Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming

gianluca
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: gianluca »

interfan írta: 2025.05.08. 13:44
Es folytatjak, van bor azon a bizonyos kepen...

Laporta is elmondta, a Barcelonat direkt ejtettek ki, es csakis a hibas biroi iteleteknek koszonheto, hogy a Barcelona nincs a BL dontoben.
Egy sokkal jobb csapatot direkt kiejtett az UEFA.

Inigo baratunk is elmondta, az UEFA ejtette ki a Barcelonat, a futball szegyene tortent, es mindent bevetettek azert hogy a Barcelona kiessen, ez pedig szegyen.

Gavi pedig elmondta, attol feltek, hogy a Barcelona triplazik, es tudtak, hogy ha bejutnak a dontobe azt meg is nyerik, es triplazni fognak, ezt pedig meg kellett akadalyozni az UEFA-nak, ezert kuldtek ezt a birot aki elcsalta a meccset, es kiejtette a sokkal jobb Barcelonat.


Hat igen...
Ahogy fogalmaztam, undorito es hanyinger az egesz.
Hogy egy nagy klasszikust idezzek némi parafrazissal: a Barcelona "két dolgot nem tud: nyerni, meg veszíteni." :D

Sose felejtem el a 2010-es elődöntő utáni ünneplést,amikor is valahogy véletlenül pont abban a pálya negyedben indult el a locsolorendszer,ahol az Inter ünnepelt
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Interfan1000 írta: 2025.05.08. 16:16 Mkhitaryan miért kapott sárgát? Nem emlékszem már, de a 68. percre írják és akkor szabálytalankodott Yamal-lal szemben, Pedri meg arról beszél, hogy az a 2. sárgája lett volna…
Na ezt kurvára nem értem, Mkhi a Yamal elleniért kapta a sárgát, nem volt neki előtte.
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

gianluca írta: 2025.05.08. 21:54
interfan írta: 2025.05.08. 13:44
Es folytatjak, van bor azon a bizonyos kepen...

Laporta is elmondta, a Barcelonat direkt ejtettek ki, es csakis a hibas biroi iteleteknek koszonheto, hogy a Barcelona nincs a BL dontoben.
Egy sokkal jobb csapatot direkt kiejtett az UEFA.

Inigo baratunk is elmondta, az UEFA ejtette ki a Barcelonat, a futball szegyene tortent, es mindent bevetettek azert hogy a Barcelona kiessen, ez pedig szegyen.

Gavi pedig elmondta, attol feltek, hogy a Barcelona triplazik, es tudtak, hogy ha bejutnak a dontobe azt meg is nyerik, es triplazni fognak, ezt pedig meg kellett akadalyozni az UEFA-nak, ezert kuldtek ezt a birot aki elcsalta a meccset, es kiejtette a sokkal jobb Barcelonat.


Hat igen...
Ahogy fogalmaztam, undorito es hanyinger az egesz.
Hogy egy nagy klasszikust idezzek némi parafrazissal: a Barcelona "két dolgot nem tud: nyerni, meg veszíteni." :D

Sose felejtem el a 2010-es elődöntő utáni ünneplést,amikor is valahogy véletlenül pont abban a pálya negyedben indult el a locsolorendszer,ahol az Inter ünnepelt
Szerintem nem kell velük foglalkozni. Legnagyobb bajuk, hogy 86-87-ik percben a. 3-ik toljuk után elhitték, hogy sikerült. 100%-n koncentrálnak valószínű így is lett volna, de Dumfries és Acerbi is másképp gondolta.
Interfan1000
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Atosz írta: 2025.05.08. 22:45
Interfan1000 írta: 2025.05.08. 16:16 Mkhitaryan miért kapott sárgát? Nem emlékszem már, de a 68. percre írják és akkor szabálytalankodott Yamal-lal szemben, Pedri meg arról beszél, hogy az a 2. sárgája lett volna…
Na ezt kurvára nem értem, Mkhi a Yamal elleniért kapta a sárgát, nem volt neki előtte.
Én se értem, de szerintem elment már a maradék eszük is, ami egyébként se lehetett sok!
Interfan1000
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Pedri-nek is arra volt esze, hogy 2-2-nél odamenjen Acerbi-hez és mutogasson neki aztán idegesítse, most meg sír, mint a fürdős kurva! Tipikus lúzer! :lol:
möszi
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Interfan1000 írta: 2025.05.08. 16:16 Mkhitaryan miért kapott sárgát? Nem emlékszem már, de a 68. percre írják és akkor szabálytalankodott Yamal-lal szemben, Pedri meg arról beszél, hogy az a 2. sárgája lett volna…
Ez nekem is feltünt. Szerintem annyira faék a csávó, hogy Hakannal keverte össze, aki valóban kapott sárgát… Nem ismerte az ellenfél játékosait a csávó. :D Mikinek nem volt amúgy másik sárgás. Pedri az ékes példája annak, hogy szerintem azért a Barcások lenéztek minket, akárcsak az idióta szurkolóik. Az összes Barcás barátom azzal hívott fel, hogy megnyerte nekünk a bíró, meg Denzel szabálytalankodott a beadásnál stb. Mindenkinek azt mondom erre, hogy egyen sz.rt, annak legalább van némi értelme ahelyett, hogy Real szinten bírózzanak. Ez utóbbi összehasonlítás különösen fájó nekik. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interfan1000 írta: 2025.05.09. 07:35 Pedri-nek is arra volt esze, hogy 2-2-nél odamenjen Acerbi-hez és mutogasson neki aztán idegesítse, most meg sír, mint a fürdős kurva! Tipikus lúzer! :lol:
Ez a Barcelona, Inigo, Araujo, Pedri, Gavi, es meg Flick is semmibol nem all a meccs ota, csak a mocskoldasbol es az Inter szidasbol.
Laporta baratunk meg aztan foleg.
Undorito az egesz...
Szurkoloikat hagyjuk is, ok meg melyebben vannak.

