A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming
- mike
- Hozzászólások: 8507
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Allegri állítólag megegyezett a bilannal.
Hála az égnek..... ő akkor nem jön.
Maradjon Inzaghi, vagy jöjjön Klopp.
Hála az égnek..... ő akkor nem jön.
Maradjon Inzaghi, vagy jöjjön Klopp.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
En azt nem tudom elkepzelni, hogy ez a dontes majd kedden szuletik meg.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.29. 15:07 Ha Inzaghi megy és lecsúszunk Allegriről, szerintem Motta lesz. Bár ez az Allegri-Milán sztori szerintem csak az Inter “sürgetése” .
Biztos vagyok benne, hogy Inzaghi pontosan tudja hol folytatja, es Marotta is pontosan tudja ki lesz jovore az Inter edzoje.
En az elejetol tartom, semmi masrol nem szol ez, csak arrol, hogy meg tobb penzt csikarjon ki az Interbol Inzaghi.
Persze lehet tevedek, es kedden Inzaghi elmegy, de nagyon meglepodnek ha igy lenne.
Azt meg kizarom, hogy ne tudna mar pontosan mindenki a vezetesben, hogy kivel folytatjuk.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Ebben egyet tudok érteni!interfan írta: ↑2025.05.29. 15:12En azt nem tudom elkepzelni, hogy ez a dontes majd kedden szuletik meg.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.29. 15:07 Ha Inzaghi megy és lecsúszunk Allegriről, szerintem Motta lesz. Bár ez az Allegri-Milán sztori szerintem csak az Inter “sürgetése” .
Biztos vagyok benne, hogy Inzaghi pontosan tudja hol folytatja, es Marotta is pontosan tudja ki lesz jovore az Inter edzoje.
En az elejetol tartom, semmi masrol nem szol ez, csak arrol, hogy meg tobb penzt csikarjon ki az Interbol Inzaghi.
Persze lehet tevedek, es kedden Inzaghi elmegy, de nagyon meglepodnek ha igy lenne.
Azt meg kizarom, hogy ne tudna mar pontosan mindenki a vezetesben, hogy kivel folytatjuk.
- Baggio85
- Hozzászólások: 2874
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Bízzunk benne, hogy a Milan-Allegri megállapodás már ennek szól, hogy tudják, hogy Inzgahi nem megy el.interfan írta: ↑2025.05.29. 15:12Azt meg kizarom, hogy ne tudna mar pontosan mindenki a vezetesben, hogy kivel folytatjuk.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.29. 15:07 Ha Inzaghi megy és lecsúszunk Allegriről, szerintem Motta lesz. Bár ez az Allegri-Milán sztori szerintem csak az Inter “sürgetése” .
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Igy van, ez mar egy meglehetosen eros jele ennek.Baggio85 írta: ↑2025.05.29. 15:15Bízzunk benne, hogy a Milan-Allegri megállapodás már ennek szól, hogy tudják, hogy Inzgahi nem megy el.interfan írta: ↑2025.05.29. 15:12Azt meg kizarom, hogy ne tudna mar pontosan mindenki a vezetesben, hogy kivel folytatjuk.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.29. 15:07 Ha Inzaghi megy és lecsúszunk Allegriről, szerintem Motta lesz. Bár ez az Allegri-Milán sztori szerintem csak az Inter “sürgetése” .
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Az hogy mi a "hitelesebb" jo kerdes.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.29. 15:25Volt állítólagos megegyezés Inzaghi és az Al Hilal között is. Az miben hitelesebb?
En azt gondolom, hogy Inzaghi felhasznalta ezt a Szaudi szalat, hogy tobb penzt csikarjon ki tolunk, ezt megkapja majd, es hosszabbit.
Az meg hogy mennyire "hiteles" ez a Milan-Allegri alairas story hamarosan kiderul.
Ha bejelentik akkor 100%-ban, ha nem lesz belole semmi akkor 0%-ban.
Ettol fuggetlenul most Romanotol kezdve, Pedulla, Schira, ezt irja mindenki.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Én már nekik sem igazán hiszek. Reggel még full az ellenkezője volt tőlük is.interfan írta: ↑2025.05.29. 15:30Az hogy mi a "hitelesebb" jo kerdes.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.29. 15:25Volt állítólagos megegyezés Inzaghi és az Al Hilal között is. Az miben hitelesebb?
En azt gondolom, hogy Inzaghi felhasznalta ezt a Szaudi szalat, hogy tobb penzt csikarjon ki tolunk, ezt megkapja majd, es hosszabbit.
Az meg hogy mennyire "hiteles" ez a Milan-Allegri alairas story hamarosan kiderul.
Ha bejelentik akkor 100%-ban, ha nem lesz belole semmi akkor 0%-ban.
Ettol fuggetlenul most Romanotol kezdve, Pedulla, Schira, ezt irja mindenki.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Az a biztos ami mar hivatalos.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.29. 15:35Én már nekik sem igazán hiszek. Reggel még full az ellenkezője volt tőlük is.interfan írta: ↑2025.05.29. 15:30Az hogy mi a "hitelesebb" jo kerdes.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.29. 15:25
Volt állítólagos megegyezés Inzaghi és az Al Hilal között is. Az miben hitelesebb?
