www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Ha valami gond lenne.
Avatar
Lombardini
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2010.04.13. 12:36

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Lombardini »

Nekem gondom a honlappal nincs. Szeretem mert nagyon sok fontos információt találok meg rajta. Szeretem a fórumot, a tippjátékot, a Gazetta értékeléseket és nagyon sok mindent. De egyetlen egy dolog van amit "szóvá teszek" persze ezt is csak inkább küszöb alatt kíváncsiságból. Miért nincsenek gyakrabban friss hírek? Nem vagyok egy perfekt nyelveket beszélő így nem szoktam feltétlenül a nemzetközi oldalakat lesni hanem szeretek itt információt kapni. Csak sajnos még mindig a firenzei események vannak első hírként a főoldalon pedig ma például fontos derbi van és olyan jó lett volna valami beharangozás. Ne érts félre Youme, nagyon tetszik amit csinálsz olyannyira, hogy én például a saját kis oldalacskámat már abbahagytam, mert úgy gondolom, hogy ez egy sokkal jobban bevezetett oldala a csapatnak és jobb ha 1 igazi weblapja van szeretett csapatunknak. De mondom a friss hírek miatt van hiányérzetem.

Tisztelettel és további sok sikert kívánva üdvözlettel: Lombardini
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Sztem azért mert nincs ideje még ezzel is foglalkoznia. Bár ha vki segítene neki biztos több lenne. De csak tipp. :)
Avatar
Lombardini
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2010.04.13. 12:36

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Lombardini »

Igen tudom, hogy rengeteg munka van ebbe az egész oldalban és én is gondoltam arra, hogy nincs rá ideje. Nem is akartam kritizálni csak mondom van egy kis hiányérzetem. Ettől függetlenül nagyon jó az oldal.
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Eddig úgy osztottuk meg egymás között a dolgokat, hogy gaRRy írja a híreket és ővé a menüben a calcio rész. A többi az enyém, de majd lehet hogy én is írok pár cikket a jövőben ismét, hogy több legyen. Bár én úgy gondolom, hogy aki friss infóra éhes az ebben a fórumban mindent megtalálhat. Ezért is élvezett prioritást az elmúlt időszakban, hogy a fórum problémái legyenek végre megoldottak.
Avatar
Laci78
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2010.04.17. 11:53
Tartózkodási hely: Vadnyugat

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Laci78 »

Remélem ujból már nem kell regisztrálni..., hogyan lehet megfordítani a hsz-et?
Avatar
kiscivis
Hozzászólások: 1181
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:23
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: kiscivis »

Laci78 írta:Remélem ujból már nem kell regisztrálni..., hogyan lehet megfordítani a hsz-et?


Felhasználói vezérpult - Fórumbeállítások - Megjelenítés beállítás vagy mi az izé, és ott.
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

kiscivis írta:
Laci78 írta:Remélem ujból már nem kell regisztrálni..., hogyan lehet megfordítani a hsz-et?


Felhasználói vezérpult - Fórumbeállítások - Megjelenítés beállítás vagy mi az izé, és ott.

és a Hozzászólások rendezése: Csökkenő legyen :)
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Laci78 írta:Remélem ujból már nem kell regisztrálni..., hogyan lehet megfordítani a hsz-et?


Kedves Laci! Mi is ugyanúgy reméljük!

Máskor viszont a megfelelő topikot kérjük használni a megfelelő kérdés feltevéséhez. Már csak az átláthatóság végett is. Köszönjük!
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Youme írta:Eddig úgy osztottuk meg egymás között a dolgokat, hogy gaRRy írja a híreket és ővé a menüben a calcio rész. A többi az enyém, de majd lehet hogy én is írok pár cikket a jövőben ismét, hogy több legyen. Bár én úgy gondolom, hogy aki friss infóra éhes az ebben a fórumban mindent megtalálhat. Ezért is élvezett prioritást az elmúlt időszakban, hogy a fórum problémái legyenek végre megoldottak.


És ha valakit bevennétek még szerkesztőnek, hírírásra? Lehet innen a fórumról is jelentkeznének páran. :)
Nekem amúgy semmi bajom nincs az oldallal mert rengeteg dolog megtalálható rajta, egyedül kicsit a design szegényes. :) Amúgy milyen motor fut az oldal alatt? PHP-fusion?
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Amúgy milyen motor fut az oldal alatt? PHP-fusion?


