Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming

Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Ahogy látom Thuramnak is jobban fekszik ez a fajta játék. Sajnos pár centit tévedett. Szép támadás volt.
Nem felejtett el a francia focizni ez látszik.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31680
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Audipower írta: 2026.03.14. 16:04 Na jön is a nyugdíjas Mikhy, gondolom a sárgás Sucic helyett. Fantasztikus. Remélem nyáron megy a picsába Acerbivel és Darmiannal kézenfogva.
Rossz nézni Chivu savanyú képét. A kétségbeesés mintaképe szegény.😁
Tenyleg beszelhetett Inzaghival, sargas le ezt a tanacsot az oreg Inzaghi adhatta. :D

Na de komolyra forditva, rugni kell egyet gyorsan, es letudni ezt a meccset.
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Egy valami nem változott: a támadások befejezésénél most is balfaszok vagyunk sajnos.
Ezért nem tudunk komoly csapatok ellen meccset nyerni, mert 10 helyzet kell egy gólhoz a csapatnak.
Avatar
tabi.csaba
Hozzászólások: 936
Csatlakozott: 2010.04.21. 18:45

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: tabi.csaba »

Carlos Augusto A lagjobb képességű Inter játékos.
Nálam benne van a háromban.
Pio sajnos nagyon lassú
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1724
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Bisseck torony magasan a legjobb védőnk Bastoni mellett. Nagyon egyben van a srác. Csak behúzzuk valahogy ezt a mait. Forza Inter!
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9125
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Thuram vazzeg....
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

interfan írta: 2026.03.14. 16:14
Audipower írta: 2026.03.14. 16:04 Na jön is a nyugdíjas Mikhy, gondolom a sárgás Sucic helyett. Fantasztikus. Remélem nyáron megy a picsába Acerbivel és Darmiannal kézenfogva.
Rossz nézni Chivu savanyú képét. A kétségbeesés mintaképe szegény.😁
Tenyleg beszelhetett Inzaghival, sargas le ezt a tanacsot az oreg Inzaghi adhatta. :D

Na de komolyra forditva, rugni kell egyet gyorsan, es letudni ezt a meccset.
Ha Thuram berúgta volna kb. 10 perccel ezelőtt azt a helyzetét 20-25 méterről már nem lenne miről beszélni. Azt érzem, hogy a bergamóiak találnak egy gólt, szóval tényleg jó lenne lőni még egyet.
Nagyobbnál nagyobb helyzeteket hagyunk ki, mondjuk így nehéz lesz.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1724
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Miket hagyunk ki. Rég lezárhattuk volna már ezt a meccset is. Nem hiszem el.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31680
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Audipower írta: 2026.03.14. 16:22
interfan írta: 2026.03.14. 16:14
Audipower írta: 2026.03.14. 16:04 Na jön is a nyugdíjas Mikhy, gondolom a sárgás Sucic helyett. Fantasztikus. Remélem nyáron megy a picsába Acerbivel és Darmiannal kézenfogva.
Rossz nézni Chivu savanyú képét. A kétségbeesés mintaképe szegény.😁
Tenyleg beszelhetett Inzaghival, sargas le ezt a tanacsot az oreg Inzaghi adhatta. :D

Na de komolyra forditva, rugni kell egyet gyorsan, es letudni ezt a meccset.
Ha Thuram berúgta volna kb. 10 perccel ezelőtt azt a helyzetét 20-25 méterről már nem lenne miről beszélni. Azt érzem, hogy a bergamóiak találnak egy gólt, szóval tényleg jó lenne lőni még egyet.
Nagyobbnál nagyobb helyzeteket hagyunk ki, mondjuk így nehéz lesz.
Az a bizonyos mentalis kerdes.
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

A nagy helyzetek alapján minimum 3-0-ra kellene vezetnünk. Nem igaz, hogy nem tudunk még egyet belőni.
Ez mi a lószar?
Dimarco helyett Lajos?
Chivu érzi, hogy kell szétcseszni a csapatot.
Lajos, mint balszélső.😁
Szegénynek jobb oldalon sem ment a játék.
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

interfan írta: 2026.03.14. 16:25
Audipower írta: 2026.03.14. 16:22
interfan írta: 2026.03.14. 16:14

Tenyleg beszelhetett Inzaghival, sargas le ezt a tanacsot az oreg Inzaghi adhatta. :D