En azt gondolom, hogy Inzaghi felhasznalta ezt a Szaudi szalat, hogy tobb penzt csikarjon ki tolunk, ezt megkapja majd, es hosszabbit.
Az meg hogy mennyire "hiteles" ez a Milan-Allegri alairas story hamarosan kiderul.
Ha bejelentik akkor 100%-ban, ha nem lesz belole semmi akkor 0%-ban.
Ettol fuggetlenul most Romanotol kezdve, Pedulla, Schira, ezt irja mindenki.![]()
Ez maximalisan igy van.
Inzaghi kapcsan a helyzet valtozatlan napok ota.
Semmi nem valtozott, semmi uj hir.
Az hogy Allegri kapcsan meg azt irtak reggel vagy tegnap, hogy var, az nem feltetlenul jelenti azt, hogy delutanra nem fogadta el a Milan ajanlatat.
Ha bejelentik hamarosan Allegrit, akkor bejottek a hirek.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Nekem azert most mar kezd tisztulni a kep, ez az Allegri "varakozik" story nem az Interrol szolt, hanem a Napolirol.
Kiderult DeLau meggyozte Contet a maradasrol, ra egybol a hirek miszerint Allegri alairt a Milanba.
Ebbol nekem egyertelmuen az jon le amit mar irtam sokszor, nalunk nem is volt edzokerdes, csak szepen Inzaghi a tobb penz nagyobb fizetes kicsikarasa miatt felhasznalta ezt a Szaudi szalat.
Nekem innentol nem kerdes, szerencsere Inzaghi maradni fog.
Kiderult DeLau meggyozte Contet a maradasrol, ra egybol a hirek miszerint Allegri alairt a Milanba.
Ebbol nekem egyertelmuen az jon le amit mar irtam sokszor, nalunk nem is volt edzokerdes, csak szepen Inzaghi a tobb penz nagyobb fizetes kicsikarasa miatt felhasznalta ezt a Szaudi szalat.
Nekem innentol nem kerdes, szerencsere Inzaghi maradni fog.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Úgy tűnik tévedtem, Allegri aláírt a Milánba.
- Festa
- Hozzászólások: 8228
- Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
A milán így majd indulhat a négyben vagy még előreébb,merthogy 2025-26 során ők lesznek a Napoli 2..
Heti egy meccsel kifejeztten veszélyesek lehetnek.
Conte pedig majd meglátjuk,hogy bírja az iramot ha nekik is 3-4 naponta lesz mérközése.
-
cuchu11
- Hozzászólások: 1765
- Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
- Tartózkodási hely: Győr
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Azért a Milanban még kell némi megtisztulás, hogy komoly csapat legyen. Pl. Ibra, Leao, Theo.
Amíg ez nincs meg, addig én nem számolok velük, Allegri ide vagy oda.
- PellerG
- Hozzászólások: 6026
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Heti egy meccsel nem lesznek rosszak.cuchu11 írta: ↑2025.05.29. 22:18Azért a Milanban még kell némi megtisztulás, hogy komoly csapat legyen. Pl. Ibra, Leao, Theo.
Amíg ez nincs meg, addig én nem számolok velük, Allegri ide vagy oda.
Gondolom van konkrét erősítési terv ha sikerült megnyerniük Allegrit.
Napoli is kemény lesz így hogy marad Conte és lesz pénz igazolni.
Juve Tudorral azért nem lenne félelmetes.
Ahogy számomra a Roma sem lenne az Gasperinivel, biztos vagyok benne, hamar bukik majd ott.
Kérdés mi lesz a mi padunkkal, mint döntött Inzaghi.
De előbb BL-címre fel!
- internaZIOnaLe
- Hozzászólások: 1746
- Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
- Tartózkodási hely: Debrecen
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Én adnám ha szombaton nyernénk, lépne Inzaghi és jönne Klopp akivel mondjuk titkokban megegyeztünk. Nagyot szólna!
De haarad Inzaghi azzal sincs bajom.
De haarad Inzaghi azzal sincs bajom.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Klopp tobbszor elmondta, o nem akar es nem is fog Olaszorszagban edzoskodni.internaZIOnaLe írta: ↑2025.05.30. 07:27 Én adnám ha szombaton nyernénk, lépne Inzaghi és jönne Klopp akivel mondjuk titkokban megegyeztünk. Nagyot szólna!
De haarad Inzaghi azzal sincs bajom.
Maradjon szepen egy BL gyoztes Inzaghi a padon.
- mike
- Hozzászólások: 8507
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Jó helyen van ott.
Jó hír, mert megint szemkikaparós focit kaptunk volna, nem hiányzik.
Maradjon Inzaghi, ha nem, és Klopp nem, akkor De Zerbit tudnám max elképzelni.
Scudettot kéne nyerni.....
