Oldal: 97 / 103
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.21. 18:34
Szerző: koviroland92
interfan írta: ↑2025.10.21. 12:53
Vieira is egy erdekes story szamomra.
Nyaron ugye a hirek alapjan komoly jelolt volt nalunk, majd visszautasitotta az Intert, ezt kesobb a Genoa elnoke is megerositette.
Na most azota 7 fordulo alatt sikerult 3 pontot gyujtenie ami konkretan a legkevesebb pont a Serie A-ban (ugyanugy mint a Pisa es Fiorentina).
Csinalja ezt a minimal futballt, vedekezzunk, majd valahogy csak beakad 1 gol.
Tavaly valamennyire meg mukodott ez, es megmentette ezt a hullagyenge Genoat a kiesestol, sot a 13.hely egy abszolult szep eredmeny volt.
Viszont ez az idei egyelore rettento halvany.
Nem tudom meddig tartanak ki mellette, es nem tudom kepes lesz e ebbol a harmatgyenge helyzetbol kihozni oket.
Nem tudom ha visszacsinalhatna Vieira, ujra nemet mondana e az Internek...
Én már akkor is úgy voltam vele, hogy Vieirát ne... Neki több tapasztalata van-volt mint Chivunak de az sem mindegy milyen tapasztalat. Nice, Crystal Palace, Strasbourg és Genoa. Ilyen 1,20-as átlagai voltak pontszámban. Chivunak bár kevesebb a tapasztalata de az U19-ből bajnokcsapatot csinált majd a Parmával is elért egy tisztességes eredményt és így jött hozzánk. Jobb ez így.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.23. 00:29
Szerző: R9.
R9. írta: ↑2025.09.30. 12:19
Néztem a juve sorsolását, hát szerintem nagy bajban lehetnej. Az utolsó 3 meccsük is csak x lett, most meg holnap Villarreal elveri őket, vasárnap Milan ellen max egy X, utána a Como idegenben is necces. És ha ez nem lenne elég, jön a Real idegenben, majd a Lazio szintén idegenben… hát ebből nem sok jót nézek ki nekik.
Kivancsi vagyok, mi lesz a Lazio ellen.
Mar 7 meccs ota nem nyertek, es a Lazio ellen sem szoktak tul gyakran gyozni.
Mar most irjak a sajtoban az uj edzok neveit — szerintem egy ujabb vereseg megpecselheti Tudor sorsat.
Bosszanto, hogy ellenunk pont osszejott nekik a szerencse, es azzal nyertek.
A legviccesebb viszont, amit Interfan is irt: csak 3 pont a kulonbseg, megis mennyire mas most a kommunikacio — Chivu az isten, Tudor meg a bunbak.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.23. 01:39
Szerző: Dan-i-nter
Szarból nem lehet várat építeni. Kb mind1 ki lesz ott az edző, amíg a keret nagy része középszer és 1-2 játékos akad aki tud egyénileg hozzátenni náluk.
Panaszkodunk mi is eleget Marottára meg Ausiliora az utóbbi szezonokban, de Juve vezetéstől még így is mérföldekkel előbb vagyunk.
Ott kb mióta kinevezték a 0 km-es Pirlo-t edzőnek, azóta nem született értelmes szakmai döntés.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.24. 22:46
Szerző: R9.
milan nagyon csunyan lebogott
eddig sem volt meggyozo a jatekuk, varhato volt h nem mindig jon be a makos gyozelem
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.25. 07:33
Szerző: interfan
R9. írta: ↑2025.10.24. 22:46
milan nagyon csunyan lebogott
eddig sem volt meggyozo a jatekuk, varhato volt h nem mindig jon be a makos gyozelem
Mondjuk azert nem semmi, hogy siman verik a Napolit, siman verik az Udineset, Bolognat, es a meccs kepe alapjan a Fiorentinat is, sot a Juventust is boven felulmuljak jatekban, de egy Cremonese-Pisa ellen osszesen 1db pont.
