SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Minden labdarúgás az Interen kívül

Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming

cuchu11
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

brecsinho írta: 2025.02.15. 19:59 2.felidőt néztem,semmivel se volt jobb a Napoli,még az iksznek is örülhetnek..ez a Marusic már akkor is egy balfek volt,mikor még láttak benne valamit pislákolni :lol:

Itt az esély előzni, holnap be kell venni a zebraistállót!! :twisted:
Szerintem épp itt az ideje, hogy az élre álljunk!
R9.
Hozzászólások: 6352
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
Tartózkodási hely: Bp

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: R9. »

interfan írta: 2025.02.15. 19:56
Cupi írta: 2025.02.15. 19:28 Ezt a mákos Napoli golt.....
Remélem az x meglesz valahogy a Lazionak.
En tartom amit irtam, ha ez a Napoli ezzel a kerettel bajnok lesz, az egy csoda, edesmindegy heti hany meccsuk van vagy nincs.
Olyan szintu kozepszerek vannak a kezdobe, nem a kispadon, hanem a kezdobe, hogy ez a keret semmivel nem tobb mint egy Roma kerete.

Belehetett makolni itt az 1 golos gyozelmeket, de ez elobb utobb kipukkad ha nincs mogotte minoseg, mert orokke nem lesz szerencsed.
Ebben a Napoliban meg sok minden van, de minoseg az kb 0.

Elkepzelni nem tudom, hogy ez a Napoli bajnok legyen.
nagyon remelem h igazad lesz :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

R9. írta: 2025.02.15. 22:54
interfan írta: 2025.02.15. 19:56
Cupi írta: 2025.02.15. 19:28 Ezt a mákos Napoli golt.....
Remélem az x meglesz valahogy a Lazionak.
En tartom amit irtam, ha ez a Napoli ezzel a kerettel bajnok lesz, az egy csoda, edesmindegy heti hany meccsuk van vagy nincs.
Olyan szintu kozepszerek vannak a kezdobe, nem a kispadon, hanem a kezdobe, hogy ez a keret semmivel nem tobb mint egy Roma kerete.

Belehetett makolni itt az 1 golos gyozelmeket, de ez elobb utobb kipukkad ha nincs mogotte minoseg, mert orokke nem lesz szerencsed.
Ebben a Napoliban meg sok minden van, de minoseg az kb 0.

Elkepzelni nem tudom, hogy ez a Napoli bajnok legyen.
nagyon remelem h igazad lesz :)
Teljesen igaza van Contenak amikor arrol beszel, hogy feleseleges barkinek Scudettot emliteni, ennek a Napolinak a BL hely elerese lehet realis cel, es az sem lesz egyszeru.

Ugyanezt gondolom en is.
Nyilvan a BL hely meglesz nekik, de nem azert mert annyira erosek, hanem a tobbiek latjuk mennyire gyengek.

Na meg persze Kvaratskhelia kiesese nem lesz gond, aaa hol.
Ahogy Conte mondta, a Napoli legjobb, legfontosabb jatekosa, aki az Olasz bajnoksag egyik legjobbja volt, es senkivel nem potoltak semmilyen teren, ez mindent elmond.
Hat igen...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Fio - Como 0-2.....ilyenkor jobban fáj, hogy ezektől kaptunk ki mi 3-0-ra...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Chivu a Parma élén. :D Na erre kiváncsi leszek.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2025.02.18. 12:05 Chivu a Parma élén. :D Na erre kiváncsi leszek.
Hajra.
Remeljuk szebb karriert fut be mint szegeny Stankovic...

Egyebkent ha mar Ex jatekosaink, Vieira abszolult rendben van a Genoa padjan, szepen osszerakta oket.
Nyilvan o sem egy zseni, mert azert eddig olyan volt az edzoi karrierje amilyen, es akkor finomak voltunk.
Viszont a Genoanal abszolult rendben van, eddig kifejezetten biztato.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6029
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Cupi írta: 2025.02.18. 12:05 Chivu a Parma élén. :D Na erre kiváncsi leszek.
Ez masszív azért.
Sosem volt felnőtt csapat élén, most meg neki kéne megmentenie az elég nehéz helyzetben lévő Parmát.
cuchu11
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