-
gianluca
- Hozzászólások: 485
- Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52
-
Interfan1000
- Hozzászólások: 783
- Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Egyébként ha Inzaghi elmegy, akkor a szaúdiaknak nem kell lelépési pénzt fizetni? Mert elvileg 2026ig van szerződése…
- mike
- Hozzászólások: 8507
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
-
gianluca
- Hozzászólások: 485
- Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Szerintem igen. Bár nagyban függ a szerződéstől. Mivel gyakorlatilag egy szerződésszegést követ el az egyik fél (ti. nem tölti ki a szerződéses időtartamot), ezt indokolnia kell megfelelően (az nem elég, hogy jobb állást kaptam), és bizony kártérítést fizetni. A Fradinak pl. egy kazal lóvét fizetett a Szpartak Moszkva Sztankovicsért.Interfan1000 írta: ↑2025.05.31. 11:17 Egyébként ha Inzaghi elmegy, akkor a szaúdiaknak nem kell lelépési pénzt fizetni? Mert elvileg 2026ig van szerződése…
Ezért is nem értem, hogy miért voltunk olyan madarak, hogy fizettünk Conténak, mert neki mehetnékje volt. Ott tutira volt valami egyéb is.
- PellerG
- Hozzászólások: 6026
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Én egyszerűen nem látom, hogy Inzaghi kezd valamit egy Sucic-csal, Luis Henrique-vel, Bonny-val, Pio Espositoval.
Ezek jó lehetőségek, akik ráfordítással nálunk tovább nevelhetők.
Amennyiben ez az irány, arra Inzaghi egyértelmű, hogy nem lesz alkalmas.
Viszont ha lenne türelem, és eldöntött dolog, hogy ezen az úton megyünk, szerintem Fabregas akár jó választás lehet.
Persze szívesebben írnék olyat, hogy hátha a háttérben már egyezkedünk Klopp-pal, de ez sajnos nem reális.
+1: kezd zavarni a pad melletti őrjöngése is, hogy több sárgát kap edzőként mint amennyit Materazzi kapott játékosként

Tegnap is hárman kellett útját állják, nehogy még jobban elguruljon a gyógyszere a bírónál...
Ezek jó lehetőségek, akik ráfordítással nálunk tovább nevelhetők.
Amennyiben ez az irány, arra Inzaghi egyértelmű, hogy nem lesz alkalmas.
Viszont ha lenne türelem, és eldöntött dolog, hogy ezen az úton megyünk, szerintem Fabregas akár jó választás lehet.
Persze szívesebben írnék olyat, hogy hátha a háttérben már egyezkedünk Klopp-pal, de ez sajnos nem reális.
+1: kezd zavarni a pad melletti őrjöngése is, hogy több sárgát kap edzőként mint amennyit Materazzi kapott játékosként
Tegnap is hárman kellett útját állják, nehogy még jobban elguruljon a gyógyszere a bírónál...
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Kedden találkozik a klub és Simone Inzaghi, hogy megbeszéljék a továbbiakat. Az edzőnek konkrét ajánlata van Szaud Arábiából, ami ugye egy nagyon komoly lehetőség, hiszen két év alatt €40 milliót tudna keresni vele.
Ha Inzaghi a távozás mellett dönt, akkor az Inter egy fiatal edzővel képzeli el a folytatást. A lehetséges érkező: Cesc Fabreagas, Francesco De Zerbi és Cristian Chivu közül kerülhet ki.
Fb
Ha Inzaghi a távozás mellett dönt, akkor az Inter egy fiatal edzővel képzeli el a folytatást. A lehetséges érkező: Cesc Fabreagas, Francesco De Zerbi és Cristian Chivu közül kerülhet ki.
Fb
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Nehez kerdeskor ez, de errol majd kesobb.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 23:29 Interfan, még mindig reménykedsz, hogy marad ez a kókler? Igen, annak nevezem. Mert AZ!![]()
Irjatok itt paran, hogy Inzaghi nem olyan volt mint szokott a donton, stb.
Na ez az ami konkretan nem igaz.
Kispadok mogotti reszen ultem, gyakorlatilag vegig lathattam Inzaghi "produkciojat".
Sokkal-sokkal Inzaghibb volt mint pl a Barcelona ellen.
Totalis toporzekolas, ugralas, ordibalas, reklamalas, ahogy irta egyszer valaki, mint aki megorult.
Na Inzaghi ez volt, de nagyon durvan.
Nyilvan 3-0 utan mar elengedte, es totalisan osszetort.
Inzaghi BL-t akart nyerni, erre tett fel mindent, o elhitte hogy megtudjuk nyerni a BL-t, most pedig ahogy Acerbi mondta hogy depresszios lett, Inzaghi is eljutott ide, es valahol sajnos a csapatunk.
Na de visszaterve Inzaghira.
En tovabbra is tartom amit nagyon sokszor leirtam, nem tudom ki az aki realisan elerheto, es tobbet hozna az Inter padon mint o.
Szinten lehet gunyt uzni belole, de en leginkabb Allegri arnyeka miatt feltem Inzaghi tavozasatol.
En voltam az elso a forumon aki leirta Fabregast mint lehetoseges, es irtam vele eltudnam kepzelni a jovot.
(Meg is kaptam a magamet erte)
Visszaterve a kerdesre, hogy "meg mindig remenykedsz, hogy marad ez a kokler"?
Nehez a valasz...
Mert egyfelol en ilyen De Zerbi vonalat nagyon nem szeretnek.
Ez a Chivu, Vieira vonal meg tenyleg inkabb hagyjuk.
Masfelol viszont ott van rengeteg dolog, ami miatt Inzaghi az aki, akinek a korlatai miatt lett az ami.
Es leginkabb most nem is feltetlenul az eredmeny, hanem a "jovokep".
Inzaghi nem fog 20-25 eves jatekosokat beepiteni, felepiteni, es nem tudom mennyire akar egy uj korszakot elkezdeni.