Motornak azért nem nevezném. 8-)

Sima php, amit én írtam jópár éve. Ezért is ilyen szegényes. Csak annyit tud ami akkoriban fontos volt.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Hehe, grat. :) És várhatóak újítások rajta? (nem mintha nem tetszene, csak azért ez mégiscsak az INTERNAZIONALE.hu :D )
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Ha (mondjuk ebben a topikban) megírja valaki, hogy mire vágyik akkor lehet, hogy meggondolom.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Én csak egy picivel szebb designra gondoltam :)
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

A fórum designon is lehetne alakítani, nem sokat csak annyit kb hogy a sarokban legyen Inter címer, középen meg lehet www.internazionale.hu ahogy korábban volt.

A római testvérek fórumjának design nagyon jól megvan oldva: http://www.lazio.hu/forum/

Lehetne valami hasonló.

Pl.: Inter címer középen ami bekebelez a kígyó.

Láttam korábban egy olyan képet, megkereshetem ha kell.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

nekem csak annyi jutott eszembe, hogy a focilabda helyett is lehetne a kör alakú címerünk
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Tommy írta:A fórum designon is lehetne alakítani, nem sokat csak annyit kb hogy a sarokban legyen Inter címer, középen meg lehet http://www.internazionale.hu ahogy korábban volt.

A római testvérek fórumjának design nagyon jól megvan oldva: http://www.lazio.hu/forum/

Lehetne valami hasonló.

Pl.: Inter címer középen ami bekebelez a kígyó.

Láttam korábban egy olyan képet, megkereshetem ha kell.


OK. Majd nyáron kicseréljük azt a piros feliratot, de még most is jönnek email levelek, hogy nem tudnak belépni. :shock: Addig szerintem mindenki újra reggel.
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Youme »

versenyszellem írta:nekem csak annyi jutott eszembe, hogy a focilabda helyett is lehetne a kör alakú címerünk


OK. Majd készítek egy olyan ikont. Vagy ha valakinek van ilyen *.ICO fájl, küldje el emailben nekem.
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

Youme írta:
versenyszellem írta:nekem csak annyi jutott eszembe, hogy a focilabda helyett is lehetne a kör alakú címerünk


OK. Majd készítek egy olyan ikont. Vagy ha valakinek van ilyen *.ICO fájl, küldje el emailben nekem.



kész is, tökjól néz ki az új ikon :)
Avatar
Campione
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2010.04.18. 14:07

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Campione »

PetR írta:Én csak egy picivel szebb designra gondoltam :)


Én szívesen felajánlom a segítségemet. :)
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Youme »

OK: Köszi! Privátban megdumáljuk.
Avatar
jdanika
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2010.04.22. 18:14
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: jdanika »

Sziasztok! Azon rágódtam már milyen régi ennek az oldalnak a designe, és megnéztem pár nagy csapat oldalát és nekem nagyon bejön ez diavetítés féle hírközlés alatta pedig a többi hír!

ezeken az oldalakon láttam ilyet: www.juventushungary.hu
www.eurobarca.hu/

örülnék 1 ilyen fejlesztésnek személy szerint, persze ez is csak 1 elképzelés! :roll:
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Köszönjük a tippet. Jelenleg gonolkodunk egy design módosításon, tehát elképzelhető, hogy lesz változás valamilyen irányban.
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Youme írta:Jelenleg gonolkodunk egy design módosításon, tehát elképzelhető, hogy lesz változás valamilyen irányban.
Sejtelmesen fogalmazol. :D Ha meglesz a tripla, tényleg kéne valami újabb design, aki ellátogat erre az oldalra érezze, hogy ki a király. :)
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Igen sejtelmesen, mert Campione dolgozik rajta (külön köszönet neki itt is érte) és én sem tudom még milyen lesz.
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Youme »

A tippjáték bajnoki versenyében holtverseny alakult ki, de interzoli nyert mert neki 7 darab 4 pontos találata volt, míg Poli-nak csak 6 darab.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Gratulálok interzolinak.
Kár ,hogy kimaradt nálam 1-2 meccs,mert így valószínű összetettben is behúzza előttem.Úgy hogy ahhoz is gratulálok.Szép volt.

Na se baj,majd jövőre, első nekifutásnak egész jó volt.

Gratulálok mindenkinek.
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Még egy szombat esti 4 pontos telivel beelőzhetsz.
Avatar
Campione
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2010.04.18. 14:07

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Campione »

Youme írta:Igen sejtelmesen, mert Campione dolgozik rajta (külön köszönet neki itt is érte) és én sem tudom még milyen lesz.

