Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ahogy látom Thuramnak is jobban fekszik ez a fajta játék. Sajnos pár centit tévedett. Szép támadás volt.
Nem felejtett el a francia focizni ez látszik.
Nem felejtett el a francia focizni ez látszik.
- interfan
- Hozzászólások: 31680
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Tenyleg beszelhetett Inzaghival, sargas le ezt a tanacsot az oreg Inzaghi adhatta.
Na de komolyra forditva, rugni kell egyet gyorsan, es letudni ezt a meccset.
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Egy valami nem változott: a támadások befejezésénél most is balfaszok vagyunk sajnos.
Ezért nem tudunk komoly csapatok ellen meccset nyerni, mert 10 helyzet kell egy gólhoz a csapatnak.
Ezért nem tudunk komoly csapatok ellen meccset nyerni, mert 10 helyzet kell egy gólhoz a csapatnak.
- tabi.csaba
- Hozzászólások: 936
- Csatlakozott: 2010.04.21. 18:45
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Carlos Augusto A lagjobb képességű Inter játékos.
Nálam benne van a háromban.
Pio sajnos nagyon lassú
Nálam benne van a háromban.
Pio sajnos nagyon lassú
- lucky0
- Hozzászólások: 1724
- Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
- Tartózkodási hely: Mohács
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Bisseck torony magasan a legjobb védőnk Bastoni mellett. Nagyon egyben van a srác. Csak behúzzuk valahogy ezt a mait. Forza Inter!
- Cupi
- Hozzászólások: 9125
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Thuram vazzeg....
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ha Thuram berúgta volna kb. 10 perccel ezelőtt azt a helyzetét 20-25 méterről már nem lenne miről beszélni. Azt érzem, hogy a bergamóiak találnak egy gólt, szóval tényleg jó lenne lőni még egyet.
Nagyobbnál nagyobb helyzeteket hagyunk ki, mondjuk így nehéz lesz.
- lucky0
- Hozzászólások: 1724
- Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
- Tartózkodási hely: Mohács
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Miket hagyunk ki. Rég lezárhattuk volna már ezt a meccset is. Nem hiszem el.
- interfan
- Hozzászólások: 31680
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Az a bizonyos mentalis kerdes.Audipower írta: ↑2026.03.14. 16:22Ha Thuram berúgta volna kb. 10 perccel ezelőtt azt a helyzetét 20-25 méterről már nem lenne miről beszélni. Azt érzem, hogy a bergamóiak találnak egy gólt, szóval tényleg jó lenne lőni még egyet.
Nagyobbnál nagyobb helyzeteket hagyunk ki, mondjuk így nehéz lesz.
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
A nagy helyzetek alapján minimum 3-0-ra kellene vezetnünk. Nem igaz, hogy nem tudunk még egyet belőni.
Ez mi a lószar?
Dimarco helyett Lajos?
Chivu érzi, hogy kell szétcseszni a csapatot.
Lajos, mint balszélső.
Szegénynek jobb oldalon sem ment a játék.
Ez mi a lószar?
Dimarco helyett Lajos?
Chivu érzi, hogy kell szétcseszni a csapatot.
Lajos, mint balszélső.
Szegénynek jobb oldalon sem ment a játék.
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ezen egy jó edző(nem Chivu) segíthetne.interfan írta: ↑2026.03.14. 16:25Az a bizonyos mentalis kerdes.
- interfan
- Hozzászólások: 31680
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ez a Lajos egy vicc!
Egy cselt nem mer megcsinálni szélsőként és mindent hátrapasszol.
Megérte megvenni. Egy Leccébe talán beférne.
Egy cselt nem mer megcsinálni szélsőként és mindent hátrapasszol.
Megérte megvenni. Egy Leccébe talán beférne.
- interfan
- Hozzászólások: 31680
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
En nem tudom ezen ki segithetne, de jo lenne ezen a teren fejlodni.
Talan "kulcsjatekosaink" visszaesese is ide vezetheto vissza.
Remeljuk ezt kezeljuk hamarosan.
- lucky0
- Hozzászólások: 1724
- Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
- Tartózkodási hely: Mohács
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Töketlenek vagyunk. Nehogy megbosszulja magát.