4 ev manapsag egy klubnal rengeteg ido...
Az meg hogy maradjon, es vele egyutt a nyilvan minden tiszteltet megerdemlo 36+os vonal, haaat nem a jovoepites.
Ennek az Internek pedig nagyon surgossen meg kell fiatalodni, egy uj Intert kellene epiteni, es nem tudom mi ertelme lenne ezt kitolni +1 evvel.
Mert Inzaghi elobb-utobb elfog menni, es jovore sem lesznek igazan mas edzok akik elerhetoek szamunkra.
Egyszoval en Fabregast most leultetnem, de a felmerult nevek kozul csak ot.
Guardiola tanitvany, Pep iskola, sokpasszos tamadojatek, letamadas, nagylabdabirtoklas, egy igazi udeszinfolt a Serie A-ban.
Ahogy irta valaki, hatha megtalalnak mi is a sajat Luis Enriquenket.
- PellerG
- Hozzászólások: 6026
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Én írtam, és pár nap elteltével nekem kristálytiszta lett, ennek a ciklusnak Inzaghival vége van.interfan írta: ↑2025.06.02. 06:20Egyszoval en Fabregast most leultetnem, de a felmerult nevek kozul csak ot.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 23:29 Interfan, még mindig reménykedsz, hogy marad ez a kókler? Igen, annak nevezem. Mert AZ!![]()
Guardiola tanitvany, Pep iskola, sokpasszos tamadojatek, letamadas, nagylabdabirtoklas, egy igazi udeszinfolt a Serie A-ban.
Ahogy irta valaki, hatha megtalalnak mi is a sajat Luis Enriquenket.
A nagyobb csapatok le tudják taktikázni az egydimenziós focinkat (ligán belül is, nem véletlen a rangadós mérlege), ő váltani nem fog, ez egyértelmű.
Fiatalok nem fognak teret kapni, látom ahogy L.Henrique és Sucic esetében is a kölcsönadás lesz a téma januárban, és akkor Bonny vagy Mister X még itt sincs...
Simán benne van, hogy Fabregas bukta lesz.
Ahogy írta valaki, egy Inter padra szükséges rutin hiánya miatt.
De akkor is azt gondolom, a mostani irányról le kell térnünk, hogy új impulzusok jöjjenek, kilépjünk ebből a 3-5-2 komfortzónából.
Lehet ő csak egy kezdő lökés lesz ehhez, és utána jön majd valaki, aki igazán passzol majd hozzánk, de most úgy gondolom, akkor is megéri váltani.
Egyszóval: most már igen csalódott lennék, ha holnap az a hír jönne, hogy marad Inzaghi és "nem ért véget ez a projekt", ahogy Marotta mondogatja.
Egyszerűen egy ilyen szezonzárásnak (kínosan elbukott Scudetto, már nem első ízben, valamint a 0-5...) nem lehet hosszabbítás és emelt fizu a következménye normális szakember számára.
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára PellerG 2025.06.02. 06:44-kor.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Nagyon jo megfogalmazas volt.PellerG írta: ↑2025.06.02. 06:32Én írtam, és pár nap elteltével nekem kristálytiszta lett, ennek a ciklusnak Inzaghival vége van.interfan írta: ↑2025.06.02. 06:20Egyszoval en Fabregast most leultetnem, de a felmerult nevek kozul csak ot.CsaSzi9294 írta: ↑2025.05.31. 23:29 Interfan, még mindig reménykedsz, hogy marad ez a kókler? Igen, annak nevezem. Mert AZ!![]()
Guardiola tanitvany, Pep iskola, sokpasszos tamadojatek, letamadas, nagylabdabirtoklas, egy igazi udeszinfolt a Serie A-ban.
Ahogy irta valaki, hatha megtalalnak mi is a sajat Luis Enriquenket.
A nagyobb csapatok le tudják taktikázni az egydimenziós focinkat, ő váltani nem fog, ez egyértelmű.
Fiatalok nem fognak teret kapni, látom ahogy L.Henrique és Sucic esetében is a kölcsönadás lesz a téma januárban...
Simán benne van, hogy Fabregas bukta lesz.
Ahogy írta valaki, egy Inter padra szükséges rutin hiánya miatt.
De akkor is azt gondolom, a mostani irányáról le kell térnünk, hogy új impulzusok jöjjenek, kilépjünk ebből a 3-5-2 komfortzónából.
Lehet ő csak egy kezdő lökést lesz ehhez, és utána jön majd valaki, aki igazán passzol majd hozzánk, de most úgy gondolom, akkor is megéri váltani.
Egyszóval: most már igen csalódott lennék, ha holnap az a hír jönne, hogy marad Inzaghi és "nem ért véget ez a projekt", ahogy Marotta mondogatja.
Lathatjuk a mai modern fociban aki eredmenyeket er el igazan, az jelenleg kb mind Guardiola tanitvany, iskola, es vonal.
En megertem azokat akik leszoltak, hogy Fabregas bukhat, nagy a kabat, neee, stb, oke.
De en benne igenis latok potencialt, egy olyan dolgot jatszat, olyan elkepzelese van ami Olaszorszagban teljesen uj, teljesen mas mint mindenki, es meg tud is eredmenyes lenni egy Como szintjen.
