Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Minden sport a labdarúgáson kívül

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

kíváncsian várom mire lesz elég Monacóban a Ferrari,Schumi.
Alonso jó volt csütörtökön,Schumi neki bele ment a falnak.
úgy néz ki fény derült,hogy a Red Bull miért jobb sokkal az időmérőn,mint a versenyen a többieknél.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Kb. 20évente mond ilyen az ember, de nagyon izgalmas volt a monacoi gp. :D Kár a piros zászlóért kíváncsi lettem volna, hogy Vettel kibírta volna-e a végéig?!
Iszonyat stabil a Vettel+Red Bull kettős.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Jaja nagyon jó volt ez a futam. Végre a Ferrari is versenyképes volt, azt meg Én is megnéztem volna mi van ha nincs a piros zászló. Azért volt egy kis mákja is Vettel-nek, de attól függetlenül jól ment és tényleg nagyon erősek.
Előző futam után is írtam, hogy még nyer Vettel 3 futamot és szinte világbajnok. Már csak kettőt kell... :?
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

nagyon kemény volt, tetszett. :D

olvastam a nyilatkozatokat, a kerékcserénél a RB elszúrta, mert szuperlágyat kellett volna kapnia Vettelnek, lágyat kapott, majd a SC alatt a csapat kihívta, de Vettel mondta hogy ő kint marad mert így van csak esélye nyerni, hát bejött :)
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

nekem ez a mai futam sem jött be. a végén mekkora cumi volt Alonsoéknak. kár érte,nagy mákja volt megint Vettelnek.Mondjuk vele akkora bajom nincs,nem egy trapéz fejű Coulthard.
Hamiltont megint megbüntették.Massa kiesésében benne volt.viszont már unalmas,hogy aki vinne egy kis showt a dologba,mer előzni,védekezni kemény szituációkban egyből meg lesz büntetve,de legalább le lesz b.szva.
Schumi,Hamilton,Kobayashi 3mas színt visznek a forma1be sokszor.erre túl agresszívak.
nem kellenek versenyzők,a kocsikat irányítsák gépek,max üljenek benne tesztbábúk azt intézkedjen a technika,stratégia
Moto GP már élményben veri a Forma1et
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

„Ez azért már vicc, hogy hat futamon ötödször rendelnek a sportfelügyelők elé. Mindig mindenről én tehetek, vagy az a baj, hogy fekete vagyok? – kesergett Hamilton a BBC verseny utáni interjújában. Ha utóbbit viccnek is szánta, nem sült jól el, mert mindenki másra haragudott… – Az időmérőn Felipe feltartott, engem büntettek meg. A versenyen ő jött nekem, engem büntettek meg. Maldonado is rám csukta a kaput a kanyarban, hagyhatott volna helyet. Nevetségesek ezek a pilóták, és az egész egy hülyeség. Ha valóban hibázok, felteszem a kezemet, de most nem ez történt.”

na ez azért kemény, persze mert fekete... :?
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Van abban valami amit Hamilton mond, lassan mindenkit megbüntetnek aki versenyezni akar.
Avatar
Intertobi
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:33
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Intertobi »

Hamilton tényleg SZÍNt visz a forma 1 be. Becsülendő benne h kockáztat, és mer előzni, csak ha közbe összetör egy két autó, meg saját magát akkor ne nagyon csodálkozzon , meg ne nyilatkozzon baromságokat! De jó hogy itt van az F1 be, legalább lehet nevetni rajta!
Avatar
Intertobi
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:33
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Intertobi »

Cupi írta:„Maldonado is rám csukta a kaput a kanyarban, hagyhatott volna helyet.”
?D