- Cupi
- Hozzászólások: 9125
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Bonny is....megcsinálja a cselt majd mit akart? besétálni a kapuba? miért nem lőtt??? ennyire nincs önbizalma? 
-
möszi
- Hozzászólások: 836
- Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nagyon durva, hogy Dumfries mennyit mozog és mennyire érzi a játékot ennyi kihagyás után. Teljesen más a támadójáték vele. Megkockáztatom: ha a holland nem sérül le, a BL 8 is simán meglett volna. Egyszerűen ez az ember erre a posztra lett kitalálva. Miként DiMa a másik oldalon. Bárki bármit mond, ha marad Chivu, őt nem szabad eladni. Miként DiMarcot sem.
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Csak a szokásos történne. Volt nagyjából 10 nagy helyzetünk és lőttünk 1 gólt. Igen veretes teljesítmény. Ez a Bonny is kicselezi a szögletzászlót is, ahelyett, hogy a megfelelő pillanatban kapura lőné.
Nagy penge a srác.
Ott is van, megérdemeljük!
Kibaszott nullák vagyunk!
Most ez sok mindenkinek nem fog tetszeni, de remélem elbukjuk a Scudettot és Chivu eltakarodik a picsába.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Audipower 2026.03.14. 16:44-kor.
- lucky0
- Hozzászólások: 1724
- Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
- Tartózkodási hely: Mohács
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Lökés volt nem lehet gól.
-
möszi
- Hozzászólások: 836
- Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ez mi volt amúgy? Megadták? Nem hiszem el.
- interfan
- Hozzászólások: 31680
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
- Cupi
- Hozzászólások: 9125
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
ez egy vicc de az tény komoly fault nem volt......nagyon könnyen adta magát. 
- lucky0
- Hozzászólások: 1724
- Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
- Tartózkodási hely: Mohács
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Gyerekek. Ellenünk minden. A Juventus utáni meccset sokáig böjtöljük majd. Megérdemeltük mert balfaszok vagyunk. De akkor is.
-
möszi
- Hozzászólások: 836
- Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Igaza van Chivunak… ezt nem lehetett volna megadni. Dumfries volt szabálytalan? Meglökte a saját hátát???
- lucky0
- Hozzászólások: 1724
- Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
- Tartózkodási hely: Mohács
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ez pedig tizi. Full.
-
pazso
- Hozzászólások: 43
- Csatlakozott: 2020.11.25. 22:03
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Na 10 pontos előnyből simán lehet 5 pont, vajon a bajnoksàgot is sikerül elbaszni innen? Nem volt az semmi sem, pici lökès max,megèrdemeltük.
- lucky0
- Hozzászólások: 1724
- Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
- Tartózkodási hely: Mohács
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Gyerekek. Kurva nagy csalás van sajnos. Ezért nem jön ebbe a kurva bajnokságba normális befektető. Maffia.
- Baggio85
- Hozzászólások: 2874
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Azt nem lehetne, hogy szólunk, hogy a Juvenak odaadjuk a 3 pontot, de most már abbahagyják a csalást?
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Scalvini szétrúgta Frattesi térdét a 16-oson belül és semmi. Még csak vissza sem nézték.
Világi balfaszok vagyunk és még szerencsénk sincs.
Világi balfaszok vagyunk és még szerencsénk sincs.
-
VInter101
- Hozzászólások: 449
- Csatlakozott: 2025.02.02. 19:35
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Dumfries előre vetődött úgy hogy hozzá sem értek!
Utolsó emberként ilyet csinálni jó nagy hülyeség!
Viszont Frattesi elleni az sima büntető volt! Nem értem én ezt....
Utolsó emberként ilyet csinálni jó nagy hülyeség!
Viszont Frattesi elleni az sima büntető volt! Nem értem én ezt....
- interfan
- Hozzászólások: 31680
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Hat a nyari mercatos uj igazolasok (Akanjit leszamitva, Esposito meg a mienk volt), hat maradjunk annyiban, hogy finomam szolva is gyengek.
Na de Henrique baratunk meg ezek kozott is tud "kiraly" lenni azert az nem kutya.
-
kisnerra88
- Hozzászólások: 12
- Csatlakozott: 2023.04.19. 07:04
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
dumfries buta színészkedese. Szolhattak volna neki nem kene
- Baggio85
- Hozzászólások: 2874
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Hagytuk, hogy belenyúljon, belenyúlt...
