Amen!interfan írta: ↑2025.08.22. 19:10Biasin szerint is Ausilio a nyari mercato vegevel tavozik a Szaudi Al Hilal csapatahoz.interfan írta: ↑2025.08.19. 22:54 Szaudi allami media bejelentette, az Al Hilal megallapodott egy europai top klub jelenlegi sportigazgatojaval, aki szeptembertol csatlakozik az Al Hilalhoz.
SportItalia utan a Sky is megerositi, Ausilio szivesen csatlakozna az Al Hilalhoz, es elvallalna a Szaudi klub sportigazgatoi posztjat.
A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming
-
MLK
- Hozzászólások: 403
- Csatlakozott: 2023.07.19. 14:01
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
- PellerG
- Hozzászólások: 6022
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Ugyanezt akartam írni, köszi.MLK írta: ↑2025.08.22. 19:11Amen!interfan írta: ↑2025.08.22. 19:10Biasin szerint is Ausilio a nyari mercato vegevel tavozik a Szaudi Al Hilal csapatahoz.interfan írta: ↑2025.08.19. 22:54 Szaudi allami media bejelentette, az Al Hilal megallapodott egy europai top klub jelenlegi sportigazgatojaval, aki szeptembertol csatlakozik az Al Hilalhoz.
SportItalia utan a Sky is megerositi, Ausilio szivesen csatlakozna az Al Hilalhoz, es elvallalna a Szaudi klub sportigazgatoi posztjat.
Legyen igaz, és ne Baccin vegye át a helyét.
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Romano is megerositi, 100%-ig igaz az Ausilio-Al Hilal szal.
Ausilio nyitott az uj projektre, hiaba nem kapna sokkal tobb penzt mint az Internel.
Romano kiemeli, hamarosan kiderul, valoban valt e Ausilio.
Sportmediaset es a SportItalia ujra megerositi, amennyiben Ausilio tavozik, akkor az Inter nem keres uj sportigazgatot, es az eddigi Ausilio seged/tanitvany, Dario Baccin lesz az Inter uj sportigazgatoja.
Ausilio nyitott az uj projektre, hiaba nem kapna sokkal tobb penzt mint az Internel.
Romano kiemeli, hamarosan kiderul, valoban valt e Ausilio.
Sportmediaset es a SportItalia ujra megerositi, amennyiben Ausilio tavozik, akkor az Inter nem keres uj sportigazgatot, es az eddigi Ausilio seged/tanitvany, Dario Baccin lesz az Inter uj sportigazgatoja.
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
SportItalia legfrisebb hirei szerint Ausilio vinne magaval Baccint is az Al Hilalhoz.
-
MLK
- Hozzászólások: 403
- Csatlakozott: 2023.07.19. 14:01
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
A végén még csillagos ötösre fogom értékelni a mercatót
- PellerG
- Hozzászólások: 6022
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Kíváncsi lennék, kit képzelne el Marotta a helyére.
Remélem nem megint az első random ex-juvés opciót (mint több területen is már a háttérstábban).
https://x.com/NicoSchira/status/1960453 ... mVMaA&s=19
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Erdekes egyebkent, hogy a Szaudi media is arrol ir, hogy Ausilio vinne magaval Baccint is.PellerG írta: ↑2025.08.27. 00:00Kíváncsi lennék, kit képzelne el Marotta a helyére.
Remélem nem megint az első random ex-juvés opciót (mint több területen is már a háttérstábban).
https://x.com/NicoSchira/status/1960453 ... mVMaA&s=19
Igy ha valoban lepne Piero, akkor Baccin nehezen lenne az utod.
Ha mar ex Juves.
Marotta haverja Paratici (akivel 14 evig dolgozott egyutt), ugynezki visszater a Tottenhambe.
Nem tudom ki lehetne jo jelolt.
Fogalmam sincs...
Kulfoldit eleve nem hoznank, maradnak az olasz nevek.
Van valaki aki jo?
-
FEKA84
- Hozzászólások: 185
- Csatlakozott: 2019.07.16. 09:13
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Monchi. Volt Romában is azt hiszem.
-
MLK
- Hozzászólások: 403
- Csatlakozott: 2023.07.19. 14:01
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Hát ahol én jól sikerült építkezést láttam, aminek eredménye is volt, (jobb helyezés a tabellán, jó játékosok találása, kinevelése) az például a Bologna és az Atalanta.
Most a Como (talán), de a kassza miatt az egy teljesen más kávéház.
Ami nekem az utóbbi időben megsüvegelendő az a milannak az eladásoknál végzett munkája.
A lényeg, hogy nem tudom, ki ill. kik vehetnék át a helyüket, de remélem ez egy lehetőségként lesz felfogva, és egy megújulásként. Floppok biztosan lesznek mindig, de az eladások soha nem mentek. A fiatal tehetségek monitorozásánál is jobban fel kellene készülni, és a lejárt szerződésű játékosoknál is megfontoltabbnak kellene lenni.
Persze voltak nagyon jól sikerült igazolások is, és az elmúlt évek eredményei magukért beszélnek, de mindent összevetve remélem Marotta megtalálná a 2.0-ás fiatalabb kiadású mását.
Most a Como (talán), de a kassza miatt az egy teljesen más kávéház.
Ami nekem az utóbbi időben megsüvegelendő az a milannak az eladásoknál végzett munkája.
A lényeg, hogy nem tudom, ki ill. kik vehetnék át a helyüket, de remélem ez egy lehetőségként lesz felfogva, és egy megújulásként. Floppok biztosan lesznek mindig, de az eladások soha nem mentek. A fiatal tehetségek monitorozásánál is jobban fel kellene készülni, és a lejárt szerződésű játékosoknál is megfontoltabbnak kellene lenni.
