A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming

Avatar
mike
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

Allegri állítólag megegyezett a bilannal.
Hála az égnek..... ő akkor nem jön.

Maradjon Inzaghi, vagy jöjjön Klopp.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

mike írta: 2025.05.29. 15:00 Allegri állítólag megegyezett a bilannal.
Hála az égnek..... ő akkor nem jön.

Maradjon Inzaghi, vagy jöjjön Klopp.
Ha Inzaghi megy és lecsúszunk Allegriről, szerintem Motta lesz. Bár ez az Allegri-Milán sztori szerintem csak az Inter “sürgetése” .
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31683
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.29. 15:07 Ha Inzaghi megy és lecsúszunk Allegriről, szerintem Motta lesz. Bár ez az Allegri-Milán sztori szerintem csak az Inter “sürgetése” .
En azt nem tudom elkepzelni, hogy ez a dontes majd kedden szuletik meg.
Biztos vagyok benne, hogy Inzaghi pontosan tudja hol folytatja, es Marotta is pontosan tudja ki lesz jovore az Inter edzoje.

En az elejetol tartom, semmi masrol nem szol ez, csak arrol, hogy meg tobb penzt csikarjon ki az Interbol Inzaghi.
Persze lehet tevedek, es kedden Inzaghi elmegy, de nagyon meglepodnek ha igy lenne.
Azt meg kizarom, hogy ne tudna mar pontosan mindenki a vezetesben, hogy kivel folytatjuk.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2025.05.29. 15:12
CsaSzi9294 írta: 2025.05.29. 15:07 Ha Inzaghi megy és lecsúszunk Allegriről, szerintem Motta lesz. Bár ez az Allegri-Milán sztori szerintem csak az Inter “sürgetése” .
En azt nem tudom elkepzelni, hogy ez a dontes majd kedden szuletik meg.
Biztos vagyok benne, hogy Inzaghi pontosan tudja hol folytatja, es Marotta is pontosan tudja ki lesz jovore az Inter edzoje.

En az elejetol tartom, semmi masrol nem szol ez, csak arrol, hogy meg tobb penzt csikarjon ki az Interbol Inzaghi.
Persze lehet tevedek, es kedden Inzaghi elmegy, de nagyon meglepodnek ha igy lenne.
Azt meg kizarom, hogy ne tudna mar pontosan mindenki a vezetesben, hogy kivel folytatjuk.
Ebben egyet tudok érteni! ;)
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

interfan írta: 2025.05.29. 15:12
CsaSzi9294 írta: 2025.05.29. 15:07 Ha Inzaghi megy és lecsúszunk Allegriről, szerintem Motta lesz. Bár ez az Allegri-Milán sztori szerintem csak az Inter “sürgetése” .
Azt meg kizarom, hogy ne tudna mar pontosan mindenki a vezetesben, hogy kivel folytatjuk.
Bízzunk benne, hogy a Milan-Allegri megállapodás már ennek szól, hogy tudják, hogy Inzgahi nem megy el.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31683
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Baggio85 írta: 2025.05.29. 15:15
interfan írta: 2025.05.29. 15:12
CsaSzi9294 írta: 2025.05.29. 15:07 Ha Inzaghi megy és lecsúszunk Allegriről, szerintem Motta lesz. Bár ez az Allegri-Milán sztori szerintem csak az Inter “sürgetése” .
Azt meg kizarom, hogy ne tudna mar pontosan mindenki a vezetesben, hogy kivel folytatjuk.
Bízzunk benne, hogy a Milan-Allegri megállapodás már ennek szól, hogy tudják, hogy Inzgahi nem megy el.
Igy van, ez mar egy meglehetosen eros jele ennek.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2025.05.29. 15:16
Baggio85 írta: 2025.05.29. 15:15
interfan írta: 2025.05.29. 15:12
Azt meg kizarom, hogy ne tudna mar pontosan mindenki a vezetesben, hogy kivel folytatjuk.
Bízzunk benne, hogy a Milan-Allegri megállapodás már ennek szól, hogy tudják, hogy Inzgahi nem megy el.
Igy van, ez mar egy meglehetosen eros jele ennek.
Volt állítólagos megegyezés Inzaghi és az Al Hilal között is. Az miben hitelesebb?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31683
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.29. 15:25
interfan írta: 2025.05.29. 15:16
Baggio85 írta: 2025.05.29. 15:15

Bízzunk benne, hogy a Milan-Allegri megállapodás már ennek szól, hogy tudják, hogy Inzgahi nem megy el.
Igy van, ez mar egy meglehetosen eros jele ennek.
Volt állítólagos megegyezés Inzaghi és az Al Hilal között is. Az miben hitelesebb?
Az hogy mi a "hitelesebb" jo kerdes.

En azt gondolom, hogy Inzaghi felhasznalta ezt a Szaudi szalat, hogy tobb penzt csikarjon ki tolunk, ezt megkapja majd, es hosszabbit.

Az meg hogy mennyire "hiteles" ez a Milan-Allegri alairas story hamarosan kiderul.
Ha bejelentik akkor 100%-ban, ha nem lesz belole semmi akkor 0%-ban.
Ettol fuggetlenul most Romanotol kezdve, Pedulla, Schira, ezt irja mindenki.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2025.05.29. 15:30
CsaSzi9294 írta: 2025.05.29. 15:25
interfan írta: 2025.05.29. 15:16

Igy van, ez mar egy meglehetosen eros jele ennek.
Volt állítólagos megegyezés Inzaghi és az Al Hilal között is. Az miben hitelesebb?
Az hogy mi a "hitelesebb" jo kerdes.

