2 meccsen ha eredmenyt erunk el, az megint nagyobb penz.
Es ha ez nem lenne eleg, 4 hazai meccs lesz a mostani 3 meccshez kepest, ez megint plusz bevetel.
Ha nem vagyunk a top 8-ba akik automatikusan 16 koze jutnak, es a 9-24.hely kozott vegzunk, akkor jon a rajatszas a 16 koze jutasert, ami szinten plusz bevetel a hazai meccs miatt.

Idei szezon vegen ha most kiesnek is kb 70m-t kapunk mindennel egyutt.
Ez az osszeg 2024-tol akar a 120m-t is elerheti egy ugyanilyen szereplessel, brutalis ugras.
Avatar
Inter101
Hozzászólások: 2583
Csatlakozott: 2010.05.28. 22:26

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Inter101 »

interfan írta: 2022.11.05. 11:26
Inter101 írta: 2022.11.05. 11:11 Jövőre nagy harc lesz a BL helyekért, komoly mértékben növekszik a bevétel!
Nagyon durva bevetel noveles lesz a BL-ben 2024-tol.
Alapbol minden bevetel 42%-al no.
Ez mar magaban hatalmas osszeg.
Ehhez jon a + 2 meccs, mivel nincs csoport, hanem egy 36 csapatos tabella lesz, es 8 meccset jatszik mindenki a mostani 6-hoz kepest.
+ 2 meccsen ha eredmenyt erunk el, az megint nagyobb penz.
Es ha ez nem lenne eleg, 4 hazai meccs lesz a mostani 3 meccshez kepest, ez megint plusz bevetel.
Ha nem vagyunk a top 8-ba akik automatikusan 16 koze jutnak, es a 9-24.hely kozott vegzunk, akkor jon a rajatszas a 16 koze jutasert, ami szinten plusz bevetel a hazai meccs miatt.

Idei szezon vegen ha most kiesnek is kb 70m-t kapunk mindennel egyutt.
Ez az osszeg 2024-tol akar a 120m-t is elerheti egy ugyanilyen szereplessel, brutalis ugras.
És ezzel a ténnyel minden rivális csapat tisztában van!!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Baccin az elmult hetekben Del-Amerikaban volt, ahol tobb jatekost is figyelt.
Vegul a 18 eves KH Alan Matturro akit 3m euroert megprobalunk szerzodtetni.
Eloszerzodest kotnek, majd ott hagynak meg, es jovonyaron kifizetnek a 3m eurot erte.

A Gladbach vezetoi elmondtak, valoban erdeklodnek Gosens irant.
Ellenben a Frankfurtol elmondtak, nem erdekli oket Gosens.
Avatar
Stankov
Hozzászólások: 3267
Csatlakozott: 2010.04.13. 13:03

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Stankov »

Akkor mehet is egy Bensebaini Gosens csere 1-1 be . Plusz nem sértődnek meg ha elvisszük Thuramot nyáron ingyen
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Marotta:
Szeretnek levonni a kovetkezteteseket Skriniar ugyben.
Nem tudom mikor, de ezen a heten valoszinuleg leulunk az ugynokevel.
Skriniar nagyon szereti az Inter es a mezt, remelem ez a ragaszkodas es kotodes eleg lesz ahhoz, hogy mindenki szamara pozitiv lesz a vege.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Lukaku Interes jovoje egyre ketsegesebb, ellenben dolgozunk azon, hogy nyaron Thuramot ingyen megtudjuk szerezni.

Bensebainit pedig mar telen megprobalnank a valoszinu tavozo Gosens helyere.
Akar jatekoscsere is lehet belole.

Angol forrasok szerint pedig a Spurs Dumfriest figyeli.
Az Internel barki tavozhat, akiert megfelelo ajanlat jon ahogy ezt Zhang nemreg bejelentette.

Francia Footmercato szerint pedig Skriniar az Interben marad es hosszabbit.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Angol forrasok szerint nem csak Dumfriest, hanem Bastonit is figyeli a Spurs.
50m koruli ajanlatot tehetnek, ha ugy dontenek.
Az Inter minden erkezo ajanlatot ertekel mindenki kapcsan.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Német Sky szerint a Stuttgart anyagilag rá van szorulva bal oldali szárnyvédőjének, Sosának az eladására.
15-25 milliós ajánlat esetén engednék el.
Nyáron már mi is mentünk érte több forrás szerint is, Gosens januári távozása esetén reális opció lehet a horvát.

https://www.transfermarkt.de/bericht-vf ... ews/413490
Herfort Balazs
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2020.07.01. 20:48

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: Herfort Balazs »

Suarez januárban ingyen megszerezhető.
Pénz nélkül jobb csatárt nem nagyon találunk. Öreg már de szerintem tudna még segíteni.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Herfort Balazs írta: 2022.11.09. 19:27 Suarez januárban ingyen megszerezhető.
Pénz nélkül jobb csatárt nem nagyon találunk. Öreg már de szerintem tudna még segíteni.
🙉🙈
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Ha már De Vrij előtt van Acerbi is, nem tudom mièrt akarnànk itt tartani a hollandot.
Persze ha Inzaghi nem marad, Amerika sem fog 34 èvesen 4 millióèrt.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Barzaghi es a Mediaset szerint mindenkeppen megakarjuk szerzeni Thuramot nyartol ingyen.
Lukaku tavozhat, Dzekoval szeretnek hosszabbitani, Correa meg kerdeses.

Szinten a Sportmediaset szerint Gosesntol regota szabadulni akarunk, aki mar a Nemetek VB keretebol is kikerult, es nem viszik a VB-re, Gosenst felajanlanak egy az egyben cserenek Bensebainiert januarban.

Ez az Inter terve most:
- Thuram nyaron ingyen
- Gosens-Bensebaini egy az egyben csere januarban
Avatar
interfan
Hozzászólások: 24180
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Chelsea figyeli Dumfriest James serulese miatt.
Az Inter 30m-t ker erte januarban.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Eladnák ezek a klub színeit is .
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3406
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Átigazolási pletykák (Calcio mercato)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

interfan írta: 2022.11.10. 18:33 Chelsea figyeli Dumfriest James serulese miatt.
Az Inter 30m-t ker erte januarban.
Helyette majd januárban ingyen elhozzuk Karsdorpot,Mou úgyus ki akarja tenni. :lol:
Válasz küldése