Milyen erdekes, hogy tud mas csapat vezetese, edzoje, jatekosai a legnagyobb tisztelettel es alazattal beszelni az Interrol.
Sot meg a szurkoloi nagyon nagy resze is.
Ott a PSG tokeletes ellenpeldanak a Barcelonahoz kepest.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Jövőheti Lazio elleni meccs mikor lesz pontosan? Inter honlapján az van megerősítésre vár a pontos időpont.
Interfan1000
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

A Barcelona játékosok meg drukkerek nagy része egy nyálgép! Ezeket sose lehet legyőzni, csak szerencsével, meg játékvezetői segítséggel! :lol: Én kizárnám ezt a klubot a nemzetközi kupákból egy pár évre, aztán ha tudnak végre normálisan viselkedni elindulhatnak!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Interfan1000 írta: 2025.05.09. 09:48 A Barcelona játékosok meg drukkerek nagy része egy nyálgép! Ezeket sose lehet legyőzni, csak szerencsével, meg játékvezetői segítséggel! :lol: Én kizárnám ezt a klubot a nemzetközi kupákból egy pár évre, aztán ha tudnak végre normálisan viselkedni elindulhatnak!
Spanyolokra jellemzo ez, Real-Barca ugyanaz.

Nagykepesug, mindenkit lenezek, en vagyok a valaha volt legjobb, kikapni nem tudok, mindent megnyerek, ha meg ne adja eg kiesek nem nyerek, akkor az meg csak a masik szerencseje, a biro hibaja, elcsaltak a meccset, eladtak a meccset, vilag szegyene es a futball gyalazata, es meg folytathanak.

Ez a ket spanyol "gigaszra" egyenrant jellemzo.
Es hat igaz ez a szurkolokra, jatekosokra, aktualis edzore, elnokre, vezetesre.
möszi
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: möszi »

interfan írta: 2025.05.09. 10:00
Interfan1000 írta: 2025.05.09. 09:48 A Barcelona játékosok meg drukkerek nagy része egy nyálgép! Ezeket sose lehet legyőzni, csak szerencsével, meg játékvezetői segítséggel! :lol: Én kizárnám ezt a klubot a nemzetközi kupákból egy pár évre, aztán ha tudnak végre normálisan viselkedni elindulhatnak!
Spanyolokra jellemzo ez, Real-Barca ugyanaz.

Nagykepesug, mindenkit lenezek, en vagyok a valaha volt legjobb, kikapni nem tudok, mindent megnyerek, ha meg ne adja eg kiesek nem nyerek, akkor az meg csak a masik szerencseje, a biro hibaja, elcsaltak a meccset, eladtak a meccset, vilag szegyene es a futball gyalazata, es meg folytathanak.

Ez a ket spanyol "gigaszra" egyenrant jellemzo.
Es hat igaz ez a szurkolokra, jatekosokra, aktualis edzore, elnokre, vezetesre.
Érthetetlen amúgy ez a gőg... A nagyobbik fiam kedvence Dimarco és egy mezt kért tőlem Milánóból, amit tegnap büszkén fel is vett a suliban. Mire a "Barcás" barátai (7 évesek bakker, ezek a gyerekek max szüleiktől hallanak ilyen baromságokat) azzal kezdék el piszkálni, hogy a mezén lévő csapat egy szar és amúgy a Barca a legjobb. Mire mondta szegény, hogy dehát az Inter megverte a Barcát a BL-döntőért, erre ez 2-3 szerencsétlen gyerkőc azt mondta, hogy hazugság. Tisztára mintha Trump fejében élnénk, hogy ami nem tetszik, amivel nem értek egyet az rögtön "fake news". Beszárás... Ma ráadtam a másik mezét és felkészítettem őt: odaadtam a meccsjegyemet és két nyomtatott papírt: az egyiken az Inter-Barca elődöntő 7-6-os végeredménye, a másikon a döntő párosítása, amelyen nem szerepel a Barca csak az Inter. :) Kíváncsian várom a ma délutáni fejleményeket. :D
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

möszi írta: 2025.05.09. 10:13
interfan írta: 2025.05.09. 10:00
Interfan1000 írta: 2025.05.09. 09:48 A Barcelona játékosok meg drukkerek nagy része egy nyálgép! Ezeket sose lehet legyőzni, csak szerencsével, meg játékvezetői segítséggel! :lol: Én kizárnám ezt a klubot a nemzetközi kupákból egy pár évre, aztán ha tudnak végre normálisan viselkedni elindulhatnak!
Spanyolokra jellemzo ez, Real-Barca ugyanaz.