Miert ne lehetne az Internel is.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Nekem az a megdobbento, hogy olasz forumokon kepesek halal komolyan leirni Gasperini nevet, hogy el kellene hozni a Roma elol, hatha mi vagyunk a hatterben, stb.
En azt megtudom erteni, hogy leirjak pl Sarri nevet, vannak ertheto ervek, rendben van.
Na de Gasperini...
Konyorgom...
Akkor mar hozzuk vissza Benitezt vagy Mancinit, esetleg Piolit.
Vannak azert kemeny elkepzelesek.
En azt megtudom erteni, hogy leirjak pl Sarri nevet, vannak ertheto ervek, rendben van.
Na de Gasperini...
Konyorgom...
Akkor mar hozzuk vissza Benitezt vagy Mancinit, esetleg Piolit.
Vannak azert kemeny elkepzelesek.
- tomika431
- Hozzászólások: 1057
- Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Nekem Fabregas hasonló mint Arteta az Arsenalnál vagyis ő ugrik be nekem róla. Olyan edző akit hagyni kell dolgozni és fognak jönni az eredmények vagyis van benne potenciál.
-
HerfortBalazs
- Hozzászólások: 502
- Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Szerintem is jot tenne a csapatnak egy edzővaltas bar ebbe benne van hogy 2-3 evig semmit nem nyerünk. De ugy erzem kicsit belevan fasulva mindenki Inzaghi rendszerebe.
Es a klub uj atigazolasi politikaja sem egyezik a jelenlegi edző karakterevel.
En ugy latom hogy ez mar eldőlt, Inzaghi megy es szerintem a jatekosok ezzel mar tisztaban vannak.
Es a klub uj atigazolasi politikaja sem egyezik a jelenlegi edző karakterevel.
En ugy latom hogy ez mar eldőlt, Inzaghi megy es szerintem a jatekosok ezzel mar tisztaban vannak.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Nekem azert az is kemeny, hogy bedobnak ilyen Chivu meg Vieira neveket...
Igy a jelenlegi nevek akiket eddig bedobtak ha lelep Inzaghi:
Fabregas, De Zerbi, Chivu, Vieira, Palladino
Igy a jelenlegi nevek akiket eddig bedobtak ha lelep Inzaghi:
Fabregas, De Zerbi, Chivu, Vieira, Palladino
- tomika431
- Hozzászólások: 1057
- Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Ha az esélyeket nézzük akkor De Zerbi vagy Palladino lehet az új edző. Fabregas-nak örülnék de neki nincs valami részesedése a Como-ban?Igy lehet nem egyszerü elhozni de lehet tévedek vagyis rosszul tudom.
- Baggio85
- Hozzászólások: 2874
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Palladino gyanús a 3-5-2-jével meg, ahogy a Fiortól eljött és még nincs csapata...
- PellerG
- Hozzászólások: 6026
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Palladino épp azért bukott a Fiornál, mert nem tudott beilleszkedni a környezetbe, nem fogadták el a szurkolók.Baggio85 írta: ↑2025.06.02. 09:17Palladino gyanús a 3-5-2-jével meg, ahogy a Fiortól eljött és még nincs csapata...
Kizárt szerintem, hogy ide jöjjön.
Vieira tényleg brutál, jó lenne nem ezt a középszar vonalat vízionálni megint (mint anno Zenga, Mihajlovic (sorry
Chivut nagyon nem ismerjük még, Parmát szépen bent tartotta, belőle még lehet is valaki.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Egyebkent Vieira jobb pontataggal es teljesitmennyel zart mint Chivu a Parmaban.PellerG írta: ↑2025.06.02. 09:31Palladino épp azért bukott a Fiornál, mert nem tudott beilleszkedni a környezetbe, nem fogadták el a szurkolók.
Kizárt szerintem, hogy ide jöjjön.
Vieira tényleg brutál, jó lenne nem ezt a középszar vonalat vízionálni megint (mint anno Zenga, Mihajlovic (sorry) és társaik.
Chivut nagyon nem ismerjük még, Parmát szépen bent tartotta, belőle még lehet is valaki.
(Genoa legalabb annyira gyenge csapat mint a Parma)
Egyszoval ha Vieira "kozepszar", akkor Chivu legalabb ugyanakkora.
- PellerG
- Hozzászólások: 6026
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Kezdődik az okoskodás...interfan írta: ↑2025.06.02. 09:37Egyebkent Vieira jobb pontataggal es teljesitmennyel zart mint Chivu a Parmaban.PellerG írta: ↑2025.06.02. 09:31Palladino épp azért bukott a Fiornál, mert nem tudott beilleszkedni a környezetbe, nem fogadták el a szurkolók.
Kizárt szerintem, hogy ide jöjjön.
Vieira tényleg brutál, jó lenne nem ezt a középszar vonalat vízionálni megint (mint anno Zenga, Mihajlovic (sorry) és társaik.
Chivut nagyon nem ismerjük még, Parmát szépen bent tartotta, belőle még lehet is valaki.
(Genoa legalabb annyira gyenge csapat mint a Parma)
Egyszoval ha Vieira "kozepszar", akkor Chivu legalabb ugyanakkora.
Chivunak 13 felnőtt meccse van edzőként, egy romokban átvett Parma élén akiket bent tartott.
