Oldal: 43 / 45
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2017.09.03. 12:33
Szerző: mike
Cancelo hiányában, és Gag gyengébb formája miatt jelenleg ez a legerősebb kezdő.
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2017.09.11. 23:33
Szerző: JJ5
Megnéznék valami hasonló kezdőt mondjuk egy kupa meccsen:
Handa
Cancelo - Skriniar - Vanheusden - Dalbert
Gag - Vecino
Karamoh - J. Mário - Perisic
Pinamonti
Több dologra is kíváncsi lennék:
Úgy általában a 3 fiatal teljesítményére, hogy azért lenne mellettük egy Perisic, Skriniar meg ugye egy full középpálya.
Miranda nélkül Skriniar hogy muzsikálna, tudná irányítani a védelmet?
Lehet, hogy mondjuk Éder vagy Icardi kellene még mondjuk Pinamonti helyett, vagy D'Ambro Cancelo helyett, hogy azért ne majdnem B sor legyen. Amúgy azt gondolom, hogy annyira egyben van a keret, hogy ha nem is simán, de kisebb csapatok ellen működne ez a kezdő is!
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2017.09.12. 07:36
Szerző: Cupi
JJ5 írta:Lehet, hogy mondjuk Éder vagy Icardi kellene még mondjuk Pinamonti helyett, vagy D'Ambro Cancelo helyett, hogy azért ne majdnem B sor legyen. Amúgy azt gondolom, hogy annyira egyben van a keret, hogy ha nem is simán, de kisebb csapatok ellen működne ez a kezdő is!
Annyiban kötekednék, hogy ne D'Ambro legyen az A csapatban hanem Cancelo

D'Ambro legyen a cseréje. Remélem jó lesz a portugál és sikerül beépíteni.
Kis csapatok ellen is rohadt nehéz, jól védekeznek, nehéz feltörni őket, ezt láthattuk vasárnap is.
Persze az tény jó lenne a fiatalokat is kipróbálni és megnézni mit tudnak.
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2017.09.12. 09:14
Szerző: JJ5
Cupi írta:JJ5 írta:Lehet, hogy mondjuk Éder vagy Icardi kellene még mondjuk Pinamonti helyett, vagy D'Ambro Cancelo helyett, hogy azért ne majdnem B sor legyen. Amúgy azt gondolom, hogy annyira egyben van a keret, hogy ha nem is simán, de kisebb csapatok ellen működne ez a kezdő is!
Annyiban kötekednék, hogy ne D'Ambro legyen az A csapatban hanem Cancelo

D'Ambro legyen a cseréje. Remélem jó lesz a portugál és sikerül beépíteni.
Kis csapatok ellen is rohadt nehéz, jól védekeznek, nehéz feltörni őket, ezt láthattuk vasárnap is.
Persze az tény jó lenne a fiatalokat is kipróbálni és megnézni mit tudnak.
Hosszú távon én is azt szeretném, ha Cancelo kiszorítaná Danilot, de egyelőre még az olasszal valószínűleg stabilabbak lennénk.

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2018.08.01. 21:06
Szerző: JJ5
BL-ben ez a keret?
Handa
Vrsaljko-Skriniar-De Vrij-Asamoah
Vidal-Brozovic
Politano-Nainggolan-Perisic
Icardi
pad: Padelli, Miranda, D'Ambrosio, Gagliardini, Emmers, Karamoh, Lautaro
reserve: Berni, Ranocchia, Dalbert, Borja, Candreva
23 fős keret, legjobb! A kezdőnk ezzel brutál, az a középpálya..
Padról be tudnak állni a fiatalok lendületet adni.
Ízlés szerint lehet módosítani!

