A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming

Tombi1986
Hozzászólások: 1509
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Cupi írta: 2025.06.07. 12:21 Szerintem pontosan tudja Marotta, hogy Chivu-ban bőven benne van a kockázat. Időt akart nyerni. Ha bejön ő lesz a király, hogy bízott benne és idehozta. Ha meg nem akkor meg még lesz idő fű alatt tárgyalni másokkal is. :)

Én azt a részét nem értem írják sajna nem is lett volna pénzünk komolyabb edzőkre. Nyílt titok, hogy Inzaghi kapott volna új szerződést több pénzzel ha marad. 9-10 körül ha jól tudom. A román meg jött 2,5-ért....oké spórolás meg minden de el nem hiszem, hogy ne lett volna legalább egy 6-7 milliónk ha lett volna komolyabb jelölt. Szerintem ez nem a pénzről szólt. Gondolom Marotta gyorsan akart valakit akit ismer, aki nem változtat a taktikán mert jön a klub VB és akivel nem kell hetekig tárgyalnia.

Drukkolok Chivunak mert ez az érdekünk. De a megérzésem az, hogy októbernél tovább nem lesz. :?
Én is pont ezt gondolom, amit leírtál.
Szerintem a háttérben lesznek is tárgyalások, de meg kell keresni ehhez a megfelelő személyt. Bízok Marottában és örülök, hogy nem fizettünk csak úgy 10 millát egy edzőért.
Fontos a változás, mert Inzaghi már őrületbe kergetett, hogy Acerbinak minden meccsen kötelező játszania.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

lisznyai írta: 2025.06.07. 13:50 A 0-5 után Chivu. Gondolom, az a terv, hogy ha már rajtunk röhög a fél futballvilág, akkor haljanak bele a nevetésbe.
Ha mar lud, legyen kover. :D :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Baggio85 írta: 2025.06.07. 11:27 A szabad edzők közül Ti kit ültetettek volna le a padra?
1.Farioli
2.Terzic
3.Motta
4.Palladino
Tombi1986
Hozzászólások: 1509
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

CsaSzi9294 írta: 2025.06.07. 15:04
Baggio85 írta: 2025.06.07. 11:27 A szabad edzők közül Ti kit ültetettek volna le a padra?
1.Farioli
2.Terzic
3.Motta
4.Palladino
Ez sem túl veretes névsor…
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Tombi1986 írta: 2025.06.07. 15:12
CsaSzi9294 írta: 2025.06.07. 15:04
Baggio85 írta: 2025.06.07. 11:27 A szabad edzők közül Ti kit ültetettek volna le a padra?
1.Farioli
2.Terzic
3.Motta
4.Palladino
Ez sem túl veretes névsor…
Az elérhető edzők közül. Ha nem 2-3 millióért akartunk volna edzőt, akkor nyilván jobbat is tudok írni. De nálam Chivu az első 8ba tuti nem lett volna a kalapba se. Dehát annyira nem is értek hozzá mint Marotta! ;)

Ne legyen igazam, de a 4. forduló után már inogni fog a pad..Toro (H), Udine (H), Juventus (V), Sassoulo (H)
Tombi1986
Hozzászólások: 1509
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

CsaSzi9294 írta: 2025.06.07. 15:15
Tombi1986 írta: 2025.06.07. 15:12
CsaSzi9294 írta: 2025.06.07. 15:04

1.Farioli
2.Terzic
3.Motta
4.Palladino
Ez sem túl veretes névsor…
Az elérhető edzők közül. Ha nem 2-3 millióért akartunk volna edzőt, akkor nyilván jobbat is tudok írni. De nálam Chivu az első 8ba tuti nem lett volna a kalapba se. Dehát annyira nem is értek hozzá mint Marotta! ;)

Ne legyen igazam, de a 4. forduló után már inkgni fog a pad..Toro, Udine, Juventus, Sassoulo
Én sem értek hozzá. Motta mondjuk kerülne 5 millába, azért tavaly kiderült a TOP klub neki sem való. Chivu 2,5 millát kap “csak”. Bejön mindenki boldog, ha nem akkor legalább kisebb a veszteség.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Tombi1986 írta: 2025.06.07. 15:20
CsaSzi9294 írta: 2025.06.07. 15:15
Tombi1986 írta: 2025.06.07. 15:12

Ez sem túl veretes névsor…
Az elérhető edzők közül. Ha nem 2-3 millióért akartunk volna edzőt, akkor nyilván jobbat is tudok írni. De nálam Chivu az első 8ba tuti nem lett volna a kalapba se. Dehát annyira nem is értek hozzá mint Marotta! ;)

