Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Júlio César – Córdoba, Lúcio, Samuel, J. Zanetti – Cambiasso – Maicon, T. Motta, Sneijder, Eto’o – D. Milito
Nso
Bár nem adok az NSO véleményére de nagyon rem h nem így kezdünk. Cordoba kilógna védelemből.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Marco írta:Júlio César – Córdoba, Lúcio, Samuel, J. Zanetti – Cambiasso – Maicon, T. Motta, Sneijder, Eto’o – D. Milito
Nso
Bár nem adok az NSO véleményére de nagyon rem h nem így kezdünk. Cordoba kilógna védelemből.



nem lenne az igazi... :shock: gondolom a Cordoba szélen kezdésében az lenne a logika, hogy Maicon is azon az oldalon lesz és majd kisegíti a kolumbiait a védekezésben! Eddig nem nagyon volt jó ott Ivan....
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Cupi írta:
Marco írta:Júlio César – Córdoba, Lúcio, Samuel, J. Zanetti – Cambiasso – Maicon, T. Motta, Sneijder, Eto’o – D. Milito
Nso
Bár nem adok az NSO véleményére de nagyon rem h nem így kezdünk. Cordoba kilógna védelemből.



nem lenne az igazi... :shock: gondolom a Cordoba szélen kezdésében az lenne a logika, hogy Maicon is azon az oldalon lesz és majd kisegíti a kolumbiait a védekezésben! Eddig nem nagyon volt jó ott Ivan....

Akkor már inkább jobb oldalt Zanetti, balon Chivu és nem kell Maiconnak kisegíteni senkit így. Koncentrálhat csak a támadásra, szinte.
Avatar
20recoba
Hozzászólások: 605
Csatlakozott: 2010.04.11. 20:42

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: 20recoba »

rszabolcs85 írta:Ez lesz, meglátjátok:

----------------JC------------------
--Zanetti--Lucio--Samuel--Chivu--
---------Motta--Cambiasso--------
-Maicon----Sneijder------Etoo-----
------------Balotelli-----------------

Szerintem is így kellene felállnunk
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

Ezt a kezdőt a goal.com szakírója írta tegnap. Arra hivatkozva, hogy Mourinho megint kitalált valamit. Szerinte Maicon helyén Zanetti vagy Cordoba fog játszani, attól függően, hogy ki lesz a jobb és a bal oldalon és Maicont feltolja Mourinho Pandev helyére, hogy segíteni tudja a védekezést, ami Messi semlegesítésénél lehet fontos, illetve Maicon valószínűleg Maxwellt és Abidalt is meg tudná verni a szélen. Ez azért is indokolt mert Pandev mostanában nagyon rossz formában van.

Mourinho biztos, hogy ki fog találni valamit kérdés, hogy tényleg ez lesz-e az.
Avatar
Laci78
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2010.04.17. 11:53
Tartózkodási hely: Vadnyugat

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Laci78 »

Gazzetta is ezt hozta le, onnan vették át, sőt a euro2-n a BL magazinban is így adták meg. A Barca is másképpen áll fel.

.........................Valdes......................

Alves...........Pique.....Milito..........Puyol

............Busquets..........Xavi..............

Pedro...............Messi.................Keita

......................Ibrahimovic.................

4-3-3-at 4-2-3-1-re változtatták, Messi mint árnyékék.
RenciDavid
Hozzászólások: 1831
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:08

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: RenciDavid »

és a bal oldalon se nem abidal se nem maxwell, félnek ők is...
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Cupi írta:
rszabolcs85 írta:Ez lesz, meglátjátok:

----------------JC------------------
--Zanetti--Lucio--Samuel--Chivu--
---------Motta--Cambiasso--------
-Maicon----Sneijder------Etoo-----
------------Balotelli-----------------



Ez teljesen jó lenne :) Eto'o és Balotelli meg a meccs alatt simán cserégethetnék a posztjaikat ami némi zavart is kelthetne a katalánok védekezésében


Én viszont kizártnak tartom,hogy kihagyná Militot.ha ki akarta volna hagyni valamikor azt nem most teszi...Istenem de sokat adnék Ibra savanyú pofájáért...ha mást nem jövő szerdán...oda bökni valamit,ha mi mennénk tovább....ajjjaj:)

Egyébként az FCinternews.it is hasonlót ír csak Militoval és Cordobával...

