Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Moderátorok: internaZIOnaLe, Interiscoming
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Azért ez az 1 pont picit jobban mutat mert így már nem kell a Napoli vereségért imádkoznunk.
Elég egy x Parma-ban ami azért nem lehetetlen.
Persze nekünk sem lesz könnyű dolgunk. De legalább most 1 hetünk lesz pihenni meg felkészülni a Lazio ellen.
- brecsinho
- Hozzászólások: 1660
- Csatlakozott: 2010.07.15. 00:28
- Tartózkodási hely: KINGS CITY
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
1pont...ilyenkor azért bosszantó belegondolni Orsolini 94.percben lőtt akrobatikus góljára vagy a Bisseck lerántásáert elmaradt tizi a Roma ellen a vegen...ma de hátha beremeg a napoly,na meg bizzunk a Parmaban 
- Festa
- Hozzászólások: 8229
- Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
A Napoli otthonában nem hiszem,hogy pontot szerezne a Cagliari ,de a Parma otthon verte a Milánt illetve a Juventust illetve mi sem tudtunk nyerni.
Ha pontot veszít a Napoli mi viszont nyerjük az utolsò 2 meccset akkor helyre kerülnek a dolgok.
Chivunak már megy a biztatás Inter részről.
- PellerG
- Hozzászólások: 6029
- Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
- Tartózkodási hely: Next to Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Szerintem ez az X meg is lesz a Parma ellen nekik.
Kérdés mi tudjuk-e hozni a Lazio és a Como ellen is.
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ezt gondolom en is, elkepeszto dolog lenne, ha ez e minosegu Napoli Scudettot nyerne...
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Múlt heten pont azt írtam, ha nyerünk a Torino ellen, benne van a pakliban, hogy botlani fog a Napoli.
Conte egyszerűen nem tud nyomás alatt teljesíteni. A bajnokságban is átvettük a vezetést annak volt köszönhető, hogy mindig utánuk jöttek.
Jövő heten vasárnap egy időben lesznek a mérkőzések. Erőt kell demonstrálni a Lazio ellen, van arra esély, hogy helyett cseréljük a tabellán.
- Baggio85
- Hozzászólások: 2879
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Szerintem jobb lett volna, ha tegnap nyer a Napoli (vagy veszít), mert így most az előny megmaradt, viszont azt tudják, hogy a Parma elleni meccs nekik az igazi bajnoki döntő, szóval úgy fognak ahhoz hozzáállni. Annyi a "pozitívum", hogy a Parma még nem nyugodhat meg teljesen, még kellenek a pontok, na meg ugye Chivu...
De ezek csak ilyen okoskodások nyilván. Bár azt pl. fogalmam nincs, hogy ha bajnoki döntőre kerülne a sor, azt mikor játszanánk le... Ahogy ismerem a szövetséget, a BL döntő előtt szerdán!
De ezek csak ilyen okoskodások nyilván. Bár azt pl. fogalmam nincs, hogy ha bajnoki döntőre kerülne a sor, azt mikor játszanánk le... Ahogy ismerem a szövetséget, a BL döntő előtt szerdán!
-
gianluca
- Hozzászólások: 485
- Csatlakozott: 2012.01.05. 13:52
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Hál'Istennek ez szóba sem jön majd, mert a Napoli nem nyer Parmában, mi meg behúzzuk a hátralevő keét bajnokit (és persze a BL döntőt is
Legalábbis én így tervezek.
- matrix23
- Hozzászólások: 660
- Csatlakozott: 2010.04.09. 19:27
- Tartózkodási hely: Vác
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
A BL előtti héten lehetne csak, mert az UEFA-nak van valami szabálya, hogy a bajnokságoknak a BL döntő előtt be kell fejeződniük.
-
INTER-1908
- Hozzászólások: 1009
- Csatlakozott: 2019.07.15. 21:25
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Amúgy nagyon fura ez a hét nehéz megszokni hogy nincs hétköznap meccs.
Le kellett volna szervezni egy edzomeccset nehogy kiessen a ritmusbol a csapat
Le kellett volna szervezni egy edzomeccset nehogy kiessen a ritmusbol a csapat
-
cuchu11
- Hozzászólások: 1765
- Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
- Tartózkodási hely: Győr
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Amúgy lehet a következő hetekben jobban kimerülnek attól,INTER-1908 írta: ↑2025.05.12. 14:28 Amúgy nagyon fura ez a hét nehéz megszokni hogy nincs hétköznap meccs.