Ne legyen igazam, de a 4. forduló után már inkgni fog a pad..Toro, Udine, Juventus, Sassoulo
Én sem értek hozzá. Motta mondjuk kerülne 5 millába, azért tavaly kiderült a TOP klub nemi sem való. Chivu 2,5 millát kap “csak”. Bejön mindenki boldog, ha nem akkor legalább kisebb a veszteség.
Persze, ez igaz. Csak nagyon könnyen rámehet a szezon egy Chivuval. És van egy gyanúm..rá is fog.
Persze félre ne érts, nem akarom, hogy gáz legyen, csak egyszerűen nehéz elképzelnem, hogy alkalmas lesz az Inter padjára. Arra az Interére, ahol elvárások mindig is voltak és lesznek is. Plusz ott van az elvesztett Scudetto, a történelmi BL zakó. Fel kell majd rázza a bandát, és azt azért ők is tudják, hogy nem egy Klopp.
Ha Fabregasra írtuk, hogy nagy lehet a kabát, ez Chivura is bőven igaz.
Váljon be, drukkolok neki!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2025.06.07. 15:15
Tombi1986 írta: 2025.06.07. 15:12
CsaSzi9294 írta: 2025.06.07. 15:04

1.Farioli
2.Terzic
3.Motta
4.Palladino
Ez sem túl veretes névsor…
Az elérhető edzők közül. Ha nem 2-3 millióért akartunk volna edzőt, akkor nyilván jobbat is tudok írni. De nálam Chivu az első 8ba tuti nem lett volna a kalapba se. Dehát annyira nem is értek hozzá mint Marotta! ;)

Ne legyen igazam, de a 4. forduló után már inogni fog a pad..Toro (H), Udine (H), Juventus (V), Sassoulo (H)
Mi 10m-ert is akarhattunk volna edzot, ami mar top 3 fizetes a top 5 bajnoksagot nezve, mivel Inzaghinak ennyit adtuk volna.
Dehat ebbol ez lett...
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

CsaSzi9294 írta: 2025.06.07. 15:15
Tombi1986 írta: 2025.06.07. 15:12
CsaSzi9294 írta: 2025.06.07. 15:04

1.Farioli
2.Terzic
3.Motta
4.Palladino
Ez sem túl veretes névsor…
Ha nem 2-3 millióért akartunk volna edzőt, akkor nyilván jobbat is tudok írni.
Én így értettem a kérdést. Hogy tegyük fel 10 milliót szántunk volna rá.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

interfan írta: 2025.06.07. 15:26
CsaSzi9294 írta: 2025.06.07. 15:15
Tombi1986 írta: 2025.06.07. 15:12

Ez sem túl veretes névsor…
Az elérhető edzők közül. Ha nem 2-3 millióért akartunk volna edzőt, akkor nyilván jobbat is tudok írni. De nálam Chivu az első 8ba tuti nem lett volna a kalapba se. Dehát annyira nem is értek hozzá mint Marotta! ;)

Ne legyen igazam, de a 4. forduló után már inogni fog a pad..Toro (H), Udine (H), Juventus (V), Sassoulo (H)
Mi 10m-ert is akarhattunk volna edzot, ami mar top 3 fizetes a top 5 bajnoksagot nezve, mivel Inzaghinak ennyit adtuk volna.
Dehat ebbol ez lett...
Igen, ez nekem egy kicsit olyan, hogy leültek a vezetőink és arra jutottak, hogy a következő szezon úgy is kuka, legalább ne fizessünk annyit az edzőnek. Fiatalítani is kéne, csatárokat is jó lenne hozni és egyéb “hülyeségek”.

OT: Mit szólsz Beppe, kell egy kis sütipénz?
Marotta: Piero, nyisd csak ki azt a noteszt, mi az első név ABC szerint?
Ausilio: Chivu!
Marotta: Hívd fel, és az OT, te, én és Christian is kap 2,5 milliót. Majd jövőre hátha Allegri felszabadul.
Ausilio: várj Beppe, kicsöng.

Nagyjából ez így mehetett…
Avatar
Festa
Hozzászólások: 8225
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Nekem sem volt kedvenc játékosom Chivu,de ha csak eléri a BL-t és eléri,hogy ne bukjunk ennyi meccset 2-0-ròl akkor már megérte.Viccet félretéve annak idején (2012-ben ) ki gondolta volna,hogy a Chelsea élére ideiglenesen kinevezett Roberto Dimateoval majd BL-t nyernek a londoniak.