INTER (4-1-4-1): Julio Cesar, Cordoba, Lucio, Samuel, Zanetti, Cambiasso, Maicon, Sneijder, Thiago Motta, Eto’o, D. Milito. All. Mourinho. A disposizione: Orlandoni, Materazzi, Chivu, Stankovic, Muntari, Pandev, Balotelli

BARCELLONA (4-2-3-1): Victor Valdes, Dani Alves, Piquè, G. Milito, Puyol, Xavi, Busquets, Messi, Pedro, Keita, Ibrahimovic. All.Guardiola. A disposizione: Pinto, Maxwell, Abidal, Tourè, Jeffren, Bojan, Henry
Avatar
DaNi
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010.04.19. 14:41
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: DaNi »

Én Balotellit betenném a kezdőbe :!: az az érzésem hogy Milito elfáradt, az egész szezont végigjátszott, sok helyzetet hagy ki :!:
Avatar
Laci78
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2010.04.17. 11:53
Tartózkodási hely: Vadnyugat

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Laci78 »

Balotelli csereként többet hozzátud tenni, mint a herceg, bár Joset ismerve lehet kezdő lesz Pandev vagy Balotelli is és Maicon megy hátra. :lol:
Avatar
capitano
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:12

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: capitano »

Ezzel a Cordobát-a-balszélre dologgal mit akarunk :?: Kinyírni saját magunkat? Messi agyon fogja szivatni ha tényleg így kezdünk :(
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

capitano írta:Ezzel a Cordobát-a-balszélre dologgal mit akarunk :?: Kinyírni saját magunkat? Messi agyon fogja szivatni ha tényleg így kezdünk :(


Elvileg Maicon előtte fog játszani és így a szélső védekezésünk jobb lesz valamint Maicon a támadásokat is jobban támogathatja mert előrébb fog játszani! De az a baj inkább Ivan-t kell majd segítenie :( Én se tartom egy nagy életbiztosításnak ha a kolumbiai kezd ott....
mindegy kb 1 óra és meglesznek a hivatalos kezdők :) de várom már
Avatar
capitano
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:12

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: capitano »

Cupi írta:
capitano írta:Ezzel a Cordobát-a-balszélre dologgal mit akarunk :?: Kinyírni saját magunkat? Messi agyon fogja szivatni ha tényleg így kezdünk :(


Elvileg Maicon előtte fog játszani és így a szélső védekezésünk jobb lesz valamint Maicon a támadásokat is jobban támogathatja mert előrébb fog játszani! De az a baj inkább Ivan-t kell majd segítenie :( Én se tartom egy nagy életbiztosításnak ha a kolumbiai kezd ott....
mindegy kb 1 óra és meglesznek a hivatalos kezdők :) de várom már


ezek szerint ha eljut Maicon mögé a labda akkor már baj van. akkor miért nem lehet már Chivut, egy igazi balhátvédet odatenni? ne legyen igazam, de tartok tőle, hogy onnan fogunk gólt kapni. :( amúgy még két óra és kezdődikk. ezen nagyon sokminden fog múlni. Forza
Avatar
DaNi
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010.04.19. 14:41
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: DaNi »

capitano írta:
Cupi írta:
capitano írta:Ezzel a Cordobát-a-balszélre dologgal mit akarunk :?: Kinyírni saját magunkat? Messi agyon fogja szivatni ha tényleg így kezdünk :(


Elvileg Maicon előtte fog játszani és így a szélső védekezésünk jobb lesz valamint Maicon a támadásokat is jobban támogathatja mert előrébb fog játszani! De az a baj inkább Ivan-t kell majd segítenie :( Én se tartom egy nagy életbiztosításnak ha a kolumbiai kezd ott....
mindegy kb 1 óra és meglesznek a hivatalos kezdők :) de várom már


ezek szerint ha eljut Maicon mögé a labda akkor már baj van. akkor miért nem lehet már Chivut, egy igazi balhátvédet odatenni? ne legyen igazam, de tartok tőle, hogy onnan fogunk gólt kapni. :( amúgy még két óra és kezdődikk. ezen nagyon sokminden fog múlni. Forza