:D Mekkora paraszt ez a Maldonado.
Ettő függetlenül van benne valami, amit nyilatkozott! De ha Massát, és Maldonadot is úgy előzte volna meg mint Schumit, akkor szerintem semmi gáz lenne! Fel van már fújva ez az egész is! minkét esetben Ő volta a barom! És kész!
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Hamilton valóban színt visz a forma 1-be, ő az egyetlen néger versenyző. :D
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Tommy írta:Hamilton valóban színt visz a forma 1-be, ő az egyetlen néger versenyző. :D

néger igen,de azért van még egy vályogvető is :D
http://images.motorsportal.hu/main/900/ ... ikeyan.jpg
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Ezt a palit észre se vettem még. :lol:
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

tán idén tért vissza. ha átlag alatti versenyző is,azért elismerésre méltó,hogy ennyi idő alatt még nem kapta szét a Hispániát és nem vitte le a méhbe
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Megvan Vettel új szórakozása. Pénteken összetöri a verdát, hogy a szerelők legózzanak egyet, legyen egy kis izgalom éjszaka is, aztán szombaton simán nyeri az időmérőt vasárnap meg.... :? Azért most bízom a Ferrarikban, hátha. ;)
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Cupi írta:Megvan Vettel új szórakozása. Pénteken összetöri a verdát, hogy a szerelők legózzanak egyet, legyen egy kis izgalom éjszaka is, aztán szombaton simán nyeri az időmérőt vasárnap meg.... :? Azért most bízom a Ferrarikban, hátha. ;)

állítólag a Mercik a verseny miatt beáldozták a q3mat,versenytempó jó. Massának mutatnia kéne már valamit. remélem lesz esélye és Schumi is az első 4ben lesz.
j volna egy eső már
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

jelenleg esik Montrealban, nem is kicsit, de ezzel nem biztos hogy annyira jól járunk, mert a DRS-t ilyenkor nem lehet használni, előzni nehezebb lesz így.
Avatar
Lombardini
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2010.04.13. 12:36

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Lombardini »

Hát nem ez a futam az év legizgalmasabb körversenye. Eső, több mint egy órás szünet, most meg csépelik egymást rendesen. Kabaré ez a mai nap.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

hát a vége izgalmas lett :)
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Schumit sajnáltam nagyon, jó lett volna újra a dobogón látni . Buttonnak a balesetei fel lettek nagyítva. Hamitonos volt a neccesebb. Az Alonsos szimpla versenybaleset volt. Alonso pechje volt hogy fennakadt a kerékvetőn. Button egyébként óriási versenyt futott rengeteg box kiállás, volt amikor az utolsó helyre jött vissza és nyert.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

felnagyítva? :D lehet bár abban biztos vagyok, ha Hamilton csinálta volna ezeket, mindkettőért áthajtásost kap azonnal :lol:
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

Amikor Alonsot kitette a pályáról kicsit ideges lettem rá, de ez sajnos benne van a pakliban, nem lehet minden rosszul végrehajtott manőver után büntetéseket osztogatni, mert akkor a végén tényleg senki nem meg majd előzni próbálni.
Annyit kell majd csinálni a bíróknak, hogy a következő versenyeken is hasonló esetekben hasonlóan kell eljárni..
meg most tényleg, ha a Alonso szemszögéből nézem, mennnyivel lenne, lett volna jobb helyzetben, ha Buttont kiküldik egy áthajtásosra: várt két órát az esőben, körözött az SC mögött, majd 2 kör után vége...miközben a dobogóra minimum jó lehetett volna és a VB cím meg egyre messzebb úszik
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

megnézném mire lenne még képes Schumi egy Red Bullban,de akár a Ferrariban újra.
kemény volt az előzés.Massa kamerájából,Kobayasi kicsivel előtte csúszkál,majd hirtelen elmegy mindkettő mellett egy autó :) száradó pályán sajna még akkora a különbség,hogy várhat volt a 4.hely
mikor tavaly majdnem felrakta Barichellot a falra itthon, fikázva volt,meg is büntették,Buttont meg maradt a jó fiú-
azért örültem,hogy ő lett az 1.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Ferrari fejlődik, Alonso 2. helye nem rossz. Persze jó lenne már futamot nyerni még az idén, szerintem fog is. ;)
Vettel viszont szinte VB győztes, komolyan ha kiesik 3x még akkoris vezetni fogja a pontversenyt, és közbe a jelenleg második Button úgysem nyerné mind a 3-at....innen már művészet lenne elcsesznie.
Schumi vergődését viszont rossz nézni....nagyon sajnálom, lehet itt írni, hogy nem csak ő tehet róla, meg az autó is gyenge, de Rosberg majdnem mindig megveri.... :cry: Pedig nagyon jó lenne ha legalább egy dobogós helyet összekaparna.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Cupi írta:Vettel viszont szinte VB győztes,
Szerintem is. Hozhatnak itt bármilyen szabályt, túl nagy az előnye, és ha nem nyer akkor mi van?! Pontokat úgy is fog szerezni. 3szor nem fog kiesni, eddig se esett ki.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Cupi írta:Schumi vergődését viszont rossz nézni....nagyon sajnálom, lehet itt írni, hogy nem csak ő tehet róla, meg az autó is gyenge, de Rosberg majdnem mindig megveri.... :cry: Pedig nagyon jó lenne ha legalább egy dobogós helyet összekaparna.