Persze voltak nagyon jól sikerült igazolások is, és az elmúlt évek eredményei magukért beszélnek, de mindent összevetve remélem Marotta megtalálná a 2.0-ás fiatalabb kiadású mását.
- PellerG
- Hozzászólások: 6022
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Martinez:
Inzaghi soha nem mondta nekunk, hogy ajanlatot kapott, es tavozna.
O egy igazi profi volt, mindenki imadott vele dolgozni.
O volt a mi vezetonk, a mi vezerunk.
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Moretto es Romano szerint Ausilio nem dontott meg.
Az ajanlat az asztalon, es Ausilion mulik a dontes.
https://www.fcinter1908.it/calciomercat ... aba-inter/
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Moretto szerint nem csak Fabregas es Vieira, hanem Xavi is nagyon komoly jelolt volt az Internel a nyaron.
A targyalasokat meg is kezdte az Inter, viszont Xavi szinten nemet mondott az Internek.
A targyalasokat meg is kezdte az Inter, viszont Xavi szinten nemet mondott az Internek.
- PellerG
- Hozzászólások: 6022
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
- Festa
- Hozzászólások: 8224
- Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Nálunk az utolsó 10 évben 2 sikeres nem olasz edző azaz Mourinho és Leonardo a többi megbukott.
Xavi kb akkora hasalás lett volna nálunk mint Frank De boer volt.Aki játékosként sem játszott olaszban és edzőként sem az nem érti a Calcio légkörét és a taktikus focit.
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Sole 24 es Carlo Festa szerint az Oaktree elkezdte az Intert arulni, es kesz az eladasra.
Perzsa Obol menti befektetonek, valamint Usa maganbefektesi csoportoknak ajanlottak fel az Intert.
Az Oaktree 1,5 milliard euroert arulja a klubot, ebben benne vannak a hitelek.
Ami a problemat jelenti, a stadion projekt koruli bizonytalansag, ez hatraltatja az Inter eladasat.
Egy meghatarozott, jovahagyott, es engedelyekkel, kesz terv nelkul az uj stadion kapcsan, nagyon nehez meggyozni az erdeklodoket, hogy ekkora osszegert megvegyek az Intert.
A modern stadion, es az altala kinalt magas bevetelek ranyomjak a belyeget a bevetelekre, es hosszutavu nyereseges mukodes nelkul, nem igazan vannak erdeklodok.
A kockazat az, hogy az Oaktree nem talal befektetot, aki ilyen jovoben kilatasokkal ekkora osszeget fizetne az Interert egy ennyire bizonytalan es instabil kornyezetben.
Sole24 kiemeli, az Inter eladasa csakis a penzugyi merlegen mulik azaz a megfelelo hosszutavu jovokepen a biztositott nyereseges mukodesen.
A helyzet jelenleg nagyon osszetett.
Perzsa Obol menti befektetonek, valamint Usa maganbefektesi csoportoknak ajanlottak fel az Intert.
Az Oaktree 1,5 milliard euroert arulja a klubot, ebben benne vannak a hitelek.
Ami a problemat jelenti, a stadion projekt koruli bizonytalansag, ez hatraltatja az Inter eladasat.
Egy meghatarozott, jovahagyott, es engedelyekkel, kesz terv nelkul az uj stadion kapcsan, nagyon nehez meggyozni az erdeklodoket, hogy ekkora osszegert megvegyek az Intert.
A modern stadion, es az altala kinalt magas bevetelek ranyomjak a belyeget a bevetelekre, es hosszutavu nyereseges mukodes nelkul, nem igazan vannak erdeklodok.
A kockazat az, hogy az Oaktree nem talal befektetot, aki ilyen jovoben kilatasokkal ekkora osszeget fizetne az Interert egy ennyire bizonytalan es instabil kornyezetben.
Sole24 kiemeli, az Inter eladasa csakis a penzugyi merlegen mulik azaz a megfelelo hosszutavu jovokepen a biztositott nyereseges mukodesen.
A helyzet jelenleg nagyon osszetett.
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Gazzetta szerint Chivu kapcsan egyre nagyobb a bizonytalansag.
A szurkolok mar regota tamadjak, de lassan a vezetesnek is el kell gondolkozni a jovon.
Jelenleg valsag meg nincs, de eredmenyeket kell felmutatni.
Gazzetta szerint amennyiben az eredmenyek nem jonnek, es Chivut menesztene az Inter, sok olasz alma Mourinho visszaterese.
Gazzetta kiemeli, Mourinho ujra egyesithetne a jelenleg nagyon megosztott Intert.
Goal.com szerint a kovetkezo ket meccs kulcsfontossagu Chivu jovoje szempontjabol.
Kotelezo nyernie az Ajax es a Sassuolo ellen is.
Kiemelik Chivu negativ rekord Serie A rajtjat, valamint a pocsek osszmerleget az eddigi 7 Interes tetmeccsen.
Chivutol meg De Boer is jobban kezdett az elso 7 Interes tetmeccsen.
Goal.com szerint Chivu alatt inogni kezdett a kispad, es ezt most kell allitania az Ajax es a Sassuolo kotelezo legyozesevel.
Xavi neve ujra erosen felmerulhet valtas eseten.
Vegeztul Mourinho es Xavi neven kivul az olasz sajto bedobta mar Spalletti nevet is mint opcio, ha Chivu menesztesre kerulne a kovetkezo idoszakban.
A szurkolok mar regota tamadjak, de lassan a vezetesnek is el kell gondolkozni a jovon.
Jelenleg valsag meg nincs, de eredmenyeket kell felmutatni.
Gazzetta szerint amennyiben az eredmenyek nem jonnek, es Chivut menesztene az Inter, sok olasz alma Mourinho visszaterese.