A tegnapi vereség dupla csapást mérhet a Milanra, mivel az 5. BL hely lehetősége a két olasz csapat kiesésével elúszni látszik. A 4. helyért az öt pont előnnyel (igaz egy meccsel többet játszva) a formába lendült Juventust kellene előzni. Nem lesz egyszerű...
Főleg hogy továbbra is Leaok és Tahók bomlasszák a csapategységet.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Bravó Toro! :clap: :thumbup:
cuchu11
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

CsaSzi9294 írta: 2025.02.22. 19:59 Bravó Toro! :clap: :thumbup:
Ha a Milan jól hajrázik, akkor a Konferencia Liga indulás még meglehet! :lol:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

cuchu11 írta: 2025.02.22. 20:09
CsaSzi9294 írta: 2025.02.22. 19:59 Bravó Toro! :clap: :thumbup:
Ha a Milan jól hajrázik, akkor a Konferencia Liga indulás még meglehet! :lol:
Fhu, de megérdemlik… :silent:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2025.02.22. 20:20
cuchu11 írta: 2025.02.22. 20:09
CsaSzi9294 írta: 2025.02.22. 19:59 Bravó Toro! :clap: :thumbup:
Ha a Milan jól hajrázik, akkor a Konferencia Liga indulás még meglehet! :lol:
Fhu, de megérdemlik… :silent:
Ez a Conceicao is egy vicc...
Egyik Portugal alkalmatlanabb mint a masik, en nem is ertem, hogy gondoltak ezeket az embereket komolyan.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2025.02.23. 06:32
CsaSzi9294 írta: 2025.02.22. 20:20
cuchu11 írta: 2025.02.22. 20:09
Ha a Milan jól hajrázik, akkor a Konferencia Liga indulás még meglehet! :lol:
Fhu, de megérdemlik… :silent:
Ez a Conceicao is egy vicc...
Egyik Portugal alkalmatlanabb mint a masik, en nem is ertem, hogy gondoltak ezeket az embereket komolyan.
Pont úgy, ahogy Ibrahomovicot vezetőnek…
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2025.02.23. 07:02
interfan írta: 2025.02.23. 06:32
CsaSzi9294 írta: 2025.02.22. 20:20

Fhu, de megérdemlik… :silent:
Ez a Conceicao is egy vicc...
Egyik Portugal alkalmatlanabb mint a masik, en nem is ertem, hogy gondoltak ezeket az embereket komolyan.
Pont úgy, ahogy Ibrahomovicot vezetőnek…
Na az legalabb ekkora vicc mint ez a ket "zseni" edzojuk...
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2879
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Egyrészt ez van, ha az elnök a legnagyobb ellenfele saját csapatának. Ezzel a Kvara-Okafor cserével lehet, hogy "kinyírta" saját csapatát DeLaurentis.
Másrészt meg jó lenne, ha az utolsó meccsnek Comoban nem lenne már tétje számunkra, mert ez nekünk sem lesz egy egyszerű meccs. Bár lehet, hogy örülni fogunk, hogy még van egyáltalán esélyünk akkor. :)
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Az Atalanta szépen feljött 3 pontra. Annyira azért nem örülök ennek.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2025.02.23. 20:09 Az Atalanta szépen feljött 3 pontra. Annyira azért nem örülök ennek.
Gasperini-Lookman story meg mindig tart ott, es kozben Gasperini azt is bejelentette, nem hosszabbit szerzodest az Atalantanal.

Napolyi forrasok szerint pedig annyira elmergesedett a viszony Conte es DeLau kozott, hogy mar semmilyen formaban nem kommunikalnak egymassal, Conte legkesobb nyari tavozasa szinte garantalt.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2025.02.23. 20:17
CsaSzi9294 írta: 2025.02.23. 20:09 Az Atalanta szépen feljött 3 pontra. Annyira azért nem örülök ennek.
Gasperini-Lookman story meg mindig tart ott, es kozben Gasperini azt is bejelentette, nem hosszabbit szerzodest az Atalantanal.
Annyira megzavarta őket ez a kis balhé, hogy gyorsan nyertek simán 5-0-ra. :shock:
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

interfan írta: 2025.02.23. 20:17
CsaSzi9294 írta: 2025.02.23. 20:09 Az Atalanta szépen feljött 3 pontra. Annyira azért nem örülök ennek.
Gasperini-Lookman story meg mindig tart ott, es kozben Gasperini azt is bejelentette, nem hosszabbit szerzodest az Atalantanal.