Ebbol azert latszik az, hogy ez a Milan csakis azert lehet az 1.helyen, mert van egy olasz szinten "top" edzojuk.
Ez a Milan keret azert nagyon messze van a minosegtol.
Mondjuk az is mindent elarul, hogy ez a Milan az 1.
Igaz az se lenne kutya, ha a Roma ugorna az elre, mert ha nyernek, mi meg X, akkor onnantol a Roma vezet.
A kirugas szelen tancolo Tudor meg utolerheti a Grande Conte fele Napolit, vagy minket, de akar mindkettot, ha nyernek.
Igaz ez a Comora is, aki beerhet akar minket, akar a Napolit a hetvegen, ha nyernek.
Sot a legszebb az egeszben, hogy meg a Juric fele Atalanta is 1-2 pontra kozelitheti Contet, vagy minket, de akar mindkettot.
Egyszoval nem semmi az egesz

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.25. 08:58
Szerző: R9.
nem lesz ma konnyu de nyerni kell es elso helyen szepen elindulni
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.26. 16:58
Szerző: interfan
Szamomra rettento duhito, hogy ez a Roma ezzel a minimal focival, ezekkel az 1db golos gyozelmekkel hozzak folyamatosan a gyozelmeket, 3 ponttal elottunk vannak, es holtversenyben az 1.helyen.
Persze a mi gyozelmunk ellenuk finomam szolva is szerencses volt, mert boven kikaphattunk volna, de azert sokat elmond, hogy ez a Roma az elso holtversenyben, mikozben az EL-ben ilyen Plzen veri oket...
En tovabbra sem tudom elkepzelni, hogy Gasperini tud barmilyen eredmenyt elerni komolyabb csapatnal, dehat a valosag eddig mast mutat.
Van 6 gyozelmuk 8 meccsen a bajnoksagban, ebbol a 6 gyozelembol ot is 1db gollal sikerult, es egyetlen egy 2-0 gyozelmuk van.
Ezen kivul 4db 1-0, es 1db 2-1.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.27. 06:45
Szerző: interfan
Kivancsi vagyok Tudornak ezzel vege lesz e.
Nem vagyok benne biztos, hogy szamunkra jobb lesz, ha kirugjak, mert ez a Juventus valami boduletes gyenge.
Kis tulzassal csak jobb edzot tudnak talalni...
Mondjuk nekem mindig az a megdobbento, hogy ez a Juventus 3db pontra van tolunk.
Mindezt ugy, hogy lassan 2 honapja nem nyertek bajnokit...
(Legutobb pont ellenunk)
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.27. 12:15
Szerző: nemmindegyazneked
Hivatalos! Tudort kibaxták. (F. Romano)
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.27. 12:23
Szerző: hvmetal
Ha csak az évet nézem , ez nekünk nagyon nem jó.
Ha Vieriáknál értelmesebb edzőt hoznak biztos lendületbe jönnek .
De hosszútávon jól is elsülhet. Ha nem csak féléves szerződést adnak az új edzőnek, nekünk az jó lehet. Nem nagyon látni most értelmes edzőt a piacon.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.27. 12:40
Szerző: PellerG
hvmetal írta: ↑2025.10.27. 12:23
Ha csak az évet nézem , ez nekünk nagyon nem jó.
Ha Vieriáknál értelmesebb edzőt hoznak biztos lendületbe jönnek .
De hosszútávon jól is elsülhet. Ha nem csak féléves szerződést adnak az új edzőnek, nekünk az jó lehet. Nem nagyon látni most értelmes edzőt a piacon.
Egyelőre Blanc nevét dobták be.
Így azért nem remegnék továbbra sem.
Palladino is esélyes szerintem, de ő tavaly rögtön besült első komolyabb helyén, a Fiornál.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.27. 12:41
Szerző: interfan
hvmetal írta: ↑2025.10.27. 12:23
Ha csak az évet nézem , ez nekünk nagyon nem jó.
Ha Vieriáknál értelmesebb edzőt hoznak biztos lendületbe jönnek .
