Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming

Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6029
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Festa írta: 2025.05.29. 11:30 Hagyjuk már Interfan a Psg ajnározást..
Lassan inkább fel se jövök a fórumra,mert minden második hozzászólásod ez,hogy ilyen jók meg olyan jók.
Vagy hogy ne jöjjön Allegri, mert utálja, ha még nem tudnád 🤣✌️
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2025.05.29. 13:58
Vagy hogy ne jöjjön Allegri, mert utálja, ha még nem tudnád 🤣✌️
Ugynezki nem jon, megy a Milanba. 🤣🤣🤣

Azt hiszem PellerG ennek te is orulsz. ;)
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6029
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2025.05.29. 14:02
PellerG írta: 2025.05.29. 13:58
Vagy hogy ne jöjjön Allegri, mert utálja, ha még nem tudnád 🤣✌️
Ugynezki nem jon, megy a Milanba. 🤣🤣🤣

Azt hiszem PellerG ennek te is orulsz. ;)
Itt nem az a kérdés, ki minek örül, hanem hogy ki hányszor írja le naponta ugyanazt orrvérzésig erőltetve...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Iniesta:
Egy nagyszeru BL donto lesz ez ket fantasztikus csapat kozott.
Luis Enrique es Inzaghi fantasztikus edzok, es hatalmas munkaval epitettek fel ezt a ket csapatot.
Mindket csapat KP-ja minosegi jatekosokbol all, donto lehet ki fogja uralni a kozeppalyat.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2025.05.29. 14:04
interfan írta: 2025.05.29. 14:02
PellerG írta: 2025.05.29. 13:58
Vagy hogy ne jöjjön Allegri, mert utálja, ha még nem tudnád 🤣✌️
Ugynezki nem jon, megy a Milanba. 🤣🤣🤣

Azt hiszem PellerG ennek te is orulsz. ;)
Itt nem az a kérdés, ki minek örül, hanem hogy ki hányszor írja le naponta ugyanazt orrvérzésig erőltetve...
Csak nyugi, most hogy megy a Milanba 1X sem fogod latni. ;)
Majd ha jon az Inter-Milan akkor legalabb leirhatom parszor, hogy azert is verjuk meg oket. 😂😂😂🤣
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2025.05.29. 14:04 A másik, hogy az edzők 80 százaléka már a 4-3-3 különböző formáiban játszatja a csapatát, ami a keretünket tekintve teljességgel elképzelhetetlen.
Na latod ezzel nem ertek egyet, szerintem Inzaghival is lehetne alkalmas ez a keret akar egy 4-3-3-ra is.

Thuram eredetileg szelsotamado.
Henrique posztja alapbol szelsotamado.
Inzaghi most elkezdte elol jatszatni Zalewskit a tamadok mogott, ahol kifejezetten jo volt.

Az alap 3-5-2 kivul, szerintem Inzaghival is alkalmas lehetne ez a keret 1-2X egy 4-3-3-ra.
Henrique-Martinez-Thuram

Persze lehet Henrique egy Dalbert lesz amit irtak itt paran, de en bizok benne, hogy tud majd egy jo es hasznos jatekos lenni az Interben.
DM22
Hozzászólások: 617
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

interfan írta: 2025.05.29. 14:18
DM22 írta: 2025.05.29. 14:04 A másik, hogy az edzők 80 százaléka már a 4-3-3 különböző formáiban játszatja a csapatát, ami a keretünket tekintve teljességgel elképzelhetetlen.
Na latod ezzel nem ertek egyet, szerintem Inzaghival is lehetne alkalmas ez a keret akar egy 4-3-3-ra is.

Thuram eredetileg szelsotamado.
Henrique posztja alapbol szelsotamado.
Inzaghi most elkezdte elol jatszatni Zalewskit a tamadok mogott, ahol kifejezetten jo volt.

Az alap 3-5-2 kivul, szerintem Inzaghival is alkalmas lehetne ez a keret 1-2X egy 4-3-3-ra.
Henrique-Martinez-Thuram

Persze lehet Henrique egy Dalbert lesz amit irtak itt paran, de en bizok benne, hogy tud majd egy jo es hasznos jatekos lenni az Interben.
Hogy is érthetnél egyet, hiszen pontosan tudod melyik játékos mire képes, milyen poszton lehet használni, kit kéne beépíteni, leigazolni stb.

