Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming

Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Azért ez az 1 pont picit jobban mutat mert így már nem kell a Napoli vereségért imádkoznunk. ;) Elég egy x Parma-ban ami azért nem lehetetlen. :) Persze nekünk sem lesz könnyű dolgunk. De legalább most 1 hetünk lesz pihenni meg felkészülni a Lazio ellen.
Avatar
brecsinho
Hozzászólások: 1660
Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
Tartózkodási hely: KINGS CITY

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: brecsinho »

1pont...ilyenkor azért bosszantó belegondolni Orsolini 94.percben lőtt akrobatikus góljára vagy a Bisseck lerántásáert elmaradt tizi a Roma ellen a vegen...ma de hátha beremeg a napoly,na meg bizzunk a Parmaban :twisted:
Avatar
Festa
Hozzászólások: 8229
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

brecsinho írta: 2025.05.11. 22:49 1pont...ilyenkor azért bosszantó belegondolni Orsolini 94.percben lőtt akrobatikus góljára vagy a Bisseck lerántásáert elmaradt tizi a Roma ellen a vegen...ma de hátha beremeg a napoly,na meg bizzunk a Parmaban :twisted:
A Napoli otthonában nem hiszem,hogy pontot szerezne a Cagliari ,de a Parma otthon verte a Milánt illetve a Juventust illetve mi sem tudtunk nyerni.
Ha pontot veszít a Napoli mi viszont nyerjük az utolsò 2 meccset akkor helyre kerülnek a dolgok.
Chivunak már megy a biztatás Inter részről.
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 6029
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Cupi írta: 2025.05.11. 22:45 Azért ez az 1 pont picit jobban mutat mert így már nem kell a Napoli vereségért imádkoznunk. ;) Elég egy x Parma-ban ami azért nem lehetetlen. :) Persze nekünk sem lesz könnyű dolgunk. De legalább most 1 hetünk lesz pihenni meg felkészülni a Lazio ellen.
Szerintem ez az X meg is lesz a Parma ellen nekik.
Kérdés mi tudjuk-e hozni a Lazio és a Como ellen is.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.11. 21:35 Hihetetlen, hogy ez a Napoli vezeti a bajnokságot. Vicc..
Ezt gondolom en is, elkepeszto dolog lenne, ha ez e minosegu Napoli Scudettot nyerne...
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

PellerG írta: 2025.05.12. 02:45
Cupi írta: 2025.05.11. 22:45 Azért ez az 1 pont picit jobban mutat mert így már nem kell a Napoli vereségért imádkoznunk. ;) Elég egy x Parma-ban ami azért nem lehetetlen. :) Persze nekünk sem lesz könnyű dolgunk. De legalább most 1 hetünk lesz pihenni meg felkészülni a Lazio ellen.
Szerintem ez az X meg is lesz a Parma ellen nekik.
Kérdés mi tudjuk-e hozni a Lazio és a Como ellen is.
Múlt heten pont azt írtam, ha nyerünk a Torino ellen, benne van a pakliban, hogy botlani fog a Napoli.
Conte egyszerűen nem tud nyomás alatt teljesíteni. A bajnokságban is átvettük a vezetést annak volt köszönhető, hogy mindig utánuk jöttek.

Jövő heten vasárnap egy időben lesznek a mérkőzések. Erőt kell demonstrálni a Lazio ellen, van arra esély, hogy helyett cseréljük a tabellán.
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2879
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

Szerintem jobb lett volna, ha tegnap nyer a Napoli (vagy veszít), mert így most az előny megmaradt, viszont azt tudják, hogy a Parma elleni meccs nekik az igazi bajnoki döntő, szóval úgy fognak ahhoz hozzáállni. Annyi a "pozitívum", hogy a Parma még nem nyugodhat meg teljesen, még kellenek a pontok, na meg ugye Chivu...
De ezek csak ilyen okoskodások nyilván. Bár azt pl. fogalmam nincs, hogy ha bajnoki döntőre kerülne a sor, azt mikor játszanánk le... Ahogy ismerem a szövetséget, a BL döntő előtt szerdán! :D
gianluca
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: gianluca »