De hosszútávon jól is elsülhet. Ha nem csak féléves szerződést adnak az új edzőnek, nekünk az jó lehet. Nem nagyon látni most értelmes edzőt a piacon.
Palladino, Mancini, Spalletti az elsodleges jeloltek.
Hat igazabol Tudortol rosszabbak nem igazan lehetnek...
Kicsit azert Motta munkajat ez mas megvilagitasba teszi, Allegriet meg foleg.
Visszaterve, es hat igen, akar uj lenduletet is kaphat a Juventus, mikozben tovabbra is csak 3 pontra vannak tolunk...
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.27. 13:11
Szerző: interfan
PellerG írta: ↑2025.10.27. 12:40
Palladino is esélyes szerintem, de ő tavaly rögtön besült első komolyabb helyén, a Fiornál.
De o miert is "sult be"?
- Utobbi 11 ev legjobb bajnoki helyezest hozta a Fiorentinanak
- Utobbi 10 ev legjobb edzo pontatlagat hozta Firenzeben
- Vertek tavaly a Laziot ketszer, Intert egyszer, Juventust egyszer, Milant egyszer, Romat egyszer, Atalantat egyszer
- Nyilvan Konferencia Liga mennyit er, de ott is azert csak elment az elodontoig
- Majd o maga mondott le, es tavozott a Fiorentinatol a vezetoseggel valo nezetkulonbsegek miatt
Es azert a Monzanal sem volt rossz o, sot...
- Monza tortenelmenek elso Serie A szezonjaban 11.hely.
- 2.szezonjaban 12.hely a Monzaval.
- Majd miutan tavozott, tavaly 20. helyen tokutolsokent esett ki a Monza.
En nem azt mondom, hogy o egy "zseni", de ezek az eredmenyek igenis biztatoak, sot kifejezetten jok.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.27. 13:57
Szerző: nemmindegyazneked
Juve: Massimo Brambilla lesz az ideiglenes edző, amíg a klub nem dönt az új menedzserről. (Romano)
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.27. 14:00
Szerző: interfan
nemmindegyazneked írta: ↑2025.10.27. 13:57
Juve: Massimo Brambilla lesz az ideiglenes edző, amíg a klub nem dönt az új menedzserről. (Romano)
Allitolag Spalletti van "poleban", es mogotte Palladino es Mancini.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.27. 16:12
Szerző: Festa
interfan írta: ↑2025.10.27. 06:45
Kivancsi vagyok Tudornak ezzel vege lesz e.
Nem vagyok benne biztos, hogy szamunkra jobb lesz, ha kirugjak, mert ez a Juventus valami boduletes gyenge.
Kis tulzassal csak jobb edzot tudnak talalni...
Mondjuk nekem mindig az a megdobbento, hogy ez a Juventus 3db pontra van tolunk.
Mindezt ugy, hogy lassan 2 honapja nem nyertek bajnokit...
(Legutobb pont ellenunk)
Igen,de ők a Bl-ben sem nyertek meccset meg hoztuk a kötelező meccseket.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.27. 16:16
Szerző: interfan
Festa írta: ↑2025.10.27. 16:12
interfan írta: ↑2025.10.27. 06:45
Kivancsi vagyok Tudornak ezzel vege lesz e.
Nem vagyok benne biztos, hogy szamunkra jobb lesz, ha kirugjak, mert ez a Juventus valami boduletes gyenge.
Kis tulzassal csak jobb edzot tudnak talalni...
Mondjuk nekem mindig az a megdobbento, hogy ez a Juventus 3db pontra van tolunk.
Mindezt ugy, hogy lassan 2 honapja nem nyertek bajnokit...
(Legutobb pont ellenunk)
Igen,de ők a Bl-ben sem nyertek meccset meg hoztuk a kötelező meccseket.
Hat igen, csak erdemes megnezni ki ki ellen jatszott:
- Inter:
Ajax
S.Praga
R.Union
- Juventus:
Dortmund
Villareal
Real Madrid
Finoman szolva is "eg es fold"...