Ugye "általában" leírod, hogy Inzaghi "nem építi be a fiatalokat" a dogmatikus elképzelései miatt. Gondolod akkor majd vált 4-3-3-ra? :) Ahol Dimarco, aki konkrétan nem tud védekezni, a védelem szélére kerül? Dumfries sem kifejezetten védekező felfogású, miközben a középső tengely is teljesen más kvalitásokat igényelne így. Előbb lesz ebből 3-4-3...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

DM22 írta: 2025.05.29. 14:22
interfan írta: 2025.05.29. 14:18
DM22 írta: 2025.05.29. 14:04 A másik, hogy az edzők 80 százaléka már a 4-3-3 különböző formáiban játszatja a csapatát, ami a keretünket tekintve teljességgel elképzelhetetlen.
Na latod ezzel nem ertek egyet, szerintem Inzaghival is lehetne alkalmas ez a keret akar egy 4-3-3-ra is.

Thuram eredetileg szelsotamado.
Henrique posztja alapbol szelsotamado.
Inzaghi most elkezdte elol jatszatni Zalewskit a tamadok mogott, ahol kifejezetten jo volt.

Az alap 3-5-2 kivul, szerintem Inzaghival is alkalmas lehetne ez a keret 1-2X egy 4-3-3-ra.
Henrique-Martinez-Thuram

Persze lehet Henrique egy Dalbert lesz amit irtak itt paran, de en bizok benne, hogy tud majd egy jo es hasznos jatekos lenni az Interben.
Hogy is érthetnél egyet, hiszen pontosan tudod melyik játékos mire képes, milyen poszton lehet használni, kit kéne beépíteni, leigazolni stb.

Ugye "általában" leírod, hogy Inzaghi "nem építi be a fiatalokat" a dogmatikus elképzelései miatt. Gondolod akkor majd vált 4-3-3-ra? :) Ahol Dimarco, aki konkrétan nem tud védekezni, a védelem szélére kerül? Dumfries sem kifejezetten védekező felfogású, miközben a középső tengely is teljesen más kvalitásokat igényelne így. Előbb lesz ebből 3-4-3...
En bizok benne, hogy pl Henriquet, Sucicot, sot akar Zalewskit is beepiti Inzaghi.
Nyilvan kitudja, de en latok bennuk lehetoseget.
Szerintem a keretunk is tud eleg komplett es rugalmas lenni.
Nyilvan lehet mas maskent latja, de szerintem a mi keretunket abszolult tobboldu es rugalmas jatekosok alkotjak.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Vasarnap delutan 17 orakor lesz nyitott tetos buszos unneples Milanoban amennyiben BL-t nyerunk.
A busz vegallomasa a Dom ter lesz.

Szombat estere is benyujtottunk a varosnak a lezarasokat, szinten a Dom ter es a belvaros tobb reszere tervez az Inter unneplest.
Avatar
Don Vittorio
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2019.07.16. 19:05

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Don Vittorio »

Baggio85 írta: 2025.05.29. 07:57
Don Vittorio írta: 2025.05.29. 06:50
möszi írta: 2025.05.27. 07:10

Nekem is tetszik amúgy. Én tegnap express szállítással meg is rendeltem a BL-döntős versiont. Horror az ára, de ha már élőben nem láthatom a meccset, legalább ebben nézném a tv előtt. :)
Van tapasztalatod, hogy mennyi idő alatt érkezik meg a csomag? Pénteken rendeltem mezt expressz szállítással Magyarországra, de még mindig feldolgozás alatt áll a rendelés státusza :shock:

Nagyon csalódott lennék ha nem érne ide a döntőig :(
Nagyon-nagyon szurkolok, hogy időben megjöjjön a mezeteket, de azt sajnos tudnotok kell, hogy az Inter hivatalos online store-jában vásárolt termékek esetén az expressz szállítás akkortól számítódik, amikor feladták a csomagot, nem pedig azt, hogy gyorsabban dolgozzák fel. Nyáron én nagyon megszívtam ezt... De remélem, hogy a Ti esetetek más lesz azzal, hogy remélhetőleg a mezekből van is elég raktáron. Bár az én mezem azért késett állítólag heteket, mert a szponzorlogóból nem volt elég...
Köszi szépen! Ez nem túl jó hír azért :? Bár ha azon múlik, lyukas pólóban is kiszurkolom a győzelmet! :lol:
Avatar
Festa
Hozzászólások: 8229
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

PellerG írta: 2025.05.29. 13:58
Festa írta: 2025.05.29. 11:30 Hagyjuk már Interfan a Psg ajnározást..
Lassan inkább fel se jövök a fórumra,mert minden második hozzászólásod ez,hogy ilyen jók meg olyan jók.
Vagy hogy ne jöjjön Allegri, mert utálja, ha még nem tudnád 🤣✌️