Adjuk meg az esélyt neki aztán majd meglátjuk ,hogy novemberben hol leszünk.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2025.06.07. 19:49 Chelsea élére ideiglenesen kinevezett Roberto Dimateoval majd BL-t nyernek a londoniak.
Aki azota se sincs sehol, es konkretan fel is szivodott a futball vilag terkeperol...
Oriasi bukas a Schalke majd a Villa elen, es meg is szunt az ember letezni.
Azota sem kell a kutyanak sem 10 eve...
Avatar
Festa
Hozzászólások: 8225
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2025.06.07. 19:51
Festa írta: 2025.06.07. 19:49 Chelsea élére ideiglenesen kinevezett Roberto Dimateoval majd BL-t nyernek a londoniak.
Aki azota se sincs sehol, es konkretan fel is szivodott a futball vilag terkeperol...
Oriasi bukas a Schalke majd a Villa elen, es meg is szunt az ember letezni.
Azota sem kell a kutyanak sem 10 eve...
Én elfogadnám ha Chivu BL győzelemre vezetné az Intert Budapesten majd pedig eltűnne a süllyesztőben.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Festa írta: 2025.06.07. 20:44
interfan írta: 2025.06.07. 19:51
Festa írta: 2025.06.07. 19:49 Chelsea élére ideiglenesen kinevezett Roberto Dimateoval majd BL-t nyernek a londoniak.
Aki azota se sincs sehol, es konkretan fel is szivodott a futball vilag terkeperol...
Oriasi bukas a Schalke majd a Villa elen, es meg is szunt az ember letezni.
Azota sem kell a kutyanak sem 10 eve...
Én elfogadnám ha Chivu BL győzelemre vezetné az Intert Budapesten majd pedig eltűnne a süllyesztőben.
Na de varj, mert akkor valami mar most ellett rontva.
DiMatteo baratunk szezon kozben vette at a Chelseat, egeszen pontosan mar szinte a szezon vegen marciusban.
Addig a Chelseat Andre Villas Boas vezette.

Mondjuk hosszu karrierje se volt a Chelseanel, konkretan kicsit tobb mint felev.
Ha Chivu is csak felevet el meg, az nem lesz jo...
Avatar
sorger=giallo
Hozzászólások: 2140
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Nyilván ez csak egy tipp (esetleg megérzés), de én úgy gondolom, hogy nincs gond Chivu kinevezésével. A kommunikációval már annál inkább, de persze az is igaz, hogy ebben a helyzetben sem érdemes teljesen kiteríteni a kártyákat. Talán a cél egy vérfrissítés beindítása, fiatalok, tehetségek fokozatos beépítése, a gazdasági helyzet stabilizálása, mindeközben szerényebb célkitűzésekkel, sok - sok türelemmel. Chivu kapjon minimum 1 évet, legyen a bajnokságban a cél a legjobb négy, a fiatalok előtérbe helyezése a kupában és lehetőség szerint minél messzebb jutni a BL - ben. Újra fel kell építeni egy gazdaságilag és sportszakmailag is stabil alapot, idővel találni egy elkötelezett tulajdonost, ami persze egészen más asztal és talán a legnagyobb álom. Nyilván baromi fontos és jelentős kérdés, hogy CC mennyire fogja tudni kézben tartani és motiválni a társaságot, de az előttünk álló szezonban szerintem nem feltétlenül a trófeákra kell rámenni.
Ha pedig valaki távozni szeretne, menjen csak. A klub a legfontosabb!

FORZA INTER!!!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Baggio85 írta: 2025.06.07. 15:28
CsaSzi9294 írta: 2025.06.07. 15:15
Ha nem 2-3 millióért akartunk volna edzőt, akkor nyilván jobbat is tudok írni.
Én így értettem a kérdést. Hogy tegyük fel 10 milliót szántunk volna rá.
Az a helyzet szerintem, hogy sok-sok lehetoseg lett volna edzoteren.
Csak hat a "sok-sokbol" nagyon hamar lett 3db, valahol ez sajat hibankbol, valahol pedig Inzaghi hibajabol.
Miert is?

1.
Ha Inzaghi donteset nem par napja tudjak meg a vezetoink, akkor mas lehetett volna a mozgaster.

2.
Ha nem lenne ez a berogzodes, hogy ide bizony olyan edzo kell, aki:
"ismeri a ligat, ismeri az orszagot, ismeri a kozeget", ismeri ezt azt amazt es meg emezt is, akkor szinten lehettek volna lehetosegek.