Vieira 9 évet húzott le már felnőtt edzőként (=317 meccs), sehol nem hozott kiemelkedő eredményt, de a focijáról sem lehetett még sosem olyasmit hallani, olvasni, hogy na ez nagyon rendben van.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Olaszorszagban Vieira 26 felnott meccse van edzokent.PellerG írta: ↑2025.06.02. 09:40Kezdődik az okoskodás...interfan írta: ↑2025.06.02. 09:37Egyebkent Vieira jobb pontataggal es teljesitmennyel zart mint Chivu a Parmaban.PellerG írta: ↑2025.06.02. 09:31
Palladino épp azért bukott a Fiornál, mert nem tudott beilleszkedni a környezetbe, nem fogadták el a szurkolók.
Kizárt szerintem, hogy ide jöjjön.
Vieira tényleg brutál, jó lenne nem ezt a középszar vonalat vízionálni megint (mint anno Zenga, Mihajlovic (sorry) és társaik.
Chivut nagyon nem ismerjük még, Parmát szépen bent tartotta, belőle még lehet is valaki.
(Genoa legalabb annyira gyenge csapat mint a Parma)
Egyszoval ha Vieira "kozepszar", akkor Chivu legalabb ugyanakkora.
Chivunak 13 felnőtt meccse van edzőként, egy romokban átvett Parma élén akiket bent tartott.
Vieira 9 évet húzott le már felnőtt edzőként (=317 meccs), sehol nem hozott kiemelkedő eredményt, de a focijáról sem lehetett még sosem olyasmit hallani, olvasni, hogy na ez nagyon rendben van.
Mindig arrol beszelunk nem az a lenyeg, hogy mashol milyen, hanem igy meg ugy a Serie A.
Mindketto edzot a Serie A viszonyait nezve, Vieira semmivel nem rosszabb mint Chivu.
Ja es egyebkent Vieira egy ugyanolyan "romokban levo" Genoat vett at, akik a 17. helyen alltak, 12 meccsbol 2db gyozelemmel.
Ha az egyiket le "kozepszarozzuk", akkor ugyanugy megtehetjuk a Serie A teljesitmenye alapjan a masikra is...
- tomika431
- Hozzászólások: 1057
- Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Vannak edzők akik anno elég eredményesek voltak. Eszembe jutott pár név.
Laurent Blanc,Leonard Jardim,Giovanni van Brockhorst. Ezekről lehet hallani mostanában valamit?Köszi
Ha fiatalitás szerintem Edin Terzic sem lenne rossz ötlet. Nem tudom mennyire lenne elérhető
Laurent Blanc,Leonard Jardim,Giovanni van Brockhorst. Ezekről lehet hallani mostanában valamit?Köszi
Ha fiatalitás szerintem Edin Terzic sem lenne rossz ötlet. Nem tudom mennyire lenne elérhető
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomika431 2025.06.02. 09:51-kor.
- PellerG
- Hozzászólások: 6026
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Nem tudom miért válaszolok, hulla fölösleges körök ezek megint, de...interfan írta: ↑2025.06.02. 09:44Olaszorszagban Vieira 26 felnott meccse van edzokent.PellerG írta: ↑2025.06.02. 09:40Kezdődik az okoskodás...
Chivunak 13 felnőtt meccse van edzőként, egy romokban átvett Parma élén akiket bent tartott.
Vieira 9 évet húzott le már felnőtt edzőként (=317 meccs), sehol nem hozott kiemelkedő eredményt, de a focijáról sem lehetett még sosem olyasmit hallani, olvasni, hogy na ez nagyon rendben van.
Mindig arrol beszelunk nem az a lenyeg, hogy mashol milyen, hanem igy meg ugy a Serie A.
Mindketto edzot a Serie A viszonyait nezve, Vieira semmivel nem rosszabb mint Chivu.
Ja es egyebkent Vieira egy ugyanolyan "romokban levo" Genoat vett at, akik a 17. helyen alltak, 12 meccsbol 2db gyozelemmel.
Ha az egyiket le "kozepszarozzuk", akkor ugyanugy megtehetjuk a Serie A teljesitmenye alapjan a masikra is...
Szerintem zárjuk úgy, hogy aki esetleg megfelelőnek tűnik jelenleg Inzaghi után, az Fabregas.
Nála is benne van, hogy bukta lesz.
De ahogy reggel írtam, szerintem most ezt vállalva is váltani kell, mert a mostani rendszer és irány szerintem egészen biztosan elfáradt.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Na ebben egyetertunk.PellerG írta: ↑2025.06.02. 09:50Szerintem zárjuk úgy, hogy aki esetleg megfelelőnek tűnik jelenleg Inzaghi után, az Fabregas.interfan írta: ↑2025.06.02. 09:44
Olaszorszagban Vieira 26 felnott meccse van edzokent.
Mindig arrol beszelunk nem az a lenyeg, hogy mashol milyen, hanem igy meg ugy a Serie A.
Mindketto edzot a Serie A viszonyait nezve, Vieira semmivel nem rosszabb mint Chivu.
Ja es egyebkent Vieira egy ugyanolyan "romokban levo" Genoat vett at, akik a 17. helyen alltak, 12 meccsbol 2db gyozelemmel.