Napolyi forrasok szerint pedig annyira elmergesedett a viszony Conte es DeLau kozott, hogy mar semmilyen formaban nem kommunikalnak egymassal, Conte legkesobb nyari tavozasa szinte garantalt.
Olaszok imádnak pletykálni…
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2025.02.24. 06:17
interfan írta: 2025.02.23. 20:17
CsaSzi9294 írta: 2025.02.23. 20:09 Az Atalanta szépen feljött 3 pontra. Annyira azért nem örülök ennek.
Gasperini-Lookman story meg mindig tart ott, es kozben Gasperini azt is bejelentette, nem hosszabbit szerzodest az Atalantanal.

Napolyi forrasok szerint pedig annyira elmergesedett a viszony Conte es DeLau kozott, hogy mar semmilyen formaban nem kommunikalnak egymassal, Conte legkesobb nyari tavozasa szinte garantalt.
Olaszok imádnak pletykálni…
Conte kapcsan sokat "pletykalni" o maga akad ki hetente a helyzeten a Napolinal.

Valljuk be jogosan.

Gasperini meg maga mondta el, hogy o mar nem hosszabbit az Atalantanal.

Latva a tobbieket, es ilyen Napoli, Milan, Atalanta csapatokat, szerintem elmondhato, hogy az Inter az egyeduli profikent mukodo klub amiota eltunt a Kinai tulajdonos.
Tobbieknel nagyon de nagyon sok amator hiba, lepes, viselkedes, es problema van.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ez a Fio tényleg csak minket tudott megverni. :D Azóta csak vereség....jól szétestek.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 8230
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2025.02.24. 08:26 Ez a Fio tényleg csak minket tudott megverni. :D Azóta csak vereség....jól szétestek.
Azért 2 hét múlva jó lenne ha a Napolitol pontot vennének el.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Kivancsi leszek mi lesz a Milannal.

Azt gyakorlatilag tenykent irjak, ha nincs 4.hely, Conceicao repul, es erre egyre es egyre tobb az esely.

Sot most mar olyan hirek is vannak, hogy amennyiben a Bologna es a Lazio ellen nem er el eredmenyt, akkor azonnal kirughatjak Conceicaot.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2025.02.24. 19:42 Kivancsi leszek mi lesz a Milannal.

Azt gyakorlatilag tenykent irjak, ha nincs 4.hely, Conceicao repul, es erre egyre es egyre tobb az esely.

Sot most mar olyan hirek is vannak, hogy amennyiben a Bologna es a Lazio ellen nem er el eredmenyt, akkor azonnal kirughatjak Conceicaot.
Én abban bizom ha kirugjak akkor visszahozzak Giampaolot. ;) :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2025.02.24. 20:52
interfan írta: 2025.02.24. 19:42 Kivancsi leszek mi lesz a Milannal.

Azt gyakorlatilag tenykent irjak, ha nincs 4.hely, Conceicao repul, es erre egyre es egyre tobb az esely.

Sot most mar olyan hirek is vannak, hogy amennyiben a Bologna es a Lazio ellen nem er el eredmenyt, akkor azonnal kirughatjak Conceicaot.
Én abban bizom ha kirugjak akkor visszahozzak Giampaolot. ;) :D
Lehet meg az is elorelepes lenne. :D :D
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Én Cassanot nézném meg a Milan padján. Ibrával nagyot mennének.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Cupi írta: 2025.02.24. 20:52
interfan írta: 2025.02.24. 19:42 Kivancsi leszek mi lesz a Milannal.

Azt gyakorlatilag tenykent irjak, ha nincs 4.hely, Conceicao repul, es erre egyre es egyre tobb az esely.

Sot most mar olyan hirek is vannak, hogy amennyiben a Bologna es a Lazio ellen nem er el eredmenyt, akkor azonnal kirughatjak Conceicaot.
Én abban bizom ha kirugjak akkor visszahozzak Giampaolot. ;) :D
:lol:
Az öreg Giampi, szépen lehúzná őket a 10-12. helyre. :)
Hogy bánják Piolit, pedig ment rendesen az “out”-ozás vele kapcsolatban, azt az elmúlt 10 év legnagyobb edzője volt nekik. :lol:
Amíg Tahó és Leao ott van, lefőtt a kávé, mert akkora ott a szar, hogy mindegy ki lesz ott az edző, jövőre se lesznek sehol. Egyébként én Contét várom oda nyártól, talán Allegrit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2025.02.24. 22:12-kor.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6029
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2025.02.24. 19:42 Kivancsi leszek mi lesz a Milannal.