De ez a ket dolog osszeadva azt eredmenyezte, hogy ebbol maradt egy:
- A terv: Fabregaa
- B terv: Vieira
- C terv: Chivu

Es mivel az elso ketto nemet mondott, igy maradt az amugy is teljesen "lebutitott" listankon az utolso lehetoseg.
Nem veletlenul fogadkozik, sot inkabb magyarazkodik Marotta, hogy nem a panik meg a ketsegbeeses szulte a Chivu dontest, hanem o "batorsagnak" nevezi ezt.
Hat igen, ha en lennek Marotta en is ezt mondanam. :D
Avatar
Festa
Hozzászólások: 8225
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Festa »

interfan írta: 2025.06.07. 20:49
Festa írta: 2025.06.07. 20:44
interfan írta: 2025.06.07. 19:51

Aki azota se sincs sehol, es konkretan fel is szivodott a futball vilag terkeperol...
Oriasi bukas a Schalke majd a Villa elen, es meg is szunt az ember letezni.
Azota sem kell a kutyanak sem 10 eve...
Én elfogadnám ha Chivu BL győzelemre vezetné az Intert Budapesten majd pedig eltűnne a süllyesztőben.
Na de varj, mert akkor valami mar most ellett rontva.
DiMatteo baratunk szezon kozben vette at a Chelseat, egeszen pontosan mar szinte a szezon vegen marciusban.
Addig a Chelseat Andre Villas Boas vezette.

Mondjuk hosszu karrierje se volt a Chelseanel, konkretan kicsit tobb mint felev.
Ha Chivu is csak felevet el meg, az nem lesz jo...
Nyilván mindenben nem állja meg a helyét a párhuzam.
Én mér azt is előrelépésnek élném meg ha nem buknánk ennyi meccset 2 gólos vezetés után illetve ezt a Sucic gyereket beépítené a csapatba,mert Arnautovics helyett valami futásra képes játékos lenne a harmadik számú cserecsatár.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8504
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: mike »

Festa írta: 2025.06.07. 21:08 Én mér azt is előrelépésnek élném meg ha nem buknánk ennyi meccset 2 gólos vezetés után illetve ezt a Sucic gyereket beépítené a csapatba,mert Arnautovics helyett valami futásra képes játékos lenne a harmadik számú cserecsatár.
Sokszor csalóka, de néztem pár videót Sucic-ról, és nagyon bizakodó vagyok.
Egy Brozovic - Kovacic mix + abszolút kétlábas, ha szerencsénk van, kincset találtunk vele.
Luis Henrique szintén, pont olyat tud ami nincs a csapatban, sokat cselez, gyors, piszok technikás.
Én Palaciost sem írnám le, Pio Esposito is itt van, Chivutól hátha megkapják az esélyt.

Amúgy nem bírtam Chivut sosem, de most már akkor mindent bele.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Tombi1986 írta: 2025.06.06. 06:18 Chivu-tól nem várok sokat, de itt aki inkorrekt volt az Inzaghi. Szerintem régen eldöntötte, hogy elmegy, csak baszott közölni.
Szezon vége meg azért lett olyan, amilyen mert a médiában jöttek a hírek.
Marotta egyáltalán nem volt könnyű helyzetben. Na de nézzük a pozitív oldalt.

Allegri: szerintem a Milannal is kapufa lesz, nem tud megújulni. Az egyik legjobb kp elmegy a City-be, 40 éves Modric-ot hagyjuk inkább.

Tudor: semmivel sem jobb, mint Chivu

Gasperini: Neki sem lesz könnyű élete a Rómánál

Sarri: tőle sem várok csodát

Conte: szerintem a szezon végét sem éri meg. Öreg torkán lenyomni, hogy kiesünk a BL-ből, mert heti egy mérkőzés a biztos…közben rengeteg pénz van kupában
Akkor ezek szerint mindenki bukik, es az osszes edzo kuka mindenhol. :D

Nekem aztan egyebkent sem kutyam, sem macskam Tudor, es meg jatekoskent is kifejezetten unszimpatikus figura volt, ahogy edzokent is, de azert jelenleg Chivu egy szinten emliteni tapasztalat teren nagyon, de nagyon nem lehet.

Chivu = 13db felnott meccs, 3db gyozelem

Tudor = 317 felnott meccs, es ebbol 81 Serie A meccs.


Szerintem egyebkent sokkal komolyabb a Serie A edzoi felhozatala a rivalisoknal iden mint tavaly.

Tavaly:

Conte, Fonseca, Motta, De Rossi, Baroni

Iden:

Conte, Allegri, (Tudor?), Gasperini, Sarri
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1746
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Katar sejkje, Jassim meg akarja vásárolni az Inter-t 🚨🚨 „A klubot Európa királyává változtatom a következő években” – Monstre ajánlatot küldtek a Nerazzurri vezetőségének, de az Inter válasza mindenkit meglep.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 4076
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

internaZIOnaLe írta: 2025.06.08. 12:40 Katar sejkje, Jassim meg akarja vásárolni az Inter-t 🚨🚨 „A klubot Európa királyává változtatom a következő években” – Monstre ajánlatot küldtek a Nerazzurri vezetőségének, de az Inter válasza mindenkit meglep.
Pünkösdi grillparty?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

internaZIOnaLe írta: 2025.06.08. 12:40 Katar sejkje, Jassim meg akarja vásárolni az Inter-t 🚨🚨 „A klubot Európa királyává változtatom a következő években” – Monstre ajánlatot küldtek a Nerazzurri vezetőségének, de az Inter válasza mindenkit meglep.
KAMU!!!

