Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming
-
vivainter
- Hozzászólások: 119
- Csatlakozott: 2011.06.08. 17:30
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
FORZA INTER!!!!
Üljünk fel Európa trónjára, gyerünk fiúk, rajtatok a világ szeme!!!
FORZA INTER!!!
Üljünk fel Európa trónjára, gyerünk fiúk, rajtatok a világ szeme!!!
FORZA INTER!!!
- Dan-i-nter
- Hozzászólások: 2979
- Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
https://soccerlive.app Itt viszonylag jó minőségű stream-ek szoktak lenni, egyetlen hátrány a sok felugró ablak amíg hangot addsz a streamnek meg full screen-be teszed.
-
k.tomi880421
- Hozzászólások: 600
- Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Jó ez a BL felvezető az RTL-en. Nyilván PSG végig a téma de amikor valaki felvet egy témát amiben az Interről van szó akkor a 2. "szakértő" átviszi a PSG-re a témát.
- sorger=giallo
- Hozzászólások: 2141
- Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
FORZA INTER!!!
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nem lesz itt gond Srácok, én nem aggódom. 0-2 lesz a vége, Lautaro és Thuram góljával! Sör behűtve, mixen megküldve!

FORZA INTEEEEEER!!!!!
FORZA INTEEEEEER!!!!!
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Továbbra is ajánlom a popcorn előkészítését, a sör kirakását, némítást, ha dohányzók, akkor aztk.tomi880421 írta: ↑2025.05.31. 20:32 Jó ez a BL felvezető az RTL-en. Nyilván PSG végig a téma de amikor valaki felvet egy témát amiben az Interről van szó akkor a 2. "szakértő" átviszi a PSG-re a témát.
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ez a beszéd, nálam már véletlen megbontodott a sörCsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 20:44 Nem lesz itt gond Srácok, én nem aggódom. 0-2 lesz a vége, Lautaro és Thuram góljával! Sör behűtve, mixen megküldve!![]()
FORZA INTEEEEEER!!!!!![]()
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Megnyerjük! Forza INTER!!!!!!!!
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Az anyja pcsáját, nálam is…matyinter írta: ↑2025.05.31. 20:47Ez a beszéd, nálam már véletlen megbontodott a sörCsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 20:44 Nem lesz itt gond Srácok, én nem aggódom. 0-2 lesz a vége, Lautaro és Thuram góljával! Sör behűtve, mixen megküldve!![]()
FORZA INTEEEEEER!!!!!![]()
![]()
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Forzaaaaaa INTER !!!
Erre a meccsre tettünk fel mindent.
Erre a meccsre tettünk fel mindent.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Hogy tönkrebssza a Heineken reklám a hangulatot…
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Hihetetlen hogy bent vagyunk a döntőben! Mi lenne ha még pénzünk is lenne???
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Hát olyan pisit amúgy sem iszom, de tényleg a hangulat helyette reklám az borzalom
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ez sajnos szabályos :/
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Di Marco a túrót futkoraszott ott??
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Picsába.
Ezt elszúrtuk hátul.
És pont Hakimi.....
Ezt elszúrtuk hátul.
És pont Hakimi.....
- sly89
- Hozzászólások: 1199
- Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ez a gól olyan volt, mint az egész éves védekezésünk. Sajnos nagyon korán jött, de talán felébredünk :S
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Jó lenne ha többet lenne a labda a támadóknál mint Sommernél.. megint hátrafelé játszunk.
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Egyelőre nem tudjuk játszani a játékunkat! Reméljük ez változik! Egy biztos nem ez lesz a végeredmény!!
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Dimarco, szerintem kérjél cserét.. 
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Lassan elmegy a meccs.
Piszok szarul nézünk ki sajnos.
Piszok szarul nézünk ki sajnos.
- sly89
- Hozzászólások: 1199
- Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Hát azzal a hozzáállással, ahogy eddig játszottunk, ezt nem fogjuk visszahozni. Nagyon nagy változás lenne.
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
De mit csinálunk???? Erre készültünk 8 napot? Mi az elképzelés?
Nem ismerek rá a csapatra.....
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nem így gondoltam! Alszunk vagy izgulunk.Nem tudom hogy lehet ezt visszahozni
- Dan-i-nter
- Hozzászólások: 2979
- Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Irtó szar mentalitással jöttünk ki, innen krva nehéz lesz.
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Gundel Takács mint sportkommentátor viccnek is rossz
BL döntő elment, ezt innen nem hozzuk vissza
BL döntő elment, ezt innen nem hozzuk vissza
-
P-Inter
- Hozzászólások: 669
- Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Legalább vmi elképesztő játekkal vezetne a psg... de két ilyen semmi amatőr gólt kapni.
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Totál le van meccselve Inzaghi! Nincs a PSGnek középcsatára totál üresen védekeznek a belső védőink, ellenben a széleken meg létszámfölényben van a PSG aztán meg szépen érkeznek a szélről középre akiket nem tudunk lekövetni.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Komolyan bzmeg, egy döntőn a kapuig nem vagyunk képesek eljutni. Így mit akarunk? Minek jöttünk?