Nagykepesug, mindenkit lenezek, en vagyok a valaha volt legjobb, kikapni nem tudok, mindent megnyerek, ha meg ne adja eg kiesek nem nyerek, akkor az meg csak a masik szerencseje, a biro hibaja, elcsaltak a meccset, eladtak a meccset, vilag szegyene es a futball gyalazata, es meg folytathanak.

Ez a ket spanyol "gigaszra" egyenrant jellemzo.
Es hat igaz ez a szurkolokra, jatekosokra, aktualis edzore, elnokre, vezetesre.
Érthetetlen amúgy ez a gőg... A nagyobbik fiam kedvence Dimarco és egy mezt kért tőlem Milánóból, amit tegnap büszkén fel is vett a suliban. Mire a "Barcás" barátai (7 évesek bakker, ezek a gyerekek max szüleiktől hallanak ilyen baromságokat) azzal kezdék el piszkálni, hogy a mezén lévő csapat egy szar és amúgy a Barca a legjobb. Mire mondta szegény, hogy dehát az Inter megverte a Barcát a BL-döntőért, erre ez 2-3 szerencsétlen gyerkőc azt mondta, hogy hazugság. Tisztára mintha Trump fejében élnénk, hogy ami nem tetszik, amivel nem értek egyet az rögtön "fake news". Beszárás... Ma ráadtam a másik mezét és felkészítettem őt: odaadtam a meccsjegyemet és két nyomtatott papírt: az egyiken az Inter-Barca elődöntő 7-6-os végeredménye, a másikon a döntő párosítása, amelyen nem szerepel a Barca csak az Inter. :) Kíváncsian várom a ma délutáni fejleményeket. :D
Az már tuti, hogy a gyerkőc kinek fog szurkolni egész életében, a nevelés nagy része kész :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Luis Enrique ma is arrol beszelt, hogy a ket csapat akik legjobban megerdemeltek a dontot, az a PSG es az Inter.
Megprobaljak megnyerni a dontot, a PSG szurkoloi megerdemlenk ezt a sikert, nagyon fiatal a csapat de sosem voltak meg ennyire egyben( de az Inter egy nagyon eros csapat aki ezt mindenaron megakarja majd akadalyozni.
Kiemelte az Inter erosseget es erejet mutatja, hogy 3 even belul 2X is dontot jatszanak a BL-ben.

Mennyire mas hozzaallas ez mint a szeretett Barcelona eseteben.
Ezt hivjak tiszteletnek, amit meg a Barcelona-Real szintek csinalnak azt pedig a hatartalan nagykepusegnek es a masik lenezesenek.
Fan Gusto
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

interfan írta: 2025.05.09. 14:05 Luis Enrique ma is arrol beszelt, hogy a ket csapat akik legjobban megerdemeltek a dontot, az a PSG es az Inter.
Megprobaljak megnyerni a dontot, a PSG szurkoloi megerdemlenk ezt a sikert, nagyon fiatal a csapat de sosem voltak meg ennyire egyben( de az Inter egy nagyon eros csapat aki ezt mindenaron megakarja majd akadalyozni.
Kiemelte az Inter erosseget es erejet mutatja, hogy 3 even belul 2X is dontot jatszanak a BL-ben.

Mennyire mas hozzaallas ez mint a szeretett Barcelona eseteben.
Ezt hivjak tiszteletnek, amit meg a Barcelona-Real szintek csinalnak azt pedig a hatartalan nagykepusegnek es a masik lenezesenek.
Egyébként érdekes azért, hogy az ellenfél ilyenfajta tisztelete is valahol a Barcelona iskola része. Lásd Guardiolát vagy akár éppen Luis Enriquét, akik mindig csupa szépet és jót mondanak még a gyengébb ellenfelekről is.
möszi
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: möszi »

matyinter írta: 2025.05.09. 12:06
möszi írta: 2025.05.09. 10:13
interfan írta: 2025.05.09. 10:00

Spanyolokra jellemzo ez, Real-Barca ugyanaz.

Nagykepesug, mindenkit lenezek, en vagyok a valaha volt legjobb, kikapni nem tudok, mindent megnyerek, ha meg ne adja eg kiesek nem nyerek, akkor az meg csak a masik szerencseje, a biro hibaja, elcsaltak a meccset, eladtak a meccset, vilag szegyene es a futball gyalazata, es meg folytathanak.