Le kellett volna szervezni egy edzomeccset nehogy kiessen a ritmusbol a csapat![]()
hogy a WAG-ek be akarják hozni az elmaradt pillanatokat.
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Igazából nincs különbség, hogy x vagy buknak. Nagy lesz rajtuk a nyomás és Conte ebben sosem volt jó. Neki az megy amikor tét nélkül nyugodtan lehet focizni.Baggio85 írta: ↑2025.05.12. 11:10 Szerintem jobb lett volna, ha tegnap nyer a Napoli (vagy veszít), mert így most az előny megmaradt, viszont azt tudják, hogy a Parma elleni meccs nekik az igazi bajnoki döntő, szóval úgy fognak ahhoz hozzáállni. Annyi a "pozitívum", hogy a Parma még nem nyugodhat meg teljesen, még kellenek a pontok, na meg ugye Chivu...
De ezek csak ilyen okoskodások nyilván. Bár azt pl. fogalmam nincs, hogy ha bajnoki döntőre kerülne a sor, azt mikor játszanánk le... Ahogy ismerem a szövetséget, a BL döntő előtt szerdán!![]()
Mikor muszáj eredményt hozni, akkor megremeg. Vezetést szerzünk a Lazio ellen akkor szerintem egyre jobbak az esélyeink.
Meglátjuk. Egy biztos nyerni kell többi meg eldől, de tegnap sem tudtak nyerni, 3 meccs közül ez volt pszichésen a legkönnyebb nekik.
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
En gondolni sem tudok arra, hogy nem mi nyerjuk a a bajnoksagot.
Olasz bajnoksag szegyene lenne, ha ez a minosegu Napoli bajnok tudna lenni.
En egyebkent nem ilyen Bologna ellen keresem az okat a dolgoknak, mert nekunk is volt utolso perces goljaink...
Ami miatt ott vagyunk ahol a bajnoksagban (es nem mar megunnepeltuk a 21. Scudettot) az a gyalazatos bajnoki rangados merleg iden is.
36%-os gyozelmi arany botrany gyenge.
Az meg hogy 6 meccsen 0X nyertunk a Napoli, Juventus, Milan sor ellen, es 18/4 pont voltunk kepesek szerezni, az egyenesen vicc sajnos.
Elveszitettunk 14 pontot 6 meccsen.
Na ez annak az oka, hogy nem vagyunk mar ma a Serie A 2024-25 szezon bajnokai.
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Igen az nagyon fájdalmas.....pl. 4-2 után 4-4-et nyomi a juvéval.....már csak az 2 pont is milyen jól jönne.interfan írta: ↑2025.05.12. 16:32
36%-os gyozelmi arany botrany gyenge.
Az meg hogy 6 meccsen 0X nyertunk a Napoli, Juventus, Milan sor ellen, es 18/4 pont voltunk kepesek szerezni, az egyenesen vicc sajnos.
Elveszitettunk 14 pontot 6 meccsen.
Na ez annak az oka, hogy nem vagyunk mar ma a Serie A 2024-25 szezon bajnokai.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Kovács Istvàn vezeti a BL döntőt. Nem vagyok az a “bírózós” típus, de szerintem ez inkább a franciáknak kedvez…nem örülök.

-
vivainter
- Hozzászólások: 119
- Csatlakozott: 2011.06.08. 17:30
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Cupi írta: ↑2025.05.12. 16:45Igen az nagyon fájdalmas.....pl. 4-2 után 4-4-et nyomi a juvéval.....már csak az 2 pont is milyen jól jönne.interfan írta: ↑2025.05.12. 16:32
36%-os gyozelmi arany botrany gyenge.
Az meg hogy 6 meccsen 0X nyertunk a Napoli, Juventus, Milan sor ellen, es 18/4 pont voltunk kepesek szerezni, az egyenesen vicc sajnos.
Elveszitettunk 14 pontot 6 meccsen.
Na ez annak az oka, hogy nem vagyunk mar ma a Serie A 2024-25 szezon bajnokai.Milan ellen is illett volna legalább 1x nyerni....
