Hogy egy nagy klasszikust idezzek némi parafrazissal: a Barcelona "két dolgot nem tud: nyerni, meg veszíteni."interfan írta: ↑2025.05.08. 13:44
Es folytatjak, van bor azon a bizonyos kepen...
Laporta is elmondta, a Barcelonat direkt ejtettek ki, es csakis a hibas biroi iteleteknek koszonheto, hogy a Barcelona nincs a BL dontoben.
Egy sokkal jobb csapatot direkt kiejtett az UEFA.
Inigo baratunk is elmondta, az UEFA ejtette ki a Barcelonat, a futball szegyene tortent, es mindent bevetettek azert hogy a Barcelona kiessen, ez pedig szegyen.
Gavi pedig elmondta, attol feltek, hogy a Barcelona triplazik, es tudtak, hogy ha bejutnak a dontobe azt meg is nyerik, es triplazni fognak, ezt pedig meg kellett akadalyozni az UEFA-nak, ezert kuldtek ezt a birot aki elcsalta a meccset, es kiejtette a sokkal jobb Barcelonat.
Hat igen...
Ahogy fogalmaztam, undorito es hanyinger az egesz.
Sose felejtem el a 2010-es elődöntő utáni ünneplést,amikor is valahogy véletlenül pont abban a pálya negyedben indult el a locsolorendszer,ahol az Inter ünnepelt