En azt gondolom, hogy Inzaghi felhasznalta ezt a Szaudi szalat, hogy tobb penzt csikarjon ki tolunk, ezt megkapja majd, es hosszabbit.

Az meg hogy mennyire "hiteles" ez a Milan-Allegri alairas story hamarosan kiderul.
Ha bejelentik akkor 100%-ban, ha nem lesz belole semmi akkor 0%-ban.
Ettol fuggetlenul most Romanotol kezdve, Pedulla, Schira, ezt irja mindenki.
Én már nekik sem igazán hiszek. Reggel még full az ellenkezője volt tőlük is. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31683
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.29. 15:35
interfan írta: 2025.05.29. 15:30
CsaSzi9294 írta: 2025.05.29. 15:25

Volt állítólagos megegyezés Inzaghi és az Al Hilal között is. Az miben hitelesebb?
Az hogy mi a "hitelesebb" jo kerdes.

En azt gondolom, hogy Inzaghi felhasznalta ezt a Szaudi szalat, hogy tobb penzt csikarjon ki tolunk, ezt megkapja majd, es hosszabbit.

Az meg hogy mennyire "hiteles" ez a Milan-Allegri alairas story hamarosan kiderul.
Ha bejelentik akkor 100%-ban, ha nem lesz belole semmi akkor 0%-ban.
Ettol fuggetlenul most Romanotol kezdve, Pedulla, Schira, ezt irja mindenki.
Én már nekik sem igazán hiszek. Reggel még full az ellenkezője volt tőlük is. :)
Az a biztos ami mar hivatalos.
Ez maximalisan igy van.

Inzaghi kapcsan a helyzet valtozatlan napok ota.
Semmi nem valtozott, semmi uj hir.

Az hogy Allegri kapcsan meg azt irtak reggel vagy tegnap, hogy var, az nem feltetlenul jelenti azt, hogy delutanra nem fogadta el a Milan ajanlatat.

Ha bejelentik hamarosan Allegrit, akkor bejottek a hirek.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31683
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nekem azert most mar kezd tisztulni a kep, ez az Allegri "varakozik" story nem az Interrol szolt, hanem a Napolirol.

Kiderult DeLau meggyozte Contet a maradasrol, ra egybol a hirek miszerint Allegri alairt a Milanba.

Ebbol nekem egyertelmuen az jon le amit mar irtam sokszor, nalunk nem is volt edzokerdes, csak szepen Inzaghi a tobb penz nagyobb fizetes kicsikarasa miatt felhasznalta ezt a Szaudi szalat.

Nekem innentol nem kerdes, szerencsere Inzaghi maradni fog.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Úgy tűnik tévedtem, Allegri aláírt a Milánba.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 8228
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.29. 21:16 Úgy tűnik tévedtem, Allegri aláírt a Milánba.
A milán így majd indulhat a négyben vagy még előreébb,merthogy 2025-26 során ők lesznek a Napoli 2..
Heti egy meccsel kifejeztten veszélyesek lehetnek.
Conte pedig majd meglátjuk,hogy bírja az iramot ha nekik is 3-4 naponta lesz mérközése.
cuchu11
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Festa írta: 2025.05.29. 21:30
CsaSzi9294 írta: 2025.05.29. 21:16 Úgy tűnik tévedtem, Allegri aláírt a Milánba.
A milán így majd indulhat a négyben vagy még előreébb,merthogy 2025-26 során ők lesznek a Napoli 2..
Heti egy meccsel kifejeztten veszélyesek lehetnek.
Conte pedig majd meglátjuk,hogy bírja az iramot ha nekik is 3-4 naponta lesz mérközése.
Azért a Milanban még kell némi megtisztulás, hogy komoly csapat legyen. Pl. Ibra, Leao, Theo.
Amíg ez nincs meg, addig én nem számolok velük, Allegri ide vagy oda.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

cuchu11 írta: 2025.05.29. 22:18
Festa írta: 2025.05.29. 21:30
CsaSzi9294 írta: 2025.05.29. 21:16 Úgy tűnik tévedtem, Allegri aláírt a Milánba.
A milán így majd indulhat a négyben vagy még előreébb,merthogy 2025-26 során ők lesznek a Napoli 2..
Heti egy meccsel kifejeztten veszélyesek lehetnek.
Conte pedig majd meglátjuk,hogy bírja az iramot ha nekik is 3-4 naponta lesz mérközése.
Azért a Milanban még kell némi megtisztulás, hogy komoly csapat legyen. Pl. Ibra, Leao, Theo.
Amíg ez nincs meg, addig én nem számolok velük, Allegri ide vagy oda.
Heti egy meccsel nem lesznek rosszak.
Gondolom van konkrét erősítési terv ha sikerült megnyerniük Allegrit.

Napoli is kemény lesz így hogy marad Conte és lesz pénz igazolni.

Juve Tudorral azért nem lenne félelmetes.
Ahogy számomra a Roma sem lenne az Gasperinivel, biztos vagyok benne, hamar bukik majd ott.

Kérdés mi lesz a mi padunkkal, mint döntött Inzaghi.
De előbb BL-címre fel! ✌️🥁
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1746
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Én adnám ha szombaton nyernénk, lépne Inzaghi és jönne Klopp akivel mondjuk titkokban megegyeztünk. Nagyot szólna!
De haarad Inzaghi azzal sincs bajom.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31683
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

internaZIOnaLe írta: 2025.05.30. 07:27 Én adnám ha szombaton nyernénk, lépne Inzaghi és jönne Klopp akivel mondjuk titkokban megegyeztünk. Nagyot szólna!
De haarad Inzaghi azzal sincs bajom.
Klopp tobbszor elmondta, o nem akar es nem is fog Olaszorszagban edzoskodni.