Ez a ket spanyol "gigaszra" egyenrant jellemzo.
Es hat igaz ez a szurkolokra, jatekosokra, aktualis edzore, elnokre, vezetesre.
Érthetetlen amúgy ez a gőg... A nagyobbik fiam kedvence Dimarco és egy mezt kért tőlem Milánóból, amit tegnap büszkén fel is vett a suliban. Mire a "Barcás" barátai (7 évesek bakker, ezek a gyerekek max szüleiktől hallanak ilyen baromságokat) azzal kezdék el piszkálni, hogy a mezén lévő csapat egy szar és amúgy a Barca a legjobb. Mire mondta szegény, hogy dehát az Inter megverte a Barcát a BL-döntőért, erre ez 2-3 szerencsétlen gyerkőc azt mondta, hogy hazugság. Tisztára mintha Trump fejében élnénk, hogy ami nem tetszik, amivel nem értek egyet az rögtön "fake news". Beszárás... Ma ráadtam a másik mezét és felkészítettem őt: odaadtam a meccsjegyemet és két nyomtatott papírt: az egyiken az Inter-Barca elődöntő 7-6-os végeredménye, a másikon a döntő párosítása, amelyen nem szerepel a Barca csak az Inter. :) Kíváncsian várom a ma délutáni fejleményeket. :D
Az már tuti, hogy a gyerkőc kinek fog szurkolni egész életében, a nevelés nagy része kész :D
:D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Fan Gusto írta: 2025.05.09. 14:22
interfan írta: 2025.05.09. 14:05 Luis Enrique ma is arrol beszelt, hogy a ket csapat akik legjobban megerdemeltek a dontot, az a PSG es az Inter.
Megprobaljak megnyerni a dontot, a PSG szurkoloi megerdemlenk ezt a sikert, nagyon fiatal a csapat de sosem voltak meg ennyire egyben( de az Inter egy nagyon eros csapat aki ezt mindenaron megakarja majd akadalyozni.
Kiemelte az Inter erosseget es erejet mutatja, hogy 3 even belul 2X is dontot jatszanak a BL-ben.

Mennyire mas hozzaallas ez mint a szeretett Barcelona eseteben.
Ezt hivjak tiszteletnek, amit meg a Barcelona-Real szintek csinalnak azt pedig a hatartalan nagykepusegnek es a masik lenezesenek.
Egyébként érdekes azért, hogy az ellenfél ilyenfajta tisztelete is valahol a Barcelona iskola része. Lásd Guardiolát vagy akár éppen Luis Enriquét, akik mindig csupa szépet és jót mondanak még a gyengébb ellenfelekről is.
Teljesen igazad van, csak lehet ez mar a Barcelona iskola resze volt csak.
Lasd Xavi baratunkat aki meg a mai napig kopkod felenk...
Guardiola, Luis Enrique meg ez a korszak akik ismerik azt a szot, hogy tisztelet.
A Xavi fele vonal mar nem, es azota a helyzet csak rosszabb lesz.

Ha mar Guardiola, elovettek a BL donto utani nyilatkozatat a City gyozelemnel, amikor azt mondja, Inzaghi zsenialis edzo, az Inter fantasztikus csapat, es nagyon rovid idon belul visszaternek a BL dontobe.
Es milyen igaza lett Pepnek.
Meg is kerdeztek errol, es most is elmondta, Inzaghi szerinte a vilag egyik legjobb edzoje, az Intert pedig csodalja csapatkent barmire kepesek.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Nekem a meccsek elottig egész szimpatikus volt a Barca, (nem láttam őket játszani X évig) de ugyanaz a patkány mentalitás maradt meg, azt hittem, hogy a Dani alves, buszkecc (a kacsintásáért azóta is üdvözlöm anyukát) elmarad es egy szimpatikus csapatot láthatok. Nem jött be. Vannak jó játékosaik nyilván.
De ez a Pedri, Inigo stb, ugyanaz a vonal.
Beképzelt nyalizos (hát a lengyel kománál lehet próbálkozni, csak minek), és utána megy a hiszti.
Próbálom nem elfogultan: azon szarakodnak, hogy, ami 17 méterre volt szabálytalanság, vagy az Acerbi kéz, vagy az első gól előtti kéz. Beszéltem több teljesen független ismerőssel, egyiket sem tartották rossz ítéletnek.
Pedri: te meg nyujtogasd a nyelved, hátha megtetszel valakinek, aki beadja hátulról a nyeles aszpkrint :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Barcelona kozben ujabb feljelentest tett az Inter ellen az UEFA-nal.
Az elso feljelentest az elfogult biro kapcsan az UEFA hatarozottan elutasitotta, es semmiben nem adott igazat a Barcelonanak, igy az hamar lezarult.