Ne legyünk telhetetlenek, ezek az eredmények egy része BL napon történtek, ahol jóval keményebb csapatokkal játszottunk többnyire. Mi vagyunk a cimvédő és mindenki minket akart megverni, többségük a heti 1 meccsel egész héten csak ellenünk készült. Jobbak voltunk a Milan és a juve, sőt a napoli ellen is ,de elfogytunk a második félidőben a fáradság miatt sajnos. Az idei szezonban tisztán látszik, hogy két arcú a csapat ami a játékot illeti: teljesen más ambicióval, nagyobb győzni akarással mentek neki a BL nek, ami érthető. A scudettot, mint érzés már átélték korábban, de a csúcs amit egyszer már megmásztak de a végén nem tudtak felálni rá (2023-ban) az még hátra van. Minden játékos erről álmodik, így érhető. Ez a keret nem bír el ennyi fronton való küzdelmet, max ha a szerencse is melléjük áll. Persze fájó ha nem mi nyerjük meg a bajnokságot, hanem ez a jóval gyengébb Napoli, de ahogy korábban is írtam még a bayern párharc előtt, szerintem ezzel fizetjük meg a BL győzelmet, mert szerintem az meg lesz.
- mike
- Hozzászólások: 8512
- Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
A három évvel ezelőtti bilan még nagyobb fos volt.
Akármi is lesz, és persze legyen BL győzelem, ha ezt a scudettot nem szerezzük meg, az nagy csalódás nekem.
Nem a mi kezünkben van már a dolog.
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Optimista vagyok a bajnokságot is illetően. Hazai pályán nyerünk a Lazio ellen, Napoli pedig x-el Parmaban.mike írta: ↑2025.05.13. 04:43A három évvel ezelőtti bilan még nagyobb fos volt.
Akármi is lesz, és persze legyen BL győzelem, ha ezt a scudettot nem szerezzük meg, az nagy csalódás nekem.
Nem a mi kezünkben van már a dolog.
Rangadókon eléggé tré az eredmény Olaszországban. BL-ben egyedül a Leverkusentől kaptunk ki. Lehet, hogy szar a Milan elleni összetett eredmény, de az Ő szezonjuk hol van a mienktől, vagy bármely egyéb klubé a Seria A-ban?
- Baggio85
- Hozzászólások: 2879
- Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
https://www.gazzetta.it/Calcio/Serie-A/ ... nata.shtml
Na ezt most magyarázza el valaki, aki érti!
Az utolsó fordulót előre hozzák a hét közepére, hogy ha ugyanannyi pontja lesz az Inter-nek, mint a Napolinak, akkor hétvégén le tudják játszani a döntőt? 
Na ezt most magyarázza el valaki, aki érti!
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Zanetti:
Imadom nezni a PSG-t, egy igazan nagyszeru csapat akirol senki nem gondolta ev elejen, hogy ekkora dolgokra kepesek, de csapatkent megmutattak mindent kepesek megnyerni.
Igaza van Luis Enriquenek, a PSG es az Inter erdemelte meg iden a legjobban a BL dontot, mindket csapat maximalisan raszolgalt.
Luis Enrique a vilag egyik legjobb edzoje, identitast adott a PSG-nek, es egy alazatos csapatot epitett.
Nagyszeru merkozes lesz ket fantasztikus csapat kozott, celunk hogy valora valtsuk az almainkat.
- Festa
- Hozzászólások: 8229
- Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ha a Napoli kikap Parmaban mi meg ikszelünk akkor pontegyenlőség lesz a 2 csapat között,Baggio85 írta: ↑2025.05.13. 13:45 https://www.gazzetta.it/Calcio/Serie-A/ ... nata.shtml
Na ezt most magyarázza el valaki, aki érti!Az utolsó fordulót előre hozzák a hét közepére, hogy ha ugyanannyi pontja lesz az Inter-nek, mint a Napolinak, akkor hétvégén le tudják játszani a döntőt?
![]()
A Parma verte a Juventust ,Milánt otthon is mi se tudtuk megverni őket.
Az utolsó fordulòban sokkal kisebb esély van arra,hogy a Cagliari pontot csenjen a Napoli otthonában.
Szerintem az igazi utolsò esélyt Chivu adhatja meg aki remélem amúgy is vért itat majd Balogh Botiékkal.