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2018.08.15. 20:06
Szerző: PellerG
Ti hogy kezdenétek vasárnap a Sassuolo ellen?
Én a védelemben egyelőre nem bontanám meg a Skriniar-Miranda párost.
A 3 védőt sem venném elő, főleg mivel úgy hírlik, egyelőre nem gyakoroltatta agyon Spalletti.
Vrsaljko még csak nemrég csatlakozott, sokkal amúgy sem hiszem, hogy jobb mint D'Ambrosio.
Kp-n nekem tetszett Vecino az Atleti ellen, Nainggolan meg ugye még hiányzó lesz...
Elől Keitát még nem kezdetném, kb 2. edzésén van túl.
Jövő héttől viszont kezdhet!
Candrevát nem szeretném a csapatban látni!
Perisic nem tudom mennyire kész a rövid pihenője után, ha még nem, Asamoaht tolnám fel a helyére és Dalbertet tenném balvédőnek.
Nálam:
Handanovic
D'Ambrosio-Skriniar-Miranda-Asamoah
Vecino-Brozovic
Politano-Lautaro-Perisic (Dalbert)
Icardi
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2018.08.15. 20:51
Szerző: R9.
en is Mirandat raknam be ez egyertelmu, dalbertet messze elkerulnem viszont a kezdotol

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2018.08.15. 20:59
Szerző: bodimiki7
PellerG írta: ↑2018.08.15. 20:06
Handanovic
D'Ambrosio-Skriniar-Miranda-Asamoah
Vecino-Brozovic
Politano-Lautaro-Perisic (Dalbert)
Icardi
Ez lenne a legértelmesebb kezdő a nyarat figyelembe véve, Keita szerintem sem fog kezdeni, függetlenül attól, hogy játszott már olaszban. A kérdés nekem is Perisic, bár Brozo az Atleti ellen bírt 60 percet, akkor szerintem Perisicnek is menni fog.
Ha meg nem, akkor a helyén én Asamoah-t kezdetném és R9 örömére akkor Dalbert is a kezdőbe kerülne.

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2018.08.15. 21:04
Szerző: interfan
bodimiki7 írta: ↑2018.08.15. 20:59
PellerG írta: ↑2018.08.15. 20:06
Handanovic
D'Ambrosio-Skriniar-Miranda-Asamoah
Vecino-Brozovic
Politano-Lautaro-Perisic (Dalbert)
Icardi
Ez lenne a legértelmesebb kezdő a nyarat figyelembe véve, Keita szerintem sem fog kezdeni, függetlenül attól, hogy játszott már olaszban. A kérdés nekem is Perisic, bár Brozo az Atleti ellen bírt 60 percet, akkor szerintem Perisicnek is menni fog.
Ha meg nem, akkor a helyén én Asamoah-t kezdetném és R9 örömére akkor Dalbert is a kezdőbe kerülne.
Nyarat figyelembe veve azert nem biztos hogy ez lenne a legjobb kezdo...
Most azt irjak Perisic kezd, ezaltal Politano es Candreva pad.
Keita-Martinez-Perisic + Icardi.
Nekem amugy az az erzesem, hogy Spalletti elohuzza Dalbertet ujra.

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2019.03.28. 13:51
Szerző: PellerG
Lautaro most már hivatalos, hogy nem lesz hétvégén a Lazio ellen sérülés miatt...
Érdekes lenne, ha Spalletti rögtön a kezdőbe tenné vissza Icardit...
Valószínűbb, hogy Keita fog kezdeni középen.
De Vrij szintén nincs 1-2 hétig sérülés miatt.
Nainggolan sem 100-as még, max pados lesz hétvégén.
Szerintem kb ez lesz vasárnap:
Handanovic
D'Ambrosio-Skriniar-Miranda-Asamoah
Vecino-Gagliardini-Brozovic
Politano-Keita-Perisic
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2019.03.28. 14:07
Szerző: Mazzola
PellerG írta: ↑2019.03.28. 13:51
Lautaro most már hivatalos, hogy nem lesz hétvégén a Lazio ellen sérülés miatt...
Érdekes lenne, ha Spalletti rögtön a kezdőbe tenné vissza Icardit...
Valószínűbb, hogy Keita fog kezdeni középen.
De Vrij szintén nincs 1-2 hétig sérülés miatt.
Nainggolan sem 100-as még, max pados lesz hétvégén.
Szerintem kb ez lesz vasárnap:
Handanovic
D'Ambrosio-Skriniar-Miranda-Asamoah
Vecino-Gagliardini-Brozovic
Politano-Keita-Perisic
Ha Lautaro nem vállalja a játékot, akkor szerintem adja magát Icardi kezdőben szerepeltetése. Keita centerként eddig borzalmas volt, és most végre újra itt lesz a baromira kipihent és tökéletesen motivált középcsatárunk. A meccs eleje persze nem lesz egy örömünnep a számára, de ha gurít egy hármast a bugyikékeknek és a nagy igyekezetében felszántja a pályát, akkor hamar meg fogják bocsájtani neki a 1,5 hónapos durcit. Aztán ha a jövő héten is duplázni fog meg is kap(hat)ja a kívánt új szerződését feltéve, ha Wandának felmond és megígéri ,hogy nem is engedi ki többé a lakásból.