Gazzetta kiemeli, Mourinho ujra egyesithetne a jelenleg nagyon megosztott Intert.
Goal.com szerint a kovetkezo ket meccs kulcsfontossagu Chivu jovoje szempontjabol.
Kotelezo nyernie az Ajax es a Sassuolo ellen is.
Kiemelik Chivu negativ rekord Serie A rajtjat, valamint a pocsek osszmerleget az eddigi 7 Interes tetmeccsen.
Chivutol meg De Boer is jobban kezdett az elso 7 Interes tetmeccsen.
Goal.com szerint Chivu alatt inogni kezdett a kispad, es ezt most kell allitania az Ajax es a Sassuolo kotelezo legyozesevel.
Xavi neve ujra erosen felmerulhet valtas eseten.
Vegeztul Mourinho es Xavi neven kivul az olasz sajto bedobta mar Spalletti nevet is mint opcio, ha Chivu menesztesre kerulne a kovetkezo idoszakban.
- hvmetal
- Hozzászólások: 3594
- Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
- Tartózkodási hely: Miskolc
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Inkább Mourinho.
Nem bajnokságot kell nyernie , BL indulás és megélni a BL tavaszt. Erre még jó lehet. Chivunál átmenetileg sokkal jobb.
Nem bajnokságot kell nyernie , BL indulás és megélni a BL tavaszt. Erre még jó lehet. Chivunál átmenetileg sokkal jobb.
- PellerG
- Hozzászólások: 6022
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Ezt a Mourinho-témát el kéne már engedni.
Rég volt, nagyon szép volt, az elmúlt évek már nagyon nem pozitív képet adnak ki róla, itt csak rombolhat a renoméján.
Ráadásul ő is 3 védőzik, nem erőltetném egy valag fizetésért.
Ha van egy kis szerencsénk, Xavi elkerül minket.
Én valamiért azt érzem, ha valamikor váltás, feltörekvő olasz név kerülne elő, mint Motta vagy Palladino...
Rég volt, nagyon szép volt, az elmúlt évek már nagyon nem pozitív képet adnak ki róla, itt csak rombolhat a renoméján.
Ráadásul ő is 3 védőzik, nem erőltetném egy valag fizetésért.
Ha van egy kis szerencsénk, Xavi elkerül minket.
Én valamiért azt érzem, ha valamikor váltás, feltörekvő olasz név kerülne elő, mint Motta vagy Palladino...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PellerG 2025.09.14. 08:14-kor.
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Mourinhot en sem eroltetnem, nagyon nem.PellerG írta: ↑2025.09.14. 07:43 Ezt a Mourinho-témát el kéne már engedni.
Rég volt, nagyon szép volt, az elmúlt évek már nagyon nem pozitív képet adnak ki róla, itt csak rombolhat a renoméján.
Ráadásul ő is 3 védőzik, nem erőltetném egy valag fizetésért.
Van van egy kis szerencsénk, Xavi elkerül minket.
Én valamiért azt érzem, ha valamikor váltás, feltörekvő olasz név kerülne elő, mint Motta vagy Palladino...
De szerintem alapbol sem lesz o komolyan tema, hiaba irja most a Gazzetta.
8-10m fizeteseket nem fogunk adni, o meg 3-4m-ert ide nem jon.
En egyebkent Mottat tamogatnam.
Aki szerintem meg opcio lehet, az az olasz media altal is bedobott Spalletti.
Mai napig olyan halaval beszel rola Ausilio es Marotta is, hogy o epitette fel ujra az Intert, o tette le az alapokat a Scudetto gyoztes csapathoz, stb.
Egyelore nem dobtak meg be a lapok, de en egy Mancini 3.0-at sem zarnek ki ismerve az Intert.
-
Francesco
- Hozzászólások: 2128
- Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Ahogy az látható a csapat eladása ismét előtérben van. Ez sok mindent megmagyaráz. Azt is, hogy miért nem gondolkodott a vezetőség nagyobb névben és, hogy miért utasította el a szerződést Chivu-n kívül mindenki. Egy új tulajdonos sokszor saját maga akarja eldönteni az edző személyét így nagyon kiszámíthatatlan minden jelölt számára ez a poszt. Senki nem hagyja ott a csapatát és a projektjét valamiért, ami lehet csak egy szezonig tartana. Így lett Chivu az edzőnk, aki megtette a múltja végett is. Persze lehetne olyan szerződést ajánlani, ami védi az edzőt, de vélhetően az Oaktree ezt nem akarta, hogy minél kedvezőbb legyen az eladási oldal ajánlata.
Továbbra is azt gondolom, hogy vezetői probléma van, nem edző. A fentiek persze nagyon árnyalják ezt a képet és gondolatot, bár az átigazolási piacon való mozgás inkább az érthetetlen kategória, viszont az idő igazolhatja őket még.
Chivuval az Inter megy előre, támad (sokszor fejetlenül), szívvel játszik a csapat. Jönnek a beadások és feljebb van tolva a gárda. Ezek rendben is vannak. A pontosság, az átmenetek, a középpályás védekezés és maga a védekezés az, ami iszonyat gyenge. De ez már tavaly sem volt acélos. Ha erre, ezekre lesz megoldása és egy kicsit megtalálja az egyensúlyt, akkor nem lesz edzőkérdés, már csak a fentiek miatt sem. Ehhez most egy nagyon ideális sorozat következik, melynek végére akár a bajnokságban ismét közel kerülhetünk az első helyhez. Azért is drukkolok neki, mert nagyon kockázatot vállalt, hogy jött és nem ő tehet ezekről a dolgokról, nagyon kellemetlen helyzetbe hozták. Ha tényleg az eladás miatt kellett edző, akkor ő alkalmas lehet, felesleges lesz váltani, ha összeszedi a csapatot. Ennek az évnek rá kéne mennie arra, hogy a Sommer, Acerbi, Miki hármast fiatalokra cseréljük és kiderül az igaolások mennyire válnak be.