-
cuchu11
- Hozzászólások: 1765
- Csatlakozott: 2014.07.30. 18:35
- Tartózkodási hely: Győr
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
De csak ha a Cagliari hétvégén biztosítja a bentmaradását. Hú, megy a kavarás rendesen.Baggio85 írta: ↑2025.05.13. 13:45 https://www.gazzetta.it/Calcio/Serie-A/ ... nata.shtml
Na ezt most magyarázza el valaki, aki érti!Az utolsó fordulót előre hozzák a hét közepére, hogy ha ugyanannyi pontja lesz az Inter-nek, mint a Napolinak, akkor hétvégén le tudják játszani a döntőt?
![]()
Nekem mondjuk ez a kedvenc részem a cikkből:
Esetleges döntő mérkőzés – A szabályzat szerint a San Siro lenne (az egymás elleni eredmények alapján döntetlen, de az Inter gólkülönbsége jobb), de a belügyminisztérium közbiztonsági okokból az Olimpicót választhatja.
Jó, hogy nem rögtön a Maradona stadiont...
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Agyam eldobom ezek az olaszok mit tudnak össze vissza kavarni a fordulók pontos kiosztásával.....állandóan szenvednek valamin....te meg szervezz utat nyugodtan meccsre.Baggio85 írta: ↑2025.05.13. 13:45 https://www.gazzetta.it/Calcio/Serie-A/ ... nata.shtml
Na ezt most magyarázza el valaki, aki érti!Az utolsó fordulót előre hozzák a hét közepére, hogy ha ugyanannyi pontja lesz az Inter-nek, mint a Napolinak, akkor hétvégén le tudják játszani a döntőt?
![]()
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Moratti:
Mi a velemenyed Conterol?
Conte kiemelkedo munkat vegez, Spallettinek ott volt egy vilagklasszis Kvaratkeshelia, es Osimhen is, Contenak nincs.
Nem zavar Oriali kek-fekete szivukent?
O egy profi, csak teszi a dolgat amit nem szurkolokent kell.
Scudetto vagy BL gyozelem az eselyesebb?
Scudetto.
Egy dontoben barmi tortenhet 1 meccsen.
Bajnoksagban 2 meccs van, es mondom ezt ugyis, hogy jelenleg meg vezet a Napoli.
PSG vagy Inter az eselyesebb?
Nem tudok donteni.
A PSG erosebb es egysegesebb csapatkent mint a Barcelona.
Barcelona nagyon szepen jatszik, csakugy mint a PSG, de a Barcelona vedekezese nagyon gyenge, es tul magasan vedekeznek.
A PSG amellett hogy szep tamadofocit jatszik, a vedekezesuk is stabil.
Szerintem az fog donteni, ki szerzi az elso golt.
Nem varok sok golos meccset.
Ha tehetned melyik jatekos venned el Luis Enriquetol, hogy ne jatsszon?
A teljes kezdot.
Ha szukitem, akkor Donnarumma, Marquinhos, Hakimi, Vitinha, Neves, Kvaratskhelia.
De talan leginkabb Dembelet.
Azert mert o nem a klasszikus center, aki kozepen jatszik, mint Haaland, Lewandowski, Kane, igy Acerbinek nehezebb dolga lesz akarhogyan is hangzik Dembele ellen.
-
Interfan1000
- Hozzászólások: 784
- Csatlakozott: 2021.05.27. 14:18
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Akkor most a Milan megnyerte a kupát és a szuperkupa után ezt is bezsebelték? Mert előre elkönyvelték, hogy így lesz! 
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Azon gondolkodtam, hogy 2010 óta 2x voltunk európai kupa döntőbe /ELés BL/ és sajnos mindkettőt buktuk.
Közös pontok közt kutatva rájöttem az Lukaku.
Nem a személye mert vannak még játékosok akik mindkettőn ott voltak hanem inkább a tevékenysége. Mindkét döntő részben rajta ment el, illetve a helyzet kihasználásán. El döntőben emlékszem egy az egybe vihette kapusra és kihagyta, valamint volt egy öngólja is. City ellen a BL-ben is beállt és minimum az egyenlítés a fejébe maradt....
Szóval most nem lesz Lukaku így bizakodom.

Szóval most nem lesz Lukaku így bizakodom.
- Festa
- Hozzászólások: 8229
- Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Mi már voltunk BL döntőben a PSg játékosok nagy része még nem.Ebben a stadionban is nyertünk április elején talán ez is önbizalmat adhat.Lukaku átok sem lesz már így jò lenne egy szoros meccsen,de elhozni a BL serleget.Cupi írta: ↑2025.05.16. 11:20 Azon gondolkodtam, hogy 2010 óta 2x voltunk európai kupa döntőbe /ELés BL/ és sajnos mindkettőt buktuk.Közös pontok közt kutatva rájöttem az Lukaku.