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.28. 09:47
Szerző: vaskalap
Úgy tűnik Spal lesz a tolvajok edzője.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.28. 10:15
Szerző: interfan
vaskalap írta: ↑2025.10.28. 09:47
Úgy tűnik Spal lesz a tolvajok edzője.
Mancinit offoltak, szerintem jol is tettek, nem valo mar az oreg Roberto komoly klubcsapathoz.
Spalletti vagy Palladino ez a jelenlegi helyzet.
Nyilvan Spalletti azert tett mar le az asztalra dolgokat, igy azert o a kevesbe kockazatos megoldas.
Viszont ha nekem kellene valasztani, en kozel sem biztos, hogy Spallettit valasztanam.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.28. 10:36
Szerző: Festa
interfan írta: ↑2025.10.28. 10:15
vaskalap írta: ↑2025.10.28. 09:47
Úgy tűnik Spal lesz a tolvajok edzője.
Mancinit offoltak, szerintem jol is tettek, nem valo mar az oreg Roberto komoly klubcsapathoz.
Spalletti vagy Palladino ez a jelenlegi helyzet.
Nyilvan Spalletti azert tett mar le az asztalra dolgokat, igy azert o a kevesbe kockazatos megoldas.
Viszont ha nekem kellene valasztani, en kozel sem biztos, hogy Spallettit valasztanam.
Spaletti kétszer is BL helyre vitt minket illetve a Napolival meg gyakorlatilag történelmet írt a scudettoval.
Jò eséllyel jobb karaktert mutatnak majd mint Tudor alatt akinek nem volt fix kezdője .
Jegyezzük meg a velünk is szòba hozott Openda és J.David eddig òriasi bukta.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.28. 12:23
Szerző: interfan
Spalletti:
Barki is valtja Tudort, szerencses ember lesz aki ezt a Juventust vezetheti.
A Juventus egy eros es kesz csapat, orom barkinek edzonek lenni ott.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.28. 13:35
Szerző: hvmetal
Durva mennyire behatárolt a piac . Ezek az edzők , akik már 10 éve sem tartoztak az elithez, és nagy európai csapatok ellen mindig megégtek, folyton visszakerülnek.
Spal , Mancini , Mazzarri , Ranieri nálam az olasz futball hanyatlásával azonosíthatóak. Még Chivu is jobb , belőle ( bár nem látom) még lehet valami.
Hülyék voltak , hogy nem hagyták Mottát dolgozni .
Náluk már csak mi voltunk hülyébbek, hogy nem szereztük meg. Mentünk ilyen bohóc Vieriakra, vagy egy polccal fentebb lévő Fabregasra.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.28. 13:58
Szerző: interfan
Spalletti:
Minden edzo szeretne a Juventust edzeni.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.28. 14:31
Szerző: Festa
interfan írta: ↑2025.10.28. 13:58
Spalletti:
Minden edzo szeretne a Juventust edzeni.
Csontig ment a kopasz…
Pedig bírtam mikor itt volt.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.28. 18:04
Szerző: vaskalap
Csontig ment a kopasz…
[/quote]
Hát nem sok mindent hagyott benne,fényesre nyalta belül is.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.29. 08:48
Szerző: interfan
Jo esellyel hetvegen mar Spalletti vezeti a Juventust.
Jo lenne ha meg pontokat veszitenenk az Udinese ellen, mert azert leszakadva tolunk finoman szolva sincsenek.
Barmilyen is ez a Juventus keret, es barmilyen edzo is Spalletti, rosszabbak jo esellyel nem lesz mint Tudor idejen, es Spalletti akar ossze is kaphatja oket, ez pedig rank nezve nem jo ha minimalis kulonbsegre vannak, es akar 1 botlas es elozhetnek is.
Extra nehez meccseik meg most nem lesznek:
Udinese, Cremonese, Torino, Fiorentina, Cagliari.