Azt gyakorlatilag tenykent irjak, ha nincs 4.hely, Conceicao repul, es erre egyre es egyre tobb az esely.

Sot most mar olyan hirek is vannak, hogy amennyiben a Bologna es a Lazio ellen nem er el eredmenyt, akkor azonnal kirughatjak Conceicaot.
Szerintem újra rámennének Contéra, aki könnyen lehet, hogy a nyáron lép Nápolyból.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2025.02.24. 22:11
Cupi írta: 2025.02.24. 20:52
interfan írta: 2025.02.24. 19:42 Kivancsi leszek mi lesz a Milannal.

Azt gyakorlatilag tenykent irjak, ha nincs 4.hely, Conceicao repul, es erre egyre es egyre tobb az esely.

Sot most mar olyan hirek is vannak, hogy amennyiben a Bologna es a Lazio ellen nem er el eredmenyt, akkor azonnal kirughatjak Conceicaot.
Én abban bizom ha kirugjak akkor visszahozzak Giampaolot. ;) :D
:lol:
Az öreg Giampi, szépen lehúzná őket a 10-12. helyre. :)
Hogy bánják Piolit, pedig ment rendesen az “out”-ozás vele kapcsolatban, azt az elmúlt 10 év legnagyobb edzője volt nekik. :lol:
Egyébként én Contét várom oda nyártól, talán Allegrit.
En mar azt sem ertem, hogy nyaron hogy gondoltak komolyan ezt a kokler Fonsecat...
Azon kivul, hogy Ibrahimovic elmondta, hogy en vagyok a fonok es mindenki nekem engedelmeskedik.
Ez nagyon jo "szakmai" erv...

Most ez a Conceicao is te jo eg...
En nem ertem hogy kepesek ilyen neveket komolyan gondolni, elkepeszto.

Valoban egy Pioli zseni edzo volt ezekhez kepest.

Nyaron ott lett volna Conte, de ha meg ot nem is akartak a szemelyisege miatt, akkor ott lett volna Sarri.
Ehelyett inkabb szorakoznak ezzel a ket Portugallal, es az egyik alkalmatlanabb mint a masik.
Nyilvan ez a Milan keret azert minosegben nincs ott ahol mi, viszont azert joval-joval jobb a keretuk mint az ilyen Napoli-Atalanta parose.
Boven 2-3.helyen kellene lenniuk, es egy Allegri, Conte, Sarri sorral ez szerintem meg is lett volna nekik.
Dehat ahol a szakmai vezetes ott kezdodik hogy Ibrahimovic, addig nehez lesz.

Remelem marad Ibrahimovic es az altala kepzelt "szakmai" vilag, es akkor nem ilyen eletkepes megoldasok mint Allegri, Sarri, Conte fognak felmerulni, hanem valami ujabb szerencsetlenseg.
Esetleg a MU-tol addigra mar kirugott vilag szanalmat produkalo Amorim? :D
Hatha Ibrahimovic lat benne lehetoseget. :D :D

Komolyra forditva, en orulnek egy eros Milannak, es ha megjonne ott is az esz, es ilyen Allegri, Conte, Sarri vonalon mennenek.
Nem melto ez az egesz a Milanhoz ami ott is tortenik.
Olasz bajnoksagnak, Olasz futballnak is jot tenne egy eros Milan, es az hogy az Olasz bajnoksag komoly szinvonalat kepviseljen ujra minden teren.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

2023/24 gazdasagi ev az Olasz csapatoknal a merleget tekintve:
(Nyereseg, veszteseg)

1. Napoli: +63m
2. Lazio: +38,5m
3. Lecce: +14m
4. Atalanta: +11,9m
5. Milan: +4,1m
6. Verona: +3,9m
7. Cagliari: -3,6m
8. Fiorentina: -6m
9. Torino: -9,6m
10. Bologna: -10,4m
11. Empoli: -10,6m
12. Udinese: -11,5m
13. Genoa: -33,1m
14. Inter: -35,7m
15. Monza: -60,3m
16. Roma: -81,4m
17. Juventus: -199,2m