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2019.03.28. 15:07
Szerző: tabi.csaba
Így kicseszni szerencsétlen Lautaróval,hogy a köcsögöt visszahozzák!
Hát ez ám a felháborító!
Így lehet egy fiatal tehetség pályafutását ketté törni.
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2019.03.28. 16:01
Szerző: Dirtylt
tabi.csaba írta: ↑2019.03.28. 15:07
Így kicseszni szerencsétlen Lautaróval,hogy a köcsögöt visszahozzák!
Hát ez ám a felháborító!
Így lehet egy fiatal tehetség pályafutását ketté törni.
Miért csesznek ki Lautaroval? Mi töri ketté a karrierjét? Van egy sérülése, nem léphet pályára, ezért akár Icardi is játszhat. Már én se szeretném többet a csapatban látni, de a csapatérdek az első, az hogy megverjük a Laziot.
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2019.03.28. 16:33
Szerző: Festa
Lautaro,De Vrij milyen jó is ez a válogatott szünet...
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2019.03.28. 18:53
Szerző: Abel15
Mazzola írta: ↑2019.03.28. 14:07
PellerG írta: ↑2019.03.28. 13:51
Lautaro most már hivatalos, hogy nem lesz hétvégén a Lazio ellen sérülés miatt...
Érdekes lenne, ha Spalletti rögtön a kezdőbe tenné vissza Icardit...
Valószínűbb, hogy Keita fog kezdeni középen.
De Vrij szintén nincs 1-2 hétig sérülés miatt.
Nainggolan sem 100-as még, max pados lesz hétvégén.
Szerintem kb ez lesz vasárnap:
Handanovic
D'Ambrosio-Skriniar-Miranda-Asamoah
Vecino-Gagliardini-Brozovic
Politano-Keita-Perisic
Ha Lautaro nem vállalja a játékot, akkor szerintem adja magát Icardi kezdőben szerepeltetése. Keita centerként eddig borzalmas volt, és most végre újra itt lesz a baromira kipihent és tökéletesen motivált középcsatárunk. A meccs eleje persze nem lesz egy örömünnep a számára, de ha gurít egy hármast a bugyikékeknek és a nagy igyekezetében felszántja a pályát, akkor hamar meg fogják bocsájtani neki a 1,5 hónapos durcit. Aztán ha a jövő héten is duplázni fog meg is kap(hat)ja a kívánt új szerződését feltéve, ha Wandának felmond és megígéri ,hogy nem is engedi ki többé a lakásból.
Valahogy én is így gondolom tisztelt kolléga úr!!!

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2019.03.28. 21:53
Szerző: Süti
Mazzola írta: ↑2019.03.28. 14:07de ha gurít egy hármast a bugyikékeknek és a nagy igyekezetében felszántja a pályát, akkor hamar meg fogják bocsájtani neki a 1,5 hónapos durcit
Én nem így gondolom, és remélem, hogy Icardi távozik a szezon végén.
Minősíthetetlen módon viselkedett, én nem felejtek, és még sokan vannak így ezzel.
A padról állítanám be, maximum, de azt se bánnám ha egy sorral feljebb kávézgatna.
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2019.03.29. 06:49
Szerző: mike
Süti írta: ↑2019.03.28. 21:53
Én nem így gondolom, és remélem, hogy Icardi távozik a szezon végén.
Minősíthetetlen módon viselkedett, én nem felejtek, és még sokan vannak így ezzel.
A padról állítanám be, maximum, de azt se bánnám ha egy sorral feljebb kávézgatna.
Nyáron mindenképp el kell adni, viszont Lautaro úgy néz ki hetekre kiesett, a BL hely meg létszükséglet, ahogy Icardi piaci értékének megőrzése is.
Nyilván tudja hogy mostmár nem packázhat a klubbal, nem lesz csapatkapitány, és a követelőzésről is lemondhat.
Spalletti helyében - és ha Mauro rendben van - én beraknám a csapatba, ha rosszul sül el, akkor rá lehet kenni a dolgot : D
A Nord amúgy is rendesen bünteti majd