Hát az biztos ,hogy nyugodtabb lennék ha Chivu játszana Maicon mögött ! De ha Mou Cordoba mellett dönt annak biztos van valami technikai oka, én megbízom a portugálban
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Na ez már az inter.it-ről van tehát 100%-os

Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 4 Zanetti; 19 Cambiasso, 8 Thiago Motta; 27 Pandev, 10 Sneijder, 9 Eto'o; 22 D.Milito.
Subs: 21 Orlandoni, 2 Cordoba, 5 Stankovic, 11 Muntari, 23 Materazzi, 26 Chivu, 45 Balotelli.
Coach: José Mourinho.

Barcelona: 1 Valdes; 2 Dani Alves, 3 Piquè, 5 Puyol, 19 Maxwell; 6 Xavi, 16 Busquets; 17 Pedro, 10 Messi, 15 Keita; 9 Ibrahimovic.
Subs: 13 Pinto, 4 Marquez, 11 Krkic, 14 Henry, 18 G.Milito, 22 Abidal, 24 Tourè.
Coach: Josep Guardiola.

Referee: Faustino Benquerença (Portugal).

Pandev csak kezd.... :? de miért? remélem rám cáfol és jó lesz
Avatar
Komax
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Komax »

Magyarán 4231. Támadunk! 8-)
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

holnapra nevezett keret:
Portieri: 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni, 51 Vid Belec;

Difensori: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu;

Centrocampisti: 5 Dejan Stankovic, 7 Ricardo Quaresma, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 15 Rene Krhin, 17 Mariga, 19 Esteban Cambiasso;

Attaccanti: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 45 Mario Balotelli, 89 Marko Arnautovic.

érdekes hogy Maicon van, Pandev nincs.
Avatar
Mazzola
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:26

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Mazzola »

A holnapi Atalanta elleni meccsen én egy ilyen "B" csapattal állnék ki:
Orlandoni
Zanetti,- Cordoba, - Materazzi,- Chivu
RQ,- Stankovic,- Muntari,
Balotelli,- Pandev,- Arnautovic.
Talán ez így elsőre haloványnak is tűnhet,de talán ez a csapat is képes lehet otthon lenyomni a nem túl acélos ellenfelet. ;)
Persze a padról szükség szerint bárki besegíthetne, ha a helyzet úgy hozná. :evil:
A lényeg hogy az alapemberek tudnának egy kicsit pihenni a sörsdöntő barcelonai meccs előtt.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

DSanton39 írta:holnapra nevezett keret:
Portieri: 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni, 51 Vid Belec;

Difensori: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu;

Centrocampisti: 5 Dejan Stankovic, 7 Ricardo Quaresma, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 15 Rene Krhin, 17 Mariga, 19 Esteban Cambiasso;

Attaccanti: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 45 Mario Balotelli, 89 Marko Arnautovic.

érdekes hogy Maicon van, Pandev nincs.


De az is érdekes, hogy Mario meg ott van :shock:
Militonak nagyon kéne egy meccs pihenő, de szerintem kezdeni fog
Avatar
Baggio85
Hozzászólások: 2018
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:40

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Baggio85 »

DSanton39 írta:holnapra nevezett keret:
Portieri: 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni, 51 Vid Belec;

Difensori: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu;

Centrocampisti: 5 Dejan Stankovic, 7 Ricardo Quaresma, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 15 Rene Krhin, 17 Mariga, 19 Esteban Cambiasso;

Attaccanti: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 45 Mario Balotelli, 89 Marko Arnautovic.

érdekes hogy Maicon van, Pandev nincs.


Érdekes, hogy Balotelli van... Lőne 1 vagy 2 gólt és akkor mi lenne?Semmi! Nem hiszem a szurkolókat ez kiengesztelné! Kíváncsi vagyok mi lesz.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Megmondta Mourinho hogy Balotelli kezdeni fog szombaton.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Na én nem állnék ki "B" csapattal.Az Atalanta megy előre mint a mérgezett egér.Mostanában nehéz őket tartani.De azért "sima" meccset várok.