Továbbra is azt gondolom, hogy vezetői probléma van, nem edző. A fentiek persze nagyon árnyalják ezt a képet és gondolatot, bár az átigazolási piacon való mozgás inkább az érthetetlen kategória, viszont az idő igazolhatja őket még.
Chivuval az Inter megy előre, támad (sokszor fejetlenül), szívvel játszik a csapat. Jönnek a beadások és feljebb van tolva a gárda. Ezek rendben is vannak. A pontosság, az átmenetek, a középpályás védekezés és maga a védekezés az, ami iszonyat gyenge. De ez már tavaly sem volt acélos. Ha erre, ezekre lesz megoldása és egy kicsit megtalálja az egyensúlyt, akkor nem lesz edzőkérdés, már csak a fentiek miatt sem. Ehhez most egy nagyon ideális sorozat következik, melynek végére akár a bajnokságban ismét közel kerülhetünk az első helyhez. Azért is drukkolok neki, mert nagyon kockázatot vállalt, hogy jött és nem ő tehet ezekről a dolgokról, nagyon kellemetlen helyzetbe hozták. Ha tényleg az eladás miatt kellett edző, akkor ő alkalmas lehet, felesleges lesz váltani, ha összeszedi a csapatot. Ennek az évnek rá kéne mennie arra, hogy a Sommer, Acerbi, Miki hármast fiatalokra cseréljük és kiderül az igaolások mennyire válnak be.
- hvmetal
- Hozzászólások: 3594
- Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
- Tartózkodási hely: Miskolc
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Kár , hogy se Mancs , se Spal nem tud nemzetközi szinten meccselni . Egy BL kiesés és egy 2. hely nem fog fizetni. Ha nincs pénz akkor, hogy lesz Miki , Acerbi lecserélve ?
Ennél lehet még lejjebb.
Ennél lehet még lejjebb.
- hvmetal
- Hozzászólások: 3594
- Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
- Tartózkodási hely: Miskolc
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Meddig szól a szerződése ? Fizu ?
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Az a helyzet, hogy a klub eladasa evek ota tema.Francesco írta: ↑2025.09.14. 08:30 Ahogy az látható a csapat eladása ismét előtérben van. Ez sok mindent megmagyaráz. Azt is, hogy miért nem gondolkodott a vezetőség nagyobb névben és, hogy miért utasította el a szerződést Chivu-n kívül mindenki. Egy új tulajdonos sokszor saját maga akarja eldönteni az edző személyét így nagyon kiszámíthatatlan minden jelölt számára ez a poszt. Senki nem hagyja ott a csapatát és a projektjét valamiért, ami lehet csak egy szezonig tartana. Így lett Chivu az edzőnk, aki megtette a múltja végett is. Persze lehetne olyan szerződést ajánlani, ami védi az edzőt, de vélhetően az Oaktree ezt nem akarta, hogy minél kedvezőbb legyen az eladási oldal ajánlata.
Továbbra is azt gondolom, hogy vezetői probléma van, nem edző. A fentiek persze nagyon árnyalják ezt a képet és gondolatot, bár az átigazolási piacon való mozgás inkább az érthetetlen kategória, viszont az idő igazolhatja őket még.
Chivuval az Inter megy előre, támad (sokszor fejetlenül), szívvel játszik a csapat. Jönnek a beadások és feljebb van tolva a gárda. Ezek rendben is vannak. A pontosság, az átmenetek, a középpályás védekezés és maga a védekezés az, ami iszonyat gyenge. De ez már tavaly sem volt acélos. Ha erre, ezekre lesz megoldása és egy kicsit megtalálja az egyensúlyt, akkor nem lesz edzőkérdés, már csak a fentiek miatt sem. Ehhez most egy nagyon ideális sorozat következik, melynek végére akár a bajnokságban ismét közel kerülhetünk az első helyhez. Azért is drukkolok neki, mert nagyon kockázatot vállalt, hogy jött és nem ő tehet ezekről a dolgokról, nagyon kellemetlen helyzetbe hozták. Ha tényleg az eladás miatt kellett edző, akkor ő alkalmas lehet, felesleges lesz váltani, ha összeszedi a csapatot. Ennek az évnek rá kéne mennie arra, hogy a Sommer, Acerbi, Miki hármast fiatalokra cseréljük és kiderül az igaolások mennyire válnak be.
Tavaly is az volt, iden is, 3 eve, 5 eve is, ez nalunk konstant dolog.
Ez szerintem semmiben nem befolyasolta az edzokerdest sem nyaron, sem most.
-
Francesco
- Hozzászólások: 2128
- Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Ez azért nem biztos, mert hiába volt terítéken a klub eladása egyáltalán nem volt reális az hogy el lesz adva klub ahogyan nem is lett. Miért? Egy felül nem voltak rendezettek a viszonyok másfelől baromi veszteséges volt a klub harmadrészt nagyon nagy rövidlejáratú hitel tartozása volt a csapatnak negyedrészt a stadion. Ma már csak ez utóbbi lóg levegőben, vagyis egyre reálisabb, hogy eladható lesz a csapat. A stadion kérdés is folyamatosan előtérben van, de az egy kardinális kérdés lehet. Egy szó mint 100, hiába volt eladó a csapat már 2020-ban is, realitása valljuk be 0 volt, most azért más a helyzet.