Maradjon szepen egy BL gyoztes Inzaghi a padon.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.29. 21:16 Úgy tűnik tévedtem, Allegri aláírt a Milánba.
Jó helyen van ott.
Jó hír, mert megint szemkikaparós focit kaptunk volna, nem hiányzik.

Maradjon Inzaghi, ha nem, és Klopp nem, akkor De Zerbit tudnám max elképzelni.
Scudettot kéne nyerni.....
gianluca
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: gianluca »

mike írta: 2025.05.30. 08:19 Maradjon Inzaghi, .....
Scudettot kéne nyerni.....
Na, pont ez az, ami nem megy ennek a balfácánnak.
Interfan1000
Hozzászólások: 783
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Egyébként ha Inzaghi elmegy, akkor a szaúdiaknak nem kell lelépési pénzt fizetni? Mert elvileg 2026ig van szerződése…
Avatar
mike
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

gianluca írta: 2025.05.31. 08:28
mike írta: 2025.05.30. 08:19 Maradjon Inzaghi, .....
Scudettot kéne nyerni.....
Na, pont ez az, ami nem megy ennek a balfácánnak.
Conte offolta a csalókat.
Még a végén visszajön ez a barom : D
gianluca
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: gianluca »

Interfan1000 írta: 2025.05.31. 11:17 Egyébként ha Inzaghi elmegy, akkor a szaúdiaknak nem kell lelépési pénzt fizetni? Mert elvileg 2026ig van szerződése…
Szerintem igen. Bár nagyban függ a szerződéstől. Mivel gyakorlatilag egy szerződésszegést követ el az egyik fél (ti. nem tölti ki a szerződéses időtartamot), ezt indokolnia kell megfelelően (az nem elég, hogy jobb állást kaptam), és bizony kártérítést fizetni. A Fradinak pl. egy kazal lóvét fizetett a Szpartak Moszkva Sztankovicsért.

Ezért is nem értem, hogy miért voltunk olyan madarak, hogy fizettünk Conténak, mert neki mehetnékje volt. Ott tutira volt valami egyéb is.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Én egyszerűen nem látom, hogy Inzaghi kezd valamit egy Sucic-csal, Luis Henrique-vel, Bonny-val, Pio Espositoval.
Ezek jó lehetőségek, akik ráfordítással nálunk tovább nevelhetők.
Amennyiben ez az irány, arra Inzaghi egyértelmű, hogy nem lesz alkalmas.
Viszont ha lenne türelem, és eldöntött dolog, hogy ezen az úton megyünk, szerintem Fabregas akár jó választás lehet.
Persze szívesebben írnék olyat, hogy hátha a háttérben már egyezkedünk Klopp-pal, de ez sajnos nem reális.

+1: kezd zavarni a pad melletti őrjöngése is, hogy több sárgát kap edzőként mint amennyit Materazzi kapott játékosként 🙈🤣
Tegnap is hárman kellett útját állják, nehogy még jobban elguruljon a gyógyszere a bírónál...
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Kedden találkozik a klub és Simone Inzaghi, hogy megbeszéljék a továbbiakat. Az edzőnek konkrét ajánlata van Szaud Arábiából, ami ugye egy nagyon komoly lehetőség, hiszen két év alatt €40 milliót tudna keresni vele.

Ha Inzaghi a távozás mellett dönt, akkor az Inter egy fiatal edzővel képzeli el a folytatást. A lehetséges érkező: Cesc Fabreagas, Francesco De Zerbi és Cristian Chivu közül kerülhet ki.

Fb
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31683
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 23:29 Interfan, még mindig reménykedsz, hogy marad ez a kókler? Igen, annak nevezem. Mert AZ! :think:
Nehez kerdeskor ez, de errol majd kesobb.

Irjatok itt paran, hogy Inzaghi nem olyan volt mint szokott a donton, stb.
Na ez az ami konkretan nem igaz.
Kispadok mogotti reszen ultem, gyakorlatilag vegig lathattam Inzaghi "produkciojat".
Sokkal-sokkal Inzaghibb volt mint pl a Barcelona ellen.
Totalis toporzekolas, ugralas, ordibalas, reklamalas, ahogy irta egyszer valaki, mint aki megorult.
Na Inzaghi ez volt, de nagyon durvan.
Nyilvan 3-0 utan mar elengedte, es totalisan osszetort.
Inzaghi BL-t akart nyerni, erre tett fel mindent, o elhitte hogy megtudjuk nyerni a BL-t, most pedig ahogy Acerbi mondta hogy depresszios lett, Inzaghi is eljutott ide, es valahol sajnos a csapatunk.

Na de visszaterve Inzaghira.
En tovabbra is tartom amit nagyon sokszor leirtam, nem tudom ki az aki realisan elerheto, es tobbet hozna az Inter padon mint o.
Szinten lehet gunyt uzni belole, de en leginkabb Allegri arnyeka miatt feltem Inzaghi tavozasatol.

En voltam az elso a forumon aki leirta Fabregast mint lehetoseges, es irtam vele eltudnam kepzelni a jovot.
(Meg is kaptam a magamet erte)

Visszaterve a kerdesre, hogy "meg mindig remenykedsz, hogy marad ez a kokler"?
Nehez a valasz...

