Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Égő bzmeg..
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Na ennyi volt!
Eddig minden BL döntőt végignéztem 1998 óta, az idei kivétel lesz.
Én ezt a semmit, ami ma nyújtunk, nem nézem tovább.
Forza Inter!
Remélem jövőre Inzaghi és a nyugdíjasok nélkül.
Eddig minden BL döntőt végignéztem 1998 óta, az idei kivétel lesz.
Én ezt a semmit, ami ma nyújtunk, nem nézem tovább.
Forza Inter!
Remélem jövőre Inzaghi és a nyugdíjasok nélkül.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Audipower 2025.05.31. 22:26-kor.
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Fújják le a fenébe, ne szenvedjünk tovább.
-
Francesco
- Hozzászólások: 2137
- Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Sajnos ez szégyenteljes…
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Rugjunk egy becsületgólt ne kapjunk többet és kb ennyi a max amit ki lehet ebből hozni!
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Egy döntőbe benne van nem nyersz de erre álmomban sem gondoltam volna....simán lecumiztatnak....ennyit arról mi a BL-re tettünk fel mindent.....ha így volt pont a döntőben vagyunk a legszarabbak??? Döbbenet....
Szégyen....ki lehet kapni de így??????
Szégyen....ki lehet kapni de így??????
-
P-Inter
- Hozzászólások: 669
- Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Azt hiszem, nem értem, hogy mit is látok. Csatárduó sehol, még védekezésben sem, Miki, Calha...? Nincs nálunk a labda, nem tudjuk megtartani. Ennyivel nem jobbak.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Amiota Interfan kijár a döntőinkre rendre bukjuk. Nem azert mondom, de na… legkozelebb maradjon otthon ha lehet, 
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsaSzi9294 2025.05.31. 22:28-kor.
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Fogjuk rá Interfanra 
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nem vagyok egy Frattesi-fan, de sokat tett a döntőért.
Erre egy ilyen meccsen be sem hozza...
Tényleg nem értem sokszor Inzaghit.
Erre egy ilyen meccsen be sem hozza...
Tényleg nem értem sokszor Inzaghit.
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nyilatkozták többen is sokat tanultunk a City elleni döntőből meg azóta fejlődtünk...ott kifejezetten jól játszottunk de ma????
Tényleg sokat tanultunk, még szarabbak lettünk. 
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Teljesen mindegy, hogy ki jon be. Marotta is bejöhet szarabb nem lesz.
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Egy rugóra jár az agyunk, nem Inzaghi, a vezetőség, az öregek a hiba. Már tudjuk, hogy ki.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 22:28 Amiota Interfan kijár a döntőinkre rendre bukjuk. Nem azert mondom, de na… legkozelebb maradjon otthon ha lehet,![]()
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
-
gianluca
- Hozzászólások: 485
- Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
És tizen-huszonegypár éves kölykökkel szopatják taknyosra a rutinrókáinkat. Köszi, Inzaghi. Ja nem, a k.... ....d!
-
P-Inter
- Hozzászólások: 669
- Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
De legalább mindig megtudjuk, hogy mennyire tisztelnek minket kint az aktuális ellenfelek szurkerei. Mondjuk pont nem vigasztal, ha feszt kikapunk...CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 22:28 Amiota Interfan kijár a döntőinkre rendre bukjuk. Nem azert mondom, de na… legkozelebb maradjon otthon ha lehet,![]()
Közben Asslani... legalább Frattesi jöhetett volna, vagy... Taremi
-
Zamorano1+8
- Hozzászólások: 127
- Csatlakozott: 2022.09.02. 12:46
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Teljes sokk 
Nem hiszem el
Nem hiszem el
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elmennek ezek a pcsába. A fél keret húzhat amerre akar, Inzaghival egyutt!
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ha csúnyán akarok fogalmazni, akkor k*pjön fel mindenki a csapatból és álljon alá. Inzaghi kezdheti.
Ez a mai hatalmas szégyen. A Barca elleni koncentrálásból semmi sem maradt. Azt hiszem az Inzaghi körüli hercehurca is rányomta a bélyegét a felkészülésünkre, és a mai játékunkra. Nagyon amatőr módon kezelte ezt az egészet.
4-0


Rajtunk röhög az egész világ.
Ez a mai hatalmas szégyen. A Barca elleni koncentrálásból semmi sem maradt. Azt hiszem az Inzaghi körüli hercehurca is rányomta a bélyegét a felkészülésünkre, és a mai játékunkra. Nagyon amatőr módon kezelte ezt az egészet.
4-0
Rajtunk röhög az egész világ.