Ez az ujabb most arrol szol, hogy a Barcelona vezetes nem kapta meg a kello es megfelelo banasmodot a San Siroban.
Laporta feljelenteseben azt kifogasolja az Inter ellen, hogy nem az ilyenkor nekik jaro elkulonitett VIP paholybol nezhettek a meccset, hanem az egyszeru szurkolok kozott kellek lenniuk, ahol o maga Laporta is, Deco is, es a serult Kounde is folymatos provokaciok es sertesek aldozatai lettek es voltak kenytelenek elviselni az Inter szurkolok reszerol.
Barcelona feljelentese szerint nem tortent fizikai aggresszio, de kozel allt a helyzet hozza, es sulyos biztonsagi aggalyokat vett fel a helyzet, es az hogy az Inter ennyire nem tisztelte meg a Barcelonat es ezzel is megalazta.
A Barcelona ellenben az Inter vezetesnek a VIP paholyt adta, ahogy ez a protokoll szerint kell, es teljes biztonsagban lehettek az Inter vezetoi, ellenben a San Siroban a Barcelona vezetes komoly veszelyben volt.
Barcelona kiemeli, az Inter sem a protokolt, sem a minimalis tiszteletet nem tartotta be ami ket europai klub kozott az alap lenne, de az Inter erre is keptelen volt.
Megfeleloen sulyos buntetest kert a Barcelona emiatt az UEFA-tol az Interre, es a biro ellen tett panasz es feljelentes utan, nem szeretnek, hogy ezt a feljelentest is elutasitssa az UEFA.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6029
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2025.05.10. 07:06 Barcelona kozben ujabb feljelentest tett az Inter ellen az UEFA-nal.
Az elso feljelentest az elfogult biro kapcsan az UEFA hatarozottan elutasitotta, es semmiben nem adott igazat a Barcelonanak, igy az hamar lezarult.

Ez az ujabb most arrol szol, hogy a Barcelona vezetes nem kapta meg a kello es megfelelo banasmodot a San Siroban.
Laporta feljelenteseben azt kifogasolja az Inter ellen, hogy nem az ilyenkor nekik jaro elkulonitett VIP paholybol nezhettek a meccset, hanem az egyszeru szurkolok kozott kellek lenniuk, ahol o maga Laporta is, Deco is, es a serult Kounde is folymatos provokaciok es sertesek aldozatai lettek es voltak kenytelenek elviselni az Inter szurkolok reszerol.
Barcelona feljelentese szerint nem tortent fizikai aggresszio, de kozel allt a helyzet hozza, es sulyos biztonsagi aggalyokat vett fel a helyzet, es az hogy az Inter ennyire nem tisztelte meg a Barcelonat es ezzel is megalazta.
A Barcelona ellenben az Inter vezetesnek a VIP paholyt adta, ahogy ez a protokoll szerint kell, es teljes biztonsagban lehettek az Inter vezetoi, ellenben a San Siroban a Barcelona vezetes komoly veszelyben volt.
Barcelona kiemeli, az Inter sem a protokolt, sem a minimalis tiszteletet nem tartotta be ami ket europai klub kozott az alap lenne, de az Inter erre is keptelen volt.
Megfeleloen sulyos buntetest kert a Barcelona emiatt az UEFA-tol az Interre, es a biro ellen tett panasz es feljelentes utan, nem szeretnek, hogy ezt a feljelentest is elutasitssa az UEFA.
Mindegy, már a helyükön vannak 💪
Amúgy volt közös ebéd a vezetőkkel (ahogy minden BL-meccs előtt szokott lenni a két csapat vezetői közt), nem tudom mire fel ez a nagy nyilvánosság előtti ekézés.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2025.05.10. 07:21
interfan írta: 2025.05.10. 07:06 Barcelona kozben ujabb feljelentest tett az Inter ellen az UEFA-nal.
Az elso feljelentest az elfogult biro kapcsan az UEFA hatarozottan elutasitotta, es semmiben nem adott igazat a Barcelonanak, igy az hamar lezarult.

Ez az ujabb most arrol szol, hogy a Barcelona vezetes nem kapta meg a kello es megfelelo banasmodot a San Siroban.
Laporta feljelenteseben azt kifogasolja az Inter ellen, hogy nem az ilyenkor nekik jaro elkulonitett VIP paholybol nezhettek a meccset, hanem az egyszeru szurkolok kozott kellek lenniuk, ahol o maga Laporta is, Deco is, es a serult Kounde is folymatos provokaciok es sertesek aldozatai lettek es voltak kenytelenek elviselni az Inter szurkolok reszerol.
Barcelona feljelentese szerint nem tortent fizikai aggresszio, de kozel allt a helyzet hozza, es sulyos biztonsagi aggalyokat vett fel a helyzet, es az hogy az Inter ennyire nem tisztelte meg a Barcelonat es ezzel is megalazta.
A Barcelona ellenben az Inter vezetesnek a VIP paholyt adta, ahogy ez a protokoll szerint kell, es teljes biztonsagban lehettek az Inter vezetoi, ellenben a San Siroban a Barcelona vezetes komoly veszelyben volt.
Barcelona kiemeli, az Inter sem a protokolt, sem a minimalis tiszteletet nem tartotta be ami ket europai klub kozott az alap lenne, de az Inter erre is keptelen volt.
Megfeleloen sulyos buntetest kert a Barcelona emiatt az UEFA-tol az Interre, es a biro ellen tett panasz es feljelentes utan, nem szeretnek, hogy ezt a feljelentest is elutasitssa az UEFA.
Mindegy, már a helyükön vannak 💪
Amúgy volt közös ebéd a vezetőkkel (ahogy minden BL-meccs előtt szokott lenni a két csapat vezetői közt), nem tudom mire fel ez a nagy nyilvánosság előtti ekézés.
Jol irod:
meccs előtt