Azert ebbol is nagyon latszik hogy miert beszelnek arrol az Olasz klubvezetok amirol.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ez a Dominguez Castro páros nekem elég szimpatikus a Bolognában. A védelemben Beukema pedig egész jó indításokkal ugratja ki a támadókat. Jó ez a Bologna.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Castrot le kell igazolni.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Bravó Bologna! :thumbup: :clap:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Elkepeszto nulla ez a Milan.
En nem tudom ezzel a totalisan szerencsetlen Conceicaoval is meddig akarnak szorakozni, oriasi homaly az ember.
Teljesen alkalmatlan, es ezt az embert kepesek voltak komolyan gondolni.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6029
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2025.02.27. 22:41 Elkepeszto nulla ez a Milan.
En nem tudom ezzel a totalisan szerencsetlen Conceicaoval is meddig akarnak szorakozni, oriasi homaly az ember.
Teljesen alkalmatlan, es ezt az embert kepesek voltak komolyan gondolni.
Pár hónapja még Te is és én is úgy írtunk róla, mint egy jó opció majdani Inter edzőnek...
Amúgy a Milannál nagyon elvágták magukat Maldini kilapátolásával.
Minden szinten gáz van náluk, fájó, hogy ellenünk meg meccsek óta szárnyalnak.
Azért sokat elmond, ahol egy Ibrahimovic az egyik fő döntéshozó.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 4077
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ezek is csak minket vernek meg,ezen változtatni kell.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2025.02.27. 22:47
interfan írta: 2025.02.27. 22:41 Elkepeszto nulla ez a Milan.
En nem tudom ezzel a totalisan szerencsetlen Conceicaoval is meddig akarnak szorakozni, oriasi homaly az ember.
Teljesen alkalmatlan, es ezt az embert kepesek voltak komolyan gondolni.
Pár hónapja még Te is és én is úgy írtunk róla, mint egy jó opció majdani Inter edzőnek...
Amúgy a Milannál nagyon elvágták magukat Maldini kilapátolásával.
Minden szinten gáz van náluk, fájó, hogy ellenünk meg meccsek óta szárnyalnak.
Azért sokat elmond, ahol egy Ibrahimovic az egyik fő döntéshozó.
En nem tudom Te hogy irtal rola, de en olyat biztosa nem irtam par honapja, hogy jo opcio lenne nekunk.

Azt viszont valoban irtam, hogy Fonsecatol rosszabb nem lehet.
Hat de lett, ez az ember meg nagyobb homaly mint az elozo zseni portugal...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2025.02.27. 22:41 Elkepeszto nulla ez a Milan.
En nem tudom ezzel a totalisan szerencsetlen Conceicaoval is meddig akarnak szorakozni, oriasi homaly az ember.
Teljesen alkalmatlan, es ezt az embert kepesek voltak komolyan gondolni.
Nekem tetszik ahogy vergődnek, remélem hosszabbítanak a portugállal. :)
Azon kívül, hogy kva nagy az arc, Leao, Theo a két bomlasztó a csapatukban. A két szivaros (Ibra meg Conceicao) meg elmehet a pcsába, jövőre mehetnek bohóckodni a Mickey egér ligába, amennyiben oda érnek.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2025.02.27. 22:56
interfan írta: 2025.02.27. 22:41 Elkepeszto nulla ez a Milan.
En nem tudom ezzel a totalisan szerencsetlen Conceicaoval is meddig akarnak szorakozni, oriasi homaly az ember.
Teljesen alkalmatlan, es ezt az embert kepesek voltak komolyan gondolni.
Nekem tetszik ahogy vergődnek, remélem hosszabbítanak a portugállal. :)
Azon kívül, hogy kva nagy az arc, Leao, Theo a két bomlasztó a csapatukban. A két szivaros (Ibra meg Conceicao) meg elmehet a pcsába, jövőre mehetnek bohóckodni a Mickey egér kupába, amennyiben oda érnek.
Sajnos elobb vagy utobb kifogjak rugni ezt az koklert.