Köszike :)
Még én sem tudom, hogy pontosan milyen lesz, de ötleteim, elképzeléseim már vannak. A terv az, hogy a kor követelményeinek megfelelő, a Csapat kiváló teljesítményéhez hű, jól használható oldal szülessen.
szocske11
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:16
Tartózkodási hely: London

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: szocske11 »

Szeretnék sokkal több friss hírt , interjút olvasni ezen az oldalon.
Ebben a tekintetben el van maradva az oldal más csapatok oldalához képest. Lehet a design is fontos , de én a hírekre tenném a voksom.
Már elöttem felvetették , hogy forumozokat kéne bevonni ennek érdekében , nem tudom ebben van-e elörelépés?
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Igen lesz. Az új oldalon lehetőség lesz regisztrálni. Úgy tervezzük, hogy ez a regisztráció egyben a belső fórumé is legyen, és a felhasználók jogokat is kapnak majd. Augusztusban pedig majd nyilvánosan lehet pályázni itt a fórumban hírküldő embernek. A legjobb 3 pályázat megkapja a jogot. Mindenki fog majd szavazni, hogy melyik három ember legyen a nyerő. Így demokratikus. Természetsen megmarad gaRRy és én is hírküldőnek, de szigorúan fel lesznek osztva a szerepek, nehogy egy hírt hárman is megírjanak. Ez a nyár elmegy az új oldal elkészítésével, a következő szezontól mind külsőben, mind tartalomban szeretnénk megújulni!
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Marco »

A vb-vel kapcsolatban lesz tippjáték? Mert ha jól emlékszek anno az EB-nél volt. Rem lesz. Köszi.
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Sajnos nem lesz. Folyik a régi oldal archiválása és az új oldal tervezése. Ez elviszi az időnk nagy részét. A fórumban viszont nyithatok egy topikot, ahol ti játszhattok tippelősdit a saját szakállatokra a VB alatt.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Youme!

Csupán egy kérdés!

Mióta üzemel a weblap.... (mármint nem a jelenlegi forma, hanem úgy egyáltalán)???
Csak kíváncsiságból kérdezem, mert én már nagyon régóta ide járok, de az idejét se tudom már megmondani mikor is kezdődött az egész internazionale.hu!!! :D

Amúgy köszönöm a tippjáték ajándékát! Ma megkaptam!

További szép napot!
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Youme »

1999 tavasza óta. Akkor még internazionale.virtualave.net címen volt elérhető, és csak 2002 körül vásároltam meg az internazionale.hu domain nevet.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Youme írta:1999 tavasza óta. Akkor még internazionale.virtualave.net címen volt elérhető, és csak 2002 körül vásároltam meg az internazionale.hu domain nevet.

Jujj. Milyen lassú lehetett akkoriban a net... :shock: :)
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Emlékszem amikor még telefonos betárcsázós netünk volt, ráadásul "szar" DECT rendszerű ami sosem volt stabil, Úgy 1996 körül fizettem elő rá, és első hónapban csináltam valami 60 ezres telefonszámlát úgy hogy alig neteztem valamit. Csomó sikertelen csatlakozásra is mind számolta a díjat. 14k-s modemmel kezdtem. Nem megás hanem kilobit/sec volt a sebessége. Egy 700MB-os avi film (ami 5872025600 bit a hibajavító bitek nélkül) kb 7000 perc azaz kb 5 nap alatt jött volna le, ha az ember lett volna olyan ostoba hogy belekezd. Egy darab MP3-as zenei szám is kb. 1 óráig vánszorgott le. Ráadásul minden megkezdett perccért fizetni kellett. Mai szemmel rémálomnak tűnik, pedig úgy örültünk neki mint az állat. Végre olyan információkhoz jutottunk hozzá amiről addig fogalmunk sem volt. Ma már a gyors net olyan természetes a gyerekeknek, mint a szódavíz vagy a hűtőszekrény. :D
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Youme írta:Emlékszem amikor még telefonos betárcsázós netünk volt, ráadásul "szar" DECT rendszerű ami sosem volt stabil, Úgy 1996 körül fizettem elő rá, és első hónapban csináltam valami 60 ezres telefonszámlát úgy hogy alig neteztem valamit. Csomó sikertelen csatlakozásra is mind számolta a díjat. 14k-s modemmel kezdtem. Nem megás hanem kilobit/sec volt a sebessége. Egy 700MB-os avi film (ami 5872025600 bit a hibajavító bitek nélkül) kb 7000 perc azaz kb 5 nap alatt jött volna le, ha az ember lett volna olyan ostoba hogy belekezd. Egy darab MP3-as zenei szám is kb. 1 óráig vánszorgott le. Ráadásul minden megkezdett perccért fizetni kellett. Mai szemmel rémálomnak tűnik, pedig úgy örültünk neki mint az állat. Végre olyan információkhoz jutottunk hozzá amiről addig fogalmunk sem volt. Ma már a gyors net olyan természetes a gyerekeknek, mint a szódavíz vagy a hűtőszekrény. :D
Ismerős az élmény. :D Volt úgy hogy egy képet is percekig töltött. Hőskor. :)
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