Thuramot nyugodtan átküldhetjük egyébként Torinoba már most, csak 1el többen vagyunk vele. Vagy kevesebben.
Thuramot nyugodtan átküldhetjük egyébként Torinoba már most, csak 1el többen vagyunk vele. Vagy kevesebben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Baggio85 2026.03.14. 16:58-kor.
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ha belőttük volna a helyzeteinket nem lenne miről beszélni. Egy kalap szarok vagyunk az az igazság.
Amíg 10 helyzet kell 1 gólhoz, addig ez lesz.
Megérdemli a csapat a sorsát!
Tudom, hogy ezzel nem leszek itt népszerű, de csak abban bízok, hogy elbukjuk a Scudettot, mert az talán felébresztené a vak vezetőinket, hogy valami nincs rendben és eltakarítanák Chivut a picsába.
A Triplete csapatból 2 játékost utáltam Chivu-t és Muntari-t. A román edzőként sem lett szimpatikusabb számomra.
Lassan örülhetünk az x-nek, éljen Chivu!
1-1.
Köpjön fel mindenki a csapatból és álljon alá.
Kibaszott nullák vagyunk!
Ma is meglátszott a beígért nagy motiváció.
Megérte elpazarolni a napomból 2 órát erre a semmire.
- Cupi
- Hozzászólások: 9125
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Heti 1 meccsnél Dimarcot miért kellett lehozni????
Tehettek pénzt, hogy most a milan nyerni fog....ez nem is kérdés....
De az a csapat aki ennyi helyzetet kihagy és ilyen balfasz elől az meg is érdemli a sorsát....bajnoki cím....ja....
De rohadt csalódott vagyok.....Dumfries is elmehet a picsába.
Mondjuk a bíró is mert, hogy Frattesi esetét még csak meg se nézték.....
Tehettek pénzt, hogy most a milan nyerni fog....ez nem is kérdés....
De az a csapat aki ennyi helyzetet kihagy és ilyen balfasz elől az meg is érdemli a sorsát....bajnoki cím....ja....
De rohadt csalódott vagyok.....Dumfries is elmehet a picsába.
Mondjuk a bíró is mert, hogy Frattesi esetét még csak meg se nézték.....
-
HerfortBalazs
- Hozzászólások: 502
- Csatlakozott: 2015.08.05. 21:34
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Akkor Forza Lazio vasarnap!
-
Interfan1000
- Hozzászólások: 781
- Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Dumfries hátán ott van a támadó keze, Frattesit meg sikerült megrúgni…ebből kihozza a VAR h mindkettőt odafújja, hát gratulálok!
- lucky0
- Hozzászólások: 1724
- Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
- Tartózkodási hely: Mohács
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Teljesen használhatatlan lett sajnos. Pedig nagy kedvencem volt. Erre azt hiszem berendezkedhetünk. Nem is vagyunk jók de a sporik ahol tudnak majd ellenünk fognak fújni. Ez ki van adva a bíróknak nagyon úgy fest. Frattesi elpiszkálta a labdát az Atalanta védője pedig belerúgott egy kurva nagyot a lábába. Ki sem hívták a sporit. Vicc.
- interfan
- Hozzászólások: 31680
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Hanyadik meccsunket bukjuk el elonyrol?Audipower írta: ↑2026.03.14. 16:43 Ez a Bonny is kicselezi a szögletzászlót is, ahelyett, hogy a megfelelő pillanatban kapura lőné.
Nagy penge a srác.
Ott is van, megérdemeljük!
Kibaszott nullák vagyunk!
Most ez sok mindenkinek nem fog tetszeni, de remélem elbukjuk a Scudettot és Chivu eltakarodik a picsába.
Egeszen elkepeszto...
Tobb meccset bukunk el elonyrol eddig iden, mint Inzaghi alatt 4 ev alatt.
Es ez valami oriasi mentalis problema, ahogy a "rangados" teljesitmenyunk is, es a kulcsjatekosaink teljesitmenyek drasztikus visszaesese is.
Cserebe egy darab kemeny Pisat leszamitva, konkretan az osszes meccsunket elbuktuk amikor hatranyba kerultunk.