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2019.03.29. 08:25
Szerző: Mazzola
Süti írta: ↑2019.03.28. 21:53
Mazzola írta: ↑2019.03.28. 14:07de ha gurít egy hármast a bugyikékeknek és a nagy igyekezetében felszántja a pályát, akkor hamar meg fogják bocsájtani neki a 1,5 hónapos durcit
Én nem így gondolom, és remélem, hogy Icardi távozik a szezon végén.
Minősíthetetlen módon viselkedett, én nem felejtek, és még sokan vannak így ezzel.
Amennyiben a hátralévő meccseken Icardi a játékával és a góljaival jelentős segítségére lesz a csapatnak a BL hely megszerzésében, attól még közös megegyezéses szerződésbontással még távozhat a nyáron.
Persze a történteket elfelejteni senki sem fogja , talán csak megbocsájthatunk neki ha erre következő hónapokban a teljesítményével és hozzáállásával rászolgál.
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2019.03.29. 08:52
Szerző: alwin91
Csóri Lautaro. Végre beküzdötte magát a kezdőbe, erre lesérül pont akkor amikor ez a fasz visszatér. Nagyon rosszul jön ez neki.
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2019.04.02. 12:21
Szerző: bali06
Spalletti a mai sajtotajekoztaton elmondta, hogy Icardi holnap a csapat rendelkezese all es kezdeni is fog. Az az erzesem, hogy nem akartak eloszor hazai palyan kezdetni. Csak nem értem mi ertelme volt Spalletti vasarnapi kifakadasanak ha szerdan mar a kezdobe rakja..
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2019.04.02. 12:41
Szerző: matrix23
bali06 írta: ↑2019.04.02. 12:21
Spalletti a mai sajtotajekoztaton elmondta, hogy Icardi holnap a csapat rendelkezese all es kezdeni is fog. Az az erzesem, hogy nem akartak eloszor hazai palyan kezdetni. Csak nem értem mi ertelme volt Spalletti vasarnapi kifakadasanak ha szerdan mar a kezdobe rakja..
Vagy csak be akarja bizonyítani, hogy nincs kész állapotban Icardi, és ezzel elhalkítani az újságírókat.
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2019.04.02. 14:14
Szerző: möszi
matrix23 írta: ↑2019.04.02. 12:41
bali06 írta: ↑2019.04.02. 12:21
Spalletti a mai sajtotajekoztaton elmondta, hogy Icardi holnap a csapat rendelkezese all es kezdeni is fog. Az az erzesem, hogy nem akartak eloszor hazai palyan kezdetni. Csak nem értem mi ertelme volt Spalletti vasarnapi kifakadasanak ha szerdan mar a kezdobe rakja..
Vagy csak be akarja bizonyítani, hogy nincs kész állapotban Icardi, és ezzel elhalkítani az újságírókat.
Keita hétvégi produkcióját látva, ha valamiben, akkor Icardi kezdetésében sajnos 0 kockázat van. Egy reumás teknősbéka támadóként szerepeltetésével is többre ment volna a csapat...
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2019.04.02. 14:44
Szerző: R9.
Re: Сервис кредитования онлайн.
Elküldve: 2019.07.18. 12:58
Szerző: kiscivis
Alexeylit írta: ↑2019.07.18. 12:55
Предлагаем микрокредитование для всех россиян на лучших условиях в интернете !
Нужны деньги,а до зарплаты еще две недели? Обращайтесь в наш кредит-сервис в любое время. Мы поможем !
Микрокредиты до 100 000 руб. и сроком до полугода.
Примем решение о выдаче займа в течении часа !
Переходите на наш сайт и выбирайте нужные вам условия !
<a href="
http://creditonlinepro.ru/">микрозайм</a>
Elvileg tiltottam a felhasználót.
Re: Сервис кредитования онлайн.
Elküldve: 2019.07.18. 16:23
Szerző: PetR
kiscivis írta: ↑2019.07.18. 12:58
Elvileg tiltottam a felhasználót
Köszi, későn vettem észre.