Mert egyfelol en ilyen De Zerbi vonalat nagyon nem szeretnek.
Ez a Chivu, Vieira vonal meg tenyleg inkabb hagyjuk.

Masfelol viszont ott van rengeteg dolog, ami miatt Inzaghi az aki, akinek a korlatai miatt lett az ami.
Es leginkabb most nem is feltetlenul az eredmeny, hanem a "jovokep".
Inzaghi nem fog 20-25 eves jatekosokat beepiteni, felepiteni, es nem tudom mennyire akar egy uj korszakot elkezdeni.
4 ev manapsag egy klubnal rengeteg ido...
Az meg hogy maradjon, es vele egyutt a nyilvan minden tiszteltet megerdemlo 36+os vonal, haaat nem a jovoepites.
Ennek az Internek pedig nagyon surgossen meg kell fiatalodni, egy uj Intert kellene epiteni, es nem tudom mi ertelme lenne ezt kitolni +1 evvel.
Mert Inzaghi elobb-utobb elfog menni, es jovore sem lesznek igazan mas edzok akik elerhetoek szamunkra.

Egyszoval en Fabregast most leultetnem, de a felmerult nevek kozul csak ot.
Guardiola tanitvany, Pep iskola, sokpasszos tamadojatek, letamadas, nagylabdabirtoklas, egy igazi udeszinfolt a Serie A-ban.
Ahogy irta valaki, hatha megtalalnak mi is a sajat Luis Enriquenket.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2025.06.02. 06:20
CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 23:29 Interfan, még mindig reménykedsz, hogy marad ez a kókler? Igen, annak nevezem. Mert AZ! :think:
Egyszoval en Fabregast most leultetnem, de a felmerult nevek kozul csak ot.
Guardiola tanitvany, Pep iskola, sokpasszos tamadojatek, letamadas, nagylabdabirtoklas, egy igazi udeszinfolt a Serie A-ban.
Ahogy irta valaki, hatha megtalalnak mi is a sajat Luis Enriquenket.
Én írtam, és pár nap elteltével nekem kristálytiszta lett, ennek a ciklusnak Inzaghival vége van.
A nagyobb csapatok le tudják taktikázni az egydimenziós focinkat (ligán belül is, nem véletlen a rangadós mérlege), ő váltani nem fog, ez egyértelmű.
Fiatalok nem fognak teret kapni, látom ahogy L.Henrique és Sucic esetében is a kölcsönadás lesz a téma januárban, és akkor Bonny vagy Mister X még itt sincs...
Simán benne van, hogy Fabregas bukta lesz.
Ahogy írta valaki, egy Inter padra szükséges rutin hiánya miatt.
De akkor is azt gondolom, a mostani irányról le kell térnünk, hogy új impulzusok jöjjenek, kilépjünk ebből a 3-5-2 komfortzónából.
Lehet ő csak egy kezdő lökés lesz ehhez, és utána jön majd valaki, aki igazán passzol majd hozzánk, de most úgy gondolom, akkor is megéri váltani.
Egyszóval: most már igen csalódott lennék, ha holnap az a hír jönne, hogy marad Inzaghi és "nem ért véget ez a projekt", ahogy Marotta mondogatja.
Egyszerűen egy ilyen szezonzárásnak (kínosan elbukott Scudetto, már nem első ízben, valamint a 0-5...) nem lehet hosszabbítás és emelt fizu a következménye normális szakember számára.
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára PellerG 2025.06.02. 06:44-kor.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31683
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2025.06.02. 06:32
interfan írta: 2025.06.02. 06:20
CsaSzi9294 írta: 2025.05.31. 23:29 Interfan, még mindig reménykedsz, hogy marad ez a kókler? Igen, annak nevezem. Mert AZ! :think:
Egyszoval en Fabregast most leultetnem, de a felmerult nevek kozul csak ot.
Guardiola tanitvany, Pep iskola, sokpasszos tamadojatek, letamadas, nagylabdabirtoklas, egy igazi udeszinfolt a Serie A-ban.
Ahogy irta valaki, hatha megtalalnak mi is a sajat Luis Enriquenket.
Én írtam, és pár nap elteltével nekem kristálytiszta lett, ennek a ciklusnak Inzaghival vége van.
A nagyobb csapatok le tudják taktikázni az egydimenziós focinkat, ő váltani nem fog, ez egyértelmű.
Fiatalok nem fognak teret kapni, látom ahogy L.Henrique és Sucic esetében is a kölcsönadás lesz a téma januárban...
Simán benne van, hogy Fabregas bukta lesz.
Ahogy írta valaki, egy Inter padra szükséges rutin hiánya miatt.
De akkor is azt gondolom, a mostani irányáról le kell térnünk, hogy új impulzusok jöjjenek, kilépjünk ebből a 3-5-2 komfortzónából.
Lehet ő csak egy kezdő lökést lesz ehhez, és utána jön majd valaki, aki igazán passzol majd hozzánk, de most úgy gondolom, akkor is megéri váltani.
Egyszóval: most már igen csalódott lennék, ha holnap az a hír jönne, hogy marad Inzaghi és "nem ért véget ez a projekt", ahogy Marotta mondogatja.
Nagyon jo megfogalmazas volt.
Lathatjuk a mai modern fociban aki eredmenyeket er el igazan, az jelenleg kb mind Guardiola tanitvany, iskola, es vonal.