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Az a baj, hogy most se realis, lasd a par nappal ezelotti hirt ezzel kapcsolatban.Francesco írta: ↑2025.09.14. 09:21Ez azért nem biztos, mert hiába volt terítéken a klub eladása egyáltalán nem volt reális az hogy el lesz adva klub ahogyan nem is lett. Miért? Egy felül nem voltak rendezettek a viszonyok másfelől baromi veszteséges volt a klub harmadrészt nagyon nagy rövidlejáratú hitel tartozása volt a csapatnak negyedrészt a stadion. Ma már csak ez utóbbi lóg levegőben, vagyis egyre reálisabb, hogy eladható lesz a csapat. A stadion kérdés is folyamatosan előtérben van, de az egy kardinális kérdés lehet. Egy szó mint 100, hiába volt eladó a csapat már 2020-ban is, realitása valljuk be 0 volt, most azért más a helyzet.
Nyilvan jobb a helyzet mint a KO Zhang korszakban, de egyelore nem igazan latni, hogy 1-2 even belul itt barki megvenne a klubot.
- PellerG
- Hozzászólások: 6022
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Stadion ügyben ugyanúgy semmi konktrétum?
Annyi vízió volt már az elmúlt 5-6 évben, még mindig sehol semmi.
Se saját, se Milannal közös dolog nem halad.
San Siro felújítás is vissza-visszatérő téma...
Annyi vízió volt már az elmúlt 5-6 évben, még mindig sehol semmi.
Se saját, se Milannal közös dolog nem halad.
San Siro felújítás is vissza-visszatérő téma...
- PellerG
- Hozzászólások: 6022
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Rizikós dolog, de ha váltást kéne eszközölnünk, én kivásárolnám Fabregast.PellerG írta: ↑2025.09.14. 07:43 Ezt a Mourinho-témát el kéne már engedni.
Rég volt, nagyon szép volt, az elmúlt évek már nagyon nem pozitív képet adnak ki róla, itt csak rombolhat a renoméján.
Ráadásul ő is 3 védőzik, nem erőltetném egy valag fizetésért.
Ha van egy kis szerencsénk, Xavi elkerül minket.
Én valamiért azt érzem, ha valamikor váltás, feltörekvő olasz név kerülne elő, mint Motta vagy Palladino...
Benne látok fantáziát, 4 védős rendszerünk lenne, teljes új irány indulhatna meg.
Lutri, mert sokat még nem tett le, de a megérzéseim vele jók.
Nálunk ez a nyár a teljes homály volt sajnos.
Sucic és Henrique már az előző szezon végére fixálva lettek.
Viszont ha ennyire Lookmanoltunk volna, és tudtuk elvileg mit akarunk (3-4-2-1-t), akkor elég lett volna 1 játékos hozni (őt), de legalább felvállaltuk volna az irányt.
Viszont ez a Diouf jöjjön, Frattesi maradjon (és hamarosan hosszabbít is), nálam ez teljes amatőrség.
Nálam Ausilio már sokadjára bukott meg, mint keretalakításért felelős szakember, kár, hogy ennek nálunk nincs következménye.
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Fabregas nyaron is elutasitott minket, azota mi valtozott?PellerG írta: ↑2025.09.14. 09:41Rizikós dolog, de ha váltást kéne eszközölnünk, én kivásárolnám Fabregast.PellerG írta: ↑2025.09.14. 07:43 Ezt a Mourinho-témát el kéne már engedni.
Rég volt, nagyon szép volt, az elmúlt évek már nagyon nem pozitív képet adnak ki róla, itt csak rombolhat a renoméján.
Ráadásul ő is 3 védőzik, nem erőltetném egy valag fizetésért.
Ha van egy kis szerencsénk, Xavi elkerül minket.
Én valamiért azt érzem, ha valamikor váltás, feltörekvő olasz név kerülne elő, mint Motta vagy Palladino...
Benne látok fantáziát, 4 védős rendszerünk lenne, teljes új irány indulhatna meg.
Lutri, mert sokat még nem tett le, de a megérzéseim vele jók.
Nálunk ez a nyár a teljes homály volt sajnos.
Sucic és Henrique már az előző szezon végére fixálva lettek.
Viszont ha ennyire Lookmanoltunk volna, és tudtuk elvileg mit akarunk (3-4-2-1-t), akkor elég lett volna 1 játékos hozni (őt), de legalább felvállaltuk volna az irányt.
Viszont ez a Diouf jöjjön, Frattesi maradjon (és hamarosan hosszabbít is), nálam ez teljes amatőrség.
Nálam Ausilio már sokadjára bukott meg, mint keretalakításért felelős szakember, kár, hogy ennek nálunk nincs következménye.
Meg rosszabb is lett a helyzet, vegyen at szezon kozben egy nem szamara alakitott keretet, igazolasokat, teljesen irrealis.
Csunyan hangzik, de neki egy Como sokkal nagyobb biztositek a jovojere nezve.
Nalunk egy 4-5. hely bukas, es vege van.
Comonal egy 8-10. hely is siker, es onnan boven lenne lehetosege tovabblepni.
Most hogy Ausilio csinalta ezt a szanalmas nyarat, Marotta csinalta, mindketten, en nem tudom.
Az viszont fix, hogy nonszensz ami nalunk zajlik majus vege ota...
-
HerfortBalazs
- Hozzászólások: 501
- Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Megmondom őszinten en mar Chivu kinevezesenel elengedtem ezt a szezont. Nem is lepődtem meg az eredmenyeken se az igazolasokon. Milyen igazolasokat fog kerni egy edző akinek meg stabja sincs? Itt pontosan olyan embert akartak aki nem kert uj embereket, nem akar uj taktikat. Ezert nem jött Fabregas es Viera se. Itt abban biztak hogy a tavalyi felallas es emberek altali folytonossag eleg lesz. Belevannak mar fasulva a jatekosok ebbe a rendszerbe meg kicsit szerintem egymasbol is elegük van. Itt 3-4-5 alapembert es felallast kellett volna cserelni. Ez mar Inzaghi alatt szetesett hiaba akarjak folytatni.