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2019.08.22. 14:21
Szerző: PellerG
A hírek szerint így teszi fel hétfő este Conte a csapatot a Lecce ellen:
Handanovic - D'Ambrosio, De Vrij, Skriniar - Candreva, Vecino, Brozovic, Sensi, Asamoah - Lautaro, Lukaku
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2019.08.22. 14:40
Szerző: Mazzola
PellerG írta: ↑2019.08.22. 14:21
A hírek szerint így teszi fel hétfő este Conte a csapatot a Lecce ellen:
Handanovic - D'Ambrosio, De Vrij, Skriniar - Candreva, Vecino, Brozovic, Sensi, Asamoah - Lautaro, Lukaku
Candreva mit kereshet még mindig a kezdő környékén is ?

Lazaro és Barella még nem teljesen egészséges ? Az otthoni nyitómeccsünkön az újonc Lecce ellen egy támadóbb szerkezetű csapatot képzelnék el pl: 3-4-3 rendszerben jobb szélen Politanoval .

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2019.08.22. 15:03
Szerző: Cupi
Mazzola írta: ↑2019.08.22. 14:40
PellerG írta: ↑2019.08.22. 14:21
A hírek szerint így teszi fel hétfő este Conte a csapatot a Lecce ellen:
Handanovic - D'Ambrosio, De Vrij, Skriniar - Candreva, Vecino, Brozovic, Sensi, Asamoah - Lautaro, Lukaku
Candreva mit kereshet még mindig a kezdő környékén is ?

Lazaro és Barella még nem teljesen egészséges ? Az otthoni nyitómeccsünkön az újonc Lecce ellen egy támadóbb szerkezetű csapatot képzelnék el pl: 3-4-3 rendszerben jobb szélen Politanoval .
Ja ez jogos. Korábban itt többen írták Candreva úgyis csak 3. számú cserének marad....aha...ettől féltem rohadtul nem 3. számú csere lesz.

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2019.08.22. 19:04
Szerző: matyinter
Ne feledjuk, voltak nem is olyan reg egesz komoly pletykak, hogy Conte le akarja igazolni Candrevat a Chelsea-hez. Szerintem fog o jatszani, tobbet, mint tavaly.
Bizzunk benne, hogy Conte felepiti ot (meg plusz 1-2 embert), mert egyebkent az Interbe igazolasa elott eleg jo jatekos volt...
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2019.08.22. 22:38
Szerző: Cupi
matyinter írta: ↑2019.08.22. 19:04
Ne feledjuk, voltak nem is olyan reg egesz komoly pletykak, hogy Conte le akarja igazolni Candrevat a Chelsea-hez. Szerintem fog o jatszani, tobbet, mint tavaly.
Bizzunk benne, hogy Conte felepiti ot (meg plusz 1-2 embert), mert egyebkent az Interbe igazolasa elott eleg jo jatekos volt...
Oké csak jelenleg 32 éves....Lazioba meg amikor jó tolta volt 28-29....Én rá nem építenék semmiképpen. Fájt nézni a játékát az utóbbi 2 szezonban.

