Szavazókör

Minden ami a csapattal kapcsolatos

Moderátorok: Interiscoming, internaZIOnaLe

Válasz küldése

Zárják le a szezont a jelenlegi helyezések alapján vagy a jövő évit csúsztatva legyen végigjátszva?

A szavazás 2020.04.30. 08:13-kor befejeződött.

LEZÁRÁS
17
85%
FOLYTATÁS
3
15%
 
Szavazatok száma: 20

Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Szavazókör

Hozzászólás Szerző: PellerG »

2019/2020-as szezon
Avatar
versenyszellem
Hozzászólások: 1757
Csatlakozott: 2010.04.10. 13:52
Tartózkodási hely: Fürdőkád

Re: Szavazókör

Hozzászólás Szerző: versenyszellem »

nekunk mar azt hiszem a lezaras lenne jobb, elveszett az ideny eleji jatekunk (vagy csak kitalaltak hogy kell ellene vedekezni) es nem tunt ugy, hogy van ra megoldasunk a maradek fordulokra, ergo a bajonki cim gyakorlatilag elerhetetlen.


Hatha augusztusra-szeptemberre lenyugszanak a kedelyek, es Conte is elo tud rantani valami ujat a cilinderbol, mert vagy a mentalis nyomas amit a jatekosokra helyezett volt tul sok ami fasultsagba csapott at vagy a rugalmatlansaga/konoksaga hozott az utobbi idoben kevesebb sikert
A keret adott, az edzo adott, ha nem a korona lesz az elso a tennivalok koreben, egy masodik evben ez az egesz nagyon jol is elsulhet

Laziot azert sajnalom, bar ha egyutt tudjak tartani a keretet, mentalisan azert nem tunik rossznak a csapat, jovore megprobalhatjak ujra, lehet hogy Lotito is beletol par milliot, hogy melyitsek a keretet, latva hogy iden mar igy eselyesse leptek elo

Juvenal meg mindenki egy evvel idosebb lesz, es azert nem tolonganak a 24-28 eves klasszisok a keretukben, siman lehet hogy kicsit megindulnak a lejton, ha egy-ket igazolasuk nem sul
Avatar
PellerG
Hozzászólások: 5131
Csatlakozott: 2010.04.09. 20:33
Tartózkodási hely: Next to Budapest

Re: Szavazókör

Hozzászólás Szerző: PellerG »

Én is, abszolút amellett vagyok, hogy zárják le a dolgokat.
TV pénzek maradnának, más nem.
Persze az is OK, de a nézők hiánya miatt nagyobb rész esne ki.
A Bundesligában is a nagy csapatok adnak most anyagi segítséget a csődközelbe kerülteknek...
Ez tényleg segítség.
És zárt kapuk mögött erőlködni... Háát, nekem nagyon nem tetszene, főleg ilyen erőltetett menetben 3-4 naponta rommá hajtva most hirtelen 3 hónap leállás után.
Plusz nyilván a fejekben is ott lesz ez az egész, nem lenne nagyon könnyű így játszani...
Szóval szerintem egy totális erőlködés lenne az egész folytatás esetén, ez az én véleményem.

Én tényleg nem értem, miért nem akkor már az a prioritás, hogy kezdjük el minél előbb a következő szezont, akár már augusztus legelején, és egyszer nem kéne rohamtempóban tolni a meccseket, hanem minden szépen beleférne az idény végéig, főleg hogy még EB is lesz?!
Mindenki szépen tudna rendezkedni a köv. szezonra, előre kiadnák a TV-s pénzeket, és augusztusban indulhatna az új szezon.
Ez tényleg vis-maior helyzet, nincs mit tenni.
Ettől a maxi-mercatotól meg egyenesen rosszul vagyok, nyiltan kitolni hogy az ügynökök és egyéb érintettek tömhessék megint, most is a helyzet ellenére is a zsebeiket...
Komolytalan komolyan.
Ugyanaz lesz, majd mindenki decemberben fog beindulni, december utolsó 2 hetében lesznek komoly igazolások aztán annyi...
Addig meg a millió átigazolási pletyka.
Már azt sem értettem, miért kellett eltörölni a szezon kezdete előtti mercato befejezést, az végre egy jó ötlet volt.
Avatar
Festa
Hozzászólások: 7210
Csatlakozott: 2010.04.16. 16:42

Re: Szavazókör

Hozzászólás Szerző: Festa »

PellerG írta: 2020.04.09. 10:15 Én is, abszolút amellett vagyok, hogy zárják le a dolgokat.
TV pénzek maradnának, más nem.
Persze az is OK, de a nézők hiánya miatt nagyobb rész esne ki.
A Bundesligában is a nagy csapatok adnak most anyagi segítséget a csődközelbe kerülteknek...
Ez tényleg segítség.
És zárt kapuk mögött erőlködni... Háát, nekem nagyon nem tetszene, főleg ilyen erőltetett menetben 3-4 naponta rommá hajtva most hirtelen 3 hónap leállás után.
Plusz nyilván a fejekben is ott lesz ez az egész, nem lenne nagyon könnyű így játszani...
Szóval szerintem egy totális erőlködés lenne az egész folytatás esetén, ez az én véleményem.

Én tényleg nem értem, miért nem akkor már az a prioritás, hogy kezdjük el minél előbb a következő szezont, akár már augusztus legelején, és egyszer nem kéne rohamtempóban tolni a meccseket, hanem minden szépen beleférne az idény végéig, főleg hogy még EB is lesz?!
Mindenki szépen tudna rendezkedni a köv. szezonra, előre kiadnák a TV-s pénzeket, és augusztusban indulhatna az új szezon.
Ez tényleg vis-maior helyzet, nincs mit tenni.
Ettől a maxi-mercatotól meg egyenesen rosszul vagyok, nyiltan kitolni hogy az ügynökök és egyéb érintettek tömhessék megint, most is a helyzet ellenére is a zsebeiket...
Komolytalan komolyan.
Ugyanaz lesz, majd mindenki decemberben fog beindulni, december utolsó 2 hetében lesznek komoly igazolások aztán annyi...
Addig meg a millió átigazolási pletyka.
Már azt sem értettem, miért kellett eltörölni a szezon kezdete előtti mercato befejezést, az végre egy jó ötlet volt.
Kisebb rossz van csak.Normál esetben májusban amúgy is vége lenne.
3 napos meccsekkel olyan sérüléshulám lesz amit a kiscsapatok nehezn fognak elviselni.
Avatar
vaskalap
Hozzászólások: 3407
Csatlakozott: 2010.04.11. 16:20

Re: Szavazókör

Hozzászólás Szerző: vaskalap »

Szerintem is le kéne zárni,és nem hirdetni győztest,sem kiesőt.Ősszel "újra" kezdeném a szezont.
Válasz küldése