Nem a személye mert vannak még játékosok akik mindkettőn ott voltak hanem inkább a tevékenysége. Mindkét döntő részben rajta ment el, illetve a helyzet kihasználásán. El döntőben emlékszem egy az egybe vihette kapusra és kihagyta, valamint volt egy öngólja is. City ellen a BL-ben is beállt és minimum az egyenlítés a fejébe maradt....
Szóval most nem lesz Lukaku így bizakodom.![]()
![]()
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Egyebkent igaza van Luis Enriquenek, hogy mind a PSG-nek, mind az Internek 2db meccse van majus 31-ig a BL dontoig, igy pedig nem a legegyszerubb a jatekosokat formaban tartani.'
Ez abszolult jogos es igaz is.
(Es egyebkent az is, hogy nagyszeru hetek ezek mindket csapatnak, es mindket csapat mennyire boldog, motivalt, es fantasztikus hetek ezek szurkolok es jatekosok szamara)
Jo dolog hogy a Torino ellen pihentettunk, de a Lazio ellen remelem tenyleg az lesz amit irnak is, hogy az elerheto legjobb kezdo lep palyara.
Ez abszolult jogos es igaz is.
(Es egyebkent az is, hogy nagyszeru hetek ezek mindket csapatnak, es mindket csapat mennyire boldog, motivalt, es fantasztikus hetek ezek szurkolok es jatekosok szamara)
Jo dolog hogy a Torino ellen pihentettunk, de a Lazio ellen remelem tenyleg az lesz amit irnak is, hogy az elerheto legjobb kezdo lep palyara.
- Cupi
- Hozzászólások: 9127
- Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
- Tartózkodási hely: Budapest
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Igen az egyensúlyt meg kell találni mert a sok pihentetés sem jó. Olyankor kiesnek a meccsritmusból. Emlékszem régen amikor a Bayern már március végén bajnok lett akkor sokszor e miatt buktak a BL negyed vagy elődöntőbe mert nem voltak többen már meccsbe. Bajnokság ugye tét nélküli volt és nem akartak a BL-re lesérülni, stb,
-
möszi
- Hozzászólások: 836
- Csatlakozott: 2010.05.16. 18:15
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Már akartam írni, de most lett apropója is. Szóval én azért is örülnék annak, ha az utolsó fordulóig kellene mennünk a Scudettoért, mert akkor végig tűzben lennénk tartva. Ha netán kikapunk a Laziotól és a Napoli nyer az egyben azt is jelenti, hogy az utolsó meccsünk Comoban tét nélkülivé válna, vagyis a srácok teljesen kiesnének a pörgésből, amire rámehet a BL döntő is. Amennyiben marad az 1 pont különbség vagy adja az ég, hogy a mi vezetésünkkel fordulunk az utolsó kanyarra, az még előny is lehet a PSG-vel szemben, akik a BL- döntőre gyakorlatilag hetekig pihennek, mert nem igazán van már tétje a meccseiknek.Cupi írta: ↑2025.05.16. 15:08Igen az egyensúlyt meg kell találni mert a sok pihentetés sem jó. Olyankor kiesnek a meccsritmusból. Emlékszem régen amikor a Bayern már március végén bajnok lett akkor sokszor e miatt buktak a BL negyed vagy elődöntőbe mert nem voltak többen már meccsbe. Bajnokság ugye tét nélküli volt és nem akartak a BL-re lesérülni, stb,
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Holnap ugye egy időpontban lesznek a meccsek, így nem lehet nyomást gyakorolni azzal, hogy hamarabb játszunk.
Az előző fordulóban ez nem jött rosszul pedig, ez most nincs meg.
Viszont, ha mondjuk Conte nem tiltja meg (mondjuk belőle kinézem) a félidőben lehet infójuk.
Ezért kéne, hogy már az első félidőben vezessünk a Lazio ellen, akár csak egy góllal, mert ha még tiltva is vannak félidőben telefontól, stb, valahogy úgyis megtudják az állást.
Azért Lazio még bl-ert megy, nekünk van a nehezebb dolgunk, hiába reménykedünk a Parmaban. És ne felejtsük el a Como is kemény lesz, 6 meccses győzelmi sorozatuk van. Mondjuk volt szerencsém a Comoi stadionnál járni, azért, ha ott nyernenk meg a bajnoki címet, a szurkolók tudnának abban a környezetben bulizni
Az előző fordulóban ez nem jött rosszul pedig, ez most nincs meg.