Persze ameddig Ibrahimovic hoz donteseket, addig hasonlo fantasztikus dontesek varhatoak mint Fonseca + Conceicao.
Mondjuk egy Abate vagy Bonera vagy a szertarossal mint edzo is tobbre mennenek a jelenlegitol.

Irtad te vagy lehet valaki mas is, hogy Conte felfog merulni a Milannal.
Mar olvasni is rola, hogy Conte nyaron komoly lehetoseg lehet a Milannak, es Contenak is a Milan.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

CsaSzi9294 írta: 2025.02.27. 22:56
Nekem tetszik ahogy vergődnek, remélem hosszabbítanak a portugállal. :)
Azon kívül, hogy kva nagy az arc, Leao, Theo a két bomlasztó a csapatukban. A két szivaros (Ibra meg Conceicao) meg elmehet a pcsába, jövőre mehetnek bohóckodni a Mickey egér ligába, amennyiben oda érnek.
Minden szavaddal... :thumbup:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2025.02.27. 22:59
CsaSzi9294 írta: 2025.02.27. 22:56
interfan írta: 2025.02.27. 22:41
Sajnos elobb vagy utobb kifogjak rugni ezt az koklert.

Persze ameddig Ibrahimovic hoz donteseket, addig hasonlo fantasztikus dontesek varhatoak mint Fonseca + Conceicao.
Mondjuk egy Abate vagy Bonera vagy a szertarossal mint edzo is tobbre mennenek a jelenlegitol.

Irtad te vagy lehet valaki mas is, hogy Conte felfog merulni a Milannal.
Mar olvasni is rola, hogy Conte nyaron komoly lehetoseg lehet a Milannak, es Contenak is a Milan.
Igen írtam egyik nap. Conte vagy Allegri lesz szerintem a befutó. Conte azon kívül, hogy balhézik DeLauval, még örülne is ha jövőre se kellene villantani semmit a BL-be, az úgy se megy neki.
Eladják Leaot és Theot, azért abból lehet erősíteni.
De azért bízom benne, hogy a portugál marad nyárig, utána Giampaolonak örülnék. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2025.02.27. 23:03
interfan írta: 2025.02.27. 22:59
CsaSzi9294 írta: 2025.02.27. 22:56
Sajnos elobb vagy utobb kifogjak rugni ezt az koklert.

Persze ameddig Ibrahimovic hoz donteseket, addig hasonlo fantasztikus dontesek varhatoak mint Fonseca + Conceicao.
Mondjuk egy Abate vagy Bonera vagy a szertarossal mint edzo is tobbre mennenek a jelenlegitol.

Irtad te vagy lehet valaki mas is, hogy Conte felfog merulni a Milannal.
Mar olvasni is rola, hogy Conte nyaron komoly lehetoseg lehet a Milannak, es Contenak is a Milan.
Igen írtam egyik nap. Conte vagy Allegri lesz szerintem a befutó. Conte azon kívül, hogy balhézik DeLauval, még örülne is ha jövőre se kellene villantani semmit a BL-be, az úgy se megy neki.
Eladják Leaot és Theot, azért abból lehet erősíteni.
De azért bízom benne, hogy a portugál marad nyárig, utána Giampaolonak örülnék. :)
Aa Giampaolo mar lejart lemez, hatha a 3. zseni portugal merul fel Ibrahimovicban, a nyarra a MU-tol mar kirugott Amorim. :D
En ot javaslom Ibrahimovicnak es a Milannak, majd o. :D :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2025.02.27. 23:06
CsaSzi9294 írta: 2025.02.27. 23:03
interfan írta: 2025.02.27. 22:59
Igen írtam egyik nap. Conte vagy Allegri lesz szerintem a befutó. Conte azon kívül, hogy balhézik DeLauval, még örülne is ha jövőre se kellene villantani semmit a BL-be, az úgy se megy neki.
Eladják Leaot és Theot, azért abból lehet erősíteni.
De azért bízom benne, hogy a portugál marad nyárig, utána Giampaolonak örülnék. :)
Aa Giampaolo mar lejart lemez, hatha a 3. zseni portugal merul fel Ibrahimovicban, a nyarra a MU-tol mar kirugott Amorim. :D
En ot javaslom Ibrahimovicnak es a Milannak, majd o. :D :D
Na igen, 3-an nem érnének egy felet. :)
De egyébként még Gasperini is esélyes lehet, az Intert utálja, az már egy jó ajánló levél.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