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ez egy félremenedzselt szezon, amiben ő is benne van.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 22:30 Teljesen mindegy, hogy ki jon be. Marotta is bejöhet szarabb nem lesz.
Mindenütt másodikok leszünk, nem jegyzik sehol.
Na közbe 4-0.
Én kikapcsoltam, nem kínozom magam tovább ezzel.
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
matyinter írta: ↑2025.05.31. 22:30Egy rugóra jár az agyunk, nem Inzaghi, a vezetőség, az öregek a hiba. Már tudjuk, hogy ki.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 22:28 Amiota Interfan kijár a döntőinkre rendre bukjuk. Nem azert mondom, de na… legkozelebb maradjon otthon ha lehet,![]()
![]()
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nem tudunk védekezni ennek az idénynek ez a tanulsága! A bajnokságban is egy csomó megnyert meccset nem tudtunk kivédekezni! Itt meg azt csinálnak velünk amit akarnak! Közben ez nagyon gáz! És még nincs vége....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára VInter101 2025.05.31. 22:34-kor.
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Sok vita volt. Szerintem eldőlt. Inzaghi out. 0 támadó csere, hátrányban, szerintem fejben elment. Na szeva.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ahol a 38 eves Acerbi a “védelem vezére” ott már eleve gond van.
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Egyetértek! Bár a Barca ellen jól bevarrta!!CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 22:36Ahol a 38 eves Acerbi a “védelem vezére” ott már eleve gond van.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Azt nem lehet elvenni persze. De a védelemben idén harmat gyenge volt.VInter101 írta: ↑2025.05.31. 22:37Egyetértek! Bár a Barca ellen jól bevarrta!!CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 22:36Ahol a 38 eves Acerbi a “védelem vezére” ott már eleve gond van.
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Jó Éjszakát Mindenkinek!
Én nem nézem tovább ezt a sz*rt!
Én nem nézem tovább ezt a sz*rt!
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Én már nem is csalódott vagyok hanem ideges. Ég a pofám.
- sorger=giallo
- Hozzászólások: 2141
- Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Bizony, büszke vagyok a csapatra, azért ne felejtsük el, hogy mekkora harc volt eljutni idáig. De vissza kell térni a valóságba, ez a keret ennyit tud és ma este bekövetkezett a teljes összeomlás. Azt gondolom, komoly átalakulás várható és sajnos sokan távoznak majd dicstelenül. Kár, hogy így lett vége.
FORZA INTER!!!
FORZA INTER!!!
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
+1.
-
R9.
- Hozzászólások: 6350
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
- Tartózkodási hely: Bp
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
remelem inzaghi holnap lemond
0 kupa iden
megalaznak a bl dontobe ugy mint senkit
megalaznak a kupaban
es egy fos napoli ellen a scudettot is elbukja
takarodjon az arabokhoz
0 kupa iden
megalaznak a bl dontobe ugy mint senkit
megalaznak a kupaban
es egy fos napoli ellen a scudettot is elbukja
takarodjon az arabokhoz
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Egyébként én nem zárkóznék el Mottától. Az, hogy az atom szar Juveval és sérülések mellett elküldték, nem lett rosszabb, mint egy éve.
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
És még aláznak is! Gáz! Momentumunk sincs!
- sly89
- Hozzászólások: 1199
- Csatlakozott: 2012.01.03. 12:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Őszintén remélem, hogy ez volt Inzaghi utolsó Interes meccse. 4 bajnokságból sikerült fő esélyesként behúznia 1-et (igaz 1-nél volt egy váratlan Napoli űrszezon) a Serie A olyan korszakában, amikor a csapatok egymást múlják alul.
Kezdjük el építeni a jövő Interét, mert ez az irány vakvágány, és nem vezet semmi jóra.
Kezdjük el építeni a jövő Interét, mert ez az irány vakvágány, és nem vezet semmi jóra.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
-
P-Inter
- Hozzászólások: 669
- Csatlakozott: 2019.07.15. 23:13
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Elküldeni nem fogják!
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
- sorger=giallo
- Hozzászólások: 2141
- Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Szerintem akárki is, már megvan ki, és hova. Az új irány, fiatal igazolások, egyértelműen nem Inzaghi tervei.
-
VInter101
- Hozzászólások: 450
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Jézusom… Acerbinek nem kellett volna kiegyenlíteni a 93.ba.
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
-
Anonym alkesz
- Hozzászólások: 345
- Csatlakozott: 2019.07.15. 17:03
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ott az 5. is, el sem hiszem........
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Több ne legyen már .
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Pedig jobban tette