Ha ma meg Spalletti nelkul botlananak az Udinese ellen, az szerintem fontos lehetne szamunkra is.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.29. 18:21
Szerző: interfan
Erdekesek ezek a fizetesek is.
Spalletti 3m euros eves fizetesert irt ala a Juventushoz junius 30-ig.
Ha BL-be jut, akkor automatikusan meghosszabodik a szerzodese + 1 evvel.
Erdekesseg hogy Spalletti anno a Romanal is 3m fizetest kapott, ugyanugy a valogatottnal, es a Napolinal is.
Ellenben az Internel 4,5m euros fizetest kapott.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.29. 18:36
Szerző: vaskalap
Tolvajok meg is kapták a tizit,3 perc után.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.29. 19:50
Szerző: sly89
interfan írta: ↑2025.10.29. 18:21
Erdekesek ezek a fizetesek is.
Spalletti 3m euros eves fizetesert irt ala a Juventushoz junius 30-ig.
Ha BL-be jut, akkor automatikusan meghosszabodik a szerzodese + 1 evvel.
Erdekesseg hogy Spalletti anno a Romanal is 3m fizetest kapott, ugyanugy a valogatottnal, es a Napolinal is.
Ellenben az Internel 4,5m euros fizetest kapott.
Van egy olyan szuperképességünk, hogy mindenkit túlfizetünk. Legyen az akár edző, vagy játékos, utána meg nem tudjuk őket kitenni, vagy csak nagy veszteségek árán.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.29. 20:28
Szerző: Janicsár
Nem nézem a Juve meccset így komolyan kérdezem:
Jogos ez a sok büntető nekik?
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.10.29. 20:31
Szerző: interfan
Janicsár írta: ↑2025.10.29. 20:28
Nem nézem a Juve meccset így komolyan kérdezem:
Jogos ez a sok büntető nekik?
Juventus ma lefocizta a palyarol az Udineset.
Eddig amennyire fogalmatlannak latszott az egesz Juventus, ma cserebe legalabb ennyire magabiztos volt, es tukorsima gyozelmet arattak.
Udinesere nezve hizelgo, hogy "csak" 3 kapott gollal megusztak.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.11.01. 18:10
Szerző: PellerG
Kíváncsi vagyok, meddig szenvednek Bergamóban Juriccsal.
10 meccsen 2 győzelem...
Hatalmas kókler szerintem.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.11.01. 18:33
Szerző: interfan
Como eddig nagyon jo Napolyban, elso feloraban mindenben a Napoli fole nottek.
Csak hat golt kellene rugni, es Moratanak ez meg tizenegyesbol sem megy...
Nagyon remelem nem az lesz, hogy ez az eddig total homaly Napoli talal egy golt a semmibbol (ahogy szoktak), es megnyerik 1-0-ra.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.11.01. 20:02
Szerző: PetR
interfan írta: ↑2025.11.01. 18:33
Nagyon remelem nem az lesz, hogy ez az eddig total homaly Napoli talal egy golt a semmibbol (ahogy szoktak), es megnyerik 1-0-ra.
Szerencsére mindkét oldal bukott pontokat, zárkózhatunk holnap ha minden jól megy, és a Como sem előzött be.

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.11.02. 06:11
Szerző: interfan
PetR írta: ↑2025.11.01. 20:02
interfan írta: ↑2025.11.01. 18:33
Nagyon remelem nem az lesz, hogy ez az eddig total homaly Napoli talal egy golt a semmibbol (ahogy szoktak), es megnyerik 1-0-ra.
Szerencsére mindkét oldal bukott pontokat, zárkózhatunk holnap ha minden jól megy, és a Como sem előzött be.
Como megint hatalmasat ment, Conte is azt mondta, elegedettek a 0-0 dontetlennel, mert a Como egy nagyon eros es magas szintu csapat.
Tartom, ez a Napoli nem lehet megegyszer bajnok, ezekkel az epphogy kiszenvedett 1 golos gyozelmekkel.
Como elott le a kalappal, teljesen megerdemelten vannak a 6.helyen, sot elorebb is lehetnenek.