En megertem azokat akik leszoltak, hogy Fabregas bukhat, nagy a kabat, neee, stb, oke.
De en benne igenis latok potencialt, egy olyan dolgot jatszat, olyan elkepzelese van ami Olaszorszagban teljesen uj, teljesen mas mint mindenki, es meg tud is eredmenyes lenni egy Como szintjen.
Miert ne lehetne az Internel is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31683
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nekem az a megdobbento, hogy olasz forumokon kepesek halal komolyan leirni Gasperini nevet, hogy el kellene hozni a Roma elol, hatha mi vagyunk a hatterben, stb.
En azt megtudom erteni, hogy leirjak pl Sarri nevet, vannak ertheto ervek, rendben van.
Na de Gasperini...
Konyorgom...
Akkor mar hozzuk vissza Benitezt vagy Mancinit, esetleg Piolit.
Vannak azert kemeny elkepzelesek.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 1057
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Nekem Fabregas hasonló mint Arteta az Arsenalnál vagyis ő ugrik be nekem róla. Olyan edző akit hagyni kell dolgozni és fognak jönni az eredmények vagyis van benne potenciál.
HerfortBalazs
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: HerfortBalazs »

Szerintem is jot tenne a csapatnak egy edzővaltas bar ebbe benne van hogy 2-3 evig semmit nem nyerünk. De ugy erzem kicsit belevan fasulva mindenki Inzaghi rendszerebe.
Es a klub uj atigazolasi politikaja sem egyezik a jelenlegi edző karakterevel.
En ugy latom hogy ez mar eldőlt, Inzaghi megy es szerintem a jatekosok ezzel mar tisztaban vannak.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31683
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

tomika431 írta: 2025.06.02. 07:53 Nekem Fabregas hasonló mint Arteta az Arsenalnál vagyis ő ugrik be nekem róla. Olyan edző akit hagyni kell dolgozni és fognak jönni az eredmények vagyis van benne potenciál.
Ugyanugy Guardiola tanitvany, iskola es vonal o is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31683
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Nekem azert az is kemeny, hogy bedobnak ilyen Chivu meg Vieira neveket...

Igy a jelenlegi nevek akiket eddig bedobtak ha lelep Inzaghi:

Fabregas, De Zerbi, Chivu, Vieira, Palladino
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 1057
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

interfan írta: 2025.06.02. 08:38 Nekem azert az is kemeny, hogy bedobnak ilyen Chivu meg Vieira neveket...

Igy a jelenlegi nevek akiket eddig bedobtak ha lelep Inzaghi:

Fabregas, De Zerbi, Chivu, Vieira, Palladino
Ha az esélyeket nézzük akkor De Zerbi vagy Palladino lehet az új edző. Fabregas-nak örülnék de neki nincs valami részesedése a Como-ban?Igy lehet nem egyszerü elhozni de lehet tévedek vagyis rosszul tudom.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

tomika431 írta: 2025.06.02. 09:13
interfan írta: 2025.06.02. 08:38 Nekem azert az is kemeny, hogy bedobnak ilyen Chivu meg Vieira neveket...

Igy a jelenlegi nevek akiket eddig bedobtak ha lelep Inzaghi:

Fabregas, De Zerbi, Chivu, Vieira, Palladino
Ha az esélyeket nézzük akkor De Zerbi vagy Palladino lehet az új edző. Fabregas-nak örülnék de neki nincs valami részesedése a Como-ban?Igy lehet nem egyszerü elhozni de lehet tévedek vagyis rosszul tudom.
Palladino gyanús a 3-5-2-jével meg, ahogy a Fiortól eljött és még nincs csapata...
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Baggio85 írta: 2025.06.02. 09:17
tomika431 írta: 2025.06.02. 09:13
interfan írta: 2025.06.02. 08:38 Nekem azert az is kemeny, hogy bedobnak ilyen Chivu meg Vieira neveket...

Igy a jelenlegi nevek akiket eddig bedobtak ha lelep Inzaghi:

Fabregas, De Zerbi, Chivu, Vieira, Palladino
Ha az esélyeket nézzük akkor De Zerbi vagy Palladino lehet az új edző. Fabregas-nak örülnék de neki nincs valami részesedése a Como-ban?Igy lehet nem egyszerü elhozni de lehet tévedek vagyis rosszul tudom.
Palladino gyanús a 3-5-2-jével meg, ahogy a Fiortól eljött és még nincs csapata...
Palladino épp azért bukott a Fiornál, mert nem tudott beilleszkedni a környezetbe, nem fogadták el a szurkolók.
Kizárt szerintem, hogy ide jöjjön.
Vieira tényleg brutál, jó lenne nem ezt a középszar vonalat vízionálni megint (mint anno Zenga, Mihajlovic (sorry :( ) és társaik.
Chivut nagyon nem ismerjük még, Parmát szépen bent tartotta, belőle még lehet is valaki.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31683
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2025.06.02. 09:31
Baggio85 írta: 2025.06.02. 09:17
tomika431 írta: 2025.06.02. 09:13