Baggio85 írta: 2025.05.12. 11:10 Bár azt pl. fogalmam nincs, hogy ha bajnoki döntőre kerülne a sor, azt mikor játszanánk le... Ahogy ismerem a szövetséget, a BL döntő előtt szerdán! :D
Hál'Istennek ez szóba sem jön majd, mert a Napoli nem nyer Parmában, mi meg behúzzuk a hátralevő keét bajnokit (és persze a BL döntőt is :D ), aztán a Conte banda csak pislog majd, mint hal a szatyorban ;)
Legalábbis én így tervezek.
Avatar
matrix23
Hozzászólások: 660
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
Tartózkodási hely: Vác

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matrix23 »

gianluca írta: 2025.05.12. 13:00
Baggio85 írta: 2025.05.12. 11:10 Bár azt pl. fogalmam nincs, hogy ha bajnoki döntőre kerülne a sor, azt mikor játszanánk le... Ahogy ismerem a szövetséget, a BL döntő előtt szerdán! :D
Hál'Istennek ez szóba sem jön majd, mert a Napoli nem nyer Parmában, mi meg behúzzuk a hátralevő keét bajnokit (és persze a BL döntőt is :D ), aztán a Conte banda csak pislog majd, mint hal a szatyorban ;)
Legalábbis én így tervezek.
A BL előtti héten lehetne csak, mert az UEFA-nak van valami szabálya, hogy a bajnokságoknak a BL döntő előtt be kell fejeződniük.
INTER-1908
Hozzászólások: 1009
Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: INTER-1908 »

Amúgy nagyon fura ez a hét nehéz megszokni hogy nincs hétköznap meccs.
Le kellett volna szervezni egy edzomeccset nehogy kiessen a ritmusbol a csapat :D
cuchu11
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

INTER-1908 írta: 2025.05.12. 14:28 Amúgy nagyon fura ez a hét nehéz megszokni hogy nincs hétköznap meccs.
Le kellett volna szervezni egy edzomeccset nehogy kiessen a ritmusbol a csapat :D
Amúgy lehet a következő hetekben jobban kimerülnek attól,
hogy a WAG-ek be akarják hozni az elmaradt pillanatokat. :P
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Baggio85 írta: 2025.05.12. 11:10 Szerintem jobb lett volna, ha tegnap nyer a Napoli (vagy veszít), mert így most az előny megmaradt, viszont azt tudják, hogy a Parma elleni meccs nekik az igazi bajnoki döntő, szóval úgy fognak ahhoz hozzáállni. Annyi a "pozitívum", hogy a Parma még nem nyugodhat meg teljesen, még kellenek a pontok, na meg ugye Chivu...
De ezek csak ilyen okoskodások nyilván. Bár azt pl. fogalmam nincs, hogy ha bajnoki döntőre kerülne a sor, azt mikor játszanánk le... Ahogy ismerem a szövetséget, a BL döntő előtt szerdán! :D
Igazából nincs különbség, hogy x vagy buknak. Nagy lesz rajtuk a nyomás és Conte ebben sosem volt jó. Neki az megy amikor tét nélkül nyugodtan lehet focizni.
Mikor muszáj eredményt hozni, akkor megremeg. Vezetést szerzünk a Lazio ellen akkor szerintem egyre jobbak az esélyeink.
Meglátjuk. Egy biztos nyerni kell többi meg eldől, de tegnap sem tudtak nyerni, 3 meccs közül ez volt pszichésen a legkönnyebb nekik.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

brecsinho írta: 2025.05.11. 22:49 1pont...ilyenkor azért bosszantó belegondolni Orsolini 94.percben lőtt akrobatikus góljára vagy a Bisseck lerántásáert elmaradt tizi a Roma ellen a vegen...ma de hátha beremeg a napoly,na meg bizzunk a Parmaban :twisted:
En gondolni sem tudok arra, hogy nem mi nyerjuk a a bajnoksagot.
Olasz bajnoksag szegyene lenne, ha ez a minosegu Napoli bajnok tudna lenni.

En egyebkent nem ilyen Bologna ellen keresem az okat a dolgoknak, mert nekunk is volt utolso perces goljaink...

Ami miatt ott vagyunk ahol a bajnoksagban (es nem mar megunnepeltuk a 21. Scudettot) az a gyalazatos bajnoki rangados merleg iden is.

36%-os gyozelmi arany botrany gyenge.