Nincs ilyen hir, nincs ilyen pletyka sem.
Gondolom valaki unatkozott valami Face csoportban.

Jassim story 2 eves, es akkor is kiderult semmi alapja.
MU-t akartak akkor.

Legalabb akkora kamu, mint Ausilio lemondott hir, ami szinten volt itt par hete...
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 660
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

Egy újabb edző szabadult fel (Spalletti). Lehet még ezért nem hivatalos Chivu? :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

matrix23 írta: 2025.06.08. 15:30 Egy újabb edző szabadult fel (Spalletti). Lehet még ezért nem hivatalos Chivu? :D
Na ezaz, itt az ev terelese.

Inter U23: Chivu

Inter uj edzo: Spalletti


:D :D
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

interfan írta: 2025.06.08. 15:52
matrix23 írta: 2025.06.08. 15:30 Egy újabb edző szabadult fel (Spalletti). Lehet még ezért nem hivatalos Chivu? :D
Na ezaz, itt az ev terelese.

Inter U23: Chivu

Inter uj edzo: Spalletti


:D :D
Na az kéne még, mint mókusnak az erdőtűz :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Dumfries:
Sokkolt Inzaghi tavozasa amikor megtudtam a het elejen.
Nem talalkoztunk, de felhivtam, es megkoszontem neki mindent.
Egyutt erkeztunk az Interhez, mint egy csalad ugy ereztuk magunkat.
De ez a futball, itt tortenek meglepetesek.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Nagyon röhögnék, ha Inzaghinak beígértek volna mindenféle igazolást (Osimhen, B.Fernandes, Theo), aztán mindenki inkább a presztízst választaná, mint a milliókat, ellentétben Inzaghival.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6022
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Baggio85 írta: 2025.06.08. 19:43 Nagyon röhögnék, ha Inzaghinak beígértek volna mindenféle igazolást (Osimhen, B.Fernandes, Theo), aztán mindenki inkább a presztízst választaná, mint a milliókat, ellentétben Inzaghival.
Fernandes már egy hete, Osimhen ma, Theo meg várhatóan hamarosan offol, mivel már más bal WB neveket írnak oda.
Inzaghi jól járt (négyszeres fizu), de világverő csapatra szerintem nem kell ott berendezkednie.
möszi
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Baggio85 írta: 2025.06.08. 19:43 Nagyon röhögnék, ha Inzaghinak beígértek volna mindenféle igazolást (Osimhen, B.Fernandes, Theo), aztán mindenki inkább a presztízst választaná, mint a milliókat, ellentétben Inzaghival.
És ha oda is igazol a sok láma pénzért, mit érnek vele? Senki nem nézi a meccseket, a stadionokban nincsen hangulat, az ázsiai BL pedig az amerikai középsulis kosárbajnokság szintjén van. Én örülnék, ha ezek a játékosok is lehúznák magukat a WC-n, annyival kisebb lenne a konkurencia. :)
möszi
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: möszi »

PellerG írta: 2025.06.08. 21:15
Baggio85 írta: 2025.06.08. 19:43 Nagyon röhögnék, ha Inzaghinak beígértek volna mindenféle igazolást (Osimhen, B.Fernandes, Theo), aztán mindenki inkább a presztízst választaná, mint a milliókat, ellentétben Inzaghival.
Fernandes már egy hete, Osimhen ma, Theo meg várhatóan hamarosan offol, mivel már más bal WB neveket írnak oda.
Inzaghi jól járt (négyszeres fizu), de világverő csapatra szerintem nem kell ott berendezkednie.
Hát ja … az ázsiai bl-ben az eddig ismer MC, Barca, Bayern stb. csapatok helyett majd megmérkőzhet a Vietnam Red Stars-al. 😀 Kívánom neki, hogy sokáig maradjon ott és ha kirúgják, teve..art még mindig lapátolhat. :)
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6022
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

möszi írta: 2025.06.08. 21:37
PellerG írta: 2025.06.08. 21:15
Baggio85 írta: 2025.06.08. 19:43 Nagyon röhögnék, ha Inzaghinak beígértek volna mindenféle igazolást (Osimhen, B.Fernandes, Theo), aztán mindenki inkább a presztízst választaná, mint a milliókat, ellentétben Inzaghival.
Fernandes már egy hete, Osimhen ma, Theo meg várhatóan hamarosan offol, mivel már más bal WB neveket írnak oda.
Inzaghi jól járt (négyszeres fizu), de világverő csapatra szerintem nem kell ott berendezkednie.
Hát ja … az ázsiai bl-ben az eddig ismer MC, Barca, Bayern stb. csapatok helyett majd megmérkőzhet a Vietnam Red Stars-al. 😀 Kívánom neki, hogy sokáig maradjon ott és ha kirúgják, teve..art még mindig lapátolhat. :)
Acerbit és Mikhit még elvihette volna, de Romano szerint ez nincs képben.
k.tomi880421
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: k.tomi880421 »