Tényleg .Most már kicsit szurkolok,hogy Allegri jöjjön.
Inzaghi ha felmeli a kupát szombat este szerintem mehet is.
Én kifejeztten bírom a stílusát,de azért nem bánnám ha jönn egy erős kezű edző ahol nem adjuk le a pontokat 2-0-s vezetés után ;)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2025.05.29. 15:27 Most már kicsit szurkolok,hogy Allegri jöjjön.
Inzaghi ha felmeli a kupát szombat este szerintem mehet is.
Én kifejeztten bírom a stílusát,de azért nem bánnám ha jönn egy erős kezű edző ahol nem adjuk le a pontokat 2-0-s vezetés után ;)
Festa, csak ne csalodj a vegen, mint annyi jatekos eseteben.
Allegri az olaszok szerint Milan, es nem Inter.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PetR írta: 2025.05.29. 14:24 Tudja valaki esetleg, hogy Milánóban a stadionon kívül lesz-e kivetítő valahol? Sajnos a Meazzásra a Vivaticketen nem tudtam/tudok jegyet venni. :(

Legrosszabb esetben beülünk valamelyik kocsmába, biztos mindenhol ez fog menni, de jó lenne ha esetleg a Dóm téren/Castellonál/környéken lenne valami. :)
Azert az nagyon durva, hogy a San Siroban is allitolag 50 ezer ember lesz akik kivetiton nezik a dontot.
Nem semmi szam.
Szombaton Milanoban szerintem megall az elet, foleg ha este mi emeljuk fel a BL serleget.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3596
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Azért érdekelne , hogy van e olyan , aki , ha megy Inzaghi , nem örülne Allegrinek?!
Valaki elmagyarazhatná mi a baj vele !
möszi
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Don Vittorio írta: 2025.05.29. 15:22
Baggio85 írta: 2025.05.29. 07:57
Don Vittorio írta: 2025.05.29. 06:50
Van tapasztalatod, hogy mennyi idő alatt érkezik meg a csomag? Pénteken rendeltem mezt expressz szállítással Magyarországra, de még mindig feldolgozás alatt áll a rendelés státusza :shock:

Nagyon csalódott lennék ha nem érne ide a döntőig :(
Nagyon-nagyon szurkolok, hogy időben megjöjjön a mezeteket, de azt sajnos tudnotok kell, hogy az Inter hivatalos online store-jában vásárolt termékek esetén az expressz szállítás akkortól számítódik, amikor feladták a csomagot, nem pedig azt, hogy gyorsabban dolgozzák fel. Nyáron én nagyon megszívtam ezt... De remélem, hogy a Ti esetetek más lesz azzal, hogy remélhetőleg a mezekből van is elég raktáron. Bár az én mezem azért késett állítólag heteket, mert a szponzorlogóból nem volt elég...
Köszi szépen! Ez nem túl jó hír azért :? Bár ha azon múlik, lyukas pólóban is kiszurkolom a győzelmet! :lol:
Relatíve rövid időn belül a második mezemet rendelem a store-ból. Amikor megvettem a Barca meccsre a jegyemet (kb. 2 héttel a meccs előtt) megrendeltem a kedvenc motorversenyzőm által tervezett VR46-os mintájú mezt, rendes kézbesítéssel, amire 4-5 munkanapot írtak. Kedd reggel mentem Milánóba és hétfőn kaptam meg, szóval utolsó pillanatban. A BL-döntőset, amint lehetett rendelni (vasárnap vagy hétfőn) most felár ellenében gyors szállítással kértem, amire 1-2 munkanapot írtak. Éppen most kaptam a DHL-től az üzenetet, hogy holnap kézbesítik a mezemet. :) Szóval megint egy nappal a meccs előtt kapom kézhez az új mezt. Legutóbb szerencsét hozott ez az utolsó pillanatos kézbesítés, most is remélem, hogy így lesz! :)
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 4077
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Ha hozzuk a Barca elleni formát,tök mindegy mi lesz,büszkék,és remélem boldogak is leszünk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nagy nap lesz a holnap, remelem sokatoknak sikerult jegyet vennie es sokan velem egyutt lathatjuk a helyszinen a dontot.
De barki barhonnan is nezi a dontot, hatalmas elmeny lesz mindenkinek.