Akkor meg 100%-ig biztosak voltak a BL dontobe.
Csakhat a valosag mas lett, es hat azota megy ami megy toluk.
Ha nincs Acerbi utolso perces golja, es most a Barcelona keszulne a dontore, biztosak lehetunk bennek, hogy egyetlen 1db rossz szava, feljelentese, vagy barmilye lett volna a Barcelonanak.
Viszont kiestek, igy most aztan van minden.
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

Tudom, hogy a fórumon sok mindennek helye van, de közben meg azt is gondolom, hogy én egy Interes oldalon nem vagyok arra kíváncsi, hogy ki mit vergődik egy másik csapat oldaláról. Ez megmaradhatna a barca-real szurkerek és az nso fórum szintjének.
Kiestek, a meccs elmondhatatlan volt, kész. Legalább mi tudjunk továbblépni.
möszi
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: möszi »

P-Inter írta: 2025.05.10. 10:51 Tudom, hogy a fórumon sok mindennek helye van, de közben meg azt is gondolom, hogy én egy Interes oldalon nem vagyok arra kíváncsi, hogy ki mit vergődik egy másik csapat oldaláról. Ez megmaradhatna a barca-real szurkerek és az nso fórum szintjének.
Kiestek, a meccs elmondhatatlan volt, kész. Legalább mi tudjunk továbblépni.
Egyetértek… felesleges ezzel foglalkozni. Semmi kirívó nem volt amúgy a meccsen, ezzel a vergődéssel meg Laporta és társai saját klubjukat minősítik. Spanyolban egyébként is csak egyetlen normális csapat van, az Atleti!
Avatar
Festa
Hozzászólások: 8230
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)bél

Hozzászólás Szerző: Festa »

P-Inter írta: 2025.05.10. 10:51 Tudom, hogy a fórumon sok mindennek helye van, de közben meg azt is gondolom, hogy én egy Interes oldalon nem vagyok arra kíváncsi, hogy ki mit vergődik egy másik csapat oldaláról. Ez megmaradhatna a barca-real szurkerek és az nso fórum szintjének.
Kiestek, a meccs elmondhatatlan volt, kész. Legalább mi tudjunk továbblépni.
A normális Barcás haverok gratuláltak,de van akik nagyon beleélték magukat a a triplazásba.
Ez még egy két napig eltart utána meg csak az marad meg,hogy az Inter 4-3-ra verte a Barcát egy örökké emlékezetes elődöntőn. Bármi lesz is majd Münchenben bizonyítottuk,hogy a legnagyobb csapatokkal is felvesszük a versenyt.A két évvel ezelőtti BL meneteléshez képes most igazi nagy nevű top csapatokat küldtünk haza.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Pihenot kaphat ma gyakoratilag a teljes Inzaghi alapkezdo:
Sommer, Acerbi, Dumfries, Barella, Calhanoglu, Mkhitaryan, Dimarco, Martinez, es Thuram is.

Ujra a szinte teljes B sor kezdhet ma.
Arnautovic tovabbra is eronleti gondokkal kuzd, igy o valoszinu csak cserekent lephet majd palyara.
Zalewski pedig uj poszton, a KP kozepen probalhatja ki Inzaghi.

Varhato kezdo:

J.Martinez
Bisseck-DeVrij-Bastoni
Darmian-Zalewski-Asllani-Zielinski-C.Augusto
Taremi-Correa
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2025.05.11. 08:22 Pihenot kaphat ma gyakoratilag a teljes Inzaghi alapkezdo:
Sommer, Acerbi, Dumfries, Barella, Calhanoglu, Mkhitaryan, Dimarco, Martinez, es Thuram is.

Ujra a szinte teljes B sor kezdhet ma.
Arnautovic tovabbra is eronleti gondokkal kuzd, igy o valoszinu csak cserekent lephet majd palyara.
Zalewski pedig uj poszton, a KP kozepen probalhatja ki Inzaghi.

Varhato kezdo:

J.Martinez
Bisseck-DeVrij-Bastoni
Darmian-Zalewski-Asllani-Zielinski-C.Augusto
Taremi-Correa
A legnagyobb izgalom számomra Zalewski lesz. Ami egyebkent felvet néhány kérdést.
Esetleg Asllani távozik, és Sucic az ő helyére kerülne, így Zale (ha jól teljesít) mehetne Barella mögé, ezáltal Henrique Dimarco mögé, míg Carlos a védelembe? :think: :think:
Zalewskit én inkabb Correa helyén próbálnám ki, bár még a portásnak is jobban örülnék.
Bocsi, fáradtabb vagyok a kelleténél ma reggel…😅
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.11. 09:47 Esetleg Asllani távozik, és Sucic az ő helyére kerülne
Sucic nem regista, nem melysegi iranyito, o egy kozepso KP.
Ahogy irtak, o Barella moge, ugymond Frattesi helyere erkezhet.
Dinamo 4-2-3-1-et jatszik, ott a ket fos KP jobboldali posztja az ove.