J.Cesar-Chivu,Samuel,Materazzi,Zanetti,Motta,Cambiasso,Stankovic,Sneijder,Eto'o,Milito....Akkor Balotelli Eto'o helyett ha Mou mondta:)

Militot most is kihagyták volna sokan,aztán nélküle egy gól sem lett volna gól...

Egyébként nem akarok senkit elkeseríteni de ne várjatok élő meccset a sport csatornán.Bár hetek óta írja.Nem lesz.Tegnap hallottam és olvastam.A Barca-kieső lesz 18:00kor .A mienket vasárnap ismétlik fél egykor.De azért ránézek majd hátha...

Ismételt meccs meg kell a fenének.Marad a net...

OFF.:A UPC-n új csatornakínálat lesz állítólag,remélem nyomnak valami csatornát,ahol lehet Olasz bajnokit nézni...
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Nia írta:Militot most is kihagyták volna sokan,aztán nélküle egy gól sem lett volna gól...



Én azért hagynám ki Militot mert pihennie kellene! Nagyon látszik rajta, hogy elfáradt! Nagy kedvencem, de szerintem jobb lenne ha nem kezdene és max csereként állna be ha szükséges...Barca ellen meg alap, hogy kezdő lesz :)
Ha Balotelli kezd akkor Milito helyett kezdjen szerintem. Persze ez csak az Én véleményem :)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: mike »

Szerintem Cordoba,Mátrix, Mariga,Quaresma most játszhatnának nyugodtan.
Azt utóbbi meccseken egyik sem nagyon kapott lehetőséget.
Viszont Cambit,Mottát és Militót jó lenne pihentetni.

Toldo
Zanetti,Cordoba,Matrix,Chivu
Mariga,Stanko,Muntari
RQ,Eto'o,KöcsögMario Erősen B csapat szagú :)
Avatar
DSanton39
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2010.04.09. 19:58

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: DSanton39 »

Toldo sérült és nevezve sincs, úgyhogy maradjon inkább Cesar :D
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Cupi írta:
Nia írta:Militot most is kihagyták volna sokan,aztán nélküle egy gól sem lett volna gól...



Én azért hagynám ki Militot mert pihennie kellene! Nagyon látszik rajta, hogy elfáradt! Nagy kedvencem, de szerintem jobb lenne ha nem kezdene és max csereként állna be ha szükséges...Barca ellen meg alap, hogy kezdő lesz :)
Ha Balotelli kezd akkor Milito helyett kezdjen szerintem. Persze ez csak az Én véleményem :)


Elfáradt persze,látom rajta.De ezt a Barca ellen megoldotta.Gyönyörűen...Egyébként már hajtja őket előre(remélem)az amit mi nem annyira várunk(mert én mondjuk utálom a nyári szünetet...fociban:))a "vég",hogy már csak max. 7 meccs van...REMÉLEM 7 MECCS:)
Mourinho ritkán pihentet valakit egész meccsen.
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: mike »

DSanton39 írta:Toldo sérült és nevezve sincs, úgyhogy maradjon inkább Cesar :D


Van igazad :lol:
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Nia írta:Elfáradt persze,látom rajta.De ezt a Barca ellen megoldotta.Gyönyörűen...Egyébként már hajtja őket előre(remélem)az amit mi nem annyira várunk(mert én mondjuk utálom a nyári szünetet...fociban:))a "vég",hogy már csak max. 7 meccs van...REMÉLEM 7 MECCS:)
Mourinho ritkán pihentet valakit egész meccsen.