Na de komolyra forditva, rugni kell egyet gyorsan, es letudni ezt a meccset.
Ha Thuram berúgta volna kb. 10 perccel ezelőtt azt a helyzetét 20-25 méterről már nem lenne miről beszélni. Azt érzem, hogy a bergamóiak találnak egy gólt, szóval tényleg jó lenne lőni még egyet.
Nagyobbnál nagyobb helyzeteket hagyunk ki, mondjuk így nehéz lesz.
Az a bizonyos mentalis kerdes.
Ezen egy jó edző(nem Chivu) segíthetne.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31680
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

lucky0 írta: 2026.03.14. 16:20 Bisseck torony magasan a legjobb védőnk Bastoni mellett. Nagyon egyben van a srác. Csak behúzzuk valahogy ezt a mait. Forza Inter!
Pedig hanyszor olvastuk azt itt, hogy "adjuk el".
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

lucky0 írta: 2026.03.14. 16:24 Miket hagyunk ki. Rég lezárhattuk volna már ezt a meccset is. Nem hiszem el.
Ezért nem jött össze a Bodo ellen a BL-ben, és a bajnokságban a rangadókon. A Bodo-nek 2 helyzet kell egy gólhoz, nekünk meg 30 beadás.😁
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Ez a Lajos egy vicc!
Egy cselt nem mer megcsinálni szélsőként és mindent hátrapasszol.😁
Megérte megvenni. Egy Leccébe talán beférne.😁
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31680
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Audipower írta: 2026.03.14. 16:29
interfan írta: 2026.03.14. 16:25
Audipower írta: 2026.03.14. 16:22
Ha Thuram berúgta volna kb. 10 perccel ezelőtt azt a helyzetét 20-25 méterről már nem lenne miről beszélni. Azt érzem, hogy a bergamóiak találnak egy gólt, szóval tényleg jó lenne lőni még egyet.
Nagyobbnál nagyobb helyzeteket hagyunk ki, mondjuk így nehéz lesz.
Az a bizonyos mentalis kerdes.
Ezen egy jó edző(nem Chivu) segíthetne.
En nem tudom ezen ki segithetne, de jo lenne ezen a teren fejlodni.
Talan "kulcsjatekosaink" visszaesese is ide vezetheto vissza.
Remeljuk ezt kezeljuk hamarosan.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1724
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Töketlenek vagyunk. Nehogy megbosszulja magát.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9125
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Bonny is....megcsinálja a cselt majd mit akart? besétálni a kapuba? miért nem lőtt??? ennyire nincs önbizalma? :shock:
möszi
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Nagyon durva, hogy Dumfries mennyit mozog és mennyire érzi a játékot ennyi kihagyás után. Teljesen más a támadójáték vele. Megkockáztatom: ha a holland nem sérül le, a BL 8 is simán meglett volna. Egyszerűen ez az ember erre a posztra lett kitalálva. Miként DiMa a másik oldalon. Bárki bármit mond, ha marad Chivu, őt nem szabad eladni. Miként DiMarcot sem.
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

lucky0 írta: 2026.03.14. 16:39 Töketlenek vagyunk. Nehogy megbosszulja magát.
Csak a szokásos történne. Volt nagyjából 10 nagy helyzetünk és lőttünk 1 gólt. Igen veretes teljesítmény. Ez a Bonny is kicselezi a szögletzászlót is, ahelyett, hogy a megfelelő pillanatban kapura lőné.
Nagy penge a srác.
Ott is van, megérdemeljük!
Kibaszott nullák vagyunk!

Most ez sok mindenkinek nem fog tetszeni, de remélem elbukjuk a Scudettot és Chivu eltakarodik a picsába.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Audipower 2026.03.14. 16:44-kor.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1724
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Lökés volt nem lehet gól.
möszi
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Ez mi volt amúgy? Megadták? Nem hiszem el.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31680
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

möszi írta: 2026.03.14. 16:44 Ez mi volt amúgy? Megadták? Nem hiszem el.
Elveszik majd, es marad az 1-0.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9125
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

ez egy vicc de az tény komoly fault nem volt......nagyon könnyen adta magát. :shock:
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1724
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Gyerekek. Ellenünk minden. A Juventus utáni meccset sokáig böjtöljük majd. Megérdemeltük mert balfaszok vagyunk. De akkor is.
möszi
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Igaza van Chivunak… ezt nem lehetett volna megadni. Dumfries volt szabálytalan? Meglökte a saját hátát???
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1724
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Ez pedig tizi. Full.
pazso
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2020.11.25. 22:03

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: pazso »