Az meg hogy 6 meccsen 0X nyertunk a Napoli, Juventus, Milan sor ellen, es 18/4 pont voltunk kepesek szerezni, az egyenesen vicc sajnos.
Elveszitettunk 14 pontot 6 meccsen.
Na ez annak az oka, hogy nem vagyunk mar ma a Serie A 2024-25 szezon bajnokai.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2025.05.12. 16:32
36%-os gyozelmi arany botrany gyenge.

Az meg hogy 6 meccsen 0X nyertunk a Napoli, Juventus, Milan sor ellen, es 18/4 pont voltunk kepesek szerezni, az egyenesen vicc sajnos.
Elveszitettunk 14 pontot 6 meccsen.
Na ez annak az oka, hogy nem vagyunk mar ma a Serie A 2024-25 szezon bajnokai.
Igen az nagyon fájdalmas.....pl. 4-2 után 4-4-et nyomi a juvéval.....már csak az 2 pont is milyen jól jönne. ;) Milan ellen is illett volna legalább 1x nyerni....
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Kovács Istvàn vezeti a BL döntőt. Nem vagyok az a “bírózós” típus, de szerintem ez inkább a franciáknak kedvez…nem örülök. :roll: :roll:
vivainter
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.06.08. 17:30

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: vivainter »

Cupi írta: 2025.05.12. 16:45
interfan írta: 2025.05.12. 16:32
36%-os gyozelmi arany botrany gyenge.

Az meg hogy 6 meccsen 0X nyertunk a Napoli, Juventus, Milan sor ellen, es 18/4 pont voltunk kepesek szerezni, az egyenesen vicc sajnos.
Elveszitettunk 14 pontot 6 meccsen.
Na ez annak az oka, hogy nem vagyunk mar ma a Serie A 2024-25 szezon bajnokai.
Igen az nagyon fájdalmas.....pl. 4-2 után 4-4-et nyomi a juvéval.....már csak az 2 pont is milyen jól jönne. ;) Milan ellen is illett volna legalább 1x nyerni....

Ne legyünk telhetetlenek, ezek az eredmények egy része BL napon történtek, ahol jóval keményebb csapatokkal játszottunk többnyire. Mi vagyunk a cimvédő és mindenki minket akart megverni, többségük a heti 1 meccsel egész héten csak ellenünk készült. Jobbak voltunk a Milan és a juve, sőt a napoli ellen is ,de elfogytunk a második félidőben a fáradság miatt sajnos. Az idei szezonban tisztán látszik, hogy két arcú a csapat ami a játékot illeti: teljesen más ambicióval, nagyobb győzni akarással mentek neki a BL nek, ami érthető. A scudettot, mint érzés már átélték korábban, de a csúcs amit egyszer már megmásztak de a végén nem tudtak felálni rá (2023-ban) az még hátra van. Minden játékos erről álmodik, így érhető. Ez a keret nem bír el ennyi fronton való küzdelmet, max ha a szerencse is melléjük áll. Persze fájó ha nem mi nyerjük meg a bajnokságot, hanem ez a jóval gyengébb Napoli, de ahogy korábban is írtam még a bayern párharc előtt, szerintem ezzel fizetjük meg a BL győzelmet, mert szerintem az meg lesz.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8512
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: mike »

interfan írta: 2025.05.12. 06:15
CsaSzi9294 írta: 2025.05.11. 21:35 Hihetetlen, hogy ez a Napoli vezeti a bajnokságot. Vicc..
Ezt gondolom en is, elkepeszto dolog lenne, ha ez e minosegu Napoli Scudettot nyerne...
A három évvel ezelőtti bilan még nagyobb fos volt.
Akármi is lesz, és persze legyen BL győzelem, ha ezt a scudettot nem szerezzük meg, az nagy csalódás nekem.
Nem a mi kezünkben van már a dolog.
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