Oriasi...
Es meg a vegen majdnem kikaptunk, egeszen dobbenetes.
De persze, micsoda "lelkesedes es elszantsag" lesz ma, ugye Chivu elmondta.
Hat az lett...
Gratulalok mindenkinek a mai ujabb "csodalatos" eredmenyert es teljesitmenyert.
-
Francesco
- Hozzászólások: 2132
- Csatlakozott: 2010.04.10. 11:18
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Szánalmas ahogyan játszottunk egy olyan csapat ellen otthon, akik hét közben a BL-ben voltak. Thuram és Bonny elmehet a fenébe. Iszonyat amit művelnek. Minden meccsen. Főleg Thuram. Chivu is, lehozza Dimarco-t, de bent hagy játszani valakit 90 percet, aki hónapokat volt sérült. Elképesztő. A helyzet az, hogy meg is érdemelnénk, hogy elveszítsük a bajnoki címet. De akkor menjen mindenki, ez nem csapat. Ez egy nulla. Chivu is nyugodtan mehet velük.
- lucky0
- Hozzászólások: 1724
- Csatlakozott: 2010.05.23. 20:47
- Tartózkodási hely: Mohács
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Egyet értek. Ha innen sikerül elbukni, annak következményei kellenek hogy legyenek. Játékosok, edzők, vezetők tekintetében is.Francesco írta: ↑2026.03.14. 17:05 Szánalmas ahogyan játszottunk egy olyan csapat ellen otthon, akik hét közben a BL-ben voltak. Thuram és Bonny elmehet a fenébe. Iszonyat amit művelnek. Minden meccsen. Főleg Thuram. Chivu is, lehozza Dimarco-t, de bent hagy játszani valakit 90 percet, aki hónapokat volt sérült. Elképesztő. A helyzet az, hogy meg is érdemelnénk, hogy elveszítsük a bajnoki címet. De akkor menjen mindenki, ez nem csapat. Ez egy nulla. Chivu is nyugodtan mehet velük.
- Baggio85
- Hozzászólások: 2874
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Lehet mondani, hogy nem játszottunk jól, de inkább az a probléma, hogy a helyzeteket be kell rúgni. Atalantanak nem sok köze volt a meccshez. Ezt a szabálytalanságot 1000ből 999x lefújják. Sose lőnek gólt, ha ez nincs. Mondom, MI megadtuk az esélyt, bele tudott nyúlni. Juve meccs óta ez megy, mert megsértődtek. Ez vagy feltüzeli a csapatot, vagy örüljünk a BL indulásnak. Én év elején aláírtam volna.
FORZA INTER!!

FORZA INTER!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Baggio85 2026.03.14. 17:12-kor.
- Audipower
- Hozzászólások: 1721
- Csatlakozott: 2010.04.10. 17:58
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
28 éve vagyok Inter szurkoló, de én ilyen mentálisan gyenge, kiégett, küzdeni képtelen csapatot nem láttam ez idő alatt!
A vezetőink azért büszkék lehetnek magukra, ha ezek után hosszabbítanak ezzel a balfasz Chivuval.
A vezetőink azért büszkék lehetnek magukra, ha ezek után hosszabbítanak ezzel a balfasz Chivuval.
- Cupi
- Hozzászólások: 9125
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Az a baj ebben a csapatban alig vannak bajnok alkatok....akik azok voltak már azok sem tesznek hozzá szinte semmit....aztán meg vannak olyanok akik soha nem is lesznek azok....Chivu meg hihetetlen mennyire nem tud meccselni komolyabb csapatok és edzők ellen. Oké, hogy kezdő de akkoris. Motiváció terén meg sajnos nagyon gyenge.Francesco írta: ↑2026.03.14. 17:05 Szánalmas ahogyan játszottunk egy olyan csapat ellen otthon, akik hét közben a BL-ben voltak. Thuram és Bonny elmehet a fenébe. Iszonyat amit művelnek. Minden meccsen. Főleg Thuram. Chivu is, lehozza Dimarco-t, de bent hagy játszani valakit 90 percet, aki hónapokat volt sérült. Elképesztő. A helyzet az, hogy meg is érdemelnénk, hogy elveszítsük a bajnoki címet. De akkor menjen mindenki, ez nem csapat. Ez egy nulla.