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2019.08.22. 22:44
Szerző: matyinter
Cupi írta: ↑2019.08.22. 22:38
matyinter írta: ↑2019.08.22. 19:04
Ne feledjuk, voltak nem is olyan reg egesz komoly pletykak, hogy Conte le akarja igazolni Candrevat a Chelsea-hez. Szerintem fog o jatszani, tobbet, mint tavaly.
Bizzunk benne, hogy Conte felepiti ot (meg plusz 1-2 embert), mert egyebkent az Interbe igazolasa elott eleg jo jatekos volt...
Oké csak jelenleg 32 éves....Lazioba meg amikor jó tolta volt 28-29....Én rá nem építenék semmiképpen. Fájt nézni a játékát az utóbbi 2 szezonban.
Én sem építenék rá, félreértés ne essék, sőt rosszul voltam a "játékától" és szívesebben néznék bárkit a helyén, de Conte hátha picit összekapja.

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2019.08.22. 22:48
Szerző: Cupi
matyinter írta: ↑2019.08.22. 22:44
Én sem építenék rá, félreértés ne essék, sőt rosszul voltam a "játékától" és szívesebben néznék bárkit a helyén, de Conte hátha picit összekapja.
Ha már játszik én is ebben reménykedek de valamiért nem bízom már benne túlságosan.

Előttem van ahogy fut, lehajtja a fejét, becsukja a szemét és bead. Lesz ami lesz.

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2019.08.22. 23:50
Szerző: Stankov
Hát igen és ilyenkor szívom a fogam hogy Trippier 24M ért és 2m fizuval lett Simeone játékosa...
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2020.06.26. 08:39
Szerző: PellerG
Ha Barella tényleg nem tudja vállalni a játékot, plusz még Brozovic sem lesz (Skriniar meg ugye eltiltott), én így kezdenék a Parma ellen vasárnap:
-------------------Handanovic
---------Godin-----De Vrij-----Bastoni
Candreva---Agoume--Gagliardini---Biraghi
---------------------Eriksen
---------Lautaro-------------Lukaku
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2020.09.28. 09:08
Szerző: PellerG
A Benevento ellen én így kezdenék szerdán:
Handanovic
Skriniar-De Vrij-Bastoni
Hakimi-Barella-Brozovic-Young
Sensi
Lautaro-Lukaku
Ha nem Conte rendszerben kéne gondolkodni, akkor pedig most így:
Handanovic
D'Ambrosio-De Vrij-Skriniar-Young
Barella-Brozovic-Sensi
Hakimi-Lukaku-Alexis
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2020.09.28. 10:11
Szerző: mike
PellerG írta: ↑2020.09.28. 09:08
A Benevento ellen én így kezdenék szerdán:
Handanovic
Skriniar-De Vrij-Bastoni
Hakimi-Barella-Brozovic-Young
Sensi
Lautaro-Lukaku
Én is, méghozzá Brozóval registában. Barella és Sensi meg előtte, ahogy tavaly ősszel.
A 4 védőshöz Kolarovon kívül nincs balbekkünk, szerintem Young és Perisic nem odavaló, Dalbertet hagyjuk, Bastoni talán jó lehetne ott.
Pedig jó lenne a 4 védős dolgot is kipróbálni, abban Eriksennek is több helye lenne. Nem beszélve Skriniarról, aki simán a világ egyik legjobbja lenne.
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2020.09.28. 12:10
Szerző: R9.
én Vidalt mindenképp kezdőbe tenném Sensivel együtt
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2020.09.28. 12:17
Szerző: Festa
R9. írta: ↑2020.09.28. 12:10
én Vidalt mindenképp kezdőbe tenném Sensivel együtt
Vidal,Barella,Sensi kezdő.
Csereként Brozo,Naingolann,Eriksen sor+bónuszként Gagliardini

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2020.09.28. 12:34
Szerző: brecsinho
Szerintem Skrinit már nem fogjuk Inter mezben látni,de ne legyen igazam...így viszont DD bentragadhat jobbvédőben,pedig nem egy életbiztosítás ott. Conte knows
Handa
Dambro-De Vrij-Bastoni
Hakimi-Barella-Vidal-Sensi-Young
Lautaro-Lukaku
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2020.09.28. 12:41
Szerző: Festa
brecsinho írta: ↑2020.09.28. 12:34
Szerintem Skrinit már nem fogjuk Inter mezben látni,de ne legyen igazam...így viszont DD bentragadhat jobbvédőben,pedig nem egy életbiztosítás ott. Conte knows
Handa
Dambro-De Vrij-Bastoni
Hakimi-Barella-Vidal-Sensi-Young
Lautaro-Lukaku
Jön Darmian,de kb ő Biraghi szint.
Remélem azért bevankészítve egy Jolly név aki nem Izzo