En tovabbra is azt gondolom, ezt az idei BL-t nekunk meg kell nyerni mar itt.
Mindent feltettunk ra, minden egy lapra tettunk, most mar nem bukhatunk.
Nagyon sok jatekosunk utolso nagy eselye, ezt most ki kell hasznalni.
Ez a csapat megerdemel egy ekkora sikert, es nem azt erdemli amit latatlanba is pontosan tudunk, mi lenne egy ujabb kudarc utan...
Ez a csapat nem egy vesztes, nem egy orok masodik, nem egy mindig buko es vesztes csapat.
Nem, nagyon nem.
Ez a csapat egy gyoztes csapat, egy bajnok, es egy pelda lesz mindenki szamara.
Holnap megfogjuk mutatni, es megnyerjuk a BL-t.
PSG nagyon fiatal, fognak ok meg BL-t nyerni es triplazni, de nem most, mert most az idei BL a mienk, mert a mienknek kell lennie.

Dontohoz meltoan nem varok nagy kulonbseget, (persze nyerjuk egy sima 3-0-ra) es szerintem az elso gol dont majd, aki szerzi az nyeri.
En ugy erzem az elso gol a mienk lesz, es onnantol behuzzuk.
Idei BL ket legjobb csapata jatsza a BL dontot, es a jobb fog nyerni, akiknek nekunk kell lennie.
Nehez lesz, 200% kell, de meg kell mutassuk a vilagnak, hogy ez az Inter igenis egy gyoztes csapat.

2 eve szinten lathattam a BL dontot Isztambulban, akkor teljes nyugalommal indultam neki, mert egy pillanatra nem ereztem, hogy ezt megnyerjuk.
Most viszont hatalmas izgatotsag, bizakodas, es hit van bennem, hiszem hogy ezt a BL-t megnyerjuk.

Holnap este kezdodik az oriasi unneples mert BL-t nyerunk.
Mindenkinek eletre szolo elmenyeket kivanok, es eletunk egyik legszebb napjat a BL gyozelem miatt.
Barhol is leszunk, az unneples is eletre szolonak kell lennie.
Vasarnap pedig beszamolok a helyszinen ateltekrol.
BL gyozelemre fel.
möszi
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: möszi »

interfan írta: 2025.05.30. 07:08 Nagy nap lesz a holnap, remelem sokatoknak sikerult jegyet vennie es sokan velem egyutt lathatjuk a helyszinen a dontot.
De barki barhonnan is nezi a dontot, hatalmas elmeny lesz mindenkinek.

En tovabbra is azt gondolom, ezt az idei BL-t nekunk meg kell nyerni mar itt.
Mindent feltettunk ra, minden egy lapra tettunk, most mar nem bukhatunk.
Nagyon sok jatekosunk utolso nagy eselye, ezt most ki kell hasznalni.
Ez a csapat megerdemel egy ekkora sikert, es nem azt erdemli amit latatlanba is pontosan tudunk, mi lenne egy ujabb kudarc utan...
Ez a csapat nem egy vesztes, nem egy orok masodik, nem egy mindig buko es vesztes csapat.
Nem, nagyon nem.
Ez a csapat egy gyoztes csapat, egy bajnok, es egy pelda lesz mindenki szamara.
Holnap megfogjuk mutatni, es megnyerjuk a BL-t.
PSG nagyon fiatal, fognak ok meg BL-t nyerni es triplazni, de nem most, mert most az idei BL a mienk, mert a mienknek kell lennie.

Dontohoz meltoan nem varok nagy kulonbseget, (persze nyerjuk egy sima 3-0-ra) es szerintem az elso gol dont majd, aki szerzi az nyeri.
En ugy erzem az elso gol a mienk lesz, es onnantol behuzzuk.
Idei BL ket legjobb csapata jatsza a BL dontot, es a jobb fog nyerni, akiknek nekunk kell lennie.
Nehez lesz, 200% kell, de meg kell mutassuk a vilagnak, hogy ez az Inter igenis egy gyoztes csapat.

2 eve szinten lathattam a BL dontot Isztambulban, akkor teljes nyugalommal indultam neki, mert egy pillanatra nem ereztem, hogy ezt megnyerjuk.
Most viszont hatalmas izgatotsag, bizakodas, es hit van bennem, hiszem hogy ezt a BL-t megnyerjuk.

Holnap este kezdodik az oriasi unneples mert BL-t nyerunk.
Mindenkinek eletre szolo elmenyeket kivanok, es eletunk egyik legszebb napjat a BL gyozelem miatt.
Barhol is leszunk, az unneples is eletre szolonak kell lennie.
Vasarnap pedig beszamolok a helyszinen ateltekrol.
BL gyozelemre fel.
Ez a beszéd! A Barcától már elvettük a triplázást, a PSG-től is el kell! Forza Inter 💙🖤
cuchu11
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2025.05.30. 07:08 Nagy nap lesz a holnap, remelem sokatoknak sikerult jegyet vennie es sokan velem egyutt lathatjuk a helyszinen a dontot.
De barki barhonnan is nezi a dontot, hatalmas elmeny lesz mindenkinek.