Baggio85 írta: 2025.06.08. 19:43 Nagyon röhögnék, ha Inzaghinak beígértek volna mindenféle igazolást (Osimhen, B.Fernandes, Theo), aztán mindenki inkább a presztízst választaná, mint a milliókat, ellentétben Inzaghival.
A szaudi ligának meg az ázsiai BL-nak sincs presztizse. Egyetlen dolog miatt ment oda Inzaghi az évi 26m eurós fizu miatt. Emiatt nem hinném, hogy azzal csábították oda, hogy "mindenféle igazolást kap". Egyszerűen a fizuval csábították oda, az Al Hilal kerete pedig így is a legjobb a szaudi ligában ott van Bono, Joao Cancelo, Koulibaly, Milinkovic-Savic, Malcom, Ruben Neves pl.

Én 2 dolog miatt csalódtam benne:
1.: Hogy már egy ideje voltak pletykák az Al Hilallal vele kapcsolatban de valószínű hárított az Inter felé úgy, hogy mindenkit ennyire váratlanul ért és ezzel szar helyzetbe hozva azt a csapatot akivel híres és kelendő lett.
2.: 14 évnyi kemény- és sikeres munkáját áldozta fel a pénzért még akkor is, ha lesz olyan csapat aki 2 év múlva leigazolná újra az EU-s csapatok közül. Persze csak akkor ha nem marad ott mert kap egy új zsíros szerződést. Azt meg tudjuk, hogy az ügynöke mennyire ügyes abban, hogy új és magasabb fizus szerződést követeljen az aktuális csapatától.
k.tomi880421
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2021.06.01. 22:17

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: k.tomi880421 »

Ehhez mondjuk még hozzáteszem, hogy biztos vagyok abban, hogy egy-két Inter játékost is meg fog környékezni Inzaghi és az Al Hilal és az nem Mikhitaryan meg Acerbi lesz akikhez annyira ragaszkodott nálunk hanem pl Barella vagy Bastoni. Nagyon remélem, hogy nem fogok csalódni az utóbbi kettőben.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

k.tomi880421 írta: 2025.06.08. 22:24 csalódtam benne:
1.: Hogy már egy ideje voltak pletykák az Al Hilallal vele kapcsolatban de valószínű hárított az Inter felé úgy, hogy mindenkit ennyire váratlanul ért és ezzel szar helyzetbe hozva azt a csapatot akivel híres és kelendő lett.
Teljesen egyetertek, szerintem is ez volt egy finoman szolva sem szep dolog tole.
Annak oka van, hogy miert gondolta azt a teljes szakmai vezetes, es a jatekosok is, hogy Inzaghi marad.
Inzaghi valamivel erre okot adott, valamit biztosan kozolt, hogy mindenki megvolt gyozodve a maradasarol.
Mint kiderult ezert sem targyaltunk senkivel, mert megvoltunk gyozodve Inzaghi maradasrol.
Ennek pedig oka van, az ok pedig Inzaghi egyertelmuen.
Csak hat valamiert o megvezette a vezetoket, jatekosokat, mindenkit, mert mint kiderult sokaktol, Inzaghi het elejen kozolte a donteset hogy elmegy.
Ez pedig valosagos hidegzuhany volt, es ahogy jatekosaink fogalmaznak, igazi sokk.
Senki nem keszult erre valamiert, es erre az okot csak Inzaghi adhatta meg valamivel.
Nem teljesen ertem miert igy csinalta ezt Inzaghi...
Nagyon nem volt szep, nem volt korrekt, es nem volt ez fair tole se a vezetes fele, se a jatekosok fele, se a szurkolok fele, es ugy eleve az Inter fele.

Nem azzal van a baj, hogy elment.
O dontese, manapsag mar tenyleg rettento ritka 4 ev is egy helyen, es hat nagyon de nagyon keves edzo mondana nemet egy ilyen ajanlatra.
Szoval eddig ok...
De ahogyan ezt kezelte, ahogyan megvezetett mindekit, ugy osszesegeben az Intert mindenestul, es ahogy kicseszett azzal a csapattal akik altal idezve toled "akivel híres és kelendő lett", na ez nagyon nem volt szep tole, es hasznalhatnank csunyabb szavakat is.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