Youme, Garry!

Nem akarok elégedetlenkedni, de nagyon nagyon kevés hír jelenlik meg a weblapon! Más oldalak naponta frissülnek, itt meg pl.... Benitezről még az sincs kitéve a főoldalra, hogy a mi edzőnk lett! Magyarán hivatalos! Nem mintha a naprakész szurkolók nem lennének ezzel tisztába... na de ez csak egy példa volt.

Nyílván el vagytok foglalva egyéb dolgokkal, de ezen a helyzeten nem lehetne valamilyen módon változtatni???

További szép napot!
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: PetR »

internaZIOnaLe írta:Youme, Garry!

Nem akarok elégedetlenkedni, de nagyon nagyon kevés hír jelenlik meg a weblapon! Más oldalak naponta frissülnek, itt meg pl.... Benitezről még az sincs kitéve a főoldalra, hogy a mi edzőnk lett! Magyarán hivatalos! Nem mintha a naprakész szurkolók nem lennének ezzel tisztába... na de ez csak egy példa volt.

Nyílván el vagytok foglalva egyéb dolgokkal, de ezen a helyzeten nem lehetne valamilyen módon változtatni???

További szép napot!

Nyugi. Régebben írták hogy megújul őszre a weblap(külső, több hír). Én régebben szerkesztettem weblapot igaz nem ilyen nagy látogatottságút, meg Gportalosat, de arra is sok idő kellett.
Sőt ha jól emlékszem Youme írta, hogy lesz valami olyasmi, hogy pár fórumozó majd be küldhet új híreket.
Avatar
internaZIOnaLe
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:05
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: internaZIOnaLe »

PetR írta:
internaZIOnaLe írta:Youme, Garry!

Nem akarok elégedetlenkedni, de nagyon nagyon kevés hír jelenlik meg a weblapon! Más oldalak naponta frissülnek, itt meg pl.... Benitezről még az sincs kitéve a főoldalra, hogy a mi edzőnk lett! Magyarán hivatalos! Nem mintha a naprakész szurkolók nem lennének ezzel tisztába... na de ez csak egy példa volt.

Nyílván el vagytok foglalva egyéb dolgokkal, de ezen a helyzeten nem lehetne valamilyen módon változtatni???

További szép napot!

Nyugi. Régebben írták hogy megújul őszre a weblap(külső, több hír). Én régebben szerkesztettem weblapot igaz nem ilyen nagy látogatottságút, meg Gportalosat, de arra is sok idő kellett.
Sőt ha jól emlékszem Youme írta, hogy lesz valami olyasmi, hogy pár fórumozó majd be küldhet új híreket.



Én jelenleg is szerkesztek weblapot! Design, hírek, minden ami ide tartozik és tisztában vagyok vele, hogy mivel jár egy-egy ilyen művelet. Én is olvastam régebben, hogy megújjul az oldal és majd lehet hírszerkesztőnek jelentkezni, de én addig is hiányolom az újdonságokat! De nem türelmetlenkedek, biztos változik majd a helyzet! ;)
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Youme most az uj oldalon dolgoznak, írta korábban, ami sok munkával jár, ezért kevés a hír, na meg gondolom a szabadidejük sem sok. Nem kell aggódni.
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Jelenleg archiválunk. Azaz a régi oldal dolgai kerülnek át egy másik szerverre. De nem úgy, hogy átmásoljuk és kész is, hanem az archívum is új külsőt kap. Munka van vele. Ezzel megy most az idő. Hír pedig biztos azért nincs, mert csak pletykák történnek ilyenkor. A pletykáknak pedig a fő helye [url]kizárólag[/url]a fórum. Azt előre jelzem, hogy mindenféle szedett vedett pletykák a jövőben sem lesznek a lapon. Teljen el inkább pár nap hír nélkül, de nem állunk be a virtuális "pletykafészek" weblapok táborába. Júluis-Augusztusban készülne az új oldal, Szeptemberben pedig indulnánk. Ha kész vagyunk az archiválással, onnantól kezdve szeptemberig még ennyi hír sem lesz mint mostanság. Akkor a főlapon két dologra kattinthattok majd:

- Fórum
- Archívum
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Benitezről még az sincs kitéve a főoldalra, hogy a mi edzőnk lett! Magyarán hivatalos!