Viszont, ha mondjuk Conte nem tiltja meg (mondjuk belőle kinézem) a félidőben lehet infójuk.
Ezért kéne, hogy már az első félidőben vezessünk a Lazio ellen, akár csak egy góllal, mert ha még tiltva is vannak félidőben telefontól, stb, valahogy úgyis megtudják az állást.
Azért Lazio még bl-ert megy, nekünk van a nehezebb dolgunk, hiába reménykedünk a Parmaban. És ne felejtsük el a Como is kemény lesz, 6 meccses győzelmi sorozatuk van. Mondjuk volt szerencsém a Comoi stadionnál járni, azért, ha ott nyernenk meg a bajnoki címet, a szurkolók tudnának abban a környezetben bulizni
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Martinez es Pavard nem epult fel, oket leszamitva az elerheto legerosebb kezdovel lephetunk palyara.
Arnautovic tovabbra is eronleti problemakkal kuzd, igy o kezdokent valoszinu nem tudja vallalni a jatekot.
Sky szerinti varhato kezdo:
Sommer
Bisseck-Acerbi-Bastoni
Dumfries-Barella-Calhanoglu-Mkhitaryan-Dimarco
Taremi/Correa-Thuram
Arnautovic tovabbra is eronleti problemakkal kuzd, igy o kezdokent valoszinu nem tudja vallalni a jatekot.
Sky szerinti varhato kezdo:
Sommer
Bisseck-Acerbi-Bastoni
Dumfries-Barella-Calhanoglu-Mkhitaryan-Dimarco
Taremi/Correa-Thuram
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Parma dupla vereséggel izgulhatna. Szerintem, ha megszerezzük a vezetést és a Napoli x-re áll, annyira rá fognak görcsölni, hogy nem tudnak nyerni…matyinter írta: ↑2025.05.17. 18:03 Holnap ugye egy időpontban lesznek a meccsek, így nem lehet nyomást gyakorolni azzal, hogy hamarabb játszunk.
Az előző fordulóban ez nem jött rosszul pedig, ez most nincs meg.
Viszont, ha mondjuk Conte nem tiltja meg (mondjuk belőle kinézem) a félidőben lehet infójuk.
Ezért kéne, hogy már az első félidőben vezessünk a Lazio ellen, akár csak egy góllal, mert ha még tiltva is vannak félidőben telefontól, stb, valahogy úgyis megtudják az állást.
Azért Lazio még bl-ert megy, nekünk van a nehezebb dolgunk, hiába reménykedünk a Parmaban. És ne felejtsük el a Como is kemény lesz, 6 meccses győzelmi sorozatuk van. Mondjuk volt szerencsém a Comoi stadionnál járni, azért, ha ott nyernenk meg a bajnoki címet, a szurkolók tudnának abban a környezetben bulizni![]()
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Igen, ezt akartam kihozni az egészből. Vezetünk kell, simán belegörcsölhetnek, mint a múlt héten
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
En szerintem ezt a Napolit es magat Contet is sokan tulbecsultek.
Es most nem a vegleteg emberei Olaszorszagban, hanem pl itt nalunk.
Conte 200 eve heti 1 meccset jatszik a Napolival, megis botladoznak.
Olyannyira botladoznak, hogy nem is olyan reg volt egy 9 meccs = 2db gyozelem sorozatuk.
Na ez megint minden, csak nem egy felelmetesen eros csapat merlege.
Ritka eset, de Olaszorszagban kb mindenki azt mondja, ez a Napoli nagyon nem egy bajnoki szint.
Ettol fuggetlenul a Napoli az elso jelenleg.
Viszont ez nem azert van mert ok annyira erosek, hanem azert mert a tobbiek gyengek.
Lasd a mi gyalazatos bajnoki rangados merlegunk...
Ha pl azon a bizonyos meccseken nem 18/4 pontot szerzunk, hanem pl 18/10-et, akkor mar matematikailag is bajnokok lennenk.
Ennyit szamit.
Dehat nem ment, ezert ez az egyaltalan nem felelmetesen eros Napoli jelenleg az elso.
De ennel a Napolinal ugyanugy benne van a botlas mint eddig, akar ma, akar jovoheten a Cagliari ellen.
