Oldal: 5 / 5
Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolatban)
Elküldve: 2024.07.31. 20:17
Szerző: PetR
PetR írta: ↑2024.07.31. 09:48
Sziasztok, kis közérdekű infó: tegnap este frissíteni akartam a fórummotort, azonban valamilyen - eddig nem jelentkező - hibába ütközött a telepítő. Sikerült visszaállítani a korábbi verziót, viszont előfordulhatnak ebből kapcsolódó hibák, például hogy hibaüzenetet kaptok betöltéskor. Ezen még dolgozom, mert a frissítést mindenképp javasolt lenne megoldani.
Ha esetleg elérhetetlen lenne a fórum, ne aggódjatok, maximum átmeneti, és a főoldalon, vagy a facebookon mindenképp jelzem majd ha bármilyen fejlemény van.
Köszi!
Update: ha minden igaz, megoldottam, lefrissült a fórummotor és az adatbázis is!

Ennek ellenére szóljatok ha észrevesztek valamit.
Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolatban)
Elküldve: 2024.08.04. 11:21
Szerző: PetR
Kicsit változtattam a regisztráción, ami a leendő és új tagoknak lehet fontos.
Egész eddig minden regisztrációt manuálisan kellett jóváhagynom a fórum vezérlőpultján, viszont rengeteg spam-bot próbált meg mindig bejutni az oldalra (naponta több száz, és ezeket folyamatosan törölni kellett). A spam-botok között pedig ki kellett valahogy vadászni azokat az új felhasználókat akik tényleg írnának a fórumra (ip-cím, email, felhasználónév).
Szóval ezentúl a regisztrációt a visszaigazoló emailben lévő linkkel lehet aktiválni, és minden új user elsőnek az "Újonnan regisztrált felhasználók" rangot kapja, ami azt jelenti hogy az első hozzászólást még jóvá kell hagynia egy moderátornak - ezzel kiszűrve ha mégis bejutott egy robot. Jóváhagyás után pedig ha minden igaz, szabadon kommentelhet.

Re: Az új fórum (Kérdések, válaszok az új fórummal kapcsolatban)
Elküldve: 2025.04.08. 15:11
Szerző: PetR
A tárhelyszolgáltató költöztetni fogja az oldalt egy modernebb hardverre, így a holnapi naptól fogva lehet, hogy tapasztaltok majd elérési gondokat. Rajta leszek hogy minél hamarabb visszaálljon a stabilitás, és bízom benne, hogy nem vesznek el hozzászólások sem a következő napokban!

Előre is elnézéseteket, és türelmeteket kérem. Köszönöm!