Ha az egyiket le "kozepszarozzuk", akkor ugyanugy megtehetjuk a Serie A teljesitmenye alapjan a masikra is...
Nála is benne van, hogy bukta lesz.
De ahogy reggel írtam, szerintem most ezt vállalva is váltani kell, mert a mostani rendszer és irány szerintem egészen biztosan elfáradt.
- tomika431
- Hozzászólások: 1057
- Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Szerintem Inzaghinak mennie kell. Itt már egy új irány kell,változásra van szükség és itt már csak egy új edző hozhat változást,új impulzust a csapatba. Ezen a döntő mérkőzésen simán lemeccselték Inzaghit,túl ki ismerhető már a taktikánk.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Akkor inkabb Vieira vagy Chivu, es ez sokat elmond.tomika431 írta: ↑2025.06.02. 09:50 Vannak edzők akik anno elég eredményesek voltak. Eszembe jutott pár név.
Laurent Blanc,Leonard Jardim,Giovanni van Brockhorst. Ezekről lehet hallani mostanában valamit?Köszi
Ha fiatalitás szerintem Edin Terzic sem lenne rossz ötlet. Nem tudom mennyire lenne elérhető
Blancrol korabban mar hosszasan beszeltunk.
Jardimnak egyszer csinalt valamit 10 eve, utana mar a masodik Monacos korszak kirugassal vegzodott.
Azota is 0, most eppen Brazilibaba a Cruzieiroba edzoskodik.
Van Bronckhorst is elindult, aztan ugy semmi nem igazan lett belole.
Besiktasbol par honap utan ki is rugtak...
Ez a Terzic is erdekes.
Nem volt rossz a Dortmundnal, de mindig elbukott donto pillanatokban.
Nyilvan belole meg lehet valaki a fentebb emlitett sorral ellentetben, de 1 eve nincs csapata, nem is nagyon akartak sehova, erdekes ez is.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Fabregas, Motta, DeZerbi közül kerül ki az új edző szerintem.
Fabregast már írtam, szimpatikus, mint edző, de szerintem 1 év Como edzősködés után sok lenne neki az Inter.
Motta akár még be is válhat, egy full ergya Juventus volt a csapata, nekem tetszett, amit a Bolognával elért egy éve ilyenkor, bár vele sem az a szép foci lenne.
De Zerbivel meg úgy vagyok, hogy nagyon rugalmas edző, támadó focival. 343, 4321, 4312, 433, ezt mind játszatja.
Mind a 3 edző mer nyúlni a fiatalokhoz, és nekünk most ez a legfontosabb. Én De Zerbire szavaznék ezek közül, remélem ő lesz az új Mister.
Forza Inter!
Fabregast már írtam, szimpatikus, mint edző, de szerintem 1 év Como edzősködés után sok lenne neki az Inter.
Motta akár még be is válhat, egy full ergya Juventus volt a csapata, nekem tetszett, amit a Bolognával elért egy éve ilyenkor, bár vele sem az a szép foci lenne.
De Zerbivel meg úgy vagyok, hogy nagyon rugalmas edző, támadó focival. 343, 4321, 4312, 433, ezt mind játszatja.
Mind a 3 edző mer nyúlni a fiatalokhoz, és nekünk most ez a legfontosabb. Én De Zerbire szavaznék ezek közül, remélem ő lesz az új Mister.
Forza Inter!
-
cuchu11
- Hozzászólások: 1765
- Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
- Tartózkodási hely: Győr
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Látom kissebbségben maradtam, de szerintem itt nem edzőt
kell cserélni, hanem játékosokat.
Olyan edző nincs, aki ezzel a Correa, Arnautovic, Taremi
sorral többet ért volna el.
Mondjuk, ha Inzaghi nem marad, az sem gond,
mert ezek szerint Marotta jobb edzőt talált, mint Allegri.
kell cserélni, hanem játékosokat.
Olyan edző nincs, aki ezzel a Correa, Arnautovic, Taremi
sorral többet ért volna el.
Mondjuk, ha Inzaghi nem marad, az sem gond,
mert ezek szerint Marotta jobb edzőt talált, mint Allegri.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
De Zerbi kapcsan nekem a Milanos megszolalasai kulon nem teszik szimpatikussa.CsaSzi9294 írta: ↑2025.06.02. 12:22 Fabregas, Motta, DeZerbi közül kerül ki az új edző szerintem.
Fabregast már írtam, szimpatikus, mint edző, de szerintem 1 év Como edzősködés után sok lenne neki az Inter.
Motta akár még be is válhat, egy full ergya Juventus volt a csapata, nekem tetszett, amit a Bolognával elért egy éve ilyenkor, bár vele sem az a szép foci lenne.
De Zerbivel meg úgy vagyok, hogy nagyon rugalmas edző, támadó focival. 343, 4321, 4312, 433, ezt mind játszatja.
Mind a 3 edző mer nyúlni a fiatalokhoz, és nekünk most ez a legfontosabb. Én De Zerbire szavaznék ezek közül, remélem ő lesz az új Mister.
Forza Inter!
Ez meg hogy a BL dontot sem nezi annyira nem erdekli egyik klub sem, megint erdekes megszolalas volt.
Nyilvan tobb mint ilyen Chivu meg Vieira, ez teny, akarmekkora Milanos is.
Viszont nekem o nem igazan, tobb okbol sem.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára interfan 2025.06.02. 12:37-kor.