Tegnap is boven gyozelmet erdemeltek volna.
Spalletti gyozelemmel debutalt.
Nem semmi dolgot talalt ki, Koopmeiners a KH poszton jatszott.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.11.02. 11:17
Szerző: Festa
interfan írta: ↑2025.11.02. 06:11
PetR írta: ↑2025.11.01. 20:02
interfan írta: ↑2025.11.01. 18:33
Nagyon remelem nem az lesz, hogy ez az eddig total homaly Napoli talal egy golt a semmibbol (ahogy szoktak), es megnyerik 1-0-ra.
Szerencsére mindkét oldal bukott pontokat, zárkózhatunk holnap ha minden jól megy, és a Como sem előzött be.
Como megint hatalmasat ment, Conte is azt mondta, elegedettek a 0-0 dontetlennel, mert a Como egy nagyon eros es magas szintu csapat.
Tartom, ez a Napoli nem lehet megegyszer bajnok, ezekkel az epphogy kiszenvedett 1 golos gyozelmekkel.
Como elott le a kalappal, teljesen megerdemelten vannak a 6.helyen, sot elorebb is lehetnenek.
Tegnap is boven gyozelmet erdemeltek volna.
Spalletti gyozelemmel debutalt.
Nem semmi dolgot talalt ki, Koopmeiners a KH poszton jatszott.
Ez vajon a csak dobogóra elég Romas,Inter féle vagy a Napolival menetelő Spaletti lesz.
Az új edzővel mindig van egy lendület ami majd meglátjuk meddig tart ki a kopasznál egy esetleges jó sorozat.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.11.02. 11:38
Szerző: R9.
gondolom 1-2 meccs aztan szepen megint jon a szokasos jatekuk

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.11.02. 11:49
Szerző: interfan
R9. írta: ↑2025.11.02. 11:38
gondolom 1-2 meccs aztan szepen megint jon a szokasos jatekuk
Kerdes Spalletti milyen jatekot akar felepiteni, mert pl a Napolinal azert nem jatszottak csunyan, sot.
3 pontra vannak tolunk (ha ma nyerunk), es 4 pontra a Napolitol.
Barmi lehet meg beloluk.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.11.02. 13:14
Szerző: R9.
ez az ev ugy tunik h tipikus roncsderby lesz mint par eve
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.11.02. 17:04
Szerző: interfan
En nem tudom a Fiorentina is meddig akar meg bohockodni Piolival.
Most eppen a Leccetol kaptak ki hazai palyan.
10 bajnoki = 0 gyozelem, es kemeny 4db pont.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.11.02. 21:15
Szerző: Dan-i-nter
Nézem a Milan-Roma-t, 20 perc és köze nincs a meccshez a hazaiaknak eddig. Ha erről a Milanról bajnokesélyesként kell beszélni, akkor az eléggé beárazza a ligát.
Roma-ban ez a Wesley nevű szélső brazil gyerek egyébként szimpatikus, ilyen igazolások kellenének nekünk is (direktbe Dél-Amerikából, nem pedig selejt francia bajnokságból).
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.11.02. 21:28
Szerző: Cupi
Dan-i-nter írta: ↑2025.11.02. 21:15
Nézem a Milan-Roma-t, 20 perc és köze nincs a meccshez a hazaiaknak eddig. Ha erről a Milanról bajnokesélyesként kell beszélni, akkor az eléggé beárazza a ligát.
Én is ezen gondolkodtam pont....nagyon gyengék....
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.11.02. 21:32
Szerző: Cupi
Mondjuk szerencséjük van, hogy a befejezések terén a Roma elég b*lf*sz csapat.

Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.11.02. 21:35
Szerző: Dan-i-nter
Ja, mondjuk Dybala külsős lövése nem sokkal ment mellé, az nem lett volna csúnya.
Gasp csapat meg benyeli a szokásos kontra gólját.