Ha az esélyeket nézzük akkor De Zerbi vagy Palladino lehet az új edző. Fabregas-nak örülnék de neki nincs valami részesedése a Como-ban?Igy lehet nem egyszerü elhozni de lehet tévedek vagyis rosszul tudom.
Palladino gyanús a 3-5-2-jével meg, ahogy a Fiortól eljött és még nincs csapata...
Palladino épp azért bukott a Fiornál, mert nem tudott beilleszkedni a környezetbe, nem fogadták el a szurkolók.
Kizárt szerintem, hogy ide jöjjön.
Vieira tényleg brutál, jó lenne nem ezt a középszar vonalat vízionálni megint (mint anno Zenga, Mihajlovic (sorry :( ) és társaik.
Chivut nagyon nem ismerjük még, Parmát szépen bent tartotta, belőle még lehet is valaki.
Egyebkent Vieira jobb pontataggal es teljesitmennyel zart mint Chivu a Parmaban.
(Genoa legalabb annyira gyenge csapat mint a Parma)
Egyszoval ha Vieira "kozepszar", akkor Chivu legalabb ugyanakkora.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2025.06.02. 09:37
PellerG írta: 2025.06.02. 09:31
Baggio85 írta: 2025.06.02. 09:17

Palladino gyanús a 3-5-2-jével meg, ahogy a Fiortól eljött és még nincs csapata...
Palladino épp azért bukott a Fiornál, mert nem tudott beilleszkedni a környezetbe, nem fogadták el a szurkolók.
Kizárt szerintem, hogy ide jöjjön.
Vieira tényleg brutál, jó lenne nem ezt a középszar vonalat vízionálni megint (mint anno Zenga, Mihajlovic (sorry :( ) és társaik.
Chivut nagyon nem ismerjük még, Parmát szépen bent tartotta, belőle még lehet is valaki.
Egyebkent Vieira jobb pontataggal es teljesitmennyel zart mint Chivu a Parmaban.
(Genoa legalabb annyira gyenge csapat mint a Parma)
Egyszoval ha Vieira "kozepszar", akkor Chivu legalabb ugyanakkora.
Kezdődik az okoskodás...
Chivunak 13 felnőtt meccse van edzőként, egy romokban átvett Parma élén akiket bent tartott.
Vieira 9 évet húzott le már felnőtt edzőként (=317 meccs), sehol nem hozott kiemelkedő eredményt, de a focijáról sem lehetett még sosem olyasmit hallani, olvasni, hogy na ez nagyon rendben van.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31683
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2025.06.02. 09:40
interfan írta: 2025.06.02. 09:37
PellerG írta: 2025.06.02. 09:31

Palladino épp azért bukott a Fiornál, mert nem tudott beilleszkedni a környezetbe, nem fogadták el a szurkolók.
Kizárt szerintem, hogy ide jöjjön.
Vieira tényleg brutál, jó lenne nem ezt a középszar vonalat vízionálni megint (mint anno Zenga, Mihajlovic (sorry :( ) és társaik.
Chivut nagyon nem ismerjük még, Parmát szépen bent tartotta, belőle még lehet is valaki.
Egyebkent Vieira jobb pontataggal es teljesitmennyel zart mint Chivu a Parmaban.
(Genoa legalabb annyira gyenge csapat mint a Parma)
Egyszoval ha Vieira "kozepszar", akkor Chivu legalabb ugyanakkora.
Kezdődik az okoskodás...
Chivunak 13 felnőtt meccse van edzőként, egy romokban átvett Parma élén akiket bent tartott.
Vieira 9 évet húzott le már felnőtt edzőként (=317 meccs), sehol nem hozott kiemelkedő eredményt, de a focijáról sem lehetett még sosem olyasmit hallani, olvasni, hogy na ez nagyon rendben van.
Olaszorszagban Vieira 26 felnott meccse van edzokent.
Mindig arrol beszelunk nem az a lenyeg, hogy mashol milyen, hanem igy meg ugy a Serie A.
Mindketto edzot a Serie A viszonyait nezve, Vieira semmivel nem rosszabb mint Chivu.

Ja es egyebkent Vieira egy ugyanolyan "romokban levo" Genoat vett at, akik a 17. helyen alltak, 12 meccsbol 2db gyozelemmel.

Ha az egyiket le "kozepszarozzuk", akkor ugyanugy megtehetjuk a Serie A teljesitmenye alapjan a masikra is...
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 1057
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Vannak edzők akik anno elég eredményesek voltak. Eszembe jutott pár név.
Laurent Blanc,Leonard Jardim,Giovanni van Brockhorst. Ezekről lehet hallani mostanában valamit?Köszi
Ha fiatalitás szerintem Edin Terzic sem lenne rossz ötlet. Nem tudom mennyire lenne elérhető
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomika431 2025.06.02. 09:51-kor.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

interfan írta: 2025.06.02. 09:44
PellerG írta: 2025.06.02. 09:40
interfan írta: 2025.06.02. 09:37

Egyebkent Vieira jobb pontataggal es teljesitmennyel zart mint Chivu a Parmaban.
(Genoa legalabb annyira gyenge csapat mint a Parma)
Egyszoval ha Vieira "kozepszar", akkor Chivu legalabb ugyanakkora.
Kezdődik az okoskodás...
Chivunak 13 felnőtt meccse van edzőként, egy romokban átvett Parma élén akiket bent tartott.
Vieira 9 évet húzott le már felnőtt edzőként (=317 meccs), sehol nem hozott kiemelkedő eredményt, de a focijáról sem lehetett még sosem olyasmit hallani, olvasni, hogy na ez nagyon rendben van.
Olaszorszagban Vieira 26 felnott meccse van edzokent.
Mindig arrol beszelunk nem az a lenyeg, hogy mashol milyen, hanem igy meg ugy a Serie A.
Mindketto edzot a Serie A viszonyait nezve, Vieira semmivel nem rosszabb mint Chivu.

Ja es egyebkent Vieira egy ugyanolyan "romokban levo" Genoat vett at, akik a 17. helyen alltak, 12 meccsbol 2db gyozelemmel.