De most lesz VB ne felejtsd :) Napi 4 meccs, nem leszünk foci nélkül végig
Visszatérve a pihentetésekre, nem nagyon lehet holnap se sok kulcsjátékost pihentetni sajna mert a bajnoki versenyfutás miatt nagyon fontos, hogy győzzünk! Pedig tök jó lenne ha Cambiasso, Milito, Lucio, Capitano kihagyhatná! Mondjuk Stanko tuti kezdjen mert Ő eltiltás miatt úgysem játszhat szerdán. Majd kiderül Mou, hogy dönt
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Nem a cserecsapattal kéne kiállni.. Fontos ez az Atalanta elleni meccs a scudetto szempontjából, ráadásul kiesés ellen mennek, ezért tuti odafogják tenni magukat, persze pár játékos lehet pihentetni de nem az egész csapatot.

4-2-3-1: Cesar-Zanetti,Materazzi,Cordoba,Chivu-Stankovic,Mariga-Balotelli,Sneijder,Quaresma-Eto'o

4-3-1-2: Cesar-Zanetti,Materazzi,Cordoba,Chivu-Stankovic,Mariga,Muntari- Sneijder-Eto'o,Balotelli.

4-3-3: Cesar-Zanetti,Materazzi,Cordoba,Chivu-Stankovic,Mariga,Muntari- Quaresma,Eto'o,Balotelli.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Tommy írta:Nem a cserecsapattal kéne kiállni.. Fontos ez az Atalanta elleni meccs a scudetto szempontjából, ráadásul kiesés ellen mennek, ezért tuti odafogják tenni magukat, persze pár játékos lehet pihentetni de nem az egész csapatot.

4-2-3-1: Cesar-Zanetti,Materazzi,Cordoba,Chivu-Stankovic,Mariga-Balotelli,Sneijder,Quaresma-Eto'o

4-3-1-2: Cesar-Zanetti,Materazzi,Cordoba,Chivu-Stankovic,Mariga,Muntari- Sneijder-Eto'o,Balotelli.

4-3-3: Cesar-Zanetti,Materazzi,Cordoba,Chivu-Stankovic,Mariga,Muntari- Quaresma,Eto'o,Balotelli.


Az elsővel jobban ki vagyok békülve.Muntarit hagyjuk.Már elég rég nem voltunk 10en:)A két középső védőre nincs nagy esély szerintem,ahogy írtam.Szerintem csak az egyiket pihenteti majd a tökéletes párosból:)Meg Pandev is ott lesz valahol talán Milito helyén.És akkor Eto'oval.
Akkor Mou szerint Balotelli tuti,J.Cesar is szerintem.Na és Stankovic...
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Pandev nincs a keretben.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Bár most én is haragszok Mariora, de vmiért még mindig bízok benne h vmi csoda folytán megjön az esze és itt lesz nagy játékos belőle. Rem hétvégén elkezd törleszteni ha már játszik. Ha ennyire sírt érte h kezdő legyen bizonyítson!
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Tommy írta:Pandev nincs a keretben.


igen???Azt nem néztem.Köszönöm,akkor az sztornó.
Miért megsérült vagy csak pihentet???
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: mike »

Marco írta:Bár most én is haragszok Mariora, de vmiért még mindig bízok benne h vmi csoda folytán megjön az esze


Nem fog, nem is érdemes szerintem energiát pazarolni rá.
Bomlasztó a viselkedése, nem tiszteli a klubot, el kell adni amíg lehet.
Avatar
Mazzola
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2010.04.09. 18:26

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Mazzola »

Ahogyan elnézem azért mindenki szeretné az alapcsapat több tagját pihentetni holnap,és szerintem is ez így lenne helyes!
Mível Stankovic nem játszhat Barcelonában ezért én Cambit még a padra sem ültetném le.Nagyon fáradtnak éreztem kedden a meccs végére még Militot,Luciot Samuelt, Sneijdert és Zanettit is.Őket feltétlenűl egy welness-fitness hétvégére száműzném,hogy a barcelonai meccsre egy kicsit pihentebbek és ismét nagyon koncentráltak legyenek.
Bármennyire is fontos mind a két csapatnak a holnapi meccs,úgy érzem a győzelmet a többieknek is illene szállítani.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Nia »

horas írta:Mikor nnak aidején feldobtam a témát,hogy kéne egy Balotelli a majomember topic én voltam a hülye....
Na most ki a hülye?