Asllani tavozasa eseten Caviglia az akit allitolag szeretne Ausilio.
O a Venezia registaja.
Korabban aki meg regista posztra felmerult:
Perrone, Bernabe.
Avatar
sorger=giallo
Hozzászólások: 2141
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

A scudetto szerintem már elúszott, de persze a matek még esélyt jelent, drukkolok is ezerrel és valamelyik csapat igazán üthetné a Napolit.

FORZA INTER!!!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Bravó Zaleeeee!!! :thumbup: :clap:
Meg kell tartani mindenképp!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.11. 18:14 Bravó Zaleeeee!!! :thumbup: :clap:
Meg kell tartani mindenképp!
Eddig bejott az uj poszt.

Josep Martinez viszont tovabbra is kepes hajmereszto dolgokra...
Meg szerencse hogy megusztuk.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2025.05.11. 18:31
CsaSzi9294 írta: 2025.05.11. 18:14
Meg szerencse hogy megusztuk.
Szó szerint.. :crazy:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Azért most Martinez elég nagyot fogott.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Legnagyobb pozitiv amit el sem hinnek ha nem latnam, nem 3-5-2 a taktika, hanem 3-4-2-1.
Inzaghi mondta a meccs elott Zalewski nem KP lesz, hanem a csatar mogott, hat ez tenyleg igy lett.
Ami meg pozitiv az Zalewski, lehet nem is kell 2 uj csatar, es eleg lesz egy is?
Lehet ez a poszt jobban fekszik neki mint a WB?
WB poszton total sulytalannak lattam vegig, most igy visszavont tamadokent mintha jobban elne.
Ezen kivul a vedelem is rendben van.

Azt leirni is ertelmetlen mar, hogy a Taremi-Correa parostol tobb kellene, mert ez ketezredik alkalommal is egy 0.
Josep Martinez a kapuba erosen Carrizos, o csinalta ezeket az amator hibakat, majd egy nagy vedest, lehet Carizzo is megfiatalodva.
Es hat sajnos Zielinski es Asllani sincs a helyzet magaslatan, mondhatni szokas szerint.
De Darmian es C.Augusto sem elete meccset jatssza finomam szolva sem.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2025.05.11. 18:53 Legnagyobb pozitiv amit el sem hinnek ha nem latnam, nem 3-5-2 a taktika, hanem 3-4-2-1.
Inzaghi mondta a meccs elott Zalewski nem KP lesz, hanem a csatar mogott, hat ez tenyleg igy lett.
Ami meg pozitiv az Zalewski, lehet nem is kell 2 uj csatar, es eleg lesz egy is?
Lehet ez a poszt jobban fekszik neki mint a WB?
WB poszton total sulytalannak lattam vegig, most igy visszavont tamadokent mintha jobban elne.
Ezen kivul a vedelem is rendben van.

Azt leirni is ertelmetlen mar, hogy a Taremi-Correa parostol tobb kellene, mert ez ketezredik alkalommal is egy 0.
Josep Martinez a kapuba erosen Carrizos, o csinalta ezeket az amator hibakat, majd egy nagy vedest, lehet Carizzo is megfiatalodva.
Es hat sajnos Zielinski es Asllani sincs a helyzet magaslatan, mondhatni szokas szerint.
De Darmian es C.Augusto sem elete meccset jatssza finomam szolva sem.
Ezek a srácok már reg nincsenek (Bologna óta) fejben a Seria A-ban. Így is csoda, hogy a B keretünk vezetést szerzett Torinóban. Én már nem hibáztatom oket emiatt.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.11. 19:00
interfan írta: 2025.05.11. 18:53 Legnagyobb pozitiv amit el sem hinnek ha nem latnam, nem 3-5-2 a taktika, hanem 3-4-2-1.
Inzaghi mondta a meccs elott Zalewski nem KP lesz, hanem a csatar mogott, hat ez tenyleg igy lett.
Ami meg pozitiv az Zalewski, lehet nem is kell 2 uj csatar, es eleg lesz egy is?
Lehet ez a poszt jobban fekszik neki mint a WB?
WB poszton total sulytalannak lattam vegig, most igy visszavont tamadokent mintha jobban elne.
Ezen kivul a vedelem is rendben van.