En tovabbra is azt gondolom, ezt az idei BL-t nekunk meg kell nyerni mar itt.
Mindent feltettunk ra, minden egy lapra tettunk, most mar nem bukhatunk.
Nagyon sok jatekosunk utolso nagy eselye, ezt most ki kell hasznalni.
Ez a csapat megerdemel egy ekkora sikert, es nem azt erdemli amit latatlanba is pontosan tudunk, mi lenne egy ujabb kudarc utan...
Ez a csapat nem egy vesztes, nem egy orok masodik, nem egy mindig buko es vesztes csapat.
Nem, nagyon nem.
Ez a csapat egy gyoztes csapat, egy bajnok, es egy pelda lesz mindenki szamara.
Holnap megfogjuk mutatni, es megnyerjuk a BL-t.
PSG nagyon fiatal, fognak ok meg BL-t nyerni es triplazni, de nem most, mert most az idei BL a mienk, mert a mienknek kell lennie.

Dontohoz meltoan nem varok nagy kulonbseget, (persze nyerjuk egy sima 3-0-ra) es szerintem az elso gol dont majd, aki szerzi az nyeri.
En ugy erzem az elso gol a mienk lesz, es onnantol behuzzuk.
Idei BL ket legjobb csapata jatsza a BL dontot, es a jobb fog nyerni, akiknek nekunk kell lennie.
Nehez lesz, 200% kell, de meg kell mutassuk a vilagnak, hogy ez az Inter igenis egy gyoztes csapat.

2 eve szinten lathattam a BL dontot Isztambulban, akkor teljes nyugalommal indultam neki, mert egy pillanatra nem ereztem, hogy ezt megnyerjuk.
Most viszont hatalmas izgatotsag, bizakodas, es hit van bennem, hiszem hogy ezt a BL-t megnyerjuk.

Holnap este kezdodik az oriasi unneples mert BL-t nyerunk.
Mindenkinek eletre szolo elmenyeket kivanok, es eletunk egyik legszebb napjat a BL gyozelem miatt.
Barhol is leszunk, az unneples is eletre szolonak kell lennie.
Vasarnap pedig beszamolok a helyszinen ateltekrol.
BL gyozelemre fel.
Jól beszélsz, Csernus doki! :)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Veszítettünk El és BL döntőt is az elmúlt öt évben, most már be kellene húzni végre.

Nincs mese, mert mindent erre a meccsre tettünk fel :arrow:
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2879
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

interfan írta: 2025.05.30. 07:08 Ez a csapat megerdemel egy ekkora sikert, es nem azt erdemli amit latatlanba is pontosan tudunk, mi lenne egy ujabb kudarc utan...
Ez a csapat nem egy vesztes, nem egy orok masodik, nem egy mindig buko es vesztes csapat.
Nem, nagyon nem.
Ezzel a résszel maximálisan együtt tudok érteni, és életemben talán először (max. másodszor) jobban akarom ezt a sikert a játékosok miatt, mint a szurkolók (beleértve magamat is) miatt!

Viszont kérlek interfan, vond vissza a többi részét és írd le, hogy kikapunk, mert Te még az utolsó forduló előtt is biztos voltál benne, hogy "ez a Napoli" nem lesz olasz bajnok!!! :D
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

mike írta: 2025.05.30. 08:24 Veszítettünk El és BL döntőt is az elmúlt öt évben, most már be kellene húzni végre.

Nincs mese, mert mindent erre a meccsre tettünk fel :arrow:
Igen. El nem tudom képzelni, hogy olyan igazságtalan legyen az élet, hogy 3. alkalommal is szomorkodás lenne egy EL/BL döntő után. 2x átéltük 5 éven belül. Igazán megérdemelnénk, hogy végre ünnepeljünk. ;)
Nagyon bízom benne meglesz. Nehéz lesz, szenvedés de meg kell lennie. :)
cuchu11
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Cupi írta: 2025.05.30. 10:25
mike írta: 2025.05.30. 08:24 Veszítettünk El és BL döntőt is az elmúlt öt évben, most már be kellene húzni végre.