Tavaly valóban megverte szinte mindig, de az még a "tanuló éve" volt.. Idén viszont Rosberg semmivel se jobb az öregnél, eddig a futamig ugyanannyi pontjuk volt, és Schumi is nem egyszer megverte rosberget.. Idén nagyon kicsi a különbség köztük. Sajnos a Mercedes egy kalap szar, még rosszabbak mint tavaly, de Schumi javult az idénre sokat, de nem nagyon van szerencséje. :( De még van 1 év a szerződéséből, és még maradni szeretne, kibaszni meg ugy sem fogják mert itt nem ő a rossz, ha nem az auto. Gyakorlatilag már most fejlesztheti mindenki a jövő évi autot..
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Tommy írta:Tavaly valóban megverte szinte mindig, de az még a "tanuló éve" volt.. Idén viszont Rosberg semmivel se jobb az öregnél, eddig a futamig ugyanannyi pontjuk volt, és Schumi is nem egyszer megverte rosberget.. Idén nagyon kicsi a különbség köztük. Sajnos a Mercedes egy kalap szar, még rosszabbak mint tavaly, de Schumi javult az idénre sokat, de nem nagyon van szerencséje. :( De még van 1 év a szerződéséből, és még maradni szeretne, kibaszni meg ugy sem fogják mert itt nem ő a rossz, ha nem az auto. Gyakorlatilag már most fejlesztheti mindenki a jövő évi autot..


Igen csak hozzászoktunk régen, hogy milyen is az igazi Schumi és nagyon nehéz elfogadni ezeket a csatákat a 6-10. helyért. Az tény az autó is igen gyenge. Én teljesen reménykedtem a dobogós helyekben az év elején. :? Egy olyan futam meg nagyon király lenne ahol a győzelemért harcolna. ;)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Alonso. :) Ez kellett már nagyon.
Forza Ferrari ;)
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Cupi írta:Alonso. :) Ez kellett már nagyon.
Forza Ferrari ;)

Ideje volt már egy győzelemnek..

Schumi is nagyot ment, nincs az igazságtalan büntetése 5-6 helyre bejött volna.. Első vezetőszárnycsere, 10 mp stoppandgo büntetés és így is 9 hely.. Rajtnál is előrejött egyből 4 helyet, régi nagy formájában versenyzett az öreg. 8-)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Tommy írta:Schumi is nagyot ment, nincs az igazságtalan büntetése 5-6 helyre bejött volna.. Első vezetőszárnycsere, 10 mp stoppandgo büntetés és így is 9 hely.. Rajtnál is előrejött egyből 4 helyet, régi nagy formájában versenyzett az öreg. 8-)


Az a büntetés egy vicc volt. Schumi is elismerte, hogy hibázott, de 10 mp-es stop and go büntetés? Nevetséges. :? Pedig tényleg jól nyomta az öreg. ;)
Ennyi erővel Hamilton is kaphatott volna valamit amikor a végén Massának ment.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

Cupi írta:
Tommy írta:Schumi is nagyot ment, nincs az igazságtalan büntetése 5-6 helyre bejött volna.. Első vezetőszárnycsere, 10 mp stoppandgo büntetés és így is 9 hely.. Rajtnál is előrejött egyből 4 helyet, régi nagy formájában versenyzett az öreg. 8-)


Az a büntetés egy vicc volt. Schumi is elismerte, hogy hibázott, de 10 mp-es stop and go büntetés? Nevetséges. :? Pedig tényleg jól nyomta az öreg. ;)
Ennyi erővel Hamilton is kaphatott volna valamit amikor a végén Massának ment.


kellett is volna kapnia, olyna későn fékezett hogy belement Massában, aki gyakorlatilag elvesztette az autója felett az uralmat, így nem tudott jó íven kigyorsítani és így megelőzte őt Hamilton, nem értem ebben mi volt szabályos a Schumi féle esthez képest.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

versenyszellem írta:kellett is volna kapnia, olyna későn fékezett hogy belement Massában, aki gyakorlatilag elvesztette az autója felett az uralmat, így nem tudott jó íven kigyorsítani és így megelőzte őt Hamilton, nem értem ebben mi volt szabályos a Schumi féle esthez képest.