Na 10 pontos előnyből simán lehet 5 pont, vajon a bajnoksàgot is sikerül elbaszni innen? Nem volt az semmi sem, pici lökès max,megèrdemeltük.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1724
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Gyerekek. Kurva nagy csalás van sajnos. Ezért nem jön ebbe a kurva bajnokságba normális befektető. Maffia.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Azt nem lehetne, hogy szólunk, hogy a Juvenak odaadjuk a 3 pontot, de most már abbahagyják a csalást?
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Scalvini szétrúgta Frattesi térdét a 16-oson belül és semmi. Még csak vissza sem nézték.
Világi balfaszok vagyunk és még szerencsénk sincs.
VInter101
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: VInter101 »

Dumfries előre vetődött úgy hogy hozzá sem értek!
Utolsó emberként ilyet csinálni jó nagy hülyeség!
Viszont Frattesi elleni az sima büntető volt! Nem értem én ezt....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31680
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Audipower írta: 2026.03.14. 16:35 Ez a Lajos egy vicc!
Egy cselt nem mer megcsinálni szélsőként és mindent hátrapasszol.😁
Megérte megvenni. Egy Leccébe talán beférne.😁
Hat a nyari mercatos uj igazolasok (Akanjit leszamitva, Esposito meg a mienk volt), hat maradjunk annyiban, hogy finomam szolva is gyengek.

Na de Henrique baratunk meg ezek kozott is tud "kiraly" lenni azert az nem kutya.
kisnerra88
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2023.04.19. 07:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: kisnerra88 »

dumfries buta színészkedese. Szolhattak volna neki nem kene
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Hagytuk, hogy belenyúljon, belenyúlt...
Thuramot nyugodtan átküldhetjük egyébként Torinoba már most, csak 1el többen vagyunk vele. Vagy kevesebben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Baggio85 2026.03.14. 16:58-kor.
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

Baggio85 írta: 2026.03.14. 16:48 Azt nem lehetne, hogy szólunk, hogy a Juvenak odaadjuk a 3 pontot, de most már abbahagyják a csalást?
Ha belőttük volna a helyzeteinket nem lenne miről beszélni. Egy kalap szarok vagyunk az az igazság.
Amíg 10 helyzet kell 1 gólhoz, addig ez lesz.
Megérdemli a csapat a sorsát!

Tudom, hogy ezzel nem leszek itt népszerű, de csak abban bízok, hogy elbukjuk a Scudettot, mert az talán felébresztené a vak vezetőinket, hogy valami nincs rendben és eltakarítanák Chivut a picsába.
A Triplete csapatból 2 játékost utáltam Chivu-t és Muntari-t. A román edzőként sem lett szimpatikusabb számomra.

Lassan örülhetünk az x-nek, éljen Chivu!😁

1-1.

Köpjön fel mindenki a csapatból és álljon alá.

Kibaszott nullák vagyunk!
Ma is meglátszott a beígért nagy motiváció.
Megérte elpazarolni a napomból 2 órát erre a semmire.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9125
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Heti 1 meccsnél Dimarcot miért kellett lehozni????
Tehettek pénzt, hogy most a milan nyerni fog....ez nem is kérdés.... :?
De az a csapat aki ennyi helyzetet kihagy és ilyen balfasz elől az meg is érdemli a sorsát....bajnoki cím....ja....
De rohadt csalódott vagyok.....Dumfries is elmehet a picsába. :( :(
Mondjuk a bíró is mert, hogy Frattesi esetét még csak meg se nézték.....
HerfortBalazs
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: HerfortBalazs »

:thumbdown:
Akkor Forza Lazio vasarnap!
Interfan1000
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Dumfries hátán ott van a támadó keze, Frattesit meg sikerült megrúgni…ebből kihozza a VAR h mindkettőt odafújja, hát gratulálok!
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1724
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Baggio85 írta: 2026.03.14. 16:58 Hagytuk, hogy belenyúljon, belenyúlt...
Thuramot nyugodtan átküldhetjük egyébként, csak 1el többen vagyunk vele. Vagy kevesebben.
Teljesen használhatatlan lett sajnos. Pedig nagy kedvencem volt. Erre azt hiszem berendezkedhetünk. Nem is vagyunk jók de a sporik ahol tudnak majd ellenünk fognak fújni. Ez ki van adva a bíróknak nagyon úgy fest. Frattesi elpiszkálta a labdát az Atalanta védője pedig belerúgott egy kurva nagyot a lábába. Ki sem hívták a sporit. Vicc.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31680
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Audipower írta: 2026.03.14. 16:43 Ez a Bonny is kicselezi a szögletzászlót is, ahelyett, hogy a megfelelő pillanatban kapura lőné.
Nagy penge a srác.
Ott is van, megérdemeljük!
Kibaszott nullák vagyunk!