interfan írta: 2025.06.08. 23:21
k.tomi880421 írta: 2025.06.08. 22:24 csalódtam benne:
1.: Hogy már egy ideje voltak pletykák az Al Hilallal vele kapcsolatban de valószínű hárított az Inter felé úgy, hogy mindenkit ennyire váratlanul ért és ezzel szar helyzetbe hozva azt a csapatot akivel híres és kelendő lett.
Teljesen egyetertek, szerintem is ez volt egy finoman szolva sem szep dolog tole.
Annak oka van, hogy miert gondolta azt a teljes szakmai vezetes, es a jatekosok is, hogy Inzaghi marad.
Inzaghi valamivel erre okot adott, valamit biztosan kozolt, hogy mindenki megvolt gyozodve a maradasarol.
Azért ennek van egy logikusnak tűnő magyarázata és érdekes, hogy pont Te nem látod :) , aki, ha jól emlékszem múltkor bemásolta, hogy mit nyilatkozott a felesége: mert Inzaghi a DÖNTŐ UTÁN döntötte el, hogy elmegy!!!
Nyilvan minden tekintetben csak találgatunk, de az simán elképzelhető, hogy a döntő eredménye után Inzaghi át(újra)gondolta a helyzetét.
Egyrészről átlátta, hogy ezzel a csapattal (legyen bármilyen mercato) jövőre nincs már ereje (főleg lelki) odaérni megint a BL döntőre, amire most feltettek mindent egy lapra. A Scudetto meg egész egyszerűen őt jelenleg nem motiválta.
Másrészt meg nem tudhatta, hogy lesz-e még egyszer esélye ennyi pénzért elmenni edzőnek valahova... Azért én a BL döntő után olvasgattam olyan híreket, hogy a szaúdiak is átgondolják Inzaghi szerződtetését, mert nem mutat jól egy olyan edző náluk, akinek a csapatára ilyen vereséget mértek. Ők ugye főleg a vb-jük miatt szeretnék reklámozni a futballjukat.
Szóval röviden, tömören, valószínűleg a végső döntést a BL után hozta meg Inzaghi, nyilván annak eredményeként, hogy korábban már voltak "puhatolózások". Egy ilyen forgatókönyv egyáltalán nem elképzelhetetlen. Ha jól emlékszem még azt is Te írtad korábban, hogy a szaúdi pletykákat Inzaghi csak a magasabb fizetésére akarta felhasználni nálunk. Csak aztán jött a BL döntő...
Interfan1000
Hozzászólások: 780
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Szerintem Inzaghi nem nagyon fog igazolni tőlünk senkit…most fog megdőlni az a tézis, hogy csak azért ragaszkodott a megszokott idősebb játékosaihoz, mert egy idióta és nem azért mert nem volt pénz más játékosokra!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Kozben Chivu hivatalosan is szerzodesbontott a Parmaval.
Tombi1986
Hozzászólások: 1509
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Samuel lesz Chivu másodedzője 🙃
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6022
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Interfan1000 írta: 2025.06.09. 09:48 Szerintem Inzaghi nem nagyon fog igazolni tőlünk senkit…most fog megdőlni az a tézis, hogy csak azért ragaszkodott a megszokott idősebb játékosaihoz, mert egy idióta és nem azért mert nem volt pénz más játékosokra!
https://m.fcinternews.it/news/ricardo-r ... nza-984312

Egyértelmű fétises.
HerfortBalazs
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: HerfortBalazs »

Materazzi is kaphatna valami szerepet, mondjuk nevelesi tanacsado.
möszi
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Tombi1986 írta: 2025.06.09. 12:36 Samuel lesz Chivu másodedzője 🙃
Legalább érzelmes lesz a váltás. Két hősünk lesz a kispadon + ugye ott van Capitano a vezetőségben. :) Ennek speciel nagyon örülök. Nekem Walter btw. Zanetti után az egyik örök kedvencem. Football managerben is addig hosszabbítottam vele mindig, amíg vissza nem vonult. :) Soha nem engedtem el lejárt szerződéssel. :)
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Hivatalosan is Chivu az Inter uj edzoje.
2027-ig irt ala, es evenkenti 2.5m euros fizetest kap.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6022
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

möszi írta: 2025.06.09. 13:25
Tombi1986 írta: 2025.06.09. 12:36 Samuel lesz Chivu másodedzője 🙃
Legalább érzelmes lesz a váltás. Két hősünk lesz a kispadon + ugye ott van Capitano a vezetőségben. :) Ennek speciel nagyon örülök. Nekem Walter btw. Zanetti után az egyik örök kedvencem. Football managerben is addig hosszabbítottam vele mindig, amíg vissza nem vonult. :) Soha nem engedtem el lejárt szerződéssel. :)
Nem jön Samuel, közben megerősítette Scaloni.
Volt megkeresés, de nem vállalta.
Megy tovább a keresés.

https://m.fcinternews.it/focus/samuel-n ... are-984336
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