Egesz egyszeruen azert mert a Napoli kerete ilyen szinten van.
Nekunk nyerni kell mindket meccsunket, Napolinal johet a pontvesztes, es a 21. Scudetto.
Nem letezhet hogy ezt a Scudettot is elbukjuk egy ilyen "erossegu" rivalis ellen.
Szoval meg kell lennie.
Es most nem a vegleteg emberei Olaszorszagban, hanem pl itt nalunk.
Conte 200 eve heti 1 meccset jatszik a Napolival, megis botladoznak.
Olyannyira botladoznak, hogy nem is olyan reg volt egy 9 meccs = 2db gyozelem sorozatuk.
Na ez megint minden, csak nem egy felelmetesen eros csapat merlege.
Ritka eset, de Olaszorszagban kb mindenki azt mondja, ez a Napoli nagyon nem egy bajnoki szint.
Ettol fuggetlenul a Napoli az elso jelenleg.
Viszont ez nem azert van mert ok annyira erosek, hanem azert mert a tobbiek gyengek.
Lasd a mi gyalazatos bajnoki rangados merlegunk...
Ha pl azon a bizonyos meccseken nem 18/4 pontot szerzunk, hanem pl 18/10-et, akkor mar matematikailag is bajnokok lennenk.
Ennyit szamit.
Dehat nem ment, ezert ez az egyaltalan nem felelmetesen eros Napoli jelenleg az elso.
De ennel a Napolinal ugyanugy benne van a botlas mint eddig, akar ma, akar jovoheten a Cagliari ellen.
Egesz egyszeruen azert mert a Napoli kerete ilyen szinten van.
Nekunk nyerni kell mindket meccsunket, Napolinal johet a pontvesztes, es a 21. Scudetto.
Nem letezhet hogy ezt a Scudettot is elbukjuk egy ilyen "erossegu" rivalis ellen.
Szoval meg kell lennie.
- sorger=giallo
- Hozzászólások: 2141
- Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Egyszerűen csak...
FORZA INTER!!!
FORZA INTER!!!
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Amennyiben ma nem dol el a Scudetto sorsa, a Lega 2 Scudetto trofeat keszitetett, egyik a Napoli nevet viseli majd, masik pedig az Interet.
Mindket trofea jovoheten az adott stadionban lesz.
Nem csak "iker" trofeakat keszitett a Lega, hanem az aranyermekbol is dupla sorozat lesz, ezaltal ha nem kerul sor rajatszasra, jovoheten a Scudetto dijatado is lezajlik majd.
Mind az Inter, mind a Napoli beadta a terulethasznalti engedelyt a helyi szerveknel a Scudetto unneples esetere.
Pontos forgatokonyvet a csapatok a kovetkezo napokban dolgozzak ki, es lehet majd ismert a szurkolok szamara.
Az Internel a szokasos Dom Ter lehet az unneples helyszine, valamint nyitott tetos buszozas is varhato bajnoki cim eseten.
Mindket trofea jovoheten az adott stadionban lesz.
Nem csak "iker" trofeakat keszitett a Lega, hanem az aranyermekbol is dupla sorozat lesz, ezaltal ha nem kerul sor rajatszasra, jovoheten a Scudetto dijatado is lezajlik majd.
Mind az Inter, mind a Napoli beadta a terulethasznalti engedelyt a helyi szerveknel a Scudetto unneples esetere.
Pontos forgatokonyvet a csapatok a kovetkezo napokban dolgozzak ki, es lehet majd ismert a szurkolok szamara.
Az Internel a szokasos Dom Ter lehet az unneples helyszine, valamint nyitott tetos buszozas is varhato bajnoki cim eseten.
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Igen, viszont nekünk is volt szar sorozatunk. Persze, hogy jobbak vagyunk, de nem tudtuk kihasználni, és most nem nálunk pattog a labda. Akár felszopjuk Contest, akár utaljuk, abból, amiből főzni tud, kevés fűszerrel, mégis megcsinálja a jó kaját.interfan írta: ↑2025.05.18. 18:01 En szerintem ezt a Napolit es magat Contet is sokan tulbecsultek.
Es most nem a vegleteg emberei Olaszorszagban, hanem pl itt nalunk.
Conte 200 eve heti 1 meccset jatszik a Napolival, megis botladoznak.
Olyannyira botladoznak, hogy nem is olyan reg volt egy 9 meccs = 2db gyozelem sorozatuk.