mike írta: 2025.05.13. 04:43
interfan írta: 2025.05.12. 06:15
CsaSzi9294 írta: 2025.05.11. 21:35 Hihetetlen, hogy ez a Napoli vezeti a bajnokságot. Vicc..
Ezt gondolom en is, elkepeszto dolog lenne, ha ez e minosegu Napoli Scudettot nyerne...
A három évvel ezelőtti bilan még nagyobb fos volt.
Akármi is lesz, és persze legyen BL győzelem, ha ezt a scudettot nem szerezzük meg, az nagy csalódás nekem.
Nem a mi kezünkben van már a dolog.
Optimista vagyok a bajnokságot is illetően. Hazai pályán nyerünk a Lazio ellen, Napoli pedig x-el Parmaban.
Rangadókon eléggé tré az eredmény Olaszországban. BL-ben egyedül a Leverkusentől kaptunk ki. Lehet, hogy szar a Milan elleni összetett eredmény, de az Ő szezonjuk hol van a mienktől, vagy bármely egyéb klubé a Seria A-ban?
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2879
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

https://www.gazzetta.it/Calcio/Serie-A/ ... nata.shtml

Na ezt most magyarázza el valaki, aki érti! :D Az utolsó fordulót előre hozzák a hét közepére, hogy ha ugyanannyi pontja lesz az Inter-nek, mint a Napolinak, akkor hétvégén le tudják játszani a döntőt? :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Zanetti:
Imadom nezni a PSG-t, egy igazan nagyszeru csapat akirol senki nem gondolta ev elejen, hogy ekkora dolgokra kepesek, de csapatkent megmutattak mindent kepesek megnyerni.
Igaza van Luis Enriquenek, a PSG es az Inter erdemelte meg iden a legjobban a BL dontot, mindket csapat maximalisan raszolgalt.
Luis Enrique a vilag egyik legjobb edzoje, identitast adott a PSG-nek, es egy alazatos csapatot epitett.
Nagyszeru merkozes lesz ket fantasztikus csapat kozott, celunk hogy valora valtsuk az almainkat.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 8229
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Baggio85 írta: 2025.05.13. 13:45 https://www.gazzetta.it/Calcio/Serie-A/ ... nata.shtml

Na ezt most magyarázza el valaki, aki érti! :D Az utolsó fordulót előre hozzák a hét közepére, hogy ha ugyanannyi pontja lesz az Inter-nek, mint a Napolinak, akkor hétvégén le tudják játszani a döntőt? :D
Ha a Napoli kikap Parmaban mi meg ikszelünk akkor pontegyenlőség lesz a 2 csapat között,
A Parma verte a Juventust ,Milánt otthon is mi se tudtuk megverni őket.
Az utolsó fordulòban sokkal kisebb esély van arra,hogy a Cagliari pontot csenjen a Napoli otthonában.
Szerintem az igazi utolsò esélyt Chivu adhatja meg aki remélem amúgy is vért itat majd Balogh Botiékkal.
cuchu11
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
Tartózkodási hely: Győr

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: cuchu11 »

Baggio85 írta: 2025.05.13. 13:45 https://www.gazzetta.it/Calcio/Serie-A/ ... nata.shtml

Na ezt most magyarázza el valaki, aki érti! :D Az utolsó fordulót előre hozzák a hét közepére, hogy ha ugyanannyi pontja lesz az Inter-nek, mint a Napolinak, akkor hétvégén le tudják játszani a döntőt? :D
De csak ha a Cagliari hétvégén biztosítja a bentmaradását. Hú, megy a kavarás rendesen.

Nekem mondjuk ez a kedvenc részem a cikkből:
Esetleges döntő mérkőzés – A szabályzat szerint a San Siro lenne (az egymás elleni eredmények alapján döntetlen, de az Inter gólkülönbsége jobb), de a belügyminisztérium közbiztonsági okokból az Olimpicót választhatja. :lol:
Jó, hogy nem rögtön a Maradona stadiont...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Baggio85 írta: 2025.05.13. 13:45 https://www.gazzetta.it/Calcio/Serie-A/ ... nata.shtml

Na ezt most magyarázza el valaki, aki érti! :D Az utolsó fordulót előre hozzák a hét közepére, hogy ha ugyanannyi pontja lesz az Inter-nek, mint a Napolinak, akkor hétvégén le tudják játszani a döntőt? :D
Agyam eldobom ezek az olaszok mit tudnak össze vissza kavarni a fordulók pontos kiosztásával.....állandóan szenvednek valamin....te meg szervezz utat nyugodtan meccsre. :? Kedd van és ma találják ki akkor nem délután 3 kor lesznek a meccsek hanem 20:45-kor.....erre minek kellett idáig várni? :?
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Moratti:

Mi a velemenyed Conterol?