Fejbe is többen szét vannak esve és neki lenne dolga összekapni őket de nem megy.....Ha a milan meccset is ideszámoljuk akkor az jön le vagy 10-12 helyzetből lőttünk 1 gólt....ez vicc. Kapura alig mer valaki lőni, próbálja mindenki keresni a tutit.
- interfan
- Hozzászólások: 31680
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ha 10 pontos elonyt 10 forduloval a vege elott sikerul elbukni, az a vilagtortenelem legnagyobb bukasa es szegyene lesz.lucky0 írta: ↑2026.03.14. 17:11Egyet értek. Ha innen sikerül elbukni, annak következményei kellenek hogy legyenek. Játékosok, edzők, vezetők tekintetében is.Francesco írta: ↑2026.03.14. 17:05 Szánalmas ahogyan játszottunk egy olyan csapat ellen otthon, akik hét közben a BL-ben voltak. Thuram és Bonny elmehet a fenébe. Iszonyat amit művelnek. Minden meccsen. Főleg Thuram. Chivu is, lehozza Dimarco-t, de bent hagy játszani valakit 90 percet, aki hónapokat volt sérült. Elképesztő. A helyzet az, hogy meg is érdemelnénk, hogy elveszítsük a bajnoki címet. De akkor menjen mindenki, ez nem csapat. Ez egy nulla. Chivu is nyugodtan mehet velük.
Akkor ne csak Chivut kuldjuk el a holdra, hanem a teljes keretet, a vezetoseggel egyutt.
Valami egeszen elkepeszto amit csinalunk....
- interfan
- Hozzászólások: 31680
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Azon kivul amit mar nagyon sokszor beszeltunk, hogy az a bizonyos egyfajta jatekunk kicsik ellen eleg, nagyok ellen meg sz.rt se er, ott az a bizonyos mentalis problema.
Itt kezdodnek azok a gondok, hogy 10 helyzet kell 1db golhoz.
Az hogy 4-5 alapemberunk akik 28-29 evesek sulyosan visszaestek es a szinte teljes szezonban gyengek.
- Cupi
- Hozzászólások: 9125
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Nincs már BL sem....10 pont előnyt ha sikeresen eldobunk akkor át is lehet nevezni a csapatot FC Loosernazionale-re....
Jogosan fognak röhögni rajtunka a milan drukkerek miközben ünnepelik a bajnoki címüket.
Tavaly kurva szar volt egész nyáron a zero titulit meg a világ égés BL döntős 5-0 miatti mémeket nézegetni....
Nagyon jó lenne ha valahogy összekapnák magukat és végre most megint mi ünnepelhetnénk bajnoki címet.
- Baggio85
- Hozzászólások: 2874
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ez a bajnoki cím legalább annyira megy el, ha elmegy, Thuramon, mint Chivun.
A különbség az, hogy Chivutól nem is várt senki Scudettot év elején, inkább azt, hogy novemberben repül. Thuram mehet majd röhögcsélni a tesóval, apuka is örülhet majd.
A különbség az, hogy Chivutól nem is várt senki Scudettot év elején, inkább azt, hogy novemberben repül. Thuram mehet majd röhögcsélni a tesóval, apuka is örülhet majd.
- interfan
- Hozzászólások: 31680
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ilyenre gondolni sem szabad, mert ez esetben a tavalyi szezon es BL dontos 5-0 egy "triplete" szintu sikernek fog minosulni, ha elbuknank ezt a szinvonalu bajnoksagot 10 pont elonyrol 10 forduloval a vege elott.Cupi írta: ↑2026.03.14. 17:32Nincs már BL sem....10 pont előnyt ha sikeresen eldobunk akkor át is lehet nevezni a csapatot FC Loosernazionale-re....
Jogosan fognak röhögni rajtunka a milan drukkerek miközben ünnepelik a bajnoki címüket.![]()
![]()
Tavaly kurva szar volt egész nyáron a zero titulit meg a világ égés BL döntős 5-0 miatti mémeket nézegetni....
Nagyon jó lenne ha valahogy összekapnák magukat és végre most megint mi ünnepelhetnénk bajnoki címet.