Szerintem a szezont biztosan nem Chivuval fejezzük be, de 1-2 meccs mulva se lesz elküldve.
November-December környekeig kihuzza.
Szerintem a szezont biztosan nem Chivuval fejezzük be, de 1-2 meccs mulva se lesz elküldve.
November-December környekeig kihuzza.
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Pont ezt irtam a masik topicba, ilyen nulla csapatokat megfogunk verni, es utana nyugalom lesz atmentileg.HerfortBalazs írta: ↑2025.09.14. 10:19 Megmondom őszinten en mar Chivu kinevezesenel elengedtem ezt a szezont. Nem is lepődtem meg az eredmenyeken se az igazolasokon. Milyen igazolasokat fog kerni egy edző akinek meg stabja sincs? Itt pontosan olyan embert akartak aki nem kert uj embereket, nem akar uj taktikat. Ezert nem jött Fabregas es Viera se. Itt abban biztak hogy a tavalyi felallas es emberek altali folytonossag eleg lesz. Belevannak mar fasulva a jatekosok ebbe a rendszerbe meg kicsit szerintem egymasbol is elegük van. Itt 3-4-5 alapembert es felallast kellett volna cserelni. Ez mar Inzaghi alatt szetesett hiaba akarjak folytatni.
Szerintem a szezont biztosan nem Chivuval fejezzük be, de 1-2 meccs mulva se lesz elküldve.
November-December környekeig kihuzza.
Dehat oktober vege es november vege kozott:
Napoli, Fiorentina, Lazio, Milan, Atletico.
Ha addigra nem tortenik valami drasztikus valtozas, es marad ami most, akkor Chivu baratunkkal jo esellyel ott lesz vege.
- tomika431
- Hozzászólások: 1057
- Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Mourinho nálam mindig egy olyan edző marad akire elismeréssel és köszönettel,hálával nézek vissza hisz szeretet csapatomat a csúcsra jutatta.Ezt soha nem fogom neki elfelejteni. A Gazetta szerint felmerült a neve csak itt már nem az a csapat lenne akit anno edzett,sok minden itt változott azóta mind játékosok,mind vezetés terén. Az akkori csapatában voltak igazi vezérek a pályán pl.Zanetti,Cambiasso,Samuel,Chivu,Maicon,Milito akik igazán fel tudták tüzelni a csapatot ha akadozott a játék vagyis voltak vezér egyéniségek ami sokat számitott. A mai csapatban meg szerintem ilyen vezéreket aligha találunk max Acerbi igy Mourinhounak nehezebb dolga lenne inkább kis királyokat találna.
-
MLK
- Hozzászólások: 403
- Csatlakozott: 2023.07.19. 14:01
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Valami hasonló van bennem is. Nem dőltem a kardomba az eredményt látva, mert az elvárásokat elengedtem.HerfortBalazs írta: ↑2025.09.14. 10:19 Megmondom őszinten en mar Chivu kinevezesenel elengedtem ezt a szezont. Nem is lepődtem meg az eredmenyeken se az igazolasokon. Milyen igazolasokat fog kerni egy edző akinek meg stabja sincs? Itt pontosan olyan embert akartak aki nem kert uj embereket, nem akar uj taktikat. Ezert nem jött Fabregas es Viera se. Itt abban biztak hogy a tavalyi felallas es emberek altali folytonossag eleg lesz. Belevannak mar fasulva a jatekosok ebbe a rendszerbe meg kicsit szerintem egymasbol is elegük van. Itt 3-4-5 alapembert es felallast kellett volna cserelni. Ez mar Inzaghi alatt szetesett hiaba akarjak folytatni.
Szerintem a szezont biztosan nem Chivuval fejezzük be, de 1-2 meccs mulva se lesz elküldve.
November-December környekeig kihuzza.
A meccsből csak kb 10 percet tudtam nézni, de az összefoglaló alapján, azért érdekes volt. Sommernek a két távoli gólt szerintem ilyen távolságból fogni kellett volna. A kisebbik thuram fejes góljánál a védők hol voltak... Már három góllal kevesebb is.
Szét van esve a csapat, vagy inkább nincs összerakva. Chivu marad, mert embert nem fogunk találni aki átvenné az edzői szerepet, szóval így megyünk tovább, és kész.
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Musmarra:
Mar jonnek a hirek az edzovaltasrol, es egyre tobben hangoztatjak Mourinho nevet.
Sracok ezt felejtsetek el.
Nem azert mert Mourinho ne akarna visszaterni, ellenkezoleg, Mourinho evek ota visszaakar terni az Interhez.
De Mourinho ezzel az Inter vezetosseggel soha nem fog tudni visszaterni az Interbe.
Marotta nem akar olyan edzot, akinek a mediahatalma nagyobb mint az ove, es nagyobb mint az Intere.
Mourinho egy olyan edzo, aki a Marotta fele Interbe soha nem fog tudni visszaterni.
Futballban soha nem mond, hogy soha, de erre a helyzetre igenis lehet azt mondani.
Mourinhot visszahozni az elmult evekben nagyon sokszor lett volna lehetosege az Internek.
Mourinho sietve visszatert volna, de biztositalak benneteket, hogy Mourinho meg csak fel sem merult az Internel egyszer sem.
Pontosan azert, mert Marotta nem akar egy olyan edzot, aki eltereli a figyelmet, aki tul nagy media felhajtast csinal, es aki az egojaval az oltozon es klubon belul is feszultseget kelt.