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2020.09.28. 12:54
Szerző: CsaSzi9294
Festa írta: ↑2020.09.28. 12:41
brecsinho írta: ↑2020.09.28. 12:34
Szerintem Skrinit már nem fogjuk Inter mezben látni,de ne legyen igazam...így viszont DD bentragadhat jobbvédőben,pedig nem egy életbiztosítás ott. Conte knows
Handa
Dambro-De Vrij-Bastoni
Hakimi-Barella-Vidal-Sensi-Young
Lautaro-Lukaku
Jön Darmian,de kb ő Biraghi szint.
Remélem azért bevankészítve egy Jolly név aki nem Izzo
Nekem még ez a bal WB poszt se igazán tetszik. Perisic nem valami jó ott, Young is azért a biztató kezdés ellenére sem lesz már fiatalabb. Oda kellene legalább egy Gosens. Jelenleg a bal WB és a belső védő poszt, ami a gyenge pontunk lehet a jövőre nézve, ha így maradunk.
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2020.10.01. 10:44
Szerző: PellerG
Ahogy olvastam, a februári Lazio elleni meccs sokunkban nagy fekete folt maradt.
Eléggé impotensen játszottunk, ezzel a kezdővel:
Padelli
Godin-De Vrij-Skriniar
Candreva-Barella-Brozovic-Vecino-Young
Lautaro-Lukaku
Én most picit megpróbálnám keverni a lapokat, nagyobb nyomást helyezve a védelmükre, mert hiába égtek tegnap otthon 1-4-re Inzaghiék, nagyon jól szervezett csapatuk van.
Brozovic egyelőre rettenetes képet fest, Gag az Gag, Vidal viszont kisebb sérülést szedett össze tegnap.
Nálam:
Handanovic
Skriniar-De Vrij-Bastoni
Hakimi-Barella-Vidal-Young
Alexis
Lautaro-Lukaku
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2020.10.01. 10:49
Szerző: Cupi
PellerG írta: ↑2020.10.01. 10:44
Handanovic
Skriniar-De Vrij-Bastoni
Hakimi-Barella-Vidal-Young
Alexis
Lautaro-Lukaku
Megnézném én is ezt de szerintem azért nem fogja mert így csatárnak a padon az egy szem Pinamonti maradna. Vele mi lesz? Számítunk rá vagy még téma egy 4. csatár érkezése?
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2020.10.15. 21:49
Szerző: PellerG
Sanchez sajnos úgy tűnik, sérülten jött vissza a válogatottból, rajta kívül a Covid-különítmény (Skriniar, Bastoni, Young, Gagliardini, Nainggolan) sem bevethetők.
Én ezt tenném fel így a Milan ellen: 3-4-1-2
Handanovic
D'Ambrosio-De Vrij-Kolarov
Hakimi-Barella-Brozovic-Darmian
Sensi
Lautaro-Lukaku
Hátul sok opció nem marad.
Perisic nekem nagyon nem WB, főleg nem rangadón, Darmian legalább ismeri a posztot.
Vidal csak ma este tér vissza, gondolom most pados lesz.
Az Eriksennél hátrább játszani tudó Sensi most jól jöhet a jó formában lévő Milan ellen.
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2020.10.15. 22:01
Szerző: alwin91
Sanchez igazán lemondhatná a válogatottat, neki ez az extra terhelés nem hiányzik...
Gyakorlatilag cserecsatár nélkül és egy rakat covidos hianyzoval indulunk neki a Milan elleni derbinek, tök jó...
Sensi egyébként (kamu)eltiltott, Ő biztosan nem játszik.
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2020.10.15. 22:04
Szerző: Cupi
PellerG írta: ↑2020.10.15. 21:49
Sanchez sajnos úgy tűnik, sérülten jött vissza a válogatottból, rajta kívül a Covid-különítmény (Skriniar, Bastoni, Young, Gagliardini, Nainggolan) sem bevethetők.