PellerG írta: 2025.06.09. 18:30
möszi írta: 2025.06.09. 13:25
Tombi1986 írta: 2025.06.09. 12:36 Samuel lesz Chivu másodedzője 🙃
Legalább érzelmes lesz a váltás. Két hősünk lesz a kispadon + ugye ott van Capitano a vezetőségben. :) Ennek speciel nagyon örülök. Nekem Walter btw. Zanetti után az egyik örök kedvencem. Football managerben is addig hosszabbítottam vele mindig, amíg vissza nem vonult. :) Soha nem engedtem el lejárt szerződéssel. :)
Nem jön Samuel, közben megerősítette Scaloni.
Volt megkeresés, de nem vállalta.
Megy tovább a keresés.

https://m.fcinternews.it/focus/samuel-n ... are-984336
Azert ez is erdekes, hogy masodedzo jeloltek is dobjak vissza az Intert...

Visszautasitotta az Intert Martusciello, majd most Samuel is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Biasin szerint az Internel es Marottanal egyertelmuen Allegri lett volna az A opcio es a fo terv.
Viszont mivel az Inter egyaltalan nem szamolt Inzaghi tavozasaval, es ez varatlanul ert mindenkit multhet elejen, ezert Allegri addigra mar alairt a Milanhoz, ezert jott a Fabregas, majd Vieira, vegul Chivu terv es nevek.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6022
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Érdekes az edzői stáb összetétele most, Chivu és Kolarov (ő lesz a segédedző végül) is úgy mentek el, hogy fizettünk is ezért szerződésüket felbontva.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

PellerG írta: 2025.06.10. 22:41 Érdekes az edzői stáb összetétele most, Chivu és Kolarov (ő lesz a segédedző végül) is úgy mentek el, hogy fizettünk is ezért szerződésüket felbontva.
Kolarov??? :shock: Van baj...
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Baggio85 írta: 2025.06.10. 22:55
PellerG írta: 2025.06.10. 22:41 Érdekes az edzői stáb összetétele most, Chivu és Kolarov (ő lesz a segédedző végül) is úgy mentek el, hogy fizettünk is ezért szerződésüket felbontva.
Kolarov??? :shock: Van baj...
Visszautasitotta a masodedzoi posztot eloszor Martusciello, majd Samuel is.
Itt is volt kaosz szepen...

Ugynezki Kolarov sikerult...
segogabor
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:31
Tartózkodási hely: Győr

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: segogabor »

interfan írta: 2025.06.11. 05:32
Baggio85 írta: 2025.06.10. 22:55
PellerG írta: 2025.06.10. 22:41 Érdekes az edzői stáb összetétele most, Chivu és Kolarov (ő lesz a segédedző végül) is úgy mentek el, hogy fizettünk is ezért szerződésüket felbontva.
Kolarov??? :shock: Van baj...
Visszautasitotta a masodedzoi posztot eloszor Martusciello, majd Samuel is.
Itt is volt kaosz szepen...

Ugynezki Kolarov sikerult...
Én ezt nem értem,senki nem emlékszik ,hogy ez Buzi Kolarov ,hogy viselkedett az Interrel?
Az utolso utáni eurót is kifizetette, és nem volt hajlandó semmi komprumisszumra ,hogy felbontsuk a szerződését.
Egyszerűen katasztrófa,hogy ilyen emberek visszatérnek a klubhoz. Ez a szakmai stáb ugyanolyan kudarc ,mint az edzőkeresésünk sajnos.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31664
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)

Hozzászólás Szerző: interfan »

segogabor írta: 2025.06.11. 08:25
interfan írta: 2025.06.11. 05:32
Baggio85 írta: 2025.06.10. 22:55

Kolarov??? :shock: Van baj...
Visszautasitotta a masodedzoi posztot eloszor Martusciello, majd Samuel is.
Itt is volt kaosz szepen...

Ugynezki Kolarov sikerult...
Én ezt nem értem,senki nem emlékszik ,hogy ez Buzi Kolarov ,hogy viselkedett az Interrel?
Az utolso utáni eurót is kifizetette, és nem volt hajlandó semmi komprumisszumra ,hogy felbontsuk a szerződését.
Egyszerűen katasztrófa,hogy ilyen emberek visszatérnek a klubhoz. Ez a szakmai stáb ugyanolyan kudarc ,mint az edzőkeresésünk sajnos.
Hat igen, es ult a lelaton a VIP paholyban es pezsgozott.
Termeszetesen 1db eurol nem mondott le...

Ujabb Szanalmas dontes, ami sajnos minket minosit, hogy egy ilyen ember visszaterhet...
Kar hogy Vidal meg focizik, ha mar visszavonult volna, ezzel a "fantasztikus stabbal" o is biztosan erkezne...
Válasz küldése