Most ez sok mindenkinek nem fog tetszeni, de remélem elbukjuk a Scudettot és Chivu eltakarodik a picsába.
Hanyadik meccsunket bukjuk el elonyrol?
Egeszen elkepeszto...
Tobb meccset bukunk el elonyrol eddig iden, mint Inzaghi alatt 4 ev alatt.
Es ez valami oriasi mentalis problema, ahogy a "rangados" teljesitmenyunk is, es a kulcsjatekosaink teljesitmenyek drasztikus visszaesese is.
Cserebe egy darab kemeny Pisat leszamitva, konkretan az osszes meccsunket elbuktuk amikor hatranyba kerultunk.
Oriasi...

Es meg a vegen majdnem kikaptunk, egeszen dobbenetes.
De persze, micsoda "lelkesedes es elszantsag" lesz ma, ugye Chivu elmondta.
Hat az lett...

Gratulalok mindenkinek a mai ujabb "csodalatos" eredmenyert es teljesitmenyert.
Francesco
Hozzászólások: 2132
Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Francesco »

Szánalmas ahogyan játszottunk egy olyan csapat ellen otthon, akik hét közben a BL-ben voltak. Thuram és Bonny elmehet a fenébe. Iszonyat amit művelnek. Minden meccsen. Főleg Thuram. Chivu is, lehozza Dimarco-t, de bent hagy játszani valakit 90 percet, aki hónapokat volt sérült. Elképesztő. A helyzet az, hogy meg is érdemelnénk, hogy elveszítsük a bajnoki címet. De akkor menjen mindenki, ez nem csapat. Ez egy nulla. Chivu is nyugodtan mehet velük.
Avatar
lucky0
Hozzászólások: 1724
Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: lucky0 »

Francesco írta: 2026.03.14. 17:05 Szánalmas ahogyan játszottunk egy olyan csapat ellen otthon, akik hét közben a BL-ben voltak. Thuram és Bonny elmehet a fenébe. Iszonyat amit művelnek. Minden meccsen. Főleg Thuram. Chivu is, lehozza Dimarco-t, de bent hagy játszani valakit 90 percet, aki hónapokat volt sérült. Elképesztő. A helyzet az, hogy meg is érdemelnénk, hogy elveszítsük a bajnoki címet. De akkor menjen mindenki, ez nem csapat. Ez egy nulla. Chivu is nyugodtan mehet velük.
Egyet értek. Ha innen sikerül elbukni, annak következményei kellenek hogy legyenek. Játékosok, edzők, vezetők tekintetében is.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Lehet mondani, hogy nem játszottunk jól, de inkább az a probléma, hogy a helyzeteket be kell rúgni. Atalantanak nem sok köze volt a meccshez. Ezt a szabálytalanságot 1000ből 999x lefújják. Sose lőnek gólt, ha ez nincs. Mondom, MI megadtuk az esélyt, bele tudott nyúlni. Juve meccs óta ez megy, mert megsértődtek. Ez vagy feltüzeli a csapatot, vagy örüljünk a BL indulásnak. Én év elején aláírtam volna.
FORZA INTER!!💙🖤
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Baggio85 2026.03.14. 17:12-kor.
Avatar
Audipower
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Audipower »

28 éve vagyok Inter szurkoló, de én ilyen mentálisan gyenge, kiégett, küzdeni képtelen csapatot nem láttam ez idő alatt!

A vezetőink azért büszkék lehetnek magukra, ha ezek után hosszabbítanak ezzel a balfasz Chivuval.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9125
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Francesco írta: 2026.03.14. 17:05 Szánalmas ahogyan játszottunk egy olyan csapat ellen otthon, akik hét közben a BL-ben voltak. Thuram és Bonny elmehet a fenébe. Iszonyat amit művelnek. Minden meccsen. Főleg Thuram. Chivu is, lehozza Dimarco-t, de bent hagy játszani valakit 90 percet, aki hónapokat volt sérült. Elképesztő. A helyzet az, hogy meg is érdemelnénk, hogy elveszítsük a bajnoki címet. De akkor menjen mindenki, ez nem csapat. Ez egy nulla.
Az a baj ebben a csapatban alig vannak bajnok alkatok....akik azok voltak már azok sem tesznek hozzá szinte semmit....aztán meg vannak olyanok akik soha nem is lesznek azok....Chivu meg hihetetlen mennyire nem tud meccselni komolyabb csapatok és edzők ellen. Oké, hogy kezdő de akkoris. Motiváció terén meg sajnos nagyon gyenge.
Fejbe is többen szét vannak esve és neki lenne dolga összekapni őket de nem megy.....Ha a milan meccset is ideszámoljuk akkor az jön le vagy 10-12 helyzetből lőttünk 1 gólt....ez vicc. Kapura alig mer valaki lőni, próbálja mindenki keresni a tutit. :( Baromi csalódott vagyok.....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31680
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