Conte kiemelkedo munkat vegez, Spallettinek ott volt egy vilagklasszis Kvaratkeshelia, es Osimhen is, Contenak nincs.

Nem zavar Oriali kek-fekete szivukent?

O egy profi, csak teszi a dolgat amit nem szurkolokent kell.

Scudetto vagy BL gyozelem az eselyesebb?

Scudetto.
Egy dontoben barmi tortenhet 1 meccsen.
Bajnoksagban 2 meccs van, es mondom ezt ugyis, hogy jelenleg meg vezet a Napoli.

PSG vagy Inter az eselyesebb?

Nem tudok donteni.
A PSG erosebb es egysegesebb csapatkent mint a Barcelona.
Barcelona nagyon szepen jatszik, csakugy mint a PSG, de a Barcelona vedekezese nagyon gyenge, es tul magasan vedekeznek.
A PSG amellett hogy szep tamadofocit jatszik, a vedekezesuk is stabil.
Szerintem az fog donteni, ki szerzi az elso golt.
Nem varok sok golos meccset.

Ha tehetned melyik jatekos venned el Luis Enriquetol, hogy ne jatsszon?

A teljes kezdot.
Ha szukitem, akkor Donnarumma, Marquinhos, Hakimi, Vitinha, Neves, Kvaratskhelia.
De talan leginkabb Dembelet.
Azert mert o nem a klasszikus center, aki kozepen jatszik, mint Haaland, Lewandowski, Kane, igy Acerbinek nehezebb dolga lesz akarhogyan is hangzik Dembele ellen.
Interfan1000
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Interfan1000 »

Akkor most a Milan megnyerte a kupát és a szuperkupa után ezt is bezsebelték? Mert előre elkönyvelték, hogy így lesz! :lol:
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Azon gondolkodtam, hogy 2010 óta 2x voltunk európai kupa döntőbe /ELés BL/ és sajnos mindkettőt buktuk. :? Közös pontok közt kutatva rájöttem az Lukaku. :) Nem a személye mert vannak még játékosok akik mindkettőn ott voltak hanem inkább a tevékenysége. Mindkét döntő részben rajta ment el, illetve a helyzet kihasználásán. El döntőben emlékszem egy az egybe vihette kapusra és kihagyta, valamint volt egy öngólja is. City ellen a BL-ben is beállt és minimum az egyenlítés a fejébe maradt....
Szóval most nem lesz Lukaku így bizakodom. :D ;)
Avatar
Festa
Hozzászólások: 8229
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Festa »

Cupi írta: 2025.05.16. 11:20 Azon gondolkodtam, hogy 2010 óta 2x voltunk európai kupa döntőbe /ELés BL/ és sajnos mindkettőt buktuk. :? Közös pontok közt kutatva rájöttem az Lukaku. :) Nem a személye mert vannak még játékosok akik mindkettőn ott voltak hanem inkább a tevékenysége. Mindkét döntő részben rajta ment el, illetve a helyzet kihasználásán. El döntőben emlékszem egy az egybe vihette kapusra és kihagyta, valamint volt egy öngólja is. City ellen a BL-ben is beállt és minimum az egyenlítés a fejébe maradt....
Szóval most nem lesz Lukaku így bizakodom. :D ;)
Mi már voltunk BL döntőben a PSg játékosok nagy része még nem.Ebben a stadionban is nyertünk április elején talán ez is önbizalmat adhat.Lukaku átok sem lesz már így jò lenne egy szoros meccsen,de elhozni a BL serleget.
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Egyebkent igaza van Luis Enriquenek, hogy mind a PSG-nek, mind az Internek 2db meccse van majus 31-ig a BL dontoig, igy pedig nem a legegyszerubb a jatekosokat formaban tartani.'
Ez abszolult jogos es igaz is.
(Es egyebkent az is, hogy nagyszeru hetek ezek mindket csapatnak, es mindket csapat mennyire boldog, motivalt, es fantasztikus hetek ezek szurkolok es jatekosok szamara)