Én ezt tenném fel így a Milan ellen: 3-4-1-2
Handanovic
D'Ambrosio-De Vrij-Kolarov
Hakimi-Barella-Brozovic-Darmian
Sensi
Lautaro-Lukaku
Hátul sok opció nem marad.
Perisic nekem nagyon nem WB, főleg nem rangadón, Darmian legalább ismeri a posztot.
Vidal csak ma este tér vissza, gondolom most pados lesz.
Az Eriksennél hátrább játszani tudó Sensi most jól jöhet a jó formában lévő Milan ellen.
Sensi sajna eltiltott.Eriksen lehetoseget kaphat a bizonyitasra.
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2020.10.15. 22:24
Szerző: Fan Gusto
Cupi írta: ↑2020.10.15. 22:04
PellerG írta: ↑2020.10.15. 21:49
Sanchez sajnos úgy tűnik, sérülten jött vissza a válogatottból, rajta kívül a Covid-különítmény (Skriniar, Bastoni, Young, Gagliardini, Nainggolan) sem bevethetők.
Én ezt tenném fel így a Milan ellen: 3-4-1-2
Handanovic
D'Ambrosio-De Vrij-Kolarov
Hakimi-Barella-Brozovic-Darmian
Sensi
Lautaro-Lukaku
Hátul sok opció nem marad.
Perisic nekem nagyon nem WB, főleg nem rangadón, Darmian legalább ismeri a posztot.
Vidal csak ma este tér vissza, gondolom most pados lesz.
Az Eriksennél hátrább játszani tudó Sensi most jól jöhet a jó formában lévő Milan ellen.
Sensi sajna eltiltott.Eriksen lehetoseget kaphat a bizonyitasra.
Ha jól emlékszem Eriksen épp a Milan ellen játszotta első meccsét nálunk. Legyen ez egy új kezdet neki! Mutassa meg, hogy mi rejlik benne!
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2020.10.15. 22:56
Szerző: PellerG
Cupi írta: ↑2020.10.15. 22:04
PellerG írta: ↑2020.10.15. 21:49
Sanchez sajnos úgy tűnik, sérülten jött vissza a válogatottból, rajta kívül a Covid-különítmény (Skriniar, Bastoni, Young, Gagliardini, Nainggolan) sem bevethetők.
Én ezt tenném fel így a Milan ellen: 3-4-1-2
Handanovic
D'Ambrosio-De Vrij-Kolarov
Hakimi-Barella-Brozovic-Darmian
Sensi
Lautaro-Lukaku
Hátul sok opció nem marad.
Perisic nekem nagyon nem WB, főleg nem rangadón, Darmian legalább ismeri a posztot.
Vidal csak ma este tér vissza, gondolom most pados lesz.
Az Eriksennél hátrább játszani tudó Sensi most jól jöhet a jó formában lévő Milan ellen.
Sensi sajna eltiltott.Eriksen lehetoseget kaphat a bizonyitasra.
Akkor nincs mese:
Handanovic
D'Ambrosio-De Vrij-Kolarov
Hakimi-Barella-Brozovic-Darmian
Eriksen
Lautaro-Lukaku
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2020.10.16. 10:00
Szerző: alwin91
Alexis sérülése súlyos elvileg. Nekem nagyon de ja vum van. Ha Conte nem hajlandó taktikát váltani, akkor gyakorlatilag nincs szalonképes csere előre...
Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)
Elküldve: 2020.10.16. 10:20
Szerző: interfan
alwin91 írta: ↑2020.10.16. 10:00
Alexis sérülése súlyos elvileg. Nekem nagyon de ja vum van. Ha Conte nem hajlandó taktikát váltani, akkor gyakorlatilag nincs szalonképes csere előre...
Nincs meg hir az ugyben, ma kiderul par ora mulva mi a valos helyzet.
Inter kozlemenye szerint Sanchez nem jelentett komoly problemat, es ma vizsgaljak meg.
https://m.fcinternews.it/in-primo-piano ... ema-350856