Ja ez így igaz. De az az érdekes, hogy meg sem említik szinte sehol, még Massa a nyilatkozatában sem háborgott ezen...érdekes mert tényleg szabálytalannak tünt és ha jól tudom Hamilton is visszaeső....
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Czollnernek kéne szólni, hogy nem előzési zóna, hanem DRS zóna. Tök úgy jön le mintha csak azon a szakaszon lehetne előzni. Sok F1ben kevésbé jártak ismerősömnek kellett már magyarázni ezt. Mint azt hitte hogy leszabályozták az előzési pontokat is.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

hát szerintem a DRS zónát is magyarázgatnod kéne :)
de lényegében nem akkora baromság amit mond, mert ha magyar kifejezést akarunk találni neki, akkor előzést segítő zóna a legkorrektebb rá.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Nagyon jó verseny volt. 3 más színű autó az élen. Remélem a ringen is ilyen jó verseny lesz, Alonso győzelemmel. :)
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Komax írta:Nagyon jó verseny volt. 3 más színű autó az élen. Remélem a ringen is ilyen jó verseny lesz, Alonso győzelemmel. :)


Jaja. Na meg azért Schumit jó lenne dobogón látni végre. ;)
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Zanetti meglátogatta a második szabadedzést Monzában. :)
Kép
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Jó ez a kép. :)

Nem láttam a szabadedzéseket. Hamilton honnan a retekből szedte azt a brutál kört az elsőn? :shock:
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

az elsőt én se láttam, de Vettel köréből kiindulva, csak két tizeddel ment jobbat Hamilton, az simán a Mercedes motorerejéből is jöhetett, illetve amit Vettel nyilatkozott hogy a Mclaren meredekebb szárállást használ mint ők.
a pole kör szerintem simán lesz 1:23.0-s vagy még jobb, akkor már nem lesz ilyen forgalom a Q3-ban mint ezeken az edzéseken. érdekes volt hogy ahhoz képest hogy széles a pálya és van hely előzni, mennyi feltartás volt.

én Schumi körén lepődtem meg, eléggé kifutottnak tűnt, de lehet hogy a Merci motor hoz ennyit egyenesben. mindenesetre jó lenne ha az élbolyban mehetne a versenyen is.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Köszi az infót.
Jaja az jó lenne ha Schuminak lenne egy jó futama. ;)
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Jó lenne már ha egy dobogó összejönne neki.. Csak ez a Merci még szarabb mint tavaly. :?

Pedig idén jól nyomja az öreg, legutóbb is 24 helyről 5, kb ő előz és kockáztat a legtöbbet a mezőnyből, bár vesztenivalója nincs neki, öröm nézni néha amit csinál. De azért az vicc, hogy az ő autojával történik mindig valami, rosbergel soha semmi, pedig idén jobban nyomja nála a versenyeken, időmérőn viszont nem nagyon megy neki továbbra sem.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

csak a gyengéknek van szükségük jó időmérőre 8-)
jobb is amúgy,legalább megmutathatja mit tud,előzhet bőven.annyira szar a kocsija,hogyha 1. lenne időmérőn,akkor is 5-6.hely már fasza lenne a futamon.még a Ferrari is messze jobb tőlük,pedig idén sajna az nagy szó.
Dominicaliék is elég balf.szoknak tűnnek. sokkal előrébb lenne,mind Schumi,mind a Ferrari,ha oda megy vissza,Brawn papóval együtt.
Mclarent legalább lehetett utálni a deltoid fejű Coultharddal,ez a Red Bull olyan semmilyen.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Coulthard.. :D :D Fú de rühelltem.