Mindenkinek jár az esély,úgy gondolják(juk).Bár ő nálam már rég eljátszotta.Nem is majomember csak egy nagyképű elkényeztetett felnőni nem képes idióta.Aki azt hiszi körülötte forog a világ.Amíg nem nő fel nem lesz jobb ahogy ő mondta mint C.R.

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ke-2025945
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Azért sztem kultúráltabban is meg lehet fogalmazni egy véleményt.
Avatar
Nia
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:26

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Nia »

Hát már látom miért hiányzik pandev barátom:)Állítólag izomproblémi is vannak.

ÉS HÁT TOVÁBB GYARAPÍTOTTA AZ UTÁNPÓTLÁST.MEGSZÜLETETT FIA FILIPPO.GRATULÁLOK.Az idén is jönnek szép sorba a jövő kis Interesei:)
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: PellerG »

A holnapi Atalanta ellni kezdő 11-em :-) :

Julio Cesar-Zanetti,Cordoba,Materazzi,Chivu-Mariga,Cambiasso,Stankovic-Sneijder-???,Eto'o

Beírnám a kérdőjelekhez Balotellit, ha nem lett volna a keddi nap....Nálam az aznapi produkciójával eljátszotta az esélyeit! Militót nem szabad betenni, hulla fáradt, le is kéredzkedett, muszáj lenne pihennie, elől nagyon kell majd szerdán!
Pandev sérült. Marad Arnautovic. Esetleg a széljáték, és akkor Quaresma, de most vmiért a rombuszos kp-t érzem nyerőnek ellenük
Avatar
horas
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2010.04.10. 14:12

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: horas »

Marco írta:Azért sztem kultúráltabban is meg lehet fogalmazni egy véleményt.


LEhet,de Balotelli-vel szemben olyan érzelmek forrongnak bennem,hogy ezt csak így tudom kifejezni.
Amúgy érdekes egy vélhetően Materazzi rajongotól kulturális igények és hajlamokról árulkodó erkölcsi okoskodást olvasni.
Avatar
Tommy
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2010.04.10. 17:50
Tartózkodási hely: San Siro/Curva Nord

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Tommy »

Ezt most fejezd be.

Választ nem kérek, 1 figyelmeztetést már kiérdemeltél..

Innestől on!
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Egy ilyet holnap:
Cesar - Zanetti, Lucio, Materazzi, Chivu - Stankovic, Muntari - Sneijder - Quaresma, Balotelli, Eto'o.

Remélem, h Kurázsi mama újra szerepet kap kezdőként.
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Atosz írta:Egy ilyet holnap:
Cesar - Zanetti, Lucio, Materazzi, Chivu - Stankovic, Muntari - Sneijder - Quaresma, Balotelli, Eto'o.

Remélem, h Kurázsi mama újra szerepet kap kezdőként.

Ez jól hangzik de talán még Lucio is pihenhetne. Bár sztem Mou nem fog ilyen "tartalékosan" felállni.
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Atosz írta:Egy ilyet holnap:
Cesar - Zanetti, Lucio, Materazzi, Chivu - Stankovic, Muntari - Sneijder - Quaresma, Balotelli, Eto'o.

Remélem, h Kurázsi mama újra szerepet kap kezdőként.


Balotelli biztosra vehető h nem fog játszani tehát helyette Milito míg Lúcio helyett én Córdobát gondoltam! :)
Én is nagyon reménykedek h Quar reaktiválva lesz! 8-)
Avatar
mike
Hozzászólások: 8238
Csatlakozott: 2010.04.20. 22:44
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: mike »

Riky11 írta:Én is nagyon reménykedek h Quar reaktiválva lesz! 8-)

Biztosan játszani fog, a többieknek pihenni kell.
Neki meg ideális hogy végre végigjátszon egy meccset :)
Avatar
Laci78
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2010.04.17. 11:53
Tartózkodási hely: Vadnyugat

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Laci78 »

J.Cesar-Cordoba, Lucio, Materazzi, Chivu-Muntari, Zanetti-Eto, Stankovic, Quaresma-Milito.