Nincs mese, mert mindent erre a meccsre tettünk fel :arrow:
Igen. El nem tudom képzelni, hogy olyan igazságtalan legyen az élet, hogy 3. alkalommal is szomorkodás lenne egy EL/BL döntő után. 2x átéltük 5 éven belül. Igazán megérdemelnénk, hogy végre ünnepeljünk. ;)
Nagyon bízom benne meglesz. Nehéz lesz, szenvedés de meg kell lennie. :)
Nyugi, megkérdeztem a mesterséges intelligenciát és
azt mondta, hogy nyerhetünk. :P

Én:
Hogyan nyerhet az Inter?
AI:
Szoros védekezés: Semlegesíteni a PSG kulcsembereit.
Gyors ellentámadások: Kihasználni a PSG védekezésének gyenge pontjait.
Mentális erő: Megőrizni a koncentrációt és kihasználni a lehetőségeket.
Ha az Inter képes ezeket a stratégiákat hatékonyan alkalmazni, reális esélye van a győzelemre a PSG ellen.
cuchu11
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Hivatalosan 18-18 ezer jegyet kapott mindkét klub a döntőre.
Én azt gondolom, hogy a feketepiacon viszont az Inter szurkolók
lesznek aktívabbak és ez sokat érhet!

ui. most már jó lenne, ha interfan is rendesen szurkolna! :lol:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2025.05.30. 10:47
ui. most már jó lenne, ha interfan is rendesen szurkolna! :lol:
Barcelona ellen megvolt oda-vissza a szurkolasom. :)
Remeljuk most is hasonlo eredmennyel meglesz.
VInter101
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Én ott leszek Münchenben, de jegyet csak sajnos 3000 euró körüli összegért lehet venni. Az olimpia parkban van kivetítő ott lehet a meccset nézni többekkel egyetemben. Egész napos programok is vannak!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2025.05.30. 08:19
interfan írta: 2025.05.30. 07:08 Nagy nap lesz a holnap, remelem sokatoknak sikerult jegyet vennie es sokan velem egyutt lathatjuk a helyszinen a dontot.
De barki barhonnan is nezi a dontot, hatalmas elmeny lesz mindenkinek.

En tovabbra is azt gondolom, ezt az idei BL-t nekunk meg kell nyerni mar itt.
Mindent feltettunk ra, minden egy lapra tettunk, most mar nem bukhatunk.
Nagyon sok jatekosunk utolso nagy eselye, ezt most ki kell hasznalni.
Ez a csapat megerdemel egy ekkora sikert, es nem azt erdemli amit latatlanba is pontosan tudunk, mi lenne egy ujabb kudarc utan...
Ez a csapat nem egy vesztes, nem egy orok masodik, nem egy mindig buko es vesztes csapat.
Nem, nagyon nem.
Ez a csapat egy gyoztes csapat, egy bajnok, es egy pelda lesz mindenki szamara.
Holnap megfogjuk mutatni, es megnyerjuk a BL-t.
PSG nagyon fiatal, fognak ok meg BL-t nyerni es triplazni, de nem most, mert most az idei BL a mienk, mert a mienknek kell lennie.

Dontohoz meltoan nem varok nagy kulonbseget, (persze nyerjuk egy sima 3-0-ra) es szerintem az elso gol dont majd, aki szerzi az nyeri.
En ugy erzem az elso gol a mienk lesz, es onnantol behuzzuk.
Idei BL ket legjobb csapata jatsza a BL dontot, es a jobb fog nyerni, akiknek nekunk kell lennie.
Nehez lesz, 200% kell, de meg kell mutassuk a vilagnak, hogy ez az Inter igenis egy gyoztes csapat.

2 eve szinten lathattam a BL dontot Isztambulban, akkor teljes nyugalommal indultam neki, mert egy pillanatra nem ereztem, hogy ezt megnyerjuk.
Most viszont hatalmas izgatotsag, bizakodas, es hit van bennem, hiszem hogy ezt a BL-t megnyerjuk.

Holnap este kezdodik az oriasi unneples mert BL-t nyerunk.
Mindenkinek eletre szolo elmenyeket kivanok, es eletunk egyik legszebb napjat a BL gyozelem miatt.
Barhol is leszunk, az unneples is eletre szolonak kell lennie.
Vasarnap pedig beszamolok a helyszinen ateltekrol.
BL gyozelemre fel.
Jól beszélsz, Csernus doki! :)
Koszonom, holnap egy fantasztikus nap kezdodik szamunkra, be kell huzni.
Ez a csapat megerdemli es kepes ra.
Avatar
sorger=giallo
Hozzászólások: 2141
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Szerintem teljesen felesleges esélyeket latolgatni, holnap majd eldől minden a pályán. A bajnokságot elbuktuk, azért mindenki csalódott. A BL-ben hatalmas eredmény a döntőt elérni, ezért bármi lesz is, fogjuk fel jutalomjátékként. Történjen bármi is Münchenben, legyünk büszkék a kék - fekete színekre, a klubra, a játékosokra!