Bariccheloval együtt az örök másodikak, igazi lúzerek.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Tommy írta:Coulthard.. :D :D Fú de rühelltem.

Bariccheloval együtt az örök másodikak, igazi lúzerek.
Ne sértsd meg Massat, hogy kihagyod a lúzer listáról. :D
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Komax írta:
Tommy írta:Coulthard.. :D :D Fú de rühelltem.

Bariccheloval együtt az örök másodikak, igazi lúzerek.
Ne sértsd meg Massat, hogy kihagyod a lúzer listáról. :D

ha Glock nem egy looser akkor ,már világbajnokként beszélhetnénk a brazilról. Schumit is megverte párszor,ami azért Baricchellonak nem nagyon sikerült. Fejben még mindig nem a régi.(szerintem nem is lesz) Sokkal kevesebb lehetősége is van felmutatni vmit,mint mikor Schumi,Kimi volt a csapattársa.Ferrari is már több éve nyomorékoskodik a gumikkal. nem fekszik neki a kocsi,Schumi is sokszor a gumik miatt kap ki Rosbergtől időmérőn.
Pirelli is idén csalódás. ez a Kers,DRS dolgok is arra jó,hogy Mercedes kaliberű gyengébb kocsiknak esélyük sem legyen egy futamon jó helyezést elérni. hiába rajtolnak jól,ha a 3.kör után benyomják a gombokat,az amúgy is jóval gyorsabb kocsik pilótái aztán cső. eddig nem lehetett előzni,most nem lehet védekezni.régebben nem volt ezzel probléma. még behozzák azt,hogy minden pilóta más kocsival indul a futamokon aztán végleg megölik a tradíciókat.
(ha a ferrari vagy a német lenne jó,akkor is az lenne a véleményem,hogy szar lett)
Monzában talán! érhet valamit a Merci.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Komax »

hvmetal írta:ha Glock nem egy looser akkor ,már világbajnokként beszélhetnénk a brazilról.
Massa pályafutásából nem is emlékszünk másra. Volt 1! jó szezonja amikor fejben összerakták, azt ennyi. A balesete csak még jobban lassította. Jókor volt jó helyen, hogy Ő most a ferkában ül.
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

Schumi 8-)
építse már rá a Merci azt a rohadt autót.az öreg még mindig penge.gyorsabb motor mellett is ez valami rohadt nagy volt.ilyen feltételek mellett így védekezni 8-) persze a FIa megint közbeszólt...ha 20éves lenne most vinné el egy nagy csapat a németet. sajnos lehetetlen már,hogy pirosba lássuk,bár,ha jövőre mégjobb lesz,hátha marad. már csak 3 VB győzelem kell a 10kell :D hatalmas ember,a forma1 Javier Zanettija!!
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Rajtnál 13 helyről egyből 3.. Beszarás amit az öreg csinál. :D

Öröm nézni mostanában amit csinál, hiába szar az auto, ahogy versenyzik, az fantasztikus, idén már az igazi Schumit láthatjuk.

Alonso is nagyon jól rajtolt, 3 helynél több nem volt ma az autoban, ez van, ennek kell örülni, jelenleg ez is nagy eredmény.. Mostanában ő legalább legtöbbször a dobogós helyen végez.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7544
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Azért remélem idén lesz még Ferrari győzelem. Jövőre meg újra VB esélyes lesz a csapat. ;)
Schumi meg ha nyerne egy futamot...nyerni fog, tuti. ;)
Avatar
hvmetal
Hozzászólások: 3207
Csatlakozott: 2010.06.10. 21:58
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: hvmetal »

az öreget már fikázza a sok majom... Nem értem miért nem lehet védekezni.
Ja,Hamilton aki fellehetne háborodva arra a kérdés,hogy szabálytalan volt e vele olykor az öreg,annyit mondott: "igen,ilyen a versenyzés".
szimpatikus gyerek,versenyzése miatt is. Több Schumi,Hamilton,Kubica,régi Kimi kéne a forma1be,nem ilyen tejbetök Webberek..
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Forma-1 (A száguldó cirkusz)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Miért fikázzák?

Azért még Alonso is befér a listádba..

Hamiltont én nem szeretem, de a versenyzési stílusa tetszik, így kell versenyezni.
Válasz küldése