Amúgy mindegy, mert ma 1-0-ra nyerünk, ők begorcsolnek és 1-1 lesz, utolsó fordulóban meg hozzuk.
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Az egyetlen nagy bajom, hogy a Lazionak nagyon nem mindegy a meccs, hajtani fognak, nem tudják leadni. A kezdőnek Martinez és Pavard helyett Taremi és Bisseck, amúgy az alap.matyinter írta: ↑2025.05.18. 20:15Igen, viszont nekünk is volt szar sorozatunk. Persze, hogy jobbak vagyunk, de nem tudtuk kihasználni, és most nem nálunk pattog a labda. Akár felszopjuk Contest, akár utaljuk, abból, amiből főzni tud, kevés fűszerrel, mégis megcsinálja a jó kaját.interfan írta: ↑2025.05.18. 18:01 En szerintem ezt a Napolit es magat Contet is sokan tulbecsultek.
Es most nem a vegleteg emberei Olaszorszagban, hanem pl itt nalunk.
Conte 200 eve heti 1 meccset jatszik a Napolival, megis botladoznak.
Olyannyira botladoznak, hogy nem is olyan reg volt egy 9 meccs = 2db gyozelem sorozatuk.
Amúgy mindegy, mert ma 1-0-ra nyerünk, ők begorcsolnek és 1-1 lesz, utolsó fordulóban meg hozzuk.
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Kommentátor: B. T. ideje orosz streamet keresni
- Dan-i-nter
- Hozzászólások: 2979
- Csatlakozott: 2011.06.08. 22:10
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Ez a Lazio 0 eddig, de jó lenne kicsit pontosabbnak lenni az utolsó harmados passzokkal.
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Bíró is szarul fúj. Kétes szitukat folyamatosan a Lazio javára ítéli meg.
Bisseck szitu meg lehet nem volt 11-es, bár kettő kézzel is hátulról meglökték…
Bisseck szitu meg lehet nem volt 11-es, bár kettő kézzel is hátulról meglökték…
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Félidőben Taremi helyett Arna kötelező. A partvonal mellett is látszik, hogy rohadtul akarna menni.
Miki-Frattesi is érhet majd.
Miki-Frattesi is érhet majd.
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Sommer, a Jó Isten megáldjon!

-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Kibaszott jó kapus, és Borossal egyetértek (jézusfasza, pedig nem is ittam) a legalulértékeltebb kapusok egyike. Mondjuk túl alacsony
- CsaSzi9294
- Hozzászólások: 10003
- Csatlakozott: 2019.07.15. 18:08
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Úr Isten, ez de kellett Bisseck!!!!
Napolinak biztos nem tesz jót így a félidőben.
Napolinak biztos nem tesz jót így a félidőben.
-
matyinter
- Hozzászólások: 1489
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:09
- Tartózkodási hely: magánkívül
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
NYOMOOOOOOOOOOOOOOOOODDDDDDDDDDDDDDD
- interfan
- Hozzászólások: 31710
- Csatlakozott: 2010.08.29. 14:28
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Most is o kezdett volna Taremi helyett, dehat folyamatosan 0 az eronlete.
Csatarok ma is gyengek, de legalabb van egy Bisseckunk.
Katasztrofalis hiba lenne eladni.
Es hat igen, az Inter az 1.helyen.
45 perc mulva is igy kell lennie, ezt a Scudettot nem bukhatjuk el.
- sorger=giallo
- Hozzászólások: 2141
- Csatlakozott: 2010.04.10. 21:04
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
De jó meccs eddig. Kevés az igazán nagy helyzet, de komoly küzdelem zajlik és micsoda Sommer bravúr, meg Bisseck gól...
FORZA INTER!!!
FORZA INTER!!!
-
Tombi1986
- Hozzászólások: 1511
- Csatlakozott: 2013.08.03. 12:07
Re: Beszélgetés a meccsekről (Élőben az Inter)
Lehető legjobbkor. Napoli meccs közben x, nagyon jól jött a félidő előtti vezetés.sorger=giallo írta: ↑2025.05.18. 21:40 De jó meccs eddig. Kevés az igazán nagy helyzet, de komoly küzdelem zajlik és micsoda Sommer bravúr, meg Bisseck gól...
FORZA INTER!!!
Kell rúgni + 2 gólt, aztán le is zárható a meccs