Azt leirni is ertelmetlen mar, hogy a Taremi-Correa parostol tobb kellene, mert ez ketezredik alkalommal is egy 0.
Josep Martinez a kapuba erosen Carrizos, o csinalta ezeket az amator hibakat, majd egy nagy vedest, lehet Carizzo is megfiatalodva.
Es hat sajnos Zielinski es Asllani sincs a helyzet magaslatan, mondhatni szokas szerint.
De Darmian es C.Augusto sem elete meccset jatssza finomam szolva sem.
Ezek a srácok már reg nincsenek (Bologna óta) fejben a Seria A-ban. Így is csoda, hogy a B keretünk vezetést szerzett Torinóban. Én már nem hibáztatom oket emiatt.
Nezd, "ezek a sracok" amikor meg az 1.helyen alltunk is nullat hoztak sajnos, sot a teljes szezonban.
Pont ilyenkor kellene megmutatni az egesz szezonban harmatgyenge "B" jatekosoknak, hogy legalabb akarnak, meg ha tobbre nem is kepesek.
Na ez a legnagyobb baj, hogy sokukon meg ez sem latszik.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2025.05.11. 19:02
CsaSzi9294 írta: 2025.05.11. 19:00
interfan írta: 2025.05.11. 18:53
Ezek a srácok már reg nincsenek (Bologna óta) fejben a Seria A-ban. Így is csoda, hogy a B keretünk vezetést szerzett Torinóban. Én már nem hibáztatom oket emiatt.
Nezd, "ezek a sracok" amikor meg az 1.helyen alltunk is nullat hoztak sajnos, sot a teljes szezonban.

Pont ilyenkor kellene megmutatni az egesz szezonban harmatgyenge "B" jatekosoknak, hogy legalabb akarnak, meg ha tobbre nem is kepesek.
Na ez a legnagyobb baj, hogy sokukon meg ez sem latszik.
A gond az, hogy a B csapat egy Fiorentina szintet képvisel. Ők ennyit tudnak, nem is lepődtem meg, mint ahogy írtad, egész szezonban hurkák. Ebből ma egyedül a védelem hoz egy kimagaslóbb szintet (Bastoni, DeVrij, Bisseck mondjuk nem is a gyengék között van), a többi mezőnyjátékos viszont ennyire képes. Ez van. Nem tudom mit vársz Asllanitól például, semmi extra a srác, alibi hátra passzokkal nem lehet kiemelkedni ma sem! Zalewski játéka viszont kifejezetten tetszik. Szerintem nyerni fogunk így is.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Nem ertem miert kell kockáztatni Dimarcot és Dumfriest? Feleslegesen hozza be őket most.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Ez miert nem piros?
2-0 :clap:
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Na, akkor hajrá Genoa :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

matyinter írta: 2025.05.11. 20:13 Na, akkor hajrá Genoa :D
Hajrá bizony de az a baj max 1% esélyt adok arra nyernek Nápolyba. :? X is csoda lenne kb.
De hátha. ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2025.05.11. 20:20
matyinter írta: 2025.05.11. 20:13 Na, akkor hajrá Genoa :D
Hajrá bizony de az a baj max 1% esélyt adok arra nyernek Nápolyba. :? X is csoda lenne kb.
De hátha. ;)
Vieira ugyis azt mondta, hogy remeli a PSG triplazik es megnyerik a BL dontot is.
Ha mar ennyire hazabeszel, legalabb Olaszorszagban tegyen nekunk egy szivesseget az oreg Patrick ma este.
cuchu11
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2025.05.11. 20:27
Cupi írta: 2025.05.11. 20:20
matyinter írta: 2025.05.11. 20:13 Na, akkor hajrá Genoa :D
Hajrá bizony de az a baj max 1% esélyt adok arra nyernek Nápolyba. :? X is csoda lenne kb.
De hátha. ;)
Vieira ugyis azt mondta, hogy remeli a PSG triplazik es megnyerik a BL dontot is.
Ha mar ennyire hazabeszel, legalabb Olaszorszagban tegyen nekunk egy szivesseget az oreg Patrick ma este.
Ebben a Genoabán én sem nagyon bízom. Reális esély Napoli vereségre jövő vasárnap lesz Pármában.
Avatar
sorger=giallo
Hozzászólások: 2141
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

cuchu11 írta: 2025.05.11. 20:44 Ebben a Genoabán én sem nagyon bízom. Reális esély Napoli vereségre jövő vasárnap lesz Pármában.
Nem kizárt. Ellenben, mi akkor majd a Laziot fogadjuk, akik még nem mondtak le a BL - ről, így biztos, hogy kemény dió lesz ellenük.

FORZA INTER!!!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Nyomjad Genovaaaa!!! :clap:
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Hihetetlen, hogy ez a Napoli vezeti a bajnokságot. Vicc..
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Gyerünk Genova!! :wtf: :clap:
Avatar
sorger=giallo
Hozzászólások: 2141
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Egalizált a Genoa, de még nincs vége.

FORZA INTER!!!
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

sorger=giallo írta: 2025.05.11. 22:32 Egalizált a Genoa, de még nincs vége.

FORZA INTER!!!
Ha valami csoda folytán 2-3 lenne, akkor tuti pareggio lesz.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

2 meccsből csak nem nyernek mindegyiken… de jó lenne ha Parmában is X-elnének.
Avatar
sorger=giallo
Hozzászólások: 2141
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

1 pont a Napoli előnye.

FORZA INTER!!!
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Grat Genoa. Bár még hátrány van, viszont így pontegyenlőségre még kevesebb az esély.
Meglátjuk, de azért nem olyan hú de jó ez a Nápoly, még bukhatnak. Persze mi is.
Válasz küldése