Mourinhot nagyon nehez menedzselni.
Tehat akar helyes, akar nem Marotta elkepzelese (ez nem az en dolgomn megitelni), Mourinho nem tartozott, es nem tartozik azon edzok koze akik az Inter latokorebe vannak.
Es jelenleg szerintem az sem jo, hogy mar a Chivu utodot keressuk.
- Festa
- Hozzászólások: 8224
- Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Mourinhot maximum a romantikus inter drukkerek szeretnék..
Alapvetően ha úgy alakul,hogy Chivut elküldik akkor két elérhető edző van jelenleg.
Az egyik Spaletti a másik pedig Motta.
A kopasz már volt itt és Bl helyre jó volt kétszer igaz csak az utolsó fordulóban értük el a negyedik helyet.
Motta sorsa pedig lehet teljesen másképp alakult volna ha Bremer nem esik ki az idény elején.
Igaz nyilván nem szimpi sokaknak,hogy elment a juve padjára,de ma olyan világot élünk ahol ez már nem sokat számít.
Bármelyik lenne itt jobban megbecsülnék a játékosok mint jelenleg Chivut.
Alapvetően ha úgy alakul,hogy Chivut elküldik akkor két elérhető edző van jelenleg.
Az egyik Spaletti a másik pedig Motta.
A kopasz már volt itt és Bl helyre jó volt kétszer igaz csak az utolsó fordulóban értük el a negyedik helyet.
Motta sorsa pedig lehet teljesen másképp alakult volna ha Bremer nem esik ki az idény elején.
Igaz nyilván nem szimpi sokaknak,hogy elment a juve padjára,de ma olyan világot élünk ahol ez már nem sokat számít.
Bármelyik lenne itt jobban megbecsülnék a játékosok mint jelenleg Chivut.
-
Interfan1000
- Hozzászólások: 780
- Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Én egyáltalán nem temetem Chivu-t, mert nem ő tehet róla h 10 centiről ráfejelik Dumfries kezére a labdát és ezért büntetőt ad a játékvezető, meg arról se tehet h van 4 kapura lövés a Juventus ellen (ráadásul 2 nagyon messziről) és mind gól! Arról se tehet, hogy Lautaro sétálgat és képtelen helyzetbe kerülni!
Amúgy számomra az is szomorú h el kezdték Thuramot elővenni a testvére miatt, pont azt az embert, aki lőtt eddig 3 gólt.
Amúgy számomra az is szomorú h el kezdték Thuramot elővenni a testvére miatt, pont azt az embert, aki lőtt eddig 3 gólt.
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Szerintem meg Mancini az aki felmerulne az altalad emlitett Motta + Spalletti paroson kivul.Festa írta: ↑2025.09.15. 08:48 Mourinhot maximum a romantikus inter drukkerek szeretnék..
Alapvetően ha úgy alakul,hogy Chivut elküldik akkor két elérhető edző van jelenleg.
Az egyik Spaletti a másik pedig Motta.
A kopasz már volt itt és Bl helyre jó volt kétszer igaz csak az utolsó fordulóban értük el a negyedik helyet.
Motta sorsa pedig lehet teljesen másképp alakult volna ha Bremer nem esik ki az idény elején.
Igaz nyilván nem szimpi sokaknak,hogy elment a juve padjára,de ma olyan világot élünk ahol ez már nem sokat számít.
Bármelyik lenne itt jobban megbecsülnék a játékosok mint jelenleg Chivut.
Most megfog nyugodni a helyzet, jonnek a konnyu meccsek amiket behuzunk.
1 honap mulva viszont kezdodik egy brutalis sorozat, benne a Roma, Napoli, Milan, Lazio, Fiorentina, Atletico.
Ott fog eldolni Chivu jovoje, ha addigra csinal valamit, akkor nem lesz valtas, viszont ha marad ami eddig, akkor ott er el majd az Interes karrier vegere.
Novemberig meg nem fogjak se Mottat, se Spallettit, se Mancinit elvinni ugymond "elolunk."
-
R9.
- Hozzászólások: 6345
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
- Tartózkodási hely: Bp
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Szerdán jön még az Ajax–Inter. Ha ott sem nyerünk, azzal elkezdhetjük beütni a szöget Chivu koporsójába
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
SportItalia igazgatoja:
https://www.fcinter1908.it/ultimora/cri ... e-marotta/- Ha nem gondoltad, hogy Inzaghinak van egy megallapodasa a Szaudikkal, akkor elterelodott a figyelmed.
- Ha Londonba mesz, hogy megszerezd Fabregast, de o inkabb a Comoban marad, akkor nincs vonzerod.
- Ha Chivut valasztottad, az azt jelenti, hogy felkeszuletlen ert a helyzet.
- Ausilio De Zerbi hozta volna, de Marotta Chivut valasztotta.
- Aki a sajat maga vesztet okozza, az csakis sajat magat okolhatja.
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Kozben 3,5X szorzora csokkent az odds Chivu menesztesere.
15X indult, volt mar 6X, 4,5X, most pedig 3,5X, egyszoval a bukiknal a "nagy" csapatokat nezve Chivu menesztesere van a legnagyobb esely.
Ami viszont meg erdekesebb, hogy Mourinhora mint uj Inter edzo par napja meg 24X odss volt, ez a mai napon mindossze 4X.
15X indult, volt mar 6X, 4,5X, most pedig 3,5X, egyszoval a bukiknal a "nagy" csapatokat nezve Chivu menesztesere van a legnagyobb esely.
Ami viszont meg erdekesebb, hogy Mourinhora mint uj Inter edzo par napja meg 24X odss volt, ez a mai napon mindossze 4X.