Jo dolog hogy a Torino ellen pihentettunk, de a Lazio ellen remelem tenyleg az lesz amit irnak is, hogy az elerheto legjobb kezdo lep palyara.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 9127
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

interfan írta: 2025.05.16. 14:11

Jo dolog hogy a Torino ellen pihentettunk, de a Lazio ellen remelem tenyleg az lesz amit irnak is, hogy az elerheto legjobb kezdo lep palyara.
Igen az egyensúlyt meg kell találni mert a sok pihentetés sem jó. Olyankor kiesnek a meccsritmusból. Emlékszem régen amikor a Bayern már március végén bajnok lett akkor sokszor e miatt buktak a BL negyed vagy elődöntőbe mert nem voltak többen már meccsbe. Bajnokság ugye tét nélküli volt és nem akartak a BL-re lesérülni, stb,
möszi
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: möszi »

Cupi írta: 2025.05.16. 15:08
interfan írta: 2025.05.16. 14:11

Jo dolog hogy a Torino ellen pihentettunk, de a Lazio ellen remelem tenyleg az lesz amit irnak is, hogy az elerheto legjobb kezdo lep palyara.
Igen az egyensúlyt meg kell találni mert a sok pihentetés sem jó. Olyankor kiesnek a meccsritmusból. Emlékszem régen amikor a Bayern már március végén bajnok lett akkor sokszor e miatt buktak a BL negyed vagy elődöntőbe mert nem voltak többen már meccsbe. Bajnokság ugye tét nélküli volt és nem akartak a BL-re lesérülni, stb,
Már akartam írni, de most lett apropója is. Szóval én azért is örülnék annak, ha az utolsó fordulóig kellene mennünk a Scudettoért, mert akkor végig tűzben lennénk tartva. Ha netán kikapunk a Laziotól és a Napoli nyer az egyben azt is jelenti, hogy az utolsó meccsünk Comoban tét nélkülivé válna, vagyis a srácok teljesen kiesnének a pörgésből, amire rámehet a BL döntő is. Amennyiben marad az 1 pont különbség vagy adja az ég, hogy a mi vezetésünkkel fordulunk az utolsó kanyarra, az még előny is lehet a PSG-vel szemben, akik a BL- döntőre gyakorlatilag hetekig pihennek, mert nem igazán van már tétje a meccseiknek.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Holnap ugye egy időpontban lesznek a meccsek, így nem lehet nyomást gyakorolni azzal, hogy hamarabb játszunk.
Az előző fordulóban ez nem jött rosszul pedig, ez most nincs meg.
Viszont, ha mondjuk Conte nem tiltja meg (mondjuk belőle kinézem) a félidőben lehet infójuk.
Ezért kéne, hogy már az első félidőben vezessünk a Lazio ellen, akár csak egy góllal, mert ha még tiltva is vannak félidőben telefontól, stb, valahogy úgyis megtudják az állást.
Azért Lazio még bl-ert megy, nekünk van a nehezebb dolgunk, hiába reménykedünk a Parmaban. És ne felejtsük el a Como is kemény lesz, 6 meccses győzelmi sorozatuk van. Mondjuk volt szerencsém a Comoi stadionnál járni, azért, ha ott nyernenk meg a bajnoki címet, a szurkolók tudnának abban a környezetben bulizni :D
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Martinez es Pavard nem epult fel, oket leszamitva az elerheto legerosebb kezdovel lephetunk palyara.
Arnautovic tovabbra is eronleti problemakkal kuzd, igy o kezdokent valoszinu nem tudja vallalni a jatekot.

Sky szerinti varhato kezdo:

Sommer
Bisseck-Acerbi-Bastoni
Dumfries-Barella-Calhanoglu-Mkhitaryan-Dimarco
Taremi/Correa-Thuram
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