Stankovic úgysem játszik, Sneijder, Maicon, Samuel, Cambiasso meg had pihenjen.
Avatar
Cupi
Hozzászólások: 7616
Csatlakozott: 2010.04.09. 17:47
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Cupi »

Laci78 írta:J.Cesar-Cordoba, Lucio, Materazzi, Chivu-Muntari, Zanetti-Eto, Stankovic, Quaresma-Milito.

Stankovic úgysem játszik, Sneijder, Maicon, Samuel, Cambiasso meg had pihenjen.



Az a baj, hogy a legnagyobb pihenés Militonak kellene, de így, hogy Balotelli nincs nem fog tudni pihenni :cry: Szerdán még a milánói meccsnél is többet kell majd védekeznie és a gyors kontrák miatt futnia, nem lenne jó ha már a 60. percben szét görcsölne mindkét lába :(
Persze ha a mai meccset gyorsan eldöntenénk akkor le lehetne hamarabb kapni.....mondjuk nem hiszem, hogy így lesz mert nem lesz könnyű
Avatar
Marco
Hozzászólások: 1601
Csatlakozott: 2010.04.09. 22:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Marco »

Cupi írta:
Laci78 írta:J.Cesar-Cordoba, Lucio, Materazzi, Chivu-Muntari, Zanetti-Eto, Stankovic, Quaresma-Milito.

Stankovic úgysem játszik, Sneijder, Maicon, Samuel, Cambiasso meg had pihenjen.



Az a baj, hogy a legnagyobb pihenés Militonak kellene, de így, hogy Balotelli nincs nem fog tudni pihenni :cry: Szerdán még a milánói meccsnél is többet kell majd védekeznie és a gyors kontrák miatt futnia, nem lenne jó ha már a 60. percben szét görcsölne mindkét lába :(
Persze ha a mai meccset gyorsan eldöntenénk akkor le lehetne hamarabb kapni.....mondjuk nem hiszem, hogy így lesz mert nem lesz könnyű

Tudna Milito pihenni ha játszana Arnautovic, bár ezt nagyon kétlem, de a keretben ott van és h nincs se Pandev se Balo már ha más nem csereként kaphat lehetőséget.
Avatar
Riky11
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.04.09. 16:15
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Riky11 »

Julio Cesar-Zanetti Córdoba Materazzi Chivu-Krhin Motta Mariga-Stankovic-Arnautovic Quaresma

Ezt úgy h a két szélről érkező támadó mögött a 2. hullámban Stankovic vagy Motta jönne akik cserélgetnék a posztjukat úgyhogy az egyik becsatlakozna a 2 támadóhoz a másik meg becsatlakozna a 2 védekező középpályáshoz! Illetve az egyik szélső támadó előrébb lenne ezesetben Arnautovic aki magas tehát jól tud fejelni míg Quaresma kicsit mögötte lenne!

Tudom h lehetetlen de azért jól nézne ki! 8-) :P

http://www.kepfeltoltes.hu/view/100424/ ... es.hu_.jpg
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Riky11 2010.04.24. 13:47-kor.
Avatar
Atosz
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2010.04.10. 16:07

Re: Kezdő 11, irány a pálya (Taktikai elképzelések)

Hozzászólás Szerző: Atosz »

Cupi írta:
Laci78 írta:J.Cesar-Cordoba, Lucio, Materazzi, Chivu-Muntari, Zanetti-Eto, Stankovic, Quaresma-Milito.

Stankovic úgysem játszik, Sneijder, Maicon, Samuel, Cambiasso meg had pihenjen.



Az a baj, hogy a legnagyobb pihenés Militonak kellene, de így, hogy Balotelli nincs nem fog tudni pihenni :cry: Szerdán még a milánói meccsnél is többet kell majd védekeznie és a gyors kontrák miatt futnia, nem lenne jó ha már a 60. percben szét görcsölne mindkét lába :(
Persze ha a mai meccset gyorsan eldöntenénk akkor le lehetne hamarabb kapni.....mondjuk nem hiszem, hogy így lesz mert nem lesz könnyű


Ez igaz, tényleg pihennie kellene. Akkor lehet eljött Arna ideje? :shock: :)
Válasz küldése