Papiron igy kellene mukodjon, dehat a valosag nem ez.gianluca írta: ↑2025.05.24. 15:09Bocs, de szerintem ez blődség. Naná, hogy fizetnek. Van egy fix szerződése, amit ki kell töltenie. Ha valaki mas akarja alkalmazni, akkor fizet. Ugyanúgy, mint a jatekosoknál.interfan írta: ↑2025.05.24. 10:08Hat ez egy jo kerdes.
Ha a Szaudiak adnak neki egy 20m fizetest, nem fognak erte meg az Internek is fizetni.
Nagyon nem hulye emberek vannak ott.
Ha Inzaghi leakar lepni, mivel 1 ev van a szerzodesebol, lesz majd belole egy egyszeru kozos megegyezeses szerzodesbontas.
Ancelottinak is volt elo szerzodese, megsem fizettek erte a Brazilok.
Xabi Alonsoert sem fizetett a Real, pedig neki aztan meg nem is 1 evre volt szerzodese.
Szepen felbontjak kozos megegyezessel az elo szerzodest vegkielegites nelkul, es kb ennyi, igy mukodik.
Semmi nem kötelez minket arra, hogy elengedjük ingyen.
Lasd fenti peldak.
De ott van Grande Antonio, aki lemondott tavozni akart, es meg mi fizettunk neki 7m euros vegkielegitest, pedig o akart tavozni.