matyinter írta: 2025.05.17. 18:03 Holnap ugye egy időpontban lesznek a meccsek, így nem lehet nyomást gyakorolni azzal, hogy hamarabb játszunk.
Az előző fordulóban ez nem jött rosszul pedig, ez most nincs meg.
Viszont, ha mondjuk Conte nem tiltja meg (mondjuk belőle kinézem) a félidőben lehet infójuk.
Ezért kéne, hogy már az első félidőben vezessünk a Lazio ellen, akár csak egy góllal, mert ha még tiltva is vannak félidőben telefontól, stb, valahogy úgyis megtudják az állást.
Azért Lazio még bl-ert megy, nekünk van a nehezebb dolgunk, hiába reménykedünk a Parmaban. És ne felejtsük el a Como is kemény lesz, 6 meccses győzelmi sorozatuk van. Mondjuk volt szerencsém a Comoi stadionnál járni, azért, ha ott nyernenk meg a bajnoki címet, a szurkolók tudnának abban a környezetben bulizni :D
Parma dupla vereséggel izgulhatna. Szerintem, ha megszerezzük a vezetést és a Napoli x-re áll, annyira rá fognak görcsölni, hogy nem tudnak nyerni…
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Igen, ezt akartam kihozni az egészből. Vezetünk kell, simán belegörcsölhetnek, mint a múlt héten
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

En szerintem ezt a Napolit es magat Contet is sokan tulbecsultek.
Es most nem a vegleteg emberei Olaszorszagban, hanem pl itt nalunk.

Conte 200 eve heti 1 meccset jatszik a Napolival, megis botladoznak.
Olyannyira botladoznak, hogy nem is olyan reg volt egy 9 meccs = 2db gyozelem sorozatuk.
Na ez megint minden, csak nem egy felelmetesen eros csapat merlege.
Ritka eset, de Olaszorszagban kb mindenki azt mondja, ez a Napoli nagyon nem egy bajnoki szint.
Ettol fuggetlenul a Napoli az elso jelenleg.
Viszont ez nem azert van mert ok annyira erosek, hanem azert mert a tobbiek gyengek.
Lasd a mi gyalazatos bajnoki rangados merlegunk...
Ha pl azon a bizonyos meccseken nem 18/4 pontot szerzunk, hanem pl 18/10-et, akkor mar matematikailag is bajnokok lennenk.
Ennyit szamit.
Dehat nem ment, ezert ez az egyaltalan nem felelmetesen eros Napoli jelenleg az elso.
De ennel a Napolinal ugyanugy benne van a botlas mint eddig, akar ma, akar jovoheten a Cagliari ellen.
Egesz egyszeruen azert mert a Napoli kerete ilyen szinten van.

Nekunk nyerni kell mindket meccsunket, Napolinal johet a pontvesztes, es a 21. Scudetto.
Nem letezhet hogy ezt a Scudettot is elbukjuk egy ilyen "erossegu" rivalis ellen.
Szoval meg kell lennie.
Avatar
sorger=giallo
Hozzászólások: 2141
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

Egyszerűen csak...

FORZA INTER!!!
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

Amennyiben ma nem dol el a Scudetto sorsa, a Lega 2 Scudetto trofeat keszitetett, egyik a Napoli nevet viseli majd, masik pedig az Interet.
Mindket trofea jovoheten az adott stadionban lesz.
Nem csak "iker" trofeakat keszitett a Lega, hanem az aranyermekbol is dupla sorozat lesz, ezaltal ha nem kerul sor rajatszasra, jovoheten a Scudetto dijatado is lezajlik majd.

Mind az Inter, mind a Napoli beadta a terulethasznalti engedelyt a helyi szerveknel a Scudetto unneples esetere.
Pontos forgatokonyvet a csapatok a kovetkezo napokban dolgozzak ki, es lehet majd ismert a szurkolok szamara.
Az Internel a szokasos Dom Ter lehet az unneples helyszine, valamint nyitott tetos buszozas is varhato bajnoki cim eseten.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

interfan írta: 2025.05.18. 18:01 En szerintem ezt a Napolit es magat Contet is sokan tulbecsultek.
Es most nem a vegleteg emberei Olaszorszagban, hanem pl itt nalunk.

Conte 200 eve heti 1 meccset jatszik a Napolival, megis botladoznak.
Olyannyira botladoznak, hogy nem is olyan reg volt egy 9 meccs = 2db gyozelem sorozatuk.
Igen, viszont nekünk is volt szar sorozatunk. Persze, hogy jobbak vagyunk, de nem tudtuk kihasználni, és most nem nálunk pattog a labda. Akár felszopjuk Contest, akár utaljuk, abból, amiből főzni tud, kevés fűszerrel, mégis megcsinálja a jó kaját.
Amúgy mindegy, mert ma 1-0-ra nyerünk, ők begorcsolnek és 1-1 lesz, utolsó fordulóban meg hozzuk.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

matyinter írta: 2025.05.18. 20:15
interfan írta: 2025.05.18. 18:01 En szerintem ezt a Napolit es magat Contet is sokan tulbecsultek.
Es most nem a vegleteg emberei Olaszorszagban, hanem pl itt nalunk.