FORZA INTER!!!
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 4077
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Nem tudom ki hogy van vele,gondolom mindenki hasonlóan,de én már tűkön ülök.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 8229
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

2008 òta mindig az a csapat nyerte a BL-t aki vagy a Realt vagy a Barcat búcsúztatta .
Nos a Barcát mi vertük ki idén. ;)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

sorger=giallo írta: 2025.05.30. 15:07 Szerintem teljesen felesleges esélyeket latolgatni, holnap majd eldől minden a pályán. A bajnokságot elbuktuk, azért mindenki csalódott. A BL-ben hatalmas eredmény a döntőt elérni, ezért bármi lesz is, fogjuk fel jutalomjátékként. Történjen bármi is Münchenben, legyünk büszkék a kék - fekete színekre, a klubra, a játékosokra!

FORZA INTER!!!
Büszke vagyok én a csapatra de azért ha idén ez sem jön össze akkor elmondhatjuk hiába a nagy menetelés minden sorozatban elbuktunk ahol elindultunk a szezonba. :? Szóval nyerjük meg mert győztesnek lenni jobb. ;)
Forza Inter!
möszi
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Voltam annyira balga és megnéztem a FideszNSO videóját a BL döntő beharangozásáról. Ez a két barom sima PSG győzelmet vizionál… annyira várom a következő részt, amikor majd sírnak, hogy nem lett igazuk. 2-0 a psg-nek? Ezek mit ettek/ittak?
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

möszi írta: 2025.05.30. 20:51 Voltam annyira balga és megnéztem a FideszNSO videóját a BL döntő beharangozásáról. Ez a két barom sima PSG győzelmet vizionál… annyira várom a következő részt, amikor majd sírnak, hogy nem lett igazuk. 2-0 a psg-nek? Ezek mit ettek/ittak?
Voltál sajnos, én is láttam, a szennylapokat/oldalakat.Mindehol az Inter a mákos kis szar csapat (ja végülis Barca, Bayern legyőzése csak mák volt, meg bíró meg a f.szom) És én is, ha őszinte leszek, 60-40% a PSG-nek, de sima tuti nem lesz, mellesleg megbasszuk őket, és kész.
Forza!
möszi
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: möszi »

matyinter írta: 2025.05.30. 21:08 [quote=möszi post_id=176542 time=<a href="tel:1748631119">1748631119</a> user_id=240]
Voltam annyira balga és megnéztem a FideszNSO videóját a BL döntő beharangozásáról. Ez a két barom sima PSG győzelmet vizionál… annyira várom a következő részt, amikor majd sírnak, hogy nem lett igazuk. 2-0 a psg-nek? Ezek mit ettek/ittak?
Voltál sajnos, én is láttam, a szennylapokat/oldalakat.Mindehol az Inter a mákos kis szar csapat (ja végülis Barca, Bayern legyőzése csak mák volt, meg bíró meg a f.szom) És én is, ha őszinte leszek, 60-40% a PSG-nek, de sima tuti nem lesz, mellesleg megbasszuk őket, és kész.
Forza!
[/quote]
Az a bajom, hogy ezek a szerencsétlenek szakértenek a fociról, de nem láttak még olasz csapatot döntőben… Acerbi, Bastoni megeszi Dembelet. Volt szerencsém látni az Intert a Barca ellen, az vmi iszonyat pontos játék volt. És tudatos. Ezek meg leszakértik a sima psg győzelmet. Vicc, mindezt a mi pénzünkből, mert az Nso már rég megdöglött volna, ha nincs a mágikus pénzbödön. Néztem pont most az amcsi paramount+ műsort is a döntőről és rájöttem, ott jobban értik a mi focinkat is… Már csak ezért is nyerünk!!!😀💙🖤
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Én évek óta félidei "elemzést" sem nézek semmilyen meccsről, kimegyek kajálni, vagy cigizni, egy perc alatt rosszul vagyok a "szakértőktől" megkímél pár szívfasztól.
Akkora faszságok hangzanak el, és kb mindegy milyen meccs, milyen csatorna, és ki beszél.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2879
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Hát Srácok... Nem tudom, kit (köztük magamat is :) ), hol ér az éjszaka, de vigyázzon magára mindenki és:
FORZA INTER MINDÖRÖKKÉ!!!
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