-
R9.
- Hozzászólások: 6345
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:25
- Tartózkodási hely: Bp
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
99%-ig biztos vagyok benne, hogy az a korábban idézett interfan-nyilatkozat teljesen valós: Marotta soha nem gondolt, és nem is fog gondolni Mourinhóra. Viszont ha valami csoda folytán mégis felmerülne a kérdés, hogy Mou vagy Mancini v Spalletti akkor egyértelműen Mou lenne a választás. A triplát sosem tudná lerombolni, az öltözőt viszont össze tudná rántani, és ezzel a kerettel sztem azért lenne keresnivalónk.
De ahogy írtam, szerintem erre semmi esély.
De ahogy írtam, szerintem erre semmi esély.
- vaskalap
- Hozzászólások: 4076
- Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Ha tényleg Mou jönne,az mindennek a legalja lenne.Akkor mélyebben vagyunk,mint gondolnám
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Romano szerint egyelore nincs arra bizonyitek, hogy az Inter komolyan fontolgatna Chivu azonnali meneszteset, viszont a futballban az eredmenyek beszelnek, es alakitanak mindent.
Romano kiemeli, meglatjuk hogy alakulnak az Inter eredmenyei, es ezzel egyutt Chivu jovoje.
Az Inter egyelore bizik Chivuban, es Chivu a sor, hogy a palyan eredmenyeket erjen el.
Romano szinten kiemeli, semmi sem biztos, de Mourinho egyelore nem kotheto kozvetlenul az Interhez.
Mourinho kesz minel elobb visszaterni a munkaba, es uj csapatot talalni.
Romano kiemeli, meglatjuk hogy alakulnak az Inter eredmenyei, es ezzel egyutt Chivu jovoje.
Az Inter egyelore bizik Chivuban, es Chivu a sor, hogy a palyan eredmenyeket erjen el.
Romano szinten kiemeli, semmi sem biztos, de Mourinho egyelore nem kotheto kozvetlenul az Interhez.
Mourinho kesz minel elobb visszaterni a munkaba, es uj csapatot talalni.
- tomika431
- Hozzászólások: 1057
- Csatlakozott: 2010.05.26. 15:02
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Sziasztok! A véleményem az ha már Mancini is kapott egy esélyt hogy visszatérjen hozzánk ami meg is történt akkor szerintem Mourinho is megérdemelne egy esélyt. Mourinho semmivel sem volt rosszabb mint Mancini sőt ő vele ültünk fel Európa trónjára.
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1509
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
15 évvel ezelőtt. Mourinho dolgot elengedném, csak a nimbuszát döntené le, kiöregedett semmi értelme visszahozni.
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1509
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
De Zerbi nem akart jönni. Inzaghi sem volt korrekt, mert nem jelentette be időben…interfan írta: ↑2025.09.15. 11:16 SportItalia igazgatoja:
https://www.fcinter1908.it/ultimora/cri ... e-marotta/- Ha nem gondoltad, hogy Inzaghinak van egy megallapodasa a Szaudikkal, akkor elterelodott a figyelmed.
- Ha Londonba mesz, hogy megszerezd Fabregast, de o inkabb a Comoban marad, akkor nincs vonzerod.
- Ha Chivut valasztottad, az azt jelenti, hogy felkeszuletlen ert a helyzet.
- Ausilio De Zerbi hozta volna, de Marotta Chivut valasztotta.
- Aki a sajat maga vesztet okozza, az csakis sajat magat okolhatja.
-
nemmindegyazneked
- Hozzászólások: 35
- Csatlakozott: 2023.04.19. 09:14
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Ha netán kirúgnák Chivu-t Mourinho biztosan nem lesz inter edző. Bár lehet addig onnan is kirúgják.
FRISS: A Benfica előrehaladott tárgyalásokat folytat José Mourinhóval, miután Bruno Lagé-t az éjszaka folyamán kirúgták!
Értsd meg, hogy Mourinho megnyitotta a kapukat a Benfica előtt, mivel azonnal vissza akar térni az edzősködéshez.
A megállapodás hamarosan megpecsételhető.
(Romano)
FRISS: A Benfica előrehaladott tárgyalásokat folytat José Mourinhóval, miután Bruno Lagé-t az éjszaka folyamán kirúgták!
Értsd meg, hogy Mourinho megnyitotta a kapukat a Benfica előtt, mivel azonnal vissza akar térni az edzősködéshez.
A megállapodás hamarosan megpecsételhető.
- interfan
- Hozzászólások: 31663
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: A stábról (Elnök, edző, vezetőség, stb)
Hala az egnek.nemmindegyazneked írta: ↑2025.09.17. 09:10 Ha netán kirúgnák Chivu-t Mourinho biztosan nem lesz inter edző. Bár lehet addig onnan is kirúgják.![]()
FRISS: A Benfica előrehaladott tárgyalásokat folytat José Mourinhóval, miután Bruno Lagé-t az éjszaka folyamán kirúgták!
Értsd meg, hogy Mourinho megnyitotta a kapukat a Benfica előtt, mivel azonnal vissza akar térni az edzősködéshez.
A megállapodás hamarosan megpecsételhető.(Romano)
Sok sikert neki.
Egyebkent az kemeny, hogy ennyire hirtelen kivagnak egy edzot 1db meccs miatt.
Persze 2.hely csak tavaly, de alig 2 pont lemaradas.
BL-ben bejutottak a 16 koze.
Iden is Portugal szuperkupa gyozelemmel kezdtek.
BL selejtezon a Nizza es a Fenert is kiutottek.
Bajnoksagban 4 meccs = 3 gyozelem, 1X.
Jon egy Qarabag elleni vereseg, es emiatt azonnal kirugas.
Erdekes...