Conte 200 eve heti 1 meccset jatszik a Napolival, megis botladoznak.
Olyannyira botladoznak, hogy nem is olyan reg volt egy 9 meccs = 2db gyozelem sorozatuk.
Igen, viszont nekünk is volt szar sorozatunk. Persze, hogy jobbak vagyunk, de nem tudtuk kihasználni, és most nem nálunk pattog a labda. Akár felszopjuk Contest, akár utaljuk, abból, amiből főzni tud, kevés fűszerrel, mégis megcsinálja a jó kaját.
Amúgy mindegy, mert ma 1-0-ra nyerünk, ők begorcsolnek és 1-1 lesz, utolsó fordulóban meg hozzuk.
Az egyetlen nagy bajom, hogy a Lazionak nagyon nem mindegy a meccs, hajtani fognak, nem tudják leadni. A kezdőnek Martinez és Pavard helyett Taremi és Bisseck, amúgy az alap.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Kommentátor: B. T. ideje orosz streamet keresni
Avatar
Dan-i-nter
Hozzászólások: 2979
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Dan-i-nter »

Ez a Lazio 0 eddig, de jó lenne kicsit pontosabbnak lenni az utolsó harmados passzokkal.
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

Bíró is szarul fúj. Kétes szitukat folyamatosan a Lazio javára ítéli meg.
Bisseck szitu meg lehet nem volt 11-es, bár kettő kézzel is hátulról meglökték…
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

Félidőben Taremi helyett Arna kötelező. A partvonal mellett is látszik, hogy rohadtul akarna menni.
Miki-Frattesi is érhet majd.
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Sommer, a Jó Isten megáldjon!🙏👏
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

CsaSzi9294 írta: 2025.05.18. 21:32 Sommer, a Jó Isten megáldjon!🙏👏
Kibaszott jó kapus, és Borossal egyetértek (jézusfasza, pedig nem is ittam) a legalulértékeltebb kapusok egyike. Mondjuk túl alacsony :D
Avatar
CsaSzi9294
Hozzászólások: 10003
Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: CsaSzi9294 »

Úr Isten, ez de kellett Bisseck!!!! :thumbup: :clap:
Napolinak biztos nem tesz jót így a félidőben.
matyinter
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
Tartózkodási hely: magánkívül

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: matyinter »

NYOMOOOOOOOOOOOOOOOOODDDDDDDDDDDDDDD
Avatar
interfan
Hozzászólások: 31710
Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: interfan »

matyinter írta: 2025.05.18. 21:31 Félidőben Taremi helyett Arna kötelező. A partvonal mellett is látszik, hogy rohadtul akarna menni.
Miki-Frattesi is érhet majd.
Most is o kezdett volna Taremi helyett, dehat folyamatosan 0 az eronlete.

Csatarok ma is gyengek, de legalabb van egy Bisseckunk.
Katasztrofalis hiba lenne eladni.

Es hat igen, az Inter az 1.helyen. :)
45 perc mulva is igy kell lennie, ezt a Scudettot nem bukhatjuk el.
Avatar
sorger=giallo
Hozzászólások: 2141
Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: sorger=giallo »

De jó meccs eddig. Kevés az igazán nagy helyzet, de komoly küzdelem zajlik és micsoda Sommer bravúr, meg Bisseck gól...

FORZA INTER!!!
Tombi1986
Hozzászólások: 1511
Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07

Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)

Hozzászólás Szerző: Tombi1986 »

sorger=giallo írta: 2025.05.18. 21:40 De jó meccs eddig. Kevés az igazán nagy helyzet, de komoly küzdelem zajlik és micsoda Sommer bravúr, meg Bisseck gól...

FORZA INTER!!!
Lehető legjobbkor. Napoli meccs közben x, nagyon jól jött a félidő előtti vezetés.
Kell rúgni + 2 gólt, aztán le is zárható a meccs 😃
Válasz küldése