Akkor a június 10-i hír biztos csak nekem jön be...
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Youme »

Sziasztok!

Szeptembertől szeretnénk új köntösbe bújtatni a honlapot.

Ahogy ígértem a hírek küldésében nagyobb szerepet kapnátok ti is.
Ezért pályázatot hirdetek három hír küldő "állás" betöltésére.

Elvárások: Olasz vagy angol nyelv ismerete olyan szinten, hogy a külföldi oldalak híreit pontosan le tudd fordítani. Heti szinten 5-6 hír küldésének vállalása. Természetesen ez nem törvénybe vésett szám. Előfordulhat, hogy napokig semmi érdekes nem történik. Ez inkább annak szól, hogy egy héten tudsz-e ezzel a dologgal 5-6 alkalommal foglalkozni.

Amit le kellene írni ide, az hogy mennyit tudnál vele heti szinten foglalkozni, milyen oldalakról szerzed be az infókat és egy éppen aktuális hírt kellene megfogalmazni itt, hogy a stílusról is tájékozódjunk. Még annyit, hogy csak olyanok jelentkezzenek akik magukról úgy gondolják, hogy a helyesírásuk elfogadható.

Tehát várjuk a "pályázatokat" és aztán majd szavazunk demokratikusan a itt a fórumban.
Avatar
bazsi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:37

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: bazsi »

Hello Youme!
Én szeretnék jelentkezni szerkesztőnek. Több, mint másfél éve vagyok híríró az http://intermilan.hu/ -n. Igaz, hogy csak egy g-portalos oldal, de rengeteg munkánk van benne. 18 éves tanuló vagyok, szóval délután ráérek. Hetente sok időm is jutna rá. A mi oldalunkon vannak ilyen össze-vissza pletykák is, de ha lehet inter.it-ről szerezzük be a híreket, de fcinternews.it-ről is szoktunk fordítani. Őszinte leszek. Angol és olasz tudásom nem sok van, legtöbbször fordítókat használok, de ha felmész az oldalunkra láthatod, hogy milyen minőségűek. Amennyiben "felvesztek" ide, abban az esetben (bár fájdalmas lenne)kénytelen lennék szakítani az intermilan-hu-val. Várom válaszod.
Bazsi.
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Üdv! Hogy haladtok az oldallal? Esetleg egy képet a fôoldalròl lehetne làtni? :) Nagyon kívàncsi vagyok... :D
Avatar
Youme
Adminisztrátor
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2010.04.09. 11:07

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: Youme »

PetR írta:Üdv! Hogy haladtok az oldallal? Esetleg egy képet a fôoldalròl lehetne làtni? :) Nagyon kívàncsi vagyok... :D


Bárcsak már ott tartanánk.

Amúgy anyit elárulhatok, hogy inkább egy rendezett lapot akarunk létrehozni, mint valami hú de milyen csili-vili hivalkodó oldalt. Azért persze természetesen szeretnénk ha aránylag jól is nézne majd ki.

Az első bajnoki előtt szeretnénk elindulni!
Avatar
PetR
Hozzászólások: 1670
Csatlakozott: 2010.04.10. 09:16
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: www.internazionale.hu (A honlappal kapcsolatos dolgok)

Hozzászólás Szerző: PetR »

Youme írta:
PetR írta:Üdv! Hogy haladtok az oldallal? Esetleg egy képet a fôoldalròl lehetne làtni? :) Nagyon kívàncsi vagyok... :D


Bárcsak már ott tartanánk.

Amúgy anyit elárulhatok, hogy inkább egy rendezett lapot akarunk létrehozni, mint valami hú de milyen csili-vili hivalkodó oldalt. Azért persze természetesen szeretnénk ha aránylag jól is nézne majd ki.

Az első bajnoki előtt szeretnénk elindulni!

A rendezettség a legfontosabb. Ezt én is tudom, volt már oldalam, és én is beleestem eleinte abba a hibába hogy túl akartam csicsázni.
További jó munkát. ;)
Válasz küldése