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Remélem el is viszik az arabok. Nekem elég volt belőle! Közünk sincs a meccshez.
- sly89
- Hozzászólások: 1199
- Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Miért hagyjuk őket labdázni 2-0-nál? A tizenhatosukról nem kellene tudniuk kijönni, olyan szinten kellene letámadni. Én a tüzet se látom senkin (talán Dumries-en?).
Ezért a produkcióért eddig kár volt leadni a bajnokságot, ezt fáradtan is tudták volna hozni. Nem tudom, hogy a játékosok csináltak maguk alá, vagy egyszerűen taktikailag le lettünk söpörve?
Ezért a produkcióért eddig kár volt leadni a bajnokságot, ezt fáradtan is tudták volna hozni. Nem tudom, hogy a játékosok csináltak maguk alá, vagy egyszerűen taktikailag le lettünk söpörve?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sly89 2025.05.31. 21:31-kor.
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Di Marco is már csak (féléve) a nevéből él…
Amúgy maradjon Inzaghi?!
Amúgy maradjon Inzaghi?!
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
A második! Jó azért tegyük hozzá hogy a PSG azt vesz meg akit akar meg adjuk el a legjobbjainkat! Csak a történeti hűség kedvéért! Bár ez itt most senkit nem érdekel!sly89 írta: ↑2025.05.31. 21:30 Miért hagyjuk őket labdázni 2-0-nál? A tizenhatosukról nem kellene tudniuk kijönni, olyan szinten kellene letámadni. Én a tüzet se látom senkin (talán Dumries-en?).
Ezért a produkcióért eddig kár volt leadni a bajnokságot, ezt fáradtan is tudták volna hozni. Nem tudom, hogy a játékosok csináltak maguk alá, vagy egyszerűen taktikailag le lettünk söpörve?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára VInter101 2025.05.31. 21:33-kor.
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Hurrogjatok le, de ezt pofáztam egész évben.
Mindent erre raktunk fel, pedig a bajnokságot kellett volna behúzni, mindenáron.
Rohadt nagy lúzerség lesz ha bukjuk, és semmit se nyerünk.
Mindent erre raktunk fel, pedig a bajnokságot kellett volna behúzni, mindenáron.
Rohadt nagy lúzerség lesz ha bukjuk, és semmit se nyerünk.
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nem értem miért abból indultok ki hogy elengedték a bajnokságot! Nem engedték el nem erre tettek fel mindent hanem mindenhol oda tették magukat csak valahol nagyobb elánnal mentek neki (BL) , valahol meg kevésbé (bajnokság, kupa). Ennyi és nem több!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára VInter101 2025.05.31. 21:35-kor.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Srácok eskü nem kötekszem senkivel, de zavarja a szemem…
Dimarco és nem Di Marco! 
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Látod mit csinálunk a pályán?! Egyszerűen nullák vagyunk, ebben Inzaghi nyakig benne van
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
-
P-Inter
- Hozzászólások: 669
- Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Jogos, igazad is van, csak ez így maffiozósabb.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 21:35 Srácok eskü nem kötekszem senkivel, de zavarja a szemem…Dimarco és nem Di Marco!
![]()
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ha találnánk egy szöglet gólt…
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Vagy bármilyet!
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ő meg Barella is kérhetne. Az 1.gól Di Marrcoé volt, a 2.-ban vastagon benne volt Barella is. Ki akarta engedni szögletre a labdát olaszosan, ahelyett, hogy megjátszotta volna. Abból lett a kontra, amiből a másodikat kaptuk.
Barella és Di Marco 3-4 hónapja nagyon formán kívül vannak.
Ha az 1. félidőben nem szépítünk, akkor sajnos ez bukta lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Audipower 2025.05.31. 21:40-kor.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Mondjuk ez igaz.P-Inter írta: ↑2025.05.31. 21:37Jogos, igazad is van, csak ez így maffiozósabb.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 21:35 Srácok eskü nem kötekszem senkivel, de zavarja a szemem…Dimarco és nem Di Marco!
![]()
![]()
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Igen, így sokra nem megyünk vele, ha el is jutunk BL-döntőkig.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 21:29Remélem el is viszik az arabok. Nekem elég volt belőle! Közünk sincs a meccshez.
Ne legyen így, de nagyon úgy érzem, nagy tétnél ő nem győztes típusú edző.
Az elajándékozott Scudettokról nem is beszélve.
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Paris edzője már nyert BL-tPellerG írta: ↑2025.05.31. 21:43Igen, így sokra nem megyünk vele, ha el is jutunk BL-döntőkig.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 21:29Remélem el is viszik az arabok. Nekem elég volt belőle! Közünk sincs a meccshez.
Ne legyen így, de nagyon úgy érzem, nagy tétnél ő nem győztes típusú edző.
Az elajándékozott Scudettokról nem is beszélve.