Ha az egyiket le "kozepszarozzuk", akkor ugyanugy megtehetjuk a Serie A teljesitmenye alapjan a masikra is...
Nem tudom miért válaszolok, hulla fölösleges körök ezek megint, de...
Szerintem zárjuk úgy, hogy aki esetleg megfelelőnek tűnik jelenleg Inzaghi után, az Fabregas.
Nála is benne van, hogy bukta lesz.
De ahogy reggel írtam, szerintem most ezt vállalva is váltani kell, mert a mostani rendszer és irány szerintem egészen biztosan elfáradt.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31683
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2025.06.02. 09:50
interfan írta: 2025.06.02. 09:44
Olaszorszagban Vieira 26 felnott meccse van edzokent.
Mindig arrol beszelunk nem az a lenyeg, hogy mashol milyen, hanem igy meg ugy a Serie A.
Mindketto edzot a Serie A viszonyait nezve, Vieira semmivel nem rosszabb mint Chivu.

Ja es egyebkent Vieira egy ugyanolyan "romokban levo" Genoat vett at, akik a 17. helyen alltak, 12 meccsbol 2db gyozelemmel.

Ha az egyiket le "kozepszarozzuk", akkor ugyanugy megtehetjuk a Serie A teljesitmenye alapjan a masikra is...
Szerintem zárjuk úgy, hogy aki esetleg megfelelőnek tűnik jelenleg Inzaghi után, az Fabregas.
Nála is benne van, hogy bukta lesz.
De ahogy reggel írtam, szerintem most ezt vállalva is váltani kell, mert a mostani rendszer és irány szerintem egészen biztosan elfáradt.
Na ebben egyetertunk.
Avatar
tomika431
Hozzászólások: 1057
Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: tomika431 »

Szerintem Inzaghinak mennie kell. Itt már egy új irány kell,változásra van szükség és itt már csak egy új edző hozhat változást,új impulzust a csapatba. Ezen a döntő mérkőzésen simán lemeccselték Inzaghit,túl ki ismerhető már a taktikánk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31683
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

tomika431 írta: 2025.06.02. 09:50 Vannak edzők akik anno elég eredményesek voltak. Eszembe jutott pár név.
Laurent Blanc,Leonard Jardim,Giovanni van Brockhorst. Ezekről lehet hallani mostanában valamit?Köszi
Ha fiatalitás szerintem Edin Terzic sem lenne rossz ötlet. Nem tudom mennyire lenne elérhető
Akkor inkabb Vieira vagy Chivu, es ez sokat elmond.

Blancrol korabban mar hosszasan beszeltunk.

Jardimnak egyszer csinalt valamit 10 eve, utana mar a masodik Monacos korszak kirugassal vegzodott.
Azota is 0, most eppen Brazilibaba a Cruzieiroba edzoskodik.

Van Bronckhorst is elindult, aztan ugy semmi nem igazan lett belole.
Besiktasbol par honap utan ki is rugtak...

Ez a Terzic is erdekes.
Nem volt rossz a Dortmundnal, de mindig elbukott donto pillanatokban.
Nyilvan belole meg lehet valaki a fentebb emlitett sorral ellentetben, de 1 eve nincs csapata, nem is nagyon akartak sehova, erdekes ez is.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Fabregas, Motta, DeZerbi közül kerül ki az új edző szerintem.
Fabregast már írtam, szimpatikus, mint edző, de szerintem 1 év Como edzősködés után sok lenne neki az Inter.
Motta akár még be is válhat, egy full ergya Juventus volt a csapata, nekem tetszett, amit a Bolognával elért egy éve ilyenkor, bár vele sem az a szép foci lenne.
De Zerbivel meg úgy vagyok, hogy nagyon rugalmas edző, támadó focival. 343, 4321, 4312, 433, ezt mind játszatja.

Mind a 3 edző mer nyúlni a fiatalokhoz, és nekünk most ez a legfontosabb. Én De Zerbire szavaznék ezek közül, remélem ő lesz az új Mister.
Forza Inter!
cuchu11
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Látom kissebbségben maradtam, de szerintem itt nem edzőt
kell cserélni, hanem játékosokat.
Olyan edző nincs, aki ezzel a Correa, Arnautovic, Taremi
sorral többet ért volna el.
Mondjuk, ha Inzaghi nem marad, az sem gond,
mert ezek szerint Marotta jobb edzőt talált, mint Allegri. :thumbup:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31683
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2025.06.02. 12:22 Fabregas, Motta, DeZerbi közül kerül ki az új edző szerintem.
Fabregast már írtam, szimpatikus, mint edző, de szerintem 1 év Como edzősködés után sok lenne neki az Inter.
Motta akár még be is válhat, egy full ergya Juventus volt a csapata, nekem tetszett, amit a Bolognával elért egy éve ilyenkor, bár vele sem az a szép foci lenne.
De Zerbivel meg úgy vagyok, hogy nagyon rugalmas edző, támadó focival. 343, 4321, 4312, 433, ezt mind játszatja.

Mind a 3 edző mer nyúlni a fiatalokhoz, és nekünk most ez a legfontosabb. Én De Zerbire szavaznék ezek közül, remélem ő lesz az új Mister.
Forza Inter!
De Zerbi kapcsan nekem a Milanos megszolalasai kulon nem teszik szimpatikussa.
Ez meg hogy a BL dontot sem nezi annyira nem erdekli egyik klub sem, megint erdekes megszolalas volt.