- mike
- Hozzászólások: 8507
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Én is írtam De Zerbit korábban.
Őt szívesen látnám
Fabregast pl nem is erteném, mi alapján valasztanánk ki.
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Szerintem itt ket opcio van.cuchu11 írta: ↑2025.06.02. 12:26 Látom kissebbségben maradtam, de szerintem itt nem edzőt
kell cserélni, hanem játékosokat.
Olyan edző nincs, aki ezzel a Correa, Arnautovic, Taremi
sorral többet ért volna el.
Mondjuk, ha Inzaghi nem marad, az sem gond,
mert ezek szerint Marotta jobb edzőt talált, mint Allegri.![]()
Vagy nem lesz semmifele edzovaltas, es ezert nem is mentunk ra Allegrire.
Vagy ugymond fentrol megmondtak Marottanak, hogy edzok teren is ugyanugy fiatal/fiatalabb vonalon gondolkozzon, mert most egy ilyen Inter imidzs felepitese zajlik.
Az hogy pl meg egy Sarri sem merul fel, azok utan hogy Allegri ment a Milanba, es mi lehet edzotvaltunk, haaat nekem tobb mint erdekes es nem megszokott irany.
-
cuchu11
- Hozzászólások: 1765
- Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
- Tartózkodási hely: Győr
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Az Oaktreenek szerintem tök mindegy, hogy hány éves az edző. Legfeljebb a fizetése érdekli őket.interfan írta: ↑2025.06.02. 12:42Szerintem itt ket opcio van.cuchu11 írta: ↑2025.06.02. 12:26 Látom kissebbségben maradtam, de szerintem itt nem edzőt
kell cserélni, hanem játékosokat.
Olyan edző nincs, aki ezzel a Correa, Arnautovic, Taremi
sorral többet ért volna el.
Mondjuk, ha Inzaghi nem marad, az sem gond,
mert ezek szerint Marotta jobb edzőt talált, mint Allegri.![]()
Vagy nem lesz semmifele edzovaltas, es ezert nem is mentunk ra Allegrire.
Vagy ugymond fentrol megmondtak Marottanak, hogy edzok teren is ugyanugy fiatal/fiatalabb vonalon gondolkozzon, mert most egy ilyen Inter imidzs felepitese zajlik.
Az hogy pl meg egy Sarri sem merul fel, azok utan hogy Allegri ment a Milanba, es mi lehet edzotvaltunk, haaat nekem tobb mint erdekes es nem megszokott irany.
Te magad írtad le többször (szerintem helyesen), hogy ha Inzaghi megy, akkor valószínűleg Allegri jön.
A logikai sor vége akkor most az, hogy Inzaghi marad...
- interfan
- Hozzászólások: 31683
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Hat igen, Inzaghi maradas a leglogikusabb az esemenyek alapjan.cuchu11 írta: ↑2025.06.02. 13:11Az Oaktreenek szerintem tök mindegy, hogy hány éves az edző. Legfeljebb a fizetése érdekli őket.interfan írta: ↑2025.06.02. 12:42Szerintem itt ket opcio van.cuchu11 írta: ↑2025.06.02. 12:26 Látom kissebbségben maradtam, de szerintem itt nem edzőt
kell cserélni, hanem játékosokat.
Olyan edző nincs, aki ezzel a Correa, Arnautovic, Taremi
sorral többet ért volna el.
Mondjuk, ha Inzaghi nem marad, az sem gond,
mert ezek szerint Marotta jobb edzőt talált, mint Allegri.![]()
Vagy nem lesz semmifele edzovaltas, es ezert nem is mentunk ra Allegrire.
Vagy ugymond fentrol megmondtak Marottanak, hogy edzok teren is ugyanugy fiatal/fiatalabb vonalon gondolkozzon, mert most egy ilyen Inter imidzs felepitese zajlik.
Az hogy pl meg egy Sarri sem merul fel, azok utan hogy Allegri ment a Milanba, es mi lehet edzotvaltunk, haaat nekem tobb mint erdekes es nem megszokott irany.
Te magad írtad le többször (szerintem helyesen), hogy ha Inzaghi megy, akkor valószínűleg Allegri jön.
A logikai sor vége akkor most az, hogy Inzaghi marad...![]()
Viszont egy 3. opcio kimaradt, mivan ha Allegri mondott nemet?
(Megtette ezt mar Marottanak korabban is)
Nyilvan mondhatjuk, hogy lenne vonzobb egy Milan mint az Inter.
Ez ok is, mindaddig amig kicsit jobban belegondolunk.
Milannal Allegri gyakorlatilag nem bukhat...
8.helyen vegeztek, ettol rosszabbak nem lehetnek jovore, onnantol meg Allegri mar bevalt.
Es hat mivan ha azt mondtak neki a Milannal, tessek kapsz 100m eurot eladasokon felul?
Es hat mivan ha az Inter azt mondta neki, kapsz 30m eurot igazolni eladasokon felul?
Jaa es meg epitsd is ujra az Intert 30m-bol...
Mikozben egy Sucic-Henrique mar magaba 40m...
Egyszoval elsore lehet hulyen hangzik, de siman lehet, hogy Allegri a Milannal latott kevesebb bukasai lehetoseget, es ugymond a biztosra ment.