Konét is nézem, fogalmam sincs miért van 50m-ra beárazva.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.11.02. 22:15
Szerző: Dan-i-nter
Gaspot se értem mondjuk, ívelgetik be ezerrel, de igazi csatár nélkül tolják, senki nincs aki érkezne a beadásokra.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.11.03. 06:38
Szerző: interfan
Cupi írta: ↑2025.11.02. 21:28
Dan-i-nter írta: ↑2025.11.02. 21:15
Nézem a Milan-Roma-t, 20 perc és köze nincs a meccshez a hazaiaknak eddig. Ha erről a Milanról bajnokesélyesként kell beszélni, akkor az eléggé beárazza a ligát.
Én is ezen gondolkodtam pont....nagyon gyengék....
Nem ertek egyet.
Elejet valoban gyengebben kezdtek, de utanna kb lefociztak a Romat.
Kb 4db 100%-os ziccert hagytak ki, realisan boven lehetett volna egy 3-0 a Milannak.
Kihagytak meg a kihagyhatatlan is.
Szamomra sokkal meggyozobb ez a Milan mint a Roma.
Persze Allegritol soha senki ne varjon egy gyonyoru jatekot, o sose ez az edzo volt.
Nyilvan nem azert "jo" a Milan mert micsoda nevek vannak, hanem Allegri miatt, aki csapatot tudott epiteni a kevesbe minosegi jatekosokbol is.
Nagyon kemeny egyebkent, hogy az 1. es a 6.hely kozott 4db pont van.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.11.03. 06:44
Szerző: Baggio85
interfan írta: ↑2025.11.03. 06:38
Cupi írta: ↑2025.11.02. 21:28
Dan-i-nter írta: ↑2025.11.02. 21:15
Nézem a Milan-Roma-t, 20 perc és köze nincs a meccshez a hazaiaknak eddig. Ha erről a Milanról bajnokesélyesként kell beszélni, akkor az eléggé beárazza a ligát.
Én is ezen gondolkodtam pont....nagyon gyengék....
Nyilvan nem azert "jo" a Milan mert micsoda nevek vannak,
De azért bőven találni a csapatban "micsoda" neveket. Szerintem ezt kár lenne tagadni. Természetesen Allegri karaktere hangsúlyosabb a jelenlegi eredményekben, de ehhez kellenek a játékosok is.
Azért a Milan nem kapott ki Torinoban és Bergamoban, megverte a Napoli, Roma, Bologna hármast, szóval szépen gyűjtögetik a pontokat a rangadókon. Sajnos

És a heti 1 meccsükkel, ők nem fognak fejben meg fizikálisan nagyon elfáradni.
Valaki irónikusan felvetette, hogy akkor nem szabad nemzetközi kupában indulni, ha bajnokok akarunk lenne, de sajnos a jelenlegi olasz mezőny, minőség, lehetőségek ilyenek. Nincs 2 csapatra való játékosa senkinek...
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.11.03. 10:39
Szerző: vaskalap
Nem láttam a meccset,de a szezon eddigi legjobb meccének mondták

Gondolom a kuzin érzelműek.Megint jönnek a fényre.
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.11.03. 10:57
Szerző: cuchu11
vaskalap írta: ↑2025.11.03. 10:39
Nem láttam a meccset,de a szezon eddigi legjobb meccének mondták

Gondolom a kuzin érzelműek.Megint jönnek a fényre.
Az elmúlt időben jóságos nagybácsiként hagytuk őket nyerni.
Itt az ideje, hogy megmutassuk, ki az úr a városban!
November 23. V 20:45
Re: SERIE-A és SERIE-B (Átigazolások, meccsek, játékosok)
Elküldve: 2025.11.03. 16:25
Szerző: Dan-i-nter
Az 1. fi abszolút a Romáé volt, 2. már a Milan-é (de ez inkább a Roma katasztrofális védekezésének tudható be, mint sem a Milan remeklésének, botrányosan teljesítettek a 2. fi-ben). Ettől függetlenül simán benne volt az x is, főleg a 11-essel.