lucky0 írta: 2026.03.14. 17:11
Francesco írta: 2026.03.14. 17:05 Szánalmas ahogyan játszottunk egy olyan csapat ellen otthon, akik hét közben a BL-ben voltak. Thuram és Bonny elmehet a fenébe. Iszonyat amit művelnek. Minden meccsen. Főleg Thuram. Chivu is, lehozza Dimarco-t, de bent hagy játszani valakit 90 percet, aki hónapokat volt sérült. Elképesztő. A helyzet az, hogy meg is érdemelnénk, hogy elveszítsük a bajnoki címet. De akkor menjen mindenki, ez nem csapat. Ez egy nulla. Chivu is nyugodtan mehet velük.
Egyet értek. Ha innen sikerül elbukni, annak következményei kellenek hogy legyenek. Játékosok, edzők, vezetők tekintetében is.
Ha 10 pontos elonyt 10 forduloval a vege elott sikerul elbukni, az a vilagtortenelem legnagyobb bukasa es szegyene lesz.

Akkor ne csak Chivut kuldjuk el a holdra, hanem a teljes keretet, a vezetoseggel egyutt.

Valami egeszen elkepeszto amit csinalunk....
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31680
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2026.03.14. 17:12 Chivu meg hihetetlen mennyire nem tud meccselni komolyabb csapatok és edzők ellen. Oké, hogy kezdő de akkoris. Motiváció terén meg sajnos nagyon gyenge.
Fejbe is többen szét vannak esve és neki lenne dolga összekapni őket de nem megy.....
Azon kivul amit mar nagyon sokszor beszeltunk, hogy az a bizonyos egyfajta jatekunk kicsik ellen eleg, nagyok ellen meg sz.rt se er, ott az a bizonyos mentalis problema.
Itt kezdodnek azok a gondok, hogy 10 helyzet kell 1db golhoz.
Az hogy 4-5 alapemberunk akik 28-29 evesek sulyosan visszaestek es a szinte teljes szezonban gyengek.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9125
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2026.03.14. 17:14
Ha 10 pontos elonyt 10 forduloval a vege elott sikerul elbukni, az a vilagtortenelem legnagyobb bukasa es szegyene lesz.

Akkor ne csak Chivut kuldjuk el a holdra, hanem a teljes keretet, a vezetoseggel egyutt.

Valami egeszen elkepeszto amit csinalunk....
Nincs már BL sem....10 pont előnyt ha sikeresen eldobunk akkor át is lehet nevezni a csapatot FC Loosernazionale-re....
Jogosan fognak röhögni rajtunka a milan drukkerek miközben ünnepelik a bajnoki címüket. :? :(
Tavaly kurva szar volt egész nyáron a zero titulit meg a világ égés BL döntős 5-0 miatti mémeket nézegetni....
Nagyon jó lenne ha valahogy összekapnák magukat és végre most megint mi ünnepelhetnénk bajnoki címet.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Ez a bajnoki cím legalább annyira megy el, ha elmegy, Thuramon, mint Chivun.
A különbség az, hogy Chivutól nem is várt senki Scudettot év elején, inkább azt, hogy novemberben repül. Thuram mehet majd röhögcsélni a tesóval, apuka is örülhet majd.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31680
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Cupi írta: 2026.03.14. 17:32
interfan írta: 2026.03.14. 17:14
Ha 10 pontos elonyt 10 forduloval a vege elott sikerul elbukni, az a vilagtortenelem legnagyobb bukasa es szegyene lesz.

Akkor ne csak Chivut kuldjuk el a holdra, hanem a teljes keretet, a vezetoseggel egyutt.

Valami egeszen elkepeszto amit csinalunk....
Nincs már BL sem....10 pont előnyt ha sikeresen eldobunk akkor át is lehet nevezni a csapatot FC Loosernazionale-re....
Jogosan fognak röhögni rajtunka a milan drukkerek miközben ünnepelik a bajnoki címüket. :? :(
Tavaly kurva szar volt egész nyáron a zero titulit meg a világ égés BL döntős 5-0 miatti mémeket nézegetni....
Nagyon jó lenne ha valahogy összekapnák magukat és végre most megint mi ünnepelhetnénk bajnoki címet.
Ilyenre gondolni sem szabad, mert ez esetben a tavalyi szezon es BL dontos 5-0 egy "triplete" szintu sikernek fog minosulni, ha elbuknank ezt a szinvonalu bajnoksagot 10 pont elonyrol 10 forduloval a vege elott.
Válasz küldése