Nyilvan tobb mint ilyen Chivu meg Vieira, ez teny, akarmekkora Milanos is.
Viszont nekem o nem igazan, tobb okbol sem.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2025.06.02. 12:37-kor.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

CsaSzi9294 írta: 2025.06.02. 12:22 Fabregas, Motta, DeZerbi közül kerül ki az új edző szerintem.
Én is írtam De Zerbit korábban.
Őt szívesen látnám
Fabregast pl nem is erteném, mi alapján valasztanánk ki.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31683
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2025.06.02. 12:26 Látom kissebbségben maradtam, de szerintem itt nem edzőt
kell cserélni, hanem játékosokat.
Olyan edző nincs, aki ezzel a Correa, Arnautovic, Taremi
sorral többet ért volna el.
Mondjuk, ha Inzaghi nem marad, az sem gond,
mert ezek szerint Marotta jobb edzőt talált, mint Allegri. :thumbup:
Szerintem itt ket opcio van.

Vagy nem lesz semmifele edzovaltas, es ezert nem is mentunk ra Allegrire.

Vagy ugymond fentrol megmondtak Marottanak, hogy edzok teren is ugyanugy fiatal/fiatalabb vonalon gondolkozzon, mert most egy ilyen Inter imidzs felepitese zajlik.

Az hogy pl meg egy Sarri sem merul fel, azok utan hogy Allegri ment a Milanba, es mi lehet edzotvaltunk, haaat nekem tobb mint erdekes es nem megszokott irany.
cuchu11
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

interfan írta: 2025.06.02. 12:42
cuchu11 írta: 2025.06.02. 12:26 Látom kissebbségben maradtam, de szerintem itt nem edzőt
kell cserélni, hanem játékosokat.
Olyan edző nincs, aki ezzel a Correa, Arnautovic, Taremi
sorral többet ért volna el.
Mondjuk, ha Inzaghi nem marad, az sem gond,
mert ezek szerint Marotta jobb edzőt talált, mint Allegri. :thumbup:
Szerintem itt ket opcio van.

Vagy nem lesz semmifele edzovaltas, es ezert nem is mentunk ra Allegrire.

Vagy ugymond fentrol megmondtak Marottanak, hogy edzok teren is ugyanugy fiatal/fiatalabb vonalon gondolkozzon, mert most egy ilyen Inter imidzs felepitese zajlik.

Az hogy pl meg egy Sarri sem merul fel, azok utan hogy Allegri ment a Milanba, es mi lehet edzotvaltunk, haaat nekem tobb mint erdekes es nem megszokott irany.
Az Oaktreenek szerintem tök mindegy, hogy hány éves az edző. Legfeljebb a fizetése érdekli őket.

Te magad írtad le többször (szerintem helyesen), hogy ha Inzaghi megy, akkor valószínűleg Allegri jön.
A logikai sor vége akkor most az, hogy Inzaghi marad... :thumbup:
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31683
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

cuchu11 írta: 2025.06.02. 13:11
interfan írta: 2025.06.02. 12:42
cuchu11 írta: 2025.06.02. 12:26 Látom kissebbségben maradtam, de szerintem itt nem edzőt
kell cserélni, hanem játékosokat.
Olyan edző nincs, aki ezzel a Correa, Arnautovic, Taremi
sorral többet ért volna el.
Mondjuk, ha Inzaghi nem marad, az sem gond,
mert ezek szerint Marotta jobb edzőt talált, mint Allegri. :thumbup:
Szerintem itt ket opcio van.

Vagy nem lesz semmifele edzovaltas, es ezert nem is mentunk ra Allegrire.

Vagy ugymond fentrol megmondtak Marottanak, hogy edzok teren is ugyanugy fiatal/fiatalabb vonalon gondolkozzon, mert most egy ilyen Inter imidzs felepitese zajlik.

Az hogy pl meg egy Sarri sem merul fel, azok utan hogy Allegri ment a Milanba, es mi lehet edzotvaltunk, haaat nekem tobb mint erdekes es nem megszokott irany.
Az Oaktreenek szerintem tök mindegy, hogy hány éves az edző. Legfeljebb a fizetése érdekli őket.

Te magad írtad le többször (szerintem helyesen), hogy ha Inzaghi megy, akkor valószínűleg Allegri jön.
A logikai sor vége akkor most az, hogy Inzaghi marad... :thumbup:
Hat igen, Inzaghi maradas a leglogikusabb az esemenyek alapjan.

Viszont egy 3. opcio kimaradt, mivan ha Allegri mondott nemet?
(Megtette ezt mar Marottanak korabban is)
Nyilvan mondhatjuk, hogy lenne vonzobb egy Milan mint az Inter.
Ez ok is, mindaddig amig kicsit jobban belegondolunk.
Milannal Allegri gyakorlatilag nem bukhat...
8.helyen vegeztek, ettol rosszabbak nem lehetnek jovore, onnantol meg Allegri mar bevalt.
Es hat mivan ha azt mondtak neki a Milannal, tessek kapsz 100m eurot eladasokon felul?
Es hat mivan ha az Inter azt mondta neki, kapsz 30m eurot igazolni eladasokon felul?
Jaa es meg epitsd is ujra az Intert 30m-bol...
Mikozben egy Sucic-Henrique mar magaba 40m...

Egyszoval elsore lehet hulyen hangzik, de siman lehet, hogy Allegri a Milannal latott kevesebb bukasai lehetoseget, es ugymond a biztosra ment.
Válasz küldése