Egyedül a coppa tudná nekik valamelyest kozmetikázni a szezont,nagyon nem kéne lefeküdni nekik,főleg azok után, ahogy az elmúlt években "viselkedtek" :twisted:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

brecsinho írta: 2025.02.27. 23:09 Egyedül a coppa tudná nekik valamelyest kozmetikázni a szezont,nagyon nem kéne lefeküdni nekik,főleg azok után, ahogy az elmúlt években "viselkedtek" :twisted:
Inzaghi nem olyan, a kupa mindenek felett. :)
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

CsaSzi9294 írta: 2025.02.27. 23:10
brecsinho írta: 2025.02.27. 23:09 Egyedül a coppa tudná nekik valamelyest kozmetikázni a szezont,nagyon nem kéne lefeküdni nekik,főleg azok után, ahogy az elmúlt években "viselkedtek" :twisted:
Inzaghi nem olyan, a kupa mindenek felett. :)
Én kiegyeznék egy duplával is (scudetto+coppa) idén,triplát már úgyis átéltük :lol:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

brecsinho írta: 2025.02.27. 23:14
CsaSzi9294 írta: 2025.02.27. 23:10
brecsinho írta: 2025.02.27. 23:09 Egyedül a coppa tudná nekik valamelyest kozmetikázni a szezont,nagyon nem kéne lefeküdni nekik,főleg azok után, ahogy az elmúlt években "viselkedtek" :twisted:
Inzaghi nem olyan, a kupa mindenek felett. :)
Én kiegyeznék egy duplával is (scudetto+coppa) idén,triplát már úgyis átéltük :lol:
Én is simán. Talán még annyi, hogy mennyünk túl a Feyenordon. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2025.02.27. 23:08
interfan írta: 2025.02.27. 23:06
CsaSzi9294 írta: 2025.02.27. 23:03

Igen írtam egyik nap. Conte vagy Allegri lesz szerintem a befutó. Conte azon kívül, hogy balhézik DeLauval, még örülne is ha jövőre se kellene villantani semmit a BL-be, az úgy se megy neki.
Eladják Leaot és Theot, azért abból lehet erősíteni.
De azért bízom benne, hogy a portugál marad nyárig, utána Giampaolonak örülnék. :)
Aa Giampaolo mar lejart lemez, hatha a 3. zseni portugal merul fel Ibrahimovicban, a nyarra a MU-tol mar kirugott Amorim. :D
En ot javaslom Ibrahimovicnak es a Milannak, majd o. :D :D
Na igen, 3-an nem érnének egy felet. :)
De egyébként még Gasperini is esélyes lehet, az Intert utálja, az már egy jó ajánló levél.
Tenyleg Gasperini is opcio lehet a Milannal.
Mondjuk Ancelotti is kivancsi leszek mi lesz, Roma, Brazil valogatott, esetleg Milan.
Gasperinit mar olvastam a Roma kapcsan is amugy.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2025.02.27. 23:16
CsaSzi9294 írta: 2025.02.27. 23:08
interfan írta: 2025.02.27. 23:06
Tenyleg Gasperini is opcio lehet a Milannal.
Mondjuk Ancelotti is kivancsi leszek mi lesz, Roma, Brazil valogatott, esetleg Milan.
Gasperinit mar olvastam a Roma kapcsan is amugy.
Nem hinném, hogy Carlo egy Madrid után ebbe a romhalmaz Milánóba jönne lerombolni a saját szobrát. Conte vagy Allegri lesz szerintem.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

CsaSzi9294 írta: 2025.02.27. 23:15
brecsinho írta: 2025.02.27. 23:14
CsaSzi9294 írta: 2025.02.27. 23:10

Inzaghi nem olyan, a kupa mindenek felett. :)
Én kiegyeznék egy duplával is (scudetto+coppa) idén,triplát már úgyis átéltük :lol:
Én is simán. Talán még annyi, hogy mennyünk túl a Feyenordon. :)
Persze, csak hogy megmutassuk ennek a tahó milannak hogyan kell egy Feyenoordot lesimázni ;)
Aztán lehet szivarozni és utána már minden kör ajándék..
Válasz küldése