15:00-kor reméljük sikerült Audi Eto újabb döntőjét kiszurkolni az MVM-ben, este pedig Forza Inter! 😊
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

vaskalap írta: 2025.05.30. 15:53 Nem tudom ki hogy van vele,gondolom mindenki hasonlóan,de én már tűkön ülök.
Kb kedd óta nem bírok magammal. Ha kocsival megyek valahova, folyamat Inter számok szólnak, ha rám jön, dúdolgatom azokat. Valahogy a city ellenit nem vártam ennyire.
möszi
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: möszi »

matyinter írta: 2025.05.30. 21:40 Én évek óta félidei "elemzést" sem nézek semmilyen meccsről, kimegyek kajálni, vagy cigizni, egy perc alatt rosszul vagyok a "szakértőktől" megkímél pár szívfasztól.
Akkora faszságok hangzanak el, és kb mindegy milyen meccs, milyen csatorna, és ki beszél.
Ez mondjuk jogos… Én most az NSO-ra rágtam be nagyon, de amúgy valóban az összes “szakértő” olyan fa..ságokat képes mondani, hogy az hihetetlen. Talán a Wéber Gábor az egyetlen, aki tudja is mit beszél, de az ugye totál más sportág. :) Na de mindegy is új nap virradt, győzelemre fel! Forza Inter!!! :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Én azt álmodtam 4-2-re nyerünk. ;) Dimarco góljársa emlékszem. Meg talán arra is Martinezt kiállították a végén de nem izgatott mert a lényeg a győzelem volt. ;)
HerfortBalazs
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: HerfortBalazs »

En mar most izgulok, este lehet a mentő visz el.
:D
Nagyon jo lenne ha meglenne a győzelem, szerintem megkoronazna az Inzaghi korszakot. Igaz hogy volt nem is egy elbukott scudetto es BL döntő is, de összessegeben mindent megnyerne a csapat amit csak lehet.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 8229
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Itt vagyok Münchenben. Rengeteg az olasz drukker és mindenkj bizakodó. Nagyon megérdemelné ez a csapat a győzelmet.!!!,
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

4 óra és kezdünk, jobb esetben 6 óra és Bl győztesek leszünk. (A jobb esetet azért írom, mert lehet hosszabbítás is) DE NYERÜNK!
Aki kint van a meccsen, vagy Münchenben, vagy bárhol nézi, jó szurkolást mindenkinek, detoxba senki ne kerüljön :D
Forza!!!
P-Inter
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: P-Inter »

matyinter írta: 2025.05.31. 17:08 4 óra és kezdünk, jobb esetben 6 óra és Bl győztesek leszünk. (A jobb esetet azért írom, mert lehet hosszabbítás is) DE NYERÜNK!
Aki kint van a meccsen, vagy Münchenben, vagy bárhol nézi, jó szurkolást mindenkinek, detoxba senki ne kerüljön :D
Forza!!!
Nehezet kérsz! Söricilinek már hűtve várják a kezdést. ;) :D
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

möszi írta: 2025.05.30. 20:51 Voltam annyira balga és megnéztem a FideszNSO videóját a BL döntő beharangozásáról. Ez a két barom sima PSG győzelmet vizionál… annyira várom a következő részt, amikor majd sírnak, hogy nem lett igazuk. 2-0 a psg-nek? Ezek mit ettek/ittak?
Néztem, de a felénél kikapcsoltam, két ratyi. Biztos hungarokatalánok, akiknek a lábukra léptünk :D

Ez a psg egy senkiházi újgazdag csapat,
a katariak nélkül sehol sem lennének.
Fan Gusto
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2010.07.28. 10:27

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Fan Gusto »

Hol nézhetem a meccset, ha nincs tv-m és rtl+-om?
DM22
Hozzászólások: 617
Csatlakozott: 2019.07.15. 16:41

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: DM22 »

Fan Gusto írta: 2025.05.31. 18:47 Hol nézhetem a meccset, ha nincs tv-m és rtl+-om?
Münchenben, az Allianz Arenában.


Közben kerestem a régi orosz stream-oldalakat, amiket használtam, de sajnos egy sem él már.. sorry
gianluca
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: gianluca »

DM22 írta: 2025.05.31. 19:30
Fan Gusto írta: 2025.05.31. 18:47 Hol nézhetem a meccset, ha nincs tv-m és rtl+-om?
Münchenben, az Allianz Arenában.


Közben kerestem a régi orosz stream-oldalakat, amiket használtam, de sajnos egy sem él már.. sorry
Kocsmában? Szomszédnál?
Avatar
sly89
Hozzászólások: 1199
Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sly89 »

https://liveball.uno/match/1374812

Ezen elvileg menni fog, de ténylegesen csak a kezdéskor tudjuk meg :S
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

Megvan a kezdő:

Sommer
Pavard Acerbi Bastoni
Dumi Barella Calha Miki Dimarco
Thuram Lautaro

A lehető legjobb csapat.
Forza!!!!
Válasz küldése